ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری

.

کسب درآمد

.

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری

آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه سوری در کشور + تصاویر

 

چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوری 94

اخبار لحظه به لحظه اورژانس، آتش نشانی و پلیس درباره آخرین اتفاقات چهارشنبه سوری را در این گزارش می خوانید.

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری سال 94

در این گزارش اخبار حوادث تلخ و ناگوار چهارشنبه سوری سال 94 اطلاع رسانی می شود. 

انفجار مواد محترقه در ساختمان مسکونی در ابوذر /ساعت 16:15

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: ساعت 16:15 انفجار در منزل مسکونی در خیابان ابوذر به ستاد آتش نشانی اعلام میشود که سریعا یکی از اکیپ های مستقر در خیابان به محل حادثه می روند.
 
وی افزود: این حادثه در منزل مسکونی دو طبقه بود که یک جوان 20 ساله در حال درست کردن مواد محترقه باعث این حادثه می شود که خودش از نواحی مختلف بدن دچار سوختگی می شود.
 
ملکی خاطر نشان کرد: پدر و مادر جوان 20 ساله در طبقه دوم به دلیل شکسته شدن شیشه ها دچار اسیب دیدگی و یک خانم 50 نیز که در مقابل خانه مورد نظر زندگی می کرد به دلیل ایجاد صدای بلند دچار شوک زدگی می شود که همگی مجروحان به عوامل اورژانس تحویل داده می شوند.
 

پرتاب خونین نارنجک به داخل منزل مسکونی /ساعت 17:11

 سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: ساعت 17:11 در خیابان سیزده آبان خیابان رضازاده به علت پرتاب کردن نارنجک از بیرون به داخل منزل و شکسته شدن شیشه ها جوانی حدودا 20 ساله دچار اسیب دیدگی می شود که توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل می گردد.
 
گفتنی است، آتش نشان ها محل را پس از ایمن سازی تحویل صاحب ملک دادند.
 

انفجار خونین بمب دست ساز در منطقه تجریش /ساعت17:30

 مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از انفجار دو بمب دست ساز در دو منطقه شمالی و جنوبی تهران خبر داد و گفت: اینحوادث منجر به مصدومیت شدید دو نوجوان شده است.
 
حسن عباسی افزود: حوالی ساعت 15 امروز وقوع دو انفجار به مرکز اطلاع رسانی اورژانس تهران اعلام شد.
 
به گفته وی، دریکی از این حوادث که در منطقه تجریش روی داد، یک نوجوان 15 ساله دچار مجروحیت از ناحیه اندام های مختلف شد.
 
عباسی افزود: این مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد.
 
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران در خصوص دومین حادثه که مربوط به انفجار یک بمب دست ساز در مناطق جنوبی تهران است گفت: دراین حادثه نیز نوجوان مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.
 

19 مصدوم چهار شنبه سوری راهی بیمارستان شدند /ساعت 18:30

 خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفتگو با خبرنگار ما گفت: تاکنون 19 مورد مصدوم چهارشنبه سوری 94 داشتیم که 18 مورد آن مرد و یک مورد آن خانم هستند.
 
وی افزود: همچنین 12 مورد سوختگی گزارش شده است که بیشترین گزارشات مربوط به دو استان تهران و فارس است.
 
خالدی ادامه داد: میانگین سنی آسیب دیدگان زیر 20 سال است و بیشترین آسیب ها مربوط به صورت، چشم و دست ها است و تاکنون در کل کشور فقط یک مورد مصدوم بدحال داریم.
 

پسر بچه 13 ساله تحت مداوا در بیمارستان سوانح سوختگی /ساعت 18:56

 مصطفی دهمرده نی رئیس مرکز سوانح سوختگی شهید مطهری، اظهار داشت: از بعد از ظهر امروز دو مصدوم ناشی از حوادثچهارشنبه آخر سال به بیمارستان شهید مطهری منتقل شدند که یکی از آنها به صورت سرپایی درمان و مرخص شد. این فرد از ناحیه دست دچار حادثه شده بود.
 
وی افزود: انفجار مواد محترقه نیز سبب آسیب به صورت یک پسربچه 13 ساله شده و این فرد در حال حاضر تحت مداوا قرار دارد و به احتمال زیاد حداقل برای 6 ساعت در بیمارستان بستری خواهد شد.
 

وقوع 68 حادثه در پایتخت/ساعت 19:00

 بر اساس ارسال گزارش آتش نشانی به باشگاه خبرنگاران جوان، تا ساعت 19 امشب 68 مورد حادثه مرتبط با چهارشنبه سوریرخ داده که 6 مورد آن مربوط به آتش سوزی منازل، 6 مورد آتش سوزی درخت و فضای سبز، 18 مورد آتش سوزی ضایعات، 28 مورد آتش سوزی سطل زباله، 4 مورد آتش سوزی وسیله نقلیه، 6 مورد نیز حریق سایر اماکن و دو مورد حادثه نیز ناشی از انفجار ترقه بوده است.
 

اولین قربانی یک مرد 45 ساله / ساعت 19:25

 مجتبی خالدی سخنگوی اورژانش کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهارداشت: متاسفانه تاکنون 27 شهروند شامل 24 مرد و 3 زن که دچار صدمه شده بودند، توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.
 
وی با اشاره به اینکه یک پسر جوان در مراغه از ناحیه دست قطع عضو شده است، گفت: یک مرد 45 ساله در منطقه رباط کریم نیز بر اثر هیاهو چهارشنبه سوری دچار ایست قلبی شد و قبل از رسیدن به بیمارستان جان سپرد.
 
به گفته خالدی بیشترین مصدومان چهارشنبه سوری 94 ، از ناحیه صورت و دست دچار آسیب دیدگی شده اند.
 

107 آتش سوزی در چهارشنبه آخر سال پایتخت / ساعت 19:30

 بر اساس ارسال گزارش آتش نشانی به باشگاه خبرنگاران جوان، تا ساعت 19:30 ، 107 مورد حوادث شامل 11 مورد آتش سوزی منازل، 17 مورد آتش سوزی درخت و فضای سبز، 25 مورد آتش سوزی ضایعات، 38 مورد آتش سوزی سطل زباله، 6 مورد آتش سوزی وسیله نقلیه، 9 مورد سایر اماکن و 3 مورد نیز انفجار ترقه رخ داده است.
 
گفتنی است، در جریان این حوادث 8 نفر شامل 5 مرد و 3 زن دچار آسیب دیدگی شدند گه به مراکز درمانی انتقال یافتند.
 

انتقال 12 مصدوم پایتخت به بیمارستان /ساعت 20:00

 حسن عباسی سخنگوی اورگانس تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت حادثه دیدگان چهارشنبه سوری پایتخت گفت: تاکنون (ساعت 20:00 ) براساس آمار وا حد های فعال اورژانس، 13 پایتخت نشین شامل 12 مرد و یک زن دچار مصدومیت شدند که تنها یک نفر از این افراد به صورت سرپایی در محل درمان و مابقی روانه بیمارستان شدند.
 
عباسی اذعان داشت: مصدومین پایتخت بیشتر از ناحیه دست و صورت (چشم) دچار سوختگی و جراحت شده اند.
 

آمار مصدومان چهارشنبه سوری 94 به 45 نفر رسید/ ساعت 20:15

 طی گزارش تلویزیونی از شبکه خبر و از اتاق کنترل و فرماندهی اورژانس اعلام شد که تاکنون و تا ساعت 20:15 امشب سه شنبه 25 اسفند بالغ بر 45 نفر دچار مصدومیت شدند که 26 نفر دچار سوختگی از ناحیه سر و صورت، چشم و سر و گردن شده اند و یک نفر نیز وضعیت جسمی اش بسیار بدحال گزارش شده است.
 

پرتاب نارنجک به داخل خودرو در حال حرکت / ساعت 20:30

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، دقایقی پیش یک مصدوم حادثه چهارشنبه سوری در حال به بیمارستان فارابی تهران مراجعه کرد که از ناحیه چشم و گوش رنج می برد.
 
بر اساس اظهارات فرد حادثه دیده وی در حال رانندگی در جاده ساوه بوده که ناگهان یک نارنجک به داخل خودروش پرتاب می شود.
 

سردار ساجدی نیا: تاکنون 40 مصدوم به مراکز درمانی منتقل شدند/ ساعت 20:30

 به گزارش خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سردار حسین ساجدی نیا درحاشیه بازدید از قرارگاه امنیتی و انتظامی پلیس پایتخت ضمن رصد اقدامات انجام شده یگان های مستقر در شهر تهران بیان داشت: برابر گزارش های دریافتی و رصد دوربین های سطح شهر خوشبختانه تا کنون حادثه خاصی در سطح شهر تهران نداشتیم.
 
وی در ادامه گفت: براساس بررسی و اعلام نمایندگان نهادهای امدادی مانند اورژانس و آتش نشانی مستقر در قرار گاه تهران بزرگ تاکنون 40 مصدوم به مراکز درمانی منتقل شده اند که 19 مصدوم مربوط به شهر تهران و مابقی مربوط به شهرستان های استان تهران بوده است.
 
به گفته وی با توجه به آمار موجود هرساله شاهد آسیب دیدگی کودکان ونوجوانان هستیم که بودن توجه به آسیب مواد محترقه سلامت خود و خانواده را به خطر می اندازند. لازم است در این خصوص خانواده ها ضمن کنترل و نظارت فرزندان آنها را از خطرات مواد آتش زا آگاه کرده و از بازی با این مواد خطرزا بر حذر دارند. همچنین از جوانان و نوجوان می خواهیم به صورت کوچه محوری آسایش و آرامش خود و شهروندان را حفظ کنند.
 

137حادثه در تهران / ساعت: 20:31

 به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، بر اساس اعلام آخرین آمار سازمان آتش نشانی تهران تعداد آتش سوزی ها و حوادث شب چهارشنبه آخر سال در نقاط مختلف کلان شهر تهران تا ساعت 20به 137 مورد رسید که بدون تلفات جانی بود.
 
شمار حوادثی که تا ساعت 20 امشب به ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران گزارش شد به 134مورد آتش سوزی و 3 حادثه انفجار ناشی از ترقه بازی رسید که 18مورد آن آتش سوزی در منازل، 26مورد آتش سوزی فضای سبز، 32مورد آتش سوزی ضایعات، 41مورد آتش سوزی سطل زباله، 11 مورد آتش سوزی وسیله نقلیه و نیز 10مورد سایر اماکن بوده است.
 
در جریان 3 حادثه انفجار ترقه در 3 نقطه از شهر تهران9 نفر شامل 5 زن و 4 مرد دچار آسیب دیدگی جسمی شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند
 

اولین مصدوم در شب چهارشنبه سوری در قزوین / ساعت 20:32

 بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین، یک جوان سی ساله مواد محترقه در دستش منفجر و مصدوم شد.
 
این فرد که دچار پارگی و سوختگی دست شده بود، پس از اعزام به مرکز مورد درمان قرار گرفت.
حوادث چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوری 94 ، چهارشنبه آخر سال
 

وضعیت وخیم دو مصدوم پایتخت در بیمارستان فارابی / ساعت 20:35

 براساس صحبت های علی طباطبایی رئیس بخش اورژانس بیمارستان فارابی تاکنون(ساعت 20:35) حدود 47 نفر به بخش اورژانس این بیمارستان مراجعه کرده و 5 تن از این افراد در بیمارستان بستری شدند.
 
همچنین وی از وخامت حال دو مصدوم خبر داد که هرکدام به شدت از ناحیه چشم دچار جراحت شدند و احتمال نابینا شدن آنان وجود دارد.
 

آتش چهارشنبه سوری دامن خبرنگار را گرفت / ساعت 20:45

 باشگاه خبرنگاران جوان: خبرنگار قزوین در حال تهیه گزارش از چهارشنبه سوری دچار حادثه و به بیمارستان شهید رجایی منتقل شد، هم اکنون این خبرنگار تحت درمان است و خوشتبختانه در شرایط مناسبی به سر می برد.
یک جوان به شدت دچار سوختگی در تهران شد/ ساعت 20:50
 
بر اساس گزارش خبرنگار حاضر در محل گروه علمی باشگاه خبرنگاران جوان، یک جوان به شدت دچار سوختگی از ناحیه دست و صورت و پا شده بوده به بیمارستان شهید مطهری مراجعه کرد و هم اکنون تحت درمان است.
 
حوادث چهارشنبه سوری ، چهارشنبه آخر سال ، چهارشنبه آخر سال 94
 

46 مصدوم در حوادث چهارشنبه سوری پایتخت / ساعت 21:15

 دکتر رضا پایدار در حاشیه بازدید از بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری، در جمع خبرنگاران گفت: تعداد مصدومان ناشی از حوادث سوختگی مراسم چهارشنبه در تهران تاکنون 46 مورد بوده است.
 
وی افزود: 24 نفر به بیمارستان سوختگی شهدای یافت آباد مراجعه کرده و 17 مورد سوختگی در بیمارستان فاطمه زهرا(س) گزارش شده است.
 
پایدار گفت: تعداد مصدومان انتقالی به بیمارستان سوختگی شهید مطهری نیز تاکنون 5 مورد بوده و خوشبختانه تاکنون کسی در این زمینه جان خود را از دست نداده است.
 

مصدومیت 4 تن در مراسم چهارشنبه سوری بابل/ ساعت 21:16

 مهدی غلام نیا روش با اعلام این خبر اظهار داشت : اورژانس 115 بابل با 13دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و چهار دستگاه امبولانس پشتیبان و 45 پرسنل فوریت های پزشکی ار مسیر پرتردد و مکان شلوغ که بیشترین اتفاقات چهارشنبه سوری سالهای قبل در این مکانها رخ داده ، مستقر شده است .
 
وی افزود : این مراسم تاکنون چهار موردحادثه داشته ، که دو زن 45 و 53ساله و زن باردار35 ساله و مرد 71به علت صداهای انفجارهای مواد منجره دچار شوک عصبی وقلبی شده است .
 

برخورد نارنجک به صورت مامور نیرو انتظامی / ساعت 21:20

 دقایقی پیش یک مامور انتظامی تهران بزرگ در حین انجام وظیفه دچار حادثه شد.
 
یک منبع آگاه در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، این خبر را تایید کرد.
 
تکمیلی:
پرویز نمازی در گفت وگو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: لحظاتی پیش یک نفر نیروی پلیس که از ناحیه دست و صورت به دلیل پرتاب نارنجک دچار حادثه شده بود به اورژانس بیمارستان مطهری منتقل شد.
 
وی افزود: این فرد در میدان هفت حوض دچار حادثه شده و پرتاب نارنجک دستی به سمت وی سبب آسیب به دست و صورت او شده است.
 
مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید مطهری با اشاره به اینکه مأمور پلیس دچار سوختگی 15 درصد شده است، خاطرنشان کرد: این مصدوم در حال حاضر تحت درمان قرار گرفته و در بیمارستان بستری می شود.
حوادث چهارشنبه سوری ، چهارشنبه آخر سال 94 ، کشته های چهارشنبه سوری
 

انتقال 105 مصدوم پاتیخت به بیمارستان فارابی/ ساعت 22:00

 جباروند رئیس بیمارستان فارابی، در خصوص آخرین وضعیت مصدومان حوادث چهارشنبه سوری امسال گفت: تا این لحظه 105 مصدوم به بیمارستان فارابی منتقل شده اند.
 
وی افزود: 13 نفر از این مصدومان آسیب جدی دیده اند، البته چشم آنها تخلیه نمی شود، ولی آسیبی که به چشمشان وارد شده جدی است و نیاز به عمل های دوم و سوم دارد.
 
جباروند تصریح کرد: در حال حاضر 8 تخت جراحی بیمارستان فارابی فعال بوده و پزشکان مشغول جراحی هستند.
 
رئیس بیمارستان فارابی خاطرنشان کرد: مصدومان و همراهان آنها پس از وقوع حادثه و مصدومیت به هیچ عنوان محل آسیب دیدگی را دستکاری نکنند و زخم را به هیچ عنوان شستشو ندهد.
 
وی افزود: بهترین اقدام پس از آسیب دیدگی، بستن چشم مصدوم با یک پد محافظ و انتقال سریع او به بیمارستان است.
 

انفجار هولناک ترقه در دستان جوان 20 / ساعت: 22:05

 سخنگوی مرکز مدیریت اورژانس 115 مازندران در گفتگو با خبرنگار ما(مازندران) گفت: وقوع انفجار ترقه در دستان جوان 20 ساله دقایقی قبل به مرکز پیام اورژانس 115 آمل اطلاع داده شد ،که بلافاصله کارشناسان فوریتهای پزشکی از پایگاه ایزشهر به محل حادثه اعزام شدند.
 
اشکپور افزود: این حادثه که در ایزد شهر اتفاق افتاد باعث آسیب شدید دو انگشت این جوان شد.
 
وی گفت: مصدوم پس از اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان امام خمینی نور منتقل شد.
 
حوادث چهارشنبه سوری ، کشته های چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوری
 

دو مصدوم بد حال وارد بیمارستان مطهری تهران شدند/ ساعت 22:30

گزارشات دریافتی مردمی حکایت از آن دارد که دو مصدوم بدحال که حدودا 20 تا 25 سال سن دارند به همراه خانواده شان جهت مداوا وارد بیمارستان شهید مطهری تهران شدند.
 
گفته می شود، این مصدومان از ناحیه صورت و دست و قفسه سینه دچار سوختگی شده اند که هم اکنون تحت درمان هستند.
 
حوادث چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوری 94
 

آمار مصدومین چهارشنبه سوری کشور به 160 تن رسید / ساعت 22:30

 براساس گزارشات اورژانش کشور ، شمار مصدومین حوادث چهارشنبه سوری که در بیمارستان های سراسر کشور تحت مراقبت هستند به ١٦٠ نفر رسید(از این تعداد 144 نفر مرد و 16 نفر خانم هستند)
 
خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: در شهرهای مراغه، قزوین، ایزدشهر مازندران و تهران 6 نفر دچار قطع عضور شدند که 3 نفر از این افراد پایتخت نشین بودند.
 
وی افزود: در میان افراد قطع عضو شده یک دختر بچه 3 ساله نیز به چشم می خورد که چند انگشت خود را از دست داده است.
 
سخنگوی اورژانس کشور تاکید کرد: تهران ، قزوین و کرمانشاه رکوردار حوادث چهارشنبه سوری هستند و تاکنون به آمار فوت شدگان اضافه نشده است.

وقوع 240 مورد آتش سوزی در پایتخت/ ساعت 23:00

 سعید شریف زاده مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران در ستاد فرماندهی آتش نشانی پایتخت در رابطه با آمار صدمات چهارشنبه سوری امسال در جمع خبرنگاران گفت: از ساعت 17 تا 22 امروز 240 مورد آتش سوزی به این سازمان اعلام شد که سال گذشته 247 مورد آتش سوزی اتفاق افتاده بود و امسال آتش سوزی ها 7 مورد کاهش داشته است.
 
وی افزود: پارسال در این مدت 4 مورد انفجار به سازمان آتش نشانی اعلام شد که امسال یک مورد کاهش یافته است.
 
وی در رابطه با آمار تلفات و مجروحین نیز گفت: سال گذشته از ساعت 17 تا 22 سه شنبه پایان سال 9 نفر در حوادث مصدوم و یک نفر کشته شد که امسال تعداد مصدومان به5 نفر کاهش یافت و خوشبختانه تا ساعت 22 فوتی نداشتیم.
 
شریف زاده گفت: این کاهش حوادث و تلفات حاصل همکاری خوب هموطنان است و نشان می دهد اصول ایمنی در مردم نهادینه شده است. برخلاف حوادث تلخ چهارشنبه سوری های قبل شاهد کاهش حوادث و تلفات بودیم که انفجارهای روزهای گذشته نشان داد مواد محترقه روی دست تولیدکنندگان مانده و مردم تمایلی به استفاده از مواد محترقه دست ساز ندارند.
 
به گفته وی؛ نمایندگان دستگاه های امدادی و پلیس در ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی حضور داشتند.

چهارشنبه سوری ، کشته ها و زخمی های حوادث چهارشنبه سوری  

 

 

 آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه سوری در کشور - نمناک

namnak.com/28374-اخبار-حوادث-چهارشنبه-سوری.html

۳ ساعت پیش - چهارشنبه سوری و حوادث چهارشنبه سوری و کشته های چهارشنبه سوری و چهارشنبه سوری 94 و سوانح چهارشنبه سوری و عکس های چهارشنبه سوری را در نمناک ببینید. ... اخبار لحظه به لحظه اورژانس، آتش نشانی و پلیس درباره آخرین اتفاقات چهارشنبه ... همزمان با چهارشنبه آخر سال و برگزاری آتش بازی های خیابانی از ساعت 15 بعد ...

اخبار عکس فیلم جدید مصدومین چهارشنبه سوری اسفند 94

jadid95.ir/اخبار-عکس-فیلم-جدید-مصدومین-چهارشنبه-س.html

۱۲ ساعت پیش - فيلم هاي سینمایی نوروز 94 شبکه 3, فيلم هاي شب چهارشنبه سوری سال 93, فيلم ... تصاویر و اخبار تکان دهنده از آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری …

ایسنا - چهارشنبه سوري

isna.ir/fa/tag/d8b0db8e12c25893703c8f612c29f4a6/چهارشنبه%20سوري

... Mar 15 2016. تعداد کل اخبار: 61. آخرین اخبار مرتبط با: «چهارشنبه سوري» ... آسیب شناسی حوادث چهارشنبه آخر سال از دیدگاه روانشناختی. ‌چهارشنبه سوری، یا آنچه در ...

عکس و کلیپ چهارشنبه سوری 25 اسفند 94 | دانلود آهنگ ...

95download2016.ir/2016/.../عکس-و-کلیپ-چهارشنبه-سوری-25-اسفند-9...

۱۱ ساعت پیش - جشن چهارشنبه سوری که یکی از جشن‌های ما ایرانیان است هر ساله در آخرین سه شنبه اسفند ماه ... اخبار عکس فیلم جدید مصدومین چهارشنبه سوری اسفند 94 ... مجموعه حوادث چهارشنبه سوری 1393 + عکس و فیلم زمان انتشار … .... در آستانه سال نو مشکلات چهارشنبه سوری هنوز نرسیده شروع شده که متاسفانه در اسلامشهر در منزل …

آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه سوری در کشور | نوروز 95

www.promdress95.ir/2016/.../آخرین-اخبار-از-حوادث-چهارشنبه-سوری-در-...

۱ ساعت پیش - آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری سال 94 در این گزارش اخبار حوادث تلخ و ناگوار چهارشنبه سوری سال 94 اطلاع رسانی می شود. انفجار مواد محترقه در ...

لحظه به لحظه با آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری در کشور

www.mizanonline.ir/.../لحظه-به-لحظه-با-آخرین-اخبار-حوادث-چهارشنبه-سو...

لحظه به لحظه با آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری در کشور ... آتش نشانی شهرداری تهران از افزایش حوادث بر اثر انفجار مواد محترقه در مقایسه با سال گذشته خبر داد.

عکس های دلخراش از قربانیان چهارشنبه سوری 16+ | مدل جدید 95 ...

nowruz95-model2016.ir/.../عکس-های-دلخراش-از-قربانیان-چهارشنبه-سو/

۲ روز پیش - در آستانه چهارشنبه پایان سال که متاسفانه چندسالی است با بدعت هایی با انفجار مواد محترقه و منفجره همراه شده برای هشدار به .... عکس های حوادث چهارشنبه سوری | جدید 94 – دانلود جدید ... فیلم،تصاویر و اخبار لحظه به لحظه از حادثه دلخراش مکه/تلفات … ... آینا گروه | عکس چهارشنبه سوری 94 در تهران – آخرین مطالب سایت.

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری سال 94 | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/2016/.../آخرین-اخبار-حوادث-چهارشنبه-سوری-سال-94/

۱ ساعت پیش - اخبار عکس فیلم جدید مصدومین چهارشنبه سوری اسفند 94 ... در این گزارش اخبار حوادث تلخ و ناگوار چهارشنبه سوری سال 94 اطلاع رسانی می شود.

آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه پایان سال - خبرگزاری مهر | ...

www.mehrnews.com/news/.../آخرین-اخبار-از-حوادث-چهارشنبه-پایان-سال

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به گزارش خبرنگار مهر؛ آخرین آمار و اخبار در مورد حوادث چهارشنبه پایان سال ... دو مصدوم حوادث چهارشنبه سوری در بخش آی سی یو این بیمارستان خبر داد.

94، سال بی حادثه در چهارشنبه پایان سال?

atlaskhabar.ir/fa/news/2487/94-سال-بی-حادثه-در-چهارشنبه-پایان-سال

۶ روز پیش - به بهانه چهارشنبه سوری وقایع جبران ناپذیری رخ می دهد که جان جوانان ونوجوانان ... این روز رسیدیم که در آخرین چهارشنبه سال همه تلاش کنیم تا قبل از تاریکی هوا خود ... سوری در سال 93 به 407 تن و نیز مرگ سه فرد در حوادث این شب خبر داد.

حوادت چهارشنبه سوری سال 94 | شیک ترین ها

toplord.shictarinha.ir/page-119234.html

۴ روز پیش - Images for حوادث چهارشنبه سوری سال 94 Report images More images for حوادث ... آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه پایان سال - خبرگزاری مهر | اخبار ...

تعداد مصدومان چهارشنبه سوری به 206 رسید/ آمار یک کشته ...

www.mashreghnews.ir/.../تعداد-مصدومان-چهارشنبه-سوری-به-206-رسید-آ...

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تازه ترین آمار کشته‌ها و مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال را در گزارش ... نتایج آزمون وکالت سال 94 اعلام شد · کشف جسد بی‌سر زن جوان در خیابان ۱۷ ... مجتبی خالدی از مصدومیت 39 نفر در جریان مراسم چهارشنبه آخر سال تا ساعت 19:30 خبر داد و گفت: .... نیز آخرین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری امسال را در پایتخت ۵۶ نفر ...

حادثه وحشتناک مربوط به چهارشنبه سوری سال 94 | سایر رسانه ...

news.jbums.ir/2016/03/حادثه-وحشتناک-مربوط-به-چهارشنبه-سوری-س/

حادثه وحشتناک مربوط به چهارشنبه سوری سال 94. زمان انتشار 2016-03-10 | منبع فارس. روز گذشته یکی از دلخراش‌ترین حوادث مربوط به چهارشنبه آخر سال رقم خورد که در آن یکی از شهروندان فوت کرد. ... دیدگاه. نام. ایمیل. آخرین اخبار سایر رسانه ها.

حوادث چهارشنبه سوری 94/ 12 مرد و یک زن مصدوم در تهران تا ...

www.ghatreh.com/.../حوادث-چهارشنبه-سوری-مرد-مصدوم-تهران-ساعت-هیچ-...

۷ ساعت پیش - مجروح شدن 13 نفر در حوادث چهارشنبه سوری تهران/ یک زن در میان مجروحان ... های پزشکی تهران با اشاره به مصدومیت 13 مصدوم چهارشنبه آخر سال تهران از وضعیت تحت کنترل و عدم آسیب های جدی این افراد خبر داد. ... آخرین اخبار سرویس: ...

آخرین اخبار مجروحین چهارشنبه سوری در تهران

newpanjereh.rozblog.com/post/1167

۳ ساعت پیش - تصاویر و اخبار تکان دهنده از آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری … ... عکس ... آینا گروه | عکس چهارشنبه سوری 94 در تهران – آخرین مطالب سایت . ... سرهنگ افضل گلزاری با اعلام آخرین اخبار چهارشنبه آخر سال در محدوده غرب استان تهران .

تصاویر: مصدومان حادثه چهارشنبه سوری امسال - نیک صالحی

www.niksalehi.com/newspaper/view/022622.php

سه شنبه ، 25-12-94. تاریخ نشر : چهارشنبه 25 اسفند 1389; مشاهده : 37476; سایر اخبار اخبار و حوادث; ارسال به دوست ارسال به دوست; RSS ... استفاده از مواد محترقه غیرمجاز در آخرین چهارشنبه سال موجب مصدومیت تعدادی از هموطنان و تبدیل شادی به حادثه شد.

عکس های چهارشنبه سوری 95تصاویر آتش بازی چهارشنبه سوری ...

www.forums.tehranpatogh021.ir/Thread-عکس-های-چهارشنبه-سوری-95ت...

۱۳ ساعت پیش - عکس چهارشنبه سوری,عکس دختر و پسر در چهارشنبه سوری,عکس آتش بازی ..... آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه پایان سال · صحرا, 0, 87, 2015/03/19 ...

چهارشنبه سوری 94 به روایت تصویر | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/40996

۲ ساعت پیش - اخبار حوادث چهارشنبه سوری/ سوختگی یک پلیس/ مصدومیت 198 نفر در کل کشور. پربازدیدترین ... کد خبر: 40996. 23:52، 1394-12- ... اتاق خبر 24: چهارشنبه سوری 94 به روایت تصویر 1 ... آخرین اخبار ... خودر سال آینده گران می‌شود؟

جدیدترین آمار کشته ها و مجروحین چهارشنبه سوری سال 94

vom.ir/sarasari/posts/56139

۲ ساعت پیش - جدیدترین آمار کشته ها و مجروحین چهارشنبه سوری سال 94 .... کاهش ۶۰ درصدی آمار مصدومان حوادث چهارشنبه آخر سال نسبت به مدت مشابه سال پیش خبر داد و ...

آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه سوری در کشور + تصاویر | ...

berozbash.ir/1394/12/25/آخرین-اخبار-از-حوادث-چهارشنبه-سوری-در-ک/

۱ ساعت پیش - آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری سال ۹۴. در این گزارش اخبار ... حال حرکت / ساعت ۲۰:۳۰. حوادث چهارشنبه سوری ، چهارشنبه سوری 94 ، چهارشنبه آخر سال ...

تصاویر و اخبار تکان دهنده از آخرین اخبار حوادث چهارشنبه ...

shabhayetanhayi.ir › آخرین خبرها › آخرین اخبار ایران و جهان

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آخرین آمار و اخبار در مورد حوادث چهارشنبه پایان سال تهران و کشور اعلام شد. ... بیشترین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری مربوط به شیراز است که ۱۸ ...

برچسب ها - حوادث چهارشنبه سوری - سایت خبری تحلیلی ...

www.tabnak.ir/fa/tag/1/حوادث%20چهارشنبه%20سوری

اند آینۀ عبرت حوادث چهارشنبه سوری94 اعتیاد در قفسۀ تحصیل... کد خبر: ۵۷۳۸۷۸ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۲۰. دستورالعمل ... چهارشنبه سوری. آموزش وپرورش در آستانه چهارشنبه آخر سال دستورالعمل ویژه ای. ... آخرین آمار حوادث چهارشنبه سوری. معاون امنیتی ...

آخرین حوادث چهارشنبه سوری سال ۹۴ | نیکا نیوز

www.nikanews.ir/8152/آخرین-حوادث-چهارشنبه-سوری-سال-۹۴.html

۶ ساعت پیش - نیکانیوز :در این گزارش اخبار حوادث تلخ و ناگوار چهارشنبه سوری سال ۹۴ اطلاع رسانی ... آخرین حوادث چهارشنبه سوری سال ۹۴ ... n-94-amazing-ir-3 ...

خبرهای حوادث | خبر فارسی

khabarfarsi.com/اخبار_حوادث

محاکمه جوانی که چهارشنبه سوری پارسال با نارنجک دست ساز،سرباز پلیس را کشت ... چهارم مرداد سال 88 بود که زن جوانی فریادزنان وارد کوچه شد و از کشتن شوهرش خبر داد .

چهارشنبه سوری به همراه حوادث و تصاویر - اخبار و حوادث ...

wiki.tiktak.info/297/2015/03/.../چهارشنبه-سوری-به-همراه-حوادث-و-تصاوی...

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه پایان سال – خبرگزاری مهر | … ... عکس های وحشتناک از حوادث چهارشنبه سوری 94 / حوادث غم …

امار حوادث و تلفات چهارشنبه سوری شب سه شنبه 25 اسفند 94 ...

khabarche.ir/خبر/4204914/امار-حوادث-و-تلفات-چهارشنبه-سوری

۳ ساعت پیش - سخنگوی اورژانس کشور، آخرین آمار مصدومان حوادث چهارشنبه سوری را ۳۹۲ نفر اعلام ... 1 سال پیش رشد 35 درصدی آسیب های چهارشنبه سوری 92 نسبت به 91 ... خبرچه جدیدترین اخبار سایت های خبری معتبر جمهوری اسلامی ایران را در هر لحظه ...

الف - جدیدترین تصاویر از حادثه دلخراش روز گذشته در ...

alef.ir/vdca00ney49neo1.k5k4.html?337974

۵ روز پیش - چه کسانی چهار شنبه سوری قبل از انقلاب را به چالش کشاندند؟ ... جامعه ای که همیشه در معرض دیدن این تصاویر، و اخبار جنایت باشد تبدیل به جامعه ای ...

اخبارروز, اخبار چهارشنبه سوری سال 94 - تصنا - آفتاب

tasna.ir/tag/چهارشنبه-سوری-سال-94/

اخبارروز, اخبار چهارشنبه سوری سال 94. ... شب دلهره آمیز و پراز ترس و نگرانی/ چهارشنبه ای که دیگر سوری نیست! .... آخرین اخبار حوادث. زنی پس از دو سال زنده شد!

چهارشنبه سوری - بیتوته

www.beytoote.com/art/negah-gozashte/fire1-wednesday.html

چهارشنبه سوری ترقه چهارشنبه سوری حوادث چهارشنبه سوری مواد منفجره چهارشنبه سوری برگزاری ... چهارشنبه‌سوری یکی از جشن‌های ایرانی است که در شب آخرین چهارشنبه سال .... قدیم» و با افروختن آتش در «شب سوری» ( پیش از نوروز ) همراه بوده خبر می دهد : .

آخرین اخبار مهم ایران و جهان | سرویس حوادث

vista.ir/live/service/51/1/حوادث

معاون وزیر بهداشت از آماده باش وزارت بهداشت در چهارشنبه آخر سال خبر داد - معاون درمان .... لحظه به لحظه با آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری در کشور - نیروهای آتش نشانی و ... انتخابات 94؛ فصلی تازه در زندگی سیاسی مصباح یزدی - نتیجه انتخابات اما هم ...

حوادث شب چهارشنبه آخر سال به 240 مورد رسید | خبرگزاری ایلنا

www.ilna.ir/بخش.../355812-حوادث-شب-چهارشنبه-آخر-سال-به-مورد-رسید

۳ ساعت پیش - سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران به ایلنا خبر داد: ... به 240 مورد رسید، اما تعداد حوادث مختص به چهارشنبه سوری در سال 94 ، 3 مورد بود که این رقم در سال ...

آخرین اخبار حوادث ایران و جهان,اخبار حوادث روز,روزنامه خبر های ...

khabarpu.com/cat/events-news.html

14 دقیقه پیش. لحظه به لحظه با آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری در کشور ... ما پیروزیم چون گل بیشتری زده‌ایم / به سال 94 تا پایان تاریخ افتخار می‌کنیم. خبر داغ.

اولین قربانی چهارشنبه سوری در رباط کریم جان سپرد/ قطع ...

www.yjc.ir › اجتماعی › حوادث و انتظامی

۹ ساعت پیش - به گزارش خبرنگار حوزه حوادثگروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در این گزارش اخبار حوادث تلخ و ناگوار چهارشنبه سوری سال 94 اطلاع رسانی می‌شود. .... خبرنگاران جوان، در خصوص آخرین وضعیت حادثه دیدگان چهارشنبه سوری پایتخت ...

حوادث چهارشنبه سوری سال94 - پست بیت

postbit.ir/حوادث-چهارشنبه-سوری-سال94.html

چهارشنبه سوری میتوان جلوگیری کرد. باید کودکان و نوجوانان را . گالری عکس های جراحی بینی پوشاک مدروز آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه پایان سال خبرگزاری م ...

دمادم | جدیدترین اخبار حوادث

damadam.ir/جدیدترین-اخبار-حوادث

آسیبهای روانی چهارشنبه سوری ماندگارتراز آسیبهای جسمی ... خبر از آخرین نیوز - اخبار حوادث - ۲ ساعت و ۵۰ دقیقه پیش .... بی شک یکی از بیادماندنی تری روزهای پارلمان نهم در سال 94، روزی بود که علی اکبر صالحی قسم جلاله خورد که با اجرای برجام، حقی ...

حوادت چهارشنبه سوری سال 94 - سایت تفریحی و بروز

01.pop-music.biz/2016/03/11/حوادت-چهارشنبه-سوری-سال-94/

۴ روز پیش - ... سوری سال ۹۴ Report images. Image result for حوادث چهارشنبه سوری سال 94‎ ... آخرین اخبار از حوادث چهارشنبه پایان سال – خبرگزاری مهر | اخبار …

قتل

www.khabaronline.ir/tags/2622/قتل

آخرین مطالب مربوط به قتل ... ایران نوشت:22 مرداد ماه سال 93 زن جوانی با مراجعه به پلیس پایتخت ادعا کرد شوهر و پدر ... برگزاری دادگاه قتل یک سرباز با نارنجک در چهارشنبه‌سوری 93/ اولیاء دم: ... ایران نوشت:روز 12 اسفند ماه سال‌جاری خانواده‌ای نگران با مراجعه به دادسرای امور جنایی تهران از ماجرای ناپدید شدن پسر 40 ساله شان خبر دادند.

آخرین اخبار حوادث چهارشنبه سوری - دیوآنلاین

www.divi.ir/آخرین-اخبار-حوادث-چهارشنبه-سوری/

تصاویر مصدومان حادثه چهارشنبه. مصدومان حادثه چهارشنبه سوری در آخرین چهارشنبه سال موجب اخبار و حوادث. بیشتر... اخبار حوادث چهارشنبه سوري. اخبار حوادث چهارشنبه ...

۱۶۰‌مصدوم حاصل چهارشنبه آخر سال 94 - شبکه اطلاع رسانی راه دانا

www.dana.ir/News/680054.html

شبکه اطلاع رسانی راه دانا-۱۶۰‌مصدوم حاصل چهارشنبه آخر سال 94 : سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و ... ساعت: 23:50 منتشر شده در مورخ: 1394/12/25 شناسه خبر: 680054 ... آخرین آمار مصدومان چهارشنبه آخر سال ... وضعیت قرمز ترافیک تهران در چهارشنبه سوری ...

جستجوگر اخبار تی نیوز

tnews.ir/

بهترین و جامعترین سیستم جمع آوری خبر فارسی و قویترین موتور جستجوی خبر و جستجوگر هوشمند خبر. ... پدر شیطان صفت به دختر 5 ساله اش هم رحم نکرد/ مجازات جنایتکار پس از 40 سال پدر شیطان صفت به دختر 5 ساله اش هم رحم ... آخرین نرخ ارز، سکه و طلا .... توئیت عجیب و غریب هاشمی رفسنجانی به بهانه چهارشنبه سوری! ... حوادث ... 

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو