ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

آموزش خانه تکانی سریع

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

آموزش خانه تکانی سریع

.

کسب درآمد

.

آموزش خانه تکانی سریع

آموزش خانه تکانی سریع

KHABARNEWSS.IR  

خبرنیوز بروز ترین سایت خبری و مد وزیبایی  

  

خانه تکانی عید را حرفه ای انجام دهید

 

خانه تکانی ، نکاتی برای خانه تکانی

خانه تکانی برای برخی از خانمها به ویژه افرادی که شاغل هستند بسیار مشکل است.اگر شما نیز جزو این افراد هستید روشهای بسیار خوبی برای تمیز کردن و شستشوی منزل به سبک حرفه ای ها به شما پیشنهاد می کنیم.

بهترین روش خانه تکانی 

اغلب خانم های شاغل فرصت کمی برای انجام خانه تکانی دارند.همین فرصت کم نیز اگر با برنامه ریزی و به صورت اصولی باشد می تواند به بهترین نحو انجام شود.فقط کافیست برخی نکات را رعایت کرده و بهترین روش ها را انتخاب کنید.

١. برنامه ریزی کنید

شما می توانید برای آن که کارهای منزل را آسان تر انجام دهید به سادگی یک برنامه ریزی داشته باشید. اصلا لازم نیست که شما از اول صبح تا بعدازظهر کارهای منزل را انجام دهید؛ بلکه می توانید با تقسیم کردن کارها به روزهای مختلف هفته، کمتر به خود فشار بیاورید و انرژی کمی در یک روز مصرف کنید تا بتوانید به کارهای دیگر مثل مطالعه، رسیدگی به کارهای بیرون از منزل یا حتی کارکردن خارج از منزل بپردازید.

اگر قرار است مثلا در طبقه پایین منزل به شستن لباس ها بپردازید یا باغچه منزل را مرتب کنید، سعی کنید کارهایی را که مربوط به طبقه پایین یا حیاط است، همزمان انجام دهید تا لازم نباشد دایم از پله ها بالا و پایین بروید. شما باید کارهای منزل را اولویت بندی کنید و کارهایی را که لازم است حتما انجام دهید، امروز انجام دهید؛ انجام کارهایی که چندان ضروری نیستند را به روزهای بعد موکول کنید.

٢.  یک بار به خرید بروید 

شما برای خانه تکانی به مواد و وسایل متفاوتی نیاز دارید؛ پودرلباسشویی، مایع جرم گیر، جارو، دستمال گردگیری، کیسه جاروبرقی، مایع شیشه شوی، برس و... بنابراین ممکن است برای خرید هر یک از آنها، هر بار از منزل خارج شوید و وقت و انرژی خود را هدر دهید. 

بهترین راهکار این است که یک لیست تهیه کنید و تمام مواد و وسایل مورد نیاز برای خانه تکانی را در آن یادداشت کنید. وقتی از کامل بودن فهرست خودتان مطمئن شدید، از یکی از اعضای خانواده بخواهید که اقلام آن فهرست را یکجا برایتان خریداری کند، یا خودتان یک روز را به خرید اختصاص دهید و اقلام مورد نیازتان را یک دفعه تهیه کنید.

٣. کارهای بزرگ را به کارهای کوچکتر تقسیم کنید 

اگر قرار است تمام منزل را خانه تکانی کنید، تمام این کارها را به کارهای کوچکتر تقسیم کنید و هر روز بخشی از کارها را انجام دهید. بسیاری از بانوان عادت دارند، تمام لباس های کثیف را جمع کرده و آنها را با پرده ها و ملافه ها در یک روز بشویند... حال برخی از خانم ها از ماشین لباسشویی استفاده می کنند و بعضی حسابی به خودشان سخت می گیرند و آستین هایشان را بالامی زنند با دست لباس ها را می شویند.

تازه پس از آن، لباس های خیس را که سنگین تر هم شده اند از حمام یا آشپزخانه تا حیاط یا ایوان حمل می کنند که روی بند خشک شوند. انجام این فعالیت های سنگین و زیاد، شما را حسابی خسته می کند و تمام انرژی تان را می گیرد، بنابراین بهتر است هر روز یک بخش از لباس ها، پرده ها یا ملافه ها را بشویید و خشک کنید، یا به جای ساعت ها بالا و پایین گذاشتن وسایل انباری برای مرتب کردن آن، هر روز بخشی از آن را مرتب کنید تا کار شما ظرف چند روز تمام شود.

نکات مهم در خانه تکانی ، نکاتی برای خانه تکانی ، نحوه خانه تکانی

٤. کارهای سنگین و سبک را یکی درمیان انجام دهید 

بعضی از کارهای خانه انرژی کمی از شما می گیرند ولی بعضی دیگر شما را کاملا خسته می کنند. بهترین روش آن است که یک کار سبک مثل آب دادن به گلدان ها را انجام دهید و به دنبال آن یک کار سنگین تر مثل جاروبرقی کشیدن اتاق ها را انجام دهید، سپس یک فعالیت سبک را انجام دهید... با این روش به عضلات و مفاصل خود استراحت می دهید و می توانید ساعات طولانی تری به فعالیت بپردازید.

به علاوه اگر قرار است یک کار منزل (که لازم است هنگام انجام آن بایستید) مثل ظرف شستن یا جاروبرقی کشیدن را انجام دهید، به عنوان فعالیت بعدی، کاری را انجام دهید که بتوانید نشسته به آن مشغول شوید؛ مانند سالاد تهیه کردن و دوخت ودوز. به این ترتیب شما به صورت متناوب به یک گروه از عضلات و مفاصل تان استراحت می دهید.

٥. استراحت دوست داشتنی 

در بین انجام کارهای منزل به خودتان استراحت بدهید. این استراحت می تواند به حفظ انرژی شما کمک شایانی کند. آرام روی تخت دراز بکشید و به بدن خود آرامش بدهید. لازم نیست به خواب بروید؛ فقط به صدای بدن تان گوش دهید... حتی می توانید نفس هایتان را بشمارید. برای استراحت کردن، لازم نیست حتی خسته شوید و از پا دربیایید.

٦. از دیگران کمک بگیرید 

این که شما مادر خانواده هستید، اصلا به این معنی نیست که خودتان باید تمام کارهای منزل را برعهده بگیرید. 

نگران نباشید، با اندکی کارکردن، بچه ها از درس خواندن عقب نمی افتند! کارهای منزل را بین افراد خانواده تقسیم کنید و مسئولیت مرتب کردن و جاروبرقی کشیدن اتاق کودکان را به خودشان بسپارید. می توانید از افراد خانواده بخواهید خودشان لباس هایشان را بشویند.

فراموش نکنید حتی کودکان هم می توانند در انجام کارهای منزل به شما کمک شایانی کنند. اگر وضعیت اقتصادی خانواده اجازه می دهد، می توانید برای انجام کارهای سنگین، مثل شست وشوی شیشه ها یا شستن فرش ها و خانه تکانی یک کارگراستخدام کنید.

نکات مهم در خانه تکانی ، نحوه خانه تکانی ، بهترین روش خانه تکانی

٧. در آشپزخانه 

همه بانوان عاشق آشپزخانه ای بزرگ و جادار هستند که ظرفشویی آن در مقابل پنجره باشد ولی در کنار این دکوراسیون ظاهری، شما می توانید با انجام تغییراتی در آشپزخانه، کارهای روزانه خود را آسان تر انجام دهید.

خریدن ابزارهای الکتریکی مدرن (وسایل آشپزخانه مدرن) می تواند در آسان ترکردن کار شما کمک بسیاری کند، مثلا شما می توانید با خرید یک خردکن برقی از خردکردن موادغذایی با دست بی نیاز شوید یا با استفاده از یک مخلوط کن از هم زدن و مخلوط کردن موادغذایی خاطر جمع شوید. 

از قیچی برای پاره کردن درب کارتن های موادغذایی استفاده کنید، به جای این که با دست با آنها کلنجار بروید؛ می توانید یک سبد بزرگ که بر شانه می اندازید؛ تهیه کنید و موادغذایی را پس از خریدکردن در فاصله فروشگاه تا منزل درون آن قرار دهید، به جای این که چندین کیسه پلاستیک را دور انگشتان تان بیندازید. استفاده از چرخ خرید هم گزینه مناسبی است. 

فراموش نکنید هنگام خرید ظروف آشپزخانه؛ دیگ ها، قابلمه ها، بشقاب ها و کاسه های سبک تر را انتخاب کنید. وسایلی را که بیشتر با آنها سروکار دارید، در طبقاتی از بوفه و کمد یا کابینت بگذارید که بتوانید به آسانی و بدون کشیدن بدن تان به آنها دسترسی پیدا کنید، ارتفاع بین شانه و ران شما مناسب است.

اگر وسایل در طبقاتی قرار گرفته اند که دسترسی به آنها دشواراست از کسی بخواهید تا به شما کمک کند یا از یک نردبان یا صندلی ایمن بالا بروید و وسیله موردنظرتان را بردارید. وارد کردن کشش های نامناسب بر عضلات و مفاصل هنگام انجام کارهای خانه، می تواند شما را دچار گرفتگی و درد عضلات یا آرتریت کند.

٨. انعطاف پذیر باشید 

ممکن است شما برنامه ریزی کرده باشید که تمام وسایل منزل را نظافت کنید، تمام شیشه ها را پاک کنید، اوضاع باغچه را سروسامان دهید، حیاط و ایوان را حسابی بشویید و انباری را مرتب کنید.

ممکن است برنامه ریزی دقیقی هم کرده باشید ولی در نهایت نتوانید در پایان یک روز یا در آخرین روزهای سال کهنه تمام کارهای موردنظرتان را انجام دهید و همین موجب نگرانی و استرس شما شود، ولی کافی است انعطاف پذیر باشید؛ مطمئن باشید، رسیدن به تمام اهداف تان امکان پذیر نیست، بنابراین رسیدگی به درصد قابل قبولی از کارهایتان را به حساب موفقیت بگذارید و شاد باشید! قرار نیست که با یک خانه تکانی خودتان را از پا درآورید.

٩. از خدمات شرکت های خدماتی استفاده کنید 

این روزها، بیشتر خانم های شاغل وقت ندارند که روزهای زیادی را به خانه تکانی اختصاص دهند، بنابراین اگر شما در این گروه از بانوان قرار دارید، بد نیست از خدمات شرکت های خدماتی استفاده کنید. شما می توانید شستن فرش ها، موکت ها و حتی پرده را به آنها واگذار کنید.

اگر در یک آپارتمان اقامت دارید، می توانید با توافق سایر همسایگان، شست وشوی راه پله ها، حیاط و پارکینگ را به این شرکت ها واگذار کنید. به این ترتیب در وقت و هزینه خود صرفه جویی و از سوی دیگر فشار کمتری را به خود وارد کرده اید.

نکات مهم در خانه تکانی ، بهترین روش خانه تکانی ، نکته های کلیدی خانه تکانی

١٠. کمتر آشپزی کنید 

بد نیست در روزهای خانه تکانی، کمی هم حکومت نظامی در منزل برقرار کنید! بدون شک برای شما دشوار است هنگام انجام کارهای سنگین خانه تکانی، سه وعده غذای گرم نیز برای اعضای خانواده بپزید. 

بنابراین در یک جلسه خانوادگی اعلام کنید که به عنوان مثال در این روزها که شما مشغول خانه تکانی هستید، فقط ناهار را می پزید و برای شام یک غذای حاضری تهیه می کنید. در این صورت شما از فشار کاری وارد بر خودتان می کاهید و می توانید به انجام امور نظافت منزل بپردازید.

١١. شست وشوی حمام 

بهتر است، وقت جداگانه ای برای شست وشوی حمام و استفاده از وایتکس و مایعات جرم گیر روی اشیای چینی حمام، اختصاص ندهید برای این که در وقت خود صرفه جویی کنید، شست وشوی حمام را به وقتی که خودتان قرار است به حمام بروید، موکول کنید.

١٢. موسیقی موردعلاقه خودتان را گوش دهید 

کارکردن و خانه تکانی در فضای ساکت منزل، شاید خسته کننده و طاقت فرسا باشد؛ بنابراین هنگام خانه تکانی، موسیقی موردعلاقه خودتان را گوش دهید یا صدای رادیو را باز کنید. شما ذهن تان به موسیقی یا اخبار رادیو مشغول می شود و کمتر متوجه گذشت زمان خواهید شد.

١٣. خوش اخلاق باشید 

غر نزنید! درست است که خانه تکانی دشوار و خسته کننده است، ولی قرار نیست زندگی را به کام اعضای خانواده تلخ کنید. اگر دوست ندارید، می توانید خانه تکانی را انجام ندهید ولی اگر این کار را انجام می دهید، آن را با صبر و حوصله و متناسب با توانایی هایتان انجام دهید تا بیش از اندازه خسته نشوید. سایر اعضای خانواده به روی خوش شما در روزهای پایانی سال و در آستانه سال نو، بیشتر نیاز دارند تا پاکیزگی منزل.

نکات مهم در خانه تکانی ، نکته های کلیدی خانه تکانی ، خانه تکانی عید
١٤.تاکسی سرویس نشوید 

روزهای پایانی سال، روزهایی است که ترافیک خیابان ها بسیار سنگین است و هر رفت وآمد در شهر، ساعاتی طولانی وقت شما را می گیرد. شما به عنوان مادر خانواده، قرار نیست نقش تاکسی سرویس را بازی کنید!

حداقل در این روزها از یکی دیگر از اعضای خانواده بخواهید مسئولیت رفت وآمد بچه ها را از خانه به مدرسه و برعکس برعهده بگیرد، یا حداقل در این روزها از سرویس مدرسه استفاده کنید. شما حتی می توانید از کودک تان بخواهید، خودش به تنهایی این مسیر را طی کند.

خانه تکانی عید را حرفه ای انجام دهید  

 

 

 

خانه تکانی عید را حرفه ای انجام دهید - نمناک

namnak.com/28109-خانه-تکانی-عید.html

خانه تکانی برای برخی از خانمها به ویژه افرادی که شاغل هستند بسیار مشکل است.اگر شما نیز جزو این افراد هستید روشهای بسیار خوبی برای تمیز کردن و شستشوی ...

خانه تکانی عید را حرفه ای انجام دهید - جوونی

www.javuni.ir/news/51357

۱۲ ساعت پیش - اغلب خانم های شاغل فرصت کمی برای انجام خانه تکانی دارند.همین فرصت کم نیز اگر با برنامه ریزی و به صورت اصولی باشد می تواند به بهترین نحو ...

خانه تکانی عید را حرفه ای انجام دهید - یاس کمپ | ارشیو کامل وب ...

yascamp.ir/خانه-تکانی-عید-را-حرفه-ای-انجام-دهید.html

خانه تکانی برای برخی از خانمها به ویژه افرادی که شاغل هستند بسیار مشکل است.اگر شما نیز جزو این افراد هستید روشهای بسیار خوبی برای تمیز کردن و شستشوی ...

خانه‌ تكانی به سبک حرفه ای ها - اتحاد خبر

www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/59180

۲۳ ساعت پیش - خانه‌ تكانی به سبک حرفه ای ها. ... اتحادخبر:شما می‌توانيد برای آن‌كه كارهای منزل را آسان‌تر انجام دهيد به .... 6اقدام زیبایی که نباید قبل از عید انجام دهید!

خانه‌ تكانی به سبک حرفه ای ها | ماه ایران

irmoon.com/خانه‌-تكانی-به-سبک-حرفه-ای-ها/

۱ روز پیش - ماه ایران: شما می‌توانید برای آن‌که کارهای منزل را آسان‌تر انجام دهید به سادگی یک برنامه‌ریزی داشته باشید. ... برای اینکه خانه تکانی تان اصولی باشد و به بهترین شکل ممکن انجام شود، .... ساده ترین راه شستن پرده برای خانه تکانی عید ...

خانه تکانی به سبک حرفه ای ها - تی نیوز

tnews.ir/news/6ca159068043.html

۱ روز پیش - خانه تکانی به سبک حرفه ای ها. ... 6اقدام زیبایی که نباید قبل از عید انجام دهید! ... اتحادخبر:شما می‌توانيد برای آن‌كه كارهای منزل را آسان‌تر انجام دهيد به ...

راهکارهای کلیدی برای خانه تکانی عید

vista.ir/article/132010/راهکارهای-کلیدی-برای-خانه-تکانی-عید

یکی از مهم ترین کارهایی که در خانه تکانی عید انجام آن ضروری است بررسی تمام وسایل ... ساده و زیبا و با جابه جایی مبلمان خود، می توانید به سادگی این کار را انجام دهید. .... شبکه جم و کار حرفه ای بازیگری در سینما می گوید - پخش اختصاصی از آپارات.

خانه‌ تكانی به سبک حرفه ای ها | News File

newsfile.ir/news/خانه‌+تكانی+به+سبک+حرفه+ای+ها

شما می‌توانيد برای آن‌كه كارهای منزل را آسان‌تر انجام دهيد به سادگی يك برنامه‌ريزی داشته ... رعایت مسائل بهداشت حرفه‌ای در خانه‌تکانی شب عید برپایی آیین زیبا و دیرینه ...

زنگوله | 6 اقدام زیبایی که نباید قبل از عید انجام دهید!

zangole.com/single.aspx?id=1836

۱ روز پیش - 6 اقدام زیبایی که نباید قبل از عید انجام دهید! ... اگر قصد انجام تتوي ابرو داريد و تا به حال اين كار را انجام نداده‌ايد، .... خانه‌ تكانی به سبک حرفه ای ها ...

نکات خانه تکانی + خانه تکانی بدون خستگی - بهترینها

behtarinha.nasrblog.com/.../نکات-خانه-تکانی-+-خانه-تکانی-بدون-خست...

۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر بدانید چه کارهایی را باید انجام دهید و ترتیب انجام آن‌ها کدام است مطمئن .... لزوم رعایت نکات مسائل بهداشت حرفه ای در خانه تکانی شب عید | پایگاه ...هفت مرحله برای خانه تکانی شب عید - بیتوته

www.beytoote.com/housekeeping/wash.../home-christmas-eve-olt.html

خانه تکانی شب عید، از کارهاییست که برخلاف اسمش نباید شب عید انجام شود، بلکه باید از مدتها قبل از رسیدن لحظات سال تحویل انجام شده باشد.

نکات کلیدی برای سریعترین خانه تکانی ! - بیتوته

www.beytoote.com/housekeeping/wash-taint/key8-cleaning-up.html

خانه تکانی سریع نکاتی برای خانه تکانی , نحوه خانه تکانی , بهترین روش خانه تکانی , نکته های کلیدی خانه تکانی , نظافت خانه , خانه تکانی عید , نحوه خانه تکانی ...

شستشو و نظافت و خانه تکانی و لکه گیری - آموزش خانه داری ...

www.akairan.com/khanehdari/nezafat1/

شستشو, نظافت, لکه گيري, شستشوي , خانه تکانی, خانه تکانی کردن, خانه تکانی در فصل بهار, خانه تکانی فوری, خونه تکونی, خانه تکونی, نحوه خانه تکانی, نکات خانه ...

خانه تكاني را به روش ما تجربه كنيد - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › سلامت › سلامت عمومی

گروهي از خانم‌ها تا امروز خانه تكاني شان را تمام كرده‌اند اما خانم‌هاي شاغل و پر دغدغه، همچنان با پروژه خانه تكاني درگيرند؛ براي شما كه هنوز خانه تكاني انجام نداده‌ايد يا كارتان ...

تصاویر برای خانه تکانیگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای خانه تکانی

نتیجه تصویری برای خانه تکانی

نتیجه تصویری برای خانه تکانی

نتیجه تصویری برای خانه تکانی

نتیجه تصویری برای خانه تکانی

تصاویر بیشتر برای خانه تکانی

برنامه ریزی خانه تکانی عید | نازخاتون - مدل لباس

www.nazkhatoon.net/برنامه-ریزی-خانه-تکانی-و-خانه-تکانی-عید

برای تمیز کردن گاز در خانه تکانی پایه های چدنی گاز را بردارید و با آب و مایع ظرفشویی کاملا بشویید. اگر گاز زیاد چربی گرفته، محلول گازپاک کن را روی آن اسپری ...

14 توصیه برای خانه تکانی شب عید - سیمرغ آنلاین siemorgh

www.siemorgh.nl/.../14%20tosiyeh%20baraye%20khaneh%20takani%2...

اگر قرار است تمام منزل را خانه تكاني كنيد، تمام اين كارها را به كارهاي كوچك تر تقسيم كنيد و هر روز بخشي از كارها را انجام دهيد. بسياري از بانوان عادت دارند، تمام لباس‌هاي ...

خانه تکانی آسان برای عید نوروز 92 - نمناک

namnak.com/823-خانه-تکانی-آسان-برای-عید-نوروز-92.html

برای یک خانه تکانی آسان و بدون مواد شوینده به پیشواز عید نوروز 92 بروید. برق انداختن پنجرها با سرکه را امتحان کنید.

خانه تکانی قدم به قدم آشپزخانه با نمناک

namnak.com/12501-خانه-تکانی-آشپزخانه-با-نمناک.html

خانه تکانی اتاق خواب را تمام کردیم و امروز نوبت خانه تکانی آشپزخانه است. وای که چقدر سخت به نظر می رسد اما نگران نباشید دستکش هایتان را دست کنید و مواد شوینده ...

خانه تکانی ساده و سریع با ۱۰ نکته جادویی - نیک صالحی

www.niksalehi.com/khanedari/archives/013807.php

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - از دیوارهای خانه شروع کنید. اگر رنگ دیوارها روغنی است ترکیبی از ۳ لیتر آب گرم، یک قاشق غذاخوری آمونیاک و ۲ قاشق غذاخوری مایع ظرف شویی آماده ...

جستجوهای مربوط به خانه تکانی

خانه تکانی شب عید

خانه تکانی دل

خانه تکانی عید 95

خانه تکانی سریع

تاریخچه خانه تکانی

سنت خانه تکانی

خانه تکانی به انگلیسی

جک خانه تکانی

راهکارهای کلیدی برای خانه تکانی عید

vista.ir/article/132010/راهکارهای-کلیدی-برای-خانه-تکانی-عید

راهکارهای کلیدی برای خانه تکانی عید فرا رسیدن سال جدید نویدبخش روزهایی خوب و سرشار از انرژی و نیکویی برای تک تک افراد جامعه است. اما در جامعه ایران قبل از فرا ...

برای خانه تكانی از كجا باید شروع كرد؟

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=5712

۱۴ اسفند ۱۳۸۲ ه‍.ش. - یك برنامه ریزی صحیح برای خانه تكانی از اهمیت خاصی برخوردار است، زیرا اضطراب ناشی از انبوه كارها باعث فشار عصبی زیادی می شود كه شاید ...

کاریکاتورها و عکس های خنده دار خانه تکانی و عید نوروز

namakstan.ir › جوک تصویری

عکس های خنده دار خانه تکانی ، کاریکاتور خونه تکونی عکس های خنده دار خانه تکانی , عکس های خنده دار خونه تکانی و عکس های خنده دار خانه تکونی مجموعه جالب.

آموزش خانه تکانی سریع 10 دقیقه ای - آي بانو - پایگاه بانوی ...

ibanoo.ir/هنر-و-سرگرمی/آموزش-خانه-تکانی-سریع-10-دقیقه-ای.html

۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تمیزکردن خانه همیشه از سخت ترین کارهاست ، به خصوص اگر در بیرون از منزل هم کار کنید ، می توانید با استفاده از این متد 10 دقیقه ای کاری کنید که ...

خانه‌تکانی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/خانه‌تکانی

خانه‌تکانی یکی از آیین‌های نوروزی است که مردم بیشتر مناطقی که نوروز را جشن می‌گیرند به آن پایبندند. در این آیین، تمام خانه و وسایل آن در آستانه نوروز گردگیری، ...

مهم ترین نکات خانه تکانی برای عید - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/88929/مهم-ترین-نکات-خانه-تکانی-برای-عید

۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - یکی از مقدمات استقبال از بهار و سال نو خانه ‌تکانی است که گاهی هم بسیار سخت و مشکل به نظر می‌رسد حتی ممکن است مقدار زیادی از وقت‌تان را بگیرد و ...

اس ام اس خانه تکانی عید نوروز - عصر ایران

www.asriran.com › عصرايران دو › خواندنی ها و دیدنی ها

ای همه همسایگان! زمزمه خوانی کنید می‌رسد اسفند ماه، خانه تکانی کنید ماه بلوغ زمین، ماه بلاغت رسید مزرعه داران عشق! دانه فشانی کنید ...

چه کسانی خانه تکانی نکنند؟ - سایت خبری تحلیلی تابناك ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعي

۳ روز پیش - چه کسانی خانه تکانی نکنند؟ متخصص طب فیزیکی و توانبخشی گفت: درصورتی که از سابقه کمر درد و بهبودی از آن بیش یک ماه نگذشته باشد برای ...

روش هایی برای یک خانه تکانی آسان و سریع به روش مارتا ...

seemorgh.com › سبک زندگی › خانه و دکوراسیون › تکنیک های خانه داری

۵ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پیش از روبرو شدن با فصل زیبای بهار ، با این راهنمایی گام به گام که ما در اینجا برایتان توضیح داده ایم به راحتی می توانید به خانه تکانی و تمیز ...

خانه تکانی - پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت

www.hawzah.net/fa/Magazine/View/6433/7144/87064

اشاره. روزهای پایانی هر سال در بسیاری از خانه ها و خانواده ها با سنت نیکو و پسندیده ای همراه است، سنت نظافت و خانه تکانی. در این روزها گرد و غبار از قسمت های مختلف منزل ...


صفحه 3 از حدود ۴۸۹٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۲۷ ثانیه) 

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

کاریکاتور/ مردها اینطوری از خانه‌تکانی فرار می‌کنند! - ...

www.khabaronline.ir/detail/517371/comic/cartoon

۲ روز پیش - طنز و کاریکاتور > کاریکاتور - شهاب جعفرنژاد در حاشیه خانه تکانی ایرانی ها و فرار برخی آقایان از همراهی با خانم ها، این کارتون را در اینستاگرامش ...

الف - فرار مردها از خانه‌تکانی/کاریکاتور

alef.ir/vdcb8zbfwrhbf5p.uiur.html?337218

۲ روز پیش - شهاب جعفرنژاد در حاشیه خانه تکانی ایرانی ها و فرار برخی آقایان از همراهی با خانم ها، این کارتون ...

کاریکاتور/ مردها اینطوری از خانه‌تکانی فرار می‌کنند! - آفتاب

aftabnews.ir/fa/.../کاریکاتور-مردها-اینطوری-از-خانه‌تکانی-فرار-می‌کنند

۲ روز پیش - شهاب جعفرنژاد در حاشیه خانه تکانی ایرانی ها و فرار برخی آقایان از همراهی با خانم ها، این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

خانه تکانی | چیدانه

www.chidaneh.com/tags/خانه-تکانی

خانه داری: کم کم به اوایل بهمن نزدیک می شویم و فصل فصل شست و شو خانه تکانی است! اما پیش از آنکه خانه تکانی را شروع کنید یک سوال را از خودتان بپرسید! آیا روش ...

مهم ترین نکات خانه تکانی برای عید - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/88929/مهم-ترین-نکات-خانه-تکانی-برای-عید

۱۶ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - یکی از مقدمات استقبال از بهار و سال نو خانه ‌تکانی است که گاهی هم بسیار سخت و مشکل به نظر می‌رسد حتی ممکن است مقدار زیادی از وقت‌تان را بگیرد و ...

عید نوروز|و|خانه تکانی دل|دانشکده پرستاری و مامایی|کاشان

nursing.kaums.ac.ir/Default.aspx?PageID=180

همه مشغول خانه تکانی هستند ,وسائلی را که فکر می‌کنند احتیاجی به آن‌ها ندارند دور می‌ریزند و در عوض وسائل جدید و با طرح‌های زیبا و دوست داشتنی می‌خرند. وسائلی را هم که ...

برچسب ها - خانه تکانی - فردا

www.fardanews.com/fa/tag/1/خانه%20تکانی

برچسب: خانه تکانی. عوارض استفاده بیش از حد از شوینده ها. داشته باشند دکتر علی ابراهیمی در آستانه خانه تکانی های... ابراهیمی افزود بهتر است افرادی که قصد خانه ...

خانه تکانی را از کجا شروع می کنید؟ - لیدیز

www.ladieez.com › کاشانه › خانه داری

اسفند آمد و با خود بوی خانه تکانی شب عید را هم آورد. اکثر خانم های ایرانی خانه تکانی را از قلب خانه یعنی آشپزخانه آغاز می کنند. این محل بر خلاف ظاهرش سخت ترین بخش ...

10 روش برای خانه تکانی "ذهن" - باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir › اقتصادی › نبض بازار

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران، خانه تکانی ذهن از آن کارهایی است که اگر هر از چند گاهی آن را انجام دهیم احساس سرزندگی و شادابی بسیاری خواهیم کرد. ذهن در واقع ...

خانه تکانی - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News ...

www.mehrnews.com/tag/خانه+تکانی

روزهای پایانی سال در خانواده های ایرانی با خانه تکانی و نو کردن همراه است. این گزارش مروری ... مراقب آسیب های خانه تکانی باشید/ استفاده نابجا از مواد شوینده. دبیر ستاد ...


خانه تکانی در عید نوروز - پارسی طب

fa.parsiteb.com/خانه-تکانی-در-عید-نوروز/

به گفته کارشناسان هر سال، خانه تکانی نوروزی منجر به مسمومیت تعدادی کودک با مواد شوینده می‌شود. همچنان‌که خوردن ماده سفیدکننده وایتکس و ماده لوله بازکن از جمله دلایل ...

خانه تکانی نوروز 94 در هفت مرحله آسان | سال 94 | ماه محرم 94 ...

norouz94.ir/841/خانه-تکانی-نوروز-94-در-هفت-مرحله-آسان

خانه تکانی از رسوم بسیار قدیمی آماده شدن برای عید نوروز است و هرچند که آپارتمانهای کوچک و بدون پستو و انباری و زیرزمین امروزی تقریبا در تمام مدت سال نسبتا ...

[PDF]بسته آموزشی و اطالعاتی »خطرهای خانه تکانی«

iec.behdasht.gov.ir/uploads/cleaning[1].pdf

2. خانه تکانی، 6 خطر، 30 توصیه. بسته آموزشی و اطالعاتی »خطرهای خانه تکانی«. خانه تکانی، 6 خطر، 30 توصیه. اسفند برای بیشتر ما ایرانی ها مترادف است با آماده شدن ...

خانه تکانی دشمن ریه‌ها - سلامت - زندگی سالم - سلامت نیوز

www.salamatnews.com › زندگی سالم › سلامت

۲ روز پیش - سلامت نیوز:یک فوق تخصص بیماری‌های ریوی، عنوان کرد: خانه تکانی و استفاده از مواد شوینده موجب تحریک ریه، تشدید بیماری و بروز بیماری‌های ریوی ...

در خانه تکانی با دیوارها مهربان باشید - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/.../در-خانه-تکانی-با-دیوارها-مهربان-باشید

۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با نزدیک شدن نوروز و فصل بهار، ماجرای خانه تکانی در خانواده های ایرانی رونق می گیرد. اولین جایی هم که معمولا برای نظافت افراد به سراغش می روند ...

خانه تکانی سال نو - پارسه گرد

www.parsegard.com/greenliving/خانه-تکانی-سال-نو.html

مانده‌اید از کجا شروع کنید تا خانه‌تان را برای سال نو، آماده کنید؟ از جزئی‌ترین راه‌کارها تا کلی‌ترین را در این مطلب بخوانید.شوینده ها,خانه داری, خانه تکانی عید, عید نوروز, ...

تولدی دوباره - (جلسه 28 ) خانه تکانی ذهنی

thewitch151.blogfa.com/category/29

چون خيلي حرف براي گفتن دارم،پس بي مقدمه بريم سراغ بقيه ي تمرينات _ تولد دوباره يا خانه تكاني ذهني _ كه همون جور كه مي دونين، تمريناتيه كه در نهايت باعث " دوست ...

مبارزه با بیماریها/توصیه های خانه تکانی

arakmu.ac.ir/portal/home/?news/98410/161217/161204/...خانه-تکانی

توصیه های خانه تکانی. 1-ابتدا فهرستی از کارهای خانه تکانی تهیه نمائید. 2-کارهارا بر اساس زمان اختصاص داده شده به کار شروع و تمام کنید . 3- خانه تکانی را زودتر ...

خانه تکانی نوروزی در ایدرو

www.entekhab.ir/fa/news/257051/خانه-تکانی-نوروزی-در-ایدرو

۱ روز پیش - وزیر صنعت در آستانه نوروز سه عضو هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) را تغییر داد.

مسائلی که باید برای خانه تکانی رعایت کنید - افکارخبر

www.afkarnews.ir/.../491175-مسائلی-که-باید-برای-خانه-تکانی-رعایت-...

۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برپایی آیین زیبا و دیرینه نوروز در بین خانواده‌های ایرانی آدابی دارد که از آن جمله می‌توان به مراسم خانه‌تکانی در روزهای پایانی سال اشاره کرد مراسمی که ...

 

 

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو