ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

امیرعلی نبویان|امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

امیرعلی نبویان|امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید

.

کسب درآمد

.

امیرعلی نبویان|امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید

امیرعلی نبویان|امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید

امیرعلی نبویان مجری رادیو هفت و نویسنده معروف قصه های امیرعلی در گفتگویی از زندگی و آرزوهای شخصی اش گفت.

آرزوهای امیرعلی نبویان + عکس

امیرعلی نبویان متولد دوم فروردین سال 1359و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق از دانشگاه مازندران میباشد او در برنامه رادیو هفت نیز حضور داشته است و در در سریال نوشدارو نیز به ایفای نقش پرداخته است.
امیرعلی نبویان، نویسنده محبوب مجموعه داستان های قصه های امیرعلی در گفت و گویی با ما از دوران کودکی، آرزوها و زندگی امروزش گفته که شما را دعوت میکنیم این گفتگو را بخوانید و لذت ببرید.
   
زمینه فعالیت هایی که در حال حاضر مشغول آن هستید چقدر در کودکی تان فراهم بوده؟ چقدر در کودکی به نویسنده شدن و قصه گویی فکر می کردید؟
آرزوهای بچگی من خیلی متفاوت و متنوع بوده اند. یکی از آنها این بود مثلا مجری یا گوینده برنامه صبح جمعه با شما بشوم. یا مثلا آرزوی دیگرم این بود که گزارشگر مسابقات فوتبال شوم. یادم می آید تمام فوتبال ها را گزارش می کردم، صدای تلویزیون را می بستم و خودم شروع می کردم به گزارش کردن. در زمان نونهالی من فضا این طور نبود که با یک کلیک در فضای اینترنت بتوانید اسم تمام فوتبالیست های دنیا را با شماره شناسنامه و تاریخ تولد و نام پدر و محل سکونتشان در بیاورید. 
 
  امیرعلی نبویان  ، قصه های امیرعلی ، نویسنده امیرعلی نبویان
خانواده تان چقدر در تشویق و ترغیب شما به دنیای نویسندگی نقش داشتند؟
پدر من از ابتدا موافق نبود که من در کلاس های بازیگری ثبت نام کنم و دوست داشت مهندس شوم اما من دوست داشتم علاقه خودم را پیگیری کنم. پدرم هم با وجود اینکه نظرها و دلایل مخالفتش را به من گفت سد راهم نشد اما مادرم از بچگی همیشه به من می گفت برو دنبال آن کاری که دوست داری و هنوز هم این را می گوید. از روز اول هم با مادرم درباره انتخاب این مسیر کوچک ترین مشکلی نداشتم اما بعد از اینکه اولین اتفاق خوب برای من افتاد و پدرم با بازخورد عجیب مردم- که کارهایم را دوست داشتند- روبرو شد خودش یکی از پر و پا قرص ترین طرفدارانم شد.
 
فکر می کنید مخاطب قصه هایی که می نویسید، چه طیف افرادی هستند؟
وقتی به عنوان نویسنده داستانی را می نویسید حدس می زنید که یک جامعه هدف داشته باشید. جامعه هدفی که من با نوشتن قصه هایم داشتم افراد 18-17 ساله تا حدود 35 سال بود اما واقعیت این است که بازخوردهایی که گرفتم خیلی فراتر از آن چیزی بود که فکر می کردم و آدم هایی را در سن وسال خیلی بالاتر یا حتی کمتر دیدم که علاقه مند بودند داستان های من را بخوانند و طرفدار آنها شوند. 
این قضیه واقعا برای من مایه مباهات است. البته این موضوع تنها چیزی نیست که من به آن افتخار می کنم. من به لطف خدا، تاکید می کنم به لطف خدا توانستم خیلی ها را برای اولین بار با کتاب خودم به مطالعه علاقه مند کنم. درواقع می خواهم بگویم فضای آنها فضایی برای مطالعه و کتاب خواندن و کتاب خریدن نبوده اما برای اولین بار قصه های امیرعلی را خریدند و این موضوع برایم خیلی افتخار است.
 
 امیرعلی نبویان  ، نویسنده امیرعلی نبویان ، عکسهای امیرعلی نبویان
 
یعنی معتقدید جرقه مثبتی را در ذهن بعضی ها برای کتاب خواندن زدید؟
در مورد برخی این طور بوده؛ کسانی که اهالی کتاب هستند که همیشه کتاب می خوانند واز دنیای اطرافشان تحلیل دارند و افراد به نظر باسوادتری هستند، البته نه اینکه خدای ناکرده آنهایی که کتاب نمی خوانند بی سواد هستند. منظورم این است آنها با سوادتر هستند اما عده ای بودند که اساساً با این فضا بیگانه بودند و دعوت آنها برای کتاب خواندن برای من بسیار مایه افتخار است. امیدوارم جامعه کتاب بتواند کاری کند که ضمن رعایت اصول و ارزش های قصه نویسی خودش را هم به این افراد نزدیک کند.
  
درباره نمایشنامه ای که نوشتید (ناگهان پیت حلبی) هم این اتفاق افتاد و فکر می کنم خیلی ها به دلیل پیگیری قصه های امیرعلی مشتاق شدند آن کار را هم ببینند. درست است؟
درست است. درباره نمایشی هم که نوشتم همین اتفاق افتاد و خیلی ها پایشان به سالن تئاتر باز شد آن هم باری اولین بار، چون متعجب بودنشان از صحنه و فضای تئاتر را می دیدم این را می گویم. البته این موضوع نباید ذهنیت خیلی عجیب و غریبی را برای من یا هر فرد دیگری به وجود آورد، چون بر فرض که هر سالن 200 صندلی داشته باشد که ندارد و 30 شب هم کاملا برای اجرا بروی ما راجع به 6 هزار نفر از جمعتی 14- 13 میلیونی پایتخت حرف می زنیم و این رقم بسیار ناچیز است.
 
امیرعلی نبویان  ، عکسهای امیرعلی نبویان ، بیوگرافی امیرعلی نبویان 
 
اصلا چطور شد  که یک نمایش با نمایشنامه ای از شما روی صحنه رفت؟
واقعیت این است که من باز هم یک قصه نوشته بودم نه یک نمایشنامه. این قصه را سال های سال در ذهنم مرور کردم، تغییر دادم، تجربه کردم، آزمون و خطا کردم و در نهایت قرار شد به عنوان یک نمایشنامه روی صحنه برود. جالب است بدانید که ساختار این قصه قبل از قصه های امیرعلی در ذهن من شکل گرفته بود. درواقع این موضوع مربوط به قبل از 4-3 سال پیش است.
 من در این مدت خیلی تجربه و مطالعه کردم و برای تبدیل شدن قصه ام به نمایشنامه ودریافت نکاتی مثل حفظ ریتم، قراردادن نکاتی که به کارگردان اجازه کارگردانی و به بازیگر اجازه بازیگری بدهد  و به طور کلی نکاتی که نمایشنامه را از یک قصه متمایز می کند، خیلی کتاب خوانم و در نهایت قصه ام به نمایشنامه تبدیل شد و کوروش سلیمانی عهده دار دراماتوری آن شد. من اساس این قصه را برای یک کتاب صوتی نوشتم که به زودی منتشر خواهدشد.
 
چقدر به شانس معتقدید و فکر می کنید در مسیری که قدم برداشته اید خوش شانس بوده اید؟
زندگی من مثل زندگی بقیه آدم های معمولی است. خیلی از اتفاق هایی که من از سر گذرانده ام همه آدم های دیگر هم گذرانده اند. فرصتی که در اختیار من قرار گرفت می تواند در اختیار خیلی های دیگر هم قرار بگیرد، اما اینکه بتوانم با منصور ضابطیان و محمد صوفی کار کنم فرصتی طلایی بود که مسعود فروتن آن را به وجود آورد. 
اما یک موضوع وجود دارد که برایم خیلی اهمیت دارد و از همه کسانی که مصاحبه ام را می خوانند خواهش می کنم آن را به حساب غرور نگذارند؛ شما اگر بخواهید برنامه ای بسازید که کسی آن را نگاه نکند باید آن را در شبکه آموزش بسازید و ساعت 11 شب هم پخش شود، که حالا ساعت 10 تا 11 پخش می شود، من در یک آیتم مهجور از چنین برنامه ای فرصت پیدا کردم هفته ای 10 دقیقه قصه تعریف کنم. خدا خیلی خواست که اتفاق خیلی خوبی برایم بیفتد واز او ممنونم. امیدوارم لایقش باشم.  
 
 
 
اما این را هم نباید فراموش کنیم؛ خیلی از ما در خانه می نشینیم و غر می زنیم و مدام شکایت می کنیم بدون اینکه کوچک ترین تلاشی کنیم. چون معتقدیم همه، جای ما را در دنیا تنگ کرده اند، اما من فکر نمی کنم هیچ احدی جای هیچ کس را در دنیا تنگ کرده باشد. این خود ما هستیم که باید دست به کار شویم و اگر حرفی داریم باید بگوییم و اگر به درد کاری می خوریم باید آن را صاحب شویم. متاسفانه خیلی از ما عادت کرده ایم کمی ها و کساتی های خودمان را گردن اتفاق ها و تقدیر و این و آن بیندازیم. به نظرم باید الان که جوان هستیم کار کنیم و از زمین خوردن و شکست خوردن نترسیم.

امیرعلی نبویان ، امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید

 
منبع : برترینها - / ک  
 
 
 
 
 
 
امیرعلی نبویان | امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید
namnak.com/15513-امیرعلی-نبویان.html
امیرعلی نبویان متولد دوم فروردین سال 1359و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق از دانشگاه مازندران میباشد او در برنامه رادیو هفت نیز حضور داشته است و در در سریال ...
امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش می گوید، می خواهم ...
www.persianv.com/maharatha/302205.php
۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امیرعلی نبویان ، گفت و گو با امیرعلی نبویان ، مصاحبه با امیرعلی نبویان ، بیوگرافی امیرعلی نبویان ، عکس های امیرعلی نبویان ، پرشین وی ...
امیر علی نبویان از زندگی شخصی اش می گوید!/پدرم شیشه ...
topak.ir/.../امیر-علی-نبویان-از-زندگی-شخصی-اش-می-گوید--پدرم-شیشه...
مجله اینترنتی تاپک -امیر علی نبویان گفت: حتی اگر قرار باشد یکی از برنامه‌های «نود، را از دست بدهم مادرم نمی‌گذارد و قبل از شروع آن به من اطلاع می‌دهد و حتی تحلیل هم ...
آرزوهای امیرعلی نبویان + عکس
lords-web.rozblog.com/post/1/آرزوهای-امیرعلی-نبویان--عکس.html
۱۱ ساعت پیش - Images for آرزوهای امیرعلی نبویان + عکس Report images More ... هفت و نویسنده معروف قصه های امیرعلی در گفتگویی از زندگی و آرزوهای شخصی اش گفت. ... 17 mins ago - او می گوید: آرزوهای بچگی من خیلی متفاوت و متنوع بوده اند.
امیرعلی نبویان کیست+بیوگرافی
film2016.rozblog.com/post/194/امیرعلی-نبویان-کیستبیوگرافی.html
تصاویر بیشتر برای امیرعلی نبویان امیرعلی نبویان | امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید namnak.com/15513-امیرعلی-نبویان.html امیرعلی نبویان ...
جـدیدترین اخبـار امیرعلی نبویـان - طـرفداران امیرعلی نبـویـان
www.fans-amiralinabavian.blogfa.com/category/8
۲۹ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - نوشته اش درباره ی قصه های امیرعلی توی مجله دیده بان چاپ شده و براتون گذاشتم اینجا . ... هر شخصی که ایده ای برای به اشتراک گذاری داشته و این ایده به مباحث تد مرتبط باشد، ... از سخنرانان می خواهیم که داستان زندگی خود، ایده ای خلاقانه، تئوری ها و دیدگاههای خود را .... 60~امیرعلی نبویان از بازی در سریال "نوشدارو" می‌گوید.
آرزوهای امیرعلی نبویان + عکس - seeblog آرشیو وبلاگ های ...
lords-web-roz.seeblog.ir/page-919147.html
۱۱ ساعت پیش - Images for آرزوهای امیرعلی نبویان + عکس Report images Mor. ... نبویان عکس و عکسهای ... هفت و نویسنده معروف قصه های امیرعلی در گفتگویی از زندگی و آرزوهای شخصی اش گفت. ..... امیرعلی نبویان از آرزوها و زندگی اش می گوید!
بیوگرافی امیر علی نبویان+تصاویر - روتوس
www.rotos.ir/بیوگرافی-امیر-علی-نبویانتصاویر/
۲ ساعت پیش - امیرعلی نبویان ، عکسهای امیرعلی نبویان ، بیوگرافی امیرعلی نبویان. امیرعلی نبویان ، امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید. اخبار ...
رامبد جوان از ماجرای طلاق و زندگی شخصی اش می گوید - آریا ...
www.ariapix.net/1393/10/رامبد-جوان-طلاق.html
رامبد جوان از ماجرای طلاق و زندگی شخصی اش می گوید. ۱۵ دی. دسته بندی : اخبار .... دانلود لباهنگ امیرعلی نبویان در مرحله دوم برنامه خندوانه · واکنش تند محمدرضا گلزار به ...

گپ و گفت با امیر علی نبویان، راوی قصه های چهارشنبه شب ...
www.coca.ir/interview-amir-ali-nabaviyan-narrator-story-seven-radio-we...
۳۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امیر علی نبویان، راوی رادیو هفت، از علاقه اش به ورزش می گوید، امیرعلی نبویان ... با ورزش به خوبی ارتباط برقرار می کند و یکی از علایق زندگی اش گزارشگری فوتبال است؛ گزارشگری با جنسی متفاوت. ... این نام خانوادگی من است.
بیوگرافی امیر علی نبویان+تصاویر - فرد مطلب
topo3t.ir/بیوگرافی-امیر-علی-نبویانتصاویر/
۴۰ دقیقه پیش - امیرعلی نبویان مجری رادیو هفت و نویسنده معروف قصه های امیرعلی در گفتگویی از .... امیرعلی نبویان ، امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید.
عکس های جدید و شخصی پژمان بازغی + بیوگرافی پژمان ...
postejadid.ir/2015/08/20/عکس-های-جدید-و-شخصی-پژمان-بازغی-بیوگرا/
۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس های جدید و شخصی افسانه پاکرو + بیوگرافی افسانه پاکرو ... خانوادگی پژمان بازغی ، همسر و امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش می گوید، می ...
امیر علی نبویان از زندگی شخصی اش - موزیکس
musicss.bekhandfun.in/tmsi532913_امیر-علی-نبویان-از-زندگی-شخصی...
امیر علی نبویان از زندگی شخصی اش - موزیکس در این باره نوشت: امیر علی نبویان از ... محسن چاوشی از زندگی شخصی و کاری اش می گوید 3 سپند و کمند امیرسلیمانی ...
امیر تتلو از زندگی شخصی اش می گوید | میکس فان
mixfun.ir/amir-says-tataloo-of-his-personal-life/
۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گفتگویی جنجنالی با امیر تتلو از خانواده و زندگی شخصی اش! .... رقابت امیرعلی نبویان و احسان کرمی در مسابقه لباهنگ خندوانه 416 views; دانلود ...
امیرعلی نبویان - تفریحی،عکس،سرگرمی،فیلم،دانلود - رزبروز
www.new.rozberooz.ir/tag/امیرعلی-نبویان
امیرعلی نبویان | امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید ... امیرعلی نبویان متولد دوم فروردین سال 1359و فارغ التحصیل رشته ی مهندسی برق از دانشگاه مازندران ...
بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری از زندگی خصوصی ...
saten.ir › اخبار داغ
بابک جهانبخش و همسرش مروارید شهریاری از زندگی خصوصی شان می گویند + عکس .... چادر، آب، آتش و اگه شد یواشکی یک تکه نان هم با خودم میبرم که از گشنگی تلف نشوم! ... را نشان میدهم هنگامی که اسمم را میبینند میگویند آقا شما برادر بابک جهانبخش هستید؟ ..... همسر امیرعلی نبویان رادیو هفت بیوگرافی مجری بیوگرافی امیرعلی نبویان ...
بینی افراد مشهور قبل و بعد از عمل (36 عکس) - تاپ ناپ
iranmagfa.com/19251771
امیرعلی نبویان از آرزوها و زندگی اش می گوید!محسن چاوشی از زندگی شخصی و کاری اش می گوید(3) - پرشین وی یکی از ترانه های که خوانده ام و شما هم آن را قبل از این گفت و ...
امیرعلی نبویان با دوست دخترش - خبر روز
khabareruz.ir/search/?q=امیرعلی+نبویان+با+دوست+دخترش
مهناز افشار جدیدترین عکس خودش و دخترش “لیا” را در صفحه شخصی اش به اشتراک گذاشت که در ادامه .... امیرعلی نبویان امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید.
تالار خبر | سحر دولتشاهی از زندگی خصوصی و طلاقش می گوید
talarekhabar.com/سحر-دولتشاهی-از-زندگی-خصوصی-و-طلاقش-می-گ/
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سحر دولتشاهی از زندگی خصوصی و طلاقش می گوید ... باحضور در برنامه ۳۵ با اجرای فریدون جیرانی به بیان نکاتی از زندگی شخصی اش پرداخت. .... جدید رضا صادقی و همسر آلمانی اش · ویدیو:لباهنگ امیرعلی نبویان و احسان کرمی در خندوانه ...

گفت‌و‌گوی امیرعلی نبویان با یاس و سیامک عباسی+تصاویر
www.niksalehi.com/tasviri/archives/228990.php
۱ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امیرعلی: می خواهم مشخصا با یاس شروع کنم، آیا موزیک رپ فارسی یا گفتاواز مال ماست؟ ... البته این نظر شخصی من است، بالاخره صاحب نظر در سبک رپ فارسی زیاد است. .... امیرعلی: پس اساس می گوید نمی شود صاحبش شد؟ .... طرف در ترانه هایش از دل شکسته اش صحبت می کند و از سوی دیگر زندگی خصوصی اش دیدن دارد.
سورپرایز بازیگر در «خندوانه» | امیرعلی نبویان و پژمان بازغی
www.ghatreh.com/news/nn30878986/سورپرایز-بازیگر-خندوانه
۶ روز پیش - امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به عنوان نفرات برتر به دور دوم مسابقه لب آهنگ ... بهنام تشکراز زندگی شخصی اش می گوید ، خیلی جدی هستم و رک ...
دانلود آهنگ امیر علی نبویان در برنامه خندوانه
apace.rzb.ir/post/107
۶ روز پیش - لباهنگ در شب دوم ... دانلودلباهنگ امیر علی نبویان (آهنگ محسن چاووشی) خندوانه . ..... امیرعلی نبویان | امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید.
امین تارخ از زندگی شخصی و دوران کودکی اش می گوید
www.cinemakhabar.ir/NewsDetails.aspx?ID=87085
۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امین تارخ از زندگی شخصی و دوران کودکی اش می گوید ..... راه‌یابی امیرعلی نبویان و پژمان بازغی به مرحله دوم لب‌آهنگ/کسب تکلیف میلاد کی‌مرام از ...
آخرین مطالب %D9%A1%D9%A1 ساعت %D9%A1%D9%A8
yooz.ir/blogs/?t=1&i=0&s=0&l=15&tid...tnm...
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر بیشتر برای امیرعلی نبویان امیرعلی نبویان | امیرعلی نبویان از زندگی شخصی اش میگوید namnak.com/15513- امیرعلی - نبویان .html ...
امیرعلی نبویان: برای نویسنده شدن، باید دغدغه داشت | چهره ...
chehrenews.ir/news/26209
۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امیرعلی نبویان، خالق قصه های امیرعلی از نگرانی اش درباره آینده نوشتن و ... می گوید تلاش کرده تا این دو نسل را کنار هم بنشاند و آنها را به وحدت و وفاق برساند. .... بینم این خیلی خوب است که بچه های دهه هفتاد از ما راحت تر زندگی می کنند.
حرفهای رک و بی پرده ی مدونا درباره ی هفت سال زندگی ...
31nama.com/گوناگون/مدونا-درباره-ازدواجش-با-گای-ریچی-می-گوید
۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خود مدونا در این باره می گوید: "من فکر می کنم هنگامی که شما ازدواج می کنید، باید ... است که نتیجه زندگی مشترک کوتاه او با مربی شخصی اش کارلوس لئون است. ... لباهنگ در خندوانه / آیا رقابت احسان کرمی و امیرعلی نبویان یک فینال ...
فریدون آسرایی، ستاره 59 ساله موسیقی پاپ از زندگی شخصی ...
various.pegahonline.ir/.../فریدون-آسرایی-ستاره-59-ساله-موسیقی-پاپ-ا/
فریدون آسرایی، ستاره 59 ساله موسیقی پاپ از زندگی شخصی اش می گوید ، آدم های ... امیرعلی نبویان، مهرداد نصرتی، مهدی اشرفی، حامد ابراهیم پور، علیرضا بندری و…
جواد فروغی ، ستاره قرآنی دهه 60، از زندگی شخصی و کاری اش ...
mode.nicita.ir/p/bd38ec2335d8a039b31f412d946aa45012
جواد فروغی ، ستاره قرآنی دهه 60، از زندگی شخصی و کاری اش می گوید + تصاویر صفحه اصلی تالار گفتمان اختصاصی ...... امیرعلی نبویان از آرزوها و زندگی اش می گوید!
نگار جواهریان از زندگی شخصی و - فرهنگ و تمدن - نیکیتا
farhang.nicita.ir/p/dcd5fb64a020fe8bab74d7588bc565d115
نگار جواهریان از زندگی شخصی و. نگار جواهریان از زندگی شخصی و کاری اش می گوید! ..... امیرعلی نبویان از آرزوها و زندگی اش می گوید! مهدی طارمی از زندگی شخصی اش می ...
 
 
 
 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو