ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

با استرس شب امتحان چیکار کنم

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

با استرس شب امتحان چیکار کنم

.

کسب درآمد

.

با استرس شب امتحان چیکار کنم

 

با استرس شب امتحان چیکار کنم

با استرس شب امتحان چیکار کنم

 

 

X با استرس شب امتحان چیکار کنم X با اضطراب و استرس شب امتحان چکار کنیم؟ X با استرس شب امتحان چه کنیم؟ X راه های مقابله با استرس شب امتحان X آشیانه 20 - در زمان امتحانات چه کار کنیم تا نتایج بهتری X راه های مقابله با استرس شب امتحان - سیمرغ 

 

 

با اضطراب و استرس شب امتحان چکار کنیم؟ - بیتوته

www.beytoote.com/.../with-anxiety-and-stress-test-night-do.html

نمره ۲۰ یکی از عوامل مهم ایجاد استرس و اضطراب در دانش آموزان است. بیست، نمره‌ای است که اکثر...

با استرس شب امتحان چه کنیم؟ - نمناک

namnak.com/13567-مقابله-با-استرس-شب-امتحان.html

استرس شب امتحان و اضطراب عذاب آور شب امتحان مثل یک کابوس است و بایستی به درستی با ان مقابله شود تا در نتایج امتحانات تاثیر منفی نداشته باشد.

با اضطراب و استرس شب امتحان چکار کنیم؟

barname100.ir/با-اضطراب-و-استرس-شب-امتحان-چکار-کنیم؟/

با اضطراب و استرس شب امتحان چکار کنیم؟ نمره ۲۰ یکی از عوامل مهم ایجاد استرس و اضطراب در دانش آموزان است. بیست، نمره‌ای است که اکثر والدین و داندر مواردی سخت گیری والدین در مورد تحصیلات فرزندان سبب بروز استرس در آنها می شود و بسیاری اوقات والدین اضطراب خود را به فرزندان منتقل می کنند.

نگرانی های مرتبط با امتحان درمدارس و مراکز آموزشی و استرس حاصل از آن یکی از چالش های مهم دانش آموزان و خانواده های آنها به ویژه در پایان سال تحصیلی است. موضوعی که برخی پزشکان، آن را به شرط کنترل و هدایت و به کارگیری از روش های آرامش بخش ، برای کسب نتایج بهتر آموزشی مفید می دانند. کارشناسان آموزشی می گویند هرچه دانش آموزان از ابتدای سال تحصیلی برنامه ریزی درستی داشته باشند و از اوقات خود به خوبی برای مطالعه و درس خواندن استفاده کنند، هنگام امتحانات پایان سال با مشکل کمتری برخورد می کنند و استرس و نگرانی کمتری دارند. همچنین اگر والدین از دوران کودکی روش صحیح مطالعه را در کنار سایر موارد زندگی به فرزندان خود آموزش دهند، آنها به تدریج روش های صحیح را می آموزند و با استفاده از آن اضطراب کمتری در هنگام امتحانات دارند.

در مواردی سخت گیری والدین در مورد تحصیلات فرزندان سبب بروز استرس در آنها می شود و بسیاری اوقات والدین اضطراب خود را به فرزندان منتقل می کنند. این درحالی است که برخی کارشناسان حوزه سلامت معتقدند که استرس به خودی خود مخرب نیست به شرط آنکه هدایت و کنترل شده و در مسیر کسب نتیجه مطلوب به کار برده شود.

دکتر جلیلی رییس انجمن روان پزشکان ایران در بررسی این موضوع ، مطالبی مانند اضطراب والدین و دانش آموزان، مصرف برخی موادغذایی و داروها به منظور افزایش تمرکز و شب بیداری در ایام برگزاری امتحانات را از جمله مسایلی دانست که خانواده ها با آن درگیر هستند و برخی توصیه های پزشکی برای مقابله با این چالش ها را درجهت حفظ و ارتقای سلامت روان افراد را مطر ح کرد.

** اضطرب و سخت گیری والدین سبب استرس دانش آموزان
جلیلی اظهار کرد: یکی از مشکلاتی که دانش آموزان در کشور ما با آن مواجه هستند، اصرار والدین به گرفتن نمره بالا است یا اینکه آنها باید حتما دکتر یا مهندس شوند. این فشار که به فرزندان به عنوان موجودی شکننده و حساس، وارد می شود، آنها را برای مضطرب شدن در هنگام امتحان آماده می کند. وی افزود: این درحالی است که والدین باید فرزندان خود را تحت فشار قرار ندهند و به جای اینکه از جملاتی مانند اینکه بخوان ببینم ۲۰ می گیری یا نه استفاده کنند، بگویند تو داری زحمت خودت را می کشی پس تمام تلاشت را بکار ببر تا به نتیجه خوبی برسی. جلیلی گفت: والدینی که چشم و هم چشمی دارند، خود مضطرب هستند یا در مورد تحصیل فرزندان حساسیت زیادی دارند، آنها را با مشکلات زیادی مواجه می کنند. وی با بیان اینکه والدین باید برای حفظ سلامت فرزندان، آنها را تحت فشار قرار ندهند، افزود: فرزندی که تحصیلات چندان بالایی نداشته باشد بسیار بهتر از فرزندی است که به مدارج علمی بالایی رسیده اما به دلیل همین فشارها دچار اضطراب، نگرانی و مشکلات روانی متعدد است. جلیلی ادامه داد: والدین باید این را بدانند که هر فرد به اندازه استعداد خود می تواند فراگیری داشته باشد و همه دانش آموزان نمی توانند شاگرد اول باشند بلکه تحصیل، یک عرصه رقابت است که عوامل زیادی در آن دخالت دارند که از جمله آن می توان به هوش و توانایی افراد، عوامل محیطی و نحوه درس خواندن و مطالعه کردن اشاره کرد. وی گفت: بنابراین والدین به ویژه مادران مضطرب و سخت گیر باید این فشارها را قطع کنند و واقعیت های موجود در مورد فرزند خود را بپذیرند.

** دانش آموزان مضطرب
رییس انجمن روان پزشکان ایران گفت: برخی دانش آموزان والدین سخت گیری ندارند اما خودشان شخصیت مضطرب و حساسی دارند چراکه راهنمایی نشده اند که چگونه باید از توانایی های خود استفاده کنند و خود را برای امتحان آماده کنند تا نتیجه بهتری بگیرند. جلیلی افزود: آنها تصور می کنند که در یک پیست موتورسواری هستند و هرچه بیشتر گاز بدهند به نتیجه بهتری می رسند غافل از اینکه سرعت زیاد ممکن است سبب واژگون شدن آنها شود. وی ادامه داد: آنها در مورد درس خواندن نیز تصور می کنند که با صرف زمان طولانی مدت برای یادگیری و شب بیداری های متوالی می توانند به نتیجه مطلوب تری دست یابند. جلیلی گفت: اینگونه دانش آموزان باید با هدایت ،حمایت والدین و مشاوران نحوه غلبه بر اضطراب و خونسرد بودن در مقابل نتیجه امتحان را فرابگیرند و حساسیت های خود را کاهش دهند. جلیلی با بیان اینکه همچنین برخی مداخلات آرامش پبخش دارویی نیز می تواند به اینگونه دانش آموزان کمک کند، ادامه داد: درمان های دارویی تحت نظر پزشکان مربوطه می تواند اضطراب آنها را کاهش دهد. وی اظهار کرد: فردی ممکن است به دلیل شرایط فردی، اجتماعی یا ژنتیکی، مضطرب باشد یا مانند کودکان بیش فعال در یادگیری مشکل داشته باشد؛ برای رفع مشکل اینگونه افراد باید از سال ها قبل مداخلات مشاوره ای یا دارویی تحت نظر مشاوران یا روان پزشکانی که آگاهی لازم را در این زمینه دارند، آغاز شود.

** مصرف داروها برای افزایش تمرکز حواس، سبب روان پریشی و افسردگی
در مواردی مشاهده شده است که برخی دانش آموزان یا دانشجویان برای بیدار ماندن در شب امتحان به مصرف افراطی برخی موادغذایی مانند قهوه یا برخی داروها روی می آورند. این درحالی است که به گفته پزشکان، مصرف دارو به منظور افزایش تمرکز و شب بیداری در ایام امتحانات سبب بروز افسردگی و روان پریشی در طولانی مدت می شود. جلیلی خاطرنشان کرد: تلاش برای شب بیداری، از خوردن قهوه شروع شد و درحال حاضر به خوردن داروهای محرک درمانی یا داروهای دارای خاصیت اعتیادآور رسیده است؛ این داروها ویرانگر است و توانایی فرد را برای یادگیری مختل می کند و حتی ممکن است تا آخر عمر وضعیت روانی او را دچار اختلال کند. وی افزود: برخی افراد خودسرانه یا به توصیه افرادی که صلاحیت ندارند، از داروهایی که پزشکان در درمان بیش فعالی یا اختلالات یادگیری تجویز می کنند، استفاده می کنند. این اقدام نه تنها فایده ای برای آنها ندارد بلکه به سلامت سایر دستگاه های و سیستم ایمنی بدن آسیب وارد می کند. وی ادامه داد: استفاده از داروهایی مانند ریتالین که شایع شده تمرکز را زیاد می کنند، بسیار خطرناک است؛ ریتالین برای درمان اختلالات یادگیری تحت نظر پزشک و با مقداری که پزشک تجویز می کند به کار می رود اما این به آن معنا نیست که هر فردی برای افزایش تمرکز خودسرانه این دارو را مصرف کند. جلیلی افزود: با مصرف این داروها تمرکز در این افراد نه تنها بالا نمی رود بلکه کاهش می یابد، بی قرار و بدخواب و به شدت مضطرب می شوند و حتی ممکن است دچار اختلالات روانی غیرقابل بازگشت مانند روان پریشی و افسردگی هایی شود که تا آخر عمر گریبانگیر آنها باشد.

** مصرف دارو برای شب بیداری در شب امتحان
جلیلی با بیان اینکه مصرف داروی ریتالین و ترکیبات مشابه آن برای این منظور در بین جوانان رایج شده است، افزود: این اشتباه است که با دارو ریالقهوه یا بدون استفاده از این مواد دانش آموزان تلاش کنند بیدار بمانند و درس بیشتری بخوانند چراکه روز بعد مجبورند بیشتر بخوابند و اگر زمان خواب درستی نداشته باشند دیگر به اندازه قبل تمرکز برای یادگیری نخواهند داشت و در نتیجه راندمان یادگیری در آنها پایین می آید. وی با بیان اینکه بسیار خطرناک است که جوانان به توصیه دوستان یا افراد غیر متخصص دارو مصرف کنند، ادامه داد: گاهی فردی به توصیه پزشک معالج باید دارو مصرف کند اما اطرافیان با بیان مطالبی مانند اینکه به خوردن دارو عادت می کنی یا اینکه این داروها تاثیرات مخربی بر سلامتی دارد، او را از این کار منع می کنند؛ در چنین شرایطی اطرافیان توصیه های نادرست پزشکی به فرد ارایه می دهند که می تواند سلامتی او را تحت تاثیر قرار دهد.

** تنظیم ساعات خواب و بیداری
رییس انجمن روان پزشکان ایران گفت: تحقیقات نشان داده است که ماندگاری مطالب در ذهن در ساعات اولیه صبح در مقابل مطالعه در نیمه های شب بسیار بیشتر است و راندمان دانش آموزان در یادگیری را بالاتر می برد. جلیلی افزود: با توجه به مشغله های کنونی زندگی شهری شاید افراد نتوانند با غروب آفتاب بخوابند اما بهتر است پیش از نیمه شب و حدود ساعت ۲۲ بخوابند و صبح نیز کمی بعد از روشن شدن هوا از خواب بیدار شوند. رییس انجمن روان پزشکان ایران گفت: داشتن خواب سرشب در حفظ سلامتی بسیار موثر است و هرچه از ساعت ۲۴ بگذرد، اثرات مفید آن کمتر می شود. جلیلی تاکید کرد: استراحت کردن در موقعی که نیاز به استراحت داریم و تنظیم ساعات خواب و بیداری برای همه افراد مفید این درحالی است که افراد ساعات زیادی را در شب بیدار می مانند و ساعات طولانی از روز را می خوابند.

** استرس هدایت شده مفید است
رییس انجمن روان پزشکان ایران گفت: امتحان دادن برای همه افراد اضطراب ایجاد می کند و این امری طبیعی است اما باید این اضطراب در مسیری قرار گیرد که به افزایش راندمان افراد کمک کند. جلیلی افزود: اضطراب و استرس موتور محرک بشر از ابتدای خلقت تاکنون بوده است و اگر به عنوان نمونه نگرانی و اضطراب از وجود خطرها نبود، انسان به این درجه از پیشرفت نمی رسید که تمدن ایجاد کند و شهرنشینی و ساخت تجهیزات مدرن و پیشرفته رخ نمی داد. وی ادامه داد: بنابراین اضطراب مقوله بد و مخربی نیست و همه افراد دارای درجاتی از اضطراب هستند اما به شرط آنکه در مسیری مفید و موثر هدایت شود. جلیلی خاطر نشان کرد: باید به دانش آموزان آموزش داد که این نگرانی برای نتیجه امتحان خوب است اما باید از ابتدای سال برنامه ریزی کنند تا با تنظیم ساعات زندگی خود در پایان سال به نتیجه مطلوب دست یابند. وی با بیان اینکه درس خواندن نوعی تربیت است و باید به دانش آموزان آموزش داده شود، افزود: این هنر والدین است تا همانطور که بسیاری از موضوعات زندگی را به فرزندان خود آموزش می دهند، روش صحیح درس خواندن را نیز به آنها آموزش دهند. جلیلی ادامه داد: البته آموزش دادن فرزندان نیاز به آگاهی و اطلاعات تئوری دارد بنابراین والدین ابتدا باید خود با این روش ها آشنا باشند و آن را در زندگی به کار برده باشند تا سپس به صورت عملی و زبانی آن را طول زندگی به تدریج به فرزندان خود آموزش دهند.

 

ش آموزان در پی آن ...

راه های مقابله با استرس شب امتحان - شفاف

shafaf.ir/fa/news/159752/راه-های-مقابله-با-استرس-شب-امتحان

۱۸ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - با فرا رسیدن ایام امتحانات، دلهره دانش آموزان هم شروع می شود. ... این امر نیز بدان دلیل است که هر چه درباره موضوعی بیشتر بدانند مهارت و اعتماد ... خود بگوید، «من اکنون فقط باید به درس و تکلیفم توجه کنم و جایی برای منفی نگری و رشد ...

آشیانه 20 - در زمان امتحانات چه کار کنیم تا نتایج بهتری ...

www.ashe20.blogfa.com/post-299.aspx

آشیانه 20 - در زمان امتحانات چه کار کنیم تا نتایج بهتری کسب کنیم؟ ... مانع مطالعه می ‌شود، در صورتی که با تغذیه صحیح می ‌توان بازده فکری را افزایش داد. ... ‌ای مانند ماکارونی، برنج و نان به دلیل تاثیر در بهبود کیفیت خواب، در شب امتحان مفید هستند.

برای گرفتن نتیجه بهتر در روز امتحان چکار کنیم؟ | عصرعلم

www.asreelm.com/tips-exam-day/

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با رعایت این نکات میتوانید شانس موفقیت در امتحانات را بسیار بیشتر کنید و ... چکار کنیم تا بتوانیم صبح زود از خواب بیدار شویم؟ ... به آرامش دارید و همیشه هستند کسانی که بخواهند با کلمات مختلف استرس را در شما افزایش دهند.

راه های مقابله با استرس شب امتحان - سیمرغ

seemorgh.com › سبک زندگی › موفقیت و شادکامی

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اما آیا تا به حال شده با خودمان فكر كنیم كه این استرس تا چه اندازه به افراد آسیب می‌زند و چكار كنیم كه از ... چگونه استرس کودکم را در شب امتحان کم کنم؟

با استرس شب امتحان چیکار کنم | جدید 95 - رها فان

www.rahafun.com/با-استرس-شب-امتحان-چیکار-کنم.html

با استرس شب امتحان چیکار کنم ،در مواردی سخت گیری والدین در مورد تحصیلات فرزندان سبب بروز استرس در آنها می شود و بسیاری اوقات والدین اضطراب.

با اضطراب و استرس شب امتحان چکار کنم؟ - قزوین امروز

www.qazvin.info/52447/با-اضطراب-و-استرس-شب-امتحان-چکار-کنم؟.html

نمره ۲۰ یکی از عوامل مهم ایجاد استرس و اضطراب در دانش آموزان است. بیست، نمره‌ای است که اکثر والدین و دانش آموزان در پی آن هستند، در حالی که این نمره بیانگر یادگیری ...

چگونه بر استرس شب امتحان غلبه کنیم؟

www.yjc.ir › اجتماعی › باشگاه شبانه

۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان در دوران امتحان خود استرس دارند. ... پس از ذکر نام و یاد خداوند متعال، با رعایت نکات زیر قادر خواهید بود بر استرس امتحان غلبه .... ی امتحان چه کارهایی را برای رفع استرس انجام دهم متشکریم مطالب جدیدی ...

 

میگنا - چگونه امتحاني موفق داشته باشيم؟

www.migna.ir/vdciu3az.t1au32bcct.html

... نمودن درسها براي شب امتحان باعث ايجاد استرس و اضطراب در شما شده و نتيجه دلخواه عايد نخواهد شد. ... 11- يك ساعت قبل از امتحان مطالعه را رها كنيد تا با ذهني آرام و آسوده وارد جلسه شويد ضمنآ بحث هاي بي مورد در شما استرس ايجاد مي نمايد. .... من خیلی درس می خوانم اما بعضی موقع نتیجه نمی گیرم چکار کنم سه شنبه امتحان ترم دارم (28209).

با استرس شب امتحان چیکار کنم | انیلا چت

www.anilachat.net › khaterehchat

۲۱ ساعت پیش - شب زفاف مسائل شرعي معاشقه با همسر الناز شاکردوست سر صحنه خودکشی کرد رابطه نا مشروع دختر 15 ساله با.

درمان استرس در 10 دقیقه - forum mui - فهرست

forum.mui.ac.ir › ... › مرکز مشاوره › روحی روانی

۳۰ خرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 2پست

افزایش استرس حتی می تواند افت حافظه را با بالا رفتن سن تشدید کند. ... بسیار استرس زا مواردی هستند که نمی توانیم آنها را کنترل کنیم. .... باقري مي‌گويد: در زمان امتحانات پرهيز از اضطراب‌هاي متفرقه ضروري است، مثلا شب امتحان ...

با استرس شب امتحان چیکار کنم | تی وی چت

chatmamali.ir/با-استرس-شب-امتحان-چیکار-کنم/

۱ روز پیش - شب زفاف مسائل شرعي معاشقه با همسر الناز شاکردوست سر صحنه خودکشی کرد رابطه نا مشروع دختر 15 ساله با.

اضطراب امتحان

https://cafebazaar.ir/app/ghahreman.esterabeemthan/?l=en

اضطراب امتحان ۲ بعد دارد: چه زمانی اضطراب منفی می شود؟ این استرس در مورد دانش آموزان چگونه است؟ چگونه با اضطراب امتحان مقابله کنیم با اضطراب شب امتحان چه کار ...

سلطان وبلاگ ها | اضطراب استرس شب امتحان چکار کنیم ...

soltanblog.ir/list/اضطراب+و+استرس+شب+امتحان+چکار+کنیم؟.html

۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اضطراب و استرس شب امتحان چکار کنيم؟ ... فهرست مطالب :مقدمه 1تعریف استرس 2چند نکته در رابطه با استرس 5علائم استرس 6بیماریهای استرس ...

با استرس شب امتحان چیکار کنم | فان جم | جدید 2016

www.fungem.ir/با-استرس-شب-امتحان-چیکار-کنم/

۱ روز پیش - با استرس شب امتحان چیکار کنم. با استرس شب امتحان چیکار کنم. در مواردی سخت گیری والدین در مورد تحصیلات فرزندان سبب بروز استرس در آنها ...

درمان مشکل بی خوابی با شش قدم: سریع و آسوده به خواب بروید ...

2nafare.com › سلامت

درمان بی خوابی با استفاده از روش علمی در شش قدم ساده و آسان در کمتر از یک هفته امکان درمان بدون عوارض ... و حتما در تغذیه تون تجدید نظر کنین که تاثیرش بر خواب کم نیست. ... خورده بشه امکان نداره کسی شب دچار بی خوابی و یا حتی بد خوابی بشه امتحانش هزینه ی زیادی نداره .... سلام من یکتا هستم و ۹ سالمه شبا خوب نمیخوابم چیکار کنم؟

چگونه با اضطراب امتحان مقابله کنیم - نیک صالحی

www.niksalehi.com/new/archives/163137.php

چگونه با اضطراب امتحان مقابله کنیم. ... لباس شب های زیبا برای زنان + تصاویر ... زمانی استرس در کنکور و امتحانات طبیعی محسوب می شود که شدت آن متناسب با شرایط امتحانات باشد; چرا که این .... چه عواملی روی نازکتر شدن موهای شما تاثیر میگذارند؟

نکات تغذیه ای در شب امتحان - پارسی طب

fa.parsiteb.com/نکات-تغذیه-ای-در-شب-امتحان/

بسیاری از دانش ‌آموزان روزهای پیش از امتحان را تا حد امکان به مطالعه می ‌پردازند و تصور می‌ کنند که غذا و استراحت مانع مطالعه می ‌شود، در صورتی که با تغذیه صحیح می ...

 

ترفندهای درس خواندن در شب امتحان برای رساندن نمره به حد نصاب

www.doostiha.ir/1392/03/01/ترفندهای-رساندن-نمره-به-لب-مرز.html

۱ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - لطفا درس هایتان را در طول ترم بخوانید و شب امتحان را برای مرور ... بگوییم شاید که کمی استرس به جان تان بیفتد، اما شما فکر می کنید این ... تجربه من همیشه نشان داده، این جور وقت ها خیلی سریع تر و با انگیزه تر از همین چند ساعت استفاده می کنم! ... امتحان تمام کنند، حالا چه برسد به این که این آدم ها شب امتحانی هم باشند!

پيام مشاور - چگونه در امتحان موفق شويم؟

moshaverepayam.blogfa.com/post/72

با خواندن سوره هايي از قرآن كه حفظ مي باشيم و ياد خدا مي توان اضطراب و استرس امتحان را از ... بر روي سؤالات جزئي و با بارم كم خودداري كرده و وقت خود را با امتحان تنظيم مي كنيم. ... ۲ـ زمان مطالعه تان را بين ساعت ۷ صبح تا ۱۰ شب قرار دهيد و تا نيم ساعت پس از ... به شما مي آموزند قبل از شروع مطالعه چه اصولي را به كار گيريد ، در حين مطالعه چه ...

7 روش برای کاهش نگرانی و اضطراب

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=210299

۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - تبدیل منفی ها به مثبت ها یک راه بسیار سازنده برای برخورد با نگرانی ها است. خود را غرق ... هر روز یک قاشق صبح و یک قاشق ظهر و یک قاشق شب قبل از خواب بخورید. 4) یک قاشق ... اضطراب، چه گروه‌های سنی را تحریک می‌کند؟ .... قایقمو بساز تا بتونم این رود لعنتی رو رد کنم فردا امتحان تیزهوشان دارم دعام کنین. 60 ...

13 راهکار برای رهایی از اضطراب

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=192420

۷ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. - لذا با مدتی استفاده از دارو و یا مدتی تحت نظر روان شناس بودن مشکلی حل نمی شود بلکه به طور مقطعی بهبود می یابد. ... امتحان بدون اضطراب ،درس بدون ترس .... شب از استرس از خواب می پرم واقعا نمی دانم چه کنم دارو هم استفاده می کنم مشاوره ...

اضطراب استرس شب امتحان چکار کنیم؟

blove-ba.atrimblog.ir/ogle/اضطراب...استرس+شب+امتحان+چکار+کنیم؟/0

اضطراب و استرس همیشه با برخی از فراگیران بویژه دانش آموزان در هنگام امتحانات همراه بوده و این عامل موجب می شود که دانش آموز در عین آمادگی، نتایج مطلوبی بدست نیاورد.

چه کنم این قدر برای جلسه امتحان استرس نگیرم - تک فارس

www.takfars.ir/چه-کنم-این-قدر-برای-جلسه-امتحان-استرس-نگ/

۱۷ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - عکس, چه کنم این قدر برای جلسه امتحان استرس نگیرم ... محرک های اطراف فرزندانتان را با توجه به موقعیت، باید کنترل کرد که شامل صدا، محرک های گرمای اتاق، فضای اتاق، .... عکس, آموزش تصویری طراحی ناخن مناسب شب نامزدی خانم ها ...

شب امتحان چه کار کنیم؟ - کانون فرهنگی آموزش

www.kanoon.ir › مشاوره › مقالات مشاوره ای

۱۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شب امتحان چه کار کنیم؟ یکی از مهم‌ترین اتفاقات شب امتحان، حفظ آرامش و اطمینان داشتن به خداست. سعی کنید تحت هیچ شرایطی به خود استرس وارد ...

نکات تغذیه ای در شب امتحان را رعایت نمایید | همیشه آنلاین

hamisheonline.com › مطالب و مقالات آموزشی › روش های موفقیت

نکات تغذیه ای در شب امتحان بسیاری از دانشجویان روزهای پیش از امتحان را تماما به ... مانع مطالعه می ‌شود، در صورتی که با تغذیه صحیح می ‌توان بازده فکری را افزایش داد. .... کنکوری ها برای موفقیت باید بدانند : شب ها ، خوابم نمی بره ، نمی دانم چه کار کنم ؟

اضطراب امتحان و راه های کاهش آن - هیپنوتیزم بیدار - دکتر حریری

hypnotismbidaar.com/اضطراب-امتحان-و-راه-های-کاهش-آن/

به همین علت هر چه نتیجه ، حساسیت و اهمیت بیشتری داشته باشد، به همان نسبت می‌تواند اضطراب و ترس ... برخی با این تصور که هنگام امتحانات برای مطالعه بیشتر اصلا نباید خوابید و یا خیلی کم خوابید ، خود ... مثلا شب امتحان مسابقات فوتبال را دنبال نکنید. ... الان نمی دانم با این تپش قلب چه کنم آیا باید دوباره به پزشک مراجعه کنم ؟

با اضطراب و استرس شب امتحان چکار کنیم ؟

yqreeq.deltacd.ir/

بهداشت روان و مهارتهای مقابله با استرس اضطراب خشم. مقاله و تحقیق تخصصی روانشناسی وعلوم تربیتی بهداشت روان و مهارتهای مقابله با استرس ، اضطراب ، خشم .

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو