ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب

.

کسب درآمد

.

بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب

بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب

حضرت رسول اکرم (ص) در روایات و احادیثی بهترین و مجرب ترین دعای طلوع و غروب خورشید را برای سعادت و برآورده شدن حاجات به مومنان سفارش فرمودند.

بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب

ذکر و دعای طلوع و غروب

دعا کردن در هنگام طلوع و غروب خورشید همیشه سفارش شده است چرا که در طول روز دقایقی خاص براورده شدن حاجات و تقرب به خداوند متعال هستند. با آشنایی بیشتر با دعای طلوع و غروب از فضیلت های این لحظات بهره مند خواهیم شد.

آگاه باش که برای هنگام طلوع آفتاب و غروب آن، دعاها و اذکار بسیاری از حضرت رسول صلّی اللّه علیه و آله و ائمه طاهرین علیهم السّلام روایت شده، و نیز تشویق و ترغیب بی شمار بر محافظت این دو زمان چه در آیات و چه در اخبار وارد شده.

سفارش پیامبر برای ذکر و دعای طلوع و غروب

 اوّل: مشایخ حدیث به سندهای معتبر از امام صادق علیه السّلام روایت کرده اند که بر هر مسلمان واجب و لازم است که این دعا را ده مرتبه پیش از طلوع آفتاب و ده مرتبه پیش از غروب آن بخواند:


لا إِلَهَ إِلّا اللَّهُ وَحْدَهُ لا شَرِیکَ لَهُ لَهُ الْمُلْکُ وَ لَهُ الْحَمْدُ یُحْیِی وَ یُمِیتُ وَ یُمِیتُ وَ یُحْیِی وَ هُوَ حَیٌّ لا یَمُوتُ بِیَدِهِ الْخَیْرُ وَ هُوَ عَلَی کُلِّ شَیْ ءٍ قَدِیرٌ .

شایسته پرستشی جز خدای یکتا نیست، یگانه است و انبازی ندارد، فرمانروایی هستی و ستایش تنها زیبنده اوست.


زنده می کند و می میراند و می میراند و زنده می نماید، و فردی زنده ای است که هرگز نمی میرد، نیکی تنها به دست اوست، و او بر هر چیزی تواناست.


و در بعضی از روایات آمده: که اگر این دعا ترک شد لازم است قضا شود.


دوم: در روایات معتبر همچنان از آن حضرت وارد شده: که پیش از طلوع و غروب آفتاب ده مرتبه بگو:


أَعُوذُ بِاللَّهِ السَّمِیعِ الْعَلِیمِ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّیَاطِینِ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ أَنْ یَحْضُرُونِ إِنَّ اللَّهَ هُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ.


پناه میبرم به خدای شنوای دنا از وسوسه های پنهانی شیاطین، پناه میبرم به خدا از اینکه شیاطین برگردم جمع شوند، همانا تنها خدا شنوا و داناست.


سوم: از آن حضرت روایت شده: چه چیز شما را بازمیدارد از اینکه در هر صبح و شام این دعا را سه مرتبه بخوانید:


اللَّهُمَّ مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَی دِینِکَ وَ لا تُزِغْ قَلْبِی بَعْدَ إِذْ هَدَیْتَنِی وَ هَبْ لِی مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَةً إِنَّکَ أَنْتَ الْوَهَّابُ وَ أَجِرْنِی مِنَ النَّارِ بِرَحْمَتِکَ اللَّهُمَّ امْدُدْ لِی فِی عُمْرِی وَ أَوْسِعْ عَلَیَّ فِی رِزْقِی وَ انْشُرْ عَلَیَّ رَحْمَتَکَ وَ إِنْ کُنْتُ عِنْدَکَ فِی أُمِّ الْکِتَابِ شَقِیّاً فَاجْعَلْنِی سَعِیداً فَإِنَّکَ تَمْحُو مَا تَشَاءُ وَ تُثْبِتُ وَ عِنْدَکَ أُمُّ الْکِتَابِ.

 

خدایا ای دگرگون کننده دلها و دیده ها، دلم را بر دینت ثابت بدار و آن را پس از اینکه به راهم آوردی گمراه مساز و از نزد خود بر من رحمتی ببخش زیرا تویی که بسیار بخشنده ای و به رحمتت از آتش پناهم ده.

دعای طلوع و غروب ، دعاي طلوع و غروب

ذکر و دعای طلوع و غروب به فرمایش پیامبر(ص)

خدایا بر عمرم بیفزا، و در روزیم وسعت عنایت کن، و رحمتت را بر من بگستران، و اگر نزد تو در کتاب تقدیر و سرنوشت بد فرجام هستم مرا نیکبخت گردان چرا که تو آنچه را بخواهی محو و آنچه را بخواهی ثبت می نمایی و کتاب تقدیر و سرنوشت در اختیار توست.


چهارم: از آن حضرت روایت شده: که این دعا را هر صبح و هر شام بخوان:

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی یَفْعَلُ مَا یَشَاءُ وَ لا یَفْعَلُ مَا یَشَاءُ غَیْرُهُ الْحَمْدُ لِلَّهِ کَمَا یُحِبُّ اللَّهُ أَنْ یُحْمَدَ الْحَمْدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ أَهْلُهُ اللَّهُمَّ أَدْخِلْنِی فِی کُلِّ خَیْرٍ أَدْخَلْتَ فِیهِ مُحَمَّدا وَ آلَ مُحَمَّدٍ وَ أَخْرِجْنِی مِنْ کُلِّ شَرٍّ أَخْرَجْتَ مِنْهُ مُحَمَّداً وَ آلَ مُحَمَّدٍ صَلَّی اللَّهُ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ


ستایش خدای را که آنچه خواهد انجام دهد، و غیر او آنچه را خواهد نمیتواند انجام دهد، ستایش خدای را چنان که می پسندد ستوده شود، ستایش خدای را چنان که شایسته آن است، بار خدایا! مرا در هر خیری که محمد و خاندان محمد را در ان وارد نمودی وارد نما، و مرا از هر شرّی دعاهای ایّام هفته که محمد و خاندان محمد را از آن خارج نمودی خارج نما، درود خدا بر محمد و خاندان محمد.


پنجم: در هر صبح و شام ده مرتبه بگو:

سُبْحَانَ اللَّهِ وَ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَ لا إِلَهَ إِلا اللَّهُ وَ اللَّهُ أَکْبَرُ . 
پاک و منزه است خدا و ستایش تنها از آن خداست و شایسته پرستش جز خدای یکتا نیست و خدا از هر وصفی برتر است.

 
منبع : عرفان /ن  
 
 
 
 
 
 
 دعای وقت طلوع و غروب آفتاب - متن و ترجمه
www.erfan.ir/.../کلیات%20مفاتیح%20الجنان%20با%20ترجمه%20استاد...
و در بعضى از روايات آمده: كه اگر اين دعا ترك شد لازم است قضا شود. دوم: در روايات معتبر همچنان از آن حضرت وارد شده: كه پيش از طلوع و غروب آفتاب ده مرتبه بگو: أَعُوذُ بِاللَّهِ ...
بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب - نمناک
namnak.com/28559-بهترین-دعای-وقت-طلوع-و-غروب-آفتاب.html
دعاي طلوع و غروب و دعای مخصوص طلوع خورشید و دعای خاص وقت غروب آفتاب و بهترین دعاهای اول و اخر روز و ذکر واحادیث دعای زمان طلوع و غروب با ترجمه در نمناک.
تصاویر برای بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتابگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب6 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب1 ساعت قبل
نتیجه تصویری برای بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب5 روز پیش
نتیجه تصویری برای بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب
تصاویر بیشتر برای بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب
بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب - سرگرمی جدید
downloadfun7.ir/news/6686
۸ ساعت پیش - حضرت رسول اکرم (ص) در روایات و احادیثی بهترین و مجرب ترین دعای طلوع و غروب خورشید را برای سعادت و برآورده شدن حاجات به مومنان سفارش فرمودند.
دعا قبل از غروب خورشید مستجاب است - سایت خبری تحلیلی ...
www.tabnak.ir › صفحه نخست › فرهنگي
۶ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش. - ما در باب روز هم داریم که یک وقت خاصی از روز بر روی دعا مؤثر است. ... قبل از طلوع آفتاب و غروب آن دعا کن و بر دعا کردن و خواسته ای که از پروردگارت داری اصرار نما و چنین نگو که این خواسته من ... بهترین دعا برای این منظور چیست؟
دعا هنگام غروب آفتاب | امید وصال
www.omidevesal.com/دعا-هنگام-غروب-آفتاب/3012/
۲۵ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در اعمالى كه متعلّق به مابين غروب آفتاب تا وقت خواب است بدانكه آنچه سزاوار است از براى تو در نزديكى غروب آنست كه تعجيل كنى به رفتن به جانب ...
چرایی دعا در لحظه غروب آفتاب - شفاف
shafaf.ir/fa/news/111342/چرایی-دعا-در-لحظه-غروب-آفتاب
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ه‍.ش. - چرایی دعا در لحظه غروب آفتاب .... اگر متّقی شدیم، جدّی به بهترین دژی پناه بردیم که دیگر ما را از همه بدی‌ها و زشتی .... که می‌گویند: وقت طلوع آفتاب و قبل از غروب آفتاب، انسان ده مرتبه این را بخواند. از دعاهای طلوع و غروب آفتاب همین است.
دعای امام صادق علیه السلام قبل از طلوع و غروب آفتاب | موسسه ...
ahlolbait.com/.../دعای-امام-صادق-علیه-السلام-قبل-از-طلوع-و-غروب-آفتاب
دعای خروج از مسجد فصل سوم: اعمال متعلق به مابین غروب آفتاب تا وقت خواب دعای احطت علی نفسی و املی ... و دعاهای صباح و مساء ادعیه وقت طلوع و غروب آفتاب دعا برای ...
بهترین دعای وقت طلوع و غروب آفتاب | عکس های داغ جدید
kosmodisk.ir/بهترین-دعای-وقت-طلوع-و-غروب-آفتاب2016-03-20/
۲۰ ساعت پیش - حضرت رسول اکرم (ص) در روایات و احادیثی بهترین و مجرب ترین دعای طلوع و غروب خورشید را برای سعادت و برآورده شدن حاجات به مومنان سفارش فرمودند.
دعای وقت طلوع و غروب آفتاب - مفاتیج الجنان
mafatih.anhar.ir/index.php?show=content&id=8
آگاه باش که براى هنگام طلوع آفتاب و غروب آن، دعاها و اذکار بسیارى از حضرت ... و لازم است که این دعا را ده مرتبه پیش از طلوع آفتاب و ده مرتبه پیش از غروب آن بخواند:
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
دعا بعد از صبح پيش از طلوع آفتاب - دعا و راز و نیاز
www.dooa.ir/post/233
... بگويد سه مرتبه اَلْحَمْدُلِلَّهِ رَبِّ الْعالَمينَ اَلْحَمْدُ لِلّهِ حَمْداً كَثيراً…,دعا بعد از صبح پيش از طلوع آفتاب. ... حضرت صادق و كاظم عليهماالسلام روايت كرده اند كه چون نزديك شود به غروب آفتاب اين دعا بخوان تا ... خدا بهترين نگهبان است و او مهربانترين ... و بيايد در باب چهارم ذكر ده دعا از كافى كه در وقت صبح و شام خوانده مى شود و اگر وقت داشتى بخوان ...
دعاهای مشکل گشا
2oaa.mihanblog.com/
پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله : بهترین وقت دعا سحرگاهان است امام صادق علیه السلام : دعا پیش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستورى است واجب و مسلم همراه طلوع و غروب ...
ساعات اجابت دعا در روز جمعه - JameJamOnline.ir
www1.jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100884271126
۶ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش. - عرض کردم که برای دعا شرایط و آدابی هست و بحث ما به اینجا رسید که دعا مؤثر است اما عواملی هم هستند که این ها بر روی دعا اثرگذار در سه رابطه هستند. ... طلوع آفتاب، دوم هنگام زوال شمس، یعنی نیم روز و سوم هنگام غروب آفتاب. .... یک وقت اشتباه نکنید؛ رزق یعنی روزی؛ روزی یعنی چه؟ .... دعاي سحرگاهان از بهترين دعاها است ...
آثار و برکات بیداری بین الطلوعین - کیهان
kayhan.ir/fa/news/22813/آثار-و-برکات-بیداری-بین-الطلوعین
۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بین الطلوعین فاصله زمانی از طلوع فجر و اذان صبح تا طلوع آفتاب است که حدود یک ... در قرآن از ساعاتی پیش از طلوع خورشید برای دعا و ذکر خدا، یاد شده و دعا‌ها و ... خویش را در دو وقت: هنگام طلوع خورشید و غروب آن، پراکنده مى سازد، چراکه این دو .... وَ هُوَ رَبُّ الْعَرْشِ الْعَظیمِ؛ خدا بهترین نگهبان است و او مهربانترین مهربانان است ...
گفتی که مستجاب کنم گر دعا کنی...! - وارث
vareth.ir/fa/news/5938/گفتی-که-مستجاب-کنم-گر-دعا-کنی
۲۱ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - قبل از طلوع و غروب خورشید امام صادق(ع): « هرگاه قبل از طلوع خورشید و قبل از غروب آن شد،بر تو باد دعا کردن در این دو وقت و کوشش در دعا. ... هنگام زوال خورشید امام صادق(ع) : « هنگامی که آفتاب از وسط آسمان به سوی مغرب متمایل شود، آن زمانی است که درهای ... زیرا آن بهترین زمانی است که خدای عزول به بندگانش می نگرد.
تالار اهل البیت(ع) - چه وقت هایی برای دعا کردن مناسب تر است.
talar-ahle-beyt.blogfa.com/post-80.aspx
پیامبر اکرم (ص) : بهترین وقت دعا سحرگاهان است.امام صادق (ع) : دعا پیش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستوری است واجب و مسلم همراه طلوع و غروب آفتاب.پیامبر اکرم ...
استفتائات - وقت نماز - khamenei.ir
farsi.khamenei.ir/treatise-content?id=26
ج: فرقى بين شبهاى مهتابى و غير مهتابى در طلوع فجر، وقت فريضه صبح و وجوب امساک براى روزه ... س 363: وقت نماز عصر تا اذان مغرب است یا تا هنگام غروب آفتاب؟
چه وقتهايي براى دعا كردن مناسبتر است؟ - دعای بسیار بسیار ...
doa198.blogfa.com/category/25
پيامبر اكرم صلى الله عليه و آله : بهترين وقت دعا سحرگاهان است . امام صادق عليه السلام : دعا پيش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستورى است واجب و مسلم همراه طلوع و غروب ...
فصل سوّم - مفاتیح الجنان
www.aviny.com/mafatih/motoon/Mafatih002.aspx
پسندیده به نیکوترین درودهایت و برکت فرست بر آنها به بهترین برکاتت .... سجده شکر و دعاهای طلوع و غروب آفتاب ... و نیز بدان که در وقت طلوع آفتاب و وقت غروب ادعیه و اذکار بسیار از حضرت رسول خداصَلَّى اللَّهِ عَلِیهِ وَاله و ائمه طاهرین عَلیهمُ السلام مأثور ...
ساعات خاص دعا | پژوهه تبلیغ
rcb.ir/ساعات-خاص-دعا-__a-20.aspx
تأثیر ساعات خاص در دعا استغفار در آخر روز * نماز و دعا هنگام زوال دعا بين وقت نماز ظهر و عصر کلید واژه ... قبل از طلوع آفتاب و غروب آن دعا كن و بر دعا كردن و خواسته اي كه از پروردگارت داري اصرار نما و چنين نگو ... بهترین دعا براي اين منظور استغفار است.

گفتی که مستجاب کنم گر دعا کنی...! - وارث
vareth.ir/fa/news/5938/گفتی-که-مستجاب-کنم-گر-دعا-کنی
۲۱ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - قبل از طلوع و غروب خورشید امام صادق(ع): « هرگاه قبل از طلوع خورشید و قبل از غروب آن شد،بر تو باد دعا کردن در این دو وقت و کوشش در دعا. ... هنگام زوال خورشید امام صادق(ع) : « هنگامی که آفتاب از وسط آسمان به سوی مغرب متمایل شود، آن زمانی است که درهای ... زیرا آن بهترین زمانی است که خدای عزول به بندگانش می نگرد.
عاشقانه های يك دلتنگ - دعا ميان اوقات شرعي نمازهاي ظهر و عصر ...
velayat14.blogfa.com/post-340.aspx
ما در باب روز هم داريم كه يك وقت خاصي از روز بر روي دعا مؤثر است. ... قبل از طلوع آفتاب و غروب آن دعا كن و بر دعا كردن و خواسته اي كه از پروردگارت داري اصرار نما و چنين نگو كه اين خواسته من اجابت شدني نيست؛ دعا كن؛ ... بهترين دعا براي اين منظور چيست؟
دعاهای وقت طلوع و غروب آفتاب امید وصال - لینکدونی
up.11skin.ir/دعاهای-وقت-طلوع-و-غروب-آفتاب-امید-وصال.html
دعاهای وقت طلوع و غروب آفتاب امید وصالدر وقت طلوع آفتاب و وقت غروب ادعیه و اذکار بسیار از حضرت رسول خداصَلَّى ... پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله : بهترین وقت .
در این زمان های مخصوص دعا کنید تا دعایتان مستجاب شود
www.niksalehi.com/din-andishe/archives/217818.php
پیامبر اکرم(ع): بهترین وقت دعا سحرگاهان است. امام صادق(ع): دعا پیش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستوری است واجب و مسلم همراه طلوع و غروب آفتاب. پیامبر اکرم(ع): ...
نماز - اعمـال بیـن الطّـلوعین (مابین طلوع صبح و طلوع آفتاب)
nammaz.blogfa.com/post-73.aspx
نماز - اعمـال بیـن الطّـلوعین (مابین طلوع صبح و طلوع آفتاب) - نماز، ستون دین. ... السلام) مى فرماید: «ابلیس ملعون لشکریان خویش را در دو وقت: هنگام طلوع خورشید و غروب آن، ... خدا بهترین نگهبان است و او مهربانترین مهربانان است براستى سرپرست من ... السلام) فضیلت فراوانى براى این دعا نقل کرده است که پیش از طلوع آفتاب خوانده شود:.
آداب آميزش - و دعاي هنگام آميزش | پرسمان دانشجويي - علوم قرآن و ...
www.quran.porsemani.ir/node/3102
2- هنگام غروب خورشيد. 3- هنگام طلوع فجر تا طلوع آفتاب. 4- شب اول ماه غير از ماه رمضان. 5- در شب آخر ماه. 6- جماع بعد از احتلام در خواب. 7- جماع در اتاقى كه بچه اى وجود ...
بهترین زمان های دعا - تبیان
www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=207981
۲ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - از جمله اموری که در استجابت دعا دخیل است زمان دعا است . ... شب و به ویژه نزدیکی های طلوع فجر، قبل از غروب خورشید، هنگام وزیدن باد صبحگاهی، هنگام ...
چه وقت ها برای دعا کردن مناسبتر است | ادعیه | مذهبی - پرشین فال
www.persianfal.com › مذهبی › ادعیه
۲۱ دی ۱۳۸۹ ه‍.ش. - پیامبر اکرم (ص): بهترین وقت دعا سحرگاهان است. اما صادق (ع): دعا پیش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستوری است واجب و مسلم همراه طلوع و غروب آفتاب ...
ساعات و روزهای سعد و نحس - تمرینات معماری
tamrinatmemari.persianblog.ir/post/18/
۱۹ مهر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - بدین معنی که وقتی شخصی برای مشکل و موردی دست به دعا برداشته و یا نذر و نیازی .... همینطور حساب می شود مقدار زمان از غروب آفتاب تا طلوع آفتاب را حساب کرده و این مقدار را ... بدین ترتیب در هر روز طلوع آفتاب ابتدای ساعت اول است و وقت ... بهترین ساعت برای خردمندی و نیک بینی, امودعا،نشانۀ فقر انسان در برابر خداوند متعال - شیعه نیوز
www.shia-news.com/fa/news/.../دعانشانۀ-فقر-انسان-در-برابر-خداوند-مت...
۲۶ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - وی به بهترین اوقات استجابت دعا اشاره کرد و گفت: بهترین زمان دعا روز جمعه، وقت غروب آفتاب، مابین طلوع صبح تا طلوع آفتاب، به هنگام شنیدن اذان، ...
شرایط و زمان مناسب برای دعا - دیانت آکا - آکاایران
www.akairan.com/din-andisheh/doa1/13214.html
۲۸ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله : بهترین وقت دعا سحرگاهان است . امام صادق علیه السلام : دعا پیش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستورى است واجب و ...
آيا در روايات از شب هنگام رفتن به زيارت قبور مؤمنين نهي شده ...
porseman.org/q/show.aspx?id=135620
از بهترين مواقع زيارت بعد از ظهر روز پنجشنبه تا غروب است و همچنين است روز ... به زيارت شهدا مي رفت و صبح شنبه و صبح جمعه قبل از طلوع آفتاب هم فضيلت دارد. ... 4-در روايت آمده كه حضرت باقر –ع- نزد قبر يكي از شيعيان ايستادند و اين دعا را خواندند ...
چه وقتهایی برای دعا کردن مناسب است؟
www.berooztarinha.com/اخبار.../چه-وقتها-برای-دعا-کردن-مناسب-است؟.html
پیامبر اکرم صلى الله علیه و آله : بهترین وقت دعا سحرگاهان است . امام صادق علیه السلام : دعا پیش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستورى است واجب و مسلم همراه طلوع و ...
بسم الله نور علي نور...از سحر خیزی طبیعت پیام بگیرید
nahad.umz.ac.ir › مقالات
از زمان مغرب یعنی زمانی که آفتاب غروب میکند و شب فرا می رسد و بیشتر و ... اذان صبح تا طلوع آفتاب بهترین و مناسبترین زمان از دیدگاه انرژی هستی و کیهانی است و ... اگر در اوج انرژی دعا کنید امکان مستجاب شدن دعایتان بسیار بسیار بیشتر است.
دعا درآیات و روایات - " چهل روز با شهـــدا قُـربـة الـی الله "
mogharraboon-313.blogfa.com/cat-1.aspx
(صلی الله علیه و آله) هر وقت دست به دعا بلند میکرد ، در خاتمه. به صورت ..... قبل از طلوع و غروب آفتاب زمان استجابت دعا است. ... بهترین دعا براي اين منظور چيست؟
اوقات شرعی ایران - intime.ir
intime.ir/doc.html
اوقات شرعی فوق‌الذکر (طلوع، غروب، ظهر و عصر) با دقت ثانیه قابل محاسبه است و در ... موفق به نماز و سپس دعا در آن (نماز یا وقت) نمی‌شود مگر آنکه برای او مستجاب می‌شود. ... یکی از بهترین برنامه‌ها در این زمینه، برنامه «نجوم اسلامی»ست که مرکز پژوهش‌های ...
شرایط و زمان مناسب دعا - گنج های معنوی، اخلاقی و تربیتی
ganjmanavi.blogfa.com/post/48/شرایط-و-زمان-مناسب-دعا
۹ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پيامبر اكرم صلى الله عليه و آله: بهترين وقت دعا سحرگاهان است. امام صادق عليه السلام: دعا پيش از طلوع و غروب آفتاب سنت و دستورى است واجب و مسلم ...
متن تصاویر زیبا باموضوع طلوع خورشید - anaface
anaface.ir/متن-تصاویر-زیبا-باموضوع-طلوع-خورشید/
۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زیباترین تصاویر و عکس ها از : گل های رنگارنگ جذاب و دیدنی،زیباترین ... بار ها و بار ها طلوع و غروب رو دیدم اما این طلوع خیلی فرق داره ... چه دعا بخوانیم و چه نخوانیم. ... خورشید من تو هر روز از شرق طلوع میکنی اما هیچ وقت غروب نمیکنی!
حوزه نیوز :بهترین وقت برای دعـا
hawzahnews.com/detail/NEWS/360238
۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حوزه/ امام صادق عليه السلام درحدیثی بهترین ساعات برای دعا را پس از نمازهای واجب ... طلوع آفتاب06:12:29; اذان ظهر12:14:19; غروب آفتاب18:16:52 ...ر مالی (قرض گرفتن, قرض دادن, ...
[PDF]چرا سر نماز حواسمان پرت می شود؟
www.geg.ir/AllContents/1/uploads/Documents/Magazin/bah89/4.pdf
هم داریم که یک وقت خاصی از روز بر روی دعا مؤثر است. ... ساعت قبل از طلوع و غروب آفتاب زمان استجابت دعا است. )الکافی، ... بهترین دعا برای این منظور استغفار است.

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو