ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

بهترین عیدی براساس شخصیت افراد

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

بهترین عیدی براساس شخصیت افراد

.

کسب درآمد

.

بهترین عیدی براساس شخصیت افراد

بهترین عیدی براساس شخصیت افراد

عیدی دادن سنتی است که از قدیم در میان ما ایرانیان باب بوده است . گاهی اوقات انتخاب یک هدیه مناسب کمی مشکل می شود و سوال که بهترین عیدی برای دوست ، همسرم و.. چه می تواند باشد.

بهترین عیدی متناسب با شخصیت افراد

بهترین عیدی براساس شخصیت افراد

هدیه دادن به دوستان و اطرافیان به نظر ساده و بی دغدغه می آید اما وقتی در بطن ماجرا وارد می شویم تازه می بینیم یکی از کارهای سخت و پیچیده است؛ از این نظر که معمولا نمی دانیم آنچه به عنوان هدیه در نظر گرفته ایم مورد پسند اوست یا نه؟ 

در اینجا سعی کردیم افراد را بسته به بارزترین ویژگی شخصیتی شان به چند گروه تقسیم کنیم و بگوییم برای هر کدام چه هدیه ای می تواند مناسب باشد. اگر از آن دسته افرادی هستید که عادت به هدیه دادن دارید و برای تان مهم است آنچه به عزیزتان هدیه می دهید موردپسند او باشد، خواندن این مطلب را از دست ندهید. 

بهترین عیدی ، بهترین عیدی به همسر ، بهترین عیدی برای افراد خجالتی

برای افراد خجالتی چی بخریم؟
هر آنچه تنهایی آنها را پر می کند 

کم حرفی بارزترین ویژگی افراد خجالتی است. آنها خیلی کم صحبت می کنند و هنگامی که مورد سوال قرار می گیرند، کوتاه ترین جواب ممکن را می دهند. اعتماد به نفس این افراد پایین است و معمولا موقع ایستادن سرشان را پایین می اندازند و با دستان و وسایل خود بازی می کنند. هنگام برقراری ارتباط با دیگران با آنها ارتباط چشمی برقرار نمی کنند یا به نقطه دیگری نگاه می کنند؛ مثل شخصیت نیلوفر در فیلم دختر شیرینی فروش با بازی فاطمه معتمدآریا یا شخصیت رضا در فیلم خواب سفید با بازی حمید جبلی. علاوه بر اینها شخصیت های خجالتی نمی توانند دیدگاه و احساسات واقعی شان را بیان کنند و در نتیجه قادر نیستند با دیگران ارتباط موثر و مفیدی برقرار کنند. 

چون افراد خجالتی و کم حرف به خوبی نمی توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند در کل هدیه گرفتن در آنها حس خوبی ایجاد می کند و اعتماد به نفس آنها را بالا می برد. اگر همسر یا یکی از نزدیکان تان خجالتی و کم حرف است نه تنها برای مناسبت ها بلکه گاهی بدون منظور هدیه ای به او بدهید و بدانید که با این کار حس خیلی خوبی در او ایجاد کرده اید. برای اینکه او را خوشحال کنید به دنبال این نباشید که غافلگیرش کنید بلکه سعی کنید چیزی را به او بدهید که برایش کارآیی داشته باشد. 

افراد خجالتی و کم حرف به فعالیت های گروهی علاقه ای ندارند در جمع احساس راحتی نمی کنند و بیشتر اوقات خود را در تنهایی می گذرانند؛ از این رو اگر می خواهید مناسب ترین هدیه را به آنها بدهید کتابی در زمینه ای که به آن علاقه دارد به او هدیه بدهید. کتاب های خودآموز و رمان هم معمولا موردپسندشان است. 

موزیک پلیر یا هندزفری هم می تواند هدیه مناسبی برای این گروه باشد چون معمولا به موسیقی هم علاقه زیادی دارند و اغلب در تنهایی موسیقی گوش می دهند. اگر اهل ورزش خاصی باشند هم می توانید یک ست ورزشی یا لوازم ورزش مورد علاقه شان را به آنها هدیه دهید. یک عروسک یا وسیله ای تزیینی که بتواند آن را در اتاقش بگذارد و با دیدنش یاد شما بیفتد هم برای خجالتی ها هدیه مناسبی است. 

برای احساساتی ها چی بخریم؟ 

هر چی می خرید کنارش یک گل باشد 

افراد رمانتیک و احساساتی بیش از اندازه عاطفی و حساسند و معتقدند هر احساسی معتبر است؛ چه معنی دار باشد و چه نباشد. این افراد هنگام تصمیم گیری احساس شان بر منطق شان غلبه می کند و معمولا از روی احساس شان تصمیم می گیرند. آنها به احساسات دیگران هم توجه می کنند و تمام تلاش شان این است که رضایت دیگران را جلب کنند. افراد حساس می توانند عمیقا روی چیزی تمرکز کنند و در کارهایی که نیازمند دقت، سرعت و جزئیات است، مهارت دارند. 

وظیفه شناسی هم یکی دیگر از خصوصیات آنهاست. علاوه بر این، آنها سریعا تحت تاثیر موقعیت های ناراحت کننده قرار می گیرند و حال و هوا و خلق و خوی دیگران روی آنها تاثیر زیادی می گذارد؛ از این رو رعایت آداب هدیه دادن بیشتر از خود هدیه دادن برای شان اهمیت دارد. درواقع هدیه گرفتن برای آنها بیشتر از اینکه جنبه کارآیی داشته باشد، جنبه احساسی دارد. 

بهترین عیدی ، بهترین عیدی برای افراد خجالتی ، بهترین عیدی برای بچه ها

اگر همسر شما یا یکی از نزدیکان تان به شدت رمانتیک و احساساتی است، روز تولد، مناسبت های مهم و سالگردهای ازدواج تان را حتما به یاد داشته باشید و دقیقا در همان روز هدیه تان را به او تقدیم کنید. بهتر است کنار هدیه تان یک شاخه یا یک دسته گل هم بگذارید یا در تزیین هدیه تان از گل طبیعی استفاده کنید. زیورآلاتی تزیینی که سمبلی عاشقانه دارد هم برای این دسته افراد هدیه مناسبی است. همچنین می توانید یک گردنبند طلا، نقره یا تیتانیوم که اسم خودتان روی آن حک شده برایش بخرید یا پشت آویزی که به او هدیه می دهید جملات عاشقانه ای مثل «تا همیشه دوستت دارم» و از این دست را حک کنید. 

یک عطر خوشبو یا یک ادکلن معروف در کنار یک بسته شکلات یا یک سی دی از موزیک های کلاسیک و عاشقانه هم با توجه به روحیه لطیفی که این افراد دارند، بسیار مناسب خواهد بود. رمان های عاشقانه، کتاب شعر یا یک تابلوی نقاشی با مضمونی عاشقانه هم می تواند مورد پسند رمانتیک ها و احساساتی ها باشد. 

برای جسورها چی بخریم؟

چیزی که به کارشان بیاید 

افراد جسور افکاری رک و صریح دارند و احساسات شان را صادقانه ابراز می کنند. این دسته افراد اگر حین انجام کاری با مانعی برخورد کنند به سادگی کوتاه نمی آیند و دست از تلاش برنمی دارند. این افراد متوجه اشتباهات شان می شوند و مسوولیت آن را می پذیرند. آنها احساسات خودشان را می شناسند و هیجانات شان را حل و فصل می کنند. افراد جسور و بی پروا، سختکوش و باانگیزه هستند؛ از این رو بیشتر از هدایایی خوش شان می آید که برای رساندن آنها به اهداف شان کارآیی لازم را دارند؛ به همین دلیل خرید وسایل کاربردی بسیار موردپسند شان است.

پس اگر می خواهید برای فردی که جسارت یکی از ویژگی های بارز شخصیتی اوست، هدیه ای بخرید بسته به حرفه و علایقش وسیله ای کاربردی مثل گوشی، لپ تاپ، فلش، کتاب و. . . به او هدیه دهید. اگر شخص مورد نظرتان ورزش یا هنر خاصی را به طور حرفه ای دنبال می کند، هدیه دادن ابزاری که به کارش بیاید، بسیار او را خوشحال می کند. 

از آنجا که رک گویی یکی از ویژگی های افراد جسور است ممکن است فکر کنید کارتان کمی سخت است و هدیه ای که به او می دهید حتما باید کاملا مطابق سلیقه او باشد اما چون آنها این قدرت را دارند که در لحظه عواطف و احساسات خود را مدیریت کنند و بهترین و مناسب ترین رفتار را از خودشان نشان دهند، زیاد نگران نباشید. یک فرد جسور حتی اگر از هدیه تان خیلی خوشش هم نیاید به گونه ای برخورد می کند که شما آن را حس نکنید. 

جسارت و جرأتمندی یکی از ویژگی های شخصیتی مثبت افراد جسورمحسوب می شود اما به شرطی که بتوانند با رعایت اعتدال و داشتن مهارت های لازم درست و بجا آن را به کار گیرند؛ درست مثل شخصیت شهرزاد در سریال شهرزاد. 

برای خودشیفته ها چی بخریم؟

کادویی که خاص و گرانقیمت باشد

خودشیفته ها خودشان را بسیار ویژه، خاص و مهم می پندارند و چون خود را خاص، قوی، فوق العاده شایسته و دانا می دانند، انتظار دارند که خاص ترین هدیه را دریافت کنند. آنها تحمل انتقاد را ندارند و در برابر آن خشمگین می شوند. پس اگر می خواهید برای کسی هدیه بخرید که پرتوقعی و خودشیفتگی بارزترین ویژگی شخصیتی اوست، کارتان کمی سخت است چون تنها هدیه ای که کاملا مطابق با سلیقه او باشد و آن را در شأن خود بداند، خوشحالش می کند. 

بهترین عیدی ، بهترین عیدی برای بچه ها ، بهترین عیدی برای نامزد

این افراد همیشه حق به جانب هستند و در غیر این صورت هرگز راضی و خوشحال نخواهند شد. اگر همسر شما در این دسته قرار می گیرد و می خواهید برای او هدیه بخرید طلا، جواهر و ساعت اصل بهترین گزینه است. شخصیت های خودشیفته و پرتوقع همیشه در تلاشند بهترین ها و خاص ترین ها را برای خود فراهم کنند؛ از این رو تنها لباس هایی با برندها و مارک های خاص و گران و همچنین لباس هایی با جنس های خاصی مثل حریر و ابریشم آنها را خوشحال می کند. 

خودشیفته ها روی تک و منحصربه فرد بودن هم حساسیت زیادی دارند و به هیچ وجه دوست ندارند شخص دیگری شبیه آن را داشته باشد؛ بنابراین هنگام خرید هدیه این مساله را هم حتما مدنظر قرار دهید. یک عطر اورجینال با بسته بندی بسیار شیک هم می تواند گزینه مناسبی برای این دسته افراد باشد. 

برای حسابگرها چی بخریم؟

هدیه هایی که خیلی گران نباشند

زیاد پول خرج کردن افراد حسابگر و خسیس را مضطرب و نگران می کند. افراد حسابگر و مقتصد برخلاف ولخرج ها داشتن امنیت مالی را به هیجان خریدن کردن ترجیح می دهند. هنگام هدیه دادن به این افراد بهتر است سراغ هدیه های خیلی گران قیمت نروید به این دلیل که اولین چیزی که بعد از گرفتن هدیه به ذهن آنها می رسد این است که حالا چگونه هدیه ای که او به من داده است را جبران کنم و همین فکر ناخوشایند شیرینی گرفتن هدیه گران قیمت و ارزنده را به کام آنها تلخ می کند. 

گرفتن وسایل کاربردی که نیازهای روزمره آنها را برطرف می کند می تواند برای این افراد هدیه مناسبی باشد؛ بنابراین می توانید سراغ محصولات آرایشی، بهداشتی، لباس، کیف، کفش و لوازم کاربردی منزل بروید چون در این صورت با یک تیر دو نشان زده اید؛ هم به او هدیه ای داده اید و هم او را از اینکه خودش برای خریدن آن چیز هزینه کند، نجات داده اید. 

دقت کنید آنچه می خرید حتما مورد نیاز و مورد پسند او باشد چون افراد حسابگر از اینکه چیزی غیرقابل استفاده جایی بماند، اصلا حس خوبی ندارند. به هیچ وجه سراغ وسایل تزیینی و لوکس مثل عروسک، مجسمه و... همچنین عطر های گرانقیمت و زیورآلات نروید. اگر خیلی سلیقه او را نمی شناسید، می توانید مبلغی که می خواهید برای خریدن هدیه هزینه کنید را در قالب کارت هدیه به او کادو دهید. مطمئن باشید در این صورت هم خوشحال می شود و هم با حسابگری ای که دارد بهترین و مناسب ترین کالا را برای خودش می خرد. 

برای افراد مهربان چی بخریم؟

چیزی که برای خریدش وقت و انرژی می گذارید

محبت و عشق ورزیدن به دیگران بالاترین ایده آل افراد مهربان است. آنها بخشنده و مهربانند، معمولا برونگرا هستند و در اجتماع حضوری فعال دارند. شخصیت های مهربان هرگز تاریخ تولد عزیزان و دوستان شان را فراموش نمی کنند و برای همه مناسبت ها به فکر این هستند که اطرافیان شان را خوشحال کنند؛ از این رو اگر مهربانی یکی از ویژگی های شاخص فردی است که می خواهید به او هدیه دهید، حتما هدیه را به موقع و در همان روز به او دهید. 

افراد مهربان ساعت ها وقت باارزش خود را صرف دیگران می کنند و خم به ابرو نمی آورند؛ بنابراین اگر هدیه ای که دریافت می کنند نشان دهنده این باشد که طرف مقابل شان وقت و انرژی زیادی برای تهیه آن صرف کرده احساس خوشایندتری در آنها ایجاد می شود. 

اگرچه افراد مهربان به دیگران عشق می ورزند اما کاملا هم بدون انگیزه بعدی این کار نمی کنند و به نوعی می خواهند دیگران آنها را به خاطر محبت های شان دوست بدارند و از آنها سپاسگزار باشند؛ بنابراین در هدیه دادن به این گروه باید دقت زیادی کرد.

اگر فرد مورد نظرتان اهل هنر باشد، می توانید یک اثر هنرمندانه برایش بخرید. اگر اهل موسیقی، فیلم یا تئاتر است یک اثر به روز و باب سلیقه او و شاید هم بلیت یک کنسرت، فیلم یا تئاتر می تواند خوشحالش کند. اگر اهل کتاب و کتابخوانی است، می توانید یک کتاب در حوزه مورد علاقه اش به او هدیه دهید. اگر اهل ورزش یا فعالیت خاصی است محصولی در این رابطه حتما به مذاقش خوش خواهد آمد. 

برای این دسته افراد، تفکر پشت هدیه بیشتر از آنچه هدیه می گیرند اهمیت دارد؛ بنابراین از دادن کارت هدیه و وجه نقد به عنوان هدیه به این افراد خودداری کنید چون به احتمال زیاد این مساله را به ذهن شان متبادر می کند که برای رفع تکلیف این کار را انجام داده اید و وقت و انرژی لازم را برای شان صرف نکرده اید. 

بهترین عیدی ، بهترین عیدی برای نامزد ، بهترین عیدی برای مردان

برای افراد ولخرج چی بخریم؟

کادویی که آنها را هیجان زده کند

ولخرج ها افرادی هستند که نمی توانند در برابر خرج کردن پول مقاومت کنند و بدون هیچ حساب و کتاب و مدیریتی پول شان را خرج می کنند. بروز رفتارهای هیجانی و نمایشی از خصوصیات بارز شخصیت های ولخرج است. ولخرج ها بدون هیچ نیازی بدون محابا اقدام به خریدهای بی مورد و گاهی تجملی و گران قیمت می کنند و معمولا نوع، جنس، رنگ، مدل و کارآیی آن برای شان مهم نیست و تنها از اینکه آن را بخرند احساس رضایت و آرامش می کنند. اگر فیلم بی پولی را دیده باشید، شخصیت ایرج چیت چی با بازی بهرام رادان نشانگر یک شخص ولخرج و بدون مدیریت مالی است. 

از آنجا که این افراد هیجان پول خرج کردن را به امنیت مالی ترجیح می دهند، هدیه ای که این هیجان را در آنها ایجاد کند، می تواند آنها را خیلی خوشحال کند؛ مثل عروسک های خیلی بزرگ، یک دسته گل بزرگ، قاب عکس و وسایل تزیینی جالب و شیک و حتی یک شکلات خیلی خوشمزه با بسته بندی خاص. هدیه ای با اندازه بزرگ تر و تعداد بیشتر آنها را بیشتر از یک کادوی کوچک گران قیمت و ارزنده خوشحال می کند. هرچه بسته بندی و تزیین کادویی که به او هدیه می دهید شکیل تر و تجملی تر باشد، او هیجان زده تر خواهد شد.

بنابراین اگر خیلی با او صمیمی هستید و می دانید کالای خاصی مدنظرش بوده و همیشه دوست داشته آن را داشته باشد حتی اگر خیلی ارزنده و مناسب نیست بدون هیچ شکی آن را برایش بخرید و با نهایت سلیقه آن را بسته بندی و کادوپیچ کنید، به او هدیه دهید و مطمئن باشید که خیلی خوشحال خواهد شد. 


برای افراد خودنما چی بخریم؟

کادویی که خیلی خوب تزیین شده است

توجه طلبی زیاد و افراطی بارزترین ویژگی شخصیتی این دسته افراد است. این گروه رفتارهایی نمایشی، برون گرایانه و پررنگ و لعاب دارند. آنها هیجانی و تحریک پذیرند و همواره با خودنمایی، دلربایی و عشوه گری تلاش می کنند در کانون توجه قرار بگیرند؛ تقریبا شبیه نقش شیرین، همسر عطا در شمعدانی. 

بنابراین خودنماها از هدیه ای خیلی خوش شان می آید که توجه طلبی آنها را تامین کند. نحوه دادن هدیه هم برای این افراد مهم است. اگر می خواهید در هدیه دادن به این افراد سنگ تمام بگذارید، سعی کنید آنها را به بهترین شکل غافلگیر کنید. اگر سورپرایزتان در حضور دیگران باشد که فوق العاده است.

هدیه هایی از نوع پوشیدنی و تزیینی هم مورد پسند این دسته افرد است به شرط اینکه مدل و رنگش به چشم شان بیاید. پس اگر می خواهید لباسی به آنها هدیه دهید، سعی کنید مدل آن عجیب و غریب و شلوغ باشد. همچنین رنگ های متضاد و تندی داشته باشد. اگر عطر مدنظرتان است، بوهای گرم و تند را انتخاب کنید و در زیورآلات هم سراغ انگشترهایی با نگین های بزرگ بروید. اگر یک دستبند یا آویز تجملی با مدلی خاص و توی چشم یا یک ساعت مچی با صفحه ای بزرگ و طرحدار هم انتخاب کنید، خوش شان خواهد آمد. مجسمه های فانتزی و قاب عکس هایی با طرح کوبیسم به احتمال زیاد این گروه را خوشحال خواهد کرد. 

یادتان نرود هرچه تزیین و رنگ و مدل بسته بندی هدیه ای که قرار است به این افراد بدهید جالب تر بوده و به گونه ای باشد که خیلی به چشم شان بیاید، خوشحال تر می شوند.

برای افراد سرزنده چی بخریم؟

هدیه هایی که کودک درون شان را فعال کند

شخصیت های سرزنده و شاد افرادی هستند برونگرا با روابط اجتماعی بالا. خوش بینی هم یکی از ویژگی های بارز این اشخاص است. شاید بتوان گفت شخصیت های شاد و سرزنده از این رو که برون گرا و اجتماعی هستند رضایت بیشتری از زندگی داشته و خوشحال ترند. آنها در جمعی که پر از افراد گوناگون است به راحتی وارد شده، خود را معرفی می کنند و با آنها صمیمی برخورد می کنند. افراد سرزنده و شاد همواره با مردم در تعاملند و دوستان زیادی دارند. 

بهترین عیدی ، بهترین عیدی برای مردان ، بهترین عیدی

آنها در فعالیت های اجتماعی بیشترین حضور را دارند و همین برخورد با افراد گوناگون فرصت های مختلف و موفقیت های پی در پی را برای شان ایجاد می کند. این دسته معتقدند خودشان قادر به انتخاب سرنوشت خود هستند و همین احساس قوی کنترل بر امور شخصی در آنها بیش از هر عامل دیگری سبب بروز احساسات مثبت، حس رضایت از زندگی و خوشحالی می شود. شخصیت دکتر رازیانی با بازی شهاب حسینی در فیلم طعم شیرین خیال نمونه بارز یک شخصیت سرزنده، شاد و فعال است. طبیعتا این دسته هم مثل همه آدم ها از گرفتن هدیه خوشحال می شوند اما مطمئن باشید به خاطر روحیه خاصی که دارند آن را بیشتر نشان می دهند و حس بهتری را در هدیه دهنده ایجاد می کنند. 

مطمئن باشید هدایایی که کودک درون آنها را فعال تر می کند مثل عروسک شخصیت های کارتونی، مجسمه هایی با اشکال فانتزی، سی دی بازی های رایانه ای و لوازم تزیینی نوستالژیک آنها را خوشحال تر می کند. اگر از پوشیدنی ها می خواهید هدیه ای برای شان تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما سراغ رنگ های شاد بروید؛ مثلا یک ست کیف و کفش یا یک کلاه و شال گردن با رنگی خاص و منحصربه فرد. همچنین یک تابلوی نقاشی از طبیعت، یک دسته گل زیبا و رنگارنگ و حتی لوازم جانبی گوشی موبایل، لپ تاپ و کامپیوتر با رنگ های شاد می تواند هدیه مناسبی برای این دسته افراد باشد. 

برای افراد ساده و بی ریا چی بخریم؟

سخت نگیرید؛ هر هدیه ای را دوست دارند!

شخصیت های ساده و بی ریا خوش بین و مثبت اندیش هستند و روح زندگی در آنها جریان دارد. این افراد معمولا اشخاص صادقی هستند و کمی تا اندکی هم زودباور. آنها زندگی را پر از شیرینی هایی می دانند که هنوز به آنها دست نیافته اند؛ البته منکر تلخی ها هم نیستند ولی شاید چون شیرینی ها و زیبایی ها را زیاد دوست دارند و به دنبالش هستند بیشتر نصیب شان می شود. در گفتارهای خود همیشه از کلمات و عبارات مثبت و امیدبخش استفاده می کنند و به اطرافیان شان امید و شادی منتقل می کنند.

به قول معروف شخصیت هایی از این دست در نقش خود راحت هستند، حساسیت زیاد در رفتارشان مشاهده نمی شود، در صحبت های شان از واژه های اغواکننده و فریبنده استفاده نمی کنند و گاهی هنگام توصیف قضایا به موارد و جزییاتی اشاره می کنند که شاید برای شما کمی عجیب به نظر برسد. آنها چون با آنچه هستند راحتند، نیازی به چیزهای اضافی برای خوشحال بودن ندارند. درواقع خوشبختی و شادی را در درون خود جست وجو می کنند. آنها خود و شغل شان را دوست دارند و شادی را در چیزهای ساده می یابند. 

این افراد از آنجا که همه چیز را ساده می گیرند، تقریبا از هر چیزی که به عنوان هدیه دریافت کنند خوشحال می شوند اما اگر آنچه دریافت می کنند مطابق سلیقه شان باشد بیشتر خوشحال می شوند؛ بنابراین لازم نیست سراغ هدایای خیلی خاص و جذاب بروید. هر آنچه فکر می کنید دوست دارند از خوردنی ها گرفته تا پوشیدنی و لوازم کار و منزل را می توانید به آنها هدیه دهید و نگران هم نباشید. 

آنها هدیه شما را باز می کنند و با لبخندی که گوشه لب شان می نشیند این حس مثبت و خوشایند را به شما انتقال می دهند که از هدیه تان راضی هستند. آنها حتی اگر هدیه شما را دوست نداشته باشند در قالب این جمله که «همین که به فکرم بودی یک دنیا برام ارزش داشت» از شما تشکر می کنند. 

برای افراد سختگیر و جدی چی بخریم؟

کارت هدیه تهیه کنید

شخصیت های سختگیر و جدی در زندگی شان یک خط ثابت را انتخاب کرده و از این شاخه به آن شاخه پریدن پرهیز می کنند و یک شاخه را با جدیت ادامه می دهند. پس طبیعی است که در کارشان آدم های متخصصی باشند و از پس چالش های زندگی شان به خوبی بربیایند. این افراد اگر مسوولیتی را قبول کنند تمام تلاش شان را برای انجام دادنش می کنند و به راحتی می توانید به متعهد بودن شان اطمینان کنید. 

بهترین عیدی ، بهترین عیدی ، بهترین عیدی به همسر

این شخصیت ها متفکر، تحلیلگر و ارزیاب هستند و قبل از هر اقدامی آن را در ذهن خود می پرورانند. دائما دیگران را ارزیابی کرده، مسائل را پیش بینی می کنند و خیلی اهل ابراز احساسات نیستند. از آنجا که ادب را در مورد دیگران کاملا رعایت می کنند انتظار ادب و احترام خاصی از اطرافیان شان دارند. 

بنابراین برای خرید هدیه برای این شخصیت ها سراغ وسایل فانتزی، جالب و جدید نروید. اگر اهل ورزش است یک وسیله ورزشی، اگر اهل مطالعه است یک کتاب، اگر به انجام کارهای فنی علاقه دارد یک ابزار کارآمد، اگر به دنیای هنر علاقه مند است یک اثری هنری و اگر به حوزه دیجیتال علاقه مند است یک وسیله دیجیتالی به او هدیه دهید. بهتر است برای این فرد سراغ پوشیدنی ها، زیورآلات و لوازم تزیینی منزل نروید چون ممکن است سلیقه شما را نپسندد و هدیه ای که به او می دهید آن طور که باید او را خوشحال نکند.

از آنجا که این افراد در زندگی شان روی یک خط ثابت حرکت می کنند، اگر با سلیقه شان آشنا نیستید می توانید مبلغی را که می خواهید برای شان هزینه کنید در قالب یک کارت هدیه به آنها تقدیم کنید؛ البته برای به جا آوردن ادب بعد از دادن هدیه برایشان توضیح دهید: «چون دقیقا نمی دانستیم از چه چیزی خوشتان می آید، این هدیه را برایتان در نظر گرفتم.» و از او بخواهید به نیابت از شما هدیه مورد علاقه اش را خریداری کند.

بهترین عیدی متناسب با شخصیت افراد

 
منبع : ایده آل /ن    
 
 
 
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد - Bartarinha.IR ...
bartarinha.ir/fa/news/308881
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد. در این مطلب سعی كردیم افراد را بسته به بارزترین ویژگی شخصیتی‌شان به چند گروه تقسیم كنیم و بگوییم برای هر كدام ...
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد - طاها پخش
www.tahapakhsh.ir/psychology/بهترین-عیدی-اساس-شخصیت-افراد.html
۹ ساعت پیش - هدیه دادن، شخصیت شناسی، عیدی هدیه دادن gift giving شخصیت شناسی character recognition عیدی festival در این مطلب سعی کردیم افراد را بسته به ...
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد - تی نیوز
tnews.ir/news/DD2359650184.html?old=1
۴۹ دقیقه پیش - بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد. عصر اعتبار- در این مطلب سعی کردیم افراد را بسته به بارزترین ویژگی شخصیتی‌شان به چند گروه ...
بهترين عيدي ها بر اساس شخصيت هاي افراد
ferari98.rozblog.com/post/896
بهترين عيدي ها بر اساس شخصيت هاي افراد 1 . بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد - Bartarinha.IR…,بهترين عيدي ها بر اساس شخصيت هاي افراد,فراری 98.
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=بهترین+عیدی+ها+بر+اساس+شخصیت+های+افراد
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: عيدي بازنشستگان از فردا و بر اساس حروف الفبا به مدت 7 روز پرداخت می‌شود.
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد | خبر فارسی
7.khabarfarsi.com/s/4367146
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد · برترین ها ۳۱ دقیقه پیش. در این مطلب سعی کردیم افراد را بسته به بارزترین ویژگی شخصیتی شان به چند گروه تقسیم ...
دمادم | بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد
damadam.ir/.../title/بهترین-عیدی...بر-اساس-شخصیت...افراد/.../201444...
۹ ساعت پیش - در این مطلب سعی كردیم افراد را بسته به بارزترین ویژگی شخصیتی شان به چند گروه تقسیم كنیم و بگوییم برای هر كدام چه هدیه ای می تواند مناسب ...
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد: در این مطلب سعی ...
newsfasport.blogno.ir/.../بهترین-عیدی-ها-بر-اساس-شخصیت-های-افراد.sh...
۹ ساعت پیش - بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد: در این مطلب سعی كردیم افراد را بسته به بارزترین ویژگی شخصیتی‌شان به چن… https://t.co/ ...
تفاوت شخصیتی افراد از روی ماه تولد - بیتوته
www.beytoote.com/fun/.../personality-difference-people-birth.html
سرگرمیفال و طالع بینیتفاوت شخصیتی افراد از روی ماه تولد .... آنها فقط خواهان عشق و محبت از سوی عزیزانشان نیستند، باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمی‌ترین و بهترین دوستشان نیز هستید. .... زیباترین تبریک عید نوروز, تبریک سال نو ...
استاتوس هاي رسمي تبريك عيد نوروز 95 - جدید 95,بهترین 2016
new95.modenew.com/استاتوس-هاي-رسمي-تبريك-عيد-نوروز-95/
۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اس ام اس های رسمی و طنز تبریک عید نوروز ۹۵ (1) …… شخصیت شناسی افراد فیسبوک براساس استاتوس هایشان!شخصیت شناسی جالب ، نشانه های ...

استاتوس زیبا و کوتاه برای تبریک عید نوروز 95 - جدید 95 ...
new95.modenew.com/استاتوس-زیبا-و-کوتاه-برای-تبریک-عید-نور/
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اس ام اس های رسمی و طنز تبریک عید نوروز ۹۵ (6) … داستان کوتاه و زیبای مردانگی ….. شخصیت شناسی افراد فیسبوک براساس استاتوس هایشان!
شخصیت شناسی افراد براساس روانشناسی رنگها + عکس ها
www.amazing.ir/1394/02/21/psychology-color/
شخصیت شناسی افراد براساس روانشناسی رنگها + عکس ها ... در ادامه ضمن معرفی شخصیت هر رنگ و خصوصیات رفتاری افرادی که آن رنگ را دوست دارند، نکاتی ..... اگر اتاق کوچک و تاریکی دارید رنگ زرد یکی از بهترین گزینه‌هایی است که می‌توانید ..... ایده های زیبا برای تزیین تخم مرغ سفره هفت سین عید نوروز ۹۵ · عکس نوشته های زیبا از ...
به متولدین هر ماه چه هدیه ای بدهیم؟! - ساسان اس ام اس
www.sasansms.ir/post/66
نوشته: کاترینا جلان به متولدین هر ماه چه هدیه ای بدهیم؟! بسیاری از روان شناسان عقیده دارند که افراد مختلف بر حسب روز یا ماه تولد خود، شخصیت…, متفاوت‌ترین انجمن ...
شخصیت شناسی جالب بر اساس اشتهای افراد - پرشین وی
www.persianv.com/horos/view/033721.php
اگر نگاهی به خوراکی‌های روی میز کارمندان‌تان بیندازید، می‌توانید شخصیت‌شان را ... زیرا بر اساس این تحقیق افرادی که عاشق ساندویچ حاوی گوشت ورقه شده گاو هستند، اغلب شخصیت شتاب‌زده‌ای دارند. ..... بهترین کلکسیون تزیین سبزه عید +تصاویر ...
بهترین بازیگر زن تلویزیون در سال 94 انتخاب شد | نوروز 95
www.promdress95.ir/.../بهترین-بازیگر-زن-تلویزیون-در-سال-94-انتخ...
۵۳ دقیقه پیش - بهنوش بختیاری موفق شد جایزه ی بهترین بازیگر زن تلویزیون را از مخاطبان این رسانه دریافت کند. .... بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد …
هدیه بر اساس ماه تولد | خرید هدیه و کادو
www.blog.zibabox.com › کادوهای شخصیتی
۱۳ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - هدیه بر اساس ماه تولد ، متولدین هر ماهی خصوصیاتی دارند که شما می توانید با توجه به آنها ... خانه > کادوهای شخصیتی > هدیه بر اساس ماه تولد ... اردیبهشت:شاید بهترین هدیه برای متولدین این ماه کیف پول چرمی است که به رنگ های ... حس کنجکاوی زیادی دارد افرادی اجتماعی هستند و رابطه را دوست دارند بنابراین هدایایی مانند: ...
تست شخصیت شناسی بر اساس مدل خوابیدن افراد - آرگا
arga.ir › روانشناسی
۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تست شخصیت شناسی از روی نحوه ی خوابیدن افراد روانشناختی و بر اساس روحیات و احساسات و اعمال افراد است . خواب های انسان نشئت ... بهترین رنگ اتاق خواب مناسب روحیات خود را بشناسید ... تزیین پول برای کادو, شاباش و عیدی با ایده های جدید ... تست شخصیت شناسی بر اساس مدل خواب افراد کاملا روانشناختی است.
۷ عطر مطابق با شخصیت افراد | مجله اینترنتی ارشاکو
blog.ershaco.com › لوازم شخصی › عطر و ادکلن
۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چند نکته زیبایی که نباید قبل از عید انجام دهید ... در این مطلب میخواهم در مورد ۷ عطر که با شخصیتهای گوناکون افراد مطابقت دارد، صحبت ... اما بهترین راه این است که بر اساس شخصیت و نوعی رابطهای که ّا آن فرد دارید عطر انتخاب کنبد.
آهنگ زندگی - شخصیت افراد بر اساس گره خونی
www.mohsenj12.blogfa.com/cat-136.aspx
آهنگ زندگی - شخصیت افراد بر اساس گره خونی - همیشه یک پایان تلخ، بهتر از یک تلخی بی پایان است - آهنگ زندگی.
شخصیت شناسی براساس ماه تولد - عصر ایران
www.asriran.com › عصرايران دو › پیامک
آنها به سمت افرادی جذب می شوند که شخصیتی مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز برای ... باید اطمینان حاصل کنند که شما صمیمی ترین و بهترین دوستشان نیز هستید.
شناخت شخصیت افراد از روی تاریخ تولدشان - پارس ناز
www.parsnaz.ir/news_detail_7503.html
روان شناسان شخصیتی براین عقیده اند که شماره تولد، شما را از آن چیزی که می خواهید باشید دور نمی کند، بلکه مانند رنگی است که نوع آن ... شناخت شخصیت افراد از روی تاریخ تولدشان .... تبریک بسیار زیبای الناز شاکردوست در عید نوروز 1394 +عکس ... اگر صورت چاق و تپل دست دارید کلیک کنید (بهترین روش جایگزین بوتاکس و ژل).
شخصیت شناسی بر اساس ماه تولد افراد - سـه علی سـه
3ali3.com/tag/شخصیت-شناسی-بر-اساس-ماه-تولد-افراد/
طالع بینی رنگ تاریخ تولد و شخصیت افراد .... آهنگ پیشواز ایرانسل. آهنگ های پیشواز تبریک عید نوروز با صدای خوانندگان پاپ · آهنگ های پیشواز تبریک عید نوروز ...
تشخیص شخصیت افراد از روی حالت خوابیدن آنها
www.hidoctor.ir/17224_تشخیص-شخصیت-افراد-از-روی-حالت-خوابیدن-آ...
۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در این مطلب قصد داریم انواع حالات خواب را به همراه توضیح شخصیت فرد برای شما. ... قرار داد و براساس شکل خوابیدن آنها به بررسی خصوصیات اخلاقی شان پرداخت. ... می گوید: افرادی که اینگونه می خوابند می توانند بهترین دوستان باشند، ...
سایت آشپزی, سایت تفریحی و اخبار هنرمندان, آموزش آشپزی ...
nedaonline.ir/
بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد. توسط : adminدر: فروردین 01, 1395 در: سبک زندگیبدون دیدگاه · بهترین عیدی ها بر اساس شخصیت های افراد.
بهترين مشاغل بر اساس نوع شخصيت شما - راسخون
rasekhoon.net › ... › اشتغال › بهترين مشاغل بر اساس نوع شخصيت شما
۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بهترين مشاغل بر اساس نوع شخصيت شما. ... از تقویم خاص سال 95 تا نقشه کامل جاده‌های کشور · پوسترهای ویژه عید نوروز · نقاشی با برف شادی! ... و مشاورين مالي خصوصي (94180 دلار) بهترين کارها براي افراد اين گروه هستند. براي واجد ...
شناخت انسان ها بر اساس اسم آنها - مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/article/318363/شناخت-انسان-ها-بر-اساس-اسم-آنها
پ) شخصیت افرادی که نام آنها با حرف «پ» آغاز می شود همانند شخصیت افرادی است که ... س) او فردی می باشد پراستعداد و با ذوق و سلیقه و همیشه بهترین اجناس را انتخاب ...
فال و طالع بینی-شخصیت - جذاب
www.jazzaab.ir/news_cats_4.html
بهترین راه برای کوچک کردن شکم کدام است؟ رمز ویندوز 7 را ... آموزش نحوه کاشت سبزه دور نگ عید در کمترین زمان · تصاویر عروس‌های ..... شخصیت شناسی جذاب براساس رنگ قاب گوشی · تخمین زمان با ... شناخت شخصیت افراد از روی انگشتر · شخصیت ...
انتخاب عطر مربوط به کدام ویژگی های شخصیتی می شود؟چی ...
chibeposham.com/select-perfumes-and-character-traits/
ست کردن لباس های سبز رنگ در عید نوروز · بهترین مدل موهای آقایان در سال ۲۰۱۶ ... افرادی که به این نوع عطرها علاقه مندند، دارای اعتماد به نفس بالا و درخور توجهی اند.
شناخت شخصیت افراد از روی شکل انگشتان پا - سماتک
www.samatak.com/psychiatry/.../understanding-personality-on-the-toes.h...
شناخت شخصیت افراد از روی شکل انگشتان پا میسر می شود روانشناسان دریافتند که شکل هر کدام از انگشت های پا خبر ... بر اساس تحقیقات به عمل آمده اندازه و سایز انگشتان پا با اصل و نصب افراد ارتباط نزدیکی دارد. ... بهترین متن تبریک عید نوروز.
شخصیت شناسی افراد بر اساس تیپ، لباس پوشش | برترین ...
anjomanezaban.bestarinha.ir/.../شخصیت%20شناسی%20افراد%20بر%2...
شخصیت شناسی افراد بر اساس تیپ، لباس و پوشش ... خرید لباس برای بچه ها, خرید لباس عید برای کودکان, رنگ لباس برای کودکان, بهترین رنگ لباس برای کودکان ...

کامل ترین طالع بینی شخصیت متولدین تمام ماه ها - تالاب
www.talab.ir/.../the-most-complete-astrology-baby-character-all-months....
طالع بینی شخصیت متولدین فروردین ماه پرجنب و جوش ، فعّال ، عجول ، رک و بی‌پروا ، زود ... تعیین شخصیت افراد با استفاده از تاریخ تولد · طالع بینی شخصیت از روی حرف اول اسم ... طرز تهیه بیسکویت دوقلو (شیرینی خشک برای عید) .... با سلیقه و شیک پوش ، پشتیبان اقوام ، دارای قویترین احساسات ، بهترین آشپز ، علاقه زیاد به ...
شخصیت شناسی با سنگ ها - تبیان
www.tebyan.net/mobile.aspx/Comment/index.aspx?pid=135269
بر اساس سنگ تولدشان، در رهبری کردن یک گروه، محدود کردن خود به مقررات و تصمیم گیری های سخت بهترین هستند و همچنین افرادی حساس و سراسر شور زندگی هستند.
شناخت شخصیت افراد از روی چهره آن ها - آسمونی
www.asemooni.com › سلامت › سلامت روان
۱۷ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. - دانستن این نکات از بهترین ابزارهای برقراری ارتباط با دیگران است. دانستن این‌که طرف مقابل چه شخصیتی دارد و چه واکنش‌های احساسی از خود نشان ...
اخلاق شما در شکل خوابیدن تان معلوم است - آفتاب
www.aftabir.com › مقالات › بهداشت و درمان › بهداشت روان
۲۸ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - روان شناسی افراد به نحوه خوابیدن آنها ربط دارد. ... پروفسور ایزیکوفسکی هزار نفر زن و مرد مراجعه کننده به مرکز مطالعات خواب را براساس خصوصیات شخصیتی و اخلاقی در .... اما از لحاظ پزشکی فکر می کنید بهترین نوع خوابیدن چگونه است؟ .... جهت رزرو تور آنتالیا در ایام عید نوروز 95 با پرواز قشم ایر لطفا با آفتاب ...
طالع‌بینی براساس گروه خونی! - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/online/1138734564687491734
۹ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - عده زیادی از ژاپنی‌ها عقیده دارند شخصیت و خلق و خوی هر کس به گروه خونی او ربط دارد و ... براساس تئوری‌ها افراد با گروه خونی O در رشته‌های ورزشی و کسب و کار همیشه در خط مقدم قرار ... ورزش بهترین راه تخلیه فشارهای عصبی این گروه خونی است و قدرت، تحمل، صبر، اعتماد به .... بازار تهران در آستانه عید نوروز + اسلاید شو.
طالع بینی شخصیت از روی تاریخ تولد - پاسخ
rozanehonline.com/...شخصيت/طالع-بینی-شخصیت-از-روی-تاریخ-تولد...
۲۹ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در حالات مختلف شخصیت های متفاوتی از خود بروز می دهند و برای افرادی که ..... نداره همش بر اساس یه سری آمارگیری های تجربیه(در بهترین حالت ممکن) و ...
جالبترین تست روانشناسی / شناختن افراد براساس نوع و رنگ ...
www.niksalehi.com/new/archives/179615.php
۵ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - جالبترین تست روانشناسی / شناختن افراد براساس نوع و رنگ لباس. ... انتخاب رنگ سبز برای لباس معمولا نشان دهنده آن است که صاحبان آن ,شخصیتی قوی واراده ای بالا دارند . ... به راحتی تصاحب می کنندآنها دربدترین شرایط می توانند بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنند. .... برای عید نوروز این لوازم آرایشی را حتما بخرید!
شخصیت شناسی با سنگ ماه تولد
falkade.ir/horoscopy/297/شخصیت-شناسی-با-سنگ-ماه-تولد.html
بر اساس سنگ تولدشان، در رهبری کردن یک گروه، محدود کردن خود به مقررات و تصمیم گیری های سخت بهترین هستند و همچنین افرادی حساس و سراسر شور زندگی هستند.
بر اساس رده بندی DxOMark گلکسی اس ۷ اج بهترین دوربین ...
www.news.mohajerplus.com/.../439711_بر-اساس-رده-بندی-dxomark-گ...
بر اساس رده بندی DxOMark گلکسی اس ۷ اج بهترین دوربین موبایل را در خود جای داده ... بهترین عیدی متناسب با شخصیت افراد ... بهترین نوشته های امروز. عید ....... | 7.
تست روان شناسی
www.parisaeeee.blogfa.com/
تست روان شناسی - شخصیت افراد. ... بهتر است وی را بر اساس رفتارش ارزیابی کنید نه اینکه او را با مرد ایده آل ذهنی خود مقایسه کنید. .... 8- دوست پسرتون گوشی موبایلشو کنارتون جا می ذاره و این بهترین فرصته تا دفتر تلفن موبایلشو دید بزنید.

Mahshar محشرمحبوبترين چت روم سرگرمي راديو تلويزيون ...
www.mahshar.com/
طالع بینی و تحلیل شخصیت ... طالع بینی ابجد بر اساس ارقام تاریخ تولد ... تست خودشناسی شناخت افراد ... دانلود رایگان بهترین فونت ها به همراه پیش نمایش
شخصیت شناسی و طالع بینی بر اساس سنگ ماه تولد - دانلود آهنگ
www.ncee2013.ir/post/3335
شخصیت شناسی و طالع بینی بر اساس سنگ ماه تولد ... بر اساس سنگ تولدشان ، این افراد در نشان دادن بهترین وضعیت خود در میهمانی ها و جمع ... موضوع انشاء: عید نوروز.
ویژگی‌های شخصیتی‌ بر اساس تیپ افراد - مجله ابرتازه ها
www.abartazeha.ir/news/62757/personality-traits-based-handsome/
ویژگی‌های شخصیتی‌ بر اساس تیپ افراد حتما بعضی از افراد را دیده‌اید كه در هر ... گوشه‌گیری، بی‌تفاوتی و سردی بهترین کلمات برای توصیف حالات روحی این دسته ...
میزان درآمد افراد چه تاثیری بر روابط آنها می گذارد؟ | بویر نیوز
boyernews.com/177984/میزان-درآمد-افراد-چه-تاثیری-بر-روابط-آن/
۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - میزان درآمد افراد چه تاثیری بر روابط آنها می گذارد؟ ... اس ام اس تبریک عید نوروز (۸) ... شام به یک رستوران بروید، پیشنهاد خوبی است، بهترین لباستان را می پوشید ... یادتان باشد دوستی شما براساس شخصیت و یکسری تفاهم ها بین شما ...
شخصیت شناسی از روی دست خط به زبان ساده-روانشناسی ...
www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=10424...70...
۲۶ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ۶ اقدام زیبایی که نباید قبل از عید نوروز انجام دهید! ... پیاده روی, پیاده روی بهترین ورزش برای لاغری سریع ,ورزش پیاده روی و لاغر .... براساس یافته های پزشکی، ماهیچه هایی که هنگام نوشتن به حرکت و جنبش در می آیند، توسط ... با آزمایش روی افراد به طور کلینیکی، ثابت شده است که اگر فرد برای تغییر دستخط خود ...
مشک - چگونه یک شخصیت دوست داشتنی داشته باشیم
moshk.blogfa.com/post-1.aspx
مشک - چگونه یک شخصیت دوست داشتنی داشته باشیم - می خواستم بهترین دوست ... افرادی که به آراستگی خود توجه ندارند از جذابیت و نفوذ خود بر دیگران می کاهند. ..... و ما را به آن توجه می دهند این است که شما دوست دارید مردم چگونه و بر اساس چه روشی با شما ...
معرفی شخصیت شناسی MBTI با پی جو | بانک مشاغل برتر ...
payju.ir/content/معرفی-شخصیت-شناسی-mbti-با-پی-جو
۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تخفیفات عید ... چقدر می توانم شخصیت افراد اطراف خودم را بشناسم؟ ... یکی از بهترین و مطمئن ترین راه ها، استفاده از دستاورد و نتیجه کار افراد دیگر به ... بندی کردند که بر اساس تست MBTI می توان به تیپ شخصیتی آنها پی برد.
شخصیت لباس
nimbar.ir/news/شخصیت-لباس
قصد داریم شما را با شخصیت افراد براساس نوع لباس پوشیدن و سلیقه شان برای خرید لباس ... آزمون تستی شخصیت شناسی, آزمون شخصیت شناسی, بهترین تست های ...
یا خَیرَ حَبیبٍ وَ مَحبوب - اهل سنت اینجا را نخوانند چون؟!
tahazratedoost.blogfa.com/cat-15.aspx
زمانی که پیامبر اسلام (ص) مبعوث شدند ، چه شخصیتی بوده که حرف اول را می زده و حلال مشکلات بوده است ؟ ... پیامبر (ص) فرمودند :علی (ع) از بهترین انسان ها است ، کسی که او را انکار کند در .... هیچ سند و مدرکی پیدا نشده که افراد سید باید عیدی بدهند .
لحظه تحویل سال 1395 - طالع بینی چینی سالها بر اساس حیوانات
nowroz95.blogfa.com/post/2
لحظه تحویل سال 1395 - طالع بینی چینی سالها بر اساس حیوانات - نوروز95،لحظه تحویل سال،عید نوروز،بهار95،بهار95،عید نوروز،نوروز عید،بهار،عید،عید - لحظه تحویل سال 1395. ... افراد تحت این علامت معمولاً افرادی تیزهوش هستند که طالب جمع آوری ثروت و رسیدن به موفقیت هستند. ... بهترین جفت: , اژدها، میمون 1367، 1379 ---1371، 1383.
 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو