ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

تبلیغ های دروغ ماهواره

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

تبلیغ های دروغ ماهواره

.

کسب درآمد

.

تبلیغ های دروغ ماهواره

تبلیغ های دروغ ماهواره

تبلیغ های دروغ ماهواره

تبلیغ ماهواره ، دروغ های ماهواره ای

آنچنان با اشتیاق پای برنامه های ماهوراه ای می نشینیم و به تبلیغات آنها توجه می کنیم که هرچیزی را به راحتی قابل باور می دانیم. آشنا شوید با بزرگترین دروغ های تبلیغ ماهواره ای که

دروغ های بزرگ تبلیغ ماهواره ای در زمینه پزشکی و آرایشی

مدام در میان پخش فیلم و برنامه های دیگر ، تبلیغاتی با تیزرهای خوش رنگ و لعاب بر روی صفحه می آیند. از قرص های لاغری تا کفش های جادویی ولی به راستی کدام یکی از اینها راست و کدام یک دروغ هستند؟

7 دروغ بزرگ پزشکی شبکه های ماهواره ای

داروهای کاهش وزن در 2 هفته

این داروها فاجعه بارند! این جمله را باید اول از همه می آوردم تا مبادا حتی یک درصد به فکر استفاده از آنها بیفتید! اگر کمی، فقط کمی به مدل های این تبلیغات دقت کنید متوجه می شوید که همگی بدون استثنا ورزشکار هستند و برای همین اندام شان لاغر و متناسب است. ادعاهایی مثل «دیگر احتیاجی به ورزش های سخت و نفسگیر نیست» یا «ظرف یک ماه 8 تا 10 کیلو لاغر شوید» را بشنوید ولی باور نکنید! آنهایی که باور کردند دچار دردسرهای وحشتناکی شدند که دکتر محمد هاشمی دبیر انجمن پیشگیری از چاقی درباره آنها به همه افراد هشدار می دهد؛ «اساسا تبلیغات دارو غیر مجاز و غیر قانونی است. دارو باید با توجه به شرایط بیمار و توسط پزشک متخصص تجویز شود.» دکتر هاشمی می گوید: «تحقیقاتی در پژوهشکده غدد دانشگاه شهید بهشتی روی داروهای مدعی لاغری انجام شده که نتایج بسیار تکان دهنده ای دارد. این داروها نه تنها به هیچ وجه گیاهی نیستند بلکه به دلیل داشتن هورمون تیروکسین و ایجاد پرکاری تیروئید به صورت مصنوعی باعث لاغری می شوند. بعضی از این داروها هم حاوی ماده ای است به نام گرد فرشته که نوعی مخدر است و باعث بی اشتهایی فرد می شود. جالب است بدانید شاید این قرص ها در کوتاه مدت باعث لاغری شود اما بعد از مدتی نه تنها تمام وزنی که از دست رفته دوباره برمی گردد، بلکه ممکن است وزنتان بیشتر از قبل هم شود.»

تبلیغ ماهواره ، دروغ های ماهواره ای ، دروغ های بزرگ در تبلیغات

دروغ های پزشکی در تبلیغ ماهواره

به تبلیغات ماهواره ای اعتماد نکنید

یادتان باشد که تبلیغاتچی ها هر کاری می کنند که شما را تحت تاثیر قرار دهند. از آوردن مدل های زیبا با پوست های صاف و شفاف و مردانی که موهایشان پرپشت است گرفته تا دستکاری های بزرگ در واقعیت. مثل همان تبلیغی که درباره قرص هایافزایش قد انجام می دهند. شما منبع درآمد این تبلیغات هستید. قبل از اینکه تحت تاثیرشان قرار بگیرید کمی فکر کنید، از خودتان بپرسید اگر هزینه تهیه این محصولات را به معاینه شدن توسط یک پزشک متخصص اختصاص دهید بهتر نیست؟ قطعا بهتر است. دارو، ماکارونی یا برنج نیست که برای همه افراد مناسب باشد، باید توسط پزشک متخصص و با توجه به شرایط فرد تجویز شود نه با یک تبلیغ ساده. به قول دکتر هاشمی حتی اگر دارویی که می خواهید مصرف کنید را از داروخانه و با مجوز وزارت بهداشت تهیه کرده اید سر خود این کار را انجام ندهید. یک داروی خیلی ساده و تایید شده ممکن است برای شما زیانبار باشد. دکتر باریک بین هم می گوید معلوم نیست این داروها کجا تولید شده اند:«خیلی وقت ها مراجعان ما با استفاده از این کرم ها دچار حساسیت های تماسی و اگزما شده اند.» مطمئن باشید هیچ کس به اندازه خودتان و پزشک متخصص تان نگران سلامت شما نیست. به بقیه اعتماد نکنید!

کرم رفع دائمی موهای زائد

درباره کرم هایی که مدعی رفع دائمی موهای زائد بدن هستند هم از پزشک متخصص این زمینه سؤال کردیم. دکتر بهروز باریک بین به ما گفت:« اصولا هیچ دارویی وجود ندارد که بتواند به صورت دائمی فولیکول های موی زائد را از بین ببرد.» البته داروی معروفی به نام «ونیکا» وجود دارد که به دنبال استفاده از آن رشد مو کاهش پیدا می کند. اما کاهش مو تا زمانی ادامه خواهد داشت که از این دارو استفاده شود. زمانی که مصرف دارو قطع شود، رشد موهای زائد دوباره شروع می شود.»

بنابراین ادعای این تبلیغ هم دروغین است! اگر اسپری ها یا کرم های از بین برنده دائمی موهای زائد وجود داشتند اول از همه در مقالات و کتاب های علمی تایید می شدند و دیگر این همه کلینیک های رفع موهای زائد توسط لیزر افتتاح نمی شد! تبلیغات زیبایی بخش بزرگی از تبلیغات ماهواره ای را تشکیل می دهند. چرا که تبلیغاتچی ها از اهمیت زیبایی برای مخاطبان شان آگاه هستند. اما شما جزو دسته ای باشید که گول نمی خورند! 

دستگاه های ورزشی جادویی

تعداد دستگاه های ورزشی که در ماهواره ها تبلیغ می شود روز به روز بیشتر می شود. در این تبلیغات شما اغلب افراد ورزشکار و خوش اندام را می بینید که خیلی راحت با دستگاه کار می کنند. بیشتر وقت ها، تصاویر افرادی که چاق بوده اند و بعد «مثلا» با استفاده از این دستگاه ها لاغر شده اند هم ضمیمه این تبلیغات می شود. با نشان دادن این تصاویر، افراد چاق با این عکس ها احساس همذات پنداری می کنند و درست در این لحظه است که ممکن است گرفتار تبلیغات شوند. اما نظر متخصص ما در این مورد چیست؟ آیا این دستگاه ها می توانند خطرآفرین باشند؟ جواب او مثبت است؛ «هر فردی با توجه به میزان انعطاف پذیری و آمادگی جسمانی اش باید ورزش کند. ممکن است دستگاهی برای افراد ورزشکار یا بعضی از سنین مناسب باشد، ولی مشخصا نمی تواند برای همه خوب باشد.» استفاده از این دستگاه های ورزشی متاسفانه تاثیراتی دارد که می تواند باعث دیسک ستون فقرات و گرفتگی های عضلانی شود. دکتر امید ظهور اسم دستگاه را نمی گوید، اما جمله ای می گوید که تکان دهنده است؛ «به جرات می گویم که بعضی از این دستگاه ها تعداد بیماران ما را بیشتر کرده اند.»

رفع موهای زائد ، دروغ های بزرگ در تبلیغات ، تبلیغ ماهواره

کرم های رفع موهای زائد و دروغ های ماهواره ای در تبلیغات محصولات آرایشی

قرص های افزایش قد

ترفند تبلیغ این محصولات خیلی ساده اما تاثیرگذار است. آنها ابتدا جملات و سؤالاتی را مطرح می کنند که مخاطب را به همراهی با تبلیغ وا می دارد مثلا آیا شما هم از کوتاهی قد رنج می برید؟ یا اینکه آیا شما هم به دلیل داشتن قد کوتاه نمی توانید با فرد مورد علاقه تان ازدواج کنید؟ کافی است جواب مخاطب مثبت باشد تا به قلاب گیر کند! حالا وقت آن می رسد که تبلیغ برای حل این مشکلات محصول خودش را معرفی کند. این محصول ادعا می کند، می تواند باعث رشد قد افراد در هر سنی شود (برای همین هم تصویر افراد بالغ را نشان می دهد که ناگهان قد کشیده اند!) اما آیا چنین چیزی ممکن است؟

دکتر امید ظهور، متخصص طب فیزیکی در این باره جواب کوتاه اما کاملا قانع کننده ای دارد: «چنین چیزی اصلا امکان ندارد و دروغ محض است، چون بعد از یک سنی اپی فیزها بسته می شوند.» آخرین سن برای رشد استخوان ها و اصطلاحا قد کشیدن 17 تا 18 سالگی است، البته این سن با توجه به مسائل ژنتیک و نژادی می تواند کمی متفاوت باشد بنابراین خاصیت این قرص ها نه تنها دروغ است بلکه ممکن است باعث ایجاد عوارض هم شود.

کفش های طبی لاغرکننده

آدم های خندان در حالی که کفش های سفیدی را به پا کرده اند و خیلی راحت راه می روند و ورزش می کنند محتوای این تبلیغ را تشکیل می دهند؛ تبلیغی که اولا ادعا می کند کفش هایش «طبی» است و ثانیا می گوید بر اثر نیرویی که به زمین وارد می کند باعث «لاغر شدن» افراد می شود! از متخصص این زمینه دکتر امید ظهور در این باره هم سؤال کردیم. جالب است بدانید این ادعا هم دروغ است؛ «کفش طبی مثل عینک است و با توجه به هر فردی باید اسکن شود.» دکتر می گوید استفاده از کلمه طبی به خیلی از محصولات ارزش افزوده می دهد. برای همین هم در این تبلیغات خیلی از این عبارت استفاده می شود. طبی بودن وقتی این معنی را می دهد که زیر نظر پزشک و برای شرایط بیمار ساخته و ضمنا اسکن هم شده باشد در غیر این صورت کفش طبی بودن معنایی جز دروغ بودن ندارد!

اسپری ضد واریس

واریس مشکل خیلی هاست؛ مشکلی که در این تبلیغ ادعا می شود تنها با یک اسپری قابل حل شدن است! اما واقعیت با ادعاهای این تبلیغ خیلی فرق می کند. دکتر بهروز باریک بین، متخصص پوست می گوید برای اینکه علت واریس مشخص شود باید حتما بررسی هایی صورت بگیرد؛ «با سونوگرافی داپلر و معاینات محل نارسایی وریدی مشخص می شود.» بعد از آن با توجه به کوچک یا بزرگ بودن واریس، نحوه معالجه هم فرق خواهد داشت. اگر واریس کوچک باشد لیزر، درمان مناسبی خواهد بود اما اگر بزرگ باشد، جراحی و در موارد ورود به رگ ها لیزر و سوزاندنشان بهترین روش درمان است. هر دو نحوه درمان باید کاملا تحت نظر پزشک متخصص صورت بگیرد؛ «چطور می شود شما از یک دارویی استفاده کنید و آن دارو آنقدر نفوذ و قدرت داشته باشد که وارد پوست شود، داخل رگ برود و آن را از بین ببرد؟ اصولا این تبلیغات کذب هستند.»

شانه لیزری؛ پر پشت کننده مو

ریزش مو یکی دیگر از مشکلاتی است که به خصوص بین آقایان شایع است. تعجبی ندارد اگر مخاطبان این تبلیغ بیشتر آقایان باشند. یکی از تصاویری که در این تبلیغ دیده می شود تصویر سر مردی است کهموهایش ریخته و بعد با استفاده از شانه لیزری که نور قرمزی دارد موهایش دوباره می رویند و پرپشت می شوند! راستش کذب بودن این تبلیغ در این نیست که شانه های لیزری وجود ندارند، بلکه در تصویر موهای پر پشت مرد حاضر در تبلیغ است!

واقعیت این است که شانه های لیزری واقعا وجود دارند و نوع معتبر آنها تحت تایید سازمان غذا و داروی ایالات متحده است . این شانه ها با لیزر کم توان فولیکول های مو را تحریک می کنند اما تاثیرشان آنقدر نیست که تبلیغات ادعا می کنند. دکتر باریک بین درباره میزان این تاثیر می گوید:«کلاه یا شانه لیزری در حد خیلی کم یا متوسط تاثیر دارد، اینطور نیست کسی که موهایش ریخته با استفاده از این کالاها خرمنی از مو به دست بیاورد. اگر دستگاه استاندارد و توان لازم را داشته باشد می تواند باعث قطور شدن موهای کرکی شود.» اگر قرار است از این شانه ها استفاده شود بهتر است با پزشک متخصص مشورت کنید و به دنبال موارد استاندارد و تایید شده باشید. هیچ تضمینی وجود ندارد که شانه های ماهواره ای دستگاه های اصل باشند، اشعه لیزرشان استاندارد باشد یا حتی از لامپ های ال ای دی به جای لیزر استفاده نکرده باشند!

شماره تلفن های موقت؛ویژگی تبلیغات

اگر دقت کرده باشید تلفن هایی که برای تهیه این محصولات ارائه می شود بیشتر شماره هایی موقتی هستند که ممکن است طی چند روز بعد عوض شوند. دکتر هاشمی می گوید: «اگر برای تهیه این محصولات تماس بگیرید متوجه می شوید که هیچ جای خاصی برای ارائه آنها وجود ندارد و محصول قرار است با پیک به دست شما برسد. حتی اگر راجع به پیک پیگیری کنید تا ببینید که محصول را از کجا تهیه کرده، متوجه می شوید که او هم بی خبر است، چون فردی محصول را به محل پیک تحویل داده و رفته است! بنابراین هرگز به چنین مواردی که معلوم نیست از کجا آمده اعتماد نکنید.  

 

 

 7 تبلیغ دروغ ماهواره ای! پزشکی و آرایشی - نمناک

namnak.com/28356-تبلیغ-ماهواره.html

تبلیغ ماهواره و دروغ های تبلیغاتی رسانه ها و بزرگترین دروغ های پزشکی و آرایشی که باور می کنیم و محصولات تقلبی ماهواره ای و تبلیغات کاملا دروغ رسانه ای در ...

خبرگزاری تسنیم - دروغ پزشکی شبکه‌های ماهواره‌ای

www.tasnimnews.com/fa/news/1393/.../دروغ-پزشکی-شبکه-های-ماهواره-ای

دروغ پزشکی شبکه‌های ماهواره‌ای ... رسانه های بیگانه شبکه های ماهواره ... آنها ابتدا جملات و سؤالاتی را مطرح می‌کنند که مخاطب را به همراهی با تبلیغ وا‌می‌دارد مثلا آیا شما هم از ...

۷ تبلیغ دروغ ماهواره ای! پزشکی و آرایشی | بروز باش

berozbash.ir/1394/12/25/۷-تبلیغ-دروغ-ماهواره-ای-پزشکی-و-آرایشی/

۲ ساعت پیش - دروغ های بزرگ تبلیغ ماهواره ای در زمینه پزشکی و آرایشی. مدام در میان پخش فیلم و برنامه های دیگر ، تبلیغاتی با تیزرهای خوش رنگ و لعاب بر روی ...

دروغ سیستمی در شبکه های ماهواره ای - آپارات

www.aparat.com/v/6w8a1/دروغ_سیستمی_در_شبکه_های_ماهواره_ای

رسانه های مسیحی کشیش مسیحی: برنامه های من اصلا سیاسی نیست.اصل خبر را ببینید در: دروغ سیستمی در شبکه های ماهواره ای کلیپ سیاسی , شبکه های ماهواره ای ,

گول تبلیغات شبکه های ماهواره ای را نخورید! - آپارات

www.aparat.com/v/.../گول_تبلیغات_شبکه_های_ماهواره_ای_را_نخورید!

... های ماهواره ای از مردم ایران و تبلیغات دروغین این شبکه ها گفت: گول تبلیغات ... گول تبلیغات شبکه های ماهواره ای را نخورید! ... آمریکا مملکت دروغ و خالی بندی است!

این 7 تبلیغ دروغین محصولات ماهواره‌ای! - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › سلامت › سلامت عمومی

۱۴ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - تبلیغات ماهواره ایی،دروغ،آگهی. ... ترفند تبلیغ این محصولات خیلی ساده اما تاثیرگذار است. آنها ابتدا .... قرص های لاغری خطرناک را شناسایی کنید.

تبلیغات ماهواره از واقعیت تا دروغ - صاحب نیوز

sahebnews.ir › جامعه

۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بشقاب های جهنمی؛. تبلیغات ماهواره از واقعیت تا دروغ. هنگامی که خبر یا پیامی انتقال یابد، دانسته ها و تجربیات شخصی و گروهی به دیگران آموزش داده ...

راست و دروغ تبلیغات ماهواره ای را بدانید!(قسمت دوم) - قطره

www.ghatreh.com/news/.../راست-دروغ-تبلیغات-ماهواره-بدانید-قسمت-دوم

۲ روز پیش - بررسی منع تبلیغات محصولات غیرمجاز شبکه های ماهواره ای در دستورکار خانه ملتی ها ... ابتدای مطلب را در راست و دروغ تبلیغات ماهواره ای را بدانید!

راست و دروغ تبلیغات ماهواره ای را بدانید!(قسمت اول) - قطره

www.ghatreh.com/news/.../راست-دروغ-تبلیغات-ماهواره-بدانید-قسمت-اول

۲ روز پیش - اگر دچار هرکدام از مسائل نامبرده هم باشید، مساله این است که کدام راه تبلیغ شده در شبکه های ماهواره ای توانسته کارگشا و قابل اعتماد باشدوقتی که حاذق ...

دروغ های شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب

mahvare-lof.blogfa.com/

دروغ های شبکه های ماهواره ای ضد انقلاب - وبلاگی از پایگاه مجازی حامیان امام خامنه ای در ... [ص] بازرگان بوده است و بر اهمیت [حضرت] ابراهیم [ع] در تبلیغ او تأکید می‌کنند».

دروغ بزرگ تبلیغات افزیش قد ماهواره ای - ایران مادام

iranmadam.com › زیبایی و تناسب اندام › تناسب و زیبایی اندام

در این مطلب از ایران مادام در رابطه با تبلیغات افزیش قد ماهواره ای صحبت خواهیم کرد. ... و کودکی ترشح می شود و دیگر ورزش و ژن می تواند سلول های رشد را تحریک کند.

خانواده و تبلیغات ماهواره ای کالاهای جنسی - نیک صالحی

www.niksalehi.com/public/archives/175939.php

تبلیغات بخش اعظمی از برنامه های ماهواره ای را به خود اختصاص داده است (در بعضی موارد ... این طب، واقعی، علمی و آكادمیك نیست، بلكه طبی مبتذل، مبتنی بر دروغ گوئی و ...

تجارت داروهای جنسی در شبکه های ماهواره‌ای +تصاویر | ...

www.empireoflies.ir/تجارت-دارو-جنسی-شبکه-ماهواره/

۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تجارت داروهای جنسی در شبکه های ماهواره‌ای +تصاویر ... بیگانه، امپراتوری دروغ: عده ای افراد سودجو و فرصت طلب با پخش آگهی در شبکه های ماهواره ... “آمار دقیقی در خصوص قربانیان کالاهای تقلبی مورد تبلیغ در شبکه‌های ماهواره‌ای وجود ندارد.

تبلیغات دروغ در شبکه ماهواره ای ITN

www.poonak.org/tag/تبلیغات-دروغ-در-شبکه-ماهواره-ای-itn

عکس های داغ هنرمندان خارجی در اینستاگرام (22) .... طرح شکایتی عنوان داشت که از طریق آگهی تبلیغاتی یکی از شبکه های ماهواره ای قصد خرید یک واحد آپارتمان مسکونی ...

7 تبلیغ دروغ ماهواره ای! پزشکی و آرایشی | News File

newsfile.ir/news/7+تبلیغ+دروغ+ماهواره+ای!+پزشکی+و+آرایشی

آنچنان با اشتیاق پای برنامه های ماهوراه ای می نشینیم و به تبلیغات آنها توجه می کنیم که هرچیزی را به راحتی قابل باور می دانیم. آشنا شوید با بزرگترین دروغ های ...

تبلیغات دروغ ماهواره-قرص های لاغری همان مواد مخدر - فیلم آکا

www.akairan.com/filme/havades/2015103022456.html

۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تبلیغات دروغ ماهواره-قرص های لاغری همان مواد مخدر - فیلم آکا.

تبلیغات شبکه‌‌های ماهواره‌ای مبنی بر کاشت مو با استفاده از ...

www.yjc.ir › علمی پزشکی › بهداشت و درمان

۱۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تبلیغات شبکه‌‌های ماهواره‌ای مبنی بر کاشت مو با استفاده از سلول بنیادی دروغ است ... بیش از 16 هزار تار مو در یک جلسه که بزرگترین دروغ برای جلب مشتری است، اظهار کرد: کاشت مو با ... قرص های اکستازی به چه قیمتی شادتان می کند؟

گول تبلیغات شبکه های ماهواره ای را نخورید!

www.dalfak.com/w/msd3g/گول-تبلیغات-شبکه-های-ماهواره-ای-را-نخورید

مجری شبکه پی دی اف 10 ژانویه (20 دی) با اشاره به سوء استفاده شبکه های ماهواره ای از مردم ایران و تبلیغات دروغین این شبکه ها گفت:

خبرها و عکس های هنرمندان - خبر دروغ شبكه ماهواره ايي در مورد ...

mehdi-news.blogfa.com/post-2078.aspx

خبر دروغ شبكه ماهواره ايي در مورد بازيگر سريال شمعدوني. هفته گذشته يكي از شبكه هاي ماهواره ايي خبر كذبي را درمورد بازيگر سريال تلويزيوني شمعدوني مرتضي علي ...

تبلیغات شبکه های ماهواره ای مبنی بر کاشت مو با استفاده از ...

tnews.ir/news/C22142623785.html

تبلیغات شبکه های ماهواره ای مبنی بر کاشت مو با استفاده از سلول بنیادی دروغ است.


پیامک// تصویر ایران: 95 درصد تبلیغات شبکه های ماهواره ای ...

www.jamnews.ir/NSite/FullStory/?Id=57955

پایگاه اطلاع رسانی جام نیوز - پیامک// تصویر ایران: 95 درصد تبلیغات شبکه های ماهواره ای دروغ است!

مردم فریب تبلیغات شبکه های ماهواره ای را نخورند > دادگستری ...

dadgostari-fr.ir/Default.aspx?tabid=2507&articleType=ArticleView...

احمد رحمانیان با بیان اینکه تبلیغات شبکه های تلویزیونی ماهواره ای منطبق با واقعیت نیست گفت: برخی از مردم فریب این تبلیغات کذب و دروغ را خورده و به منظور ...

آیفون 6S ؛ یکی بخر، دو تا ببر! - دیجی‌کالا مگ

mag.digikala.com › عنوان‌های برگزیده منتخب سردبیر

۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همین اواخر به چشم خودم تبلیغی را دیدم که یک دستگاه آیفون 6S را به‌همراه یک ... بحث در مور د دروغ های شاخخخخخخخ دار مثل s6 150 تومنیه! ..... كه نمونه اي از گوشي هاي تقلبي كه در شبكه هاي ماهواره اي تبليغ ميشه رو تهيه نمائيد و عكس و ...

ایرنا - خانواده ها مراقب تبلیغات دروغ داروهای غیرمجاز ماهواره ای ...

www.irna.ir/fa/NewsPrint.aspx?ID=81261303

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ایلام- ایرنا- رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی استان ایلام با اشاره به آسیب های ماهواره و اثرهای منفی آن بر خانواده های ایرانی از مردم ...

شایعترین بیماریهای پوستی در کشور/ تبلیغ دروغ درمان ...

www.mehrnews.com/.../شایعترین-بیماریهای-پوستی-در-کشور-تبلی...

۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - وی در خصوص روشهای درمان بیماریهای پوستی و معرفی کرمهای متعدد در شبکه های ماهواره ای و رسانه های داخلی، تصریح کرد: تبلیغات درمان بیماریهای ...

وزیر بهداشت:داروی رشد قد دروغ است ،مردم فریب تبلیغات ...

khabaronline.ir/detail/186533/society/2092

۵ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - دستجردی با یادآوری اینکه مردم نباید گول تبلیغات محصولات دارویی و بهداشتی توسط شبکه های ماهواره ای و برخی مراکز را بخورند، افزود: 99 درصد این ...

دروغ بزرگ تلویزیون من وتو؛ ما پیشتاز رسانه های ماهواره ی ...

www.sangarema.com › اخبار › اخبار گیلان

دروغ بزرگ تلویزیون من وتو؛ ما پیشتاز رسانه های ماهواره ی هستیم!+تصاویر. خرداد ۱۸, ۱۳۹۴ sangarema ... آخرین وسوسه جم‌تی‌وی در تبلیغات آثار سین... اسفند ۱۲, ۱۳۹۴ ...

تبلیغ دروغ ماهواره در مورد داروهای که دیابت را درمان می کنند ...

sepidpoosh.ir › برگزیده

۱۰ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تبلیغ دروغ ماهواره ای در مورد داروهای که دیابت را درمان می کنند ... دارو های ماهواره ای ... ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *.

« دروغ بزرگ »،تبلیغ آیفون 6s یکی بخر دوتا ببر | طرح سبز

tstabriz.ir › دانستنیها

۲۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دروغ بزرگ »،تبلیغ آیفون 6s یکی بخر دوتا ببر ... برچسبآیفون 6s تقلبی آیفون تقلبی تبلیغات تبلیغات ماهواره ای دروغ ... نوشته های مرتبط.

خانواده و تبلیغات ماهواره ای کالاهای جنسی | هفت سیب

www.7sib.ir/مقاله/خانواده-و-تبلیغات-ماهواره-ای-کالاهای-جنسی

تبلیغات بخش اعظمی از برنامه های ماهواره ای را به خود اختصاص داده است (در بعضی موارد ... اين طب، واقعی، علمي و آكادميك نيست، بلكه طبي مبتذل، مبتنی بر دروغ گوئی و ...

'

خبرگزاری ایمنا - مسابقه رسانه ملی و شبکه های ماهواره ای در لاغر ...

www.imna.ir/.../مسابقه-رسانه-ملی-شبکه-های-ماهواره-لاغر-کردن-مردم-پس...

خبرگزاری ایمنا: تبلیغات ماهواره‌ای مثل داستان‌های باورنکردنی هستند؛ داستان‌هایی که منتظریم در آخر با عبارت بزرگ «دروغ» روبرو شویم، اما نه‌تنها عبارت دروغ روی این ...

تبلیغات کذب ماهواره ای برای کاهش وزن / چربی سوزهای طبیعی ...

shafaf.ir/.../تبلیغات-کذب-ماهواره-ای-برای-کاهش-وزن-چربی-سوزهای-طبیع...

۷ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دکتر نسرین امیدوار در گفت و گو با خبرنگار شفاف درخصوص صحت یا دروغ تبلیغات شبکه های ماهواره ای با محوریت داروها، قرص ها یا چسب های لاغری ...

راست و دروغ تبلیغات ماهواره ای را بدانید-الودکتر|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=راست-و-دروغ-تبلیغات-ماهواره-ای-را...

راست و دروغ تبلیغات ماهواره ای را بدانید-الودکتر|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی. ... غلامرضا نوایی. لیزر موهای زائد. جدیدترین های امروز یکشنبه 23 اسفند ...

90 درصد تبلیغات رسانه‌ها درباره لیزر درمانی دروغ است

www.titronline.ir/vdce.e8ebjh8po9bij.html?4649

90 درصد تبلیغات رسانه‌ها درباره لیزر درمانی دروغ است ... تحت تاثیر تبلیغات رسانه های غیر رسمی نظیر ماهواره ها، انواع مجلات و نشریات غیرمجاز، به سمت درمان های لیزر ...

کسب درآمد از اینترنت به شیوه های نوین - درآمد میلیونی از ...

earn1sec.ir/post/200

درآمد میلیونی از اینترنت در چند روز , دروغ یا واقعیت ؟ ... و شاید شما توجه کردید که این تبلیغات دقیقا شبیه به تبلیغات شبکه های ماهواره ای فارسی خارجی ست که برای ...

راز تأمين درآمد اين شبكه ماهواره اي چيست؟ - بولتن نیوز

www.bultannews.com › صفحه نخست › سیاسی

یا بلد نیستید تیتر بنویسید یا تیتر دروغ مینویسید یا خبراتون نصفه هستش . خوب کامل .... شبکه هائی که تبلیغ دارن والا آبرو برای مرد های ایرانی نگذاشتن.

از دروغ های شاخدار تا شعارهای توهین آمیز/ سودجویان به دنبال ...

www.anaj.ir/.../از-دروغ-های-شاخدار-تا-شعارهای-توهین-آمیز--سودجویان-به-د...

۱۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پروژه ای که دروغ های شاخدار ماهواره ای و مجازی مهمترین موله آن است. ... علاوه بر تبلیغات گسترده همراه با دروغ پردازی طی چند روز گذشته، این جریان به ...

ماهواره - آکاایران

www.akairan.com/health/tag/ماهواره/

آیا داروهایی که در شبکه های ماهواره ای تبلیغ می شوند، قابل اعتمادند؟ .... عبارت بزرگ «دروغ» مثل مهر روی تصویر بخورد اما نه‌تنها عبارت دروغ روی این تبلیغات نمی‌خورد، ...

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی | اخبار | مدیر کل دفتر تبلیغات و ...

www.ad.gov.ir/news/16491

مدیر کل دفتر تبلیغات و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد:" تبلیغ داروهای غیر مجاز در شبکه های ماهواره ای و ... ... اند، اعلام کنند، دید افراد جامعه نسبت به دروغ های ارائه شده در این تبلیغات تغییر می کند و دیگر شاهد فریب مردم نخواهیم بود."

دکتر محمدرضا صفری نژاد - مقالات

www.safarinejad.ir/article.aspx?i=4&a=82

۷ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - تبليغات بخش اعظمي از برنامه هاي ماهواره اي را به خود اختصاص داده است (در ... اين طب، واقعي، علمي و آكادميك نيست، بلكه طبي مبتذل، مبتني بر دروغ ...


راست و دروغ تبلیغات ماهواره ای را بدانید!(قسمت اول) | ...

www.beroztarin.com/post/10275.html

راست و دروغ تبلیغات ماهواره ای را بدانید!(قسمت اول) اگر به تبلیغات ماهواره توجه کنید، متوجه می‌شوید که ظاهرا همه ما ایرانی‌ها یا چاق و لاغر هست. ... این تمرینات به شما کمک می کند تا در کنار تمرینات هوازی چربی های باسن و ران را بسوزانید. این تمرینات را ...

مجله خبری روز - پارس ناز

www.parsnaz.ir/news_cats_5.html

خانم های شیرین و خوشمزه خوردنی (عکس) ... رو کردن دروغ عربها بدست دختر زیبای فلسطینی +عکس ... جنجال حضور سالار عقیلی در شبکه ماهواره ای من و تو +عکس.

شهاب روزبهانی: قرص های تقویت حافظه سلامت دانش آموزان را ...

www.borujerdtimes.ir/.../shhab-rvzbhany-ghrs-hay-tghvyt-hafzh-slamt-d...

۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اعتیاد آور تبلیغ شده در شبکه های ماهواره ای هشدار داد. ... می کند تصریح کرد: متاسفانه بر اثر تبلیغات دروغ شبکه های ماهواره ای و همچنین فضای مجازی ...

آموزش و پرورش ایران وجهان - دریافت ماهواره بدون دیش دروغ محض ...

edudavid.ir/page/11.aspx

شاید تبلیغات دستگاه فوق را در ماهوراه و یا اینترنت و … ... که از این کانالها ۶۴ تا کانالهای ایرانی روی هاتبرد و بقیه کانالها برای ماهواره های هاتبرد و عرب ست و ترک ست ...

برنامه های ماهواره و تهاجم فرهنگی(2) - راسخون

rasekhoon.net › ... › برنامه های ماهواره و تهاجم فرهنگی(2)

به شگردهای گوناگون تبلیغی در برنامه های ماهواره ای به اختصار اشاره می کنیم تا ... و ترکیب آن با دروغ های گوناگون برای محو آثار و پی آمد های آن حقیقت؛انتخاب واژه های ...

از شبکه های ماهواره ای تقلید می کنیم؟! - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=239550

۱۲ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - اما چند نفر از بینندگان شبکه های ماهواره ای و حتی شبکه های داخلی خودمان با این دقت و با آگاهی به ... آنها برای تاثیر بر اذهان در راستای وظایف هدایت و رهبری و تبلیغات این پوسته را انتخاب کرده اند. .... دادمان به آسمان است اما از ریا ، دروغ و .

داروهای ماهواره ای، خطرناک های اغوا کننده - ‌کوردپرێس‌

www.kurdpress.com/Fa/NSite/FullStory/News/?Id=100386

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبرگزاری کرد پرس :: Kurdpress News Aganecy - داروهای ماهواره ای، ... وی در پایان گفت: آنجه که در ماهواره ها به عنوان دارو تبلیغ می شود دروغ محض است ...

قرص های معجزه گر خطرناک ماهواره ای | فود کلینیک

www.foodclinic.ir › سلامتی

۲۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... استخدام, ارتباط با ما. فود کلینیک > سلامتی > قرص های معجزه گر خطرناک ماهواره ای .... دروغ آشکاری که تبلیغات داروهای ماهواره‌ای تکرار می‌کنند.

دردسر تبلیغ فیلم‌ها در ماهواره ادامه دارد - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/.../دردسر-تبلیغ-فیلم‌ها-در-ماهواره-ادامه-دارد

۲۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انتخابات ایران تمام شد، دروغ های انتخاباتی نه: اینبار گریبان «نوام چامسکی» را گرفت! ... استفاده بدون اجازه شبکه های ماهواره ای از تیزر فیلم های ایرانی ... کنندگان داخلی هیچ تیزری را برای تبلیغ به شبکه های ماهواره ای ارائه نکرده اند.

داستان دنباله‌دار تبلیغ کالاهای ایرانی در شبکه‌‌های ماهواره‌ای

www.nasimonline.ir/.../داستان-دنباله-دار-تبلیغ-کالاهای-ایرانی-در-شب...

۱۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اما نکته حائز اهمیت آن است که در ماه های اخیر تبلیغات کالاهای ایرانی در رسانه های ضدفرهنگی ماهواره ای به ویژه گروه شبکه های جم بیداد می کند.

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو