ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

دانلود فیلم کوروش کبیر مسعود جعفری جوزانی

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

دانلود فیلم کوروش کبیر مسعود جعفری جوزانی

.

کسب درآمد

.

دانلود فیلم کوروش کبیر مسعود جعفری جوزانی

دانلود فیلم کوروش کبیر  مسعود جعفری جوزانی

دانلود فیلم کوروش کبیر 

دانلود فیلم کوروش کبیر رایگان

دانلود فیلم کورش کبیر

فیلم کوتاه از کوروش کبیر - آپارات

آخرین خبرها از ساخت فیلم کورش کبیر 

دانلود فیلم کوروش کبیر دوبله فارسی 

دانلود آهنگ کوروش کبیر با کیفیت اورجینال 

 

بازیگر ایرانی نقش “کوروش کبیر” را بازی میکند

 

کوروش کبیر ، مسعود جعفری جوزانی

مسعود جعفری جوزانی که این روزها در حال فراهم کردن مقدمات ساخت فیلم “کوروش کبیر” است تاکید کرد یک ایرانی نقش اول این فیلم را بازی می کند.

جزییات فیلم کوروش کبیر

کوروش کبیر عنوان تازه ترین پروژه جعفری جوزانی است که با بازیگران بین المللی و در استودیو جهانی ساخته میشود. در ادامه توضیحات کارگردان این فیلم را درباره جزییات آن میخوانید.

مسعود جعفری جوزانی که قصد دارد فیلم «کوروش کبیر» را بسازد با اشاره به اینکه برای اولین بار آرت بوک برای یک اثر سینمایی طراحی شده است، تاکید کرد نقش کوروش کبیر را یک ایرانی بازی می کند.

مسعود جعفری جوزانی کارگردان سینما که به دنبال ساخت پروژه «کوروش کبیر» است در حاشیه رونمایی از فیلمنامه این فیلم که شب گذشته جمعه چهاردهم اسفند ماه برگزار شد درباره تهیه کنندگی و سرمایه گذاری این پروژه گفت: سناریوی «کوروش کبیر» به یک سرمایه گذار واگذار شده است تا شرایط ساخت این فیلم را فراهم کند. البته تا امروز این پروژه را با هزینه شخصی خود جلو برده ام و تا یک ماه دیگر آرت بوک فیلم «کوروش کبیر» نیز آماده می شود.

به گزارش سینما سینماوی با اشاره به اینکه با تعدادی از سرمایه گذاران صحبت شده است، بیان کرد: قرار است این دوستان به ما کمک کنند تا بتوانیم این پروژه سینمایی را جلوی دوربین ببریم ولی تا زمانی که به نتیجه، امضای قرارداد و رد و بدل کردن پول نرسیده ایم نمی توان اطلاع رسانی کرد و ترجیح می دهم اسامی آنها را نگویم، اما قرار براین است که از اواخر خرداد ماه پیش تولید کار شروع شود. بخشی از سرمایه گذارانی که می خواهند در این پروژه حضور داشته باشند، واردکنندگان بزرگی هستند که امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

جعفری جوزانی ، مسعود جعفری جوزانی ، آرت بوک کوروش کبیر

جعفری جوزانی کارگردان کوروش کبیر

جوزانی با اشاره به طراحی «آرت بوک» برای این پروژه سینمایی توضیح داد: این کار برای اولین بار در ایران رخ می دهد. در واقع آرت بوک در روند تولید فیلم در سینمای مدرن همیشه مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند در صرفه جویی بودجه بسیار تاثیرگذار باشد. این کتاب تنها به تهیه کننده و کارگردان نشان داده می شود و بعد از پایان فیلم، قابل انتشار است.

کارگردان فیلم سینمایی «شیر سنگی» بیان کرد: این کتاب به گونه ای است که قبل از ساخت فیلم متوجه می شویم که چه چیزی قرار است ساخته شود. در این کتاب از استوری بورد، طراحی گریم و لباس، ابزار آلات جنگی و حتی گونه های گیاهی زمانی که فیلم در آن ساخته می شود و توجیه اقتصادی فیلم، اشاره شده است.

کارگردان فیلم «در مسیر تندباد» ادامه داد: سناریو از طرف من به شخصی واگذار و براساس قراردادی که بسته شده است اگر پس از6 ماه اتفاقی برای ساخت این فیلم رخ ندهد و پیش تولید این فیلم شروع نشود، سناریو به مولف باز می گردد.

جعفری جوزانی کارگردان کوروش کبیر ، آرت بوک کوروش کبیر ، بازیگران کوروش کبیر

جعفری جوزانی 

لوکیشن های فیلم در ایران است

وی در پاسخ به پرسش دیگر که لوکیشن های فیلم در ایران خواهد بود یا در خارج از کشور، توضیح داد: تمام لوکیشن های این فیلم در ایران انتخاب شده است، بخش اصلی کامپیوتری فیلم صد در صد توسط هنرمندان ایرانی انجام می شود اما جمع کردن فیلم در یکی از بزرگترین استودیوهای جهان در خارج از کشور انجام می شود.

کارگردان سریال «در چشم باد» تاکید کرد: این فیلم کاملا به شیوه مدرن و به صورت دیجیتالی فیلمبرداری می شود و با توجه به اینکه ما در ایران باندی با پهنای وسیع نداریم که بتوانیم برای این فیلم از آن استفاده کنیم مجبور شدیم تا این بخش را در خارج از کشور انجام دهیم. البته پیش از این طرحی را برای ساخت چنین استودیویی برای پروژه «پوریا ولی» به تلویزیون داده بودم که متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد و انتخاب استودیو خارجی تنها به دلیل اجبار انجام شده است.

وی درباره انتخاب بازیگران این اثر سینمایی توضیح داد: ما در این فیلم از هنرپیشه های بین المللی استفاده می کنیم ولی نقشکوروش کبیر را قطعا یک ایرانی بازی می کند.

کارگردان فیلم سینمایی «جاده های سرد» ادامه داد: در حال حاضر نیازی به دریافت مجوز ساخت فیلم نیست. این کتاب برای حجت الله ایوبی رییس سازمان سینمایی فرستاده شده و او هم این کتاب را خوانده است، پیش از این نیز به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ارائه کرده بودم و خوشبختانه تا این لحظه کسی با این فیلمنامه مشکلی نداشته است.

جعفری جوزانی با اشاره به اینکه از زمان پروانه موقت این فیلم گذشته است، گفت: برای ساخت این فیلم باید همه کارهای آن از قبل انجام شود، گرفتن یک برگه از وزارت ارشاد نه می تواند عامل بازدارنده ما باشد و نه عاملی برای تشویق برای ساخت این فیلم. به هر حال من این فیلم را می سازم و فکر می کنم حق قانونی این کار را دارم.

کوروش کبیر ، فیلم کوروش کبیر به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی  

بعد از پخش فیلم گذاشته خواهد شد همینجا

 

دانلود فیلم کورش کبیر

www.saridownload.org/tag/دانلود-فیلم-کورش-کبیر/

گفتگو با کارگردان فیلم کوروش کبیر. پیشنهاد ساخت فیلم کوروش چه زمان مطرح شد و چگونه شد که شما قبول کردید دراین فیلم، آن هم در نقش فیلمنامه نویس و کارگردان ...

فیلم کوتاه از کوروش کبیر - آپارات

www.aparat.com/v/dJCBU/فیلم_کوتاه_از_کوروش_کبیر

فیلم کوتاه از کوروش کبیر. ۶,۶۷۸. ۲۴ بهمن ۱۳۹۳. آموزشی · کوروش · تاریخی · دبیرستان دخترانه سرآم. بستن. مدرسه سرآمد · ۱۲۷ ۱۲۷ · دانلود; اشتراک. کلوب · فیسبوک ...

آخرین خبرها از ساخت فیلم کورش کبیر - دانلود رایگان فیلم ...

www.cooldownload.ir/آخرین-خبرها-از-ساخت-فیلم-کورش-کبیر.html

مجوز فیلم کورش کبیر کی ساخته می شود اکران فیلم کورش کبیر به کجا رسید مصاحبه علی معلم مسعود جعفری جوزانی اسپانسر 20 میلیاردی خلاصه داستان آخرین ...

دانلود فیلم کوروش کبیر دوبله فارسی - ورزش - جاسپت

sport.justpet.ir/دانلود-فیلم-کوروش-کبیر-دوبله-فارسی.html

دانلود مستند فارسی هخامنشیان کورش کبیر. زیرنویس فارسی دارد دوبله فارسی دارد کیفیتaviدانلود دانلود فیلم کوروش کبیر دانلود مستند ایران باستان دانلود مستند ...

تاریخ ما « دانلود فیلم در جستجوی کوروش کبیر

tarikhema.net/ancient/2370/دانلود-فیلم-در-جستجوی-کوروش-کبیر/

تاریخ ما | نام فیلم در جستجوی کوروش کبیر (دانلود+) Name In Search in Cyrus The Great موضوع کوروش کبیر + زندگانی وی رمز.

دانلود فيلم همه چیز درباره کوروش کبیر - دانلود کلیپ

bannertak.ir › کليپ هنري

در اين ساعت يک کليپ جديد به نام همه چیز درباره کوروش کبیر آماده شده است. عکس اين کليپ زيبا را در تصوير زير مشاهده مي کنيد. همه چیز درباره کوروش کبیر.

دانلود آهنگ کوروش کبیر با کیفیت اورجینال

www.doostiha.ir/tag/دانلود-آهنگ-کوروش-کبیر-با-کیفیت-اورجین

دانلود آهنگ زیبای جمشید مشایخی و دانیال دادور به نام کورش بزرگ. Admin; ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲; ترانه; (17 نظر). دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای جمشید مشایخی و دانیال ...

آخرین خبر از ساخت فیلم سینمایی کوروش کبیر - دانلود فیلم ...

www.pelanhaa.ir/آخرین-خبر-از-ساخت-فیلم-سینمایی-کوروش-کب/

۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مسعود جعفری جوزانی، از ساخت فیلم سینمایی «کوروش کبیر» به عنوان یکی از گزینه‌هایش برای حضور در جشنواره فیلم‌فجر امسال خبر داد.

سایت کوروش بزرگ

www.vatanfa.com/

در این ویدئو امپراطوری ایران و اقتدار آن تحت حکومت کوروش کبیر نمایش داده شده است و مدیریت و ... دانلود فیلم سینمایی جدید و فوق العاده زیبای چ با کیفیت عالی HD.

هدیش - دانلود فیلم در جستجوی کوروش کبیر!!!!

hadish-tarikhe.blogfa.com/post-65.aspx

دانلود فیلم در جستجوی کوروش کبیر!!!! نام فایل : در جستجوی کوروش کبیر cyrus_the_great.gif حجم فایل : ۷۰.۴۴۱ mb قالب فایل : WMV.

دانلود فیلم کوروش کبیر - یادگاران کوروش بزرگ

cyrus.loxblog.ir/post/11/دانلود%20فیلم%20کوروش%20کبیر.htm

دانلود فیلم کوروش کبیر - یادگار کوروش بزرگ - یادگاران کوروش بزرگ.

کورش کبیر - فیلم سینمایی - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=dgMy9gjNLao

۲۱ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - کورش کبیر - گزارشی از فیلم سینمایی زندگی کورش کبیر/ پرشین لینک http://persianlink.info.

اشكنان دوربين لحظه ورود كورش كبير به بابل - YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=hbWKVrn5MZE

۲۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قسمتی ازفیلم کورش بزرگ ساخته انتونی مان که تابستون امسال اکران میشه.لحظه ورود کورش به شهربابل هستش.به آهنگ فیلم توجه کنید عالیه.

دانلود فیلم کوروش کبیر - دانلود آهنگ جدید ایرانی فارسی با ...

downloadahanga.blogsky.com/1393/08/05/.../دانلود-فیلم-کوروش-کبی...

۵ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دانلود فیلم کوروش کبیر، دانلود مستند ایران باستان، دانلود مستند تاربخی هخامنشیان، دانلود مستند فارسی کوروش کبیر، دانلود مستند هخامنشیان، ...

دانلود آهنگ جدید آریاک به نام کوروش بزرگ

pop-music.ir/آریاک-به-نام-کوروش-بزرگ

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای آریاک به نام کوروش بزرگ با بالاترین کیفیت ترانه : لادن ، آهنگ : Sh.M برای دانلود اهنگ به ادامه ... آخرین فیلم هاورود به بخش فیلم.

قسمتی از فیلم کوروش کبیر | نشریه اینترنتی نوجوان ها

www.nojavanha.com › آموزشی

۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صفحه اول آموزشی قسمتی از فیلم کوروش کبیر. نوجوانها ... به موسیقی متن بختیاری فیلم توجه افتخار کنید. ... برای دانلود اینجا را کلیک کنید.

فیلم کوروش کبیر دانلود - Night Skin

night-skin.com/tags/فیلم-کوروش-کبیر-دانلود/1/

اس ام اس و جملات زیبای کوروش کبیر. دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند . . . اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید به ...

پروژه ی سینمایی 70 میلیاردی کوروش کبیر : فيلم و سينما

www.centralclubs.com/topic-t87705.html

... 70 میلیاردی کوروش کبیر فیلمنامه ی فیلم سینمایی بین المللی کوروش بزرگ به پایان رسید. ... پیکس وک: دانلود وکتور و آیکن های گرافیکی · هاست نامحدود ارزان

با ساخت فیلم سینمایی کوروش کبیر موافقت شد

www.amazing.ir/1392/12/25/cyrus-was-agreed-with-movie-making/

فیلم کوروش کبیر ,کارگردان فیلم کوروش کبیر ,ساخت فیلم کوروش کبیر ,فیلم سینمایی کوروش ... ترانه علیدوستی از مردم خواست سریال شهرزاد را دانلود نکنند.

فیلم کوروش کبیر توسط بریتانیا در حال ساخت میباشد

www.daneshju.ir/forum/f1097/t55525.html

۲۰ آبان ۱۳۸۷ ه‍.ش. - برای دانلود نوار ابزار (تولبار) سایت دانشجو اینجا کلیک کنید. ... پیش فرض فیلم کوروش کبیر توسط بریتانیا در حال ساخت میباشد. الان خیلی ...


ミ ミکولاکミ ミ - راسل کرو در نقش کورش کبیر

www.koolaak.blogfa.com/post-1463.aspx

معلم در پایان جزییات بیشتر درباره فیلم «کوروش کبیر»، بازیگران بینالمللی و ایرانی و ... علی معلم تهیهکنندهی فیلم سینمایی کوروش کبیر با اعلام خبر فوق اعلام کرد: «همانگونه که در خبرهای گذشته .... سایت معرفی و دانلود آخرین فیلمهای هالیوود

جسد کوروش کبیر - فیلم آکا - آکاایران

www.akairan.com/filme/other-filmes/a63225329114102.html

۲۹ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - جسد کوروش کبیر - فیلم آکا, فیلم های جالب ، فیلم های زیبا ,فیلم متفرقه, فیلم ،دانلود فیلم، اشتراک ویدیو, نوشته شده توسط akairan, زبان ...

فیلم کوروش کبیر دانلود - دانلود رایگان نرم افزار

www.downloadsoftware.ir/tag/فیلم-کوروش-کبیر-دانلود

کوروش، ملقب به کوروش بزرگ یا کوروش کبیر (به پارسی باستان) همچنین معروف به کوروش دوم، نخستین پادشاه و بنیان‌گذار شاهنشاهی هخامنشی بود. کوروش به مدت سی ...

دانلود کتاب صوتی امپراطوری کوروش بزرگ و جانشینان او ...

audiolib.ir/419-امپراطوری-کوروش-بزرگ-و-جانشینان-او-دک

دانلود کتاب صوتی امپراطوری کوروش بزرگ و جانشینان او - دکتر عبدالحسین زرین کوب. ... در قسمتی از این آوانامه چنین می آید: “امپراتورئی که کوروش بزرگ بر شالوده امپراتوری ماد بنیاد نهاد چنان با امپراتوری های گذشته شرقی ..... دانلود فیلم های آموزشی

دانلود فیلم در جستجوی کوروش کبیر - Korosh bozorg ...

https://www.facebook.com/syrus.the.graet/posts/285441704840645

Korosh bozorg کوروش بزرگ. December 25, 2011 ·. دانلود فیلم در جستجوی کوروش کبیر. http://tarikhema.ir/movies/Cyrus_the_Great_Persian_Tarikhema.ir.wmv.

فیلم کوروش کبیر بایگانی - سایت ایران فیلم - مرجع دانلود ...

www.iranfilm.tv/tag/فیلم-کوروش-کبیر/

به گزارش ایران فیلم به نقل از سینما ژورنال علی معلم تهیه کننده سرشناس ایرانی چند سالی میشود به دنبال فراهم کردن مقدمات تولید پروژه سینمایی “کوروش کبیر” است.

دانلود کلیپ توهین سریال عطسه مهران مدیری به کوروش | سایت ...

dezfun.com › مجله دانلود › فیلم

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود کلیپ توهین سریال عطسه به کارگردانی مهران مدیری به کوروش کبیر که برای نمایش خانگی تولید می‌شود یک سگ کوروش نامیده میشود که این ...

جنایات کوروش کبیر!

cyrusthegreatkurosh.blogfa.com/

بت یا ذوالقرنین - <- Dhul, Crimes Soldiers Cyrus the Great,جنایات سربازان کوروش کبیر, ذوالقرنین, ... دانلود فیلم 2 دقیقه ای به آتش کشیدن آتن توسط خشایار شاه.

نقش آفرینی آل پاچینو در فیلم « کوروش کبیر »

www.myiranmag.com/16103-نقش-آفرینی-آل-پاچینو-در-فیلم-کوروش-...

مجله فرهنگی هنری ایران من : نمایش غرب واقعی پردیس کورش - سالن البرز / بزرگراه شهید .... دانلود آهنگ احسان خواجه امیری به نام ثانیه · تام هاردی در فیلم Legend ( افسانه ) ...

wisgoon - ویسگون - دانلود تیزر فیلم سینمایی کوروش بزرگ ...

wisgoon.com › Pin › فرهنگی

۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود تیزر فیلم سینمایی کوروش بزرگ که به دست یک اروپایی به نام "آنتونی مان" درحال ساخت یعنی اوناهم فهمیدن که از ما بخاری در نمیاد !!! احتمالا ...


wisgoon - ویسگون - دانلود تیزر فیلم سینمایی کوروش بزرگ ...

wisgoon.com › Pin › فرهنگی

۲۲ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود تیزر فیلم سینمایی کوروش بزرگ که به دست یک اروپایی به نام "آنتونی مان" درحال ساخت یعنی اوناهم فهمیدن که از ما بخاری در نمیاد !!! احتمالا ...

این ویدئو برای مهران مدیری جنجال درست کرد/توهین به کورش ...

plus.ir/.../این-ویدئو-برای-مهران-مدیری-جنجال-درست-کرد-توهین-به-کور...

این ویدئو برای مهران مدیری جنجال درست کرد/توهین به کورش کبیر با عنوان سگ؟ ... در این فیلم که گویا برآمده از قسمت سوم "عطسه" است از "کوروش" به عنوان نام یک سگ ...

دانلود کتاب الکترونیک زندگینامه کوروش کبیر • دانلود رایگان

patoghu.com › گوناگون › کتاب الکترونیک

۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - کوروش دوم که به کوروش بزرگ و کوروش کبیر مشهور است. ... رایت انواع فیلم بر روی دیسک های دی وی دی با نرم افزار Aiseesoft DVD Creator 5.2.12.

مطالب روز - فیلم کوروش کبیر در هالییوود ساخته میشود

www.updatecenter.blogfa.com/post-1477.aspx

مطالب روز - فیلم کوروش کبیر در هالییوود ساخته میشود - - مطالب روز. ... دانلود فیلم.بازی.آهنگ ... فیلمنامه ی فیلم سینمایی بین المللی کوروش بزرگ به پایان رسید.

دانلود فیلم کوروش کبیر (مشاهده) - جدید 94 -گهر

gahar.ir/tag/دانلود-فیلم-کوروش-کبیر/

بایگانی/آرشیو برچسب ها : دانلود فیلم کوروش کبیر ... فیلمنامه کوروش کبیر کامل با استناد به منابع تاریخی و مشاوره با مورخان، توسط مسعود جعفری جوزانی نگاشته ...

دانلود کتاب کوروش کبیر - کتابناک

ketabnak.com › تاریخ و سیاست › تاریخ ایران پیش از اسلام

کتاب «کوروش کبیر» در بهمن‌ماه سال 1335 با همکاری موسسه انتشارات ... لطفا این دو سه دقیقه از فیلم کوروش کبیر ببینید تا از ایرانی بودن خودتان افتخار کنید ...

فیلم توهین مهران مدیری به کوروش کبیر | دانلود سریال 94

model2016-photo.ir/2015/.../فیلم-توهین-مهران-مدیری-به-کوروش-کبیر...

۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - توهین مهران مدیری به کوروش - جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا iruni.ir/search/?q=توهین+مهران+مدیری+به+کوروش خبرگزاری مهر: سری دوم سریال «در ...

دانلود رایگان کتاب کوروش کبیر با لینک مستقیم - فارسی مد

www.farsimode.com › جالب و خواندنی

فیلم ایرانی دانلود فیلم ایرانی ...... قرار می دهد. برای دانلود رایگان کتاب “کوروش کبیر ذوالقرنین” از سایت فارسی مد به ادامه مطلب مراجعه نمایید … لینک دانلود مستقیم ...

فیلم کوروش کبیر | دانلود فیلم با لینک مستقیم

film.webl0g.ir/tag/فیلم-کوروش-کبیر

۲۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی معلم تهیه کننده سرشناس ایرانی چند سالی میشود به دنبال فراهم کردن مقدمات تولید پروژه سینمایی “کوروش کبیر” است. فیلم «کوروش کبیر» ...

فرهیختگان - بازيگران هاليوود در فيلم کوروش کبير نقش ...

fdn.ir/content/view/120319/74/

۹ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تهيه کننده فيلم سينمايي کوروش کبير گفت: بازيگران هاليوود به عنوان شخصيت هاي غيرايراني در فيلم کوروش کبير نقش آفريني مي کنند.


دانلود کتاب زندگی نامه کوروش کبیر

download.ir › دانلود کتاب › رمان

این کتاب به بررسی زندگانی کوروش کبیر می پردازد و شما را با این پادشاه بزرگ کشورمان که از ... دانلود فیلم آموزشی ویندوز سرور Microsoft Windows Server 2012.

دانلود کلیپ توهین مهران مدیری به کوروش در سریال عطسه | ...

model95-photo2016.ir/.../دانلود-کلیپ-توهین-مهران-مدیری-به-کوروش/

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم توهین مهران مدیری به کوروش کبیر. مهران مدیری در قسمت سوم سریال عطسه نام سگی را کوروش نهاده ک بارها توسط بازیگران این سریال با این ...

تازه ترین اخبار از ساخت فیلم کورش کبیر - مهرمیهن

www.mehremihan.ir/.../2085-تازه-ترین-اخبار-از-ساخت-فیلم-کوروش-ک...

۳ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در روز 14 اسفندماه 94. فیلم نامه ی کوروش کبیر رونمایی می شود. 11/12/1394. مراسم رونمایی از کتاب فیلمنامه «کوروش کبیر» روز جمعه ۱۴ اسفند از ...

دانلود کلیپ توهین مهران مدیری به کوروش کبیر در سریال ...

funnew.ir/2015/12/04/دانلود-کلیپ-توهین-مهران-مدیری-به-کوروش/

۱۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود کلیپ توهین مهران مدیری به کوروش کبیر در سریال عطسه,دانلود سریال عطسه,توهین به نام کوروش در سریال مهران مدیری, دانلود فیلم توهین به ...

ماجرای توهین کردن مهران مدیری به کوروش کبیر چیه؟ - انجمن ...

www.forums.iran-patogh.ir/Thread-ماجرای-توهین-کردن-مهران-مدیری-به-...

۲ روز پیش - دانلود کلیپ توهین مهران مدیری به کوروش در سریال عطسه ماجرای توهین مهران مدیری به کوروش کبیر ... دانلود فیلم توهین مهران مدیری به کوروش کبیر.

با ساخت فیلم «کوروش کبیر» موافقت شد | سینما باکس

cinemabox.ir/14781/با-ساخت-فیلم-کوروش-کبیر-موافقت-شد/

۲۵ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - فیلمنامه کوروش کبیر کامل با استناد به منابع تاریخی و مشاوره با مورخان، توسط مسعود جعفری جوزانی .... دانلود فیلم کارول – Carol 2015: […] گالری ...

شبکه‌ما - دانلود فیلم - نمای داخلی آرامگاه کوروش کبیر

www.shabakema.com/video/156541/نمای-داخلی-آرامگاه-کوروش-کبیر

۱۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - p>نمای داخلی آرامگاه کوروش کبیر -==- براي ديدن ويدئو هاي بيشتر به اين آدرس مراجعه کنيد: http://www.shabakema.com/pop<br /> اين ويدئو را با ...

ماجرای توهین مهران مدیری به کوروش با فیلم - فتوکده

photokade.com/ماجرای-توهین-مهران-مدیری-به-کوروش/

۱۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... مهران مدیری,فیلم توهین مهران مدیری به کوروش,توهین به کوروش کبیر در ... فیلم افشاگری امین · متن آهنگ بهت قول میدم محسن یگانه + دانلود موزیک ...

دانلود آهنگ جمشید مشایخی و دانیال دادور به نام کورش بزرگ

www.shirazsong.org › موزیک ایرانی

قطعه حماسی «کوروش بزرگ» به خوانندگی دانیال دادور و دکلمه جمشید مشایخی استاد و پبشکسوت خوشنام سینما و .... دانلود فیلم “دلتنگیهای عاشقانه” با لینک مستقیم ...

دانلود رایگان کتاب گویای امپراطوری کوروش بزرگ و ...

audiobook.irebooks.com/1392/03/06/historical.../دانلود.../3797.html

دانلود کتاب صوتی,دانلود کتاب گویا,دانلودکتاب گویا,دانلودکتاب صوتی,دانلود رایگان کتاب ... هوای ابری · دانلود رادیو فیلم صوتی بید مجنون · دانلود داستان کوتاه گویای راست اما کج ... دانلود رایگان کتاب گویای امپراطوری کوروش بزرگ و جانشینان او.

7 آبان، بزرگداشت کوروش کبیر | تیتر دانلود

downloadtitreha.ir/tag/7-آبان،-بزرگداشت-کوروش-کبیر/

۷ آبان؛ روز کوروش بزرگ ۷ آبان روز کوروش کبیر ۷ آبان ۲۹ اکتبر روز گرامیداشت کورش بزرگ: گالری عکس و کلیپ از عکس های مردم در روز کوروش ۷ ابان ۹۴ + فیلم و ...

فیلم کوروش کبیر ساخته آنتونی مان | ای اس دانلود | نرم افزار ...

www.asdownload.net/tag/فیلم-کوروش-کبیر-ساخته-آنتونی-مان/

دانلود نرم افزار لاین برای کامپیوتر · فیلم آموزش شارژ کارتریج پرینتر · فیلم آموزش فتوشاپ · بهترین نرم افزار میکس و مونتاژ فیلم · جدیدترین عکس ها با کیفیت ...

بیوگرافی کورش کبیر

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=934&articleID=629519

دانلود کتاب کوروش بزرگ از باستانی پاریزی * – دانلود کتاب کوروش پدر حقوق بشر * – دانلود کتاب کوروش کبیر یا ذوالقرنین؟ * - دانلود فیلم در جستجوی کوروش ...

علت توهین به کوروش کبیر در فیلم عطسه - کلکسیون

collections.rozblog.com/tag/علت-توهین-به-کوروش-کبیر-در-فیلم-عطسه

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود کلیپ توهین مهران مدیری به کوروش دانلود کلیپ توهین مهران مدیری به ... کوروش, مهران مدیری, توهین مهران…,علت توهین به کوروش کبیر در فیلم ...

دانلود فیلم های کوروش کبیر

4paieh.ir/news/دانلود-فیلم-های-کوروش-کبیر

دانلود رایگان نرم افزار،بازی,کتاب,آموزش،فیلم, نرم افزار و بازی های موبایل همه با لینک ...

فیلم کوروش کبیر ساخته آنتونی مان - لینک گردی

linkgardi.ir/news/فیلم-کوروش-کبیر-ساخته-آنتونی-مان

محترم ساخت فیلم کوروش کبیر تقاضا مندم ... ما اصل و ... 23/06/2015 · قسمتی از فیلم کورش بزرگ ساخته انتونی مان. ... دانلود فیلم کورش کبیر - saridownload.org.

داستان زندگی کوروش بزرگ - کبیر | تاریخ ما » مشاهیر

mandegar.tarikhema.org/داستان-زندگی-کوروش-کبیر

دانلود فیلم در جستجوی کوروش کبیر; – تصاویر پاسارگاد، مقبره کوروش هخامنشی ... کوروش بزرگ (۵۷۶-۵۲۹ پیش از میلاد)، همچنین معروف به کوروش دوم نخستین شاه و ...

دانلود فیلم توهین مهران مدیری به کوروش کبیر | دانلود آهنگ ...

download2016movie.ir/tag/دانلود-فیلم-توهین-مهران-مدیری-به-کوروش/

۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم توهین مهران مدیری به کوروش کبیر. برای مشاهده این کلیک اینجا کلیک کنید. مهران مدیری در قسمت سوم سریال عطسه نام سگی را کوروش نهاده ...

کوروش کبیر کیست؟ - دانلود فیلم،دانلود نرم افزار - آوا دانلود

www.avadl.net/tag/کوروش-کبیر-کیست؟/

دانلود سخنرانی استاد رائفی پور در سلسله نشست های روایت عهد. سخنرانی استاد علی اکبر رائفی پور در باب ذوالقرنین. ذوالقرنین کیست؟ آیا مقام او از پیامبران نیز ...

دانلود کتاب زندگینامه کوروش بزرگ - پی سی دانلود

p30download.com › کتاب › تاریخ

 رتبه: ۵ - ‏۱۶۵٬۲۰۹ رأی

۱۵ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - دانلود کتاب زندگینامه کوروش بزرگ. کوروش، ملقب به کوروش بزرگ یا کوروش کبیر (به پارسی باستان) .... فیلم آموزش امکانات جدید ویندوز 10

دانلود آهنگ جدید حامد فرد و نوید باقری به نام کوروش کبیر ...

tapeshmusic.ir › صوتی › موزیک ایرانی › تک ترانه

دانلود آهنگ جدید حامد فرد و نوید باقری به نام کوروش کبیر با لینک مستقیم و متن آهنگ. ... k ahange korosh ro bahat bekhonam/kolesho hefzamaa. درخواست فیلم ...

مستند كوروش كبیر فرمانروایی با ویژگی های انسانی + پخش ...

mypatogh.com › صوتی و تصویری › دانلود فیلم

۱۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانه » صوتی و تصویری » دانلود فیلم » مستند کوروش کبیر فرمانروایی با ... مستند کوروش کبیر فرمانروایی با ویژگی های انسانی + پخش آنلاین.

چت - گروه طراحی چت روم طرح آرا

tarhara.com/kb-tarhara/16.html

چت روم ممکن است به یکی از دلایل زیر تعطیل باشد * تعطیل شدن توسط مدیریت چت روم * تعطیل شدن به دلیل عدم تمدید هاست * تعطیل شدن به دلیل عدم رعایت قوانین طرح ...

ظهور یک امپراطوری مجعول از قلب هالیوود + فیلم و تصاویر

www.mashreghnews.ir/.../ظهور-یک-امپراطوری-مجعول-از-قلب-هالیوود‬-فی...

دانلود. ***زنان جنگو در تاریخ یونان و ایران (فمنیست های دلاور) در این فیلم به نقش همسر ..... آقا محمد ما که ترجیح میدیم فیلم کوروش کبیر با این شرایطی که حکمفرماست ...

دانلود کلیپ توهین مهران مدیری اسم سگ به کوروش در سریال عطسه

pixlove.blog.ir/.../دانلود-کلیپ-توهین-مهران-مدیری-اسم-سگ-به-کوروش-د...

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماجرای کم دقتی مهران مدیری در یک نام گذاری در فیلم عطسه که جنجال آفرین شد + فیلم ... فیلم توهین مهران مدیری به کوروش کبیر | دانلود سریال 94.

دکتر عباسی-کوروش ذولقرنین نیست! | دانلود مستند و کلیپ ...

www.zahra-media.ir/دکتر-عباسی-کوروش-ذولقرنین-نیست/

درود بر اقتدار ایرانی و کورش بزرگ کورش پیامبر نیست اما طبق اینکه دو احتمال وجود داره ... علامه طباطبایی و مکارم شیرازی بی شک کوروش را ذولقرنین میدانند در قران ...

دانلود فیلم کوروش کبیر - دانلود با لینک مستقیم

buydownload.mihanblog.com/.../دانلود%20فیلم%20کوروش%20کبیر

در این مستند خواهیم دید : امپراتوری ایران یکی از اسرارآمیزترین تمدن های مهم جهان باستان به شمار می‌رود. این امپراتوری توسط کوروش کبیر، پادشاه هخامنشی بنا شد و با ...

دانلود فیلم کوروش کبیر - شیک دانلود

shiq.ir/دانلود-فیلم-کوروش-کبیر.html

دانلود رایگان مستند کورش کبیر Archives. دانلود رایگان فیلم دانلود وی که لقب اسکندر کبیر را گرفت با شکست دادن داریوش سوم در ...

دانلود فیلم کوروش کبیر دانلود

mofassal.ir/detail/a98ec879699190a4f21af190569e42a2/article/5/

دانلود آهنگ جدید ایرانی فارسی با فیلم درگیری بهداد سلیمی و کوروش باقری.

آیا کوروش کبیر بود؟ ، دانلود فیلم - سرزه

www.serze.com › ... › آیا کوروش کبیر بود؟ ، دانلود فیلم

۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صفحه اصلی دیدنی ها کلیپ های خبری آیا کوروش کبیر بود؟ ، دانلود فیلم. دیدنی ها · کلیپ ... برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید. ******************.

پروژه «کوروش کبیر» با بازیگران و تکنیک های هنری ...

itrailer.ir/2015/06/.../پروژه-کوروش-کبیر-با-بازیگران-و-تکنیک.html

۱۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تهیه کننده فیلم سینمایی کوروش کبیر گفت: بازیگران هالیوود به عنوان شخصیت های غیرایرانی در فیلم کوروش کبیر نقش آفرینی می کنند. ... جعفری جوزانی گفت: درحال حاضر برای ساخت فیلم کوروش کبیر تنها ... قسمت دانلود.

توهین بی سابقه به کوروش کبیر در سریال عطسه مهران مدیری ...

beroznews.com › سینما و تلویزیون › سریال تلویزیونی

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در این فیلم که گویا برآمده از قسمت سوم "عطسه” است از "کوروش" به عنوان نام یک سگ از نژاد "دوبرمن” یاد ... فیلم طنز جدید و بی سابقه مهران مدیری+دانلود ...

جملات تصویری جدید از کوروش کبیر

shabhayetanhayi.ir › آخرین های تصاویر و عکس › جملات تصويري

۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر متنی از کوروش کبیر , تصاویر متن دار از کوروش بزرگ , جملات ... دانلود فیلم جدید و زیبای سیسیلی ها + دانلود مستقیم و کیفیت عالی ...

دانلود کتاب زندگی نامه ی کوروش بزرگ » سایت توپترین ها ...

www.tooptarinha.com/.../2516-دانلود-کتاب-زندگی-نامه-ی-کوروش-بزر...

۲۵ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - دانلود کتاب زندگی نامه ی کوروش بزرگ نام کتاب : زندگی نامه ی کوروش ... »فیلم جدید جیب بر خیابان جنوبی در شبکه نمایش خانگی پخش می شود ...

دانلود فیلم در جستجوی کوروش کبیر - سایت علمی نخبگان جوان

www.njavan.com › انجمن › هنر › هنر هفتم › دانلود فیلم

۱۷ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. - http://up.fars-graphic.com/images/98ojfecuvg4a5xircvas.jpg نام فیلم : در جستجوی کوروش بزرگ موضوع:کوروش کبیر + زندگانی وی نهیه توسط:انی ...

کتابخانه مجازی ایران - زندگی نامه و داستانهایی از کوروش کبیر

www.irpdf.com/book-7238.html

زندگی نامه و داستانهایی از کوروش کبیر ... عالی بود کورش کبیر یکی از بهترین بود که در قران هم نامش برده شده است .نام کورش در ... دانلود فیلم. دانلود فیلم ٬ رسا فیلم.

فیلم کوروش کبیر - میهن باران - دانلود فیلم و اهنگ

mihanbaran.com/tag/فیلم-کوروش-کبیر/

۲۰ ساعت پیش - مسعود جعفری جوزانی که قصد دارد فیلم «کوروش کبیر» را بسازد با اشاره به اینکه برای اولین بار آرت بوک برای یک اثر سینمایی طراحی شده است، ...

دانلود فیلم مومیایی کوروش کبیر - فارسی 98

farsi98.ir/news/دانلود-فیلم-مومیایی-کوروش-کبیر

فیلم مومیایی جسد کشف شده کوروش کبیر. لینک دانلود فایل.

ساخت فیلم کوروش کبیر

avayemelal.ir/+ساخت+فیلم+کوروش+کبیر

ساخت فیلم بین المللی کوروش کبیر به کارگردانی جعفر جوزانی سینمای ما- علي ... Airana - ساخت فیلم کورش کبیر - حکم اهوراست به اهریمنان پارسیان تا به ابد قهرمان ... سایت آموزش و پرورش شهرستان کیار · دانلود آهنگ تیتراژ برنامه مشق عشق شبکه ...

از ساخت جلوه های ویژه فیلم « کوروش کبیر » توسط هالیوودی ها ...

moviemag.ir/.../8969-از-ساخت-جلوه-های-ویژه-فیلم-«-کوروش-کبیر-»-ت...

مسعود جعفری جوزانی در هفته ای که گذشت اعلام کرد که برای ساخت جلوه های ویژه کامپیوتری فیلم « کوروش کبیر » با شرکت های آمریکایی که متخصص در ساخت جلوه ...

دانلود کلیپ توهین به کوروش سریال عطسه مهران مدیری

www.khademnews.com › اخبار

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در قسمت سوم سریال عطسه در بخشی از آن به عقیده برخی اسم سگی کوروش نامیده شده که کاملا اشتباه است ، کلیپ توهین به کوروش در عطسه مهران مدیری ...

کتاب الکترونیکی بسیار زیبا و خواندنی كوروش كبير - ...

www.downloadha.com/.../کتاب-الکترونیکی-بسیار-زیبا-و-خواندنی-...

کتاب الکترونیکی بسیار زیبا و خواندنی "كوروش كبير" را برای گوشی های ... Bus Simulator 2015 2.1 برای اندروید · دانلود فیلم آموزش هنر و کسب کار فتوگرافی ...

دانلود کتاب کوروش کبیر (ذوالقرنین) اثر ابوالکلام آزاد

www.iranidata.com › دانشنامه › تاریخی

دانلود کتاب کوروش کبیر (ذوالقرنین) کوروش دوم که به کوروش بزرگ و کوروش کبیر مشهور است، ... دانلود رایگان فیلم موج مرده ابراهیم حاتمی کیا با کیفیت بالا.

دانلود سخنرانی رائفی پور ذوالقرنین کوروش کبیر - پایگاه ...

naserinsalehin.ir/post/535

دانلود سخنرانی رائفی پور ذوالقرنین کوروش کبیر (روایت عهد 1) ... دانلود فیلم طنز/ قسمت بیست و هشتم مجموعه «دکتر سلام» · اجرای مرحله دوم هدفمندی از سال آینده.

دانلود نرم افزار کوروش کبیر - Cyrus The Great | کمیاب ...

www.kamyabdl.com/دانلود-نرم-افزار-کوروش-کبیر-cyrus-the-great/

زندگینامه کوروش بزرگ ویژگی های این برنامه: قابلیت تعیین اندازه فونت پس ... نرم افزار کوروش کبیر – Cyrus the Great .... متن فیلم سریع و خشن Fast and furious 7 · دانلود نرم افزار فایرفاکس FireFox 44.0.2 · دانلود نرم افزار وینرار WinRAR 5.31.

دانلود چند کتاب و یک فیلم درباره ی کوروش کبیر

www.avayghasrshirin.blogfa.com/post-56.aspx

آوای قصر شیرین - دانلود چند کتاب و یک فیلم درباره ی کوروش کبیر - جدیدترین اخبار شهرستان های سرپل ذهاب.قصرشیرین.گیلانغرب.

كوروش كبير - نت ایران

www.netiran.net/atee/videos/4077

كوروش كبير. كوروش. كوروش كبير كوروش. atee پروفایل · آتنا 5سال پیش بارگذاری شد. بازدید: 1048 دانلود: 43 امتیاز: 0. گزارش تخلف دانلود فیلم. آتنا فیلم (4) ...

شون کانری در نقش کوروش کبیر در گرانترین فیلم تاریخ ...

www.chn.ir/NSite/FullStory/?Id=83419

۱۱ مرداد ۱۳۸۳ ه‍.ش. - گروه بین الملل نیما ملک محمدی داستان زندگی کوروش کبیر، پادشاه ایران و موسس سلسله هخامنشیان، در گران‌‌ترین فیلم تاریخ سینمای انگلستان به ...

کلیپ تصویری زیبای کوروش نامه - موبایل

www.persianmob.net/2011/06/kourosh_nameh_clip.php

۲۲ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این کلیپ بیانیه کوروش بزرگ درباره حقوق بشر که با صدایی زیبا و تصاویر فوق العاده زیبا ... دانلود; حجم: 19 مگابایت; رمز: www.persianmob.net.

فیلم جسد مومیایی کشف شده کوروش کبیر در بیضا (انشان) - ...

forums.memarfa.com/thread2598.html

۱۲ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 6پست - ‏2 نویسنده

فیلم جسد مومیایی کشف شده کوروش کبیر در بیضا (انشان) فیلم زیر مربوط به جسد مومیایی شده ی کوروش می باشد که در شهرستان ... لینک دانلود:

دانلود آهنگ کوروش کبیر | فیلم پاتوق

01.2-net.ir/tag/دانلود-آهنگ-کوروش-کبیر/

برچسب ها : danlod ahang jadid آهنگ جدید جمشید مشایخی ترانه کوروش کبیر جمشید مشایخی جمشید مشایخی و دانیال دادور دانلود آهنگ دانلود آهنگ جدید دانلود آهنگ کورش ...

دانلود مستند زیبای شکوه تخت جمشید - نوادگان کوروش بزرگ

www.hkoroshh.blogfa.com/post/63

این فیلم یکی از عجایب معماری جهان باستان را از زیر خاک بیرون می کشد و بدان جان می بخشد. که این مستند زیبا رو می توانید هم اکنون از سایت آریادانلود،دانلود کنید و ...

هفتم آبان روز جهانی کوروش بزرگ - از تبار شاهان جاودانه

parsepasargad.blogfa.com/category/27

روز جهانی کوروش بزرگ پدر ایرانیان و ابر مرد باستان. مردی که دینش ... کوروش بزرگ فرزند ماندانا و کمبوجیه. شاهی که ... دانلود فیلم در جستجوی کوروش بزرگ. + نوشته ...

بالاترین: دانلود فیلم " در جستجوی کوروش کبیر"

https://www.balatarin.com/permlink/2010/10/26/2234560

۴ آبان ۱۳۸۹ ه‍.ش. - دانلود فیلم " در جستجوی کوروش کبیر". vbsco.mihanblog.com ۱۵۷۳ کلیک. مستندی هرچند کوتاه اما بسیار جذاب و زیبا در مورد زندگی کوروش ...

ماجرای توهین به کوروش کبیر در سریال عطسه “مهران مدیری” + ...

nic6.ir/.../4454_ماجرای-توهین-به-کوروش-کبیر-در-سریال-عطسه-مهران-مد...

۱۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فول آلبوم صادق · دانلود آهنگ نانسی عجرم،يلا · دانلود آهنگ نانسی عجرم،يلا · دانلود ... ماجرای توهین به کوروش کبیر در سریال عطسه “مهران مدیری” + فیلم ... در این سریال نام یک سگ کوروش نهاده شده که واکنش های بسیاری را به همراه داشت.

دانلود فیلم کوروش کبیر که امریکا ساخت - پست بیت

postbit.ir/دانلود-فیلم-کوروش-کبیر-که-امریکا-ساخت.html

ساخت فیلم بین المللی کوروش کبیر به کارگردانی جعفر جوزانی. ساخت فیلم بین المللی کوروش کبیر دانلود کتاب فقط نقش کوروش کبیر که به راسل کرو داده شده ...

دانلود فیلم کوروش کبیر هالیوود

picyabi.ir/post/دانلود+فیلم+کوروش+کبیر+هالیوود

فيلم &quot; کوروش کبير&quot; هنوز بودجه کافی ندارد / کارگردان این فيلم از مشکلات سد راهش چی می گوید ؟؟! تهیه کننده فيلم سینمایی کوروش کبير گفت: ...

فیلم/ مراسم سجده به آرامگاه کوروش - فتن

www.fetan.ir/home/19539

۱۶ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تب طرفداری از «کوروش کبیر» برای عده‌ای بالا گرفته و گویا برخی هم به دنبال سوءاستفاده از نگاه مردم به پادشاه ... دانلود فیلم سجده به آرامگاه کوروش.

مرجع دانلود کتاب - دانلود کتاب کوروش کبیر

readbook.ir/689/

پایگاه بزرگ دانلود کتاب های الکترونیکی، دانلود کتاب PDF، دانلود رمان و داستان، ... دانلود فیلم ها آموزشی · دانلود آهنگ · دانلود عکس · بازی های آنلاین. مطالب تصادفی.

ازدواج یک زوج به سبک کوروش کبیر - دانلود فیلم جدید 2016

clipkade.net/tag/ازدواج-یک-زوج-به-سبک-کوروش-کبیر/

 

دانلود آهنگ جدید , دانلود آهنگ , آهنگ , دانلود فیلم , دانلود سریال. پخش آنلاین ... ازدواج یک زوج ایرانی نه بصورت صیغه ی عربی بلکه به سبک کوروش کبیر. 58. بازدید.

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو