ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

رابطه جنسی+رابطه جنسی موفق چند دقیقه طول می کشد؟رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

رابطه جنسی+رابطه جنسی موفق چند دقیقه طول می کشد؟رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟

.

کسب درآمد

.

رابطه جنسی+رابطه جنسی موفق چند دقیقه طول می کشد؟رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟

رابطه جنسی+رابطه جنسی موفق چند دقیقه طول می کشد؟رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟

X رابطه جنسی+رابطه جنسی موفق چند دقیقه طول می کشد؟رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟ X رابطه جنسی ، رابطه جنسی چند دقیقه باید طول بکشد؟ X در حین رابطه جنسی چه چیزی واجب،مستحب،مکروه و حرام است X روابط جنسی، رابطه جنسی - آکاایران www.akairan.com/marriage/zanashooi/2014314183424.html ۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روابط جنسی X رابطه جنسی X روابط جنسیتی X مشکلات جنسی X میل جنسی X آموزش رابطه جنسی X روابط جنسی زن و شوهر X روابط جنسی مرد و زنX تمایلات جنسی ... از رابطه جنسی دهانی لذت ببرید! - ستاره setare.com/fa/news/1515/از-رابطه-جنسی-دهانی-لذت-ببرید ۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تعریف رابطه جنسی دهانی. رابطه جنسی دهانی (Oral sex) نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد و زن با هدف لذت بردن از رابطه جنسی، اندام جنسی و غیر ... 10 مساله اساسی در یک رابطه جنسی - بیتوته www.beytoote.com/wedlock/doran.../basic-problem-relationship.html 1-رابطه جنسی یكی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد( بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فكری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست كه ... روابط جنسی لذت بخش با بکار گیری 7 بازی شیطنت آمیز ... movafaghbashi.com/روابط-جنسی-لذت-بخش.html تعاملات سکسی و روابط جنسی هیجان انگیز و صمیمانه می توانند روابط زناشویی را زنده و کامیاب نگه دارند . شاید در یک زندگی زناشویی بلند مدت گاهی رابطه جنسی ... ‏شب زفاف و اولین نزدیکی ویژه ∙ ‏جراحی زیبایی واژن و آلت ... ∙ ‏آموزش اصول روابط جنسی آمیزش جنسی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/wiki/آمیزش_جنسی برای روابط جنسی در انسان‌ها، آمیزش جنسی در انسان را ببینید. ... (از فعل «گادن» و اسم «گاد» که در زبان پهلوی در معنای رابطه جنسی به کار می‌رفته) نامیده می‌شود. رابطه جنسی در کشورهای مختلف جهان چگونه است؟ - پارس ناز www.parsnaz.ir/news_detail_27768.html مردانی که این شغل را انتخاب می کنند، شهر به شهر می گردند و در ازای دریافت پول از دختران باکره، اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنها می کنند. بر اساس سنتی در جزیره ... دلایل رابطه جنسی دردناک - نیک صالحی www.niksalehi.com/public/archives/203816.php بسیاری از عشق بازی ها " میان- مایه " می مانند و پیش تر نمی روند . در آن نه اوج و فرازی هست و نه هم رایی و همراهی . زن و مرد ( در رابطه ی دو جنسی) به کمترین یا به کم ... رابطه جنسی دهانی برای زنان - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده www.tanzimekhanevadeh.com/.../1312-رابطه-جنسی-دهانی-برای-زنان یکی از مراحل مهم پیش نوازش رابطه جنسی دهانی مرد برای زن است. معمولا مردان ابایی از این کار ندارند و به راحتی این کار را برای زن انجام می دهند. همچنین زنان تمایل زیادی ... علت دردناک بودن اولین رابطه جنسی +18 - مجله اینترنتی دلگرم www.delgarm.com/.../116655-علت-دردناک-بودن-اولین-رابطه-جنسی ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اولین رابطه جنسی در شب زفاف همیشه دردناک نیست اما برای برخی از زنان(و یا حتی مردان) امکان دارد که این ارتباط در شب زفاف نامطلوب و دردناک شود. 

رابطه جنسی موفق چند دقیقه طول می کشد؟

 

رابطه جنسی ، طولانی شدن رابطه

رابطه جنسی چند دقیقه باید طول بکشد؟ آیا برای برقراری رابطه زناشویی زمان خاصی مد نظر است ؟ آیا می توان طول رابطه را بیشتر کرد و یا چگونه رابطه زناشویی طولانی داشته باشیم؟

 

 

رابطه جنسی چقدر باید طول بکشد؟

ملاک رابطه جنسی موفق و لذت بخش برای زوجین در برخی جزئیات متفاوت است اما زمان آن مربوط به کلیاتی است که نکاتی را به همراه دارد. برخی از زوجین رابطه جنسی کوتاه را یک رابطه مناسب می دانند و برخی دیگر برخلاف دسته ی اول راهی برایطولانی شدن رابطه جستجو می کنند. 

اگر همسران از هم آغوشی با هم مسرور و خرسند باشند، چشمشان را به روی بسیاری از خطاهای یکدیگر خواهند بست. یکرابطه جنسی ایده آل در زمان کوتاه اتفاق نمی افتد. کمیت در رابطه جنسی مهم است. آمیزشی که کمتر از بیست دقیقه الی نیم ساعت طول بکشد، رضایت بخش نیست. یک آمیزش ایده آل حداقل نیم ساعت وقت می خواهد. لذت جنسی یک لذت بسیار تاثیر گذار و مفرح است نباید کوتاه و در حد رفع نیاز باشد. در واقع طولانی و مسرت بخش بودن آن از نشانه های رضایت جنسی است. متنوع کردن فعالیتهای جنسی موجب طولانی تر شدن رابطه خواهد شد. در بسیاری از اوقات ممکن است حوصله ی یک آمیزش طولانی را نداشته باشید اما بعد از نوازشها و تحریکات اولیه این حوصله و میل هم ایجاد خواهد شد.

چگونه رابطه جنسی و زناشویی طولانی داشته باشیم

گاهی هر چه زمان تحریک و نوازشهای مثلا الکی بیشتر باشد، رابطه ی بهتری شکل خواهد گرفت پس برای شروع عجله نداشته باشید. اما اگر آدم کم حوصله ای باشید و همسر شما بداند که صبر شما کم است یا تندخویی و رفتاری عصبی دارید به طول مدت رابطه جنسی امید نداشته باشید. در واقع لازم است، طوری با گشاده رویی و علاقه تمایلتان را نشان دهید تا همسرتان هم با خیال راحت همه ی خواسته هایش را مطرح کند. 

باید بتوانید بخشهای مختلف و متنوعی از بازی و نوازش و ارتباط را با هم تجربه کنید. وقتی حوصله می کنید و در فرصت مناسب با هم یک رابطه ی زمان بر را تجربه می کنید به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد. این ارضای کافی و کامل، هم اخلاق تان را به لحاظ فیزیولوژیستی بهتر می کند و هم مهر و محبت تان را نسبت به هم افزایش می دهد. 

برای طول دادن یک رابطه اول باید فرصت و محل مناسب وجود داشته باشد. مثلا لازم است که از خواب رفتن بچه ها مطمئن باشید. در مرحله ی بعد لازم است که آرامش داشته باشید و رفتارهایتان با عجله و اضطراب نباشد تا همسرتان هم مضطرب نشده و آمیزش تان دستپاچه و نصفه و نیمه تمام نشود. در شروع رابطه طوری وانمود کنید که قصد دارید با همسرتان به اصطلاح ور بروید. مخصوصا اگر همسرتان تمایل نشان نمی دهد یا فکر می کنید، مخالف است این روش خوبی است.

رابطه جنسی و زناشویی ، طولانی شدن رابطه ، طولانی شدن رابطه زناشویی

رابطه جنسی و زناشویی کوتاه بهتر است یا طولانی

طوری وانمود کنید که اصلا قصد رابطه جنسی ندارید، فقط می خواهید از روی عادت و شیطنت کمی با او ور بروید. در این صورت او مخالفت نشان نخواهد داد. شما هم فرصت بیشتری برای تحریک کردن خواهید داشت. گاهی هر چه زمان تحریک و نوازشهای مثلا الکی بیشتر باشد، رابطه ی بهتری شکل خواهد گرفت پس برای شروع عجله نداشته باشید. اگر مرد هستید و با همسرتان بازی می کنید از دیر ارضا شدن او خسته نشوید بلکه این زمان را حتی با شیطنتهای خودتان طولانی تر کنید. کم کم طول زمان شما را هم وسوسه ی بیشتری خواهد کرد و برای لذت بردن هر چه بیشتر آماده می کند. 
وقتی حوصله می کنید و در فرصت مناسب با هم یک رابطه ی زمان بر را تجربه می کنید به خوبی از لذتهای هم آغوشی لبریز و به بهترین شکل ارضا خواهید شد. وقتی تحریک و تمایل در هر دو طرف بالا گرفت، رابطه را به سمت فرود و انتها نبرید. بلکه سعی کنید، بازیهای مختلف و مهیجی را وارد رابطه کنید. ارتباط دهانی و نوازش قسمتهای مختلف ... هر کدام می تواند چند دقیقه زمان را به خود اختصاص دهد. و همه ی اینها باید قبل از ارضا شدن هر دو طرف صورت بگیرید. 
وقتی یکی از همسران ارضا شد، دیگر ادامه ی بازی کار سخت و ناراحت کننده ای خواهد بود پس ضرورت دارد، ارضاء هر دو طرف به طول بیفتد. یعنی زود ارضائی و زود انزالی با رعایت های لازم برای هیچ کدام از طرفین اتفاق نیفتد. زمان که طولانی شود و تحریک ها موثر واقع شوند، هر اقدامی از لذت مضاعف و بیش از حد توقع برخوردار خواهد شد. پس زود میدان را خالی نکنید و حوصله داشته باشید تا این اتفاق برای شما هم بیفتد. 
بنابراین به کمیت رابطه ی جنسی توجه داشته باشید و سعی کنید هر از گاهی یک رابطه ی مفصل با تمام اجزا و بخشهای متنوع آن را تجربه کنید و قلب و روحتان را از یک لذت حلال سرشار کنید. در این صورت قطعا یک قدم در مسیر تفاهم و صمیمیت در خانواده هم برداشته اید.

رابطه جنسی ، رابطه جنسی چند دقیقه باید طول بکشد؟

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو