ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

رابطه جنسی دهانی

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

رابطه جنسی دهانی

.

کسب درآمد

.

رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی

 

در رابطه جنسی دهانی اعضای دهان و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارد

 

درباره رابطه جنسی دهانی بیشتر بدانیم

رابطه جنسی دهانی یکی از مراحل مهم پیش نوازش مرد برای زن است. معمولا مردان ابایی از رابطه جنسی دهانی ندارند و به راحتی این کار را برای زن انجام می دهند. همچنین زنان تمایل زیادی برای رابطه دهانی با شریک جنسی دارند و دوست دارند مرد برای ایشان این تحریک را انجام دهد.

رابطه جنسی دهانی چیست؟ 
رابطه جنسی دهانی (در انگلیسی: Oral sex) نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور همزمان اندام جنسی طرف مقابل را به وسیله دهانشان تحریک می‌کنند. در آمیزش جنسی دهانی، اعضای دهان و حلق از جمله زبان، دندان ها و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارند. در اصطلاح علمی به آمیزش جنسی دهانی که از سوی زن برای مرد انجام شود، Fellatio و وقتی رابطه ی جنسی دهانی از سوی مرد بر روی زن انجام شود، Cunnilingus نامیده می‌شوند. نام‌های مصطلح این آمیزش و رابطه جنسی دهانی در زبان فارسی به ترتیب، «ساک زدن» و « لیس زدن » است.


دلایل لذت فیزولوژیکی رابطه جنسی دهانی

چرا مردان از رابطه ی جنسی دهانی لذت میبرند؟

مکیدن آلت تناسلی مردان باعث ایجاد فشار بر آلت شده و این فشار منجر به تجمع خون در بافتهای آلت می شود و این حالت برای مردان لذتبخش است و باعث حالت برانگیختگی در آنها می شود ، همچنین حرکت ورود و خروج آلت درد هان و فشار لبها بر آن می تواند بر افزایش لذت آن موثر باشد.


علت تمایل و علاقه زنان به داشتن رابطه جنسی دهانی:

لیسیدن یا مکیدن لبه های بیرونی می تواند برای زنان لذت بخش باشد و در تحریک و ارگاسم غیر دخولی موثر باشد خصوصا درمورد افرادی که واژن آنها ترشح معمول را ندارند و به عبارتی دچار خشکی واژن هستند رابطه جنسی دهانی پیش از دخول می تواند علاوه بر تحریک در سهولت عمل دخول نیز موثر باشد.


چرا برخی زنان و مردان از رابطه جنسی دهانی اجتناب می کنند؟

رابطه ی جنسی دهانی,رابطه دهانی با شریک جنسی, رابطه جنسی دهانی

رابطه جنسی دهانی برای خانم ها لذت بخش است

 
اولین دلیل برای برخی زنان و مردان برای استفاده نکردن از رابطه جنسی کثیف و چندش آور بودن این عمل است ..!؟

با توجه به آن که آلت تناسلی مردانه و زنانه محلی برای دفع ادرار است این طرز فکر در برخی افراد بوجود می آید که این اندام از نظر بهداشتی پاک نمی باشد و لسیدن و مکیدن و داشتن رابطه جنسی دهانی را عملی کثیف میدانند در حقیقت آلت تناسلی اگرچه محل دفع ادرار می باشد اما در صورت رعایت نظافت محلی غیر بهداشتی محسوب نمی شود و البته فراموش نکنیم این محل، محل اصلی مربوط به لذت جنسی است این افراد اکثرا آن را عملی چندش آور می دانند و در مواجه شدن با آن رفتار و برخوردی تند (تدافعی – تهاجمی – اکراه) از خود بروز می دهند یا حتی تمایل همسر خود نسبت داشتن رابطه جنسی دهانی را به تمسخر می گیرند و او را پس میزنند، این رفتار آنها می تواند یکی از دلایل اصلی سرکوب میل جنسی همسر (حتی برای همیشه) نسبت به وی باشد.

 

معمولا این افراد خود را در اسارت ذهنیت اشتباهی قرار داده اند، چه بسا هستند افرادی که حتی از دیدن و لمس کردن آلت تناسلی هم اکراه دارند این افراد نیاز به درمان دارند. لازم به ذکر است برخی از این افراد پس از داشتن رابطه جنسی دهانی تغییر دیدگاه خواهند داد.


دلیل دوم : رابطه جنسی دهانی را درشأن شخصیت خود نمی دانند

اکثر زنان تصور میکنند رابطه جنسی دهانی مخصوص اعمال روسپیها. بازیگران پورنو میباشد و انتظار همسر آنها از انجام آن انتظاری غیرمعقولانه و مقایسه شدن با روسپی‌ها میدانند و حتی داشتن رابطه جنسی دهانی را یک توهین به خود یا به تصور اینکه انجام این رفتار باعث کوچک شدن شخصیت آنها میشود از انجام آن خودداری میکنند این در حالیست که یکی از نشانه های قدرت و برتری میتواند تامین غریزه جنسی همسر باشد.


ترس و تصویر نامطلوب ذهنی از رابطه دهانی با شریک جنسی دلیل سوم محسوب میشود

برخی از افراد ممکن است مورد استفاده های جنسی قرار گرفته باشند و جز افرادی باشند که به زور و ناخواسته درگیر چنین رابطه ای شده باشند یا تصویری در ذهن آنها نقش بسته باشد ، مسلما نا خودآگاه وغیر ارادی نسبت به آن واکنش منفی بروز میدهند این افراد برای حل این مشکل نیاز به درمان درمان دارند.

 

دلیل چهارم خودداری همسر از رابطه جنسی دهانی عدم تقابل آن است
آیا خود حاضر به انجام این رفتار برای همسرتان هستید؟ اگر نه بعید نیست علت خوداری همسر شما از انجام آن یا انجام با اکراه آن یک طرفه بودن آن باشد.

 

دلایل روانی لذت بردن از رابطه جنسی دهانی چیست؟

عامل روانی در لذت جنسی مردان بیش از عامل فیزیکی نقش بازی می کند تا حدی که مردان این توانایی غیر ارادی را دارند تا بدون عمل فیزیکی رابطه جنسی به انزال دستیابند که معمولا این اتفاق در خواب برای آنها اتفاق می افتد و علت آن نیاز به تخلیه منی می باشد به عبارتی بدن مردان هر چند وقت یکبار نیاز به تخلیه منی دارد و این عمل برای پروستات و دفع بهتر ادرار لازم است.

 

همچنین حس برانگیختگی مردان می تواند با یک جرقه ذهنی زودتر از چند ثانیه صورت پذیرد، پیرامون موارد مذکور رابطه جنسی دهانی از ابعاد روانی برای مردان از این حیث لذتبخش است که حس برتری به آنها دست می دهد و همچنین عمل همسر خود را فداکارانه و برگرفته از حس دوست داشتن محسوب می کنند، اثر روانی و ذهنیت پردازی در مردان آن قدری هست که بدون تجربه لذت آن به این باور رسیده باشند که رابطه جنسی دهانی حتما برای آنها لذت‌بخش خواهد بود چرا که فکر به آن برای آنها لذت بخش است در نتیجه مغز آنها به این عمل واکنش مثبت نشان میدهد .

 

اگر چه در زنان دو فاکتور احساس و لمس نقش بسزائی در تحریک جنسی و لذت جنسی بازی میکند اما این بدان معنا نمی‌باشد که ذهنیت جنسی یا تخیلات جنسی در زنان کم اهمیت است، رابطه جنسی دهانی در زنان نیز لذت‌بخش است و از نظر روحی روانی باعث شکل‌گیری حس خوشایندی نسبت به همسرشان در آنها میشود باور این موضوع که همسر وی به او این لذت را تقدیم می‌کند در پرورش حس تعلق درونی موثرتر است.


 چه بیماریهای جنسی (STD) از طریق رابطه جنسی دهانی منتقل می شود؟

رابطه جنسی دهانی چیست,رابطه جنسی دهانی از نظر شرع,بیماری جنسی

هرپس از شایعترین بیماری جنسی منتقله از رابطه جنسی دهانی

 
شایعترین بیماری جنسی منتقله از طریق رابطه جنسی دهانی، هرپس است (Herpes Simplex Virus = HSV) هرپس دو نوع کلی دارد: HSV-1 که منجر به دانه هایی در اطراف دهان می شود (تاول تبخالی) درحالیکه HSV-2 منجر به زخمهای تناسلی می گردد.


– HPV که مخفف Human Papilloma Virus است هم ممکن است از طریق رابطه ی جنسی دهانی منتقل شود و منجر به زگیلهایی در اطراف و یا داخل دهان گردد. مشخص شده است که گنوره (Gonorrhea) از فرد آلوده در طی رابطه جنسی دهانی به فرد مقابل منتقل گردد و سپس عفونت از گلوی آن فرد به ناحیه تناسلی افراد بعدی منتقل شود. بدن بطور طبیعی در طی ۳ ماه میتواند باکتری های گنوره در گلو را از بین ببرد ولی عفونت ناحیه تناسلی نیاز به درمان آنتی بیوتیکی دارد.


امکان انتقال کلامیدیا (Chlamydia) هم از طریق رابطه جنسی دهانی وجود دارد، اگرچه کمتر رخ میدهد. کلامیدیا و گنوره منجر به زخم گلو می شوند (Sore throat). خیلی از افراد ممکن است آلوده به این میکروب باشند ولی بدون علامت بوده و از آن آگاه نباشند.

 
– سیفلیس (Syphilis) هم در شرایط خاص امکان انتقال در طی رابطه جنسی دهانی را دارد و آن هم در صورتی است که دهان در تماس با زخم باز یا راش پوستی عفونی قرار گیرد. احتمال انتقال عفونتهای دستگاه گوارشی و انگلها هم درصورت تماس دهان با مقعد وجود دارد.


هپاتیت A ویروسی است که در مدفوع فرد آلوده وجود دارد و در طی تماس دهانی-مقعدی امکان انتقال دارد.


هپاتیت B بطور کلی در خون است و تنها درصورتیکه در تماس رابطه جنسی دهانی ، خونی وجود داشته باشد منتقل می شود.

 

رابطه جنسی دهانی از نظر شرعی:

رابطه جنسی دهانی بین زن و شوهر از نظر شرعی از روابط غیرمتعارف نمی‌باشد و بر عکس از روابطی است که اشکال شرعی در صورتی که ترشحات آلت تناسلی مردانه و زنانه خورده نشود به آن وارد نیست. با این حال می‌توانید برای اطمینان خاطر با مراجعه به استفتائات مرجع تقلید خود نسبت به حکم آن اطمینان حاصل نمایید.

 

 

گردآوری : بخش زناشویی بیتوته  

 

 

 

 

در حین رابطه جنسی چه چیزی واجب،مستحب،مکروه و حرام است

www.amazing.ir/.../during-what-is-obligatory-recommendable-detestable...

آمیزش جنسی از مقعد,لیسیدن آلت حرامه؟ خوردن آلت حرامه؟ آلت زن,آلت مرد رابطه جنسی,آمیزش جنسی,مسائل شرعی فتوا,مراجع تقلید,چه چیزای در رابطه جنسی حرامه جلق زدن.

رابطه جنسی - آکاایران

www.akairan.com/marriage/zanashooi/2014314183424.html

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روابط جنسی,رابطه جنسی,روابط جنسیتی,مشکلات جنسی,میل جنسی,آموزش رابطه جنسی,روابط جنسی زن و شوهر,روابط جنسی مرد و زن,تمایلات جنسی ...

از رابطه جنسی دهانی لذت ببرید! - ستاره

setare.com/fa/news/1515/از-رابطه-جنسی-دهانی-لذت-ببرید

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تعریف رابطه جنسی دهانی. رابطه جنسی دهانی (Oral sex) نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد و زن با هدف لذت بردن از رابطه جنسی، اندام جنسی و غیر ...

آمیزش جنسی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/آمیزش_جنسی

برای روابط جنسی در انسان‌ها، آمیزش جنسی در انسان را ببینید. ... (از فعل «گادن» و اسم «گاد» که در زبان پهلوی در معنای رابطه جنسی به کار می‌رفته) نامیده می‌شود.

10 مساله اساسی در یک رابطه جنسی - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/doran.../basic-problem-relationship.html

1-رابطه جنسی یكی از ابعاد ارتباطی بین زن و مرد می باشد( بعد اقتصادی،بعد عاطفی ، بعد فكری، بعدجنسی) و رابطه جنسی مساله عجیب و غریب و چندش آوری نیست كه ...

علت دردناک بودن اولین رابطه جنسی +18 - مجله اینترنتی دلگرم

www.delgarm.com/.../116655-علت-دردناک-بودن-اولین-رابطه-جنسی

۱۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اولین رابطه جنسی در شب زفاف همیشه دردناک نیست اما برای برخی از زنان(و یا حتی مردان) امکان دارد که این ارتباط در شب زفاف نامطلوب و دردناک شود.

رابطه جنسی در کشورهای مختلف جهان چگونه است؟ - پارس ناز

www.parsnaz.ir/news_detail_27768.html

مردانی که این شغل را انتخاب می کنند، شهر به شهر می گردند و در ازای دریافت پول از دختران باکره، اقدام به برقراری رابطه جنسی با آنها می کنند. بر اساس سنتی در جزیره ...

رابطه جنسی دهانی برای زنان - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

www.tanzimekhanevadeh.com/.../1312-رابطه-جنسی-دهانی-برای-زنان

در این رابطه جنسی مرد با دهان و لبها و زبان ناحیه کلیتوریس یا چوچوله در الت تناسلی زن را تحریک می کند و می مکد. برخی مردان با زبان داخل مجرا را نیز تحریک می کنند ...

روابط جنسی لذت بخش با بکار گیری 7 بازی شیطنت آمیز ...

movafaghbashi.com › روابط زناشویی › آموزش روابط جنسی

تعاملات سکسی و روابط جنسی هیجان انگیز و صمیمانه می توانند روابط زناشویی را زنده و کامیاب نگه دارند . شاید در یک زندگی زناشویی بلند مدت گاهی رابطه جنسی ...

ز ،بهترین زمان و تعداد برقراری رابطه جنسی در روز - میهن گرام

mihangram.com/zanashooii-2.html

زوجین هر زمانی که هماهنگی داشته باشند می‌توانند رابطه جنسی داشته باشند و نیاز به زمان خاصی نداشته و هر زمانی که هر دو آمادگی داشته باشند بهترین زمان برای برقراری ...

جستجوهای مربوط به رابطه جنسی

رابطه دختر و پسر

رابطه از پشت

رابطه نامشروع

رابطه با زن شوهردار

رابطه زناشویی تصویری

روابط جنسیه زناشویی

رابطه با خواهر زن

رابطه مقعدی

علت تمایل مردان به رابطه جنسی دهانی و خودداری برخی زنان از ...

www.amazing.ir/.../because-of-the-tendency-of-women-to-men-oral-sex-...

رابطه جنسی دهانی (در انگلیسی: Oral sex) نام نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد برای زن و یا زن برای مرد و یا هر دو به طور رابطه جنسی,رابطه جنسی از راه دهان.

رابطه جنسی دهانی - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/mouth2-relation.html

مکیدن دستگاه تناسلی زن آمیزش جنسی عوارض رابطه جنسی دهانی رابطه جنسی دهانی,سکس دهانی,خوردن دستگاه تناسلی زن,عوارض سکس دهانی,لذت جنسی,سکس مهبلی,سکس ...

از رابطه جنسی دهانی لذت ببرید! - ستاره

setare.com/fa/news/1515/از-رابطه-جنسی-دهانی-لذت-ببرید

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تعریف رابطه جنسی دهانی. رابطه جنسی دهانی (Oral sex) نوعی از آمیزش جنسی است که در آن مرد و زن با هدف لذت بردن از رابطه جنسی، اندام جنسی و غیر ...

آموزش رابطه جنسی, خوردن آلت زن, رابطه جنسی دهانی, لیسیدن ...

zibajoo.ir/آموزش-کامل-رابطه-جنسی-دهانی-18/

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه جنسی دهانی – در صورتیکه زیر ۱۸ سال هستید این مطلب را نخوانید. 3232. مسئله ای که عمومیت دارد. تماس از راه دهان تحریک بر انگیزبوده و قوه ...

رابطه جنسی دهانی - آکا - آکاایران

www.akairan.com/marriage/zanashooi/20148162120.html

۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آکاایران : رابطه جنسی دهانی نام گونه ای از آمیزش جنسی در انسان می باشد که تلاش می شود در این رابطه اندام شریک جنسی فرد مورد تحریک قرار بگیرد .

آموزش رابطه جنسی دهانی برای زوجین – قلقلی خان

qelqeli.ir › دانستنی های جنسی

۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یکی از راههای سکس یا عمل جنسی یا به ارگاسم رساندن شریک جنسی رابطه جنسی دهانی است. سکس دهانی عبارت است از وارد کردن آلت تناسلی مرد در دهان و ...

رابطه دهانی تو جامعه ما رایجه؟ :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/427/رابطه-دهانی-تو-جامعه-ما-رایجه

رابطه دهانی و با کاندوم و یا کیسه فریزر براش انجام بد که حالتم بهم نخوره و مایع منی وارد ... ما تا حالا خیلی بصورت کلی در مورد رابطه جنسی با هم صحبت کردیم و وارد ...

ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی - رابطه جنسی دهانی

masaelejensihot.blogfa.com/tag/رابطه-جنسی-دهانی

ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی - رابطه جنسی دهانی - آموزش صحيح روابط جنسی و آموزش دخول + پاسخ به سوالات شما - ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی.

به ارتباط جنسی دهانی علاقه دارم | پرسمان دانشجويي - تربیتی ...

www.moshavereh.porsemani.ir/content/به-ارتباط-جنسی-دهانی-علاقه-دارم

خيلي به اين موضوع و ارتباط جنسی دهانی فكر مي كنم و حتي چندين بار در ... عذاب رواني شديد در مواجهه با اشارات دروني يا بيروني كه رابطه يا شباهتي به حادثه مذكور دارند.

سکس دهانی | رسانه آموزشی دکتر شمشیری

drshamshiri.com/?page_id=847

ابتدا باید به این نکته توجه کرد که سکس دهانی زمانی انجام شود که هر دو شریک جنسی تمایل به این روش دارند و هر دو طرف خواهان این رابطه هستند. نکته دوم بحث بهداشت می ...

مجموعه بیست و یک - رابطه دهانی - آموزش تصویری حالات آمیزش

www.tanzimekhanevade.ir/160655-مجموعه-بیست-و-یک-رابطه-دهانی

12. آموزش تصویری رابطه دهانی 13. آموزش تصویری ماساژ جنسی (ویژه متاهلین) 14. آموزش تصویری نزدیکی پستانی 15. آموزش تصویری روش های رابطه جنسی 16.

عوارض رابطه جنسی دهانی - شمسه

salam98.ir/tag/عوارض-رابطه-جنسی-دهانی/

مجموعه: دانستنیهای جنسی رابطه جنسی دهانی خطر ابتلا به سرطان گلو را افزایش می دهد رابطه جنسی دهانی و خطر ابتلا سرطان گلو!بر اساس یافته های انجمن سرطان آمریکا، ...

طلبه پاسخگو/ پرسش از شما پاسخ ازما - رابطه جنسی دهانی حكم ...

www.t-pasokhgoo.ir/...جنسی...رابطه-جنسی/1243-رابطه-جنسی-دهانی-حكم...

۲۹ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - رابطه جنسی دهانی با ایجاد سرطان دهان و گلو ارتباط دارد و این چیزی است که در چند پژوهش جدید تایید شده است. اگر خواهان تندرستی شریک زندگی خود ...

نکاتی که باید قبل از رابطه جنسی دهانی بدانید

www.hidoctor.ir/4155_نکاتی-که-باید-قبل-از-رابطه-جنسی-دهانی-بد.ht...

۶ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - امرور بحث ما درابره رابطه جنسی دهانی است که در این گونه رابطه بیماریهایی که ممکن است سلامت شمارا تهدید کند البته ممکن است این بیماریها به ...

رابطه ی جنسی دهانی چه پیامد هایی دارد؟ - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/16289_رابطه-ی-جنسی-دهانی-چه-پیامد-هایی-دارد؟.html/

۲ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - رابطه جنسی دهانی یا همان اورال سکس، یکی از رابطه‌هایی است که برخی از زوجین، بدون در نظر گرفتن عواقب خطرناک این کار و بدون دغدغه، آن را انجام ...

آموزش كامل مسائل جنسي و روابط زناشويي - رابطه جنسی دهانی

masaelejensie2010.blogfa.com/tag/رابطه-جنسی-دهانی

رابطه جنسی دهانی و خطر ابتلا سرطان گلو! بر اساس یافته های انجمن سرطان آمریکا، رابطه جنسی دهانی می تواند منجر به بروز سرطان گلو شود. البته این نوع ارتباط جنسی ...

رابطه جنسی دهانی برای خانم ها لذت بخش است | از زندگی لذت ببر

enjoylife.ir/رابطه-جنسی-دهانی-برای-خانم-ها-لذت-بخش-اس/

۲۷ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یکی از مراحل مهم پیش نوازش رابطه جنسی دهانی مرد برای زن است. معمولا مردان ابایی از این کار ندارند و به راحتی این کار را برای زن انجام می دهند.

عوارض و خطرات رابطه جنسی دهانی چیست؟

irmind.com › مقالات و مطالب › آموزش روابط عاطفی عاشقانه و روابط جنسی

در گذشته داشتن رابطه جنسی دهانی یک تابو وممنوعیت محسوب می شد.آمار ملی نشان می دهد که در بیشتر آمریکایی ها برخی از تجربه ها در زمینه رابطه جنسی دهانی در سال های ...

خطرات رابطه‌ی جنسی دهانی - وبسوار

websavar.ir/fa/news/1044

۳ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در این مطلب قصد داریم شما را از خطرات این رابطه آگاه سازیم. رابطه جنسی دهانی یا همان اورال سکس، یکی از رابطه‌هایی است که برخی از زوجین، بدون در نظر ...

رابطه جنسی دهانی می تواند خیلی خطرناک باشد

www.berooztarinha.com/...جنسی/رابطه-جنسی-دهانی-می-تواند-خیلی-خطرنا...

آیا بیماری های مقاربتی از طریق رابطه جنسی دهانی هم منتقل می شوند؟ چون اکثر افرادی که رابطه جنسی دهانی برقرار می کنند انواع رابطه جنسی دیگر را هم انجام می دهند، برای ...

صفحه 3 از حدود ۴۴۵٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۲۵ ثانیه) 

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

رابطه جنسی دهانی برای زنان - دمت جیز | مدل لباس, اس ام اس, ...

www.dametjiz.com/رابطه-جنسی-دهانی-برای-زنان/

رابطه جنسی دهانی,رابطه جنسی در زنان,رابطه جنسی دهانی در زنان,رابطه جنسی بدون دخول,تحریک چوچوله در زنان,تحریک جنسی زنان و مکیدن الت زنانه,چوچوله زنان و رابطه ...

Ravanpajoh - خطرات رابطه جنسی دهانی

www.ravanpajoh.com › مقالات › خواندنی‏ها

آیا رابطه جنسی دهانی بی خطر است؟ مطالعات انجام شده حاکی از آن است که رابطه جنسی دهانی کاملا بی خطر نیست، هم برای فاعل و هم برای مفعول امکان انتقال STD وجود دارد.

رابطه جنسی دهانی و خطر سرطان گلو! - سیمرغ

seemorgh.com › سلامت › سلامت جنسی › بیماریهای جنسی

۲ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بر اساس یافته های انجمن سرطان آمریکا، رابطه جنسی دهانی می تواند منجر به بروز سرطان گلو شود. البته این نوع ارتباط جنسی به خودی خود موجب سرطان ...

درباره رابطه جنسی دهانی بیشتر بدانیم - iranbanou.com

www.iranbanou.com/.../195474-درباره-رابطه-جنسی-دهانی-بیشتر-بدان...

در رابطه جنسی دهانی اعضای دهان و حلق در تحریک اندام جنسی طرف مقابل نقش دارد ... رابطه جنسی دهانی یکی از مراحل مهم پیش نوازش مرد برای زن است. معمولا مردان ابایی از ...

پزشكي - آیا رابطه جنسی دهانی برای من مشکل ساز است؟

iranteb.blogfa.com/post-213.aspx

امروز یکی از دوستان عزیز نظر مرا در مورد سکس یا رابطه دهانی پرسیدند. خدمت این دوست و بقیه علاقمندان عرض میکنم آمار نشان داده است که نظر اکثریت زوج ها را نمیتوان ...

عوارض رابطه جنسی دهانی - پزشکین

pezeshkin.ir/عوارض-رابطه-جنسی-دهانی/

عوارض رابطه جنسی دهانی : قابل توجه زوجینی که به رابطه جنسی از طریق دهان علاقه دارند بخوانید در این جا در مورد عوارض رابطه جنسی دهانی با جزئیات کامل در ادامه.

دکتر رهام صادقي - رابطه جنسی دهانی

www.roham.ws › فهرست انجمنهاي گفتگو › سوالات زنان

13پست

دکتر رهام صادقي - اخبار و تازه ها ، پاسخ به سوالات - رابطه جنسی دهانی.

رابطه جنسی دهانی (اورال) | تالار گفتگوی سلامت و زیبایی زنان

parsivenus.com › ... › مسائل جنسی و روابط زناشویی

سوال: وقتی از کرم یا اسپری تاخیری استفاده کنی ، سکس دهانی ایرادی داره ؟؟؟؟؟ همچنین تو این زمان حتما باید با کاندوم نزدیکی کرد ؟؟؟؟؟ جواب: حتما باید...

انتقال ایدز از طریق رابطه جنسی دهانی - مرکز ملی پیشگیری ...

aids.ir/post/557/انتقال-ایدز-از-طریق-رابطه-جنسی-دهانی

۵ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آیا اچ‌آی‌وی از طریق آمیزش دهانی منتقل می شود؟ ... برچسب ها روابط جنسیآمیزش مقعدیآمیزش جنسیانتقال ایدز از رابطه جنسیرابطه جنسی دهانی.

عوارض رابطه جنسی دهانی - الو دکتر

www.alodoctor.ir/question/search/6899/عوارض-رابطه-جنسی-دهانی-

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - الو دکتر : کاربر گرامی ، پرسش شما پیش از این در سامانه الو دکتر پاسخ داده شده است . لطفا کلیک کنید : رابطه دهانی تناسلی. کاربر گرامی ، اگر ...


رابطه جنسی دهانی و بیماری های مقاربتی - مردمان

www.mardoman.net/health/رابطه-جنسی-دهانی-و-بیماری-های-مقاربتی

آیا بیماری های مقاربتی از طریق رابطه جنسی دهانی هم منتقل می شوند؟ چون اکثر افرادی که رابطه جنسی دهانی برقرار می کنند انواع رابطه جنسی دیگر را هم انجام می دهند، برای ...

آمیزش جنسی دهانی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/آمیزش_جنسی_دهانی

نقاشی آبرنگ از آشیل دورییا، نقاش فرانسوی که به نمایش یک صحنهٔ اروتیک سکس دهانی پرداخته‌است. در این اثر مردی در جریان یک مهمانی رسمی در حال تحریک اندام جنسی ...

آيا رابطه جنسی دهانی بي خطر است؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/health/archives/120699.php

۱۶ شهریور ۱۳۸۸ ه‍.ش. - مطالعات انجام شده حاکي از آن است که رابطه جنسی دهانی کاملا بي خطر نيست، هم براي فاعل و هم براي مفعول امکان انتقال STD وجود دارد. STD = Sexually ...

رابطه جنسی دهانی و خطر سرطان - آسان طب

asanteb.com › خانواده

رابطه جنسی دهانی می تواند در صورت آلودگی ، شما را مستعد ابتلا به سرطان گلو کند پس بهتر است مراقب باشید! شایعترین بیماری جنسی از طریق رابطه دهانی هرپس ...

سوالات متداول » IRCHA

ircha.tums.ac.ir/page,1,soalaterayej.html

سوالات متداول. 1- HIV چگونه از یک شخص به شخص دیگر منتقل می شود ؟ انتقال HIV از راه های زیر امکان پذیر است : - رابطه جنسی ( دهانی،واژنی،مقعدی) به شخص آ لوده .

خطرات رابطه جنسی دهانی - صفحه نخست - blogfa.com

www.4144044.blogfa.com/author-4144044.aspx?p=3

مشخص شده است که گنوره (Gonorrhea) از فرد آلوده در طی رابطه جنسی دهانی به فرد مقابل منتقل گردد و سپس عفونت از گلوی آن فرد به ناحیه تناسلی افراد بعدی منتقل ...

آموزش رابطه جنسی و زناشویی / ORAL SOFT HARD - عکس

funnos.com/2515/آموزش-رابطه-جنسی-و-زناشویی-oral-soft-hard

از آنجایی که رابطه جنسی مقعدی ، یک رابطه پر خطر جنسی محسوب میشود و همچنین انتقال بیمارها از این روش سهل تر و البته آسیبهای فیزیکی برای زن بهمراه دارد لذا این ...

برچسب ها - رابطه جنسی دهانی - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/tag/1/رابطه%20جنسی%20دهانی

تعریف رابطه جنسی دهانینوعی از اعمال اصلی رابطه جنسی که... انجام می پذیرد و جزء رفتارهای مستقیم رابطه جنسی میباشد... دلایل لذت فیزولوژیکی رابطه جنسی دهانی ...

Oral Sex تماس جنسي از راه دهان (سکس دهاني) - Salamat Iran ...

www.iranhealers.com/modules.php?name=Sections&op...artid=334

از راه سکس دهاني مشکل است. بعلاوه اينکه بيشتر اشخاص در روابط جنسي شان شکل هاي ديگري از تماس هاي جنسي را علاوه بر رابطه دهاني دارند. مانند دخول در واژن و يا مقعد.

سرطان و بیماریهای ناشی از روابط جنسی دهانی - تالار گفتگوی ...

forum.hammihan.com › ... › اخبار و مقالات متفرقه پزشکی

۷ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 15پست - ‏7 نویسنده

در افرادیکه رابطه جنسی دهانی دارند این ویروس به راحتی به ناحیه دهان منتقل شده و علاوه از آلوده ساختن حفره دهان توسط بزاق می تواند به دیگران منتقل ...

خطر ایدز با رابطه جنسی دهانی - مجله اینترنتی آزمایشگاه

www.amosbat.com/SN838.aspx

۷ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خطر ایدز با رابطه جنسی دهانی. ایدز و رابطه جنسی. تماس جنسی و تحریک از راه دهان با واژن (عضو جنسی زنانه) و یا با آلت تناسلی مرد را تماس جنسی امن ...

راهنمای رابطه جنسی دهانی برای خانم ها وآقایان - آریا سلامت

www.ariasalamat.com/.../راهنمای-رابطه-جنسی-دهانی-برای-خانم-ها-وآقایان

۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این امر برای مردان و زنان یکسان است، عمل سکس دهانی می‌تواند احساساتی لذت‌بخش را در بدن زنان بیدار کند و در همین حال بالابرنده میزان لذات جنسی ...

فصل هجدهم : همه چیز در مورد رابطه جنسی دهانی + آموزش - Yahoo ...

https://groups.yahoo.com/neo/groups/sekte_group/conversations/.../1682

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 1682Fw: دانلود کتاب آموزش م سائل جنسی + پوزیشن سکسی. Expand ..... یکی از مراحل مهم پیش نوازش رابطه جنسی دهانی مرد برای زن است. معمولا مردان ...

یک سوم موارد سرطان گلو ناشی از رابطه جنسی دهانی است : سایت ...

www.pezeshk.us/?p=29832

۲ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پژوهشگران علوم پزشکی در دانشگاه آکسفورد می گویند نتایج بررسی های صورت گرفته نشان می دهد که بیش از یک سوم موارد سرطان گلو ناشی از ...

روابط جنسی زن وشوهر...!!+18 - Browse the Latest Snapshot

lowlanders11.rssing.com/chan-6847968/all_p2.html

سکس دهانی یک فعالیت جنسی متداول س,ک,س دهانی شامل دادن یا گرفتن تحریک دهانی از طریق ساک زدن یا لیس زدن آلت جنسی مردانه، آلت جنسی زنانه و یا سوراخ مقعد است.

درباره رابطه جنسی دهانی بیشتر بدانیم | وینمو

winmo.ir/17581

۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه جنسی دهانی یکی از مراحل مهم پیش نوازش مرد برای زن است. معمولا مردان ابایی از رابطه جنسی دهانی ندارند و به راحتی این کار را برای زن انجام می دهند.

روابط جنسی دهانی خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد - آبی روز

www.abirooz.com/.../699-روابط-جنسی-دهانی-خطر-ابتلا-به-سرطان-را-اف...

۲۵ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مطالعات جدید نشان می دهد روابط جنسی دهانی 9 برابر بیشتر از زمانی که یک فرد به طور همزمان هم سیگار می کشد و هم الکل می نوشد می تواند به سرطان دهان ...

احکام شرعی | رابطه جنسی دهانی « از نظر شرعی » | احکام

baelm.ir › سبك زندگي › احکام

رابطه جنسی دهانی آیا مکیدن دستگاه تناسلی زن برای مرد ضرری به لحاظ بهداشتی دارد؟ یعنی ترشحاتی که خارج می شود و ناخودآگاه به درون دهان فرد هم می رود، آیا ضرری.

آیا امکان داره با رابطه ی جنسی دهانی دچار بیماری ایدز یا HIV ...

2tarke.com/1112/hiv-oral/

۴ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سوال شما: اگر کسی که به بیماری ایدز مبتلا شده با شریک جنسی خودش رابطه ی جنسی دهانی داشته باشه، فرد سالم دچار بیماری HIV ( ایدز ) می شود ؟

نکات مهم قبل از رابطه جنسی – جديدترين اخبار ايران و جهان ...

www.momtaznews.com/نکات-مهم-قبل-از-رابطه-جنسی/

تقریباً همه با پیش‌نوازی جسمی آشنایی دارند که شامل بغل کردن، بوسیدن، لمس کردن عاشقانه و رابطه جنسی دهانی و از این قبیل می‌شود. اما وقتی به پیش‌نوازی احساسی ...

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو