ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

زناشویی بعد از زایمان.رابطه زناشویی بعد از زایمان

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

زناشویی بعد از زایمان.رابطه زناشویی بعد از زایمان

.

کسب درآمد

.

زناشویی بعد از زایمان.رابطه زناشویی بعد از زایمان

آداب زناشویی آموزش زناشویی با عکس آموزش زناشویی با فیلم آموزش زناشویی فیلم آموزش زناشویی+عکس زناشويي آموزش زناشويي آميزش زناشویی آپارات زناشویی آموزش تصویری زناشویی اپاراتزناشویی از دیدگاه اسلام زناشویی اموزش زناشویی اندروید زناشویی با عکس زناشویی باحال زناشویی بارداری زناشویی بعد از سزارین زناشویی به انگلیسی زناشویی بهتر

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

زناشویی بعد از زایمان

 

 زناشویی اموزش , زناشویی اندروید , زناشویی اپارات , زناشویی از دیدگاه اسلام , زناشویی آموزش تصویری , زناشویی آپارات , زناشويي آموزش , زناشويي آميزش , آداب زناشویی , آموزش زناشویی با عکس , آموزش زناشویی فیلم , آموزش زناشویی+عکس , آموزش زناشویی با فیلم , زناشویی با عکس , زناشویی باحال , زناشویی بعد از زایمان , زناشویی به انگلیسی , زناشویی بهتر , زناشویی بارداری , زناشویی بعد از سزارین ,

زناشویی بعد از زایمان

پس از زایمان، اندازه دیواره واژن، فرج و سایر اعضای لگن به تدریج کاهش پیدا کرده و به حالت عادی بر می گردند. اما بازگشت آنها به حالت عادی به ندرت رخ می دهد. این برگشت معمولا ۴ تا ۶ هفته زمان می برد.

بلافاصله پس از زایمان،پارگیهای واژن و فرج نیز موجب کاهش واکنش ارگاسمی این اعضاو رسیدن به اوج لذت می گردد. محل اپی زیاتومی- برشی که در طی زایمان طبیعی، در ناحیه ورودی واژن زده می شود- معمولا موجب بروز نگرانیهایی در زن و همسرش می شود. بهبود این زخم معمولا ۲ هفته طول می کشد ، اما ممکن است ۴ ماه زمان ببرد.تا محل جوش خوردن زخم آنقدر حالت الاستیکی پیدا کند تا آمیزش به راحتی و بدون مشکل انجام پذیرد.

آمیزش زودرس، قبل از قطع خونریزی ،براساس ادعای یکی از پژوهشگران جین رابینسون(۱۹۹۸) موجب بروز آمبولی هوا و مرگ زنان شده است. او در مقاله خود با عنوان ”مردن برای فعالیت جنسی“ به ۲ خطر عمده فعالیتهای جنسی زودهنگام و قبل از توقف کامل خونریزی اشاره می کند :

۱- گشاد شدن سینوسهای رحمی در ماه نهم و ورود هوا در رگهای رحمی در طی فعالیت جنسی ( بویژه در زنان چند زا که رحم با سرعت کمتری منقبض می شود)و خطر بروز آمبولی هوا

۲-پرهیز از قرار گرفتن در وضعیت سجده تا توقف کامل خونریزی (قرار گیری رحم در سطحی بالاتر از دهلیز راست قلب و ایجاد فشار منفی و مکیده شدن هوا به داخل سیاهرگهای باز و بروز آمبولی هوا)

بنابراین بهترین توصیه برای والدین، به تاخیر انداختن فعالیت جنسی تا توقف ترشحات پس از زایمان است.زمان اعلام آمادگی برای شروع فعالیت جنسی در میان افراد مختلف می باشد.بسیاری ازخانمها، برای کسب این آمادگی به ۶ ماه وقت نیاز دارند. زوج باید از زمان طولانی لازم برای سازگاری دوباره زن با فعالیت جنسی، آگاه شوند گاهی زوجهایی که این آمادگی به آنها داده نشده احساس بی کفایتی و گناه می کنند و مرد نیز در پایان ۶ هفته پس از زایمان ممکن است احساس کند، کنار گذاشته شده یا فراموش شده است.

علل کاهش فعالیت جنسی پس از زایمان

دیس پارونی
دیس پارونی، یا درد هنگام آمیزش، این درد می تواند ناشی از اپیزیاتومی و پارگیهای پرینه در طی زایمان باشد وحتی در صورت بهبودی نیز می تواند موجب کاهش فعالیت جنسی زنان گردد.

در صورتی که از درد هنگام آمیزش، رنج می برید، به یک ماما یا پزشک مراجعه کنید. در این مرحله یک معاینه واژینال برای بررسی علت ناراحتیهای شما ضروری است زیرا می تواند علل ترس و اضطراب شما را در مورد واژن و پرینه مشخص کند.

شیردهی
اگرچه ثابت شده است، شیردهی موجب ایجاد دلبستگی بین مادر و نوزاد می گردد، مکیدن پستان توسط نوزاد برای مادر لذت بخش بوده و در برخی خانمها،موجب بروز تحریک می شود. به همین دلیل بسیاری از مادران احساس گناه و اضطراب را تجربه می کنند. به علاوه زن و شوهر ممکن است نتوانند با نقش دوگانه پستان کنار بیایندو بسیاری از زنان، ترشح شیر از سینه را زشت و خجالت آور می دانند.

خستگی
بارداری و زایمان یک مرحله بحرانی و در عین حال خوشایند برای بسیاری از خانمهاست. این دوره معمولا موجب بروز خستگی فوق العاده در شما ، به عنوان یک مادر می شود. کسب مسوولیت بیشتر و مراقبت کودک و شب نخوابیها نیز به این خستگی اضافه می کند. در این موارد اغلب خواب به مسائل جنسی ترجیح داده می شود و زن از عدم همکاری شوهرش می رنجد.اختصاص دادن وقتی در اوایل روز و پیش از بروز خستگیها به مسائل جنسی می تواند در حل این مشکل مفید باشد.

افسردگی پس از زایمان
ده درصد از مادران جوان، دوره ای از افسردگی شدید را در اولین سال پس از زایمان تجربه می کنند. از دست دادن میل جنسی یکی از ویژگیهای شاخص این بیماری است. این بیماران نیازمند حمایت و درمان کافی هستند. در صورتی که تغییر ی در میل به غذا خوردن و خوابیدن در خود احساس می کنید یا احساس می کنید در اغلب ساعات روز خلق گرفته ای دارید و دلتان می خواهد گریه کنید، حتمااین موضوع را با ماما یا پزشکتان در میان بگذارید، زیرا ممکن است دچار درجاتی از افسردگی پس از زایمان شده باشید.

زایمان
بسیاری از زنان نمی توانند با مشکل برهنه شدن بدنشان در مقابل دیگران و بی احترامی ناشی از آن کنار بیایند. هنگامی که زایمان تجربه ای صدمه آور و سرشار از این صحنه ها باشد، ترس از عدم بهبود صدمات ناشی از این زایمان در دل زن ریشه می دواند. . بسیاری ازخانمها، ناامیدی و احساس شکست زیادی را به علت ناتوانی در انجام زایمان طبیعی تجربه می کنند. در این موارد تشویق زن به صحبت کردن از تجربه های زایمانش به بهبود او کمک خواهد کرد. بنابراین، اگر تجربه زایمان ناخوشایندی داشته اید، سعی کنید موضوع را با همسر و اطرافیانتان در میان بگذارید و از آنها بخواهید از شما بیشتر حمایت کنند.

مشکلات زنانگی
بسیاری از زنان ، زن بودن را بسیار مشکل می دانند. آنها با پریودهای ماهانه، سندرم پیش از قاعدگی، یائسگی و مشکلات ناشی از روابط جنسی ، سخت تر کنار می آیند. خانمهایی که مسائل جنسی را تنها به عنوان بهانه ای برای بچه دارشدن قبول کرده اند، فعالیت جنسی را پس از زایمان دیرتر آغاز خواهند کرد. این زنان ممکن است مسائل جنسی را تنها برای بجه دار شدن تحمل کرده باشند، اما پس از زایمان آن را غیر ضروری تشخیص می دهند.در حالی که فعالیت جنسی لذت بخش، بخشی از صمیمیت زناشویی است و به تداوم روابط زن و شوهر کمک می کند.

پذیرش نقش مادری
سازگاری با یک نوزاد به پشتوانه ای قوی نیازمند است. خانمهایی که خودشان مراقبتهای مادرانه کمتری را دریافت کرده و یا فاقد این حمایتها بوده اند، سازگاری با نقش مادری را بسیار مشکل می دانند و این مشکل را با حمایت و مراقبت بیش از حد خودشان از نوزاد ، جبران می کنند و به این ترتیب وقت کمتری برای پرداختن به خود و یا همسرشان خواهند داشت.

وجود مشکلات درروابط همسران
بسیاری از افراد برای حل مشکلات زن و شوهرهایی که با هم اختلاف دارند توصیه می کنند زوج ، بچه دار شوند تا روابطشان مستحکمتر شود، در حالی که این توصیه در اغلب مواقع درست نیست.مشکلات ارتباطی پیش از تولد کودک، اغلب با تولدفرزند تشدید می شودو این امر بر روابط جنسی نیز تاثیر می گذارد. بنابراین والدین باید تشویق شوند که احساسات خود را با هم مطرح کرده و به اشتراک بگذارند.از هر خلوتی برای تبادل افکار و آرزوهایتان با هم استفاده کنید.

مشکلات ارتباطی شوهر
مردان نیز ممکن است پس از تولد کودک، دچار کاهش فعالیتهای جنسی شوندو کنار آمدن با نقش جدیدشان را به عنوان پدر مشکل بیابند. در این موارد پدران اسیب پذیر تر و حساستر شده و نیازمند حمایت بیشتری هستندو از توجه مطلق همسرشان به کودک شکایت دارند.

احساس والدین در مورد ترس از مشاهده توسط نوزاد
بسیاری از والدین از اینکه به محض آغاز فعالیت جنسی ، کودک بیدار شده و شیر می خواهد شکایت دارند.

روابط جنسی و شیردهی
شیردهی آثار حسی بسیاری دارد، اما ممکن است زنان شیرده ، خستگی و عدم علاقه به فعالیت جنسی را در این دوران تجربه کنند. بسیاری از خانمها احساس می کنند نیاز بدنشان به تماس حسی با برقراری شیردهی، برطرف شده و نیازمند تماس حسی بیشتری با همسرشان نیستند. در حالی که عده ای دیگر شیردهی را تجربه ای حسی و عمیق دانسته و در طی آن به ارگاسم می رسند.پرشیر بودن سینه ها نیز از نظر بسیاری از همسران خوشایند است، ولی عده ای آن را نامطلوب می دانند.

اثر شیردهی بر میل جنسی شناخته شده،بعضی از خانمها، با تغییری درفعالیت و میل جنسی خود مواجه نمی شوند ،ولی عده ای دیگر این کاهش را تجربه می کنند.براساس یکی از پژوهشها، میل جنسی زنان شیرده درمقایسه با گروهی که کودکانشان رابا شیشه تغذیه می کنند،کاهش نشان می دهد.

 

منبع: drmolaei.ir

زناشویی اموزش , زناشویی اندروید , زناشویی اپارات , زناشویی از دیدگاه اسلام , زناشویی آموزش تصویری , زناشویی آپارات , زناشويي آموزش , زناشويي آميزش , آداب زناشویی , آموزش زناشویی با عکس , آموزش زناشویی فیلم , آموزش زناشویی+عکس , آموزش زناشویی با فیلم , زناشویی با عکس , زناشویی باحال , زناشویی بعد از زایمان , زناشویی به انگلیسی , زناشویی بهتر , زناشویی بارداری , زناشویی بعد از سزارین ,  

 

 

 

 روابط جنسی بعد از زایمان در روابط زناشویی - موفق باشی

movafaghbashi.com › روابط زناشویی › آموزش روابط جنسی

زایمان و رابطه زناشویی و شروع یک رابطه جنسی لذت بخش بعد از زایمان پس از زایمان، اندازه دیواره واژن، فرج و سایر اعضای لگن به تدریج کاهش پیدا کرده و به حالت.

آمیزش جنسی پس از زایمان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/آمیزش_جنسی_پس_از_زایمان

آمیزش جنسی بعد از پایان بارداری و پس از زایمان برای چندین هفته یا ماه به تاخیر می‌افتد و زوجین در مدت مشخصی قادر به نزدیکی نیستند. رابطه زناشویی در این دوران ...

‏۱ آسیب‌ها و روش‌های زایمان - ‏۲ مدت تأخیر در آمیزش جنسی و از ... - ‏۳ زایمان سزارین

روابط زناشویی پس از زایمان قسمت اول | دکتر میترا مولائی ...

www.drmolaei.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=7721

روابط زناشویی پس از زایمان قسمت اول. پس از زایمان، اندازه دیواره واژن، فرج و سایر اعضای لگن به تدریج کاهش پیدا کرده و به حالت عادی بر می گردند. اما بازگشت آنها به ...

روابط زناشویی پس از زایمان قسمت دوم | دکتر میترا مولائی ...

www.drmolaei.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=7747

برای بهبود روابط زناشویی پس از زایمان،به کار بستن نکات زیر مفید است. پس از زایمان در هر دو شیوه زایمان واژینال و سزارین بهتر است آمیزش تا 3-4 هفته به تاخیر ...

درباره رابطه جنسی پس از زایمان بیشتر بدانید - سیمرغ

seemorgh.com › سلامت › سلامت جنسی › سلامت جنسی در خانواده

۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - اگرچه زن ممكن است در اوایل دوره پس از زایمان، از نظر فیزیولوژیك، توان لازم برای شروع روابط زناشویی را داشته باشد، ولی ممكن است از آمادگی روانی ...

تغییرهای رابطه زناشویی بعد از زایمان - نیک صالحی

www.niksalehi.com/pezeshki/view/136935.php

زندگی زناشویی بعد از زایمان مادر شدن یکی از ودیعه‌های الهی است که خداوند به زنان عطا کرده است. هنگامی که پس از 9 ماه بارداری، موعد زایمان فرا می‌رسد یکی از زیباترین ...

پس از زایمان تا چند روز نباید ارتباط جنسی داشته باشید؟

www.beytoote.com/wedlock/learn/early3-childbearing.html

رابطه زناشویی دانستنیهای جنسی رابطه جنسی پس از زایمان رابطه زناشویی بعد از زایمانذ رابطه جنسی ارتباط جنسی در اوایل بچه دار شدن,زایمان,نزدیکی پس از زایمان ...

5 نکته درباره شروع رابطه زناشویی بعد از زایمان - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/news/.../5-نکته-درباره-شروع-رابطه-زناشویی-بعد-از-زای...

۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 5 نکته درباره شروع رابطه زناشویی بعد از زایمان زایمان،زنان،ارتباط،زناشویی،جنسی،تولد،کودک،افسردگی،شیردهی،تغییرات،درد،شیردهی.

نزدیکی بعد از زایمان - پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1271-نزدیکی-بعد-از-زایمان

باور غلط ديگري كه در اين مورد رواج دارد، بهتر بودن سزارين نسبت به زايمان طبيعي براي برقراري رابطه زناشويي بعد از آن است. البته بعضي اوقات هم مشغوليت بچه‌داري ...

رابطه جنسی پس از زایمان - ناگفته های مسايل همبستری و ...

masaelejensihot.blogfa.com/tag/رابطه-جنسی-پس-از-زایمان

معمولاً اولین رابطه ی جنسی پس از زایمان ناخوشایند، دردناک و شاید بدون لذت باشد. راهکارهایی برای بهبود رابطه جنسی بعد از زایمان به تازگی وارد دوران زیبای مادری شده ...

جستجوهای مربوط به زناشویی بعد از زایمان

خونریزی پس از زایمان

نزديكي بعد از پريود

بخیه در زایمان طبیعی

اولين نزديكي با همسر

افسردگی بعد از زایمان

زایمان سزارین

نزديكي از پشت

زایمان در آب

آمیزش جنسی بعد از زایمان

www.tanzimkhanevadeh.ir/posts/738/آمیزش-جنسی-بعد-از-زایمان.html

باور غلط ديگري كه در اين مورد رواج دارد، بهتر بودن سزارين نسبت به زايمان طبيعي براي برقراري رابطه زناشويي بعد از آن است. البته بعضي اوقات هم مشغوليت بچه‌داري ...

رابطه زناشويي پس از زايمان

amuzesh.rozblog.com/cat/27

پرسش: تقریباً یک هفته است که زایمان کرده ام. زایمانم کاملاً عادی بود و مشکل خاصی وجود نداشت. سلامتی خودم را به طور کامل به دست آورده ام و مصر هستم تا رابطه ی جنسی ...

زندگي زناشويي بعد از زايمان - راسخون

rasekhoon.net › ... › پس از زایمان › زندگي زناشويي بعد از زايمان

تولد نوزاد چرا و تا چه زماني رابطه زناشويي را مختل مي‌کند؟ مادر شدن يکي از وديعه‌هاي الهي است که خداوند به زنان عطا کرده است. هنگامي که پس از 9 ماه بارداري، موعد زايمان فرا ...

رابطه جنسی بعد از زایمان طبیعی - صفحه 1 - نی نی سایت

www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=271585

۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 15پست - ‏12 نویسنده

البته هنوز رابطه نداشتم ولی امروز دوستم که حدود دوسال از زایمانش می گذره می گه از بعد از زایمان دیگه نتونستم مثل سابق با شوهرم از رابطه جنسی مان ...

رابطه زنا شویی بعد از زایمان و سزارین - آموزش كامل مسائل ...

masaelejensie2010.blogfa.com/post-37.aspx

آموزش كامل مسائل جنسي و روابط زناشويي - » رابطه زنا شویی بعد از زایمان و سزارین - مطالب اين وب قطعا خواندني و جذاب است فقط کافی است آرشیو را بخوانید.. - آموزش ...

رابطه زناشویی پس از زایمان - سایت نی نی کده

www.ninikadeh.ir/pregnancy/1516

رابطه زناشویی بعد زایمان. دلایل بسیار دیگری وجود دارد که ممکن است باعث شود شما میل نداشته باشید رابطه ی جنسی برقرار کنید. سازگار شدن با مادر بودن می تواند ...

جهان مامایی - رابطه جنسی بعد از زایمان

jahan-mamaii.blogfa.com/post-65.aspx

یک کارشناس مامایی و اختلالات جنسی با بیان اینکه «زایمان تاثیرات مقطعی چه از لحاظ هورمونی و چه از لحاظ آناتومیک بر روی میل جنسی و کاهش آن دارد»، توصیه کرد:«زن ...

نحوه برقراری ارتباط بعد از حاملگی - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/52504_نحوه-برقراری-ارتباط-بعد-از-حاملگی.html/

۱۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پس از زایمان طبیعی اگر خانم احساس راحتی کند پس از چند روز نزدیکی ممکن ..... Q: بعد از زایمان، تا چه مدتی محدودیت و منع رابطه زناشویی وجود دارد؟

بررسی مشکلات روابط جنسی زناشویی ناشی از زایمان در زنان ...

rjms.iums.ac.ir/browse.php?a_id=581&sid=1&slc_lang=fa

توسط نيکپور - ‏2006

زمینه و هدف: 80 درصد از زنان نخست‌زا در سه ماه اول پس از زایمان، حداقل دچار یک مشکل جنسی بعد از زایمان می‌شوند و دو سوم از آن‌ها تا شش ماه پس از زایمان، مشکل‌شان باقی ...

Ravanpajoh - رابطه زناشويي پس از زايمان

www.ravanpajoh.com/index.php?option=com_content&task...id...

باور غلط ديگري که در اين مورد رواج دارد، بهتر بودن سزارين نسبت به زايمان طبيعي براي برقراري رابطه زناشويي بعد از آن است. البته بعضي اوقات هم مشغوليت ...


رابطه جنسی پس از زایمان (طبیعی و سزارین)

mamasite.ir › مقالات › ازدواج و مسائل جنسی

۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شروع رابطه جنسی پس از زایمان طبیعی و یا سزازین. توصیه می شود اولین رابطه جنسی پس از زایمان طبیعی با برش اپی زیاتومی ، 4-6 هفته بعد از ...

زندگی زناشویی بعد از زایمان - عبرت

ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=28134

۲۰ آذر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - آغاز زودهنگام فعالیت زناشویی در دوران پس از زایمان و پیش از توقف کامل ... رابطه زناشویی بعد از زایمان ممکن است تا مدتی ناراحت‌کننده باشد ولی با ...

نمایش تصویری رابطه جنسی بعد از زایمان - آریا سلامت

www.ariasalamat.com/sex.../نمایش-تصویری-رابطه-جنسی-بعد-از-زایمان

۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قبل از شروع رابطه جنسی بعد از زایمان، اطمینان یابید که هیچگونه ترشح و خونریزی واژنی پس از زایمان (نفاس) ندارید. اغلب زنان، چه زایمان طبیعی ...

آیا عدم تمایل به برقراری رابطه ی جنسی زنان بعد از زایمان ...

2tarke.com/3697/is-it-normal-not-to-want-sex-after-having-a-baby/

۲۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آیا این عدم تمایل به برقراری رابطه ی جنسی بعد از زایمان طبیعی است یا خیر ؟ دلایل کاهش غریزه ی جنسی چیه ؟ بازگشت میل جنسی در زنان بعد از ...

رابطه‌ی جنسی بعد از سزارین، دردناک‌تر است یا بعد از زایمان ...

www.alodoctor.ir/.../رابطه-ی-جنسی-بعد-از-سزارین-دردناک-تر-است-یا-...

۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زنانی که بعد از سزارین بچه، برای نخستین بار رابطه‌‌ی جنسی دارند نسبت به زنانی که به طور طبیعی زایمان می‌کنند در رابطه‌‌ی جنسی درد بیشتری ...

رابطه جنسی بعد از زایمان - فارسی طب

www.farsiteb.com/رابطه-جنسی-بعد-از-زایمان.html

۲۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه جنسی بعد از زایمان برای داشتن رابطه جنسی بعد از زایمان نکته مهم برنامه‌ریزی است داشتن رابطه جنسی بعد از زایمان اصولی دارد که شاید هیچ ...

زناشویی | چند روز پس از زایمان میتوان رابطه جنسی را شروع ...

baelm.ir › پزشكي و سلامت ، آشنايي با روش هاي درمان بيماري ها › زناشویی

سرگیری رابطه ی جنسی پس از زایمان زنانی که زایمانی پر مشکل و غیر نرمال داشته اند روابط زناشويي بعد از زايمان رابطه زناشويي بعد از سزارين زناشويي بعد از زايمان.

مقایسه رضایت جنسی از روابط زناشویی پس از زایمان در زایمان ...

tumj.tums.ac.ir/browse.php?a_id=511&sid=1&slc_lang=fa

توسط حنطوش‌زاده - ‏2009 - ‏مقالات مرتبط

زمینه و هدف: تصور ایجاد اختلال در روابط جنسی در زایمان طبیعی (به عنوان عوارض احتمالی ... یافته‌ها: رضایت از روابط زناشویی در گروه زایمان واژینال به طور معنی‌داری از ...

مقايسه رضايت جنسي از روابط زناشويي پس از زايمان در زايمان ...

eprints.arums.ac.ir/3348/

توسط اسدزاده

۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - زمينه و هدف: دوره بعد از زايمان ، تغييراتي در روابط جنسي زنان ايجاد مي كند كه گاه باعث تغييرات نابساماني هاي قابل توجهي در زندگي زناشويي ايحاد مي ...

بررسي رفتار جنسي زنان شيرده

fa.journals.sid.ir/ViewPaper.aspx?id=69558

توسط حيدري معصومه

روش زايمان در 28 درصد موارد به صورت واژينال و در 72 درصد سزارين بود. فعاليت جنسي در 61 درصد يك ماه، 34 درصد دو ماه و 5 درصد سه ماه بعد از زايمان شروع شده بود.


رابطه زناشویی بعد از ورود اولین فرزند -آکا - آکاایران

www.akairan.com/koodak/zaieman1/201361314106.html

رابطه زناشویی بعد از ورود اولین فرزند ... تغییرات هورمونی، فشارهای جسمی ناشی از زایمان و شیردهی، و جابه‌جایی ناگهانی از محیط کار به خانه به همراه نوزاد ممکن است ...

روابط زناشویی بعد از زایمان و مادر شدن به چه صورت خواهد بود

jazireha.com/328/روابط-زناشویی-بعد-از-زایمان-و-مادر-شدن-ب/

۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بعد از زایمان تا چه مدت نمیشود رابطه جنسی داشت ؟ برای رابطه جنسی زایمان طبیعی بهتر است یا سزارین ؟ برخی اعتقاد دارند که تا مدت ها بعد از زایمان ...

نقش پدر در حفظ ارتباط زناشویی پس از زایمان - دانشنامه فرزند

farzand.net › خانواده › پدر › پدر تازه کار

نقش پدر در حفظ ارتباط زناشویی پس از زایمان. پدر و کودک. بازگشت به زندگی جنسی تقریبا عادی، پس از تولد نوزاد، کاملا میسر است اما به زمان احتیاج دارد. به حرف های ...

بررسی رضایت جنسی و خشنودی زناشویی پس از زایمان در زنان ...

ijogi.mums.ac.ir/article_1173_111.html

توسط گلمکانی - ‏2013 - ‏مقالات مرتبط

مقدمه: مسائل جنسی از لحاظ اهمیت، جزء مسائل درجه اول زندگی زناشویی هستند و سازگاری در روابط جنسی زوجین از مهمترین دلایل موفقیت زندگی زناشویی است. مطالعه حاضر ...

علت “سرد مزاجی زنان” بعداز زایمان - نمناک

namnak.com/16283-سرد-مزاجی-زنان-بعداز-زایمان.html

سرد مزاجی زنان و سرد مزاجی زنان بعد از زایمان و علت سرد مزاجی زنان و دلایل سرد مزاجی ... مزاجی زنان بعد از زایمان منجر به بروز اختلالات در روابط جنسی و زناشویی می شود.

زندگی زناشویی بعد از زایمان - نی نی خوشگل من، ایلیان

bebis.niniweblog.com/cat4.php

زندگی زناشویی بعد از زایمان - پسر گلم که روز شماری میکردیم زودی به دنیا بیاد.

جلوگيـري از بارداري ناخواستـه پس از زايمـان - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/.../جلوگيـري-از-بارداري-ناخواستـه-پس-از-زايمـان-...

۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - مخصوصا اگر در اطراف خود مادراني را ديده باشند که حتي 4 ماه بعد زايمان ... سلامت: تا چه مدت بعد از زايمان بهتر است زوجين روابط زناشويي نداشته باشند؟

رابطه زناشویی بعد از زایمان | ویکی نی نی

wikinini.com › زایمان › رابطه زناشویی بعد از زایمان

روابط زناشویی پس از زایمان قسمت اول ویکی نی نی: پس از زایمان، اندازه دیواره واژن، فرج و سایر اعضای لگن به تدریج کاهش پیدا.

توصیه‌ها و نکته‌های مهم برای رابطه جنسی بعد از زایمان - سلامانه

www.salamaneh.com › سرویس سلامت جنسی

۶ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - متفاوت است، بنابراین برای شروع رابطه زناشویی پس از زایمان، نمی‌توان دستورالعمل کلی برای همه صادر کرد. معمولاً تا بسته شدن دهانه رحم و قطع ...

رابطه جنسی صحیح پس از زایمان :: آموزش مسائل زناشویی

masaelejensi.blog.ir/post/رابطه-جنسی-صحیح-پس-از-زایمان

رابطه جنسی صحیح پس از زایمان چگونه است؟ رابطه جنسی صحیح پس از زایمان را در مطلب زیر درسایت بررسی کرده ایم تا زوجین بتوانند بعد از زایمان با همسر خود رابطه ...

رابطه زناشویی بعد از زایمان :: ایران مطلب

https://elaheh2015.blog.ir/.../رابطه%20زناشویی%20بعد%20از%20زایمان

رابطه زناشویی بعد از زایمان ایران مطلب: خیلی از همسران تصور می‌کنند پس از زایمان باید تا هفته‌ها رابطه زناشویی نداشته باشند؛ چون ممکن است برقراری چنین رابطه‌ای ...

بهترین زمان از سرگیری روابط زناشویی بعد از زایمان - تبیان ...

fa.tebyan-sm.ir/various/.../بهترین-زمان-از-سرگیری-روابط-زناشویی-بع

باور غلط دیگری که در این مورد رواج دارد، بهتر بودن سزارین نسبت به زایمان طبیعی برای برقراری رابطه زناشویی بعد از آن است. البته بعضی اوقات هم مشغولیت ...

با بی میلی جنسی بعد از زایمان چه کنیم؟ - جوانی ها

www.javaniha.com › زناشویی › دانستنیهای جنسی

با بی میلی جنسی بعد از زایمان چه کنیم؟ مقاربت جنسی گاهی منجر به بارداری میشود اما داشتن آمیزش جنسی در دوران بارداری چگونه است ؟ایا این امر امکان پذیر است یا منجر ...

دلیل دردناک بودن رابطه زناشویی بعد از زایمان چیست؟ - فراناز

www.faranaz.com/cause-painful-after-the.html

دلیل دردناک بودن رابطه زناشویی بعد از زایمان چیست؟ تقریبا دو ماه از زایمانم که سزارین بود گذشته ولی در این مدت اصلا با همسرم رابطه نداشتم چون خیلی درد دارم. این درد ...

رابطه زناشویی بعد از زایمان و سزارین - Marital and sexual ...

www.meisamgolzad.ir › Home › Sex

۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه زناشویی بعد از زایمان و سزارین خیلی از همسران تصور می‌کنند پس از زایمان باید تا هفته‌ها رابطه زناشویی نداشته باشند؛ چون ممکن است برقراری ...

رابطه زناشویی بعد از زایمان - شمسه

salam98.ir/tag/رابطه-زناشویی-بعد-از-زایمان/

۱۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مجموعه: بارداری و زایمان برای داشتن رابطه جنسی بعد از زایمان نکته مهم برنامه‌ریزی است داشتن رابطه جنسی بعد از زایمان اصولی دارد که شاید هیچ ...

برقراری رابطه زناشویی بعد از زایمان | ایرونسل

ironcell.ir/15504-برقراری-رابطه-زناشویی-بعد-از-زایمان

برقراری رابطه زناشویی بعد از زایمان بی میلی جنسی بعد از زایمان پرسش و پاسخ هایی درمورد روابط زناشویی بعد از زایمان آیا برقرار نمودن ارتباط جنسی با زن پس.

زندگی زناشویی بعد از زایمان

www.zamoune.com/article/WeOwJOw/زندگی-زناشویی-بعد-از-زایمان

بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کا فی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که ...

چکار کنم بعد از زایمان رابطه گرم زناشویی داشته باشم ؟ - مهکام

mehcom.com › پرسش و پاسخ

۱۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رابطه گرم زناشویی بعد از زایمان - پرسش :چکار کنم بعد از زایمان رابطه گرم زناشویی داشته باشم ؟ پاسخ :قبل از هر چیزی باید به تمام زن و شوهر های ...

شیوه رابطه زناشویی در زمان بارداری و پس از زایمان

iranikan.loxblog.com/tag/زایمان/زایمان.htm

اصولا در زمان حاملگی می شود نزدیکی نمود مشروط بر آنکه حالت و وضعیت زن مورد توجه باشد. زنی که از نظر زایمان سابقه مشکلات دارد و لانه گزینی در رحم وی مخاطرات دارد می ...

رابطه زناشویی بعد از زایمان (مشاهده) - جدید 94 -گهر

gahar.ir/tag/رابطه-زناشویی-بعد-از-زایمان/

محدودیت رابطه جنسی بعد از زایمان بعد از زایمان، تا چه مدتی محدودیت و منع رابطه زناشویی وجود دارد؟ پاسخ را از دکتر ملک‌منصور اقصی، متخصص زنان و زایمان بشنوید.

رابطه زناشویی بعد از زایمان وسزارین - روابط زناشویی

womenandmen.persianblog.ir/.../رابطه_زناشویی_بعد_از_زایمان_وسزاری...

روابط زناشویی. آموزش مسایل جنسی وزناشویی. منوی وبلاگ. امید. درباره : من امید متولدسال1372ودرشهرستان سرسبز ودلباز آمل به دنیا اومدم والان در دانشگاه ساری مشغول ...

روابط زناشویی بعد از زایمان - مجله تصویر زندگی

www.tasvirezendegi.ir › زناشویی › بارداری و زایمان

بی میلی جنسی پس از بارداری , بی میلی جنسی پس از زایمان , رابطه جنسی بعد از زایمان , کاهش میل جنسی پس از زایمان , ارتباط جنسی , روابط زناشویی , روابط جنسی.

مطالب مرتبط با زندگی زناشویی بعد از زایمان - پارسه گرد

www.parsegard.com/category/تگها/زندگی-زناشویی-بعد-از-زایم

غذاهای کمکی نوزاد. تگها. زندگی زناشویی بعد از زایمان ... تعداد امتیازها: 263. آیا شما هم از کاهش میل جنسی پس از زایمان رنج می برید؟ چرا این مسأله رخ می دهد؟ ادامه.

پیش بینی افسردگی پس از زایمان بر اساس رضایت زناشویی ...

jpmm.miau.ac.ir/article_59_0.html

توسط شیرجنگ - ‏2012

این پژوهش از نوع همبستگی است، که با هدف تعیین رابطه بین سلامت روان و رضایت زناشویی با افسردگی پس از زایمان صورت پذیرفت. جامعه آماری این پژوهش را تمامی ...

رابطه زناشویی پس از زایمان | بعد از زایمان، تا چه مدتی محدودیت

www.ghatreh.com/news/nn24359204/رابطه-زناشویی-زایمان

۲۳ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بعد از زایمان، تا چه مدتی محدودیت و منع رابطه زناشویی وجود دارد؟ پاسخ را از دکتر ملک منصور اقصی، متخصص زنان و زØ.

نکاتی در مورد رابطه جنسی بعد از زایمان زنان - تاپ ناز

www.topnaz.com › ... › مسائل زناشوئی و ازدواج, طلاق، روابط جنسی

۱۷ ساعت پیش - چند هفته بعد از زایمان باید از رابطه جنسی خودداری کرد و چه مراقبت هایی لازم است تا به مشکل بر نخوریم؟در این مطلب توضیحاتی کامل در مورد رابطه ...

با تغییرات تناسلی پس از زایمان آشنا شوید - مادربانو

madarbanoo.com/17839/با-تغییرات-تناسلی-پس-از-زایمان-آشنا-شو/

۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - معمولا تمام خانم ها پس از زایمان طبیعی با تغییرهایی در وضع واژن خود مواجه ... با این حال اگر این خشکی آزارتان می دهد یا اجازه داشتن رابطه زناشویی را به ...

چگونگی رابطه زناشویی بعد از زایمان | بچه گانه

www.bachegane.com/article/چگونگی-رابطه-زناشویی-بعد-از-زایمان

۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر همسرتان زایمان طبیعی داشته و دچار پارگی واژن شده باشد، حتما به ۶ هفته نیاز خواهید داشت تا زخم بهبود یابد. ولی اگر زایمان او نسبتا راحت باشد ...

زندگی زناشویی بعد از زایمان - نگاه پارسی

www.negaheparsi.ir/articles/205/زندگی-زناشویی-بعد-زایمان

زندگی زناشویی بعد از زایمان. خانه و خانواده » همسر داری. بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کا فی درباره نحوه برخورد با روابط ...


روابط زناشویی,پرده بکارت,دستگاه تناسلی زنان,آمیزش,انواع ...

www.jazzaab.ir/news_cats_38.html

پرده بکارت,آمیزش,روابط زناشویی,پرده بکارت,دستگاه تناسلی زنان,انواع کاندوم,زایمان طبیعی,بارداری علایم بارداری ... علت خواب آلودگی بعد از آمیزش جنسی چیست؟

انتخاب بهترین روش برای جلوگیری از بارداری پس از زایمان

www.himama.ir/.../30-انتخاب-بهترین-روش-برای-جلوگیری-از-بارداری-...

۲۶ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بارداری مجدد بعد از مدت کوتاهی از زایمان، برای بسیاری از مادران ... نمی‌توان برای شروع روابط زناشویی زوجین پس از زایمان تاریخ یا زمان دقیقی مشخص ...

مشکلات زناشویی بعد از زایمان طبیعی

mofassal.ir/detail/مشکلات-زناشویی-بعد-از-زایمان-طبیعی/article/98/

مشکلات زناشویی بعد از زایمان طبیعی. برای مشاهده مطلب فوق، از لینک زیر استفاده نمایید و یا کد کیو-آر زیر را اسکن کنید: مشکلات زناشویی بعد از زایمان طبیعی.

رابطه زناشویی پس از زایمان امکانپذیر است یا نه ؟

itupdate.ir › پزشکی و سلامت › زایمان

باور غلط دیگری که در این مورد رواج دارد، بهتر بودن سزارین نسبت به زایمان طبیعی برای برقراری رابطه زناشویی بعد از آن است. البته بعضی اوقات هم مشغولیت بچه ...

بهبود رابطه زناشویی پس از زایمان | نازدونه | فال , مدل لباس ,مدل ...

www.nazdoone.com/tag/بهبود-رابطه-زناشویی-پس-از-زایمان/

رابطه جنسی, راههای بهبود رابطه جنسی پس از زایمان, رابطه زناشویی پس از زایمان ... در حقیقت، تنها ۴۱% زنان بعد از گذشت ۶ هفته از زایمان به برقراری دوباره ی رابطه ی ...

زندگی زناشویی بعد از زایمان - درباره ی ما

middlefa041.ir/...زناشویی-بعد-از-زایمان-/t_828694e2cfa7d5270c6dfc54...

در مورد اینکه چه مدت پس از زایمان میتوان دست به فعالیت جنسی زد. ... مرد بعد از زایمان همسرش نباید خود خواهانه و بدون مشورت با همسرش یکهو مشغول عمل سکسی با همسرش ...

روابط زناشویی بعد از زایمان

posthaa.ir/detail/روابط-زناشویی-بعد-از-زایمان/article/98/

رابطه زناشویی بعد از زایمان روابط زناشویی بعد از زایمان رابطه زناشویی پس از زایمان.

دلایل بی میلی جنسی پس از زایمان

www.lovebanoo.ir/marriage/childbirth/postpartum-stress.html

کاهش میل جنسی,بارداری,مشگلات پس از بارداری,میل جنسی,روابط زناشویی,افسردگی,علل افسردگی پس از زایمان,استرس های پس از بارداری,بی رغبتی جنسی,ارتباط ...

گشادی واژن بعد از زایمان طبیعی - آگهی در مطلب ها

ww2.matlabhaa.ir/detail/گشادی-واژن-بعد-از-زایمان-طبیعی/article/98/

واژن بعد از زایمان واژن پس از زایمان طبیعی یک لگن بعد زایمان گشادی واژن. ... گشادی واژن بعد زایمان نسبت به زایمان طبیعی برای برقراری رابطه زناشویی بعد از .

باید ها و نباید های رابطه زناشویی پس از زایمان - زندگی سالم

zanashooy.blogsky.com/.../باید-ها-و-نباید-های-رابطه-زناشویی-پس-از-زا...

۱۸ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اگرچه زن ممکن است در اوایل دوره پس از زایمان، از نظر فیزیولوژیک، توان لازم برای شروع روابط زناشویی را داشته باشد، ولی ممکن است از آمادگی روانی ... 

 

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو