ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

سریال های جدید شبکه خانگی | کدام سریال جایگزین شهرزاد خواهد شد؟

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

سریال های جدید شبکه خانگی | کدام سریال جایگزین شهرزاد خواهد شد؟

.

کسب درآمد

.

سریال های جدید شبکه خانگی | کدام سریال جایگزین شهرزاد خواهد شد؟

سریال های جدید شبکه خانگی | کدام سریال جایگزین شهرزاد خواهد شد؟

کدام سریال جایگزین شهرزاد خواهد شد؟

فصل اول سریال شهرزاد توانست به پدیده شبکه نمایش خانگی تبدیل شود، اما به راستی کدام یک از این سریال ها می توانند استقبال از شهرزاد را به نام خود تکرار کنند؟


کدام سریال جایگزین شهرزاد است؟

بعد از موفقیت مجموعه دندون طلا و به دنبال آن رونمایی از یکی از پدیده های این عرصه یعنی سریال شهرزاد این مدیوم بار دیگر جان گرفت و حالا تبدیل به ظرفیتی جدی برای ارائه محصولات تازه شده است. حالا اعتماد از دست رفته مخاطبان به این شبکه کاملا ترمیم شده و سریال های در دست تولید، بهانه ای از این دست برای شکست نخواهند داشت؛ اما کدام یک از این سریال ها می توانند استقبال از شهرزاد را به نام خود تکرار کنند؟


گزینه اول؛ شهرزاد 2 

شهاب حسینی ، سریال شهرزاد 2 ، دندون طلا

* کارگردان: حسن فتحی 

* ستاره ها: ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، پریناز ایزدیار از مهمترین بازیگران احتمالی فصل دوم «شهرزاد» محسوب می شوند.

* آنچه انتظار داریم: طبیعی است که بیشترین امیدها برای درخشش سریال ها در شبکه نمایش خانگی متوجه «شهرزاد» باشد. این سریال به واسطه داستان، کارگرانی و ترکیب بازیگران در همین فصل نخست توانست به پدیده شبکه نمایش خانگی تبدیل شود و حتی استقبال از سریال های تلویزیونی را هم به چالش بکشد و بر همین مبنا هم انتظار داریم شاهد ادامه موفقیت های این تیم باشیم.

* آخرین اخبار: توزیع هفتگی فصل اول سریال تا اواخر اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت و بعد از آن بلافاصله فصل دوم کلید خواهد خورد. ترانه علیدوستی چندی قبل خبر از عقد قرارداد برای بازی در این فصل داده بود و از بازیگران فعلی این مجموعه غیر از محمود پاک نیت و علی نصیریان که در فصل اول از دنیا می روند، باقی کاراکترها در فصل دوم حضور خواهند داشت. با این شرایط و در صورت عدم اخلال در برنامه ریزی گروه تولید، مهر ماه 95 شاهد توزیع فصل جدید «شهرزاد» خواهیم بود.

* پیش بینی موفقیت: تجربه نشان داده است که دنباله سازی در ایران حتی برای تولیدات موفق هم غالبا ناامیدکننده است! اگر بپذیریم که این اصل هنوز تبدیل به قاعده نشده و در عین حال وسواس و توانایی حسن فتحی به عنوان سکاندار اصلی «شهرزاد» را هم مد نظر داشته باشیم، می توانیم امیدوار باشیم که «شهرزاد»، «شهرزاد» بماند!گزینه دوم: ماه تی تی 

عطاران و مهناز افشار ، دندون طلا ، ماه تی تی

* کارگردان: داوود میرباقری

* ستاره ها: غیر از داوود میرباقری که غالبا یکی از ستاره های اصلی آثارش محسوب می شود، خبرهای غیررسمی که در نوروز منتشر شد حکایت از حضور رضا عطاران و مهناز افشار در این سریال داست اما پیگیری خبرنگار «سینما» نشان می دهد به رغم اصرار تیم تولید برای پر بازیگر بودن این مجموعه، هنوز هیچ ستاره ای قطعی نشده است.

* آنچه انتظار داریم: هم «شاهگوش» و هم «دندون طلا» به ما ثابت کرده که داوود میرباقری در کنار سینما و تلویزیون، این مدیوم تازه را هم به خوبی شناخته است و به همین دلیل به اندازه کافی انگیزه داریم که منتظر پروژه تازه او باشیم. به خصوص اگر بدانیم «ماه تی تی» جزو فیلمنامه های محبوب میرباقری است که سال هاست دل در گرو آن دارد و اصرار دارد که باید آن را به کارنامه پربارش اضافه کند.

* آخرین اخبار: پروژه هنوز در مرحله پیش تولید است. طبق آخرین خبرهایی که خبرنگار «سینما» به دست آورده است، در صورت فراهم آمدن شرایط اولیه، سریال بازه زانی تولید شش ماهه ای را نیاز دارد که بخشی از آن صرف طراحی صحنه و دکورهای عظیم در خارج از تهران خواهد شد.

طبق برنامه ریزی هنوز تعداد قسمت های مجموعه مشخص نیست اما داستان آن در دو فصل آماده تولید شده و در صورت موفقیت فصل اول، حتما فصل دوم هم تولید خواهد شد. اگر شرایط تولید مهیا شود، در بهترین حالت در ماه های پایانی 95 شاهد ورود «ماه تی تی» به شبکه نمایش خانگی خواهیم بود.

* پیش بینی موفقیت: از آنجا که هنوز کار وارد مرحله تولید نشده و ترکیب عوامل هم قطعی نیست، بهترین گزینه برای پیش بینی استناد به کارنامه داوود میرباقری است، کارگردانی که آنقدر وسواس به خرج می دهد که هر پروژه ای را دست بگیرد، می توان به ارتباط مخاطبان با آن امیدوار بود.گزینه سوم: عالیجناب 

حسین یاری و سام قریبیان ، ماه تی تی ، عالیجناب

* کارگردان: سام قریبیان

* ستاره ها: سعید آقاخانی، حسین یاری، حسین پاکدل و بابک حمیدیان مطرح ترین نام ها در ترکیب بازیگران «عالیجناب» هستند.

* آنچه انتظار داریم: درباره سام قریبیان آنچه در حافظه داریم چند تجربه نه چندان موفق بازیگری در تلویزیون و یک تجربه نسبتا موفق کارگردانی در سینماست. به استناد نگارش فیلمنامه«بی گناهان» و کارگردانی »360 درجه» احتمالا مینی سریال «,الیجناب» که داستانی سیاسی و انتخاباتی دارد هم ظرفیت خبرسازی و دیده شدن را در شبکه نمایش خانگی دارد، به خصوص که قریبیان خود نسبت به موفقیت آن اطمینان دارد و گفته احتمال ساخت سری دوم آن هم منتفی نیست.

* آخرین اخبار: هر چند قرار بود این سریال شش قسمتی از زمستان سال گذشته روانه بازار شود اما با تصمیم موسسه هنر اول که پخش کننده آن است، توزیع آن به امسال موکول شد. بنا بر کسب اطلاع خبرنگار «سینما» تاکنون دو قسمت از این سریال به طور کامل آماده شده اما هنوز برای دریافت مجوز پخش به ارشاد ارائه نشده است. اگر این مراحل به موقع انجام شود، احتمالا تا دو ماه آینده شاهد توزیع این سریال در بازار خواهیم بود.

* پیش بینی موفقیت: طبق تجربه آثاری با مضمون سیاسی ظرفیت بالقوه ای برای موفقیت در ایران دارند و شاید این سریال شش قسمتی هم بتواند از این ظرفیت استفاده کند. موفقیت این سریال به شدت در گروه درخشش قسمت اول است چون کم بودن قسمت ها فرصت اندکی برای جا باز کردن در سبد خرید مخاطب برای تیم تولید آن باقی گذاشته است.گزینه چهارم: آسپرین 

علیرام نورایی ، عالیجناب ، آسپرین

* کارگردان: فرهاد نجفی

* ستاره ها: در ترکیب بازیگران سریال «آسپرین» رد و نشانی از چهره های ستاره و پرمخاطب نیست و شناخته شده ترین آنهامجید صالحی، علیرام نورایی و فرخ نعمتی هستند.

* آنچه انتظار داریم: به استناد تجربه کارگردانی سریال «ماتادور» انتظار می رود که سریال «آسپرین» هم سر و شکلی اکشن و تر و تمیز داشته باشد. نجفی هم در کارگردانی تله فیلم «حرکت اول» و هم در سریال «ماتادور» نشان داده که علاوه ویژه ای به جلوه های ویژه و صحنه های شلوغ و اکشن دارد و به همین دلیل می توان انتظار داشت «آسپرین» هم سر و شکلی این گونه داشته باشد.

* آخرین اخبار: تولید سریال به طور کامل تمام شده و آماده توزیع در شبکه نمایش خانگی است. حتی موسسه هنرنمای پارسیان در محصولات اخیر خود در شبکه نمایش خانگی تیزرهای آن را پخش می کند. «آسپرین» روایتگر داستان پزشکی است که تصمیم می گیرد روی یکی از بیماران مرد خود آزمایشی عجیب انجام دهد، ولی در نهایت اتفاقاتی می افتد که همه چیز را از کنترل خارج و شرایط عجیب و غریبی ایجاد می کند. نجفی اعلام کرده که در صورت استقبال از فصل اول، برای تولید فصل دوم دورخیز خواهد کرد.

* پیش بینی موفقیت: واقعیت این است که سبک کارگردانی و روایتگری فرهاد نجفی به رغم بلندپروازانه بودن، انطباق چندانی با قواعد شبکه نمایش خانگی ندارد. از سوی دیگر هم، سریال چهره شاخصی در ترکیب بازیگران ندارد و به سختی می توان امیدی به موفقیت «آسپرین» داشت.گزینه پنجم: بازی

سعید آقاخانی ، آسپرین ، بازی سعید آقاخانی

* کارگردان: سعید آقاخانی

* ستاره ها: حضور بهرام توکلی در مقام فیلمنامه نویس در نار آقاخانی می تواند اصلی ترین برگ برنده تیم تولید «بازی» تا اینجای کار باشد اما هنوز پروژه به مرحله تولید نرسیده و نمی توان درباره ستاره هایش حکم قطعی صادر کرد.

* آنچه انتظار داریم: مسعود ردایی در کنار تهیه کنندگی «عالیجناب» این پروژه را هم در مقام تهیه کننده برای عرضه در شبکه نمایش خانگی در دست دارد. بنا بر پیگیری خبرنگار «سینما» تاکنون فیلمنامه هشت قسمت از این سریال 15 قسمتی نهایی شده و توکلی در حال نگارش ادامه آن است. برخلاف تجربه توکلی و آقاخانی در «بیمار استاندارد شده» این بار داستانی جدی با تم اجتماعی درباره فضای مجازی را دستمایه یک سریال کرده اند.

* آخرین اخبار: طبیعتا پروژه هنوز وارد مرحله پیش تولید هم نشده و تنها نویسنده و کارگردانش قرارداد بسته اند. کلید خوردن کار هم منوط به نتیجه عرضه «عالیجناب» است اما در صورت تولید حتما این سریال هم در نیمه دوم سال وارد بازار خواهد شد.

* پیش بینی موفقیت: تجربه ناموفق «بیمار استاندارد شده» با فیلمنامه نویسی توکلی و کارگردانی آقاخانی کمی ما را نسبت به تجربه تازه آنها دلسرد می کند اما باز هم نمی توان به طور کامل ناامید بود. بالاخره هر دو چهره ثابت کرده اند که ظرفیت شگفت زده کردن مخاطب را دارند.

کدام سریال جایگزین شهرزاد خواهد شد؟

 
منبع : روزنامه سینما - / نمناک /khabarnewss.ir  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

برچسب ها
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو