ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

سهمیه بندی آب با کد ملی یعنی چی؟

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

سهمیه بندی آب با کد ملی یعنی چی؟

.

کسب درآمد

.

سهمیه بندی آب با کد ملی یعنی چی؟

سهمیه بندی آب با کد ملی

 

سهمیه بندی آب ، آب

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آغاز طرح جدید دولت برای سهمیه بندی آب با کد ملی خبر داد.

سهمیه بندی آب با کد ملی در راه است

حمیدرضا جانباز در نشستی خبری اظهار داشت: در حال حاضر به 660 روستای کشور به وسیله تانکر و به صورت سیار آبرسانی می شود که برای احداث مجتمع های آبرسانی و تسریع در ساخت تأسیسات تصفیه و انتقال آب منتظر تخصیص منابع مالی 500 میلیون دلاری مصوب صندوق توسعه ملی هستیم. 

وی افزود: تمامی اقدامات لازم برای تخصیص این 500 میلیون دلار به بخش آبرسانی روستایی انجام شده و مصوبه هیئت مدیره صندوق توسعه ملی را گرفته ایم و طی نامه ای به بانک مرکزی، واریز پول به حسابهای بانک های عامل اعلام شده و قرار است ظرف یک هفته تا 10 روز آینده پول به حساب بانک های عامل واریز شده و کار اجرای پروژه ها آغاز شود.

آب ، کد ملی

 

 

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه از مجموع 1130 شهر کشور در تابستان سال جاری 547 شهر با تنش آبی مواجه بودند، گفت: پیش بینی می شود تعداد شهرهای با تنش آبی در تابستان سال آینده به 392 شهر کاهش یابد.

وی ادامه داد: در مجموع میزان بارش ها از ابتدای سال آبی جاری تا پایان هفته گذشته 149 میلی م تر بوده که نسبت به متوسط بلندمدت کاهشی 4. 5 تا 5 درصدی داشته است، با وجود این، تلاش می شود با مدیریت مصرف و مدیریت فشار در شهرهای کشور به جای جیره بندی، بتوانیم پیک مصرف آب سال آینده در تابستان 95 را بدون مشکل سپری کنیم. 

جانباز تصریح کرد: از مجموع مراکز استانهای کشور، در تابستان 95 شهرهای بندرعباس، بوشهر، شیراز، کرمان، مشهد و همدان با مشکل در تأمین آب و تنشهای آبی مواجه خواهند بود.این مقام مسئول در خصوص طرح جداسازی شبکه آب بهداشتی و آب شرب اذعان داشت: در شهرهایی که با مشکلات کیفیت آب مواجه اند از جمله شهرهای ساوه، قم، شهرهای استان خراسان رضوی، شهرهای استان سمنان و شهرهای استان سیستان و بلوچستان، ایجاد سامانه ای جدا از سامانه لوله کشی شهری برای تأمین آب شرب در نظر گرفته شده که در بسیاری از این شهر ها اجرایی شده است.

 

وی افزود: همه نقاط دنیا آب شرب باکیفیت را از طریق سامانه ای جدا از سامانه لوله کشی منازل تأمین می کنند و این مسئله در ایران با اولویت شهرهای دارای مشکل در کیفیت آب در حال پیگیری است. 

جانباز با اشاره به توانمندی های کسب شده در دوران تحریم گفت: در دوران تحریم در بخش آب و تأمین تجهیزات مورد نیاز در این صنعت به خودکفایی بیش از 90 درصد رسیدیم و این دستاورد مهمی است که بایستی در شرایط پس از برجام نیز از آن صیانت کنیم و به گونه ای عمل کنیم که در تعریف پروژه های جدید با شرکت های خارجی، شرکت های توانمند ایرانی نقش اصلی را در اجرای پروژه ها ایفا کنند که در این زمینه بحث انتقال تکنولوژی و تعریف شرکت های مشترک ایرانی و خارجی مورد توجه قرار دارد. 

وی ادامه داد: در ابتدای سال 95 قرارداد یکی از پروژه های مهم بخش مدیریت مصرف، مدیریت توزیع و ایجاد شبکه هوشمند آب با یکی از شرکت های معتبر اروپایی منعقد خواهد شد و در سفری که صدراعظم آلمان در ابتدای سال آتی به ایران خواهد داشت چند پروژه آب و فاضلاب نیز با طرفهای آلمانی مورد مذاکره و احتمالاً عقد تفاهم نامه قرار خواهد گرفت. 

جانباز تصریح کرد: ایجاد شبکه های هوشمند آب در مذاکرات خارجی در اولویت قرار دارد و تفاهم نامه ای با یک شرکت فرانسوی در زمینه به سازی شبکه توزیع آب در مراحل نهایی عقد تفاهم نامه است. 

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با ابراز اینکه در سالهای گذشته شاخص آب بدون درآمد 24. 7 درصد بود، گفت: این شاخص اکنون به 26 درصد رسیده و با وجود اینکه در برنامه پنجم توسعه کاهش یک درصدی شاخص آب بدون درآمد در هر سال هدفگذاری شده بود، این هدفگذاری محقق نشد و علت آن هم این بود که اعتبارات مورد نیاز به این بخش تخصیص پیدا نکرد و برای برنامه ششم توسعه هدفگذاری را به کاهش سالانه نیم درصدی تعدیل کرده ایم. 

جانباز با اعلام اینکه تاکنون 698 فقره انشعاب آبیاری فضای سبز از آب شرب شهری قطع شده است، گفت: همچنان در بخشهای مختلف کشور فضای سبز با آب شرب آبیاری می شود که نمونه بارز آن در شهر بندرعباس است. 

وی افزود: برخی روستا ها و شهرهای کشور شناسایی شده اند که با مشکل فلزات سنگین مواجه اند، اسامی این شهر ها و روستا ها به استانداری ها اعلام شده و این مشکل در استانهای کم بارش رخ داده است. 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: برنامه ها و اعتبارات لازم را در این زمینه به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کرده ایم و اقداماتی هم تاکنون در خصوص حذف فلزات سنگین از آب در این شهر ها و روستا ها انجام شده است. 

وی ادامه داد: در روستاهای اطراف تهران در پاکدشت و ورامین مشکل نیترات آب داریم که با اتصال آب این روستا ها به آب سد ماملو این آب رفته رفته با ارتقای کیفیت همراه می شود. 

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه قیمت تمام شده تأمین هر مترمکعب آب بیش از 1000 تومان است، گفت: قیمتی که بابت مصرف هر مترمکعب آب از مصرف کنندگان دریافت می شود کمتر از 500 تومان است که این فاصله چالش اصلی ماست.

وی افزود: تا امروز هیچ پیشنهادی برای افزایش نرخ آب در سال 95 به دولت ارائه نکرده ایم اما تصمیم گیر اصلی در این خصوص شورای عالی اقتصاد است. 

جانباز از طرح جدید دولت برای تعیین میزان استفاده هر نفر از آب شرب خبر داد و گفت: طرح جدیدی را با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی آغاز کرده ایم که آب مورد نیاز هر فرد را در هر اشتراک تعیین کرده و با استفاده از کد ملی، این سهم را مشخص کرده و به فرد اعلام کنیم. 

وی ادامه داد: در نقاط مختلف جهان، وقتی یک خانوار جابه جا می شود، نقطه جدید سکونت وی در شهرداری ها ثبت می شود و بین یک خانوار دونفره با یک خانوار 4 یا 5 نفره تفاوت وجود دارد اما در ایران بین یک اشتراکی که یک خانواده دونفره در شمال شهر از آب استفاده می کنند با یک اشتراکی که در جنوب شهر همزمان دو خانوار پرجمعیت از آن استفاده می کنند هیچ تفاوتی قائل نیستیم. 

این مقام مسئول تصریح کرد: در این طرح که رسیدن به مرحله اجرای آن دو تا سه سال زمان نیاز دارد، با استفاده از کد ملی نیاز آبی هر فرد مشخص و به آن اعلام می شود، اگر بتوانیم این کار را عملیاتی کنیم می توان یارانه آب را هدفمند کرد و بر اساس نیاز روزانه هر فرد یک سهم خاصی به فرد اختصاص دهیم. 

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اظهار اینکه طرحی با عنوان طرح اصلاح الگوی مصرف آب و مدیریت مصرف در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته، گفت: متأسفانه بررسی این طرح در زمان انتخابات صورت گرفت و در فضای انتخاباتی بحث جریمه مشترکان پرمصرف از این طرح حذف شد اما برخورد با مشترکان پرمصرف به صورت قطع آب یا قطع انشعاب در این طرح دیده شده که در صورتی که به صورت قانون در آید در تابستان 95 اجرایی خواهد شد. 

سهمیه بندی آب با کد ملی  

 

 

 

خبرگزاری تسنیم - جزئیات طرح سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی

www.tasnimnews.com/.../جزئیات-طرح-سهمیه-بندی-آب-بر-اساس-کد-ملی

۱۲ ساعت پیش - در طرح سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی، الگوی مصرف هر فرد ابتدا بر اساس سه قالب مشخص شده و در فاز بعدی با تعیین الگوی مصرف آب در بخش خانگی ...

جزئیات طرح سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی - پايگاه اطلاع ...

langarnews.ir/49207/جزئیات-طرح-سهمیه‌بندی-آب-بر-اساس-کد-مل/

۱۴ دقیقه پیش - در طرح سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی الگوی مصرف هر فرد ابتدا بر اساس سه قالب مشخص شده و در فاز بعدی با تعیین الگوی مصرف آب در بخش خانگی ...

پایگاه اطلاع رسانی تبریز بیدار : سهمیه‌بندی آب با کد ملی در ...

tabrizebidar.ir/news/1055413

۱ روز پیش - مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آغاز طرح جدید دولت برای سهمیه بندی آب با کد ملی خبر داد و گفت: پیش بینی می کنیم رسیدن این طرح به ...

دولت بهار:جزئيات طرح سهميه‌بندي آب بر اساس كد ملي

www.dolatebahar.com/telex-229280.html

۴ ساعت پیش - اين طرح كه با عنوان "سهميه‌بندي آب بر اساس كد ملي" مي‌توان از آن نام برد، در حال حاضر يك طرح مطالعاتي است كه قرار است با همكاري وزارت نيرو و وزارت ...

جزئیات طرح سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی - تی نیوز

tnews.ir/news/414458944279.html?old=1

۳ ساعت پیش - جدیدترین طرح دولت برای بحران اصلی امروز و آینده کشور یعنی آب، روز گذشته ... این طرح که با عنوان "سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی" می‌توان از آن نام ...

جزئیات طرح سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=جزئیات+طرح+سهمیه‌بندی+آب+بر+اساس+کد+ملی

کارت‌های سوخت از زمانی که مساله سهميه‌بندي بنزین به میان آمد، استفاده از کارت ... و آینده کشور یعنی آب، روز گذشته در نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب ... این طرح که با عنوان "سهميه‌بندي آب بر اساس کد ملي" می‌توان از آن نام برد، در حال ...

سهمیه‌بندی آب با کد ملی - همشهری آنلاین - irancloob

hamshahrionline.irancloob.net/سهمیه‌بندی-آب-با-کد-ملی/

۳ ساعت پیش - سهمیه‌بندی آب با کد ملی اقتصاد > انرژی – مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از آغاز طرح جدید دولت برای سهمیه‌بندی آب با کد ملی تا ۳سال ...

طرح جدید دولت روحانی/سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است

monitor.shafaqna.com/FA/IR/3748402

طرح جدید دولت روحانی/سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است. ... کمال الدین پیرموذن: مدرس بودن یعنی به موقع از رد صلاحیت‌ها دفاع کردن. - خبرآنلاین ...

تدبیر جدید دولت روحانی/ سهمیه بندی آب با کد ملی در راه است - آکا

www.akairan.com/havades-akhbar/snn/news20163618245698370.html

۱۸ ساعت پیش - آکاایران: تدبیر جدید دولت روحانی/ سهمیه بندی آب با کد ملی در راه است .... می شوند تا چهار سال آینده یعنی ۲۰۲۰ میلادی تعداد خودرو ای مجهز به اینترنت ...

[PDF]لغو تحریم سوئیفت به التماس و تهدید رسید سهمیه بندی آب ...

www.vatanemrooz.ir/Newspaper/PagePDF/22597

۱۰ ساعت پیش - ام��ا در عمل مهم تری��ن بخ��ش تحریم ها یعنی. تحریم های .... سهمیه بندی آب آشامیدنی با کد ملی. آب. مسکن. برخی شعب بانک مسکن بی انصاف هستند.


طرح دولت برای سهمیه بندی آب با کد ملی | News File

newsfile.ir/news/طرح+دولت+برای+سهمیه+بندی++آب+با+کد+ملی

طرح دولت برای سهمیه بندی آب با کد ملی. ... قطره - 9 ساعت پیش; تدبیر جدید دولت روحانی سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است دانشجو-1 دقیقه پیش. .... اظهار داشت: وقتی سخن از تولید دارو می شود، منظور فرمولاسیون است یعنی ماده اولیه وارد می شود و ش.

یوز - آخرین اخبار کد ملی

www.yooz.ir/news/?t=0&i=1&s=0&l=15&tid...کد%20ملی

طرح جدید دولت روحانی/سهمیه‌بندی اب با کد ملی در راه است. مدیرعامل شرکت ... به گزارش تسنیم، جدیدترین طرح دولت برای بحران اصلی امروز و اینده کشور یعنی اب، رو.

جزئيات طرح سهميه‌بندي آب بر اساس کد ملي - خبر ایرونی

iruni.ir/news/639721

تسنيم/ در طرح سهميه‌بندي آب بر اساس کد ملي الگوي مصرف هر فرد ابتدا بر اساس سه قالب مشخص شده و در فاز بعدي با تعيين الگوي مصرف آب در بخش خانگي هر شهر و ...

برچسب ها - سهمیه بندی

entekhab.ir/fa/tag/1/سهمیه%20بندی

۲۲ ساعت پیش - جدید دولت برای سهمیه بندی آب با کد ملی خبر... و مدیریت فشار در شهرهای ... شوند گفت نرخ پایه بنزین سهمیه ای بدون تغییر یعنی... ها هم برای سهمیه ...

سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی - پایگاه خبری الف - پارسی جو

khabar.parsijoo.ir/khabar/showpost?...سهمیه+بندی+آب...کد+ملی...

۴ ساعت پیش - در طرح سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی الگوی مصرف هر فرد ابتدا بر اساس سه ... و آینده کشور یعنی آب، روز گذشته در نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آب و ... این طرح که با عنوان "سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی" می‌توان از آن نام برد، در ...

گفتگو با سینا حجازی، شوخ ترین خواننده ایران

www.vareshnews.ir/detail/News/29013

۶ روز پیش - با همه چیز شوخی می کند و البته می داند که شوخی با بدبختی ها تنها راه ... یعنی بیشتر تناقض ها را می بینی؟ آره. ..... طرح جدید سهمیه‌ بندی آب با کد ملی.

اخبار اقتصادی - جدیدترین و آخرین اخبار اقتصادی - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/اخبار-اقتصادی

شوک نوروزی پمپ بنزین‌ها در راه است/ با کارت سوخت وارد شوید. [2040 بازدید]. 9 ساعت .... تدبیر جدید دولت روحانی/ سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است. 6 ساعت پيش.

جام نيوز - اقتصادی

www.jamnews.ir/service/economic

فروش بیشتر نفت افتخار نیست، این یعنی خام فروشی بیشتر. دلیل کاهش تورم تشدید رکود است؛ ... طرح جدید سهمیه‌بندی آب با کد ملی. مدیرعامل شرکت مهندسی آب و ...

[PDF]نوید روحانی برای بهبود شرایط اقتصادی و رفاه عمومی در سال 95

khorasanjonobi.khorasannews.com/Newspaper/PagePDF/1062

۱۳ ساعت پیش - مشهد،بلوارشهیدصادقی)سازمان آب( دفترمرکزی: ... 94 کمی بیش از 20 میلیارد دالر؛ یعنی به ... طرح جدید دولت برای سهمیه بندی آب با کد ملی خبر.

چگونه لیستی رأی دادن منجر به شکاف بین مردم و حاکمیت می ...

www.rajanews.com/.../چگونه-لیستی-رأی-دادن-منجر-به-شکاف-بین-مردم-...

۶ روز پیش - ... طرح دولت برای سهمیه‌بندی آب با كد ملی · وجود نیترات آب در اطراف تهران .... یعنی به کسی رأی می‌دهد که اگر پیروز شود با وی فاصله سیاسی زیادی دارد.


اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/

برای حتی بسیاری مصاف تیم تهرانی با الجیش در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را بازی ... دو شهر مذهبی ایرانی یعنی «قم و مشهد» به تنهایی جور غیبت تهرانی‌ها در مجلس دهم را ... جزئیات طرح سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی - در طرح سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی ...

تأثیر جن در بیماری‌‌های روانی - پیک نکا

peykneka.ir/p-34152-تأثیر-جن-در-بیماری‌‌های-روانی-.html

۱۷ ساعت پیش - تدبیر جدید دولت روحانی/ سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است .... عضو هیئت علمی جامعه المصطفی(ص)با اشاره به واژه «خبط» اظهار کرد: خبط به معنای ... طنطاوی در الجواهر این مسئله را پذیرفته است یعنی شیطان به معنای همان میکروب باشد ...

جزئیات طرح سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی :: مشرق نیوز - Like

www.pajvak.com/main/.../جزئیات-طرح-سهمیه-بندی-آب-بر-اساس-کد-ملی

جزئیات طرح سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی.

ایران نیوز 24

irannews24.ir/

ایران نیوز24: «آب» همان گونه که مایه زندگی است در صورت بهره‌برداری نادرست، ... آغاز طرح سهمیه بندی آب با کد ملی /جریمه مشترکان پرمصرف آب منتفی شد ... و یک بشقاب حلبی بر‌می‌دارم و به خانۀ کاست بالا یعنی "تاکورس" می‌روم تا مدفوعشان را جمع کنم.

فرو نشست دشت‌ها؛ وقتی زمین انتقام می‌گیرد - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/.../فرو-نشست-دشت‌ها؛-وقتی-زمین-انتقام-می‌گی...

۱ روز پیش - یعنی میزان بارش و روان‌آب‌های سطحی به صورت منابع ورودی آب به یک منطقه .... طرح جدید دولت برای کنترل مصرف آب/سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است.

فرار از شکست با کلید واژه «شبکه تخریب» - خرداد

khordadnews.ir/fa/news/.../فرار-از-شکست-با-کلید-واژه-شبکه-تخریب

۲ روز پیش - کد خبر: ۱۵۱۹۵۷ ... چگونه امکان دارد که یک کشور با داعیه مردم سالاری در مهمترین و اصلی ترین آزمون خود یعنی ... غافل از آنکه ذات یک انتخابات حزبی اساسا با یک انتخابات شخص محور متفاوت بوده و در ... طرح جدید سهمیه‌بندی آب با کد ملی ...

سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی

gazneh-ba.atrimblog.ir/ogle/سهمیه+بندی+آب+بر+اساس+کد+ملی

۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جدیدترین طرح دولت برای بحران اصلی امروز و آینده کشور یعنی آب، روز گذشته ... این طرح که با عنوان "سهميه‌بندي آب بر اساس کد ملي" می‌توان از آن نام ...

گوناگون » از فروش محصولات جدید ایران خودرو تا 2 محصول ...

www.khabar.pichak.net/.../از_فروش_محصولات_جدید_ایران_خودرو_تا_2_...

۱۴ ساعت پیش - فروش بیشتر نفت افتخار نیست، این یعنی خام فروشی بیشتر. دلیل کاهش تورم تشدید ... طرح جدید سهمیه‌بندی آب با کد ملی. مدیرعامل شرکت مهندسی ...

برچسب ها - جیره بندی - فرارو

fararu.com/fa/tag/2/جیره%20بندی

کد خبر: ۲۳۹۳۵۳ تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۴/۱۶. کارواش‌ها از چه ... زمزمه جیره بندی آب نیز به گوش رسید اما تابستان... با صرفه جویی و ... را حفظ کرد یعنی اولویت بندی صحیح آب به ویژه... کد خبر: ۲۳۲۹۱۹ ... است این منابع با سهمیه بندی در اختیار پروژه های... کد خبر: ... انتخابات ملی کنسل شد بخش بندی "موقتی" حالا تبدیل به... قبال دریافت ...

چطور با کودکانمان خوش بگذرانیم؟ - زمان

www.zamannews.ir/بخش.../76658-چطور-با-کودکانمان-خوش-بگذرانیم

۱۵ ساعت پیش - بدترین واحد پولی جهان در سال 2016 · طرح جدید سهمیه‌ بندی آب با کد ملی · واکنش ... بسیاری پدر و مادرها متوجه نمی شوند وقت گذاشتن برای فرزند واقعا یعنی چه. ... همان ساعت بیولوژیکی دیگر است که زوج‌های جوان با آن روبه‌رو هستند.

عربستان‌ به دنبال دزدیدن مشتری نفت ایران - سهام نت

www.sahamnet.ir/عربستان‌-به-دنبال-دزدیدن-مشتری-نفت-ای/

۱۸ ساعت پیش - چین مشتری شماره یک نفت کشور رقیب عربستان یعنی ایران است. با وجود اینکه عربستان خود ... سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است. ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ ...

بابک زنجانی و دو متهم پرونده نفتی به اعدام محکوم شدند - آرانیوز

ara-news.ir/Pages/News-11181.aspx

۲۲ ساعت پیش - وی افزود: متهمان پرونده علاوه بر اعدام به رد مال در حق شاکی یعنی شرکت نفت و همچنین به ... طرح جدید دولت روحانی/سهمیه‌بندی آب با کد ملی در راه است.

عباس عبدي : شايد عصباني بودم

www.oneonline.xyz/news/politics-social/tnews53010.html

۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - طرح جدید سهمیه‌بندی آب با کد ملی ... ‌یعنی شما معتقدید که آقای هاشمی موقعیت‌سنجی نکرده است؟ نه‌تنها من، بلكه بسیاری از علاقه‌مندان هم این اعتقاد را ...

خوزنا ( خوزستانی ها)

www.khoozestaniha.ir/

دبیر ستاد ملی مبارزه با گرد و غبار مطرح‌کرد: ... انتخابات یعنی انتخاب و گزینش بهترینها برای تصمیم گیری در مهمترین کانون .... طرح جدید سهمیه‌بندی آب با کد ملی.

سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی

titreakhbar.com/view/33244265

۴ ساعت پیش - این طرح که با عنوان -سهمیه بندی آب بر اساس کد ملی- می توان از آن نام برد، در ... کشور یعنی آب، روز گذشته در نشست خبری مدیرعامل شرکت مهندسی آب و ...

کد خبر: 93062615935

isna.ir/fa/print/93062615935/کشاورزی-در-13-استان-ممنوع-می-شود

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پیام نو نوشت: بحران آب باعث ممنوعیت کشاورزی در استان کرمان شد. ... پایتخت و برخی از شهرهای بزرگ با سرعت زیاد به سمت سهمیه بندی شدن ... این وضعیت یعنی بحران آب به موازات از بین بردن کشاورزی زندگی در ... مساله ای که خودش ثروت ملی دیگری است که ارزش آن با این باغات پسته قابل قیاس نیست؛ منابع آبی.

چیزهایی که نباید با هم بخورید + عکس

webgardi.yjc.ir › صفحه نخست › وبگردی

۱۴ ساعت پیش - برخی ترکیب های غذایی وجود دارند که خوردنشان با هم می توانند مشکلاتی برای ... طرح جدید سهمیه‌بندی آب با کد ملی ... کد خبر: ۱۶۸۵۶۴ ... میوه خیلی سریع جذب می شود، یعنی فوراً از معده عبور کرده و جذب روده ها می شود. ... مافین و آب میوه.

نامه الیاس حضرتی به سیداحمدخاتمی - دنیای اقتصاد

www.donya-e-eqtesad.com/online/1025112/

سایت خوان روزنامه دنیای اقتصاد ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ ۰۷:۳۲:۰۶ کد خبر: 1025112 ... از تفرقه بزند و دوستان انقلاب را به رگبار تهمت‌ها و ناسزاها ببندد يعني كه نمي‌تواند بر تمناهاي ... بازدید همسر داووداوغلو ازدانشکده طب‌سنتی/عکس · طرح جدید سهمیه‌بندی آب با کد ملی ...

مصرف انرژی بسیار - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

kp2-ba.csland.ir/tag/مصرف+انرژی+بسیار

۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این سلول ها در بدن بیشترین مصرف انرژي بدن رادارند یعنی مسئول سوزاندن .... این طرح که با عنوان "سهمیه‌بندی آب بر اساس کد ملی" می‌توان از آن نام برد، ...

حمله به اصلاح‌طلبان با ميراث احمدي‌نژاد - بیتوته

www.beytoote.com › اخبار › اخبار سیاسی و اجتماعی

۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - او از سال ٨٨ تا ٩٢ یعنی دولت دوم محمود احمدی‌نژاد معاون پارلمانی رئیس‌جمهور بوده است در کنار ..... اخباراجتماعی ,خبرهای اجتماعی ,سهمیه بندی آب با کد ملی ...

 

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو