ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

لیلا حاتمی و علی مصفا جدید

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

لیلا حاتمی و علی مصفا جدید

.

کسب درآمد

.

لیلا حاتمی و علی مصفا جدید

 

لیلا حاتمی و علی مصفا ، لیلا حاتمی

مدتی است شایعات زیادی مبنی بر جدایی لیلا حاتمی و علی مصفا در حال انتشار است، با ما همراه باشید تا پاسخ این زوج هنرمند را درخصوص شایعه طلاق شان بدانید.

جدایی لیلا حاتمی و علی مصفا؟

لیلا حاتمی و علی مصفا در گفتگویی به شایعه جدایی شان پاسخ دادند.

زوج لیلا حاتمی و علی مصفا همیشه برای مخاطبان سینما جذاب بوده اند. آنها در روزهای شلوغ جشنواره مقابل جواد طوسی نشسته اند و درباره مسائل مختلفی صحبت کرده اند. از دیدگاهشان به سینمای ایران، تا علی حاتمی و آثارش؛ جالب اینجاست که آن ها حتی برخلاف معمول به یکی دو حاشیه و شایعه درباره خودشان نیز پاسخ داده اند که در ادامه می خوانید.

هر کسی کار خودش را می کند!

در ابتدای این مصاحبه مصفا و حاتمی درباره مشورت برای حضور در آثار سینمایی صحبت می کنند، بر این اساس آن ها اهل مشورت با هم هستند اما هر کسی کارخودش را می کند.

*حاتمی : «من از اول یک کمی در قبول کردن نقش ها راحت تر بودم و علی تقریبا به جز یکی دو تا از کارهایی که کردم با بقیه موافق نبوده. بعد از این که فیلم «لیلا»، را با هم بازی کردیم، همیشه مشورت می کردیم. از نظر سلیقه ای، خیلی جاها مثلا سر «شیدا» اصرار می کرد که نرو!»

*مصفا: «به هر حال خیلی تحمیلی نیست، هیچ وقت نظر یکی باعث نشده که آن دیگری فیلمی را برود یا نرود. فقط در این حد بوده که در موردش صحبت کنیم ونظر هم را جویا شویم.»
البته به گفته مصفا، این روزها شرایط برای پذیرش نقش فرق کرده است، آنها می سنجند که در یک کار چقدر اذیت خواهند شد؟ یا این کار چیز جدیدی برایشان دارد یا خیر؟: «تا حدی هم آن دید ایده آلیستی را از دست داده ایم، زمانی فکر می کردیم ما فقط وقتی کار می کنیم که آقای مهرجویی کار کند...»

علی مصفا و لیلا حاتمی ، لیلا حاتمی ، همسر علی مصفا


اما لیلا حاتمی در پاسخ به سوال جواد طوسی درباره این که الان به ارزیابی هوشمندانه ای رسیده اند؟
می گوید: «من همین چند روز پیش یکهو احساس کردم که قشنگ 10-20 سال پیر شده ام، برای اینکه تا یک جایی در دنیای خودت و با آدم هایی که بودی می گفتی اینکه بد نیست. از هیچی بهتر است. ولی یک باره می بینی یک عالمه آدم جدید هست که تواصلا نمی شناسی شان و دقیقا احساس کردم از این فضا عقبم. من با علی فرق دارم. هیچ اخباری را دنبال نمی کنم و عکسی نمی بینم. برای همین وقتی بچه ها سر فیلم برداری می آمدند و اسامی فیلم ها و کارگردان ها را می گفتند، با یک موج جدیدی از فیلمسازهای خوب روبرو شدم و با خودم گفتم: ای بابا، من اینجا برای خودم سرم را کرده بودم توی کوزه و داشتم کارای چرت و پرت بازی می کردم!»

در ادامه طوسی می پرسد یعنی واقعا فکر می کنید چرت و پرت بوده؟ یا شکسته نفسی می کنید؟
که حاتمی این طور پاسخ می دهد: «با کوتاه آمدن از ایده آل ها، خیلی هایش چرت و پرت بوده. مثلا همیشه اطرافیانم می گفتند آخه تو چجوری با فلانی کار می کنی؟ می گفتم اشکالی ندارد و برخی از کارها جزو «اشکالی نداشت»ها بودند. ولی الان فکر می کنم نه! اشکالی دارد!»

به نظر مصفا نسل تازه ای از کارگردان ها آمده اند و حاتمی معتقد است در واقع نسل آدم ها و بازیگران هم عوض شده، البته او که یک موقعی خود را از سینمای ایران جلوتر می دانسته، با این اتفاق سینمای ایران را نیزرو به جلو می بیند.
به گفته حاتمی، در سینما تا 10-15 سال پیش با دنیایی منجمد شده روبرو بوده اند، جریان ساکنی که به جز چند استعداد، وحشتناک به نظر می رسیده است: «الان آن استانداردهای فیلم سازی یک چیز دیگری شده وما دیگر با ایده های پرت و پلا ودنیای عجیب و غریب مواجه نیستیم.»


نسل تازه ای وارد سینما شده...

اما در ادامه بالاخره بحث به جشنواره می رسد، اما پیش از آن حاتمی و مصفا درباره آمدن دوربین های دیجیتال و وسواس در برداشت و تکرار شدن صحنه ها بحث می کنند، مصفا دقت و نگرانی خراب شدن برداشت در زمان نگاتیو را بیشتر می پسندد، اما حاتمی به نظر با فضای این روزهای سینما همراه با تکنولوژی دیجیتال موافق تر است.

علی مصفا با دو فیلم «وارونگی» و «خانه ای در خیابان چهل یکم» در جشنواره حضور داشت و فیلم «دوئت» را نیز بازی کرده است، او درباره این که از فیلمسازان فعلی حدیث نفس زمانه خودشان را می سازند، این طور نظر می دهد: «کارهایی که من کردم همینطوربوده که شما می گویید. در هیچ کدام نگاه شخصی نبوده، ولی انتقادی که می توانم داشته باشم این است که درگیر این هستند که اثرشان کجا و در کدام جشنواره بین المللی نمایش داده می شود و چه اتفاقی برایش می افتد.» البته، به نظر او این که فیلم سازان محاسبه می کنند چه موضوعی به روز است تا این که به دنبال علاقه شخصی شان بروند، چندان برای کار هنری خوب نیست.

حاتمی هم که در جشنواره امسال با نقش متفاوتی در فیلم «من» حاضر شده بود، با اشاره به این که در فیلم در رفاه کامل ایفای نقش می کرده و همچنین از جاه طلبی سهیل بیرقی خوشش می آید، فیلم او را با فیلم های نوآر سی سال پیش مقایسه می کند. او درباره نقشش در این فیلم به عنوان زنی عجیب و غریب، کاسبکار و چند وجهی می گوید: «برای من او شکلی از فانتزی بود و از همینش خوشم می آمد.»

او همچنین «رگ خواب» همکاری دومش با حمید نعمت الله پس از «بی پولی» را از سر علاقه به نعمت الله می داند.

علی مصفا و لیلا حاتمی و فرزندانشان ، همسر علی مصفا ، طلاق


پاسخ به دو حاشیه درمورد طلاق گرفتن و زندگی در فرانسه

در بخش پایانی این گفت و گو وقتی جواد طوسی به رفت و آمد این دو هنرمند به فرانسه اشاره می کند، با پاسخ جالبی روبرو می شود. به نظر می رسد، تصور این رفت و آمد به خاطر بازی در فیلم «گذشته» به وجود آمده، حاتمی: «به خاطر فیلم «گذشته» ما سه سال پیش، رفتیم پاریس که چون فیلم طولانی بود. بچه ها را مدرسه ثبت نام کردیم و بعد از 9 ماه برگشتیم. فیلم برداری چهار ماه طول کشید که با دوران تمرین مجموعا شش ماه علی درگیر بود. ولی ما سال تحصیلی را تمام کردیم و بعد برگشتیم. من رفت و برگشت دیگری نداشته ام.»
در ادامه حاتمی با وجود این که به سفر ابراز علاقه می کند اما سفرهای جشنواره ای را خسته کننده می داند. اما علی مصفا آن ها را انگیزه بخش می داند.


اما طوسی به شایعه جدا شدن این دو هنرمند از یکدیگر نیز اشاره می کند و از آن به عنوان حاشیه اسم می برد که حاتمی در این باره می گوید: «از نظر من این ها اسمش حاشیه نیست. حاشیه به نظر من یعنی آدم یک کاری خلاف آن جریان اصلی برایش جالب باشد و بکند. مثلا من بروم سر فیلمبرداری و به جای کارکردن این برایم جذاب باشد که فلان کس را از نزدیک ببینم و خوش بگذرانم و کار اصلی را نکنم. این که دو نفر با هم زندگی می کنند یا نه حاشیه محسوب نمی شود، جریان اصلی زندگی شان است.»

و در پاسخ به این که شما جلوتر از داوری های بیرونی مراقبت های لازم را برای کانون خانوادگی تان دارید؟ توضیح می دهد: «من چون این طوری فکر نمی کنم، اسمش را مراقبت نمی گذارم. یک چیزی یا هست یا نیست. آن دیگر بستگی به دو فرد دارد. با مراقبت کار درست نمی شود.»

مصفا: «(باخنده) بله چون ما بازیگریم، لزومی ندارد عملیات بخصوصی انجام دهیم که حاشیه پیش نیاید. اگر بخواهد پیش بیاید، می آید. ما مراقبت خاصی نمی کنیم.»

جواد طوسی: «ولی به هر حال الگو هستید.» مصفا: «دوست نداریم الگو باشیم. این کارمان را سخت می کند.» حاتمی: «نه خوب است، من خوشم می آید که عمرم به یک دردی بخورد و یک نفر از چند سال زندگی آدم یک استفاده ای بکند. همان طور که من استفاده کرده ام. از تجربه زندگی خیلی های دیگر استفاده کرده ام.»

طلاق لیلا حاتمی و علی مصفا!  

 


رابطه عاشقانه لیلا حاتمی و همسرش + عکس - پارس ناز

www.parsnaz.ir/news_detail_3178.html

لیلا حاتمی به تازگی در گفت‌وگویی مشترك با هانیه توسلی كه در تازه‌ترین شماره ماهنامه فیلم به مناسبت روز ملی سینما انتشار یافته از همسرش علی.

بیوگرافی لیلا حاتمی + عکس لیلا حاتمی - بیتوته

www.beytoote.com/fun/actor-news/biography-leila-hatami.html

عکس لیلا حاتمی تصاویر لیلا حاتمی زندگینامه لیلا حاتمی,عکس جدید لیلا حاتمی,مدل لباس لیلا حاتمی,لیلا حاتمی,بیوگرافی لیلا حاتمی.

بیوگرافی و عکس های جدید از لیلا حاتمی

www.cooldownload.ir/بیوگرافی-و-عکس-های-جدید-از-لیلا-حاتمی.html

چند ماه بعد لیلا حاتمی به همراه همسرش علی مصفا و فرزندانش برای اکران فیلم پله آخر در جشنواره کارلووی واری راهی جمهوری چک شد و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن این ...

لیلا حاتمی و فرزندانش در روسیه + تصاویر - نمناک

namnak.com/7293-لیلا-حاتمی-و-فرزندانش.html

عکسهای لیلا حاتمی ، لیلا حاتمی در روسیه ، لیلا حاتمی و فرزندانش در روسیه ، عکس لیلا حاتمی و همسرش ، لیلا حاتمی در جشنواره کن ، عکس لیلا حاتمی و فرزندانش را در ...

عکس/ لیلا حاتمی در کنار فرزندانش!

www.fardanews.com/fa/news/.../عکس-لیلا-حاتمی-در-کنار-فرزندانش

لیلا حاتمی بازیگر موفق سینمای ایران علاوه بر اینکه یک هنرمند موفق هستش,در زندگی یک مادر مهربان و دلسوز نیز می باشد.

لیلا حاتمی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/لیلا_حاتمی

چند ماه بعد لیلا حاتمی به همراه همسرش علی مصفا و فرزندانش برای اکران فیلم پله آخر در جشنواره کارلووی واری راهی جمهوری چک شد و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن این ...

عکس لیلا حاتمی در کنار همسرش علی مصفا و فرزندانش مانی و عسل

www.funpatogh.com/عکس-لیلا-حاتمی-در-کنار-همسرش-علی-مصفا-و.html

عکس لیلا حاتمی در کنار همسرش علی مصفا و فرزندانش مانی و عسل. توسط : مدیر سه شنبه, ۲ام خرداد ۱۳۹۱ ۱۶:۲۸:۰۱ 28,384. شما اینجا هستید : صفحه اصلي » سرگرمی ...

زندگینامه لیلا حاتمی - آکاایران

www.akairan.com/biography/actor1/27481.html

لیلا حاتمی در کن,لیلا حاتمی قد,لیلا حاتمی,لیلا حاتمی بیوگرافی,لیلا حاتمی فیس بوک,لیلا حاتمی و فرزندانش,لیلا حاتمی داور جشنواره کن,لیلا حاتمی داور,لیلا حاتمی ...

عکس/ لیلا حاتمی در کنار فرزندانش! - شفاف

shafaf.ir/fa/news/52044/عکس-لیلا-حاتمی-در-کنار-فرزندانش

لیلا حاتمی بازیگر موفق سینمای ایران علاوه بر اینکه یک هنرمند موفق هستش,در زندگی یک مادر مهربان و دلسوز نیز می باشد.

جستجوهای مربوط به لیلا حاتمی و فرزندانش

علی مصفا

علی حاتمی

لیلا حاتمی در جشنواره کن

زری خوشکام

عسل مصفا

فیلم لیلا

لیلا حاتمی و علی مصف

جدیدترین عکس از لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا و فرزندانش

www.niksalehi.com/newspaper/view/051285.php

۳۰ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - لیلا حاتمی به همراه همسرش , عكس لیلا حاتمی به همراه همسرش , لیلا حاتمی و همسرش , همسر لیلا حاتمی , عكس همسر لیلا حاتمی , عكس جديد علی مصفا همسر ...

لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش در جمهوری چک (+عکس ...

www.momtaznews.com/لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-فرزندانش-در-جم/

جلسه معرفی این فیلم چهارم ژوئیه برگزار شد و لیلا حاتمی به همراه علی مصفا، علیرضا آقاخانی (بازیگر) و فردین صاحب الزمانی (تدوینگر) فیلم در این جلسه حضور ...

تصویری متفاوت از لیلا حاتمی به اتفاق همسر و فرزندانش

www.persianv.com/sargarm/146352.php

۲۳ فروردین ۱۳۹۰ ه‍.ش. - فرزندان لیلا حاتمی,مانی و عسل نام دارند که نام مانی را لیلا حاتمی انتخاب کرده است و نام عسل را علی مصفا همسر لیلا حاتمی انتخاب کرده است.

علی مصفا و لیلا حاتمی به همراه عسل و مانی در کشور چک + ...

www.persianv.com/view/198409.php

۱۵ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - فردین صاحب الزمانی، لیلا حاتمی، عسل و مانی مصفا، علی مصفا، علیرضا آقاخانی. در خلاصه داستان ... الهه رضایی از زندگی شخصی و فرزندانش می گوید!

مصاحبه با لیلا حاتمی: من و همسرم مغمومیم! | 16986

www.smsojok.com/fun/didaniha/16986.html

هفته نامه ی چلچراغ در شماره ی جدید خود با لیلا حاتمی بازیگر محبوب و مطرح تئاتر و سینما مصاحبه کرده است و ... عکس لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا به همراه فرزندانشان ...

لیلا حاتمی به همراه همسر و فرزندانش - تاپ ناز

www.topnaz.com/لیلا-حاتمی-به-همراه-همسر-و-فرزندانشتصا/

۲ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - عکس لیلا حاتمی در کنار همسرش علی مصفا و فرزندانش مانی و عسل تصاویر دیگر از عکسهای لیلا حاتمی ، مانی و عسل مصفا در جشنواره فیلم ...

عکس های لیلا حاتمی در منزلش - سیمرغ

seemorgh.com › سرگرمی › چه خبر از کجا ؟ › در حاشیه

۱۴ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - مدتی پیش یکی از خبرنگاران رسانه مطبوعاتی فرانسه با لیلا حاتمی بازیگر سینمای ایران در منزلش مصاحبه انجام داد...

داریوش مهرجویی عامل ازدواج «لیلا حاتمی» و «علی مصفا» + ...

www.bultannews.com › صفحه نخست › هنری

۲۱ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - پدرش علی حاتمی کارگردان سرشناس سینمای ایران و مادرش زری خوشکام هنرپیشه سینما بود در رشته ریاضی فیزیک در تهران دیپلم گرفت و برای ادامه ...

لیلا حاتمی در کنار ۲ فرزند و شوهرش/ عکس - آفتاب

aftabnews.ir/vglepe8znjh8wo2..9jjbibrw.html

فرزندان لیلا حاتمی، مانی و عسل نام دارند که نام مانی را لیلا حاتمی انتخاب کرده است و نام عسل را علی مصفا همسر لیلا حاتمی انتخاب کرده است. در یک مصاحبه لیلا حاتمی ...

لیلا حاتمی از خاطرات شیردادن به بچه هایش می گوید - خبرآنلاین

khabaronline.ir/detail/166404/society/urban

۱۵ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - گفتگوی مهتاب کرامتی، بازیگر سینما و سفیر حسن نیت یونیسف ایران با لیلا حاتمی، هنریشه سینما و فرزند علی حاتمی، کارگردان فقید سینما ...


عکس دیده نشده از لیلا حاتمی و فرزندانش در کاستندورف - اس ام اس

www.4jok.com/pages/1439

عکس دیده نشده از لیلا حاتمی و فرزندانش در کاستندورف. تصویری از حضور لیلا حاتمی بازیگر موفق و محبوب سینمای کشور ایران به عنوان داور بین الملل در جشنواره ...

لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش در جمهوری چک (+عکس)

www.iranstyle.ir/لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-فرزندانش-در-جم/

jazab, lila hatami, بازیگر زن, بازیگر زن ایرانی, سینمای ایران, علی مصفا و لیلا حاتمی, عکس لیلا حاتمی, لیلا حاتمی, لیلا حاتمی 2012, لیلا حاتمی 91, لیلا حاتمی ...

عکس های پدر و مادر لیلا حاتمی و علی مصفا و فرزندانش - ناز طلا

naztala.com › گالری عکس

عکس علی مصفا و همسرش لیلا حاتمی و دخترش عسل و پسرش مانی عکس های علی حاتمی و همسرش زری خوشکام زهرا حاتمی همسر علی حاتمی علی مصفا و زنش لیلا حاتمی همسر ...

عکس/ لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش با تیپ متفاوت ...

sobhanehonline.com/.../عکس-لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-فرزندانش-با-...

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس/ لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش با تیپ متفاوت. Bookmark and Share ... برچسب ها: لیلا حاتمی ، عکس لیلا حاتمی ، بازیگر زن. نظر شما: ...

عکس های لیلا حاتمی و فرزندانش (مشاهده) - جدید 94 -گهر

gahar.ir/tag/عکس-های-لیلا-حاتمی-و-فرزندانش/

به تازگی لیلا حاتمی و علی مصفا در مراسم رونمایی از آلبوم در دنیای تو ساعت چند است حضور پیدا کرده اند. در این مطلب عکس های جدید لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا را ...

تیپ متفاوت لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش/ عکس - پویش

puyesh.net/.../تیپ-متفاوت-لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-فرزندانش-عک...

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تیپ متفاوت لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش/ عکس. در تصویر زیر، لیلا حاتمی و علی مصفا را در کنار دو فرزندشان می‌بینید. Facebook Twitter ...

خبر ایرانی - تیپ متفاوت لیلا حاتمی در کنار همسر و ...

newsirani.com/.../تیپ-متفاوت-لیلا-حاتمی-کنار-همسر-فرزندانش-عکس

۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تصویر زیر، لیلا حاتمی و علی مصفا را در کنار دو فرزندشان می‌بینید.

لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش با تیپ متفاوت + عکس

webgardi.yjc.ir › صفحه نخست › وبگردی

۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - لیلا حاتمی از هنرمندان موفق سینما و تلویزیون کشورمان است که به خوبی توانسته نام و یاد پدر هنرمندش را زنده نگه دارد.

عکس: تیپ متفاوت لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش

8sobh.ir/fa/.../عکس-تیپ-متفاوت-لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-فرزندان...

۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تصویر زیر، لیلا حاتمی و علی مصفا را در کنار دو فرزندشان می‌بینید.

تیپ متفاوت لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش + عکس

www.bornanews.ir/.../342896-تیپ-متفاوت-لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-...

۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تصویر زیر، لیلا حاتمی و علی مصفا را در کنار دو فرزندشان می‌بینید.


عکس/ لیلا حاتمی در کنار فرزندانش! - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/36285/عکس-لیلا-حاتمی-در-کنار-فرزندانش

لیلا حاتمی بازیگر موفق سینمای ایران علاوه بر اینکه یک هنرمند موفق هستش,در ... فرزندان لیلا حاتمی,مانی و عسل نام دارند که نام مانی را لیلا حاتمی انتخاب کرده است و نام ...

عکس: تیپ متفاوت لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش

kamooneh.com/.../عکس-تیپ-متفاوت-لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-فرز...

۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تصویر زیر، لیلا حاتمی و علی مصفا را در کنار دو فرزندشان می‌بینید.

عکس جدید و دیده نشده لیلا حاتمی و فرزندانش - اس ام اس

www.bisms.ir › عکس

۱۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس جدید و دیده نشده لیلا حاتمی و فرزندانش لیلا حاتمی,عکس لیلا حاتمی,همسر لیلا حاتمی,اینستاگرام لیلا حاتمی,فیسبوک لیلا حاتمی.

لیلا حاتمی به همراه فرزندانش در صربستان/ عکس - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sima/1535763712845490404

۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - لیلا حاتمی را به همراه فرزندانش مانی و عسل در صربستان می بینید.

جدیدترین عکس لیلا حاتمی و فرزندانش در کنار مهتاب کرامتی ...

www.jazzaab.ir/news_detail_5171.html

جدیدترین عکس لیلا حاتمی و فرزندانش در کنار مهتاب کرامتی! مهتاب کرامتی سفیر حسن نیت یونیسف در ایران به مناسبت هفته جهانی «تغذیه با شیر مادر» با لیلا ...

تصاویر جدید و دیده نشده از لیلا حاتمی + عکس همسرش ...

jadide.ir/تصاویر-جدید-و-دیده-نشده-از-لیلا-حاتمی-ع/

عکس گریان لیلا حاتمی. تصاویر جدید و دیده نشده از لیلا حاتمی و همسرش. عکس لیلا حاتمی و فرزندانش. تصاویر جدید و دیده نشده از لیلا حاتمی و همسرش. لیلا حاتمی و ...

جدید ترین عکسهای لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا و فرزندانش

www.farsnevis.ir/.../جدید-ترین-عکسهای-لیلا-حاتمی-و-همسرش-علی.html

جدید ترین عکسهای لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا و فرزندانش ... برچسب ها : بازیگر فیلم جدایی نادر از سیمین, بیوگرافی لیلا حاتمی, ترین, جایزه گرفتن لیلا حاتمی ...

عکس های لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا در حاشیه جشنواره فجر

www.campec.ir/عکس-های-لیلا-حاتمی-و-همسرش-علی-مصفا-در-حاشیه-جشن...

تعداد عکس:۱۰ ,عکس های لیلا حاتمی و همسرش علی مصفا در حاشیه جشنواره فجر,کامپک | ناب ترین عکس های هنرمندان.

عکس متفاوت از لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندان | اتاق خبر 24

otaghkhabar24.ir/news/25035

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در تصویر زیر، لیلا حاتمی و علی مصفا را در کنار دو فرزندشان می‌بینید.

لیلا حاتمی در کنار همسر و دو فرزندش (عکس)

www.poolnews.ir/fa/news/.../لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-دو-فرزندش-عک...

۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - لیلا حاتمی در کنار همسر و دو فرزندش (عکس). لیلا حاتمی در کنار همسر و دو فرزندش (عکس). برچسب ها: لیلا حاتمی ، بازیگر زن ، بازیگران. Bookmark ...

علی مصفا، لیلا حاتمی و فرزندانشان در کشور چک(تصاویر)

fararu.com/.../علی-مصفا-لیلا-حاتمی-و-فرزندانشان-در-کشور-چکتصاو...

علی مصفا، لیلا حاتمی و فرزندانشان در کشور چک(تصاویر). کد خبر: ۱۱۷۸۵۹. ۱۵ تير ۱۳۹۱ - ۱۲:۳۰. علی مصفا به همراه لیلا حاتمی و دیگر عوامل فیلم «پله آخر» در جشنواره ...

تصاویری از فرزندان"لیلا حاتمی" - ناطقان

nateghan.ir/fa/news/28878/تصاویری-از-فرزندانلیلا-حاتمی

۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - لیلا حاتمی و علی مصفا انتخاب‌های حساب شده‌ای برای حضورهای خانوادگی خود که اغلب در جشنواره‌های بین‌المللی است، دارند. یک برنامه منسجم خانوادگی که ...

لیلا حاتمی و فرزندش - هنر و هنرمندان

actor.tazoma.ir › هنرمندان زن › لیلا حاتمی

۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - لیلا حاتمی عکس شوهر لیلا حاتمی لیلا. عکس جدید از لیلا حاتمی و دو فرزندش لیلا حاتمی و علی مصفا در فرانسه. عکس لیلا حاتمی و فرزندش. عکس های ...

عکس/ لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش با تیپ متفاوت ...

sobhanehonline.com/.../عکس-لیلا-حاتمی-در-کنار-همسر-و-فرزندانش-با-...

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس/ لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندانش با تیپ متفاوت. Bookmark and Share ... برچسب ها: لیلا حاتمی ، عکس لیلا حاتمی ، بازیگر زن. نظر شما: ...

عکس لیلا حاتمی و فرزندانش در صربستان - نون و آب

www.noonoab.ir/post/.../عکس-لیلا-حاتمی-و-فرزندانش-در-صربستان

۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برچسب ها: لیلا حاتمی در سر به مهر لیلا حاتمی و فرزندانش عکس لیلا حاتمی و فرزندانش در صربستان عکس لیلا حاتمی و فرزندانش عکس لیلا حاتمی در ...

لیلا حاتمی و فرزندانش در صربستان /عکس

meliyat.com/fa/news/.../لیلا-حاتمی-و-فرزندانش-در-صربستان-عکس

۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - لیلا حاتمی و فرزندانش در صربستان /عکس · بازیگران و افراد مشهور در خارج از ایران. برچسب ها: لیلا حاتمی. Bookmark and Share. X Share.

بیوگرافی کامل لیلا حاتمی + عکس

biographyha.com/890/بیوگرافی-کامل-لیلا-حاتمی-عکس.html

چند ماه بعد لیلا حاتمی به همراه همسرش علی مصفا و فرزندانش مانی و عسل، برای اکران فیلم پله آخر در جشنواره کارلووی واری راهی جمهوری چک شد و جایزه بهترین بازیگر ...

سری جدید تصاویر لیلا حاتمی پاییز 94 - تک موج

www.takmoj.com/18762/tasavir-jadid-leyla-harmi-paiez-94.html

سری جدید تصاویر لیلا حاتمی, لیلا حاتمی و فرزندانش, لیلا حاتمی و همسرش, لیلا حاتمی اینستاگرام, لیلا حاتمی قد, لیلا حاتمی بی حجاب, لیلا حاتمی و شوهرش,

شادینه : لیلا حاتمی و فرزندانش در کاستندورف + تصاویر

shadine.ir/لیلا-حاتمی-و-فرزندانش-در-کاستندورف-تصا.html

این وبگاه ممکن است به رایانهٔ شما آسیب وارد نماید.

تصاویرلیلا حاتمی و فرزندانش در کاستندورف, لیلا حاتمی در کاستندورف, لیلا حاتمی و فرزندانش, لیلا حاتمی و فرزندانش در کاستندورف. ارسال شده در سه شنبه ۱۸ ...

عکس روز؛لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندان - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار فرهنگی

۱۵ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - عکس روز؛لیلا حاتمی در کنار همسر و فرزندان. علی مصفا به همراه لیلا حاتمی و دیگر عوامل فیلم «پله آخر» در جشنواره فیلم کارلووی واری (در کشور چک) .. 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو