ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی چی شد؟

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی چی شد؟

.

کسب درآمد

.

ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی چی شد؟

ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی چی شد؟

آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی

 

دایی و قهرمانی ، علی دایی و قهرمانی

محسن قهرمانی در مصاحبه اخیر خود با یکی از خبرگزاری ها گفت: بیشتر آدم ها را بخشیدم حتی علی دایی را. ماجرای دایی و قهرمانی مربوط به مسابقه ای می شد که ماجرای قهرمانی در میان بود.

دایی و قهرمانی ، قهرمانی علی دایی را حلال کرد

محسن قهرمانی در مصاحبه اخیر خود با یکی از خبرگزاری ها می گوید: «99 درصد آدم ها را بخشیدم. من آنها را به خانواده های شان بخشیدم و حتی دوست ندارم در پای کسانی که این شرایط را برای من ایجاد کرند، خار برود! مطمئناً سؤال بعدی این است کهعلی دایی را بخشیده ام یا نه، دایی بین آنها قرار ندارد. دایی اسطوره فوتبال ایران است و هرجا که بروید دایی را می شناسند. از دایی گذشت کرده ام و…!» محسن قهرمانی در حالی حرف از حلال کردن علی دایی می زند که در دیدار دو تیم سپاهان وپرسپولیس در اصفهان در لیگ دوازدهم قضاوت پرحرف و حدیثی داشت و اغلب کارشناسان داوری از جمله هوشنگ نصیرزاده، محمد فنایی، سیدرضا غیاثی، پرویز سیار، نوذر رودنیل و چند تن دیگر اشتباه فاحش این داور در آن بازی معروف و پرحاشیه را تأیید کردند.

پس از پایان مسابقه صدای علی دایی سرمربی پرسپولیس هم درآمد و آش آنقدر شور و مسائلی رو شد که تا سال های سال داوری فوتبال ایران را زیر سؤال برد. محسن قهرمانی در آن بازی در حالی میثم حسینی را اخراج کرد که شجاع خلیل زاده مدافع سپاهان روی او فن کمر زده بود و… در ادامه هم مواردی همچون کارت به کارت کردن به ادبیات فوتبال ایران اضافه شد.
در راستای اینکه محسن قهرمانی در مصاحبه اخیرش علی دایی را حلال کرده است، بد ندیدیم به چند نمونه از اشتباهات فاحش این داور در طول دوران قضاوت خود اشاره کنیم که از قضا پر سر و صدا شد.

علی دایی و قهرمانی ، علی دایی و قهرمانی ، اشتباهات داوری

ماجرای علی دایی و قهرمانی چه بود

ماجراهای اشتباهات محسن قهرمانی و درگیری با علی دایی

1- لیگ برتر سال 87: دیدار استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان؛ دو مدعی اصلی قهرمانی، مساوی در جریان بود و بازی پایاپای پیش می رفت تا اینکه عیسی اندوی توپ را در محوطه جریمه ذوبی ها در آغوش گرفت و چند قدمی راه رفت. محسن قهرمانی ناگهان وارد صحنه شد و خطای دروازه بان ذوب آهن را به دلیل تأخیر در پرتاب توپ اعلام کرد تا آبی پوشان تهرانی همان توپ را تبدیل به گل کنند و شیرازه تیم منصور ابراهیم زاده از هم بپاشد!
ابراهیم زاده سرمربی وقت ذوب آهن پس از پایان مسابقه که با شکست تیمش همراه شد، به محسن قهرمانی لقب مخترع داد که در قضاوت کردن، قوانینی مختص به خودش دارد! ذوب آهن اگر آن بازی را نمی باخت، یک هفته زودتر قهرمان لیگ برتر می شد اما…
2- لیگ دهم: محسن قهرمانی با اعتراف حسین عسگری مسئول وقت کمیته داوران پنالتی پرسپولیس را ندید! او در دقیقه 48 بازیپرسپولیس و شهرداری تبریز یک پنالتی صد درصد را نگرفت. همین طور قضاوت پر سر و صدایی هم در بازی صبا و سپاهان داشت و یک پنالتی عجیب گرفت که… راستی قهرمانی در مسیر بازگشت از قم تصادف کرد.
3- لیگ هشتم: داور مشهدی در لیگ هشتم حرفه ای کشور و تا پایان هفته چهاردهم نیز 3 بار خواسته یا ناخواسته حاشیه ساز بوده است. در هفته سوم این دوره از مسابقات محسن قهرمانی با سوت خود یک پیروزی شیرین را از پرسپولیس در انزلی گرفت و پنالتی عجیبی در دقایق پایانی مسابقه اعلام کرد. اعمال قانون محسن قهرمانی در دیدار استقلال و ذوب آهن نیز بسیار عجیب بود و پر سر و صدا شد که درباره آن معضل نوشتیم… در هفته چهاردهم نیز محسن قهرمانی با مردود اعلام کردن گل سالم راه آهن یزدان در مصاف مس کرمان، حاشیه ساز شد تا رئیس کمیته داوران نیز از اشتباه محرز او بگوید و شخص محسن قهرمانی، مجبور به عذرخواهی از راه آهنی ها شود.
4- نیمه نهایی جام حذفی فصل 86-85: یکی از بزرگترین اشتباهات دوران قضاوت محسن قهرمانی در این دیدار رقم خورد. در حالی که بازی تا 4 دقیقه به پایان مسابقه یک بر صفر به سود پرسپولیس پیش می رفت، ناگهان این داور پنالتی عجیبی برای سپاهان گرفت. پژمان نوری که کوچکترین خطایی روی محمود کریمی مهاجم سپاهان انجام نداده بود، هاج و واج ماند و… بالاخره آن بازی با شکست سرخپوشان تهرانی به پایان رسید تا پرسپولیس با تغییرات عمده مدیریتی مواجه شود. این باخت جلوی چشمان 120 هزار هوادار پرشور پرسپولیس رقم خورد و لطمه شدیدی به روح و روان آنان بود.
5- لیگ دهم: در دقیقه 75 بازی استقلال تهران و راه آهن یزدان، محمد محمدی دروازه بان وقت استقلالی ها بیرون از محوطه جریمه توپ را با دست دفع کرد در حالی که محسن قهرمانی باید به گلر آبی ها کارت قرمز می داد و او را از زمین اخراج می کرد، با تصمیمی اشتباه اصلاً هند تشخیص نداد تا صدای راه آهنی ها درآید. باز هم حسین عسگری مسئول کمیته داوران علیه تصمیم این داور مصاحبه کرد و گفت که دروازه بان استقلال باید اخراج می شد!
6- لیگ دهم: محسن قهرمانی که در بالا گفتیم چگونه به نفع استقلالی ها اشتباه کرد، یک بار هم در این دوره علیه آبی ها اشتباهاتی مرتکب شده بود! در بازی سایپا و استقلال محسن قهرمانی که انگار از اضافه وزن رنج می برد، بارها از صحنه های مسابقه و بازیکنان جا ماند و یک پنالتی مسلم را برای استقلالی ها نگرفت!
7- لیگ یازدهم: در هفته نخست این دوره از مسابقات لیگ برتر، محسن قهرمانی در یک بازی دیگر سپاهان مقابل استقلال تهران، اسماعیل شریفات، مهاجم آبی ها، را از زمین مسابقه اخراج کرد. پس از پایان مسابقه کمیته داوران اخراج شریفات را نادرست اعلام کرد!

حالا که جناب محسن قهرمانی آمده و علی دایی را حلال کرده است، خیلی دوست داریم بدانیم آیا علی دایی، اسماعیل شریفات، باشگاه استقلال تهران، راه آهنی ها، محمدحسن انصاری فرد و پرسپولیسی ها، پژمان نوری، منصور ابراهیم زاده و ذوبی ها و… و… و… هم محسن قهرمانی را حلال می کنند یا نه؟!

آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی  

 

 

آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی - نمناک

namnak.com/27994-دایی-و-قهرمانی.html

۲ ساعت پیش - محسن قهرمانی در مصاحبه اخیر خود با یکی از خبرگزاری ها گفت: بیشتر آدم ها را بخشیدم حتی علی دایی را. ماجرای دایی و قهرمانی مربوط به مسابقه ای می ...

تصاویر برای آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانیگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی

نتیجه تصویری برای آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی

نتیجه تصویری برای آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی

نتیجه تصویری برای آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی

تصاویر بیشتر برای آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی

علی دایی در برنامه ۹۰ / قهرمانی تماس گرفت و گفت ماجرا را ...

alidaei.net/مصاحبه/علی-دایی-در-برنامه-۹۰-قهرمانی-تماس-گرف/

علی دایی در برنامه ۹۰ / قهرمانی تماس گرفت و گفت ماجرا را ماستمالی کن/ ... دایی که از صحبت های محسن قهرمانی ناراحت بود به ماجرای گفتگوی تلفنی اش با وی اشاره ... از انقلاب · سیاسی نیستم، به مردم وابسته‌ام/ می‌خواهم «نورا» تا آخر عمر پیش خودم باشد!

آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی | بروز باش

berozbash.ir/1394/12/16/آخر-ماجرای-علی-دایی-و-محسن-قهرمانی/

۲ ساعت پیش - خانه » اخبار روز » آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی ... محسن قهرمانی در حالی حرف از حلال کردن علی دایی می زند که در دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس ...

سبد بلاگ | آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی

necepatogh.sabad-blog.ir/page-60558.html

قهرمانی ,دایی ,محسن ,ماجرای ,پرسپولیس ,بازی ,محسن قهرمانی ,کمیته داوران ,پرونده محسن ,قهرمانی صادر ,ماجرای محسن ,رئیس کمیته داوران ,فدراسیون فو ...

رأی پرونده محسن قهرمانی صادر شد + متن حکم - سایت خبری ...

https://www.tabnak.ir/fa/.../رأی-پرونده-محسن-قهرمانی-صادر-شد-متن-حکم

۲۲ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سرانجام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رأی پرونده محسن قهرمانی را صادر کرد؛ ... بنا بر این گزارش، پس از ماجرای مصاحبه تند دایی علیه قهرمانی در حاشیه ... بخش اول: در خصوص اعلام علی دائی و باشگاه پرسپولیس مبنی بر وجود شائبه ...... و تیم زیر 23 سال اولویت اخر میشه انتظار بیشتر از تذکر برای تهمت رشوه که ...

خبرگزاری تسنیم - اصفهانیان: در ماجرای قهرمانی و دایی به ما ...

www.tasnimnews.com/.../اصفهانیان-در-ماجرای-قهرمانی-و-دایی-به-ما-اجازه-...

۲۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال می‌گوید که در ماجرای محسن قهرمانی و علی دایی در دو فصل پیش اجازه ورود به کمیته داوران داده نشد.

ایسنا - رای پرونده محسن قهرمانی صادر شد/ محرومیت 8 ماهه ...

isna.ir/fa/news/.../رای-پرونده-محسن-قهرمانی-صادر-شد-محرومیت

۲۲ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - رای پرونده محسن قهرمانی صادر شد/ محرومیت 8 ماهه قهرمانی، 10 ساله کریمی و تذکر به دایی ... بخش اول: در خصوص اعلام علی دائی و باشگاه پرسپولیس مبنی بر وجود .... ور در آخر اينکه مرتضي کريمي رو که اصلا ديگه قضاوت نميکنه 10 سال ...

مصاحبه ای که سبب شکایت دایی از مایلی کهن شد - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › ورزشی

بگذارید اصل ماجرا را به شما بگویم. اصل جریان این است که ... این سومین شکایت علی دایی از محمد مایلی کهن است که امروز به حکم زندان رسیده. اولین حکمی که دایی ... آقایان عادت دارند آدم‌ها را له کنند و گزینه آخر همین محسن قهرمانی بوده است. بعد می‌گویند برای ...

روزنامه شرق

sharghdaily.ir/Modules/News/PrintVer.aspx?Src=Main&News_Id...

در ادامه ماجرای پرونده اتهام علی دایی به محسن قهرمانی داور بازی سپاهان - پرسپولیس، دوشنبه بعدازظهر ... در بازی‌های حساس و آخر فصل ما هم قهرمانی اصلا قضاوت نکرده.

اصفهانیان: در ماجرای قهرمانی و دایی به ما اجازه ورود ندادند/ منتظر

www.footballiran.ir/fa/home/details/6974157415

۲۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فوتبال ايران- رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال می‌گوید که در ماجرای محسن قهرمانی و علی دایی در دو فصل پیش اجازه ورود به کمیته داوران داده نشد.

Football.ir - از مشاجره دایی با قهرمانی تا اتهام جگرخوری محسن ...

football.ir/news/iran/1392/07/daei-ghahremani-1160633.html

۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پخش حرفهای علی دایی به قهرمانی بعد ازبازی با سپاهان ... مربی پرسپولیس که از صحبت های محسن قهرمانی ناراحت بود به ماجرای گفتگوی تلفنی ... قسمت آخر حرفهای دایی و قهرمانی به مشاجره کشید و هر یک دیگری را حسابی تهدید کردند .

علی دایی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/علی_دایی

علی دایی (زاده ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ - اردبیل) بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ایران است. دایی سابقه بازی در ... ۴.۱ انتقادات; ۴.۲ شکایت از مایلی‌کهن; ۴.۳ محسن قهرمانی. ۵ خارج از ...

اخبار علی دایی - تی نیوز

tnews.ir/Tags/علی-دایی

قهرمانی: از گردن کلفت هایی که اخراج شان کردم بپرسید توانایی هایم چقدر بود/ دایی اسطوره فوتبال ... نظر علی پروین در مورد علی دایی، فرشاد پیوس و عادل فردوسی پور!

یاس کمپ | ارشیو کامل وب سایت های فارسی

yascamp.ir/

آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی. بازدید: 2 ... محسن قهرمانی در مصاحبه اخیر خود با یکی از خبرگزاری ها گفت: بیشتر آدم ها را بخشیدم حتی علی دایی را. ماجرای دایی و ...

ادعاهاي علي دايي و ماجراهاي قهرماني

zirnevisonline.com/fa/news/4837/ادعاهاي-علي-دايي-و-ماجراهاي-قهرماني

۶ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - زیرنویســــ ادعاي علي دايي درباره شماره حساب‌ها و اتهامي كه به محسن قهرماني زد باعث شد تا پاي قهرماني براي پاسخگويي به ستاد تخلفات حرفه‌اي و ...

نسخه چاپی - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/print/417580

در جشن قهرمانی استقلال در لیگ برتر و در سال 1384 به ناگهان یک اسب چهار نعل در ... اما دست آخر کسی نمی فهمد اسب سوار که بود و چه کسی او را به آزادی آورد. ... پرونده جنجالی داوری در ایران از بازی سپاهان و پرسپولیس و اشتباه عجیب و غریب محسن قهرمانی آغاز شد. علی دایی سرمربی وقت قرمزها اعتقاد داشت او به سمت سپاهانی ها غش کرده است.

سرنخ‌های جدید سردار رویانیان و دایی پیگیر پشت پرده قضاوت ...

www.tarafdari.com/.../سرنخ‌های-جدید-سردار-رویانیان-و-دایی-پیگیر-پش...

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان و علی دایی به دنبال کشف ماجرای قضاوت پر حرف و حدیث محسن قهرمانی در دیدار راه‌آهن و مس در فصول گذشته هستند، در آن بازی ...

جدال علی دایی با پرسپولیسی ها در 3 جبهه/ پادشاهانی که در ...

www.fardanews.com/.../جدال-علی-دایی-با-پرسپولیسی-ها-در-3-جبهه-پاد...

۷ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در این بین اما علی دایی که به عنوان سرمربی سرخپوشان در این تیم ... دعواهای علی دایی در طول لیگ سیزدهم نبوده و راه انداختن ماجرای محسن قهرمانی، بحران ...

خاطره انگیزترین تصویر اسطوره تیم ملی انتخاب شد علی ...

www.farsnews.com/13941112001982

۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برنامه 90 به مناسبت تولد علی دایی مصاحبه‌ای جالب را با اسطوره فوتبال کشورمان انجام داد. ... ماجرای پلیور در شلوار: پلیورم را در شلوارم کرده بودم و خانمم می‌گفت آگر آن ... و همه شاهد بودند که بهتر از منچستریونایتد بازی کردیم و به دنبال قهرمانی بودیم .... از من خواستم بر روی نیمکت بنشینم تا محسن گروسی وارد زمین شود.


دایی:قهرمانی گفت ماجرا را ماست مالی کن/قهرمانی از پرسپولیس ...

www.farhangnews.ir/content/49026

۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پس از صحبت های این داور، علی دایی روی خط تلفنی آمد و با تاکید بر صحبت ... دایی که از صحبت های محسن قهرمانی ناراحت بود به ماجرای گفتگوی ...

شعار پرسپولیسی‌ها علیه قهرمانی :: ورزش 3

www.varzesh3.com/news/1289213/شعار-پرسپولیسی‌ها-علیه-قهرمانی

۲۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قهرمانی که بعد از ماجراهای دیدار دو تیم سپاهان و پرسپولیس و ادعای علی دایی از داوری محروم شده بود این فصل دوباره سوت به دست گرفت و روز گذشته هم ...

فیلم:خداحافظی محسن قهرمانی از دنیای داوری - توریسم آنلاین

www.tourismonline.co/12007/محسن-قهرمانی-خداحافظی.html

۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصاحبه ویژه با علی دایی؛شروع و پایان داستان اختلاف با حاجی مایلی/ماجرای نگه داشته اتوبوس پرسپولیس جلوی عوارضی ...

بهار نیوز - روایت مولایی از ماجراهای محسن قهرمانی

baharnews.ir/news/17174/

۷ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - محمدرضا مولایی – بدنساز تیم فوتبال پرسپولیس – که در ماجرای اتهام‌زنی علی دایی علیه محسن قهرمانی به عنوان شاهد در جلسه کمیته رسیدگی به ...

فوتبال سرمربی پرسپولیس به افشاگری و از تماس دوست ...

www.aparat.com/.../فوتبال_سرمربی_پرسپولیس_به_افشاگری_و_از_...

فوتبال سرمربی پرسپولیس به افشاگری و از تماس دوست محسن قهرمان. ۳۸۹. در برنامه ... واقعا وای به حال این فوتبال کع مطمینم سلطان علی دایی بدون مدارک حرف نمیزنه.

IranWire | بازگشت محسن قهرمانی و پرونده فساد داوری در ...

iranwire.com/features/7018/

۲۴ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ماجرای جنجالی محسن قهرمانی از شهریور 92 آغاز شد و محرومیتش پس از قضاوت بازی پر حاشیه پرسپولیس و سپاهان. علی دایی در پایان مسابقه گفت: ...

آشتی علی دایی و محسن قهرمانی؟ مزخرف‌ترین خبر سال 1392

www.forum.davaran.ir › داوری فوتبال › اخبار داوری فوتبال

۲۳ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 2پست - ‏1 نویسنده

مگر دایی و قهرمانی با همدیگر قهر بودند که حالا باید آشتی کنند؟ ... قضیه خیلی ساده است‌؛ بعد از بازی پرسپولیس و سپاهان، علی دایی در مورد محسن قهرمانی یک ادعایی کرد ... شما به جای اینکه به دنبال آشتی آنها باشید، بروید درخصوص ماجرای غش ... که آخر سر شما ادای کداخداها را در بیاورید و با کدخدا منشی و تصمیم‌گیری‌های ...

خداحافظی مجیدی،جام جهانی با کریمی

www.tebyan.net/newmobile.aspx?pid=271663

اما در نقطه مقابل علی کریمی به تراکتورسازی پیوست و با این تیم قهرمانی جام ... و آن اتفاقی مشکوک دقیقه سوم در کنفرانس خبری اظهار کرد شماره حساب محسن قهرمانی را ...

کاپ | وقتی قهرمانی در بازی سپاهان و پرسپولیس غش کرد!/ ویدئو

cup.ir/sport/sportvideo/495/وقتی-قهرمانی-در-بازی-سپاهان.../63417

۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وقتی علی دایی در کنفرانس پس از مسابقه گفت که می دانسته داور به سوی ... سرانجام هم محسن قهرمانی محروم شد و با بازگشت وی به داوری کشور در هفته گذشته، تمام یادگاری های آن دیدار تمام شد! ... در آن ماجرا حق با پرپسولیس و دایی بود ...

محسن قهرمانی: برای پول به دایی زنگ زدم - آکا - آکاایران

www.akairan.com/biography/actor1/201410192833.html

محسن قهرمانی: برای پول به دایی زنگ زدم محسن قهرمانی,علی دایی,داوری,زندگی,مصاحبه,رشوه. ... باور کنید هنوز کلمه آخر را نگفته بودم که دیدم یک دست توی هوا چرخید و محکم .... من اتفاقا دوست داشتم یک بار برای همیشه همه ماجرای چاقی و لاغری ام را بگویم.


ماجراهای خواندنی و جالب علی دایی و عادل فردوسی پور - یزدفردا

www.yazdfarda.com/news/print/114059.html

۲۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یزدفردا"برانکو ایوانکوویچ – علی دایی؛ این زوج شما را یاد چه اتفاقاتی ... ولی در یکی دو سال آخر به خاطر کار با دایی تحت فشار قرار گرفتید. .... او در پاسخ به این سوال فردوسی پور که گفت اما این شکایت مربوط به ماجرای محسن قهرمانی ...

افشای پشت پرده دعوای دایی و قهرمانی - قدس آنلاین

qudsonline.ir/detail/News/155678

۲ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ماجرا به یک روز قبل از بازی پرسپولیس و سپاهان برمی گردد. ... این حرف های باعث می شود ذهنیت علی دایی به کلی نسبت به قهرمانی خراب ... واکنش رئیس به محرومیت مادام العمر محسن قهرمانی .... تا اخرش مي رم راست مي گه آخر اين قضيه از فوتبال بايد بره و از دست بي اخلاقيهاش يک ملت راحت مي شوند به اميد رفتن اين عزيز.

عصر امروز - جدال علی دایی با پرسپولیسی ها در ۳ جبهه+ تصاویر

asremrooz.ir/vdciwway.t1a5v2bcct.html

۷ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در این بین اما علی دایی که به عنوان سرمربی سرخپوشان در این تیم ... دعواهای علی دایی در طول لیگ سیزدهم نبوده و راه انداختن ماجرای محسن قهرمانی، بحران ...

محسن قهرمانی: برای پول به دایی زنگ زدم - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir/fa/news/.../محسن-قهرمانی-برای-پول-به-دایی-زنگ-زدم

۱۷ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - دست آخر با وساطت علی خسروی این گفتگو انجام شد. گفتگو در خانه او شروع شد. در حرم امام رضا (ع) ادامه پیدا کرد و در طبقه همکف اداره پست شهر مشهد به ...

افشاگری دستیار دایی در مورد تبانی فوتبال/ پای افراد جدید ...

www.mehrnews.com/.../افشاگری-دستیار-دایی-در-مورد-تبانی-فوتبال-...

۱۶ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - دستیار علی دایی که یکی از محرومان ماجرای اخیر است با تایید گرفتن ... آن محسن قهرمانی به همراه یکی از کمک‌هایش و داور چهارم، محمدرضا مولایی مربی ...

قهرمانی شماره حساب داد، دایی قبول نکرد!

itp.epage.ir/.../incl.news_connector.NewsPrintVersion.Html_TypeId.1_N...

جام ورزشی؛ ادعای علی دایی درباره شماره حساب‌ها و اتهامی که به محسن قهرمانی زد باعث ... بعد از ماجرای جنجالی بازی پرسپولیس و سپاهان و توضیحات طرفین در زمینه شماره ...

محسن قهرمانی پس از پایان محرومیت: هنوز دایی را حلال نکرده ام

isport.ir/fa/content/111628/محسن-قهرمانی-هنوز-دایی-را-حلال-نکرده-ام

دو‌سال از اتفاقاتی که برای محسن قهرمانی رخ داد، می‌گذرد، اتفاقاتی که مسیر کلی زندگی‌اش را تغییر داد. ... خانواده‌ام در آن ماجرا خیلی اذیت شدند. ... من بعد از آن اتفاقات با خدای خودم درد دل کردم و این‌که علی دایی و سایر افراد را حلال کردم یا نه، بین من و خدای ...

قهرمانی: از علی دایی گذشتم

www.dsport.ir/fa/posts/28702

۱ روز پیش - اینها تمام آن چیزی بود که در فوتبال بر محسن قهرمانی گذشت، داوری که پس از گذشت دو سال و گذراندن دوره محرومیتش پس از قضاوت در پنج بازی در ...

اگر حرف‌های دایی راست باشد باید این فوتبال را آتش زد | ...

newsfile.ir/.../اگر+حرف‌های+دایی+راست+باشد+باید+این+فوتبال+را+آتش...

آخر ماجرای علی دایی و محسن قهرمانی محسن قهرمانی در مصاحبه اخیر خود با یکی از خبرگزاری ها گفت: بیشتر آدم ها را بخشیدم حتی علی دایی را. ماجرای دایی و قهرمانی مربوط ...

نسیم آنلاین | محسن قهرمانی کمیته داوران را به مناظره دعوت کرد

nasimonline.ir/.../-محسن-قهرمانی-کمیته-داوران-را-به-مناظره-دعوت-کرد

۲۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش «نسیم»، محسن قهرمانی که با افشاگری علی دایی متهم ردیف اول ... او که جعبه سیاه ماجرای تبانی در فوتبال ایران محسوب می شود با حضور روی ...

 

 

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو