ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها

.

کسب درآمد

.

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها

پژوهش‌ها نشان می‌دهد عامل ۸۰ درصد طلاق‌ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است. برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد بیشتر مشکلات اقتصادی باشد، مشکلات مربوط به رابطه زناشویی است.

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها

ماهنامه آینده نگر نوشت: آمارهای سازمان ثبت احوال نشان می‌دهد در سال ۹۴ تا انتهای آذرماه، ۱۲۰ هزار و ۲۴۰ ازدواج ثبت شده که نسبت به سال قبل ۳.۴ درصد کاهش داشته است. ۱۲۲ هزار و ۳۴۰ طلاق نیز به ثبت رسیده که نسبت به سال گذشته، ۴.۲ درصد افزایش داشته است. در این میان، ازدوج در میان کرمانی‌ها از همه‌جا بیشتر شده است.

ازدواج در این استان با ۱۹ هزار و ۹۲۱ مورد، رشد ۱۷ درصدی داشته و بعد از آن ایلام با ۴ هزار و ۴۳۲ مورد و رشد ۵.۲ درصدی و اصفهان با ۲۹ هزار و ۷۰۹ مورد و رشد ۳.۶ درصدی، بیشترین آمار ازدواج را داشته‌اند. بیشترین کاهش ازدواج نیز در استان‌های سمنان با ۱۴.۵ درصد، آذربایجان شرقی با ۱۲.۳ درصد و خراسان رضوی با ۱۲.۱ درصد اتفاق افتاده است. تا انتهای آذرماه ۹۴ در پایتخت نیز ۶۶ هزار و ۵۴۶ مورد ازدواج به ثبت رسیده که از رشد یک‌درصدی برخوردار بوده است.


اما بررسی وضعیت طلاق در استان‌های مختلف نشان می‌دهد کرمانی‌ها که در رشد ازدواج در صدر بودند، در افزایش طلاق نیز رتبه اول را دارند. در ۹ماهه اول سال ۹۴، ۳ هزار و ۷۳۱ مورد طلاق در کرمان به ثبت رسیده که نسبت به سال گذشته، ۵۰ درصد بیشتر شده است. بررسی وضعیت هزینه و درآمد خانوار مردم در کرمان نشان می‌دهد آنها با ۳۳ میلیون هزینه در سال ۹۳، حدود یک میلیون بیشتر از میانگین کشوری برای زندگی‌شان خرج کرده‌اند و در مقابل با ۳۰ میلیون درآمد، حدود یک میلیون نیز کمتر از میانگین کشور درآمد داشته‌اند.

 استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان‌های محروم کشور به حساب می‌آید که میانگین هزینه خانوارهای آن در سال گذشته با ۴۴ میلیون، حدود ۱۲ میلیون تومان از میانگین کشوری بالاتر بوده است. در مقابل وضعیت درآمدی در این استان نیز نشان می‌دهد سال پیش خانوارهای آن ۳۱ میلیون تومان درآمد داشته‌اند.

این عدد اگرچه با میانگین کشوری برابری می‌کند، اما نشان از کسری بودجه ۱۳ میلیون تومانی در هزینه خانوارهای کهگیلویه و بویراحمد دارد. سیستان و بلوچستان نیز با ۳۲.۳ درصد افزایش طلاق، بعد از این استان در جایگاه سوم قرار دارد. هزینه زندگی سیستانی‌ها در سال گذشته با ۱۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان از میانگین کشوری حدود ۱۱ میلیون کمتر بوده اما درآمد یک سال آنها نیز با رقم ۱۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، حدود ۱۳ میلیون تومان کمتر از میانگین کشوری بوده و کسری ۲ میلیون تومانی را در بودجه خانوار نشان می‌دهد.

به اعتقاد بسیاری از جامعه‌شناسان و اقتصاددانان و براساس مطالعات پژوهشی، مشکلات معیشتی خانوار یکی از دلایل اصلی طلاق‌هاست. بررسی گزارش نیروی کار مرکز آمار ایران نیز نشان می‌دهد بیکاری در بعضی از این استان‌ها، وضعیت بحرانی دارد.

در حالی که نرخ عمومی بیکاری در پاییز سال ۹۴، ۱۰.۵ درصد بوده است، استان کهگیلویه و بویراحمد با ۱۷ درصد بعد از کرمانشاه، بی کارترین استان کشور بوده است. نرخ بیکاری این استان نسبت به سال گذشته ۳.۳ درصد افزایش یافته است.

اما طلاق در استان‌های سمنان با ۷۲۹ مورد طلاق و کاهش ۱۷.۱ درصدی، خراسان رضوی با ۱۲ هزار و ۳۰۶ مورد و کاهش ۱۰.۳ درصدی، و استان‌های تهران و مرکزی نیز با ۲۳ هزار و ۴۱۸، و ۲ هزار و ۵۰۳ مورد نسبت به سال گذشته ۲.۶ درصد کاهش داشته‌ است.

بررسی آمارهای سازمان ثبت احوال نشان می‌دهد از سال۹۰ رشد منفی ازدواج در کشور اتفاق افتاده است؛ به طوری که نرخ ازدواج در سال ۹۰ منفی ۱.۹ درصد، در سال ۹۱ منفی ۵.۱ درصد و در سال ۹۲ نیز با کاهش منفی ۶.۷ درصدی مواجه شده است. بنابر گزارش سازمان ثبت احوال کشور در سال 92، ‌774 هزار و 513 ازدواج و همچنین 155 هزار و 369 طلاق به ثبت رسیده است و بر این اساس، نسبت ازدواج به طلاق 5 بوده است، به این معنی که در مقابل هر 5 ازدواج، یک طلاق به ثبت رسیده است. در سال 93 کاهش 6.5 درصدی نرخ ازدواج و افزایش 5.3 درصدی نرخ طلاق اتفاق افتاده و نسبت ازدواج به طلاق از رقم 5، به 4.4 رسیده، به این ترتیب در این سال 724 هزار و 324 ازدواج، و 163 هزار و 569 طلاق ثبت شده است.

علی‌اکبر محزون، مدیرکل اطلاعات، آمار و مهاجرت سازمان ثبت احوال آماری نیز از پدیده خانوارهای تک‌نفره ارائه کرده است. او می‌گوید: «در چند دهه گذشته آمار خانواده‌های گسترده از ۱۰ درصد به کمتر از 4 درصد رسیده است. خانواده تک‌نفره نیز در حال افزایش است؛ به طوری که آمار این خانواده‌ها از ۵.۲ درصد در سال ۸۵ به ۷.۱ درصد در آخرین سرشماری رسیده و در مقایسه با آمار دهه‌های قبل افزایش داشته است.»

علی‌اصغر سعیدی، مدیر گروه برنامه‌ریزی و رفاه اجتماعی دانشگاه تهران برای تبیین وضعیت خانوارهای تک‌نفره می‌گوید: «خانواده‌ها اکنون در ایران چندین دهه است که وارد ساخت خانواده هسته‌ای شده‌اند و اخیراً نیز مسئله کاهش باروری که از 3-2 دهه گذشته آغاز شده است، ساختارهای قبلی خانواده در ایران را دگرگون کرده است. تحرک اجتماعی در جامعه ایران از سه دهه گذشته تاکنون، بسیار بیش از حد انتظار بوده است و همین مسئله موجب شده که افراد احساس کنند که برخلاف گذشته که از طریق تقاضای بالای باروری می‌توانستند با خانواده منسجم‌تر و پرتعدادتری رفاه خود را به دست آورند، حالا راه‌های دیگری را برای به دست آوردن رفاه، تجربه کنند.»

مشکلات جنسی، عامل ۸۰ درصد از طلاق‌ها

حدود ۱۰۰ دختر با چادر سپید و یا مانتو و روسری‌های رنگی، کنار ۱۰۰ پسر در سالن همایش بزرگی کنار هم نشسته‌اند. در مقابل آنها، مردی کنار یک وایت‌برد ایستاده و با لهجه‌ مشهدی، برای دانشجویان دانشگاه تهران که در جریان مراسم ازدواج دانشجویی به مشهد آمده‌اند، سخنرانی می‌کند. دکتر حبشی، روان‌شناس و مشاور خانواده می‌گوید: «در همین شهر مشهد که شهری مذهبی است، پژوهش‌ها نشان می‌دهد عامل ۸۰ درصد طلاق‌ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است.

برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد بیشتر مشکلات اقتصادی باشد، مشکلات مربوط به رابطه زناشویی است. این مسائل در جامعه ما تابو شده و افراد نه از آن صحبت می‌‌کنند و نه می‌دانند باید برایش آموزش ببینند. این کاملا برخلاف آموزه‌هایی است که در اسلام داریم.» او روی تخته، نموداری از وضعیت و تفاوت‌های رسیدن به رضایت جنسی زن و مرد رسم می‌کند و به صحبت‌هایش با صراحت تمام ادامه می‌دهد.

از اوایل دهه 90، ارقام ۶۰، ۷۰ و ۸۰ برای سهم مسائل جنسی در طلاق‌ توسط کارشناسان مختلف بیان می‌شد و همه بر اینکه بیش از نیمی از طلاق‌ها به دلیل بحران‌های جنسی است، تاکید داشتند اما این بحث، به‌تازگی در برنامه‌های رسمی نهادهای سیاست‌گذار و اجرایی وارد شده است.

کاظم فروتن، رئیس ششمین کنگره خانواده و سلامت جنسی در مراسمی که چند هفته پیش برگزار شد و در آن مسئولان وزارت بهداشت حضور داشتند، گفت: «ما باید سکسولوژیست مبتنی بر آموزه‌های دینی و فرهنگی خود تربیت کنیم. زیرا اسلام همان‌طور که به اقتصاد، سیاست، آخرت و معاد توجه دارد به اخلاق جنسی و سلامت جنسی هم توجه دارد و با صراحت راهکارهای خود را برای ارضای صحیح نیازهای جنسی بشر مطرح کرده است.

سیاست‌گذاران و مدیران کشور لازم است برای رفع اختلال‌های جنسی، عاطفی و رفتاری و به منظور کاهش طلاق ناشی از این اختلال‌ها کلینیک‌های سلامت خانواده را در استان‌ها راه‌اندازی کنند؛ موضوعی که تحت عنوان کلینیک‌های سلامت جنسی در برنامه وزارت بهداشت قرار دارد. هرچند این کلینیک‌ها باید بتوانند انحرافات جنسی را نیز درمان کنند ولی ضروری است جایگاه رسمی خانواده به‌عنوان محور اصلی آن مورد توجه قرار گیرد.»

مریم هوشمند، روان‌پزشک خانواده، اعتقاد دارد نداشتن مهارت ارتباط جنسی، مسئله اصلی این نوع طلاق‌هاست. او می‌گوید: «مشکل بزرگی است که افراد نه‌تنها مهارت ارتباط جنسی را ندارند بلکه نمی‌توانند این مشکل را هم مطرح کنند. مشکل عدم مهارت در ارتباط جنسی بسیار بیشتر از ناتوانی‌های جنسی است چون هیچ آموزش جنسی به افراد وجود ندارد و آنها ناگزیرند به 

آموزش‌های غیرمعتبر مراجعه کنند و همین باعث ایجاد تصورات و توقعات اشتباه در افراد می‌شود و چون با واقعیت مطابق نیست دچار ناامیدی جنسی می‌شوند و احساس می‌کنند که رابطه جنسی خوبی ندارند. همین مسئله باعت احساس خشم و دوری زوجین از هم می شود که تبعات زیادی را در بر خواهد داشت که از آن جمله رابطه‌های موازی است چون افراد تصور می‌کنند لذتی وجود دارد که آنها هرگز تجریه نکرده‌اند و همین امر آمار خیانت را هم بالا می‌برد.»  

 

 

 

 

 مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/.../مشکلات-جنسی-عامل-80-درصد-از-طلاق‌-ها

۴ روز پیش - پژوهش‌ها نشان می‌دهد عامل ۸۰ درصد طلاق‌ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است. برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد بیشتر مشکلات اقتصادی باشد، ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › اخبار روز › اخبار اجتماعی

۴ روز پیش - مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها. پژوهش‌ها نشان می‌دهد عامل ۸۰ درصد طلاق‌ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است. برخلاف چیزی که به نظر ...

مشکلات جنسی عامل 80 درصد طلاق هاست :: خانواده برتر

https://khbartar.blog.ir/post/.../مشکلات-جنسی-عامل-80-درصد-طلاق-هاست

۱۵ ساعت پیش - با توجه به این که مردم ایران احساس می کنند عامل بیشتر طلاق ها مشکلات اقتصادیه ولی طبق اخرین امار (سال 94 ) 80 درصد به مشکلات نارضایتی جنسی ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ها - برترین ها | خبر فارسی

khabarfarsi.com/n/15918589

۴ روز پیش - 122 هزار و 340 طلاق نیز به ثبت رسیده که نسبت به سال گذشته، 4.2 درصد افزایش داشته است. در این میان، ازدوج در میان کرمانی ها از همه جا بیشتر شده ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها | News File - خانه

newsfile.ir/news/مشکلات+جنسی،+عامل+80+درصد+از+طلاق‌+ها

پژوهش‌ها نشان می‌دهد عامل ۸۰ درصد طلاق‌ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است. برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد بیشتر مشکلات اقتصادی باشد، مشکلات مربوط به ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ها | News File - خانه

newsfile.ir/news/مشکلات+جنسی،+عامل+80+درصد+از+طلاق++ها

پژوهش ها نشان می دهد عامل 80 درصد طلاق ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است.برخلاف چیزی که به نظر می رسد بیشتر مشکلات اقتصادی باشد، مشکلات مربوط ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها | tahergroup.ir

tahergroup.ir/?p=3913

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها. فوریه 28, 2016 Leave a Comment. پژوهش‌ها نشان می‌دهد عامل ۸۰ درصد طلاق‌ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است.

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ها - تی نیوز

tnews.ir/news/3b2f58498322.html

۴ روز پیش - پژوهش ها نشان می دهد عامل ۸۰ درصد طلاق ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است. برخلاف چیزی که به نظر می رسد بیشتر مشکلات اقتصادی ...

روایتی از وضعیت جدایی/ مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ها

www.wikifeed.ir/page-4391.html

۴ روز پیش - ویکی فید بزرگترین آرشیو مطالب سایت های ایرانی می باشد که به صورت خودکار به جمع آوری مطالب میپردازد.

مشکلات جنسی عامل 80 درصد طلاق هاست | فیدگاه

feedgah.com/lastnews/.../مشکلات-جنسی-عامل-80-درصد-طلاق-هاست/

۳ روز پیش - مشکلات جنسی عامل 80 درصد طلاق هاستسلام با توجه به این که مردم ایران احساس می کنند عامل بیشتر طلاق ها مشکلات اقتصادیه ولی طبق اخرین امار (سال ...


مشکلات جنسی، عامل 80 درصد طلاق‌ ها | پگاه آنلاین - آخرین ...

social.pegahonline.ir/news/.../مشکلات-جنسی-عامل-80-درصد-طلاق-ها/

رئیس حوزه انتخابیه شهرستاهای رباط کریم و بهارستان در پایان اظهار داشت: بر طبق قانون هر نماینده برای وردو به مجلس شورای اسلامی می بایست ۲۵ درصد از کل آرای ماخوذه ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها - تیتر24

www.titr24.com/News...==/مشکلات-جنسی،-عامل-80-درصد-از-طلاق‌-ها

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها رابطه جنسی،طلاق،آمار طلاق.

روایتی از وضعیت جدایی/ مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ...

marinsecurity.ir/روایتی-از-وضعیت-جدایی-مشکلات-جنسی،-عام/

روایتی از وضعیت جدایی/ مشکلات جنسی، عامل ۸۰ درصد از طلاق ها/ بیشترین طلاق ها در بی پول ترین استان ها. شنبه , ۸ اسفند , ۱۳۹۴ فیلم ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها

persna.ir/.../1077026852-مشکلات-جنسی،-عامل-80-درصد-از-طلاق‌-ها.html

زحمت جمع آوری تبلیغات بر دوش کارگران · تصاویر: روزنامه‌ها درباره انتخابات چه نوشتند؟ فیلم: بازتاب انتخابات ایران در اوکراین · تغییر سطح رقابت‌های جام تختی به ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها - جویا

jooya.net/social/مشکلات-جنسی-عامل-80-درصد-از-طلاق‌-ها-59940

پژوهش‌ها نشان می‌دهد عامل ۸۰ درصد طلاق‌ها، مسائل جنسی و عدم رضایت جنسی زوجین است. برخلاف چیزی که به نظر می‌رسد بیشتر مشکلات اقتصادی باشد، مشکلات مربوط به ...

مشکلات جنسی عامل 80 درصد طلاق هاست | کلینتون

clinton.ir/مشکلات-جنسی-عامل-80-درصد-طلاق-هاست/

۲۱ ساعت پیش - با توجه به این که مردم ایران احساس می کنند عامل بیشتر طلاق ها مشکلات اقتصادیه ولی طبق اخرین امار (سال 94 ) 80 درصد به مشکلات نارضایتی جنسی ...

روایتی از وضعیت جدایی/ مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ها

iruni.ir/news/597373

۵ روز پیش - ساختمان آتش نشانی که تمام می شود، صف کسانی که کارت ویزیت پخش می کنند به یک تورفتگی فرعی می رسد. ماشین های زیادی کنار هم پارک شده اند و ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها

iliyacomputer.arisfa.com/

وبلاگ مورد نظر مسدود است! این وبلاگ به دلیل رعایت نکردن قوانین توسط مدیریت سایت و یا دستور از نهاد اجرایی مسدود شده است در صورتي كه اين وبلاگ به اشتباه مسدود ...

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها | سایت خبری تحلیل ...

www.tahlil-news.ir/MatnKhabar.aspx?KeyValue=NzkzNDc4Ng==

۴ روز پیش - آمارهای سازمان ثبت احوال نشان می‌دهد در سال ۹۴ تا انتهای آذرماه، ۱۲۰ هزار و ۲۴۰ ازدواج ثبت شده که نسبت به سال قبل ۳.۴ درصد کاهش داشته است. ۱۲۲ هزار و ...

بحران مسائل جنسی و تاثیر آن بر طلاق در کشور - جوان پرس

www.javanpress.ir/بررسی-نقش-مسائل-جنسی-بر-نرخ-طلاق-در-کشور/

طلاق مانند هر پدیده ی نامطلوب اجتماعی مولد چندین عامل است که بعضی از آن ها با ریشه های اجتماعی، ... از جمله علل طلاق، مشکلات جنسی زوجین می باشد. .... هم از طریق ارگان های رسمی اعلام شده ، امروزه تا ۵۰ درصد علت طلاق ها را ناشی از مسائل جنسی می دانیم .

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها - خبر آنتایم

khabarontime.ir/news/.../مشکلات-جنسی،-عامل-80-درصد-از-طلاق‌-ها

خبر-آنتایم-پژوهش‌ها-نشان-می‌دهد-عامل-۸۰-درصد-طلاق‌ها،-مسائل-جنسی-و-عدم-رضایت-جنسی- ... برخلاف-چیزی-که-به-نظر-می‌رسد-بیشتر-مشکلات-اقتصادی-باشد،-مشکلات- ...

مشکلات جنسی عامل 80 درصد طلاق هاست - اخبار ایران و جهان

khabardoni.xyz/news/137234/مشکلات-جنسی-عامل-80-درصد-طلاق-هاست

سلامبا توجه به این که مردم ایران احساس می کنند عامل بیشتر طلاق ها مشکلات اقتصادیه ولی طبق اخرین امار (سال 94 ) 80 درصد به مشکلات نارضایتی جنسی مربوط میشه!

واقعیت های طلاق، مسئولیت ها ی ما (نگاهی به عوامل، پیامد ها و ...

www.hawzah.net/.../واقعیت-های-طلاق-مسئولیت-ها-ی-ما-(نگاهی-به-عوامل-...

به گفته ی برخی مسئولان 80 درصد تقاضای طلاق ارائه شده در تهران از سوی زنان بوده ... مشکلات جنسی: در میان عوامل طلاق، نارضایتی جنسی از دو ویژگی برخوردار است: اول ... تأثیر این عامل بر طلاق به گونه ا ی است که برخی کارشناسان بیشتر طلاق ها را به ...

بالاترین آمار طلاق مربوط به 2 سال اول زندگی است/علل جنسی ...

tasalamati.com/e/VJyL/

یک مدرس دانشگاه تربیت معلم با بیان اینکه بیشترین علت طلاق، علل جنسی هستند تاکید کرد:« استفاده از مشاوره قبل از ازدواج یک راه جدی ... بیش از50 درصد طلاق ها در کشور به علت مشکلات جنسی است ... 80 درصد آمار طلاق ها مربوط به دانش آموزان است.

مشکلات جنسی عامل ۲۰ تا ۷۰ درصد طلاق‌ها در ایران ...

https://www.linkedin.com/.../مشکلات-جنسی-عامل-۲۰-تا-۷۰-درصد-طلاقها-در-...

۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مشکلات جنسی عامل ۲۰ تا ۷۰ درصد طلاق‌ها در ایران .... Republican leadership have reached a deal on a bipartisan, $80 billion 2016 budget.

اخبار فرهنگی هنری در دنیای مجازی ماوی

mawe.ir/fa/default.aspx?city=0&MenuID=1334

مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق‌ ها. یکشنبه 9 اسفند در 10:19. ماهنامه آینده نگر نوشت: آمارهای سازمان ثبت احوال نشان می‌دهد در سال 94 تا انتهای آذرماه، 120 هزار و 240 ...

اسرار ارضاي جنسی خانمها را بياموزيد/ارضای جنسی چیست ...

www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=15374...67...

روایتی از وضعیت جدایی و طلاق/ مشکلات جنسی، عامل ۸۰ درصد از طلاق‌ها .... البته با وجود اهميّت به ارضاي جنسي زنان در قرن حاضر، باز هم در مورد برخي خانم ها، زمان و ... حدود 20% خانم ها اصلاً ارضاء نمي شوند، شايد با اين آمار فكر كنيد كه خوشبختانه 80% آنها به ...

روایتی از وضعیت جدایی/ مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ها

isfahan.niloblog.com/.../-مشکلات-جنسی،-عامل-80-درصد-از-طلاق-ها/-بیش...

۵ روز پیش - روایتی از وضعیت جدایی/ مشکلات جنسی، عامل 80 درصد از طلاق ها/ بیشترین طلاق ها در بی پول ترین استان ها -

آماری از وضعیت جنسی زوجهای ایرانی

www.tanzimekhanevadeh.com/social.../1432-وضعیت-جنسی-زوجهای-ایرا...

80 درصد پرونده های طلاق در جامعه ما از اختلالات جنسی زوجین ریشه می گیرد. وی در ادامه با ... اختلالات جنسی ریشه بسیاری از مشکلات روانی در خانواده ها. دکتر صفری نژاد ...

مسائل جنسی عامل 60 درصد طلاق ها در مشهد است/راه های افزایش ...

www.salamatnews.com › خانواده

۸ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سلامت نیوز: یک مشاورو روانشناس خانواده با بیان اینکه 60 درصد از طلاق های مشهد به خاطر مسائل جنسی است با اشاره به افزایش مشکل سردمزاجی در میان ...

 

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو