ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

ناگفته های علی ضیا از برنامه شب یلدا و ممنوع التصویری اش

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

ناگفته های علی ضیا از برنامه شب یلدا و ممنوع التصویری اش

.

کسب درآمد

.

ناگفته های علی ضیا از برنامه شب یلدا و ممنوع التصویری اش

ناگفته های علی ضیا از برنامه شب یلدا و ممنوع التصویری اش

عکس های علی ضیا

عکس های علی ضیا95

عکس های علی ضیا1395

عکس های علی ضیا2016

عکس های علی ضیاجدید 1395

عکس های علی ضیا جدید95

دانلود برنامه های جدید علی ضیا95

 

ناگفته های علی ضیا از برنامه شب یلدا و ممنوع التصویری اش

 

علی ضیا ، مجری

علی ضیا که مدتی طمع ممنوع التصویری را چشیده بود درباره حاشیه های برنامه شب یلدا و حضور عادل فردوسی در این برنامه گفت.

بازدید : 334 نفر

 

گفتگو با علی ضیا

گفت و گو با علی ضیاء سخت بود. مجری جوانی که تازه مواجهه با چالش «ممنوع التصویری» را تجربه کرده و جز یک برنامه در شب یلدا، هنوز فرآیند بازگشتش به آنتن کامل نشده است! به تعبیر دیگر جایگاه او در آستانه اتمام دوره محکومیت «ممنوع التصویری» به گونه ای بود که ناگزیر باید محافظه کارانه پاسخ سوالات ما را می داده و بیش از هر چیز به اهمیت پایبندی به اصول خانوادگی در تعامل با مدیران ارشد تلویزیون ارجاع می داد.

از این نظر پیش از گفت و گو هم به او حق می دادم که وارد چالش های صریح درباره فرآیند ممنوع التصویری یک مجری شناخته شده است. بازخوانی یک پرونده خاص که نمونه های مشابهی در تاریخ تلویزیون تا به امروز داشته و بعد از این هم خواهدداشت. در کنار گفته های ضیاء ناگفته های خواندنی بسیاری در این گفت و گو نهفته است!

ممنوع التصویری علی ضیا ، مجری ، برنامه شب یلدا علی ضیا

فردای شب یلدا برخی رسانه ها تیتر زدند؛ «پشت پرده کنایه های علی ضیاء به عادل فردوسی پور و ویژه برنامه یلدایی نود». واقعا شوخی های آن برنامه با توجه به اتفاقاتی که برای برنامه نود آن شب رخ داد، پشت پرده ای داشت؟ 

در برنامه نود شب یلدا ما خیلی فکر کردیم و در اتاق فکرهای متعدد با همراهی دوستان عزیز، سعی کردیم طراحی متفاوتی برای این برنامه داشته باشیم...

این «ما» کاملا منفک از مدیران سیما بود؟ 

بله. با تیم تولید برنامه در این زمینه همفکری کردیم و به طرحی رسیدیم که حاصلش را شما روی آنتن دیدید. این یعنی آن چه در این برنامه شما روی آنتن دیدید؛ از کوچک ترین دیالوگ ها تا میمیک صورت من از پیش طراحی و فکر شده بود. قبل از برنامه حتی بارها و بارها آن را تمرین کردیم. مخصوصا درباره متن طنزی که در طول برنامه استفاده می شد، کاملا حساب شده بود اما شاید دو اشتباه در این فرآیند اتفاق افتاد؛ یکی این که می توانستیم برای این شوخی ها با عادل هماهنگ کنیم و دوم این که ما به طور کامل از اتفاقاتی که برای برنامه نود پیش می آمد، بی اطلاع بودیم.

یعنی خبر نداشتید که گفت و گو با آقای ظریف روی آنتن نخواهد رفت؟ 

کاملا بی اطلاع بودیم و شاید اگر می دانستیم، اساسا تئوری و طراحی برنامه مان را عوض می کردیم. وگرنه آن چه طراحی شد، یک شوخی شریف، تمیز و دوست داشتنی در راستای بالابردن یک برنامه و نه خردکردن آن بود. این که آن قدر شکر خدا همکار من در برنامه ای دیگر قدرتمند است و برنامه اش آن قدر فوق العاده است که هر کس را بخواهد می تواند به برنامه دعوت کند.

این که خدای نکرده سنگ اندازی پیش پای یک همکار نیست و اگر چنین برداشت از این شوخی ها شده، ایراد از ذهن افرادی است که چنین برداشتی داشته اند. وگرنه به نظرم شوخی ای که طراحی شده بود، یک شوخی شریف بود که آدم های بسیاری قبل از اجرا آن را چکش کاری کردند.

یعنی الان من این جواب را از شما گرفتم که اولا آن شوخی ها هیچ پشت پرده ای نداشت و دیگر این که مدیران تلویزیونی در طراحی و اجرای این شوخی ها هیچ نقشی نداشتند. 

واقعا نقشی نداشتند.

برنامه عادل فردوسی پور آن شب بسیار پرحاشیه شد و جریانی در رسانه شکل گرفت که اتفاقا تیتری که به آن اشاره کردم هم جزئی از این جریان بود. فصل مشترک این جریان هم تاکید بر تلاش برخی مدیران سیما برای سنگ اندازی در مسیر موفقیت های برنامه ای با مختصات نود بود. فارغ از عادل فردوسی پور و هر مصداق دیگری، می خواهم بدانم اساس چنین ذهنیتی و خواستی در مدیران تلویزیون برای استفاده، سوءاستفاده یا به بن بست رساندن ستاره های تلویزیون وجود دارد؟ 

من مجری تلویزیون هستم و شما هم با یک مجری صحبت می کنید. این که سیاست مدیران تلویزیون چیست، حتما به خودشان مربوط است و باید از خودشان هم در این زمینه سوال شود. من به اندازه خودم درباره اجرا در تلویزیون می توانم صحبت کنم.

این پاسخ را به حساب محافظه کاری تان می گذارم! بالاخره تحلیل و دریافتی باید درباره این موضوع داشته باشید؟ 

من در زمینه اجرا و حوزه تخصصی کار خودم هر سوالی داشته باشید، جواب می دهم.

پس به صورت مصداقی درباره خود شما می پرسم، تاکنون چنین رفتاری از سوی مدیران سیما با شخص علی ضیاء شده است؟ رفت و برگشت او به آنتن براساس سلیقه مدیران است یا مبتنی بر یک سیاست گذاری روشن؟ 

من درباره برنامه شب یلدا صراحتا می توانم بگویم که مدیران تلویزیون در جزییات آن هیچ دخالتی نداشتند و فکر می کنم توضیحات ابتدایی ام درباره آن برنامه کامل بود. ما اصلا نمی دانستیم مصاحبه عادل آن شب پخش نخواهد شد و چه بسا اگر پخش می شد، شوخی های ما بیش تر جواب می داد. به همین دلیل هم می گویم که اگر می دانستیم قرار نیست این گفت و گو روی آنتن برود، پلان دیگری را مد نظر می گرفتیم. ما 45 دقیقه قبل از نود روی آنتن رفتیم و همه این ها نشان می دهد این تئوری از اساس اشتباه است.

از ماجراهای شب یلدا که عبور کردیم، سوالم بیش تر درباره سهم سلیقه مدیران در تصمیم گیری هایی از این جنس است. 

قطعا صدا و سیما سیاست گذاری های خاص خود را دارد که نه من و نه شما اطلاع دقیقی از آن نداریم. حتی شاید در رده های مدیریتی هم برخی اطلاعات به صورت طبقه بندی شده در دسترس باشند. اصل این است که رسانه در همه جای دنیا سیاست گذاری دارد و اگر نداشته باشد، اساسا رسانه نیست. در کنار این سیاست ها ممکن است در یک رسانه سلیقه ای حاکم باشد و در رسانه ای دیگر سلیقه ای متفاوت. سلیقه ها در کنار سیاست گذاری ها تعریف می شوند. مانند همین روزنامه سینما که اگر یک روز عکس خانم هدیه تهرانی را روی جلد کار می کند، حتما سیاست و سلیقه ای پشت آن است.

گفتگو با علی ضیا ، برنامه شب یلدا علی ضیا ، فردوسی پور

البته «سیاست» را در این جا دارید به جای «تصمیم» به کار می برید. طبیعتا هر انتخابی بر پایه یک فرآیند تصمیم گیری صورت می گیرد اما سیاست گذاری ای که در سوال من بود، ناظر به یک نقشه راه بلند مدت است... 

مگر می شود قدرتمندترین رسانه این کشور نقشه راه نداشته باشد؟

قطعا دارد اما سوال این جاست که چه قدر حذف و اضافه ستاره ها روی آنتن مبتنی بر این نقشه راه و به تعبیر دیگر «حساب شده» است؟ نگاه من از بیرون این است که در مواردی خارج از این قاعده رفتار می شود، نگاه شما از درون را می خواهم. 

من هم می توانم نگاه از بیرون داشته باشم و با همین نگاه می گویم که چنین احساسی ندارم.

پس می توانم نتیجه بگیرم از شنیدن خبر ممنوع التصویری خودتان اصلا شوکه نشدید؟ 

نمی دانم. واقعا نمی دانم در آن لحظه شوکه شدم یا نه. اما می دانم که من اشتباهی را انجام دادم و هر اشتباهی تاوانی دارد، نه تنها تاوان آن را می دهم که تلاش می کنم آن را برطرف کنم. در این مورد خاص هم به قدر کفایت عذرخواهی کردم.

از نظر فردی که بهترین کار را کردید اما قبول ندارید در این مورد تاوانی که دادید، نسبتی با اشتباه تان نداشت؟ 

بالاخره اتفاقی است که رخ داده و فکر می کنم دیگر پرداختن به آن جذابیت رسانه ای ندارد. من اشتباهی کردم و تاوانش را هم دادم. شاید در آینده هم اشتباه کنم، چرا که طبیعی است.

اما پرداختن به این مصداق برای ما بهانه خوبی است جهت موشکافی موقعیتی که مجریان دیگر تجربه کردند و می کنند. از روزی که خبر ممنوع التصویری شما منتشر شد تا روزی که آقای پورمحمدی پایان آن را اعلام کرد، چه گذشت؟

در آن روزها، هم دوستانم و هم خودم توضیحاتی را درباره شرایطی که پشت سر می گذاشتم در صفحات اجتماعی منتشر کردیم. برخی چیزها خیلی شخصی است. مانند حال سه هفته تا یک ماه من. علاقه ای هم ندارم که آن را رسانه ای کنم.

سوال من خیلی درباره احوالات شخصی شما نیست. در آن روزها در اخبار آمد که پرونده شما در کمیته ای تحت عنوان کمیته انضباطی سیما در دست بررسی است. کما این که درباره عموهای فیتیله ای هم نام این کمیته مطرح شد. تا قبل از این ماجراها نامی از این کمیته نبود. واقعا شما با چنین فرآیندی در سازمان مواجه بودید؟ 

همین شنیده هایی که الان به آن اشاره می کنید، ناظر به همان نکته ای است که پیش تر به آن اشاره کردم و آن این که رسانه ملی، رسانه ای نظام مند و سیستم مند است. نقشه راه دارد و اگر قرار است برای مورد خاص و فرد خاصی در آن تصمیم گیری شود، براساس همین سیستم با آن برخورد می شود. این که در این مدت من کمیته ای دیدم یا نه، فکر می کنم موضوع مهم نیست اما این که پرونده من در چنین کمیته ای بررسی شده یا نه، بله می دانم که بررسی شده است. این مسئله نکته مهم تری است. نشان می دهد که یک عقل جمعی نشسته اند و درباره اتفاقی که در یک زمان خیلی کوتاه بیش از اندازه طبیعی منتشر شده، صحبت کرده و درباره آن تصمیم گیری کرده اند.

اما در همین انتشار غیرطبیعی موضوع شخص معاون سیما پرچم دار بود. آقای پورمحمدی برای اولین بار در سه دهه گذشته از مقام رسمی، خبر از ممنوع التصویری یک نفر را در تلویزیون داد و بعد در بخش های مختلف خبری به صورتی ویژه به آن پرداخته شد...

اگر روزی با آقای پورمحمدی گفت و گویی داشتید، حتما این سوال را هم بپرسید!

چرا این قدر مراقب موضع گیری های تان درباره مدیران سیما هستید؟ دلیل خاصی دارد؟ 

من نامش را نمی گذارم مراقبت. باز هم از همین رسانه شما مثال می زنم. من هم می توانم یک سری سوال درباره آقای جیرانی از شما بپرسم و ببینم چه قدر در پاسخ دادن مراقبت می کنید! کاملا مشخص است که سوال درباره عملکرد مدیران ارشد را باید از خودشان پرسید. به خصوص که هم آقای سرافراز و هم آقای پورمحمدی به شدت آدم هایی رسانه ای هستند. چه قدر هم خوب می شود روزی با روزنامه سینما هم گفت و گو کنند و آن روز درباره من هم از آن ها بپرسید!

قرارم این بود که موقعیت شما را درک کنم و به همین دلیل خیلی قصد چالش بر سر عملکرد مدیران را ندارم اما قبول کنید که به عنوان عضوی از تلویزیون، خیلی هم عجیب نیست درباره جهت گیری ها و مسائل کلی آن موضع بگیرید و احتمالا مدیران ارشد هم این حق را به شما می دهند. 

در تیم دوستانی که همواره در کنار آن ها کار کرده ام، قانونی وجود دارد مبنی بر این که ما یک خانواده ایم و مسائل درون گروهی ما نباید بروز بیرونی داشته باشد. در یک خانواده اگر فرزندی از پدر خانواده دلخوری داشته باشد شاید به برادرش بگوید اما به رفیقش در بیرون خانه نمی گوید. برای من صدا و سیما هم حکم همین خانواده را دارد. فکر می کنم کنار آقای پورمحمدی و آقای سرافراز، یک خانواده ایم و اولین اصل این است که خانواده را حفظ کنیم. مثلا شاید پدر من یا پدر شما در مقطعی پول نداشته باشد، شما که نمی روید به همه بگویید پدر من پول ندارد!

اما اگر جایی عملکرد پدر مورد سوال قرار بگیرد، حتما درباره آن صحبت می کنم. 

من در خانواده تلویزیون پدری دارم که خیلی خوب صحبت می کند و هر آن چه لازم است را خودش می گوید. از من هم خیلی دقیق تر صحبت می کند. چه نیازی به اظهارنظر من هست؟

عکسهای علی ضیا ، فردوسی پور ، ممنوع التصویری علی ضیا

به این نگاه احترام می گذارم اما دوست دارم بدانم بعد از تمام آن چالش ها و فراز و فرودها، امروز جایگاه علی ضیاءدر سیما چگونه است و چرا شاهد ادامه پخش برنامه «امشب» بعد از آن آشتی کنان شب یلدا نبودیم؟ 

زمان نکته بسیار مهمی در این زمینه است. زمان تولید ادامه برنامه را از دست داده بودیم.

هزینه اصلی حواشی به وجود آمده برای برنامه «امشب» بیش تر متوجه سازمان صدا و سیما بود یا تیم تولید برنامه و شخص علی ضیاء؟ 

ان شاءالله این پروژه نیمه تمام را سال آینده تمام می کنیم. درباره هزینه های مالی هم از آن جا که ما برنامه ای نساختیم، طبیعتا پولی هم از سازمان دریافت نکردیم و فکر نمی کنم نقطه ابهامی در این زمینه وجود داشته باشد. امید ما این است که «امشب» در آینده به آنتن برگردد.

بسیار خب. به عنوان یک مجری چه قدر علاقه مندید برنامه جنجالی روی آنتن داشته باشید؟ 

جنجالی به چه معنا؟

هر موضوعی که طرح آن روی آنتن تناسبی با چارچوب های ذهنی مخاطب تلویزیون نداشته باشد و به نظر برسد فراتر از استانداردهای مرسوم بوده است. 

من دوست دارم برنامه ام به جامعه ام کمک کند.

مدیران تلویزیون هم با این تعریف از خطوط قرمز هم راستا و موافق هستند؟ 

شما از خطر قرمزی صحبت می کنید که بیش تر در میان خبرنگارها مرسوم است و من می گویم نه خط قرمز آن نیست. خط قرمز، بی احترامی نکردن است. پس جنجال برای من به شخصه اولویت نیست اما طرح هر معضلی طبیعتا با جنجال همراه است. مثلا پرداختن به معضل ترافیک یا آلودگی هوا خواه ناخواه جنجالی می شود.

علی ضیا ، ممنوع التصویری علی ضیا ، علی ضیا

اما خطوط قرمز تلویزیون برای پرداخت به همین معضلات هم یکسان نیست. مثلا دلیل همین آلودگی هوا در دوره ای خاص در برنامه های تلویزیونی این ورژن و پدیده های علمی است و در دوره ای دیگر کم کاری دولت و بی کفایتی مدیران محیط زیست! پس با این صراحت نمی توانید بگویید خط قرمزی در سازمان وجود ندارد. 

من سه سال پیش در دولت قبل در برنامه «ویتامین 3» به موضوع آلودگی هوا پرداختم و مسئول پلیس کشور در برنامه گفت که دلیل آلودگی، بنزین های ناسالم است. آن موقع تصور این بود که اشاره به بنزین ناسالم در تلویزیون یک خط قرمز است اما دیدیم که نبود. پس من به عنوان مجری باید یاد بگیرم محترمانه و با واژه های درست، سوالی را مطرح کنم و پاسخ آن را بگیرم.

یعنی تا حالا هیچ سوال محترمانه ای طرح نکرده اید که از نگاه مدیران سیما طرح آن اشتباه بوده باشد؟ 

تلاش دارید درباره موضوعی صحبت کنیم که من علاقه ای به آن ندارم. این ها مسائل کاملا درون خانوادگی است. مانند این است که من از شما بپرسم تا حالا شده مقاله بنویسید که آقای جیرانی آن را پاره کرده و حاضر به چاپ آن نشده است؟ واقعا دوست دارید در این مورد صحبت کنید؟ به نظرم طرح این موضوعات برای مخاطب هم جذاب نیست. 

مخاطب برنامه زنده را دوست دارد چون همه اتفاقاتش در لحظه است و علاقه ای هم ندارد بداند بعد از آن چه اتفاقی رخ می دهد. هر آن چیزی که در این زمینه نیاز بوده رسانه ای شود مانند ممنوع التصویری من که در 20:30 هم مطرح شد، رسانه ای شده است. باقی موارد درون خانوادگی است.

ناگفته های علی ضیا از برنامه شب یلدا و ممنوع التصویری اش  

 

 

 

ویدیو ورزش 3 | علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها

video.varzesh3.com/video/.../علی-ضیا-و-عذرخواهی-دوباره-از-استقلالی-ها

به عنوان یه استقلالی از این رفتار اقای ضیا خیلی خوشم اومد کمتر کسی تو ایران عذرخواهی می کند باریک الله. علی; 16 اسفند 1394. 223. 180. چرا عاقل کند کاری .

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم - پارس

www.parsnews.com/.../348819-علی-ضیا-عذرخواهی-دوباره-از-استقلالی-ها...

۳ ساعت پیش - علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم ... ۱۰:۰۸; حدود یک میلیون رای اضافه ای که در صندوق های تهرانی ها ریخته شده، توسط چه کسانی بوده است؟

تصاویر برای علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی هاگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها11 ساعت قبل

نتیجه تصویری برای علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها

نتیجه تصویری برای علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها

نتیجه تصویری برای علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها

تصاویر بیشتر برای علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم - ورزش مدیا

sp.shafaqna.com/FA/IR/562545

۳ ساعت پیش - علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم. ... ملاقات دوباره مهدوی و ورمیلیو. - شهر خبر ... هدایتی باشگاه می خرد، علی کریمی به لیگ برمی گردد.

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم | خبروان

khabarone.ir/news/860040

۳ ساعت پیش - علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم. به گزارش پارس نیوز،. فیلم. لینک اصلی خبر: این خبر را در خبرگزاری پارس بخوانید. تمامی حقوق ...

عذرخواهی دوباره علی ضیا از استقلالی ها / فیلم ظهر یکشنبه ...

khabarche.ir/خبر/.../عذرخواهی-دوباره-علی-ضیا--از-استقلالی-ها---فیلم

۱۱ دقیقه پیش - ظهر یکشنبه شانزدهم اسفند ماه 1394 خبر عذرخواهی دوباره علی ضیا از استقلالی ها / فیلم.

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم - تی نیوز

tnews.ir/news/631e58879713.html

۳ ساعت پیش - علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم. ... ۱۰:۰۸; حدود یک میلیون رای اضافه ای که در صندوق های تهرانی ها ریخته شده، توسط چه کسانی بوده است؟

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها - تی نیوز

tnews.ir/news/67f458875324.html

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها.

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها-پارس نیوز|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=علی-ضیا-و-عذرخواهی-دوباره-از-استقلالی-ها...

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها-پارس نیوز|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای اینترنتی.

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها | کلیپ 3

clip3.ir/video/15758/علی-ضیا-و-عذرخواهی-دوباره-از-استقلالی-ها/

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی هاعلی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها.


عذرخواهی دوباره علی ضیا از استقلالی ها - SPI News

spinews.ir/sport/153843-عذرخواهی-دوباره-علی-ضیا-از-استقلالی.html

تکان دهنده و عجیبدرآمد 100 میلیونی ورزشکار معروف از فروش · درخشش بدنسازان ایرانی در مسابقات آرنولد کلاسیک آمریکا · پیشنهاد وسوسه‌انگیز اورتون به آزمون مالک ...

عذرخواهی ضیا درباره رفتارش هنگام داربی | مجری سرشناس سیما

www.ghatreh.com/news/.../عذرخواهی-ضیا-درباره-رفتارش-هنگام-داربی

۲ ساعت پیش - فیلم:علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها · علی ضیا:هم مظلومی را دوست دارم هم تمام استقلالی ها را اما تا ابد پرسپولیسی ام · علی ضیا:تا ابد ...

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها - ورزش سه - پارسی جو

khabar.parsijoo.ir/.../showpost?...علی+ضیا...عذرخواهی+دوباره...استقلالی...

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها. ... لوشامپیونه · جام حذفی · جام باشگاه ها · لیگ قهرمانان اروپا · لیگ قهرمانان آسیا · یورو لیگ · باشگاه های جهان · بین المللی.

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم - دبلیو خبر

wwwkhabar.ir/5713433

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم - دبلیو خبر.

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها فیلم | News File

newsfile.ir/news/علی+ضیا+و+عذرخواهی+دوباره+از+استقلالی+ها+فیلم

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها فیلم. ... خبرپو - 10 دقیقه پیش; فیلم: عذرخواهی مجدد علی ضیا از استقلالی ها ... فردا - 1 ساعت پیش; رونمایی از هدیه جالب گلر ...

90tv.ir :: عذرخواهی علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی‌ها +عکس

90tv.ir/news/168823/عذرخواهی-علی-ضیا-از-پرویز-مظلومی-و-استقلالیها

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی ضیا به خاطر انتشار فیلمی که در آن شوخی زشتی با سرمربی ... عذرخواهی علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی‌ها +عکس .... ۱۱:۱۲ نمره ۳ کیکر به احسان حاج‌صفی; ۱۱:۱۰ فشارها کارساز نشد، آل اشپورت دوباره برای تیم ملی رزرو شد!

علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم | سایت خبری ...

https://khabarkhani.com/.../علی_ضیا_و_عذرخواهی_دوباره_از_استقلالی_ه...

۳ ساعت پیش - علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها/فیلم. به گزارش پارس نیوز ،. فیلم. startContent = $('#start-message-thm').html(); // $('#content-text ...

عذرخواهی اینستاگرامی علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی ها

ویدیو برای علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها▶ 0:17

https://www.youtube.com/watch?v=jp-0s-y7uEc

۱۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بارگذاری توسطIran Pars

عذرخواهی اینستاگرامی علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی ها ... وقتی بنیامین حاضر نشد جواب علی ضیاء درباره لحظه فوت همسرش را بدهد - Duration: ...

متن عذرخواهی علی ضیا از استقلالی‌ ها در شبکه اجتماعی ...

www.freecamp.ir/post/1145

۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم و ماجرای عذرخواهی علی ضیا از استقلالی‌ ها و هواداران استقلال و مظلومی عذرخواهی علی ضیا از استقلالی‌ ها فیلم عذرخواهی علی ضیا از استقلالی‌…

تصاویر/ عذرخواهی علی ضیا از پرویز مظلومی / خبرگزاری فارس

khabarfarsi.com/ext/14761479

... حبیب کاشانی به اردوی استقلالی ها رفت و از پرویز مظلومی عذرخواهی کرد. - مظلومی هم بعد از معذرن خواهی علی ضیا گفت: من علی را بخشیدم و امیدوارم هواداران استقلال هم او ...


فیلم: توهین علی ضیا به سرمربی استقلال! - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir/.../فیلم:%20توهین%20علی%20ضیا%20به%20سرمر...

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عذرخواهی «علی ضیا» از استقلالی‌ها. علی ضیا توسط هواداران آبی تهدید شد. عکس: حواشی دربی هشتاد و یکم. عکس: علی ضیاء در هیئت ریحانه الحسین.

نامزدهای اجرا به «سه ستاره» آمدند/ عذرخواهی دوباره ضیاء

irctr.ir/news/145721926800000

۲ ساعت پیش - نامزدهای اجرا به «سه ستاره» آمدند/ عذرخواهی دوباره ضیاء. علی ضیاء ..... جدیدترین عکس حاشیه ای علی ضیاء با پرسپولیسی ها که می ترسید منتشر شود.

درخواست سید مهدی رحمتی از استقلالی ها برای بخشش علی ضیا ...

www.funpatogh.com/درخواست-سید-مهدی-رحمتی-از-استقلالی-ها-ب.html

اینجا به عنوان کوچکترین عضو باشگاه استقلال از همه هواداران فهیم دوست داشتنی و مهربان می خواهم که عذرخواهی سید علی ضیاء را بپذیرید و با فرصتی دوباره به این سید ...

واکنش هواداران استقلال به علی ضیاء - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=واکنش+هواداران+استقلال+به+علی+ضیاء

علي ضياء با دست گل به اردوی آبی‌ها رفت و با عذرخواهی از پرویز مظلومی دل مربی آبی‌ها را ... همراه حبیب کاشانی به محل هتل استقلالی ها رفت تا از پرویز مظلومی عذرخواهی کند. ... توهين دوباره هواداران استقلال باعث شد تا کرار واکنش تندي به آنها داشته باشد: ...

مجری پرسپولیسی: از استقلالی‌ها عذرخواهی می‌کنم :: سایت ...

www.bankvarzesh.com/.../مجری-پرسپولیسی:-از-استقلالی‌ها-عذرخواهی-م...

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بانک ورزش - علی ضیا مجری پرسپولیسی پیامی در صفحه اجتماعی‌اش منتشر کرد. به گزارش بانک ورزش، ضیا که خوشحالی‌اش پس از گل پرسپولیس ...

جمله علی ضیا دوباره مظلومی - خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=جمله+علی+ضیا+دوباره+مظلومی

آرش پس از بازگشت دوباره به ترکیب آبی ها خیلی زود دوباره مورد غضب سرمربی قرار .... حمایت تمام قد مظلومی از علی ضیاء/استقلالی ها به این ماجرا خاتمه دهند/صدا و سیما به ... مطالب مرتبط : دسته گل علي ضيا برای پرویز مظلومي/ علي ضيا عذرخواهی کرد، ...

آپارات - علی ضیا

www.aparat.com/result/علی_ضیا

گفتگوی علی ضیا با کریم انصاری فرد - برنامه نبش جنت آباد · eti. ۲۳۱ بازدید. ۱:۱۰ .... عذرخواهی اینستاگرامی علی ضیا از مظلومی و استقلالی ها · برنامه نود.

فیلم: شعر خوانی و توهین علی ضیا به مظلومی - فردا

www.fardanews.com/fa/.../فیلم-شعر-خوانی-و-توهین-علی-ضیا-به-مظلو...

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مجری پرسپولیسی تلویزیون، بعد از گلزنی این تیم در دربی به سرمربی ... فیلم: عذرخواهی علی ضیا از مظلومی با دسته گل ..... انجام میپذیرفت آیا صدا وسیما دوباره از آن شخص در برنامه هایش استفاده میکرد ..... بچه ها قضاوت بیجا نکنید.

متا ورزش - متاورزش- کشمکش‌های استقلالی‌ها با علی‌ ضیا بر...

https://www.facebook.com/permalink.php?id=495482127275152...fbid...

متاورزش- کشمکش‌های استقلالی‌ها با علی‌ ضیا بر سر ویدئویی که در آن درباره پرویز مظلومی شعار داده، همچنان ادامه دارد. ... با اینکه هم ضیا عذرخواهی کرد و هم مظلومی او را بخشید اما تازه واکنش‌های‌ افرادی که تاکنون ... امیدوارم ضیا را دوباره در تلویزیون ببینیم.

حمایت تمام قد مظلومی از علی ضیاء/استقلالی ها به این ماجرا ...

www.khabaronline.ir/detail/475395

۱۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مظلومی در ادامه گفت:« ضیا از من و هواداران استقلال عذر خواهی کرد و من از مسئولین صدا و سیما می خواهم تا به جوانی این جوان رحم کنند تا بتواند دوباره به ...گ

بولتن‌نیوز - علی ضیا تحت فشار استقلالی ها - صاحب‌خبر

sahebkhabar.ir/news/8909741/علی-ضیا-تحت-فشار-استقلالی-ها

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی ضیا یکی از سوژه‌های پر سر و صدا بعد از برگزاری داربی 81 است. ... دوباره استقلال دوباره آزادی ... به خصوص که سرمربی استقلال هم نسبت به عذرخواهی ضیا واکنشی نشان نداد و گفته می‌شود مظلومی از این بابت بسیار دلخور است.

برنامه شب یلدا و بازگشت دوباره علی ضیا به تلوزیون! - مرجع ...

www.rk7.ir/.../برنامه-شب-یلدا-و-بازگشت-دوباره-علی-ضیا-به-تلوزیون...

۱۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در پی انتشار کلیپی از علی ضیا پس از شهرآورد استقلال و پرسپولیس، .... پایان ممنوع التصویری علی ضیا - اولی ها avaliha.ir › اخبار هنرمندان و خوانندگان ..... علی ضیا از مظلومی عذر خواهی کرد ، عذرخواهی علی ضیا به خاطر اتفاقات اخیر.

گزارشی از ماجرای توهین و عذرخواهی علی ضیا از سرمربی ...

seemorgh.com › ورزش › ویدئو ورزشی

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - گزارشی از ماجرای توهین و عذرخواهی علی ضیا از سرمربی استقلال + فیلم. علی ضیا پس از گل ... این غذا ها را بخورید و آسم را درمان کنید. این مواد را بخورید و آسم را درمان .... تهدید دوباره فدراسیون فوتبال عربستان · حاشیه‌های عجیب والیبال ...

عذرخواهی علی ضیاء از استقلالی‌ها به خاطر توهین به سرمربی ...

www.beytoote.com › اخبار › اخبار ورزشی

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آیا مایلی‌کهن دوباره به زندان می‌رود؟ ... عذرخواهی علی ضیاء از استقلالی‌ها به خاطر توهین به سرمربی این تیم. مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ...

عذرخواهی علی ضیاء از مظلومی و هواداران استقلال+ عکس

www.mizanonline.ir/.../عذرخواهی-علی-ضیاء-از-مظلومی-و-هواداران-استقلال...

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عذرخواهی علی ضیاء از مظلومی و هواداران استقلال+ عکس · خبرگزاری میزان- ... اما علی ضیاء ساعاتی پیش به این هجمه ها پاسخ داد. وی با انتشار یک ویدیوی ...

اخبار فوتبال » حمایت قلعه نویی از علی ضیا: تحت تاثیر ...

esteghlali.com/dignews/display_article/id_162076/

۱۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - متاورزش- کشمکش‌های استقلالی‌ها با علی‌ ضیا بر سر ویدئویی که در آن درباره پرویز مظلومی شعار داده، همچنان ادامه دارد. با اینکه هم ضیا عذرخواهی کرد و هم مظلومی او را بخ. ... را هم دوست دارد. امیدوارم ضیا را دوباره در تلویزیون ببینیم.» ...

عذر خواهی علی ضیا از استقلالی ها(+عکس) - تماشاگر پلاس

news.tamashagar.com/news/.../عذر-خواهی-علی-ضیا-از-استقلالی-ها-عکس

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عذر خواهی علی ضیا از استقلالی ها(+عکس). مجری برنامه های تلویزیونی با انتشار ویدئویی در اینستاگرامش از مربی استقلال دلجویی کرده است. به گزارش ... تقابل دوباره رحمتی و فروزان/ دروازه‌بان راه‌آهن با کاپیتان استقلال دست می‌دهد؟

فیلم آشتی کنان علی ضیاء و مظلومی در تمرین استقلال

www.yjc.ir › فیلم و صوت › فیلم و صوت

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی ضیاء مجری تلوزیون صدا و سیما که به هواداران و سرمربی استقلال توهین کرده بود در تمرین استقلال حاضر و عذر خواهی کرد. ... خوش و بش ضیاء با آبی ها بعد آشتی کنان + فیلم · حمایت میناوند از علی ضیاء · مظلومی: امیدوارم هواداران استقلال هم .... جشنی برای زندگی و تولدی دوباره + فیلم · پرده عریض سینما در حصار دیوار ...

عذرخواهی علی ضیاء از استقلالی ها به خاطر توهین به سرمربی ...

www.zamoune.com/news/426819

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عذرخواهی علی ضیاء از استقلالی‌ها به خاطر توهین به سرمربی این تیم. علی ضیاء مجری تلویزیون با انتشار پستی در صفحه‌ی اینستاگرامش از هواداران ...

بی احترامی جدید علی ضیا در اینستاگرام + عکس - قدس آنلاین

qudsonline.ir/detail/News/320156

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم/ عذرخواهی علی ضیاء از مظلومی و هواداران .... احمد : ۱۳۹۴/۸/۱۵. علی ضیا زیادی حرف میزنی ماهم توهین بلدیم ولی تو مرام استقلالی ها نیست. شما قبلا به این .... عذر خواهی کرده.لطفا همه طرفداراش برای اینکه دوباره حال ضیا خوب بشه دعا کنند.

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

خدمت - آشتی کنان پرویز مظلومی و علی ضیا (عکس)

khedmat.ir/vdccisq1.2bqxm8laa2.html

۱۲ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی ضیا مجری صداوسیما با حضور در هتل محل اقامت استقلالی ها از پرویز مظلومی عذرخواهی کرد. ... امشب به همراه حبیب کاشانی به محل هتل استقلالی ها رفت تا از پرویز مظلومی عذرخواهی کند. ... پیروزی دوباره تراکتورسازی مقابل الجزیره.

عذر خواهی علی ضیا از پرویز مظلومی+عکس - خبرگزاری دانشجو

snn.ir/detail/News/455975/9019

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - توهین علی ضیا به سر مربی استقلال عذر خواهی علی ضیا از مظلومی صفحه اینستا .... همین و بس توهین میکنید و سرانجام عذرخواهی را بهانه قرار میدهید تا شاید از دل ما استقلالیها دربیاورید. ... چرخش دوباره تتلو به سمت سرخپوشان/ هنوز ه.

عذرخواهی علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی‌ها - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/sport/1446367740496415

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عذرخواهی علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی‌ها. ... ۲۳:۲۸ سیل دوباره کامنت ها در صفحه رئیس جمهور به خاطر مرد پرتغالی: کی‌روش باید بمونه!

تصاویر/ عذرخواهی علی ضیا از سرمربی استقلال - تهران پرس

tehranpress.com/.../تصاویر%7C-عذرخواهی-علی-ضیا-از-سرمربی-استقلا...

۱۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر/ عذرخواهی علی ضیا از سرمربی استقلال. مجری صدا و سیما شب گذشته با وساطت حبیب کاشانی به اردوی استقلالی‌ها رفت و از پرویز مظلومی عذرخواهی کرد. به گزارش تهران پرس، پس .... دوباره «استقلال» دوباره «آزادی»؛. ∘کوشکی: ...

مظلومی پاسخ علی ضیاء را داد - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/489881/مظلومی-پاسخ-علی-ضیاء-را-داد

۱۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی ضیا مجری تلویزیون که پرسپولیسی است به دلیل شادی عجیبش پس از گل تساوی پرسپولیس از مظلومی عذرخواهی کرد. ... یه کم جنبه هم خوب چیزیه!!! پاسخ ها. ناشناس. | Iran, Islamic Republic of |. ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۳. نه شما خوبین. سیروس .... انتقاد دوباره ابراهیم حاتمی‌کیا از حسن روحانی · نیروهای امنیتی عراق 12 ...

ممنوع التصویر شدن علی‌ ضیا در پی‌ توهین به هواداران استقلال ...

ytpak.me/video/lExKAnRZUA0/page.html

عذرخواهی اینستاگرامی علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی ها. فیلم عذرخواهی علی ... از جنجال سازی دوباره صدف طاهریان تا علی ضیا روی آنتن زنده شبکه 1! + گزارش.

دمادم | عذرخواهی «علی ضیا» از استقلالی‌ها

damadam.ir/برترین‌ها.../title/عذرخواهی-علی-ضیا...استقلالی‌ها/.../104397...

۲۶ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علی ضیا از طرفداران تیم استقلال که باعث ناراحتی‌شان شده معذرت خواهی کرد. ... عذرخواهی «علی ضیا» از استقلالی ها .... به پرسپولیس · ۳ خودرو عجیب ستاره سابق اینتر +عکس · ۴ پشت پرده حمله دوباره کی‌روش به مخالفان فرضی چیست؟

علی ضیا از پرویز مظلومی و استقلالی ها عذرخواهی کرد + عکس

www.nasimfa.com/ali-zia-pervez-innocent-and-apologized-independenc...

اما ساعاتی پیش این مجری تلویزیون از پرویز مظلومی و استقلالی ها عذرخواهی کرد و متن عذرخواهی را در صفحه شخصی اش منتشر کرده است. علی ضیا مجری تلویزیون برای ...

فیلم:گل فوق‌العاده رونالدو با ضربه ایستگاهی زیبا

www.tourismonline.co/15638/گل-فوق‌العاده-رونالدو.html

۲ ساعت پیش - تصاویر:علی دایی در کنار هنرمند زن ... فیلم:علی ضیا و عذرخواهی دوباره از استقلالی ها ... برچسب ها: گل فوق‌العاده رونالدو · تلگرام1 · اشتراک مطبوعات.

عذرخواهی علی ضیاء از سرمربی استقلال +عکس - بی باک نیـــوز

www.bibaknews.com/567916/عذرخواهی-ضیاء-سرمربی-استقلال.html

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عذرخواهی علی ضیاء از سرمربی استقلال +عکس - علی ضیاء با انتشار یادداشتی در خصوص فیلم ... مایلی‌کهن دوباره در زندان؟ ... تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی پایگاه خبری تحلیلی بی باک لزوما به معنای صحت و ...

 

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو