ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

ورزشهای قدرتی

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

ورزشهای قدرتی

.

کسب درآمد

.

ورزشهای قدرتی

ورزشهای قدرتی

بسیاری از ورزشکارانی که ورزشهای قدرتی انجام می دهند تلاش می کنند که به تدریج میزان وزنه های خود را افزایش دهند.درحالیکه تقویت عضلات و تمرینات قدرتی اصول و قواعد خاص خود را دارد.

عوارض ورزشهای قدرتی

بیشتر افرادی که ورزشهای قدرتی را انجام می دهند معمولا بدن خود را متحمل ورزش های سخت می کنند و "روزهای استراحت" را هم به کلی فراموش می کنند. این کار موجب کوفتگی عمومی در بدن، کج خلقی، افسردگی، پریشانی، استرس، کاهش اشتها، کم شدن وزن، حالت تهوع و دل آشوبی می شود. با وجود تمام این مشکلات ورزشکاران همچنین از آسیب دیدگی ها دائمی ماهیچه و مفاصل، افزایش خطر آسیب دیدگی، کند شدن عکس العمل ها، عدم وجود هماهنگی، افزایش آسیب پذیری، و بروز بیماری های عفونی و موارد عدیده دیگری نیز رنج خواهند برد. 

با این همه کسانی که ورزش می کنند و می خواهند وزن شان را کاهش دهند یا آن دسته از افرادی که می خواهند کمی افزایش وزن پیدا کنند، معمولا هدف شان تقویت عضلات است و تصور می کنند ورزش های عضلانی خیلی زودتر و بهتر از سایر ورزش ها به نتیجه می رسد.

برای همین هم با چنین طرز فکری پیش می روند و تصمیم می گیرند بیشتر از این نوع تمرینات قدرتی استفاده کنند. افرادی که به دنبال کاهش وزن هستند، هم معمولا در کنار سوزاندن چربی ها، به تقویت عضلات فکر می کنند و می خواهند همزمان، عضلات بدن شان را نیز تقویت کنند.

برای همین طبیعی به نظر می رسد گروهی از این افراد، بی توجه به نکاتی که باید حین انجام ورزش در نظر داشت، مشغول فعالیت شوند و با تمرین های سنگین و مداوم به فکر عضله سازی باشند. در حالی که به گفته متخصصان برای انجام ورزش های قدرتی با هدف تقویت عضلات و عضله سازی باید نکاتی را در نظر گرفت و با توجه به آنها پیش رفت تا احتمال بروز آسیب و صدمات جسمی هم به حداقل برسد.

تمرینات قدرتی برای عضله سازی

همان طور که گفته شد، تمرینات قدرتی معمولا با هدف تقویت عضلات یا عضله سازی انجام می شود و بسیاری از کسانی که به فکر ورزش می افتند، با چنین هدفی به این نوع تمرینات قدرتی روی می آورند. البته بسیاری از افراد هم می گویند ورزش های قدرتی، سلامت را تهدید می کند و برای همین تصور می کنند نباید سراغ فعالیت های قدرتی بروند. در صورتی که متخصصان می گویند اگر ورزش ها و فعالیت های قدرتی به درستی و بر اساس شرایط انتخاب شود و فرد هم آنها را به شیوه ای صحیح انجام دهد، هیچ گونه مشکلی ایجاد نخواهد شد.

دکتر خسروی، متخصص پزشکی ورزشی درباره فعالیت ها و ورزشهای قدرتی می گوید:

فعالیت ها و ورزشهای قدرتی که معمولا با استفاده از وزنه ها یا دستگاه های مختلف انجام می شود، برای تقویت عضلات یا عضله سازی مفید خواهد بود و ورزش های قدرتی می تواند به افرادی که دنبال این هدف هستند، کمک کند، اما نکته مهم این است که پیش از شروع ورزش قدرتی باید بر اساس شرایط فرد، تمرین مناسب را انتخاب کرد.

عوارض ورزش های قدرتی ، فواید ورزشهای قدرتی ، عوارض ورزشهای قدرتی

تمرینات قدرتی بیش از حد، ممنوع!

ورزش ها و تمرینات قدرتی به خودی خود بد نیست و مشکلی ایجاد نمی کند، اما دردسر وقتی شروع می شود که فرد تصور می کند هر چه وزنه سنگین تری را انتخاب کند، بهتر است یا زودتر به هدفش می رسد. بعضی ها هم تعداد دفعات تمرین های قدرتی را افزایش می دهند و در طول روز چندین و چند بار یک فعالیت را تکرار می کنند تا به خیال خودشان هر چه زودتر نتیجه بگیرند. غافل از این که همین تکرار بیش از حد یا انجام دادن تمرینات قدرتی و پشت سرهم، نه تنها آنها را به هدف شان نزدیک نمی کند که حتی می تواند سلامت شان را هم به خطر بیندازد.

دکتر خسروی با تاکید بر این موضوع یادآور می شود: تمرینات قدرتی باید متناسب با توان و شرایط جسمی هر فرد انتخاب شود. به این معنی که ابتدا باید بررسی های لازم صورت بگیرد تا وزنه مناسب یا دستگاه مورد نیاز بر اساس توان و تحمل فرد مشخص شده و ورزش انجام شود. زمانی که وضعیت جسمی فرد ارزیابی می شود، می توان تعداد دفعاتی که تمرین قدرتی باید انجام شود و تکرار های مورد نیاز را مشخص کرد تا فرد بتواند در مدت زمانی معین به هدفی که دارد، برسد.

به طور معمول توصیه می کنیم افراد ورزش را از یک نوبت در روز شروع کنند و بیشتر از دو تا سه بار در هفته نیز این تمرینات قدرتی را انجام ندهند. تعداد تکرار تمرینات قدرتی هم بسیار مهم است و بر اساس وزنه هایی که انتخاب می شود باید هر دسته از ورزش ها را تکرار کرد.

با وجود این، معمولا توصیه می شود هر تمرینی قدرتی را چهار تا هشت یا ده مرتبه تکرار کرد. به این معنی که برای وزنه های سنگین باید تعداد تکرار های کمتر را انتخاب کرد و هرچه وزنه سبک تر می شود، می توان تعداد تکرارها را افزایش داد. نباید فراموش کنیم زمانی که تعداد تکرارها در تمرینات قدرتی خیلی زیاد می شود و به حدود 20 تا 30 مرتبه می رسد، ورزش به سمت تمرینات هوازی می رود و دیگر قدرتی نیست؛ بنابراین نباید انتظار داشته باشیم در چنین موقعیتی، ورزش به ساخت عضلات خیلی کمک کند.

در ورزشهای قدرتی این آسیب ها را جدی بگیرید 

این که می گویند انجام هر نوع ورزش قدرتی ممکن است سلامت فرد را به خطر بیندازد، صحیح نیست و نباید فکر کنیم ضرر و زیان تمرینات و ورزش های قدرتی بیشتر از سود و فایده شان است، اما زمانی که تمرینات قدرتی بدون در نظر گرفتن نکات علمی انجام شود، آن وقت است که باید منتظر بروز مشکلات کوچک و بزرگ بود.

دکتر خسروی با تاکید بر این نکته خاطرنشان می کند: در صورتی که تمرینات قدرتی بیشتر از حد توان و تحمل فرد باشد یا ورزشی بیشتر از تعداد دفعات مورد نیاز تکرار شود، می تواند به عضله و رباط های بدن آسیب بزند و درد و ناراحتی ایجاد کند.

عوارض ورزش های قدرتی ، عوارض ورزشهای قدرتی ، خطرات ورزش قدرتی

زمانی که ورزش ها سنگین تر از حد توان فرد باشد یا به اشتباه انتخاب و انجام شود، در سطوح پایین تر باعث کشیدگی عضله و رباط ها خواهد شد و در صورتی که ورزش خیلی سنگین باشد، ممکن است موجب پارگی رباط ها شود که در هر صورت می تواند سلامت فرد را تهدید کند. در تمرینات قدرتی استفاده نادرست از دستگاه ها و وزنه ها هم می تواند مشکلات متعدد دیگری ایجاد کند که حتی ممکن است به شکستگی استخوان نیز منجر شود.

به همین دلیل هم این متخصص پزشکی ورزشی توصیه می کند بروز هر گونه دردی را حین انجام ورزش جدی بگیرید و یادتان باشد درد، نشانه و هشداری است که به شما می گوید ورزش بیش از حد توان تان بوده یا به اشتباه انجام شده است؛ بنابراین ورزش قدرتی را در حدی انجام دهید که احساس کشش داشته باشید، ولی دردی را حس نکنید.

عوامل آسیب رسان در بدنسازی

1- نداشتن یار کمکی

اگر شما به بدنسازی بپردازید، بعد از گذشت مدت زمانی به مرحله ای می رسید که برای بلند کردن بعضی از وزنه ها، به یک یار کمکی نیاز خواهید داشت.
در حرکاتی همچون اسکوات و پرس سینه وقتی که به تکرارهای آخر نزدیک می شوید و عضلات آخرین توان را به کار می بندند تا حرکات را تمام کنند، وجود یک یار کمکی کاملا ضروری می باشد و کمک ناصحیح یک یار کمکی نهایتا منجر به آسیب دیدگی خواهد شد.

2- انجام ندادن ست های گرم کردنی 

تعریف گرم کردن در بدنسازی یعنی استفاده از وزنه سبک برای تکرار های بالا، زیرا انجام این گونه حرکت باعث بالا رفتن فشار خونو پمپاژ بیشتر خون به عضلات می شود. سعی کنید حتما قبل از انجام حرکات و ست های اصلی در تمرینات قدرتی، برای دو تا سه ست از حرکات گرم کردنی مربوط به آن عضله استفاده نمایید تا از آسیب دیدگی عضلات جلوگیری شود.

3- تغذیه ضعیف در بدنسازی

اگر به اندازه ای کافی غذا نخورید و با این وجود به انجام تمرینات قدرتی بپردازید، احتمال آسیب دیدگی در تمرینات در شما بالا خواهد رفت. اگر در این حالت قرار دارید و به نوعی تغذیه ای ضعیف دارید، سعی کنید از وزنه های سبک کمک بگیرید تا از بروز آسیب دیدگی جلوگیری نمایید.

4-تمرکز نداشتن هنگام انجام تمرینات بدنسازی

اگر در زمان انجام حرکات بدنسازی به فکر مسایل خارج از باشگاه باشید، بدانید که در حال خوشامدگویی به آسیب دیدگی هستید. به تمرینات قهرمانان این رشته توجه کنید و ببینید که چطور این افراد با تمرکز کامل حرکات را انجام می دهند.

فواید و مضرات ورزشهای قدرتی  

 

http://uploadboy.me/tc6kzzmfjxw4/941223007.Mp4.html


ورزش - ورزشهای قدرتی - آفتاب

www.aftabir.com › لینک‌ها › ورزش

ورزش ورزشهای قدرتی. ... اطلاعاتی در زمینه‌ی ورزش‌های سنگین. http://www.bodytechusa.com · سازمان ورزش‌های قدرتی · http://www.isapower.tv · فدراسیون بین‌المللی ...

ورزش‌های قدرتی - سایت علمی دانشجویان ایران

www.daneshju.ir/forum/f786.html

تمام مطالب مرتبط با ورزش‌های قدرتی و هنرهای رزمی در اين زيرمجموعه قرار می‌گیرد.

فواید ورزش های قدرتی ( تقویت کننده عضلات ) برای بانوان ...

behita.blogsky.com/1391/04/27/post-147/

ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت و ورزش های قدرتی ﻧﻘﺶ ﺑﺴﯿﺎر ﻣﮫﻤﯽ در اﻓﺰاﯾﺶ ﺳﻼﻣﺖ، ﺧﻮد ﺑﺎوری، ﮐﺎھﺶ وزن و ﺗﻨﺎﺳﺐ اﻧﺪام خانم ها اﯾﻔﺎ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. اﯾﻦ ورزش ها اﺣﺴﺎس ﺷﺎداﺑﯽ و ﺳﻼﻣﺖ را اﻓﺰاﯾﺶ داده و زﻧﺎن را در ﮐﺎرھﺎی روزﻣﺮه و اﻧﺠﺎم ...

آیا میتوان ورزش قدرتی و استقامتی رابا هم انجام داد؟ - پانا

www.irpana.ir/aya-mitavan-varzeshe-godraty-va-esteghamaty-ra-baham-...

۱ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - انجام دادن دو ورزش قدرتی و استقامتی چگونه ممکن است ایا روش صحیحی است یا خیر؟ یا کدامیک مناسب تر است؟ فواید ورزش قدرتی چیست ؟

انواع سه گانه ورزش عبارتند از: قلبی عروقی، کششی و قدرتی.

php.rhc.ac.ir/.../انواع.سه.گانه.ورزش.عبارتند.از:.قلبی.عروقی،.کششی.و....

انواع سه گانه ورزش عبارتند از: قلبی عروقی، کششی و قدرتی. هرسه نوع این فعالیت‌ها از راه‌های مختلفی سبب تقویت بدن و بهبود عملکرد آن می‌شوند. پیروی از یک الگوی ...

بدنسازی و ورزشهای قدرتی - Blogfa

badansazi0861.blogfa.com/tag/ورزشهای-قدرتی

بدنسازی و ورزشهای قدرتی - ورزشهای قدرتی, با سلام خدمت کاربران گرامی هدف بنده از ایجاد این وب اطلاع رسانی راجع به بدنسازی و ورزشهای قدرتی میباشد اینجانب حدود10 ...

بدنسازی و ورزشهای قدرتی

badansazi0861.blogfa.com/

بدنسازی و ورزشهای قدرتی, با سلام خدمت کاربران گرامی هدف بنده از ایجاد این وب اطلاع رسانی راجع به بدنسازی و ورزشهای قدرتی میباشد اینجانب حدود10 سال است که در ...

فواید و مضرات ورزشهای قدرتی - نمناک

namnak.com/28373-فواید-و-مضرات-ورزشهای-قدرتی.html

ورزشهای قدرتی و خطرات ورزشهای قدرتی و عوارض ورزشهای قدرتی و قبل از بدنسازی و خطر ورزش های سنگین و تمرینات قدرتی را در نمناک مشاهده کنید.

ورزش های قدرتی و تاثیرآن بر سلامتی | طرفداری

www.tarafdari.com/خبر/338302/ورزش-های-قدرتی-و-تاثیرآن-بر-سلامتی

دکتر شهرام محقق درباره اهمیت کار با وزنه یا دستگاههای بدنسازی با هدف افزایش آمادگی جسمانی تصریح کرد: از نظر حفظ سلامتی نیز انجام ورزش مقاومتی دو فایده عمده دارد: ...

ورزشهای قدرتی

elvatra.com/sport/power%20sports

وبسایت الواترا - مرجع تمامی ورزشها، آخرین اخبار ورزشی، پستهای ورزشی داغ.


ورزش - ورزشهای قدرتی - آفتاب

www.aftabir.com › لینک‌ها › ورزش

ورزش ورزشهای قدرتی. ... اطلاعاتی در زمینه‌ی ورزش‌های سنگین. http://www.bodytechusa.com · سازمان ورزش‌های قدرتی · http://www.isapower.tv · فدراسیون بین‌المللی ...

ورزش‌های قدرتی - سایت علمی دانشجویان ایران

www.daneshju.ir/forum/f786.html

تمام مطالب مرتبط با ورزش‌های قدرتی و هنرهای رزمی در اين زيرمجموعه قرار می‌گیرد.

فواید ورزش های قدرتی ( تقویت کننده عضلات ) برای بانوان ...

behita.blogsky.com/1391/04/27/post-147/

ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت و ورزش های قدرتی ﻧﻘﺶ ﺑﺴﯿﺎر ﻣﮫﻤﯽ در اﻓﺰاﯾﺶ ﺳﻼﻣﺖ، ﺧﻮد ﺑﺎوری، ﮐﺎھﺶ وزن و ﺗﻨﺎﺳﺐ اﻧﺪام خانم ها اﯾﻔﺎ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. اﯾﻦ ورزش ها اﺣﺴﺎس ﺷﺎداﺑﯽ و ﺳﻼﻣﺖ را اﻓﺰاﯾﺶ داده و زﻧﺎن را در ﮐﺎرھﺎی روزﻣﺮه و اﻧﺠﺎم ...

آیا میتوان ورزش قدرتی و استقامتی رابا هم انجام داد؟ - پانا

www.irpana.ir/aya-mitavan-varzeshe-godraty-va-esteghamaty-ra-baham-...

۱ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - انجام دادن دو ورزش قدرتی و استقامتی چگونه ممکن است ایا روش صحیحی است یا خیر؟ یا کدامیک مناسب تر است؟ فواید ورزش قدرتی چیست ؟

انواع سه گانه ورزش عبارتند از: قلبی عروقی، کششی و قدرتی.

php.rhc.ac.ir/.../انواع.سه.گانه.ورزش.عبارتند.از:.قلبی.عروقی،.کششی.و....

انواع سه گانه ورزش عبارتند از: قلبی عروقی، کششی و قدرتی. هرسه نوع این فعالیت‌ها از راه‌های مختلفی سبب تقویت بدن و بهبود عملکرد آن می‌شوند. پیروی از یک الگوی ...

بدنسازی و ورزشهای قدرتی - Blogfa

badansazi0861.blogfa.com/tag/ورزشهای-قدرتی

بدنسازی و ورزشهای قدرتی - ورزشهای قدرتی, با سلام خدمت کاربران گرامی هدف بنده از ایجاد این وب اطلاع رسانی راجع به بدنسازی و ورزشهای قدرتی میباشد اینجانب حدود10 ...

بدنسازی و ورزشهای قدرتی

badansazi0861.blogfa.com/

بدنسازی و ورزشهای قدرتی, با سلام خدمت کاربران گرامی هدف بنده از ایجاد این وب اطلاع رسانی راجع به بدنسازی و ورزشهای قدرتی میباشد اینجانب حدود10 سال است که در ...

فواید و مضرات ورزشهای قدرتی - نمناک

namnak.com/28373-فواید-و-مضرات-ورزشهای-قدرتی.html

ورزشهای قدرتی و خطرات ورزشهای قدرتی و عوارض ورزشهای قدرتی و قبل از بدنسازی و خطر ورزش های سنگین و تمرینات قدرتی را در نمناک مشاهده کنید.

ورزش های قدرتی و تاثیرآن بر سلامتی | طرفداری

www.tarafdari.com/خبر/338302/ورزش-های-قدرتی-و-تاثیرآن-بر-سلامتی

دکتر شهرام محقق درباره اهمیت کار با وزنه یا دستگاههای بدنسازی با هدف افزایش آمادگی جسمانی تصریح کرد: از نظر حفظ سلامتی نیز انجام ورزش مقاومتی دو فایده عمده دارد: ...

ورزشهای قدرتی

elvatra.com/sport/power%20sports

وبسایت الواترا - مرجع تمامی ورزشها، آخرین اخبار ورزشی، پستهای ورزشی داغ.


صفحه 3 از حدود ۶۵٬۳۰۰٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۲۸ ثانیه) 

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

کتابخانه مجازی ایران - آنابولیسم در ورزشهای قدرتی

www.irpdf.com/book-1812.html

ارسال شده توسط مدیریت در تاریخ: چهارشنبه، 28 دی، 1390. در ابتدای باز کردن کتاب اروری را که میدهد مربوط به نبودن فونت های مورد نیاز در کامپیوترتان هست، ابتدا ...

مدرسه کلوب - ورزش TRX -ورزش قدرتی و استقامتی تمرین ...

www.madresehclub.com › مدرسه › ورزش

ورزش TRX -ورزش قدرتی و استقامتی 1. ورزش TRX چیست؟ TRX مخفف کلمه ی Total Body Resistance Exercise می باشد، که با هدف تقویت, استقام تمرین عملکردی ...

ورزش قدرتی و بدنسازی ویژه مبتلایان به ام اس - انجمن ...

msworld.ir/forum/showthread.php?tid=10026&pid=273456

۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 4پست - ‏3 نویسنده

(۱۳۹۴/۱۱/۲۹ ۰۷:۱۶ عصر)mobtala نوشته شده توسط: سونااااااااااا!!!!! بخار که برا بیماری ام اس مثه سمه،چجوریه شما سونا میر ی!!!!!!!! براي من كه مشكلي ايجاد ...

انجام ورزش‌های قدرتی قبل از بلوغ ممنوع - باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir › علمی پزشکی › بهداشت و درمان

حلبچی گفت: کودکان نباید قبل از بلوغ به ورزش‌های قدرتی همچون وزنه‌برداری و پرورش اندام بپردازند.

چرا باید ورزش قدرتی انجام بدهیم؟ » رژیم غذایی یکا

yeka.ir/blog/?p=2603

متأسفانه، دمبل و وزنه زدن، تمرینات استقامتی و ورزش های قدرتی، مورد بی توجهی بسیاری از افراد و به ویژه خانم ها قرار می گیرند و خیلی ها از ارزش و اهمیت این ورزش ها، بی ...

هفت فایده انجام ورزش‌های قدرتی - کانون فرهنگی آموزش

www.kanoon.ir › ورزش › علم ورزش

۳۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هفت فایده انجام ورزش‌های قدرتی ورزش‌های قدرتی علاوه بر این که حجم عضلات را افزایش می‌دهند و سوخت و ساز بدن را بالا می‌برند، فواید دیگری نیز دارند.

فواید ورزش‌های قدرتی برای افراد سالمند - یزد

yazd.yazdsport.ir/SC.php?type=component_sections&id=53&sid...

بسیاری از افرادی که بالای 65 سال سن دارند بدن ضعیفی دارند یا در معرض ضعیف شدن هستند. مطالعات جدید با هدف افزایش آمادگی جسمانی و کیفیت زندگی افراد سالمند ...

اصول تغذيه در ورزش هاي قدرتي | كلينيك چاقي دكتر عليزاده

weightclinic.ir/اصول-تغذيه-در-ورزش-هاي-قدرتي/

ورزش های قدرتی با اهداف متفاوتی انجام می شوند. می توان جهت افزایش قدرت و حجم عضلانی، تحریک متابولیسم پایه و کاهش وزن، افزایش سلامت قلبی- ریوی و .... از این ...

ورزش های تمرینی قدرتی و استحکامی

drhame.com/fa/Details/892/ورزش-های-تمرینی-قدرتی-و-استحکامی

۲۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انجمن قلب آمریکا، انجام ورزش های قدرتی را به میزان حداقل 2بار در هفته توصیه نموده است.

ورزشهای قدرتی | - ویرلن

virlan.com/tag/ورزشهای-قدرتی/

۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش ویرلن ؛ تنفس عمیق، بیوفیدبک و مدیتیشن همه تکنیکهای مدیریت استرس هستند که بدن را آرام کرده، عضلات را شل میکنند و به آرام شدن درد ...


تغذیه در ورزشکاران.pptx

edc.mui.ac.ir/sites/edc.mui.ac.ir/.../تغذیه%20در%20ورزشکاران_0.pptx

سن، جنس، ترکیب بدن و فعالیت جسمانی (شدت و حجم ورزش) تعیین و مورد توجه قرار .... به جرات می توان گفت که تمرینات ویژه ورزشهای قدرتی مثل وزنه برداری از طاقت ...

ورزش های تمرینی قدرتی و استحکامی

drhame.com/fa/Details/892/ورزش-های-تمرینی-قدرتی-و-استحکامی

۲۷ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انجمن قلب آمریکا، انجام ورزش های قدرتی را به میزان حداقل 2بار در هفته توصیه نموده است.

کتاب آنابولیسم در ورزشهای قدرتی

ketabnak.com › آموزش و پرورش › ورزشی › بدن سازی و تناسب اندام

نویسنده: صادق سلامی مربی رسمی پرورش اندام اهمیت پروتئین در ورزشهای قدرتی پاکسازی و سم زدایی پس از دوره ....

ورزش‌های قدرتی هورمون رشد تولید می‌کند - باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir › علمی پزشکی › بهداشت و درمان

۱۸ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بدن برای افزایش چربی و عضله به هورمون رشد نیاز دارد و این هورمون به وسیله‌ی ورزش‌های قدرتی در بدن فرد به وجود می‌آید.

ورزشهای قدرتی - خبرگزاری ورزش ایران||Iran Pro Sport News ...

ipna.ir/list2index.aspx?newnews-136BBE38-F015-4AAE-931F...

دارنده ۴ مدال طلا، نقره و برنز رقابت‌های جهانی و المپیک با حضور در کمپ تیم‌های ملی از صبح امروز در کنار سایر اردونشینان تمرینات خود را از سر گرفت. رییس کمیته ...

مقایسه بیش تمرینی در ورزشهای استقامتی و قدرتی - اخبار ...

www.phdghazalian.ir/.../مقایسه-بیش-تمرینی-در-ورزشهای-استقامتی-و-...

مقایسه بیش تمرینی در ورزشهای استقامتی و قدرتی - اخبار پزشکی هم ورزشکاران استقامتی و هم ورزشکاران قدرتی، برای رسیدن به اهداف نهایی تمرینات سعی می کنند که ...

تمرینات قدرتی - ورزش - پرشین بلاگ

sportall.persianblog.ir/page/tamrinateghodrati

تاثیرات تمرینات قدرتی بر عضلات. عضلات: بـدن انسـان از 260 عـضـلـه تشـکـیل گـردیـده که اکثر آنها بصورت جفت می بـاشند. عـضـلات %45 درصـــد وزن کـل بـدن را ...

ورزش های سرعتی قدرتی وانفجاری - معلم ورزش

yavarazizpoursport.persianblog.ir/.../ورزش_های_سرعتی_ـ_قدرتی_وانفجا...

ساعت ۸:۳٦ ب.ظ روز سه‌شنبه ۱ امرداد ۱۳٩٢ کلمات کلیدی: ورزش های سرعتی قدرتی وانفجاری ،استقامتی ،ورزش های نمایشی وبا شدت کم ،ورزش های رزمی و دو نفره ...

آموزش ورزش‌های قدرتی - صفحه اصلی تبیان

www.tebyan-zn.ir › دنیای ورزش › آموزش رشته هاي ورزشي

آموزش ورزش‌های هوایی , آموزش ورزش‌های ژیمناستیک , آموزش ورزش‌های موتوری , آموزش اسکی ... آموزش بیسبال , آموزش آمادگی جسمانی , آموزش ورزش‌های قدرتی , آموزش ورزش‌های ...

برگزاری نخستین فستیوال ورزش‌های قدرتی جام فجر در قم

www.farsnews.com/printable.php?nn=13941115000179

۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رئیس هیئت بدنسازی و پرورش‌اندام استان قم از برنامه‌ریزی این هیئت برای برگزاری نخستین فستیوال ورزش‌های قدرتی قهرمانی قم با حضور برترین‌‌ ...

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو