ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

.

کسب درآمد

.

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 به نقل از برترین ها مسابقات دبلیو دبلیو ای که قبلاً فدراسیون کشتی جهانی نامیده می شد، در سال 2002 پس از چندین و چند خرید و ادغام شرکت ها تغییر نام یافت.در حال حاضر WWE بزرگترین و محبوب ترین مسابقات کشتی در آمریکا و کل دنیا محسوب می شود و کشتی گیران مشهور و پردرآمدی در کل دنیا دارد.

 

هر ساله بیش از 300 دور مسابقه کشتی حرفه ای صورت می گیرد که از تلویزیون پخش می شوند و تعداد بینندگان این برنامه بالای 36 میلیون نفر در بیش از 150 کشور دنیا است.بهترین کشتی گیران با برنده شدن و قهرمانی، کمربندهایی دریافت می کنند و باید در مسابقات برای نگه داشتن آن بجنگند که در صورت باختن کمربند را از دست می دهند و باید دوباره برای به دست آوردن آن تلاش کنند.

 

انواع مختلفی از کمربندها در این مسابقات وجود دارد که مهمترین آنها عبارتند از: کمربند قهرمانی سنگین وزن جهانی WWE، کمربند قهرمانی بین قاره ای WWE، کمربند قهرمانی WWE ایالات متحده، و کمربند قهرمانی تگ تیم WWE. بهترین رقابت کنندگان محبوبیت بسیار بالایی می یابند و هر چه یک کشتی گیر محبوب تر باشد، شانس برنده شدن و بدست آوردن کمربند و قهرمان ماندن برای او بیشتر می شود.

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

مسابقات دبلیو دبلیو ای ساختار پرداخت دستمزد تعریف شده ای دارد، ولی کشتی گیرانی هستند که این سازمان هیچ مشکلی برای پرداخت بیشتر از معمول ندارد. محبوب ترین کشتی گیران در میان طرفداران و ستاره های این مسابقات دستمزدهای بسیار عالی دریافت می کنند

 

و برخی از آنها فقط گاهی در این مسابقات حضور کوتاهی دارند، در حالیکه بقیه کشتی گیران دائمی هستند. در اینجا فهرستی از پر درآمد ترین کشتی گیران کشتی کج (WWE) در سال 2015 را مطالعه می کنید.

 

کشتی گیر افتخاری این فهرست:

 

تایتوس اونیل – 335 هزار دلار در سال

 

تادئوس مایکل با نام صحنه تایتوس اونیل بازیکن حرفه ای سابق فوتبال آمریکایی، حالا کشتی گیر حرفه ای مسابقات دبلیو دبلیو ای شده و از تجربه و قدرت جسمانی خود برای رقابت در این مسابقات بهره می برد.

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

تایتوس حرفه کشتی خود را با شرکت در مسابقات کشتی قهرمانی فلوریدا از سال 2009 تا 2011 آغاز کرد. وی در فصل دوم NXT دبلیو دبلیو ای شرکت کرد و عضوی از تگ تیم Prime Time Players بود. تایتوس اونیل هنوز در هیچ مسابقه قهرمانی مهمی برنده نشده، ولی تقریباً هر سال 335 هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 

20. کوفی کینگستون – 354 هزار دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

کوفی کینگستون غنایی-آمریکایی که نام اصلی او کوفی سارکودیه-منسا است، کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای و عضوی از تگ تیم New Day با اکساویر وودز و بیگ ای است که در حال حاضر قهرمانان تگ تیم دبلیو دبلیو ای هستند.

 

کوفی رکورد 11 برد قهرمانی را در اختیار دارد که چهار تای آنها قهرمانی بین قاره ای، سه تای آنها قهرمانی ایالات متحده و چهار تای دیگر قهرمانی تگ تیم دبلیو دبلیو ای با تیم های مختلف است.

 

کوفی کشتی گیر فوق العاده ای است که استعداد شگفت انگیزی در اجتناب از حذف شدن از مسابقات به خصوص در مسابقات رویال دارد. کوفی هر ساله حداقل 354 هزار و 200 دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 


 

19. سین کارا – 650 هزار دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

سین کارا، بر خلاف کشتی گیران دیگر این فهرست، کاراکتری است که به شخص خاصی منحصر نیست. سین کارای اصلی یک مکزیکی بود که لوئیز یورایو نام داشت، ولی خورخه آریاس که یک کشتی گیر مکزیکی-آمریکایی است، حالا از این هویت استفاده می کند.به گزارش پارسناز سین کارا اصولاً صورت ندارد و این روزها وی نقابی می زند که کاملاً صورتش را می پوشاند.

 

او به زبان اسپانیایی صحبت می کند و گاهی نیز انگلیسی حرف می زند، ولی سین کارا اصلی از مترجم شفاهی انگلیسی کمک می گرفت. یورایو یا همان سین کارای اصلی موفقیت زیادی در حرفه کشتی خود داشت و امروز می توانست 650 هزار دلار در سال با خود به خانه ببرد.

 


 

18. رایبک – 655 هزار دلار در سال

 

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

رایان الن ریوز کشتی گیر حرفه ای در دبلیو دبلیو ای است که با نام صحنه “رایبَک” مشهور است. وی در مسابقه Tough Enough 4 شرکت کرد و در میان 8 کشتی گیر نهایی این مسابقه باقی ماند و این نشان می دهد استعداد او چقدر است.

 

موفقیت او در هر مسابقه ای که شرکت می کرد باعث شد که وی در دبلیو دبلیو ای بماند و در مسابقاتی مانند کشتی دره اوهایو، کشتی قهرمانی فلوریدا و کشتی دیپ ساوث شرکت کند. رایبک عضوی از فصل اول NXT در سال 2010 بود و در مسابقات متعددی برنده شد. رایبک سالانه 655 هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 


 

17. راب وَن دَم – 665 هزار دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

نام واقعی راب ون دم، رابرت الکس زاتکووسکی است. وی کشتی گیر حرفه ای تمام وقت است که گاهی بازیگری نیز می کند. در اواخر دهه نود، راب ون دم در چندین مسابقه کشتی قهرمانی شرکت کرد و در اواسط سال 2000 در دبلیو دبلیو ای روی تشک کشتی رفت. در اوایل سال 2010 او در کشتی توتال نان استاپ اکشن کشتی گرفت.

 

راب ون دم تنها کشتی گیر تاریخ است که تابحال قهرمانی دبلیو دبلیو ای، قهرمانی سنگین وزن جهان TNA و قهرمانی ECW را بدست آورده است. وی تابحال در طول مدت کشتی اش، 21 بار قهرمان شده و هر ساله حداقل 665 هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 


 

16. دنیل برایِن – 700 هزار دلار در سال

 

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

براین لوید دنیلسون با نام صحنه دنیل براین، کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای است که تجربه زیادی در کشتی خارج از دبلیو دبلیو ای دارد. براین دوست دارد از نام اصلی اش در کشتی استفاده کند، ولی گاهی از نام مستعار “اژدهای آمریکایی” نیز استفاده می کند.

 

برای مثال، براین در اواسط سال 2000 قهرمان Ring of Honor بود و همچنین قهرمان Pure Wrestling هم بوده است. در دبلیو دبلیو ای براین سه بار قهرمان سنگین وزن دبلیو دبلیو ای و یک بار قهرمان سنگین وزن دنیا بوده است.

 

همچنین وی یک بار قهرمان ایالات متحده و قهرمان تگ تیم دبلیو دبلیو ای با Team Hell No و یک بار قهرمان بین قاره ای بوده است. همه این قهرمانی ها با دستاوردهای دیگر او باعث شده اند که براین سالانه 700 هزار دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای بگیرد.

 


 

15. گُلداست – 725 هزار دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

داستین پاتریک رانلز که با نام صحنه گُلداست معروف است، مدتها کشتی گیر حرفه ای بوده است. وی جذابیت اسرارآمیزی برای بینندگان دارد که حالتی مبهم و عجیب و غریب دارد و باعث شده که وی کاراکتر مورد توجه مسابقات دبلیو دبلیو ای شود.به گزارش پارس ناز گلداست چند بار از دبلیو دبلیو ای به کشتی توتال نان استاپ اکشن و کشتی قهرمانی جهان رفت و برگشت.

 

وی حداقل 19 بار مسابقات قهرمانی را برده و سه بار قهرمان بین قاره ای دبلیو دبلیو ای، یک بار قهرمان هاردکور دبلیو دبلیو ای و دو بار قهرمان تگ تیم دبلیو دبلیو ای شده است. گلداست یکی از آشنا ترین چهره های کشتی است و کشتی گیر انعطاف پذیری به شمار می رود. وی بخاطر مهارت هایش در کشتی سالانه 725 هزار دلار از دبلیو دبلیو ای می گیرد.

 


 

14. دین اَمبروز – 850 هزار دلار در سال

 پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

دین امبروز هم بازیگر و هم کشتی گیر حرفه ای است و نام واقعی او جاناتان گود است. امبروز رکورد طولانی ترین مدت قهرمانی ایالات متحده دبلیو دبلیو ای را در اختیار دارد که حدوداً 351 روز (دو هفته کمتر از یک سال) می شود.

 

این مدت طولانی ترین مدت قهرمانی در تاریخ دبلیو دبلیو ای است. در خارج از دبلیو دبلیو ای، جاناتان گود با نام مستعار جان ماکسلی در مسابقات کشتی کامبت زون، فول ایمپکت پرو و دراگون گیت یو اس ای کشتی می گیرد.

 

وی یک بار مسابقات قهرمانی سنگین وزن دنیا FIP و دو بار مسابقات قهرمانی سنگین وزن دنیا CZW را برده است. مسئولیت او در دبلیو دبلیو ای باعث می شود که وی سالانه 850 هزار دلار با خود به خانه ببرد.

 


 

13. د میز – 870 هزار دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

د میز (The Miz) با نام اصلی مایکل گرگوری میزانین، کشتی گیر حرفه ای آمریکایی است که یکی از بهترین های دبلیو دبلیو ای محسوب می شود.وی در سال اول کشتی اش در دبلیو دبلیو ای، حتی یک مسابقه را نیز نباخت و بردهایش تا 3 ماه ادامه داشت و این چیزی است که امروزه کشتی گیران کمی از عهده اش برمی آیند.

 

وی با جان موریسون هم تیمی شد و این دو نفر تیم فوق العاده ای تشکیل دادند که باعث شد مسابقات کشتی کج قهرمانی تگ تیم دنیا و همچنین مسابقات قهرمانی تگ تیم دبلیو دبلیو ای را همزمان ببرند.

 

با 13 قهرمانی دبلیو دبلیو ای از جمله شش عنوان تگ تیم، چهار عنوان بین قاره ای، دو عنوان قهرمانی ایالات متحده و یک عنوان دبلیو دبلیو ای، د میز یکی از قدرت هایی است که نباید نادیده گرفت. وی سالانه 870 هزار دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای می گیرد.

 


 

12. دولف زیگلر – 900 هزار دلار در سال

 

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

دولف زیگلر که خارج از رینگ با نام نیکولاس تئودور نِمِث شناخته می شود، یکی از مستعدترین کشتی گیران حرفه ای است که با دبلیو دبلیو ای قرارداد دارد.علاوه بر اینکه وی عضوی از خانواده دبلیو دبلیو ای است، در مسابقات کشتی دره اوهایو و مسابقات کشتی قهرمانی فلوریدا نیز شرکت کرده و موفقیت زیادی کسب نموده است.

 

پارس ناز : دولف در دبلیو دبلیو ای دو بار قهرمان سنگین وزن دنیا، چهار بار قهرمان بین قاره ای دبلیو دبلیو ای، یک بار قهرمان ایالات متحده و برنده Money in the Bank در سال 2012 بوده است.

 

دولف زیگلر در مسابقات حذفی سری Survivor سال های 2012 و 2014 باقی ماند و کشتی تحسین برانگیزی از خود نشان داد که باعث شد مجله رولینگ استون وی را کشتی گیر سال 2014 دبلیو دبلیو ای بنامد. زیگلر هر ساله 900 هزار دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 


 

11. مارک هِنری – 965 هزار دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

مارک هنری ورزشکار حرفه ای زاده سال 1971 در آمریکا است که در رشته های وزنه برداری و کشتی حرفه ای تخصص دارد. خیلی ها مارک را از دبلیو دبلیو ای می شناسند، زیرا وی جنگنده بسیار خوبی است که رکوردهای خوبی هم دارد. وی همچنین نماینده کشور ایالات متحده در رویدادهای ورزشی جهانی مختلف بوده است.

 

مارک در سال 1996 یعنی زمانی که دبلیو دبلیو ای نامش WWF بود به دبلیو دبلیو ای پیوست و از آن زمان تابحال توانسته یک بار قهرمانی اروپایی دبلیو دبلیو اف را بدست آورد. او دوبار قهرمان دنیا و یک بار قهرمان ECW شد و همچنین یک بار در سال 2011 قهرمان سنگین وزن دنیا شد. دبلیو دبلیو ای سالانه 965 هزار دلار به مارک هنری می پردازد.

 


 

10. کِین – 1.3 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

نام واقعی کین، گلن توماس جیکوبز است و از همین حالا بگوییم که او برادر بیولوژیکی آندرتیکر نیست. کین هم بازیگر حرفه ای و هم کشتی گیر قهاری است که در حال حاضر در دبلیو دبلیو ای کشتی می گیرد.

 

قبل از سال 1995 که به دبلیو دبلیو ای بپیوندد، او در انجمن کشتی ایالات متحده و همچنین در کشتی Smoky Mountain کشتی می گرفت که موفقیت زیادی نیز بدست آورده بود. کین با 18 بار قهرمانی، کشتی گیر فوق العاده ای است که توانسته احترام کشتی گیران دیگر و همچنین طرفداران این ورزش را بدست آورد.

 

بعضی از به یاد ماندنی ترین عناوینی که او بدست آورده عبارتند از قهرمانی دبلیو دبلیو ای، قهرمانی سنگین وزن دنیا و قهرمانی ECW. او هر سال یک میلیون و سیصد هزار دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 


 

9. بیگ شو – 1.35 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان 

 

بیگ شو واقعاً هم بزرگ است و کشتی او روی رینگ همیشه ارزش پولی که طرفداران می پردازند را داشته است. نام واقعی بیگ شو، پل وایت است و تنها کاری که واقعاً خوب بلد است، این است که روی رینگ رقبایش را بزند.

 

بیگ شو در طول مدت کشتی اش، موفقیت های عظیمی بدست آورده که از آن میان می توان به دو بار قهرمانی دبلیو دبلیو ای، دو بار قهرمانی سنگین وزن دنیا WCW، دو بار قهرمانی سنگین وزن دنیا، و یک بار قهرمانی ECW اشاره کرد.

 

هیچ کشتی گیر دیگری قبل از بیگ شو نتوانسته بود همه چهار عنوان فوق را بدست بیاورد و این باعث می شود که بیگ شو یکی از بهترین ها باشد. او همچنین قهرمانی بین قاره ای دبلیو دبلیو ای و سه بار قهرمانی هاردکور دبلیو دبلیو ای و یک بار قهرمانی ایالات متحده را بدست آورده است. با تمام این موفقیت ها، او هر سال کمتر از 1.35 میلیون دلار دستمزد نمی گیرد.

 


 

8. رومن رِینز – 1.35 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

نام واقعی رومن رینز، لیتی جوزف آنوآی، کشتی گیر حرفه ای ساموآیی-آمریکایی از پنساکولا فلوریدا است. وقتی صحبت از کشتی می شود، وی ورزشکار شگفت انگیزی محسوب می شود که البته سابقه او به عنوان بازیکن فوتبال آمریکایی کمک بزرگی به او کرده تا امروز کشتی گیر مستعدی شود.

 

رومن در سال 2010 به دبلیو دبلیو ای پیوست و در سال 2012 عضوی از تیم شیلد (The Shield) در کنار دین امبروز و سث رولینز شد. در سال 2014 رومن تک نفره کشتی گرفت و جایزه سوپراستار سال Slammy 2014 را بدست آورد و بعد از آن در سال 2015 مسابقه رویال رامبل را برد. رومن هر ساله دستمزد 1.35 میلیون دلاری از دبلیو دبلیو ای میگیرد.

 


 

7. شیمِس – 1.55 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

استیون فارلی کشتی گیر حرفه ای ایرلندی است که بسیاری از طرفداران کشتی کج وی را با نام “شیمس” می شناسند. شیمس کشتی حرفه ای را در ایرلند آغاز کرد و سپس به ایالات متحده رفت. فارلی در ایرلند در کشتی Irish Whip کشتی می گرفت که توانست دو بار در این مسابقات عنوان قهرمانی سنگین وزن بین المللی را بدست آورد.

 

در آمریکا، او دو بار قهرمان دبلیو دبلیو ای، دو بار قهرمان ایالات متحده دبلیو دبلیو ای و یک بار قهرمان سنگین وزن دنیا شد. شیمس در سال 2010 تورنمنت King of the Ring را برد و در سال 2012 در رویال رامبل برنده شد. شیمس هر ساله 1.55 میلیون دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 


 

6. براک لِزنِر – 2 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

براک لزنر کشتی گیر بزرگی در دبلیو دبلیو ای به شمار می رود و سابقه او در هنرهای رزمی ترکیبی کمک زیادی به موفقیت های متعددش کرده است.به گزارش پارس ناز لزنر چهار بار قهرمانی سنگین وزن دنیا دبلیو دبلیو ای را بدست آورده و یک بار نیز قهرمان سنگین وزن UFC بوده است.

 

او در دوران کالج، قهرمان کشتی سنگین وزن بخش 1 NCAA بود و در نتیجه لزنر تنها کشتی گیر تاریخ است که همه این عناوین قهرمانی را تابحال بدست آورده است.در سال 2002، او پادشاه رینگ شد و در سال بعدش رویال رامبل را برد و جوانترین برنده تاریخ رویال رامبل شد. او هر ساله با وجود حضورهای محدودی که در دبلیو دبلیو ای دارد، 2 میلیون دلار دستمزد دریافت می کند.

 


 

5. آندرتیکر – 2.25 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

آندرتیکر بدون شک قدیمی ترین کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای است، زیرا وی در سال 1990 به دبلیو دبلیو ای پیوست. نام واقعی او مارک کالاوی است و چون در دهه پنجاه عمرش است، یکی از مسن ترین کشتی گیران کشتی کج محسوب می شود. رکورد شگفت انگیز آندرتیکر از مدتها پیش آغاز می شود، یعنی از سال 1991 که او هالک هوگان را شکست داد و قهرمان دبلیو دبلیو ای شد.

 

رکورد مثال زدنی او شامل 21 برد پیاپی درWrestleMania  می شود به علاوه اینکه او در سال 2007 رویال رامبل را برد و چهار بار قهرمان دبلیو دبلیو ای، سه بار قهرمان سنگین وزن دنیا و یک بار قهرمان سنگین وزن دنیا USWA Unified شد که همه این عناوین واقعاً تحسین برانگیز هستند. آندرتیکر هر ساله 2.25 میلیون دلار دستمزد از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند.

 


 

4. رَندی اورتون – 2.45 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

رندی اورتون کشتی گیر حرفه ای آمریکایی دبلیو دبلیو ای و همچنین یک بازیگر است. رندی یکی از سرسخت ترین کشتی گیران دبلیو دبلیو ای است و تابحال 12 بار قهرمان دنیا، 8 بار قهرمان سنگین وزن دنیا دبلیو دبلیو ای و چهار بار قهرمان سنگین وزن دنیا شده است.

 

در سال 2004 در سامِر اسلم، اورتون جوانترین برنده سنگین وزن دنیا در دبلیو دبلیو ای شد، عنوانی که سکوی پرتاب وی در این حرفه شد. رندی برای حضور مداوم در رینگ، سالانه 2.45 میلیون دلار دریافت می کند. همین دستمزد عالی شاید باعث شده که او گذشته اش را فراموش کند، زیرا وی به خاطر رفتار ناشایست از ارتش ایالات متحده اخراج شد.

 


 

3. تریپل اچ – 2.7 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

شاید این نکته برایتان جالب باشد که نام واقعی تریپل اچ، هانتر هِرست هِلمزلی نیست و در واقع نام اصلی او پل مایکل لِوِک است. این کشتی گیر حرفه ای آمریکایی، بازیگر و تاجر، یکی از پر درآمد ترین های دبلیو دبلیو ای است، علیرغم آنکه با خانواده مک ماهون وصلت کرده است. تریپل اچ با بدنسازی کارش را شروع کرد و در سال 1992 وارد رشته کشتی شد.

 

در طول دوره کشتی اش، وی نام های مستعار متعددی داشته ولی بیشتر موفقیت هایش تحت نام تریپل اچ بوده است. با آنکه او در رقابت ها حضور دائمی ندارد، ولی در دبلیو دبلیو ای شخص مهمی محسوب می شود و با لطف موفقیت هایی که تابحال داشته، هر ساله 2.7 میلیون دلار دستمزد می گیرد.

 


 

2. راک – 2.9 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

دواین جانسون با نام مستعار راک، بازیگر، تهیه کننده و کشتی گیر حرفه ای کشتی کج است که ریشه های آمریکایی و کانادایی دارد. راک بین سال های 1996 و 2004 شهرت یافت، یعنی برهه ای که وی عناوین متعددی کسب کرد و تبدیل به یکی از بهترین های این ورزش شد.

 

راک بین سال های 2011 و 2013 دوباره به کشتی برگشت و هنوز هم برای حمایت از دبلیو دبلیو ای گاهی روی رینگ و حتی خارج از رینگ حضور می یابد، ولی در حال حاضر تمرکز او روی بازی در فیلم های سینمایی و سریال ها است.

 

علیرغم آنکه راک حرفه اش را تغییر داده، ولی هنوز هم سالانه 2.9 میلیون دلار از دبلیو دبلیو ای دریافت می کند و وبسایت فوربس دارایی خالص او را 52 میلیون دلار تخمین زده است.

 


 

1. جان سینا – 5 میلیون دلار در سال

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

 

جان آنتونی سینا، بازیگر و رپر آمریکایی است، ولی همه ما او را به عنوان کشتی گیر حرفه ای دبلیو دبلیو ای می شناسیم. سینا قهرمان ایالات متحده دبلیو دبلیو ای در سال 2015 شد و او یکی از چهار قهرمان اول تمام دوران است که طولانی ترین مدت قهرمانی را داشته اند و این باعث می شود که سینا یکی از بهترین کشتی گیران حال حاضر دنیا و همچنین کل دوران شود.

 

از سال 2005 که چهره وی در دبلیو دبلیو ای شناخته شد، جان سینا پله پله ترقی کرد و امروزه یکی از پر درآمد ترین کشتی گیران دبلیو دبلیو ای محسوب می شود. او هر ساله حداقل 5 میلیون دلار از دبلیو دبلیو ای دستمزد می گیرد و دارایی خالص او تقریباً 35 میلیون دلار تخمین زده شده است.

 

 

منبع:برترین ها  

 

 

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان - مجله تفریحی و ...

fun.nahane.ir/2016/03/16/پردرآمدترین-افراد-مشهور-کشتی-کج-در-جها/

۶ ساعت پیش - پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان. به گزارش نهانه به نقل از برترین ها مسابقات دبلیو دبلیو ای که قبلاً فدراسیون کشتی جهانی نامیده می شد، ...

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان - جوونی

javuni.ir/news/58093

۵ ساعت پیش - پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان به گزارش پارس ناز به نقل از برترین ها مسابقات دبلیو دبلیو ای که قبلاً فدراسیون کشتی جهانی نامیده می ...

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان | جستجو | - - دانلود

ag1.ir/archive/پردرآمدترین+افراد+مشهور+کشتی+کج+در+جهان.html

پردرآمدترين افراد مشهور کشتي کج در جهان به گزارش پارس ناز به نقل از برترین ها مسابقات دبلیو دبلیو ای که قبلاً فدراسیون کشتي جهانی نامیده می شد، در سال 2002 ...

پردرآمدترين افراد مشهور کشتي کج در جهان چهارشنبه 26 اسفند ...

sensizim.rozblog.com/post/90

۳ ساعت پیش - پردرآمدترين افراد مشهور کشتي کج در جهان 1 . پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان | سایت…,پردرآمدترين افراد مشهور کشتي کج در جهان,بی تو ام.

پردرآمدترين افراد مشهور کشتي کج در جهان پردرآمدترين ستاره ...

chakavac.rozblog.com/.../پردرآمدترين-افراد-مشهور-کشتي-کج-در-جهان.h...

۴ ساعت پیش - پردرآمدترين افراد مشهور کشتي کج در جهان پردرآمدترين ستاره هاي کشتي کج دنيا WWE - مجله ابرتازه هاwww.abartazeha.ir3 روز پيش ... پردرآمدترين ...

تصاویر برای پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهانگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

نتیجه تصویری برای پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان1 روز پیش

نتیجه تصویری برای پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان3 ساعت قبل

نتیجه تصویری برای پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان5 ساعت قبل

تصاویر بیشتر برای پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان

parfun.ir/پردرآمدترین-افراد-مشهور-کشتی-کج-در-جها/

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان به گزارش پارس ناز به نقل از برترین ها مسابقات دبلیو دبلیو ای که قبلاً فدراسیون کشتی جهانی نامیده می شد، در سال 2002 ...

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان - آخرین و جدیدترین ...

khabarver.ir/198552/پردرآمدترین-افراد-مشهور-کشتی-کج-در-جها.html

... پزشک عجیب احمد مهران فر/آرزوی بهاره رهنما برای فالوئرها. پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان. گوگل پلاس · محبوب کن - فیس نما · کلوب · linkedin · Telegram.

پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان - خبر آنتایم

khabarontime.ir/news/.../پردرآمدترین-افراد-مشهور-کشتی-کج-در-جهان

خبر-آنتایم-خبر-آنتایم-پردرآمدترین-افراد-مشهور-کشتی-کج-در-جهان-160 ... در-حال-حاضر-WWE-بزرگترین-و-محبوب-ترین-مسابقات-کشتی-در-

سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز - ParsNaz.ir

www.parsnaz.ir/

عکسهای بازیگران و شخصیت های معروف در شبکه‌ مجازی · مراسم پنجمین جشنواره مد و لباس فجر برگزار شد · پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان · عکسهای مسابقه ...


افراد مشهور در کودکی (20 عکس)

https://www.webgardha.com/5650/افراد-مشهور-در-کودکی-20-عکس

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عمل های زیبایی ناموفق در افراد مشهور. پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا ... ستاره‌های سینمای ایران چرا نمی درخشند؟

5 چهره شناخته شده ای که از دنیای کشتی کج به سینما آمدند ...

moviemag.ir/.../7164-5-چهره-شناخته-شده-ای-که-از-دنیای-کشتی-کج-به-...

مجله فیلم به بررسی تخصصی رویدادهای سینمای ایران و هالیوود می پردازد. ... بازیگران زیادی در سه دهه اخیر از دنیای " کشتی کج " به سینما آمدند که بسیاری از آنها هرگز در ... 5- هالک هوگان : یکی از تنومند ترین و پر افتخارترین کشتی کج کاران تاریخ این ...

چهره زشت مشهورترین افراد دنیا + تصاویر - مجله راگا | مجله راگا

magazine.raganews.ir/65083/

۱۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چهره زشت مشهورترین افراد دنیا + تصاویر - مجله راگا. ... پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا · پُردرآمدترین .... چهره زشت افراد مشهور.

کشتي کج، نمايشي پر از خشونت با نتیجه‌‌ای از قبل معلوم ...

www.dailyafghanistan.com/sport_detail.php?post_id=122968

در شرکت TNA هم که از سال 2002 وارد اين ورزش و صنعت نمايشي شده است افرادي مثل کيون ... يکي از مشهورترين کشتي کج کاران امروز جهان کسي نيست جز آندرتيکر.

مطالب اختصاصی - سایت تفریحی و سرگرمی تک مهر

www.takmehr.ir/category/matlab-ekhtesasi

دومین دختر شایسته جهان · معضل استفاده از قرص ضد بارداری در مردان عرب ... پیدا شدن جنجالی جسد نویسنده مشهور ایرانی در خانه اش · ۲ ساعت معاشقه عروس خانم را راهی ... عکس باورنکردنی از صورت بدون آرایش این مدل معروف · مسن ترین افراد روی کره زمین .... زن عرب با چادر و روبنده مشغول کشتی کج گرفتن · دستگیری عروس و داماد برهنه در ...

غول پیکرترین کشتی کج کار جهان !+ عکس - تکناز

www.taknaz.ir/news_detail_30381.html

کثیف ترین جشنواره های معروف در جهان +تصاویر · img · قدرتمندترین افراد مشهور جهان ... کشتی کج یکی از رشته هایی است که به نوعی به آن ورزش نیز گفته می شود اما ...

کشتی کج بایگانی | مجله اینترنتی زاغک | Zaghak.org

zaghak.org/tag/کشتی-کج/

آزاد شدن کشتی ایران در سومالی .... ماشین افراد مشهور - 11 مورد از ماشین های لوکس و گرانقیمت افراد مشهور دنیا ... پردرآمدترین بازیگران دنیا چه کسانی هستند؟ .... تصویر بازیگر مشهور دواین جانسون (راک) از دوارن نوجوانی در سن 16 سالگی ... بازیگر مشهور ستاره هالیوود و قهرمان چندین دوره از مسابقات کشتی کج در دنیا Dwayne Johnson و یا ...

استخر مجلل افراد مشهور + تصاوير | بویر نیوز

boyernews.com/33488/استخر-مجلل-افراد-مشهور-تصاوير/

۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - استخر مجلل افراد مشهور + تصاوير. ... پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا ... نور نیوز: بازيگران ، خواننده ها و در مجموع افراد سرشناس جهان به واسطه دريافت دستمزدهاي ... در ادامه نگاهی به استخر مجلل خانه افراد مشهور می اندازیم :.

پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا - اتوبیوگرافی

safiauto.ca/category/اتوبیوگرافی/

پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا کشتی ورزشی است که در کل دنیا ... همه‌ی جنبه‌های زندگی متفاوت افراد مشهور و ثروتمند، زیر ذره‌بین رسانه‌ها قرار دارند و ...

عکس/ ستاره ایرانی در حال امضا دادن به هوادار هلندی

morix.ir/news/91254

بنیادکار ازبکستان 0 - 0 ذوب آهن ایران؛ هفته تلخ تیم های... خرید کالای ایرانی دوای ... اورکلاکر های ایرانی سوم جهان شدند ... پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان.


محسن رضایی واقعا به دنبال چیست؟ - خبر آنتایم

khabarontime.ir/news/32343945/محسن-رضایی-واقعا-به-دنبال-چیست-

... -برسند-اما-ایشان-باید-بداند-چنین-افرادی،-شخصیتشان-در-سیاست،-شکل-گرفته-است-و-همچنین-کاریزمای-یک-شخصیت- ... پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان ...

هنر زندگی | امروز آنلاین

www.emruzonline.com/category/سبک-زندگی/هنر-زندگی/

۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۰:۵۵0 امروزه همه‌ی جنبه‌های زندگی متفاوت افراد مشهور و ثروتمند، زیر ذره‌بین ... است، مارک زوکربرگ، مدیر اجرایی فیسبوک در فهرست ثروتمندترین افراد جهان منتشر. .... ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ پردرآمدترین لژیونرهای «کشتی کجِ» دنیا را بشناسید ...

افراد مشهور در آخرین لحظات زندگی شان چه گفتند؟ - صد خبر

sadkhabar.ir/fa/.../افراد-مشهور-در-آخرین-لحظات-زندگی-شان-چه-گفتند

افراد مشهور در آخرین لحظات زندگی چه جملاتی را بر زبان آوردند؟ ... ترین نمایش ها در سراسر جهان» او به طور معصومانه ای انگار که احتیاج به ستایش داشته باد درباره این سیرک پرسید: «چطور بود!» ... پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا+ تصاویر.

تصاویری از حضور زن با حجاب کامل در کشتی کج - نیک صالحی

www.niksalehi.com/fun/page/002774.php

جمعه ، 21-12-94. پرقدرت ترین و سریع ترین دستگاه لاغری جراحی جهان بدون کنکور مدرک بگیرید ... زنی عربی به نام بنت سعید در مسابقات کشتی کج بانوان صاحب یک کمربند شد.... زنی عربی به ... عکس های جدید منتشر شده از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (61) · عکس های جدید ... جنیفر لارنس پردرآمدترین نامزد امسال اسکار!! +تصاویر.

تصاویر متفاوت از چهره های مشهور در شبکه های اجتماعی ۱ آذر

roozazno.com/news/35467

۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ثروتمندترین کشتی کج کاران دنیا +تصاویر · انفجار مهیب ... تصاویر جدید بازیگران و چهره های مشهور .... پردرآمدترین بازیگر زن جهان + عکس.

فهرست آماری ترین‌های کشورها - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/فهرست_آماری_ترین‌های_کشورها

برزیل, بزرگترین تولید کننده پرتقال در جهان بیشتر از ۱۷٬۸ میلیون تن در سال, کشاورزی, ۲۰۰۵. ۳. برزیل, بزرگترین تولید کننده لوبیا سبز در جهان بیشتر از ...

غول پیکرترین کشتی کج کار جهان - جستجو

search.diacoweb.ir/.../aHR0cDovL3d3dy50YWtuYXouaXIvbmV3c19kZX...

کشتی کج یکی از رشته هایی است که به نوعی به آن ورزش نیز گفته می شود اما با .... ام که ( گفته های شما ) ماه های تولد افراد مشهور اولین آدمی در جهان که نه زن است و نه مرد !

غول پیکرترین کشتی کج کار جهان !+ عکس - تکناز

realgame.ir/p/1e02c24a6169328e9c7eb865327cb82c06

... را مشاهده کنید خطرناک ترین ع*********** یادگاری جهان (تصویری) پردرآمدترین چهره ی ... تصاویر قدرتمندترین افراد مشهور جهان شجاع‌ ترین گربه جهان (+عکس) عکسهایی از ... کشتی کج یکی از رشته هایی است که به نوعی به آن ورزش نیز گفته می شود اما ...

راک بازیگر مشهور هالیوود تصاویر

www.divi.ir › اتومبیل

15 مطلب برتـــر. دوشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۴. آزاد شدن کشتی ایران در سومالی · کشتی ایرانی آزاد شد! .... ۱۱ مورد از ماشین های لوکس و گران قیمت افراد مشهور دنیا - 6 ماه پیش ... پردرآمدترین بازیگران دنیا چه کسانی هستند؟ .... سلبریتی · سینما · کشتی کج.

پردرآمدترین سلبریتی‌های دنیا

www.rahta.com/.../پردرآمدترین.../_رونالدو_و_مسی_پایین_تر_از_کیت...

۱۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پردرآمدترین سلبریتی‌های دنیا/ رونالدو و مسی پایین تر از کیتی پری! تاریخ : ۰۱:۴۸:۱۴, ۱۱ تیر ... بعد از او به ترتیب افراد زیر پردرآمد ترین ستاره‌های دنیا هستند. 2 - مانی پاکیائو ... مسابقات کشتی کج wwe · مسابقات کشتی کج ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

غول پیکرترین کشتی کج کار جهان !+ عکس - تکناز

realgame.ir/p/1e02c24a6169328e9c7eb865327cb82c06

... را مشاهده کنید خطرناک ترین ع*********** یادگاری جهان (تصویری) پردرآمدترین چهره ی ... تصاویر قدرتمندترین افراد مشهور جهان شجاع‌ ترین گربه جهان (+عکس) عکسهایی از ... کشتی کج یکی از رشته هایی است که به نوعی به آن ورزش نیز گفته می شود اما ...

راک بازیگر مشهور هالیوود تصاویر

www.divi.ir › اتومبیل

15 مطلب برتـــر. دوشنبه, ۱۷ اسفند , ۱۳۹۴. آزاد شدن کشتی ایران در سومالی · کشتی ایرانی آزاد شد! .... ۱۱ مورد از ماشین های لوکس و گران قیمت افراد مشهور دنیا - 6 ماه پیش ... پردرآمدترین بازیگران دنیا چه کسانی هستند؟ .... سلبریتی · سینما · کشتی کج.

کیم کارداشیانِ باردار عکس - ماندگار بیوتی

mandegarbeauty.ir/articles/view/17761/کیم-کارداشیانِ-باردار-عکس

۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... استایل اختصاصی او، همواره سوژه رسانه‌های جهان هست که به دنبال پشت صحنه زندگی افراد مشهور محله .... پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا.

پردرآمدترین سلبریتی‌های دنیا

www.rahta.com/.../پردرآمدترین.../_رونالدو_و_مسی_پایین_تر_از_کیت...

۱۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پردرآمدترین سلبریتی‌های دنیا/ رونالدو و مسی پایین تر از کیتی پری! تاریخ : ۰۱:۴۸:۱۴, ۱۱ تیر ... بعد از او به ترتیب افراد زیر پردرآمد ترین ستاره‌های دنیا هستند. 2 - مانی پاکیائو ... مسابقات کشتی کج wwe · مسابقات کشتی کج ...

جذاب ترین زنان در کشتی کج + عکس - نیکلودون

nickell.ir/p/0b4efcc46f25ebe6f387b5d4c2cd048305

عکس های خنده دار عکس های بازیگران عکس های عاشقانه گالری عکس های دیدنی مطالب .... ترین دختر اینستاگرام با چشمان رنگی جذاب + عکس پردرآمدترین مانکن های جهان را ...

جديدترين ماشين هاي روز دنيا 95 جديد - ايراني 2016-95

www.faryah.info/2016/03/12/جديدترين-ماشين-هاي-روز-دنيا-95-جديد/

۴ روز پیش - ... مو در سال 95 چهره ها celebrities پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» ... جدید منتشر شده از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (61) جدیدترین عکسها ...

نام تمام کشتی کج کاران 2015 - یک مدیر

www.yo24.ir/list/list/نام+تمام+کشتی+کج+کاران+2015.html

پسر طلایی ایران در صدر برترین تکواندو کاران جهان ایستاد .... نام تمام کشتي کج کاران ای سی دابیلو ۱ آرماندو استرادا ۲ بم نلی ۳ بوگیمن ۴ چاوو گررور .... The Asylum 2015,بازیگران فیلم The Asylum 2015,دانلود The Asylum 2015,دانلود .... رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید به عنوان پردرآمدترین ورزشکار سال ۲۰۱۵ معرفی شد.

عکس: ستاره ها در روز جهانی زن - logo

www.mandegarbeauty.com/articles/view/.../عکس-ستاره-ها-در-روز-جهانی-...

۷ روز پیش - این روز، روز بزرگ برپایی جشن‌هایی برای زنان در کل جهان است. ... افراد بسیاری با انتشار عکس های گوناگون در شبکه های اجتماعی این روز را تبریک گفته اند ... اما واتسون این روز را به همراه دوستش در یکی از برج های مشهور نیویورک به نام «Empire Stat» جشن گرفته است. ... پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا.

رسانه خبری سيستان و بلوچستان

www.softestan.com/

تغییر قیافه بازیگران ایرانی در گذر سال ها. موضوع یک ... نقاش خانه خود باشید · عطرهای مشهور جهان اینجاست! فوت و فن‌ ... پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» د.

اگر دارای کمر باریک و باسن بزرگی هستید - ZIX-IT

92.42.51.145.zix.it/crap/poxy/index.php?q...

جدیدترین عکس بازیگران و اشخاص مشهور در شبکه های مجازی ... برگزار شد · پردرآمدترین افراد مشهور کشتی کج در جهان · عکسهای مسابقه دیدنی زیباترین دختر مسلمان ...

مالکان ثروتمند باشگاه های فوتبال دنیا + تصاویر - پرشین وی

www.persianv.com/preview/277294.php

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - او با دستمزد 20 میلیونی سامی اتوئو را تبدیل به پردرآمدترین فوتبالیست جهان کرد و مهره هایی مثل ... سابقه پر و پیمان او در ورزش کشتی کج و البته هیکل درشتش، همواره ... حرفهای شنیدنی بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی + فیلم !

پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیونی جهان کیست؟ - ريگســـــــار

rigsar.lxb.ir/post/3573/علم%20و%20فن%20آوری%20در%20AFG

پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیونی جهان کیست؟ ... تخمین درآمد، شامل هزینه‌های مربوط به مدیر برنامه یا «دیگر هزینه‌هایی که افراد مشهور به خاطر شهرت خود می‌پردازند» نمی‌شود.

پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیونی جهان کیست؟ - ريگســـــــار

rigsar.lxb.ir/.../پردرآمد‌ترین%20بازیگر%20تلویزیونی%20جهان%20ک...

(ريگسار)اولين شبكه اطلاع رســاني ولايت نيمروز,پردرآمد‌ترین بازیگر تلویزیونی جهان کیست؟ ... تجارت اقتصادی فناوری کشاورزی · کشتی کج و فوتبال · معناي موسيقي ... برنامه یا «دیگر هزینه‌هایی که افراد مشهور به خاطر شهرت خود می‌پردازند» نمی‌شود.

چهره زشت مشهورترین افراد دنیا + تصاویر | اخبار ایران و جهان

news.tinyurl.ir/چهره-زشت-مشهورترین-افراد-دنیا-تصاویر/

بعضی از این افراد، برای زیباتر شد عمل‌های جراحی گوناگونی روی صورت خود انجام می‌دهند که همیشه این جراحی‌ها موجب زیبا شدن این افراد نمی‌شوند. در زیر تصاویر بعضی ...

چهره زشت افراد مشهورین افراد دنیا + تصاویر

www.newsum.ir/news/9530844745/

۱۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همۀ افراد می‌خواهند زیبا جلوه کنند اما این موضوع برای افراد مشهور که در دید افراد بسیار زیادی قرار می‌گیرند بشتر از افراد عادی حائذ اهمیت است.

پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال ۲۰۱۴ - مجله گیزمیز

gizmiz.com/the-worlds-highest-paid-male-actors-in-2014/

۱۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - X پردرآمدترین بازیگران مرد جهان در سال ۲۰۱۴X بازیگران مرد جهانX پردرآمدترین بازیگران مرد جهانX پردرآمدترین بازیگران X پردرآمدترین بازیگران ...

عکس های بادیگارد محافظ شخصی افراد ثروتمند مشهور جهان جالب ...

iranwiki.net/detail/1933209/article/6

۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس های بادیگارد محافظ شخصی افراد ثروتمند مشهور جهان جالب | سایت ... خانواده‌ای كه تا پیش از ... تصاویری از غرق شدن کشتی با دو هزار تن سیمان!

اکسپرس: ایران، هشتمین قدرت نظامی جهان که نباید با آن درگیر ...

hamejoorfun.com/2016/02/اکسپرس-ایران،-هشتمین-قدرت-نظامی-جهان-ک/

اکسپرس: ایران، هشتمین قدرت نظامی جهان که نباید با آن درگیر شد یک روزنامه ... یک روزنامه انگلیسی با اشاره به قدرت های نظامی جهان، از نیروهای مسلح ایران به عنوان .... پُردرآمدترین سوپراستارهای «کشتی کجِ» دنیا · پشت پرده های خطرناک استعفای کی ... فاطمه معتمدآریا از حواشی زندگی‌اش می‌گوید (1) · تغییر قیافه بازیگران ایرانی در گذر ...

بیوگرافی و کشتی کج کریس بنوا - آفتاب

www.aftabir.com › مقالات › ورزشی › دانستنیهای ورزشی

۸ دی ۱۳۸۷ ه‍.ش. - پس از ۶ ماه بنوا به باشگاه کشتی کج که Stampede نام داشت رفت و مالک اون باشگاه ... افزوده شد , در این زمان افراد این گروه کریس بنوا , Malenko , Steve McMicheal و ریک فلیر بودند ... افتخار خود رو کسب کند او با شکست دادن سید موفق شد تا قهرمانی جهان رو از ان خود کند .... پردرآمدترین و مشهورترین مربیان فیتنس.

پی سی دانلود: نرم افزار، فیلم، بازی، کتاب، آموزش و برنامه ...

p30download.com/

امروزه اکثر افراد از فضای اینترنت برای دستیابی به اطلاعات، کالا و خدمات مورد نظرشان ... دو بعدی در افتر افکت به همراه کاراکتر های باحجاب و شهر های ایران - به زبان فارسی .... Adobe Prelude یکی از محصولات این شرکت مشهور در زمینه ی مدیریت و سازماندهی ... علاقمندان به پدیده ی کشتی کج یا کشتی حرفه ای ، که در حقیقت تلفیقی از ...

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو