ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

چهره های سرشناس فرهنگی که در سال 94 فوت کردند

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

چهره های سرشناس فرهنگی که در سال 94 فوت کردند

.

کسب درآمد

.

چهره های سرشناس فرهنگی که در سال 94 فوت کردند

چهره های سرشناس فرهنگی  که در سال 94 فوت کردند

جامعه فرهنگ و ادبیات کشورمان در سال 94 شاهد درگذشت چهره های شاخص بسیاری بود.نویسندگان و شعرای نامی کشور که آثار قابل توجهی را به مردم هدیه کردند .

چهره های فرهنگی که در سال 95 از دنیا رفتند

در سالی که گذشت، چهره های شاخصی در حوزه نویسندگی و شعر فارسی، ترجمه و پژوهش از دنیا رفتند؛ چهره هایی همچون عبدالحسین حائری، محمدعلی سپانلو، ابوالحسن نجفی، مصطفی اسلامیه، فتح الله بی نیاز و جمعی دیگر.

درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94 ، چهره های فرهنگی ایرانی ، چهره های فرهنگی در سال 95

محمدعلی سپانلو شاعر، مترجم و پژوهشگر که چند سالی از سرطان رنج می برد شامگاه 21 اردیبهشت ماه در سن 75 سالگی در بیمارستان از دنیا رفت و پیکرش در قطعه نام آوران بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد. سپانلو که به «شاعر تهران» معروف بود متولد 29 آبان ماه سال 1319 در تهران بود. 

«رگبارها»، «پیاده روها»، «سندباد غایب»، «هجوم»، «نبض وطنم را می گیرم»، «خانم زمان»، «تبعید در وطن»، «ساعت امید»، «خیابان ها، بیابان ها»، «فیروزه در غبار»، «پاییز در بزرگراه»، «ژالیزیانا»، «کاشف از یادرفته ها» و «قایق سواری در تهران» از مجموعه شعرهای این شاعرند. همچنین ترجمه «آن ها به اسب ها شلیک می کنند» نوشته هوراس مک کوی، «مقلدها» نوشته گراهام گرین، «شهربندان» و «عادل ها» نوشته آلبر کامو، «کودکی یک رییس» نوشته ژان پل سارتر، «دهلیز و پلکان» شعرهای یانیس ریتسوس و «گیوم آپولینر در آیینه آثارش» - شعرها و زندگی نامه گیوم آپولینر - از دیگر آثار منتشرشده او هستند. 

محمدعلی سپانلو که در سال های دور تجربه حضور در فیلم های «آرامش در حضور دیگران» (ناصر تقوایی)، «ستارخان» (علی حاتمی) و «شناسایی» (محمدرضا اعلامی) را داشت در سال 1380 هم در فیلم «رخساره» امیر قویدل به ایفای نقش پرداخت.

درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94 ، چهره های فرهنگی در سال 95 ، درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94

سهیلا بسکی نویسنده و فعال حوزه معماری ششم خردادماه در سن 62 سالگی درگذشت. این نویسنده، مترجم و بنیان گذار جایزه و نشریه معمار و همچنین نشریه شهر در پی بیماری در استانبول ترکیه از دنیا رفت. از جمله آثار داستانی سهیلا بسکی، «در محاق»، «ذره»، «بی بی پیک» و «عکس های فوری» بود. او همچنین برای مجموعه داستان «پاره کوچک» در سال 1382 برنده جایزه گلشیری برای بهترین مجموعه داستان اول شده بود.

درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94 ، درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94 ، نویسندگان معاصر ایران

نسرین جافری شاعر نهم تیرماه از دنیا رفت. او متولد سال 1329 در خرم آباد لرستان بود. مجموعه شعرهایی چون «زخم سایه و بید»، «رمل هندسی آفتاب گردان»، «نیمی از مرا کشته اند»، «به سمت هرگز، به سوی هیچ»، «ما همچنان ترانه خواندیم» (مشترکا با نصرت الله مسعودی) و «خواب اتم» در کارنامه شعری جافری به چشم می خورد. او از شاعران فعال در جریان های شعری دهه 70 به شمار می رفت و پیکرش در قطعه نام آوران در کنار شهریار عدل به خاک سپرده شد.

درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94 ، نویسندگان معاصر ایران ، شعرای معاصر ایران

عبدالحسین حائری اول شهریورماه در پی کهولت سن در سن 88 سالگی از دنیا رفت. او که بیش از نیم قرن در کتابخانه مجلس فعالیت داشت و از سال 1354 تا 1374 رییس این کتابخانه بود، نسخه شناس و فهرست نویس بود. پس از تأسیس اداره بررسی و تحقیق در کتابخانه مجلس، در سال 1343، مسئولیت آن جا به عهده وی گذاشته شد. در سال 1354 ریاست کتابخانه را عهده دار شد و در سال 1363 نیز ریاست کتابخانه شماره دو مجلس به وی واگذار شد. در سال 1368 هم به عضویت هیئت امنای کتابخانه های عمومی کشور درآمد. حائری همچنین 17 سال عضو هیئت مؤلفان لغت نامه دهخدا بود و بر چاپ چند جلد از آن نیز نظارت داشت. او صاحب نظریه «بازنویسی تاریخ علم بر اساس بازنویسی فهارس نسخ خطی» است که جایزه ای جهانی را نیز برایش به ارمغان آورد.

درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94 ، شعرای معاصر ایران ، محمدعلی سپانلو

میرزا حسین زارع متخلص به «شفیق میبدی» 26 شهریورماه درگذشت. او متولد سال 1303 هجری شمسی در میبد بود و در 91سالگی در زادگاهش چشم از جهان فروبست.

درگذشت چهره های فرهنگی در سال 94 ، محمدعلی سپانلو ، ابوالحسن نجفی

فتح الله بی نیاز نویسنده و منتقد ادبی 12 مهرماه در سن 67 سالگی به علت ایست قلبی از دنیا رفت. او متولد سال 1327 در مسجدسلیمان و دانش آموخته رشته برق از دانشگاه صنعتی شریف بود. بی نیاز چندین کتاب را در حوزه رمان، داستان کوتاه و نقد ادبی منتشر کرده است. مکانی به وسعت هیچ (رمان)، حلقه نفوذناپذیر گرگ های خاکستری (رمان)، می روم که بمیرم (مجموعه داستان)، ستیزه جوی دلتنگ (رمان)، گل سرخ، ای تناقض ناب (داستان بلند)، نوعی خصومت (مجموعه داستان)، بعد از مرگ هنوز می میرم (رمان) و نقد، تحلیل و تفسیر چند داستان معتبر جهان از جمله آثار این نویسنده اند. 

محمود شجاعی به عنوان یکی از مهم ترین شاعران «شعر دیگر» 20 مهرماه از دنیا رفت. او در کنار یدالله رؤیایی، پرویز اسلامپور، بهرام اردبیلی و هوشنگ آزادی ور یکی از شاعران امضاکننده بیانیه «شعر حجم» و یکی از نمایندگان «شعر دیگر» بود. مجموعه شعرهای «رخ های کوچک همیشه به سوی» و «از آبی نفس های کوتاه» به همراه نمایش نامه «مرگ های پس از شنوایی» از کتاب های شجاعی هستند. 

کامران زمانی نعمت سرا شاعر و پژوهشگر 26 مهرماه بر اثر سکته قلبی درگذشت. «کاسه گردان اسرار» نقد و بررسی آثار مهدی اخوان ثالث، «صدای پر تنهایی» نقد و بررسی آثار سهراب سپهری، «ذره ای زآن آفتاب» شرح مشکلات مثنوی، «غمزه سحر» شرح مشکلات خاقانی، «آسیمه سر از خیال» و «سایه های هنوز» دو مجموعه شعر، «شرح غزلیات بیدل» و «از پلکان نیلی مشرق» از آثار اوست. 

رحیم معینی کرمانشاهی شاعر و ترانه سرا 26 آبان ماه در سن 93 سالگی درگذشت. او متولد سال 1301 خورشیدی در کرمانشاه بود. ضمن سرودن شعر به تصنیف سازی هم پرداخت و تصنیف هایش که توسط خوانندگان رادیو خوانده می شد، از شهرت برخوردار شد. از معینی کرمانشاهی کتاب هایی همچون «ای شمع ها بسوزید»، «فطرت»، «خورشید شب»، «حافظ برخیز» و دوره منظوم تاریخ ایران با عنوان «شاهکار» منتشر شده است. همچنین همکاری با علی تجویدی، پرویز یاحقی و همایون خرم در تولید آثار موسیقایی در کارنامه فعالیت های این هنرمند دیده می شود. 

هاشم شکوهی از شاعران انقلاب پس از گذراندن یک دوره بیماری 15 دی ماه در سن 82 سالگی از دنیا رفت. او متولد سال 1312 در مشهد بود.

قدرت الله شریفی شاعر 19 دی ماه بر اثر کهولت سن درگذشت. این شاعر شیروانی متولد سال ١٣١٤ بود. گزیده شعرهای او در قالب های نو، غزل و رباعی در سه جلد کتاب به نام های عطش سبز شدن، عطری به رنگ سرخ گل ناز و باید به گل مجال تنفس داد به چاپ رسیده است. 

عباس حداد کاشانی شاعر آیینی 27 دی ماه درگذشت. دیوان اشعار، ترجمه منظوم قرآن کریم به همراه کتاب «100 کهکشان ستاره» و همچنین مرثیه های متعددی در وصف آل الله، از جمله آثار این شاعر است. 

سعید صدیق شاعر و منتقد ادبی 25 دی ماه در سن 53 سالگی از دنیا رفت. این شاعر که برنده جایزه شعر «کارنامه» شده بود بر اثر ایست قلبی در منزلش در رشت درگذشت. «بی پناهی وطن ندارد» و «من آسمان خودم را سروده ام» نام دو مجموعه شعر منتشرشده اوست. صدیق همچنین با نشریه هایی همچون «گیله وا»، «هنر و اندیشه»، «نقش قلم» و «پیام شمال» همکاری داشت. 

ابوالحسن نجفی دوم بهمن ماه در سن 86 سالگی درگذشت. این چهره پیشکسوت زبان و ادبیات فارسی و ترجمه که متولد سال 1308 بود و این اواخر از بیماری رنج می برد در بیمارستان از دنیا رفت. ابوالحسن نجفی زبان شناس و عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی بود. مهم ترین بخش فعالیت های ادبی و علمی او در حوزه ترجمه متون ادبی، ویرایش، زبان شناسی و وزن شعر فارسی بود. او یکی از دقیق ترین دایره ها برای طبقه بندی وزن شعر فارسی را تدوین کرده که به «دایره نجفی» معروف است. 

آثار تالیفی او، «مبانی زبان شناسی و کاربرد آن در زبان فارسی»، «وظیفه ادبیات»، «غلط ننویسیم (فرهنگ دشواری های زبان فارسی)» و «فرهنگ فارسی عامیانه» است. نجفی همچنین ترجمه های متعددی دارد که این عنوان ها هستند: شازده کوچولو (آنتوان دو سنت اگزوپری)، «شیطان و خدا» (ژان پل سارتر)، گوشه نشینان آلتونا (ژان پل سارتر)، ضدخاطرات (آندره مالرو)، خانواده تیبو (روژه مارتن دوگار)، بیست و یک داستان از نویسندگان معاصر فرانسه، بچه های کوچک قرن (کریستیان روشفور)، شنبه و یکشنبه در کنار دریا (روبر مرل)، کالیگولا (آلبر کامو)، ادبیات چیست؟ (ژان پل سارتر)، استادکاران (آرتور آدامُف)، همان طور که بوده ایم (آرتور آدامُف)، پرندگان می روند در پرو می میرند (رومن گاری)، ژان پل سارتر (هِنری پیر)، درباره نمایش (ژان پل سارتر)، نژاد و تاریخ (کلود لوی استروس)، نویسندگان معاصر فرانسه (برگزیده داستان های کوتاه)، وعده گاه شیر بلفور (ژیل پرو)، عیش و نیستی (تیری مونیه) و گم گشته (ژیل پرو). 

حمید ایزدپناه متخلص به صفای لرستانی شاعر و پژوهشگر تاریخ و موسیقی لرستان 21 بهمن ماه در سن 82 سالگی در پاریس از دنیا رفت. کتاب های لرستان در گذرگاه تاریخ و زمان، آثار باستانی و تاریخی لرستان در 3 جلد، فرهنگ لری، فرهنگ لکی، شاعران در اندوه ایران، تدوین کتاب شاهنامه لکی، گردآوری کتاب داستان ها و زبانزدهای لری و کتابشناسی مثل های فارسی، آهنگ ها و ترانه های لری و تألیف کتیبه های لرستان از جمله فعالیت های او است. 

مصطفی اسلامیه نویسنده و مترجم 11 بهمن ماه در سن 74 سالگی از دنیا رفت. این نمایشنامه نویس، زندگی نامه نویس و مترجم متولد سال 1320 در تهران بود. 

«تاریخ هنر مدرن: نقاشی، پیکره سازی و معماری در قرن بیستم»، «تئاتر تجربی: از استانیسلاوسکی تا پیتر بروک»، «چهار نوشته درباره کوبیسم»، «میلیونر زاغه نشین» و «ب‍ال‍ت‍ازار و ب‍ل‍م‍ون‍دا» از ترجمه های اسلامیه هستند. از او همچنین دو سرگذشت نامه از نیما یوشیج و دکتر محمد مصدق با نام های «به کجای این شب تیره» و «فولاد قلب» به جا مانده است. «رستم و سهراب»، «رض‍اخ‍ان م‍اک‍س‍ی‍م: ن‍م‍ای‍ش‍ن‍ام‍ه در ه‍ف‍ت پ‍رده» و «ماجرای شگفت انگیز دیوید نیوسام» هم از نمایشنامه های منتشرشده او هستند. همچنین «خورشید شاه» بازنوشته از متن کهن «سمک عیار» و «ایبسن و استریندبرگ: نقد و تفسیر نمایشنامه نویسان نروژی و سوئدی» از دیگر آثار به جامانده از این نویسنده و مترجم اند. 

خبر درگذشت سهراب رحیمی شاعر و مترجم مقیم سوئد در بهمن ماه اعلام و عنوان شد 22 بهمن ماه پیکر او در خودرویی سوخته کنار یکی از جاده های شهر مالمو سوئد کشف شده است. از ترجمه های سوئدی به فارسی او که با همراهی همسرش آزیتا قهرمان انجام شده عبارت اند از: «روشنای تاریکی، منتخب اشعار توماس ترانسترومر»، «زن ها در کپنهاگ، منتخب اشعار نیلز هاو»، «یک روایت ساده» ماری لوندکویست و «شهر بی حصار، منتخب اشعار ماگنوس ویلیام اولسون». از سهراب رحیمیهمچنین «سفرهای ناگزیر؛ مجموعه اشعار» و رمان «کتابدار جنگ» به زبان سوئدی و مجموعه شعرهای «خانه خواب ها»، «هسته های فاسد زمان»، «مرهم سپید»، «نامه ای برای تو»، «رسم هندسی مالیخولیا» و «فصل های اجباری» به زبان فارسی چاپ شده است.

 
منبع : ایسنا-/ف   
   
 
 
 
کیفیت محصولات خودروسازان افزایش می‌یابد - اعتدالetedaal.ir/fa/news/140814/کیفیت-محصولات-خودروسازان-افزایش-می‌یابد۱ روز پیش - طرح امداد و خدمات نوروزی گروه خودروسازی سایپا در سال 95 از فردا آغاز می شود. ... چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند · تقویت بنیان دفاعی ضرورتی ...Parseek - Persian Search Engine - جستجوگر وب و اخبار ...https://www.parseek.com/... نوروزی در سال 95• شرکت های داخلی در انعقاد قراردادهای بین المللی برق مورد ت . ... رامبد جوان با خندوانه ای ها• چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند• هدیه‌ای به پاس رسیدن بهار.پارسینه|Parsinewww.parsine.com/برای رابطه با دنیا خود را آماده کردیم ... رئیس‌جمهور کشورمان با اشاره به وضعیت کشور در سال آینده،. ... گمانه زني ها حاکي از آن است که قدرت هاي بزرگ به فکر نظام فدرالي... ۱۰ ... فرهنگ عامه. ساکسیفون زنی در دسته عزاداری. تذکر یک رضا روحانی در اینستاگرام! ... درخواست لغو ممنوع التصویری یک چهره ... کانال ترافیک 95 راه اندازی شد.مهمترین اخبار فرهنگی‌هنری - پارسی نیوزparsinews.ir/news/important/8مردی که گفت‌وگو با سران دنیا را دوست دارد ... چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند .... «باشگاه خبرنگاران» مجید اخشابی برای سال 95، 2 قطعه را در حال و هوای نوروز آماده کرده ...مهمترین اخبار ایران و جهانvista.ir/... موتور جستجوگر خبر فارسی - اخبار لحظه به لحظه از معتبرترین خبرگزاری های فارسی زبان. ... از بررسی وضعیت تامین آب در سال 95 تا مصوبات تازه درباره سهام عدالت 3 ..... چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند · دیدار با بزرگان تکرار نشدنی سینما · ادامه.چهره های معروف که سال 93 فوت کردند - مجله تصویر زندگیwww.tasvirezendegi.ir › دانستنی هامدل مانتو عید 95 , مدل مانتو مجلسی مدل مانتو بهاری آنا ... اخبار,اخبار فرهنگی ,چهره های معروفی که سال 93 از بین ما رفتند ... رابین ویلیامز بازیگر و کمدین آمریکایی مرداد امسال، ۶۳ سالگی را زمان خداحافظی با دنیا انتخاب کرد و خودش را حلق آویز کرد. اخبار ...احمد بیرشک؛ چهره ای از ریاست دانشگاه تهران تا راه اندازی ...danakhabar.com/.../احمد-بیرشک-چهره-ای-از-ریاست-دانشگاه-تهران-تا-راه-ا...احمد بیرشک؛ چهره ای از ریاست دانشگاه تهران تا راه اندازی مجتمع های آموزشی مدارس ... احمد بيرشك در سال 1285 در باجگيران به دنيا آمد؛ شهري كه اكنون جزیی از استان ... همچنين موفقيت مجموعه فرهنگي هدف سبب شد تا در دهه 30 شمسي دو گروه فرهنگي ديگر با ... دكتر احمد بيرشك 95 ساله در عصر روز چهارشنبه ۱۴ فروردین سال 1381 از دنيا رفت.پایگاه اطلاع رسانی مثلث | چهره های شاخص جهانی که سال 2015 ...mosalas.ir/fa/home/details/5239160713۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سال ۲۰۱۵ در حالی به پایان می‌رسد که چهره‌های شاخص جامعه ادبی جهان، از دو ... گراس سیزدهم آوریل در سن 87 سالگی در بیمارستانی در شهر لوبک از دنیا رفت ...جامعه فرهنگی و هنری ایران | موسسه طرح نوین اندیشهtnovin.com/home/tag/جامعه-فرهنگی-و-هنری-ایران/چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند. ارسال شده در تاریخ : ۹۴/۱۲/۲۶. جامعه فرهنگی و هنری ایران در سال ۹۴ تعدادی از شاعران، نویسندگان، پژوهشگران و مترجمان را از دست داد.چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند - دبلیو خبرwwwkhabar.ir/5770557جامعه فرهنگی و هنری ایران در سال 94 تعدادی از شاعران، نویسندگان، پژوهشگران و ... تومانی در پردیس + فیلم - دبلیو خبر ○ مجوز افزایش حقوق در 2 ماه اول 95 - دبلیو خبر.
چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند - شما نیوزshomanews.com/NewsDetail/660827/چهره‌های-فرهنگی-که-از-دنیا-رفتند۲ روز پیش - چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند. جامعه فرهنگی و ... سپانلو که به «شاعر تهران» معروف بود متولد 29 آبان‌ماه سال 1319 در تهران بود. ... نسرین جافری شاعر نهم تیرماه از دنیا رفت. او متولد ..... سال 95 شرایط خوبی برای اقتصاد رقم خواهد خورد ...چهره های فرهنگی که از دنیا رفتند | جامعه فرهنگی و هنری ایرانwww.ghatreh.com/news/nn30827169/چهره-های-فرهنگی-دنیا-رفتند۱ روز پیش - چهره های فرهنگی که از دنیا رفتند ... اجراهای نیم سال اول سال 95 تماشاخانه ایرانشهر مشخص شد ... تدارک ویژه تماشاخانه ایرانشهر برای نیم سال اول 95 ...چهره های فرهنگی که از دنیا رفتند | جامعه فرهنگی و هنری ایرانwww.ghatreh.com/news/nn30823578/چهره-های-فرهنگی-دنیا-رفتند۱ روز پیش - جامعه فرهنگی و هنری ایران در سال 94 تعدادی از شاعران، نویسندگان، پژوهشگران و مترجمان را از دست داد. - جامعه فرهنÚ.چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند | 55 آنلاینwww.55online.ir/news/چهره‌های-فرهنگی-که-از-دنیا-رفتند۲ روز پیش - جامعه فرهنگی و هنری ایران در سال 94 تعدادی از شاعران، نویسندگان، ... 55 آنلاین : در سالی که گذشت، چهره‌های شاخصی در حوزه نویسندگی و شعر فارسی، ...چهره های فرهنگی که از دنیا رفتند | News Filenewsfile.ir/news/چهره+های+فرهنگی+که+از+دنیا+رفتندچهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند ایسنا-1 دقیقه پیش. ... را با به تصویر کشیدن چهره انقلابی شهید جهان آرا اواخر سال 94 و اوایل سال 95 در استان خوزستان اجرا می کند.چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند - اخبار فارسیmonitor.shafaqna.com/FA/IR/3856754چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند. ... جامعه فرهنگی و هنری ایران در سال 94 تعدادی از شاعران، نویسندگان، پژوهشگران و مترجمان را از ... خودروسازان آماده تحول عظیم در سال 95.چهره های فرهنگی که از دنیا رفتند - اخبار فارسیmonitor.shafaqna.com/FA/IR/3858987چهره های فرهنگی که از دنیا رفتند. ... کارگردانی که باور نمی کنید به شبکه جم رفت +عکس ... مراسم تحویل سال 1395 با سخنرانی یادگار امام برگزار می شود. - برنا ...چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند - Newsiran.lev.ir/news/21643/چهره-های-فرهنگی-که-از-دنیا-رفتند۱ روز پیش - جامعه فرهنگی و هنری ایران در سال 94 تعدادی از شاعران، نویسندگان، پژوهشگران و مترجمان را از دست ... چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند ... "ترین‌های فرهنگی" سال در یک نگاه ... شیوه‌نامه افزایش 14 درصدی دستمزد 95 ابلاغ شد+متن بخشنامه.ایسنا - سرویس فرهنگي و هنريisna.ir/fa/service/Culture%20and%20Artنوروزخوانان، جوانانی هستند که به زبان فارسی ترانه‌ی نوروزی می‌خوانند و آمدن سال نو را ... چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند ... سینمایی‌ها و تئاتری‌هایی که 95 را نمی‌بینند.اخبار استان خراسان رضوی | خبر فارسیkhabarfarsi.com/tag/خراسان_رضویمحمود واعظی: بهتر از امسال پایان سال 94 که به سال 95 ختم می . ... چهره های فرهنگی که از دنیا رفتند ... هنری ثمین کتاب ایرانیان از جمله برنامه های این نکوداشت بود.
مجله فرهنگی و هنری - جذابwww.jazzaab.ir/news_cats_27.htmlتصاویر جدید چهره های ایرانی در اینستاگرام (122) ... اس ام و جوک های خنده دار عید نوروز 95 · متن های عارفانه ..... هنرمندان معروفی که در سال 2015 از دنیا رفتند · عکس های ...چهره ها - مجله اینترنتی برترین هاwww.bartarinha.ir/fa/celebrityچهره های جامعه ما نیز از این قضیه مستثنی نیستند و بسیاری از ستارگان سینما، موسیقی، ورزش، سیاست و . ... امیدواریم سال 95 برای فوتبال ما پر از کی روش و برانکو باشد، کفاشیان و مایلی کهن نداشته باشد، ..... چهره‌های فرهنگی که از دنیا رفتند. dot ...زمانwww.zamannews.ir/اخبار ایران،جهان،مذاکرات هسته ای،تغذیه،سیاسی،اقتصادی،فرهنگی،اخبار ورزشی،اخبار ... آمریکایی ها تا زمانیکه حمله‌ای به کشور آنها از سوی داعش یا گروه های وابسته در سوریه ... یکی از موضوعاتی که امروزه و با گذشت 5 سال از بحران سوریه به آن بسیار پرداخته ... حاج احمد آقا خمینی پیش‌بینی کرد زود از دنیا می‌رود آیت الله سید محمد سجادی.چهره های معروفی که سال 95 از بین ما رفتند! - ایران بانوwww.iranbanou.com/.../187161-چهره-های-معروفی-که-سال-95-از-بین-ما-ر...اخبار فرهنگی نیما وارسته,علیرضا سلیمانی,چهره های معروفی که سال 95 از بین ما ... بازیگر و کمدین آمریکایی مرداد امسال، 63 سالگی را زمان خداحافظی با دنیا انتخاب کرد ...اخبار،اخبار هنرمندان،اخبار بازیگران،خبرهای دنیای فرهنگ و هنر ...www.beytoote.com/news/cultural-news/با رسیدن به روزهای پایانی سال 1394، می‌توان برخی از رکوردها و «ترین‌»های سینمای… ... چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (243) ... دو تیتراژ با صدای «مهران مدیری» در ایام نوروز 1395 از تلویزیون پخش می‌شود ..... بازیگری که هیچ‌گاه ستاره نشد از دنیا رفت ...پورتال پرشین ویwww.persianv.com/عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان (103) · عکسهای جدید ... گزارش تصویری از بازیگران و هنرمندان مشهوری که در سال 94 ازدواج کردند +تصاویر.سایت خبری تحلیلی شفافshafaf.ir/عربستان به کجا می رود " عنوان نشستی است که با حضور تعدادی از انجمن های .... مدیریت سعید کریمیان از نهادها و دولت‌های مختلفی که از نظر فرهنگی و سیاسی مخالف ایران ... به این حوزه در سال 1394، مثلث « توافق هسته‌ای، روابط با عربستان و ترافیک رفت .... در سال جاري طي مي‌كنند، خبرهاي خوبي از ميزان بودجه آنها در سال 95 به گوش نمي‌رسد.همه برنامه‌ های تلویزیون در نوروز ۹۵ - شبکه خبرwww.irinn.ir/news/153768/همه-برنامه‌-های-تلویزیون-در-نوروز-۹۵۵ روز پیش - «یک یک» عنوان ویژه برنامه تحویل سال 95 شبکه است. .... گروه سنی نوجوان تولید شده است که در ایام نوروز ساعت 14به روی آنتن شبکه دو خواهد رفت. ... برنامه «مشتاق دیدار» اعضای خانواده چهره های فرهنگی را به تلویزیون آورده تا ویژگی ..... سید اکبرمیری خلبان ایرانی که بیشترین میزان ساعات پرواز در دنیا را دارد در این ...عصر ايرانwww.asriran.com/سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی ... مگر ماهیت خودرو چیست: "تکه های آهن که روی چهار تکه لاستیک پُر باد، قرار گرفته اند. ... سال 95 را با رتبه «خوش‌بختی» هدف گذاری کنیم ... حرفی را نزنید،هر کاری را نکنید/اگر نان برود و فقر بیاید، دین مردم هم خواهد رفت ..... ثروتمندترین چهره های دنیای فناوری ...بازیگران و هنرمندانی که عشق خارج رفتن داشتند! +عکس - تاپ نازwww.topnaz.com › فرهنگ و هنر › اخبار هنرمندان۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس بازیگران و هنرمندانی که به دلایل مختلف به خارج رفتند و ... بهروز افخمی شش سال پیش عزمش را جزم کرد و به کانادا رفت تا شاید ... اخبار , اخبار فرهنگی,چهره های ایرانی عشق خارج,آشنایی با چهره های ایرانی .... استاد بار سفر به دوش کشید و به آن طرف دنیا رفت؛ جایی که صندلی تدریس و تحقیق یکی از دانشگاه های ... 
 
 
 
 
 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو