ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

چکار کنیم موقع بچه داری سردرد نشیم؟

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

چکار کنیم موقع بچه داری سردرد نشیم؟

.

کسب درآمد

.

چکار کنیم موقع بچه داری سردرد نشیم؟

چکار کنیم موقع بچه داری سردرد نشیم؟

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی - نمناک

namnak.com/27998-سرد-شدن-روابط-زناشویی.html

بارداری و متعاقب آن ورود یک فرد جدید به خانواده گاه مناسبات بین زوج ها را به شدت تغییر می دهد و باعث مشکلات بسیار و سرد شدن روابط زناشویی می شود.عشق به فرزند ...

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی - جوونی

javuni.ir/news/49006

۸ دقیقه پیش - بارداری و متعاقب آن ورود یک فرد جدید به خانواده گاه مناسبات بین زوج ها را به شدت تغییر می دهد و باعث مشکلات بسیار و سرد شدن روابط زناشویی می ...

تصاویر برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشوییگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

تصاویر بیشتر برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی - یاس کمپ | ارشیو ...

yascamp.ir/علاقه-به-فرزند-و-سرد-شدن-روابط-زناشویی.html

بارداری و متعاقب آن ورود یک فرد جدید به خانواده گاه مناسبات بین زوج ها را به شدت تغییر می دهد و باعث مشکلات بسیار و سرد شدن روابط زناشویی می شود.عشق به فرزند ...

دلایل سرد شدن روابط بعد از ازدواج

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1067-1392-10-04-12-55-34

دلایل سرد شدن روابط بعد از ازدواج. کافی است یک بار به مطب روانپزشکان متخصص در زمینه روابط زناشویی مراجعه کنید تا با تعداد زیادی زوج‌های جوان روبه‌رو شوید که همه ...

ریشه های بی علاقگی به رابطه جنسی - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/disinterest3-origins1-disinterest.html

دیدگاه‌های ایده‌آل‌گرایانه در زندگی زناشویی باعث سرد شدن روابط جنسی می شود آشنایی با ... «مدت یکسال است ازدواج کرده ام ولی هیچ علاقه ای برای نزدیکی با همسرم ندارم. .... مانند نگهداری از فرزندان، عادی‌شدن روابط و الگوهای جنسی روزمره و تکراری نیز به آن ...

عوامل و راهکارهای سرد شدن روابط عاطفی همسران - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/tafahom/cooling5-solutions-partners.html

زناشوییکوچه پس کوچه های تفاهمعوامل و راهکارهای سرد شدن روابط عاطفی همسران ... در اینجا به عواملی که باعث سرد شدن روابط عاطفی همسران بعد از ازدواج میشود اشاره می کنیم. ... ورود فرزندان به زندگی همان قدر که علتی برای امکان بیشتر با هم بودن است، در ...

دلیل بی میل شدن مردان به رابطه جنسی - پزشکین

pezeshkin.ir/دلیل-بی-میل-شدن-مردان-به-رابطه-جنسی/

این هم نمونه‌ای دیگر: «مدت یکسال است ازدواج کرده ام ولی هیچ علاقه ای برای ... اینکه برخی مردان تمایلی به داشتن روابط زناشویی با همسرشان ندارند، امری است .... مانند نگهداری از فرزندان، عادی‌شدن روابط و الگوهای جنسی روزمره و تکراری نیز به آن اضافه شده باشد. .... این عوامل رابطه جنسی را سرد می کند خیلی از زوجین از سرد شدن رابطه زناشویی ...

تأثیر تولد فرزند بر روابط زن و شوهر ( قسمت اول )

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=4834

۶ دی ۱۳۸۲ ه‍.ش. - تولد فرزند یكی از تغییراتی است كه به میزان زیادی در روابط خانوادگی و زناشویی ... زمان معینی می تواند تأثیرات كلی و جزئی فراوانی در روابط زناشویی به جای بگذارد . ( مهم آن است كه این تغییرات منفیكهسبب دور شدن عاطفی زن و مرد از همدیگرمیشود ، به ... مسلماً تولد فرزند نمی تواند از مهر و علاقه زن نسبت به شوهر بكاهد .

بی‌میلی جنسی در خانم‌ها به چه دلیل پیش می‌آید و چطور درمان می‌شود؟

namehnews.ir/.../بی‌میلی-جنسی-در-خانم‌ها-به-چه-دلیل-پیش-می‌آید-و-چطور...

۵ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چرا او نسبت به زندگی و ارتباط با همسرش گرمی سابق را ندارد و سرد و .... او، همسر او به نیازهایش نرسد، به دلیل سرد‌شدن روابط اثرات منفی این موضوع به خود مرد هم صدمه می‌زند. ... چندی پیش زن و شوهری که فرزند دو ساله‌ای داشتند برای مشاوره مراجعه کردند. ... تصویر ذهنی از آن فیلم‌ها جایگزین می‌شود و علاقه به همسر از بین می‌رود. 

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

 

سرد شدن روابط زناشویی ، علت سرد شدن روابط زناشویی

بارداری و متعاقب آن ورود یک فرد جدید به خانواده گاه مناسبات بین زوج ها را به شدت تغییر می دهد و باعث مشکلات بسیار و سرد شدن روابط زناشویی می شود.عشق به فرزند تا چه حد مجاز است؟

دلایل سرد شدن روابط زناشویی

در زندگی زن و شوهرها گاه موقعیت هایی ایجاد می شود که می تواند تعادلی را که پس از سال ها به دست آمده، برهم زده و زندگی را به سوی عدم تقارن سوق دهد؛ تولد فرزند یکی از این تغییرات است. به دنیا آمدن کودک اگرچه واقعیت خوشایند و اتفاقی میمون است ولی گاه به حدی زندگی زوج ها را تحت الشعاع خود قرار می دهد که شور و شعف پدر و مادر شدن جای خود را با عواطف و احساسات دیگری عوض می کند تا آنجا که فرزند را رقیب خود تلقی کرده و واکنش های متفاوتی از خود بروز می دهند و واکنش های منفی ای که طرفین نسبت به هم بروز می دهند سرمنشأ مشاجره ها و دعواهای خانگی می شود.

 یک جایی نوشته بود که در همه دنیا بیشترین میزان افسردگی در افراد، بعد از فوت همسر به وجود می آید. البته این مطلب، حساب ایران را از باقی دنیا جداکرده بود و در ادامه توضیح می داد، در ایران مرگ فرزند می تواند باعث بیشترین میزان افسردگی در افراد شود.

پژوهشی که نشان می داد علاقه بی حد و حصر ایرانی ها به فرزندان شان انکارناپذیر است و گاهی تا نابودی زندگی و وقف تمام و کمال پدر و مادر پیش می رود. بچه در خانواده ای متولدمی شود و ناخواسته، آن قدر محبت پدر و مادر را جذب خودش می کند که کم کم باعث دورشدن زن و شوهر از یکدیگر می شود.

خیلی از مردان و زنان بعد از بچه دار شدن، در جواب این که همسرتان را بیشتر دوست دارید یا فرزندتان را، با جواب قاطعی فرزند را انتخاب می کنند و هیچ وقت به این موضوع فکر نمی کنند که اگر همسری نداشتند قادر به بچه دار شدن نبودند.

این موضوع تا آن جایی اهمیت دارد که خیلی از روان شناسان معتقدند اگر این میزان از علاقه کنترل نشود، آسیب های جدی به زندگی وارد می شود که نخستین نتیجه آن طلاق عاطفی و سست شدن بنیان های خانواده است. در همین راستا با مجتبی دلیر، پژوهشگر اجتماعی گفت وگو کردیم و درباره جزییات بیشتر این آسیب پنهان در خانواده های ایرانی حرف زدیم.

در خیلی از خانواده های ایرانی بعد از تولد فرزند رابطه زن و شوهرها به سمت سردشدن گرایش پیدا می کند، از میزان و عشق و علاقه بین شان کم شده و همه چیز معطوف به فرزند می شود. این موضوع تا چه اندازه می تواند آسیب های جدی به خانواده واردکند و باعث جدایی شود؟ 

فرزندآوری تغییر بزرگی در نظام خانواده نوپا ایجادمی کند. از نظر روان شناسی هر تغییری چه کوچک و چه بزرگ مولد استرس است. البته تغییرات کوچک موجب استرس های کوچک و تغییرات بزرگ باعث استرس های بزرگ می شود. وقتی عضوی به اعضای خانواده افزوده می شود، روابط اعضا با یکدیگر تغییرمی کند و نقش های جدیدی در خانواده به وجود می آید.

پدرشدن یا مادرشدن نیازمند توانایی هایی است که اگر زوج از قبل برای آن آماده نشده باشد، استرس بیشتری به همراه خواهد داشت. اگر افراد نتوانند استرس های ناشی از فرزندآوری را اداره کنند، رضایت از زندگی مشترک شان کاهش پیدامی کند و بنابر شواهد موجود افراد برای رهایی از استرس دست به کارهای درست یا نادرست می زنند، بنابراین فرزندآوری در صورتی که بجا و اصولی نباشد می تواند باعث اختلال در خانواده شود.

به وجود آمدن این مشکل از چه چیزی ناشی می شود؟ از عاطفی بودن بیش از حد ایرانی ها یا از این که برخی افراد مهارت های زندگی را نیاموختند؟ 

امروزه مشاوره با متخصصان روان شناسی در مراحل مختلف زندگی از اصول زندگی مدرن است. بخشی از کار روان شناسان مبحث مهارت های زندگی است. واقعیت این است که ما در کشور مهارت های زندگی نداریم! آنچه تحت عنوان مهارت های زندگی در دانشگاه ها و سایر موسسات آموزش داده می شود، از مسیر اصلی خود خارج شده است و از این رو برون داد مطلوب را هم ندارد.

مهارت های زندگی دهگانه استاندارد یونیسف پیش از ورود به دبستان باید اجراشود. مهارت های زندگی کتاب و دفتر ندارد، بلکه باید تعلیم داده شود و پرورش یابد، بنابراین بدون مهارت های زندگی واقعی است که ما بزرگ می شویم اما رشد نمی کنیم.

سرد شدن روابط زناشویی بعد از زایمان ، علت سرد شدن روابط زناشویی ، دلایل سرد شدن روابط زناشویی

این معضل بین زوج هایی که زود ازدواج می کنند، شایع تر است، یا زوج هایی که در سنین بالاتر ازدواج کردند؟ 

ازدواج بهنگام مطلوب است اما در مقابل ازدواج زودهنگام ازدواج دیرهنگام بهتر است. در زوج هایی که خیلی زود ازدواج می کنند، هنوز شخصیت و هویت تثبیت نشده و مشکلات بیشتری خواهند داشت. 

براساس علم روان شناسی امروزه ازدواج زیر ٢٥ سال ممنوع است. افرادی که در سنین پایین تر از این ازدواج می کنند با مشکلات بیشتری مواجه می شوند و آفت های گوناگون زندگی مشترک بیشتر دامنگیر ایشان می شود. 

همان طور که مطرح شد ازدواج بهنگام مطلوب است اما وقتی زوجی در سنین بالاتر ازدواج می کنند، در مقایسه با زوج های کم سن و سال امکانات بیشتری دارند، این افراد به لحاظ رشد مادی، روان شناختی، اجتماعی، شغلی و... به ثبات بیشتری رسیده اند، بنابراین با مشکلات کمتری مواجه می شوند. هرچند خسران سال های مجردی ایشان قابل جبران نخواهد بود.

عشق به فرزندی که متولد می شود تا چه حد مجاز است؟ آیا روان شناسی اجتماعی وقف تمام و کمال پدر و مادر برای فرزند را جایز می داند؟

البته هر عضو خانواده باید جایگاه خود را حفظ کند. اولویت نخست در خانواده، خود زوج یعنی زن و شوهر هستند. فرزندان در اولویت دوم قرارمی گیرند اما این بدین معنا نیست که باید نسبت به فرزندان محدودیت عشق ورزی داشت، بلکه جنس این دو عشق متفاوت است.

از نظر روان شناسان ضرورت تام دارد که والدین آن قدر به فرزندشان عشق بورزند که جایی برای طلب عشق و محبت از دیگران برای فرزند باقی نماند، یعنی در این زمینه خلایی نباشد که فرزند بخواهد از بیگانه تقاضای پرکردن آن را داشته باشد.

صرف وقت زیاد با کسی الزاما به معنای عشق ورزی و عاشق او بودن نیست. گاهی لبخندی، توجهی، هدیه ای، گوش دادن فعالی، حمایتی، اعتمادی و... می تواند تمام آن چیزی باشد که فرد به آن محتاج است.

سرد شدن روابط زناشویی بعد از زایمان ، دلایل سرد شدن روابط زناشویی ، سرد شدن روابط زناشویی بعد از زایمان

چه روشی وجود دارد که این اتفاق نیفتد و بعد از تولد بچه عشق و علاقه بین زن و شوهر ها باقی بماند؟ 

همان طور که مطرح شد زوج باید پیش از تصمیم به فرزندآوری توانایی های مختلفی را در خود ایجادکنند و آماده فرزندآوری و فرزندپروری شوند. وقتی کودکی متولد می شود، زن و شوهر با حفظ سمت، عهده دار مسئولیت پدر و مادری می شوند. مسئولیت بیشتر، استرس بیشتر. اگر توانایی های زوج کم باشد، مشکلاتی پیش می آید. 

زوج ممکن است از وظایف مسئولیت قبلی خود (همسربودن) بزند تا از عهده مسئولیت جدید (والدگری) برآید. در نتیجه ممکن است زوج اظهارکنند که از وقتی بچه عزیز آمده از محبت همسر عزیز کاسته شده است! درود بر این والدین که مقصر را یافتند!!!

خیلی از زن ها بعد از بچه دارشدن از فعالیت های اجتماعی شان دست می کشند تا فرزندشان را بزرگ کنند. خیلی از آنها البته چند سال بعد به این نتیجه می رسند که بچه ها قدر نشناسند و اشتباه کرده اند. شما درباره این موضوع چه دیدگاهی دارید و فکر می کنید روش درست کدام است؟ 

متاسفانه زندگی امروزی تعارض ها و مشکلات فراوانی برای بشر به همراه داشته است. کسی که مدرک ندارد، مال و اموال ندارد، مرتبه و مقام ندارد و ...، گویا درنظر دیگران جایگاه درخور توجهی هم ندارد. متاسفانه در روزگار کنونی افراد به دنبال داشتن هستند و نه به دنبال بودن. 

افراد می خواهند فلان چیز را داشته باشند، چراکه ارزش وجودی خود را براساس آنچه از جامعه و دیگران دریافت کرده اند در داشتن آن چیز به خصوص می دانند. اما کمتر کسی را می بینیم که به بودن فکر کند. انسان بودن، عاشق بودن، مهربان بودن، صبوربودن... و مادر بودن. گویا بودن برای انسان امروزی آنقدرها هم ارزشمند نیست. این فریبی است که انسان امروز خورده است.

شما هر آنچه را که می خواهید داشته باشید اگر به دست بیاورید روزی از دست خواهید داد اما بودن یعنی تجربه کردن لحظه لحظه یک عمر زندگی. حال، این بودن می تواند همراه با داشته یا نداشته هایی باشد. کسی که به جای داشتن رویکرد بودن را نسبت به زندگی اتخاذمی کند، کمتر پشیمان خواهدشد.

سرد شدن روابط زناشویی بعد از زایمان ، سرد شدن روابط زناشویی بعد از زایمان ، کنترل علاقه

در همه جای دنیا بیشترین حالت افسردگی بعد از فوت همسر در یک فردبه وجود می آید اما در ایران مرگ فرزند بیشترین آسیب و افسردگی را ایجادمی کند. این موضوع تا چه اندازه به فاصله گرفتن زن و شوهر ها بعد از چند سال زندگی مشترک بستگی دارد؟ 

البته ممکن است زمانی که همسر در قید حیات است، چنین نظری وجود داشته باشد که مرگ او چندان هم ضربه بزرگی نخواهد بود اما در عمل چنین نیست و مرگ همسر در ایران هم مثل همه جای دنیا بزرگترین استرس آور روانی است، مگر این که او واقعا همسر نباشند و به قولی طلاق عاطفی اتفاق افتاده باشد که در این صورت به کاربردن عبارت مرگ همسر خیلی هم درست به نظر نمی رسد. 

اما مرگ فرزند جزو شدیدترین انواع استرس هایی است که یک فرد ممکن است در طول عمر خود تجربه کند. هیچ والدی انتظار ندارد که فرزندش پیش از او فوت کند، از این رو درصورت وقوع چنین اتفاقی باید انتظار واکنش های شدید را داشته باشیم، البته در مرگ فرزند بیشتر با مادر همدردی می شود و احساسات پدر اغلب نه تنها نادیده گرفته می شود، بلکه گاهی به گونه ای با او رفتار می شود که گویی در مرگ فرزند خود مقصر بوده است! چرا که تصور بر این است که پدر وظیفه محافظت از اعضای خانواده را برعهده دارد...

روان شناسی در این مورد خاص تا چه اندازه می تواند به پدر و مادرها کند، در واقع عاطفه و علاقه به فرزند چیزی هست که قابل کنترل باشد؟ 

زندگی کوتاه تر از آن است که جدی گرفته نشود. زندگی کردن کار ساده ای نیست. ساده لوحانه است که تصورکنیم همه چیز را درباره زندگی می دانیم. از طرفی قصور در رجوع به منابع متعدد دردسترس برای دانش و بینش افزایی درباره زندگی نابخشودنی است.

٣٠ سال پیش دیدن تابلوی روان شناس در یک درمانگاه تعجب آور بود اما امروز تقریبا هر کسی می داند که حوزه کار روان شناس چقدر گسترده و نافع است. دیگر کمتر کسی است که فکر کند کار روان شناس محدود به بیمار روانی است. روان شناسی یک علم تجربی، پایه و مادر است که بیش از ٥٦حوزه مطالعاتی دارد. امروزه هیچ کس نمی تواند ادعاکند که بی نیاز از این تخصص است.

خوشبختانه با تلاش های مجدانه همکاران من در سازمان نظام روان شناسی و مشاوره کشور روان شناسان مورد تأیید با تابلوی مخصوص در سراسر کشور دردسترس افراد قرار دارند. سازمان نظام روان شناسی و مشاوره هر استان مرجعی ذیصلاح برای کسب اطمینان از مورد تأییدبودن هر روان شناس و مشاوری در آن استان است.

سرد شدن روابط زناشویی بعد از زایمان ، کنترل علاقه ، افسردگی بعد از مرگ

بنابراین توصیه می شود هر فردی در هر جایگاه و در هر مرحله ای از زندگی از کودکی تا کهنسالی با مراجعه به روان شناس مورد تأیید از راهنمایی، مشاوره و سایر خدمات تخصصی همکاران من بهره مند شود. زوجی هم که قصد فرزندآوری دارند با مراجعه به روان شناس ماهر و متعهد می توان این مرحله حساس از زندگی مشترک را به بهترین شکل ازسربگذراند.

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی  

 

 

 اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی - نمناک

namnak.com/27998-سرد-شدن-روابط-زناشویی.html

بارداری و متعاقب آن ورود یک فرد جدید به خانواده گاه مناسبات بین زوج ها را به شدت تغییر می دهد و باعث مشکلات بسیار و سرد شدن روابط زناشویی می شود.عشق به فرزند ...

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی - جوونی

javuni.ir/news/49006

۸ دقیقه پیش - بارداری و متعاقب آن ورود یک فرد جدید به خانواده گاه مناسبات بین زوج ها را به شدت تغییر می دهد و باعث مشکلات بسیار و سرد شدن روابط زناشویی می ...

تصاویر برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشوییگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

نتیجه تصویری برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

تصاویر بیشتر برای علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی

علاقه به فرزند و سرد شدن روابط زناشویی - یاس کمپ | ارشیو ...

yascamp.ir/علاقه-به-فرزند-و-سرد-شدن-روابط-زناشویی.html

بارداری و متعاقب آن ورود یک فرد جدید به خانواده گاه مناسبات بین زوج ها را به شدت تغییر می دهد و باعث مشکلات بسیار و سرد شدن روابط زناشویی می شود.عشق به فرزند ...

دلایل سرد شدن روابط بعد از ازدواج

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/1067-1392-10-04-12-55-34

دلایل سرد شدن روابط بعد از ازدواج. کافی است یک بار به مطب روانپزشکان متخصص در زمینه روابط زناشویی مراجعه کنید تا با تعداد زیادی زوج‌های جوان روبه‌رو شوید که همه ...

ریشه های بی علاقگی به رابطه جنسی - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/disinterest3-origins1-disinterest.html

دیدگاه‌های ایده‌آل‌گرایانه در زندگی زناشویی باعث سرد شدن روابط جنسی می شود آشنایی با ... «مدت یکسال است ازدواج کرده ام ولی هیچ علاقه ای برای نزدیکی با همسرم ندارم. .... مانند نگهداری از فرزندان، عادی‌شدن روابط و الگوهای جنسی روزمره و تکراری نیز به آن ...

عوامل و راهکارهای سرد شدن روابط عاطفی همسران - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/tafahom/cooling5-solutions-partners.html

زناشوییکوچه پس کوچه های تفاهمعوامل و راهکارهای سرد شدن روابط عاطفی همسران ... در اینجا به عواملی که باعث سرد شدن روابط عاطفی همسران بعد از ازدواج میشود اشاره می کنیم. ... ورود فرزندان به زندگی همان قدر که علتی برای امکان بیشتر با هم بودن است، در ...

دلیل بی میل شدن مردان به رابطه جنسی - پزشکین

pezeshkin.ir/دلیل-بی-میل-شدن-مردان-به-رابطه-جنسی/

این هم نمونه‌ای دیگر: «مدت یکسال است ازدواج کرده ام ولی هیچ علاقه ای برای ... اینکه برخی مردان تمایلی به داشتن روابط زناشویی با همسرشان ندارند، امری است .... مانند نگهداری از فرزندان، عادی‌شدن روابط و الگوهای جنسی روزمره و تکراری نیز به آن اضافه شده باشد. .... این عوامل رابطه جنسی را سرد می کند خیلی از زوجین از سرد شدن رابطه زناشویی ...

تأثیر تولد فرزند بر روابط زن و شوهر ( قسمت اول )

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=4834

۶ دی ۱۳۸۲ ه‍.ش. - تولد فرزند یكی از تغییراتی است كه به میزان زیادی در روابط خانوادگی و زناشویی ... زمان معینی می تواند تأثیرات كلی و جزئی فراوانی در روابط زناشویی به جای بگذارد . ( مهم آن است كه این تغییرات منفیكهسبب دور شدن عاطفی زن و مرد از همدیگرمیشود ، به ... مسلماً تولد فرزند نمی تواند از مهر و علاقه زن نسبت به شوهر بكاهد .

بی‌میلی جنسی در خانم‌ها به چه دلیل پیش می‌آید و چطور درمان می‌شود؟

namehnews.ir/.../بی‌میلی-جنسی-در-خانم‌ها-به-چه-دلیل-پیش-می‌آید-و-چطور...

۵ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چرا او نسبت به زندگی و ارتباط با همسرش گرمی سابق را ندارد و سرد و .... او، همسر او به نیازهایش نرسد، به دلیل سرد‌شدن روابط اثرات منفی این موضوع به خود مرد هم صدمه می‌زند. ... چندی پیش زن و شوهری که فرزند دو ساله‌ای داشتند برای مشاوره مراجعه کردند. ... تصویر ذهنی از آن فیلم‌ها جایگزین می‌شود و علاقه به همسر از بین می‌رود.

چرایی سرد شدن روابط همسران - شیعه نیوز

www.shia-news.com/fa/news/34408/چرایی-سرد-شدن-روابط-همسران

اما چرا پس از چند سال این صحنه ها کمرنگ می شود و محبت و صمیمیت رو به سردی می رود. ... در اکثر زندگی های زناشویی می افتد، این است که زن و شوهر به جای توجه به لحظات عاطفی، به مسایل ... همه ما کسانی را دیده ایم علاقه به جمع آوری تمبر، پروانه و سکه دارند.

مشاوره در رابطه با مسائل زناشویی - ورود مجردها ممنوع ، فقط ...

hedva.blogfa.com/cat-3.aspx

متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود كوتاهی می كنند. ... برخلاف باور عموم، ارگاسم شدن آقایان با انزال آنها یکی نیست. .... برخی از مشکلات جنسی می‌تواند سبب سردی روابط بین زوجین شود. ... و آن محل مورد علاقه را در معرض هر آنچه که دوست دارند با آن انجام دهند ،بگذارند، اما موضوع امروز در مورد آلت آنها نيست.

دلایل سرد شدن مرد ها در رابطه جنسی - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/12672_دلایل-سرد-شدن-مرد-ها-در-رابطه-جنسی.html/

۲۲ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی که به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نکنید که قدرت ...

دلایل سرد شدن مردها در زندگی چیست؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/public/archives/190851.php

دلایل سرد شدن مردها در زندگی چیست؟ می ترسید همسر عزیزتان بگذارد و برود؟!! همسر عزیزم به من نچسـب! گاهی از این طرف بام می افتید و گاهی از آن طرف. گاهی می گذارید که ...

دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی چیست؟آقایان بخوانند!

www.delgarm.com/marriage/.../79358-دلایل-سرد-شدن-زن-در-رابطه-جنس...

در روابط کوتاه مدت و یک شبه که بیشتر به هدف لذت جویی یا بقای نسل صورت میگیرند، تاکید ... دلایل سرد شدن زن در رابطه جنسی: مردهایی که به هنگام رابطه جنسی رفتار نظافتی مناسب ندارند . .... چگونه با حضور فرزند رابطه ی جنسی برقرار کنیم؟

فرزندان و روابط زناشویی والدین! - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › بارداری و کودک یاری › کودک و خانواده

اگر سرد شدن روابط زناشویی از سوی هر دو طرف باشد، اگرچه به ظاهر نارضایتی کمتری ... هیچ لزومی ندارد که والدین الگوی رفتاری خاصی در پیش بگیرند تا به فرزندان ... را دوست دارند و گاه این علاقه را به شکل در آغوش کشیدن یکدیگر به هم نشان می دهند.

رازی كه مردها در مورد زن‌ها نمی‌دانند - ایران اکونومیست

iraneconomist.com/fa/news/43817/رازی-كه-مردها-در-مورد-زن‌ها-نمی‌دانند

۷ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - وقتي همسران تفاوت هاي يكديگر را به خوبي بشناسند، سردي هاي كمتري در زندگي آنها پيش مي آيد. ... ممكن است سردي در رابطه زناشويي در زن ظاهر شود اما عامل اصلي بروز مشكل ... از داروها در خانم هاي سالم به طور مختصر سبب گرم تر شدن روابط بين زن و ... يا زن علاقه اي به ازدواج نداشته باشد و با بي ميلي و سردي به آغاز زندگي ...

زندگی و عشق و عاشقی - اهمیت روابط جنسی در زندگی زناشویی

zendegi-asheghi.blogfa.com/post-16.aspx

به همین دلیل روند طبیعی زندگی از جمله داد و فریاد کردن فرزندان، و یا برنامه های شلوغ ... های هم باشند، نسبت به هم علاقه پیدا کنند، و یکدیگر را تحریک نمایند؛ دلیل تمام این .... عوامل سرد شدن روابط زناشویی, حل مشکلات زناشویی, تاثیر بیماری دیابت بر ...

دکتر رهام صادقي - سرد مزاج یا گرم مزاج؟

www.roham.ws › فهرست انجمنهاي گفتگو › سوالات جنسی - تناسلی

۱۳ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - 17پست

آقای دکتر از کجا میشه تشخیص داد یک نفر در روابط جنسی سرد مزاج یا ... تاریخ: پنج‌شنبه 13 مرداد 1390 - 22:16 عنوان: تاثير گرمي يا سردي مزاج بر روابط زناشويي ... 2 هرچه علاقه به ترشی و تندی بیشتر گرمتر و هرچه علاقه به شیرینی سردتر .... تعیین جنسیت نقش بیشتری داره اما خوردن کاسنی برای پسر دار شدن هم ...

علل سرد مزاجي خانمها در روابط زناشویی - وبلاگ اختصاصی ...

dr--karami.blogfa.com/post-26.aspx

علل سرد مزاجی خانمها در روابط زناشویی باید توجه داشت مدت زمـانـی کافی که زن برای ... شاید همسر مردی بسیار مهربان و زن و فرزند دوست و صمیمی و صـبـور باشد. ... با شوهر علاقه مند باشد بدین معنی است که او پـس از رویکرد مرد به وی از تحریک شدن خویش ...


زندگی و خوشبختی | حوزه مشاوره فرهنگی

www.zolal.ir/site/node/740

مهمترین عامل احساس رضایت زن و شوهر از زندگی زناشویی وجود صمیمیت در خانواده است. ... در یک کلام، صمیمیت به معنای برقراری روابط بسیار دوستانه و محبت آمیز با دیگری است؛‌به گونه ... و ابراز علاقه به شوهر با دلربایی و حاضر شدن با ظاهری زیبا در مقابل دیدگان او. ... امام علی در توصیه به فرزند خود،‌محمد بن حنفیه، درباره مدارا با همسر می ...

آموزش كامل مسائل جنسي و روابط زناشويي

masaelejensie2010.blogfa.com/

آموزش كامل مسائل جنسي و روابط زناشويي - مطالب اين وب قطعا خواندني و جذاب است ... به همین دلیل بهتر است از سبزیهای برگ سبز برای بهتر شدن رابطه جنسی تان استفاده کنید. ..... می‌گویند سرد شدن رابطه زناشویی در بسیاری از زن و شوهرهای ایرانی کارشان را به ... براساس این مطالعات اگر به خاطر کم بودن تعداد اسپرم‌های‌تان صاحب فرزند ...

نسبت به مسائل جنسی هيچ حسي ندارم | پرسمان دانشجويي ...

www.moshavereh.porsemani.ir/.../نسبت-به-مسائل-جنسی-هيچ-حسي-ندار...

... و قدرت ذهن و توانايي هاي متناسب با سن فرزند خود را بشناسيم و متناسب با آنها رفتار كنيم. ... خوشحاليم از اينكه مخاطبمان فرديست كه علاقه مند به بيشتر دانستن و درست عمل كردن ... در مورد سوال شما هم بايد عرض كنيم كه بی علاقگی به مسائل جنسی (سرد مزاجي ... بسری 23 ساله هستم چند وقته اصلا هیچ حسی به روابط جنسی ندارم و نزدیکی ...

دانستنیهای جنسی زناشویی...چند راه محبت به همسر ...اهمیت ...

reporter20.persianblog.ir/post/71/

اخبار و مقالات > گاهی آقایان از روابط جنسی سرد میشوند . .... در مردان معمولا بیش از زنان این احتمال وجود دارد که به فرزندان خردسال خود به عنوان یک مانع و .... در مناسبت‌های خوب زندگی، مانند سالروز ازدواج یا تولد و غیره با نوشتن مطلبی کوتاه ابراز عشق و علاقه کن. .... آمیزش تنها رسیدن به رضایت جسمی نیست، بلکه احساس خواسته شدن، ارتباط ...

پیشگیری از سرد شدن روابط زناشویی | بیبی کده: مجله ...

www.babykadeh.com/5882/پیشگیری-از-سرد-شدن-روابط-زناشویی.html

پیامدهای ابراز علاقه شدید به فرزند .... پیشگیری از سرد شدن روابط زناشویی. مجموعه : روابط زناشویی. چگونه می توان گرمی روابط جنسی زناشویی را تا سالیان دراز حفظ ...

رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باشد؟ | مجله اینترنتی ...

www.parsi1.com/archive/.../رابطه-جنسی-در-دوران-نامزدی-چگونه-باشد؟/

دلایل زیادی نیز برای به تعویق انداختن هرگونه " روابط جدی جنسی " تا بعد از عروسی را ..... خوانده شود و به فرزندان اجازه داد تا با نظارت بزرگتر ها رفار اجتماعی آموخته شده در دوران زندگی را .... ممکنه باعث سرد شدن وکم شدن علاقه شوهر نسبت به خانم بشه یانه.

قلب عاطفی مرد کجاست؟ ( برای خانم ها ) :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/780

۵ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همون طور که عرض شد کم کم کار شما به ابراز علاقه بدون رابطه ی جنسی هم میکشه . ..... فرزندان و خانواده (همسر و والدین و برادر و خواهر) می شود آیا این عشق به آنها .... خانواده و کشش مرد و زنه با روابط گرم زناشوییم کاملا موافقم چون از لحاظ ..... 1 - عشق و محبت در روابط زناشویی ، مرگ طبیعی ندارد ولی از غفلت و رها کردن می میرد.

پاسخ به مجموعه ای از سوالات جنسی و زناشویی - عبرت

ebrat.ir/?part=news&inc=news&id=41190

۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - اولا خانمها برای برقرار کردن رابطة زناشوئی نیاز به داشتن رابطه عاطفی خوب با همسر .... ایجادرابطه جنسی باهمسرم ندارم وافکارعجیبی به ذهنم میرسدکه باعث سردشدن روابط میشود. ... دوم به بعددچار کاهش شدید میل جنسی شده وهیچگونه علاقه ای به نزدیکی ندارم وصرفا ..... ولی متاسفانه درطول این مدت صاحب فرزند دیگری نشدیم.

بررسي دلايل بي‌علاقه شدن همسران به هم ديگه دوستم نداري؟

www1.jamejamonline.ir/papertext.aspx?newsnum=100801614876

۲۶ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. - اکثر زوج‌ها براین باورند که آتش عشق در زندگی زناشویی رفته‌رفته خاموش می‌شود. میزان عشق و علاقه بین همسران و از بین رفتن یا ماندن آن بسته به رفتار و تلاش ... در صورت متزلزل شدن هر یک از این اجزا یا همه آنها، روابط بین زن و شوهر رو به سردی ... و سنگدل شده، اگر رفتارش با فرزندان و افرادی که شما به آنها علاقه‌مندید، بد ...

آموزش مسائل جنسی و روابط زناشوئی

3xology.blogsky.com/

دلیل علاقه مردان به سینه زنان. راضی کردن ... تغییررفتار زن و شوهر پس از تولد فرزند ... زوجین از روابط جنسی به عنوان تنبیه، باج گیری یا تحقیر استفاده نکنند · به منظور حل اختلالات جنسی ، مشاوره لازم است · توصیه هایی به خانمها برای زیباتر شدن زندگی زناشویی .... دلزدگی و سردی آقایان در مقابل وابستگی خانمها پس از رابطه جنسی.

گ

چرا برخی مردان تمایلی به رابطه جنسی با همسرشان ندارند؟ - آفتاب

www.aftabir.com › مقالات › بهداشت و درمان › توصیه های پزشکی

۲۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این هم نمونه ای دیگر: «مدت یکسال است ازدواج کرده ام ولی هیچ علاقه ای برای ... اینکه برخی مردان تمایلی به داشتن روابط زناشویی با همسرشان ندارند، امری است که ممکن .... از فرزندان، عادی شدن روابط و الگوهای جنسی روزمره و تکراری نیز به آن اضافه شده باشد. ... سرد شدن زندگی زناشویی در طول زمان که اصلی ترین دلیل آن عدم …

چرا بعضی زنان به رابطه جنسی علاقه ندارند؟ - همسران - خانواده ...

www.salamatnews.com › خانواده › همسران

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تمایل برخی زنان به برقراری رابطه ی جنسی بسیار کم است که این مساله علت ... دلایل سرد مزاجی زنان ... خستگی مفرط به خاطر مراقبت از والدینی که سن و سال بالایی دارند یا بچه های کوچک نیز می تواند منجر به کم شدن تمایلات جنسی شما شود. ... در موقعیت های روابط جنسی تان تنوع دهید: تغییر زمان و مکان و موقعیت می تواند ...

آميزش جنسي را بابيشترين لذت تجربه کنید - عقد و بعد از ...

trainingbam.blogfa.com/tag/عقد-و-بعد-از-ازدواج

متاسفانه بسیاری از خانواده ها در آموزش مسئله رابطه جنسی به فرزندان خود كوتاهی می كنند. ... پس اگر يكي يا هر دوي زوجين علاقه و رغبت خود را در روابط زناشویی ازدست دادند ... چگونه میتوان کانون سرد خانواده را که به علت مشکلات جنسی بوجود آمده، مجدداً گرم کنید .... *شوهر باید زماني كه مطمئن نشده كه زن به اوج لذت و ارضا شدن نزديك نشده از ارضاء ...

پرتال سلامت باغ دارو - ۷ راه برای بهبود رابطه جنسی بعد از ...

baghdaroo.com/۷-راه-برای-بهبود-رابطه-جنسی-بعد-از-باردا/

چرا بعد از تولد فرزند، رابطه زناشویی مانند سابق نیست؟ ... از نظر کارشناسان، اگرچه دیدن صحنه ی زایمان باعث سرد شدن میل مرد نسبت به زن نمی شود، اما ممکن ... به مرور زمان احساس عشق و علاقه در او از بین می رود و به سختی با زن ارتباط برقرار می کند.

محرمانه با همسران - بهترین هدیه به همسر - بلاگفا

nobatearamesh.blogfa.com/category/3

ضمنا نکته حائز اهمیت در این نوع رابطه مبتلا شدن به سرطان گلو می باشد . ... پس اگر یکی یا هر دوی زوجین علاقه و رغبت خود را از دست دادند چه می شود؟ .... گرم بودن محل برقراری رابطه و گرم بودن اندامهای بدن زنان در تحریک و ارگاسم آنها موثر است ، گرم ..... موضوعات مرتبط: محرمانه با همسران، احکام زناشویی، احکام روابط زن و شوهر، احکام آمیزش.

ناگفته های مسايل همبستری و عشقبازی - رابطه جنسی پس از ...

masaelejensihot.blogfa.com/tag/رابطه-جنسی-پس-از-زایمان

علاقه مرد به زن (2) ... چرا بعد از تولد فرزند، رابطه زناشویی مانند سابق نیست؟ ... از نظر کارشناسان، اگرچه دیدن صحنه ی زایمان باعث سرد شدن میل مرد نسبت به زن نمی شود، اما ممکن است او ... یکی از دوران حساس در روابط جنسی زوجین، دوران پس از زایمان است.

چطــ ور همسرم تو مشـ ـتم باشه؟:-)

manokhoshbakhti.blogfa.com/

وقتی آدم‌ها در زمان مناسب، روابط مناسبی با دیگران ندارند، شاید بخواهند بعد از ازدواج این ... اگر از همان ابتدای زندگی زناشویی شروع به کنترل همسرتان بکنید از ترس اینکه .... لمس و نوازش جسمانی باعث خواهد شد که احساس نزدیکی و علاقه مندی طرفین افزایش یافته و ... اما تغییر رفتار شوهرم، غیبت های طولانی، بی تفاوتی و رفتار سرد و بی ...

روانشناسی خانواده

www.khoshbakhti20.blogfa.com/

دختر و پسری که قبل از خواستگاری با هم ارتباط برقرار می کنند ، به دلیل علاقه ای ... و بعد از ازدواج ، با سرد شدن آتش عشقشان ، عیب ها را کم کم مشاهده کرده و زندگی شان به ... این رو در آموزه های زناشویی اسلام به ارضای این دو نیاز اساسی زن و مرد توجه شده است. ..... بنده پیشنهاد می کنم که تمام پست های مربوط به تربیت فرزند در این وبلاگ را ...

ایجاد سردی در روابط

tasalamati.com/e/lMXrO/

با گذشت زمان و بزرگ‌شدن فرزند یا فرزندان میزان توجه زوج‌ها نسبت به همدیگر معطوف به ... زن و شوهر در آغاز راه زندگی زناشویی همانند دو خطی هستند که در یک محل تلاقی ... بر خلاف ساهای اولیه زندگی که همه چیز( ما) بود، با سرد شدن روابط عاطفی (من و تو) می‌شود. ... و علاقه چندانی به هم صحبتی با همسرش ندارد به ویژه در صورتی که یک سویه باشد ...

سرد شدن روابط جنسی به خاطر این 8 دلیل است - بروزترین

www.beroztarin.com/post/7853.html

2-سرد شدن روابط زناشویی به علت نداشتن رفتار جنسی مطلوب برای اینکه طراوت زندگی ... مدام باید به هم ابراز کنند. خود این ابراز عشق و علاقه مدلی از رابطه جنسی است.

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو