ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

چکار کنیم که ماهی بیشتر عمر کند؟

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

چکار کنیم که ماهی بیشتر عمر کند؟

.

کسب درآمد

.

چکار کنیم که ماهی بیشتر عمر کند؟

چکار کنیم که ماهی بیشتر عمر کند؟

KHABARNEWSS.IR  

بروز ترین سایت خبری و مد وزیبایی  

 

روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز

 

عمر ماهی قرمز ، افزایش عمر ماهی قرمز

خرید ماهی قرمز کوچک یکی از سنت های زیبا در تزئین سفره هفت سین است.اما بی توجهی به شرایط نگهداری این حیوانات کوچک باعث می شود که عمر آنها بسیار کوتاهتر شود.

روشهای افزایش عمر ماهی قرمز

به خاطر قیمت ارزان ماهی قرمز عید، اغلب بهای لازم به این موجودات زبان بسته و زیبای خداوند داده نمی شود و قیمت ارزان ماهی با ارزان بودن قیمت جان این موجودات اشتباه گرفته می شود ، در حالی که طول عمر این ماهیها بین 25 تا 40 سال گزارش شده است ، به علت سهل انگاری و کم توجهی ما ، ماهیان قرمز عید حتی چند ماه هم عمر نمی کنند .

ماهی قرمز که با اسامی مختلفی همچون ماهی سرخ، ماهی طلایی، زرماهی، طلاماهی، ماهی حوض یا گلدفیش شناخته می شود امروز در تمام کشورهای دنیا وجود داشته و گستره زندگی این ماهی حتی تا قاره آمریکا نیز کشیده شده است.
افزایش عمر ماهی قرمز ، افزایش عمر ماهی قرمز ، عمر ماهی قرمز چقدر است
 
به گفته پگاه رستمی سلیمانی ،کارشناس مسئول آبزیان اداره کل دامپزشکی استان کرمانشاه، ماهی قرمز بومی کشورهایی از قبیل ژاپن، چین، هنگ کنگ، لائوس و ماکائو بوده و در شرایط مناسب نیز حتی تا 20 سال می تواند زندگی کند ولی معمولا به دلیل شرایط نگه داری بیشتر از 6 تا 8 سال زنده نمی ماند.

بهترین دمای نگه داری ماهی قرمز بین 20 تا 25 درجه سانتی گراد بوده و این نوع از ماهی در دمای بالاتر از 25 درجه آسیب پذیر خواهد بود و در نگه داری ماهیان قرمز سطح آب دارای اهمیت بیشتری نسبت به حجم است، بدین معنا که سطح بیشتر آب موجب افزایش میزان اکسیژن محلول در آب خواهد شد. 

حداقل آب مورد نیاز هر قطعه ماهی قرمز را یک تا 2 لیتر است و آب مورد استفاده برای نگه داری ماهی قرمز باید بهداشتی بوده و حتما کلرزدایی نیز شده باشد و به دلیل تعادل گازها، خروج کلر و هم دما شدن با محیط قبل از مصرف حداقل به مدت 24 ساعت در ظروفی دهان گشاد نگه داری و ذخیره شود. 

ماهی قرمز به تغییرات ناگهانی دما حساس بوده و این تغییرات حتی می تواند منجر به مرگ آن نیز شود و از سویی دیگر نیز دست کاری ماهی موجب آسیب دیدن پوشش سطحی ماهی شده و ماهی را نسبت به باکتری ها و انگل های آب حساس و آسیب پذیر می کند. 

غذادهی به ماهی بهتر است در دو نوبت روز و طوری باشد که ماهی آن را مصرف کرده و باقی مانده غذا در تنگ باقی نماند، زیرا غذا دادن بیش از حد به ماهی موجب ته نشین شدن مواد آلی و دفعی ظروف شده و ممکن است به مسمومیت ماهی نیز منجر شود. 

ظرف نگه داری این ماهی را می توان به صورت دوره ای با محلول نمک طعام به میزان سه گرم در لیتر به مدت 10 دقیقه و یا سایر ضدعفونی کننده های مجاز مانند ترکیبات چهارتایی آمونیوم به مقدار 1/. تا یک گرم در لیتر به مدت 10 تا 15 دقیقه استفاده کرده و سپس به خوبی نیز آب کشی کرد. 
ماهی قرمز را از مراکز معتبر و مجاز خریداری کنید، از خرید ماهی از فروشندگانی که ماهی را به صورت متراکم و در شرایط نامناسب بهداشتی و زیستی نگه داری کرده خودداری کنید و ماهی قرمز باید دارای ظاهری سالم، تحرک مناسب و شنای متعادل باشد و از رها کردن ماهی قرمز در آب های آزاد خودداری کرده و آن ها را در اماکن محصور و دارای مجوز رها کنند.

روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز  

 

 

 

نگهداری ماهی قرمز(ماهی عید) - کلوب

www.cloob.com/timeline/answer_4040_805496

۹ دی ۱۳۸۶ ه‍.ش. - اطلاعات بیشتر : ماهی قرمزهای من خیلی زود میمیرن چه طوری می تونم از مرگشون جلوگیری کنم! ... 2- از جایی ماهی بحرید که ماهیان سالمی داشته باشد. ..... اغلب بهای لازم به آن داده نمی شود و در شرایط نامناسب نگهداری می شود و بیش از چند ماه عمر نمی کند. ... لذا لازم است برای فراهم آوردن شرایط مناسب زندگی آنها مواردی را رعایت کنیم.

علل مرگ ماهي‌ قرمز

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=87896

۴ فروردین ۱۳۸۸ ه‍.ش. - طول عمر بیشتر در ماهی ... ماهی قرمز در حالت طبیعی می ‌تواند 12 تا 20 سال زندگی کند که متأسفانه به‌ دلیل ... ماهى من در حال جان کندن است باید چکار کنم.

چگونه از ماهی قرمز عيد خود نگهداری نماييم - ahl-ul-bayt.org

www.ahl-ul-bayt.org/fa.php/page,15108A94965.html

اما به علت سهل انگاري و کم توجهي ما،اين ماهيان حتي چند ماه هم عمر نمي کنند،با ... زماني که آب ماهيها تيره شده و يا مي بينيد که بيشتر ماهيها در فضاي بالاي سطح ... به طور کامل از بين برود و با دماي قبلي آب که ماهي عيد در آن بوده هم دما شود ، تکرار مي کنيم که ...

ماهی قرمز - بیتوته

www.beytoote.com/scientific/nature/goldfish1-fish.html

عامل: اكسيژن كمتر از 6 ميلي گرم در ليتر و دي اكسيد كربن بيشتر از 60 ميلي گرم ... شده و یا می بینید که بیشتر ماهیها در فضای بالای سطح آب شنا می کنند و حبابهایی را ... یادآوری می کنیم که تنها از یک نوع غذا برای ماهی ها استفاده نشود و تنوع غذایی ...

چی کار کنیم تا ماهی قرمز ها بیشتر زنده بمونند [بایگانی] - ...

forum.bodybuilder.ir › سایت بدنساز › اخبار › خبرهای جالب و خواندنی

۳ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 11پست - ‏11 نویسنده

رای تعویض آب حداقل بایستی ۱۲ ساعت آب سالمی که ماهی را می خواهیم در آن .... ماهیها تیره شده و یا می بینید که بیشتر ماهیها در فضای بالای سطح آب شنا می کنند و ... تنها راهی که عمر ماهی رو بیشتر میکنه اینه که تعداد ماهی هرچی کمتر باشه ...

دوست داری ماهی عیدت زنده بمونه (بخون) - پت شاپ پرشین پت

persianpet.org › ... › فرهنگ سازی برای حیوانات خانگی

۱۷ تیر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 5پست

... و قیمت ارزان ماهی با ارزان بودن قیمت جان این موجودات اشتباه گرفته می شود ، در حالی که طول عمر این ماهیها بین 25 ... یادآوری می کنیم که تنها از یک نوع غذا برای ماهی ها استفاده نشود و تنوع غذایی بایستی در غذای این ماهیها ... دمای محیط هرگز نباید فوری و سریع تغییر کند . ... چیکار کنم تا ماهی قرمز عید بیشتر زنده بمونه.

فایتر (نگهداری و تکثیر) - طوطی | قناری | ماهیان آب شیرین

www.onlypet.ir/post-588/فایتر-نگهداری-و-تکثیر/

اگر به اسم رایج این ماهی دقت کنیم به این قصیه پی خواهیم برد که این ماهی قاعدتا صلح جو ... کم کند و هر سال میلیونها از این ماهی در تجارت اکواریوم خرید و فروش میشود که ... بسیار ملایم بهترین بازدهی و بالاترین میزان عمر را در این ماهی به وجود میاورد. ... مزیت نگهداری فایتر ها با گروه ماهیان این است که انها بیشتر فعال بوده و گه گاه شاهد ...

پرورش و تکثیر ماهی گوپی (Guppy Breeding) - ماهی زینتی

www.mahieman.com/?p=210

۴ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - گوپی ها عمر زیادی ندارند و تنها ۲ سال عمر می کنند. More from my site .... ولی به اون بزرگی که باید میشد نشد باید چه کار کنم تا رشدشون سریع بشه؟

چگونه از ماهی قرمز نگهداری کنیم ؟ - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/96795/چگونه-از-ماهی-قرمز-نگهداری-کنیم-؟

اولین موضوعی که می تواند بعنوان یک عامل مهم در عمر بیشتر ماهی موثر باشد محل زندگی آن است. ... معمولا" استفاده از آب شهری مشکل خاصی برای ماهی های قرمز ایجاد نمی کند.

چگونه ماهی قرمز را زنده نگه داریم - آموزشی ها

amoozeshiha.ir/post/98/چگونه-ماهی-قرمز-را-زنده-نگه-داریم.html

این که ماهی های گلی را در روز ۱۳ فروردین یا همین حوالی به رودخانه ها برده و رها کنیم. یادمان باشد این ماهی ... برای طول عمر ماهی هاچه کنیم؟ ماهی های قرمز در ... آنها آب را به سوی آبششان می فرستند تا اکسیژن جذب کنند. آنها برای زنده ... کی زنده میمونن؟باید الان چی کار کنم؟ ... ارسال شده است. سلام٬آیاقند هم برای بیشتر موندن ماهی های قرمزکاربرد داره؟

جستجوهای مربوط به چکار کنیم که ماهی بیشتر عمر کند؟

مواد بافری برای ماهی چیست

ماهی قرمز عید

فروش ماهی قرمز

شابونکن

پرورش ماهی قرمز

چشم حبابی

غذای ماهی قرمز

کپور


روش نگهداري از ماهي قرمز خانگي - بیتوته

www.beytoote.com/housekeeping/skill/keeping-domestic.html

اسرار خانه داري مهارت هاي زندگي شستشو ماهي قرمز كوچك يا همان ماهي طلايي از معمول ترين ماهي هايي است كه در منزل مي توان از آنها نگهداري... ... از آنجايي كه ماهي در تمام طول عمر خود در آب مي باشد، لذا لازم است آبي كه براي زندگي آن انتخاب مي كنيم .... افزایش درآمد.

ماهی قرمز - بیتوته

www.beytoote.com/scientific/nature/goldfish1-fish.html

انواع گونه های آخوندک,چگونگی جذب آخوندک به باغچه, فواید آخوندک ... آشنايي با بيماري‌ هاي ماهی قرمز و روش‌ هاي پيشگيري و بعضا درمان‌ آن ها مي‌ تواند براي جلوگيري از ... درمان و رفع مشکل: کاهش تعداد ماهي در يک ظرف، افزايش حجم ظرف نگهداري با افزايش آب

روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز - نمناک

namnak.com/28082-افزایش-عمر-ماهی-قرمز.html

عمر ماهی قرمز و افزایش عمر ماهی قرمز و حداکثر عمر ماهی قرمز و شرایط نگهداری از ماهی قرمز و طول عمر ماهی قرمز را در نمناک مشاهده کنید.

چگونگی افزایش طول عمر ماهی قرمز عید - بیا تو ایوق

eivaq.blogfa.com/post/395

نحوه ی تعویض آب ماهیان قرمز عید ... به خاطر قیمت ارزان ماهی قرمز عید، اغلب بهای لازم به این موجودات زبان بسته و زیبای خداوند داده نمی شود و قیمت ارزان ماهی با ارزان بودن قیمت جان این موجودات اشتباه گرفته می شود ، در حالی که طول عمر این ماهیها بین ۲۵ تا ۴۰ ... به جای نگهداری ماهی در تنگ های کوچک و نامناسب واجب است ماهی در ظروف شیشه ای ...

ماهی قرمز - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/ماهی_قرمز

ماهی قرمز (نام علمی: Carassius auratus auratus)، که به نام‌های ماهی طلایی، ماهی گلی، ماهی ... از این ماهی، ماهیان حوض طلایی و سایر انواع آن مانند دم چادری، سر شیری، و چشم ... هوا دادن فعال بوسیلهٔ پمپ آب، فیلتر یا فواره بطور موثری میزان سطح را افزایش می‌دهد. ... آب در هنگام غذا به افراد پاسخ دهد و می‌تواند طوری عادت و آموزش داده شود تا تکه‌های غذا را از ...

روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز - سرگرمی جدید

downloadfun7.ir/news/5449

۷ ساعت پیش - خرید ماهی قرمز کوچک یکی از سنت های زیبا در تزئین سفره هفت سین است.اما بی توجهی به شرایط نگهداری این حیوانات کوچک باعث می شود که عمر آنها ...

تصاویر برای روش های افزایش طول عمر ماهی قرمزگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز9 ساعت قبل

نتیجه تصویری برای روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز9 ساعت قبل

نتیجه تصویری برای روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز

نتیجه تصویری برای روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز

تصاویر بیشتر برای روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز

دانلود کنید: عمر ماهی قرمز عیدتون رو طولانی‌تر کنید!

www.yjc.ir/fa/.../دانلود-کنید-عمر-ماهی-قرمز-عیدتون-رو-طولانی‌تر-کنید

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ذخیره. یک نرم افزار برای افزایش طول عمر ماهی قرمز؛ ... آشنایی با بیماری های این گونه ماهی ها و روش های پیشگیری و بعضا درمان آنها می تواند مفید باشد.

روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز | عکس های داغ جدید

kosmodisk.ir/روش-های-افزایش-طول-عمر-ماهی-قرمز2016-03-08/

۲۱ ساعت پیش - خرید ماهی قرمز کوچک یکی از سنت های زیبا در تزئین سفره هفت سین است.اما بی توجهی به شرایط نگهداری این حیوانات کوچک باعث می شود که عمر آنها ...

چگونه ماهی قرمز را زنده نگه داریم - آموزشی ها

amoozeshiha.ir/post/98/چگونه-ماهی-قرمز-را-زنده-نگه-داریم.html

یادمان باشد این ماهی های کوچک قرمز قابلیت زنده ماندن در این شرایط سخت و ... برای طول عمر ماهی هاچه کنیم؟ ... برچسب ها : چگونه ماهی قرمز را زنده نگه داریم , غذای ماهی قرمز چیست , آموزش نگهداری ماهی قرمز ... راه های افزایش انگیزه تاريخ : چهارشنبه 16 بهمن 1392

جستجوهای مربوط به روش های افزایش طول عمر ماهی قرمز

تکثیر ماهی قرمز

بیماری ماهی قرمز

ماهی قرمز عید

پرورش ماهی قرمز

پاندا مور

چشم حبابی

شابونکن

فروش ماهی قرمز

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

علل مرگ ماهي‌ قرمز

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=87896

۴ فروردین ۱۳۸۸ ه‍.ش. - مهم‌ ترين دليل مرگ و مير بالاي ماهيان قرمز عدم آشنايي مردم با نحوه نگهداري و مراقبت از ماهي قرمز است... ... دیگر ماهیان تزئینی مقاومت بالایی دارد و در صورت رعایت نکاتی ساده و آسان می‌ تواند سال ‌های زیادی عمر کند. ... طول عمر بیشتر در ماهی.

ماهی قرمز چند سال عمر می کند - خانه

scipost.wikipg.com/.../ماهی%20قرمز%20چند%20سال%20عمر%20می%20ک...

۲۱ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - برای افزایش طول عمر ماهی‌های قرمز باید به نکات زیر توجه نمود: ... آشنایی با بیماری‌های ماهی قرمز و روش‌های پیشگیری و بعضاً درمان آن‌ها، می‌تواند برای ...

دانستنی هایی برای افزایش طول عمر مفید ماهی گلی - پرشین وی

www.persianv.com/maharatha/282528.php

۲۴ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - دانستنی هایی برای افزایش طول عمر مفید ماهی گلی ... آیا ماهی های قرمز بیماری زا هستند؟ راهنمای خرید .... کدام روش ختنه را برای نوزادتان انتخاب می‌کنید؟

آشنایی با روش نگهداری ماهی قرمز سفره هفت‌سین - همشهری

www.hamshahrionline.ir/details/46315

۲۲ اسفند ۱۳۸۶ ه‍.ش. - آشنایی با روش نگهداری ماهی قرمز سفره هفت‌سین ... (طول عمر بیش از 40 سال نیز برای ماهی قرمز ثبت شده است.) ... به‌عنوان یک استرس محسوب می‌شود، باعث افزایش انتقال بیماری‌ها شده، و آلودگی آب و رقابت ناسالم غذایی را نیز باعث می‌شود.

چگونگی خرید و نگه داری ماهی عید - كلون

koloun.blogfa.com/post-78.aspx

3- از نشانه های سلامتی ماهی قرمز، تلألو رنگ پولک های آن، درخشش چشمها، جنب و جوش زیاد و ... کمبود اکسیژن موجب می شود که ماهی به جای شناکردن تمام مدت درحال هوا گیری باشد تا خفه نشود بی ... یکی از روش های اطمینان از صحت تغذیه ماهی قرمز، بررسی مدفوع آن است. ... و با مشورت برخی فروشنده های دایمی ماهی می توانید به آن دارو هم بدهید. طول عمر.

چکار کنیم طول عمر ماهی نوروز ۹۲ بیشتر بشوند | سایت ...

fun.baharfa.com/چکار-کنیم-طول-عمر-ماهی-نوروز-۹۲-بیشتر-ب.html

عکس نوشته های متولدین اسفند ... بهترین راه برای افزایش طول عمر ماهی نوروز ۹۲. اگر به هر طریق امسال قصد خریدن ماهی قرمز برای سال تحویل را دارید بهتر است حتما این ...

راه کارهای افزایش طول عمر ماهی ها | نگهداری انواع ماهیان آب شیرین

www.onlypet.ir › تالار گفتگو › نگهداری انواع ماهیان آب شیرین

راه کارهای افزایش طول عمر ماهی ها | نگهداری انواع ماهیان آب شیرین ..... در حال حاضر روش های بسیاری برای تنظیم سختی آب آکواریوم تعریف شده است. .... گرگ ماهی قرمز

ماهی شب عید،افزایش طول عمر، » دنیای ماهی"بهترین وزیباترین ...

donyaemahi.ir/tags/ماهی+شب+عید،افزایش+طول+عمر،/

آموزش افزایش طول عمر ماهی نوروز. ضربه زدن به تنگ ماهی باعث کوتاه شدن عمر ماهی می شود اگر به هر طریق امسال قصد خریدن ماهی قرمز برای سال تحویل را دارید بهتر است ...

استان اصفهان/روش نگهداری از ماهی قرمز خانگی

ivo.ir/portal/home/showpage.aspx?object=paper...id...

از آنجایی که ماهی در تمام طول عمر خود در آب می باشد، لذا لازم است آبی که برای زندگی آن ... معمولا استفاده از آب شهری مشکل خاصی برای ماهی های قرمز ایجاد نمی کند. .... درمان و رفع مشکل: کاهش تعداد ماهی در یک ظرف، افزایش حجم ظرف نگهداری با افزایش آب

اسرار طول عمر ژاپنی ها - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/4831/اسرار-طول-عمر-ژاپنی-ها

خوردن ماهی به جای گوشت قرمز اولین رمز طول عمر ژاپنی هاست كه منجربه كاهش خطر حملات ... ماهی ها در ژاپن خام مصرف نمی شوند و روش های آماده سازی متعددی از جمله كبابی كردن، ...


راه های زندگی طولانی تر ماهی قرمز

shafaqna.com/.../110132-راه-های-زندگی-طولانی-تر-ماهی-قرمز?tmpl...

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با نزدیک شدن به نوروز و فصل بهار ماهی های قرمز درون تنگ بلورین هر ... از ایرنا، می توان با رعایت برخی نکات اصولی طول عمر این ماهی ها را افزایش داد و ...

اسرار طول عمر ژاپنی ها

tasalamati.com/e/kPqL/

راز اولخوردن ماهی به جای گوشت قرمز اولین رمز طول عمر ژاپنی هاست که منجربه کاهش ... ماهی ها در ژاپن خام مصرف نمی شوند و روش های آماده سازی متعددی از جمله کبابی کردن، ... که چربی های اشباع شده موجود در گوشت و لبنیات باعث افزایش کلسترول خون می شود.

تيترآنلاين - ماهی قرمز شما چند ساله است؟

titronline.ir/vdcb.zbaurhbf0iupr.html?4376

با اینحال متأسفانه در بین سایر انواع ماهیان آکواریومی، ماهی قرمز معمولاً از کمترین مراقبتها برخوردار می شود. شاید این .... یکی از روشهای اطمینان از صحت تغذیه ماهی قرمز، بررسی مدفوع آن است. رشته مدفوع ... افزایش ۶ درصدی بیماران خاص به زیر خط فقر ...

نکاتی برای آشنایی با ماهی قرمز و نگهداری صحیح از آن - دیده ...

miankaleh.persianblog.ir/post/44/

۲۲ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - این ماهی می تواند تا اندازه 40 سانتیمتر رشد کند، طول عمر 10تا 20 ساله برای این ماهی غیر معمول نیست. ... گرفته ، حمایت می شوند و هرگز از نظر تعداد افزایش نمی یابند بلکه همانطوری که ماهی رشد می کند از نظر اندازه ... معمولا” استفاده از آب شهری مشکل خاصی برای ماهی های قرمز ایجاد نمی کند. ... نحوه رفتار و جابجائی ماهی قرمز:

نگهداری ماهیهای آب شور و شیرین - روش نگهداري از ماهي قرمز خانگي

mahi-dost.blogfa.com/post/248

نگهداری ماهیهای آب شور و شیرین - روش نگهداري از ماهي قرمز خانگي - اطلاعات جامع در مورد ... از آنجايي که ماهي در تمام طول عمر خود در آب مي باشد، لذا لازم است آبي که براي زندگي آن ... معمولا استفاده از آب شهري مشکل خاصي براي ماهي هاي قرمز ايجاد نمي کند. .... درمان و رفع مشکل: افزايش ميزان هوادهي، كاهش تراكم ماهي، كاهش دماي آب (خيلي سرد نباشد)، ...

روش های تشخیص ماهی سالم و روش های نگهداری آن

www.khzshilat.ir/fa/article/61

۱۶ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - روش های تشخیص ماهی سالم. و. روش های نگهداری آن. مصرف ماهی و 10 پیام تندرستی. - مصرف ماهی خطر مرگ ناگهانی را کاهش داده و باعث افزایش طول عمر ...

افزایش طول عمر با روش ها و توصیه های طبیعی - بیوطب | بیوطب

bioteb.ir/13800/افزایش-طول-عمر.html

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماهی یک‌بار کافی نیست. ... فواید ماهی,راههای افزایش طول عمر, راز های سلامتی ... راههای افزایش طول عمر, فواید ورزش, چگونه بیشتر عمر کنیم .... یک توده به شکل جوش به رنگ قرمز تیره وبه اندازه 5میلیمتر است ایا مشکل خطرناکی هست؟

دانلود کنید: عمر ماهی قرمز عیدتون رو طولانی تر کنید! - تی نیوز

tnews.ir/news/7FDF38981604.html

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یک نرم افزار برای افزایش طول عمر ماهی قرمز؛ ... آشنایی با بیماری های این گونه ماهی ها و روش های پیشگیری و بعضا درمان آنها می تواند مفید باشد.

دکتر سید جمال حسینی - ماهی

jamalhosseini66.blogfa.com/category/5

هوا دادن فعال بوسیلهٔ پمپ آب، فیلتر یا فواره بطور موثری میزان سطح را افزایش می‌دهد. ماهی ... دهد و می‌تواند طوری عادت و آموزش داده شود تا تکه‌های غذا را از دست انسان بگیرد. ... طول عمر یک ماهی قرمز خانگی می‌تواند از ۱۰ سال هم بیشتر شود و به ۵۰ سال نیز برسد. ... 9- از خرید ماهیان مریض و بی حال و دارای لکه های سفید روی پوست بدن خودداری نماید.

ماهی قرمز بیمار چه علائمی دارد؟ | اگر می خواهید ماهی قرمز - قطره

www.ghatreh.com/news/nn30521462/ماهی-قرمز-بیمار-علائمی-دارد

۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... این مطلب را بخوانید. خرید یک ماهی سالم جدا از آنکه می تواند طول عمر بیشتر این. ... روش های نگهداری از ماهی قرمز سفره هفت سین · از ماهی قرمز سفره ...

90/01/01 - 90/01/31 - پایگاه تخصصی ماهیان آکواریومی - Blogfa

ir-aquarium.blogfa.com/9001.aspx

انواع ماهی زیبای پانچکس که در فروشگاه ها هم یافت می شوند عبارت اند از: .... محبوب ترین ها در ژاپن Kohaku، ماهی سفید خالص با تکه های خرمالو قرمز مرتب شده در یک الگوی سنگ پله. .... برخی از تفاوت های ظریف در سرعت رشد و شکل بدن وجود دارد ، اما تنها روش تضمین شده ..... به احتمال زیاد به خاطر کمبود اکسیژن و یا نوعی بیماری آبششی:

رازهاي افزايش طول عمر در کافه‌بازار برای اندروید · کافه بازار ...

https://cafebazaar.ir/app/com.roj.omr/

برترين رازها و نكات بسيار اساسي براي افزايش عمر** ** كاملترين و ... افزايش عمر ** آموزش هاي 100 درصد موثر. ... مصرف زیاد گوشت قرمز، عمر را کوتاه می‌کند 8. راز طول عمر ... ماهی بخورید دو سال بیشتر عمر کنید 14. ... خوراکی های افزایش دهنده طول عمر 20.

ماهی قرمز - دوستداران حیوانات و محیط زیست

animal.persianblog.ir/tag/ماهی_قرمز

اما در میان همه ی شایعات و تحریم ها، تنها گروه های اندکی راه نجات ماهی قرمز را آموزش مردم ... مردم افزایش یابد آنوقت کسانی که خود راناتوان از نگهداری ماهی قرمز می دانند هرگز این ... این ماهی می تواند تا اندازه 40 سانتیمتر رشد کند، طول عمر 10تا 20 ساله برای این ...

نحوه نگهداری صحیح از ماهی گلدفیش - آسمونی

www.asemooni.com › علمی و دانستنی › دانستنی

۲۵ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - 2- اگر حتی یکی ماهی از ماهی های موجود در لگن بیمار بودند ، ماهیتان را از آنجا خریداری نکنید ... درجه سانتیگراد ) به دلیل افزایش اکسیژن محلول در آب ، ماهی ها شاداب تر می باشند ... طول عمر : در شرایط معمولی و نگهداری در آکواریوم تا ۱۲ سال و در شرایط ... همه چیز درباره: ماهی قرمز لینک کوتاه: http://www.asemooni.com/?p=779.

fish processing managment - نگهداري ماهي و فرآورده هاي ...

fpm.blogfa.com/post-98.aspx

نگهداري ماهي و فرآورده هاي شيلاتي در بسته بندي هاي تحت اتمسفر تغيير يافته (MAP) ... لذا روش هايي که بتواند عمر ماندگاري اين گونه محصولات را افزايش دهد، مورد توجه مي باشد. ... طول زمان نگهداري ماهي که به روش سرد نگهداري مي شود، بويژه در اثر فعاليت .... و حفظ رنگ قرمز مطلوب در گوشت قرمز (دام) و گوشت ماهي هاي قرمز (مانند ماهي تن) که ...

ماهی قرمز شما چند ساله است؟ : سایت پزشکان بدون مرز

www.pezeshk.us/?p=27830

۲۲ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - با اینحال متأسفانه در بین سایر انواع ماهیان آکواریومی، ماهی قرمز معمولاً از .... یکی از روشهای اطمینان از صحت تغذیه ماهی قرمز، بررسی مدفوع آن است.

گیاه بامبو و روش های نگهداری آن - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی

در روش نگهداری بامبو در آب نباید تمام ساقه را در آب قرارداد ، بلکه باید فقط 3 تا 5 بند ... این گیاه با رنگ های شاد مثل نارنجی و قرمز تزئین شده باشد، برگ های این گیاه با ... همچنین وجود رنگ های گرم در مکان نگهداری گل بابو ، طول عمر گیاه را افزایش می دهد .

راز های جالب طول عمر ژاپنی ها ! - تکناز

www.taknaz.ir/news_detail_29656.html

خوردن ماهی به جای گوشت قرمز اولین رمز طول عمر ژاپنی‌هاست که به کاهش خطر حملات قلبی منجر می‌شود. ... ماهی‌ها در ژاپن خام مصرف نمی شوند و روش‌های آماده‌سازی متعددی از جمله کبابی کردن، پختن، سرخ ... داشتن وعده‌های غذایی کم‌حجم رمز دیگر افزایش طول عمر است.

سلول‌های چاق بیشتر عمر می‌کنند

www.fardanews.com/fa/news/497778/سلول‌های-چاق-بیشتر-عمر-می‌کنند

۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مطالعات زیادی نشان داده‌اند افرادی که اضافه وزن دارند عمر طولانی‌تری نسبت به افراد چاق دارند و در عین ... این در حالی است که روش‌های معمولی امروزی برای افزایش طول عمر معمولا منجر به آهسته‌تر شدن روند ... چگونه ماهی قرمز را بیشتر نگه داریم.

راز افزايش طول عمر - دانلود برنامه اندروید

androidir.ir/?p=699

گرافيك منحصر بفرد و تنها برنامه با قابليت نشان دادن متن هاي رنگي! ... با رژیم مدیترانه‌ای بیشتر عمر کنید; امگا 3 طول عمر را افزایش می ‌دهد; ویتامین D؛ ویتامین طول عمر; مصرف زیاد گوشت قرمز، عمر را کوتاه می‌کند; راز طول عمر مردم قفقاز; کدو ... ارتباط غذا با طول عمر از نگاه قرآن و احادیث; ماهی بخورید دو سال بیشتر عمر کنید; با مصرف ...

بيماري و روش هاي درمان - پرورش ماهیان تزئینی - Blogfa

fbagheri75.blogfa.com/cat-3.aspx

پرورش ماهیان تزئینی - بيماري و روش هاي درمان - - پرورش ماهیان تزئینی. ... های قرمزblotches که از نشانه های blotches لکه های قرمز بر روی بدن و باله های ماهی می باشد که معمولاً باکتری از روی .... استفاده از سنگ هوا در طول دوره درمان بعلت کمبود اکسیژن در آب الزامی است. .... استفاده از تمیز کننده های آکواریوم مانند انواع میگوها، هرمیت و خرچنگ ها.

زندگی شاد و موفق - 25 نوع ماده ی خوراکی برای افزایش طول عمر!

www.andarzhayekoochak.blogfa.com/category/18

زندگی شاد و موفق - 25 نوع ماده ی خوراکی برای افزایش طول عمر! ... می‌گویند اگر به دنبال راهكاری موثر برای افزاش طول عمر خود هستید، بدون شك روشهای سالم و ... عدس، جوی دو سر، روغن زیتون، پرتقال، انار، فلفل قرمز، انگور قرمز، ماهی آزاد (سالمون)، دانه‌های ...

طول عمر ماهی های زینتی - ماهی و آکواریوم

www.aqua-quest.ir › انجمن › آکواریوم های آب شیرین › انواع ماهیان

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 2پست - ‏1 نویسنده

طول عمر ماهی های زینتی ( برگرفته از سایت freshaquarium.about.com) یکی از ... دو گونه ماهی بتا (مثل فایتر) و ماهی قرمز که جزو پرطرفدارترین ماهی ها هستند را .... میتونن در افزایش عمر ماهی در حد مطلوب (زیستگاه مصنوعی)تاثیر بزارن.

ماهی قرمز - انجمن مرسیت - Mersit

f.mersit.ir/showthread.php?tid=164

۱۲ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 3پست - ‏1 نویسنده

بیشترین رکورد طول عمر این ماهی مربوط به یک گلدفیش با 44 سال سن است که البته در .... متابولیسم ماهی در آب سرد کاهش پیدا میکند و با افزایش دما و افزایش .... داده شده، روشهای تغذیه صحیح به ویژه در مراقبت از ماهی قرمز و کوی مهم است.

چی کار کنیم تا ماهی قرمز ها بیشتر زنده بمونند [بایگانی] - ...

forum.bodybuilder.ir › سایت بدنساز › اخبار › خبرهای جالب و خواندنی

۳ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 11پست - ‏11 نویسنده

درمان و رفع مشکل: افزایش میزان هوادهی، کاهش تراکم ماهی، کاهش دمای آب (خیلی ... آشنایی با بیماری‌ های ماهی قرمز و روش‌ های پیشگیری و بعضا درمان‌ آن ها می‌ تواند .... تنها راهی که عمر ماهی رو بیشتر میکنه اینه که تعداد ماهی هرچی کمتر باشه ...

روش نگهداری ماهی قرمز عید - مجله تصویر زندگی

www.tasvirezendegi.ir › دانستنی ها

ماهی, ماهی قرمز, نگهداری ماهی قرمز عید, غذای ماهی قرمز, دمای آب مورد نیاز ماهی قرمز, ظرف نگهداري ماهی قرمز, عوض ... راه های افزایش سرعت ویندوز ۱۰ بدون ارتقا سخت افزاری.

سرطان و امیــد - سرطان

shiva-n.blogfa.com/cat-1.aspx

رژيم مبتني بر گوشت قرمز اسيدي مي شود و بهترين آنست که ماهي خورده شود و بجاي مصرف ... مکمل هاي ديگرنظير ويتامين اي (E) توان برنامه ريزي کشتن سلول يعني روش .... بهبود علایم و افزایش طول عمر بیماران دچار سرطان‌های مراحل نهایی شود، ولی مطالعات ...

قاصدک - 5 خوردنی مفید برای افزایش طول عمر

markazezist.blogfa.com/post-151.aspx

قاصدک - 5 خوردنی مفید برای افزایش طول عمر - زیست شناسی. ... که اگر به دنبال راهکاری موثر برای افزایش طول عمر خود هستید بدون شک روش های سالم و ... فلفل قرمز انگور قرمز ماهی آزاد(سالمون) دانه ها اسفناج سیب زمینی شیرین گوجه فرنگی و گردو هستند.

خوراکی اعجاب آور برای افزایش طول عمر - پارسی طب

fa.parsiteb.com/خوراکی-اعجاب-آور-برای-افزایش-طول-عمر/

صفحه اصلی تندرستی و تغذیه خوراکی اعجاب آور برای افزایش طول عمر ... ۹ برابر کیوی ذخیره آنتی اکسیدان دارد به همین دلیل است که میوه های قرمز بیماری های اختلال در باسازی عصبی مانند (آلزایمر) پیشگیری ... ماهی سرشار از امگا ۳ است و به خاطر فوایدش برای سیستم قلبی و عروقی مشهور شده است. ... طرز تهیه شربت رفع گرفتگی رگ ها.

اسرار طول عمر ژاپنی‌ها چیست؟ - دکتر کرمانی دکتر کرمانی

mag.kermany.com/اسرار-طول-عمر-ژاپنی‌ها-چیست؟i/

خوردن ماهی به جای گوشت قرمز اولین رمز طول عمر ژاپنی‌هاست که به کاهش خطر حملات قلبی منجر ... در ژاپن خام مصرف نمی شوند و روش‌های آماده‌سازی متعددی از جمله کبابی کردن، پختن، ... اشباع شده موجود در گوشت و لبنیات باعث افزایش کلسترول خون می‌شود. 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو