ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه برای همیشه

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه برای همیشه

.

کسب درآمد

.

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه برای همیشه

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه برای همیشه

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه

 

همسر عاشق ، افزایش محبت بین همسران

عشق خریدنی نیست ، فروختنی هم نمی تواند باشد برای آنکه همسرتان را عاشق خود کنید باید راهش را بلد باشید . راه و روش هایی که ترفند داشتن همسر عاشق و تقویت علاقه بین زن و شوهر است.

 

 

 

ترفندهای داشتن همسر عاشق و تقویت عشق در زندگی

عشق خریدنی نیست ، فروختنی هم نمی تواند باشد پس نمی توان کسی را به راحتی عاشق کرد . همسر شما باید عشق واقعی شما باشد تا بتواند عاشق شما بماند. همسر عاشق داشتن نیاز به ایجاد محبت و علاقه ی واقعی است.

محبوبیت یک امر مادرزادی و ارثی نیست. در این مطلب می خواهیم از برخی رازهای محبوب شدن برای همسر پرده برداریم و به شما یاد دهیم چطور پایه های زندگی تان را از همین حالا محکم بچینید که دیوارتان تا ثریا کج نرود.

راه و روش همسر عاشق و رومانتیک بودن

امن باشید

همه همسران نیاز دارند در زندگی احساس امنیت کنند و در صورتی جذب طرف مقابل می شوند که چنین احساسی را به آنها بدهند. خود شما هم دوست دارید در لحظه ای که سکوت کرده اید و در لاک خودتان فرو رفته اید، همسرتان کنارتان بنشیند و در مورد حسی که در این لحظه دارید، با شما حرف بزند.

بیشتر افراد دوست دارند، شرایطی امن داشته باشند تا بتوانند نگرانی ها و استرس های خود را بیرون بریزند. راه پیدا کردن محبوبیت در دل همسر این است که به طرف مقابل نشان دهید می توانید این فضای امن را برایش مهیا کنید.


همسر عاشق ، افزایش محبت بین همسران ، تقویت رابطه با همسر

راه و روش داشتن همسر عاشق

به آزادی اش احترام بگذارید 

در دوران نامزدی و آشنایی به او نشان دهید که شما هیچ نمی خواهید شخصیتش را تغییر دهید، با این کار ثابت می شود که شما او را همان طور که هست، قبول دارید.
با این کار به او حس آزادی می دهید. اصلا برای طرف مقابل محدودیت ایجاد نکنید. افراد از محدود شدن متنفر هستند بنابراین محدودیت ایجاد نکنید. با این کار او احساس بهتری نسبت به شما پیدا می کند.

به او احساس حمایت بدهید 

بیشتر افراد در مواقع سختی به یک پشتیبان نیاز دارند. در صورتی که شما برای طرف مقابل نقش یک حامی را داشته باشید برایش رضایت بخش است و حس خوبی به او منتقل می کنید.
نباید در برابر او بی تفاوت باشید پس از هرگونه کمکی دریغ نکنید. همچنین به او برای کسب انرژی دوباره و متعهد بودن در کارهایش فرصت دهید.

به او نگاه کنید 

دو فردی که عمیقا عاشق یکدیگر هستند، 75 درصد از زمانی را که گفتگو می کنند، به یکدیگر نگاه می کنند و هنگامی که فرد ناخوانده ای میان صحبت شان وارد می شود، آهسته تر روی از یکدیگر برمی گردانند.

در گفتگوهای معمولی، افراد 30 تا 60 درصد از وقت را به نگاه کردن به یکدیگر اختصاص می دهند.

دادن حس خوب را فراموش نکنید 

تا آنجا که برایتان مقدور است از تشویق طرف مقابل خودداری نکنید چون وقتی او را نسبت به خودش خوش بین می کنید او به شما نیز خوش بین می شود.

روشن تر بگوییم وقتی که مرتب از دیگران انتقاد کنید بالاخره به جایی می رسید که آنها را نسبت به خودشان بدبین می کنید و این بدبینی سرانجام به خود شما باز می گردد و به محبوبیت تان لطمه می زند. این طبیعت بشر است که از آدمی که به شدت از او انتقاد کند، خوشش نمی آید.


همسر عاشق ، تقویت رابطه با همسر ، راههای دوست داشتن همسر

 داشتن همسر عاشق و افزایش محبت در زندگی مشترک

برایش بهترین باشید 

به او نشان دهید که می خواهید برایش بهترین باشید. به خودتان برسید و برای ارتقای جسمی و روحی و اجتماعی خود وقت صرف کنید و او را تشویق کنید که در همین مسیر قدم بردارد.
رسیدگی و توجه دقیق به پوشش، انضباط و آراستگی می تواند شما را خواستنی تر کند.
اگر چه ما معتقدیم لباس شرافت نمی آورد ولی انضباط شرافت می آورد. حضرت نبی اکرم (ص) هنگام خروج از منزل عطر مخصوص استفاده می کردند، موهای خود را شانه و لباس ها و عمامه خود را منظم کرده و سپس خارج می شدند.
چرا که ظاهر زیبا و آراسته جاذبه آفرین و محبوبیت آور است. زیبایی درون و آرامش و نظم درونی شما هم می تواند به همین میزان باعث محبوبیت شما شود.درباره اسرار طرف مقابل، عیب پوش و رازدار باشید. عیوب او را برای هیچ کس حتی والدین خود بیان نکنید.
آیه قرآن می فرماید: «هن لباس لکم» یعنی زن ها باید پوشش مناسب برای عیوب مردان باشند. آنقدر باید در پوشش عیوب دقیق و حساس باشید که حتی اگر کسی قسم خورد که همسر شما فلان عیب را دارد شما هم قسم بخورید که خیر، از این عیب دور است و اینطور نیست.

 

چکار کنم شوهرم عاشقم بشه - تــــــــوپ تـــــــــاپ

www.toptoop.ir/468064.../1278706-چکار-کنم-شوهرم-عاشقم-بشه.html

چکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟! بله سوالی که بارها و بارها توسط کاربران و اعضای سایت توپ تاپ و در سایر سات ها و انجمن ها از طرف خانم های مطرح میشود |این سوال و این مسعله ...

چیکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ - صفحه 1 - نی نی سایت

www.ninisite.com › تبادل نظر › متفرقه › عمومي

۱ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 10پست - ‏8 نویسنده

چیکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟ ... عاشق بودن نیازی به ژل و این چیزا نداره که! ... میدم بجای این خرجای بیخود سیرتم رو خوب نگه دارم شوهرم عاشقم بمونه.

در شرف عقد هستم، چه کار کنم شوهرم عاشقم بشه ؟ :: خانواده برتر

https://khbartar.blog.ir/.../در-شرف-عقد-هستم،-چه-کار-کنم-شوهرم-عاشقم-...

۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - میخوام نظرتون رو در مورد اینکه چه جوری کاری کنم شوهرم عاشقم بشه و همیشه ... بازم میگم زیاده روی نکن بزار گاهی شوهرم تو بعضی کار ها پیش قدم بشه .

راهکار عاشق کردن یه مرد به زن چیه؟ • دونفره

2nafare.com/question/راهکار-عاشق-کردن-یه-مرد-به-زن-چیه؟/

کلاً همسرم بهم بي توجه شده و فقط شبا اونم گاهي بهم ابراز علاقه مي کنه. ... به یک نحو فقط تاسف میخورم ولی واقعا یکی مثل من که دنبال یک رابطه سالمه آیا باید تنها بمونه ؟ ... من عاشق یک دکتر شده ام باید چکار کنم که اونم عاشقم بشه سنم کمه 14 سالمه.

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه - نمناک

namnak.com/27875-چیکار-کنم-همسرم-عاشقم-بشه-.html

همسر عاشق و چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و راههای عاشق کردن مردان و زنان و چطور همسر عاشق باشم و افزایش عشق در زندگی مشترک رفتار با همسر برای محبت درنمناک.

چگونه زن و شوهري صميمي باشيم؟! | زیباشو دات کام

www.zibasho.com/archives/2360/comment-page-1

۲۱ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - دوست داشتن و عاشق یکدیگر بودن لزوما موجب سازگاری افراد نمی‌شود. ..... دارم چیکارکنم که زندگیم ازهم نپاشه اونم عاشقم بشه توروخدا هم راهنماییم .... خدای همسرم خیلی غرغر های منو تحمل میکنه نمی دونم چیکار کنم که با این ..... با اینکه دیوونه وار دوستش دارم و خودشم میدونه فقط آرزو میکنم بی من تو این دنیا بمونه و زندگی کنه.

هنر زن بودن - Mandana In Red

mandanainred.persianblog.ir/post/227/

۳۰ خرداد ۱۳۸۶ ه‍.ش. - محترمانه خدمتتون عرض کنم که نمی شه! .... زنه می گه شوهرم منو دوست نداره، یه دعایی بنویس که شوهرم عاشق من بشه و جز من به هیچ زن دیگه ای نگاه نکنه.

ترفندهای زنانه در همسر داری - شهربانوها

shahrbanoha.blogfa.com/cat-1.aspx

ولی خودم پندهایی که از موضوع گرفتم رو شمردم و دلم خواست باهاتون شریک بشم. ... من چند روز پیش یه مهمونی برگزار کردم به مناسبت اینکه خاله همسرم که مادرشوهر ..... 6- مدیریت، مدیریت، مدیریت در زندگی و رفتار (عاشق رفتارهای پدر و مادرشوهرمم وقتی با هم حرف ... یا چی کار باید کنن، من آدم فضولی نیستم ولی رو رفتارهاشون خیلی دقت کردم ...

چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه | فیدگاه

feedgah.com/lastnews/.../چیکار-کنم-همسرم-عاشقم-بشه-و-عاشقم-بمونه/

۳ روز پیش - چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه عشق خریدنی نیست ، فروختنی هم نمی تواند باشد برای آنکه همسرتان را عاشق خود کنید باید راهش را بلد ...

چیکار کنم دوباره عاشقم بشه

hitit.mahak.xyz/+چیکار+کنم+دوباره+عاشقم+بشه

اگه عاشقت بشه چیکار کنی چیکار کنم عاشقم بشه - صفحه 1 چرا همسرم دیگه عاشقم نیست ؟ چیکار کنم ... صفحه 1 روان - چی کار کنم تا عشقم عاشقم شه و کنارم بمونه؟

 

چه کنم همسرم به من بیشترعلاقه مند شود ؟ - سوال و جواب های ...

ravanshenasi.ravabet.com/.../چه-کنم-همسرم-به-من-بیشترعلاقه-مند-شود-؟

۱۶ اسفند ۱۳۸۹ ه‍.ش. - در بسیاری از جلسات مشاوره به کرات با این سوال خانم ها مواجه شده ام که می پرسند چه کنم همسرم به من بیشترعلاقه مند شود و فکر خیانت به سرش نزند؟

محبوب شدن برای شوهر

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=117501

۱۷ اسفند ۱۳۸۸ ه‍.ش. - چگونه شوهر خود را خوشحال کنیم؟ ... بهترین لباسها و پوششها را نزد همسر خود داشته باشید ، نه اینکه .... سر یکی باشه از خدا میخوام اخلاقش درست بشه بتونم راحتتر زندگی کنم ... برا زندگیم همه کار میکنم ولی شوهرم نمیتونه عاشقم باشه،هیچوقت این .... اگه من این کارا رو بکنم پس حضرت آقا چکار کنن که بنده بفهمم عاشقمن.

چگونه شوهرمان را مجذوب کنیم ؟

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=186954

۲۳ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. - چرا قلب همسرش را جذب نکرده، بلکه از دست داده است؟ .... کمکم کنید توروخدا شوهرم مدام میره توتلگرتم من مخالفم چیکارکنم ... من تازه ۳ماه نامزد کردم عاشق شوهرم هستم او من خیلی روش حساسم حتی اگه اسم یخ زن دیگه بیاره ... بگم محبت کردن زحمت کشیدن نیست محبت کن تا بهت محبت بشه احترام بزار روی حرف شوهرت حرف نزن ...

چگونه همسرتان را برای همیشه عاشق نگه دارید - انجمن نوعروس

www.nowaroos.com › کلوپ › من و همسرم...

۷ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - RE: چگونه همسرتان را برای همیشه عاشق نگه دارید. (۵-بهمن-۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ... که باعث میشه الکی گیر بدم و عصبیش کنم. ... نه اینکه اصلا نباشی تا نبودنت عادت بشه Heart. جستجو .... همیشه به همسرم روحیه میدم و میگم که بهش افتخار می کنم.

عشوه های زنانه نازهای دخترانه

naaaz.blogfa.com/

ببخش، بابا طفلی فشار کار مریضش کرده بود مامان ازم خواست بیشتر بمونم. ... نمی دونم چه کار کنم آخه نمی تونم برم راس راس تو چشاش زل بزنم و بگم دوست دارم؟ ... گفتم از کجا معلوم که همسر داره، واسه اینکه دوس داره زیبا جلوه کنه شاید این کارو می کنه. ..... پسری که واقعا بتونه عاشقم بشه و به پایبندیهام احترام بذاره و خودشم اونجوری باشه.

چه کار کنم از پرخاشگری دست برداره و... - انجمن مشاوره ازدواج ...

www.taahod.com › ... › مشاوره خانواده › اختلاف یا درگیری با همسر

۲۵ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 7پست - ‏3 نویسنده

جمله حسین پور باعث شد تمام توضیحات بشه چند سطر مختصر ... و آشپزی تون ، شما رو به عنوان شخصی معرفی کنه که برای وجود همسرش ارزش قائل هست.

چه کار کنم که شوهرم بهم وابسته بشه؟؟ - انجمن مشاوره ازدواج ...

www.taahod.com › ... › مشاوره خانواده › اختلاف یا درگیری با همسر

۲۴ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - 7پست - ‏4 نویسنده

و میخوام کاری کنم که شوهر منم بهم وابسته بشه یه چیز دیگه که منو زیادی آزار .... اما نمیدونم در این باره چیکار کنم یعنی نمیدونم که با این همه اختلافی که بین .... رفت و آمد کنیم ولی میترسم همینطور بمونه و گذشت زمان اوضاع رو بدتر بکنه.

دی ۱۳۹۱ - زنانه تر از هر زنی. . .مژگان2

zananetar1.blogfa.com/1391/10

خواستم داستان خودمو تعریف کنم شاید برای بقیه عبرتی بشه ،اگه دوست داشتی بزار ... ازم خواست که کنارش بمونم و بشناسمش بعد هر تصمیمی میخوام بگیرم ... بهترین دوران زندگیم، به چشم همسرم بهش نگاه میکردم و با اصرار های اون راضی شدم .... پ ن3:آدم ها عاشق میشن و این دست خودشون نیست اما طرز رفتارشون و برخوردشون به فطرت و ...

حرفهای دلم عاشقم

ashegshekaste.blogfa.com/8907.aspx

همون بهتر عاشق شدی پر کشیدی، پرنده نمیتونه یک جا بمونه. من از روزگار تو ..... سر دو راهی موندم بگو برم یا باشم*** چیکار باید میکردم تا تو دل تو جا شم ... نمیشه از تو رد بشم *** بد جوری وابسته شدم ... من هیچ وقت همسر مورد علاقه ام رو نتونستم پیدا کنم.

مهر 1391 - روزهاي بعد از ازدواج

mahdodeyeeshgh.blogfa.com/9107.aspx

اينهارو فقط مي تونه يك زن عاشق درك كنه كه من چي مي گم ... نبودم دختره بدي هم نبودم كمكم كن عاشقم باشه عاشقش باشم عاشقم بمونه و بهم ثابت كن . ... اين حتي باعث مي شه اونم بفهمه پسرش منو دوست داره و دلش قرص بشه ولي دريغ. ... نمي خوام همسرم دعوا كنه نمي خوام گله كنه فقط دوست داشتم بهشون بگه دوستم داره همين و همه اون .... نمي دونم چي كار كنم.

چرا همسرم عاشقم نیست؟ - مجله گیزمیز

gizmiz.com/why-does-not-my-husband-love-me/

۲۹ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - X چگونه همسر خود را عاشق کنیمX عشق به همسرX دلزدگی در ازدواجX همسران ... آدم باید خیلی گستاخ بشه راحت حرمت شکنی کنه و یسری حرفایی که نباید بزنه رو بزنه . ..... تا حالا شده یه مرد زندار بهت بگه بابا جان مگه عقلتو از دست دادی زن میخوای چیکار هیچی توش نداره از مجردیت استفاده کن ؟ ..... امیدوارم همیشه همینجور بمونه.

چطور دل یه پسر رو بدست بیاریم؟! - دنیایی به نام «من»

donyaeebenameman.blogsky.com/.../چطور-دل-یه-پسر-رو-بدست-بیاریم...

۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... پسر فک میکنی یه دختر چیکار کنه کسی رو که دوس داره بهش علاقه مند بشه؟ ... کاری کنی که به زور کسی بخواد دوستت داشته باشه یا عاشقت بشه.

چکار کنم شوهرم عاشقم بشه؟ ️

ahmadgh75-ba.avenblog.ir/.../چکار+کنم+شوهرم+عاشقم+بشه؟++❤️⚜❤️⚜...

۶ روز پیش - وقتی که عاشقم شدی پاییز بود و تو آسمون آرزوت هزارتا بادبادک بود .... نمیدونم چکار کنم به نظرم برای بچه8ساله خیلی زوده که من اجازه بدم هروقت خواست بره بیرون. ... زیاد داشته باشم ولی خوشحال میشم اون مختصر دوستامم باقی بمونن.

چگونه فردی را عاشق خود کنیم؟ - آلامتو

www.alamto.com › سبک زندگی › ازدواج

۲ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - چگونه یک فرد خاص را عاشق خودمان کنیم,چگونه یک دختر را عاشق خود کنیم,چطوری یک ... بخاطر کس دیگری ترکتان میکند · 7 رازی که یک زن می‌خواهد همسرش بداند · تور لحظه ..... من با خودم گفتم جوری بهش کم محلی می کنم تا ادم شه و هم از ترکشاش دور بمونم … ...... چیکار کنم دوس پسرم بیشتر وابستم بشه و دوسم داشته باشه.

جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا

www.javuni.ir/

... با یک سبزی ضد سرطان سینه شوید! چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه ازدواج یک مرد با چهار خواهر! + عکس احتمال برگزاری بازیهای یورو 2016 بدون تماشاگر!

آیا باید همسر‌ خیانتكار را بخشید؟ | www.WeAre.ir مجله علمی ...

www.weare.ir › برتر

۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - فهمیدن این موضوع که همسرتان خیانت می‌کند سخت است زیرا همسر خیانت کار برای .... کنم زندگی موًدوست دارم اما شوهرم کلا از چشمم افتاده چیکار کنم برم یا بمونم ... منم دقیقا مثل شما هستم یه پسر ۴ ساله دارم و عاشق شوهرم بودم ۵ ساله با یه زن ... بهش نگفتم میترسم بگمو پرده های بینمون برداشته بشه نمیدونم چیکار کنم.

12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › سبک زندگی › رابطه و ازدواج

۱۱ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - 12 راز زنانی که شوهرشان عاشقشان است همسر داری،زناشویی،ازدواج،همسر صادق باشید. ... حالا مي‌خواهيم يك راز بزرگ را برايتان فاش كنيم. .... اگر اين‌طور باشد بايد بگوييم كه او يك مرد عاشق است. ..... اون هرچی وابستگی مون بیشتر میشه سرد تر باهام برخورد میکنه و اسرار داره همین ا رابطه رو کات کنه واسه من سخته چه کار کنم؟

(طبق قانون جذب) ما چه کسانی را جذب می کنیم؟ | پورعلی.نت ...

www.pourali.net/1388/08/947.html

یعنی تا اندازه ای می توانیم تعیین کنیم که چه کسی را جذب خواهیم کرد. ... اما جذب دوستان و همسر مسئله ای است که تا اندازه ای می توان در آن به صورت اختیاری عمل نمود. ما همیشه افرادی .... اره عزیزم من با استفاده از قانون جذب کاری کردم ک با تمام غیرممکنا عاشقم بشه . ..... واردم تورو خدا دعام کنید و راهنمایی که چکار کنم چون دارم از غصه دق می کنم.

با یک سبزی ضد سرطان سینه شوید! - سرگرمی جدید

downloadfun7.ir/news/4825

۴۳ دقیقه پیش - سرطان سینه ، چگونه با هویج از سرطان سینه پیشگیری کنیم؟ منبع: نمناک. مطالب مشابه ... چیکار کنم همسرم عاشقم بشه و عاشقم بمونه ...

هر کی شکست عشقی خورده وارد بشه

djamp.mohammad.loxblog.com/

آنها عاشق «آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا»هایی هستند که شهریار بعد از شکست .... باز گیر داده باهام دوس شو بازم اومد تو زندگیم دست بردار نیست نظر بدین چیکار کنم .... تو همسر اینده ی پسرمی تا اینکه پارسال بهم گفت میخواد با دخترخالش ازدواج کنه ..... عشق واقعی که طرف واقعا با تموم وجودش

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو