ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

کوتاهی مو ،موهامو کوتا کنم یا نه. چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

کوتاهی مو ،موهامو کوتا کنم یا نه. چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟

.

کسب درآمد

.

کوتاهی مو ،موهامو کوتا کنم یا نه. چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟

کوتاهی مو ،موهامو کوتا کنم یا نه. چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟

 موهامو کوتا کنم یا نه

 Xکوتاهی مو ، چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟

نکات مهم در مورد کوتاهی مو 

 کوتاهی مو

  چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟

نکاتی که باید قبل از کوتاهی مو بدانید 

چگونه موهایی سالم و جذاب داشته باشیم؟ 

 

قبل از کوتاهی مو این رازها را بدانید


کوتاهی مو ، قیچی زدن موها

بعد از بازگشت از سالن زیبایی احساس می کنید که نتیجه ی دلخواهتان را از کوتاهی مو ندارید میدانید چرا ؟ چون تنها به قصد کوتاه تر شدن موهایتان به آرایشگاه رفته بودید و توجه شما به نکات

نکاتی که باید قبل از کوتاهی مو بدانید

کوتاهی مو یکی از دلایل مراجعه خانم ها به سالن های زیبایی است. بسیاری از ما بدون داشتن مدل و آگاهی خاصی به آرایشگاه می رویم و بعد از کوتاه شدن موهایمان تازه متوجه می شویم که تصمیم و انتخابمان اشتباه بوده است اما دیگر موها کوتاه شده را نمی توان بازگرداند پس بهتر است قبل از قیچی زدن موها یک سری نکات مهم در این رابطه را بدانیم.

نکاتی که به شما کمک می کند کوتاهی مو مناسب را داشته باشید،:

- کوتاه نمودن موها با دفعات بیشتر، باعث نمی شود که رشد موهای شما بیشتر شود:

دور ریختن انتهای موها، تاثیر مستقیمی بر رشد موهای شما ندارد. زیرا انتهای مو، تاثیری روی فولیکول های پوست سر، که تعیین می کنند موها با چه سرعتی و چه مقدار رشد کنند، ندارد. پیرایش مو در واقع، موهای شما را برای رشد، سالم تر نگاه می دارد.

- همیشه میتوانید موهایتان را بیشتر کوتاه کنید:
اگر 100 درصد مطمئن نیستید که می خواهید موهایتان را کوتاه کنید، قسمت کوچکی از موهایتان را که کمتر از مقداریست که در نظر دارید ، کوتاه کنید. همیشه فرصت این را دارید که موهایتان را کوتاه کنید بنابراین از مقدار کوتاه تر شروع کنید تا ببینید ابتدا چه احساسی به آن دارید.

- گاهی پیرایش موها را به تعویق بیاندازید:

گاهی فواصل زمانی بین پیرایش موهای خود را تغییر دهید، مثلاً به جای مرتب سازی معمول 6 یا 8 هفته ای، وقفه ای 3 یا 4 ماهه، بین پیرایش موها ایجاد نمایید. زیرا حدوداً هر سه یا چهار ماه، انتهای موها شروع به دوشاخه شدن می کند (اصطلاحاً موهای شما موخوره می گیرد) و این زمانی است که موهای شما واقعاً نیاز به پیرایش دارد.

کوتاهی مو ، قیچی زدن موها ، كوتاه كردن موهاي بلند

نکات مهم در مورد کوتاهی مو

- به گردن تان فکر کنید:
ایا با گردنتان راحت هستید؟ بعضی دخترها نیستند! وقتی موهایتان را کوتاه میکنید ، مویی ندارید تا گردنتان را پشتش پنهان کنید.
اگر واقعا می خواهید این کار را انجام دهید، پس انجام دهید !

- ایجاد لایه، مطابق با جنس مو:

زمانی که موهای خود را کوتاه می نمایید، مطابق جنس موهایتان آنها را خورد نمایید. موهای با جنس مجعد و محکم، با تکه هایی که کاملاً متقارن و یکدست نیستند، زیباتر می شوند. در صورتی برای موهای صاف، هر چقدر این تقارن و تباسب حفظ شود، بهتر است.

- کوتاهی موها را خودتان انجام ندهید:
من همیشه موهایم را خودم کوتاه میکنم اما همچین کوتاهی شدیدی را هرگز خودم انجام نمی دهم. بعضی اصلاحات را اگر می توانید انجام دهید اما همیشه بهترین کار این است که با یک حرفه ای قبل از شخم زدن موهایتان در دستشویی مشورت کنید.

 کوتاهی مو ، كوتاه كردن موهاي بلند ، کوتاهی موی زنان 

کوتاهی مو مدل خورد یا ساده

کوتاهی موها را خودتان انجام ندهید

 - شامپو نمودن مو قبل از کوتاهی را حذف نمایید:

به هر حال بعد از کوتاهی، شما باید موهای خود را بشویید. پس نیازی نیست که دو بار موها و پوست سر خود را شسته و خشک نموده و به آنها آسیب بزنید.

- نوع موهایتان را در نظر بگیرید:
شما میتوانید با هر نوع جنس مویی، موهایی کوتاه داشته باشید اما به موهایتان فکر کنید. موهای من در ریشه فر هستند که به این معناست که نمی توانند به خوبی دختری با موهای صاف، مدل کوتاه داشته باشند.

- بهتر است موهای طبیعی را در حالی که خشک هستند پیرایش نمایید:

برای خانم هایی که موهای با حالت طبیعی دارند بهتر است که موهایشان موقع کوتاه شدن خشک باشد. در این حالت نتیجه کار بهتر خواهد بود. البته تشخیص این موضوع را به آرایشگر خود واگذار نمایید.

- تمام چتری ها مساوی کوتاه نمی شوند:

اگر به این موضوع فکر می کنید که موهایی با مدل چتری داشته باشید، ابتدا متوجه شوید که چه چیزی برای صورت شما و جنس موهای شما بهترین حالت را دارد. چتری های بلند و باریک، برای صورت‎ های مربعی شکل مناسب است، در صورتی که چتری کوتاه برای صورت های گرد زیباتر خواهد بود.

کوتاهی مو  ، کوتاهی موی زنان ، نکات کوتاهی مو

قبل از کوتاهی مو به چه چیزهای دقت کنیم

- موهای کوتاه کار بیشتری می برند:

کوتاه کردن موها باعث نمی شود که مراقبت از آنها راحت تر شود. بلکه نگهداری مناسب از موهای کوتاه، مستلزم مراجعه بیشتر و مرتب تر به سالن زیبایی می باشد، تا حالت و سبک موهای شما در وضعیت مناسبی حفظ شود. بنابراین اگر موهای کوتاهی دارید با توجه به رشد موهایتان، در زمان مناسب خود به سالن مراجعه نمایید.

- اگر موهای خود را به مقدار کم و در دوره‎های منظم کوتاه نکنید، موخوره به سراغ موهای شما خواهد آمد:

اگر به صورت مرتب موهای خود را کوتاه نکنید، موخوره های پایین مو بیشتر شده و به تدریج به سمت بالای مو می آیند و باعث شکنندگی و ضعیف شدن موهای شما می‎ شوند. اگر در پایین موهای خود تعدادی موی دو شاخه شده مشاهده نمودید، یعنی زمان آن است که به برای کوتاهی مو به آرایشگاه مراجعه نمایید.

- چند گزینه برای مدل کوتاهی مو داشته باشید:

وقتی به سالن زیبایی مراجعه می نمایید، ممکن است آرایشگر شما، به شما بگوید که این مدل یا حالت خاص، با توجه به جنس موهای شما، برای شما مناسب نیست، و یا اینکه نیاز به نگهداری و کار بیش از آنچه شما فکر می کردید، خواهد داشت. بنابراین داشتن گزینه های مختلف، باعث خواهد شد که در نهایت رضایت بیشتری از کوتاهی موهای خود داشته باشید و خوشحال تر به خانه بازگردید!

کوتاهی مو ، چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟

قبل از کوتاهی مو این رازها را بدانید | بروز باش
berozbash.ir/1394/12/15/قبل-از-کوتاهی-مو-این-رازها-را-بدانید/
۳ ساعت پیش - خانه » اخبار روز » قبل از کوتاهی مو این رازها را بدانید. قبل از کوتاهی ... نکاتی که به شما کمک می کند کوتاهی مو مناسب را داشته باشید،: – کوتاه نمودن ...
قبل از کوتاهی مو این رازها را بدانید - یاس کمپ | ارشیو کامل وب ...
yascamp.ir/قبل-از-کوتاهی-مو-این-رازها-را-بدانید.html
بعد از بازگشت از سالن زیبایی احساس می کنید که نتیجه ی دلخواهتان را از کوتاهی مو ندارید میدانید چرا ؟ چون تنها به قصد کوتاه تر شدن موهایتان به آرایشگاه رفته ...
نکاتي که بايد قبل از کوتاه کردن مو بدانيد+عکس
orange-carrot.rozblog.com/post/643
۸ ساعت پیش - ... بدانيد+عکس 1 . نکاتی که قبل از کوتاه کردن موها بهتر است آنها را بدانید - بیتوته .... با این حال موهای خیلی کوتاه را نیز می توان اکستنشن کرد. .... اکستنشن مو ... رازهای که آرایشگران هنگام کوتاه کردن مو نمی گویند | مجله تخصصي .
جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 2015 - نمناک
namnak.com/9675-مدل-مو-و-رنگ-مو-2015.html
جدیدترین مدل مو و رنگ مو که برای مدلینگهای 2014-2015 در نظر گرفته شده بود را در .... کوتاهی مو قبل از کوتاهی مو این رازها را بدانید بعد از بازگشت از سالن زیبایی ...
۱۰ چیزی که باید قبل از کوتاه کردن موهایتان بدانید | نیلگون ...
nilgoon-mag.com › زيبايی
۴ روز پیش - ۱۰ چیزی که باید قبل از کوتاه کردن موهایتان بدانید. 4 ساعت پیش ... فکر کنید. موهای من در ریشه فر هستند که به این معناست که نمی‌توانند به خوبی دختری با موهای صاف، مدل کوتاه داشته باشند. .... راز زیبایی پوست زنان کره‌ای. تیر ۱۴ ...
رازهای که آرایشگران هنگام کوتاه کردن مو نمی گویند | مجله ...
lifemag.ir › مو › آموزش کوتاه کردن مو
تازگي‌ها موهايتان را كوتاه كرده‌ايد و كسي اين حرف‌ها را به شما زده است؟ ... آرايشگران حرفه‌اي هميشه رازهايي درباره كوتاه كردن مو و آرايش مو مي‌دانند كه آن را به عنوان ... يا با نزديك‌ترين دوست‌ خود دعوا كرده‌ايد، بدانيد كه اصلا وقت خوبي براي رفتن به آرايشگاه و ... معمولا قبل از كوپ بايد موها را شست و با حوله آب اضافي آن را گرفت به‌طوري كه حالت و ...
همه چیز در مورد اکستنشن مو که باید بدانید،اکستنشن مو ...
www.akairan.com/khanevadeh/arayesh1/20131213048.html
5 نکته که قبل از اکستنشن مژه باید به آن توجه کنید · چرا خانم ها ... همه رازهای اکستنشن · راهنمای کامل .... با این حال موهای خیلی کوتاه را نیز می توان اکستنشن کرد.
آرایش صورت,تاتو,,مدل مو,رنگ مو,مدل مو مردانه,مو,ارایش مو ... - جذاب
www.jazzaab.ir/news_cats_19.html
آرایش مو,انواع رنگ مو,ماسک مو,مدل کوتاهی مو,مدل موی باز,مدل موی مردانه, آرایش چشم,مدل ابرو ... موقع برداشتن ابرو این نکات را باید بدانید .... رازهای زیباتر شدن با آرایش.
۱۹ راز زیبایی که برای هر جوان لازم است را می دانید ؟
tasalamati.com/e/v7bpz/
بنابراین ما در این نوشته ۱۹ چیزی که آرزو داشتیم در نوجوانی بدانیم را با شما به ... کوتاه کردن مو بصورت لایه لایه برای هر نوع مویی عالی است: موهای فر، صاف و مواج. این ...
رمز و راز مراقبت از موهای کم‌پشت - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/sara/.../رمز-و-راز-مراقبت-از-موهای-کم‌پشت
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ ه‍.ش. - این نرم کننده‌ها تارهای مو را با یک غشای نازک می‌پوشانند و باعث جدا شدن تارهای مو از هم می‌شوند. ... لازم است بدانید آب داغ با از بین بردن روغن طبیعی موجود در سطح موها، باعث کدر شدن و از بین رفتن درخشندگی موها می‌شود. ... لینک کوتاه :.

عروسی رویایی رداستار شوید قبل از عروسی: راز بزرگ خوب به ...
www.hammihan.com/post/9153843
راز بزرگ خوب به نظر رسیدن در جشن عروسی و نامزدی داشتن خواب کافی قبل از آن ... خود را خسته نکنید، همین که بدانید کارها را فراموش نخواهید کرد، خیالتان راحت می شود. ... مدل موی عروس دارد، اگر قرار است موهای تان کوتاه شود، یک هفته قبل از مراسم این کار ...
برای درمان طبیعی سیاهی دور چشم این 5 راز را بدانید
www.hidoctor.ir/23336_برای-درمان-طبیعی-سیاهی-دور-چشم-این-5-راز.ht...
۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - برای درمان طبیعی سیاهی دور چشم این 5 راز را بدانید,:در این بخش ، اول به بعضی از ... برش های سیب زمینی را قبل از خواب روی چشم خود بگذارید. ... آیا فقدان روی باعث کوتاهی قد خواهد شد؟ اگر ریزش مو دارید به این توصیه ها عمل کنید!
لطفاً این 50 راز را در مورد مردان بدانید - آسمونی
www.asemooni.com › فرهنگ › خانم ها
۱۹ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 16 – هرگز تصور نکن از قبل درباره هر حرفی که به تو می زنم فکر کرده ام. از این رو، مرا سرزنش نکن چرا حرفی زده ام که تو را عصبانی کرده است.
راز زیبایی پوست و مو زنان هندی را بدانید
www.kangavaria.ir/-راز-زیبایی-پوست-و-مو-زنان-هندی-را-بدانید.html
راز زیبایی پوست و مو زنان هندی را بدانید تصاویر جالب و دیدنی مطالب جالب و خواندنی, راز زیبایی پوست و مو زنان هندی را بدانید. ... اگر هرازگاهی به زیبایی هندی‌ها فکر می‌کنید ودر این فکر احتمالا تصویر زنی با موهایی بلند و ... قبل از طلوع آفتاب هم بیدار می‌شوند چون معتقدند برای سلامت‌شان بسیار موثر است. بعد از .... لینک کوتاه مطلب.
راز زیبایی زنان جذاب هالیوودی را بدانید!! - سیمرغ
seemorgh.com › سبک زندگی › تناسب و زیبایی › آرایش و زیبایی
۷ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... فاش کنند. در اینجا راز زیبایی برخی از این چهره ها را در سال 2015 برایتان آورده ایم. ... اگر می خواهید روبان از موهایتان نیافتد، قبل از بستن آن کمی اسپری مو به آن بزنید. .... مدل مو زمستانی : بهترین مدل های کوتاهی مو برای زمستان 2016.
چگونه موهای کوتاه خود را خوش فرم نگه داریم ؟ | مه شو
mahsho.com/چگونه-موهای-کوتاه-خود-را-خوش-فرم-نگه-دار/
۱۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدل موی کوتاه بسیار به روز است، اما مراقبت زیادی میخواهد. ... در این حالت قبل از اینکه بدانید مو هایتان به میزان دلخواه بلند شده است! ... ۳ راز طلایی برای داشتن ابرو و مژه هایی بی نظیر بی شک داشتن ابروانی زیبا ،چشمانی گیرا و درخشان ...
کوتاهی مو پیش از رنگ کردن یا بعد از آن - الو دکتر
www.alodoctor.ir/articles/.../کوتاهی-مو-پیش-از-رنگ-کردن-یا-بعد-از-آن
موی خشک و شکننده نمی‌تواند به‌خوبی رنگ را در خود نگه دارد و بعد از مدت کوتاهی رنگش از بین ... روبرو را هم دنبال کنید : پوست و مو رنگ کردن موها زیبایی کوتاهی مو سلامت مو موخوره رنگ مو ... اگر بیشتر از ۸ ساعت در شبانه روز می‌خوابید مواظب این بیماری خطرناک باش. ... هر آنچه باید در مورد جراحی زیبایی پلک بدانید از زبان دکتر جعفری ...
رازهايي كه هر خانمي بايد‌ د‌رباره حالت‌د‌اد‌ن موها بد‌اند‌ - پرشین وی
www.persianv.com/ziba/180220.php
۱۵ دی ۱۳۹۰ ه‍.ش. - ... مي‌رويم آرايشگر د‌ر مد‌ت بسيار كوتاهي موها را آرايش مي‌د‌هد‌ و مد‌ل موها د‌قيقا همان مي‌شود‌ كه مي‌خواهيم. ... د‌ر اين مطلب قصد‌ د‌اريم از راز كارهاي آرايشگر به شما بگوييم. ... بايد‌ بد‌انيد‌ آرايشگرها هيچگاه وقت چند‌اني را صرف موهاي پشت و زير نمي‌كنند‌، پس شما هم بيشتر ..... قبل از این که طلاق بگیرید این سوالات را از خودتان بپرسید!
6 راز آرایشی مهم که برای زیباتر شدن باید بدانید - نیک صالحی
www.niksalehi.com/zibaee/archives/020888.php
آیا کوتاه کردن مو باعث رشد سریع موها می شود؟ ... برای حفظ فرم لب‌ها و جلوگیری از خشك شدن و پوسته‌پوسته شدن آنها قبل از رژ زدن كرم ویتامین E روی ... علاوه بر این باید بدانید شستن كمتر موها مساوی است با دوام بیشتر رنگ مو چون وقتی موها را زیاد ...
فـوت های کوزه گـری در رنـگ مو - آفتاب
www.aftabir.com › مقالات › بهداشت و درمان › بهداشت فردی و عمومی
۱ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - این موها در مقایسه با سایر موهای سفید به سرعت رنگ خود را از دست می دهند. ... هفته قبل از نرم کننده استفاده کنید، چون موهای خشک رنگ را مدت کوتاه تری در خود نگه می دارد، حتما باید موهای ... ۶ راز آرایشی مهم که برای زیباتر شدن باید بدانید.

با این رازهای آرایشی 10 سال جوان تر شوید! - میهن فال
www.mihanfal.com › سبک زندگی › آرایشگری
۱۵ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - جالب است بدانید با مواد طبیعی نیز می توانید به لب ها حجم دهید مثلا استفاده .... این کار دو حسن دارد اول اینکه موی کوتاه سن شما را پایین تر نشان می دهد و دوم ... کنید کافی است قبل از رژ کمی دارچین روی آن بمالید البته اثرش موقت است.
سرخاب سفیداب - ۱۹ راز زیبایی که هر جوانی باید بداند
fitnessmagazine.ir/beauty/makeup/19-secrets-teens-should-know/
۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بنابراین ما در این نوشته ۱۹ چیزی که آرزو داشتیم در نوجوانی بدانیم را با شما به اشتراک میگزاریم. ... این مدل کوتاه کردن مو باعث می‌شود تا موهای نازک ضخیم‌تر، موهای فر مرتب .... این نکات را قبل از شروع تمرینات دایره‌ای با وزنه بخوانید.
نکات سلامت مو - پارس ناز
www.parsnaz.ir/news_cats_1068.html
نکات سلامت مو,تقویت مو,رنگ مو,علت ریزش مو,درمان موهای چرب,شامپو مو,درمان ریزش مو,مراقبت مو,رشد مو,جلوگیری از ریزش مو,فر کردن مو,درمان موخوره,درمان شوره ... سن سفید شدن و راز کندن مو ... موهای کوتاه و تاثیرات مثبت آن ... اگر کنجکاو هستید تا بدانید علت سفید شدن مو چیست ... قبل از فر کردن موهایتان این مطلب را بخوانید (سلامت موها).
پوست و مو : پزشکان ایران
www.pezeshkan.org/?cat=62
این وبگاه ممکن است به رایانهٔ شما آسیب وارد نماید.
۲۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - _ نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که با موی خود به ملایمت رفتار کنید. .... اکبری در پایان خاطرنشان کرد: استفاده از کرم رازیانه در شب قبل از خواب ..... دارند، متعجب می‌شوید و تصور می‌کنید راز خاصی در این درخشانی نهفته است. ... با دیگران مقایسه کنید، راه‌های حفظ شفافیت و زیبایی پوست را بدانید.
۱۰ نکته آرایشی که باید قبل از کوتاه کردن موهایتان بدانید ...
www.collectionbetter.ir/۱۰-نکته-آرایشی-که-باید-قبل-از-کوتاه-کردن/
۱۰ نکته آرایشی که باید قبل از کوتاه کردن موهایتان بدانید, آرایش کردن مو, آرایش مو, ... همه قرص‌ها و داروها دارای عوارضی هستند که این عوارض در برخی افراد با شدت کمتری ...
بهترین سایت مدو زیبایی,ارایش و عروس
mod20.ir/
رازهای جوان ماندن (78) · پوست .... بازدید: 1673 | موضوع: مو, روش مدل دادن و بافتن وشینیون موی بلند،کوتاه،صاف و فر,. 1; 2; 3; 4; 5 ... و از آن رنجمی برند. ارگ شما هم موهای کم پشت و نازکی دارید بهتر است از این مدل های مو برای زیباتر کردن موهای تان استفاده کنید. ..... اولین قاعدگی قبل از 10 سالگی امکان بروز بیماری های قلبی افزایش می یابد.
حالت دادن مو ها و راز هایی که باید بدانید‎
www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=934&articleID=935190
۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در این مطلب قصد داریم از راز آرایشگرها درمورد موها به شما بگوییم. ... از بالای سر شروع نكنید چون قد مو را كوتاه می‌كند و موی شما كوتاه به نظر می‌رسد.
راز زیبایی مادر بزرگ ها با طب سنتی: : تندرستی و زندگی ...
www.tebyan-zn.ir/News-Article/healthy_safe_life/.../183509.html
۲۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حتما شما هم مادر بزرگی دارید که می توانید با توصیه هایش پوست و موهای تان را زیبا و درخشان کنید. اگر هم کنجکاو هستید که بدانید ماد ربزرگ من چه نسخه ای برا ی زیبایی ... البته این لیمو جای آکنه های قبلی را که سیاه شده هم سفید تر ا ز قبل می کند. ... اما مراقب باشید از این مرهم در مدت کوتاهی استفاده کنید تا رنگ پوست ...
بهترین ها برای تقویت،رشد و پرپشت شدن مو... - رازهای ...
https://www.facebook.com/permalink.php?id=1450097848583069...
این عوامل شامل سن، وراثت، رژیم غذایی، وضعیت عمومی سلامت فرد و شرایط پوست ... کوتاه کردن مو : هر ۴ تا ۶ هفته سر موها را به مقدار حداقل 2 سانتی متر کوتاه کنید با این ... B اندکی مشکل موهای آسیب دیده و خشک را برطرف می‌سازد اما باید بدانید که تأثیر آن‌ها ... روغن آوکادو : مصرف روغن آوکادو و روغن سیاه دانه 3 ساعت قبل از حمام از تولید دی ...
رنگ مو و آنچه درباره آن باید بدانید - مهمترین اخبار ایران و جهان
vista.ir/article/326736/رنگ-مو-و-آنچه-درباره-آن-باید-بدانید
تا قبل از سال‌های آخر قرن نوزدهم میلادی، رنگ موهای طبیعی و سنتی، تنها راه رنگ کردن ... سنتتیک در فواصل زمانی کوتاه، به شدت به مو صدمه زده و بیشترین آسیب در این ...
چگونه موهایی سالم و جذاب داشته باشیم؟ - بیتوته
www.beytoote.com/attire/hair/hair-slick-whole.html
آرایش و زیباییسلامت موهاچگونه موهایی سالم و جذاب داشته باشیم؟ ... در صورتی که اگر مو کوتاه شود، شیک تر و جذاب تر به نظر می رسد و در این صورت خود ... هم چنین بهتر است موهایتان را به هنگام بستن خیلی به عقب نکشید و هیچ گاه با موی بسته نخوابید.
چگونه موهای سالمی داشته باشیم؟ - کلیدهای طلایی موفقیت
www.goldenkeys.blogfa.com/post-114.aspx
کلیدهای طلایی موفقیت - کلید طلایی : چگونه موهای سالمی داشته باشیم؟ با راز ... استرس مرحله رشد فعال مو را کوتاه می کند و موها سریع تر به فاز ریزش مومی رسند. ... البته حواستان باشد بهتر است موها به‌طورطبیعی خشک شوند تا آسیب کمتری ببینند.
چگونه موهاي سالم و زيبا داشته باشيم؟ - پارسی طب
fa.parsiteb.com/چگونه-موهاي-سالم-و-زيبا-داشته-باشيم؟/
صفحه اصلی آرایشی و زیبایی چگونه موهای سالم و زیبا داشته باشیم؟ hair2 ... یکی از بهترین روش ها برای حفظ سلامت پوست و مو راههای طبیعی هستند که در آنها استفاده از مواد ... ۵- حتی اگر مایلید موهایتان بلند شود ۵-۴ هفته یک بار کمی آنها را کوتاه کنید.
چگونه موهایی با رشد سریع و زیاد داشته باشیم؟
www.doostiha.ir/1392/05/28/موهایی-با-رشد-سریع-و-زیاد.html
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چگونه موهایی با رشد سریع و زیاد داشته باشیم؟ ... بنابراین به منظور رشد مو بهتر است پروتئین بیشتری بخورید. ... شاید در وهله اول به نظر برسد که موهایی که می خواهید بلند شود را کوتاه می کنید ولی کوتاه کردن مرتب نوک موها از موخوره ...
چگونه مو هایی پر پشت وشفاف داشته باشیم ؟ | مای اپرا
myopra.ir/چگونه-موهایی-پر-پشت-وشفاف-داشته-باشیم-؟.html
هر دختری دوست دارد موهای پر پشت ودرخشان داشته باشد زیرا موهای زیاد در جذابیت ... در این جا راهنمایی هایی را برای مراقبت بهتر از موها ورسیدن به موهایی ضخیم ودر خشان تر .... ولی در دوران رژیم ام موهام خیلی ریخت و الان خیلی کوتاه پشت شده آزمایش دادم و فقر ...
چگونه موهای بلند تری داشته باشیم | pHow.ir
phow.ir › سلامتی › مراقبتهای شخصی › مو
۲۵ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - برای رشد سریع تر مو، رژیم غذایی غنی از مواد معدنی و پروتئین ها داشته باشید. .... محبوب جان معمولا بهترین راه حل کوتاه مدت برای مو اکستنشن مویه.
چگونه موهایی شفاف و زیبا داشته باشیم ؟ - که
www.irannaz.com/news_detail_12867.html
ا رعایت این نکات به سادگی می توانید موهایی شفاف ، براق و درخشان داشته باشید . ... انتهای موهایتان را هر چند ماه یک بار کوتاه کنید ، تا از مو خوره و ریزش بیش از حد آن ... موهای حساس و شکننده استفاده کنید زیرا این شامپو ها مراقبت های بهتری را از موهای شما ...
کوتاهی مو چطور کوتاهی مو بهتری داشته باشیم؟ (3 عکس) - سرزه
www.serze.com/کوتاهی-چطور-کوتاهی-بهتری-داشته-575764/
۳ ساعت پیش - نکاتی که باید قبل از کوتاهی مو بدانید. کوتاهی مو یکی از دلایل مراجعه خانم ها به سالن های زیبایی است. بسیاری از ما بدون داشتن مدل و آگاهی خاصی به ...
چه کنیم تا موهای خوبی داشته باشیم؟ - پرشین وی
www.persianv.com/ziba/062631.php
۱۱ خرداد ۱۳۸۸ ه‍.ش. - اگر می خواهید موههای پرپشتی داشته باشید! ... چه کنیم تا موهای خوبی داشته باشیم؟ ... موهای هر انسانی در مدت زمان کم و کوتاهی نمی توانند رشد کنند.
چگونه موی ضخیم و بلند داشته باشیم - دنیای اقتصاد
www.donya-e-eqtesad.com/news/769248/
۷ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چگونه موی ضخیم و بلند داشته باشیم ... در نتیجه، باید رژیم غذایی خوبی داشته باشید که حاوی ویتامین‌های A، B کمپلکس، C، E، امگا۳، پروتئین، ...

چگونه مو های بلند و سالمی داشته باشیم؟ | کوکا
www.coca.ir/hair-long-healthy/
۱۷ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چطور می‌توانید موهای بلند و سالم داشته باشید، و از شر موخوره هم خلاص ... با استفاده از یک قیچی تیز (قیچی مانیکور برای اینکار مناسب است) انتهای موهای ناسالم را کوتاه کنید. ... چه روغنی برای پخت و پز بهتر است و مضرات کمتری دارد؟
چگونه مژه‌هایی بلندتر داشته باشیم؟ - آرایش عروس
banoyealvand.com/news.cfm?id=141
۲۲ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چگونه مژه‌هایی بلندتر داشته باشیم؟ ... یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید برای تقویت مژه‌های کوتاه در خانه ... شامپوی مناسب موی شما کدام است؟
خانم ها چطور موهای پرپشت و زیبا داشته باشند - تک فارس
www.takfars.ir/خانم-ها-چطور-موهای-پرپشت-و-زیبا-داشته-با/
۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - عکس, خانم ها چطور موهای پرپشت و زیبا داشته باشند ... اما علاوه بر قیمت بالا این کار عواقبی هم دارد که بهتر است قبل از امتحان آن را بدانید. ... کاملا موقتی است چراکه این رشته های پروتئین خشک شده تنها برای کوتاه مدت به .... صاف داشته باشیم می خواهیم آنها را فر کنیم و اگر موهای فر داشته باشیم می خواهیم صافشان کنیم.
چگونه ریشی پرپشت داشته باشیم؟ - Bartarinha.IR | برترین ها
www.bartarinha.ir › سلامت › زیبایی
بعد از تراشیدن موها در ابتدا ریش کمی سریع تر شد می کند اما بعد از مدت کوتاهی ریتم ... بهترین راه حل این است که اجازه دهید موهای صورت تان رشد طبیعی خود را داشته ...
چگونه موهای بهتری داشته باشیم؟ - لیدیز
www.ladieez.com › آراستگی › زیبایی و بهداشت
چگونه موهای بهتری داشته باشیم؟ ... کوتاه نمودن مناسب و بموقع مو: اولین قانون داشتن مو های خوب کوتاه نمودن بموقع و درست آن است. خیلی مهم است که شکل موهایتان با فرم ...
چگونه مویی شفاف ، سالم و پر پشت داشته باشیم ( روش ...
www.pezeshk.us/?p=14875
۲۱ اسفند ۱۳۸۷ ه‍.ش. - چگونه مویی شفاف ، سالم و پر پشت داشته باشیم ( روش نگهداری مو ) ... با اصلاح و كوتاه كردن نوك موها، هر ۶ تا ۸ هفته به موهایتان تازگی و شادابی را هدیه ...
چگونه مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم - وان هَو
www.onehow.ir/create-cute-hairstyles-for-long-thick-hair
۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چطور مدل مو زیبایی برای موهای بلند ضخیم داشته باشیم. 2موی سر خود ... ولی اگر شکل صورت شما متناسب است، موی کوتاه شاید به خوبی به شما بیاید.
چگونه تار موی سر خود را ضخیم تر کنیم - چگونه کارها را انجام دهیم
www.onehow.ir/get-thick-hair
۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چگونه لب هایی زیبا و جذاب داشته باشیم ... سعی کنید از تقویت کننده ریشه و افزایش دهنده حجم استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. 8موها را کوتاه کنید: موهای خود را زمانی کوتاه کنید که موهایتان خشک باشد انتهای آن را بریده تا موهای ...
وب سـايـت چهــره بـه چــهره - چگونه موی زیبایی داشته باشیم؟
www.chehrehbechehreh.com/static-44.html
چگونه موی زیبایی داشته باشیم؟ ... روش های ماساژسر را به خوبی یاد بگیرید و بدانید که برای رشد مو و هر نوع عمل تقویتی٬ مرحله ماساژ٬بسیار حائز اهمیت .... پیغام کوتاه ...
تقدیم به دوستان - چه کنیم تا موهای خوبی داشته باشیم؟
0799323450.blogfa.com/post-95.aspx
اگر شما می خواهید که موهای بلندی داشته باشید در ابتدا باید سلامت آنها را حفظ کنید و اولین کار اینست که شما موهای آسیب دیده انتهای موهای خود را کوتاه کنید زیرا موهای ...
گ
چگونه ابرو و مژه هایی زیبا داشته باشیم - آي بانو - پایگاه ...
ibanoo.ir/مد-و-زیبائی/چگونه-ابرو-و-مژه-هایی-زیبا-داشته-باشیم.html
۳۱ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - چطور ابروهای زیبا و بی نقصی داشته باشیم ؟ ... بهتر است مدل ابرویتان را به صورت طبیعی و شبیه ابروی خودتان مرتب کنید تا زیباتر جلوه کند . ... برای موهای کوتاه هم با تغییر زاویه موچین می توانید با نوک تیز آن آنها را بکنید .
چگونه موهای سالمی داشته باشیم؟ - الو دکتر
www.alodoctor.ir/articles/details/8501/چگونه-موهای-سالمی-داشته-باشیم؟
علت ریزش مو. ... چگونه موهای سالمی داشته باشیم؟ استرس مرحله رشد فعال مو را کوتاه می کند و موها سریع تر به فاز ریزش مومی رسند. معمولا پس از ۳-۶ ماه که از یک استرس شدید می .... آزمون جدایی بعد از رابطه: آیا بدون او احساس بهتری دارید؟ شما کدام الهه هستید؟
آیا می خواهید نوزادی با موهای مشکی، پر و لخت داشته ... - جام نیوز
www.jamnews.ir/detail/News/448460
۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نوزاد آیا می خواهید نوزادی با موهای مشکی، پر و لخت داشته باشید؟ ... ریزش مو چطور؟ - از 2 تا 3 ماهگی به ... چرا بهتر است موی کودکان را کوتاه نگه داریم؟
بهترین روشهای افزایش قد : چگونه قد بلند شویم - نیک صالحی
www.niksalehi.com/pezeshki/view/096372.php
پس توصیه می شد کسانی که می خواهند قد بلند تری داشته باشند هفته ای یکبار جگر و دو بار غذای ... در دهه ی اخیر با انجام عملی بر روی افراد کوتاه قد ، به طور مصنوعی طول استخوانهای درازشان را افزایش می دهند .... چطور زیباترین بینی دنیا را داشته باشیم(بدون جراحی) · قطع کامل ریزش مو و رویش مجدد موها (مورد تایید تمامی پزشکان پوست و مو) ...
چگونه موهای پرپشت و براق داشته باشیم؟ - نیک صالحی
www.niksalehi.com/zibaee/archives/022506.php
آیا کوتاه کردن مو باعث رشد سریع موها می شود؟ ... ما هم دوست داریم موهایی شفاف و لطیف داشته باشیم؛ اما گاهی از ریزش و کم پشت بودن موهایمان زجر می کشیم و در بسیاری ... روغن زیتون سنگین است و به همین دلیل، در مورد موهای پرپشت و خشن بهتر جواب می دهد.
چگونه قدی بلند داشته باشیم - روزتاب
www.rooztab.com/fa/140
چگونه از ریزش مو جلوگیری کنیم ... چگونه قدی بلند داشته باشیم ... کوتاه قدی یا معضل عدم برخورداری از قد متناسب در افراد تا حدی به عوامل ژنتیکی و صفات وراثتی بستگی دارد، اما .... و هر چه ماهیچه ها قویتر باشند بهتر می شود حرکات ورزشی را انجام داد.
کوتاه کردن موها در پرپشتی تأثیری دارد؟ - مو - زیبایی - ...
www.salamatnews.com › زیبایی › مو
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بسیاری از مردم آرزو دارند موهای بلند داشته باشند، اما این افراد برنامه‌ای برای مراقبت از موهایشان ندارند. در واقع مو ... به نوعی می‌توان گفت برای داشتن موهای سالم، باید بدن سالمی داشته باشیم. ... چرا که این امر به رشد بهتر مو کمک می‌کند. .... بیمه، هزینه‌های گزاف به نظام سلامت تحمیل می‌کند · چطور رنگ موها را ایمن استفاده کنیم؟
چگونه مو و پوست خوبی داشته باشیم
skin.wikipici.ir/چگونه-مو-و-پوست-خوبی-داشته-باشیم
چنان چه در آستانه طاسی قرار دارید، موهای خود را کوتاه کنید. یکی از اشتباهاتی که چنین افرادی مرتکب می شوند، شانه زدن بیش از حد مو است. در صورتی که اگر مو کوتاه ...
چگونه در دوران یائسگی پوست خوبی داشته باشیم؟ - جام جم آنلاین
jamejamonline.ir/sara/2119858226985410993
۱۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چگونه در دوران یائسگی پوست خوبی داشته باشیم؟ ... به سن یائسگی و کاهش این هورمون، خانم‌ها دچار ریزش مو و افتادگی پوست می‌شوند. .... لینک کوتاه :.
چگونه از سر تا پا یک زن زیبا باشیم - زیباتن
www.forum.zibatan.ir › پوست، مو، زیبایی و مد › پوست و مو
۶ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - برای موهای ریز روی پیشانی ما یک راه حل ساده به شما پیشنهاد میکنیم ابتدا با یک مسواک خیس موههای ... برای اینکه خود را بهتر احساس کنید به حمام بروید : ... میدهند شما میتوانید با استفاده از یک شانه کوتاه به موهای خود کمک کنید تا حالت خودرا از دست ندهند . ... چگونه موهایی براق داشته باشیم مخصوصا موهایی با رنگ روشن :

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو