ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵

.

کسب درآمد

.

ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵

 

محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵

محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز 95

محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵

محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵

در این قسمت از جزقل محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵ را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

در ایام طرح نوروزی جاده‌ای، تردد موتورسیکلت در همه آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاد کند، ممنوع است، همچنین برای عبور و مرور کامیون در جاده‌‌های اصلی و تردد سواری در محورهای منتهی به شمال، محدودیت‌هایی اعمال شده است.

 
محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد کشور

بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ ‌در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به‌ روال عادی ‌جریان دارد.

کل تردد ثبت‌ شده‌ در شبانه‌روز گذشته‌‌ براساس آخرین اطلاعات دریافتی‌ از ۱۷۱۸ دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰٫۳ درصد کاهش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۸ درصد‌، اوج تردد بین ساعات ۱۶ الی ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

 

* ‌‌پرترددترین جاده‌های کشور

* محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد کشور در تعطیلات ‌نورو‌ز‌ ۹۵

‌با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۵ و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محورهای مواصلاتی، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی از مورخ ۲۶/۱۲/۹۴ الی ۱۵/۱/۹۵ محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های عبور و مرور به شرح زیر اجرا خواهد شد.

مسافران در این ایام به تذکرات راهداران و پلیس‌ راه ‌توجه کنند.

 

* کلیات محدودیت‌‌های ترافیکی نوروزی

در ایام مذکور عبور و مرور انواع موتور‌سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در همه آزادراه‌ها و بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند ممنوع است.

در همه محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال می‌شود، عبور و مرور انواع تریلر، کامیون و تانکرهای حامل مواد سوختی و فاسد شدنی‌ یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راه‌هایی اعمال می‌شود که مقررات یک‌طرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می‌شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳/۰۱/۹۵ در همه محورهای برون شهری کشور ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های تردد در محور کرج – چالوس

‌تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت کماکان در محور کرج – چالوس و بالعکس ممنوع است.

‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۷ و ۲۸/۱۲/۹۴ الی ۰۶:۰۰ روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸:۰۰ الی ۰۶:۰۰ روز بعد از میدان امیرکبیر کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک‌طرفه است.

‌تردد انواع وسایل نقلیه در محور کرج – چالوس از ساعت ۱۲:۰۰ روزهای چهارم، ششم، سیزدهم و چهاردهم فروردین ۹۵ تا ‌ساعت ۰۳:۰۰ بامداد روزهای بعد از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶:۰۰ الی ۰۳:۰۰ بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 

​* محدودیت‌های ترافیکی محور هراز

‌تردد انواع تریلر در محور هراز کماکان ممنوع است.

تردد انواع کامیون و کامیونت از ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۲۶/۱۲/۹۴ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد مورخ ۸/۱/۹۵ و از ساعت ۰۸:۰۰ صبح مورخ ۱۱/۱/۹۵ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد مورخ ۱۵/۱/۹۵ از تهران به آمل و بالعکس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه در محور هراز از ساعت ۱۳:۰۰ روزهای ۵، ۶،۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین ۹۵ تا ساعت  02:00 بامداد روزهای بعدی از رودهن به آب اسک ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵:۰۰ روزهای فوق الی ۰۲:۰۰ بامداد روزهای بعدی از آب اسک تا رودهن (محدوده مشاء)‌ به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محور فیروز‌کوه

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۸:۰۰ روز پنجشنبه مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ الی ساعت ۰۲:۰۰ بامداد روز یکشنبه مورخ ۸/۱/۹۵ و از ساعت ۰۸۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۱/۱/۹۵ الی ساعت ۱۲۰۰ ظهر روز یکشنبه مورخ ۱۵/۱/۹۵ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی آزاد‌راه کرج – قزوین

‌تردد انواع تریلر و کامیون در مسیر شرق به غرب از ساعت ۱۲:۰۰ تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۶:۰۰ صبح الی ۲۴:۰۰ روز‌ةای ۲۸ و ۲۹ اسفند ۹۴ و ۱۳ و ۱۴ فروردین ۹۵ و همچنین از مسیر غرب به شرق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محور قدیم قزوین – رشت

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ الی ساعت ۰۱:۰۰ بامداد مورخ ۱/۱/۹۵ و از ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۴/۱/۹۵ الی ساعت ۰۱:۰۰ مورخ ۷/۱/۹۵ و از ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۱۱/۱/۹۵ الی ساعت ۰۱:۰۰ مورخ ۱۵/۱/۹۵ از قزوین به رشت و بالعکس ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محور قدیم ساوه-همدان

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۶:۰۰ صبح الی ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷ تا ۲۹ اسفند و همچنین ۱۳ و ۱۴ فروردین ۹۵ از ‌‌محور قدیم ساوه-همدان ممنوع است.

 

‌* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای اردبیل – آستارا و اردبیل – سرچم و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷ تا ۲۹ اسفند و همچنین ۱۳ و ۱۴ فروردین ۹۵ در محورهای ذکر شده ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محورهای اردبیل – سراب و اردبیل – خلخال و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روز ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌ ترافیکی محورهای مشهد-قوچان و مشهد-سبزوار، مشهد-تربت حیدریه و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۲:۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴  و از ساعت ۰۶۰۰ الی ساعت ۲۲۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محور گلوگاه-گرگان-جنگل گلستان-چمن بید و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۲:۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴  و از ساعت ۰۶:۰۰ الی ساعت ۲۲:۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۶، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای بانه-سقز-سنندج و مریوان – سنندج و بالعکس

‌‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای۲۷، ۲۸ و ۲۹ اسفند و همچنین روزهای ۱۲، ۱۳و ۱۴ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محورهای یزد – طبس، دیهوک – کرمان و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۱:۰۰ روزهای ۲۷ ، ۲۸ و ۲۹ اسفند و نیز ‌روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محور شیروان-بجنورد-چمن بید-جنگل گلستان و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۲:۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۶:۰۰ الی ساعت ۲۲:۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و نیز روزهای ۶، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ از این مسیر‌ها ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محورهای اصلی استان بوشهر

‌تردد انواع کامیون‌های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۰۷:۰۰ صبح مورخ ۲۸/۱۲/۹۴ تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای اصلی استان بوشهر ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی ‌محورهای پل دختر – اسلام آباد و پلدختر – اندیمشک

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۷، ۲۸ و ۲۹ اسفند و ‌‌همچنین روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در ‌محورهای فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌‌‌ ترافیکی محورهای یاسوج-اصفهان، یاسوج-بابا میدان‌، گچساران-باشت و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷، ۲۸ و ۲۹ اسفند و همچنین روزهای ۵ ، ۶ ، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در ‌محورهای فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای سلفچگان-قم، جاده قدیم کاشان-قم، آزادراه کاشان-قم، جاده قدیم تهران-قم و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای‌ 6، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محورهای بندرعباس-سیرجان، انار-شهربابک و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۹:۰۰ الی ساعت ۲۲:۰۰ روزهای ۲۷ و ۲۸ اسفند و همچنین روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محورهای سیرجان-بافت، جیرفت-بندرعباس و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴:۰۰ روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در ‌محورهای فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محور گچساران-بهبهان-رامهرمز

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۸ و ۲۹ اسفند و ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷:۰۰ تا ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی محور ایذه-شهرکرد  و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۸ و ۲۹ اسفند و نیز ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۱۲:۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع ‌است.

‌تردد همه اتوبوس‌های کاروان راهیان نور از مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ لغایت ۱۵/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع بوده و مسیر اهواز – اندیمشک – خرم آباد- الیگودرز – اصفهان – شهرکرد به عنوان مسیر جایگزین معرفی می‌شود.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محور جیرفت – بم – کرمان و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۷:۰۰ الی ۲۴ روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در ‌محور فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌ تردد در محور زابل – زاهدان و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰ روز ۲۷/۱۲/۹۴ و همچنین ۰۶/۱/۹۵ از محور فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای اصفهان-بروجن-لردگان-ایذه و لردگان – یاسوج و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴  و از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴ روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و همچنین روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در ‌محور فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای اصلی استان اصفهان

‌تردد انواع تریلر و کامیون های کمپرسی حامل سنگ و مصالح ساختمانی از ساعت ۰۷:۰۰ صبح مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ تا ساعت ۲۴ مورخ ۶/۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷:۰۰ صبح مورخ ۱۲/۱/۹۵ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ در محورهای اصلی استان اصفهان ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای نائین‌–خور-طبس و نائین-جندق-دامغان

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۲۳:۰۰ الی ساعت ۰۷:۰۰ صبح روز بعد در مورخ ۲۷، ۲۸ و ۲۹ اسفند و نیز روزهای ۵ ، ۶ ، ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌‌های ترافیکی‌ محور بجنورد – اسفراین

‌‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و نیز روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در ‌محور فوق ممنوع است.

 

* محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای شیراز-نورآباد-‌گچساران و مسیر شیراز-کازرون-بوشهر و بالعکس

‌تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۱۲:۰۰ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۲۷/۱۲/۹۴ و از ساعت ۰۷:۰۰ الی ساعت ۲۲:۰۰ روزهای ۲۸ و ۲۹ اسفند و نیز روزهای ‌‌5 ، ۶ ، ۱۲ و ۱۳ فروردین در محور فوق ممنوع ‌است.

 

* محدودیت‌های جابه‌جایی محمولات ترافیکی

‌جابه‌جایی محمولات ترافیکی که از قبل پروانه عبور اخذ کرده‌اند در همه راه‌های اصلی برون شهری از ساعت ۱۴:۰۰ مورخ ۲۶/۱۲/۹۴ تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۷/۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷:۰۰ مورخ ۱۱/۱/۹۵ تا ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ ممنوع است؛ برای روزهای ۸، ۹ و ۱۰ فروردین ۹۵ صرفاً ‌برای محمولات ترافیکی اضطراری دارای ضرورت ملی حسب تشخیص مراجع صادر کننده مجوز عبور محموله صادر می‌شود.

 

*‌ محدودیت‌های خودروهای ترانزیت حامل مواد سوختی

‌‌ورود همه خودروهای ترانزیت حمل مواد سوختی به داخل کشور از ساعت ۰۷:۰۰ روز مورخ ۲۶/۱۲/۹۴ تا ساعت ۲۴:۰۰ روز مورخ ۶/۱/۹۵ و همچنین از ساعت ۰۷:۰۰ روز ۱۲/۱/۹۵ الی ساعت ۲۴:۰۰ مورخ ۱۴/۱/۹۵ ممنوع است؛ خودروهای مذکور در سایر ایام محدوده زمانی نوروز سال ۱۳۹۵ صرفا در ساعات روز، مجاز به تردد بوده و در ساعات شب ملزم به توقف در محل های ایمن بین راهی خواهند بود و وسایل مذکور از مقررات مندرج در ردیف ۲ بند الف – کلیات‌ مستثنی است.

 

* اعمال محدودیت‌های پیش‌بینی نشده

‌در صورت نیاز به اعمال محدودیت‌‌های پیش‌بینی نشده در محورهای تحت پوشش استان‌ها به منظور کنترل و تنظیم عبور و مرور وسایل نقلیه روسای قرارگاه‌های پلیس راه استان با هماهنگی پلیس راه ناجا و به صورت مقطعی و منطق‌ ای تصمیمات مقتضی اتخاذ می‌کنند.

 

* ممنوعیت تردد به دلیل مشکلات جوی‌

محور پونل – خلخال واقع در استان‌های گیلان و اردبیل به دلیل بارش شدید برف و کولاک تا اطلاع بعدی‌ مسدود است.

محور شمشک – دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران‌‌ تا اطلاع بعدی به دلیل بارش برف و باران و احتمال ریزش کوه‌ مسدود‌ است‌.

‌محور سروآباد – پاوه ‌واقع در استان کردستان‌ از ساعت ۲۲:۰۰ مورخ ۷ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران‌ ریزش کوه و نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

محور گنجنامه-تویسرکان ‌واقع در استان همدان‌ از مورخ ۲۰ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی‌ با توجه به شرایط جوی و صعب العبور بودن مسیر مسدود اعلام می‌شود.‌

محور سی سخت – بیده‌ واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از مورخ ۲۵ آبان ۹۴ تا اطلاع بعدی ‌با توجه به کوهستانی و برفگیر بودن مسیر و نبود ایمنی کافی ‌مسدود ‌است.

* ممنوعیت تردد به‌ تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه‌

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به‌ دلیل مداخله با ترافیک شهری‏ و تردد در جاذبه‌های گردشگری و عبور ۲۳ کیلومتری از مسیر فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده‌های نفتی ممنوع و مسیر جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می‌‌شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

‌در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا پایان سال ۹۴ تردد هرگونه وانت بار‌‌ حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن‌آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می‌شود.

محور امیدیه – جایزان‌ واقع در استان خوزستان‌ از روز ۲۴ بهمن ۹۴ لغایت ۲۴ فروردین ۹۵ ‌به صورت ۲۴ ساعته به‌ دلیل اجرای عملیات ترمیم جاده اصلی حدفاصل کیلومتر ۳ الی ۶۰۰+۷ ‌مسدود بوده و تردد از محور جایگزین امیدیه – آغاجاری – چم نظامی – جایزان انجام می‌شود.

مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند.

محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵  

 

 

 

 

 فارس منتشر کرد محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد ...

www.farsnews.com/13941212001017

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد کشور در تعطیلات ‌نورو‌ز‌ ۹۵ .... محدودیت‌‌‌ ترافیکی محورهای سلفچگان-قم، جاده قدیم کاشان-قم، آزادراه کاشان-قم، ...

نسیم آنلاین | محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز 95

www.nasimonline.ir/Content/.../محدودیت-ترافیکی-جاده-ها-در-نوروز-95

۱ روز پیش - محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز ۹۵. محدودیت ترافیکی. در ایام طرح نوروزی جاده‌ای، تردد موتورسیکلت در همه آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و محورهایی که ضرورت ...

محدودیت ترافیکی در 28 جاده مهم کشور - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/news/محدودیت-ترافیکی-28-جاده-کشور.html

۷ دقیقه پیش - اجرای محدودیت های ترافیکی نوروزی در جاده های استان گلستان ... پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم را ...

محدودیت ترافیکی جاده ها در نوروز - تی نیوز

tnews.ir/news/bb4159482641.html

۱ روز پیش - محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز. مسافران نوروزی به تذکرات راهداران‌ توجه کنند ..... پیش بینی افزایش ۵.۱ درصدی سفرهای جاده‌ای در نوروز ۹۵ ...

دولت بهار:محدوديت‌‌ ترافيكي‌‌ جاده‌ها در نوروز

www.dolatebahar.com/telex-232931.html

۱ روز پیش - محدوديت‌هاي ترافيكي همه جاده‌هاي پرتردد كشور در تعطيلات ‌نورو‌ز‌ ۹۵. ‌با توجه به حجم فزاينده سفر در تعطيلات نوروز 95 و به منظور افزايش ظرفيت تردد ...

محدودیت ترافیکی جاده ها در نوروز - فان سیتی

f30t.ir/search/?q=محدودیت+ترافیکی+جاده+ها+در+نوروز

به منظور دستیابی به آخرین وضعیت ترافيکي راه‌های کشور کانال ترافیک ۹۵ ... در آستانه نوروز کانال ترافیک 95 و با هدف اطلاع رسانی از وضعیت جاده های کشور راه ...

محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در جاده‌های استان کرمانشاه ...

www.mehrnews.com/.../محدودیت-های-ترافیکی-نوروزی-در-جاده-های-استان...

۲ روز پیش - سرهنگ محمد مرادی در گفتگو با خبرنگار مهر، محدودیت های ترافیکی جاده های استان کرمانشاه طی روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز ۹۵ را اعلام کرد.

وضع ترافيک جاده چالوس در نوروز 95

lucky-luke.rozblog.com/post/95

۲۲ ساعت پیش - وضعیت راه‌ها، امنیت و ترافیک جاده ها به ویژه در ایام نوروز 95، 11 شبکه . ... اعلام ممنوعیت‌ و ... مسدود 14 . محدودیت‌ های ترافیکی جاده‌ های کشور در ‌نورو‌ز‌ 95 | اتاق خبر 24 ..... سال ۹۵ ... ادامه مطلب قبل از سفر به شمال در نوروز ۹۵ بخوانید . 97 .

جاده‌ها - برج میلاد - رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

borj-milad.rozblog.com/tag/جاده‌ها

محدوديت‌‌هاي ترافيکي جاده‌ها در نورو‌ز 1 . محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد کشور در تعطیلات ‌نورو‌ز‌ ۹۵ www.farsnews.com/13941212001017 2 روز پیش .

کدام جاده‌ها در ایام نوروز محدودیت ترافیکی دارند؟ - دریا نیوز

daryanews.com/کدام-جاده‌ها-ایام-نوروز-محدودیت-تر/

۱ روز پیش - (محدودیت های ترافیکی نوروز 95). خبرگزاری فارس: محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد کشور در تعطیلات ‌نورو‌ز‌ ۹۵. به گزارش دریانیوز با توجه به ...


اعلام محدودیتهای ترافیکی در ۲۸ محور جاده ای - سایت خبری ...

www.tabnak.ir › صفحه نخست › اجتماعي

۱ روز پیش - پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور را تشریح کرد. به گزارش فارس، پلیس راه راهور ناجا در اطلاعیه ای ...

محدودیت ترافیکی جاده ها در نوروز 95-پارسینه|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=محدودیت-ترافیکی-جاده-ها-در-نوروز-95...

۱ روز پیش - محدودیت ترافیکی جاده ها در نوروز 95-پارسینه|خبرپو, مرجع اخبار و نيازهای ... محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد کشور در تعطیلات ‌نورو‌ز‌ ۹۵.

فارس - محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور ...

sahebkhabar.ir/.../محدودیت-های-ترافیکی-نوروز-۹۵-در-۲۸-محور-مهم-کشو...

۱ روز پیش - کدام جاده‌ها در ایام نوروز محدودیت ترافیکی دارند؟ ... سوی پلیس راهنمایی و رانندگی کشور. محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور تشریح شد ...

محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز | News File

newsfile.ir/news/محدودیت‌‌+ترافیکی‌‌+جاده‌ها+در+نوروز

قطره - 6 ساعت پیش; با تلگرام از وضع جاده‌ها در نوروز مطلع شوید کانال ترافیک 95 .... تشریح شد پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ ...

جاده

www.khabaronline.ir/tags/1691/جاده

جاده چالوس روز انتخابات، هیچ محدودیت ترافیکی ندارد ... آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها/ یک جاده مسدود است ... جاده هراز هم بسته شد/ آخرین وضعیت جوی در جاده ها .... این شعار سفرهای نوروز ۹۵ است؛ «نوروزی شاد، با سفر ایمن» · ایران با ۸ کشور ۳ ماهواره ...

اعلام محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ درمحورهای مواصلاتی استان ...

salamdena.ir/news/31104/اعلام-محدودیت-های-ترافیکی-نوروز-۹۵-درم/

۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پلیس راه کشور محدودیت های ترافیکی ایام نوروز ۹۵ در جاده ها را اعلام کرد.حورهای یاسوج – اصفهان، یاسوج – بابا میدان ، گچساران – باشت و بالعکس؛ ...

ایرنا - محدودیت های ترافیکی نوروز 95 در جاده های خراسان رضوی

www.irna.ir/fa/News/81998480/

۷ روز پیش - مشهد- ایرنا- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی از محدودیت های ترافیکی جاده های این استان در نوروز 95 خبر داد.

محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز ۹۵ - اخبار خبرگزاری نسیم

nasimonline.irancloob.net/محدودیت‌‌-ترافیکی‌‌-جاده‌ها-در-نور/

۱ روز پیش - محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز ۹۵ به گزارش «نسیم آنلاین»، بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های هوشمند تردد شمار بر‌خط‌ ‌در حال ...

محدودیت های ترافیکی نوروزی در جاده های گلستان اعمال می شود

www.spidezh.ir/.../محدودیت-های-ترافیکی-نوروزی-در-جاده-های-گلستان-اع...

۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محدودیت های ترافیکی نوروزی در جاده های گلستان اعمال می شود ... اسفند ماه و همچنین ۱۲ و ۱۳ فروردین ۹۵ در محورهای گلوگاه – گرگان، جنگل گلستان – چمن ...

اعلام محدودیتهای ترافیکی در ۲۸ محور جاده ای - آفتاب

aftabnews.ir/fa/news/.../اعلام-محدودیتهای-ترافیکی-در-۲۸-محور-جاده-ای

۱ روز پیش - پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور را تشریح کرد.


محدودیت های ترافیکی جاده ها در نورو‌ز محدودیت ترافیکی

lesannews.com/tag/محدودیت-های-ترافیکی-جاده-ها-در-نورو‌ز/

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آرشیو برچسب ها: محدودیت های ترافیکی جاده ها در نورو‌ز محدودیت ترافیکی ... کشور برای ایام نوروز‌ از تاریخ ۲۶ اسفند‌ ۹۴ تا ۱۵ فروردین ۹۵ اعلام شد.

محدودیت های ترافیکی جاده ها در نورو ز

www.ghatreh.com/news/nn30629344/محدودیت-های-ترافیکی-جاده-نورو

۱۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محدودیت های ترافیکی نوروزی جاده های پرتردد کشور برای تاریخ های 25 اسفند ... تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۱۳/۰۱/۹۵ در همه محورهای ...

محدودیت های ترافیکی در شرق … -پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه ...

daneshgahnews.com/0fa39590idcontent.htm

۱ روز پیش - وی بیان داشت: نیروهای پلیس در ایام نوروز به صورت ویژه در جاده های ... خود یادآور شد: محدودیت های ترافیکی از تاریخ ۲۶ اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۵ در ...

اخبار جاده ها - راهنمای سفر به شمال

ishomal.com/tag/اخبار-جاده-ها/

نوروزی گفت: محور سوادکوه و کیاسر به سمنان نیز که دیشب براثر ریزش برف موقتا . ... سرهنگ نادر رحمانی ، با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محورهای مواصلاتی کشور در ... وی با بیان اینکه بارش برف در جاده های هراز و کندوان با شدت بیشتری ادامه دارد گفت: گروه های راهداری .... اجاره ویلا درنزدیکی خانه دریا جهت ایام نوروز ۹۵.

محدودیتهای ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور تشریح شد ...

ag1.ir/.../محدودیتهای+ترافیکی+نوروز+۹۵+در+۲۸+محور+مهم+کشور+تش...

ادامه مطلب توقف اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در نوروز ۹۵ ... سرهنگ نادر رحمانی درباره محدودیت های تردد در جاده های کشور نیز گفت: محورهای پونل به خلخال، شمشک به ...

اعلام محدودیتهای ترافیکی در ۲۸ محور جاده ای - تدبیر و امید

tadbirvaomid.ir/fa/news/.../اعلام-محدودیتهای-ترافیکی-در-۲۸-محور-جاده-ای

۱ روز پیش - پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور را تشریح کرد. پلیس راه راهور ناجا در اطلاعیه ای محدودیت های تردد ...

محدودیت ترافیکی در ۲۸ جاده مهم کشور

www.vareshnews.ir/detail/News/29920

۷ ساعت پیش - محدودیت ترافیکی در ۲۸ جاده مهم کشور پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم را تشریح کرد.

کدام جاده‌ها در ایام نوروز محدودیت ترافیکی دارند؟ | دانلود ...

www.samarkandmagazine.ir/کدام-جاده‌ها-در-ایام-نوروز-محدودیت-تر/

۱ روز پیش - محدودیت‌های ترافیکی جاده های کشور همزمان با اجرای طرح نوروزی اعلام شد. ... جشن ۵ هزار سالگی ارومیه در ادیبهشت ۹۵ برگزار می‌شود · محدودیت های ...

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گلستان تا ۱۵ فروردین ۹۵

www.tasnimnews.com/.../اعمال-محدودیت-های-ترافیکی-در-جاده-های-گلستا...

۷ ساعت پیش - ... ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۰. محدودیت های ترافیکی ... اعمال محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۹۵ در محورهای استان مازندران ... عملیات بازگشایی جاده های منتهی به زنجان ...

محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵ | لوسی

www.loosi.ir › اخبار

محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵. در این قسمت از جزقل محدودیت ترافیک جاده ها در نوروز ۹۵ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. در ایام طرح نوروزی جاده‌ای، تردد موتورسیکلت ...


محدودیت ترافیکی در 28 جاده مهم کشور - صدای ایران

sedayiran.com/fa/news/104419/محدودیت-ترافیکی-در-28-جاده-مهم-کشور

۷ ساعت پیش - پلیس راه راهور ناجا در اطلاعیه ای محدودیت های تردد در ایام نوروز را اعلام کرد. ... از ساعت ۰۷۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ مورخ ۱۲ و ۱۳/۱/۹۵ در محورهای فوق ممنوع است.

محدودیت ترافیکی جاده ها در نوروز 95 - مجله خبری موریکس

morix.ir/search/?q=محدودیت+ترافیکی+جاده+ها+در+نوروز+95

۱۲ ساعت پیش - محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز/ مسافران نوروزی به تذکرات راهداران‌ توجه کنند ... به گزارش تراز ، عباس آخوندی درباره سفرهای ایام نوروز سال ۹۵ گفت: ...

محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز

khabar.icanoon.com/2016/03/16/محدودیت‌‌-ترافیکی‌‌-جاده‌ها-در-نور/

۱ روز پیش - خبرهای ترافیکی نوروزی (۲). محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ها در نوروز. مسافران نوروزی به تذکرات راهداران‌ توجه کنند. عصر خودرو- در ایام طرح نوروزی جاده‌ای، ...

محدودیت های ترافیکی محور های استان مازندران در ایام تعطیلات ...

www.shevarnews.com/محدودیت-های-ترافیکی-محور-هراز-در-ایام-ت/

۳ روز پیش - محدودیت های ترافیکی محور های استان مازندران در ایام تعطیلات نوروز ۹۵ ... صدور اطلاعیه‌ای محدودیت‌های ترافیکی را که از ۲۶ اسفند ۹۴ تا ۱۵ فروردین ۹۵ ...

محدودیت جاده ها در نوروز/ عید از کدام جاده به شمال و جنوب کشور ...

www.mizanonline.ir/fa/news/143692

محدودیت های ترافیکی جاده های کشور همزمان با اجرای طرح نوروزی اعلام شد. ... ۷۵ هزار کارت شرکت در آزمون دکتری نیمه متمرکز ۹۵ صادر شد ... در تمامي محورهاي برون شهري كه در ايام فوق ممنوعيت و محدوديت ترافيكي براي انواع تريلر و كاميون اعمال مي شود، عبور ...

محدودیت ترافیکی در 28 جاده مهم کشور - صفحه نخست

lahzenews.ir/fa/news/29851/محدودیت-ترافیکی-در-28-جاده-مهم-کشور

۷ ساعت پیش - پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم را تشریح کرد.

اعلام محدودیتهای ترافیکی در ۲۸ محور جاده ای - ارومیه

www.tabnakazargharbi.ir/.../اعلام-محدودیتهای-ترافیکی-در-۲۸-محور-جاده-ا...

۱ روز پیش - پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور را تشریح کرد.

محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران در تعطیلات نوروزی

www.tinn.ir/fa/.../محدودیت-های-ترافیکی-جاده-مازندران-تعطیلات-نوروزی

۱ روز پیش - محدودیت های ترافیکی جاده های مازندران در تعطیلات نوروزی ... طبق این گزارش، تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در جاده کرج - چالوس و بالعکس ممنوع است. تردد انواع ... کل محور فیروزکوه- قائم شهر تا نوروز ۹۵ تبدیل به بزرگراه می‌شود.

کدام جاده‌ها در نوروز محدودیت ترافیکی دارند؟ | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/content/187324

۲ روز پیش - محدودیت‌های ترافیکی جاده های کشور همزمان با اجرای طرح نوروزی اعلام شد. ... به گزارش فرهنگ نیوز، با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز و به منظور افزایش ظرفیت تردد در ..... تصاویر/رزمایش ترافیکی و خدمات سفرنوروز ۹۵.

محدودیت ترافیکی جاده های کشور در نوروز 94 | سال 94 | ماه محرم ...

norouz94.ir/334/محدودیت-ترافیکی-جاده-های-کشور-نوروز-94

پلیس راهور نیروی انتظامی با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز 94 و افزایش ظرفیت تردد محورهای مواصلاتی کشور به منظور ارتقاء ضریب ایمنی و ایجاد کشش ...


اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

محدودیت های ترافیکی محورهای خوزستان

www.khouznews.ir/fa/news/.../محدودیت-های-ترافیکی-محورهای-خوزستان

۳ روز پیش - سرپرست پلیس راه خوزستان محدودیت های ترافیکی محورهای این استان را ... سفر در تعطیلات نوروز ۹۵ و افزایش تردد در محورهای مواصلاتی استان به منظور تأمین نظم و امنیت جاده ها و ایجاد کشش و روان شدن ترافیک از تاریخ ۲۶ اسفند سال ...

محدویت‌های ترافیکی نوروزی در جاده‌های استان کرمانشاه | شبکه ...

mersadnews.ir/.../محدویت‌های-ترافیکی-نوروزی-در-جاده‌های-استان-کرمانشاه

۲ روز پیش - به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ سرهنگ محمد مرادی محدودیت های ترافیکی جاده های استان کرمانشاه طی روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز ۹۵ را اعلام ...

محدودیت های ترافیکی تعطیلات محرم - کجارو

www.kojaro.com/2015/10/21/.../moharram-holidays-traffic-restrictions/

۲۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رییس پلیس راه راهور نیروی انتظامی با اعلام محدودیت های ترافیکی جاده ای در پایان ایام تاسوعا و عاشورا ... برپایی موزه تخصصی پایتخت نوروز ۹۵.

محدودیت های ترافیکی در ایام نوروز - تات خبر

tatkhabar.com/2225/2016/03/17/محدودیت-های-ترافیکی-در-ایام-نوروز/

۶ ساعت پیش - ۴- تردد كاميون هاي حامل كود شيميايي در ايام تعطيلات نوروز به جزتاريخ هاي ۲۷ ، ۲۸ و ۹۴/۱۲/۲۹ و همچنين ۱ ، ۱۲ و ۹۵/۰۱/۱۳ با رعايت مقررات و ضوابط در جاده ...

دمادم | محدودیت‌های ترافیکی نوروز 95 در محور کرج چالوس

damadam.ir/ایسنا-isna/.../محدودیت‌های-ترافیکی-نوروز-95.../2004341

۵ ساعت پیش - فرمانده پلیس راه ناجا ضمن اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز 95، از ممنوعیت تردد کامیو‌ن، کامیونت و تریلی در محورهای برون شهری در ... محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در محور کرج چالوس ... کدام جاده ها در ایام نوروز محدودیت ترافیکی دارند؟

محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ ها در نوروز 95 - اخبار فارسی

monitor.shafaqna.com/FA/IR/3860208

محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ ها در نوروز 95. ... آماده‌باش ۴۵هزار هلال‌احمری در امداد نوروزی ۹۵. - همشهری ... سال ۹۵ شرایط متفاوتی خواهیم داشت/برنامه موشکی ما کاملاً دفاعی است.

وضعیت جاده ها؛ ترافیک سنگین در جاده چالوس، هراز، قم، قزوین

www.irinn.ir/.../وضعیت-جاده-ها؛-ترافیک-سنگین-در-جاده-چالوس،-هراز،-قم...

۷ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جاده های قزوین - کرج، آبعلی تا امام زاده هاشم، قم - سلفچگان و جاده های منتهی به زنجان و قم نیز ترافیک نیمه سنگین دارند. ... با توجه به وضعیت جاده‌های کشور در صورت لزوم دیگر محدودیت‌های ترافیکی اعلام و اعمال خواهد شد. ... مسافرت رایگان ۱۵۰ هزار نفر از بازنشستگان دولت در سال ۹۵ ... مراقبت از سلامت مردم در نوروز ...

اعلام محدودیت های ترافیکی عید فطر در جاده ها | تراز

www.taraznews.com/content/116428

۲۲ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تراز: مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور، محدودیت های ترافیکی ایام عید فطر ... راهور، محدودیت های ترافیکی ایام عید فطر در جاده های کشور را اعلام کرد. .... کم هزینه‌ترین شهرهای ایران در نوروز · راه‌اندازی سفرهای اقساطی از سال ۹۵ ...

محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی خوزستان

bakhtiarinews.com/.../محدودیت-های-ترافیکی-در-محور-های-مواصلاتی-خوز...

۳ روز پیش - محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی خوزستان ... در محورهای مواصلاتی استان به منظور تامین نظم و امنیت جاده‌ها و ایجاد کشش و روان شدن ترافیک ... همچنین خودروهای مذکور در سایر ایام محدوده زمانی نوروز سال ۹۵ تنها در ساعات روز، مجاز به ...

اعلام محدودیتهای ترافیکی در ۲۸ محور جاده ای

www.dana.ir/News/680907.html

۱ روز پیش - شبکه اطلاع رسانی راه دانا-اعلام محدودیتهای ترافیکی در ۲۸ محور جاده ای : پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم ...

محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ ها در نوروز 95 | بیگ فان

bigfun.smu.ir › سرگرمی

... سایت بیگ فان خوش آمدید. خانه / سرگرمی / محدودیت‌‌ ترافیکی‌‌ جاده‌ ها در نوروز 95 ... محدودیت‌های ترافیکی همه جاده‌های پرتردد کشور در تعطیلات ‌نورو‌ز‌ ۹۵. ‌با توجه به حجم ...

اعلام محدودیت های ترافیکی ایام نوروز در شرق استان تهران ...

gharchakonline.ir/اعلام-محدودیت-های-ترافیکی-ایام-نوروز-د/

۲ روز پیش - رئیس پلیس راه شرق استان تهران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای ... توجه به حجم فراینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۵ و افزایش ظرفیت تردد در محورهای ... و امنیت جاده ها و ایجاد کشش و روان شدن ترافیک از تاریخ ۲۶ اسفند سال جاری ...

محدودیت‌های ترافیکی نوروز ۹۵ در محور کرج چالوس

irannewsagency.ir/1394/.../محدودیت‌های-ترافیکی-نوروز-95-در-محور-کر/

۴ ساعت پیش - فرمانده پلیس راه ناجا ضمن اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز 95، از ممنوعیت تردد کامیو‌ن، کامیونت و تریلی در ... محدودیت‌‌های ترافیکی جاده‌ها در نورو‌ز.

با این کانال از وضعیت جاده های کشور در نوروز با خبر شوید ...

barsam.ir/archive/با-این-کانال-از-وضعیت-جاده-های-کشور-در-ن/

۱۱ ساعت پیش - با این کانال از وضعیت جاده های کشور در نوروز با خبر شوید! ... برسام و به نقل از صبحانه آنلاین، کانال ترافیک ۹۵ در آستانه نوروز و با هدف اطلاع رسانی لحظه ای آخرین وضعیت ترافیک راهها، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد، وضعیت جوی جاده ...

اعلام محدودیتهای ترافیکی در محور جاده ای کازرون در ایام نوروز

www.kazeroonnema.ir › اجتماع › رفاهی و خدماتی

۲۰ ساعت پیش - پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم کشور از جمله محورهای مرتبط با شهرستان کازرون را تشریح کرد.

انصاف نیوز | محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور انصاف ...

www.ensafnews.com/24508/محدودیت-های-ترافیکی-نوروز-۹۵-در-۲۸-محور/

۱ روز پیش - محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور. img .... ۱۷- محورهای سلفچگان – قم، جاده قدیم کاشان – قم، آزادراه کاشان – قم، جاده قدیم تهران – قم و بالعکس.

محدودیت ترافیکی در ۲۸ جاده مهم کشور - صبح بوشهر | صبح ...

www.sobhebushehr.ir/1394/12/.../محدودیت-ترافیکی-در-۲۸-جاده-مهم-کشو...

۴ ساعت پیش - صبح بوشهر،پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ محور مهم را تشریح کرد. به گزارش صبح بوشهر به نقل از خبرگزاری ...

محدودیت های ترافیکی طرح نوروزی در محورهای مواصلاتی ...

shabestan.ir/detail/News/530496

۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - محدودیت های ترافیکی طرح نوروزی در محورهای مواصلاتی گلستان اعمال می شود ... نوروزی ۹۵ و رشد حجم ترافیک در تعطيلات نوروز از (۲۶ اسفند) در جاده های ...

لیست همه محدودیت ترافیکی نوروزی جاده ها | آفتاب

www.aftabir.com/news/article/view/2015/03/19/772320

۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در همه جاده ها که از امروز تا 16 فروردین 94 ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای انواع تریلر و کامیون اعمال ... ‌عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه‌ها، بزرگراه‌ها و ..... تور قبرس اروپایی نوروز ۹۵ پرواز قشم ایر.

محدودیت های ترافیکی جاده های کشور +به تفکیک جاده

www.tabnakyazd.ir/.../محدودیت-های-ترافیکی-جاده-های-کشور-به-تفکی...

۱ روز پیش - محدودیت های ترافیکی جاده های کشور +به تفکیک جاده. به گزارش تابناک یزد، پلیس راهنمایی و رانندگی کشور محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۵ در ۲۸ ... پلیس راه راهور ناجا در اطلاعیه ای محدودیت های تردد در نوروز را به شرح زیر اعلام کرد:.

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو