ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

خوش پوشی خانم ها جدید|فوت و فن های خوش پوشی خانم ها در نوروز + تصاویر

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

خوش پوشی خانم ها جدید|فوت و فن های خوش پوشی خانم ها در نوروز + تصاویر

.

کسب درآمد

.

خوش پوشی خانم ها جدید|فوت و فن های خوش پوشی خانم ها در نوروز + تصاویر

خوش پوشی خانم ها جدید|فوت و فن های خوش پوشی خانم ها در نوروز + تصاویر

اگر می خواهید با پوششی متفاوت در مهمانی های نوروزی بدرخشید پیشنهادات ما را در ادامه این مطلب از دست ندهید.

فوت و فن های خوش پوشی خانم ها در نوروز + تصاویر

ست لباس زیبا و شیک برای خانم های خوش پوش

در این مطلب قصد داریم از فوت و فن های خوش پوشی در روزهای آغازین سال جدید بگوییم. از پوشش هایی که به شما اجازه می دهند در دید و بازدید نوروزی هم مثل همیشه متفاوت، مناسب و زیبا بپوشید. این پیشنهادها را با ما مرور کنید. 

می خواهید در عرض چند دقیقه تیپ ساده تان را به ظاهری زیبا و جذاب تبدیل کنید؟ ما به شما می گوییم با اضافه کردن یک کت نارنجی تنگ روی بلوزتان می توانید استثنایی شوید. 

کت بهاری ، ست لباس ، مدل لباس

اگر دوست دارید زیورآلاتی که استفاده می کنید در عین سادگی منحصر به فرد باشند، این انگشترها به سلیقه شما پاسخ می دهد چون زیبایی آنها در سادگی شان است. 

انگشتر زیبا و ساده ، مدل لباس ، زنانه

استفاده از زیورآلات را هم فراموش نکنید. وقتی تمام لباس های تان ساده هستند زیورآلات می توانند شما را از سادگی دربیاورند و به ظاهرتان حال و هوای تازه ای بدهند. یک النگوی بزرگ طلایی همان چیزی است که برای تکمیل این مجموعه به آن احتیاج دارید. 

النگوی طلایی ، زنانه ، خوش پوشی خانم ها

خانم ها عجله کنید! این کفش رنگارنگ برای شما بسیار برازنده است. با این کفش قدم های خودتان را هماهنگ تر برمی دارید. این کفش را می توانید با یک شلوار میدی یا پیراهن ماکسی بپوشید تا مدل کفش کاملا مشخص باشد. هماهنگی عجیبی که این ست دارد به خاص شدن شما، کمک زیادی می کند. 

این بلوز گشاد که روی سرشانه می افتد، تن پوش نرم و لطیفی برای شماست. رنگ این بلوز آرامش خوبی به شما القا می کند و برای یک مهمانی عصر بسیار مناسب است. می توانید آن را با یک شلوار کرم یا دامن نارنجی هماهنگ کنید. 

بلوز کرم ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

اگر می خواهید بر خاص بودن خود تاکید کنید، با این ست یک گوشواره نارنجی بیندازید تا خوش پوشی ظاهرتان مشخص باشد. با انتخاب این اکسسوری، هم اعتماد به نفس پیدا می کنید و هم شیک می شوید. 

گوشواره نارنجی زیبا ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

به مدل منحصربه فرد این کیف دقت کنید. رنگ کرم این کیف با این ست، ارتباط برقرار می کند و برای شما خانم های مشکل پسند، انتخاب بسیار مناسبی است. این کیف باعث می شود شما در مهمانی بدرخشید. 

کیف کرم منحصر به فرد ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

دامن انتخابی شما برای یک مهمانی نوروزی می تواند یک مدل نارنجی ساده و در عین حال شیک باشد. از آنجا که قرار است آن را با کت بپوشید، بهتر است سراغ مدل هایی بروید که کمی ساده باشند. این نکته را هم در نظر بگیرید که انتخاب دامن های ماکسی کمک می کند تا شما رسمی تر به نظر برسید. 

دامن شیک و ساده ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

اگر می خواهید به جای دامن از شلوار استفاده کنید، پیشنهاد ما برای هماهنگ کردن شلوار با این ست، تکیه بر رنگ کرم است. برای اینکه ست شما کلاسیک تر به نظر برسد، سعی کنید از شلوارهای پارچه ای یا کتان استفاده کنید. 

شلوار کرم و شیک ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

اگر کیفی صورتی را با کفش های تان ست کنید، پوشش شما را از یک ترکیب شیک به فانتزی تبدیل می کند که برای خانم های جوان مناسب است اما یک کیف مشکی برای خانم های مسن تر برازندگی ست را قطعی می کند. 

کیف رنگ سال 2016 ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس
وقتی می خواهید ظاهرتان بیشتر به چشم بیاید، سعی کنید با شال صورتی رنگ حال و هوای تان را شادتر کنید. 

شال رنگ سال 2016 ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس
شاد بودن این ست دست شما را بازمی گذارد تا بتوانید از گوشواره های بزرگ با رنگی تیره و ساده هم استفاده کنید. یک جفت گوشواره ساده سن تان را پایین می آورد و سلیقه تان را بهتر نشان می دهد. پیشنهاد ما همچنان رنگ مشکی است. 

دستبند شیک مشکی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

بعضی از لباس‏ها در نگاه اول چشم آدم را نمی گیرند اما کافی است آنها را بپوشید تا زیبایی خاص‏شان را روی تن تان ببینید. این پیراهن صورتی میدی هم در نگاه اول همین طور است اما کافی است آن را با این ست در نظر بگیرید تا حال و هوای تان را عوض کند. 

ست رنگ سال ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

داشتن یک کت مشکی شیک در کمد هر خانم از ضروریات است. این ست را بدون کت در ساعات گرم تر روز بپوشید و وقتی هوا سرد شد با کت همراهش کنید؛ البته پوشیدن این کت شیک با مدل خاص خود کاملا شما را رسمی می کند. رنگ صورتی این مدل با مجموعه رنگ‏های ست ما هماهنگی دارد. پس با خیال راحت به تن کنید!

کت مشکی شیک ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


پوشیدن مانتوی بهاره مشکی به شما کمک می کند تا ظاهری کاملا رسمی داشته باشید. انتخاب رنگ مشکی ترفندی ساده است برای تاکید بیشتر بر رنگ صورتی لباس شما. یادتان باشد انتخاب مانتویی مثل مدل پیشنهادی ما نه تنها شما را کشیده تر نشان می دهد، بلکه ست صورتی ای را که بدون شک برای انتخاب آن وقت گذاشته اید پشت خودش پنهان نمی کند. 

مانتوی بهاره ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

این هم پیشنهادی برای خانم هایی که نمی توانند از لاک دست شان دل بکنند و دوست دارند دستان شان هم مانند ظاهرشان آراسته باشد.

لاک صورتی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

ما این عینک با فریم مشکی را به شما پیشنهاد می کنیم تا بتوانید همراه با این ست، عینکی شیک بر چشمان خود داشته باشید. در آینه خودتان را از بالا به پایین نگاه کنید؛ غیر از خوش سلیقگی، چه چیزی می توانید پیدا کنید؟ 

عینک آفتابی زیبا ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

برای روزهای خنک بهاری هیچ چیز، آرامش بخش تر از این نیست که لباسی به تن داشته باشید که به معنای واقعی شما را گرم کند و در عین حال راحتی زیادی داشته باشد. این مانتوی قرمز به دلیل جنس ویژه ای که دارد گرمای شما را صددرصد تضمین می کند و به علت مدل خود، بسیار سبک و راحت روی تن شما می نشیند. 
 

فوت و فن شیک پوشی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


برای اینکه ست شما با مد امسال جلو برود، می توانید سراغ یک بلوز خنک اسپرت که بالای آن کش است، بروید؛ بلوزی برای روزهای عید؛ هم ساده و هم جوان پسند. 
 

فوت و فن خوش پوشی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


از این ساده تر نمی شود ولی به اندازه سادگی اش زیباست. یک شلوار قرمزرنگ ساده ولی شیک دقیقا همان چیزی است که برای هماهنگ کردن با ست پیشنهادی ما نیاز دارید. 
 

فوت و فن خوش پوشی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


همیشه خانم ها دوست دارند لباس شان را از سادگی دربیاورند. برای این ست یک گردنبند با سنگ های قرمز جلوه زیبایی به شما می دهد. 
 

گردنبند زیبا ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


در یک ظاهر مناسب، همیشه کفش حرف آخر را می زند و به اصطلاح تکمیل کننده مجموعه شماست و این کفش قرمز و سبز با طرح شیک خود می تواند این اطمینان را به شما بدهد که در ظاهر خود چیزی کم ندارید. 
 

کفش مجلسی زیبا ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


ست کردن این کیف قرمز نشان از خوش سلیقگی شما خانم های شیک پوش دارد. پیشنهاد ما به شما برای این ست می تواند یک کیف کوچک قرمز رنگ با بند بلند هم باشد که هارمونی زیبایی را با ست شما ایجاد می کند. 
 

کیف قرمز شیک ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


در کنار این لباس های هماهنگ و زیبا می توانید به دنبال شالی باشید که متناسب با این ست باشد. طرح سنگین و شیک این شال، وقار شما خانم خوش پوش را چندین برابر می کند. 
 

شال شیک و زیبا ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


برای چنین ستی شما به یک لاک قرمز هم احتیاج دارید تا دستان شما هم در این ترکیب خودش را نشان دهد. 
 

لاک قرمز ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

نقطه عطف این ست گوشواره زرد و آبی است؛ یک جوری که انگار بار گرم کردن این مجموعه روی دوش این کوچولوی زیباست.

 ست گوشواره زرد و آبی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس


یک النگوی با رنگ های زرد و آبی می تواند رنگ های موجود در لباس های تان را انعکاس دهد و به شیک تر شدن این ست کمک بزرگی کند. این مدل دستبند با ترکیب زیبای زرد و آبی انتخابی ایده آل به‏نظر می‏رسد. 

النگوی با رنگ های زرد و آبی  ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

این مدل کفش ها را باید به عنوان کفش 2016 معرفی کرد؛ کفشی هایی با رنگ های شاد که در مدل های اغلب طراحان دیده می شود. راه رفتن با این کفش های پاشنه بلند که با بندی بر مچ پا بسته شده یا دورتادور آن حالت خالی دارد، راحت است؛ به همین دلیل برای همه خانم ها قابل استفاده هستند. 

مدل کفش ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس
ترکیب رنگ های این ست، دست شما را بازمی گذارد و می توانید آن را با شلوار یا دامن ست کنید. اگر می خواهید تبدیل به یک ست اسپرت شوید، سراغ شلوار جین بروید. اگر هم دوست دارید متفاوت باشید، می توانید به جای شلوار از دامن جین استفاده کنید. 

دامن جین ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

شلوار جین ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

اگر خیال دارید به روز باشید باید برای عینک های آفتابی تان هم نقشه های درست و حسابی بکشید! 

عینک آفتابی طرح دار ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

این هم یک گردنبند شیک با سنگ های زرد ویژه خانم هایی که به انداختن اکسسوری اصرار دارند. حالا که ست تان را به رنگ زرد و آبی انتخاب کرده اید، بهتر است اکسسوری شما هم به این رنگ ها انتخاب شود. 

گردنبند شیک با سنگ های زرد ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

وقتی ست شما رنگ آبی و زرد دارد، برای انتخاب بلوز هم می توانید از این رنگ ها استفاده کنید تا سلیقه شما در انتخاب و چیدن یک ست را نشان دهد. 

بلوز زرد شیک ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

هیچ وسیله ای برای خانم ها ضروری تر از کیف نیست؛ کیفی که زیبایی شما را دوچندان کند. این کیف های آبی و زرد بهترین گزینه برای خانم هاست. در انتخاب این کیف شک نکنید. 

کیف آبی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

کیف زرد ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

اگر دوست دارید شالی بپوشید که بتوانید آن را با این ترکیب ست کنید و در کنارش خوش تیپ تر به نظر برسید، این شال زیبا را به خاطر بسپارید. این شال می تواند ظاهر شما را تکمیل کند. 

شال آبی و زرد ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

همیشه یک آرایش جذاب شما را زیباتر جلوه می دهد. اگر رنگ لباس تان زرد و آبی است، این سایه آبی رنگ به چهره تان جلوه خاصی می بخشد. 

سایه آبی ، خوش پوشی خانم ها ، ست لباس

فوت و فن های خوش پوشی خانم ها در نوروز + تصاویر

 
منبع : مجله ایده آل /khabarnewss.ir  
 
 
  

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو