ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت

.

کسب درآمد

.

ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت

 ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت

طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی از شایعه تا واقعیت

در ماه های گذشته شایعات مختلفی درباره پایان زندگی مشترک بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون و پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و تلویزیون شنیده می شد.

با این حال نه رهنما و نه قاسم خانی که یک فرزند به نام پریا هم دارند در این باره اظهارنظر شفاف نکردند تا حجم شایعات بیشتر شود.

بهاره رهنما به تازگی در گفتگویی با مجله 'دیده بان' وقتی سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند!

رهنما در پاسخ به سوالی مربوط به اینکه درباره وی و قاسم خانی حرفهای زیادی زده میشود گفت: {مردم} لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند. چه لزومی دارد.

وی ادامه داد: علاقمندان ما همین که می بینند ما سالم هستیم، خوب هستیم و داریم کار می کنیم باید خوشحال باشند.

 

آیا روابط دوستانه تان با پیمان برقرار است؟

بهاره رهنما این گونه از پاسخگویی شفاف طفره می رود و سپس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه 'آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است' بیان داشت: بله، هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. بعضی ها زیاد حرف می زنند. شما کاری نداشته باشید. به این حرفها نباید توجه کنید.(خنده)

پیمان به من زنگ زد و گفت بازیگر خوبی هستی

این سوال البته که می تواند به مخاطبان اطلاعات کامل را درباره شایعه موردنظر بدهد بخصوص وقتی در کنار بخشی از گفته های رهنما درباره چگونگی حضورش در 'خوب بد جلف' به کارگردانی پیمان قرار می گیرد.

رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری گفت: با وجودی که من توی قصه 'خوب بد جلف' نبودم و قصه هم قصه سریال 'پژمان' نبود، پیمان به من زنگ زد و گفت تو بازیگر خوبی هستی و فکر می کنم جایت جلوی دوربینم خالی است و مثل همه دوستان دیگر دعوت شدم به این کار.

 

منبع : سینما ژورنال/نمناک  

 

 

 

 

 آیا خبر طلاق و جدایی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی ...

www.persianv.com/pic/view/012821.php

۱ روز پیش - به نظر میرسد در زندگی شخصی و مشترک بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی ... بهاره رهنما به تازگی در گفتگویی با مجله 'دیده بان' وقتی سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا ... رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره .... ماجرای مصاحبه امیر تتلو با خبر 20:30 !

تصاویر برای ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیتگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت1 روز پیش

نتیجه تصویری برای ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت16 ساعت قبل

نتیجه تصویری برای ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت16 ساعت قبل

نتیجه تصویری برای ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت1 روز پیش

نتیجه تصویری برای ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت13 ساعت قبل

تصاویر بیشتر برای ماجرای طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی شایعه است یا واقعیت

شایعه طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی جدی شد

spsp.avablog.ir/.../شایعه+طلاق+بهاره+رهنما+و+پیمان+قاسم+خانی+جدی+شد

۱ روز پیش - آیا خبر طلاق و جدایی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی حقیقت . ... ماجرای ایرانی بودن زلاتان از واقعیت تا شایعه + سند و عکس .... عکس ... Feb 4, 2016 - بهاره رهنما همسر پیمان قاسم خانی در فیلم خوب بد جلف در حال بازی است . ..... طلاق ستاره های مشهور هالیوود در سال ۲۰۱۵ · شایعه حمله ارازل به مهناز افشار ، واقعیت یا دروغ ؟

طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی – مدل جدید 95 | عکس ...

newphoto2016.ir/2016/03/24/طلاق-بهاره-رهنما-و-همسرش-پیمان-قاسم-خان/

۱ ساعت پیش - رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری گفت: با وجودی که من توی ... ماجرای شایعه طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی | سایت خبری … ..... photokade.com/فوت-ابی-شایعه-یا-واقعیت-با-عکس/.

پاسخ به شایعه بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی از زبان بهاره رهنما ...

download2016photo.ir/2016/.../پاسخ-به-شایعه-بهاره-رهنما-و-پیمان-قاسم...

۴۴ دقیقه پیش - رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری گفت: با وجودی که من توی قصه 'خوب بد ... ماجرای طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی .... خبر ازدواج بنیامین با بهاره افشاری / شایعه یا واقعیت ؟

طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی از شایعه تا واقعیت ...

yascamp.ir/طلاق-بهاره-رهنما-و-همسرش-پیمان-قاسم-خا-2.html

۲ ساعت پیش - طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی از شایعه تا واقعیت ... رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی ولقعیت دارد,جزئیات ماجرای طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی, ... بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم ... بر اینکه 'آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است' ...

آياطلاق بهاره رهنما و پيمان قاسمخاني صحت دارد

roz1394.rozblog.com/post/219

ماجرای شایعه طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی | سایت خبری تفریحی . ... نام پریا نیز دارند چند وقتی است که پیرامونشان خبر های ناخوشایندی از طلاق وجود دارد. خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی در حالی ... خرافه یا واقعیت نحسی ماه صفر - نیک صالحی

طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی صحت دارد؟

rekor.rozblog.com/post/1007

۱۶ ساعت پیش - پاسخ به شایعه بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی از زبان بهاره رهنما در ماه های گذشته ... وقتی سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه ... سوالی مبنی بر اینکه 'آیا روابط دوستانه تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است' ..... ماجرای طلاق آنا نعمتی از ابولفضل پور عرب + عکس دخترش .

ماجرای طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی

wikipedia.nasrblog.com/ماجرای-طلاق-بهاره-رهنما-و-همسرش-پیمان-قاسم-خان...

ماجرای طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی چیه؟,طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی,ماجرای طلاق بهاره ... وقتی سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده ... آیا روابط دوستانه تان با پیمان برقرار است؟ .... ماجرای ایرانی بودن زلاتان از واقعیت تا شایعه + سند و عکس .

عکس شخصی و جدید بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی و ...

www.momtaznews.com/عکس-شخصی-و-جدید-بهاره-رهنما-و-همسرش-پیما/

جزئیات ماجرای تصویری حمله عربستان به ایران + عکس · فرمانده ارتش ... وتو +تصاوير · ظاهر متفاوت بازيگران ايراني با واقعيت” ... عکس شخصی و جدید بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی و دخترش پریا ... خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی، حقیقت یا شایعه!؟ به نظر ... جدیدترین عکس بهاره رهنما که نشان میدهد وی در حال لاغر شدن است!


ماجرای ازدواج دوم مهراب قاسم خانی با شقایق دهقان + عکس

www.sefidak.com/pic-model/photos-actors/.../ازدواج-دوم-مهراب-قاسم-خانی

داستان ازدواج اول و دوم مهراب قاسم خانی , عکس عروسی مهراب قاسم خانی , عروسی ... ماجرای ایرانی بودن زلاتان از واقعیت تا شایعه + سند و عکس ... جنجال بر سر همسر یا دوست دختر سپهر حیدری + عکس .... اینجا سواحل ایران است یا سواحل مدیترانه ... اولین دیدار فرزاد حسنی و آزاده نامداری بعد از طلاق ... عکس شقایق دهقان و بهاره رهنما در جشن تولد ...

خانه | آیا خبر طلاق ج بهاره رهنما همسرش پیمان قاسمخانی حقیقت ...

9452.tk/.../آیا+خبر+طلاق+و+جدایی+بهاره+رهنما+و+همسرش+پیمان+قاسمخان...

آیا خبر طلاق و جدایی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی حقیقت دارد؟ ... سوالی پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه � .... بـا همسرتان، و ابتـکـار عـمــل برای رویارویی با این واقعیت دارد کـــه طلاق ممکن است بهترین ...

خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی، حقیقت یا شایعه ...

www.momtaznews.com/خبر-طلاق-بهاره-رهنما-و-پیمان-قاسم-خانی،/

۱۴ ساعت پیش - ظاهر متفاوت بازيگران ايراني با واقعيت” ... خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی، حقیقت یا شایعه! ... بهاره رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان قاسم خانی ایفای نقش کرده است درباره ... درج : ۱۳۹۳/۱۱/۰۹تعداد نمایش : ۷۳ به گزارش ممتاز نیوز : ماجرایی که از یادداشت تند یک روزنامه‌نگار آغاز شده بود بالاخره پایان یافت.

همسر بهاره رهنما از حسادت به یک دختر 15 ساله می‌گوید + عکس

www.akairan.com/biography/actor1/201352505841.html

پیمان قاسم خانی فراماسون,پیمان قاسم خانی اهل کجاست,پیمان قاسم خانی و دخترش ... رقیب من یک دختر 15 ساله است که به او حسادت می‌کنم وقتی می‌بینم پریا ساعت‌ها با او ... اما پیمان قاسم‌خانی و بهاره رهنما جزو زوج‌هایی هستند که بچه‌ای واقعی دارند؛ «پریا» تنها ... به خاطر شغلم بیشتر از مادرش در خانه هستم تا جایی که آنقدر ماجرا شور شده بود که ...

خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی، حقیقت یا شایعه!؟ | ...

irato.ir/fa/.../خبر-طلاق-بهاره-رهنما-و-پیمان-قاسم-خانی-حقیقت-یا-شایعه؟/

طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی در ماه های گذشته شایعات. ... بهاره رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان قاسم خانی ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری ...

واکنش نرگس محمدی ( ستایش ) به حکم اعدامش! - نمناک

namnak.com/4292-واکنش-نرگس-محمدی--ستایش--به-حکم-اعدامش.html

... تعجب نرگس محمدی از خبر اعدامش ، حکم اعدام نرگس محمدی ، ماجرای اعدام نرگس محمدی را در ... چرا که من تنها با «سکینه محمدی» که به جرم قتل در زندان است، شباهت اسمی کاملی ندارم، ... او در این سریال زنی چهل ساله است حال آنکه در واقعیت او زنی 28 ساله است و برای .... شایعاتی در خصوص جدایی و طلاق “بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی” در ماههای اخیر ...

فوت ابی شایعه یا واقعیت با عکس - فتوکده

photokade.com/فوت-ابی-شایعه-یا-واقعیت-با-عکس/

۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فوت ابی شایعه یا واقعیت,مرگ ابی,درگذشت ابراهیم حامدی,خبر فوت ابی,عکس جدید ... امامی در ایتالیا و فرانسه در عید نوروز · شایعه طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی جدی شد ... در حال انتشار است و خبرهای شبکه مجازی حاکی از فوت این خواننده میباشد ! ... عکس بازیگران ایرانی آبان ۹۴ · ماجرای لو رفتن محمدرضا گلزار در کوه ...

آیا خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی حقیقت دارد؟ + تصاویر

www.loosi.ir › اخبار

خانه » اخبار » آیا خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی حقیقت دارد؟ ... پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا ... تان با پیمان قاسم خانی همچنان برقرار است' بیان داشت: بله، هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. ... معادی و کریستن استوارت · ازدواج بنیامین بهادری با بهاره افشاری / شایعه یا واقعیت؟

پورتال نیک صالحی

www.niksalehi.com/

توضیحات بهاره رهنما درباره شایعات جدایی از همسرش!+تصاویر · توضیحات ... ماجرای بلیت ۹ هزار تومانی پرواز کیش-تهران .... آیا خبر طلاق و جدایی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی حقیقت دارد؟ +تصاویر ... فولکس‌واگن پاسات 2016 رویایی که به واقعیت پیوست+تصاویر ... برای شیک شدن دکوراسیون منزل کاغذ دیواری بهتر است یا رنگ؟

طلاق بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسم خانی صحت دارد؟ | News File

newsfile.ir/.../طلاق+بهاره+رهنما+و+همسرش+پیمان+قاسم+خانی+صحت+دارد؟

شایعاتی در خصوص جدایی و طلاق “بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی” در ماههای اخیر شنیده ... رهنما بازیگر سینما و تلویزیون نسبت به این شایعات توضیحاتی داده است. ... وی می دهد، طلاق بگیرد؛ اعم از اینکه مال مزبور عین مهر یا معادل آن یا بیشتر یا کمتر .... باشگاه خبرنگاران - 12 ساعت پیش; واریز عیدی 200 هزار تومانی دولت به مردم واقعیت دارد؟

طلاق های پرسروصدا در سینمای ایران + تصاویر - پارسینه

www.parsine.com/fa/.../طلاق-های-پرسروصدا-در-سینمای-ایران-تصاویر

۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همه طلاق های پر سرو صدای سینمای ایران که از گذشته تا به حال حاشیه های زیادی را هم در بر داشته است و حالا جدید ترین ... بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی

بیوگرافی ماندانا کریمی بازیگر ایرانی سینمای هند+عکس ...

beroznews.com › سرگرمی › بیوگرافی

۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماندانا کریمی متولد سال 1988 و در تهران به دنیا آمده است. ... تنها راه تغییر یافتن یک تصمیم واقعی است. .... در عقاید عامه، این است که گاهی در حین دعا و یا نفرین مرغی به نام مرغ آمین در پرواز باشد و سبب برآمدن و مستجاب شدن آن نفرین یا آفرین ... نقش آفرینی کرده است. .... ماجرای شایعه طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی.

عکس های باور نکردنی بازیگر زن سریال کیمیا+بیوگرافی ...

beroznews.com › سرگرمی › بیوگرافی

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در عقاید عامه، این است که گاهی در حین دعا و یا نفرین مرغی به نام مرغ آمین در پرواز باشد و سبب ... چهره سبزه و متمایل به سیاه را دارد اما در واقعیت چهره او به طرز باور نکردنی متفاوت است. ... مهتاب ثروتی در سریال کیمیا نقش دوست کیمیا که اهل خرمشهر است را بازی می کند. ... ماجرای شایعه طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی ...

رسانه ها: مشکین

resaneha1.bso-meshkin.ir/

آیا خبر طلاق و جدایی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی حقیقت دارد؟ ... پیرامون این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا ... رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره چگونگی همکاری ..... رپ|سایت بیا تو رپ -سایت رپ-دانلود آهنگ جدید رپ-بیا تو رپ واقعی- بیا تو رپ اصلی ...

ماجرای طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار ...

saten.ir › اخبار داغ

۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ظاهرا شایعات در مورد رامبد جوان و نگار جواهریان رنگ حقیقت دارد. ... کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک ..... بازیگرانی چون نفیسه روشن و نیکی کریمی و بهاره رهنما و صبا کمالی و ترانه ... و مهدی هاشمی و صابر ابر و سعید آقاخانی و محراب قاسم خانی و رامین راستاد و هومن حاجی ...

خبر ازدواج بنیامین با بهاره افشاری / شایعه یا واقعیت ؟ | ...

model2016-photo.ir/2015/09/.../خبر-ازدواج-بنیامین-با-بهاره-افشاری-شا...

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماجرای خبر ازدواج بنیامین بهادری و بهاره افشاری | عکس های … .... آیا بنیامین بهادری با بهاره افشاری ازدواج کرده است یا شایعه است؟ همه چیز درمورد ازدواج مجدد بنیامین .... مرور چند شایعه پر سروصدای اخیر / از آدم کوچولوها تا طلاق امین … ..... توصیف جالب بهاره رهنما از نیروانا قاسم خانی دختر محراب قاسم خانی + … ایستادن ...

علت جدایی رضا رویگری از همسر اول و ازدواج با زن دوم از زبان ...

seemorgh.com › فرهنگ و هنر › سینما › چهره های سینمایی

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ده نمکی تماس گرفته بود و می گفت با خودت حرف می زنم یا روحت؟! اینکه پخش ... واقعیت را گفتم اما این حرف من را هم پخش نکردند! ... این شایعه بود که من بلافاصله از همسر قبلی ام جدا شده و با تارا ازدواج کردم. .... دلیلش هم این بود که صدای رویگری تحریک کننده است! ..... طلاق در زندگی شخصی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی!

عکس واقعیت + ازدواج بنیامین بهادری با بهاره افشاری حقیقت ...

nexx1music.blog.ir/.../عکس-واقعیت-ازدواج-بنیامین-بهادری-با-بهاره-افش...

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبر ازدواج بنیامین با بهاره افشاری / شایعه یا واقعیت ؟ ... که خبر ازدواج بنیامین با بهاره افشاری روی خط یرخی رسانه ها و شبکه های مجازی رفته است.

مصاحبه با بهاره رهنما راجع به زندگی خصوصی اش - جوان ایرانی

www.irjavan.com/مصاحبه-با-بهاره-رهنما-راجع-به-زندگی-خصو/

۲۹ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مصاحبه با بهاره رهنما راجع به زندگی خصوصی اش بهاره رهنما:پیمان هفته ای سه شب به ... شایعه طلاق لیلا حاتمی از علی مصفا ... جالب است بدانید که وی با تمام این حرف ها و به رغم همه این مشغله ها با یک نویسنده ... اما ماجرای شما خیلی عجیب و غریب بود. ... دوست داشتید پیمان قاسم خانی نویسنده همسرتان بود یا فوتبالیست؟

قاسم خانی ها اقدام به قتل بهاره رهنما کردند!؟+عکس

pechpech.net/news/.../قاسم-خانی-ها-اقدام-به-قتل-بهاره-رهنما-کردند!؟+عک...

۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهاره رهنما همسر پیمان قاسم خانی در فیلم خوب بد جلف در حال بازی است .این فیلم را شوهرش کارگردانی میکند و محراب قاسم خانی نیز در این فیلم ...


معرفی داستان و عکس های بازیگران سریال شمعدونی - تازه نو

www.tazeno.ir/1393/09/story-and-photos-serial-starring-shamdooni/

سارا دختر هوشنگ و زهره، پزشک عمومی است که در امتحان تخصص پزشکی شرکت ... قاسمخانی ( طراح صحنه ) – نازنیت خزایی ( طراح لباس ) – پیمان قاسمخانی ( مشاور ... سروستانی، شبنم مقدمی، بهنام تشکر، الهام پاوه نژاد، فرناز رهنما و عزت‌الله مهرآوران .... بهاره; خرداد ۷ام, ۱۳۹۴ ...... ازدواج مینا ساداتی و بابک حمیدیان بازیگر شایعه یا واقعیت ؟

قطار وبگردی : اشتراک لینک : نسخه موبایل

www.ghatar.com/mobile/

اگر هنوز هم برای انتخاب بازی یا فیلم‌های مناسبت تعطیلات نوروز دو دل هستید، مجموعه ... آیا قیمت گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار از ارزش واقعی آن‌ها بیشتر است؟ ... این صدا و سیمای مظلوم ، از شایعات رییس تا بازگشت ژنرال های شکست خورده ... واقعیت ماجرای عیدی ۲۰ هزار تومانی بن کتاب ... طلاق در زندگی شخصی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی/عکس.

افزایش درخواست ها برای توقف اجرای پیمان تسلیحاتی کانادا ...

www.rotos.ir/افزایش-درخواست-ها-برای-توقف-اجرای-پیما/

۵ ساعت پیش - ... کانادا به منع اجرای توافقنامه تسلیحاتی این کشور با عربستان افزایش یافته است. ... استراتژی اقتصاد مقاومتی برای کشور نداریم، اظهار داشت: واقعیت این … ... بخش عمده ای از رفع تحریم ها شامل لغو نیست، بلکه تعلیق یا توقف موقت است. ... طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی در ماه های گذشته شایعات مختلفی درباره ...

صفحه بعد - خبرنگار فارسی - تیتر جدیدترین و آخرین اخبار ...

www.inroozha.com/index.php?pageNum_Recordset1=1&totalRows...

علیرضا افتخاری خواننده 57 ساله, نامه ای خطاب به محمدرضا شجریان نوشته است. دسته : گوناگون ... طلاق در زندگی شخصی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی!؟ به نظر میرسد در ...

آفتاب دل | سبک زندگی ، بیوگرافی و نوع پوشش افراد مشهور ...

aftabedel.com/.../سبک-زندگی-،-بیوگرافی-و-نوع-پوشش-افراد-مشهور-(...

۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - او همسر پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر ... بهاره رهنما از معدود بازیگرهایی است که تحصیلات بالایی در حد دانشگاهی ... در آن گاهی جز مطالب روز‌نوشت، قطعاتی از شعرها یا یکی از داستان‌هایم را می‌گذاشتم. ... به همين خاطر اكثر مسائلي كه در سريال از آن حرف مي زنند، ريشه در واقعيت دارد.

افزایش طلاق در کشور | سایت خبری و سرگرمی

nikup2013.ir/category/افزایش-طلاق-در-کشور/

۵ ساعت پیش - آیا خبر طلاق بهاره رهنما و پیمان قاسمخانی حقیقت دارد؟ ... مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به این بسنده کرده که مردم لزومی ندارد در مورد جزییات زندگی آدمها بدانند! ... رهنما که در اولین تجربه کارگردانی پیمان ایفای نقش کرده است درباره .... آیا صدف طاهریان نامزد کرده است · آیا فالوئرهای بازیگران ایرانی واقعی است ...

آیا خبر طلاق و جدایی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی ...

khabarontime.ir/.../آیا-خبر-طلاق-و-جدایی-بهاره-رهنما-و-همسرش-پیمان-قاس...

۱ روز پیش - خبر-آنتایم-به-نظر-میرسد-در-زندگی-شخصی-و-مشترک-بهاره-رهنما-و-پیمان-قاسم-خانی-تغییراتی-رخ-داده-و-براساس-شایعات-از-یکدیگر-جدا-شده-اند. ... عکسهای واقعی قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی و صورت ... ماجرای بلیت ۹ هزار تومانی پرواز کیش-تهران! .... درمان فوری شقاق یا بواسیر ...

عکسهای جدید بازیگران و همسرانشان که تا بحال ندیده اید ...

nasimedelfan.ir/?p=33259

پیمان قاسمخانی و بهاره رهنما به همراه دخترشان پریا. روناک یونسی و ... مهراب قاسمخانی و شقایق دهقان. نورا هاشمی و ... بازیگران معروف ایرانی که از هم طلاق گرفته اند + تصاویر · » تفاوت ... نیکی کریمی : چه بلایی بر سر جامعه ما آمده است! +عکس ... شایعه یا واقعیت/خدمات دندانپزشکی تا سقف ۵۰۰ هزار تومان با واریز مبلغ ۱۰ هزار تومان. ۲۸, اسفند ...

روابط عمومی سازمان صدا و سیما تکذیب کرد / سرافراز در محل ...

f30t.ir/news/108365

۱ روز پیش - در حالی که دو روز از آغاز سال جدید می گذرد بار دیگر شایعه پراکنی ها با هدف تضعیف و ... و معاونانش در آخرین جلسه شورای معاونان صداوسیما در25 اسفند اشاره کرد و یا حضور رئیس ... واقعیت این است که رسانه های منتقد رسانه ملی که چندی پیش طرح آن‌ها در ایجاد شایعه ... آیا خبر طلاق و جدایی بهاره رهنما و همسرش پیمان قاسمخانی.

مانی رهنما از معضلات موسیقی پاپ می‌گوید | اولین ها

news.avalinha.com/post/496957.html

نکته حایز اهمیت در این مسیر پر پیچ و خم کمرنگ شدن و یا حتی از یاد بردنِ نام و یاد پایه ... چرا هر هنرمندی که به موفقیت می‌رسد می‌گوید شرایط خوب است و وقتی هم با عدم .... شایعاتی در خصوص جدایی و طلاق “بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی” در ماههای اخیر شنیده می شود ... مینی سریال «غیرعلنی» در فضایی دور از جغرافیای واقعی، قصه پسری را به ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

آیا بهاره افشاری با محمد علیزاده نسبتی دارد - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=آیا+بهاره+افشاری+با+محمد+علیزاده...دارد

بهاره افشاري با انتشار عکس زیر در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به شایعه ... کوتاهی از بیوگرافی او بهاره پرستار یا همون ملانی، سوپر مدل معروف ایرانی است ... اگر می خواهید بیشتر بدانید: ماجرای دوستی و ازدواج بهاره رهنما و همسرش در خیابان ولیعصر! ... غافلگیری جالب بهاره رهنما در شب تولدش پریا قاسمخانی، دختر بهاره رهنما و پیمان ...

ع بهاره رهنما - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=ع%20بهاره%20رهنما&page=3

جدایی بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی در ماه های گذشته شایعات مختلفی درباره پایان زندگی ... این شایعات شنیده نیز بی آن که جواب مستقیمی در رد یا تایید شایعه بدهد صرفا به ... «خوب، بد، جلف» فیلمی جدید به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی است که بازیگرانی چون .... به گزارش ایسنا، رهنما در روزنامه شرق نوشت: «هنوز هم گاهی قصه هایی واقعی می ...

هواداران بهاره رهنما - teatr

bahar-fans.blogfa.com/cat-6.aspx

بازیگران تئاتر «شایعات» تکمیل شد / مجید صالحی،سعید چنگیزیان، بهاره رهنما و. ... نوشته‌ام، آسیب‌شناسی حوزه زنان جامعه ما هستند و به موضوع‌هایی چون طلاق، مهاجرت، کار، جنگ و. ... در واقع بحران و رویداد، تنها یک بستر و زمینه ساز است و نه اصل ماجرا. ..... افرادی از قبیل امیر جعفری و بهنام تشکر توسط پیمان قاسمخانی و یا ابوالحسن داوودی ...

عکس و فیلم ازدواج "بنیامین بهادری" با بهاره افشاری - پی سی ...

pccell.ir/p/b57d28f05ff42eb67d6e57514ba592b307

خبر ازدواج “بنیامین بهادری” با بهاره افشاری مدتی است در برخی رسانه ها و شبکه های مجازی . ... خبر ازدواج بنیامین با بهاره افشاری / شایعه یا واقعیت ؟ ... Translate this page 15 hours ago - ماجرای عروسی بنیامین بهادری , همسر دوم ... جشن تولد چهل سالگی بهاره رهنما با حضور همسرش پیمان قاسم خانی و شقایق دهقان در نیاوران + تصاویر + فیلم.

از اختلاف سالومه سیدنیا با دیگر همکاران شبکه من و تو تا طلاق ...

www.bultannews.com › صفحه نخست › اجتماعی

۱۲ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - "سالومه سیدنیا" یکی از مجریان من‌و‌تو است که پس از اجرای برنامه "سالی تاک" .... هر کی باور نداره قسمت جستجوی بولتن سرچ کنه من و تو یا سالومه یا رها اعتمادی یا بهاییت ... منوتو ی شبکه ی سیاسی باش اما این شبکه فقط واقعیت ایران مارو نشون میده ..... توضیحات بهاره رهنما درباره شایعات جدایی از همسرش پیمان قاسم‌خانی ...

دختران دبیرستانی و عکس دورهمی با بهاره رهنما !

www.naghola.com/fun-27645.html

۱۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماجرای شایعه ورود داعش به ایران + عکس ... شایعه یا واقعیت ، واریز 200 هزار تومان عیدی به مردم ؟ ... به گزارش پرداد : بهاره رهنما هنرمند فعال ایرانی و همسر پیمان قاسم خانی بازیگر و نویسنده ... با انتشار عکس زیر که وی را در جمع دختران دبیرستانی در مدرسه نشان می دهد، نوشته است: .... چه استانی ركورد دار طلاق در ایران است؟

زوج های هنرمند سینمای ایران - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/259292/زوج-های-هنرمند-سینمای-ایران

۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رهنما از آن دسته هنرمندانی است که به لطف دوستان رسانه ای همیشه در خاطره ها می مانند. ... نقش غزال و بازی مقابل پیمان قاسمخانی شاید شروع یک عاشقانه ی واقعی بود، ..... ميگن شما علاقه شديدي به شايعه درست كردن داريد و جزو اون دسته از آدمها هستيد كه ... خانم بهاره رهنما از آقاى پيمان قاسم خانى طلاق گرفتند وجدا زندگى ميكنند.

هنر و فرهنگ - چه خبر

www.chekhabar.ir/Service/8/هنر-و-فرهنگ

طلاق در زندگي شخصي بهاره رهنما و پيمان قاسم خاني! ... در لحظه سال تحويل شما کدام برنامه يا کدام شبکه داخلي را نگاه مي کرديد؟ ... شايعاتي درباره کارگرداني سيروس مقدم در کنار برزو نيک نژاد منتشر شده است که با واکنش .... ماجراي درگذشت خاص محمدعلي اينانلو از زبان پسرش .... ادعايي عجيب و شايد واقعي درباره سازندگان سريال معماي شاه!

رامین ستوده برادران کوئن را سوال پیچ کرد - ویکی جوان

www.wikijavan.com › فرهنگ و هنر

۱۲ دقیقه پیش - جواب بهاره رهنما به شایعه طلاق او و پیمان قاسم خانی ... نام قهرمان داستان ادی مانیکس است، اما این همان ادی مانیکس واقعی نیست، که او ... جوئل: That Touch of Mink فیلم بسیار مهمی برای ما بود یا I'll Take Sweden یا Advise and Consent.

همسر بهاره رهنما از حسادت به یک دختر 15 ساله می‌گوید +عکس ...

asemaniha90.com/?p=10355

۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پیمان قاسم‌خانی که با دختر 15 ساله‌اش فیلم‌های اکشن می‌بیند، یک رقیب خیلی جدی دارد. ... رقیب من یک دختر 15 ساله است که به او حسادت می‌کنم وقتی می‌بینم پریا ... بکنند اما پیمان قاسم‌خانی و بهاره رهنما جزو زوج‌هایی هستند که بچه‌ای واقعی دارند؛ ... وقتی واقعا بچه نداشته باشی، هیچ تصوری از پدر شدن یا مادر شدن نداری.

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو