ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

مناطق گردشگری در ایران

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

مناطق گردشگری در ایران

.

کسب درآمد

.

مناطق گردشگری در ایران

 مناطق گردشگری در ایران


مناطق گردشگری ایران ، بهترین مناطق گردشگری ایران

در ایام نوروز که اوج سفرهای مردم به شهرهای مختلف ایران آغاز می شود انتخاب مقصد مناسب که هم خاطره انگیز باشد و هم هزینه زیادی در بر نداشته باشد می تواند لذت مسافرت را دو چندان کند.بهترین مناطق گردشگری در ایران را در این بخش مشاهده خواهید کرد.

زیباترین مناطق گردشگری ایران برای سفرهای نوروزی

سفرهای نوروزی و داشتن تعطیلات چند روزه یکی از دغدغه های مردم در ایام عید است.اما بالا بودن هزینه اسکان و گردش در مناطق مختلف شهرها کمی قابل تامل می باشد.نکته قابل توجه انتخاب شهری است که علاوه بر مکانهای دیدنی و گردشگری به یاد ماندنی ، هزینه سفر نیزمقرون به صرفه باشد.

کشوری مثل ایران که دارای تمدن و فرهنگ چشمگیری است، شهرهای کوچک و بزرگ بسیاری دارد که در آن ها شاهد جاذبه های گردشگری هستید.
هر کدام از این شهرها سوغاتی و صنایع دستی مخصوص به خود را دارد. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که از بین این شهرها کدام یک در این ایام کمترین هزینه را برای مسافر رقم می زند و به عنوان شهر ارزان می توان از آن اسم برد.

تفرش

تفرش شهری زیبا که دارای جاذبه های طبیعی بسیاری است. از این جاذبه های گردشگری می توان به آبشار قطره باران، روستای خانک، روستای طلاد، آب انبار بلور، چشمه آب معدنی گراو، مسجد جامع شش ناو و غار امجک اشاره کرد.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، بهترین مناطق گردشگری ایران ، سفر نوروزی داخلی


از سوغات این شهرستان، گردو، بادام، نان تندی، شیرینی خانگی و عسل می توان نام برد.در این شهرستان افراد نامور و معروفی همچون پروفسور حسابی و پروفسور سحابی زیسته است. شما برای سفر به این مکان زیبا می تواند تنها با 700 تا 800 هزار تومان سفر کرده و دیدن نمایید.

کاشان

شهر گل و گلاب، کاشان شهری که جاذبه هایی همچون مسجد جامع، مسجد آقا بزرگ، آتشکده نیاسر، غار تالار، کاروانسرای مرنجاب، باغ و حمام فین دارد.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، سفر نوروزی داخلی ، کم هزینه ترین شهرها برای سفر

از سوغات این شهرستان می توان به کلوچه، گلاب و روغن نباتی اشاره کرد. هر مسافری در ایام نوروز با هزینه 500 تومان می توانند از این شهرستان به مدت 3تا 4 روز دیدن نمایند.

بوشهر 

بوشهر، شهریست که دارای جاذبه های دیدنی بسیاری است که از جمله آن می توان به موزه رئیس علی دلواری، قلعه نصوری، رافائل، سحانتیر، گنبد نمکی جاشکف موزه دریانوردی خلیج فارس و ری شهر اشاره کرد.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، کم هزینه ترین شهرها برای سفر ، جاهای تفریحی ایران

سوغاتی های زیادی در این شهر است که خرما، ارده، حلوای سنگک، خارک پخته، ماهی از جمله آن هاست. هزینه سفر 3 تا 4 روزه به این شهرستان حدود 900 هزار تومان است.

بروجرد 

بروجرد شهر دیگری است که دارای جاذبه هایی همچون پل قلعه حاتم، گلدشت، روستای دره صیدی، کرکیخان و موزه مردم شناسی است.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، جاهای تفریحی ایران ، زیباترین شهرهای ایران برای سفرهای نوروزی

 

کلوچه روغنی، نان گوشه ای و خشکبارها از جمله سوغاتی های این شهرستان است. برای سفر به این شهرستان فقط 500 تا 600 هزار تومان کافی است.

محلات

محلات از دیگر شهرهایی است که به شهر گل معروف است. مردم با هزینه ای حدود 600 هزار تومان می توانند از این شهرستان دیدن کنند.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، زیباترین شهرهای ایران برای سفرهای نوروزی ، جاذبه های گردشگری ایران با عکس

چشمه آبگرم، ستون های خورهه، آتشکده آتشکوه، قلعه آقاخان و غار آزادخان از جمله جاذبه های این شهرستان است.از مراسم های دیدن این شهرستان اهواهو است. سوغاتی محلات حلواشکری و حلوا ارده است.

سرعین

سرعین دیگر شهرستانی است که دارای جاذبه هایی همچون آبگرم، سبلان، بش باجیلار و گاومیش گلی، دهکده صخره ای باستانی و بندر کلخوران، پیست اسکی است.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، جاذبه های گردشگری ایران با عکس ، سفرهای نوروزی

سوغات معروف این شهر عسل و حلوای سیاه است. شما با 800 تا 900 هزار تومان می توانید یک سفر 3 تا 4 روزه در ایام نوروز به این شهرستان داشته باشید. بندر خارک از دیگر شهرهای دیدنی و گردشگری کشورمان است.

نوش آباد

نوش آباد شهری زیبا که در استان اصفهان واقع شده است. شهر زیرزمینی اویی در این شهرستان واقع شده است. معماری بی نظیر این شهرستان هر فردی را مجذوب خود می کند.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، سفرهای نوروزی ، مناطق گردشگری ایران

جاذبه هایی همچون پل اسحاق آباد، قلعه خشتی فرزین، بقعه رقیه بانو، آب انبار چاله سی، مرکزی، دربریگ و زیارتگاه فیض آباد این شهر را دیدنی تر کرده است. صنایع دستی این شهرستان زبانزد خاص و عام است. از این صنایع می توان به جولابافی اشاره کرد.

شما تنها با 700 تا 800 هزار تومان می توانید به دیدن این شهرستان بروید.

بندر خارک

صخره کند و نرده های سنگی و قرار گرفتن بندر در کنار دریای خلیج فارس از جاذبه های این شهرستان است. یکی از ویژگی های بندر خارک وجود آب شیرین فراوانش است.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، مناطق گردشگری ایران ، بهترین مناطق گردشگری ایران

شما با 900 هزار تا یک تومان می توانید سفری پرخاطره به این شهر داشته باشید.

طارم

طارم از دیگر شهرستان هایی است که در آن جاذبه های طبیعی بسیار است. این شهرستان دارای جاذبه هایی همچون آتشکده های تشویر، سانسیز، پیرچم، قوهیجان، قلعه های سمیران، آبشار هشترخان و باغ های سرسبز و زیبا است.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، مناطق گردشگری ایران ، بهترین مناطق گردشگری ایران

سوغاتی های این شهرستان شامل برنج، سیر، انار، زیتون، طالبی، انجیر، فندق و.. هستند.شما برای سفر به این شهرستان تنها 700 تا 800 هزار تومان هزینه می کنید.

تویسرکان

تویسرکان، شهرستانی کوهستانی که دارای جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیار است. شما در این شهرستان می توانید از مکان هایی همچون حیقوق نبی، قلعه اشتران، حمام زرمان، باغوا و سیراب، درخت 3000 ساله چنار و بازارها دیدن کنید.

مناسب ترین مناطق گردشگری ایران برای مسافرت ، مناطق گردشگری ایران ، بهترین مناطق گردشگری ایران

هرکسی که قصد سفر به این شهرستان را داشته باشد، با 400 تا 500 هزار تومان می تواند به مدت 3 تا 4 روز از این شهر دیدن کند.

اتفاق جالبی که این روزها شاهد آن هستیم شوق و نشاط مردم برای سفر در ایام نوروز است. تبلیغات بر روی شهرهایی همچون، شیراز، اصفهان، مشهد، کیش، همدان و امثال اینها برای سفر در ایام نوروز به حدی زیاد است که اکثر مردم به این باور رسیدند که تنها مکان های توریست پذیر ما این شهرها هستند و با هزینه های بسیار به این کلان شهرها سفر می کنند. این در حالی است که مردم با کمترین هزینه می توانند به شهرستان های کوچک ولی پر جاذبه سفر کنند.

 
منبع : اقتصادآنلاین-/ف  
 
 
 
 
100 جاذبه محبوب و ديدنی ايران | معرفی جاذبه های گردشگری ایران
seeiran.ir/category/top-100/
این بنای تاریخی بزرگ با مساحتی بیش از بیست و دو هزار مترمربع، دومین بنای خشتی بزرگ جهان بعد از ارگ بم است که هرساله میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی ...
معرفی جاذبه های گردشگری ایران
seeiran.ir/
جاهای دیدنی گردشگری جاذبه های گردشگری هتل صنایع دستی بازی های محلی موسیقی های بومی غذاهای محلی خبرهای گردشگری ایران.
‏مقصد خود را انتخاب کنید - ‏100 جاذبه محبوب و ديدنی ايران - ‏جاهای دیدنی ایران - ‏شهرها
مکانهای دیدنی ،جاذبه های گردشگری ایران ،مکانهای تفریحی ایران
www.beytoote.com/iran/tafrihi/
تور گردشگری,مکان های دیدنی,آبشار مارگون,گردشگری تهران,تور,گردشگری گردشگری ایران,جاذبه های گردشگری تور گردشگری,مناطق گردشگری,تور شیراز تور کیش.
ایران - لیست جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی - آریا زمین
aryazamyn.com/pages/iran
 رتبه: ۵ - ‏۱۶ رأی
فهرست جاذبه های گردشگری، جاهای دیدنی، اماکن مقدس و مذهبی، و امکانات توریستی و تفریحی استان های ایران به شرح زیر در آریا زمین در دسترس می باشد: استان آذربایجان ...
تور ایرانگردی – جاذبه های گردشگری ایران – دیدنی های ایران
www.gardeshgarha.com/iran-tourism/
در بخش ایرانگردی به معرفی جاذبه های گردشگری زیبای ایران، همچنین روستاهای دیدنی و توریستی، شهرهای گردشگری، و سایر اماکن دیدنی و تاریخی و موزه ها می پردازیم ...
جاذبه های دیدنی و زیبای ایران (+عکس) - عصر ایران
www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی
در زیر به برخی از این جاذبه های زیبا اشاره شده است. ... پیشینهٔ آن را در اسطوره‌های کهن ایرانی به آغاز تاریخ می‌رسانند ولی آغاز تاریخ سیاسی آن از آغاز شاهنشاهی مادها است.
دیدنی ترین مکانهای دیدنی ایران - زیباترین
beautiful-pictur.blogsky.com/1392/02/05/post.../Spectacular-places-Iran
این آبشار زیبا که یکی از دیدنی ترین دیدنیهای ایران است در دل کوههای زاگرس در شهرستان خرم آباد قرار گرفته‌است و فاصله آن تا ... زیباترین جاذبه های گردشگری ایران
گردشگری، آثار باستانی، جاذبه‌های دیدنی استانهای ایران
www.anobanini.ir/travel/fa/
... روح پرور، استخرها، آسياب ها و روستاهاي دل انگيز، همه و همه استان آذربایجان شرقی را به يكي از زيباترين مناطق ایران و یکی از بهترین مناطق برای گردشگری به خصوص ...
مکان های دیدنی ایران ،جاذبه های گردشگری جهان ،مکانهای ...
www.niksalehi.com/gardeshgari/
تور ترکیه,مکان های گردشگری جهان,تور,گردشگری سواحل آنتالیا,جاذبه های گردشگری جهان,تور اروپا تور آنتالیا,تور دبی تورهای گردشگی جهان,تور مالزی,گردشگری ...
جاذبه های گردشگری ایران (36 عکس) - تاپ ناپ
topnop.ir › همه آلبوم ها › ایران و ایرانی
۲۱ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - ایران یکی از زیباترین کشور های جهان است . اگر باور نمیکنید و فکر میکنید این را بخاطر ایرانی بودنم میگویم ، توصیه میکنم این عکسها را تماشا ...
مناطق ديدني ايران را تماشا كنيد+تصاویر - بولتن نیوز
www.bultannews.com › اقتصادی › گوناگون
در اين گزارش برخي از مناطق ناب ايران نشان داده خواهد شد.
مناطق ديدني ايران را تماشا كنيد + عکس - باشگاه خبرنگاران
www.yjc.ir › اجتماعی › شهری
در اين گزارش برخي از مناطق ناب ايران نشان داده خواهد شد.
گردشگری در ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/گردشگری_در_ایران
بر اساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، ایران رتبه دهم جاذبه‌های باستانی و تاریخی و ... می‌کنیم که اکثر این چشمه‌ها در مناطق فعال زمین‌شناسی چون سرعین، لاریجان، آوج و .
رده:جاذبه‌های گردشگری ایران - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/رده:جاذبه‌های_گردشگری_ایران
آبشارهای ایران بر پایه استان (۲۱ ر، ۱ ص). ◅ آبشارهای طالقان (۲ ص) ... بناهای تاریخی ایران (۲۴ ر، ۳۲۵ ص) ... ج. ◅ جاذبه‌های گردشگری ایران بر پایه استان (۳۱ ر، ۸ ص) ...
مناطق ديدني ايران + عکس - Sony Card 20. Com
www.sonycard20.com/news/news_item.asp?NewsID=2861
۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ه‍.ش. - ایرانی : اصفهان هم خانه مشروطه زیبایی داره از خانه مشروطه اصفهانم عکس بذارید، از کرمانشاه و مناطق زاگرسی ایران هم عکس بذارید . • حسن خرمی : دوستون ...
کرمانشـاه(مناطق دیدنی و توریستی ایران)
kermanshahan20.blogfa.com/
کرمانشـاه(مناطق دیدنی و توریستی ایران) - کرمانشـاه ششمین کلانشهر ایران(((کرمانشاه ششمین شهر بزرگ و سومین شهر توریستی ایران)))
مناطق دیدنی ایران - ایران ویج
www.iranvij.ir/category/walk/مناطق-دیدنی-ایران
به گزارش ایران ویج به نقل از پایگاه خبری کوهبنان، احمدی مسئول میراث فرهنگی و گردشگری کوهبنان در گفتگو با این پایگاه خبری گفت : کار باز سازی و به سازی ...
طبیعت ایران و 8 جاذبه طبیعت گردی آن - اسپیلت
www.spilet.com/Article69.aspx
اورامان، ماسوله کردستان و مهد زرتشت از جمله نقاط ایران است که هر گردشگر بایست در لیست مقاصد سفر خود قرار دهد. اورامان نام ناحیه کوهستانی در مرز ایران و عراق در استان ...
جستجوی جاذبه های گردشگری شهرها بر اساس نوع اماکن - ...
www.mashhad.ir/.../958923-جستجوی-جاذبه-های-گردشگ... - ترجمه این صفحه
به دلیل robots.txt این سایت، توضیحی برای این نتیجه وجود ندارد – بیشتر بیاموزید.

با گوشی خود تمامی مناطق دیدنی ایران را ببینید+دانلود نرم افزار
www.yjc.ir/.../با-گوشی-خود-تمامی-مناطق-دیدنی-ایران-را-ببینیددانلود-...
کاربران می توانند تصاویر مناطق دیدنی منطقه یا شهر خود را برای معرفی به برنامه ... تلاش ما بر این است تا بتوانیم با گردآوری اطلاعات گردشگری ایران، این جاذبه ها را ...
نقاط تفریحی ایران
iranbekr.blogfa.com/
نقاط تفریحی ایران - معرفی بهترین مناطق تفریحی ایران همراه با آرشیو عکس و توضیحات - نقاط تفریحی ایران.
جاذبه های گردشگری ایران - جاینت توریسم
www.blog.gianttourism.com/سفر-به-ایران/جاذبه-های-گردشگری-ایران
جاذبه های گردشگری ایران و شهر های مختلف مشهد تهران کیش اهواز شیراز اصفهان و سایر شهار های کشور.
ایرانیم - مناطق دیدنی ایران
www.iranim70.blogfa.com/tag/مناطق-دیدنی-ایران
ایرانیم - مناطق دیدنی ایران - بلند باد نامت ای ایران - ایرانیم.
tour & travel - مناطق گردشگری ایران
niocgg.blogfa.com/cat-3.aspx
tour & travel - مناطق گردشگری ایران - فروش و اجرای تورهای داخلی و خارجی - ارائه کلیه بلیط های هواپیمایی داخلی و خارجی.
سایت گردشگری و ایرانگردی
www.makanbin.com/
جاذبه های گردشگری ایران اماکن تاریخی ایران اماکن توریستی ایران بانک اطلاعات ایرانگردی مرجع ایرانگردی سایت ایرانگردی سایت گردشگری ایران مکانبین ...
جاذبه های گردشگری ناشناخته ایران - دیدار گشت
www.didargasht.com/fa/index.php/.../4-unknown-tourist-attractions-in-ir...
جاذبه های گردشگری ناشناخته ایران. سرزمینی ‌كه نمی‌شناسیم شیراز را به تخت‌جمشید و حافظیه و شاهچراغش می‌شناسیم، یزد را به بادگیرهای سرو مانندش، اصفهان را به ...
مناطق گردشگری در ایران :: گروه کوه نوردی آلاداغ
aladagh.blog.ir/page/مناطق-گردشگری-در-ایران
اکوتوریسم یا بوم‌گردشگری یا طبیعت گردی ، گونه‌ای از گردشگری است که در آن گردشگران برای دیدار از مناطق طبیعی نامسکون و دست‌نخوردهٔ جهان سفر می‌کنند و به ...
تاپ توریسم: صفحه اصلی
www.toptourism.ir/
صفحه اصلی ،اخبار گردشگری، هنر وصنایع دستی،گردشگری ورزشی، گردشگری ... تاپ توریسم ، راهنمای شما برای آشنایی با جاذبه های گردشگری ایران و جهان .
دانشنامه آزاد گردشگری و ایران شناسی -
www.iranpedia.ir/
از این رو بر آن شدیم تا با راه اندازی این سایت ، علاوه بر اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری و برای تشویق بازدید کنندگان گرامی به پدیده زیبای ایران گردی ، اطلاعات ...

ابتکار يک شهردار ايتاليايي در معرفي جاذبه هاي گردشگري ...
ویدیو برای مناطق گردشگری در ایران▶ 1:47
https://www.youtube.com/watch?v=-yHDx_z-ZW0
۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بارگذاری توسطHamid Masoumi Nejad
Hamid Masoumi Nejad giornalista corrispondente della TV Iraniana in Italia (IRIB ) حمید معصومی نژاد خبرنگار صدا و سیما ...
جاذبه های گردشگری ایران در قاب تصویر - آپارات
www.aparat.com/v/ftSXZ/جاذبه_های_گردشگری_ایران_در_قاب_تصویر
۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سازمان میراث فرهنگی ایران از لحاظ آب و هوایی یکی از منحصربه فردترین کشورهاست. اختلاف دمای هوا در زمستان میان گرمترین و سردترین نقطه گاهی به ...
جاذبه های ایران-مناطق توریستی ایران - برنامه های اندرویدی در ...
https://myket.ir/...jazebehayeiran/جاذبه%20های%20ایران-مناطق%20توری...
برنامه اندروید جاذبه های ایران- معرفی مکان های گردشگری ایران (همراه سفر شما در تعطیلات عید نوروز)آیا دوست دارید با بیش از 4200 جاذبه گردشگری و دیدنی که فکر.
آشنايي با جاذبه هاي گردشگري شمال ايران - سینما خبر
www.cinemakhabar.ir/NewsDetails.aspx?ID=64700
۱ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اگر براي تعطيلات نوروز شمال ايران را انتخاب کرديد سينما خبر بعضي از مکان هاي ديدني را به شما پيشنهاد ميدهد. ماسال و شاندرمن، بام سبز ایران
جاذبه های گردشگری ایران - تاپ ناز
www.topnaz.com › سرگرمی › گردشگری
گردشگری در ایران, ایران یکی از زیباترین کشورهای جهان است که در هر فصل زیبایی های خاص خودش را دارد و به دلیل پهناور بودن، دارای مناطق مختلف با تفریحات خاص ...
فهرست و نقشه ی کامل جاذبه های گردشگری ایران - مهرمیهن
www.mehremihan.ir/iranian.../2262-فهرست-و-نقشه-ی-کامل-جاذبه-های-گ...
... نگاره ی ناصرالدین شاه قاجار · ساعت نزد ایرانیان. شاهنامه ی فردوسی. تبلیغات · برگ نخست · یادگارهای فرهنگی فهرست و نقشه ی کامل جاذبه های گردشگری ایران ...
جاذبه های گردشگری ایران برای سفر در فصل پاییز +عکس
www.parsnaz.ir/iranian-tourist-attractions-to-visit-in-season.html
جاذبه های گردشگری ایران برای سفر در فصل پاییز,پاییز و زیبایی های شگفت انگیزاش فصل خوبی برای سفر و گردشگری زوج های جوان است. درست که همه فکر ...
تصاویر جاذبه های گردشگری ایران + توضیحات کامل - نمکستان
namakstan.ir › گردشگری
۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصاویر جاذبه های گردشگری ایران + توضیحات کامل جاذبه های گردشگری ایران,جاذبه هاى طبيعى,گردشگری ایران نمکستان » در این مطلب به جاذبه هاى ...
معرفی مناطق گردشگری
www.mehrmg.ir/index.php?option=com_content&view...
معرفی مناطق گردشگری - معرفی گونه های گیاهی .... دریاچه هامون یا دریاچه سیستان در شرق ایران و در شمال استان سیستان و بلوچستان در نزدیکی زابل واقع شده است.
عکس های منتخب دیلی میل از جاذبه های گردشگری ایران
www.khabaronline.ir/(X(1)S(a5lwjrdw4bpruvpuiazgi1kz))/detail/.../pictu...
۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش توریسم آنلاین، سایت دیلی میل روز گذشته گزارش تصویری جالبی از برخی جاذبه های مذهبی-تاریخی-گردشگری ایران منتشر کرد و درباره هر ...

جاذبه های گردشگری ایران - پایگاه اطلاع رسانی حوزه نت
www.hawzah.net/fa/article/view/92824
ایران به دلیل پیشینه تاریخی و تکاپوی مستمر اجتماعی و فرهنگی، دیدنی های متنوعی دارد که بازدید از آن ها می تواند حس کنجکاوی گردشگران و جهانگردان را ارضاکرده و ...
جاذبه های گردشگری ایران - تیشینه
www.tishineh.com/tourstate/1/1
ایران از شمال با جمهوری آذربایجان، ارمنستان و ترکمنستان، از شرق با افغانستان و پاکستان و از غرب با ترکیه و عراق همسایه‌است و همچنین از شمال به دریای خزر و از جنوب ...
خبرگزاری تسنیم - مناطق سیاحتی و گردشگری ایران
www.tasnimnews.com/fa/news/1393/.../مناطق-سیاحتی-و-گردشگری-ایران
۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اما آنچه در این زمینه مهم به نظر می رسد معرفی مناطق گردشگری و آثار ... مناطق مختلف سیاحتی و گردشگری ایران را می توانید در لینک های زیر مشاهده کنید ...
رتبه ایران از نظر جاذبه های گردشگری
www.fardanews.com/fa/news/.../رتبه-ایران-از-نظر-جاذبه-های-گردشگری
۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رتبه ایران از نظر جاذبه های گردشگری. به گفته سید علی اکبر شمسیان، رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی ۳۲ هزار منطقه تاریخی و ۱۰۰ هزار اثر ...
آشنایی با جاذبه‌های گردشگری رامسر - مازندران - همشهری
www.hamshahrionline.ir/details/94926
۲۰ آبان ۱۳۸۸ ه‍.ش. - محمد ملاحسینی: رامسر غربی‌ترین شهر استان مازندران است و در شمال ایران قرار دراد. ... جواهرده یکی از مناطق زیبا در استان مازندران و شهرستان رامسر است.
نمای ایران
www.iranview.com/
پورتال جامع گردشگری ایران | راهنمای سفر و طبیعت گردی | آشنایی و معرفی جاذبه های گردشگری، فرهنگی و ادبی سرزمین ایران.
جاذبه هاي گردشگري آنتاليا
www.rosesefid.net/text/26/جاذبه%20هاي%20گردشگري%20آنتاليا
آنتاليا يکي از نام آشناترين شهرهاي خارجي براي گردشگران و خارج بروهاي ايراني است. ... از ديگر مناطق ديدني شهر مي توان به 2 مسجد كه در زمان عثمانيان ساخته شده نيز ...
معرفی مناطق گردشگری ایران
gardeshgaryiran.blogfa.com/
سوباتان. در شهرستان تالش ایران، بهشتی وجود دارد به نام سوباتان با طبیعتی بکر و روستاهایی دست نخورده و زیبا. + نوشته شده توسط سمانه رامشینی در چهارشنبه هجدهم ...
جاذبه های گردشگری آمل - ایران تجارت
amlak.iran-tejarat.com/cms/78_جاذبه-های-گردشگری-آمل
درباره آمل. شهرستان آمل در مرکز استان مازندران قرار دارد و از شمال به شهرستان محمودآباد، از شرق به شهرستان بابل، از شمال شرقی به شهرستان بابلسر و از غرب به ...
مناطق گردشگری ناشناخته ایران - پارسینه
www.parsine.com/fa/news/241347/مناطق-گردشگری-ناشناخته-ایران
۱۴ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مناطق گردشگری ناشناخته ایران. اینجا یکی از مناطق بکر و چشم نواز در محدوده شهر ونک شهرستان سمیرم و جزو مناطق پایلوت است. حنا علیشاه که در زبان ...

مکان های تاریخی و دیدنی شهر یزد (+ تصاویر ) - تالاب
www.talab.ir/tourism/historical/photos-historic-sites-yazd.html
یزد شهر ترین های ایران یزد، شهر بادگیرها و ترین های ایران و جهان بلندترین بادگیر جهان بلندترین و منحصر بفرد ترین بادگیرهای جهان ر.
مجمع عمومی تأسیس انجمن سرمایه گذاران مناطق نمونه گردشگری ...
iccima.ir/fa/etelaeiyeh/item/78346-iccima.html
۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در اجرای موافقت اصولی هیأت هدایت و نظارت راهبردی تشکل های اتاق ایران مبنی بر تأسیس و ثبت انجمن سرمایه گذاران مناطق نمونه گردشگری ایران، مجمع ...
جاذبه های گردشگری مالزی - دلتابان
www.deltaban.ir/agency-attraction-104-جاذبه-های-گردشگری-مالزی
جاذبه های گردشگری کوالالامپورمالزی یکی از مدرن ‌ترین کشورهای آسیای جنوب شرقی است و ... پوتراجایا به خاطر طبیعت گسترده و بهره‌گیری از مؤلفه‌های معماری ایرانی، ...
قبرس | جاذبه های گردشگری،جاهای دیدنی،مکان های دیدنی قبرس
www.findatour.co/fa/tourist-countries/cyprus
در ایران نیز سالیانه تور قبرس های متعددی برگزار میشود . ... سومین و بزرگترین جزیره در ناحیه مدیترانه میباشد که جاذبه های طبیعی زیادی جهت جذب گردشگر دارد.
جاذبه های گردشگری ایران - توریست ها
www.touristha.ir/fa/tourism/iran
مکان های دیدنی و مخصوصا تاریخی شیراز زیاد و زیبا می باشند . از مکان های معروف شهر شیراز آثار دوره ی زندیه می توان نام برد . حمام وکیل که امروز به صورت موزه ای زیبا در ...
جاذبه های توریستی در جنوب ایران | میراث فرهنگی و گردشگری ...
gerash.info/post/tag/جاذبه-های-توریستی-در-جنوب-ایران
بایگانی برچسب : جاذبه های توریستی در جنوب ایران .... آب‌انبار، یکی از عجیب‌ترین، باشکوه‌ترین و به احتمال زیاد، از بزرگترین آب‌انبارهای ساخته شده در ایران است.
مناطق گردشگری حاشیه روستای مصر - بیابان های ایران
www.irandeserts.com › ... › کویرها و بیابان های خور و بیابانک
ناحیة بیابانک ناحیه ای قدیمی (تقریباً برابر با بخش خور و بیابانک امروزی ) در حاشیة جنوبی دشت کویر که در گذشته بر سر راه اصفهان (نایین ) به خراسان (نیشابور) ...
جاذبه های ایران در کافه‌بازار برای اندروید · کافه بازار، برنامه ...
https://cafebazaar.ir/app/ir.persiandesigners.jazebehayeiran/?l=fa
برنامه اندروید جاذبه های ایران- معرفی مکان های گردشگری ایران آیا دوست دارید با بیش از 4200 جاذبه گردشگری و دیدنی که فکرش را هم نمیکنید در ایران پیدا بشه آشنا ...
ایران و جاذبه های گردشگری آن که هنوز ناشناخته اند
www.shandizstocks.ir/گردشگری/
هنوز بسیاری از جاذبه های گردشگری ایران شناخته نشده اند همه ما شیراز با با تخت جمشید ، حافظیه و ... می شناسیم . یزد را با بادگیرهایش ، اصفهان را به سی و سه.
کانون گردشگران جوان ایران
irangardan.ir/
کانون گردشگران جوان ایران بسیار سفر باید عشایر پزشکی در سفر حیات وحش میراث فرهنگی میراث طبیعی گردشگری مجله جهانگردی مجله ... جاذبه های طبیعی. 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو