ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم؟0

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم؟0

.

کسب درآمد

.

چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم؟0

 چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم؟0


سلام موضوع این مطلب از توپ تاپ:چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم؟ایا میتوانیم جان دوست و عزیز خود را که در بند  دام اعتیاد است نجات دهیم بهترین راهکارهایی که من میتوانم به عنوان یک دوست و در جایگاه یک شهروند و دلسوز برای اشنای خود کنم چیست؟در این مقاله بیشتر فرا بگیرید

در ابتدا شما باید مهمترین و اصلی ترین نشانه های اعتیاد را بدانید و بشناسید
اگر دوست شما روز به روز لاغرتر و ضعیف تر میشود ممکن است مشکلی داشته باشد. رنگ پریدگی و خوارش بدن نیز می تواند نشانه دیگری از اعتیاد باشد. عادتها، قدرت تحمل و نشانه های اعتیاد در افراد متفاوت است. نیازی نیست به فردی که روی هر چیزی شرط بندی میکند، یک قمار باز اطلاق کنیم، همین که کسی بسرعت احساس خستگی و ضعف میکند می تواند دلیل بر اعتیاد باشد.


یک شخص معتاد معمولا" رفتار و اعمال نامتعارف خود را نتیجه وجود اعتیاد در خود ندانسته و این مساله را انکار می کند. او مردم و عوامل دیگر را مقصر میداند. اگر به عضوی از خانواده، دوست و یا همکارتان درمورد اعتیاد مظنون هستید، روشهایی وجود دارد که بدون بخطر انداختن سلامتی خود می توانید به او کمک و یاری نمایید. اگر از روی عمد، اعتیاد فردی را نادیده گرفته و یا به او در کتمان کردن مسئله کمک کنید، در واقع شما نیز سهمی در از بین رفتن و تباهی وی خواهید داشت.


اما در عین حال باید مطمئن شوید که اعتیاد یک شخص وقت و انرژی شما را تلف نکرده و موجب ایجاد ناملایمات عصبی و تهدید سلامتی در شما نخواهد شد. ممکن است نتوانید به تنهایی کاری انجام دهید ولی راه هایی وجوددارد که میتواند و در ترک اعتیاد بسیار مفید واقع شود.

 

۱۲ روش برای کمک کردن به یک فرد معتاد
در اینجا روشهایی برای کمک کردن به یک فرد معتاد را متذکر می شویم:
* سعی کنید متوجه شوید
1) مشکل را نادیده نپندارید حالات و اخلاقیات دوست شما دگرگون شده و رفتارهای غیر مسؤولانه او افکار شما را برهم میریزد. تصور نمیکنید ممکن است او درگیر اعتیاد شده باشد؟ به غرائز خود اعتماد نمایید. به قرارهای فراموش شده فکر کنید، به تماسهای تلفنی بی معنی، به آنفولانزای طولانی مدت و متعدد و به پول قرض کردنهای مکرر. آیا نوعی رفتار نابودگر دراو احساس نمی کنید؟

 

2) سخن بگویید حبس کردن نفس در سینه و صحبت نکردن هنگامی که دوست شما مست و یا خمار کنار شما قرار گرفته، نه تنها به او کمکی نمی کند، بلکه وضعیت را بدتر و مشکلتر خواهد نمود. صبر کنید تا حال او بهتر و قادر به شنیدن حرفهای شما شود. سپس با او با ملایمت و نرمی صحبت نمایید. او را متوجه نگرانی خود کرده و مسائلی را که باعث دلواپسی شما می شود را برایش شرح دهید: " من نگران زیاده روی توام . هفته پیش دوباره مجبور شدم بخاطر دیر اومدنت، به خانوادت دروغ بگم. من ازین کارخوشم نمیاد."


3) گوش کنید معتادان اغلب احساس تنهایی شدید می کنند. آنها مایلند احساس خود بیزاری و پوچی درون خودرا به دیگران بفهمانند. درچنین شرایطی بهترین عمل ممکن است گوش دادن به صحبتهای فرد معتاد باشد. از طفره رفتن و قضاوتهای آنی پرهیز نموده و نشان دهید که حضور شما به خاطر او است تا احساس نماید میتواند به شما اتکا و اطمینان نماید.

 

4) شریک جرم نشوید اگر واقعا" نگران حال دوست خود هستید سعی کنید دیگر او را در کارهای خلافش همراهی و مساعدت نکنید. به او بگویید دیگر تحمل بی بندو باری ها و خرابکارهای او را ندارید.

 

* آگاهیتان را در مورد اعتیاد افزایش دهید
5) درباره اعتیاد کمی تحقیق کنید مطالب و کتابهای مربوط به اعتیاد را مطالعه نمایید. ببینید چه منابعی در این رابطه در جامعه شما وجود دارد. مراکز توانبخشی را شناسایی و برنامه های ترک اعتیاد را از آنها درخواست نمایید. اگر دوست شما بداند چه نوع حمایتهایی برای او وجود دارد، راحت تر می تواند اعتیاد خود را ترک کند.


6) در جلسات شرکتش دهید از او بخواهید در جلسات برنامه ریزی جهت رفع اعتیاد شرکت کند. اگر او ازشما خواست که در جلسه همراهیش کنید، جواب رد نداده و تقاضایش را بپذیرید.

 

 

برای کمک به دوست معتادتان آگاهی خود را درباره اعتیاد و روشهای ترک اعتیاد افزایش دهید

 

*پس از آگاه شدن از اعتیاد او  عادی رفتار کنید
7) عوض نشوید سبک و روش زندگی خود را تغییر نداده و عادی رفتار کنید. بفرض اگر شما سیگاری هستید، می توانید به سیگار کشیدن ادامه دهید. دوست شما می داند که بین او و شما تفاوت وجود دارد بنابر این او می داند که نباید سیگار بکشد. یک فرد دیابتی نمیتواند مقدار زیادی شیرینی مصرف کند ولی این دلیل نمی شود که وقتی شما باهم بیرون می روید نتوانید تکه ای کیک به عنوان دسر برای خودتان سفارش دهید. سیگار نکشیدن نزد یک معتاد او را به این فکر وامیدارد که شما اراده و قدرت کافی برای ترک اعتیاد را در او نمی بینید و به همین دلیل از این کار امتناع می ورزید. این عمل باعث کاهش اعتماد بنفس در فرد معتاد خواهد شد.


8) انرژی مثبت دهید نمیتوان بزور کسی را راهی مراکز توانبخشی یا جلسات ترک اعتیارنمود. تضعیف روحیه و گفتن عباراتی مانند " تو دیگه شکست خوردی"، "راهی برات باقی نمونده" دردی را دوا نخواهد کرد. نیابد کسی را بدلیل اعتیادش ترساند. در عوض بگذارید بفهمد که خانواده و دوستان او نگران و دلواپسش هستند و دوست دارند بهبودیش را ببینند. حتی اگر او منفی بود شما مثبت عمل کنید.

 

9) سخن چینی نکنید اعتیاد یک بیماری جدی است و نباید آن را سرسری و شوخی پنداشت. اسرار او را پیش خود نگهدارید. همان طوری که مایل نیستید پرونده پزشکی کسی را نزد کسی بازگو کنید، نیازی نیست دیگران از سابقه و یا پیشرفت اعتیاد دوست شما مطلع گردند.

 

* عمل کنید
10) از خود و دیگران مراقبت نمایید اگر اعتیاد همکار شما باعث اختلال در کار او شده است، مطمئن شوید که در مورد شما خللی ایجاد نکند. وظایف او را از وضایف خود جدا کرده و اگر کوتاهی او باعث تاخیر افتادن در انجام کارهای محوله اش شد،این موضوع را به رئیس خود توضیح دهید. اجازه ندهید موقیعت شغلی شما بدلیل اعتیاد دوستتان لطمه ببیند. اگر دوست شما در مراسم عروسی و جشنی دچار ناراحتی شد، او را از محل خارج نمایید تا مراسم بهم نخورد. اگر خواست در حالتی نامناسب رانندگی کند، کلید ماشین را از او بگیرید.

 

11) دیگران را دخالت دهید اگر اعتیاد بصورت کامل رخنه کرده بهتر است از دوستان و افراد خانواده بخواهید مداخله و وساطت نموده و در جلسه ای با شرکت فرد معتاد به بیان تاثیرات بد رفتارهای او به خود و دیگران مشغول گردند. ممکن است دوست شما تحت تاثیر احساسات شدید قرار گرفته و تصمیم بگیرد اعتیادش را ترک کند.

 

12) زمان رهایی را تشخیص دهید بی خوابی های شبانه، افزایش استرس یا علایم بیماری مانند سردرد و سوء هاضمه در شما علائمی هستند که نشانگر درگیری بیش از حدتان با مسئله می باشند. در این هنگام که رفتارهای مخربانه فرد معتاد سلامتی شما را نیز به خطر انداخته، لازم است مدتی به استراحت پرداخته و حتی در صورت لزوم کلا" کنار بکشید.


* از خودتان مراقبت نمایید
اعتیاد یک بیماری بسیار خطرناک بوده و می تواند استعدادها، تواناییها و داراییهای فرد مبتلا را نابود سازد. اعتیاد علاج ناپذیر اما قابل کنترل است. تصمیم مصرف نکردن مواد، مست نشدن و به قمار خانه نرفتن چیزی است که فقط توسط خود فرد معتاد باید گرفته شود. قدرت و کنترل اعتیاد در دست شما نیست.


آنچه که از شما برمی آید، حمایت و حفظ رابطه دوستیتان می باشد. چنانچه برغم تلاشهای شما، هیچ تغییر و آثار نتیجه بخشی مشاهده نکردید، بهتر است برای حفظ سلامتی خود او را رها کنید اگر چه ممکن است این بمعنای پایان دادن به یک دوستی چندین ساله باشد. حداقل می دانید که به اندازه کافی اهمیت قائل شده اید.

منبع:beytoote  

 

 

 

 

 

؟0اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

ارتباط با معتاد - روش های صحبت کردن با معتاد - ارتباط ... - همراه

hamrah.co/صفحات/برقراری-ارتباط-سازنده/

یادتان باشد با کسی صحبت می کنید که او را دوست دارید، در نتیجه سعی کنید بحث را طوری ... به جای نق زدن و شکایت کردن بهتر است که به وی یادآوری کنیم که چگونه بیماری .... بر خلاف نصیحت که برای برقراری ارتباط سازنده و کمک به فرد معتاد به هیچ وجه ..... کرده و احساسات خود را برای شما بیان کنند. عدم وابستگی عاطفی. inShare0 ...

با همسر معتاد چگونه رفتار کنیم؟ - شفا آنلاین

shafaonline.ir/fa/news/53893/با-همسر-معتاد-چگونه-رفتار-کنیم

۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بخصوص این که این پیام از سوی کسی باشد که به فرد معتاد بگوید من درد عضلانی ... 0. 0. پاسخ. سلام منم خیلی به شوهرم مشکوکم که تریاک مصرف میکنه دو بار از ... است وشما وسایراطرافیان نیزباید به شکل منطقی به ایشان کمک کنید.

چگونه به فرد معتاد کمک کنیم؟ : اعتیاد و خانواده - صفحه اصلی ...

bazgashtcenter.com › صفحه اول تالار › درمان اعتیاد › اعتیاد و خانواده

۱۸ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اعتیاد، یک گناه و خطای بزرگ و نابخشودنی است که هم به خود فرد و هم به ... با این حال، حساب اعتیاد از حساب کسی که در دام اعتیاد گرفتار شده، ... به ترک نداره و وانمود میکنه که معتاد نیست چه جوری باید رفتار کنیم ... میزان اعتبار: 0.

با یک معتاد چگونه باید برخورد کرد؟ - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/62128/با-یک-معتاد-چگونه-باید-برخورد-کرد

۱۳ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در چنین حالتی خیلی مهم است که چگونه به بیمار بگویید که از اعتیادش باخبر ..... کسی که 6 سال اعتیاد داره و 5 بار درکمپ به مدت 21 روز بستری شده وهر بار .... 0. پاسخ. نامزدم یکساله تریاک مصرف ميکنه. چجوری باید بهش کمک کنم?

یاور او باشید، نه دشمنش - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/.../یاور-او-باشید،-نه-دشمنش

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - کسی دیگر است که پوست او را تن کشیده و می‌خواهد خودش را جای آن آدم ... را بپذیریم و نخواهیم معتاد را وادار به اعتراف کنیم، چگونه می‌توانیم او را تشویق به درمان کنیم؟ .... 0 ) ( 0 ). سلام وخسته نباشی توراخدبهم کمک کنیدیه راه جاره جلوراهم ...

چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم؟

langardl.rozblog.com/post/6856

سلام موضوع این مطلب از توپ تاپ:چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم؟ایا میتوانیم .... این مطلب در تاریخ: چهارشنبه 04 فروردين 1395 ساعت: 0:59 منتشر شده است

چگونه به فرد معتاد کمک کنیم؟

www.aftabir.com › مقالات › اجتماعی › مشکلات و رفاه اجتماعی

۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اعتیاد، یک گناه و خطای بزرگ و نابخشودنی است که هم به خود فرد و هم به جامعه و خانواده اش، آسیب می رساند. با این حال، حساب اعتیاد از حساب کسی که در ...

چگونه با شوهرم كه ترياك مصرف مي كند برخورد كنم؟ - گفتگوی ...

www.askdin.com/thread27001.html

۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - موضوع: چگونه با شوهرم كه ترياك مصرف مي كند برخورد كنم؟ ... حضور: 112 روز 11 ساعت 37 دقیقه; دریافت: 11; آپلود: 0 .... بهتر اين روش اين است كه شما اين رفتار را به هيچ وجه تأييد نكنيد ... در اين زمينه مي توانيد از مشاوران ترك اعتياد كمك بگيريد. .... مشخص است که در مورد اعتیاد و اینکه شخص معتاد چه رفتارهایی دارد ...

چگونه با معتاد شیشه ای زندگی کنیم تا کشته نشویم؟

www.khabaronline.ir/detail/263721/society/social-damage

۲۵ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - به طور حتم اپیدمی بعدی در HIV مربوط به معتادان به شیشه است. .... همسر من 10سال مواد مصرف میکرد ولی الان به کمک انجمنی ترک کرده تا امروز .... ولی این انجمنا هم هیچ تاثیری نداره وفقط مقطعیه کسی که شیشه میکشه هم .... نظر شما 0/700.

رفتار صحیح افراد خانواده با فرد معتاد - مجله پزشکی دکتر سلام

www.hidoctor.ir/11895_رفتار-صحیح-افراد-خانواده-با-فرد-معتاد.html/

۱۵ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در این مطلب به بررسی رفتار های صحیح خانواده با فرد معتاد می پردازیم. ... احساس می کرد معتاد است از مطب خودش طرد می کرد در حالی که اگر او افراد وابسته به مواد ... در اين مرحله وظيفه ما به عنوان کسي که با او زندگي مي کند ( حالا همسر باشد يا ... داريم تا حدي عواطف فرد را در جهت مثبت تحريک کنيم و به او کمک کنيم از خود و ...

چگونه به فرد معتاد کمک کنیم؟ - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › سبک زندگی › مهارت های زندگی

۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - چگونه به فرد معتاد کمک کنیم؟ اعتیاد،معتاد،مواد مخدر. ... اعتياد، يک گناه و خطاي بزرگ و نابخشودني است که هم به خود فرد و هم به جامعه و خانواده‌اش، آسيب مي‌رساند. با اين حال، حساب اعتياد از حساب کسي که در دام اعتياد گرفتار شده، کاملا جداست؛ .... 0. 0. هر کاری کنی نمیشه! بدون نام. | درباره چگونه به فرد معتاد کمک کنیم؟

اصول درمان اعتیاد به مواد مخدر

hamsafare1.blogfa.com/

تاريخ : چهارشنبه شانزدهم بهمن ۱۳۹۲ | 0:25 | نویسنده : لیلا اخلاقی | نظر بدهید ... از همان موقع تصميم گرفتم شيشه را ترک کنم و الان نزديک ۲ سال است که فقط متادون مصرف مي کنم. ..... پس از «تولد دوباره» نیز به یکدیگر کمک کرده و مراقبان خوبی برای هم باشند؛ کسانی که از سقوط .... اعتیاد هدفم نبود تا بدانم چگونه می توانم به آن دست یابم.

چگونه به یه فرد معتاد کمک کنیم - فان سیتی

f30t.ir/news/108384

یک معتاد به مشروبات الکلی یا مواد مخدر همیشه شبیه یک ولگرد خیابانی که در کنار معابر ... 28 ثانیه پیش زیبایی و مد ایران ناز 0 ... اگر دوست شما روز به روز لاغرتر و ضعیف تر میشود ممکن است مشکلی داشته باشد. ... نیازی نیست به فردی که روی هر چیزی شرط بندی میکند، یک قمار باز اطلاق کنیم، همین که کسی بسرعت احساس خستگی و ...

اصول ترك و درمان اعتیاد به مواد مخدر - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=7170

۶ تیر ۱۳۸۳ ه‍.ش. - علاوه بر این باید بدانیم كه در پیشگیری اولیه چگونه فرزندان خود را از همان دوران كودكی ... متأسفانه در چنین حالت روانی – جسمی است كه بیمار معتاد ممكن است به هر كار خلافی ... اگر با دقت بیشتری به اعتیاد و پیامدهای آن نگاه كنیم متوجه می شویم كه خسارت های ... از محتویات و یا تركیـبات چنین داروهایی كمتر كسی اطلاع دارد .

آموزش خانواده - کلینیک تخصصی ترک اعتیاد آینده :: aayandeh

www.aayandeh.com/cat.php?catid=8

احتمال این زیاد است که زمان هایی شده است که قصد ورود به مرکز درمانی را برای استفاده از داروهای ... تعداد نظرات 0 نظرتان را در این مورد بنویسید ..... مرز ها عباتند از مقرراتی که تعین می نماید چه کسی چگونه جزء زیر منظومه باشد. ... با توجه به مقدمه ای که در بالا به آن پرداختیم اگر تصمیم گرفته ایم به یک فرد معتاد کمک کنیم باید باور داشته ...

روش های ترک اعتیاد به مواد مخدر(تریاک,هروئین و شیشه) - ...

www.beytoote.com/health/addiction/addiction-ways-quit.html

خوشبختانه مدتی است كه در قوانين تجديد نظر شده و به عنوان مجرميت معتاد به ... كساني كه فكر مي كنند روش ترک اعتیاد با بستن و زنداني كردن معتاد ( روش .... و داروهایی که تجویز می‌شود تنها به کاهش علایم ناراحت‌کننده بیمار کمک می‌کند. ..... سیتی 0-1 یونایتد؛ ساکت‌ کردن همسایه پرسروصدا ... پیش‌بینی بازارها از اقتصاد 95 چگونه است؟

راهکارهای برای مبارزه با اعتیاد

drtanz.blogsky.com/

راهکارهای برای مبارزه با اعتیاد - من در قبال جوانان میهنم مسئولم و میخواهم کمک کوچکی باشم ... طول مدت اثر آن بسیار طولانی تر از هروئین است به طوری که مدت اثر یک دوز واحد آن تقریباً .... چگونه کمک کنیم؟ ... 0 نظر | توسط: پزشک زندان .... معتقدند تا زمانی که سیستم درمانی فقط با متادون متمرکز باشد، کسی به سراغ مراکز مشاوره‌ای نمی‌رود.

پيام ما اميد وعده ما آزادي ، ديماه 85

www.rahayi6.blogfa.com/

قبول كردن احساسي است كه وقتي فهميديم معتاد هستيم به ما دست مي دهد در زماني كه هنوز ... هاي بسيار ميان ما معتادان، چگونه ما مي توانيم در بهبودي به يكديگر كمك كنيم و از ... در لحظه اول شنيدن پيام مقاومت كردم، چون فكر مي كردم هر كسي كه معتاد شد بايد ... + نوشته شده در سه شنبه بیست و دوم اسفند ۱۳۹۱ساعت 0:55 توسط علي رضا | یک نظر ...

علی شیشه ای

glassyali.vcp.ir/

آنچه موجب ایجاد لذت برای انسان می شود آزاد شدن ماده ای در مغز به نام دوپامین است هر ... حالا شخصی را تصور کنیم که روزانه یک بار ماده مخدر شیشه مصرف می کند و روزی یک بار ... باز بودن مردمک چشمان معتاد به مخدر شیشه را باید نسبت به مردمک کسانی که در ... می شوید که افراد چگونه از تولید شیشه میلیونر می شوند و چگونه بچه های مارا بهانه ای ...

روشنفکر بازی را بگذارید کنار ؛ معتاد مجرم است نه بیمار!

www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی

کسی که معتاد است، خود، با قصد و نیت قبلی به سراغ تهیه مواد مخدر (مثلا تریاک) ... آن را به کرات تکرار می کند را چگونه و با چه نیتی مجرم نمی دانند و بیمار می خوانندش؟ ...... پشنهاد ما نیز همین است: ابتدا به معتادان کمک کنیم که ترک کنند و همه امکانات ترک را هم .... 0. 8. پاسخ. من فکر نمی کردم این موضوع اینقدر بحث داشته باشه. البته جای ...

جستجوهای مربوط به چگونه به کسی که معتاد است کمک کنیم؟0

چگونه معتاد را ترک دهیم؟

چگونه با افراد معتاد رفتار کنیم

همسر معتاد

معتاد به شیشه

کمک به معتاد

معتاد کیست

مشاوره اعتیاد

معتاد به انگلیسی


صفحه 4 از حدود ۵۳۰٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۶ ثانیه) 

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

[PDF]جمع آوری نتایج کارگاهها جهت پروژه نگارش کتاب سنت ها - انجمن ...

nairan.org/userfiles/cliparts/p_b/sonatha.pdf

که. ماحصل آن در این کتابچه آمده است. مواردی جهت شروع بحث و گفتگو در گروهها ارائه ... تا بتوانید به سنت ها با دیدی تازه و به گونه ای که هرگز فکرش را هم. نمی کردید، نگاه کنید. .0 ... سنت سوم از طریق تشویق ما به پذیرش دیگران، به ما کمک می کند تا رشد کنیم. .... داریم، چگونه می توانیم وقتی این معتادان را در جلسه می بینیم با ایشان مثل.

هفته دوم اردیبهشت 1386 - معتادان گمنام - blogfa.com

www.na86.blogfa.com/1386/02/2

در اولین جلسه کسانی را که مدتهای مختلفی پاک بوده اند ملاقات خواهید کرد. ... برنامه na شامل اصول روحانی است که ما دریافته ایم در پاک ماندن به ما کمک میکند. ... به مصرف مواد مخدر ادامه دهیم ولی نمی دانستیم که چگونه مصرف آن را متوقف کنیم و پاک بمانیم. .... + نوشته شده در سه شنبه یازدهم اردیبهشت ۱۳۸۶ساعت 0:44 توسط سعید | آرشیو نظرات ...

با صبر برنده بازی شوید/ چگونه با همسر عصبانی رفتار کنیم؟

mehrkhane.com › صفحه نخست › اجتماعی

برای آنها که می خواهند زندگی شان بهتر شود و به همسرشان کمک کنند تا در جهت رفع مشکلات ... تجاربی که قبل از ازدواج داشته، مشاهداتی که از رفتار والدینش انجام داده است و ...... 0. 1. پاسخ. سلام شوهر من خیلی زود عصبانی می شه فحش میده الان که 2ساله بچه دار ... تر اهل کار کردن نیست معتاد خانوادشم خیلی اذیتم میکنن عصبی درموردهیچ کس هیچ ...

با همسر الکلی خود چگونه رفتار کنم؟ طلاق یا ادامه؟ » مرکز ...

lifeskillspsychology.com/?p=1088

ولی متاسفانه الان دوباره چهار پنج ماه است که شوهرم شروع کرده به مصرف مشروب و هرشب میخورد. ... ۲۶ سال است که اعتیاد خود را کنار گذاشته و با راه اندازی جلسات NA و یا معتادان ... آدمها وقتی کسی را دوست دارند نه تنها حرف او را گوش می کنند بلکه جانشان را هم ... است می تواند کمک شایانی به بهبودی یک الکلی نماید چون فرد الکلی می بیند که ...

چگونه خود ارضایی را ترک کنیم؟ 40روش برای ترک خود ارضایی

www.delgarm.com/marriage/wedlock.../20776-روش-ترک-خود-ارضایی

۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اراده همچون نهالی است كه باید آن را پرورش داد تا به مرحله خودشكوفایی و ثمردهی .... تلقین به شخص كمك می‌كند تا اراده‌ی خود را تقویت كند و به خود بگوید كه ... هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید ..... به خودم می گویم یعنی می شود من ترک کنم .بگید چه کار کنم . ir. like. +0.

ترامادول نه -همه چیز درباره قرص،عوارض و ترک ترامادول ( ...

no-teramadol.mihanblog.com/post/41

۸ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - متاسفانه اکثر کسانی که ترامادول و یا بایمادول را مصرف می کنند ( چه ... متاسفانه یکی از باورهای غلط و رایج در مورد ترامادول این است که به ... خود ارضا کنند و زنان ما هم نمی دانند که چگونه باید سبب رضایت جنسی در مرد شوند . ... فردی که مدت ها معتاد بوده و انزال دیررسی داشته است، پس از ترک اعتیاد ..... تعداد نویسندگان : 0

چگونه خود ارضایی را ترک کنیم؟ روشهای ترک خود ارضایی - ...

www.alamto.com › سلامت

۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - این لذت زودگذر و وسوسه‌انگیز آنقدر مخرب است که می‌تواند تمام جنبه‌های زندگی هر .... دوم، مطمئنا به کسی که قبلا به خودارضایی معتاد بوده کمک کرده‌اند.

«تا ریشه در او هست، امیدِ ثمری هست» (بحثی دربارۀ معتادان و ...

moazami.ca/pe/article-social/1180-معتاد-یا-اعتیاد؟.html

۲۱ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به همین دلیل متخصصان توصیه می‌کنند که اگر کسی در خانواده معتاد بود، هیچ پنهان‌کاری نکنید. ... آن کار، کار زشتی است ولی این‌که باید به آن فردِ معتاد کمک کرد، چیز دیگری است. ... به معتاد کمک کنیم ولی به اعتیاد، هرگز. .... 0 #3 مغناطيس پول 22 آذر 1394 ساعت 13:31. سلام ... چگونه به‌سرعت کلی پول به دست آوریم؟

انجمن زنان و مردان معتاد ترک کرده و مصرف

tavahooom.blogfa.com/

۵ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به نظر من کسی که قبلا" خودش مصرف کننده بوده بیشترین کمک رو میتونه با شما ... حال چنین شخصی چگونه می تواند دوز دارو را به فرضا 2.5 میلیگرم در روز کاهش دهد؟ ... در مقابل کسى که به هروئین براى پرهیز معتاد است، برای جلوگیری از بروز .... به خودمم میگم من تونستم ترک کنم و دیگه اصلا بهش فکرم نمیکنم و دیگه ...

چگونه گذشته و خاطرات تلخ را فراموش کنیم؟! - افکارنیوز

www.afkarnews.ir/.../233263-چگونه-گذشته-خاطرات-تلخ-را-فراموش-کن...

۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - ممکن است خاطره تلخ ما به از دست دادن عزیزی مربوط باشد یا به قطع یک ارتباط ... شاید به کسانی برخورده باشید که در اثر اتفاقی یکی از عزیزان خود را از ... برای فراموش کردن خاطرات تلخ گذشته به جز جنبه شناختی و هیجانی توصیه های زیر کمک .... 0 | 0. پاسخ. به زنم خیانت کردم ولی اشتباه کردم زنم را دوست دارم وکمکم ...   

 

 چگونه به کسیکه معتاد است کمک کنیم


نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو