ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

50 کیلو آلبالو | 50 کیلو آلبالو دانلود | حرفهای ناگفته ساعد سهیلی درباره 50 کیلو آلبالو + تصاویر

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

50 کیلو آلبالو | 50 کیلو آلبالو دانلود | حرفهای ناگفته ساعد سهیلی درباره 50 کیلو آلبالو + تصاویر

.

کسب درآمد

.

50 کیلو آلبالو | 50 کیلو آلبالو دانلود | حرفهای ناگفته ساعد سهیلی درباره 50 کیلو آلبالو + تصاویر

50 کیلو آلبالو | 50 کیلو آلبالو دانلود | حرفهای ناگفته ساعد سهیلی درباره 50 کیلو آلبالو + تصاویر

ساعد سهیلی بازیگر سینما از بازی در فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو و احتمال همبازی شدن با همسرش گلوریا هاردی در یک فیلم سخن گفت.

حرفهای ناگفته ساعد سهیلی درباره 50 کیلو آلبالو + تصاویر

گفتگوی جذاب با ساعد سهیلی

ساعد سهیلی بازیگری را از همان دوران کودکی و با بازی در فیلم پدرش شب برهنه آغاز کرد اما اولین تصویری که مردم از او در ذهن دارند، نقش برادر تعادل در فیلم چارچنگولی و در کنار کمدین هایی چون رضا شفیعی جم و جواد رضویان می باشد.

نخستین حضور سینمایی ساعد سهیلی، بازی در فیلم پدرش، «شب برهنه» بود که نقش کودکی بازیگر نقش اصلی را بازی می کرد، اما احتمالا اولین تصویری که مردم از او در ذهن دارند، نقش برادر تعادل در فیلم «چارچنگولی» و در کنار کمدین هایی چون رضا شفیعی جم و جواد رضویان باشد. ولی کمتر کسی فکر می کرد این حضورها، چیزی فراتر از یک همکاری پسر و پدری باشد.

ساعد سهیلی با بازی خوبش به نقش حسن در فیلم «گشت ارشاد» باز هم ساخته پدرش، نشانه هایی از استعداد را نشان داد و کمی بعدتر در «چند مترمکعب عشق» و «رخ دیوانه»، ساخته کارگردان های دیگر هم درخشید. به بهانه اکران فیلم کمدی «50 کیلو آلبالو» گفت وگویی با این بازیگر جوان انجام دادیم که او در آن از پدرش سعید سهیلی، اهدافش، سیمرغ بلورین، همسرشگلوریا هاردی و رئال مادرید حرف زد.

ساعد سهیلی ، 50 کیلو آلبالو ، عکسهای ساعد سهیلی

سال گذشته برای بازی در فیلم چند متر مکعب عشق، برنده تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن خانه سینما شدید که جایزه ویژه اش سفر به آفریقا بود. بالاخره شما را به آفریقا فرستادند یا نه؟

(می خندد) بله، رفتیم و خیلی هم خوش گذشت.

بازی در یک فیلم پرفروش، پاداش ها و عوایدی هم برای بازیگران آن اثر دارد یا نه، بازیگر فقط دستمزدش را می گیرد؟

همه چیز به قرارداد و قبل از شروع فیلمبرداری بستگی دارد و براساس همان چیزی که با تهیه کننده توافق کرده اند، جلو می رود. اگر در قرارداد ذکر شود مثلا فلان درصد از فروش فیلم هم به بازیگر می رسد، آن وقت از فروش فیلم سهمی هم به بازیگر می رسد، اما اگر چنین چیزی در قرارداد نیامده باشد، بازیگر فقط همان دستمزدش را می گیرد.

ساعد سهیلی و بهنوش بختیاری ، عکسهای ساعد سهیلی ، همسر ساعد سهیلی

قرارداد شما برای 50 کیلو آلبالو چطور بود؟

من فقط دستمزدم را گرفتم و در سود فیلم شریک نبودم.

حواستان باشد که از این به بعد چنین مساله ای را در قرارداد لحاظ کنید! چون فیلم فروش خیلی خوبی داشته و تا اینجا چند میلیاردی فروخته. فکر می کردید این قدر بفروشد؟

(می خندد) راستش تنها کسی که سر فیلمبرداری فکر می کرد این فیلم این قدر بفروشد، من بودم!

جدی؟ از کجا این قدر اطمینان داشتید؟

از همان موقع خواندن فیلمنامه، این اطمینان را پیدا کردم و دو سه روز هم که از فیلمبرداری گذشت ایمانم به موفقیت فیلم بیشتر شد و پیش بینی فروش خیلی بالایی داشتم. جالب اینجاست وقتی این موضوع را با عوامل فیلم مطرح می کردم، همه تعجب می کردند، اما بعددیدند حرفم درست بود.

حضور در این فیلم چطور پیش آمد؟

طبق روال بقیه کارها. اول فیلمنامه را برای خواندن به من دادند که خواندم و دوست داشتم. فیلمنامه جذابی بود و در مرحله ساخت هم همه چیز خوب پیش رفت و اتفاقات خوبی برای کار افتاد.

 

کارهای قبلی مانی حقیقی، کارگردان این فیلم را دیده بودید؟

فقط فیلم «پذیرایی ساده» را از ایشان دیده بودم.

او چطور؟ فیلم ها و بازی های قبلی شما را دیده بود؟

نمی دانم، در این مورد با هم صحبت نکردیم.

داوود، نقشی که در این فیلم بازی کردید، چه جور شخصیتی است و چه ویژگی هایی داشت که بازی در آن را پذیرفتید؟

این کاراکتر نسبت به نقش هایی که تا الان بازی کردم، تفاوت داشت و همین یکی از مهم ترین دلایل پذیرفتن بازی در این نقش بود. داوود جوانی است مثل خیلی از جوان های امروزی که هر روز دور و بر خودمان می بینیم و در موقعیت هایی قرار می گیرد که هر تصمیمی شرایط ویژه ای برایش به وجود می آورد. همین تصمیم گیری در موقعیت های خاص است که باعث شکل گیری لحظه های طنز در این فیلم می شود.

یکی از نکات در بخش بازیگری فیلم این است که شما و هستی مهدوی به عنوان بازیگران نقش های اصلی، طبیعی و بدون اغراق بازی می کنید و تقریبا بقیه بازیگران تیپیکال و فانتزی بازی می کنند؛ بویژه آزاده صمدی.

وقتی با آقای حقیقی صحبت می کردیم، به این نتیجه رسیدیم این طور جلو برویم و شخصیت های داوود و آیدا در موقعیت کمدی قرار بگیرند، نه این که کار ویژه و خنده داری انجام دهند. سلیقه خود من هم این است که تماشاگر به موقعیت بخندد، نه به ادا بازی ها. البته همین جا بگویم بازی خانم صمدی را خیلی دوست دارم و بارها سر صحنه می خندیدم.

ساعد سهیلی و هستی مهدوی فر ، همسر ساعد سهیلی ، هستی مهدوی فر

دلیل استقبال بالای مردم و پرفروش بودن 50 کیلو آلبالو را چه می دانید؟

فیلمنامه جذاب، نخستین دلیل موفقیت این فیلم است و بعد هم باید به بازی های درست و کارگردانی اشاره کرد.

ترکیب بازیگران که رئال مادریدی برای خودش است.

(می خندد) بله، همین طور است.

فیلم را در سینماها و با مردم هم دیده اید؟

بله، چند بار و در چند سینمای مختلف فیلم را دیده ام و خیلی خوشحالم مردم در چند صحنه فیلم خیلی می خندند و دست می زنند. خلاصه انرژی مثبت آنها حسابی به من هم منتقل شد و از این که در فیلم بازی کردم، دوچندان خوشحال شدم. امیدوارم اکران خوب فیلم ها ادامه داشته باشد، چون این موضوع اتفاق خوب و خوشحال کننده ای برای کلیت سینمای ایران است.

الان در مرحله ای هستید که فیلمنامه ای از یک کارگردان خوب و شناخته شده مثل مسعود کیمیایی یا داریوش مهرجویی یا امثال اینها را رد کنید یا ترجیح می دهید فارغ از نقش و فیلمنامه حضور در آن را بپذیرید؟

آن چیزی که برایم در قبول یک نقش اهمیت و اولویت دارد، کیفیت فیلمنامه است، اما به هرحال کارگردانانی همچون آقای کیمیایی و آقای مهرجویی کارنامه درخشانی دارند و هر بازیگر جوانی دوست دارد با افتخار در فیلم این بزرگان حضور داشته باشد. با این حال کیفیت فیلمنامه نقش تعیین کننده ای در پذیرش یک پیشنهاد برایم دارد و در قبول یک نقش، به سلیقه مردم هم فکر می کنم و دوست دارم تماشاگران هم این نقش را بپسندند.

کارنامه بازیگری شما تا اینجا نشان می دهد ترجیح خودتان بازی در نقش های تلخ و رنج آلود است و بجز فیلم 50 کیلو آلبالو، فقط یک نقش و فیلم کمدی بازی کرده اید؛ برادر تعادل در فیلم چارچنگولی. خودتان این روند را دوست دارید؟

این طور نیست که فیلم ها و نقش های تلخ را دوست داشته باشم و این چیزی که شما به آن اشاره می کنید ناخواسته و اتفاقی پیش آمده است. در ضمن از طرفی ممکن است این کارنامه به طور ناخودآگاه به سلیقه من هم اشاره داشته باشد.

در بازیگری چه چشم اندازی دارید و به دنبال چه اتفاق ویژه ای هستید؟

هدف های خیلی بزرگی دارم که برای خودم منطقی است و امکان دارد از نظر بقیه غیرمنطقی باشد. شاید بی اغراق بگویم تا اینجا فقط به 5 درصد هدف هایم رسیده ام.

ممکن است روزی شما در یکی از فیلم های پدرتان بازی نکنید؟! چون این اواخر همیشه یکی از نقش های مهم فیلم های سعید سهیلی را به عهده داشته اید.

همه چیز به تصمیم کارگردان و موقعیت فیلمنامه برمی گردد و قطعا اگر پدرم فیلمنامه ای داشته باشد که من نتوانم کمک کنم یا از من درخواست همکاری نشود، در آن فیلم حضور نخواهم داشت.

درخواست همکاری که نمی شود اتفاق نیفتد، چون به هر حال پدر و پسر هستید و چشم در چشم می شوید!

(می خندد) نه، این طور هم نیست. با شناختی که از پدرم دارم ، می دانم بسیار حساس است و همه چیز را فدای موفقیت فیلمش می کند.

بگذارید یک سوال سخت بپرسم. اگر همزمان پدر و مثلا اصغر فرهادی بخواهند فیلمی را کلید بزنند و به شما پیشنهاد بازی داده باشند، کدام را قبول می کنید؟

فیلمی را قبول می کنم که هم من بتوانم به آن کمک کنم و هم آن فیلم بتواند به من کمک کند. اسم کارگردان مهم نیست، مهم نتیجه و خروجی فیلم است.

تصور بعیدی نیست که بزودی شما و همسرتان، خانم گلوریا هاردی را در فیلمی مشترک و کنار هم ببینیم. فکر می کنید کی این اتفاق بیفتد؟

نمی دانم، فقط امیدوارم این اتفاق در فیلمی خوب بیفتد و کیفیت و نتیجه کار خوب باشد و مردم آن را دوست داشته باشند.

ساعد سهیلی و همسرش  ، هستی مهدوی فر ، مانی حقیقی

زندگی مشترک هنرمندانه چه حال و هوایی دارد؟

خدا را شکر همه چیز خوب است و هر دو آماده آینده کاری جدید هستیم.

فکر کنم بیرون که می روید، مردم هر دوی شما را می شناسند؛ شما را به خاطر فیلم های این چند سال اخیر و همسرتان را به خاطر بازی در سریال «کیمیا».

بله، مردم خیلی لطف دارند و با مهربانی شان انرژی مثبتی به ما می دهند.

عینک آفتابی هم می زنید؟

اگر آفتاب شدید باشد، حتما می زنم. (می خندد)

نه، منظورم به خاطر شناخته نشدن است.

نه، اصلا. خیلی جاها یادم می رود بازیگرم.

دو بار برای بازی هایتان، نامزد دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شدید. فکر می کنید سیمرغِ احتمالی تان را برای چه نقشی بگیرید؟

(کمی فکر می کند) واقعا نمی دانم و پیش بینی اش سخت است.

مثلا اسکار را بیشتر به بازیگرانی می دهند که نقش بیمار را بازی می کنند.

بیشتر جشنواره ها همین طور است و حتی این مساله در جشنواره فیلم فجر خودمان هم سابقه دارد و جایزه بازیگری را بیشتر به نقش هایی می دهند که موقعیت های منحصربه فردی داشته باشد.

بازیگر محبوب هم در سینمای ایران دارید؛ کسی که همه بازی هایش را دنبال کنید و الگویتان باشد؟

بازیگر محبوب که زیاد داریم و من بیشتر کارهای بازیگران را دنبال می کنم. هر کدام ویژگی های خوب خودشان را دارند و نمی توانم از یک بازیگر خاص نام ببرم.

حالا نترسید. من مثل مهران مدیری ماشین اصلاحی ندارم که موی سرتان را بزنم! (اشاره به تراشیدن موی سر نیما فلاح در برنامه دورهمی که بدترین بازیگر ایران را نام نبرد.)

(می خندد) اگر قرار باشد موی سرم را هم بزنید، باز همین را می گویم. بازیگران زیادی در ایران داریم که به آنها افتخار می کنیم.

حرفهای ناگفته ساعد سهیلی درباره 50 کیلو آلبالو + تصاویر

 
منبع : جام جم انلاين - /نمناک    
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
50 کیلو آلبالو : سینما تیکت، خرید بلیت سینما
cinematicket.org/?p=filmdetail&fid...t=50%20کیلو%20آلبالو
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رونمایی از آنونس تماشایی فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو» ساخته ... آخرین خبرها از «50 کیلو آلبالو» مانی حقیقی/ آماده سازی برای اکران نوروز 95.
دانلود فیلم ایرانی 50 کیلو آلبالو - هکس دانلود
hexdownload.com › مالتی مدیا › فیلم و سریال › فیلم ایرانی
 رتبه: ۴٫۲ - ‏۱۸۲ رأی
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نام فیلم : 50 کیلو آلبالو | کارگردان : مانى حقیقى | ژانر : اجتماعی, کمدی. منتشر کننده : هکس دانلود | کیفیت : عالی,خوب | فرمت : MKV , MP4.
50 کیلو آلبالو - دانلود فیلم
www.uptv.tv/tag/50-کیلو-آلبالو
خلاصه داستان: داستان فیلم 50 کیلو آلبالو ، داستان “پنجاه کیلو البالو” از مجلس عروسی مرجان آغاز میشود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری دامادخلافکار وارد می ...
۵۰ کیلو آلبالو - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
https://fa.wikipedia.org/wiki/۵۰_کیلو_آلبالو
50 Kilo Albaloo.jpg ... ۵۰ کیلو آلبالو فیلمی به کارگردانی مانی حقیقی، نویسندگی فرهاد توحیدی و مانی حقیقی و تهیه‌کنندگی مصطفی شایسته و محمد شایسته ساخت ...
فیلم پنجاه کیلو آلبالو + داستان, بازیگران و عکس - آریا ...
www.ariapix.net/1394/08/فیلم-پنجاه-کیلو-آلبالو-بازیگران.html
فيلمبردارى فیلم سینمایی "پنجاه كيلو آلبالو" به كارگردانى مانى حقيقى كه از اوايل مهرماه ... فیلم “50 کیلو آلبالو” از محصولات پربازیگر امسال است که به گفته محمد ...
50 کیلو آلبالو - پردیس سینما گالری ملت
www.pardismellat.com/?p=film&fid=1182
50 کیلو آلبالو. کارگردان: مانی حقیقی. تهيه کننده: مصطفی شایسته و محمد شایسته. بازيگران: ساعد سهیلی، هستی مهدوی، پژمان جمشیدی، آزاده صمدی، علی صادقی، مهران ...
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو | دانلود روزانه
dlroozane.ir/دانلود-فیلم-پنجاه-50-کیلو-آلبالو/
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم دانلود رایگان فیلم ایرانی پنجاه 50 کیلو آلبالو با کیفیت عالی حجم کم دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو ...
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو • دانلود رایگان - دانلودگذر
downloadgozar.ir › فیلم و سریال › فیلم ایرانی
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... با کیفیت عالی و پایین. دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم. دانلود فیلم جدید 50 کیلو آلبالو با کیفیت 1080P ,720P ,480P ...
معرفی فیلم «50 کیلو آلبالو»، عکس های فیلم، پشت صحنه ...
www.salamcinama.ir/.../معرفی-فیلم-50-کیلو-آلبالو-عکس-های-فیلم-پ...
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو» ششمین ساخته مانی حقیقی از 26 اسفند ماه به سرگروهی سینما کوروش اکران شده است.
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو
50 کیلو آلبالو بازیگران
دانلود پنجاه کیلو آلبالو
بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو
دانلود 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو
بازیگران پنجاه کیلو آلبالو
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم


اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
فیلم 50 کیلو آلبالو - سلام سینما
www.salamcinama.ir/movie/362/50-کیلو-آلبالو
معرفی فیلم 50 کیلو آلبالو به همراه نقد،‌تصاویر، آنونس و نظرات کاربران.
50 کیلو آلبالو - سینما تئاتر
www.cinema-theatre.com/performance_3428/فیلم-50-کیلو-آلبالو/
اکران فیلم 50 کیلو آلبالو در : سینما پردیس زندگی تلفن : ۴۴۰۰۴۸۰۰ نشانی : تهران - منطقه ۰۵ - بزرگراه کاشانی - بلوار اباذر - مجتمع سینمایی پردیس زندگی - ط. دوم.
دانلود فیلم 50 كيلو آلبالو با کیفیت عالی HD - نوا فیلم
navafilm.ir/دانلود-فیلم-50-كيلو-آلبالو-با-کیفیت-عالی/
دانلود فیلم 50 كيلو آلبالو با کیفیت عالی HD, دانلود فیلم سینمایی پنجاه كيلو آلبالو به كارگردانی مانى حقيقى محصول 1394 با لینک مستقیم و کیفیت 720p ...
آنونس فیلم «50 کیلو آلبالو» ساخته مانی حقیقی - آپارات
www.aparat.com/.../آنونس_فیلم_%26laquo%3B50_کیلو_آلبالو%26ra...
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سینما تیکت آنونس فیلم «50 کیلو آلبالو» ساخته مانی حقیقی خبری|فرهنگ و هنر , خبری|صفحه اول , سینما تیکت.
آنونس رسمی "پنجاه کیلو آلبالو" - آپارات
www.aparat.com/.../آنونس_رسمی_%26quot%3Bپنجاه_کیلو_آلبالو%26...
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم نیوز دیلی پنجاه کیلو آلبالو برنامه اکران عید سینماهای ایران آنونس رسمی "پنجاه کیلو آلبالو" پنجاه كیلو آلبالو , مانی حقیقی , آنونس , , ف. ... همش 50 كیلو گیلاس ؟ كم نیست یه وقت؟ آبجو شو نمیخاین ؟ ۱ ماه پیش. هههههه. عدم نمایش ...
تیزر فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو» - آپارات
www.aparat.com/.../تیزر_فیلم_سینمایی_%26laquo%3B50_کیلو_آل...
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - منظوم «50 کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی و با بازی ساعد سهیلی، هستی مهدوی، پژمان جمشیدی، آزاده صمدی، علی صادقی، مهران غفوریان، افسان.
آنونس فیلم 50 کیلو آلبالو | کلیپ سرا - دانلود فیلم
ویدیو برای 50 کیلو آلبالو▶ 1:57
video.clipsara.com/.../آنونس-فیلم-50-کیلو-آلبالو/
آنونس فیلم 50 کیلو آلبالو. ... آنونس فیلم 50 کیلو آلبالو. 50 کیلو آلبالوفیلم 50 کیلو آلبالوفیلمفیلم جدیدفیلم ایرانی. نظرها (0). مهمان · برای نظر دادن ...
تیزر فیلم پنجاه کیلو آلبالو- 50 کیلو آلبالو Anons 50 ...
ویدیو برای 50 کیلو آلبالو▶ 2:02
https://www.youtube.com/watch?v=BM0TLByyiCg
۲۰ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بارگذاری توسطIRANIAN FILM&CLIP
تیزر فیلم پنجاه کیلو آلبالو- 50 کیلو آلبالو Anons 50 kilo albaloo. IRANIAN FILM&CLIP. SubscribeSubscribedUnsubscribe. Loading.
آنونس فیلم 50 کیلو آلبالو - نماشا
www.namasha.com/v/AbX2VSsu
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آنونس فیلم 50 کیلو آلبالو. منتشر شده ... تیزر فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو ... 01:50. آنونس مستند "سفر مایکل جکسون از موتان به غیرمعمول".
فيلمبردارى «پنجاه كيلو آلبالو» به پايان رسيد | تی وی پلاس ...
plus.ir/news/4998/فيلمبردارى-پنجاه-كيلو-آلبالو-به-پايان-رسيد
... Proportional Serif, Monospace Sans-Serif, Proportional Sans-Serif, Casual, Script, Small Caps. Defaults Done. فيلمبردارى «پنجاه كيلو آلبالو» به پايان رسيد.
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو
50 کیلو آلبالو بازیگران
دانلود پنجاه کیلو آلبالو
بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو
دانلود 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو
بازیگران پنجاه کیلو آلبالو
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم


آنونس «50 کیلو آلبالو» مانی حقیقی
www.cinemanewspaper.ir/news/.../آنونس-«50-کیلو-آلبالو»-مانی-حقیق...
آنونس «50 کیلو آلبالو» مانی حقیقی. جست‌وجوی پیشرفته · قوانین سایت · تماس با ما · فیسبوک · توییتر · یوتیوب · آپارات. Copyright.
دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو بدون سانسور
movie.downloadfreenew1.com/.../دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو-با-لین...
۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو 1 1 دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم مستقیم دانلود فیلم سینمایی پنجاه ۵۰ کیلو آلبالو با کیفیت خوب ...
فراستی: «50 کیلو آلبالو» فیلم عقب افتاده‌ای است! - فردا
www.fardanews.com/.../فراستی-50-کیلو-آلبالو-فیلم-عقب-افتاده‌ای-ا...
فراستی: «50 کیلو آلبالو» فیلم عقب افتاده‌ای است! نخستین قسمت از برنامه سینمایی «هفت» در سال 95 شب گذشته 20 فروردین ماه با موضوع جشنواره جهانی فیلم فجر ...
معرفی فیلم 50 کیلو آلبالو - مووی مگ - مجله تخصصی سینما
moviemag.ir/cinema/film.../iran/13496-معرفی-فیلم-50-کیلو-آلبالو
خلاصه داستان: در مجلس عروسی، ماموران نیروی انتظامی وارد می شوند تا داماد خلافکار را دستگیر نمایند. اما در این جریان، ناگهان آب آلبالو روی پیراهن داوود می ریزد تا این ...
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم - دانلود سریال و ...
www.downloadserialshahrzad.ir/.../دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو-با-لین...
دانلود فیلم ۵۰ کیلو آلبالو با حجم کم و لینک مستقیم. دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو. ژانر: کمدی. فرمت:MP4. حجم: ۲۰۰ مگابایت. کیفیت: DVDRip. مدت زمان: دقیقه.
رونمایی از عکسهای فیلم 50 کیلو آلبالو - نمناک
namnak.com/28353-فیلم-50-کیلو-آلبالو.html
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم 50 کیلو آلبالو بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو و عکسهای فیلم 50 کیلو آلبالو و بهنوش بختیاری در فیلم 50 کیلو آلبالو و تصاویر فیلم 50 ...
نقد فیلم: 50 کیلو آلبالو! - مجله هنری هفت | HaftMag.ir
haftmag.ir/نقد-فیلم-50-کیلو-آلبالو/
۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - مجله هفت به نقل از کافه نقد. احسان زیورعالم. ۵۰ کیلو آلبالو / مانی حقیقی / ۱۳۹۴ / ایران. دختر و پسر جوانی در یک مراسم مملو از بلبشو وارد چرخه‌ای از ...
50 کیلو آلبالو - پردیس سینمایی کورش
www.kouroshcineplex.com/?p=film&fid=1182
در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری داماد خلافکار وارد می شوند و میهمانان هم فرار می کنند. در این میان ریختن آب آلبالو روی پیراهن داوود باعث آشنایی ناگهانی او و آيدا ...
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم
persianfilm10.samenblog.com/download-film-50-kilo-albaloo.html
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برچست ها : پرشین فیلم ایرانی 95,دانلود فیلم حخمده دار ایرانی,فیلم کمدی,فیلم کمدی ایرانی جدید,50 کیلو آلبالو,فیلم خنده دار ایرانی,فیلم طنز و ...
عکس بازیگران در اکران خصوصی فیلم پنجاه (50) کیلو ...
beroznews.com › سینما و تلویزیون
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز نیوز دیشب اکران خصوصی فیلم 50 کیلو آلبالو با حضور بازیگران برگزار شد که عکس های تعدادی از ...
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو

تیزر فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو» - کلیپ ایرانی - ...
clipirani.com/video/4744/تیزر-فیلم-سینمایی-50-کیلو-آلبالو/
«۵۰ کیلو آلبالو» به کارگدانی مانی حقیقی و با بازی ساعد سهیلی، هستی مهدوی، پژمان جمشیدی، آزاده صمدی، علی صادقی، مهران غفوریان، افسانه بایگان، فرهاد آییش، ...
دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم
www.kingpedia.net/post/8749/دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو
دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم,دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو,دانلود فیلم ایرانی 50 کیلو آلبالو,فیلم 50 کیلو آلبالو,فیلم پنجاه کیلو آلبالو.
اکران کمدی '50 کیلو آلبالو' - خرید آنلاین بلیت کنسرت و ...
www.irantic.com/newsdetail.aspx?ID=MjMy
۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم کمدی '50 کیلو آلبالو' به کارگردانی مانی حقیقی از دوشنبه 2 فروردین 1395 در سینما فرهنگ شیراز به نشانی چهارراه حافظیه به سمت دروازه قرآن ...
50 کیلو آلبالو بایگانی - سینماژورنال | سینماژورنال
www.cinemajournal.ir/tag/50-کیلو-آلبالو/
Currently viewing archives from50 کیلو آلبالو بایگانی - سینماژورنال.
50 کیلو آلبالو - پردیس زندگی
www.cinemazendegi.com/?p=ticket&fid=1182
50 کیلو آلبالو (مانی حقیقی). تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید: ---- انتخاب کنيد -----, يکشنبه ۲۹ فروردين, دوشنبه ۳۰ فروردين. * توجه: از باز کردن چند مرورگر هم‌زمان ...
تیزر فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو» - رسانه جوان
javanmedia.ir/video/1RGFY/تیزر_فیلم_سینمایی_«50_کیلو_آلبالو»
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «50 کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی و با بازی ساعد سهیلی، هستی مهدوی، پژمان جمشیدی، آزاده صمدی، علی صادقی، مهران غفوریان، افسانه ...
عکس های بازیگران سرشناس در اکران خصوصی فیلم 50 کیلو ...
24onlinenews.ir/news-32860.aspx
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فرهنگی - اکران خصوصی فیلم 50 کیلو آلبالو درحالی برگزار شد که ... روز 4شنبه اکران عمومی فیلم 50 کیلو آلبالو آغاز می شود و علاقمندان می توانند ...
رونمایی از عکسهای فیلم 50 کیلو آلبالو | نوروز 95
www.promdress95.ir/2016/.../رونمایی-از-عکسهای-فیلم-50-کیلو-آلبالو...
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رونمایی از عکس های فیلم کمدی 50 کیلو آلبالو با ... - پرشین وی www.persianv.com/entekhab/330455.php ۱۸ ساعت پیش - فیلم سینمایی «50 ...
انتقادات صریح مسعود فراستی به دورهمی و 50 کیلو آلبالو
www.filmnetnews.ir/iran.../انتقادات-صریح-مسعود-فراستی-به-دورهمی-و-...
۲۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - منتقد برنامه هفت با بیان اینکه هنوز فیلم «من سالوادور نیستم» را ندیده است انتقادات صریحی را در مورد فیلم 50 کیلو آلبالو مطرح کرد. به گزارش ...
جدیدترین تصاویر فیلم 50 کیلو آلبالو کمدی | مدل جدید 95 ...
nowruz95-model2016.ir/.../جدیدترین-تصاویر-فیلم-50-کیلو-آلبالو-...
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «50 کیلو آلبالو» نوشته مانی حقیقی و فرهاد توحیدی است و تهیه کنندگی آن را محمد شایسته بر عهده دارد.این فیلم از 26 اسفند در گروه سینمایی کورش ...

دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو
www.khabarnewss.ir/tag/دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو
رونمایی از عکسهای فیلم 50 کیلو آلبالو فیلم 50 کیلو آلبالو با بازی بهنوش بختیاری ، افسانه بایگان ، علی صادقی و آزاده صمدی به اکران نوروزی…,دانلود فیلم 50 ...
دانلود فیلم سینمایی پنجاه 50 کیلو آلبالو با کیفیت خوب ...
95download2016.ir/2016/.../دانلود-فیلم-سینمایی-پنجاه-50-کیلو-آلبا...
۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - خلاصه داستان: داستان فیلم 50 کیلو آلبالو ، داستان “پنجاه کیلو البالو” از مجلس عروسی مرجان آغاز میشود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری ...
جدیدترین آمار فروش فیلم ها: 50 کیلو آلبالو و بادیگارد ...
seemorgh.com › فرهنگ و هنر › اخبار فرهنگ و هنر
۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - همچنین فیلم" 50 کیلو آلبالو" به فروش 1 میلیارد و 190 میلیون تومان ، فیلم سینمایی "بادیگارد" به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا به فروش 1 میلیارد ...
دانلود فیلم رایگان ایرانی پنجاه 50 کیلو آلبالو با لینک ...
a.downloadnewfreeh.com/.../دانلود-فیلم-رایگان-ایرانی-پنجاه-50-کیلو...
۹ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود فیلم رایگان ایرانی پنجاه 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیمدانلود فیلم بدون سانسور دانلود فیلم ایرانی پنجاه کیلو آلبالو تیزر عکس فیلم ...
رونمایی از عکس های فیلم کمدی 50 کیلو آلبالو با حضور ...
www.persianv.com/entekhab/330455.php
۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «50 کیلو آلبالو» نوشته مانی حقیقی و فرهاد توحیدی است و تهیه کنندگی آن را محمد شایسته بر عهده دارد.این فیلم از 26 اسفند در گروه سینمایی کورش ...
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو | تیک فیلم
tikfilm.ir/دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو/
۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو کم حجم دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با حجم کم و لینک مستقیم ژانر: کمدی فرمت.
عکس/ آزاده صمدی در 50 کیلو آلبالو - صراط
www.seratnews.ir › صفحه نخست › عكس
دوره قاجاریه شاید از نظر بیشتر ما دوره افول ایران و دوره پادشاهان بی‌عرضه و خائن به کشور باشد؛ با این همه ... عکس/ غرق شدن پناهجویان در دریا. غرق شدن پناهجویان در در ...
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو | نایس دانلود
nicedownload.ir/دانلود-فیلم-سینمایی-50-کیلو-آلبالو/
۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلم 50 کیلو آلبالو 50 کیلو آلبالو دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با کیفیت دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک ...
دانلود فیلم ایرانی جدید 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم
sitehelp.vcp.ir/.../1526635-دانلود-فیلم-ایرانی-جدید-50-کیلو-آلبالو-با...
۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود رایگان فیلم ایرانی جدید94 پنجاه کیلو آلبالو با لینک مستقیم. دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با کیفیت عالی و حجم کم. گروه فیلم : کمدی.
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو | دانلود آهنگ جدید
rad-music.ir/دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو/
۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فیلم جدید,دانلود فیلم جدید,فیلم جدید ایرانی,فیلم جدید 50 کیلو آلبالو,, دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو,50 کیلو آلبالو,50 کیلو آلبالو ,دانلود فیلم ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
نمایی از فیلم «50 کیلو آلبالو» +عکس - آفتاب
aftabnews.ir/fa/news/354423/نمایی-از-فیلم-50-کیلو-آلبالو-عکس
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آفتاب : ستاره ها: نمایی جالب از پژمان جمشیدی و مانی حقیقی در فیلم سینمایی " 50 کیلو آلبالو " به کارگردانی مانی حقیقی در فضای مجازی منتشر شد.
نمایی از فیلم «50 کیلو آلبالو» +عکس - پویش
puyesh.net/fa/news/68134/نمایی-از-فیلم-50-کیلو-آلبالو-عکس
۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ستاره ها: نمایی جالب از پژمان جمشیدی و مانی حقیقی در فیلم سینمایی " 50 کیلو آلبالو " به کارگردانی مانی حقیقی در فضای مجازی منتشر شد. نمایی از ...
دانلود رایگان فیلم جدید 50 کیلو آلبالو لینک مستقیم ...
www.cooldownload.ir/دانلود-رایگان-فیلم-50-کیلو-آلبالو-با-لینک-م...
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود رایگان فیلم سینمایی ایرانی جدید «50 کیلو آلبالو» بدون تگ و یا آرم تبلیغاتی و بدون نیاز به خریداری اشتراک ویژه Vip ساخته مجید…,دانلود ...
نمایی از فیلم «50 کیلو آلبالو» + عکس - خبرگزاری میزان
www.mizanonline.ir/fa/news/.../نمایی-از-فیلم-50-کیلو-آلبالو-عکس
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، نمایی جالب از پژمان جمشیدی و مانی حقیقی در فیلم سینمایی " 50 کیلو آلبالو " به کارگردانی مانی ...
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو - تکتا مووی
www.taktamovie.com/دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو/
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو , دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو , دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم , دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با کیفیت عالی.
ایرنا - 50 كيلو آلبالو در كرمانشاه اكران مي شود
www.irna.ir/fa/News/82030497/
۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - كرمانشاه – ايرنا – رئيس حوزه هنري كرمانشاه اعلام كرد كه از اواخر هفته جاري فيلم '50 كيلو آلبالو' در سينماهاي كرمانشاه اكران مي شود.
آنونس فیلم 50 کیلو آلبالو | کلیپ 3 - دانلود فیلم - English
clip3.ir/video/22353/آنونس-فیلم-50-کیلو-آلبالو/
آنونس فیلم 50 کیلو آلبالومجله اینترنتی پاتوق من و تو http://patoghmanoto.com/
دانلود فيلم 50 کيلو آلبالو
telephon-ring.rozblog.com/post/225
دانلود فيلم 50 کيلو آلبالو 1 . دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با کیفیت HDwww.uptv.tv/download-movies-50-kilo-albalo-direct-link.html 14…,دانلود فيلم 50 کيلو ...
کدام سینما فیلم 50 کیلو آلبالو را در تهران پخش دارد
morix.ir/search/?q=کدام+سینما+فیلم+50+کیلو+آلبالو+را+در...
ویشکا آسایش بازیگر 43 ساله کشورمان عکس هایی از چهره متفاوت خودش در فيلم 50 کيلو آلبالو منتشر کرده است. عکس های جدید ویشکا آسایش ویشکا آسایش عکس های ...
سینما ماندانا - 50 کیلو آلبالو
cinemamandana.com/movies/intheatre/50-kilo-albaloo
50 کیلو آلبالو. کارگردان: مانی حقیقی. تهيه کننده: مصطفی شایسته و محمد شایسته. بازيگران: ساعد سهیلی، هستی مهدوی، پژمان جمشیدی، آزاده صمدی، علی صادقی، مهران ...
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو
50 کیلو آلبالو بازیگران
دانلود پنجاه کیلو آلبالو
بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو
دانلود 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو
بازیگران پنجاه کیلو آلبالو
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم


فیلم 50کیلو آلبالو در کدام سینما شیراز است
khabarduni.ir/search/?q=فیلم+50کیلو+آلبالو+در+کدام+سینما...
به گزارش خبرنگار مهر ، فيلم کمدی «50 کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی که از دوشنبه 2 فروردین 1395 در سينما فرهنگ شيراز روزانه با یک نوبت نمایش به ...
سینما های نمایش دهنده 50 کیلو البالو
funbid.ir/search/?q=سینما+های+نمایش+دهنده+50+کیلو+البالو
برای امروز با نمايش فیلم هاي «من سالوادور نیستم» در ساعت 5:40 صبح، «50 کيلو آلبالو» 5:50 صبح،«ابد و یک روز» 5:35 صبح در سينما آزادی یک سانس دیگر به ...
اهنگ متن 50 کیلو آلبالو - خبر ایرونی
iruni.ir/search/?q=اهنگ+متن+50+کیلو+آلبالو
ویشکا آسایش بازیگر 43 ساله کشورمان عکس هایی از چهره متفاوت خودش در فیلم 50 کيلو آلبالو منتشر کرده است. عکس های جدید ویشکا آسایش ویشکا آسایش عکس های ...
جدیدترین آمار فروش فیلم ها: 50 کیلو آلبالو و بادیگارد ...
fungah.ir/news/116416
انتشار آمار جدید فروش فیلم های سینمایی نشان می دهد دو فیلم 50 کیلو آلبالو و بادیگارد توانسته اند به فروش قابل توجهی دست یابند. آمار فروش فیلم ها در نوروز مردم به ...
پایان فیلمبرداری 50 کیلو آلبالو - خبرگزاری برنا
www.bornanews.ir/بخش...هنر.../339487-پایان-فیلمبرداری-کیلو-آلبال...
۲۴ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فیلمبردارى «پنجاه کیلو آلبالو» که از اوایل مهرماه در تهران جلوى دوربین رفته بود طى روزهاى گذشته با ...
فیلم منحط و بی قید و بندی به نام "50 کیلو آلبالو"! | اتاق ...
otaghkhabar24.ir/news/44291
۴ روز پیش - " 50 کیلو آلبالو" یک فیلم اغواگر و سطحی از نوع فیلم فارسی های بی قید و بند سینمای منحط قبل از انقلاب است.
50 KG of Sour Cherries (کمدی ۵۰ کیلو آلبالو) - Facebook
https://www.facebook.com/events/427668197580595/
50 KG of Sour Cherries (کمدی ۵۰ کیلو آلبالو) ... اولين نمايش فيلم "٥٠ كيلو آلبالو" روز یکشنبه ١۷ آوريل ساعت ٣:۰۰ و ٧:٠٠ بعد از ظهر در سالن سنتنیال نورث ونکوور
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو | فارسی موزیک
far30music.com › فیلم
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو به کارگردانی مانی حقیقی دانلود رایگان فیلم پنجاه 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم دانلود فیلم ایرانی 50 کیلو آلبالو با کیفیت عالی ...
ترویج فرهنگ غربی در 50 کیلو آلبالو - آناج
www.anaj.ir/News/42936/ترویج-فرهنگ-غربی-در-50-کیلو-آلبالو/?id...
۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ترویج فرهنگ غربی در 50 کیلو آلبالو نظارت ضعیف بر سینمای کشور و ترویج رابطه با جنس مخالف قبل ازدواج باز هم در فیلمی دیگر تحت عنوان 50 ...
50 کیلو آلبالو - راسخون
rasekhoon.net › آثار سینما و تلویزیون › فیلم و سریال ایرانی › 1395
50 کیلو آلبالو ,فيلم سينمايي 50 کیلو آلبالو, دانلود فيلم سينمايي 50 کیلو آلبالو.
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو
50 کیلو آلبالو بازیگران
دانلود پنجاه کیلو آلبالو
بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو
دانلود 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو
بازیگران پنجاه کیلو آلبالو
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم


خبرگزاری تسنیم - ناگفته هایی از " ۵۰ کیلو آلبالو" بر پرده ...
www.tasnimnews.com/.../ناگفته-هایی-از-50-کیلو-آلبالو-بر-پرده-سین...
۱ روز پیش - " 50 کیلو آلبالو" نام اثر جدید مانی حقیقی است که در ژانر کمدی رمانتیک و با رویکرد تجاری و فروش گیشه تولید شده است .
حرفهای ناگفته ساعد سهیلی درباره 50 کیلو آلبالو | نوروز 95
www.manto95-dress2016.ir/.../حرفهای-ناگفته-ساعد-سهیلی-درباره-50-...
۲۱ ساعت پیش - به بهانه اکران فیلم کمدی «50 کیلو آلبالو» گفت وگویی با این بازیگر جوان انجام دادیم که او در آن از پدرش سعید سهیلی، اهدافش، سیمرغ بلورین، ...
جیم - قاب جادویی - یک فیلم کمدی با 50 کیلو آلبالو www ...
jeem.ir/article/blog/25286
۱ روز پیش - «50 کیلو آلبالو» ساخته مانی حقیقی یکی از آن فیلم‌هایی است که در ژانر کمدی برای گیشه نوروزی انتخاب شد و تا به الان در رقابت با دیگر فیلم‌های ...
کدام سینما ها در تهران فیلم 50 کیلو آلبالو را دارد - خبر روز
khabareruz.ir/search/?q=کدام+سینما+ها+در...50+کیلو+آلبالو+را...
ویشکا آسایش بازیگر 43 ساله کشورمان عکس هایی از چهره متفاوت خودش در فيلم 50 کيلو آلبالو منتشر کرده است.عکس های جدید ویشکا آسایشویشکا آسایش عکس های ...
ایران خبر - عکس/ گریم آزاده صمدی در فیلم 50 کیلو آلبالو
www.irankhabar.ir/fa/.../عکس-گریم-آزاده-صمدی-فیلم-50-کیلو-آلبالو
عکس/ گریم آزاده صمدی در فیلم 50 کیلو آلبالو. کد مطلب: 57288. تاریخ انتشار : چهارشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۰. آزاده صمدی از گریم جدیدش عکسی منتشر کرد.
سکانس برتر - بررسی و نقد فیلم 50 کیلو آلبالو
myshots.ir/50-kilos-cherry-movie-2016-review/
۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بررسی و نقد فیلم 50 کیلو آلبالو. داستان فیلم ۵۰ کیلو آلبالو: به دنبال تلاش مامورین برای دستگیری یک کلاهبردار در مراسم عروسی و فرار او، به ...
50 کیلو آلبالو را ببینیم یا نه؟ - حال خوب با چی
cheee.ir/10257/albaloo/
۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فیلم جدید مانی حقیقی هیچ ارتباطی به حال و هوای «کنعان» و «پذیرایی ساده» و «اژدها وارد می‌شود» ندارد. شما با یک کمدی رمانتیک طرف هستید. با 50 ...
عکس از ساعد سهیلی و همسرش در اکران خصوصی «50 کیلو ...
www.ghatreh.com/.../عکس-ساعد-سهیلی-همسرش-اکران-خصوصی-کیلو-آل...
۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - عکس از ساعد سهیلی و همسر جان در مراسم اکران خصوصی فیلم «50 کیلو آلبالو» آخرین شماره سال 1394 را شروع می کنیم. - خبرگ.
رونمایی از عکسهای فیلم 50 کیلو آلبالو | اولین ها
news.avalinha.com/post/493068.html
فیلم 50 کیلو آلبالو با بازی بهنوش بختیاری ، افسانه بایگان ، علی صادقی و آزاده صمدی به اکران نوروزی رسید.
50 کیلو آلبالو(مانی حقیقی) - AZADI : اطلاعات فيلم
www.cinema-azadi.com/?p=film&fid=1182
50 کیلو آلبالو(مانی حقیقی). خرید بلیت. خلاصه داستان. داستان از مجلس عروسی مرجان آغاز میشود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری داماد خلافکار وارد می شوند و ...
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو
50 کیلو آلبالو بازیگران
دانلود پنجاه کیلو آلبالو
بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو
دانلود 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو
بازیگران پنجاه کیلو آلبالو
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم


قبح‌شکنی فیلم «50کیلو آلبالو»+تصاویر - افکارنیوز
www.afkarnews.ir/.../502896-قبح-شکنی-فیلم-کیلو-آلبالو-تصاویر
۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - به گزارش افکارنیوز، فیلم «50کیلو آلبالو» با به کار گیری شوخی های زننده جنسی،دیالوگ های دم دستی سیاسی و تقلید از آهنگ «happy» فارل ...
50 کیلو آلبالو درسینما فردیس کرج در کرج - نت برگ
netbarg.com/karaj/d/c:art/.../50-کیلو-آلبالو-درسینما-فردیس-کرج/
نت برگ آنی: فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو درسینما فردیس کرج با 40% تخفیف و پرداخت تنها 3600 تومان به جای 6000 تومان.
50 Kg of Sour Cherries (کمدی ۵۰ کیلو آلبالو) | North ...
https://signedevents.com/.../50-kg-of-sour-cherries-کمدی-۵۰-کیلو-آلبال...
موضوع: کمدی و اجتماعی کارگردان: مانی حقیقی‌ هنرمندان حاضر در این اثر سینمایی عبار...
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو - مرز فان
www.marzfun.ir/دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو.html
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم از سایت مرزفان , دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو , دانلود رایگان فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو با کیفیت عالی ,دانلود فیلم.
گریم آزاده صمدی در 50 کیلو آلبالو(+عکس) - خانواده ایرانی
khanevadeirani.ir/fa/news/.../گریم-آزاده-صمدی-در-50-کیلو-آلبالوعکس
گریم آزاده صمدی در 50 کیلو آلبالو(+عکس). گریم آزاده صمدی در 50 کیلو آلبالو(+عکس). برچسب ها: آزاده صمدی ، 50 کیلو آلبالو. Bookmark and Share. X Share.
دانلود فیلم جدید 50 کیلو آلبالو, فیلم سینمایی پنجاه کیلو ...
www.2dl2.com/tag/دانلود+مستقیم+فیلم+ایرانی+پنجاه+کیلو+آلبالو
دانلود مستقیم فیلم ایرانی پنجاه کیلو آلبالو, دانلود فیلم جدید 50 کیلو آلبالو, فیلم سینمایی پنجاه ... دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو با کیفیت عالی | فیلم ایرانی ...
فیلم های اکران نوروزی سینماها را بشناسید (+عکس) - عصرایران
www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری
۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «50 کیلو آلبالو» دیگر فیلم اکران نوروزی است. فرهاد توحیذی فیلمنامه این فیلم را نوشته و مانی حقیقی آن را کارگردانی کرده است. در این کمدی ...
دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم | بیر ...
birdownload.com/2016/.../دانلود-رایگان-فیلم-50-کیلو-آلبالو-با-لین/
۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو دانلود رایگان فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو با کیفیت عالی دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم و رایگان ...
تیپ متفاوت ویشکا آسایش در فیلم 50 کیلو آلبالو!! عکس ...
www.vakilemelat.ir/.../تیپ-متفاوت-ویشکا-آسایش-در-فیلم-50-کیلو-آ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس ,تیپ متفاوت ویشکا آسایش در فیلم 50 کیلو آلبالو!! عکس ,ویشکا آسایش عکس های جدیدی از ظاهر خودش در فیلم 50 کیلو آلبالو منتشر کرده ...
رونمایی از آنونس تماشایی فیلم سینمایی «50 کیلو آلبالو ...
negaheetedal.ir/.../رونمایی-از-آنونس-تماشایی-فیلم-سینمایی-50-کیلو-آ...
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - از آنونس فیلم «50 کیلو آلبالو» به کارگردانی مانی حقیقی رونمایی شد.
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو
50 کیلو آلبالو بازیگران
دانلود پنجاه کیلو آلبالو
بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو
دانلود 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو
بازیگران پنجاه کیلو آلبالو
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم


CINETMAG.com - جدیدترین خبرها از «50 کیلو آلبالو» مانی ...
www.cinetmag.com/News/Show.asp?ArticleID=4783
۲۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - از راست یه چپ: بهنوش بختیاری، ساعد سهیلی، فرهاد آییش، افسانه بایگان، هستی مهدوی و پژمان جمشیدی در نمایی از فیلم سینمایی "50 کیلو آلبالو" به ...
نقد و بررسي فيلم پنجاه 50 کيلو آلبالو | نگین چت|میهن ...
neeginfun.ir/tag/نقد-و-بررسي-فيلم-پنجاه-50-کيلو-آلبالو/
۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود فیلم ایرانی پنجاه ۵۰ کیلو آلبالو با لینک مستقیم. Download New Movie Called 50 Kilo Albalo. دانلود فیلم ایرانی “پنجاه ۵۰ کیلو آلبالو“ ...
دانلود رایگان فیلم 50 کیلو آلبالو با کیفیت HD و لینک ...
downlooad-rzb.vip35.ir/post/4050.html
خلاصه داستان: داستان فیلم 50 کیلو آلبالو ، داستان “پنجاه کیلو البالو” از مجلس عروسی مرجان آغاز میشود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری دامادخلافکار وارد می ...
50کیلو آلبالو؛ از شوخی های رکیک تا آرایش غلیظ بازیگران+ ...
vom.ir/sarasari/posts/57282
۳ روز پیش - در ایام نوروز 50کیلو آلبالو مانی حقیقی در عین ناباوری حدود سه میلیارد تومان فروخت و در نهایت ناباوری در کمتر از دو هفته فروش آن از مرز سه میلیارد ...
کمدی رمانتیک 50 کیلو آلبالو ساخته می شود - بیست ستون
www.bistsotoon.com/p/کمدی-رمانتیک-50-کیلو-آلبالو-ساخته-می-شود
۲۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شهرام شاه حسینی فیلم کمدی رمانتیک 50 کیلو آلبالو را می سازد.
جدیدترین عکس ها از بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو + برنامه ...
tozibae.ir/2016/03/جدیدترین-عکس-ها-از-بازیگران-فیلم-50-کیلو/
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جدیدترین عکس ها از بازیگران فیلم ۵۰ کیلو آلبالو + برنامه ویژه نوروز ۹۵. ساعد سهیلی، هستی مهدوی، پژمان جمشیدی، آزاده صمدی، علی صادقی، مهران ...
حرکات جالب هادی کاظمی در پشت صحنه «50 کیلو آلبالو»
www.netcima.ir/.../حرکات-جالب-هادی-کاظمی-در-پشت-صحنه-50-کیلو-آلب...
۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صفحه فیلم «50 کیلو آلبالو»: http://www.salamcinama.ir/movie/362/50-کیلو-آلبالو.
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستفیم و رایگان :: ...
film-irani.blog.ir/.../دانلود-فیلم-50-کیلو-آلبالو-با-لینک-مستفیم-و-...
۲ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستفیم و رایگان دانلود فیلم ایرانی کمدی 50 کیلو آلبالو دانلود فیلم سینمایی جدید 50 کیلو آلبالو با ...
شهرام شاه حسینی 50 کیلو آلبالوی مانی حقیقی را می سازد
31nama.com/.../شهرام-شاه-حسینی-50-کیلو-آلبالوی-مانی-حقیقی-را-می-...
۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سی و یک نما- شهرام شاه حسینی و تیم سازنده "خانه دختر"، فیلمنامه ای از مانی حقیقی و فرهاد توحیدی را جلوی دوربین می برند. داستان 50 کیلو آلبالو ...
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم ...
www.myp30movie.ir/tag/دانلود-فیلم-سینمایی-50-کیلو-آلبالو-با-لی
داستان فیلم: فیلم ۵۰ کیلو آلبالو داستان از مجلس عروسی مرجان آغاز میشود. در میانه های عروسی ماموران برای دستگیری داماد خلافکار وارد می شوند و میهمانان هم فرار می کنند.
جستجوهای مربوط به 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم پنجاه کیلو آلبالو
50 کیلو آلبالو بازیگران
دانلود پنجاه کیلو آلبالو
بازیگران فیلم 50 کیلو آلبالو
دانلود 50 کیلو آلبالو
دانلود فیلم سینمایی 50 کیلو آلبالو
بازیگران پنجاه کیلو آلبالو
دانلود فیلم 50 کیلو آلبالو با لینک مستقیم
 
 
  

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو