close
دانلود آهنگ جدید

هایلایت 95

هایلایت 95
سه شنبه 06 اسفند 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

رنگ هایلایت مو جدید | انتخاب رنگ هایلایت مو از رنگ چشم

رنگ هایلایت مو جدید | انتخاب رنگ هایلایت مو از رنگ چشم

بحث رنگ کردن موها با انواع رنگ مو و ایجاد تغییرات در ریشه و ساقه موهای سفید بخشی و بخش دیگر انتخاب رنگ هایلایت مو است که حرفه ای ها از میان رنگ چشم جدا می کنند.

انتخاب رنگ هایلایت مو از رنگ چشم

نکات مهم در هایلایت مو و رنگ کردن ریشه موها

این روزها انتخاب رنگ مو چندان کار ساده ای نیست چون در داروخانه ها و مغازه های لوازم آرایشی مجموعه ای از رنگ های مختلف با برندهای متفاوت حسابی شما را سرگردان می کنند اما حواس تان باشد که باید رنگ موی خود را به گونه ای انتخاب کنید که با رنگ پوست تان هماهنگی داشته باشد، موها بیش از همه به صورت نزدیک است و یک رنگ ناهماهنگ می تواند صورت شما را پیرتر یا رنگ پریده تر نشان دهد اما در عوض انتخاب یک رنگ مناسب هم می تواند چهره شمار ا طبیعی تر نشان دهد و هم زیباتر.

رنگ دائم بخرید یا موقت؟

قبل از این که برای خرید رنگ به فروشگاهی بروید، با خود تصمیم بگیرید که می خواهید چقدر زنگ موهای تان تغییر کند و می خواهید چقدر برای خرید رنگ هزینه کنید. اگر موهای تان را روشن تر کنید یا نمی خواهید بیشتر از ماهی یک بار روی آن ها رنگ بگذارید ، بهتر است به سراغ رنگ های دائم بروید و فقط ماهی یک بار رنگ ریشه ها را تجدید کنید تا موهای تان یکدست شود اما اگر موهای تان را کمی تیره تر کنید و هنوز هم مطمئن نیستید که این رنگ تیره تر به شما می آید یا نه، پیشنهاد می کنیم از رنگ های موقت یا نیمه موقت استفاده کنید، این نوع رنگ ها بعد از چندبار شامپوکردن از بین می روند و دوباره رنگ موهای خودتان به دست می آید و دیگر احتیاجی هم به رنگ کردن ریشه ها نخواهید داشت.

رنگ و هایلایت مو ، نكات مهم در رنگ كردن مو ، اصول انتخاب رنگ مو

توصیه های کاربردی در رنگ و هایلایت مو

البته اگر احساس می کنید موهای تان آسیب دیده و رنگش کدر شده است، می توانید با رنگ های موقت و نیمه موقت کمی موهای تان را شفاف تر کنید. این نوع رنگ ها در انواع مختلفی چون شامپو و... در بازار وجود دارند.

روش انتخاب رنگ هایلایت مو

یک رنگ های لایت خوب می تواند تاثیر زیادی در زیباتر شدن موهای شما داشته باشد. یک پیشنهاد برای انتخاب رنگ های لایت استفاده از هاله رنگی است که در چشم ها وجود دارد، در آینه به چشم های خود دقیق نگاه کنید، در چشم هر کسی صرف نظر از رنگ غالب، رگه هایی از رنگی دیگر نیز وجود دارد، که مسلما توجه شما را نیز جلب خواهد کرد، اگر این رنگ هاله ای از طلایی، کهربایی داشته باشد، رنگ چشم های شما گرم است، اگر هاله هایی از رنگ آبی، نقره ای یا خاکستری در چشم ها دیدید یا چشمان قهوه ای یک دست دارید، رنگ چشمان تان سرد است. حالا با توجه به سرد بودن یا گرم بودن چشم های تان رنگ های لایت موهای تان را انتخاب کنید.

اگر در رنگ کردن مو تنبل هستید

اگر به دنبال یک تغییر قابل ملاحظه در موهای تان هستید، پیشنهاد می کنیم حتما های لایت را تجربه کنید. های لایت موها در سراسر سر پخش شده و به همین دلیل ریشه های تازه رشد کرده، چندان آشکار نمی شوند و برای کسانی که می خواهند هر 3 ماه یک بار موهای شان را رنگ کنند ایده آل است، البته باید یادآور شویم در این حالت باید های لایت روی رنگ طبیعی موهای خودتان باشد تا علاوه بر این ها جلوه خاصی هم به رنگ موهای شما بدهد. البته اگر موهای خیلی تیره دارید بهتر است های لایت آن ها را به یک آرایشگر حرفه ای بسپارید، تا از بابت نتیجه خیال تان راحت تر باشد.

به تناژ پوست تان توجه کنید

اگر بخواهید موهای تان را یکدست رنگ کنید باید به تناژ سرد و گرم پوست تان توجه کنید، در واقع پوست هرکسی تناژ خاص دارد که اگر بتوانید این تناژ را صحیح تشخیص دهید، هم در انتخاب رنگ مو راحت تر خواهید بود و هم می توانید رنگ آرایش و لباس های تان را بهتر انتخاب کنید اما برای تشخیص رنگ تناژ پوست تکنیک های ویژه ای وجود دارد، اول از همه این که یک بلوز سفید بپوشید و هیچ آرایشی نداشته باشید، موهای تان را نیز با یک حوله سفید بپوشانید، حالا مقابل آینه بروید و خیلی دقیق به صورت تان نگاه کنید.

اگر احساس می کنید رنگ پوست تان به سمت قرمز یا صورتی می رود، تناژ پوست شما سرد است و اگر گمان می کنید رنگ پوست تان به سمت زیتونی، طلایی و رنگ هلویی می رود، تناژ پوست گرم است. اگر هم هرچقدر دقت می کنید هیچ رنگی در آن نمی بینید، یا سایه هایی از هر2رنگ را می بینید، احتمالا تناژ پوست شما خنثی است.

چه رنگ مویی به پوست های گرم می آید

اگر رنگ پوست تان گرم است و می خواهید حالتی طبیعی داشته باشید باید به دنبال رنگ هایی باشید که تناژ سبز درون پوست تان را خنثی کنید. پیشنهاد می کنیم به دنبال رنگ های طلایی و قرمز باشید این رنگ در زبان تخصصی با نام G و R شناخته می شود. پیشنهاد می کنیم اگر چشم ها و پوستی روشن دارید و به اصطلاح بلوند هستید به دنبال رنگ های عسلی و شرابی و مسی باشید و اگر چشمانی قهوه ای دارید، پوستی گندمی به دنبال رنگ های قهوه ای طلایی، بلوطی یا قهوه ای مایل به قرمز باشید.

رنگ و هایلایت مو ، اصول انتخاب رنگ مو ، روش انتخاب رنگ مو

اصول انتخاب رنگ و هایلایت مو

خوش به حال پوست های خنثی

اگر پوست شما هیچ تناژ خاصی ندارد و بعد از پیاده کردن تکنیکی که گفته شد متوجه شدید تناژ پوست تان خنثی است، می توانید خوشحال باشید که انتخاب های زیادی برای رنگ مو خواهید داشت و خیلی بیشتر از پوست های گرم و سرد می توانید از رنگ موهای متنوع استفاده کنید، لزومی ندارد رنگ موی انتخابی شما هاله یا پایه رنگ خاصی داشته باشد این امر کاملا وابسته به سلیقه شخصی شماست، به دنبال رنگی باشید که هم با شخصیت شما هماهنگی داشته باشد و هم نگهداری آن کار چندان مشکلی نباشد.

رنگ و هایلایت مو مناسب پوست های گرم و سرد

چه رنگی برای پوست های سرد مناسب نیست

اگر تناژ پوست تان سرد است به شما توصیه می کنیم به دنبال رنگ های باشید که در آن ها سایه های دودی و خنثی وجود دارد و به زبان تخصصی باید رنگ مو به اصطلاح A یا N باشد. در این شماره رنگ قرمزی وجود ندارد و در عوض تناژی از طلایی دارد و در نتیجه می تواند رنگ صورتی درون پوست شما را خنثی کند و چهره را زیباتر جلوه دهد.

اگر رنگ طبیعی پوست و موهای تان روشن است و به اصطلاح بلوند هستید، بهتر است به دنبال رنگ های بژ باشید، اگر موها و چشم هایی قهوه ای دارید به دنبال رنگ های شکلاتی با هاله ای از رنگ قهوه ای سوخته باشید اما توصیه می کنیم به خاطر تناژ رنگ صورتی که در پوست تان وجود دارد از رنگ های مسی و شرابی آلبالویی دوری کنید و در نهایت اگر قرمز خیلی دوست دارید بهتر است به یک رنگ قهوه ای مایل به قرمز اکتفا کنید، این نوع قهوه ای با رنگ صورتی پوست شما کنتراست برقرار می کند ولی خیلی با آن تطابق ندارد.

راه های رنگ گرفتن موهای سفید

اکثر افرادی که موهای شان را رنگ می کنند با رنگ نگرفتن موهای سفید مواجه هستند اما راه هایی وجود دارد که می توانید موهای تان را از سندرم تفلون که مانع رنگ گرفتن موها می شود محافظت کنید.

- اول از همه مطمئن باشید، رنگ دائم استفاده کنید، نه موقت یا نیمه دائم چون رنگ های دائم موادی چون آمونیاک و پروکساید دارند بنابراین به خوبی در ساقه موها نفوذ کرده و در آن نیز باقی می ماند.

- دقت کنید که بسته بندی رنگ شما عبارت neutral یاnatural نوشته شده باشد، این رنگ ها نسبت به رنگ های دودی(ash) و طلایی(gold) غلیظ تر هستند و بهتر رنگ سفید موهای شما را می پوشانند.

- رنگ را به همان اندازه که روی بسته بندی نوشته شده است روی موهای تان بگذارید و حتی کمی بیشتر از آن زمان می تواند موجب شود رنگ موها خراب شود.

هایلایت مو ، روش انتخاب رنگ مو ، رنگ موی پوست گرم

رنگ کردن ریشه مو و هایلایت موی سر

برای رنگ کردن ریشه ها بدانید

وقتی موها سفید می شوند، کمترین رویش ریشه ها می تواند زیبایی موهای شما را خراب کند، به همین دلیل کسانی هستند که ترجیح می دهند که خیلی زود به زود فقط ریشه ها را رنگ کنند سپس برای رنگ کردن ریشه ها اول از همه به ریشه رنگ بزنید و10 تا 15 دقیقه صبر کنید و بعد رنگ مو را تا انتهای نوک ساقه بکشید و بعد از چند دقیقه آب بکشید.

اگر بیشتر موهای تان سفید است اول از جلوی سر شروع به رنگ کردن مو کنید. اگر شقیقه ها سفید بودند اول شقیقه ها را رنگ کنید و بعد از پشت سر شروع کنید. در کل هرجا که سفیدی بیشتر بود اول آنجا را رنگ کنید و بعد قسمت های دیگر.

اگر هم سفیدی موهای تان کم است ابتدا از پشت سر و از ریشه شروع به رنگ کردن کنید. بعد بغل ها و سپس جلوی سر را چون جلوی سر حرارت بیشتری دارد.

انتخاب رنگ هایلایت مو از رنگ چشم

 
 
منبع : سیب سبز /نمناک

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

آموزش تصویری و یاد دادن تمام هایلایت های رنگین کمانی و امروزی و نایاب+باکلاس ترین ها

آموزش تصویری و یاد دادن تمام هایلایت های رنگین کمانی و امروزی و نایاب+باکلاس ترین ها

X آموزش تصویری و یاد دادن تمام هایلایت های رنگین کمانی و امروزی و نایاب+باکلاس ترین ها X هایلایت های رنگین کمانی X هایلایت های رنگین کمانی1395 X هایلایت های رنگین کمانی96 X هایلایت های رنگین کمانی1396 X هایلایت های رنگین کمانی2017X هایلایت های رنگین کمانی2018 X هایلایت های رنگین کمانی2016 X هایلایت های رنگین کمانی2015 X هایلایت های رنگین کمانی2014 X مام هایلایت X هایلایت X هایلایت1395 X هایلایت1396 X هایلایت1394 X هایلایت2016X هایلایت2015 X هایلایت20143 X هایلایت2013 X هایلایت2017 X هایلایت2018 X هایلایت2019 X باکلاس ترین هایلایت X باکلاس ترین هایلایت95 X باکلاس ترین هایلایت1395 X باکلاس ترین هایلایت1396 X باکلاس ترین هایلایت2016 X باکلاس ترین هایلایت2017 X باکلاس ترین هایلایت2018 X هایلایت قرمز X هایلایت قرمز95 X هایلایت قرمز1395 X هایلایت قرمز1396 X هایلایت قرمز96 X هایلایت قرمز20143X هایلایت قرمز2015 X هایلایت قرمز2016 X هایلایت قرمز2017 X هایلایت قرمز2018 X هایلایت قرمز2019 X هایلایت شرابی X هایلایت شرابی2016 X هایلایت شرابی2014 X هایلایت شرابی201556 X هایلایت شرابی1395 X هایلایت شرابی1397 X هایلایت شرابی1396 X هایلایت شرابی96 X هایلایت شرابی2017 X هایلایت شرابی2018 X هایلایت سرمه ای X هایلایت سرمه ای1395 X هایلایت سرمه ای96 X هایلایت سرمه ای1396 X هایلایت سرمه ای2014X هایلایت سرمه ای2015 X هایلایت سرمه ای2016 X هایلایت سرمه ای2017 X هایلایت هفت رنگ X هایلایت هفت رنگ2017 X هایلایت هفت رنگ2016 X هایلایت هفت رنگ2015 X هایلایت هفت رنگ2018 X هایلایت هفت رنگ95X هایلایت هفت رنگ96 X هایلایت هفت رنگ94 X هایلایت هفت رنگ963  X هایلایت های رنگین کمانی و امروزی - پارس ناز www.parsnaz.ir/news_detail_13332.html هایلایت های رنگین کمانی و امروزی. امروزه بیشتر دختران جوان ما متا سفانه در ابتدای راه جوانی ویا شاید بهتر بگوییم در انتهای راه نوجوانی دوست دارند دچار تغییر وتحول ... تصاویر برای هایلایت های رنگین کمانی و امروزیگزارش تصاویر نتیجه تصویری برای هایلایت های رنگین کمانی و امروزی نتیجه تصویری برای هایلایت های رنگین کمانی و امروزی نتیجه تصویری برای هایلایت های رنگین کمانی و امروزی نتیجه تصویری برای هایلایت های رنگین کمانی و امروزی نتیجه تصویری برای هایلایت های رنگین کمانی و امروزی تصاویر بیشتر برای هایلایت های رنگین کمانی و امروزی رنگ مو رنگین کمانی 4paieh.ir/news/رنگ-مو-رنگین-کمانی هایلایت های رنگین کمانی و امروزی. هایلایت های رنگین کمانی . ... عکس: موهای رنگین کمانی ستاره ها - آکا X مد و زیبایی 2015 ، تازه های دنیای مد 1394 X ... رنگ مو 2016. هایلایت های رنگین کمانی و امروزی - کامپیوتر و سخت افزار computer.abclink.ir/هایلایت-های-رنگین-کمانی-و-امروزی.html ۷ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هایلایت های رنگین کمانی و امروزی. عکس های عاشقانه عکس های جدید عاشقانه متنی عکس های زیبای رمانتیک عکس نوشته های رمانتیک . رنگ موی رنگین کمانی برای دختران جوان - مجله تصویر زندگی www.tasvirezendegi.ir › آرایش و زیبایی › آرایش مو رنگ موی رنگین کمانی X مدل رنگ موی دخترانه X موهای رنگین کمانی X موی هفت رنگX رنگ ... روشی طبیعی برای صاف کردن مو های فر موی صاف در دنیای مد امروز ضروری است صاف ... انواع لایت های مو - سرگرمی ejs.lineblog.ir/post/7 ۲۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انواع لایت های مو انواع لایت انواع مدل های لایت مو انواع موهای لایت شده انواع موهای لایت ... را جداگانه رنگ کرده و می‌شوییم که به شکل رنگین کمانی روی موها قرار می‌گیرد ... کل بازدید : 2996; بازدید امروز :2; بازدید دیروز : 7; بازدید این هفته : 9 ... چگونه انواع هایلایت را بشناسیم – جديدترين اخبار ايران و جهان ... www.momtaznews.com/چگونه-انواع-هایلایت-را-بشناسیم/ امروز: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ | 17 فوریه 2016 .... درهایلایت تکه ای مو را با کلاه مش یا فویل با رنگ تا ۳ درجه و یا با دکلره برای داشتن رنگ ... و توسط رنگ های فانتزی هر تکه را جداگانه رنگ کرده و می شوییم که به شکل رنگین کمانی روی موها قرار می گیرد. مدل های هایلایت و رنگ و مش | ایران کوک irancook.ir/zibae/range-mo/ زیبایی ایران کوک | مدل های هایلایتX مش چند رنگ X لولایت مو، مدل رنگ مو X مدل لولایت X مدل مش X مدل های لایت X هایلایت مو X رنگ مو X مدل رنگ مو X مدل مش مو جدید ... ... امروز : جمعه 30 بهمن 1394. مدل لباس. مــدل لباس. جدیدترین و ... آموزش خط چشم رنگین کمانی. خط چشم را از جلو ... عکس های زیبای شهر رنگین کمانی در مکزیک - تاپ ناز www.topnaz.com › سرگرمی › گردشگری ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس هایی از شهر رنگین کمان با رنگ های مختلف در مکزیک Germen Crew نام شهری در منطقه پاچوکا در مکزیک است که دولت مکزیک تیمی را برای ... پرچم رنگین‌کمان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/wiki/پرچم_رنگین‌کمان پرچم رنگین کمانی پرچمی است شامل چند رنگ که به صورت افقی در کنار هم قرار ... ۱۸۸۵ در سری لانکا طراحی شد و پس از ان در سال ۱۸۸۶ اصلاح شد و به شکل امروزی درامد. X هایلایت بنفش X هایلایت بنفش1395 X هایلایت بنفش1394 X هایلایت بنفش2016 X هایلایت بنفش2017 X هایلایت بنفش2015

آموزش تصویری و یاد دادن تمام هایلایت های رنگین کمانی و امروزی و نایاب+باکلاس ترین هاامروزه بیشتر دختران جوان ما متا سفانه در ابتدای راه جوانی ویا شاید بهتر بگوییم در انتهای راه نوجوانی دوست دارند دچار تغییر وتحول چهره وموی خود شوند وچون عجله می کنند ممکن است خیلی سریع هم پشیمان شوند ودر صدد جبران آن برایند.این تغییرات می تواند شامل رنگ کردن،لولایت وهایلایت کردن موها باشد که در نهایت به مش کردن آنها منجر خواهد شد،چرا که وقتی حتی از یک لولایت ساده شروع کنند، این تغییردر رنگ موی آنها به یک عادت تبدیل خواهد شد و خیلی کم پیش می آید که به صبر کردن و بلند شدن موها تا کوتاهی موهای رنگ شده بیانجامد و بر اساس هر مجلس و مهمانی دست به رنگ و هایلایت خواهند زد. دختران جوان ما می توانند از راههایی در هنر آرایش و پیرایش مو استفاده کنند که بعد از لولایت و هایلایت و مش موها تا زمان بیرون آمدن موی طبیعی و جایگزین شدن آن به حالت اولیه نه تنها در تمام این مدت از تغییررنگ موی خود دور نخواهند ماند بلکه به شکلی فانتزی و شیک ،دخترانه نیز دیده خواهند شد.

 

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()
ادامه مطلب

مدل های هایلایت مو سری جدید

مدل های هایلایت مو سری جدید

X مدل های هایلایت مو سری جدید X مدل های هایلایت مو سری جدید2017 X مدل های هایلایت مو سری جدید2016 X مدل های هایلایت مو سری جدید95 X مدل های هایلایت مو سری جدید94 X مدل های هایلایت مو سری جدیدمدل های هایلایت مو سری جدیدX مدل های هایلایت مو سری جدید96 X مدل های هایلایت مو X مدل های هایلایت مو2016 X مدل های هایلایت مو95 X مدل های هایلایت مو2015 X مدل های هایلایت مو96 X مدل های هایلایت مو94 X مدل های هایلایت مو2014 X هایلایت 2015 – رنگ مو X رنگ موی سال ۹۵ رنگ موی سال 95 · مدل های شیک و جدید رنگ مو فانتزی عید 95 · دیدترین ... از ترکیب دو رنگ سری گرم(شکلاتی و طلائی) شماره ۳ یا ۴ استفاده کرده با ... X rangemoo2015.zibaweblog.com/ X رنگ موی زنانه سال 2015 ،انواع رنگ مو، رنگ جدید مو، موهای رنگ ... X الری عکس های مدل موی زنانه بلند اروپایی + رنگ مو های جدید .... سری دوم آموزش ترکیب و فرمول رنگ مو 2014 + عکس جدید · ایده هایی برای رنگ مو و مدل مو ... X جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در 2015 X جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در 2015 مش پر X مدل مش سوزنی X مدل مش تیکه ای X هایلایت لو لایت مدل 2015 X جدید ترین مدل های هایلایت و لولایت فانتزی. X جدیدترین مدل مو و رنگ موی زنانه سال 2015 X جدیدترین مدل مو و رنگ موی زنانه سال 2017 X جدیدترین مدل مو و رنگ موی زنانه سال 2016 X مدل رنگ موی 2015 زنانه مدل مو و رنگ موی سال 2015 سالن زیبایی نمونه رنگ مو بلوند فانتزی لولایت هایلات مو ... سری اول از مدل مو و رنگ موی های جدید سال ۲۰۱۵ می باشد. X انواع مدل مو و رنگ مو های زنانه و دخترانه سال 93 سری 5 X مدل مو X رنگ مو X مدل رنگ مو جدید. مدل مو رنگ مو دخترانه ۲۰۱۴ رنگ مو فانتزی ۹۳ X هایلایت مو X لولایت مو. مدل مو X رنگ مو جدید ۹۳ X عکس رنگ مو. مدل مو X مدل رنگ مو جدید. X مدل رنگ مو جدید.2017 X مدل رنگ مو جدید.2016 X مدل رنگ مو جدید.95 X مدل رنگ مو جدید.96 X رنگ مو 2015 بایگانی - مو 2014 X عکسهای مدل موهای هایلایت شده جدید زنانه X عکسهای مدل موهای هایلایت شده جدید زنانه. ... عکس های خفن از جذاب ترین و خوشگلترین دخترهای مدل ایرانی · هوسرانی این ... سری جدید چهره های سرشناس در شبکه‌های اجتماعی. X جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 2015 X جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 2016 X جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 2017 X جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 2018 X جدیدترین مدل مو و رنگ مو مدلینگ های 95 X جدیدترین مدل مو و رنگ موی زنانه سال 2018 X جدیدترین مدل مو و رنگ موی زنانه سال 95 X مدل مو۲۰۱۵ X مدل مو ۹۴ X وجدیدترین مدل مو X مدل موی عروس X مدل مو مجلسی ۲۰۱۵ X مدل مو دخترانه X مدل مو ... عکس عاشقانه و متن عاشقانه ۲۰۱۵ سری دوم; عکس های جدید سابینا Sabina ... X مدل موی های لایت زنانه X زیباترین مدل موی های لایت زنانه X عکسهای مدل موی های لایت زنانه X موی شرابی و هایلایت زنانه X گالری عکس آرایش زنانه X جدید هایلایت زن. ... مدل موهای لایت (سری جدید) -http://jazzaab.ir/. مدل موی های لایت زنانه. مدل موهای لایت (سری جدید) ... X جديدترين مدل رنگ مو 2015 X جديدترين مدل رنگ مو 94 X شيكترين مدل رنگ مو 1394 X ... جدید سال رو برای شما به نمایش گذاشتیم در انواع رنگ های پوست که در ادامه این مدل های .... عکس های عاشقانه تصویری ۲۰۱۵ سری اول · مدل مانتو X مدل مانتو 2015 X مدل مانتو 94 ... X شیک ترین مدلهای هایلایت و مش مو زنانه دخترانه 2015 X معرفی رنگ مو سال 2016 همراه با مدل های جدید آرایش مو X معرفی رنگ مو سال 2016 همراه با مدل های جدید آرایش مو 95 X معرفی رنگ مو سال 2016 همراه با مدل های جدید آرایش مو 2016 X معرفی رنگ مو سال 2016 همراه با مدل های جدید آرایش مو 2017 X دل موی های لایت زنانه X هایلایت و رنگ مو زنانه دخترانه (سری جدید) هایلایت و رنگ موی زنانه جدید هایلایت و رنگ موی زنانه جدید هایلایت و رنگ موی زنانه جدید هایلایت و رنگ موی زنانه جدید هایلایت و ... X انواع مدل رنگ مو سال ۹۳ (سری دوم) X معرفی رنگ مو سال 2016 همراه با مدل های جدید آرایش مو2017 X گالری مدل های جدید مو دخترانه و زنانه در سبک ها و طرح های جدید و مختلف آپدیت سال 2016 مناسب ... نت ببینید”معرفی رنگ مو سال ۲۰۱۶ همراه با مدل های جدید آرایش مو” ... مدل مو کوتاه و مجلسی دخترانه ۱۳۹۴-۲۰۱۵ سری اول · کفش مجلسی مردانه جدید نوروز 95+ مدل های .. X گالری مدل رنگ مو و هایلایت ها و لولایت های بهار 95 X گالری مدل رنگ مو و هایلایت ها و لولایت های بهار 2016 X گالری مدل رنگ مو و هایلایت ها و لولایت های بهار 2017 X گالری مدل رنگ مو و هایلایت ها و لولایت های بهار 2015 X مدل های جدید هایلایت کردن مو X مدل های جدید هایلایت کردن مو2016 X مدل های جدید هایلایت کردن مو2014 X مدل های جدید هایلایت کردن مو95 X رنگ مو و هایلایت های جدید 2016 X مدل آرايش عروس جديد سري 10 كليك كنيد ... هاي جديد سال ۲۰۱۶ X شينيون هاي جديد سال ۹۵ X مدل موهاي ۲۰۱۶ زنانه بسيار شيك ۲۰۱۶. ... مدل مو 2016 X مدل مو 1395 X مدل رنگ مو 2016X مدل شينيون مو 2016 X مدل هايلايت مو 2016 X مدل مو مجلسي 2016 X مدل مو كوتاه ... 

مدل های هایلایت مو سری جدید 

مدل های هایلایت مو

 مدل های هایلایت مو سری جدید


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()
ادامه مطلب

گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا

گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا

X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا2016 X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا2015 X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا2017 X هایلایت X هایلایت 2017 X هایلایت 2018 X هایلایت 2015X هایلایت 2016 X هایلایت 2014 X هایلایت 2013 X هایلایت برای عید نوروز X هایلایت خفن X هایلایت تک X هایلایت 95 X هایلایت 96 X هایلایت 94 X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا های لایتهای شرابی به شکل تکه ای برروی موهای یکدست رنگ شده با فویل انجام می شود و بسته به سلیقه و نوع مدل م. X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا – رنگ مو X هایلایت 2015 – رنگ مو X از ترکیب دو رنگ سری گرم(شکلاتی و طلائی) شماره ۳ یا ۴ استفاده کرده با اکسیدان شماره ۱ مخلوط می کنیم و موها را ..... مدل رنگ موی پیکسلی جدیدترین های لایت جهانی + عکس مدل مو پیکسلی X جدیدترین مدل مو زنانه ..... گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا. X عکس رنگ مو مش X عکس رنگ مو مش 2017 X عکس رنگ مو مش 2016عکس رنگ مو مش X 2015 X عکس رنگ مو مش 95 X هایلایت جذاب X هایلایت جذاب2016 X هایلایت جذاب2017 X هایلایت جذاب95 X هایلایت جذاب96 X گالری عکس زیباترین و جدیدترین مدل های رنگ مو و مش - مو 2014 X گالری عکس زیباترین و جدیدترین مدل های رنگ مو و مش - مو 2015X گالری عکس زیباترین و جدیدترین مدل های رنگ مو و مش - مو 2016 X گالری عکس زیباترین و جدیدترین مدل های رنگ مو و مش - مو 95 X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا20017 X گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا95 X رنگ موی زنانه سال 2015 ،انواع رنگ مو، رنگ جدید مو، موهای رنگ .. X مدل هایلایت مو ۹۵ + مدل رنگ موی سال ۹۵ X های لایت های زیبا و جدید برای موهای کوتاه+تصاویر X جدیدترین مدل های موی زنانه و دخترانه ایرانی و اروپایی 2016 X جدیدترین مدل های موی زنانه و دخترانه ایرانی و اروپایی 2017 X جدیدترین مدل های موی زنانه و دخترانه ایرانی و اروپایی 2018 X مدل مو 2016 و مدل هایلایت مو رنگ سال 2016 X عکس های لایت - جدید 95 X بهترین 2016جدید 95 X بهترین 2016 X بهترین 2017 X گالری عکس مدل مو زیبا 2016 - عكس جديد 2016 X جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در 2015 X جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در 2016 X جدیدترین مدل های مش هایلایت و لولایت مو ها در 2017 X rangemoo2015.zibaweblog.com/ X چگونه با آب لیمو موهای خود را هایلایت کنیم؟ X راهنمای روش های هایلایت کردن مو | آموزش هایلایت مو در منزل X عکس هایی از جدیدترین مدل موهای های لایت عکسهای مدل موهای هایلایت شده جدید زنانه عکس های هایلایت مو و مدل موی بلند زنانه و رنگ هایلایت و لولایت های زیبای مو به راحتی موهای خود را با این فرمول ها هایلایت کنید درباره هایلایت فانتزی مو ، موقت مخصوص دختران جوان تاحالا با آبلیمو موهایتان را هایلایت کرده اید؟ انتخاب هایلایت مناسب کار آسانی است؟ هایلایت یا لولایت؟ کدام روی موی شمابهتر است؟ X جدیترین هایلات های جهان و دنیا

گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا

 

 

های لایتهای شرابی :

 

به شکل تکه ای برروی موهای یکدست رنگ شده با فویل انجام  می شود و بسته به سلیقه و نوع مدل موها جای آن تعیین می شود. برای خانم هایی که موهایی با بیس قرمز و بنفش روشن دوست دارند :

 

 

گالری عکس مدل مو هایلایت شده زیبا

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()
ادامه مطلب

مدل هایلایت های جدید زنانه 2016

مدل هایلایت های جدید زنانه 2016

X مدل هایلایت های جدید زنانه 2016 X مدل هایلایت های جدید زنانه 2015 X مدل هایلایت های جدید زنانه 95 X مدل هایلایت های جدید زنانه 201694 X مدل هایلایت های جدید زنانه X عکس هایی از شیک ترین مدل و میکاپ های مو X جدیدترین مدل آرایش و شینیونهای شیک مو X شیک ترین مدلهای موی شینیون + تصاویر X عکس های هایلایت مو و مدل موی بلند زنانه و رنگ X رنگ مو 2016 و جدیدترین هایلایت های دخترانه و زنانه و مدل هایی از رنگ موهای دورنگ و بلوند های شیک و ... هایلایت و رنگ موی 2016 ، رنگ موی جدید سال ، هایلایت های دخترانه. X مدل رنگ مو جدید ویژه زمستان 2016 ... رنگ مو 2016 و جدیدترین هایلایت های دخترانه و زنانه و مدل هایی از رنگ موهای دورنگ و بلوند های شیک و رنگ موهای ... X مدل رنگ مو امسال مدل رنگ موی جدید زنانه رنگ موی جدید دخترانه مدل رنگ موی امسالی مدل رنگ موی قهوه ای مدل رنگ مو مدل رنگ مو مخصوص. ... جدیدترین متد آموزش آرایش چشم 2016. آرایش صورت در این ... زیباترین طراحی مدل های ناخن عروس مخصوص ناخن های کوتاه. X جدیدترین مدل هایلات. مدل هایلایت های جدید زنانه 2016. لولایت و لایت های زیبای موی زنانه و دخترانه. مدل هایلایت های جدید زنانه 2016. مدل موهای جدید لایت زنانه. مدل هایلایت ... مدل مو 2016 و مدل هایلایت مو رنگ سال 2016 - روزگار X مدل هایلایت مو رنگ سال 2016 X مدل رنگ مو 2016 X مدل شینیون مو 2016 X مدل مو 1395 X مدل مو 2016 X ... مجموعه گالری عکس های مدل مو جدید و رنگ مو سال ۲۰۱۶ ... بیماری پرمویی زنانه X مدل های جدید هایلایت و مش مو ۹۵. جدیدترین مدل های رنگ مو فانتزی ۲۰۱۶. مدل های جدید مو و رنگ مو 2016. جدیدترین مدل های کوتاهی مو زنانه و دخترانه ۹۵. X هایلایت 2015 – رنگ مو جدیدترین مدل های مش هایلایت موهای زنانه 92 - مدل مو … ... رنگ مو 2016 | رنگ مو و هایلایت های جدید 2016 آموزش مش مو جدیدترین مدل مو و هایلایت موی ... X مدل جديد مش و هایلایت موهای دخترانه 2016 X مش و هایلایت موهای دخترانه و زنانه 2015 | رنگ مو مدل های جدید هایلایت مو 2016 | نازدونه | فال X مدل لباس ... مدل رنگ مو 2016 و مدل هایلایت مو 2016 – رنگ مو مدل های هایلایت و ...

مدل هایلایت های جدید زنانه 2016

مدل هایلایت های جدید زنانه 2016

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()
ادامه مطلب

ليست صفحات


تعداد صفحات : 2


خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات