close
دانلود آهنگ جدید

دکترا

دکترا
شنبه 09 فروردین 1399

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

رشته دکتری جدید | روش انتخاب رشته دکتری امسال

رشته دکتری جدید | روش انتخاب رشته دکتری امسال

سازمان سنجش اموزش کشور با انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی دوره دکتری 95 به مهمترین سوالات داوطلبان پاسخ داد.

راهنمای انتخاب رشته دکتری 95

روش انتخاب رشته دکتری 95

سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی دوره دکترای سال 95 را منتشر کرد که بر این اساس داوطلبان دوره دکتری تا 21 فروردین ماه باید برای انتخاب حداکثر 50 کد رشته از کد رشته های مورد علاقه خود اقدام کنند.

روش گزینش داوطلبان 

داوطلبان این آزمون به این صورت گزینش شدند که نتایج اولیه وضعیت علمی داوطلبان به صورت کارنامه و براساس نمره کل تراز نهایی حاصل از میانگین وزنی نمرات خام تراز شده با توجه به ضرایب دروس امتحانی و رتبه آنان و با توجه به سهمیه و کد رشته امتحانی که داوطلب در آزمون آن شرکت کرده اعلام شده است. 

پذیرش نهایی داوطلبان نیز به این صورت است که پس از اعلام نتایج اولیه داوطلبان باید با توجه به اطلاعیه های صادر شده از سوی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در صورت کسب حدنصاب علمی لازم و شرایط اعلام شده به دانشگاه های مورد نظر برای انجام مرحله ارزیابی تخصصی مراجعه کنند. 

پس از ارزیابی تخصصی فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی در دهه اول شهریور ماه اعلام می شود. 

همچنین داوطلبان واجد شرایط برای پذیرش دوره های دکتری می توانند براساس آیین نامه 18 تیرماه سال 93 و مصوبات مربوط به شورای هدایت استعدادهای درخشان عمل کنند. 

شیوه های آموزشی در مقطع دکتری

شیوه های آموزشی در این مقطع به دو روش آموزشی و پژوهشی و پژوهش محور صورت می گیرد. که در طول مدت دوره در هر دو شیوه حداکثر 5 سال است و سهمیه های لحاظ شده ارائه تسهیلات به داوطلبان نیز براساس سهمیه رزمندگان و سهمیه مربیان صورت می گیرد. 

چگونگی پذیرش اتباع خارجی 

تمام اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در این آزمون باید علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی بند مربوط به اتباع خارجی را در تقاضانامه ثبت نام اینترنی علامت گذاری کرده باشند. 

تمام اتباع باید دارای شرایط و ضوابط این بند باشند.

راهنمای انتخاب رشته دکتری 95

 
منبع : فارس /نمناک/khabarnewss.ir

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

اعلام نتایج دکتری | زمان دقیق اعلام نتایج اولیه دکتری

 اعلام نتایج دکتری | زمان دقیق اعلام نتایج اولیه دکتری

 

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ زودتر از زمان اعلام شده از روز دوشنبه 16 فروردین 95 به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود. 

خبرگزاری مهر: مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج اولیه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ زودتر از زمان اعلام شده از روز دوشنبه ۱۶ فروردین به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

 

تعداد شرکت کنندگان آزمون دکتری 95 + جنسیت

 

دکتر حسین توکلی افزود: تعداد 158 هزار و 253 داوطلب در آزمون دکتری نیمه متمرکز سال ۹۵ ثبت نام کردند که از این تعداد ۶۷ هزار و ۴۳۲ نفر زن معادل ۴۲.۶۱ درصد و ۹۰ هزار و ۸۲۱ نفر مرد معادل ۵۷.۳۹ درصد بودند.

وی افزود: آزمون دکتری در ۷ گروه آزمایشی و ۷۷ کد رشته امتحانی در صبح روز جمعه 14 اسفند ماه 94 در ۵۴ شهرستان برگزار شد و داوطلبان در مدت ۱۲۰ دقیقه به دفترچه آزمون اختصاصی و ۹۰ دقیقه به دفترچه آزمون عمومی پاسخ دادند.

توکلی گفت: از تعداد ۱۵۸ هزار و ۲۵۳ داوطلب ثبت نام کننده، تعداد ۱۲۷ هزار و ۷۲۴ نفر در جلسه آزمون و ۳۰ هزار و ۵۲۹ داوطلب در جلسه آزمون غایب بودند. ۸۰.۷۱ درصد داوطلبان در آزمون حاضر ۱۹.۲۲ درصد غایب بودند.

وی افزود: از تعداد حاضرین در آزمون تعداد ۵۵ هزار و ۴۷۲ نفر زن و تعداد ۷۲ هزار و ۲۵۲ نفر مرد بودند. در واقع ۴۳.۴۳ درصد زن و ۵۶.۵۷ درصد آنان مرد بودند.

مشاور عالی سازمان سنجش خاطرنشان کرد: از تعداد ۳۰ هزار و ۵۲۹ داوطلب غایب آزمون تعداد ۱۱ هزار و ۹۶۰ نفر زن و ۱۸ هزار و ۵۶۹ نفر مرد بودند. در واقع ۳۹.۱۸ درصد غایبان زن و ۶۰.۸۲ درصد غایبان مرد بودند.

وی تاکید کرد: به منظور فرصت بیشتر به داوطلبان و دانشگاه ها برای ارزیابی تخصصی نتایج آزمون زودتر از زمان اعلام شده از روز دوشنبه ۱۶ فروردین به صورت کارنامه در سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

توکلی یادآور شد: داوطلبان می توانند با وارد کردن شماره داوطلبی و سایر مشخصات نسبت به رویت کارنامه اولیه خود اقدام کرده و پرینت آن را بگیرند.

وی گفت: داوطلبانی که دارای نمره کل تراز نهایی مثبت باشند می توانند مطابق ضوابط مندرج در اطلاعیه ای که امروز ۱۴ فروردین ماه منتشر می شود در مرحله  انتخاب کد رشته محل شرکت کنند.

 

زمان دقیق آغاز انتخاب رشته و مهلت انتخاب رشته دکتری 95

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: شرایط و ضوابط و کد رشته محل های پذیرنده دانشجو از روز سه شنبه 17 فروردین 95 بر روی سایت سازمان قرار خوهد گرفت. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته از روز سه شنبه 17 فروردین 95 تا شنبه 21  فروردین 95 می توانند برای انتخاب رشته محل به سایت سازمان سنجش و انتخاب حداکثر 50 کد رشته محل از میان کدرشته های امتحانی مربوط اقدام کنند.

 

مرحله دوم (ارزیابی تخصصی) آزمون دکتری سراسری 95

 

وی افزود: بر اساس انتخاب رشته به عمل آمده، دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی پذیرنده دانشجو، نسبت به اعلام حد نصاب هر کد رشته محل و سایر شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو برای ارزیابی تخصصی (مرحله دوم آزمون) از طریق سایت خود در پایان هفته اول اردیبهشت ماه 95 اقدام می کنند.

توکلی گفت: داوطلبان دارای حدنصاب مطابق با اطلاعیه دانشگاه ها و موسسات پذیرنده که بر روی دانشگاه ها و موسسات ذیربط قرار می گیرد، لازم بر اساس برنامه زمانی اعلام شده نسبت به ارائه مدارک و ثبت نام برای سایر مراحل اقدام کنند.

وی تاکید کرد: عدم مراجعه و اقدام مطابق با اطلاعیه دانشگاه ها و موسسات پذیرنده به منزله انصراف از پذیرش در آن دانشگاه و یا موسسه است و و امکان آزمون کتبی و مصاحبه مجدد وجود نخواهد داشت.

توکلی افزود: اطلاعیه تکمیلی همزمان با کارنامه در سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

/منبع: خبرگزاری مهر

لینک دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری 95-96


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

جزییات استخدام در پست بانک | استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین

جزییات استخدام در پست بانک | استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین

آزمون استخدامی پست بانک ایران در رده های شغلی و رشته های موردنیاز با مدرک تحصیلی فوق دیپلم،لیسانس و فوق لیسانس برای جذب حدود 250 نفر برگزار خواهد شد.

استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین

آغاز استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین

به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران ، این آزمون در رده های شغلی و رشته های موردنیاز با مدرک تحصیلی فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس برای جذب حدود 250 نفر برگزار خواهد شد. 
رده های شغلی موردنیاز نگهبان، متصدی امور بانکی، کارشناس ارزی و کارشناس حقوقی است و عناوین آزمون عمومی برای تمامی رده های شغلی شامل؛ زبان انگلیسی ، معارف اسلامی و ریاضی، کامپیوتر و هوش و استعداد تحصیلی و آزمون اختصاصی برای رده شغلی کارشناس حقوقی شامل متون حقوقی(انگلیسی)، حقوق تجارت، حقوق مدنی، آئین دادرسی مدنی و کیفری و متون فقه، رده شغلی متصدی کارشناس (ارزی) شامل مالیه بین الملل ، تجارت بین الملل بانکداری بین الملل، خرید و سفارشات خارجی و زبان انگلیسی (بازرگانی) است که افراد قبول شده در آزمون کتبی پس از انجام مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی بهاستخدام پست بانک ایران در می آیند. 
اطلاعات بیشتر در نشانی postbank.ir موجود است.

استخدام پست بانک ایران تا 20 فروردین

 
منبع : خبرگزاری دانشجو/نمناک

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

چگونه در امتحانات سخت قبول شویم

چگونه در امتحانات سخت قبول شویم

 

چگونه در امتحانات سخت قبول شویم 

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()
ادامه مطلب

اعلام نتایج گزینش استخدامی آموزش و پرورش 1394-1395

اعلام نتایج گزینش استخدامی آموزش و پرورش 1394-1395

X اعلام نتایج گزینش استخدامی آموزش و پرورش 1394-1395 X نتایج گزینش استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد X استخدام آموزش و پرورش سال 95 (اطلاعیه جدید) |«ای استخدام» www.e-estekhdam.com/استخدام-آموزش-و-پرورش/ اسامی نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد. مرکزاطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش : مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و ... ‏دانلود بسته ویژه سوالات آزمون ... ∙ ‏سوالات آموزش و پرورش ∙ ‏استخدام آموزش و پرورش نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد + اسامي www.medu.ir/portal/home.php?ocode=100010876&block=news... ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش مركزاطلاع رساني وروابط عمومي وزارت آموزش و پرورش ، شاپور محمدزاده ضمن تبريك فرارسيدن سي وهفتمين بهارانقلاب اسلامي ، با اشاره به اعلام ... نتایج نهایی گزینش آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد+ ... www.farsnews.com/13941113000087 ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که ... نتایج نهایی گزینش استخدام در آموزش و پرورش اعلام شد www.entekhab.ir/fa/news/250500 ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیر کل دبیرخانه مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که در ... استخدام آموزش و پرورش سال 94 + اطلاعیه جدید | استخدام www.estekhtam.com/استخدام-آموزش-و-پرورش-سال-94/ رتبه: ۵ - ‏بازبینی توسط استخدام - estekhtam.com - ‏۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. اطلاعيه وزارت آموزش و پرورش درخصوص نتايج اوليه آزمون استخدامي در سال 1394. ضمن آرزوی .... اسامی نتایج نهایی گزینش آموزش و پرورش استخدام اعلام شد. مدیر کل ... ‏سوالات استخدامی آموزش و پرورش ∙ ‏استخدام دانشگاه فرهنگیان ∙ ‏آرشیو اخبار استخدام آموزش استخدام آموزش و پرورش در سال 95 (اطلاعیه جدید) | ایران استخدام iranestekhdam.ir/زمان-استخدام-آموزش-و-پرورش/ ۶ ساعت پیش - استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال 1394 جهت بحث و تبادل نظر با سایر ... خبر ۱۳ بهمن ۹۴ : نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد (منبع ... نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد + لیست ... www.yjc.ir › علمی پزشکی › آموزش و پرورش ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیر کل دبیرخانه هيئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش از اعلام اسامی نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد. نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد - نسیم ... www.nasimonline.ir/.../نتایج-نهایی-گزینش-استخدام-آموزش-و-پرورش-اع... ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نهایی نتایج گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی، گفت: داوطلبانی که ... نتایج نهایی گزینش استخدام آموزش و پرورش اعلام شد ... www.mehrnews.com/.../نتایج-نهایی-گزینش-استخدام-آموزش-و-پرورش-اع... ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیرکل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش با اشاره به اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته شدگان استخدامی وزارت آموزش و پرورش گفت: داوطلبان رد ... سازمان سنجش نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ... tizland.ir/...آموزشی/...آموزش-پرورش/سازمان-سنجش-نتایج-نهایی-آزمون-اس... رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش تصریح کرد: این افراد پس از اعلام نتایج نهایی به گزینش معرفی خواهند شد و در تلاش هستیم 

نتایج گزینشی استخدام آموزش و پرورش اعلام شد

 

نتایج گزینش استخدامی آموزش و پرورش ، استخدام آموزش و پرورش

مدیر کل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اعلام نتایج نهایی گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش پرورش در رابطه با افرادی که رد صلاحیت شده اند توضیح داد.

 

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()
ادامه مطلب

ليست صفحات


تعداد صفحات : 4


خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات