ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

رژیم وتغذیه
.

کسب درآمد

.

کم کردن چربی | آموزش چربی سوزاندن | لاغر شدن به سرعت | راه های چربی سوزاندن

کم کردن چربی  | آموزش چربی سوزاندن |  لاغر شدن به سرعت | راه های چربی سوزاندن

لاغری و تناسب اندام خوشایند هستند اما رسیدن به آنها نیاز به تلاش دارد اما راه میان بر هم وجود دارد. وقتی می گوییم چربی بسوزانید و کالری نابود کنید همیشه منظور انجام حرکات ورزشی و رژیم های سخت غذایی نیست.

در حالت نشسته هم چربی بسوزانید

چربی بسوزانید و سوخت و ساز بدن را افزایش دهید

کسانی که درگیر چاقی و اضافه وزن هستند راه رسیدن به وزن ایده آل را راهی سخت و پراز مشکل می دانند اما همیشه اینطور نیست و با دقت بیشتر در توصیه های متخصصان تغذیه می تواند متوجه شد که گاهی به سادگی و با کمترین زحمت می توانیدچربی بسوزانید و وزن کم کنید . پیشنهادات این بخش برای رسیدن به همین هدف است.

 چربی بسوزانید و به تناسب اندام برسید

عضله سازی
ورزش های استقامتی در طول انجام یا پس از آن عضله سازی می کنند. همچنین این تمرینات برای رشد و حفظ عضلات، کالری بیشتری مصرف می کنند و در نتیجه میزان سوخت و ساز را تا 15 درصد افزایش می دهد. کارشناسان توصیه می کنند که ورزش های استقامتی دست کم دو بار در هفته انجام شوند تا در وقفه ایجاد شده ماهیچه فرصتی برای استراحت و بهبود داشته باشد.

  انجام ورزش های هوازی شدید 
اینگونه از حرکات همچون دویدن و ایروبیک منجر به عضله سازی نمی شود و با اتمام آن فرآیند سوخت کالری متوقف می شود. اما در عوض تمرینات هوازی اینتروال (تناوبی) با شدت بالا (HIIT) توصیه می شود تا قدرت عضلانی در مدت زمانی کوتاه افزایش یابد. این تمرینات موجب می شوند که سوخت و ساز بدن تا 36 ساعت پس از پایان تمرین ادامه پیدا کند.

 چربی بسوزانید ، لاغر شدن سریع ، لاغری راحت

با ورزش و تغذیه مناسب چربی بسوزانید

بهینه کردن تعادل هورمونی 

چندین هورمون وجود دارند که نقش مهمی در حفظ سوخت و ساز بدن بازی می کنند و کمبود این هورمون ها می تواند به افزایش وزن کمک کند. زمانی که بدن از میزان کافی این هورمون ها برخوردار نباشد فرد احساس خستگی می کند. در چنین شرایطی بهینه کردن تعادل هورمونی می تواند در باز گرداندن نرخ سوخت و ساز به وضعیت نرمال موثر باشد.

خوردن مکرر مواد خوراکی سالم 
در صورتی که به دنبال کاهش وزن هستید توجه به خوردن مکرر مواد غذایی عجیب به نظر می رسد. اما اگر غذای مناسب مصرف شود متابویسم افزایش می یابد. فاصله افتادن بین وعده های غذایی موجب افت قند خون و کسل شدن فرد می شود و در نتیجه سرعت متابولیسم کاهش می یابد. انتخاب خوراکی های مناسب بین وعده های غذایی سطح قند خون را ثابت نگه می دارد. به جای مصرف خوراکی های شیرین استفاده از میوه، سبزی و خشکبار توصیه می شود هر چند نباید در خوردن آنها نیز زیاده روی کرد.

مصرف مواد غذایی تند 
به طور میانگین نتایج مطالعات نشان می دهد غذاهای تند می توانند سرعت سوخت و ساز را تا 8 درصد افزایش دهند و در حالیکه این تاثیرات اغلب موقت است با فوائدی همراه است چرا که تاثیرات آن انرژی مازادی را در اختیار می گذارد.

مصرف پروتئین 
تجزیه و هضم پروتئین نسبت به دیگر خوراکی ها زمان بیشتری نیاز دارد چرا که از آمینو اسیدها ساخته شده اند. همچنین تجزیه پروتئین ها انرژی بیشتری از بدن می گیرد بنابراین 20 تا 30 درصد کالری صرف هضم آن می شود و در نتیجه کالری بیشتری می سوزد و وضعیت متابولیسم ارتقا می یابد.

  مصرف قهوه 
مطالعات نشان می دهد مصرف قهوه موجب می شود فرآیند سوخت و ساز افزایش یابد. همچنین در حالیکه مصرف بیش از حد آن توصیه نمی شود .

چربی بسوزانید ، نشسته چربی بسوزانید تا لاغر شوید

 
منبع : باشگاه خبرنگاران - /نمناک/khabarnewss.ir

تخم مرغ | تخم مرغ رسمی بهتر است یا ماشینی؟

تخم مرغ | تخم مرغ رسمی بهتر است یا ماشینی؟

تخم مرغ رسمی بهتر است یا ماشینی؟ سوال رایجی که اکثر شما در زمان خرید تخم مرغ از خودتان می پرسید. اگر برایتان خاصیت و فواید مواد غذایی اهمیت داشته باشد پس هرخوراکی داخل سبدغذایی شما نمیگنجد.

تخم مرغ سفید بخوریم یا قهوه ای؟

تخم مرغ قهوه ای بهتر است یا تخم مرغ سفید

سبد تخم مرغ داخل یخچال ما دورنگ تخم مرغ دارد که یکی سفید و دیگری قهوه ای رنگ است ولی نمیدانم که از نظر خاصیت کدام یک بهتر است؟از آنجایی که اغلب روی تخم مرغ های قهوه ای برچسب ارگانیک یا تولید غیرقفسی زده می شود و به مراتب گران تر هستند، شاید برایتان جالب باشد که بدانید تخم مرغ های قهوه ای خواص مغذی بیشتری نسبت به تخم مرغ های سفید دارند. برخی غذاهایی که رنگ قهوه ی دارند هم در واقع سالم تر از غذاهای سفیدرنگ هستند. 
آیا تخم مرغ های قهوه ای سالم ترند؟
تحقیقات نشان می دهد که رنگ تخم مرغ از طریق نوع مرغی که بر روی تخم ها خوابیده مشخص می شود و علت گران تر بودن تخم مرغ های قهوه ای به خاطر آن است که مرغ هایی که روی آن می خوابند بزرگ تر بوده و غذای بیشتری نسبت به مرغ هایی می خورند که روی تخم مرغ های سفید می خوابند.

تخم مرغ ، تخم مرغ سفید ، تخم مرغ قهوه ای

تخم مرغ قهوه ای بهتر است یا تخم مرغ سفید

تخم مرغ های سرشار از امگا3 

برخی مرغ هایی که در محیط های ارگانیک پرورش می یابند، اغلب غذاهایی می خورند که حاوی بذر کتان است. این مرغ ها می توانند تخم مرغ هایی سرشار از اسیدهای چرب حاوی امگا3 تولید کنند. تخم مرغ های ارگانیک حاوی امگا3 بدون توجه به رنگشان، سالم ترین تخم مرغ ها برای خرید هستند و علت گرا ن تر بودنشان هم همین است.

تخم مرغ های غیرقفسی قهوه ی
در شرایطی که تخم مرغ های غیرقفسی، بدون توجه به این مسئله که رنگشان قهوه ای یا سفید است، به لحاظ غذایی با تخم مرغ هایی که مرغ هایی روی آن می نشینند که در قفس های ماشینی زندگی می کنند فرقی ندارند، به مراتب برخورد بهتری با مرغ ها در محیط های غیرقفسی می شود. بر خلاف مرغ هایی که در قفس های ماشینی زندگی می کنند، مرغ های غیرقفسی در فضاهای بازتری نگهداری شده که به آنها این امکان را می دهد که پر و بالشان را باز کنند، در اطراف راه بروند و به جای آنکه در جاهای تنگ روی تخم هایشان بنشینند، در آشیانه این کار را انجام دهند.

تخم مرغ ، تخم مرغ رسمی بهتر است یا ماشینی؟

 
منبع : thehealthsite /نمناک

فست فود|جدیدترین نکته هایی برای عاشقان فست فود

فست فود|جدیدترین نکته هایی برای عاشقان فست فود

در این مطلب نکته هایی جالب و قابل توجه برای مسافرانی که عاشق فست فود و رستوران هستند گردآوری کرده ایم تا با رعایت این نکات سفری بی دردسر داشته باشند.

نکات مهم برای مسافرانی که عاشق فست فود هستن

نکته هایی برای عاشقان فست فود

رعایت برخی نکات در سفر های تفریحی مخصوصآ با شروع سال جدید،که بازار سفرهای نوروزی هم داغ می شود الزامیست چراکه در میانه این سفرها و گشت و گذارها، خانواده ها ترجیح می دهند کمی استراحت به خانم خانه هم بدهند و وقت خود را برای آشپزی در سفر هدر ندهند.

حتی اگر به سفر هم نروند، یکی از تفریح های پرطرفدار اغلب خانواده ها، خوردن غذا در رستوران است. اگر شما هم جزو این گروه از افراد هستید و رفتن به رستوران را ترجیح می دهید، بد نیست قبل از انتخاب رستوران، به موارد زیر توجه کنید. 

فست فودی ها و 6 نکته

فست فود ، فست فود در مسافرت ، سفر

فست فودها در جزو غذاهای بسیار پرطرفدار حال حاضر هستند که طعم و ظاهر جذاب آنها، افراد زیادی مخصوصا از قشر جوان جامعه را جذب خود می کند. اگر در سفر یا بین راه بودید و هوس رفتن به یک رستوران فست فود به سرتان زد، نکات زیر را نادیده نگیرید. 

1- حتما رستورانی را انتخاب کنید که ظاهرا تمیز و مرتبی داشته باشد. 

2- از آنجا که ایمنی فرآورده های گوشتی مانند سوسیس، کالباس، همبرگر و ناکت موجود در ساندویچ ها چندان مشخص نیست و ما نمی توانیم تشخیص بدهیم از فرآورده های گوشتی با چند درصد گوشت در ساندویچ ما استفاده شده، توصیه می کنیم غذاهای سالم تری را در این رستوران ها سفارش بدهید تا حداقل خطر بیماری در سفر تهدیدتان نکند. مثلا شما می توانید به جای ساندویچ هات داگ، یک پرس مرغ گریل یا تنوری، فیله مرغ یا ساندویچ استیک گوشت یا بوقلمون سفارش بدهید. 

3- برای حفظ سلامت خود و اعضای خانواده تان در سفر، و در سیب زمینی سرخ کرده همراه با غذا را در فست فودی ها خط بکشید و به جای آن، سیب زمینی تنوری سفارش بدهید. 

4- از مصرف سس های آماده روی میز که معلوم نیست چند ساعت خارج زا یخچال بوده اند و دارای چه ترکیباتی هستند، خودداری کنید و به جای آنها، سفارش سس های یک نفره بسته بندی بدهید.

5- برای بچه ها، خانم های باردار و سالمندان، غذاهای تنوری که کمترین فرآوری روی آنها انجام گرفته، سفارش بدهید تا سلامت آنها را در سفر حفظ کنید. 

6- خوردن سالاد و سبزی در سفر و رستوران های بین راهی، چندان توصیه نمی شود؛ حتی سالادهای هیجان انگیزی مثل سزار و یونانی هم می توانند عامل برای تهدید سلامت شما در سفر باشند. به جای سالاد در فست فودی ها، می توانید آبمیوه طبیعی یا سوپ سفارش بدهید. 

سنتی ها و 5 نکته

فست فود ، سفر ، مسافرت

شاید بتوان رفتن به یک رستوران سنتی و ایرانی تمیز را بهترین و سالم ترین گزینه رستورانی در سفر دانست اما رعایت چند نکته اساسی قبل از رفتن به همین رستوران ها هم از اهمیت رستوران ها هم از اهمیت بالایی برخوردار است. نکته هایی مانند: 

1- حتما رستورانی را انتخاب کنید که ظاهر تمیز و مرتبی داشته باشد. 

2- غذاهایی که کمترین فرآوری روی آنها انجام گرفته و در کامل ترین شکل خود عرضه می شوند را انتخاب کنید. مثلا کباب کوبیده، کتلت یا انواع کوکو، اصلا گزینه های مناسبی برای غذاخوردن در سفر نیستند زیرا ترکیبات نامشخص موجود در آنها می تواند به شدت سلامتتان را به خطر بیندازد. مرغ، کباب برگ، انواع گوشت های تکه ای، ماهی و جوجه کبابی که به خوبی مغزپخت شده باشد، جزو سالم ترین گزینه های رستوران های سنتی هستند. 

3- از مصرف غذاهایی که شکل و طعم ترکیبات آنها با سس های فراوان و مختلفی پوشانده شده، خودداری کنید. گاهی برخی از رستوران ها برای پوشش طعم نامطلوب مواد اولیه فاسد خود، از سس های غلیظ و فراوان در ترکیبات غذایی شان استفاده می کنند. ازاین رو، خوردن خورش ها کباب های طعم دار هم چندان توصیه نمی شود. 

4- اگر در سفر هستید، در رستوران های سنتی از خوردن پیازهای خام قاچ شده، سبزی خوردن و سالاد هم خودداری کنید و به جای آنها، ماست و دوغ سفارش دهید. پیاز خام قاچ شده می تواند به سرعت آلودگی های محیطی را به خود جلب کند. 

5- به هیچ عنوان در سفر از گوشت ها یا غذاهایی که حاوی سس بشامل یا آلفردو هستند، استفاده نکنید. در تهیه این سس ها از شیر و خامه کمک گرفته می شود که هر دوی آنها می توانند تهدید بزرگی برای سلامت تان باشند. 

ساندویچی ها و 6 نکته

فست فود ، مسافرت ، عوارض فست فود

منظور ما از ساندویچی ها، همان اغذیه فروشی های کوچکی هستند که جای محدودی برای نشستن دارند یا تنها در یک کانتر فروش مواد غذایی، خلاصه می شوند. هنگام خرید غذا از این نوع رستوران ها، به چند نکته توجه کنید: 

1- از خرید ساندویچ سالاد الویه باز و بدون بسته بندی از این رستوران ها خودداری کنید. احتمال فساد بسیار بالا در الویه یا هر سالاد دیگری که حاوی سس و تخم مرغ باشد، وجود دارد. 

2- اگز گزینه ساندویچ تخم مرغ آبپز در این رستوران ها وجود داشت و شما مطمئن شدید تخم مرغ در همان لحظه سفارش، پخته و پوست کنده می شود، می توانید این گزینه سالم را سفارش دهید. 

3- فیله مرغ موجود در این رستوران های فوری هم جزو گزینه های خوب و سالم آنها هستند. 

4- دور سوسیس های بندری با ترکیبات نامعلوم را در این رستوران ها خط بکشید. 

5- اگر از روغن های سوخته و چند روز مانده در این رستوران ها و کانترهای کوچک خبری نبود، می توانید فلافل آنها را هم، البته با ترشی و بدون گوجه و خیار، امتحان کنید. ترکیبات موجود در فلافل، چندان فسادپذیر نیستند و خطری برای سلامت ندارند. 

6- سس های آماده و خارج از یخچال این رستوران ها را استفاده نکنید و سس یک نفره برای غذای خود سفارش بدهید. 

سلف سرویس ها و 5 نکته

فست فود ، عوارض فست فود ، فست فود

سلف سرویس ها و رستوران های باز طرفداران خاص خود را دارند و معمولا هم غذاهای سنتی سرو می کنند. اگر قصد رفتن به سلف سرویس داشتید، حتما این نکات را رعایت کنید.

1- بهتر است ظهرها که غذاهای تازه تری در این رستوران ها سرو می شود، به رستوران باز بروید. 
2- برای پیشگیری از سوء هاضمه، بیش از 2 نوع غذا در یک زمان نخورید. 

3- از مصرف همزمان غذاهایی با دماهای متفاوت سرد و گرم، پرهیز کنید. 

4- غذاهای کاملا پخته، گوشتی به خصوص ماهی و سبزی های بخارپز جزو اولین انتخاب هایتان باشد. 

5- بهتر است دور کباب های کوبیده و غذاهای حاوی گوشت چرخ کرده را در این رستوران ها خط بکشید. 

5 نکته تکمیلی 

1- در تمام رستوران ها، مصرف آب، آبمیوه طبیعی و دوغ به نوشابه های گازدار برتری دارد. 

2- استفاده از لبنیات سنتی و قله ای (ماست و دوغ) در مسافرت یا رستوران های بین راهی توصیه نمی شود.

3- در صورت امکان، پیاز یا لیموی درسته همراه با غذا سفارش دهید و خودتان آنها را قاچ کنید. به این ترتیب، هم همراه خوبی برای هدایتان پیدا کرده اید و هم ویتامین C فراوانی به بشقاب غذایتان افزوده اید. 

4- حتما حداقل به مدت 20 ثانیه قبل از شروع غذا، دست هایتان را با آب و مواد شوینده بشویید تا از شر آلودگی های محیطی و بیماری های ناشی از آنها در امان بمانید.

5- آهسته و با چنگال غذا بخورید تا غذای کمتری بخورید.

نکات مهم برای مسافرانی که عاشق فست فود هستند

 
منبع : برترینها - / ل

مانع کاهش میل جنسی

مانع کاهش میل جنسی

برقراری رابطه جنسی موفق و استحکام روابط زناشویی در زندگی مشترک با پدیدار شدن عواملی موثر در کاهش میل جنسی مردان در معرض اختلال قرار می گیرد. زنان بایستی همانند سدی در برابر این عوامل بایستند.

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش

 

برای جلوگیری از کاهش میل جنسی همسر چه کنیم؟

کاهش میل جنسی در مردان بسته به شرایط مختلف زندگی دچار تغییرات و تحولاتی می شود. سوال اینکه چه عواملی در کاهش میل جنسی مردان می توانند تاثیرگذار باشند و باعث تغییرات خلق و خوی آن ها شوند برای پیشگیری از ضعف جنسی آقایان چه کارهایی باید انجام دهیم و بهترین روش های موثر در این زمینه کدامند؟

مردان موجوداتی هستند ذاتا خشن، دلیل این خشن بودن را میتوان در تاریخ جستجو کرد، وقتی که مردان از قدیم الایام وظیفه داشتند تا کارهای سخت را انجام بدهند، درنتیجه نیاز به روحیه و جسمی خشن داشتند تا بقا بشریت حفظ شود، چون اگر این نبود و مردان با زنان یکسان بودند، دیگر هیچ خانه ای ساخته نمیشد، هیچ غذایی شکار نمیشد و تا به الان نسل بشریت به احتمال زیاد منقرض میشد ! لذا میبینیم که این ویژگی خشن بودن، ویژگی مثبتی است و برای حفظ بقا و تکامل بشریت باید در کنار روحیه آرام زنان قرار گیرد.
کاهش میل جنسی ، جلوگیری از کاهش میل جنسی ، کاهش میل جنسی مردان

جلوگیری از کاهش میل جنسی مردان

مردان، ذاتا به دلیل همین روحیه شان به دنبال فرمانفرمایی هستند، فرمان فرمایی که به مرد در روابط خانوادگی اش احساس قدرت بدهد، اشتباه نکنید که قدرت به معنای دیکتاتوری یا استبداد و یا حتی پدر سالاری صرف نیست! بلکه قدرت به این معنا است که مرد باید در روابطش با جنس مخالف احساس کرامت و موثر بودن بکند، برای هضم این جملات باید به این مثل از یک استاد روانشناسی دانشگاه تهران اشاره کنم که میگفتند: « مرد باید در خانه پادشاه و زن نخست وزیر باشد » یعنی اینکه با وجود اینکه مرد باید فقط یک مقام تشریفاتی در درون خانه داشته باشد و اصل کار در دست دیگری باشد اما باید کرامت و ابهت مرد درخانه حفظ شود تا این خانه به یکی از گرم ترین و زیبا ترین عواطف انسانی آراسته شود.(ملاک از مثل نخست وزیر و پادشاه، کشورهای مشروطه ای همچون انگستان است، پس اشتباه نکنید!)

همان طور که زنان برای شکوفایی احساسات و عواطفشان نیاز به امنیت در روابطشان هستند، مردان نیز به فراخور طبیعتشان نیازمند، ابهت اند تا بتوانند احساساتشان را بروز دهند و به شکوفایی مطلوبی که میتواند بزرگترین تضمین های امنیتی را به زنان بدهد برساند، لذا مشاهده میکنیم که همواره اگر بخواهید بهترین حالت را در روابط زناشویی داشته باشید باید از معادله (دادن احساس احترام و ابهت به مردان = گرفتن احساس امنیت و تعهد برای زنان) استفاده کنید، سرد کنندهای زیر این معادله را برهم میزنند و نتیجه اش این میشود که مردتان، یا از شما زده شود و به شما در خفا خیانت میکند، یا کار را برای همیشه تمام کند و شما را طلاق دهد و یا دربهترین حالت اگر آدم با اخلاق و با ایمانی باشد. با اینکه از شما متنفر است تا آخر عمر شما را تحمل میکند و شما را از آنچه که در روابط زناشیویی نیازمندش هستید و حقتان است، محروم سازد.

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش  

 

 

 

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش - نمناک

namnak.com/28603-مانع-کاهش-میل-جنسی-همسرت-باش.html

کاهش میل جنسی و روش جلوگیری از کاهش میل جنسی مردان و نکات مهم زناشویی و رابطه جنسی و داشتن نزدیکی موفق با همسر و افزایش میل جنسی شوهر در نمناک.

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش - جوونی

www.javuni.ir/news/61633

۷ ساعت پیش - برقراری رابطه جنسی موفق و استحکام روابط زناشویی در زندگی مشترک با پدیدار شدن عواملی موثر در کاهش میل جنسی مردان در معرض اختلال قرار می ...

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش | بروز باش

berozbash.ir/1395/01/02/مانع-کاهش-میل-جنسی-همسرت-باش/

۷ ساعت پیش - خانه » اخبار روز » مانع کاهش میل جنسی همسرت باش. مانع کاهش میل جنسی ... برای جلوگیری از کاهش میل جنسی همسر چه کنیم؟ کاهش میل جنسی در مردان ...

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش - جدیدترین اخبارایران ودنیا

yascamp.ir/مانع-کاهش-میل-جنسی-همسرت-باش.html

۷ ساعت پیش - برقراری رابطه جنسی موفق و استحکام روابط زناشویی در زندگی مشترک با پدیدار شدن عواملی موثر در کاهش میل جنسی مردان در معرض اختلال قرار می ...

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش | لردفیلم

lordfilm.net › فیلم ها › فیلم ایرانی

۶ ساعت پیش - برقراری رابطه جنسی موفق و استحکام روابط زناشویی در زندگی مشترک با پدیدار شدن عواملی موثر در کاهش میل جنسی مردان در معرض اختلال قرار می ...

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش | News File

newsfile.ir/news/مانع+کاهش+میل+جنسی+همسرت+باش

برقراری رابطه جنسی موفق و استحکام روابط زناشویی در زندگی مشترک با پدیدار شدن عواملی موثر در کاهش میل جنسی مردان در معرض اختلال قرار می گیرد. زنان بایستی ...

مانع کاهش میل جنسی همسرت باش - خبر آنتایم

khabarontime.ir/news/32848092/مانع-کاهش-میل-جنسی-همسرت-باش

خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-users-zn-Images-life-17.jpg- ...

7 نکته درباره کاهش ميل جنسي زنان - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/learn/about2-desire-women.html

ارگاسم زنان ميل جنسي کاهش ميل جنسي زنان,دلایل کاهش میل جنسی,ارگاسم,اوج لذت جنسي ... اگر علت درد هنگام برقراري روابط‌زناشويي علايم يائسگي باشد، مي‌توان با هورمون‌ها يا درمان‌هاي طبيعي آنها را برطرف کرد و مانع قطع روابط جنسي زوج شد. ... کيفيت ارتباط ميان دو همسر نقش مهمي در كاهش ميل‌جنسي زن دارد. .... خوش باش حتی با جیب خالی.

آرشيو میثم ابراهیمی - سایت تفریحی و بروز

02.pop-music.biz/category/music/میثم-ابراهیمی/

۷ ساعت پیش - ... به رهبر انقلاب تا آرایشگری مداح معروف · مانع کاهش میل جنسی همسرت باش ... دانلود رایگان قسمت چهاردهم ۱۴ سریال شهرزاد با لینک مستقیم · کاهش سن ...

با کیفیت بلوری دانلود فیلم دوبله فارسی در حاشیه

02.pop-music.biz/tag/با-کیفیت-بلوری-دانلود-فیلم-دوبله-فارسی/

۷ ساعت پیش - ... به رهبر انقلاب تا آرایشگری مداح معروف · مانع کاهش میل جنسی همسرت باش ... انتقاد کامرون از بانک «بارکلیز» بخاطر مانع تراشی در مراوده با ایران ...


چطــ ور همسرم تو مشـ ـتم باشه؟:-)

manokhoshbakhti.blogfa.com/

اگر همسر شما نیز جزو این گروه است باید از او بخواهید که برای حل کردن مشکلش به ..... در اولین تجربه جنسی دچار انقباض واژن شده و مرد در هنگام دخول با مانع برخورد می کند. .... کاهش میل جنسی در زن یا عدم جذابیت مرد برای او، همه می توانند باعث شوند تا زن به ...

در تیم ملی بحث قرمز و آبی نداریم | نوروز 95

www.promdress95.ir/2016/03/21/در-تیم-ملی-بحث-قرمز-و-آبی-نداریم/

۵ ساعت پیش - مانع کاهش میل جنسی همسرت باش – جدیدترین اخبارایران ودنیا. yascamp.ir/مانع-کاهش-میل-جنسی-همسرت-باش.html. ۲ ساعت پیش – در تیم ملی بحث قرمز ...

آموزش‌هاي زناشويي - - blogfa.com

zxcvb2sx.blogfa.com/post-19.aspx

16- مردهايي که دستهاي همسر خود را در دست ميگيرند و آن را نوازش ميکنند. .... معني شهوت راني بلكه نيرو دادن به اين اعضاي مهم و حفظ آنها از امراض و آفات كه مانع سلامتي كل ... رژيم غذايي نامناسب مي‌تواند باعث کاهش ميل جنسي شده و هر چه فرد غذاي مقوي‌تري مصرف ..... و حواسش پرتي (مثلا بچه نيايد، مهمان نفهمد، يا شوهر بگويد زود باش تحريك شو و.

طلبه پاسخگو/ پرسش از شما پاسخ ازما - میل جنسی زیادی دارم و ...

t-pasokhgoo.ir/مشاوره-و-خانواده/319...جنسی-و.../853-میل-جنسی-عذاب.html

من متاسفانه میل جنسی زیادی دارم و این موضوع به شدت داره من عذاب می ده خیلی زیاد. .... به برخی از عوامل کاهش رفتارهای جنسی یا افکار شهوت انگیز اشاره کرده‌اید. .... عزیزم چاره اینکار فقط ازدواجه یعنی باید رابطه داشته باشی آن هم با همسر خودت تا خلاص ...

آداب و كاركردهاي روابط جنسي سالم از ديدگاه اسلام، و آسيب‌هاي ...

eslampajoheshha.nashriyat.ir/node/47

۲۲ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - و هنگامي كه زنان را طلاق داديد و آنان عدّه خود را به پايان رساندند، مانع آنها نشويد كه ... از سوي ديگر، قرآن كريم در ميان پرجاذبه ترين شهوت هاي دنيا، ابتدا از زنان ياد مي كند: ... پس پيامبر اعظم(ص) فرمودند: برخيز برو و با همسرت آميزش كن كه عمل زناشويي .... زدودن موهاي دستگاه تناسلي، به‌ويژه در مردان، ميل جنسي را افزايش مي دهد.

رابطه زناشویی در زمان حاملگی مشکل دارد؟ - پویش

puyesh.net/fa/news/2131/رابطه-زناشویی-در-زمان-حاملگی-مشکل-دارد

۲۲ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اینکه آیا میشود در دوران بارداری و حاملگی رابطه جنسی و زناشویی داشت سوال بسیاری از خانم هاست که ما ... را تجربه می‌کند و از این لحاظ نگران می شود که مبادا داشتن رابطه جنسی با همسر خود به جنین وی آسیبی وارد ... بارداري در بعضي زنان باعث افزايش ميل جنسي مي شود. .... قطعنامه شورای امنیت مانع تصویب تحریم‌های جدید.

اختلالات ارگاسم (ارضاء جنسی) در خانمها - دکتر محمدرضا ...

www.safarinejad.ir/article.aspx?i=4&a=217

۱۹ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در نوع اوليه يک خانم از بدو شروع زندگي جنسي دچار اختلال در ارگاسم بوده است. ... اگر خانمي رابطه عاطفي خوبي با همسر خود نداشته باشد، طبيعي است، که در ..... که بخاطر آن سوند حالب گذاشته شده است ممکن است مانع روزه گرفتن باشد. ...... و مشکل نعوظ و کاهش میل جنسی پیدا میکنند یه راه کار یا یک درمان پیشنهاد دهید

مشاور ازدواج و خانواده - نکات کلی مشاوره ای - بخش اول

moshaver41.ir/extrapage/nokat1

ازدواج: دلبستگی به همسر تمایل به حرام را کم یا نابود می کند ... قرمز، غذاهای پرچرب و استفاده از کافور در غذا و همچنین گشنیز و عدس برای کاهش میل جنسی .... پنجم: در بعض موارد بین طرفین اختلاف ایجاد می شود که یا مانع ازدواج می شود و یا بر زندگی ..... اولا : خودت اگر کسی را دوست نداشته باشی حاضری یک عمر با او بدون عشق زندگی کنی؟

رابطه جنسی - خودمونی

ss32.persianblog.ir/tag/رابطه_جنسی

۴ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - پس بله، احتمال دارد که باردار شده باشی. ..... خیلی از خانم ها بر این باورند میل جنسی زیادی دارند با این وجود پس از ... بدنتان دارید،اگر دچار مشکلی می شوید که مانع تولید اسپرم های بالایی می ... تا در هنگام رابطه جنسی آرام باشید و احساس خشم و عصبانیت را کاهش داده و .... درباره کیفیت عمل جنسی با همسر خود صحبت کنید

بارداری و زایمان - بارداری و مسائل زناشویی

bardary.blogfa.com/cat-17.aspx

۱ تیر ۱۳۸۶ ه‍.ش. - اما مراقب اين موضوع هم باش که اگر خيلی پيش بروی ممکن است کارهايی .... يك پوشش مخاطي ضخيم دهانه رحم را مي پوشاند و مانع از انتقال عفونت نيز مي شود. ... كاهش ميل جنسي در سه ماهه اول و سوم بارداري و افزايش آن در سه ماهه دوم ... بنابراين شايد بهتر باشد كه همسر يك زن باردار از تخليه ترشحات جنسي خود داخل واژن اجتناب كند.


مسایل جنسی -همسر داری - زناشویی

dr-eslampanah1360.blogfa.com/

مسایل جنسی -همسر داری - زناشویی - این ویلاگ در مورد مسایل جنسی و زناشویی -مباحث ... و مشکلات جنسی اطلاع رسانی سالم اخلاقی در جهت رفع و کاهش مشکلات زناشویی و .... انسداد: انسداد مانع از ورود اسپرم به مایع منی می شود و ممکن است برای عمل جراحی و ..... آموزش روابط زناشویی – یکی از زیبا ترین و مقدس ترین امیال در انسان میل جنسی یا ...

هنر رابطه زن و مرد

anyasha.blogfa.com/90063.aspx

۲۰ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - [۲] امام صادق(ع) فرمود: “خود ارضایی (یا دفع شهوت از غیر مسیر طبیعی) از گناهان بزرگ است”. ... کاهش و تخلیه مکرر قواى جسمانى به ضعف عمومى و دائمى بدن و بالاخره به .... این نقش و صورت خاص، مانع آن است که نفس آدمى حق و حقیقت را درک کند؛ ۳٫ نفس ... حتی اگر آنها نسبت به همسر خود متعهد بوده و نسبت به این عمل احساس ...

متعه نشانه حقانیت و عقلانیت اسلام - سوالات جنسی

ezdevajeasan12.blogfa.com/cat-2.aspx

بله حرام است حتی اگر نگاهی همراه با شهوت هم باشد آن هم به هم جنس خود باز هم حرام است. ... میخواستم بدونم با توجه به نظر مراجع مختلف زنی که در دوران متعه با همسر خود از ..... يك پوشش مخاطي ضخيم دهانه رحم را مي پوشاند و مانع از انتقال عفونت نيز مي شود. ... كاهش ميل جنسي در سه ماهه اول و سوم بارداري و افزايش آن در سه ماهه دوم; كاهش تدريجي ميل ...

تاثیر خودارضایی بر تناسب اندام - مجله اینترنتی تناسب اندام

fitnessmagazine.ir/fitness/a-very-common-question-that-i-am/

۱۲ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بنابراین اگر مقدار زیادی از آنرا هدر دهید، قطعا برای رشد عضلاتتان مانع خواهید تراشید .... البته قطعا اگر شما هرروز رابطه جنسی داشته باشی، انرژی زیادی برای ورزش نداری ... رابطه ی جنسی ( چه نزدیکی با همسر و یا خود ارضایی) در فاز ریلکسیشن ... خودارضایی متعادل می تونن احتمال سرطان پروستات رو در خودشون کاهش بدن.

مشاور ازدواج آنلاین | بهترین مشاور قبل ازدواج:::مشاوره ازدواج و ...

مشاوره-ازدواج.com/مشاور-ازدواج-آنلاین/

۱۰ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - اگه همسرت اخلاق مناسب و رفتار خوبی داشته باشه و خونواده ها با هم تناسب داشته باشن ۷۰-۸۰ درصد حله . زیبایی پول به هیچ وجه قابل اتکا نیست موفق باشی .... به تعویق انداختن رابطه زناشویی هنگامی که برقراری ارتباط بلا مانع باشد وغیره. ... البته تحقیقات نشان داده است استرس الزاما موجب کاهش میل جنسی نمی شود و درجه ...

رابطه جنسی در دوران نامزدی چگونه باشد؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/public/archives/199484.php

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سرپوش گذاشتن بر میل سرکش شهوت آنهم زمانی که دوطرف احساس می کنند این ... می تواند احتمال بارداری تا حدود 85% کاهش دهد و هنوز 15% احتمال حاملگی وجود دارد. ... اینکه "او می خواهد" و یا دوست صمیمی شما نیز در دوران نامزدی اش با همسر خود ...

نیاز اصلی مردان در زندگی زناشویی

www.newsair.ir/اخبار-متنی/29713-نیاز-اصلی-مردان-در-زندگی-زناشویی

لازم نیست هر روز با همسر خود رابطه جنسی داشته باشید اما آن را در اولویت برنامه های زندگی خود ... نیاز اصلی مردان در زندگی زناشویی · مانع کاهش میل جنسی همسرت باش ...

دانستنیهای جنسی بایگانی - صفحه 5 از 59 - بهترین ها

mededu13.ir/topic/دانستنیهای-جنسی/page/5

بار; عابدزاده؛ عقاب آسیا هم باشی حرف اول و آخر را همسرت می‌زند/ یک بار عاشق شدم .... برای مادرانی که به تازگی وضع حمل کرده اند، کاهش میل جنسی و بی خوابی های ..... و یا موقعیت شغلی را با احساس خود ارزشمندی شان مساوی می بینند، مانع مهمی به شمار می رود.

مصاحبه با خانمی که همسر موقت است - آفتاب

aftabnews.ir/vdcjaaevvuqeahz.fsfu.html

۲۳ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - بعد خیلی جدی پیشنهاد که به صورت دائم، همسر دومش بشوم. ... علی‌رغم میل باطنی من رابطه ما قبل از این اتفاقات، خانوادگی شده بود و چندبار هم منزل ما آمده بودند. .... خیلی وقت‌ها خودشان نپذیرفته‌اند تنها نیاز جنسی آن‌ها را به یک رابطه کشانده. .... حتی اگر خودت با این موضوع کنار آمده باشی نگاه‌های جامعه و اطرافیان همیشه بخشی از ...

راز شوهر داري (همه بيان لطفا...) - صفحه 6 - نی نی سایت

www.ninisite.com › تبادل نظر › پيش از بارداري › پدران آينده

۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ ه‍.ش. - 20پست - ‏7 نویسنده

فراهم كردن تحريك لازم در همسر : مرد با فكر و يا در نظر آوردن نقاط شهوت انگيز و ... در اين لحظه از همسر خود قدرداني كنيد و او را بهترين بناميد كه اين خود سبب افزايش روابط .... برنامه هاي شلوغ كاري نبايد به هيچ وجه مانع سلامت رواني زوجين و امتناع ورزيدن ..... مطمين باش اگه تو اين كار رو نكني شوهرت سردتر ميشه و بيخيال 

وزن کم کردن سریع با طب فشاری

وزن کم کردن سریع با طب فشاری

وزن کم کردن سریع بدون رژیم و ورزش را هم می توان تست کردو با طب فشاری آشنا شوید و نقاط مهم بدن که با فشار دادن آنها برای رسیدن به تناسب اندام آماده می شوید بشناسید.

وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر

 

وزن کم کردن سریع با طب فشاری

همه شما که درگیر اضافه وزن و چاقی هستید دوست دارید بدانید چگونه با روشی راحت و بی دردسر می توانید لاغر شوید. وزن کم کردن سریع بدون ورزش و رژیم هم راه و روش خاص خودش را دارد.طب سوزنی و طب فشاری صدها سال است که در حل مشکلاتِ گوناگونِ سلامتی به افراد کمک می کند. اگر این چهار نقطه را فشار دهید، به سرعت وزن کم خواهیدکرد.

وزن کم کردن سریع ، روش سريع وزن كم كردن ، راههاي كم كردن سريع وزن

طب فشاری نه یک حقه بازی است و نه چیزی گنگ و مبهم است، بلکه یک تکنیک پیچیده ی پزشکی است.به طور خلاصه، منطق این تکنیک این است که هر اندامِ بدن تان، مستقیما از مجراهای انرژی استفاده می کند که با نقاط خاصی از بدن مرتبط است.اگر قصد دارید عملکرد برخی اندام های داخلی تان را بهبود ببخشید، لازم است نقاط خاص شان را پیدا کنید، و متعاقبا آنها را ماساژ دهید.اگر این دستورالعمل ها را دنبال کنید، سوخت و سازتان تسریع می شود، در نتیجه، در طول روز بسیار پرانرژی خواهیدبود، و چربی اضافی کم کم شروع به از بین رفتن می کند، چرا که انباشت اش متوقف می شود.با این تکنیک کنترل اشتهای تان را آغاز خواهیدکرد و سبک زندگیِ کاملا نوین و سالمی را به وجود خواهیدآورد.

برای وزن کم کردن سریع کجای بدن را فشار دهیم

1. گوش

وزن کم کردن سریع ، راههاي كم كردن سريع وزن ، روشهاي سريع وزن كم كردن

با ماساژ دادن این نقطه، سوخت و سازتان را تسریع خواهیدکرد، که به از دست دادن سریع تر وزن در تمام بخش های بدن کمک می کند. باید با انگشت شصت برای یک دوره ی زمانی 3 دقیقه ای، سه بار در روز، با فشاری یک نواخت و مداوم گوش ماساژ داده شود.

2. صورت

وزن کم کردن سریع ، روشهاي سريع وزن كم كردن ، طب فشاری برای وزن كم كردن سريع

این نقطه درست بینِ بینی و لب بالایی واقع شده است. لازم است دو بار در روز به مدت 5 دقیقه آن را تحریک کنید. این ماساژ در کنترل گرسنگی و اضطراب مفید است. اگر وقتی استرس دارید زیاد غذا می خورید، پس این روش برای تان عالی است.

3. بازو

وزن کم کردن سریع ، طب فشاری برای وزن كم كردن سريع ، طب فشاری در لاغری

این یکی از نقاط کلیدی بدن است زیرا هر جزئی از انرژیِ درونی تان از این نقطه عبور می کند. با ماساژ دادن این نقطه، گرمایِ اضافیِ بدن را خارج می کنید و به بهبود کار روده کمک می کنید.

این نقطه را باید 2-3 بار در روز برای یک دوره ی 1 دقیقه ای ماساژ دهید.

4. ساق پا

وزن کم کردن سریع ، طب فشاری در لاغری ، لاغری بدون رژیم

این نقطه اکثرا در طب فشاری مورد استفاده قرار می گیرد و به آن زو سان لی می گویند. فشار این نقطه نه تنها هضم را بهبود می بخشد، بلکه برخی فرآیندهای التهابی در بدن را نیز فرو می نشاند.

نقطه ی منتسب به طول عمر یا نقطه ای علیه صدها بیماری است. این نقطه در زیر کلاهک زانو قرار دارد.

به منظور پیدا کردنِ دقیق تر این نقطه، زانوی تان را با کف دست تان بپوشانید، اگر زانوی چپ تان را انتخاب می کنید، از دست چپ تان استفاده کنید، و بالعکس. این نقطه بینِ انتهای انگشت کوچک و انگشت حلقه تان به شکل فرورفتگیِ پایینی بین استخوان ها است.

ماساژ روزانه ی این نقطه در بعدازظهر، برای کاهش وزنی تا یک پوند (454 گرم) در هفته مناسب است.

این نقطه باید 9 بار در هر پا، موافق عقربه های ساعت ماساژ داده شود.

10 دقیقه در مجموع (5 دقیقه برای هر پا). ولی بلافاصله پیش از رفتن به رختخواب این ماساژ را انجام ندهید، چرا که می تواند باعثبی خوابی شود.

در طول مدتی که فشار وارد می کنید ناراحتیِ اندکی حتی درد، را تجربه خواهیدکرد، این دقیقا همان چیزی است که انتظار می رود، در غیر این صورت نتایج مطلوبی حاصل نخواهدشد.  

 

 

 

 

 

وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر - نمناک

namnak.com/28557-وزن-کم-کردن-سریع-با-فشار-4-نقطه-از-بدن-تصاو...

وزن کم کردن سریع بدون رژیم و ورزش را هم می توان تست کردو با طب فشاری آشنا شوید و نقاط مهم بدن که با فشار دادن آنها برای رسیدن به تناسب اندام آماده می شوید ...

وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر - جوونی

www.javuni.ir/news/61000

۹ ساعت پیش - وزن کم کردن سریع بدون رژیم و ورزش را هم می توان تست کردو با طب فشاری آشنا شوید و نقاط مهم بدن که با فشار دادن آنها برای رسیدن به تناسب اندام آماده ...

وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر - یاس ...

yascamp.ir/وزن-کم-کردن-سریع-با-فشار-4-نقطه-از-بدن-تصا.html

وزن کم کردن سریع بدون رژیم و ورزش را هم می توان تست کردو با طب فشاری آشنا شوید و نقاط مهم بدن که با فشار دادن آنها برای رسیدن به تناسب اندام آماده می شوید ...

درگیری مسلحانه با قاچاقچیان قبل از سال تحویل - سرگرمی جدید

downloadfun7.ir/news/6681

۱۰ ساعت پیش - نیروهای پلیس در آخرین ساعات سال 1394 در یک درگیری مسلحانه با قاچاقچیان موفق شدند یک تن ... وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر ...

غذای زنان سالم و زیبا چیست؟ - سرگرمی جدید

downloadfun7.ir/news/6506

۲ روز پیش - غذای زنان بایستی با توجه به مکانیسم بدن و نیاز جسمی آنها حاوی مواد معدنی و ویتامین ها باشد. ... وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر ...

درگیری مسلحانه با قاچاقچیان قبل از سال تحویل - جوونی

rk9.ir/news/3653

۸ ساعت پیش - سرهنگ ابراهیم قربانزاده ادامه داد: در درگیری مسلحانه با قاچاقچیان و آتش متقابل قاچاقچیان با به ... وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر ...

نمناک - همه - خبر ایرونی

iruni.ir/source/74/نمناک-همه

۳ دقیقه پیش - با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه ی نمناک ی های عزیز و کاربران محترم . ما اعضای نمناک ... وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر.

فرار شجاعانه دختر جوان از دست آدم رباها | عکس های داغ جدید

kosmodisk.ir/فرار-شجاعانه-دختر-جوان-از-دست-آدم-رباها2/

۲ روز پیش - طراحی رستورانی بین زمین و هوا + تصاویر · بهترین دعای وقت طلوع و غروب ... قاتل جانت می شود · وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر ...

سانحه هواپیمای ایران ایر مهرآباد | اولین ها

news.avalinha.com/post/495740.html

علی رستمی با اشاره به بروز سانحه برای هواپیمای ایران ایر در فرودگاه مهرآباد اظهار کرد: .... بهترین غذای موهایتان · وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر ...

آموزش سخت ترین تکنیک های پرواز به دختران + تصاویر

jensi.vistablog.ir/tag/تکنیک+های+pes+2016

تصاویر - نمناک آموزش عجیب و نفس گیر به زنان کادر پرواز در چین! تصاویر - نمناک کادر .... وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر يکشنبه 1 فروردين ...


بروز باش | بــ روز باش

berozbash.ir/

آموزش درست کردن خورش سیب زمینی و گوجه فر...در مطلب زیر آموزش پخت ... زندگی باورنکردنی و همزمان این زن با پنج شوهر (عکس) ... وزن کم کردن سریع با فشار ۴ نقطه از بدن+ تصاویر وزن کم .... دستگیری چهار شیطان صفت در تهران + عکسچهار شیطان.

عکس/ «پرستو صالحی» در حال عیدی خریدن - خبر آنتایم

khabarontime.ir/news/.../عکس-«پرستو-صالحی»-در-حال-عیدی-خریدن

دیدار مسئولان با سالمندان مرکز خیریه حضرت حسین بن علی (ع) نطنز/ تصاویر ... وزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویر ...

درگیری مسلحانه با قاچاقچیان قبل از سال تحویل - تیتر24

www.titr24.com/...==/درگیری-مسلحانه-با-قاچاقچیان-قبل-از-سال-تحویل

درگیری مسلحانه و درگیری مسلحانه پلیس با قاچاقچیان و کشف مواد مخدر در استان ... ایران ایر مهرآبادوزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویربهترین غذای ...

دیدار علیفر با پسری که دابسمش های او در 90 کولاک کرد!+عکس

92.42.51.145.zix.it/crap/poxy/index.php?q...

او اولین بار با یکی از دابسمش های علیفر توانست نظرات را جلب کند تا اینکه جمعه ... ایران ایر مهرآبادوزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویربهترین غذای ...

نقش آب در بدن - راسخون

rasekhoon.net › ... › تغذيه › خواص مواد غذائی › نقش آب در بدن

در این نقطه درجه حرارت بدن میتواند تا حد خطرناکی بالا برود ... او در گفتگو با خبرگزاري ايسنا ، علوم پزشکي ايران ، از نياز وافر بدن به آب ... يک فرد 70 کيلويي ، موجب کاهش 20 درصد توان کاري و از دست دادن 4 درصد مايع، موجب کاهش تقريبا نيمي از توان فرد است ) . .... به ازای هر 5/0 کیلوگرم کاهش وزن حداقل 500 سی سی آب مصرف نمایید.

پوست عالی می خوای باید بدونی که..-نمناک|نیوزفایل - خانه

newsfile.ir/view.php?u=پوست-عالی-می-خوای-باید-بدونی-که...

جان کری :ما آمریکایی ها با شما آغاز بهار را به جشن می نشینیم .... آفتابسانحه هواپیمای ایران ایر مهرآبادوزن کم کردن سریع با فشار 4 نقطه از بدن+ تصاویربهترین غذای ...

اردیبهشت ٩٤ - تجارب طب سنتی

tajarobteb.persianblog.ir/1394/2/

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دردپاها سمت‌چپ در پیری نتیجه فشارخون بالا و بالا رفتن‌اوره .... چون عرق رازیانه بخاطر داشتن هورمون استروژن موجب چاقی و افزایش وزن هم میشود. .... به دلیل ترکیبات اسیدی طبع سردی داشته و با تقلیل اخلاط گرم، دمای بدن را سریع پایین آورده و رفع کننده ..... نیاز ناگهانی، فوری و مکرر به ادرار کردن، دست کم دوبار در شب.

دبیر زیست شناسی - مطالب مرتبط با زیست 1

dabirezist.blogfa.com/category/6

همچنین دیواره سلولی از باد کردن و ترکیدن سلول در اثر فشار اسمزی جلوگیری می کند. ... هسته بخشی از سلول یوکاریوتی است که توسط دو لایه غشای پلاسمایی ( 4 لایه .... این علم به مطالعه ی مولکول ها آلی ای می پردازد که در بدن موجودات زنده یافت می شوند. ..... بروز بیماری است ، فرد می تواند با کم کردن حداقل 5 کیلوگرم از وزن خود ، چربی ...

بدنسازی و آشنایی با عضلات بدن - بیتوته

www.beytoote.com/sport/andam/meet-bodybuilding1-muscle.html

ترک این 4 عادت به کاهش وزن کمک می کند! ... فيبر تند: فيبر تند و يا سفيد انقباض سريع و قدرتمند داشته اما خيلي زود ... تصور كنيد كه شما با يك عضله خاص در بدن وزنه اي به وزن 1 كيلوگرم را روزانه بلند ميكنيد. ... مانند قرار دادن كف دو دست و اعمال فشار و يا نگاه داشتن وزنه بالاي سر بدون حركت. ... مانند خم و راست كردن بازو همراه با وزنه.

[PDF]دانلود - دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

paramed.bpums.ac.ir/.../درسنامه_سلول_کارشناسی__1c442d52.pdf

4. ﻣﻧﺎ. ﯿﺪه ﻣﯿﺸﻮد . اﻣﺎ ﺑﺨﺸﯽ از. ﻓﯿﺰﯾﻮﻟﻮژي ﺑﻨﺎم ﻓﯿﺰﯾﻮﻟﻮژي ﭘﺰﺷﮑﯽ. 5. ﻣﻌﺮوف ﻣﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ اﻋﻤﺎل ﺑﺪن اﻧﺴﺎن. ﺳﺮوﮐﺎر دارد ... ﺑﺪن. و ﻣﻔﻬﻮم. ﻣﺤﯿﻂ داﺧﻠﯽ. ﺣﺪود. 60. %. وزن ﺑﺪن اﻧﺴﺎن ﺑﺎﻟﻎ. 70. ﮐﯿﻠﻮﮔﺮﻣﯽ ﮐﻪ ﻣﻌﺎدل. 42 .... ﮐﻢ ﻣﯽ ﺷﻮد،. ﺑﻨﺎﺑﺮاﯾﻦ. ﻏﻠﻈﺖ ﺑﺎﻻي دي اﮐﺴﯿﺪ ﮐﺮﺑﻦ. ﺳﺒﺐ ﻓﻌﺎل ﺷﺪن ﻣﺴﯿﺮ ﻫﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﺷﻮد ﮐﻪ. ﻧﻬﺎﯾﺘﺎ .... ﻓﺸﺎر ﺷﺮﯾﺎﻧﯽ ﻣﯽ ﺗﻮاﻧﺴﺘﻨﺪ ﻓﯿﺪﺑﮏ ﻣﺜﺒﺖ را ﺗﻌﺪﯾﻞ ﮐﻨﻨﺪ و ..... ﻣﺜﻼ ﮐﺎﻧﺎﻟﻬﺎي وﻟﺘﺎژي ﺳﺮﯾﻊ ﺳﺪﯾﻤﯽ ﺑﺎ ﻣﺜﺒﺖ ﺗﺮ ﺷﺪن ﭘﺘﺎﻧﺴﯿﻞ.


مهر 1388 - مشاوره پزشکی،روانشناسی، طب سنتی و تغذیه

www.tabiibane.blogfa.com/8807.aspx

بطور مثال شخص بالغ حداقل 1 گرم برای هر كیلو وزن ، كودكان 3 تا 4 گرم برای هر كیلو وزن .... كلسيم با اينكه قليايي است در بدن عمل مخالف دارد و ترشي بدن را بالا ميبرد. ..... پس از ادرار کردن و اجابت مزاج همیشه از سمت جلو بطرف عقب خود را بشویید. .... داشتن، جاري شدن آب از دهان، رقيق بودن آب بيني، کم حواسي، زيادي بول، دفع بول با فشار ...

دانستنیهای علمی ، پزشکی

am1390.blogfa.com/1390/11

وی می‌گوید: مسهل‌ها موادی هستند که به منظور پاکسازی یکباره یا سریع بدن، خون، .... برای درمان کبودی های همراه با فرورفتگی به پر کردن با اسیدهای هیالورونیک متوسل می‌شویم. .... وی گفت: برای سرفه درمان‌های دیگری نیز به کار می‌رود مانند بخور چهار تخمه که شبی ..... بیان داشت: اولین قدم برای پیشگیری از سرطان کاهش وزن است که سرطان‌های ...

آناتومی معده - علم را با لذت بیاموزید 020

www.020.ir/آناتومی/آناتومی-معده

به طوركلي از نظر ساختمانی لوله گوارش از چهار لايه تشكيل شده است كه از داخل به خارج ... معده از يك طرف با مري و از طرف ديگر با دوازدهه (قسمت ابتدايي روده باريك) ارتباط دارد. ... اگر در فکر سوزاندن چربی های اضافه بدن و کاهش وزن مان هستیم و یا می خواهیم ..... مارهای پیتون از دسته مارهایی هستند که آن قدر شکارشان را فشار می دهند تا تنفس اش ...

قولنج، فریاد مفصل بی پناه - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/article/295388/قولنج،-فریاد-مفصل-بی-پناه

شاید تشبیه مفاصل بدن به یک لولا، کمی دور از انصاف و کفران نعمت باشد، چرا که ... با افزایش فشار به مفصل، مواد غذایی وارد غضروف می شود و با برداشتن فشار از روی ... بعضی عادت دارند با فشار به انگشتان دست، حرکات سریع گردن یا فشار پا بر روی ... دیگر صدای حاصل از قولنج کردن مفاصل است که طی یک فشار شدید در انتهای دامنه ...

هورمون شناسي - AZAD *...*MOHSEN

laboratory1388.blogfa.com/cat-29.aspx

میزان تستوسترون بدن مردان، معمولاً با بالا رفتن سن کاهش می یابد. .... به غده تیروئید چهار غده کوچک متصل است که به همراه یکدیگر عمل می کنند و پاراتیروئید نامیده می شوند. ... کبود شدن سریع پوست، آکنه، بالا رفتن فشار خون، و تغییرات فیزیولوژیکی. ... علائم این بیماری عبارتند از: تشنگی زیاد، گرسنگی، ادرار و کاهش وزن.

دستگاه طب سوزني ديجيتال برای تمام نقاط بدن

lordia.ir/دستگاه-طب-سوزني-ديجيتال/

دستگاه طب سوزني ديجيتال ،كاهش وزن و فشار خون ،از بين بردن خستگي، مناسب ... 1; 2; 3; 4; 5; 6 ... در يك محصول (وسيله اي با چند كاربرد) ماساژور، طب سوزني ، كاهش وزن، تراپي و . ... نقطه مورد نظر بدن بچسبانید (برای قرار دادن در نقطه صحیح میتوانید به تصاویر موجود در دفترچه راهنما مراجعه نمایید) .... اسپری موبر casanova سریع و خشبو.

پایگاه خبری - تحلیلی قدس آنلاین - ترک های نازیبا روی ...

qudsonline.ir/detail/News/89354

۱۸ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - قدس آنلاین-کاظمی:ایجاد ترک روی پوست اندام های مختلف بدن را نمی توان تنها به .... سلام گل عزیز ترکهای من روی شکمم بعد از بارداریه با عمق زیاد و بزرگه، یه خانوم ..... هر چی برای مسافرت پول خرج کنی ارزششو داره من سالی 4 بار مسافرت میرم وهیچ ...... نداشت فقط اولین بار ازم پرسید دلیلش چیه ومن گفتم به خاطر کاهش وزن.

- Part 7

www.gymoffline.ir/author/maede71/page/7

ورزشهای قدرتی نظیر بلند کردن وزنه ، استخوان های بدن را محکم می کند . خصوصاً .... حتی کاهش وزن در حد چند گرم فشار اضافی را از روی مفاصل ملتهب بر می دارد . ورزش در ...

موارد ذيل در اين نوشتار بررسي مي شود - وبلاگ اسماعيل اشكور ...

esmaeil-eshkevarkia.blogfa.com/category/18?p=2

·كم كردن وزن اضافی بدن ... يک زنبور کارگر براي پر کردن سبد گرده در حدود ۱۰ تا ۱۵ پرواز انجام مي‌دهد که با توجه به ..... محصولِ درخت سریع و در فصلِ بهار می‌رسد و در اواخرِ بهار برداشت می‌شود. ... خاک را در اطرافِ درختتان فشار داده و سفت کنید. ..... 4- عدم كاشت نهال هاي جديد و رسيدگي ناقص درختان 5 - عدم همكاري مسئول با توجه به تقاضاهاي ...

ترکیب بدنی در ورزشکاران - پرشین بلاگ

sportall.persianblog.ir/page/tarkibebadanivarzeshkaran

وزن بدن به طور کلی متشکل از اندازه گیری قسمت های مختلف بدن و در نظر گرفتن وزن توده ی بدن است. ... سطوح مولکولی ترکیبات بدن، به طور کلی بر 4 یا 5 عنصر تأکید می کند: ... توده های سلولی بدن (BCM) با جریان مایعات درون سلولی و جامدات درون سلولی .... اخیرا BMIیک روش مورد استفاده ی سریع ارزیابی ترکیب بدن ورزشکاران است.


۹۲/۰۶/۰۱ - ۹۲/۰۶/۳۱ - Hayashi Ha ShitoRyu Kai Karate Of Guilan

guilanhayashi82.blogfa.com/1392/06

مراسم وزن کشی و قرعه کشی مسابقات کاراته بازیهای کشورهای اسلامی با حضور نامدارانی چون "رافائل .... هفته دوم از دور رفت لیگ کاراته جوانه پنجشنبه 4 مهر ماه در سالن مرکز آموزش شهید کبکانیان ...... در این نقطه درجه حرارت بدن میتواند تا حد خطرناکی بالا برود. ... در واقع حتی دهیدراسیون خفیف تا حد یک درصد کاهش وزن بدن می تواند با ایجاد ...

انواع اختلالات روانی جنسی - روان شناسی.دلهره.خشم.افسردگی ...

robabnaz.persianblog.ir/tag/انواع_اختلالات_روانی_جنسی

جنسی): در این انحراف فرد از تحقیر کردن و یا آزار دادن فرد دیگر لذت جنسی .... لذت با تحریک اعضاء بدن صورت میگیرد و به مرور میل به جنس مخالف به کلی در این ... برانگیختگی جنسی بدست می آورد ، به مدت دست کم 6 ماه . ... مازوخیسم یا شهوت خودآزاری نقطه ی مقابل انحراف جنسی سادیسم است . ... اعضاء جنسی بطور سریع رشد می کند و فرد

"مجله پزشکی دکـــــتر بلاگفا"

geyam.blogfa.com/author-geyam.aspx?p=2

انتهای پیام/ اخبار مرتبط ماه منبع تامین آب زمین + تصاویر ژاپن به دنبال انقلاب ... لیزر به ویژه لیزر کم توان می تواند سرعت ترمیم را در شکستگی ها افزایش دهد. ...... عجله کردن و سریع از جا برخاستن احتمال کاهش فشار ناگهانی، سرگیجه و افتادن را ..... این ورزش با کاهش وزن همراه بوده و به دلیل ملایم بودن حرکات، مقاومت بدن را تغییر می‌دهد.

فیزیوتراپی (Physiotherapy) - آسیب عصب محیطی

barzkar2.blogfa.com/tag/آسیب-عصب-محیطی

مدت زمان برگشت با توجه به میزان فشار وارده به عصب محیطی،متغیر بوده و در حدود ... سرعت رشد آکسون در تنه اعصاب محیطی،سریع تر از شاخه های کوچکتر همان عصب ... اکثر فیبرهای راه هرمی در ناحیه میان بصل النخاع و نخاع به طرف مقابل بدن می روند. ... مروری بر آناتومی سیستم عصبی، عضلانی و اسکلتی ازطریق تصاویر ...... کاهش وزن (2)

شفقنا زندگی

life.shafaqna.com/tp-archive/67

جزیره اسرارآمیز در قمر زحل/تصاویر گرفته شده کاوشگر کاسینی. - خبرآنلاین ... چند راهکار برای سم‌زدایی از بدن در روزهای پایانی سال. - شفا آنلاین ... علی دایی چگونه 4 موبایلش را در یک دست می گیرد+عکس. - شفا آنلاین .... با سوپ خیار خیلی سریع لاغر شوید ..... کرفس؛ کاهش دهنده فشار خون .... بیماری‌هایی که کاهش وزن را سخت‌تر می‌کنند ...

شکارچی عقاب در مغولستان +عکس - شفقنا زندگی

life.shafaqna.com/tp-archive/74

وزرات هیچ مغایرتی با طبابت ندارد/دیدار مریم حیدرزاده با وزیر بهداشت+تصاویر ... میراث دار چهار نسل چشم پزشکی ایران ... رشد سریع پیری در دنیا ..... چند توصیه تغذیه‌ای برای جلوگیری از بروز کم آبی بدن/ نوشیدنی‌های گازدار را جایگزین آب ... محققان سوئدی: کاهش وزن به بهبود حافظه کمک می‌کند ..... هفت نقطه دیدنی ایران برای کوله گردی ...

سوم دبستانی - علوم

3dabestani.blogfa.com/category/3/علوم

۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - کلسیم و فسفر باعث استحکام استخوان می شوند و آن را در برابر فشار مقاوم می سازند. رشته های ... حدود ۳/۱ تا ۲/۱ وزن بدن شما مربوط به ماهیچه هاست. ... می شود طول آن کم و ضخامتش… .... 4- با انجام آزمايشي با نقش مفصل در حركت استخوان ها آشنا شود. ... بدون اسكلت ، شنار كردن، دويدن، برداشتن چيزها و جويدن تقريباً ناممكن بود.

زبان بدن - آفتاب ایرونی

persiansun.persianblog.ir/tag/زبان_بدن

You may have heard that your body language can shape who you are. .... Let them stay on your side and use them appropriately to make your point if you must use ..... در اثر کار کردن با همان شریک و همکاری که قبلا به او متعهد نبوده‌اند باز می‌مانند. ..... تند و سریع در تصمیم گیری ،اهل چالش و ریسک پذیر و البته افرادی خود محور و کم ...

اصل - arisfa.com

iso.arisfa.com/اصل/

با این وسیله،‌آب با فشار زیاد، می تواند در فواصل دور و یا ارتفاعات غیر قابل دسترس ... Images for گردنبند فلزی پاوربالانس - Report images گردنبند متالیک ..... برای تصفیه خون و كم كردن درجه فشار خون مفید بوده و در دفع سموم بدن بسیار مؤثرست. ...... انگیزه ای بزرگ برای مبارزه با چاقی ( تصویری)چگونه سریع وزن کم کنیم ؟

شورای فرهنگی ورزشی شهدای بالااحمد - مطالب بهمن 1394

varzesh-balaahmad.freegoodmovie.org/post/archive/1394/11/page/4

جرج بوش، رییس جمهور آن برهه آمریکا خواستار خنثی کردن برنامه هسته‌ای ایران بود. ... بر طبق این مستند، کارشناسان صهیونیستی و آمریکایی با هدف خرابکاری در .... جنگنده‌های ایران و نحوه نگهداری آن‌ها تنها نقطه ضعف فاحش در برابر رقیب محسوب می‌شود. .... ملی ارتقا یافت و دست کم 10 حساب اینستاگرامی به انتشار تصاویر‌ وی در خطوط مقدم ...

 

5 pages 1 2 3 4 5 صفحه بعد
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو