close
دانلود آهنگ جدید

گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو.دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو.مصاحبه جنجالی رضا

گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو.دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو.مصاحبه جنجالی رضا
یکشنبه 31 شهریور 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو.دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو.مصاحبه جنجالی رضا

 • 298

گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو.دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو.مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور - امیر تتلو
گفتگوی داغ و جذاب فوتبالی با امیر تتلو

امیرحسین مقصودلو ملقب به امیر تتلو از خوانندگان رپ فارسی است که در سبک ریتم و بلوز هم شناخته شده است. وی در سال 1382 آغاز به کار نمود و با وبلاگی که دوست نزدیک او (امین دانکر) ایجاد کرده بود به انتشار اثرهای وی می پرداخت اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیداکرد. در سال 2012 تتلو آلبوم نخست خود را با نام  زیر همکف  منتشر کرد. او همچنینآلبوم تتلیتی را در سال 2013 ارائه کرد که حاوی 15 ترانه بود.

گفتگوی جنجالی و جالب با امیر تتلو در مورد فوتبال ، امیرحسین مقصودلو ، خوانندگی

امیر مقصودلو با خیل طرفداران؛ همان هایی که رگ خوابشان را در دست دارد، برای گفت و گو بسیار وسوسه کننده است؛ به خصوص که در این مصاحبه تمام و کمال از فوتبال گفته است. رشته ای که با وجود استعداد ذاتی راهی به آن نیافته است. او در گفت و گو با ورزش سه، درباره این موضوع دقیق صحبت کرده است؛ این که اساساً چرا این قدر اطراف فوتبال چرخیده و حرف از حضور در یک باشگاه لیگ برتری زده است. این البته همه مصاحبه نیست، چراکه تا تتلو تا رسیدن به قسمت مورد علاقه اش، حرف های جذاب دیگری هم زده؛ از جمله اینکه در یک بازی فرضی چگونه بهکام را نیمه دوم به زمین می آورد تا با ضربات کاشته کار را دربیاورد!

آقای تتلو در کنار خوانندگی به فوتبال هم خیلی اهمیت می دهد که بسیار هم سر و صدا کرده. این علاقه ات به فوتبال مال کدام دوره ی زندگیت است؟

والا من تمام دوران بچگیمو فوتبال بازی کردم. یعنی قبل از اینکه خواننده بشم تمام دوران قبل خوانندگیم میشه فوتبال و بعد خوانندگیم میشه خوانندگی.

تتلو فوتبال رو به چه صورتی بازی می کرده؟ گل کوچک ، زمین خاکی، باشگاهی شروع کرده و تا کجا رسانده است؟

همه شو بازی کردم به صورت گل کوچیک، گل بزرگ، زمین خاکی اون زمان زمین خاکی.

کجا بود زمین خاکی؟

- زمین خاکی بالای میدون ملت نزدیک میدون ملت.

هنوزم خاکیه؟

- نه دیگه اتوبان شد اونجا.

گل کوچیک هم تو کوچه؟

- تو کوچه، زمین خاکی، زمین آسفالت، زمین تو خونه، زمین فرش، تو خونه، همه جا.

گفتگوی جنجالی و جالب با امیر تتلو ، خوانندگی ، آلبوم تتلیتی

پستی که بازی می کردی اون موقع چی بود؟ دفاع، هافبک، مهاجم؟

- من همیشه گلزن بودم.

پس مهاجم بودید.

- بله مهاجم بودم.

از اینها بودی که از دفاع حمله کنی بری تا نوک حمله گل بزنی؟

- این یکی از فانتزی هام بود که یه گل بزنم مثل گل مارادونا.

که مثلاً دروازه بان باشی از دروازه بیای بیرون؟

- نه. دروازه خز بازیه. توپ رو از دروازه بان بگیرم برم همه رو دریبل کنم بزنم تو گل.

چپ پا بودی یا راست پا؟ و بزرگترین ویژگی بازیت چیه؟

- هر دو پا هستم و بزرگترین ویژگی بازیمم همینه که هر دو پا هستم.

یعنی با هر دو پا به یک اندازه مهارت داری؟

- بله

صحبت های جنجالی و داغ با امیر تتلو در مورد فوتبال ، آلبوم تتلیتی ، زیر همکف

همه می دونن که استقلالی هستی یا پرسپولیسی. فکر می کردی این که طرفدار پرسپولیس هستی روی مخاطبت تأثیر بذاره و از دست بره یا مخالفت بشه؟

- نه خب. من اون زمان پرسپولیسی بودم بعد واقعیت رو گفتم الانم پرسپولیسی نیستم بازم واقعیت رو می گم که پرسپولیسی نیستم. به نظر من اصلاً رنگ ها مهم نیستند. خیلی ما مهم شون کردیم. به نظرم تو فوتبال ایران باشم خیلی مهم تر از همه چیز است. حالا طرفدار تیمی هم باشی بگی یا نگی مهم نیست. بیخودی داریم قضیه رو مهم می کنیم.

این ابراز نظر کردن درباره پرسپولیسی بودنت خیلی شجاعت می خواد ولی سؤال اینه که چرا اصرار داری که بری در یک تیم باشگاهی بازی کنی؟

- یعنی چی؟

خب پرسپولیسی هستی.

- پرسپولیسی می گم نیستم حاجی! قدیم بودم الان نیستم.

پرسپولیس و استقلال و راه آهن باشگاه هایی بودند که می خواستی در آنها بازی کنی ودر اینستاگرامت صحبت از یک تیم اکراینی هم بود اما در فوتبال مدرن سابقه حرفه ای رو نگاه می کنن و لزوماً طرفدار داشتن باعث نمی شود که در تیمی بازی کنی. این خواسته تو تا چه حدی جدی و واقعی بود؟

- عرضم به حضورتون درسته که فوتبال اگه بلد نباشی و هوادار داشته باشی که نمی ذارن بازی کنی. صرفاً به خاطر اینکه من هوادار داشتم، حاضر شده بودند که از من تست بگیرند. خب یک آدم معمولی همینطوری بره توی یک باشگاه که ازش تست نمی گیرند که. ولی اگر کسی با دو میلیون، دو میلیون و پونصد نفر هوادار بگه از من تست بگیرید و من ممکنه بازیم خوب باشه و هوادارانم به کمکتون بیان اگه بازیم خوب بود به نظرم هر کسی باشد اوکی می دهد. ما هم با خیلی جاها صحبت کردیم و اوکی دادن ولی خب تصمیم گرفتم فعلاً ایران باشم به همین خاطر لزومی نمی بینم بگم.

تو یه آرتیست خاص هستی یعنی از روش های معمول برای جذب مخاطب استفاده نکردی. به همین دلیل الان باعث شده جوری به نظر برسی که انگار پکیجی از چیزهای منشوری که در فوتبال ایران از آن دوری می کند را داشته باشی. اگر آدم کم حاشیه تری بودی شاید راحت تر می تونستی وارد این عرصه بشی. آیا دست از تلاش برای فوتبالیست شدن می کشی یا اینکه محدودیتی درباره فشار اخبار روت هست؟ آیا هنوز فکر می کنی استقلال یا پرسپولیس جذبت کنن؟ آدمی هستی که با تمرینات بدنی آشنایی داری. خودت رو آماده می دونی برای فوتبال؟

- عرضم به حضورتون که روش های من برای جذب مخاطب غیرمعمول بود اما الان دیگه نیست. دیگه وقتی نوک حمله تیم ملی تتو داره، حالا نمی دونم نوک حمله س یا نه. کجا بازی می کنه اشکان دژاگه؟ کل بدنش تتوئه دیگه. الان همه تتو دارن دیگه چه منشوری؟ دیگه کار دیگه ای که من نمی کنم. نه کلاه‍برداری می کنم نه دزدی. یه تتو بوده و آهنگامونم که چیز خاصی نداره. کلاً مشکل من همیشه فقط یک تتو بوده. چون آهنگ من اصلاً به کسی ربطی نداره. من مجانی می ذارم بیرون پولی درنمیارم که بخوام مجوز بگیرم یا هر چی. چیز منشوری ای نیست. اگر هم بوده قدیم بوده نه الان که همه تتو دارند.

 

 

 


امیر تتلو و علاقه فراوان به فوتبال حرفه ای ، زیر همکف ، گل کوچک

- من سال هاست که از بچگی از وقتی که یادم می یاد ورزش کردم. فول کنتاک رو یه زمانی فکر می کنم سال 83-84 بازی کردم که قهرمانی هم دارم در این رشته و کمربند مشکی تاپ کاراته هم دارم. عرضم به حضورتان که تمام این سال هایی که فوتبال بازی نکردم را هم بدنسازی کردم و عضلاتم حجم کافی رو داره خیلی بیشتر از فوتبالیست ها و فکر می کنم که الان یه ذره روی تعادل و سرعتم کار کنم شاید از خیلی ها جلوتر هم باشم.

بین بازیکنان ایرانی کدوم رو بیشتر دوست داری و علتش چیه؟

- من بین بازیکنان ایرانی کلاً دو نفر رو دوست دارم یکی وحید شمسایی و یکی علی کریمی. ولی خب فوتبالیست خوب خیلی داریم. جدیداً نمی تونم نام ببرم کسی رو به اندازه این دو نفر دوست داشته باشم و بازیکنان محبوبم همین دو نفر هستند.

خودت رو تو کدوم بازیکن ایرانی پیدا می کنی و کدوم بازیکن رو بیشتر قبول داری؟

- همون علی کریمی و وحید شمسایی. دقیقاً همین دو نفر. یعنی اگرم بخوام بازیکن بشم دوست دارم در اون سطح باشم و اگر نباشم اصلاً فایده نداره.

ما تو ایران تیم هنرمندان داریم. چرا هیچ وقت در اون تیم بازی نکردی و خودت رو به عنوان یک هنرمند اونجا نشون ندادی؟

- رفتم دیگه! اونجا هم رفتم بعد نامردی کردن سر بازی با دنیا که شد به ما گفتند نیاید چون تلویزیون می خواست نشون بده. استفاده هاشون رو از ما کردن و سر بازی نامردی کردن و ما هم آمدیم بیرون و یک آهنگ هم براش خوندیم.

گفتگوی داغ و جذاب فوتبالی با امیر تتلو ، گل کوچک ، مهاجم

بعله آهنگ « تو کوچه ما هم عروسی میشه ». اگر قرار باشد از کل بازیکنان تاریخ فوتبال یه تیم بکشی یازده تا بازیکنت کیا هستن؟

- مارادونا حتماً هست. رونالدینیو هست. کریس رونالدو و مسی که حتماً هستن. عابدزاده حتمن هست در دروازه. علی کریمی و وحید شمسایی. رودگولیت و ...

رودگولیت واقعاً هست؟

- آره

لوییس فیگو چطور؟

- لوییس فیگو نه. زیدان مثلاً اوکیه. نیمارم هم می گفتم بیاد گناه داره بچه. روبرتو باجو رو هم خبر می کردم.

دیوید بهکام چی؟

- دیوید بکام هم خوبه. بکهامو نیمه دوم میاوردم تو که وقتی همه خسته ن ایستگاهی بزنه.

یه سری کلمه می گم در مورد هر کدوم یه نظر بده.

سوشا مکانی: سوشا مکانی؟ بدشانسی که ممکنه سراغ هر کسی بیاد.
پیام صادقیان: آمیتا باچان ایران. من همیشه بهش می گم پیام صادقیان/ آمیتا باچان ایران، همینطوری یه روزی از دهنم دراومد و موند روش. پیام صادقیان استعدادی بود که می تونستند باهاش لج نکنن. مثل یه بچه باهاش رفتار می کردن، بهش سمت و سو می دادن و درکش می کردن شاید یکی از استعدادهای خوب ایران می شد.
علی کریمی: جادوگر.
فرهاد مجیدی: به نظرم در جایگاهی بود که اون هفت را تنش کند و خدا می خواهد که برای کسی همچین اتفاقی بیفتد و تا خدا نخواهد همچین اتفاق بزرگی برای کسی نمی افتد و اگر بیفتند هم به این معناست که لیاقتش را داشته است. به نظرم آدم با استعدادیه.
استادیوم آزادی: ورزشگاهی که حقش بیشتر از اینهاست.

گفتگوی داغ و جذاب فوتبالی با امیر تتلو به همراه تصاویر ، مهاجم ، طرفدار پرسپولیس

با توجه به رقم قراردادهای فوتبالیست ها، اگر یک روز بخوای با تیمی قرارداد ببندی رقم پیشنهادیت چقدر است؟

- رقم پیشنهادیم یه میلیارده، پونصد تاشم نمی گیرم. به خاطر اینکه باشگاه ایرانیه و به هر حال کمک می کنم به خودمون و به اون باشگاه. پونصد میلیون می گیرم برای هزینه رفت و آمد و هزینه های خود فوتباله.

مگه با چی رفت و آمد می کنی؟ هلی کوپتر؟

- (می خندد) آخه پولش اصلاً برام مهم نیست حاجی. مهم برای من اون حرکته ست.

فکر کن میخوای یک شادی بعد از گل طراحی کنی...

- اونا سوپرایزه. شادی بعد گل دارم ایشالا رفتم تو زمین می بینید.

یعنی فکرشو کردی قبلاً.

- آره بابا. (می خندد) مشتی من فکر اینکه جام جهانی چطور ببرم بالا سرم هم کردم. حالا شما می گید این دیوونه ست ولی فکر دیگه کنتور نداره که می ندازه!

اگر به فوتبال حرفه ای راه پیدا کنی و اولین بازیت هم در استادیوم آزادی باشه چند هزار تا تماشاگر میان ورزشگاه؟

- بدون شک پر میشه. من اصلاً تنها هدفم برای اینکه برم تو فوتبال پر کردن ورزشگاه هاست چون به طرفدارای خودم ایمان دارم. اول از همه به خدا ایمان دارم و می دونم که کمکم می کنه و وقتی که خدا بخواد اگه همه نخوان باز هم میشه. اینه که ایمان دارم به این قضیه که برم ورزشگاه پر میشه و به خاطر همین برنامه هایی هم دارم، حرکت های جالبی هم دارم برای توی ورزشگاه رفتن که مردم رو مجذوب کنه دوباره به ورزشگاه.

گفتگوی داغ و جذاب فوتبالی با امیر تتلو را بخوانید ، طرفدار پرسپولیس ، اینستاگرام امیر تتلو
چیزایی هم که می خواستم چاپ به شه که در سؤالات نبود رو اگر فرصت بدید من به گم.
قصدم از فوتبال بازی کردن اصلاً درآمدزایی یا فوتبال بازی کردن یا توی چشم بودن نیست. خدا رو صد هزار مرتبه شکر که من به اندازه کافی تو چشم هستم و بیشتر از این را نمی خواهم باشم و همینشم دارم اذیت می شم. بحث مالی هم که من هیچ وقت نکردم. حالا قبل تر گفتم و شوخی کردم یک میلیارد و اینا ولی اصلاً بحث مالی هیچ وقت نکردم و نخواهم کرد چون اصلاً حرفه من این نیست و من اعتقاد دارم وقتی خداوند یک استعدادی به آدم می دهد نمی شود روی آن قیمت گذاشت. همونطور که می دونید من برای آهنگامم پولی نمی گیرم حالا برای فوتبالم خودمم نمی خواستم پولی بگیرم. تنها چیزی که در ذهن من هست این است که اگر یک خواننده زیرزمینی با این همه ممنوعیت به لیگ برتر فوتبال برسه خیلی از جوونا می فهمن که یک کار غیرممکن صورت گرفته و می فهمن که واقعاً می شه به هر چیزی که می خوان برسن و فکر می کنم اتفاق و فرهنگ سازی بزرگیه. از طرفی می دونم ورزشگاه ها پر خواهند شد، اینو بهش ایمان دارم همونطور که گفتم به بزرگی خدا و عشق هوادارانم ایمان دارم و از اون اولش هم گفتم امضا می کنم همون لحظه که وارد فوتبال بشم که روزی که ایشالا ورزشگاه ها پر شد من اصلاً از فوتبال میام بیرون و آینده مم تو این کار نمی بینم. چون خیلی ها به من می گن تو 27 سالته تازه می خوای شروع کنی، کی می خوای فوتبالیستشی؟ بابا من اصلاً نمی خوام ده سال بازی کنم. من فقط می خوام یک سال دو سال اون شور و هیجان رو به ورزشگاه ها برگردونم چون میدونم با پلن هایی که توی ذهنمه این اتفاق می یفته و بعدش میام بیرون. برای من نه سن مهمه نه پول مهمه نه هیچی و چون می دونم که این کارو می تونم انجام بدم به این زودیها هم عقب نشینی نخواهم کرد. و اینکه سعی می کنم این کارو انجام بدم برای کمک به فوتبال مملکتم چون اعتقاد به این دارم که فوتبال یکی از ورزش هاییه که 99% مردم ما از بچگی پسرا عاشقشن و در دنیا علاوه بر اینکه یک ورزش باشه یک فرهنگ و یک صنعته و ما باید برای اینکه سری در سرها داشته باشیم در فوتبال باید فوتبال را راه بندازیم و فوتبال که راه بیفتد خیلی چیزهای دیگری هم راه میفتد و ورزش های دیگه هم راه میفتند و فوتبال فقط در صورتی راه می افتد که ورزشگاه ها پر باشند و من این هنر رو در خودم می بینم که ورزشگاه ها رو پر کنم.

فوتبالیست حرفه ای بشی دوست داری پشت پیرهنت از اسم تتلو استفاده کنی یا مقصودلو؟

- تتلو.

آخه شدنیه؟ مقصودلو راحت تر نیست؟

- نخیر تتلو اوکیه. نه معنی بدی می ده نه اسم بدیه چرا باید بد باشه اصلاً؟

حرف پایانی با مسئولین فوتبال و باشگاه ها، مربیان، هوادارانت و کسانی که می تونن کمکت کنن تا به فوتبال حرفه ای وارد بشی؟

- فقط اینکه سه ماه و نه شیش ماه (چون قبلاً گفته بودم شیش ماه) به من اجازه تمرین با یک تیم حرفه ای را بدهند. اگه در این سه ماه همه دست اندرکاران این تیم به این نتیجه رسیدند که من بازی نکنم، بازی نکنم. اگر به این نتیجه رسیدن که از نظر اخلاقی، از نظر انرژی ای که به تیم تزریق میشه، از نظر تبلیغات و از نظر هزاران پلن دیگه ای که در ذهن من هست همه چیز خوب و تاثیرگذار بود به من اجازه بازی بدهد. من لااقل توقع اون سه ماه رو دارم که بذارن من با یک تیم تمرین کنم که ببینند اصلاً من شرایط بدنیم، فیزیکیم، بازیم و اخلاقیم اوکی هست برای بازی در تیم یا نه. فکر هم نمی کنم سه ماه تمرین کردن با یک تیم خواسته بزرگی باشد. سه ماه همه ایران می توانند بفهمند که من چیکاره م، ما که خرده برده ای با کسی نداریم. قربان شما. خداحافظظظظظظ.

گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو 

 

 

مصاحبه خیلی خاص با امیر تتلو - آپارات

www.aparat.com/v/F28gD/مصاحبه_خیلی_خاص_با_امیر_تتلو
۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دید در شب قسمت دوم برنامه دید در شب - مهمان این هفته: امیر تتلو - پخش اختصاصی از سایت آپارات مصاحبه خیلی خاص با امیر تتلو دید در شب , رضا ...

مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور - امیر تتلو - آپارات

www.aparat.com/v/.../مصاحبه_جنجالی_رضا_رشیدپور_-_امیر_تتلو
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ای دی اس فارسی مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور - امیر تتلو, اخبار تکمیلی در بخش اخبار وب سایت www. ... مصاحبه خیلی خاص با امیر تتلو.

دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو

www.musicfa.ir › موزیک ویدئو
۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود ویدیو کامل مصاحبه امیر تتلو در برنامه دید در شب با کیفیت عالی ... برنامه دید در شببا مجری گری رضا رشیدپور در این قسمت با امیر تتلو ...

دانلود برنامه اینترنتی دید در شب با حضور امیر تتلو با ...

pixlove.blog.ir/.../دانلود-برنامه-اینترنتی-دید-در-شب-با-حضور-امیر-ت...
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۱۵ ساعت پیش - ۱۳ ساعت پیش – دانلود گفتگوی جنجالی رضا رشیدپور و امیر تتلو در برنامه دید در شب دانلود کامل مصاحبه امیر تتلو با رضا ...

مصاحبه رضا رشیدپور در برنامه دید در شب با امیر تتلو - ...

www.behmelody.ir/.../مصاحبه-رضا-رشیدپور-در-برنامه-دید-در-شب-ب/
۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امیر تتلو در برنامه دید در شب,برنامه دید در شب با حضور تتلو,امیر تتلو در برنامه دید در شب,رضا رشیدپور و تتلو,مصاحبه تتلو با رشیدپور.

دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با امیر تتلو برنامه دید در شب

www.marzema.com › دانلود › کلیپ
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با امیر تتلو برنامه دید در شب,دانلود کم حجم دید در شب تتلورشیدپور,لینک آپارات دید در شب امیر تتلو,پخش آنلاین دید ...

دانلود مصاحبه تتلو و رضا رشیدپور با لینک مستقیم + آپارات

www.2dl2.com/دانلود-مصاحبه-تتلو-و-رضا-رشیدپور-با-لینک-مستقی...
۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود مصاحبه تتلو و رضا رشیدپور با لینک مستقیم + آپارات, دانلود مصاحبه ی امیر تتلو و رضا رشید پور با لینک مستقیم,دانلود مصاحبه ی تتلو و ...

دانلود مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور با امیر تتلو | بیر صدا

bir3da24.asia/6718/music.../amir-tataloo-interview-with-reza-rashidpour/
دانلود موزیک ویدئو جدید امیر تتلو به نام مصاحبه ... برچسب ها : گفتگو با امیر تتلو, مصاحبه با امیر تتلو, مصاحبه جنجالی, مصاحبه جدید امیر تتلو, برنامه دید در شب, ...

مصاحبه امیر تتلو و رضا رشیدپور برنامه دید در شب / مصاحبه ...

downloadjadid.com › اخبار موسیقی
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود برنامه اینترنتی دید در شب با حضور امیر تتلو ، دانلود با لینک مستقیم | دانلود با کیفیت های 720P ، 360P | دانلود گفتگوی جنجالی رضا ...

دانلود مصاحبه کامل امیر تتلو با برنامه دید در شب با مجری ...

www.seamusic.ir/?p=19422
دانلود مصاحبه امیر تتلو با دید در شب با کیفیت بالا دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو مجری: رضا رشیدپور مصاحبه فوق العاده امیر تتلو با دید در شب با ...

دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو

novinmusic.com/دانلود-مصاحبه-برنامه-دید-در-شب-با-امیر-ت/
۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود مصاحبه جدید برنامه دید در شب با امیر تتلو Download New Interview "Did Dar Shab" Of Amir Tataloo برای دانلود مصاحبه با دو کیفیت ...

مصاحبه جنجالی با امیر تتلو (52 دقیقه) - فیلم آکا - آکاایران

www.akairan.com/filme/music/a74423321314102.html
مصاحبه جنجالی با امیر تتلو (52 دقیقه) - فیلم آکا, موسیقی ، موزیک ، موزیک ویدیو،موزیک, فیلم ،دانلود فیلم، اشتراک ویدیو, نوشته شده توسط akairan, زبان persian.

متن مصاحبه ویدیویی رضا رشید پور با امیر تتلو - میهن فال

www.mihanfal.com › اسلاید
۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - امیر تتلو,گفتگو با امیر تتلو,دانلود مصاحبه ویدیویی امیر تتلو,مصاحبه ویدیویی رضا رشید پور و امیر تتلو,آهنگ جدید امیر تتلو.

دانلود ویدیو مصاحبه امیر تتلو و رضا رشید پور در برنامه دید ...

bia4music.com/دانلود-ویدیو-مصاحبه-امیر-تتلو-و-رضا-رشی/
۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود ویدیو کامل مصاحبه امیر تتلو در برنامه دید در شب با لینک مستقیم. Download Mosahebe Amir Tataloo Dar Barna Me Did Dar Shab.

دانلود مصاحبه ورزش سه با امیر تتلو، مصاحبه تتلو با ورزش 3

gahar.ir/دانلود-مصاحبه-امیر-تتلو-با-یک-سایت-ورزش/
۱ روز پیش - مصاحبه امیر تتلو با ورزش سه,دانلود گفتگوی تتلو با ورزش 3,مصاحبه امیر تتلو با ورزش 3,مصاحبه تتلو با varzesh3.

دانلود مصاحبه امیر تتلو در برنامه دید در شب - دانلود آهنگ جدید

www.ahangestan.in/26392_download-mosahebe-amir-tataloo-dar-barna...
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود مصاحبه برنامه دید در شب امیر تتلو دانلود مصاحبه امیر تتلو در برنامه دید در شب بالینک مستقیم.

دانلود مصاحبه امیر تتلو با برنامه دید در شب رضا رشیدپور ۹۴

myqueen.ir/download-amir-tataloo-interview-with-night-vision-94/
دانلود مصاحبه امیر تتلو با برنامه دید در شب رضا رشیدپور 94 مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو دانلود مصاحبه برنامه اینترنتی دید در شب مصاحبه تتلو دانلود.

دانلود برنامه دید در شب گفتگو امیر تتلو با رضا رشیدپور

ahang-film.com/دانلود-برنامه-دید-در-شب-گفتگو-امیر-تتلو/
۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود برنامه دید در شب گفتگو امیر تتلو با رضا رشیدپور مصاحبه رضا رشیدپور با امیر تتلو گفتگو امیر تتلو با رضا رشیدپور برنامه دید در ...

دانلود مصاحبه امیر تتلو و رضا رشیدپور برنامه دید در شب ...

dlrooz.ir/دانلود-مصاحبه-امیر-تتلو-و-رضا-رشیدپور-ب/
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود گفتگوی جنجالی رضا رشیدپور و امیر تتلو در برنامه دید در شب دانلود کامل مصاحبهامیر تتلو با رضا رشیدپور با لینک مستقیم برنامه دید در ...

دانلود برنامه دید در شب گفتگو امیر تتلو با رضا رشیدپور ...

gadimdownload.ir/tag/دانلود-برنامه-دید-در-شب-گفتگو-امیر-تتلو/
دانلود مصاحبه امیر تتلو و رضا رشیدپور برنامه دید در شب :: پیکس لاو. آنونس مصاحبه فوق العاده جنجالی با امیر تتلو در برنامه دید در شب. دانلود ویدیو مصاحبه امیر ...

دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو

www.cdmusic.ir/دانلود-مصاحبه-دید-در-شب-امیر-تتلو.html/
دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو. تبليغ. به کسي شک داريد؟ دوست يا همسر؟ دانلود نرم افزار هک تلگرام صد در صد تضميني. مشاهده همه پيام هاي خصوصي و .

امیر دیوا: کی گفته امیر تتلو و آرمین 2afm قهرند؟ - تی وی ...

plus.ir/.../امیر-دیوا-کی-گفته-امیر-تتلو-و-آرمین-2afm-قهرند-هم-خانه-بو...
هم خانه بودن با امیر تتلو خیلی باحاله/خدا را شکر که امیر از تیم فوتبال هنرمندان کنار گذاشته شد/بگذار ... چرا پس کل مصا حبه رو يک جا قرار نميديد تا مردم راحت تر دانلود کنن بااين کيفيت .... گفتگو با پسری که با صدای زنانه اش همه را میخکوب کرده!

دانلود مصاحبه کامل امیر تتلو با برنامه دید در شب - هی موزیک

heymusic.ir/1242/دانلود-مصاحبه-کامل-امیر-تتلو-با-برنامه/
دانلود مصاحبه جدید امیر تتلو با برنامه اینترنتی دید در شب با مجری گری رضا رشیدپور با کیفیت خوب و پخش آنلاین در سایت هی موزیک.

دانلود مصاحبه جدید امیر تتلو با برنامه دید در شب

naabmusic.com › مصاحبه جدید دید درشب با امیر تتلو
Barnameh Amir Tataloo – Did Dar Shab. دانلود مصاحبه جدید امیر تتلو با برنامه دید در شب. متن مصاحبه جدید امیر تتلو. 2. دانلود موزیک ویدیو با کیفیت پایین.

گفتگوی جنجالی با امیر تتلو

www.fastcamp.ir/1394/09/15/گفتگوی-جنجالی-با-امیر-تتلو.html
۱۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۱۵ ساعت پیش – ۱۳ ساعت پیش – دانلود گفتگوی جنجالی رضا رشیدپور و امیر تتلو در برنامه دید در شب دانلود کامل مصاحبه امیر تتلو با رضا …

امیر تتلو | مصاحبه از زیر زمین تا بام طهران با امیر ... - میهن کمپ

mihancamp.com/امیر-تتلو-مصاحبه-از-زیر-زمین-تا-بام-طهر/
امیر تتلو | مصاحبه امیر تتلو در برنامه از زیر زمین تا بام طهران آماده دانلود شده است. دانلود این مصاحبه کامل و زیبا با امیر تتلو در ادامه مطلب./ امیر تتلو.

مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور با امیر تتلو از آپارات | رادیو جوان

radioyoung.com/مصاحبه-جنجالی-رضا-رشیدپور-با-امیر-تتلو/
مصاحبه رضا رشیدپور با امیر تتلو از آپارات. مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور با امیر تتلو از آپارات با کیفیت بالا. برای دانلود به ادامه مطلب بروید. مصاحبه جنجالی ...

دانلود آنونس مصاحبه فوق العاده جنجالی با امیر تتلو در برنامه ...

radioyoung.com/دانلود-آنونس-مصاحبه-فوق-العاده-جنجالی/
دانلود آنونس مصاحبه فوق العاده با امیر تتلو در برنامه دید در شب, دانلود آنونس مصاحبه فوق العاده جنجالی با امیر تتلو در برنامه دید در شب, دانلود آنونس مصاحبه فوق.

مصاحبه رضا رشیدپور با امیر تتلو در برنامه دید در شب

www.a4music.ir/interview-with-amir-reza-rashidpur-tataloo-in-night-visi...
دانلود گفتگوی جنجالی رضا رشیدپور و امیر تتلو در برنامه دید در شب. دانلود کامل مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور با لینک مستقیم. برنامه دید در شب پنجشنبه ۲ ...

دانلود گفتگوی امیر تتلو با مجله ایده آل - عکس

www.ariapix.net/tag/دانلود-گفتگوی-امیر-تتلو-با-مجله-ایده-آل
امیر تتلو در تازه ترین چاپ مجله ایده آل (۱۷۱) ویژه آبان ماه ۹۳ گفته است که به زودی مجوز میگیرد + اولین و تنهاترین گفتگوی امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو را ...

دانلود گفتگوی امیر تتلو با مجله ایده آل - عکس

www.ariapix.net/tag/دانلود-گفتگوی-امیر-تتلو-با-مجله-ایده-آل
امیر تتلو در تازه ترین چاپ مجله ایده آل (۱۷۱) ویژه آبان ماه ۹۳ گفته است که به زودی مجوز میگیرد + اولین و تنهاترین گفتگوی امیر حسین مقصودلو معروف به امیر تتلو را ...

دانلود برنامه دید در شب گفتگو امیر تتلو با رضا رشیدپور ...

titledownload.ir/دانلود-برنامه-دید-در-شب-گفتگو-امیر-تتلو/
۴ ساعت قبل برچسب ها: امیر تتلودانلود برنامه دید در شب رضا رشیدپور, دانلود کامل مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور با لینک مستقیم, دانلود گفتگوی ۱۷ ساعت ...

امیر تتلو | فیلم مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور با امیر تتلو

namnak.com/21095-امیر-تتلو-در-دید-در-شب.html
... به امیرتتلو خواننده زیرزمینی بود. در ادامه ویدیوی گفتگوی امیر تتلو با رضا رشیدپور در برنامه دید در شب را مشاهده کنید. دانلود ، امیرحسین مقصودلو ، رضا رشیدپور ...

دانلود مصاحبه جدید امیرتتلو با رضا رشیدپور - طاها موزیک

tahamusic.ir/مصاحبه-جدید-امیرتتلو-با-رضا-رشیدپور/
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود مصاحبه جدید امیرتتلو با رضا رشیدپور - مصاحبه امیرتتلو با رضا رشیدپور Download New Interview By Amirtataloo And Reza Rashid ...

دانلود مصاحبه جدید امیر تتلو با برنامه دید در شب - رادیو جوان

www.radiojavan.tv/دانلود-مصاحبه-جدید-امیر-تتلو-با-برنامه/
دانلود مصاحبه جدید امیر تتلو با برنامه دید در شب Download New Song By Amir Tataloo Called Barnameh Did Dar Shab.

دانلود مصاحبه امیر تتلو در برنامه دید در شب | آبان موزیک

www.abanmusic.org/دانلود-مصاحبه-امیر-تتلو-در-برنامه-دید-د/
دانلود برنامه دید در شب با لینک مستقیم و کیفیت عالی دانلود مصاحبه جنجالی امیر تتلو با رضا رشید پور در برنامه دید در شب مهمان قسمت 2 : امیر تتلو قسمت دوم اض.

دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو

www.javanseda.com/مصاحبه-برنامه-دید-در-شب-با-امیر-ت.html/
دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو با لینک مستقیم تتلو دید در شب دانلود مصاحبه رشیدی با امیر تتلو در برنامه دید درشب امیر تتلو در برنامه دید در شب.

دانلود مصاحبه رضا رشید پور با امیر تتلو - 1

tataloo66.rozblog.com/.../دانلود+مصاحبه+رضا+رشید+پور+با+امیر+تت...
AmirTatalooFansClubWebSite - دانلود کامل گفتگوی رضا رشیدپور و امیر تتلو برای اولین بار از سایت هواداران امیر تتلو لینک دانلود ویدیو با دو کیفیت 575 ...

دانلود ویدیو مصاحبه امیر تتلو در برنامه دید در شب - ملودی فارس

www.melodyfars.ir/.../download-mosahebe-amir-tataloo-did-dar-shab/
دانلود ویدیو مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو با لینک مستقیم و کیفیت عالی همراه با متن آهنگ و پخش آنلاین بادو کیفیت بالا.

مصاحبه تتلو - BLOGFA

mosahebetataloo.blogfa.com/
کلیپ های مصاحبه با امیرتتلو - هر سوالی از امیرتتلو دارید تو نظرات بنویسید تا ازش بپرسیم. ... دانلود کلیپ جدید مصاحبه با امیرتتلو درباره اینکه با چی رفت مشهد.

جدید ترین مصاحبه با امیر تتلو - صدا جو

sedajo.ir/?a=articles&b=13
کد آهنگ برای وبلاگ ، دانلود آهنگ های روز دنیا ، قالب رایگان برای وبلاگ , ساخت کد ... با سلام خدمت همه عزیزان و طرفداران امیر تتلو امروز یه سورپرایز اساسی واسه همتون ...

دانلود مصاحبه ی امیرتتلو در برنامه دید در شب | MusText

mustext.com/شهر-فرنگمصاحبه-ی-جنجالی-رضا-رشید-پور-با/
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شهر فرنگ:مصاحبه ی جنجالی رضا رشید پور با امیرتتلو. توسط Admin در ... دانلود باکیفیت ۷۲۰p با همکاری نکس وان موزیک · دانلود با کیفیت ۳۶۰p ...

دانلود مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور برنامه دید در شب

fazdl.ir/amir-tataloo-did-dar-shab/
۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور برنامه دید در شب دانلود مصاحبه جنجالی و زیبای رضا رشیدپور و امیر حسین مقصودلو دانلود مصاحبه امیر ...

دانلود مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور در دید در شب آپارات ...

www.biacafe.ir › صوتی و تصویری › دانلود فیلم و مستند
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود برنامه اینترنتی کانال دید در شب سایت آپارات با حضور امیر تتلو دانلود درکیفیت های 720P ، 360P نسخه کم حجم اضافه شد دانلود با کیفیت ...

دانلود کامل مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور با لینک ...

www.j1music.ir/757
۱۲ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود گفتگوی جنجالی رضا رشیدپور و امیر تتلو در برنامه دید در شب​ دانلود کامل مصاحبهامیر تتلو با رضا رشیدپور با لینک مستقیم​,دانلود ...

دانلود فیلم مصاحبه امیر تتلو با رشید پور مهر ماه 94 | عکس ...

pixmodel.ir/دانلود-فیلم-مصاحبه-امیر-تتلو-با-رشید-پو/
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۱۶ ساعت پیش – دانلود برنامه دید در شب گفتگو امیر تتلو با رضا رشیدپور … قسمت دوم «دید در شب » با امیر تتلو ویدئوی کامل پنجشنبه دوم مهر ماه ...

مصاحبه جدید امیر تتلو با مجله ایده آل - پاپ سرا دانلود موزیک

popsara.ir/100/مصاحبه-جدید-امیر-تتلو-با-مجله-ایده-آل/
مصاحبه جدید امیر تتلو با مجله ایده آل. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید… Interviews-Amir-Tataloo.دانلود مجله با پسوند pdf. ۲. لینک کوتاه مطلب :.

مصاحبه داغ «رضا رشیدپور» با «امیر تتلو» (دانلود) | موسیقی ...

musiceiranian.ir/88330-did-dar-shab.html
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «امیر تتلو» که به عنوان خواننده زیرزمینی در رسانه های کشور خطاب می شود، به عنوان مهمان در برنامه تازه «رضا رشیدپور» که با عنوان «دید در شب» از ...

دانلود مصاحبه رضا رشید پور با امیر تتلو - 1

www.amirtataloofans.net/.../دانلود+مصاحبه+رضا+رشید+پور+با+امیر+ت...
سایت هواداران امیر تتلو - دانلود کامل گفتگوی رضا رشیدپور و امیر تتلو برای اولین بار از سایت هواداران امیر تتلولینک دانلود ویدیو با دو کیفیت 575 مگابایت ...

گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو | دانلود فیلم|اهنگ ...

esharghe.ir/tag/گفتگوی-جنجالی-و-فوتبالی-با-امیر-تتلو/
گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو امیر مقصودلو با خیل طرفداران؛ همان‌هایی که رگ خوابشان را در دست دارد، برای گفت و گو بسیار وسوسه […] Category ...

دانلود مصاحبه امیر تتلو با برنامه دید در شب

downloadspeed.ir › نام خواننده › الف › امیر تتلو
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم دید در شب قسمت دوم مصاحبه با امیر تتلو در روز تولدش+ به همراه ... برچسب‌ها :دانلود آهنگ z مصاحبه امير تتلو با برنامه ديد در شب دانلود تک ...

دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو

ahangdoni.ir/.../19082_دانلود-مصاحبه-برنامه-دید-در-شب-با-امیر-ت.html
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو دانلود مصاحبه برنامه دید در شب با امیر تتلو به همراه پخش آنلاین.

دانلود کامل مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور با لینک ...

four8.avablog.ir/.../دانلود+کامل+مصاحبه+امیر+تتلو+با+رضا+رشیدپور...
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود کامل مصاحبه امیر تتلو با رضا رشیدپور با لینک مستقیم | دانلود جدید ترین ها ... دانلودمصاحبه رضا رشیدپور و امیر تتلو برنامه دید در شب.

دانلود مصاحبه با امیر تتلو در برنامه دید در شب | جدیدترین مطالب

miscellany.ir/2015/09/25/دانلود-مصاحبه-با-امیر-تتلو-در-برنامه-دی/
۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آنونس مصاحبه فوق العاده جنجالی با امیر تتلو در برنامه دید در شب, دانلود ویدیو مصاحبه امیر تتلو و رضا رشید پور در برنامه دید در شب, مصاحبه امیر ...

گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو - میهن باران - دانلود ...

mihanbaran.com/tag/گفتگوی-جنجالی-و-فوتبالی-با-امیر-تتلو/
۴ ساعت پیش - گفتگوی جنجالی و فوتبالی با امیر تتلو امیر مقصودلو با خیل طرفداران؛ همان‌هایی که رگ خوابشان را در دست دارد، برای گفت و گو بسیار وسوسه […].

مصاحبه ی جنجالی رضا رشیدپور با امیر تتلو - نماشا

www.namasha.com/v/MwRd9l1n
۱۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مصاحبه ی جنجالی رضا رشیدپور با امیر تتلو. منتشر شده ... دانلود گزارش تخلف. شبکه های ... گزیده صحبتهای جنجالی امیر تتلو با رضا رشیدپور.

دانلود ویدیو مصاحبه امیر تتلو و رضا رشید پور در برنامه دید ...

c22c.tudi.ir/page-556297.html
pixlove.blog.ir/.../دانلود-مصاحبه-امیر-تتلو-و-رضا-رشیدپور-برنامه-دید... ۴ ساعت پیش - دانلود برنامه دید در شبگفتگو امیر تتلو با رضا رشیدپور .... شایان ذکر است ...

دانلود مصاحبه جنجالی رضا رشیدپور با امیر تتلو : مجله بی قرار

turbo.biqarar.com/2015/09/.../دانلود-مصاحبه-جنجالی-رضا-رشیدپور-با-ا...
۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود برنامه اینترنتی دید در شب با حضور امیر تتلو ، دانلود با لینک مستقیم | دانلود با کیفیت های ۷۲۰P ، ۳۶۰P | دانلود گفتگوی جنجالی رضا …

دانلود مصاحبه رضا رشیدپور با امیر تتلو برنامه دید در شب

iranwiki.net/detail/1811210/article/3
8دانلود مصاحبه با امیر تتلو در برنامه دید در شب | تیتر دانلود شب امیر تتلو با حجم کم و لینک مستقیم ژانر: مصاحبه. فرمت: اولین هارد تاک ایرانی Hard Talk ایرانی با ...

دانلود تمامی مصاحبه ها و پشت صحنه های ویدئوهای امیر تتلو

tataloo181.mihanblog.com/.../دانلود%20تمامی%20مصاحبه%20ها%20و%2...
خوب اینم از فول ویدیو امیر تتلو که شامل تمام کنسترهای پخش شده ، تمام اجراه های زنده ، تمام پشت صحنه های موزیک ویدیو ها ، تمام صاحبتهای امیر تتلو با هواداراش هستش ...

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات