close
متخصص ارتودنسی

اسامی پذیرفته شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” 94

اسامی پذیرفته شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” 94
چهارشنبه 05 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

اسامی پذیرفته شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” 94

اسامی پذیرفته شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” 94

 

کارداني به کارشناسي - سازمان سنجش آموزش کشور

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 94 

 اعلام اسامی پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی

94

فردا؛ اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 94-95 اعلام شد

آزمون کاردانی به کارشناسی ، کاردانی به کارشناسی 94

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1394 اعلام شد. جزئیات ثبت نام قبول شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” سال 1394 را در ادامه مطالعه می فرمائید.

تاریخ انتشار : 30 شهریور 1394
بازدید : 3,766 نفر

 

پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی

سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت: اسامی پذیرفته شدگان در رشته های با آزمون، بدون آزمون و همچنین معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز این آزمون از طریق پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانیwww. sanjesh. org منتشر شده است. 
حسین توکلی افزود: در این دوره ها 84 هزار و 583 نفر پذیرفته شده اند که از این تعداد 33 هزار و 482 نفر زن و 51 هزار و 101 نفر مرد هستند. 
وی گفت: همچنین اسامی 1635 نفر به عنوان معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز اعلام شده است. 
توکلی افزود: پذیرفته شدگان برای اطلاع از تاریخ و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام باید به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند. 
توکلی افزود: درصورتی که دانشگاه تاریخ مشخصی برای ثبت نام اعلام نکرده باشد، پذیرفته شدگان باید با توجه به اطلاعیه ای که همراه با اعلام اسامی منتشر شده است، در یکی از روزهای سه شنبه و چهار شنبه (31 شهریور و اول مهر) برای ثبت نام به موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه کنند. 
وی گفت: اطلاعیه سازمان سنجش درباره زمان و محل مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های تحصیلی نیمه متمرکز 20 مهر در سایت این تر نتی سازمان سنجش اعلام می شود.


جزئیات ثبت نام قبول شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی

اسامی پذیرفته شدگان نهایی برای رشته های مختلف تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، پردیس های آموزشی دانشگاه فرهنگیان، نیمه حضوری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجائی، مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی، رشته های تحصیلی الکترونیکی (مجازی) اعلام شده است.

فهرست معرفی شدگان رشته های تحصیلی نیمه متمرکز این آزمون نیز شامل رشته هایی پذیرش با آزمون و یا پذیرش با سوابق تحصیلی نیز در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار گرفته است.

ثبت نام در روزهای 31 شهریور و اول مهر

کلیه پذیرفته شدگان برای اطلاع از نحوه، تاریخ و مدارک لازم برای ثبت نام (علاوه بر مدارک مندرج) ضرورت دارد در ابتدا به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه و یا مؤسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند.

درصورتی که دانشگاه یا مؤسسه ای، در پایگاه اطلاع رسانی خود برنامه زمانی برای ثبت نام درج نکرده باشد پذیرفته شدگان می توانند در یکی از روزهای سه شنبه 31 شهریور و یا چهارشنبه اول مهر برای ثبت نام به محل قبولی خود مراجعه کنند.

انتشار اطلاعیه مصاحبه برای معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت در 20 مهر

داوطلبانی که اسامی آنان در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت پذیرش رشته های تحصیلی نیمه متمرکز اعلام شده ، لازم است مطابق بند "ب" این اطلاعیه  برای انجام مصاحبه اقدام کنند.

معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته مراقبت پرواز(کد رشته محل 1924) مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور و رشته فوریت های پزشکی دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی (کد رشته محل های 1225 تا 1249 و 4619 مربوط به کد رشته امتحانی 114) لازم است برای آگاهی از زمان و مکان برگزاری مصاحبه به اطلاعیه سازمان سنجش در روز دوشنبه 20 مهر مراجعه کنند.

ممنوعیت از شرکت در آزمون سال 95 برای پذیرفته شدگان دوره روزانه

پذیرفته شدگان دوره روزانه رشته های تحصیلی این آزمون خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت نام کنند یا نکنند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل مجاز به ثبت نام و شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1395 نیستند.

عدم ثبت نام پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف از تحصیل در رشته قبولی تلقی شده و قبولی این قبیل پذیرفته شدگان لغو خواهد شد.

ممنوعیت تحصیل در دو رشته یا دو دانشگاه

پذیرفته شدگان دوره های روزانه و نوبت دوم (شبانه ) هریک از رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی در صورتی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی کنکور 94 هم باشند باید از دو رشته قبولی اعلام شده یکی را به دلخواه انتخاب و در آن رشته ثبت نام کنند در این صورت قبولی آنان در رشته دیگر «کان لم یکن « تلقی خواهد شد.

افرادی که همزمان در دو کدرشته محل دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی تابعه وزارت علوم، یا وزارت بهداشت، و یا دانشگاه فرهنگیان و در همچنین در کدرشته محل های دانشگاه آزاد پذیرفته شده باشند لازم است منحصراً در یکی از کدرشته محل های قبولی ثبت نام کنند.

چنانچه این دسته از پذیرفته شدگان در هر دو کد رشته محل ثبت نام کرده و مشغول به تحصیل شوند، به عنوان متخلف شناخته شده و با آنها طبق ضوابط مربوط رفتار خواهد شد.

حذف برخی از کدرشته محل ها و تغییرات اعمال شده

داوطلبان می توانند برای اطلاع از کدرشته محل های حذف شده و تغییرات به عمل آمده درخصوص ظرفیت، جنس و نیمسال پذیرش دانشجو در برخی از دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، به اطلاعیه های 10 خرداد و 11 مرداد که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قابل دسترس است، مراجعه کنند.

نحوه گزینش نهایی

مطابق مصوبه 4 اسفندماه 93 مجلس شورای اسلامی،در گزینش نهایی هریک از کد رشته های تحصیلی، 25 درصد ظرفیت پذیرش هر کد رشته محل  به داوطلبان متقاضی سهمیه رزمندگان وایثارگران به شرط کسب حد نصاب نمره علمی لازم (در سهمیه رزمندگان حداقل 80 درصد و در سهمیه ایثارگران حداقل 70 درصد نمره علمی آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد) اختصاص داده شده است.

برای داوطلبان واجد شرایط گزینش، کارنامه ای حاوی اطلاعات لازم، رتبه داوطلب و آخرین رتبه پذیرفته شده در هر یک از کد رشته محل های انتخابی و در سهمیه مربوط تنظیم می گردد. این کارنامه همزمان با اعلام نتایج از طریق پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی این سازمان قابل دسترسی خواهد بود.

داوطلبان پس از دریافت کارنامه نتایج نهایی آزمون در صورتی که در خصوص مندرجات کارنامه سوالی داشته باشند، می توانند حداکثر تا 29 مهر منحصراً از طریق سیستم پاسخگویی اینترنتی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اقدام کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ، جزئیات ثبت نام قبول شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی 94

 

 

کارداني به کارشناسي - سازمان سنجش آموزش کشور

www.sanjesh.org/group.aspx?gid=3

اعلام نتايج پذيرفته‌شدگان نهايي مرحله پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلي براي ... عالي غير دولتي- غير انتفاعي در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1394 ... اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره فهرست اسامي پذيرفته شدگان نهايي ...

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 94 ...

konkur.in › اخبار کاردانی به کارشناسی

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به ...

میگنا - اعلام اسامی پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی+ ...

www.migna.ir/vdcjxae8.uqeohzsffu.html

۲۹ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته امروز از طریق سایت ... نحوه و زمان مصاحبه علمی تکمیل ظرفیت دکتری 94 پیام نور.

آزمون کاردانی به کارشناسی | جزئیات ثبت نام قبول شدگان ...

namnak.com/20794-آزمون-کاردانی-به-کارشناسی.html

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اسامی پذیرفته شدگان “آزمون کاردانی به کارشناسی” 94 ... اسامی پذیرفته شدگان نهایی برای رشته های مختلف تحصیلی دوره های روزانه، نوبت دوم ...

ایسنا - سازمان سنجش

isna.ir/fa/tag/90e7ad9490217514703c8f612c29f4a6/سازمان%20سنجش

اسامی پذیرفته‌شدگان کاردانی به کارشناسی امروز اعلام می‌شود ..... پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 و همچنین فهرست اسامی ...

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی94 ...

1moshaver.ir/اسامی-پذیرفته-شدگان-نهایی-آزمون-کاردا/

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی.

آنا | انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ...

www.ana.ir › دانشگاه › آموزشی و پژوهشی

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ... به اطلاعیه این سازمان که از روز دوشنبه 20 مهر 94 بر روی سایت سازمان قرار داده ...

فردا؛ اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ...

otaghkhabar24.ir/news/15800

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعم از بدون‌ آزمون و با آزمون و همچنین فهرست اسامی معرفی شدگان ...

نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی 94-95 اعلام شد - ...

libarshad1388.blogsky.com/.../نتایج-نهایی-آزمون-کاردانی-به-کارشناسی...

حسین توکلی اظهار داشت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1394 اعم از رشته‌هایی که پذیرش با آزمون یا با ...

اعلام نتایج نهایی جواب آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 94

pixlove.blog.ir/.../اعلام-نتایج-نهایی-جواب-آزمون-کاردانی-به-کارشناسی-نا...

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اطلاعیه سازمان سنجش اموزش کشور درخصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی ... برداری سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح در آزمون کاردانی به کارشناسی ...تاريخ اعلام اسامي پذيرفته‌شـدگان نهايي رشته‌هاي بدون آزمون و ...

kaninet.ir/تاريخ-اعلام-اسامي-پذيرفته‌شـدگان-نها/

... اسامی پذیرفته‌شـدگان نهایی رشته‌های بدون آزمون و با آزمون کاردانی به کارشناسی ... برچسب : 93, 94, kaninet, kaninet.ir, www.kaninet.ir, آزمون, ازمون, اسامي, اعلام, با ...

زمان اعلام نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی 94 - 95 (ناپیوسته)

feedsara-rzb.wikipeda.ir/page-468255.html

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی سراسری 94-95 { زمان اعلام ... به محض اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی، لینک نتایج در همین صفحه ...

نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی 94اعلام نتایج نهایی جواب ...

nexx1music.blog.ir/.../اعلام-نتایج-نهایی-جواب-آزمون-کاردانی-به-کارشنا...

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان، به اطلاع می‌رساند اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ...

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی | اسامی

www.ghatreh.com/.../اعلام-اسامی-پذیرفته-شدگان-آزمون-کاردانی-کارشنا...

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1394 روز یکشنبه 29 ام شهریور ماه 94 اعلام می شود. - به گز.

اعلام نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا عصر ...

www.ilna.ir/.../306523-اعلام-نتایج-آزمون-کاردانی-به-کارشناسی-ناپیوس...

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی با بیان اینکه فهرست اسامی تعداد هزار و ۶۳۵ نفر پذیرفته شدگان چند ... نیمه متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 اعلام می‌شود، لازم ...

کاردانی به کارشناسی ناپیوسته - کانون فرهنگی آموزش

www.kanoon.ir/main/کاردانی%20به%20کارشناسی%20ناپیوسته

زمان اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ... آموزش کشور از ثبت‌نام 18 هزار و 112 داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 94 خبر داد.

کنکور-کاردانی-به-کارشناسی - کانون فرهنگی آموزش

www.kanoon.ir/main/کنکور-کاردانی-به-کارشناسی

ثبت‌نام برای شرکت در آزمون دوره کاردانی به دوره کارشناسی ناپیوسته 94 منحصرا ... فهرست اسامي پذيرفته شدگان آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته که به صورت ...

نتایج نهایی ازمون پذیرفته شدگان کاردانی به کارشناسی ...

www.finderblogs.ir/.../نتایج+نهایی+ازمون++پذیرفته+شدگان+کاردانی+...

*نتايج بدون آزمون اسامی پذيرفته‌شدگان آزمون دوره های کارداني به کارشناسي در روز ... آموزش عالی غیر دولتی- غیرانتفاعی در آزمون‌ كاردانی به كارشناسی ناپيوسته سال ..... مقتضی است پذيرفته شدگان از تاریخ 15/1/94 لغایت 19/1/94 با در دست داشتن ...

نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی سال 94 اعلام شد - اخبار ...

pnuna.com/1394/06/نتایج-آزمون-کاردانی-به-کارشناسی-سال-94.html

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نتایج آزمون کاردانی به کارشناسی سال 94 اعلام شد ... اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشـته های ...

اسامی پذیرفته‌شدگان کاردانی به کارشناسی 24 آذر اعلام می‌شود

www.modaresanesharif.ac.ir/اسامی-پذیرفته‌شدگان-کاردانی-به-کارشناس...

۲۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اسامی پذیرفته‌شدگان کاردانی به کارشناسی 24 آذر اعلام می‌شود ... تحصیلی کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 برای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش ... ø آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته پنجشنبه 23 مرداد برگزار می‌شود; ø اطلاعیه ...

نتایج نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 ...

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940628000367

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز کاردانی به کارشناسی ناپیوسته اعم از بدون‌ آزمون و با آزمون و همچنین فهرست اسامی معرفی شدگان ...

اعلام اسامی پذيرفته شدگان كاردانی به - آخرین اخبار ایران و جهان

www.zamoone.com/article/.../اعلام-اسامی-پذيرفته-شدگان-كاردانی-به-…

فهرست اسامي پذيرفته شدگان كارداني به كارشناسي ناپيوسته امشب 29 شهريور ساعت ... شده فهرست اسامي نهايي معرفي شدگان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته به ...

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی 94 - دلتنگی

deltangy.net/2015/09/21/اسامی-پذیرفته-شدگان-آزمون-کاردانی-به-ک/

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انتشار اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ناپیوسته1 روز پیش کشور اعلام نمود: اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های آزمون کاردانی به کارشناسی ...

اسامی پذیرفته شدگان ازمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 94

00060.ir/اسامی+پذیرفته+شدگان+ازمون+کاردانی+به+کارشناسی+ناپیو...

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۴ - سال 94 اسامی پذیرفته شدگان کنکور کاردانی به کارشناسی 94 اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به ...

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی مهر 94 ...

pixmodel.ir/اسامی-پذیرفته-شدگان-آزمون-کاردانی-به-ک/

۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی. سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت: اسامی پذیرفته شدگان در رشته های با آزمون، ...

اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی - اخبار ...

www.polimali.com/view-40367-اعلام%20اسامی%20پذیرفته%20شدگان...

۲۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ... کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴ روز یکشنبه ۲۹ ام شهریور ماه 94 اعلام می شود.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی 94 | دانلود ...

model2016-photo.ir/2015/.../اسامی-پذیرفته-شدگان-آزمون-کاردانی-به-ک...

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org/ کارنامه پذيرش آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1394 · اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره ...

اسامی پذیرفته شدگان ازمون کاردانی به کارشناسی 94

twr.ir/اسامی+پذیرفته+شدگان+ازمون+کاردانی+به+کارشناسی+94

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۴ - سال 94 زمان اعلام نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی 94 – 95 ... اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به ...

اعلام نتایج نهایی جواب آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته 94

pmc2015.rzb.ir/اعلام-نتایج-نهایی-جواب-آزمون-کاردانی-به-کارشناسی-ناپ...

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ضمن آرزوی موفقیت برای کلیه داوطلبان، به اطلاع می‌رساند اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های متمرکز آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ...

مهمترین اخبار تحصیلی کشور در سال 94 +7 آذرماه | استخدام

www.estekhtam.com/مهمترین-اخبار-تحصیلی-کشور-در-سال-94/

۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نظر سنجي از داوطلبان شرکت کننده در آزمون پذيرش متقاضيان پروانه كارآموزي وكالت ... در رابطه با تاريخ اعلام اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي تحصيلي مرحله تكميل ... پذيرش بر اساس سوابق تحصيلي در آزمون كارداني به كارشناسي ...اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی 94 | سایت ...

estekhdam.tehranpatogh.org/.../اسامی-پذیرفته-شدگان-آزمون-کاردانی-به...

۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اطلاعیه سازمان سنجش اموزش کشور درخصوص اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی رشته‌های … خاص آموزشکده نقشه برداری در آزمون کاردانی به کارشناسی ...

اعلام اسامی پذيرفته شدگان كاردانی به كارشناسی ناپيوسته

www.unp.ir/news/university/bachelor/16284

۳۰ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - فهرست اسامي پذيرفته شدگان كارداني به كارشناسي ناپيوسته امشب 29 شهريور ... شده فهرست اسامي نهايي معرفي شدگان آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته به همراه ... اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت نیمه متمرکز کنکور 94.

زمان انتشار اسامي پذيرفته‌شدگان آزمون کارشناسي ناپيوسته ...

afarineshdaily.ir/afarinesh/News.aspx?NID=149718

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش آفرينش، مشاور عالي سازمان سنجش آموزش کشور گفت: فهرست پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي آزمون کارداني به کارشناسي ناپيوسته سال 94 و ...

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ...

monitor.shafaqna.com/FA/IR/1942503

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 94 اعلام می شود. مشاور عالی سازمان سنجش از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های متمرکز ...

سازمان سنجش نتایج پذیرفته شدگان نیمه متمرکز کارشناسی ...

pnunews.com/4877/نتایج-پذیرفته-شدگان-نیمه-متمرکز/

۲۱ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سازمان سنجش آموزش کشور اسامی نهایی پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز ... اطلاعيـه‌ سازمان ‌سنجش ‌آموزش ‌كشور درخصوص اعلام اسامـي‌ معرفـي‌‌شدگان‌ ...

اسامی پذیرفته شدگان ازمون کاردانی به کارشناسی 94

page-authority.ir/اسامی+پذیرفته+شدگان+ازمون+کاردانی+به+کارشناسی...

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۴ - سال 94 زمان اعلام نتایج نهایی کاردانی به کارشناسی 94 – 95 ... (اسامی پذیرفته شدگان ازمون کاردانی به ...

نتایج پذيرش رشته‌هاي نيمه متمركز آزمون كارداني به كارشناسي ...

www.mehrnews.com/.../نتایج-پذيرش-رشته-هاي-نيمه-متمركز-آزمون-كارد...

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فهرست اسامي پذيرفته‌شدگان نهايي رشته‌هاي تحصيلي نيمه متمركز آزمون كارداني ... امين در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1393 اعلام شده است. ... مجاز به‌ ثبت‌نام‌ و شركت‌ در آزمون‌ كارداني‌ به‌ كارشناسي‌ناپيوسته‌ سال 94 نیستند.

کاردانی به کارشناسی سراسری - مرجع دانشگاهی کشور

unr.ir/کاردانی-به-کارشناسی-سراسری.html

آخرین اخبار آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد 94 و 95 , مشاوره کنکور دکتری , آخرین اخبار ... اسامی پذیرفته‌شدگان کاردانی به کارشناسی امروز اعلام میشود ... ۳۰ آبان ماه آخرین فرصت ثبت نام در پذیرش در رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی است.

برچسب ها - کارشناسی ناپیوسته - عصر ایران

www.asriran.com/fa/tag/1/کارشناسی%20ناپیوسته

ثبت نام کارشناسی ناپیوسته 94 خبر داد و گفت مهلت... در پذیرش دوره ... اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۴... کد خبر: ۴۱۸۰۳۳ ...

اسامی پذیرفته شدگان آزمون کاردانی به کارشناسی 94

mybestnews.mihanblog.com/post/2

۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام این خبر گفت: اسامی پذیرفته شدگان در رشته های با آزمون، بدون آزمون و همچنین معرفی شدگان چند برابر ...

 

 

 

 

 

 

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات