close
متخصص ارتودنسی

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی
جمعه 31 فروردین 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی

استخدام تامین اجتماعی در سال 94 (سوالات رایگان آزمون ۹۳ 

استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94

جدید ترین آگهی های استخدام در ادارات ، سازمانها 

استخدامی تامین اجتماعی۹۳/شرایط وعناوین رشته های موردنیاز

استخدامی تامین اجتماعی۹۳/شرایط وعناوین رشته های موردنیاز

سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می‌کند

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 18 دی

سوالات استخدامی تامین اجتماعی 94 با جواب

 

شرایط آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی | شرایط استخدام 

استخدام تامین اجتماعی ، استخدام تامین اجتماعی 94

استخدام تامین اجتماعی به صورت پیمانی نیروهای مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور از طریق آزمون انجام خواهد شد. جزئیات کامل ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی را در این خبر مشاهده می فرمائید.

تاریخ انتشار : 14 دی 1394
بازدید : 4,957 نفر

 

استخدام تامین اجتماعی

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال 1394 می رساندکه ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی: www.tamin.ir از روز شنبه مورخ 94/10/12 آغاز و لغایت روز جمعه مورخ 94/10/18 پایان می پذیرد. مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.
لذا کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمایند.
الف- شرایط عمومی استخدام:
1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
3- دارا بودن حداقل 20 سال سن تمام و حداکثر سن برابر مفاد مندرج در شرایط اختصاصی.
4-دارابودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر حداکثر تا تاریخ 94/10/18.
5- دارا بودن برگ پایان خدمت زیر پرچم و یا معافیت دائم برای آقایان حداکثر تا تاریخ (94/10/18).
6- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
7- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
8- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، باز خرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.
9- داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی سازمان تامین اجتماعی باشند.
ب- شرایط اختصاصی استخدام:
1- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز در عنوان شغلی مورد تقاضا براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در جدول شماره 1 در این آگهی می باشد.
2- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل داوطلبان به شرح ذیل تعیین می گردد:
1/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم با شرط معدل کل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 24 سال تمام.
2/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم در رشته تحصیلی بهیاری بدون شرط معدل و شرط سنی حداکثر 30 سال.
3/2- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 26 سال تمام.
4/2- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 28 سال تمام.
5/2- دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 30 سال تمام.
6/2- دارندگان مدرک تحصیلی دکتری (عمومی و تخصصی) با حداکثر 35 سال تمام.
تذکر: تاریخ 94/10/12 (اولین روز ثبت نام) ملاک محاسبه سن داوطلبان می باشد.
توضیح: مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد ملاک عمل خواهد بود.
تبصره 1- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، انجام خدمات قانونی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه سازمان، شرکت های ماموریتی و تکلیفی (بشرح مندرج در این آگهی)، کارگزاری های رسمی سازمان و نیروهای شاغل در رسته بهداشتی و درمانی بیمارستان های میلاد، البرز و سایر مراکز درمانی متعلق به سازمان که به صورت موسسه و یا هیات مدیره فعالیت می نمایند، با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال دال بر تائید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر سن مندرج در شرایط فوق مشروط به آن که از حداکثر 35 سال و برای رشته های دکتری 40 سال تمام تجاوز ننماید، اضافه می گردد. شایان ذکر است سایر سوابق پرداخت حق بیمه به هر طریقی خارج از موارد مذکور مشمول این بند نمی باشد.

شرکتهای ماموریتی و تکلیفی سازمان تامین اجتماعی به شرح ذیل می باشد:
1-موسسه املاک و مستغلات تامین اجتماعی 2- بانک رفاه کارگران 3- موسسه حسابرسی تامین اجتماعی 4- شرکت گروه هتل های هما 5- موسسه فرهنگی و هنری آهنگ آتیه 6- رفاه گستر 7-سرمایه گذاری تامین اجتماعی 8- شرکت بازرگانی بین المللی تامین اجتماعی 9- شرکت انتشارات علمی و فرهنگی 10- کار و تامین 11- گروه پزشکی حکمت 12- شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران 13- شرکت مشاور مدیریت و خدمات ماشینی تامین.
توضیح: با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی باشد و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان 5 سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح در مرحله مصاحبه به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی قابل افزایش خواهد بود، مشروط به اینکه مجموع سن داوطلب و مدت قابل افزایش طبق این بند از حداکثر شرط سنی 35 سال و برای رشته های دکتری (عمومی و تخصصی)40 سال تمام تجاوز ننماید.
تبصره 2 : فرزندان شاهد و فرزندان جانبازان و آزادگان از کارافتاده کلی که متقاضی استخدام (خارج از سهمیه ایثارگران) از طریق شرکت در آزمون استخدامی می باشند با سایر متقاضیان در شرایط یکسان رقابت خواهند نمود و صرفاً از شرط معافیت حداقل معدل و حداکثر سن بهره مند می گردند.
3- معافیت پزشکی خدمت زیر پرچم داوطلبان در صورت قبولی در آزمون استخدامی (کتبی، مصاحبه) صرفاً پس از تأیید واحد طب کار مدیریت های درمان استان ذیربط مبنی بر توانائی انجام امور مربوط در عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.
4- ارائه گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن در مورد فارغ التحصیلان رسته بهداشتی و درمانی و پزشکان به هنگام مصاحبه علمی الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم ارائه گواهی مذکور در زمان مقرر، قبولی متقاضی در آزمون کتبی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
5- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، شرکتهای دولتی و سازمانهای وابسته به دولت و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام انعقاد قرارداد و شروع بکار در سازمان الزامی می باشد.
6- متقاضیانی که به هنگام شروع بکار، دانشجو و یا دارای مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی شغل مورد تقاضا می باشند، در صورتی که پس از اشتغال بکار مدرک تحصیلی غیرمرتبط با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند امکان پذیرش و تطبیق مدرک مذکور در طول خدمت میسر نخواهد بود. ضمناً آن دسته از متقاضیانی که پس از اشتغال بکار در سازمان مدرک تحصیلی منطبق با شرایط احراز مشاغل سازمان ارائه نمایند، پذیرش مدرک موصوف پس از طی پنج سال خدمت در عنوان شغلی مورد تقاضای آزمون مربوطه مشروط به وجود ردیف بلاتصدی، رضایت از عملکرد و عدم نیاز استان به تامین نیروی جایگزین تا آزمون آتی با لحاظ قوانین و مقررات ذیربط سازمان امکانپذیر خواهد بود. شایان ذکراست مقطع تحصیلی متقاضیان صرفاً براساس مقاطع و رشته های تحصیلی مندرج در آگهی منتشره قابل قبول خواهد بود.
7- امتیاز بومی پس از کسب حدنصاب آزمون کتبی به متقاضیان بومی حسب مورد (شهرستان و توابع شهرستان / استان ) به شرح ذیل لحاظ می گردد:
1-7- بومی شهرستان و توابع شهرستان مورد تقاضا 25 امتیاز
2-7- بومی استان مورد تقاضا 15 امتیاز
داوطلب بومی به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از ویژگی های زیر باشد. ضمناً مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد. 
1- استان یا شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی با استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
2- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) که استان یا شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
3-داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
4- داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
5- پدر، مادر و یا همسر داوطلب حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان یا شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
تذکر: پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
6- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته سازمان از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
7- مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با رعایت اولویت امتیاز مکتسبه به میزان دو برابر ظرفیت استخدامی در عنوان شغلی مربوطه پس از کسر مجوزهای ایثارگران (موضوع سهمیه 5% ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران) صورت خواهد پذیرفت.
8- متقاضیان بابت خدمت در سازمان در قالب قراردادهای منعقده باستناد آئین نامه استخدامی سازمان باستثناء نیروهای شاغل براساس تبصره ماده (20) آئین نامه مذکور در مرحله مصاحبه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند شد.
9- حسب ماده21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران پنج درصد (5%) سهمیه استخدامی به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت اختصاص دارد.
تبصره 1: ثبت نام و شرکت در آزمون جهت رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان کمتر از یک سال اسارت الزامی بوده لیکن از شرط جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و معدل معاف می باشند.
تبصره 2 : رعایت مدرک تحصیلی متقاضیان از محل سهمیه 5% ایثارگران در رسته های بهداشتی و درمانی، فناوری اطلاعات، فنی و مهندسی، حقوقی و امورمالی برابر ضوابط طرح طبقه بندی مشاغل الزامی خواهد بود.
تبصره 3: رعایت شرط سنی، معدل، جنسیت، مقطع و مدرک تحصیلی و همچنین رعایت سایر شرایط مندرج در آگهی برای همسران و فرزندان رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه درجبهه جهت ثبت نام و شرکت در آزمون الزامی می باشد.
تبصره 4: بکارگیری نیروهای مشمول تبصره های (1) و (3) مشروط به ثبت نام و شرکت در آزمون حسب بالاترین نمرات فضلی بین ایثارگران مشمول و به میزان سهمیه تخصیصی براساس الویت امتیاز مکتسبه و احرازشرایط عمومی گزینش امکانپذیر خواهد بود.
تبصره 5: معافیت های مندرج در تبصره (1) این بند صرفاً به میزان 5% سهمیه موصوف بوده و پس از تعیین تکلیف سهمیه مذکور، سایر داوطلبان متقاضی استفاده از محل سهمیه یاد شده بعنوان متقاضی عادی تلقی و در خصوص آنان رعایت شرط جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و معدل الزامی خواهد بود.
تبصره 6: سهمیه استخدامی 25 درصد ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان دارای یک سال و بالای یکسال اسارت موضوع ماده (21) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران توسط بنیاد شـهید و امـور ایثارگران به این سازمان معرفی گردیده است .
تبصره 7: به استناد تبصره (2) قانون اصلاح بند "و" ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه و اصلاحیه بعدی آن خواهران و برادران شهداء معرفی شده از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران (علیرغم اینکه درسهمیه استخدامی 25% قرار دارند) بایستی در آزمون استخدامی شرکت و کلیه مقررات مندرج در آگهی استخدامی سازمان (اعم از سن، معدل، جنسیت، مدرک تحصیلی و...) را رعایت نمایند.
ج- مراحل ثبت نام :
- مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir 
– تکمیل فرم تقاضانامه الکترونیکی در سایت مذکور.
– ارسال عکس: داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی با مشخصات ذیل اسکن نموده و در قسمت مربوط بارگذاری نماید.
• عکس 4×3 که در سال جاری گرفته شده باشد.(عکس تمام رخ)
• عکس اسکن شده باید با فرمت jpg باشد.
• اندازه عکس اسکن شده باید حداقل 300×200 پیکسل و حداکثر 400×300 پیکسل باشد.
• تصویر داوطلب باید واضح ، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
• حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از 70 کیلو بایت بیشتر باشد.
• حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
• حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره 1: اسکن عکس از روی کارت های شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و...) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره 2: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره 3: درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات بوجود آمده در آزمون های قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که در کافی نت ثبت نام می کنند رخ داده است، تاکید می گردد چنانچه ثبت نام خود را توسط کافی نت ها انجام می دهید، علاوه بر کنترل اطلاعات ثبت نامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.
د – پرداخت وجه ثبت نام:
متقاضیان واجد شرایط، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از روز شنبه مورخ 94/10/12 لغایت روز جمعه مورخ 94/10/18 پس از مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی: www.tamin.ir نسبت به واریز مبلغ 500.000 ( پانصد هزار) ریال به عنوان هزینه ثبت نام به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.
توضیح 1: مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی شود و متقاضیان باید در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خودداری نمایند.
توضیح 2: ثبت نام زمانی تکمیل می گردد که مراحل با موفقیت انجام شده و کدپیگیری از طریق سیستم به متقاضی اعلام شود. (متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.)
توضیح 3: به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و هیچگونه مسئولیتی متوجه سازمان نخواهد بود و وجوه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نمی شود.
تذکر مهم: با توجه به اینکه مدارک متقاضیان پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون کتبی به میزان دو برابر مجوزهای استخدامی بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی درصورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچ گونه اعتراضی ندارد.
ه‍- زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون:
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 94/11/14 لغایت روز پنجشنبه مورخ 94/11/15 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی : www.tamin.ir خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 16/11/94 در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.
و- مواد آزمون عبارتند از:
* به هر یک از داوطلبان یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی حسب مورد داده خواهد شد.
آزمون عمومی :
1- ریاضیات و آمارمقدماتی 2- زبان انگلیسی 3- زبان و ادبیات فارسی 4- آشنایی مقدماتی با رایانه 5- معارف اسلامی 6- شناخت تامین اجتماعی 7- اطلاعات عمومی 8- استعداد و هوش.
* اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوال های معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، براساس مجموع تراز شده سایر سؤال های آزمون عمومی محاسبه خواهد شد.

آزمون تخصصی:
در مقاطع تحصیلی بالاتر از دیپلم (بجز عنوان شغلی بهیار)، علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی حسب مورد در عنوان شغلی مربوطه به شرح مفاد مندرج در جدول شماره 1 این آگهی انجام خواهد شد.
* تذکرات:
1- هر داوطلب با توجه به نوع مدرک تحصیلی و شهر مورد تقاضا منحصراٌ مجاز به انتخاب یک کدشغل محل از جدول شماره 2 مندرج در این آگهی خواهد بود.
2- آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) دارای حدنصاب بوده و به صورت چهارگزینهای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.
3- استخراج فهرست افراد دارای حدنصاب صرفاً بر اساس نتیجه آزمون کتبی خواهد بود. ضمناً امتیازات بومی و ... برای داوطلبانی اعمال خواهد گردید که حدنصاب لازم را کسب کرده باشند.
4- نمره کل داوطلب براساس میانگین وزنی با وزن حاصل از ضریب 1 برای نمره کل دروس عمومی و ضریب 3 برای نمره کل دروس اختصاصی محاسبه می شود. ضمناً نمره کل دروس عمومی براساس میانگین وزنی با ضریب 1 برای هر یک از این دروس محاسبه می شود.
5- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون هیچ گونه حق استخدامی ایجاد نمی کند.
6- داوطلبان در صورت قرار گرفتن در فهرست دو برابر مجوزهای استخدامی مکلفند مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک مورد نیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی سازمان تامین اجتماعی اعلام خواهد شد، ارائه نمایند.
7- جهت پزشکان متخصص صرفاً آزمون مصاحبه علمی برابر ضوابط ذیربط برگزار خواهد شد بنابراین، ثبت نام پزشکان متخصص حسب ضوابط و مجوزهای مندرج در این آگهی الزامی لیکن نیاز به شرکت در آزمون کتبی نمی باشد .
8- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، گزینش و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می شود.
* توضیحات:

آن دسته از متقاضیانی که در ردیف پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه قرار می گیرند می بایست نسبت به ارائه مدارک لازم حسب مورد برابر اعلام سازمان در موعد مقرر قبل از برگزاری مصاحبه علمی اقدام نمایند.

جدول شماره 1- فهرست عناوین شغلی و مدارک مورد نیاز و عناوین دروس اختصاصی فرمت PDF

جدول شماره 2- فهرست شغل محلهای آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی فرمت PDF 

 

 

 

استخدام تامین اجتماعی در سال 94 (سوالات رایگان آزمون ۹۳ + ...

www.e-estekhdam.com/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/

۱۰ ساعت پیش - به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، حسین توکلی در رابطه با آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون ...

استخدام سازمان تامین اجتماعی سال 94 | ایران استخدام

iranestekhdam.ir/استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی/

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، حسین توکلی در رابطه با آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون استخدام پیمانی ...

استخدام | جدید ترین آگهی های استخدام در ادارات ، سازمانها ...

www.estekhtam.com/

سوالات استخدامی تامین اجتماعی در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟ سوالات رایج در آزمون های استخدامی دریافت جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تامین اجتماعی صفحه اعتراض ...

شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 10/7/15

استخدامی تامین اجتماعی۹۳/شرایط وعناوین رشته های موردنیاز

kaninet.ir/استخدامي-تامين-اجتماعي93شرايط-وعناوين/

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان ثبت نام در استخدامی تامین اجتماعی می رساند که به .... ۱۰- مصاحبه استخدامی از داوطلبان در صورت احراز حدنصاب امتیاز آزمون کتبی و با ...

اطلاعيه سازمان تامين اجتماعي درباره شرايط و ضوابط

www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=2402

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اطلاعيه سازمان تامين اجتماعي درباره شرايط و ضوابط، تاريخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضي شركت در آزمون استخدامي سازمان تامين اجتماعي سال 1394 ... از طریق شرکت در آزمون استخدامی می‌باشند با سایر متقاضیان در شرایط یکسان ...

سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می‌کند

www.farsnews.com/printable.php?nn=13941009001528

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال‌ جاری خبر داد. به گزارش ...

سوالات استخدامی تامین اجتماعی 94 با جواب

sayeft68.blogfa.com/post/3

سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل کادر واحدهای بیمه ای و درمانی در سراسر کشور نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی 18 دی ...

www.akhtartest.ir/.../مهلت+ثبت+نام+در+آزمون+استخدامی+سازمان+تامین+ا...

مدير کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعي گفت: آزمون کتبی استخدام پیمانی این سازمان در تاریخ ۱۶بهمن ... دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی با پاسخ.

آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی - شفاف

shafaf.ir/fa/news/.../آخرین-مهلت-ثبت-نام-آزمون-استخدامی-تامین-اجتماعی

۱۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی تامین اجتماعی ... توانند از تاريخ 12/10/94 نهايت 18/10/94 با مراجعه به پايگاه اطلاع رسانی سازمان تامين اجتماعی ...

شرایط آزمون استخدام سازمان تامین اجتماعی | شرایط استخدام - قطره

www.ghatreh.com/news/.../شرایط-آزمون-استخدام-سازمان-تامین-اجتماعی

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شرایط استخدام در سازمان تامین اجتماعی دانلود نمونه سوالات آزمون استخدام سازمان تامین ... سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می کند

آگهی استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی دی 94

omidoarezo.com/tag/آگهی-استخدام-تامین-اجتماعی-با-آزمون-کتبی-دی-94

استخدام تامین اجتماعی رحیم اردلان اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی به منظور تکمیل کادر واحدهای بیمه ای و درمانی در سراسر کشور نیروی انسانی…

سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می‌کند

https://www.mizanonline.ir/fa/news/115769

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خبرگزاری میزان - معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال‌ جاری خبر داد.

سا موزیک | استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی سال 94 ...

download2413.saamusic.ir/page-21404.html

آزمون استخدامی تأمین اجتماعی سال 94 جهت دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی تأمین ... به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رحیم اردلان با اعلام این خبر .

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی | جستجو | linkahang

atuo-link.ir/list.php?key=استخدام+تامین+اجتماعی+با+آزمون+کتبی

کتاب نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی پرستاری تامين اجتماعي» شامل 1450 سوال تخصصی تستی و چهارگزینه ای آزمون استخدامی پرستاری تامين اجتماعي با ...

جزییات استخدام در سازمان تامین اجتماعی - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › اجتماعی

ایسنا: رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل کادر ... در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در تاریخ 16 بهمن ...

سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می‌کند

www.parsine.com/.../سازمان-تأمین-اجتماعی-با-برگزاری-آزمون-کتبی-اس...

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور در سال‌ جاری خبر داد.

نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی :: اخبار استخدام در ...

estekhtami.blog.ir/.../نتایج%20آزمون%20استخدامی%20سازمان%20تامین...

۲ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «نتایج آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی» ثبت شده است -

ائل | سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام ...

elpress.ir/news/34891

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می‌کند. معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز ...

جدول مواد+منابع ازمون کتبی استخدام سازمان تامین اجتماعی 94

tamin-test-94.mizbanblog.com/post/6

۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 1- هر داوطلب با توجه به نوع مدرك تحصيلي و شهر مورد تقاضا منحصراٌ مجاز به ... ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در سال ۱۳۹۴ ...

:::Noandish.com::: اعلام جزئیات استخدام در تامین اجتماعی

noandish.com/fa/news/36390/اعلام-جزئیات-استخدام-در-تامین-اجتماعی

۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدیرکل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی گفت: بر اساس آزمون استخدامی ... امور اداری سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا ...

آنا | ثبت‌نام 42 هزار نفر برای آزمون استخدامی تامین اجتماعی + ...

www.ana.ir › اجتماعی › جامعه

۱ روز پیش - حسین توکلی، مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا در مورد جزئیات آزمون استخدامی تامین ...

پلی نما- استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی

playnama.ir/news/9357/9

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی. استخدام تامین اجتماعی به صورت پیمانی نیروهای مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور از طریق آزمون انجام ...

سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می‌کند ...

arastabar.ir/news/20385

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ارس تبار:معاون اداری و مالی سازمان تأمین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی ... اردلان افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تأمین اجتماعی در تاریخ ...

ایرنا - مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی ...

www.irna.ir/fa/News/81904836/

۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شیراز- ایرنا- مدیرکل تامین اجتماعی فارس گفت: داوطلبان آزمون استخدام پیمانی این سازمان در سال 94 ... نباتی ادامه داد: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی 16 بهمن 1394 به صورت ... ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.ir

نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی سال ۹۴

tamin94.lineblog.ir/

انتشار شماره 971 نشریه بازارکار روز شنبه 5 دی ماه سال 94 با آگهی ها و اخبار جدید ... 400 سوال حسابداری مالی و دولتی مناسب آزمون استخدامی شهرداری + جواب تشریحی .

ثبت‌نام بیش از 41 هزار نفر در آزمون استخدامی سازمان تامین ...

www.salamatnews.com › نظام سلامت › بیمه و تامین اجتماعی

۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، حسین توکلی در رابطه با آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی اظهار کرد: با توجه به اینکه مهلت ثبت‌نام آزمون ...

رشته های موردنیاز استخدام تأمین اجتماعی 94 - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=رشته+های+موردنیاز+استخدام+تأمین+اجتماعی+94

اردلان افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تأمين اجتماعي در تاریخ 16 بهمن 1394 به صورت همزمان در سراسر کشور برگزار می شود. استخدام تامین اجتماعي با آزمون ...

مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی تأمین‌اجتماعی - بینانیوز

www.binanews.ir › استخدام ها

 رتبه: ۵ - ‏۱ رأی

وی داد: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تأمین‌اجتماعی چهارم مهر۱۳۹۳ به صورت همزمان ... داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون استخدام پیمانی سازمان تأمین اجتماعی می‌توانند از ...

استخدام در سازمان تامین اجتماعی - سایت خبری تحلیلی ...

www.tabnak.ir › اجتماعی › داخلی

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش مهر، رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به ... اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در ...

نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی تامین اجتماعی۳۹۵ با جواب

roman-anime.nedablog.ir/.../نمونه+سوالات+استخدامی+تامین+اجتماعی+تام...

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در ... تامین اجتماعی ۹۵ با جواب , نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۶ با جواب ...

نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی تامین اجتماعی۳۹۴ با جواب

roman-anime.nedablog.ir/.../نمونه+سوالات+استخدامی+تامین+اجتماعی+تام...

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در ... تامین اجتماعی ۹۵ با جواب , نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۶ با جواب ...

ثبت‌نام بیش از 41 هزارنفر در آزمون استخدامی تامین اجتماعی

www.nasimonline.ir/.../ثبت-نام-بیش-از-41-هزارنفر-در-آزمون-استخدامی-...

۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ثبت‌نام بیش از ۴۱ هزارنفر در آزمون استخدامی تامین اجتماعی، آزمون کتبی ۱۶ بهمن ... با استقرار ۳ واحد سیار در میادین فردوسی، انقلاب و ولیعصر ...

استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی

newfeeds.rozblog.com/post/.../استخدام-تامین-اجتماعی-با-آزمون-کتبی.ht...

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - استخدام تامین اجتماعی با آزمون کتبی استخدام تامین اجتماعی به صورت پیمانی نیروهای مورد نیاز واحدهای تابعه در سراسر کشور از طریق آزمون انجام…

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی پیمانی سازمان تأمین اجتماعی

tamin24.ir/fa/news/8580

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تأمین ۲۴/سید حسین حسینی آذرنوشان افزود: سازمان تأمین اجتماعی به منظور تکمیل ... مدیر کل امور اداری سازمان تأمین اجتماعی گفت: آزمون کتبی استخدام پیمانی این ... همسان‌سازی حقوق بازنشستگان با افزایش ۲۰ درصدی حقوق همراه شود.

زمان آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی 94

www.estekhdamnews.com/post/14014

۲۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام 41 هزارو 895 نفر در آزمون استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی خبر داد. حسین توکلی در گفت‌و‌گو با ...

نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی ۹۴ - استخدام جدید سازمان ...

dokhtartehrani.blogfa.com/post/1

اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در تاریخ ۱۶ ... اجتماعی تامین اجتماعی395 با جواب ,,نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعیبا جواب ...

استخدام در سازمان تامین اجتماعی - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/.../استخدام-در-سازمان-تامین-اجتماعی

۱۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز ... به گزارش جام جم آنلاین، رحیم اردلان با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین ... اردلان در ادامه افزود: آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در ...

سازمان تأمين اجتماعي با برگزاري آزمون کتبي استخدام مي‌کند

ahrarnews.ir/news/8158

۱۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش احرار خبر به نقل از روابط عمومي اداره‌کل تأمين اجتماعي آذربايجان شرقي، رحيم اردلان اظهار داشت: سازمان تأمين اجتماعي به منظور تکميل کادر ...

سازمان تأمین اجتماعی با برگزاری آزمون کتبی استخدام می کند ...

khabarfarsi.com/n/15362766

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی، رحیم اردلان اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی به ...

برای استخدام در سازمان تامین اجتماعی کلیک کنید - خبرآنلاین

khabaronline.ir/(X(1)S(w0zd21euexhnpuxpjrhuq4t1))/detail/.../problems

 

۱۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان تامین احتماعی اعلام شد. ... این سازمان مراجعه کرده و در صورت انطباق شرایط با مفاد آگهی منتشره، ثبت‌نام کنند.

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات