close
متخصص ارتودنسی

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟
جمعه 28 تیر 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟

درست است که جرم گیری دندان مینای ان را از بین می برد

نکاتی راجع به جرم گیری دندان

دندان ها با جرمگیری لق می شوند؟ 

جرم‌گیری؛ مینای دندان را از بین می‌برد؟

 

جرم دندان چگونه تشکیل می شود؟، جرم داندان، جرم گیری، عوارض 

جرم گیری دندان ، همه چیز در مورد جرم گیری دندان

باورهای متفاوتی دررابطه با جرم گیری دندان وجود دارد. برخی می گویند جرم گیری دندان راضعیف وحساس می کند و برخی دیگر معتقدند که جرمگیری دندان برای سلامت و زیبایی مفید است. بهتراست نظر متخصصان را بدانیم.

بازدید : 178 نفر

 

همه چیز درباره جرم گیری دندان و فواید و مضرات جرم گیری دندان

حتما شما هم شنیده اید که جرم گیری مضر است و دندان را از بین می برد؟ بهتراست قبل از اینکه کسی این باور را بپذیرد به این بیاندیشد که باقی ماندن جرم چقدر می تواند در نابودی سلامت و زیبایی دندان ها تاثیر گذار باشد.

عدم رعایت بهداشت دهان باعث ایجاد جرم دندانی و بیماری های دهان می شود و مشکلات ناشی از آن تاثیر بسیاری بر کیفیت زندگی افراد می گذارد و می تواند آنها را دچار گرفتاری و ناراحتی کند. درمان آن نیز معمولا نیازمند هزینه های گزاف، مواد و تجهیزات دندانپزشکی و نیروی انسانی است. بنابراین پیشگیری از این بیماری یکی از نیازهای جامعه است و داشتن اطلاعاتی در مورد عامل ایجاد کننده جرم دندانی می تواند بسیار موثر باشد.در محیط دهان، میکروارگانیسم های مختلفی وجود دارد. پس از صرف هر وعده غذایی، این میکروارگانیسم ها همراه با مواد قندی روی سطح دندان تجمع می کنند و باعث تشکیل لایه ای چسبنده و بی رنگ به نام پلاک میکروبی می شوند که به راحتی و با استفاده از مسواک و نخ دندان برداشته می شود. در صورتی که پلاک میکروبی به مدت طولانی روی سطح دندان باقی بماند و با رعایت بهداشت مناسب از سطح دندان برداشته نشود، تبدیل به لایه ای سخت با رنگ زرد قهوه ای به نام جرم دندانی می شود. جرم دندانی، سطحی زبر و خشن دارد و باعث تجمع میکروب ها روی سطح خود می شود. در اثر تجمع جرم و میکروب بر سطح دندان و در مجاورت لثه، لثه صورتی رنگ که نشانه ای از سلامت دهان است، تبدیل به لثه ای قرمز و ملتهب می شود. در صورت عدم پیگیری و درمان، لثه و استخوان اطراف دندان تحلیل می رود و در نهایت باعث لقی و از دست رفتن دندان می شود. بنابراین بهتر است افراد با مشاهده علایمی مانند التهاب و خونریزی از لثه، به دندانپزشک مراجعه کنند. 

جرم گیری دندان ، همه چیز در مورد جرم گیری دندان ، زیبایی دندان

همه چیز درباره جرم گیری دندان 

دندانپزشک ابتدا به بررسی های کلینیکی و رادیوگرافی می پردازد و در صورتی که بیماری در مراحل اولیه خود باشد، جرم گیری را توصیه می کند. انجام این کار بر عهده دندانپزشک یا افراد آموزش دیده تحت عنوان بهداشت کار دهان و دندان است که به وسیله دستگاه، جرم گیری می کنند. آنها با قلم های مخصوص، جرم های اطراف دندان را برمی دارند. در صورت انجام این کار در زمان مناسب، می توان از ایجاد و پیشرفت بیماری های لثه جلوگیری کرد.

جرم گیری دندان و فواید و مضرات جرم گیری دندان

جرم لثه را از بین می برد : در صورت بی توجهی به پیشگیری و درمان جرم دندان، جرم به بافت های عمقی لثه نفوذ کرده و در نهایت منجر به تحلیل لثه می شود. خیلی اوقات می شنویم که فرد می گوید دندانم سالم بود، ولی لق شد و افتاد که این موضوع مربوط به بافت نگهدارنده اطراف دندان می شود که جرم آن را از بین برده است.

جرم گیری دندان ضرر دارد ؟

بسیاری از افراد بر این باورند که جرم گیری برای دندان ضرر دارد و باعث ساییده شدن و ایجاد حساسیت دندانی می شود، حال آنکه جرم گیری در زمان مناسب، علاوه بر برداشتن جرم از سطح دندان و بهبود ظاهر افراد، به سلامت لثه نیز کمک می کند. البته گاهی جرم گیری می تواند عوارضی را نیز به همراه داشته باشد. وجود جرم دندانی باعث تحلیل لثه می شود. در اثر این تحلیل، فضایی بین دندان ها ایجاد می شود که توسط جرم دندانی پر می شود. پس از برداشت جرم های دندانی، این فضاها نمایان می شود و بیماران می گویند که جرم گیری باعث آسیب به لثه و ایجاد فاصله بین دندان هایشان شده است. در واقع این مشکلات از قبل وجود داشته، اما به خاطر وجود جرم های دندانی، قابل رویت نبوده است.

حساسیت دندان بعد از جرم گیری دندان گذراست :

لایه جرم دندانی، دندان را از تحریک های سرما و گرما حفظ می کند. با برداشتن جرم ها از سطح دندان، دندان در معرض سرما و گرما قرار می گیرد و به طور موقت دچار حساسیت دندان می شود. این حساسیت گذراست و پس از مدت کوتاهی از بین می رود. در ضمن استفاده از خمیردندان ضدحساسیت نیز می تواند به رفع سریعتر حساسیت پس از جرم گیری کمک کند.

 جرم گیری دندان ، زیبایی دندان ، سلامت دندان

فواید و مضرات جرم گیری دندان برای لثه و زیبایی دندان

نخ دندان و پیشگیری از جرم : چکاپ های منظم توسط دندانپزشک و استفاده از نخ دندان در جلوگیری از ایجاد جرم بسیار موثر است، ولی در جامعه ما استفاده از نخ دندان جا نیفتاده و از طرفی روش صحیح مسواک زدن مانع رسوب مواد معدنی در پای دندان ها می شود.

جرم گیری دندان به مینای دندان آسیب می زند ؟

این باور غلطی در جامعه است که جرم گیری به مینای دندان آسیب می رساند، زیرا با آمدن تجهیزات روز به بازار مانند تجهیزات آلتراسونیک صدمه ای به مینای دندان وارد نمی شود.

جرم گیری دندان ، فواید و عوارض جرم گیری دندان

 

 

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟ - نمناک

namnak.com/25690-جرم-گیری-دندان-را-از-بین-می-برد.html

حتما شما هم شنیده اید که جرم گیری مضر است و دندان را از بین می برد؟ بهتراست قبل از اینکه کسی این باور را بپذیرد به این بیاندیشد که باقی ماندن جرم چقدر می تواند ...

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟ | فيدگاه

feedgah.com/lastnews/160118/.../واقعا-جرم-گیری-دندان-را-از-بین-می-بر...

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟ باورهای متفاوتی دررابطه با جرم گیری دندان وجود دارد. برخی می گویند جرم گیری دندان راضعیف وحساس می کند و برخی دیگر ...

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟ | مجله اینترنتی قشم

www.qshm.ir/2016/01/18/واقعا-جرم-گیری-دندان-را-از-بین-می-برد؟/

۲ ساعت پیش - باورهای متفاوتی دررابطه با جرم گیری دندان وجود دارد. برخی می گویند جرم گیری دندان راضعیف وحساس می کند و برخی دیگر معتقدند که جرمگیری دندان ...

واقعا جرم گیری دندان را از بین می برد؟ - خبر ایرونی

iruni.ir/news/374042

حتما شما هم شنیده اید که جرم گیری مضر است و دندان را از بین می برد؟ بهتراست قبل از اینکه کسی این باور را بپذیرد به این بیاندیشد که باقی ماندن جرم چقدر می تواند ...

درست است که جرم گیری دندان مینای ان را از بین می برد

www.niksalehi.com/pezeshki/view/096377.php

ایا این درست است که جرم گیری دندان مینای ان را از بین می برد و در ضمن باعث می شود که دندان تند تند جرم بگیرد . سوال دیگر اینکه نمیدانم چرا هر وقت مسواک می زنم با ...

نکاتی راجع به جرم گیری دندان - بیتوته

www.beytoote.com/health/malady-remedy/tips-making-teeth.html

لثه بهداشت دهان ودندان سفید کردن دندان مسواك زدن جرمگیری جرم گيري دندان,آموزش مسواک زدن,جرم گیر دندان,جرم دندان, ... درمان نکردن جرم دندان بافت لثه را از بین می‌برد.

دندان ها با جرمگیری لق می شوند؟ - بیتوته

www.beytoote.com/health/malady-remedy/scaling-teeth2-loose.html

جرمگیری دندانها , بدرنگی دندان‌ها , مینای دندان , بوی بد دهان , پوسیدگی دندانها , لق شدن دندان‌ها , بهداشت دهان و ... بیشتر مردم فکر می‌کنند جرمگیری مینای دندان‌ها را از بین می‌برد و زمینه بروز پوسیدگی‌ را فراهم می‌کند .... جدیدترین گوشی سامسونگ/واقعا دیدنی.

جرم‌گیری؛ مینای دندان را از بین می‌برد؟ - بی باک نیـــوز

www.bibaknews.com/495772/گیری-مینای-دندان.html

۱۳ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جرم‌گیری؛ مینای دندان را از بین می‌برد؟ - یک متخصص دندانپزشکی اجتماعی با اشاره به برخی مباح-گیری-مینای-دندان.

جرم گیری دندان - آکاایران

www.akairan.com/health/tag/جرم%20گیری%20دندان/

جرم گیری دندان به روش سنتی,جرم گیری دندانها,جرم گیری دندان مضرات,جرمگیری دندان در ... درمان نکردن جرم دندان بافت لثه را از بین می‌برد با افزایش سن به دلیل عملکرد ...

جرم دندان چگونه تشکیل می شود؟، جرم داندان، جرم گیری، عوارض ...

www.akairan.com/health/bimari-behdasht/20149318301.html

جرم داندان، جرم گیری، عوارض جرم گیری، مضرات جرم گیری، درمان جرم دندان ... درمان نکردن جرم دندان بافت لثه را از بین می برد با افزایش سن به دلیل عملکرد دندان ها و ...

آیا جرم گیری پلاک برای مینای دندان ضرر دارد؟ | 3 صبح

www.3sobh.com/جرم-گیری-پلاک-دندان-لق-مینا-ضرر/

۱۰ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر بنا بر جرم گیری حذف جرم هاست چه آسیب هایی متوجه دندان ها خواهد شد؟ .... اگر جرم دندان درمان نشود، لثه را از بین می‌برد در صورت بی توجهی به پیشگیری و درمان جرم دندان، جرم ..... جوش شيرين از جمله مواد هميشه در دسترس و واقعاً مؤثر است.

پنج باور اشتباه در مورد بهداشت دندان - باور های اشتباه در مورد ...

www.khorafat3000.blogfa.com/post-2.aspx

بیشتر مردم تصور می کنند جرم گیری دندان موجب نازک شدن مینای دندان و پوسیدگی آن می شود اما در واقع، ... 3) دود سیگار و اسپری بی حسی درد دندان را از بین می برد!

جرم گیری کی و چرا - دکتر نورا سلیمانی.افت دهان.تنفس بدبو ...

robabnaz42.persianblog.ir/tag/جرم_گیری_کی_و_چرا

جرم ها به آسانی در بین دندان ها شکل می گیرند و استفاده از نخ دندان روش مناسبی می باشد.- دندان هایتان را هر روز، هر ... دانه های نمک زردی دندان هایتان را کاهش داده و از بین خواهد برد و دندان هایتان را سفید خواهد کرد.- .... برد(۱) » دندان‌هایی که واقعا تعویض می‌شوند(۱)

عوارض جرم گیری نکردن دندان ها را بدانید - سیمرغ

seemorgh.com › سلامت › دهان و دندان

۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ه‍.ش. - جرم‌های تشکیل شده بر روی دندان به مرور باعث آزردگی لثه شده و ... یک متخصص دندانپزشکی گفت: درمان نکردن جرم دندان بافت لثه را از بین می‌برد.

آیا جرم گیری به دندانها آسیب میزند؟ - دکتر سپهریان

drsepehrian.com › دانستنی های علمی

این سوال رایج بیماران ماست که «آیا جرم گیری به دندانها آسیب میزند؟» ویا «آیا جرم گیری مینای دندان را از بین میبرد؟» برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانیم که جرم ...

اتاق دندان و لثه - پزشکی امروز - بلاگفا

mohammad29.blogfa.com/cat-19.aspx

به طور مرتب دندان های تان را جرم گیری کنید و حداقل یک بار در سال سری به .... بنابر مطالعات انجام گرفته، این حرکت ساده، تا 50% بوی بد دهان را از بین می‌برد. ...... در نتیجه بسته‌تر شدن قوس فك بالا می‌شود كه در موارد شدیدتر واقعاً به زیبایی لطمه می‌زند.

دندان پزشکی | آشنایی با باورهای غلط درباره جرم گیری دندان ها ...

baelm.ir › پزشكي و سلامت ، آشنايي با روش هاي درمان بيماري ها

حساس شدن دندان‌ها می‌شود و در صورت بیمار در حین جرمگیری هیچ دردی را احساس نمی‌کند هر شش ماه ... بیشتر مردم فکر می‌کنند جرمگیری مینای دندان‌ها را از بین می‌برد و زمینه بروز پوسیدگی‌ را .... تلاش پدر و مادر برای زنده نگه داشتن نوزاد 5 ماهه | واقعا دیدنی.

چطور خیلی زود دندان های زرد و سیاه خود را سفید و زیبا کنیم؟

www.iranve.com › زیبایی › دندان

۱۷ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این ماده طبیعی همچنین برای کاهش جرم دندان و خوشبو کردن دهان کاربرد دارد. سلامت و ... جوش شیرین به کمک دانه های ریز خود کمک می کند که لکه های کدر کننده دندان ها از بین برود. در واقع ... حالا برای لکه های سیاه جوش شیرین با اب لیمو واقعا جواب میده. علیرضا در ... با جرم گیری از بین رفت اما ب مرور بازم تشکیل میشه.ب نظر ...

قبلی جرم گیری، بروساژ و سفید کردن دندان چه تفاوتی دارند؟

lib.cafekhalij.ir/.../جرم-گیری،-بروساژ-و-سفید-کردن-دندان-چه-تف.html

به گفته دکتر صادقی بیشتر مردم فکر می کنند جرمگیری مینای دندان ها را از بین می برد و زمینه بروز پوسیدگی را فراهم می کند در حالی که جرم دندان علاوه بر این که ...

دندانپزشکی زیبایی دکتر مهناز حسینی - بهداشت دهان ودندان

mahnaz971.blogfa.com/category/3/بهداشت-دهان-ودندان

داخل دهان شامل حلق، فك یا آرواره بالا، فك یا آرواره پایین و دندان ها می شود. ... مسواک زدن پس از خوردن صبحانه زمان لازم برای ترمیم مینای دندان را از بین می‌برد. ... پوسیدگی بین دندانی می تواند باعث گیر کردن مواد غذایی بین دندانها و بخصوص ... اگر واقعا مشکلی وجود داشته باشد درمان سریعتر عمر بیشتر دندان را تضمین می .... جرم گیری (3)

آبسه دندان - بلاگفا

www.dr-mehdi.blogfa.com/

اگر دچار مشکل دندان و دهان بودید: اگر مبتلا به تبخال، آفت، پوسیدگی دندان، تورم لثه ... مي‌دهد و ليزر را به آن مي‌تاباند، باكتري‌هاي پوسيدگي‌زاي دندان را مي‌كشد و از بين مي‌برد. .... به همين دليل يافتن راهي كه اضطراب بيمار دندانپزشكي را كاهش دهد واقعا مهم است. ...... برداشته نمي ‌شود و براي برداشت آن بايد جرم‌ گيري توسط دندانپزشك انجام شود.

جرم دندان - سوالات دندانپزشکی

dentalq.blogsky.com/1388/11/12/post-18/

جرم با مسواک زدن پاک نمی شود و با عمل جرم گیری توسط دندانپزشک برداشته می شود. ... این موضوع کاملا اشتباه است و با ریشه یابی علت این نوع افکار پی خواهیم برد که ... لثه ای که عقب نشینی کرده با جرم جایگزین میشود فضای خالی که بین دندانها در اثر .... سبز و عصاره انگور قرمز بر کاهش جرم دندان · واقعا معذرت میخوام از همه خوانندگانم ...

پرسش و پاسخ | وبسایت رسمی دکتر یاشیل احدی مقدم

yashil.info/faq/

۴ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - توضیح این که نا هنجاری قرار گیری دندان ها روی هم، می تواند به دلیل .... می خواستم بدانم چه روشی وجود دارد که این فاصله را از بین برد؟ ... واقعا خسته شدم اما دكترم اجازه این كار را نمی دهد. می ...... اگر فکر می کنید رنگ دندانتان از ابتدا زرد نبوده، ممکن است ناشی از جرم یا مواد رنگی باشد و با جرم گیری و بروساژ رفع خواهد شد.

دندان پزشکی نوین » دکتر نازیلا شریف زاده

drsharifzade.com/archives/category/دندان-پزشکی-نوین

بریج ثابت، دندانهای از دست رفته را که بین دندانهای دیگر هستند، جایگزین می سازد ..... با توجه به این اصل که اگر واقعا مشکلی وجود داشته باشد درمان سریعتر، عمر بیشتر دندان را .... ولی برخلاف تصور آنها،‌جرم گیری نه تنها برای دندان ضرری ندارد، بلکه با ... لثه و استخوان متصل می-کنند را نیز از بین می برد و لثه چسبنده به دندان شل شده ...

دهان و دندان - نودهشتیا

www.forum.98ia.com/t6034-4-print.html

جرم گیری این پلاک های دندانی را از بین می برد و دندان را صیقل می دهد تا باقی مانده ... جرم گیری علاوه بر این که دهان و دندان را سالم تر می کند، درخشش و سفیدی آنها را هم افزایش می دهد. ..... اگر شما واقعاً علاقهمند به داشتن یک لبخند زیبا و خیرهکننده هستید با ...

جرم ‌گيري دندان، دوستي به ظاهر دشمن - تبیان

m.tebyan.net/QuranIndex.aspx?pid=90727

۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ ه‍.ش. - ضرورت انجام جرم ‌گیری با توجه به مضرات تجمع میکروب ها و تشکیل پلاك ‌ها در دهان اجتناب ‌ناپذیر است، چرا كه جرم نه ‌تنها بافت لثه را از بین می ‌برد، ...

8 باور غلط درباره دندان‌ها - کیانا وحدتی

www.kianavahdati.com/documentView.aspx?type=46&id...

بیشتر مردم تصور می‌کنند جرم‌گیری دندان موجب نازک شدن مینای دندان و پوسیدگی آن می‌شود اما در ... دود سیگار و اسپری بی‌حسی درد دندان را از بین می‌برد! ... می‌کنید ولی در واقع این احساس گذرا است و با عصب کشی دندان‌تان درد آن واقعا بهبود پیدا می‌کند. 7.

دندان ها و چند نسخه خانگی برای سفید کردن آنها - نایس کلوب

www.nicecloob.com/Thread.aspx?id=759

بشر زمانی که دندان های خود را از دست می دهد و ناگزیر به دندان مصنوعی پناه می برد تازه افسوس می خورد که چرا قدر دندان های خود ... البته توجه داشتند که نان واقعاً بسوزد نه آنکه فقط تبدیل به زغال شود. ... البته جرم دندان را که از قبل تشکیل شده از بین نمی رود. این کاری است که دندانپزشک باید انجام دهد که اصطلاحاً به آن «جرم گیری» می گویند.

سفید کننده دندان

shopteeth-whitening.mihanblog.com/

واقعاً چه کسی آرزوی داشتن دندان‌هایی زیبا و درخشان را ندارد؟ ... یا از خمیردندان های سفیدکننده استفاده می کنید یا هرچند وقت یکبار نزد دندانپزشک می روید و جرم گیری می کنید. ... دانه های نمک، صیقل دهنده است و لایه زرد چسبیده روی دندان را از بین می برد.

درمان زردی دندان در 5 دقیقه - سایت تفریحی فان دون

www.fundoon.ir/darman-zardi-dandan-dar-5-daghigheh/

۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - درمان زردی دندان در 5 دقیقه بله تعجب نکنید گردو خاصیت های بسیار زیادی ... من خودم هر موقع پوست گردو گیر میارم این کار رو میکنم یعنی واقعا معجزه میکنه. ... از بین می برد و اگر به صورت مستمر و با برنامه این روش را انجام دهید جرم های ... سلام اگر جسم دندان زرد باشه وبا جرم گیری هم سفید نشه، با پوست گردو سفید میشه.

مینای دندان بایگانی - بهترین ها

mededu13.ir/label/مینای-دندان

بیشتر مردم فکر می‌کنند جرمگیری مینای دندان‌ها را از بین می‌برد و زمینه بروز پوسیدگی‌ ... دندان‌ها را از بین می‌برد، اما این نوع جرمگیری سطحی و مناسب افرادی است که جرم دندانی زیادی ندارند. ..... این ماده واقعاً خطرناک است یا این فقط یک اقدام احتیاطی است؟

نت برگ جرمگیری دندان با 65% تخفیف در تهران

netbarg.com/.../تجربه-لبخندی-زیباتر-با-دندان-های-سفید-با-65-تخفی...

جرم گیری، بروساژ و پالیش دندان ها تحت نظر دکتر صدیقه مؤیدی متخصص ترمیم و ... است، چرا كه جرم نه ‌تنها بافت لثه را از بین می‌برد، بلکه موجب پوسیدگی دندان هم می‌‌شود. .... سلام و خسته نباشید دیروز از نت برگ نار استفاده کردم واقعا عالی و بی نظیر ...

[DOC]باورهای غلط درباره سلامت دندان ها

www.agri-kashan.ir/.../باورهای%20غلط%20درباره%20سلامت%20دندان%2...

... زیاد بخورید دندان تان كرم می گذارد، یا جرم گیری مینای دندان تان را از بین می برد و ... به هنگام جرم گیری این لایه برداشته می شود و حساسیت به سرما وگرم در دندان ها رخ می ... واقع این احساس گذرا است و با عصب كشی دندان تان درد آن واقعا بهبود پیدا می كند.

دندان پزشكی : پزشکان ایران

www.pezeshkan.org/?cat=15&paged=2

۲ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جرم‌گیری هم می‌تواند راه دیگری برای از بین بردن رنگ دندان‌ها باشد. ..... باکتریایی دندان را به طور کامل از بین می‌برد و مثل یک مسواک طبیعی عمل می‌کند. ..... این متخصص عنوان کرد: تنها ۵ درصد موارد واقعا غیر قابل بازگشت هستند و آن در ...

دندانپزشکی

irdentist.blogfa.com/

دندان‌پزشكي، تاريخي به قدمت پوسيدگي دندان دارد، يعني تاريخي به قدمت تاريخ بشر. ... این میوه بوی بد دهان را از بین می برد و به شما دهانی خوشبو می بخشد و همین طور باعث شادابی پوست تان می شود. ... آیا خمیر دندان واقعا جرم را می گیرد؟ ... مسواک و خمیردندان حذف نمی شود و برای برداشت آن حتما باید جرم گیری توسط دندانپزشک انجام شود.

هشت باور غلط درباره دندان ها که باید بدانید - آنچه باید بدانیم ...

masoud0098.rasekhoonblog.com/show/182129/

۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - بیشتر مردم تصور می كنند جرم گیری دندان موجب نازك شدن مینای دندان و پوسیدگی آن می ... دود سیگار و اسپری بی حسی درد دندان را از بین می برد! ... ولی در واقع این احساس گذرا است و با عصب کشی دندان تان درد آن واقعا بهبود پیدا می کند.

یک روش معجزه آسا و سریع برای سفید کردن دندانها - مردمان

www.mardoman.net/health/teethwhitenhome/

۲۶ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - می توانید با موادی که احتمالاً هم اکنون در جعبه داروها و کابینت آشپزخانه تان موجود است ... سایز سینه در خانمها: آیا واقعاً اهمیت دارد؟ ... فک کنم با هم مخلوطشون کنی منفجر شن اینا چیه بابا صد درصد باعث از بین بردن مینای دندان میشه ...... برده میشه با برای جرم گیری ته کتری هستش ولی فکرنکنم برای دندون بکار برد بشه ...

جرم دندان - شمسه

salam98.ir/tag/جرم-دندان/

برخی از مواد غذایی تاثیر بدی روی دندان ها می گذارند و برخی دیگر نه تنها مضر نیستند، بلکه به بهبود و حفظ ... اگر دندانتان را جرم‌گیری نکنید.. 0 ... درمان نکردن جرم دندان بافت لثه را از بین می‌برد با افزایش سن به دلیل عملکرد دندان‌ها و صدماتی که ممکن است در طول ... آخرین خبرها از سریال پایتخت 4 · آیا کفش پاشنه بلند واقعاً ضرر داره؟

سفیدکننده های طبیعی دندان - شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/212771/سفیدکننده-های-طبیعی-دندان

۱۰ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - بله، خوراکی ها زیر را میل و دندان های خود را سفید کنید. ... احتمالا یا از خمیردندان های سفیدکننده استفاده می کنید یا هرچند وقت یکبار نزد دندانپزشک می روید و جرم گیری می کنید. ... این گفته واقعا علمی و تایید شده است. ... بلکه برعکس، همه لکه های و جرم روی دندان ها را نیز از بین می برد و باعث سفیدی دندان می شود.

دهـــان و دنــــدان [آرشيو] - P30World Forums - انجمن های ...

forum.p30world.com › ... › موضوعات علمی › پرسش و پاسخ پزشكي

۱۵ فروردین ۱۳۸۷ ه‍.ش. - 100+پست - ‏99 نویسنده

از بین رفتن این لکه ها زمان بیشتری می برد. ... از بین بردن این نوع لکه ها با جرم گیری خیلی راحت و سریع انجام می گیرد و بین 1 تا 6 هفته ... عوارض جانبی جرم گیری دندان ... مگر این که واقعا تحمل وضعیت موجود واسشون مشکل باشه. 

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات