close
متخصص ارتودنسی

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری
پنجشنبه 06 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری

8 مشکل رایج برای خوابیدن در دوران بارداری+ راه ‌حل 

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری

مشکلات رایج خواب در دوران بارداری و راه حل آنها

 

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری

خوابیدن در بارداری ، مشکلات خوابیدن در بارداری

در دوران بارداری، مجموعه ای از مشکل ها ممکن است خواب مادر را مختل کرده و زمان استراحت مطلوب را از وی سلب کند.برخی از روشها می توانند به خوابیدن کافی و راحت مادران باردار کمک کنند.

موانع خوابیدن در بارداری

هنگامی که شما باردار هستید تغییرات عمده ای در بدن شما رخ میدهد و این تغییرات نهایتا منجر به بد خوابیدن و یا نداشتن خواب کافی در بارداری شده و مجبور باشید برخی عادات را ترک کنید. برخی از این تغییرات که در دوران بارداری اتفاق می افتند عبارتند از :

بزرگ شدن محوطه شکمی

درد پشت و کمر

سوزش معده

گرفتگی بینی

بی خوابی

در این مطلب چند ترفند برای غلبه به رایج ترین مشکلات خواب در دوران بارداری وجود دارد. 
شما انتظار دارید که با شروع دوران بارداری از خواب محروم شوید، اما شانس اینجاست که تا وقتی بچه به دنیا نیامده نباید انتظارش را داشته باشید. خوب خوابیدن در دوران بارداری به اندازه مادر شدن سخت است. در واقع طبق مطالعهای در سال 2014، هر سه زن از چهار زن به مشکل خواب در دوران بارداری بر میخورد. با همه اتفاقاتی که در بدن و مغز شما میافتد، تعجبی نیست که داشتن خواب شبانه عمیق، سخت خواهد بود. اما چیزهایی وجود دارد که میتوانید برایش انجام دهید. در اینجا چند مورد از شرایط برهم زننده خواب و ترفندهایی برای غلبه بر آنها را خواهید خواند.

خوابیدن در دوران بارداری ، مشکلات خوابیدن در بارداری ، راه حل خوابیدن در بارداری


1. دوباره دستشویی... (معمولا در سه ماه اول و سوم بارداری )
دلیل: پروژسترون افزایش یافته در بدن شما میتواند به معنی پریدن از رختخواب و رساندن سریع و مکررتان به دستشویی در شبانه و روز باشد. به علاوه، کلیههای شما باید تا 50 درصد خون بیشتری نسبت به همیشه تصفیه کند که این به معنی ادرار بیشتر هم هست ( شما اساسا جای دو نفر ادرار میکنید). در سه ماه سوم بارداری، رحم بزرگ شده شما، به مثانهتان فشار میآورد و ضرورت ادرار کردن شما را افزایش میدهد. 

راه حل: در طول روز آب زیادی بنوشید، اما دو ساعت قبل از خواب آب خوردنتان را متوقف کنید. یک چراغ خواب داخل دستشویی روشن بگذارید (یا یک سوییچ دیمر ساده نصب کنید). زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را سخت می کند. 

2. درد، کوفتگی و ناراحتی کلی (در طول دوران بارداری به خصوص سه ماه دوم و سوم)
دلیل: بعضی از مشکلات خواب در طول بارداری فقط بدخوابی نیست. کسانی که عادت به خوابیدن روی شکم دارند فهمیدهاند که نمیتوانند در حالی که توپ بسکتبال زیرشان است بخوابند. در همین حال، کسانی که به پشت میخوابند باید به دنبال روشی جدید برای چرت زدن باشند، چون خوابیدن به پشت بعد از سه ماه اول بارداری توصیه نمیشود. 
وقتی صاف به پشتتان دراز میکشید، وزن رحم رشد کردهتان روی رگی به نام ونا کاوا (رگ اصلی که خون را از قسمت پایین بدن با قلب حمل میکند) میافتد و در جریان خون خلل ایجاد میکند. وزن کودک در حال رشدتان و هورمونهای در حال تغییرتان دست در دست یکدیگر میدهند تا ماهیچهها و رباطهایتان را ضعیف کنند. 

راه حل: به بغل خوابیدن، ترجیحا به سمت چپ، کار را برای سیستم جریان خون شما راحتتر میکند و برای کودکتان نیز بیخطرتر است. اگر قبلا عادت به این حالت نداشتهاید، شاید وقتی خوابتان برد، کارتان کمی سخت شود. بالشتها دوستان شما هستند: بین زانویتان، زیر شکم، پشت کمر و هر جایی که احساس راحتی میکنید بالشت بگذارید. 

3. گرفتگی پا (معمولا در نیمه دوم بارداری )

دلیل:  هیچ کس کاملا درباره اینکه چه چیزی باعث این اسپاسمهای دردناک در ماهیچه های پا میشود مطمئن نیست، اما ممکن است تراکم رگهای خونی در پاها و خستگی به خاطر وزن اضافی بارداری باشد. اگرچه ممکن است گرفتگی پا را در طول روز تجربه کنید، اما این گرفتگیها معمولا در شب رایج تر یا حداقل قابل توجه تر هستند. 

راه حل: تئوری گرفتگی پا را به کمبود میزان کلسیم و منیزیم ربط می دهد، پس بالا بردن مصرف این مواد معدنی در رژیم غذایی میتواند کمک کند (حتما قبل از مصرف هرگونه مکمل با دکترتان مشورت کنید). آب زیادی بنوشید، پاهایتان را در طول روز بکشید و ساپورت سفت بپوشید. 

وقتی دچار گرفتگی میشوید، سعی کنید پاهایتان را صاف کنید و سپس آرام روی پایتان را بچرخانید و تیز کنید. یا سعی کنید روی یک سطح سُر بایستید. اگر این روشها موقتا جواب نداد، مهم است که با دکترتان درمیان بگذارید. (اگرچه نادر است، اما ممکن است گرفتگی شما لخته شدن خون باشد). 

4. سندرم پاهای بی قرار (آر ال اس) 
دلیل:  در حالی که متخصصان دقیقا مطمئن نیستند که چه چیزی باعث این سندرم می شود، تقریبا 15 درصد زنان باردار از این شرایط عجیب در سه ماه سوم بارداریشان رنج میبرند. اگر این سندرم را داشته باشید، هر بار که بخواهید پاهایتان را تکان دهید، احساس خواب رفتگی و گز گز و سوزش در پاهایتان خواهید داشت.

خوابیدن در دوران بارداری ، راه حل خوابیدن در بارداری ، تغییرات دوران بارداری


راه حل: از آنجایی که آر.ال.اس به کمبود آهن بدن ربط دارد، اگر از آن رنج میبرید، ممکن است دکترتان برایتان آزمایش بنویسد و اگر میزان آهنتان پایین باشد، به شما مکمل یا غذاهایی را توصیه کند که دارای این مواد مغذی باشند. ورزش روزانه هم میتواند کمک کند. خودداری از مصرف کافیین هم ایده خوبی برای خوابی آرام است، اما اگر آر.ال.اس داشته باشید تاثیرگذارتر خواهد بود. 

5. سوزش معده ( همیشگی )
دلیل:  شما می توانید از هورمونهای بارداری به خاطر این حس دردناک تشکر کنید که ماهیچهها را آرام میکند و اسید معده را همانجا که باید باشد نگه میدارد؛ داخل معده. شما ممکن است سوزش معده را در هر ساعتی از روز تجربه کنید، اما شب هنگام و وقتی دراز میکشید بدتر میشود. 

راه حل: میتوانید از روشهای آرام کردن سوزش معده استفاده کنید و اگر دکترتان برایتان نسخه نوشت پمپ پروتون مصرف کنید. 

6. گرفتگی بینی ( همیشگی )
دلیل:  میزان استروژن بالا، حجم خون را در هر کجا افزایش میدهد؛ از جمله غشای بینی که باعث تورم و گرفتگی دائمیاش میشود. 

راه حل: خوابیدن سر بالا و اسپریهای مخصوص بینی کمک میکنند. اگر این روشها جواب نداد، با دکترتان درباره روشهای دیگر مشورت کنید. 

7. خروپف و نفس گرفتگی در خواب ( همیشگی )
دلیل: میتوانید بینی همیشه گرفتهتان را سرزنش کنید (که به خاطر افزایش هورمون ااین حالت پیش میآید)؛ افزایش زیاد وزن هم می تواند مشکل را بدتر کند. خروپف بیشتر از اینکه برای خودتان بد باشد، برای همسرتان آزاردهنده است. گاهی اوقات این شکل نفس کشیدن با آپنه هم مشاهده شده است، یعنی راه تنفسی شما برای لحظه ای بسته و نفستان متوقف میشود.

راه حل: از آنجایی که ممکن است آپنه به فشار خون بالا و دیابت بارداری هم ربط داشته باشد،، حتما این مشکل را با دکترتان درمیان بگذارید. 

8. بیخوابی ( همیشگی )

دلیل: اضطراب، هورمونها و هر کدام از مشکلات هنگام خواب میتوانند در بیخوابی هنگام بارداری دخیل باشند.(یعنی ناتوانی در به خواب رفتن یا خواب ماندن) . این مشکل اگر درمان نشود، رایجترین و خسته کنندهترین مشکل است و ممکن است باعثافسردگی پس از زایمان شود. 
راه حل: بهداشت خواب خوب را تمرین کنید، اما اگر هنوزهم مشکل خوابیدن دارید، حتما از دکترتان کمک بخواهید. 

راه حلهای خوابی سالم 

این ترفندهای خواب سالم را میتوان برای خیلی از برهم زنندههای خواب اعمال کرد، بنابراین آنها را امتحان کنید تا ببینید آیا به شما کمکی میکنند. شما حتما باید هر مشکلی که برای خوابیدن دارید هم با دکترتان در میان بگذارید که پیشنهاد راهحلهای بیشتر و حتی داروهایی که در دوران بارداری بیخطرند هم بدهد. 
بعد ازظهرها از مصرف کافئین به هر شکلی خودداری کنید (پس شککلاتتان را زمین بگذارید). 
شبها از شکر دوری کنید چون وقتی فقط کمی انرژی میخواهید، به شما انرژی مضاعفی میدهد و میزان قند خونتان را بالا میبرد. 
روزی هشت لیوان آب یا مایعات بنوشید، اما شبها متوقفش کنید. وقتی تشنه هستید آب بنوشید، اما همیشه کمی آب کنار تختتان بگذارید. 
هر روز ورزش کنید، اما فقط صبح زود (اگر نزدیک به زمان خوابتان باشد ممکن است خوابتان را خراب کند، چون ورزش کردن انرژیزاست). 
قبل از نیمه شب رفتن سر یخچال برای غلبه بر گرسنگی را با یک میان وعده سبک طی کنید. میان وعدههایی مثل پروتئین و کربوهیدرات (پنیر و مافین با آرد گندم). شیر گرم یا چای بیکافئین را هم امتحان کنید. (واقعا تاثیرگذار است! فقط از خوردن شکلات به خاطر کافئینش خودداری کنید). 
درست قبل از خواب دوش آب گرم بگیرید. این کار آرامبخش به شما کمک میکند زودتر به رویا فرو روید. 
لای پنجره را تا زمانی که هوا مطلوب است (برای زنان باردار معمولا هر دمایی از 65 درجه به پایین) باز بگذارید. هوای تازه میتواند باعث خواب آلودگی شود. اگر هوا مناسب نیست، اتاق را خنک نگه دارید . 
کمی تمرین آرامش کنید؛ تجسم فکری، تنفس، مراقبه، یوگا و حتی آواز خواندن و بیشک گوسفند شمردن میتواند به شما کمک کند. بک نواختی پرش این موجودات کوچک از فنسها واقعا آرامبخش است.

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری 

 

 

 8 مشکل رایج برای خوابیدن در دوران بارداری+ راه ‌حل - سلامت نیوز

www.salamatnews.com › خانواده › بارداری

۳ روز پیش - 8 مشکل رایج برای خوابیدن در دوران بارداری+ راه ‌حل ... در اینجا چند ترفند برای غلبه به رایج‌ترین مشکلات خواب در دوران بارداری وجود دارد. ... زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را سخت می کند. 2.

راهکارهايي براي راحت خوابيدن در دوران بارداري - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/bardari/asleep1-pregnancy.html

بی خوابی در دوران بارداری بارداری خوابیدن در بارداری, مراقبت های دوران بارداری,طرز ... مشکل ‌هاي جسمي که در دوران بارداري، خواب را مختل مي ‌کنند نيز عبارت هستند از: ... سعي مي کنم به ترتيب راههاي مقابله با هر يک از مشکلات بالا را برايتان بازگو کنم.

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری

chabaharchat.in/2016/01/.../روش-غلبه-بر-مشکلات-خوابیدن-در-دوران-با...

۱۰ دقیقه پیش - در دوران بارداری، مجموعه ای از مشکل ها ممکن است خواب مادر را مختل کرده و زمان استراحت مطلوب را از وی سلب کند.برخی از روشها می توانند به خوابیدن کافی ...

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری | فيدگاه

feedgah.com/lastnews/.../روش-غلبه-بر-مشکلات-خوابیدن-در-دوران-بارد/

۲ ساعت پیش - روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری در دوران بارداری، مجموعه ای از مشکل ها ممکن است خواب مادر را مختل کرده و زمان استراحت مطلوب را از وی سلب ...

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری | News File

newsfile.ir/news/روش+غلبه+بر+مشکلات+خوابیدن+در+دوران+بارداری

در دوران بارداری، مجموعه ای از مشکل ها ممکن است خواب مادر را مختل کرده و زمان استراحت مطلوب را از وی سلب کند.برخی از روشها می توانند به خوابیدن کافی و راحت مادران بارد.

مشکلات رایج خواب در دوران بارداری و راه حل آنها - شفاف

shafaf.ir/fa/news/.../مشکلات-رایج-خواب-در-دوران-بارداری-و-راه-حل-آنها

۳ روز پیش - خوب خوابیدن در دوران بارداری به اندازه مادر شدن سخت است. ... در اینجا چند مورد از شرایط برهم زننده خواب و ترفندهایی برای غلبه بر آنها را خواهید خواند. ... زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را سخت می ...

اعتدال - راه‌های غلبه بر بی خوابی در دوران بارداری

enews.etedaal.ir/news/id/883896

۱۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - راه‌های غلبه بر بی خوابی در دوران بارداری ... به گزارش سلامت نیوز از این رو اگر باردار هستید، آگاهی از مشکلات خواب و راه‌های حل آنها و در کل دانستن این ...

تماس با ما

khabarontime.ir/news/.../روش-غلبه-بر-مشکلات-خوابیدن-در-دوران-باردار...

خبر-آنتایم-img-align=-left-hspace=-5-width=-120-src=-http-files.namnak.com-users-sf-aup-9410-500.jpg- ...

روش غلبه بر مشکلات خوابیدن در دوران بارداری | وطن

vatann.com › عمومي

۱ ساعت پیش - در دوران بارداری، مجموعه ای از مشکل ها ممکن است خواب مادر را مختل کرده و زمان استراحت مطلوب را از وی سلب کند.برخی از روشها می توانند به خوابیدن کافی ...

ستاره ها - راه‌های غلبه بر بی خوابی در دوران بارداری

www.setarehnews.ir/fa/doc/news/55550/

۱۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خواب و آن هم خواب با کیفیت در دوران بارداری از اهمیت زیادی برخوردار است. ... تکرر ادرار: برای بسیاری از زنان باردار این مشکل که انگار همیشه مجبور ...

بی خوابی های دوران بارداری

twr.ir/+بی+خوابی+های+دوران+بارداری

بی خوابی دوران بارداری ، علل و راه های درمان برخی مشکلات در بارداری باعث بی خوابی می گردند، از قبیل: کمردرد، درد سیاتیک، درد مچ دست و یا ... درمان بی‌خوابی‌های دوران ...

چگونه بر افسردگی در دوران بارداری غلبه کنیم - نیک صالحی

www.niksalehi.com/new/archives/180684.php

چگونه بر افسردگی در دوران بارداری غلبه کنیم. ... روش جدید رویش موی طبیعی بدون نیاز به کاشت مو! ... می‌شوند، بنابراین باید این مشکل با استفاده از تکنیک‌های گوناگون به طور موثر درمان و مدیریت شود. ..... توصیه یی برای مشکل بی خوابی افزایش سن ...

بی خوابی در دوران حاملگی

00060.ir/+بی+خوابی+در+دوران+حاملگی

۲۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - علل بی خوابی در بارداری - beytoote.com بي‌خوابي در زمان حاملگي - beytoote.com علل و رفع بی خوابی در بارداری - پارسه گرد مشکل کم خوابی در دوران بارداری بی خوابی در ... بی‌خوابی دوران بارداری و راه‌های غلبه بر آن (بی خوابی در دوران حاملگی) ... اگر مشکلی ندارید این روش آفریقای جنوبی فرانسه جام جهانی دانشجویان ...

تقویم بانوان - راه‌هاي غلبه بر بي خوابي در دوران بارداري

ladiescalendar.ir/ShowNews.aspx?ID=a864bf7b-2c4f-4062-a80a...

۱۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - راه‌هاي غلبه بر بي خوابي در دوران بارداري ... از اين رو اگر باردار هستيد، آگاهي از مشكلات خواب و راه‌هاي حل آنها و در كل دانستن اين نكته كه چگونه «خوب» ...

خوابیدن به پشت در طول دوران بارداری - پارسه گرد

www.parsegard.com/childchildcare/خوابیدن-به-پشت-در-طول-دور.html

توصیه مشاور: بهترین حالت خوابیدن برای مادر باردار خوابیدن به پهلوی چپ می ... سلام امروز وارد 17 هفته شدم قبل از بارداری عفونت شدید داشتم و درمان کردم ولی ... سلام من هفته14هستم ولی نمیتونم عادت به پشت خوابیدن رو ترک کنم واسه جنین مشکل داره?

توصیه هایی برای غلبه بر بی خوابی در دوران بارداری - تی نیوز

tnews.ir/news/081950119291.html

۲۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - توصیه هایی برای غلبه بر بی خوابی در دوران بارداری. ... تکرر ادرار: برای بسیاری از زنان باردار این مشکل که انگار همیشه مجبور به ادرار کردن هستند شایع است. بسیاری از آنها هر دو یا سه ساعت از .... روش هایی برای بهبود کیفیت اسپرم.

مشكلات شايع دوران بارداري و درمان آنها - دانشگاه علوم پزشكي مشهد

www.mums.ac.ir/health/fa/i_subjects,11

مشكلات شايع دوران بارداري و درمان آنها دانشگاه علوم پزشكي مشهد ، ايران. ... مدت طولاني 3-خوابيدن به پهلو 4-وقتي احساس غش داشتيد نشسته و سر را بين زانوها قرار دهيد ... چرخشي ماساژ دهيد 2- استفاده از كرم و لوسيون براي پوستهاي خشك 3-گرفتن روش گرم

بهترین روشهای خوابیدن برای خانمهای حامله-پرشین پرشیا

www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=13621...69...

بهترین روشهای خوابیدن برای خانمهای حامله, ... هر دوی این وضعیت ها در زمان حاملگی مشکل ایجاد می کند. ... ترجمه شده و نمیتواند جایگزین درمان طبی که باید توسط پزشک متخصص انجام شود گردد. ... استرس قبل از زایمان,بارداری,دوران بارداری و زایمان طبیعی.

دردسر هاي خوابيدن در دوران بارداري - خبر ایرونی

iruni.ir/news/380980

در اينجا چند ترفند براي غلبه به رايج‌ترين مشکلات خواب در دوران بارداري وجود دارد. ... زنگ ساعت بالاي سر براي بيدار شدن روش خوبي نيست و دوباره خوابيدن شما را ...

بی خوابی در دوران بارداری

page-authority.ir/+بی+خوابی+در+دوران+بارداری

بی‌خوابی دوران بارداری و راه‌های غلبه بر آن بی‌خوابی دوران بارداری و راه ... خواب و آن هم خواب با کیفیت در دوران بارداری از اهمیت زیادی ... مشکل کم خوابی در دوران بارداری

مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان آنها / پارسینه

khabarfarsi.com/ext/15517424

۲ روز پیش - خوب خوابیدن در دوران بارداری به اندازه مادر شدن سخت است. ... زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را سخت می کند ...

مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان آنها - صفحه نخست

www.up98.com/مشکلات-خوابیدن-در-دوران-بارداری-و-درما/

۲ روز پیش - خوب خوابیدن در دوران بارداری به اندازه مادر شدن سخت است. ... زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را سخت می کند ...

مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان-پارسینه|خبرپو

khabarpu.com/n.php?u=مشکلات-خوابیدن-در-دوران-بارداری-و-درمان...

۲ روز پیش - مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان-پارسینه|خبرپو, مرجع اخبار و ... زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را ...

رابطه جنسی در دوران بارداری | پرسمان دانشجويي - تربیتی و ...

www.moshavereh.porsemani.ir/content/رابطه-جنسی-در-دوران-بارداری

اگر نه، پس در اين دوران چطور مي توانيم بر هوس هاى جنسی خود غلبه كنيم؟ ... در جواب سوال شما ابتدا نكاتي كلي در رابطه با مسائل جنسي در دوران بارداري همسر، ... ريخته نشود (يا از كاندوم استفاده شود و يا همانند روش جلوگيري طبيعي، نزديكي صورت گيرد) و ... زوجين مشكل تر مي شود و علاوه بر اين با بزرگ شدن رحم و جنين، خوابيدن مادر به پشت ...

تاثیر مهم نحوه خوابیدن مادر باردار بر سلامت جنین - سیمرغ

seemorgh.com › سلامت › سلامت خانواده › سلامت زنان

۱۲ مرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش. - مشکل‌های جسمی که در دوران بارداری، خواب را مختل می‌کنند نیز عبارتند از: 1.نیاز مکرر به ... از ابتدای بارداری باید سعی کنید به خوابیدن به پهلو عادت کنید. خوابیدن به پهلو و .... بخور و نخورها برای مشکل شایعی به نام نفخ شکم · امتیازاتی که ... علت و درمان خارش ناحیه تناسلی در زنان+روش شستشوی ناحیه ادراری-تناسلی ...

۸ مشکل رایج برای خوابیدن در دوران بارداری+ راه حل - خبر

www.pouya-pardaz.ir/.../۸-مشکل-رایج-برای-خوابیدن-در-دوران-بارداری-ر...

۲ روز پیش - همه مدام به شما می گویند «الان بخواب»، اما چطور ممکن است با مزاحمان خوابی مثل سوزش معده و سندرم پاهای خسته خوابید؟ در اینجا چند ترفند برای غلبه به ...

خوابیدن طی دوران بارداری - باید ها و نباید های بارداری

madaranebardar.niniweblog.com/post/18/خوابیدن-طی-دوران-بارداری.html

خوابیدن طی دوران بارداری - نی نی های بهمن و اسفند 92دست به کار شدن. ... هرچند در مواقع نادری هم که آنقدر خسته اید که به تمام این مشکلات غلبه می کنید و راحت به خواب می ...

15 نکته درباره کمردرد بارداری - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=237304

۲۵ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - یکی از مشکلاتی که مادران باردار، به خصوص در ماه های آخر که وزن جنین ... با انجام یک سری کارها می توان این کمردرد را کاهش داد و دوران بارداری راحتی را تجربه کرد. ... خوابیدن به پشت می تواند فشار زیادی را به کمر وارد کند. ... 12- اگر کمردرد مادر شدید بود و با استفاده از روش های بالا، درد آن ... علل غیرمعمول کمردرد و درمان آن.

راه های غلبه بر بی خوابی دوران بارداری | جامع ترین ها

www.jametarinha.com/راه-های-غلبه-بر-بی-خوابی-دوران-بارداری/

بی خوابی دوران بارداری. بارداری را می‌توان یکی از سخت‌ترین دوران زندگی هر زنی دانست که تا متولد شدن نوزاد ادامه دارد. یکی از بزرگترین مشکلاتی که مادران در این دوران ...

مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان آنها

monitor.shafaqna.com/FA/IR/3168033

۲ روز پیش - مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان آنها. ... ممکن است با مزاحمان خوابی مثل سوزش معده و سندرم پاهای خسته خوابید؟ .... تکذیب شایعه فرار کی روش.

نحوه خوابیدن درست و نادرست در دوران بارداری | عصرعلم

www.asreelm.com/sleeping-positions-during-pregnancy/

۱۶ بهمن ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در طی دوران بارداری متاسفانه نمیتوانید عادات همیشگی خوابیدن خود را داشته ... میتواند این مشکل شما را حل نماید که در این مطلب به آنها خواهیم پرداخت.

مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان آنها

www.newsum.ir/news/6485790001/

۲ روز پیش - خوب خوابیدن در دوران بارداری به اندازه مادر شدن سخت است. ... زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را سخت می کند ...

مشکلات خوابیدن در دوران بارداری و درمان آنها | خبرخوانی متفاوت

elim.ir/fa/news/655205/مشکلات-خوابیدن-در-دوران-بارداری-و-درمان-آنها/

۲ روز پیش - در اینجا چند ترفند برای غلبه به رایج‌ترین مشکلات خواب در دوران با. ... زنگ ساعت بالای سر برای بیدار شدن روش خوبی نیست و دوباره خوابیدن شما را ...

در دوران بارداري چگونه بخوابيم؟ (طرز صحيح خوابيدن مادر ...

baelm.ir › ... › بارداري و زايمان ، مراقبت هاي قبل و بعد از بارداري

در طی دوران بارداری متاسفانه نمیتوانید عادات همیشگی خوابیدن خود را داشته ... با روش هاي درمان بيماري ها بارداري و زايمان ، مراقبت هاي قبل و بعد از بارداري در دوران ... حال، بکارگیری چند وضعیت خواب میتواند این مشکل شما را حل نماید که در این مطلب به آنها ...

هشت عامل از عوامل بی خوابی، کم خوابی، بی خوابی، درمان بی ...

www.akairan.com/health/bimari-behdasht/6401.html

عوامل بی خوابی در شب,عوامل بی خوابی شبانه,عوامل بی خوابی نوزادان,عوامل ایجاد بی خوابی,از عوامل ... دلائل بی خوابی و روش های درمان آن ... مشکل کم خوابی در دوران بارداری.

10 توصیه برای رفع اختلالات خواب در بارداری - دانشنامه فرزند

farzand.net › بارداری › خواب › بایدها و نبایدها

اختلال خواب در طول دوران بارداری یک مشکل شایع است. ... دوست عزیز حتما سعی کنید بر استرس و اضطراب خود غلبه کنید و افکار مثبت را جایگزین افکار منفی نمایید.

۸ مشکل رایج برای خوابیدن در دوران بارداری+ راه ‌حل - خبر ناب

www.khabarnab.com/۸-مشکل-رایج-برای-خوابیدن-در-دوران-باردا/

سلامت نیوز: همه مدام به شما می گویند «الان بخواب»، اما چطور ممکن است با مزاحمان خوابی مثل سوزش معده و سندرم پاهای خسته خوابید؟ در اینجا چند ترفند برای غلبه به ...

طرز نشستن صحیح در دوران بارداری - دكتر دقاق زاده-متخصص ...

www.drdaghaghzadeh.blogfa.com/post-1374.aspx

دكتر دقاق زاده-متخصص طب فيزيكي وتوانبخشي - طرز نشستن صحیح در دوران بارداری - طب فيزيكي و توانبخشي ... برچسب‌ها: روش صحیح خوابیدن, روش صحیح خوابیدن در دوران بارداری .... آرتریت عفونی چگونه درمان میشود ..... مشکلات و بیماری های پا در.

چگونه در دوران بارداری خواب راحت داشته باشیم؟ - پارسی طب

fa.parsiteb.com/چگونه-در-دوران-بارداری-خواب-راحت-داشته/

خوابیدن به پهلو با زانوان خمیده ، بهترین و راحت ترین وضعیت خواب در این دوران می باشد. این وضعیت ... مشکل ‌های جسمی که در دوران بارداری، خواب را مختل می ‌کنند نیز عبارت هستند از: ۱- نیاز مکرر به ... سعی می کنم به ترتیب راههای مقابله با هر یک از مشکلات بالا را برایتان بازگو کنم. * اگر در .... افزایش قوای جنسی با روشهای طبیعی.

اختلالات خواب در زنان - بی خوابی و درمان ان.خواب الودگی ...

robabnaz14.persianblog.ir/tag/اختلالات_خواب_در_زنان

تغییر میزان ترشح هورمون های زنانه، استرس، بیماری، روش زندگی و محیط خواب از جمله این ... در سه ماه اول بارداری زنان به خواب بیشتری نیاز دارند و معمولا در طول روز احساس خواب ... شایع ترین دلایل بروز اختلال خواب در این دوران عبارت اند از: دفع مکرر ادرار، ... اما زنان در یک زمان به چندین مشکل می اندیشند و با این کار آنها را برطرف نمی کنند ...


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات