close
متخصص ارتودنسی

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی
پنجشنبه 31 خرداد 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی

احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی

 

شکایت فردوسی پور از برادر قلابی اش

احسان علیخانی ، ‌ عکسهای احسان علیخانی

احسان علیخانی که با برنامه ماه عسل و برنامه های سال تحویل شناخته شده در گفت و گویی با یک شبکه اینترنتی جزئیاتی جالب از ماجرای اخاذی فردی که خودش را برادر احسان علیخانی معرفی کرده بود تشریح کرد.

گفتگو با احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری برنامه ماه عسل که امسال یکی از پرحاشیه ترین ماه عسل ها را از شبکه سوم سیما به روی آنتن برد در تازه ترین گفتگوی خود درباره برنامه های کاری اش گفت.

علیخانی در این گفتگو اظهار داشت: ما در سال 86 برنامه ای به نام «ماه عسل» را پایه گذاری کردیم که نامش را هم خودم انتخاب کرده بودم در روزگاری که برنامه های تلویزیون بر محور مصاحبه با ستاره های سینما، ورزشکاران، هنرمندان و سیاستمداران می چرخید ما محکم ایستادیم و گفتیم می خواهیم با افراد عادی به گفتگو بنشینیم و قهرمان و ستاره مان را از بین مردم پیدا کنیم که البته ریسک بسیار بالایی داشت عده ای بر این باورند که شاید من رنجهای زیادی کشیده ام که میهمانانم افراد رنج کشیده ای هستند اما اتفاقا می خواهم بگویم من آدم درد و رنج کشیده ای نیستم اما تماشگر درد و رنج مردم بوده ام و با آنها زندگی کرده ام همیشه یک سوال جدی فلسفی در ذهنم وجود دارد و آن این است که آیا بزرگترین رنجی که قرار بود دنیا به من تحمیل کند تا الان در زندگی من اتفاق افتاده ؟
یا قرار است اتفاق بیفتد؟ سوالی است که حال من را دگرگون می کند در رابطه با این موضوع باید بگویم من تا زمان کنکور دانشگاهم در پایین شهر زندگی می کردم هنوز هم هنگام تاسوعا به همان محله قدیمی مان می روم چیزهایی می شنوم که باورش سخت است اتفاقاتی که شاید برای افراد دیگر شبیه یک جک باشد اما واقعیت این است که این حوادث رخ می دهد.

وی افزود: در همین راستا 20 قصه و داستان مختلف می شنوم برای مثال یکی با گاز گرفتن توسط دندان یک فرد دیگر را کشته بود ماجراهایی که شاید خیلی ها با آن دست و پنجه نرم نکرده باشند من ارتباطم را با آن فضا قطع نکرده ام البته این را هم باید بگویم که این موضوع کار را سخت تر می کند صادقانه بگویم این حوادث برای دوستان من است که الان دارم درباره آنها حرف می زنم اگر آنها جز بهترین ها نبودند حرف نمی زدم.

 

احسان علیخانی ، ‌ عکسهای احسان علیخانی ، ‌ماه عسل احسان علیخانی

 

علیخانی در بخش دیگری از صحبتهایش تصریح کرد: عادل فردوسی پور الان برنامه ای مانند برنامه نود که یک برنامه تخصصی و برای حواشی فوتبال است را اجرا می کند او فوتبال کشور و جهان را آنالیز می کند و می داند در رابطه با چه موضوعی صحبت می کند بهروز افخمی برنامه تخصصی هم چون هفت را که مربوط به مسئله سینما است را به روی آنتن می برد اینها هر کدام سلایق مثبت و منفی را برای مخاطبان خود به همراه دارند اما شما توجه داشته باشید که در آن زمان یک جوان 25 ساله در رابطه با موضوعات اجتماعی صحبت می کند که مباحث بسیار زیادی دارد و سلایق متفاوت و متمایز وحشتناک را ایجاد می کند برای مثال وقتی در رابطه با پدیده اسید پاشی در چنین برنامه ای صحبت شود نظرات مختلفی ارائه می شود که همه آن را باید پذیرفت البته این موضوع هم کار را سخت می کند یک جاهایی اصلا ترسناک می شود طبیعی است که یک جاهایی قاف داشته باشم .

این مجری عنوان کرد: یکی از نقدهایی که همیشه به ما وارد می شود این است که ما یک گروه عجیب و غریب داریم و یک تشکیلات ترسناک به وجود آورده ایم اما باید بگویم که این گونه نیست در گروه ما افرادی همچون خانم نوابی نژاد که یک سابقه 20 ساله مطبوعاتی اجتماعی دارد فعالیت می کند گروه ما به این گونه است.

علیخانی ادامه داد: اصلا من خودم یک جاهایی به دوستانم می گویم باید ببنیم که خروجی ما چیست می توانیم طرح موضوع کنیم؟ آیا طرح موضوع کفایت می کند؟ و آیا لازم است؟ چه واکنشهایی با خود به همراه دارد؟ من اگر یک برنامه ای در رابطه با یک موضوعی همچون کودکان کار و یا اعتیاد می ساختم که به صورت روتین پخش می شد تکلیفم مشخص بود اما وقتی به موضوعات مختلف می پردازی کارت سخت تر می شود برای مثال امسال ما در رابطه با مهاجرت ،اعتیاد و موضوعات کلان و مهم حرف زدیم.

مجری برنامه «ماه عسل» در بخش دیگر از صحبتهایش در رابطه با تعداد کم دوستانش گفت: اینکه من دوستان کمی دارم اصلا به این دلیل نیست که من آدم محتاطی هستم اتفاقا یک جاهایی خیلی بی پروا هستم که اصلا خوب نیست فکر می کنم این موضوع بیشتر ناشی از تنبلی من است در واقع من حوصله ندارم که درگیر چالشی شوم که از خوابم از مسافرتم و یا برنامه های دیگرم باز بمانم یادم است چند سال پیش یک روز در روز تولدم نوشتم خدایا تو مرا از شر دوستانم مصون بدار من خودم از پس دشمنانم بر می آیم چون این اتفاقات گاهی می افتد و همه ما به آن مبتلا هستیم.
این مجری در رابطه با ضربه خوردنش از برخی از دوستانش ادامه داد: امسال از یک جهت بی نظیر بود و می توانم بگویم ماه عسل 94 از یک جهتی برای خودش پدیده بود از این جهت که از بعد رسانه ای، بسیار به آن می پرداختند و همه آدرس ما را می دادند یک عده تبلیغ می کردند یک عده برایمان جک می ساختند یک عده ای توهین و نقد می کردند به طوری که یکی از دوستان مطبوعاتی که یک منتقد جدی است برایمان یادداشت نوشته بودند که من اصلا تلویزیون را نمی بینم به این هم توجه کنید که ماه عسل امسال با مذاکرات هسته ای در وین مقارن شده بود به طوری که یکی از دانشگاه های معتبر کشور که در مقطع فوق لیسانس رشته ارتباطات تحقیقاتی انجام داده بود و به این نتیجه رسیده بود اخباری که در فضای مجازی درباره ماه عسل منتشر می شود 4 برابر بیشتر از اخبار مذاکرات هسته ای در وین بود.

احسان علیخانی ، ‌ماه عسل احسان علیخانی ، مجری ماه عسل

 

علیخانی در بخش دیگر در رابطه با حاشیه های ماه عسل عنوان کرد: من از حاشیه گریزانم شما هیچ رسانه ای را نمی بینید که من به آنها سفارش کرده باشم که ما را تبلیغ و یا از ما حمایت کنند دوست دارم کارهایمان را خودمان انجام دهیم البته در این میان هر کسی هر چیزی را بگوید پذیرفته است یک جاهایی توهین می شود یک عده به اجرای خود من خرده می گیرند و یا می گویند سوژه را می سوزانی من روی این موضوعات حساسیتی ندارم اما باید بگویم که روی میهمانانم حساسیت ویژه ای دارم.

وی افزود: ما در ذات فرهنگی خود از هر پدیده ای به ستاره تبدیل شود می ترسیم و دوست داریم آن فرد افول کند و یا به زمین بخورد یک جاهایی نقدها درست است من نقد درست را می پذیرم ماه عسل در سال 86 و در اوج دورانی که بیشترین برنامه ها به ستاره های هنری، سیاسی و ورزشی می پرداختند ساخته شد البته باید بگویم که در آن زمان برنامه های خوبی همچون مثلث شیشه ای، کوله پشتی ساخته شد که مخاطبان زیادی را هم به خود جلب کرد اما همراه با ساخت چنین برنامه هایی به یک باره جوی به راه می افتاد که غیر قابل پیش بینی است این را هم باید بگویم که باید منتظر به راه افتادن چنین جوی برای خندوانه رامبد جوان هم باشیم در رابطه با آن جو باید بگویم که می بینیم که به یک مرتبه 40 برنامه دیگر مشابه همان برنامه پر بیننده ساخته می شود به طوری که مخاطب اشباع می شود و به دنبال یک طرح متفاوت در این برهوت است.

وی در ادامه صحبتهایش گفت: امسال در ماه عسل اتفاقات بی نظیری دیدیم همانند آن کاریکاتور اوباما که به ماه عسل آمده بود و یا سال پیش که طرح آمدن اسکولاری به برنامه را کشیده بودم.

این مجری در بخش دیگر از صحبتهایش گفت: من اگر برنامه ای می ساختم که در آن با ستاره ها حرف می زدم شاید من هم مغرور می شدم اما میهمانان من افرادی همچون عقیل و عمو حسن بودند که با دیدن چنین افرادی یک جاهایی از خودت بدت می آید.

علیخانی در بخش دیگری از صحبتهایش در رابطه با اینکه فردی به دروغ و با این ادعا که برادر او است به خواستگاری رفته گفت: یک روزی من و محمد سلوکی در هتلی در کیش بودیم یکی از مسئولان هتل زنگ زد و گفت یک خانم به همراه دخترش پایین منتظر شما هستند من پایین رفتم و آن مادر و دختر به من گفتند شما با آبروی من بازی کرده اید برادر شما به خواستگاری دختر من آمده پولی از ما گرفته و رفته است من در آن شرایط تنها تصویر برادرم که نوه دارد در مقابل چشمانم قرار گرفت که چگونه بهخواستگاری یک دختر 20 ساله رفته است من به آنها توضیح دادم که برادرم بسیار بزرگتر از من است اما آنها در پاسخ به من گفتند که برادر تو متولد 1365 است عکسش را در آوردند و به من نشان دادند آن فرد شباهت زیادی به من داشت .

من یادم افتاد که یک سال پیش در جزیره کیش با فرزاد فرزین و محسن یگانه کنسرتی برگزار کرده بودیم که در فرودگاه کیش پسری نزد من آمد موبایلش را به من نشان داد که پر از عکسهای من بود و گفت ما خیلی به هم شباهت داریم من برای جبران محبتهایش که بسیار به من ابراز محبت می کرد 5 بلیط کنسرت به او دادم و در روز کنسرت دیدم که او در ردیف اول به همراه یک خانواده دیگر نشسته بود در آن هنگام که برای خوشامد گویی به روی سن رفته بودم در مقابل ابراز احساسات او تنها گفتم «مخلصیم داداش» آن پسر از این جمله بول گرفته بود و به آن خانواده ای کنار دستش نشسته بود گفته بود ما برادریم این طرف موضوع است یک طرف دیگر از موضوع این است که آن دو خانواده در پاساژی در جزیره کیش قبل از برگزاری این کنسرت با یکدیگر آشنا شده بودند.

آن پسر به آنها گفته بود من برادر احسان علیخانی هستم بعد از آن کنسرت و بعد از گفتن آن جمله خانواده دختر یقین پیدا کرده بودند که من برادر آن پسر هستم، برای احقاق حقوق وقتی که به دادگاه رفتم متوجه شدم که آن پسر به دروغ به آنها گفته من 30 میلیون چک دارم که باید آن را پاس کنم اما خجالت می کشم این پول را از احسان بگیرم آن پسر این پول 30 میلیونی را از پدر دختر اخاذی کرده و رفته بود.

وی خاطر نشان کرد: بعد از چند روز آن پسر بازداشت شد و من دیدم که از ده مورد دیگر به همین ترتیب اخاذی کرده است می خواهم در پایان صحبتهایم به این موضوع اشاره کنم که من مجری مردم هستم و تا مادامی که مجری مردم باشم کار می کنم.

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی

 

 ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی

pop-music.biz/2016/01/19/ماجرای-اخاذی-برادر-قلابی-علیخانی-از-زب/

۱۹ دقیقه پیش - احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش! – احسان … ماجرای پاسخ به یک شبهه از زبان آیت الله بهجت … ماجرای برادر قلابی ...

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی

www.sar3damusic.ir/post/1472

۳۳ دقیقه پیش - احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش! - احسان ... ماجرای پاسخ به یک شبهه از زبان آیت الله بهجت ... ماجرای برادر قلابی ...

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی - نمناک

namnak.com/25751-برادر-قلابی-احسان-علیخانی.html

احسان علیخانی که با برنامه ماه عسل و برنامه های سال تحویل شناخته شده در گفت و گویی با یک شبکه اینترنتی جزئیاتی جالب از ماجرای اخاذی فردی که خودش را برادر ...

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان ... - تفریحی

tafrihy.net/.../3658-ماجرای+اخاذی+برادر+قلابی+علیخانی+از+زبان+احسان+عل...

ماجرای اخاذی برادر قلابی علیخانی از زبان احسان علیخانی دی 29، 1394. پست های مرتبط. فک پلمب رستوران KFC با دستور ناجا · پاکیزگی هوای تبریز در روز هوای پاک ...

احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی ...

feedgah.com/lastnews/.../احسان-علیخانی-سکوت-خود-را-شکست-ماجرای-اخ/

احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش! - احسان ... ماجرای پاسخ به یک شبهه از زبان آیت الله بهجت ... ماجرای برادر قلابی احسان علیخانی ...

احسان علیخانی سکوت خود را شکست/ ماجرای اخاذی برادر قلابی ...

monitor.shafaqna.com/FA/IR/3198150

احسان علیخانی سکوت خود را شکست/ ماجرای اخاذی برادر قلابی اش! علیخانی در بخشی از صحبت هایش در رابطه با اینکه فردی به دروغ و با این ادعا که برادر او است به ...

احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی ...

risknews.ir/.../احسان-علیخانی-سکوت-خود-را-شکست-ماجرای-اخاذی-برادر-ق...

۹ ساعت پیش - علیخانی در بخشی از صحبت هایش در رابطه با اینکه فردی به دروغ و با این ادعا که برادر او است به خواستگاری رفته گفت.

احسان عليخاني سکوت خود را شکست +ماجراي اخاذي برادر قلابي ...

www.chekhabar.ir/.../احسان%20عليخاني%20سکوت%20خود%20را%20ش...

۱۰ ساعت پیش - عليخاني در بخشي از صحبت هايش در رابطه با اينکه فردي به دروغ و با اين ادعا که برادر او است به خواستگاري رفته گفت.

دانلود فیلم خواستگاری رفتن برادر قلابی احسان علیخانی ...

model2016-photo.ir/2015/.../دانلود-فیلم-خواستگاری-رفتن-برادر-قلا...

۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بر پایه این گزارش در این ویدئو احسان علیخانی ماجرای برادر تقلبی خود را روایت .... زبان خودش · احسان علیخانی| فیلم خواستگاری رفتن برادر قلابی احسان علیخانی … .... خواستگار قلابی و اخاذی از دختران به شیوه ی فریب و تجاوز …

شکایت فردوسی پور از برادر قلابی اش! - خبرده - نصربلاگ

khabarde.nasrblog.com/479/شکایت-فردوسی-پور-از-برادر-قلابی-اش!

۱۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماجرای خواستگاری رفتن برادر قلابی “احسان علیخانی”! ... اش را به رخ عادل کشید و حتی برای فردوسی پور به زبان کرمانی هم ترانه ای خواند. ..... حضور در پلیس آگاهی شهرستان جویبار از دو مامور قلابی به اتهام اخاذی میلیونی شکایت کرد.

دانلود French Songs for Kids - بازیگر فیلم هری پاتر درگذشت!

newskadeh.com/?s=62049

۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود French Songs for Kids - مجموعه آهنگ های کودکانه آموزش زبان فرانسه ..... (1) احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش!(1)

به هر میزان دستمان باز باشد تلاش می‌کنیم - مجله خبری شوش مال

shooshmall.com/blog/به-هر-میزان-دستمان-باز-باشد-تلاش-می‌کن/

۹ ساعت پیش - ماجرای یکشنبه سیاه مجلس و روز استیضاح وزیر کار دولت احمدی‌نژاد در تاریخ ثبت .... احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش! ... آخرین وضعیت پرونده “بیمه توسعه” و غرامت حادثه “منا” از زبان رییس بیمه مرکزی.

ترجیح میدهم در تلویزیون بمانم!! - تیتر24 - Titr24

www.titr24.com › ... › تلویزیون › ترجیح میدهم در تلویزیون بمانم!!

۱۵ ساعت پیش - جیسون رضاییان در کنار همسرش در دیدار با مادر و برادرش+ عکس · رضا رشیدپور .... آموزش آنلاین زبان با اساتید آمریکایی و انگلیسی. مروری بر مطالب .... احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش! احسان علیخانی ...

مرجع مجلات اینترنتی,لوگو و آخرین مطالب مجلات اینترنتی

khabarpu.com/cat/online-magazine/

احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش! ..... دختر ۲۱ ماهه که قادر به صحبت نیست، با زبان اشاره به پدرش گفت دوستت دارم و اشک او را در آورد+ ...

ماجرای تصادف احسان علیخانی - خبر روز

www.khabareruz.ir/search/?q=ماجرای%20تصادف%20احسان%20علیخانی...

طریقت منفرد درباره اخاذی و به گفته خویش تیغی که در روز صبح سه‌شنبه 5 آبان مواجه ... با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم درباره ماجراي تقریظ آیت الله خزعلی(ره) بر .... وقتی تجسس‌ها نشان داد آتنا به دست برادر شیشه‌ای‌اش به قتل رسیده است یکی از. ... اسلامی ایران گفت: زبانی که بگوید در کشور مشکل وجود ندارد، زبان دشمن است.

قصاص مرد جنایتکاری که برای لاپوشانی قتل همسرش، برادر ...

www.ghatreh.com/.../قصاص-مرد-جنایتکاری-برای-لاپوشانی-قتل-همسر...

۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قصاص مرد جنایتکاری که برای لاپوشانی قتل همسرش، برادر خود را از کوه پرت کرد ... شکسته شدن رکورد بازدید ویدئو برادر تقلبی احسان علیخانی ... خواستگار قلابی از دختران کلاهبرداری می کرد .... زن کلاهبردار با معرفی خود به عنوان وکیل، 20 میلیون اخاذی کرد ... محکومیت پلیس انگلیس در ماجرای قتل بیژن ابراهیمی ...

کنسرت مرتضی پاشایی با حضور فرزاد و آزاده - فرزاد حسنی و ...

www.justfind.ir/fndnsmqyercqcsvdmnmctdqncrctdnfc.html

اولین کنسرت مرتضی پاشایی در برج میلاد سه شنبه 29 مرداد با حضور چهره های مشهوری چون آرمین 2afm ، رضا شیری ، فرزاد حسنی و آزاده نامداری برگزار شد. در این کنسرت ...

ماجرای دعوای خونبار در عروسی تهرانپارس - سایت دانلود فیلم و ...

tinyfun.ir/2016/01/19/ماجرای-دعوای-خونبار-در-عروسی-تهرانپار/

۱ ساعت پیش - ماجرای دعوای خونبار در عروسی تهرانپارس پلیس ۱۱۰ با حاضر شدن در محل به درگیری .... ماجرای پاسخ به یک شبهه از زبان آیت الله بهجت : فرهنگی هنری .... نیوزکده – احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش!

مصاحبه با برادر و پسر محمدعلی اینانلو + فیلم

www.pixyab.ir/مصاحبه-با-برادر-و-پسر-محمدعلی-اینانلو--فیلم.html

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ماجرای خواستگاری رفتن برادر قلابی “احسان علیخانی”! ... عکس شرم آور 3 پسر با چهره فریبنده دختر درفضای مجازی که اخاذی کردند · انسان هایی که عنکبوت ... محمد علی اینانلو مجری معروف ... همه چیز در خصوص فوت اینانلو از زبان پسر.

راز مجرد ماندن احسان علیخانی از زبان خودش!

www.zamoone.com/article/.../راز-مجرد-ماندن-احسان-علیخانی-از-زبان-خود...

... تصاویر احسان علیخانی , همسر احسان علیخانی,راز مجرد ماندن احسان علیخانی از زبان خودش!ا. ... ماجرای تقلید صدای شاه و مرسدس بنز آلبالویی رنگ شاه+ تصاویر ...

عکس دستگیری بهرام رادان قلابی | یک دوست سایت تفریحی ...

yekdost.ir/tag/عکس-دستگیری-بهرام-رادان-قلابی/

هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر) ... خبرهای جدید درباره ماه عسل ۹۳ از زبان احسان علیخانی ... نحوه دستگیر شدن بهرام رادان قلابی که ۶۰۰۰ دختر را فریب داد ! ... به نام یکی از سوپراستارهای سینمای ایران از دختران جوان اخاذی می‌کرد، توضیحاتی را از وکیل این پرونده جویا شدیم.

اخاذی تلگرامی پزشک قلابی از 149 زن - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/.../اخاذی-تلگرامی-پزشک-قلابی-از-149-زن

۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سرهنگ قاسمی با اشاره به شناسایی خانه این پزشک قلابی واقع در شهریار افزود: در همین هنگام زن ... کیفری در زمینه سرقت، کلاهبرداری و اخاذی است و در تحقیقات تخصصی پلیس به کلاهبرداری از 10 ... از زبان قم تا زبان قوم ... پلاکارد گله آمیز یک برادر برای برادر! .... پیامد مهم ماجرای خلیج فارس: تثبیت کانال ظریف-کری.

عکس سلفی احسان‌ علیخانی با فرگوسن - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/picnews/1411494540173849

۱ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - احسان علیخانی با انتشار این عکس نوشت : موزه هرمیتاژ سن پترزبورگ کنار الکس فرگوسن افسانه ای ... عکس سلفی احسان‌ علیخانی با فرگوسن.

راز مجرد ماندن احسان علیخانی از زبان خودش! - آخرين اخبار روز

www.bwinnerharbor.com/.../2325435-راز-مجرد-ماندن-احسان-علیخانی-از-ز...

۱۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - راز مجرد ماندن احسان علیخانی از زبان خودش! ... ماجرای تقلید صدای شاه و مرسدس بنز آلبالویی رنگ شاه+ تصاویر .... لباس مجلسی ترک اصل ویژه آقایان ، خانمها و کودکان · تاپ و سارافن های زیبای مجلسی زنانه 2015 + تصاویر · 11 ماده غذایی .... پسری که از پدرش اخاذی می‌کرد .... عقد زوج ماه عسلی در حضور برادر رییس جمهور!

کلیپی زیبا از عکس های احسان علیخانی - احسان عليخاني از ...

www.justincome.ir/dfdtftfsmqrcqcsvdmctdqadsdtndrctdqdm.html

۲۸ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پوستر احسان علیخانی ، پوسترهای زیبا از احسان علیخانی ، گالري تصاوير ... احسان عليخاني از خانواده اش مي گويد + عکسهای متفاوت مجری مشهور ماه عسل20 جولای 2013 . ..... او فرزند چهارم خانواده پس از دو خواهر و يك برادر است، يكي ديگر از ويژگي‌هاي بارز او، ..... اخبار جدید در مورد برنامه «ماه عسل ۹۳ » از زبان احسان علیخانی.

عکس جدید آنا نعمتی در کنار خواهر ، برادر و د - دنیای اینترنت

it.nicita.ir/p/5e40939594eecf1b19265f9ae7a240b501

یادگیری تضمینی مکالمه زبان انگلیسی ! .... ماجرای ازدواج مادر لیلا حاتمی با پدرش علی حاتمی ، بعد از این همه سال ! + عکس از بازگشت فرزاد حسنی تا حاشیه های زود هنگام ماه عسل امیر تتلو بالاخره به صدا و سیما راه یافت! .... عکس حال و هوای ساعات افطار در میدان تجریش تهران + تصاویر واکنش تند احسان علیخانی به انتقادات اخیر در سال جدید ...

انبار مشروبات الکلی در تهران شناسایی شد - عکس

funnos.com/4907/انبار-مشروبات-الکلی-در-تهران-شناسایی-ش

... مشهور بدون آرایش / عکس · عکس هایی زیبا از پشت صحنه ماه عسل و احسان علیخانی ... کلاهبرداری+ تجاوز+ اخاذی در یک ماجرا ! ... »کلیپ سخنرانی ژنرال قاسم سلیمانی در حلب سوریه به زبان عربی ... »خواهر، برادر و عروسی که دختر۱۹ ساله را مجبور کردند فضولات خود را بخورد ! ... »داستان فریب ۱۵۰ دختر و زن توسط دکتر جراح قلابی در شاهرود ...

غمنامه فرود: نمایشنامه در سه پرده 'براساس داستان فرود سیاوش' ...

vista.ir/.../غمنامه-فرود:-نمایشنامه-در-سه-پرده-'براساس-داستان-فرود-سیاو...

زبان کتاب : فارسی ... در این داستان فرود پسر سیاوش و برادر بزرگ کیخسرو است. .... روایت عجیب «احسان علیخانی» از کلاهبرداری پسری که به اسم برادرش ... من است به خاستگاری دختری رفته بود و در ان زمان 30 میلیون تومان از انها اخاذی کرده بود. دستگیری خریدار قلابی از سایت «دیوار» / هشدار پلیس به کلاهبرداران مجازی - سخنگوی ناجا ...

آرازپرس- بازهم اخاذی با شیوه تجاوز و فیلم گرفتن، چرا دختران ...

www.arazpress.ir/View/بازهم-اخاذی-با-شیوه-تجاوز-و...چرا.../77680

۱۲ ساعت پیش - آموزش آنلاین زبان با اساتید آمریکایی و انگلیسی. مرکز مشاوره و آزمایش .... احسان علیخانی سکوت خود را شکست +ماجرای اخاذی برادر قلابی اش!

احسان علیخانی کار بدی نکرده | داورنیوز - lasernews.in

matlabestaan-rzb.web.lasernews.in/.../احسان+علیخانی+کار+بدی+نکرده.ht...

بیوگرافی و زندگینامه ای تقریبا مفصل از احسان عليخاني مجری برنامه زیبا و .... 9 مورد از بدترین اشتباهات زبان بدن در مصاحبه شغلی [اینفوگرافیک]معنای . ... ۲ خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است ، مادرش پرستار بازنشسته .... از ماجرای اجتماع طرفدارانش در فرهنگسرای رسانه و دلیل استقبال بی سابقه خانم ها سخن گفته .

احسان علیخانی کار بدی نکرده | داورنیوز - lasernews.in

matlabestaan-rzb.web.lasernews.in/.../احسان+علیخانی+کار+بدی+نکرده.ht...

بیوگرافی و زندگینامه ای تقریبا مفصل از احسان عليخاني مجری برنامه زیبا و .... 9 مورد از بدترین اشتباهات زبان بدن در مصاحبه شغلی [اینفوگرافیک]معنای . ... ۲ خواهر و یک برادر دارد و خودش فرزند آخر خانواده است ، مادرش پرستار بازنشسته .... از ماجرای اجتماع طرفدارانش در فرهنگسرای رسانه و دلیل استقبال بی سابقه خانم ها سخن گفته .

دانلود موزيك بي كلام شادعروسي - اخبار مسکن

www.goodsearcher.ir/nycdcsczsrnjdsdsncvndnsdcacynvcrctdat.html

با توجه با اینکه در اکثر تالارهای عروسی، پخش آهنگ های شاد (با کلام) مجاز نیست، سری کامل آهنگ های بی کلام مخصوص عروسی را برای شما جمع آوری کرده ایم … دانلود آهنگ ...

اخاذی تلگرامی پزشک قلابی از 149 زن :: پارسینه - Like

pajvak.com/main/article/view/.../اخاذی-تلگرامی-پزشک-قلابی-از-149-زن

۲۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اخاذی تلگرامی پزشک قلابی از 149 زن. ... پلاکارد گله آمیز یک برادر برای برادر! وقتی دنده پیکان پیدا ... عکس / احسان علیخانی از گذشته تا به امروز در 10 فریم ... تبلیغ عجیب موسسه آموزش زبان! ... واکنش یک شهروند به ماجرای جده.

5871884 و 4492573 در 3759482 به 2937785 از - People of ...

people.mozilla.org/~jdaggett/tests/textdata/fa-opensubtitles-freq.txt

... نشده 36136 توانند 35986 تصريح 35963 گو 35942 زبان 35788 لبنان 35730 ..... 3511 استدلال 3510 برادر 3506 چيني 3505 كارگروه 3504 بگویم 3503 مالکیت .... امضاء 2731 مبتني 2730 تساوی 2730 ماجرا 2728 مهاجران 2726 حاوی 2724 رفتند ...... فراگرد 168 فرودست 168 نگریستن 168 کتابخوان 168 علیخانی 168 نابهنگام ...

مرگ دلخراش دو دختر جوان در بزرگراه بابایی تهران + تصاویر

www.searchingfast.ir/dtcnftntyfrvndnsdcacyctdqnjnmnsvdrmctcmdj.html

۱۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حاشیه‌سازی‌ حضور مدل عروس در رسانه ملی برای علیخانی. ... کرمانج - استاد علیخان آوچوري - آشنایی با فرهنگ و زبان کرمانج. ... احسان علیخانی از

مرگ دلخراش دو دختر جوان در بزرگراه بابایی تهران + تصاویر

www.searchfaster.ir/dtcdftntyfrvndnsdcacynmnsvdmnvcrctcmdj.html

حاشیه‌سازی‌ حضور مدل عروس در رسانه ملی برای علیخانی. ... احسان علیخانی از ... بارون محمد خان باباییکرمانج - استاد علیخان آوچوري - آشنایی با فرهنگ و زبان کرمانج.

نوشته های کوتاه و عاشقانه | خبرآفرین - پاسخ

khabarafarin.com › ... › عاشقانه ها › نوشته های کوتاه و عاشقانه

۳ روز پیش - دست نوشته هایی عاشقانه برای شما عزیزان آماده کرده ایم که مطمئنا از خواندن این متن های عاشقانه لذت…

خواننده سرشناس زن در اجرای زنده زمین خورد! + عکس - نیکلودون

nickell.ir/p/1e796e47176a65ed6b3d31a68e0af8c807

... نام بازيگر اخاذي دختر پولدار · نصب دوتاتلگرام · www.teletv.ir · عکس های جدید ... + تصاویر بازیگر محبوب به کمپین تحریم کالاهای عربستانی پیوست+عکس اتهام اصلی سوشا مکانی از زبان وکیلش! ... وکلای خانواده هاشمی رد صلاحیت شدند فردوسی پور برادر قلابی خود را بخشید! .... تعجب احسان علیخانی از صحبت های پسربچه 3ساله!

عکس/ نوستالژی های دهه هفتاد - شیک دانلود

shiq.ir/p/ef373c4d9ea24bcd63d962f8a402f7c506

عکس / سعید معروف و عادل غلامی در نوجوانی عکس / احسان علیخانی از گذشته تا به امروز در 10 ... عکس: قبر یکی از قاتلان شهید مطهری/ بهشت زهرا آموزش شنا به زبان انگلیسی! ... عکس: فرامرز خیابانی اصل، نوه �شیخ محمد خیابانی� عکس: جعبه سوهان هخامنشی در قم! ... واکنش یک شهروند به ماجرای جده عکس:ممنوعیت مراجعه بخاطر ضایع‌کردن ...

احسان علیخانی درشهریور94 - چهار وبلاگ

besoye-zohorh.weblug.ir/article/احسان+علیخانی+درشهریور94.html

بیوگرافی احسان عليخاني احسان عليخاني مجری محبوب برنامه ماه عسل در میان همکارانش به فرزاد حسنى، فرزاد جمشیدى و جواد یحیوى علاقه دارد. نسبت به شبکه سه تعصب ...

 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات