close
متخصص ارتودنسی

 در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟

 در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟
شنبه 02 تیر 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

 در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟

 در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟

در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ 

 

 آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ایران و جهان 

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

در سفر به خوزستان با اقوام مختلفی از جمله اعراب، عمله ها، بختیاری ها و ... آشنا می شوید

  
بهترین فصل ها برای سفر به استان خوزستان، پاییز و زمستان است. در سفر به خوزستان با اقوام مختلفی از جمله اعراب، عمله ها، بختیاری ها، بالاگریوه ها و کولی ها آشنا می شوید و از زبان ها، گویش ها و لهجه های لری، فارسی یا لهجه های دزفولی، شوشتری، بهبهانی، آبادانی و خرمشهری (لهجه شهرنشینان) و عربی که از زبان های رایج در خوزستان است بیشتر لذت می برید.

بازارهای آبادان
بازارهای آبادان عبارتند از بازار کویتی ها، بازار امیری، بازار احمد آباد، بازار ته لنجی ها، بازار مرکزی، بازار درجه یک ماهی فروشان و بازارچه ها متعدد دیگر... آبادان با همجواری خود با کشورهای خلیج فارس و داشتن صادرات و واردات کالا از طریق لنج و کشتی دارای بازارهای متنوع و متعدد و با قیمت های مناسب است که سبب شده است مردم از شهرستان ها و استان های دیگر برای خرید و سیاحت به این شهر سرازیر شوند. استقبال برای سفر به آبادان موجب شده است تا بازارهای این شهر رونق بگیرند و تجارت آن نسبت به دیگر شهرهای استان چشمگیر باشند.

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

 بازارهای آبادان عبارتند از بازار کویتی ها، بازار امیری، بازار احمد آباد، بازار ته لنجی ها، بازار مرکزی و ...

 
کلیسای ارامنه (کلیسای قاراپت مقدس)
کلیسای ارامنه آبادان بنایی مربوط به دوره پهلوی است و در آبادان، ابتدای خیابان زند، جنب مسجد بهبهانی ها واقع شده است. این کلیسا در سال 1958 میلادی (1336 هجری شمسی) بنا شده و بزرگترین تالار اجتماعات ارامنه مقیم آبادان محسوب می شده.  

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

 کلیسای ارامنه آبادان بنایی مربوط به دوره پهلوی است و در آبادان واقع شده است

 

شاید برخی فکر کنند که حضور این همه مکان مقدسه در شهر آبادان ریشه در صنعتی بودن این شهر و حضور بیگانگان در یک قرن اخیر داشته باشد اما با نگاهی به تاریخچه این شهر و آنچه که در کتب گذشتگان بر جای مانده درمی یابیم که حضور این همه ادیان در این شهر باستانی ریشه در هزاره های پیشین دارد.

ابن بطوطه جهانگرد مسلمان که در قرن هشتم هجری از این شهر دیدن کرده به وجود مساجد، معابد و رباط های بسیار در آبادان اشاره دارد و اسطخری در بیش از هزار سال پیش این شهر را شهری مسلمان با حضور پیروان از سایر ادیان معرفی می کند.

 

موزه آبادان
موزه آبادان یکی از موزه های کهن ایران است. این موزه در سال 1338 با مجموعه آثاری از دوره مقابل تاریخ و آثاری از دوره های متاخر تا دوره قاجاریه و نیز آثاری از هنرمندان کارگاه های هنرهای سنتی افتتاح شد. در برپایی این موزه مرحوم علی هانیال مساعدت بسیار کرد. ساختمان موزه با الهام از معماری سنتی ایران شکل گرفته است. 

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

 موزه آبادان یکی از موزه های کهن ایران است

 

این ساختمان دارای گنبدی به ارتفاع 5.22 متر است که متاثر از گنبد مقبره دانیال نبی شوش است. موزه آبادان در یک طبقه و دارای یک تالار اصلی و دو تالار جنبی است. تالار اصلی، محل نمایش آثار دائمی موزه از جمله آثار به دست آمده از شوش (هزاره اول ق.م) و آثار دوره صفوی و قاجاری است. همچنین آثار مردم شناسی و پوشاک سنتی مردم خوزستان نیز در بخش دیگری از موزه به نمایش گذاشته شده است.

 

سینما نفت آبادان
از جمله بناهای فرهنگی تاریخی آبادان است که طراحی کلی آن تداعی کننده هیبت یک شیر نشسته است که از قدیم این بنا را به نگهبان شهر آبدان معروف کرده است.    

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

سینما نفت از جمله بناهای فرهنگی تاریخی آبادان است

 
ساختمان سینما نفت پیش از جنگ جهانی دوم آغاز و با نام سینما تاج در سال 1323 گشایش یافت. این سینما که نمای آجر قرمز دارد، در آبادان، محله بوارده جنوبی واقع شده است.


مسجد (موزه) رانگونی ها
مسجد جامع رانگونی ها در حدود سال 1300 در جنوب غربی پالایشگاه آبادان و در کنار اروند و نقطه صفر مرزی همجوار با شکور عراق ساخته شده است. این مسجد با موافقت شرکت نفت، توسط کارگردان پاکستانی پالایشگاه آبادان ساخته شده است.

مسجد رانگونی ها با تقاضای عده ای از مسلمانان شبه قاره هند که عمدتا مهاجرانی از اهالی رانگون پایتخت میانمار بوده و در پالایشگاه نفت آبادان مشغول به کار بوده اند احداث شده و به همین دلیل مسجد رانگونی ها نامیده می شود.   

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

مسجد جامع رانگونی ها با موافقت شرکت نفت، توسط کارگردان پاکستانی پالایشگاه آبادان ساخته شده

 

مسجد رانگونی ها، به سبک معماری شبه قاره هند با گچبری هایی زیبا و برجسته و ارائه هایی سیمانی و منحصر به فرد دارای شبستان، حیاط اصلی و مأذنه و در پیشانی بنا نقشینه ای منقش به آیه «بسم الله الرحمن الرحیم» است. تزیینات مسجد رانگونی ها شباهت زیادی به گچ بری برهشته دارند با این تفاوت که با سیمان انجام گرفته و در واقع سیمان بری است.

گفته می شود بعضی از مصالح ساختمانی، خاصه رنگ های به کار رفته اولیه در نقش و نگاره ها از هندوستان تامین شده است. یکی از ویژگی های بارز مسجد، محراب گلگونه ای است که به شیوه خاصی ایجاد شده است. محراب در میان انبوهی از اشکال هندسی و نقوش اسلیمی تزیین شده.

رنگ های گوناگون و طرح های نقش بسته بر دیوارهای محراب نمادی از بهشت برین است. متولی مسجد شیخ عبدالرشید مندل بود و امامان جماعت آن، شیخ قادری هندی، حاج آقا رنگونی و سپس محمد اسلم راجا بودند.

پل کابلی آبادان
پل کابلی آبادان نخستین پل کابلی واقع در خشکی جهان نام گرفته است و در محله کوی فرهنگیان و به اسم رایج (تانکی ابوالحسن) در بین مردمان این شهر شناخته می شود که تقریبا در مرکز جغرافیای این شهرستان و یکی از ورودی های اصلی شهرستان و در کنار پلی اصلی که از رودخانه بهمنشیر عبور می کند قرار دارد.    

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

پل کابلی آبادان نخستین پل کابلی واقع در خشکی جهان نام گرفته است

 
اروند رود
اروند رود رودخانه پهناوری است در جنوب غربی ایران و در مرز ایران و عراق. این رودخانه مرزی از رودهای فرات، دجله و کارون تشکیل شده است. رودخانه فرات از بلندی های سرزمینی قفقاز (ارمنستان) سرچشمه می گیرد و از پیوستن رودهایی که از فلت ایران و کشور کنونی ترکیه، سرچشمه می گیرند، تشکیل می شود. در حدود 60 درصد از آب رودخانه دجله هم از کوه های زاگرس (ایران) سرچشمه می گیرد. با توجه به آبدهی دجله و فرات، حدود 40 درصد از آب رودخانه ای که از پیوستن این دو رودخانه تشکیل می گردد، از سرزمین کنونی ایران تامین می شود.      

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

اروند رود رودخانه پهناوری است در جنوب غربی ایران و در مرز ایران و عراق

 

 میزان زیادی از آب رودخانه های فرات و دجله در اثر سدسازی کاهش یافته است اما اروند رود هنگامی ارزش واقعی کشتی رانی پیدا می کند که رودخانه کارون، یعنی بزرگترین رودخانه ایران، بدان می پیوندد.

این رود هم از ریزش رودخانه های دجله، فرات و سپس کارون تشکیل شده است. دجله و فرات پیش از پیوستن به کارون در شهر قرنه در 375 کیلومتری بغداد به هم می پیوندند. درازای اروند رود از قرنه تا ریزشگاه آن در خلیج فارس 190 کیلومتر است. ریزشگاه اروند رود در میان شهرهای ایرانی اروند کنار و شهر عراقی فاو است.

 

شبی پر خاطره در جزیره مینو
یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری آبادان جزیره زیبای مینو است که برای هر مسافری می تواند سفری خاطره انگیز به یادگار بگذارد، به ویژه شب های این جزیره بسیار دیدنی و جذاب است. این جزیره در گذشته صلوح نام داشته و بین آبادان و خرمشهر واقع شده که دو شاخه اروند رود آن را فرا می گیرد. این جزیره دارای 10 متر ارتفاع از سطح دریاست و در فاصله 10 کیلومتری خرمشهر قرار دارد.

مینو، شهر کوچکی است که در آن قرار گرفته و بزرگترین آبادی این جزیره است. این شهر جمعیتی در حدود 13,000 نفر دارد و تفریحگاهی برای مردم آبادان و خرمشهر به حساب می آید.  

 بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری آبادان جزیره زیبای مینو است

 

در جزیره مینو پنج نهر جریان دارد که دوتای آنها از رود جرف و سه تای آنها از اروند رود منشعب می شوند. این جزیره از معدود نقاط جهان است که آبیاری زمین های کشاورزی آن به وسیله برکشند و فروکشند آب انجام می شود و به هیچ وسیله دیگری نیاز نیست. بخش عمده ای از این جزیره از نخلستان پوشیده شده که محیط مناسبی برای زیست پرندگان مهاجر است. همچنین نیزارهای انبوه آن پناهگاه حیوانات وحشی مانند گراز است.

بسیاری از ساکنان مینو را اعراب تشکیل می دهند و به همین سبب زبان رایج مردمان شهر عربی است. گذر از آب اروند و دیدار اقوام، بزرترین دلمشغولی مردمان دو سوی مرز را شکل می دهد.

در جزیره مینو چند رستوران سنتی وجود دارد که ماهی کباب های آنها بسیار لذیذ است. ماهی حلوا که در تنور مخصوص پخته شده است، منوی اصلی غذاهای این رستوران هاست. تنور و روش پخت این ماهی، شبیه به پختن نان تافتون است.       

 

سوغاتی آبادان

 ماهی از سوغاتی های رایج و مشهور آبادان
از سوغاتی های رایج و مشهور آبادان، ماهی های خوش طعم خلیج فارس است که از انواع ماهی های رایج این شهر می توان به حلوا سفید (زبیدی)، راشگو، شوریده، شانگ، زبان، سنگ سر، میش، هامور، کفشک، صبور، قباد و شیر اشاره کرد.  

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان  از سوغای های رایج و مشهور آبادان، ماهی های خوش طعم خلیج فارس است

 

خرما یکی از سوغاتی های آبادان
خرما یکی از سوغاتی های استان های جنوبی کشور و به ویژه آبادان است که دارای خواص و انواع مختلفی است و از جمله آنها می توان به سعمران، برحی، گنطار، بریم و زاهدی اشاره کرد. خرمای آبادانی که اندازه گیلاس درشت است از طعم بسیار لذیذی نسبت به سایر خرماها برخوردار است و برخی به آن خرمای آلویی نیز می گویند. پیریانی، بریمی، کبکاب، حلاوی، حمراوی، دیری، سرخ، سویدانی، عروی، فرسی، زاهدی، قصبی، گنطار، لیلو، مجول و مکنوم نیز از دیگر انواع خرمای این مناطق به شمار می روند.

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان

خرما یکی از سوغاتی های استان های جنوبی کشور و به ویژه آبادان است

 

 ادویه جات معروف آبان
در میان سوغات آبادان، شاید ادویه بیشتر از سایر ارمغان های این شهر توجه مسافران را به خود جلب کرده است. اصولا مردم آبادان با توجه به طبع جنوبی و دریایی خود و نوع غذاهایی که خاص این مناطق است علاقه فراوانی به مصرف ادویه جات به ویژه ادویه جات تند هندی و پاکستانی دارند که شامل ادویه کاری هندی، زردچوبه، ادویه کاری خورشتی، ادویه کاری مرغ و ماهی، ادویه ترشی و ... می شود. البته این نوع فلفل خاص به نام «پاپریکا» نیز در این منطقه طرفدار دارد. در بازار آبادان، ادویه های تازه که به وسیله لنج از هندوستان آورده می شود با قیمت مناسب به فروش می رسد.

حصیربافی پر استفاده ترین صنایع دستی آبادان 
در زمان حاضر رایج ترین و پر استفاده ترین صنایع دستی آبادان جاروب هایی است که به وسیله برگ درخت خرما (شعف) بافته می شود. کلاه حصیری آفتابی، زیرانداز حصیری، بادبزن، سبد نان و خورجین خرما از دیگر صنایع دستی آبادان است که اینها نیز از برگ درخت خرما درست می شود. سوغاتی های حصیری را می توان در مغازه های آبادان تهیه کرد.  

بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادانرایج ترین صنایع دستی آبادان جاروب هایی است که به وسیله برگ درخت خرما بافته می شود

 

 

 در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ - بیتوته

www.beytoote.com/iran/tafrihi/travel3-abadan.html

مکانهای تفریحی آبادان بازارهای آبادان آثار تاریخی آبادان,سفر به آبادان,سوغاتی آبادان,آبادان,جاهای دیدنی آبادان,جاذبه های گردشگری آبادان.

در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ | مجله خانوادگی تفرش نیوز

tafreshnews.ir/?p=14029

۲ روز پیش - در سفر به خوزستان با اقوام مختلفی از جمله اعراب، عمله ها، بختیاری ها و … آشنا می شوید. بهترین فصل ها برای سفر به استان خوزستان، پاییز و ...

در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ - جوان ایرانی

www.javaneirani.com/گردشگری/مکانهای...و.../505877-آبادان-کجاها-دیدن

۲ روز پیش - در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ - درسفربهخوزستانبااقواممختلفیازجملهاعراب،عملهها،بختی-آبادان-کجاها-دیدن.

[PDF]در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ - روزنامه عصر مردم

archive.asremardom.ir/1394/10/29/8.pdf

۱۸ ساعت پیش - ثبتی و دادگستری. بهترین فصل ها برای ســفر به استان خوزســتان، پاییز و زمستان است. در ســفر به خوزستان با اقوام مختلفی از جمله اعراب، عمله ها، ...

آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ایران و جهان ...

pop-music.biz/2016/01/.../آشنایی-با-مکان-های-زیارتی،-تفریحی-و-تا-2/

۱۹ ساعت پیش - آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ایران و جهان جذاب و فراموش نشدنی : در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ در سفر به خوزستان با اقوام ...

برچسب سفر به آبادان - نیــوزمــی

newsme.blogsky.com/tag/سفر-به-آبادان

آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ایران و جهان جذاب و فراموش نشدنی : در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان. در سفر به ...

آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ... - بلاگ سان

newsme-bsk.blogsun.ir/.../آشنایی-با-مکان-های-زیارتی،-تفریحی-و-تاری...

آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ایران و جهان جذاب و فراموش نشدنی : در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟

نوروز 93 به کجا سفر کنیم؟/ هفت شهر و شهرستان دیدنی ایران ...

namehnews.ir/.../نوروز-93-به-کجا-سفر-کنیم-هفت-شهر-و-شهرستان-دید...

ما پیشنهاد می کنیم حتما یک بار به نیشابور سفر کنید تا مجذوب آثار تاریخی و زیبایی طبیعت این شهر زیبا شوید. ... برای مثال شاه عباس بزرگ دو بار در سالهای ۱۶۰۵ و ۱۶۱۱ از شهر دیدن کرد. .... کفاشیان و شیوه جدید ممنوع التصویری در رسانه ملی.

آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ایران و جهان ...

www.lavashak.net/.../آشنایی+با+مکان+های+زیارتی،+تفریحی+و+تاریخ...

آشنایی با مکان های زیارتی، تفریحی و تاریخی ایران و جهان جذاب و فراموش نشدنی : در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ در سفر به خوزستان با اقوام مختلفی از جمله ...

سفر پاییزی به روستای آهار - آخرین اخبار ایران و جهان

www.zamoone.com/article/exbCpl8/سفر-پاییزی-به-روستای-آهار

... شنبه, 29 دی 1394. گردشگريمکانهای تفریحی ايران سفر پاییزی به روستای آهار ... بازارهای آبادان,آثار تاریخی آبادان. در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ در سفر به ...

در دهه محرم به کجا سفر کنیم - پرتال واکنش

vakonesh.com/gardeshgari/tafrihi/در-دهه-محرم-به-کجا-سفر-کنیم/

۲۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تا لحظه شکست به خــــدا ایمان داشته باش ، خواهی دید که آن لحظه هرگز نخواهد رسید… ... در دهه محرم به کجا سفر کنیم ... در روزهای تاسوعا و عاشورا خیابان های منتهی به حرم یعنی خبابان تهران، چهارراه شهدا و خیابان .... سفری به شهر زیبای آبادان.

راهنمای سفر به آبادان - Travel guide to Abadan - همگردی

hamgardi.com/Wiki/City/Abadan

سفر به این شهر می‌تونه بسیار خاطره انگیز باشه، علی الخصوص اینکه مردم آبادان هم، مثل مردم تمام شهرهای جنوب ایران بسیار خونگرم و مهمون نوازند و به ... کجا اقامت کنم؟

مسیر شیراز به آبادان | املاک روستا

roosta-amlaak.ir/2016/01/19/مسیر-شیراز-به-آبادان/

۱۹ ساعت پیش - به اصفهان سفر می کنید یا فارس ؟ بابیتوته در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ . بهترین مسیر برای رسیدن به مرکز استان فارسشیراز مسیر ...

روزهای آخر تابستان به کجا سفر کنیم؟ - آکا

www.akairan.com/iranshenasi-irangardi/tehran.../201591211045.html

۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روزهای آخر تابستان به کجا سفر کنیم؟ - آکا ... ایرانیان، مغول و ایتالیایی هاست که دیدن آنها هر انسانی را به ذوق می آورد. .... در سفر به آبادان چی بخوریم؟

بندری‌ها از سد پالایش آبادان گذشتند | فيدگاه

feedgah.com/lastnews/160106/.../بندری-ها-از-سد-پالایش-آبادان-گذشتند/

در سفر به خوزستان با اقوام مختلفی از جمله اعراب، عمله ها، بختیاری ها، بالاگریوه ها و کولی ها آشنا می شوید و […] نوشته در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ اولین بار در ...

بیا تا برویم ....... - سفرنامه خوزستان

biyataberavimsafar.blogfa.com/cat-8.aspx

سفرنامه خوزستان - اي دوست به لب دريا دردانه كجا يابي در كام نهنگان رو گر می طلبی کامی. ... سوار سمند شدیم به قصد آبادان کرایش فکر کنم نفری ۴ یا ۵ هزار بود . .... خیلی سفر خوب و خاطره انگیزی بود و به همه پیشنهاد می کنم حتمابه این استان عزیز ... تشكوه در نزديكي شهر رامهرمز است و ديدن اينجا رو پيشنهاد مي كنم به دوستان ولي چون مسير ...

در پاییز به کجا سفر کنیم؟ - تاپ ناز

www.topnaz.com › سرگرمی › گردشگری

۱ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این پیشنهاد ما برای سفر به مقصدی خاص نیست بلکه به یک مسیر است. ... این مسیر بی‌نظیر وقتی به مقصد می‌رسید،با جاذبه اصلی سفر که دیدن خانه ...

سفرنامه‌های منتخب ایران‌گردی: اندیمشک، دزفول، شوش، هفت تپه ...

www.anobanini.ir/itinerary/fa/2005/02/_82.php

از تابستان 81 من و بهروز تصميم گرفته بوديم که در يک سفر مارکوپلوئي به خوزستان برويم. ... طي کنيم؛ به اين ترتيب بايد مي رفتيم و براي انديمشک بليط ميگرفتيم. ... ساعت 2.35 ديدم که آمد خيلي خوشحال شدم و 5هزار تومان بابت تشکر به او دادم؛ غافل از ..... ولي ما عجله داشتيم و بايد به اهواز برميگشتيم و شبانه به آبادان ميرفتيم.

سفر به لرستان -خوزستان - بیا تا برویم

biyataberavim.persianblog.ir/tag/سفر_به_لرستان_-خوزستان

۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۸ ه‍.ش. - بعد گفتیم تا اینجا اومدیم حیفه سری به بازار ماهی فروشای آبادان نزنیم. ... وقتی در بخش آخرین سفر پا گذاشتیم به خرمشهر هدفمان دیدن اینجا بود. ... بازدید کننده بود و این برای ما حسن بزرگی بود تا درآرامش و دقت به دوروبرمون نگاه کنیم. ... نداشتند و هیچ کس نپرسید آنها که بودند از کجا آمده بودند و به کجا شتابان رفتند!

عباس‌آباد، سفر همدان را خوشمزه می‌کند - جوان ایرانی

www.javaneiranipress.ir/گردشگری/...و.../506811-عباس-آباد-همدان-خوشمزه

۱۰ ساعت پیش - در سفر به آبادان از کجاها دیدن کنیم؟ ... مردم استان همدان به علت داشتن سبزی‌های کوهی متنوع 

سفر در جاده بهار - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/1426441824277974543

۲ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - باید دل داشت و مرد سفر بود، دل داد به جاده‌های ندیده، به شهر‌های نرفته، به آدم‌های تازه و طعم‌های جدید. ... به همین دلیل می‌خواهم مردم را در ایام نوروز به دیدن یزد دعوت کنم تا صفای فضای ..... سواحل شمالی تا جنوبی کشور و شهرهایی مثل آبادان و جزایر کیش و قشم، ..... البته این که به کجا بروم بستگی به شرایط دارد که چه چیزی از سفر ...

هر ماه از سال به کجا سفر کنیم؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/gardeshgari/view/016112.php

۱۴ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سفربه کجا , اوج فصل سفر , فصل سفر , زمان‌بندی سفر , فصل تعطیلات , فصل ... و سایر جشنواره‌ها باعث شده تا فصل تعطیلات زمانی مناسب برای دیدن این منطقه باشد. ... عکس های جدید منتشر شده از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (11).

آرزو دارید به کجا سفر کنید - China Radio International

persian.cri.cn/601/2014/05/23/1s138887.htm

۲ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جون جون در مورد آرزوش به سفر می گوید: من می خواهم به تبت سفر کنم. ... در سه سال گذشته چندبار به دبی سفر کرده‌ام، اما آن چیزی که در آمریکا خواهم دید، آنجا نبود. ... به خیلی از شهرهای ایران سفر کرده‌ام مثل بوشهر، آبادان، اهواز، مشهد، تبریز، ...

سفر با حداقل هزینه به دبی | لست سکند - تور لحظه آخری

www.lastsecond.ir/news/safarname-dubai-2/.../Dubai_itineraries/

تجربه ای جدید در سفر ..... من و دوستم واسه 4 دی برنامه سفر به دبی داریم با توجه به این که قصد دیدن همه جاها رو نداریم چون ...... و اگر نوشتید از کجا میتونم مطالعه کنم؟

موزه آبادان را به روز کنید - آبادان نیوز

www.abadannews.com/index.aspx?fkeyid=&siteid=1&pageid...

اگر از همین آثار کشف شده به موزه آبادان اضافه می‌شد این موزه اکنون به روز شده بود. ... وجود دارد که توریست‌هایی از این دست فقط به کشورهای باستانی و تاریخی سفر. می‌کنند تا از اشیای تاریخی جدید دیدن کنند و استان خوزستان یکی از غنی‌ترین استان‌ها به ... بخواهم گردشگران را وارد استان کنم و بخواهم آن‌ها را راهنمایی کنم آن‌ها را باید به کجا ...

Fars News Agency : 15 سال در حسرت دیدن فرزندانم اشک می‌ریزم

www.farsnews.com/printable.php?nn=13910817000199

۱۷ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - ساعت 9 صبح به تفرش و مؤسسه خیریه بانو نسیبه رسیدیم، با دعوت ... کنیم و از آبادان بار سفر ببندیم، دست بچه‌هایمان را گرفتیم و بار سفر بستیم، به کجا! ... بعد از گذشت 15 سال نمی‌دانم کجا زندگی می‌کنند، به دلیل اینکه کسی را ...

موزه آبادان به‌روز نیست, موزه آبادان,

https://kalouttravel.com/news/detail/-موزه-آبادان-به-روز-نیست/.../view/

۱۶ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دبیر کانون جهانگردی آبادان گفت: آثار موزه آبادان از لحاظ تاریخی کیفیت چندانی ندارند. ... اگر کسی یک بار از این موزه دیدن کنند کافی است چراکه هیچ گونه ... به کشورهای باستانی و تاریخی سفر می‌کنند تا از اشیای تاریخی جدید دیدن کنند و ... آنها را راهنمایی کنم، آنها را باید به کجا ببرم که آثار تاریخی ما را مشاهده کنند؟

ثبت نام مدافعان حرم :: مدافعان حرم

modafeon.blog.ir/page/sabt-name-modafean-haram

۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - توصیه می کنم کار های مربوط به سفر را با یک دفتر هوایی هماهنگ کنید .... اگر امکانش هست تو کربلا من باید به کجا مراجعه کنم؟ ...... ببخشید من میخوام برم نجف مدارک آموزش هایی رو دیدم لازمه ببرم به لحاظ امنیتی خطر نداره آونجا تو حرم مدافع ایرانی هست راحت .... و بنده بیشتر برای شناسایی نشدن اعضای جدید عرض کردم.

میخوام برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ ...

forum.p30world.com › ... › موارد ديگر › مـتـفـرقـه › گردشگری و مهاجرت

۱۲ مرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - 100+پست - ‏76 نویسنده

دوستان من میخوام از تهران برم یه شهر دیگه زندگی کنم کجا رو پیشنهاد میکنید ؟ ... ولی مسئله ای که در مسافرت به اینجا هستش، اینه که گایه به نظر میاد که با غیر ترک ...... اميد وارم كه تمام پروژه هايي كه در وبلاگ تبريز1404 ديدم به سرانجام برسه و .... بنظرم داری شوخی میکنی من خودم خوزستانم ( آبادان ) اینجا دیگه جایی برا ...

لطفا کمربند ایمنی فراموش نشود - - سایت خبری تحلیلی ...

www.tabnak.ir/fa/mobile/news/389061/لطفا-کمربند-ایمنی-فراموش-نشود

۷ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - گوهرخیراندیش بازیگر سینما و تلویزیون از سفر دو سال گذشته خود به شهرهای ... دارد و من فکر می کنم که دیدن این سریال و همچنین دیگر سریال های نوروزی لحظات ... به کجا سفر کنند نیز بیان کرد: من چون خودم شیرازی هستم فکر می کنم شیراز و ... به شیراز و سپس به اصفهان و شهرهای جنوبی مثل آبادان و اهواز 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات