close
دانلود آهنگ جدید

ابزار وبمستر

ابزار وبمستر

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015

عکس,دانلود,فیلم | خبرنیوز

,

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015

.

کسب درآمد

.

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015

موفق ترین بازی سازهای سال 2015

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015

 

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی کامپیوتر .xbox در سال 2015

بازیهای 2015 ، موفقترین بازیهای 2015

سال 2015 سال پرباری در عرصه تکنولوژی و بازیهای گرافیکی بود و در این سال شرکت های بسیاری موفق به عرضه سودآورترین و محبوب ترین بازیها شدند.

موفق ترین سازندگان بازیهای 2015

در عصر جدید انواع و اقسام بازیهای کامپیوتری و موبایل به علاقمندان این سرگرمی تفریحی عرضه شده و بازار رقابتی سختی میان سازندگان آنها وجود دارد.بازیهایی که شاید مدت زیادی را از وقت تیم فکری و طراحی شرکت ها گرفته تا اوقات خوشی را برای کاربران فراهم کنند.

در سال 2015 چه اشخاص و شرکت هایی بیش ترین تاثیر را در صنعت بازیسازی داشتند؟ سال 2015 هم یکی از سال هایی بود که بازی های بزرگی در آن عرضه شدند و در نتیجه گیمر ها اوقات خوشی را تجربه کردند. آثاری مثل ویچر 3 که مرز های گرافیکی و در حالت کلی بازی های نقش آفرینی را وارد مرحله جدیدی کرد. 
فال اوت 4 که بار دیگر لذت چشیدن طعم یک دنیای آخرالزمانی را به گیمر ها تقدیم کرد. بازی های ورزشی مثل FIFA 16، PES 2016 یا NBA 2K16 که قشر گیمر های ورزش دوست را خوشحال کردند و همچنین بازی های مستقلی مثل Rocket League که با بودجه ای اندک و فقط به پشتوانه کار تیمی اعضای استودیو سایانیکس توانست در مراسم بهترین بازی های سال جوایز را یکی پس از دیگر از آن خود کند. 
البته سال 2015 صحنه موفقیت های دیگری نیز بود. کیفیت بالای کنسول پلی استیشن 4 و فروش بالای آن و تلاش های مایکروسافت با عرضه امکانات جالب برای کنسول ایکس باکس وان باعث شد تا طرفداران هر دو کنسول سال خوبی را سپری کنند. 
با تمام این تفاسیر، شاید اگر زحمات اشخاص یا شرکت های مرتبط با بازی سازی نبود، هیچ یک از اتفاقات مذکور در سال 2015 رخ نمی داد. در این مقاله تاثیرگذار ترین اشخاص و شرکت های صنعت بازی سازی را در سال 2015 مرور خواهیم کرد.

موفق ترین سازندگان بازی در سال 2015 ، موفقترین بازیهای 2015 ، محبوب ترین بازیهای 2015

استودیو هیپستر وِیل، سازنده بازی Crossy Road 
بدون شک می توان بازی Crossy Road را یکی از موفق ترین آثار موبایل در سال 2015 دانست. شاید زمانی که مت هال و اندی سام در حال ایده پردازی برای ساخت یک بازی ساده موبایل بودند، هرگز فکر نمی کردند که این اثر تا پایان سال 10 میلیون دلار سود برای آن ها در پی خواهد داشت. 

این دو دوست استرالیایی به همراه بِن واتر هال، طراح گرافیکی بازی، تنها در طی 2 ماه پس از عرضه بازی Crossy Road توانستند یک میلیون دلار از تبلیغات درون بازی کسب در آمد کنند و در آن زمان طی مصاحبه ای اعلام کردند که «از این مبلغ کاملا راضی هستند و انتظار آن را پیش از این نداشتند.» ولی پس از گذشت شش ماه از آن تاریخ، بازی رایگان Crossy Road در حدود 40 میلیون بار دانلود رسمی داشت و توانست 10 میلیون دلار سود عاید سازندگانش کند. 
در حالی که دیگر کم کم میزان عایدی این بازی رو به افول است، ولی شاید کم تر کسی در ابتدای سال انتظار داشت که یک بازی موبایل بسیار ساده بتواند چنین سودی در طی یک سال کسب کند. همچنین یکی دیگر از دلایل ارزشمند بودن این بازی، کاملا رایگان بودن آن است و سازندگان هرگز گیمر را مجبور نمی کنند تا برای تجربه آن پولی پرداخت کنند. 
بلکه عمده در آمد استودیو هیپتسر ویل به دلیل تبلیغاتی است که درون بازی پخش می شوند و گیمر ها به دلیل کیفیت بالای بازی، با کمال میل این ویدیو های کوتاه چند ثانیه ای یا تبلیغات متنی را تماشا می کنند. 
Crossy Road همچنین درسی برای بازی های بزرگ Free to Play است که علی رغم یدک کشیدن نام «رایگان»، مبلغی حتی بیش تر از یک بازی کامل را از گیمر ها دریافت می کنند.

موفق ترین سازندگان بازی در سال 2015 ، محبوب ترین بازیهای 2015 ، بازیهای 2015 کامپیوتر

استودیو سایانیکس، سازنده بازی Rocket League 
همواره استفاده از خلاقیت در ساخت بازی های ویدیویی نتیجه مثبتی داشته است و این مساله دقیقا در بازی Rocket League دیده می شود. 

دِیو هِیج وود، بنیان گذار استودیو سایانیکس، روزی که از طریق ساخت یک ماد چندین خودرو را وارد موتور بازی سازی آنریل و پس از آن بازی Unreal Tournamnet 4 کرد، رویای بزرگ ساخت یک بازی مستقل را در سر داشت. 
ایده اولیه وی ساخت یک بازی در سبک ماشین های مبارزه ای بود. ولی وی تصمیم گرفت تا برای مفرح تر کردن این بازی فوتبال را نیز به آن اضافه کند و به این ترتیب بازی Rocket League: Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars در سال 2008 ساخته شد و برای کنسول پلی استیشن 3 از طریق شبکه پلی استیشن عرضه شد. 
در اثر محبوبیت این بازی استودیو سایانیکس دنباله آن را در سال 2015 با نام Rocket League برای پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی عرضه کرد و شاید حتی شخص هیج وود هم انتظار نداشت که امروزه و در روز های پایانی سال این بازی نزدیک به 50 میلیون دلار سود برایش داشته باشد. 
Rocket League که از قضا توانسته جایزه بهترین بازی مستقل سال را هم از مراسم جوایز بازی های ویدیویی 2015 دریافت کند، یکی از مفرح ترین بازی های سال بود. تلفیق عالی رانندگی و فوتبال که شاید یادگیری اصول اولیه آن بسیار ساده باشد، ولی برای حرفه ای شدن در بازی دقیقا به اندازه بازی هایی مثل FIFA یا PES نیاز به تاکتیک دارید! همچنین امکان تجربه این بازی همراه با دوستان هم یکی دیگر از نکات مثبت آن است. ولی در کنار تمام نکات مثبت بازی، پشتیبانی عالی استودیو آمریکایی سایانیکس از این اثر نقشی اساسی در موفقیت های آن دارد. 
عرضه بسته های الحاقی و به روزرسانی های مختلف برای بازی که محتویات زیادی از بازی های بزرگی مثل Portal را به آن اضافه کرده است، در کنار رایگان بودن اکثر این محتویات، باعث شده تا این بازی و این استودیو از موفق ترین ها در سال 2015 باشند.

موفق ترین سازندگان بازی در سال 2015 ، بازیهای 2015 کامپیوتر ، بازیهای محبوب کامپیوتر

ساتورو ایواتا، رییس سابق نینتندو 
بدون شک مرگ ساتورو ایواتا یکی از تاثیر گذارترین اتفاقات صنعت بازیسازی در سال 2015 بود. چرا که نه فقط کمپانی نینتندو، که اکثر گیمر ها به دلیل اوقات خوشی که وی برای شان فراهم کرده مدیون ایواتا هستند. پس از منصوب شدن به ریاست نینتندو در سال 2002، ایواتا این کمپانی را در مسیری جدید هدایت کرد. 

شاید کنسول های DS و Wii در ابتدا برای افراد زیادی مسخره به نظر می رسیدند و کم تر کسی شانسی برای آن ها در برابر کنسول های سونی و مایکروسافت قائل بود؛ ولی ایواتا به همگان ثابت کرد که لذت بازی کردن نه در گرافیک های واقع گرایانه، که در خلق محیطی شاد و مفرح است. 
بازی هایی که برای کنسول های نینتندو در طی این سال ها عرضه شده است، باعث شدند تا اعضای خانواده ها در کنار هم از هنر هشتم لذت ببرند و در محیطی شاد با یکدیگر بازی کنند. 
حال که نینتندو بدون ایواتا وارد سال 2016 می شود، بدون شک کار دشواری برای تکرار موفقیت های گذشته خواهد داشت. باید منتظر ماند و دید که تاتسومی کیمیشیما می تواند موفقیت های این مدیر بزرگ را در نینتندو تکرار کند یا خیر؟

موفق ترین سازندگان بازی در سال 2015 ، بازیهای محبوب کامپیوتر ، موفقترین سازندگان بازیهای گرافیکی

استودیو سی دی پراجکت رِد، خالق بازی The Withcer 3 
همان طور که پیش از این هم گفتیم، در سال 2015 بازی های بزرگ زیادی عرضه شدند. ولی The Witcher 3 یکی از معدود آثار خاص سال بود که یک اثر انقلابی در بین بازی های نقش آفرینی است و واقعا قوانین جدیدی برای این بازی ها وضع کرده است. 

گرافیک بسیار زیبای فنی و هنری بازی در کنار داستان و گیم پلی غنی آن باعث شدند تا این اثر یکی از بهترین بازی های سال 2015 باشد. ولی دلیل موفقیت های این بازی، حضور استودیویی نام آشنا به نام سی دی پراجکت رِد است که یک مورد استثنا در بین استودیو های بازیسازی امروزی به شمار می رود. 
جایی که بازیسازان به هر نحوی برای دریافت مبالغ بیش تر از گیمر ها فعالیت می کنند و حتی ساده ترین محتوای بازی ها مثل ظاهر یا پوشش شخصیت ها را هم به شکلی پولی به فروش می رسانند، سی دی پراجکت بسته الحاقی Hearts of the Stone را عرضه می کند که همانند DLC های کلاسیک به اندازه یک بازی کامل محتوی دارد. 
همچنین سیاست های رفتاری این استودیو با طرفداران نیز واقعا مثال زدنی است. برای مثال در رفتار های این استودیو خبری از سیاست های پنهان کارانه نیست و آن ها خیلی واضح اعلام کردند که بازی ویچر 3 تنها در طی سه ماه بیش از 6 میلیون نسخه فروش داشته و توانسته است 600 درصد بودجه اولیه خود سود حاصل این استودیو لهستانی کند. 
بدون شک سال 2015 برای استودیو سی دی پراجکت رِد سال خاصی بود و این استودیو که سال 1994 تاسیس شده است، توانست در سال جاری عنوان بهترین بازیساز سال را از مراسم جوایز بازی های ویدیویی 2015 کسب کند. 
یکی دیگر از نکات مثبت این استودیو، مبارزه با سیاست ها بازیسازان بزرگ برای استفاده از قفل های DRM است که مشکلات زیادی برای گیمر ها ایجاد می کنند. به همین دلیل سی دی پراجکت رِد بازی های خود را بدون این قفل و به صورت اصلی از طریق فروشگاه GOG به فروش می رساند. 
جالب است بدانید که چندی پیش و در پی موفقیت های این استودیو، کمپانی الکترونیک آرتز برای خرید آن مشتاق شده بود که مارسین ایوینسکی، مدیر سی دی پراجکت رِد، هر گونه واگذاری این استودیو به کمپانی های دیگر را تکذیب کرده و اعلام کرد که سی دی پراجکت رد هرگز استقلال خود را از دست نخواهد داد.

موفق ترین سازندگان بازی در سال 2015 ، موفقترین سازندگان بازیهای گرافیکی ، بازی سازها

هیدئو کوجیما، خالق افسانه ای سری بازی های «متال گیر» 
هیدئو کوجیما یکی از تاثیر گذار ترین چهره های سال 2015 میلادی در صنعت بازیسازی بود. وقتی وی برای اولین بار اعلام کرد که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain آخرین بازی وی از این سری محبوب خواهد بود، کم تر کسی حرفش را جدی گرفت. 

چرا که در تاریخ 15 ساله این سری، کوجیما تقریبا در اکثر نسخه ها چنین حرفی را مطرح کرده است. ولی پس از اعلام تاریخ عرضه بازی بود که مشخص شد وی و کونامی اختلافاتی جدی دارند که ممکن است منجر به جدایی کوجیما از کونامی شود. 
به هر حال بازی MGSV: The Phantom Pain عرضه شد و توانست چه از لحاظ فروشی و چه از لحاظ بازخور دهای منتقدان و طرفداران به یک اثر عالی تبدیل شود. 
این اثر همچنین توانست جایزه بهترین بازی اکشن ماجراجویی سال را در مراسم جوایز بازی های ویدیویی سال 2015 دریافت کند. ولی در همین مراسم بود که مشخص شد کونامی در ادامه رفتار های نامناسب خود مانع از حضور کوجیما در این مراسم شده است. 
تنها چند روز پس از این اتفاقات بود که کوجیما جدایی رسمی خود از کونامی را اعلام کرد و گفت که استودیو مستقل «کوجیما پروداکشنز» را تاسیس کرده است. بدون شک آزادی کوجیما از دست کونامی (!) و استقلال این بازیساز باعث خواهد شد تا در آینده شاهد بازی های جذابی از وی باشیم. 
در این بین سونی نیز یک برنده محسوب می شود که با جذب کوجیما، وی را متقاعد کرد تا اولین بازی استودیو جدید خود را به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه کند (البته بازی بعدا برای پی سی نیز عرضه خواهد شد). 
تنها نکته منفی جدا شدن کوجیما از کونامی این است که از این پس باید شاهد سری متال گیر بدون کوجیما باشیم و باید منتظر ماند و دید که آینده این اثر در دستان کونامی به کجا خواهد رسید؟

موفق ترین سازندگان بازی در سال 2015 ، بازی سازها ، موفق ترین بازی موبایل

جسیکا کوری، آهنگساز و رییس سابق استودیو چاینیز رووم 
جسیکا کوری یکی از مشهور ترین آهنگسازان شاغل در صنعت بازیسازی است که عمده شهرت خود را مدیون ساخت آهنگ بازی های Dear Esther، Everybody Has Gone to the Rapture و Amnesia: A Machine for the Pigs است. وی همچنین موسس استودیو چاینیز رووم بود که امسال از آن استعفا داد و تصمیم گرفت تا از صنعت بازیسازی دور باشد. 

دلیل حضور کوری در این لیست، نامه احساسی و تاثیر گذاری بود که وی در حین جدایی از چاینیز رووم نوشت. یکی از دلایل این تصمیم بیماری مادر زادی کوری بود که امکان فعالیت های سخت را از وی می گرفت. ولی این تنها جنبه ماجرا نیست و کوری در نامه خود اشاره کرده که ناشران بزرگ فقط به دلیل این که وی یک زن است مشکلات بسیاری برای انتشار بازی های وی ایجاد کرده اند. 
همچنین در این نامه احساسی می خوانیم که کوری از برخورد های نامناسبی که به دلیل زن بودنش با وی صورت گرفته ناراضی است و به همین دلیل هم می خواهد از دنیای بازیسازی جدا شود که از قضا علاقه بسیار زیادی هم به آن دارد. 
به هر حال ماهیت بازی های ویدیویی به عنوان یک سرگرمی، شاد کردن اقشار مختلف جامعه انسانی اعم از پیر و جوان و زن و مرد است. به همین دلیل هم خانم های زیادی در این صنعت شاغل هستند و هر از گاهی نقشی حتی پررنگ تر از مردان نیز در موفقیت های آن ایفا می کنند. شاید این نامه تاثیر گذار از کوری تلنگری برای از بین رفتن تمام تبعیض ها در این صنعت دوست داشتنی باشد.

 

 

موفق ترین بازی سازهای سال 2015 - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › موفقیت › کارآفرینی

۲ روز پیش - موفق ترین بازی سازهای سال 2015 بازیسازی،تاثیرگذارترین چهره های بازیسازی،بازی. ... آثاری مثل ویچر 3 که مرز‌های گرافیکی و در حالت کلی بازی‌های نقش‌آفرینی را وارد مرحله ... استودیو سایانیکس، سازنده بازی Rocket League

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015 - نمناک

namnak.com/25769-بازیهای-گرافیکی-2015.html

سال 2015 سال پرباری در عرصه تکنولوژی و بازیهای گرافیکی بود و در این سال شرکت های بسیاری موفق به عرضه سودآورترین و محبوب ترین بازیها شدند.

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015 | News ...

newsfile.ir/.../موفق+ترین+سازندگان+بازیهای+گرافیکی+در+سال+2015

سال 2015 سال پرباری در عرصه تکنولوژی و بازیهای گرافیکی بود و در این سال شرکت های بسیاری موفق به عرضه سودآورترین و محبوب ترین بازیها شدند.

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015 | فيدگاه

feedgah.com/lastnews/.../موفق-ترین-سازندگان-بازیهای-گرافیکی-در-س...

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015 سال 2015 سال پرباری در عرصه تکنولوژی و بازیهای گرافیکی بود و در این سال شرکت های بسیاری موفق به عرضه ...

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015

iruni.ir/news/386343

۱ ساعت پیش - آثاری مثل ویچر 3 که مرز های گرافیکی و در حالت کلی بازی های نقش آفرینی را ... موفق ترین سازندگان بازی در سال 2015 ، موفقترین بازیهای 2015 ...

موفق حرب - سلامت جنسی - ویستا بلاگ

jensi.vistablog.ir/tag/موفق+حرب

استودیو سایانیکس، سازنده بازی Rocket League, namnak.com موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال 2015 - نمناک موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی ...

مورد انتظارترین بازی های ویدیویی سال 94 به انتخاب دیجیاتو ...

digiato.com/article/2015/.../مورد-انتظارترین-بازی-های-ویدیویی-سال-94/

۴ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سال 94 یکی از بهترین سال های دنیای بازی خواهد بود و اگر عناوینی چون ... چندی نگذشت که یوبیسافت تائید کرد این بازی در حال ساخت است و مراحل ... گرافیک بازی چیزی فرای فوق العاده است و هیچ ایرادی، حداقل به لحاظ ظاهری نمی توان از آن گرفت. ... قرار است این عنوان اواخر سال 2015 برای پی سی، پلی استیشن 4 و اکس ...

راهنمای خرید لپ‌تاپ - لپ‌‌تاپ مدیا

www.laptopmedia.ir › تیتر یک

۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - این مطلب در شماره ۱۶۷ مجله عصر شبکه در تاریخ اول دی ماه سال ۱۳۹۳ نگارش ... برند دستگاه می‌تواند تعهد سازنده به کیفیت و دوام محصولات را مشخص ... الترابوک‌ها: بهترین سایز لپ‌تاپ برای افرادی که در طول روز از دستگاه خود ..... با این حال نباید توقع اجرای بازی‌های گرافیکی و جدید امروزی را از این گرافیک‌های مجتمع داشت.

پردیس گیم - بهينه ترين عناوين سال 2015 در PC

pardisgame.net/story-11932-بهينه-ترين-عناوين-سال-2015-در-PC.html

10 بازی بهینه سال 2015 بر روی PC چه عناوینی هستند ؟ ... اما بر خلاف بسیاری از سازنده های دیگر، DICE موفق به پیاده سازی همان گرافیک ابتدایی در محصول نهایی شد.

نسخه چاپی

itabnak.ir/fa/print/234

۲۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سال 2015 در همه عرصه های مربوط به تکنولوژی سالی موفق بوده است و این موضوع در مورد حوزه ... باگ های فراوان در بازی، ماموریت های گنگ و پیچیده و گرافیکی نه چندان دلچسب همه از ... نا امید کننده ترین بازی های رایانه ای سال 2015 ... بر روی رادار شلوغ بازی های رایانه ای سال 2015 شد و در نهایت سازنده را به این فکر انداخت که ...

نگاهی به معروف ترین بازی های سال 2013 | وب سایت خبری ...

gamefa.com/50278/نگاهی-به-معروف-ترین-بازی-های-سال-2013/

۹ دی ۱۳۹۱ ه‍.ش. - در زیر با هم فهرستی از بازی های معروفی که در سال ۲۰۱۳ عرضه می شوند به ترتیب ... Aliens: Colonial Marines یکی از عناوینی است که سازنده بازی Gearbox ... به خصوص در بخش گرافیک بازی داده است ( به گونه ای که در اغلب تریلرهای بازی ... بتواند در صف شلوغی بازی هایی که در ماه فوریه منتشر می شوند موفق عمل کند.

بررسی موفق ترین بازی های رایانه ای در طول چند دهه گذشته

seirnews.com/.../بررسی-موفق-ترین-بازی-های-رایانه-ای-در-طول-چند-دهه-...

۳ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سال ها پیش زمانی که نام بازی های رایانه ای به میان می آمد بسیاری از حاضرین تنها به عنوان یک ... آمریکا بزرگترین صادرکننده جنگ‌افزار در سال 2015 .... در آن سال ها هر چند محدودیت های گرافیکی بسیاری در مقابل سازندگان قرار داشت اما EA ...

معرفی بازی هایی که در سال 2016 منتشر خواهند شد – گیمرها

news.gamerha.net/معرفی-بازی-هایی-که-در-سال-2016-منتشر-خواهند/

۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برخی از بازی ها در سال 2015 منتشر شده بودند و بیشتر ما گیمرهای ایرانی ... داشت و سعی شده بود بهترین تجربه را برای مردم موجود در نمایشگاه فراهم کند. ... یک آی پی جدید از سوی سازندگان بازی فوق گرافیکی یعنی KillZone، کمپانی ...

بهترین بازی های اندروید - دانلود بازی اندروید

1001download.com/بهترین-بازی-های-اندروید/

۱۹ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود بهترین بازی های اندروید لینک دانلود بازی های محبوب برای گوشی های اندروید ... شرکت Supercell تا نیمه سال 2015 بیش از 1200 میلیون یورو درآمد داشته است که ... اما با ساخت این بازی در ماه می 2013 توانست سومین شرکت برتر از نظر دانلود در ... این بازی دارای گرافیک فانتری و گیم پلی بسیار جذاب می‌باشد.

سئوی چت روم | طراحی چت روم | گلد طرح | طلا طرح | سئوسازی چت ...

www.goldtarh.ir/

موفق ترین سازندگان بازیهای گرافیکی در سال ۲۰۱۵. سال 2015 سال پرباری در عرصه تکنولوژی و بازیهای گرافیکی بود و در این سال شرکت های بسیاری موفق به عرضه ...

با بهترین بازی های سال 2015 آشنا شوید - بیتوته

www.beytoote.com/computer/technews/familiarize3-best2-games.html

بهترین بازی های کامپیوتری بهترین بازی های سال 2015 بازی افسانه گرلت بازی ... اند و سازندگان بازی هم دیگر بهانه ای ندارند برای کم کاری و موظف اند بهترین آثار خود را ... براساس پیش نمایش ها مبارزات در بازی به شدت پیشرفت کرده و گرافیک بازی ...

بهترین بازیهای سال 93 از نگاه بازی تک

bazitak.ir/5548/بهترین-بازیهای-سال-93-از-نگاه-بازی-تک.html

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم Max 2015 ... بله با بهترین های سال شمسی 93 در هر زمینه ای که مربوط به بازی های کامپیوتری باشه در خدمت شما عزیزان هستم. ... Tail Game هستش (استودیو سازنده سری موفق The Walking Dead) در بخش داستانی حرف های زیادی برای زدن داره… ... بازی از لحاظ گرافیک مانند دیگر بازی های کامیک این استودیو از ...

10 بازی سال 2015 که برای آمدنشان لحظه شماری می کنیم | گجت ...

gadgetnews.ir/36187/best-upcoming-games-ps4-xbox-one/

۵ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - با این حال، یک استودیوی کوچک در بریتانیا در حال ساخت جهانی عظیم است که به نظر ... این افراد با مشاهده معماری گرافیک سبک گوتیک و ترسناک، تبرهای بسیار ... نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازی سال ۲۰۱۵ از نگاه توسعه‌دهندگان.

لیست بهترین های سال 2014 از نظر شما | دنیای بازی

www.dbazi.com/1393/10/08/لیست-بهترین-های-سال-2014-از-نظر-شما/

در زمانه ای که استدیو های مختلف با ساخت بازی های اقتباسی از روی فیلم ها و سریال ها .... بازی باعث شد تا inFamous: Second Son یکی از بهترین بازی های گرافیکی امسال باشد. ... لیست برندگان The Game Awards 2015 | بهترین بازی سال: ویچر 3.

بهترین لپ تاپ های 2015: کدام لپ تاپ را بهتر است بخرید ...

techera.ir/2015/08/29/top-laptops-25-best-laptops-in-the-world/

۷ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به لطف عرضه ویندوز 10 مایکروسافت، کارت های گرافیک بهینه شده Maxwell ... بهترین اولترابوک: (Dell XPS 13 (2015 مشخصات سی پی یو: اینتل Core ... منطقی ترین نتیجه گیری از این انقلاب این باشد که سازندگان این نوع لپ تاپ ها، .... به بازی تهیه نمایید که سالیان سال بتواند جایگزین کامپیوتر خانگیتان شود.

15 بازی برتر 2014 و 2015 که باید منتظر آن ها بود - صفحه 2 ...

forum.lioncomputer.ir › ... › انجمن گیمینگ › بازی های رایانه ای

۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سال 2014 کوجیما با تمام قدرت بازی های مورد علاقه ما و مورد علاقه خودش را عرضه می ... از مورد انتظار ترین بازی های سال 2014 شاید یکی از موفق ترین ها هم باشد ! ... بزای در دست ساخت انها یک بازی اکشن جذاب و عالی با گرافیکی ویژه است .

سگا - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/سگا

شرکت ژاپنی سگا در سال ۱۹۴۰ میلادی با نام Standard Games شروع بکار کرد و در سال ... در ایامی که بازی‌های کامپیوتری دچار هرج مرج شده و هر شرکتی اقدام به ساخت کنسول ... نام ژاپنی سگا مگا درایو) تولید شد که موفق‌ترین کنسول سگا تا بحال لقب گرفت. ... دستگاه سگا جنسیس با قدرت گرافیک ۱۶ بیتی و صدایی استریو، قدرت بلا ...

مورد انتظار ترین بازی های سال 2015 - بازی آنلاین

www.flashkhor.com › ... › معرفی و نقد بازی ها

۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ساخت ارتشی رباتیک، فرستادن ماهواره، نانو تکنولوژی، استفاده از ... از مهم ترین نقاط قوت بازی گرافیک آن می باشد که به طرز فوق العاده ای زیبا می باشد . ... برای تجربه این بازی بایستی تا اواخر سال 2015 و یا حتی اوایل سال 2016 صبر کنید. ... نمرات بازی و جذب مخاطب و راضی نگه داشتن طرفداران خود موفق عمل کند.

معرفی برترین تولید کنندگان کارت گرافیک جهان (کدام ...

www.sakhtafzarmag.com › کارت گرافیک › کارت گرافیک

 رتبه: ۴٫۹ - ‏۸ رأی

۵ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - کارت گرافیک یکی از مهم ترین و محبوب ترین قطعات یک سیستم گیم به ... کدام یک نمایش بهتری در بازی Just Cause 3 دارند: کارت های گرافیک ... این شرکت می تواند در سال 2015 به مجموع تولید بیش از 5 میلیون کارت دست پیدا کند. ... موفق به تصاحب عنوان پر تیراژ ترین تولید کننده کارت گرافیک گردیده است.

پی سی دانلود: نرم افزار، فیلم، بازی، کتاب، آموزش و برنامه ...

p30download.com/

دانلود رایگان نرم افزار، فیلم، موزیک، کتاب، آموزش، بازی و برنامه موبایل؛ همه و همه در پی ... و توسعه نرم افزارها امکانات سرعت فوق العاده آن برای ساخت برنامه های کاربردی است. ... مجموعه نرم افزارهای رویت شامل Revit Architecture 2015 و Revit Structure وRevit .... ابداعی وی برای آموزش زبان‌های انگلیسی و اسپانیایی از موفق ترین متدهای آموزش ...

شما از این صفحه 3 بار بازدید کردید. آخرین بازدید: 3/25/15

بهترین بازی های اندروید - دانلود ها

www.downloadha.com/tag/بهترین-بازی-های-اندروید/

مانتو آیسان تمام الگوهای طراحی سال را با خود دارد. ... مطالبی که برچسب بهترین بازی های اندروید را دارند . ... چالش انگیز ، رقابت با دوستان در فیسبوک ، گرافیک خیره کننده همراه با انیمیشن های فانتزی .... چند سالی است که کمپانی گیم لافت برروی ساخت سری بازی های مدرن کمبات تمرکز کرده ..... نسخه نهایی ویندوز 10 آپدیت نوامبر 2015 ...

آخرین خبر | ویچر 3 به عنوان بهترین بازی سال از دید گیمرها ...

akharinkhabar.com/Pages/News.aspx?id=2217874

۱۰ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ویچر 3 به عنوان بهترین بازی سال از دید گیمرها انتخاب شد ... چهار جایزه موفق شد پس از بازی ویچر 3 مقام دوم پر جایزه ترین عنوان سال 2015 را به خود اختصاص دهد. ... اول شخص توسط سازندگان این اثر در آخرین نسخه ی ارائه شده از این بازی یعنی نسخه ی ... بهترین بازی سال از دید طراحی گرافیک : The Witcher 3: Wild Hunt

بهترین و بدترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015 به انتخاب ...

www.zoomit.ir/articles/.../23025-best-and-worst-laptop-brands-laptopma...

۲۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهترین و بدترین برندهای لپ‌تاپ در سال 2015 به انتخاب Laptop Mag ...... مدیا و افیس و برنامه های تخصصی چنتا بازی با گرافیک بالا هم تجربه کنم ! ... به عنوان مثال اگر مثه من تفریحتون دور زدن تو سایت سازنده های لپ تاپ باشه، ...

موفق ترین آنتی ویروس های سال 2015 کدام اند؟ | شرکت های سازنده

www.ghatreh.com/news/.../موفق-ترین-آنتی-ویروس-های-سال-کدام-اند

۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شرکت های سازنده آنتی ویروس هر روزه در تلاش اند تا بتوانند امنیت کاربران خود را ... رتبه بندی قوی ترین ارتش های جهان در سال 2015 .... استخدام طراح گرافیک شنبه 5 دی 94 ... سرقت اطلاعات هزاران کاربر یک فروشگاه بازی های ویدئویی ...

تاریخ انتشار اپیزود چهارم بازی République ماه دسامبر اعلام شد

next4game.com › اخبار

۲۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تاریخ انتشار اپیزود چهارم بازی République توسط سازنده این بازی یعنی کمپانی ... République یکی از موفق ترین عناوین اکشن مخفی کاری در بازی های موبایلی میباشد که در ... شد که این بازی در سال ۲۰۱۶ راهی کنسول PS4 خواهد شد و در بازی تغییرات گرافیکی اعم ... پر فروش ترین بازی های سال 2015 - نکست 4 گیم.

۳۰ بازی جذاب و هیجان انگیز سال ۲۰۱۶ | نوشتنی ها - کامل ترین ...

neveshtaniha.ir/1394/07/02/۳۰-بازی-جذاب-و-هیجان-انگیز-سال-۲۰۱۶/

به جرات می‌توان گفت که سال ۲۰۱۶، یکی از بهترین سال‌های زندگی بازی بازها می‌باشد. ... گرافیک بازی همانند یک عنوان نسل‌هشتمی است و گیم‌پلی هم درخور یک عنوان موفق است. ... در E3 2015، سازنده و ناشر سری Dark Souls یعنی From software و Bandao ...

بازی‌سنتر | مقاله‌ها | بخش دوم | 100 بازی منتخب سال 2015

www.bazicenter.com/articles/253/page/2?cPage=2

۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شماره اول بازی در سال 2007 عرضه شد و موفق به دریافت نقد های مثبت و فروش ... برود و ساخت جدید ترین شماره بازی CrackDown را به Dave Jones بسپارد. .... حاظر برای خیل عظیمی از بازیکنان، چیزی بیشتر از گرافیک بصری است.

بررسی تخصصی کارت گرافیک ASUS GTX 960 Strix (بخش ...

tech-news.ir/بررسی-تخصصی-کارت-گرافیک-asus-gtx-960-strix-بخش-...

۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - یکی از مهم ترین موضوعاتی که در رابطه با ساخت این بازی وجود داشته و دارد، ... که یکی دیگر از کاندیداهای بهترین بازی سال 2014 بوده است، توسط Monolith و .... تلاش‌ها برای عرضه‌ی شبکه‌ی پر سرعت 5G در سال 2015 چه نتایجی داشت؟

دانلود Dawn of Titans v1.5.4 - گرافیکی ترین بازی ...

www.javanmobile.com/31589/dawn-of-titans-android/

... و نرم افزار های اندروید در سال 2015 · پست ثابت اندروید · دانلود بازی ( Game ) اندروید ... آپدیت جدید ( امروز ۱۲ آذر ) : با توجه به برخی مشکلاتی که سازندگان در ورژن قبل ایجاد کرده بودند ... بازی اندروید Dawn of Titans بی شک گرافیکی ترین بازی استراتژی حال حاضر ..... خوشحالیم موفق به احرای بازی شده اید و تشکر جهت اطلاعتان ♥.

نیو فور اندروید |دانلود نرم افزار و بازی اندروید

www.new4android.ir/

مدترین و پرفروش ترین و با صرفه ترين كالا در سال 2015 در جهان ... دارید؛ باید بگوییم که این کمپانی سازنده همان بازی معروف وکتور می باشد و محصول جدید این ... در بین بهترین بازی های اندروید قرار دارد و با گرافیک فوق العاده HD و گیم پلی معرکه ی ...

برترین بازی‌های پلی استیشن 4 در سال 2015 - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › فناوری و IT

۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - نسخه پلی استیشن 4 عنوان دی‌سی یونیورسال آنلاین از گرافیک ارتقا ... با گرافیکی ساده که بازی های قدیمی را تداعی می کند، سیستم مبارزات سبک و مواد ساخت و ساز ... بهترین بازی انحصاری پلی استیشن 4: InFamous: Second Son.

مهم ترین بازی هایی که در نیمه دوم سال 2015 منتشر می شوند ...

bia2game.com/مهم-ترین-بازی-هایی-که-در-نیمه-دوم-سال-2015-من/

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهم ترین بازی هایی که در نیمه دوم سال ۲۰۱۵ منتشر می شوند (قسمت اول) ... Until Dawn یک بازی جدید در سبک وحشت-بقا محسوب می شود که استودیوی سازنده آن ... بدون شک موفق ترین بازی ریسینگ کنسول ایکس باکس وان را می توان عنوان فورزا ۶ در نظر ... های نسل هشتم، برای این بازی یک موتور گرافیکی جدید ساخته است.

ویدیو های جهان بازی - آپارات

www.aparat.com/hamrah2/جهان_بازی

این عنوان از بازی که توسط Ubisoft در دست ساخت است تنها بخش آنلاین خواهد داشت و با .... این عنوان توانسته با گرافیک خیره کننده و اتمسفر فوق العاده زیبای خود ، قدرت ... یکی از موفق ترین انحصاری های کنسول Playstation 4 است که در 21 مارس سال جاری .... این عنوان توسط استودیو یوبی سافت در حال ساخت است که احتمالا در سال 2015 ...

برترین بازی های سال 2015 - پایش

payeshonline.com/news/23668/برترین-بازی-های-سال-2015

۲۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مهم نیست که طرفدار چه سبکی هستید؛ سال ۲۰۱۵ برایتان بهترین عناوین ... استودیوی راک استدی نیز بار دیگر پا به صحنه گذاشت و با ساخت شاهکاری بی ..... و گیم پلی و گرافیک، متال گیر سالید ۵ را به یکی از مهم ترین بازی های سال ...

برترین بازی و نرم افزار های اندروید در سال 2015 | دانلود آهنگ ...

www.dlnewmusic.ir/tag/برترین-بازی-و-نرم-افزار-های-اندروید-در-س

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Marvel: Avengers Alliance 2 : .... گرافیک اچ دی و خیره کننده با بهره گیری از موتور بازی سازی قدرتمند .... در سطح بسیار خوبی قرار داشته و سازندگان روی آن تمرکز کرده اند تا بهترین تجربه برای کاربر باشد. 

 

 

 

نظرات
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات شما رایتم : مرجع وبمستران ایرانی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

آرشیو