close
متخصص ارتودنسی

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل
یکشنبه 02 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل 

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاویر

آموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

سری جدید آموزش تصویری برداشتن ابرو برای خانومها در منزل

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو (+تصاویر)

آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای

آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای 

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

آموزش برداشتن ابرو 

آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای

آموزش برداشتن ابرو,اصلاح ابرو

آموزش تصویری برداشتن ابرو و نکاتی برای زیبایی آن

فیلم آموزش برداشتن ابرو 

 

اموزش حرفه ای برداشتن ابرو ( تصویری )

روشهای برداشتن ابروی دخترانه , سایت زیبا شو , ریزش ابرو وپرپشت وتقویت ومکمل ابرو , علت ریزش ابرو , پر پشت کردن ابرو , مکمل ابرو , تغذیه وابرو , جلوگیری از ریزش ابرو , دلیل ریزش ابرو , طریقه استفاده از مداد ابرو , ماینوکسیدیل و جلوگیری از ریزش ابرو , روغن وریزش ابرو , سایت سیمرغ , روشهای برداشتن ابروی دخترانه , قیچی کردن ابرو , برداشتن ابروی اقایان , تاج ابرو , فرم دادن طراحی ابرو , هلال ابرو , کمانی ابرو ,

برداشتن ابرو :

براي فرم دادن به ابرو بايد نوع چهره را در نظر گرفت و به ديگر اعضاء چهره تعادل بخشيد ، توجه داشته باشيد موهاي ابرو حدود سه مرتبه آهسته تر از موي سر رشد مي کنند (موي ابرو حدود 0.15ميليمتر و موي سر حدود 0.45 ميليمتر در روز ) بنابراين اگر موي ابرو خالي شد بايد 4 تا 8 هفته بايد صبر کنيد تا به حالت اول برگردد .

فرم دادن به ابرو

ابتدا به كمك يك برس ابرو، ابرو ها را به سمت بالا و بيرون شانه كنيد ، برس زدن ابرو باعث ميشود موها خواب طبيعي خود را پيدا كنند و شما خط طبيعي ابرو را بهتر ببينيد در ضمن گرد و خاك و سلول هاي مرده پوست نيز با برس زدن از بين ميروند .
آرايش ابرو بايد از گوشه داخلي آن شروع شده و بعد از ايجاد يك كمان ظريف به گوشه خارجي چشم برسد ابروئي ايده آل است كه ابتدا و انتهاي آن با پره هاي بيني يك مثلث تشكيل دهد بطور كلي فاصله طبيعي دو ابرو به اندازه يك چشم است با در نظر گرفتن اين موضوع برداشتن موها را از وسط ابروها شروع كنيد سپس موهاي زائد و پرت اطراف را برداريد وقتي كه اطراف ابرو تميز شد از زير ابرو دانه به دانه و رج به رج موهاي زير ابرو را برداريد و در انتها موهاي بالاي ابرو را برداريد . توجه كنيد موها را در جهت رويششان از پوست در آوريد براي قيچي كردن ابرو، موها را به طرف بالا شانه كنيد و چند ميليمتر بلندتر از خط ابرو آنها را كوتاه كنيد موهاي ناحيه دم ابرو را به طرف پائين شانه كنيد و كوتاه كنيد .

رنگ ابرو :

براي مشخص كردن ابرويتان ميتوانيد از سايه ابرو و يا مداد استفاده كنيد رنگ ابرو بايستي همرنگ ابرو ويا يك درجه پر رنگ تر باشد با يك برس ابرو كه اريب و سفت است كمي سايه برداريد چند تكان بدهيد تا اضافه هاي آن بريزد و سپس نقاط خالي ابرو را با ضربه هاي نرم پر كنيد توجه كنيد كه تاج ابرو را زياد پر رنگ نكنيد زيرا غير طبيعي معلوم ميشود راه ديگر براي پركردن نقاط خالي ابرو استفاده از يك مداد نوك تيز است با وارد كردن ضربه هاي آرام در جهت رويش مو ميتوان جاهاي خالي را پركرد در نهايت با يك گوش پاك كن روي سطح ابرو بكشيد اينگونه طبيعي تر ميشود .


image010.jpg

ثابت كردن آرايش ابرو :

پس از اتمام آرايش ابرو با يك برس ريمل، كمي ژل ابرو يا موس ثابت كننده كه بيرنگ مي باشد به ابرو بزنيد ابرو كمي براق ميشود و موهاي ابرو در جاي خود نگاه داشته ميشود توجه داشته باشيد كه از ژل كم استفاده كنيد كه استفاده بيشتر باعث چسبندگي و آلودگي ميشود .

با يك قلم مو ظريف ( شماره 8 ) كمي فون روشن برداشته و زير و بالاي ابرو را دو درجه روشن تر كنيد اين كار جلوه خاصي به ابروي شما مي بخشد .


نويسنده:

ساغر

 

گردآوری : پایگاه اینترنتی پرشین وی


روش های صحیح و قوانین برداشتن ابرو

 

روش های صحیح و قوانین برداشتن ابرو
گام اول برای آرایش توجه به ابروان است. ابروان نقش قاب را برای چشم بازی میكنند، یك تصویر زیبا در قاب زیبا و مناسب جلوه بیشتری پیدا میكند. ابروان كمك میكنند كه چشمها و صورت قشنگی واقعی خودشان را بیشتر نشان دهند، البته در صورتی كه مرتب و فرم گرفته باشند.

باید بیشتر سعی كنیم كه ابروها را تا حد امكان طبیعی نگهداریم. بعضی ابروها فقط نیاز به برداشتن چند تار مو بعضی با تغییر دادن فرم، كامل میشوند. البته موقع برداشتن ابرو باید توجه داشت كه موها یكی یكی و در جهت رشد مو برداشته شوند. برای برداشتن ابرو حتما لازم است چند نكته رعایت شود.

باید تو.جه داشته باشیم كه چگونه فرم ابروان را پیدا كنیم. مداد را در امتدا بینی تا گوشه داخلی چشم میگذاریم، به این ترتیب خط شروع ابرو مشخص میشود. موهای بین دو ابرو را باید برداشت. مداد را كنار بینی میگذاریم به طوریكه امتداد آن از وسط مردمك چشم بگذرد، و یا به طور عمودی روی صورت قرار میدهیم تا از كنار لبه خارجی چشم عبور كند. حال محل بالاترین نقطه ابرو را مشخص میكنیم. مداد را كنار بینی، در مسیری كه از گوشه خارجی چشم عبور میكند قرار میدهیم تا نقطه انتهایی ابرو را مشخص كنیم.

ابروی خوش فرم به زیبایی و جذابیت صورت میفزاید تا حدی كه حتی با حركت ابرو و چشم میتوانیم احساس خودمان را نیز ابراز كنیم. وقتی ابروها باریك و بالا هستند به صورت حالتی میدهند كه بیننده را بیشتر متوجه ابروها میكند تا سایر اعضای صورت.

ابروهایی كه فاصله بین آنها زیاد باشد و گوشه خارجی ابرو كمی رو به پایین باشد نگاهی خالی و بیتفاوت به چشم میدهد.
ابروهای پهن و نزدیك به هم چهره را اخم آلود و ترشرو نشان میدهد.

فاصله طبیعی بین دو چشم در ابروهای طبیعی برابر است با پهنای یك چشم.

در چشم های نزدیك به هم باید فاصله ابروها را به اندازه پهنای یك چشم بگیریم و اشكالی ندارد كه مداد اندازه گیری كمی در گوشه داخلی چشم به طرف چشم قرار بگیرد.

برای چشم های دور از هم نیز فاصله دو ابرو را به اندازه یك چشم فرض میكنیم و مداد را جهت اندازه گیری كمی داخل تر قرار میدهیم، البته در گوشه خارجی چشم.

در بعضی افراد ابروها رو به پایین رشد میكنند كه حتما باید آنها را با قیچی كوچك مخصوص ابرو و مژه كوتاه كنیم و جالب است كه در این نوع ابروها حتی مژه ها هم مسیر رشدشان به طرف پایین است و مستقیم همه آنها را میتوانیم به وسیله فر مژه تاب بدهیم.

—————————
زیبا ساختن ابروان میتواند تغییر شگفت انگیزی در ظاهر شما ایجاد كند. منظور من فقط تغییر سبك ظاهر نیست، بلكه حالت چهره شماست. ابروانی كه شكل 
زیبایی دارند مانند قابی برای چشمان شما هستند، درست مانند موهای آرایش كرده كه قاب چهره است و قاب عكس كه زیباساز یك نقاشی زیبا میتواند باشد. اقراق نیست اگر بگوییم كه شكل ابرو میتواند به ظاهر شما جلوه دهد و یا جلوه آن را از بین ببرد.

قبل از شروع، نكات زیر را بیاموزید:
ابروان شما از كجا باید آغاز شوند؟
مداد را در كنار بینی به صورت عمودی نگه میداریم نقطه طلاقی مداد با ابرو، همان محل شروع ابرو شماست.
بلندترین نقطه ابرو باید كجا باشد؟
مدادی را در كنار بینی به سمت قسمت خارجی عنبیه چشم (قسمت رنگی چشم) نگه دارید . محل طلاقی مداد با ابرو، محل بلندترین نقطه ابروی شما را مشحص میكند.

نقطه پایانی ابرو كجاست؟
مدادی را طوری نگهدارید كه امتداد آن از كنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد. محل طلاقی مداد با ابروی شما دقیقا نقطه پایانی ابروی شماست.

شكل درست ابرو را پیدا كنید؟
وقتی به ابروی خودتان نگاه میكنید، باید دو خط مرئی وحود داشته باشد. یكی از نقطه شروع ابرو تا بلندترین نقطه ابرو و دومی از بلندترین نقطه ابرو تا نقطه انتهای ابرو. این خطوط باید ممتد و بدون قطعی باشند و در انتها نازك شود.

نكته:
اگر تا كنون ابرویتان را برنداشته اید، بگذارید اولین بار یك شخص متخصص این كار را برای شما انجام دهد و ابرویتان را شكل بدهد. و همچنین این را به یاد داشته باشید كه همیشه در جهت رشد مو ابروانتان را بردارید. این مسئله درد ناشی از كنده شدن مو را كم میكند.

چگونه ابروانتان را بردارید؟
ابروانتان را به سمت بالا برس بكشید و با قیچی ابرو قسمتهای اضافه آن را قیچی كنید. سپس، روی شكل و كمان ابرویتان كار كنید. به یاد داشته باشید كه فاصله بین ابروان شما باید به اندازه پهنای چشمتان باشد. و بخش داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی آغاز شود. برای اینكه این نقطه به راحتی مشخص شود، مدادی را در كنار بینیتان به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای ابرو مشخص شود.
 
برای اینكه طول ابرویتان مشخص شود، مداد را از كنار ابرو طوری نگهدارید تا امتداد آن از كنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد و به ابرویتان برسد. به این ترتیب نقطه پایانی ابرو مشخص میشود. سپس، باید مشخص كنید كه بالاترین نقطه ابرو یا كحاست. برای این كار مداد را در كنار بینی قرار هید تا امتداد آن از كنار قسمت خارجی عنبیه چشم بگذرد و به ابرو برسد.
 
———————–

توجه : این كار را روز قبل از مهمانی انجام دهید چون آثار سرخی آن چندان زیبا نیست.

قاعده اول : ابروانتان را با یك برس كوچك مثل مسواك به حالت طبیعی برس بكشید.

قاعده دوم : یك پارچه لطیف گرم روی ابروی خود بكشید تا برداشتن ابرو آسانتر شود.

قاعده سوم : زیر ابرو را زیاد برندارید چون ظاهر عجیبی پیدا میكنید.

قاعده چهارم : ابروهایتان را بیش از حد برندارید چون به شما چهره متعجب میدهد.

قاعده پنحم : از موچین جنس خوب و دارای لبه های نازك و كیپ استفاده كنید تا به هتگام برداشتن ابرو موی ابرو را نشكند. این كار ممكن است باعث عفونت شود.

قاعده ششم : موها را یك به یك بچینید. آنها را محكم و در جهت رویش مو بكشید.

قاعده هفتم : ابتدا از وسط ابرو، بالای بینی، شروع كنید تا به درد آن عادت كنید. چون این قسمت از پوست نسبت به پوست بالای چشم حساسیت كمتری دارد.

قاعده هشتم : اگر درد این كار زیاد بود قبل از ادامه مقداری خمیر دندان بر روی ابرویتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند. این كار حالت بیحسی به پوست میدهد.

قاعده نهم : برداشتن ابرو را از داخل ابرو به سمت خارج ابرو انجام دهید.

قاعده دهم : هماهنگی ابروهایتان را در آینه چك كنید و در پایان یك پارچه لطیف سرد روی ابروهایتان بگذارید تا سرخی پوست را كاهش دهد.

نكته : اگر میخواهید چهره بازتری داشته باشید فاصله ابروها را كمی بیشتر كنید و اگر چشمان كشیده میخواهید بگذارید ابروهایتان به هم نزدیكتر باشند.

به یاد داشته باشید :
طبیعی بودن همیشه بهتر است. هرگز ابروهایتان را بیش از حد برندارید.
وقتی شكل اولیه را به ابرویتان دادید، نگه داشتن این شكل آسان است.
ابتدای ابرو باید با گوشه داخلی چشم هماهنگ باشد.
كمان ابرویتان نیز باید با خط بالای چشمتان هماهنگ باشد.

  اصول کلی برداشتن ابرو + موچین ابروی مناسب

موضوع: پزشکی و زیبایی

حتما میدانید مهمترین قسمت در آرایش صورت خانمها ، آرایش چشمها میباشد و قسمتی که بیشترین تاثیر را در زیباتر جلوه دادن چشمها بازی میکند ، فرم ابروهاست. در این مطلب به قواعد کلی برداشتن ابروو مرتب کردن ابرو خواهیم پرداخت و در انتها وسیله ای معرفی میشود که کمک فراوانی در راحتتر و دقیقتر برداشتن ابرو مینماید.

 

 

ابروها كمك میكنند كه چشمها و صورت قشنگی واقعی خودشان را بیشتر نشان دهند، البته در صورتی كه مرتب و فرم گرفته باشند.
باید بیشتر سعی كنیم كه ابروها را تا حد امكان طبیعی نگهداریم. بعضی ابروها فقط نیاز به برداشتن چند تار مو بعضی با تغییر دادن فرم، كامل میشوند. البته موقع برداشتن ابرو باید توجه داشت كه موها یكی یكی و در جهت رشد مو برداشته شوندبرای برداشتن ابرو حتما لازم است چند نكته رعایت شود.
باید تو.جه داشته باشیم كه چگونه فرم ابروها را پیدا كنیم. مداد را در امتدا بینی تا گوشه داخلی چشم میگذاریم، به این ترتیب خط شروع ابرو مشخص میشودموهای بین دو ابرو را باید برداشت. مداد را كنار بینی میگذاریم به طوریكه امتداد آن از وسط مردمك چشم بگذرد، و یا به طور عمودی روی صورت قرار میدهیم تا از كنار لبه خارجی چشم عبور كند. حال محل بالاترین نقطه ابرو را مشخص میكنیم. مداد را كنار بینی، در مسیری كه از گوشه خارجی چشم عبور میكند قرار میدهیم تا نقطه انتهایی ابرو را مشخص كنیم.
ابروی خوش فرم به زیبایی و جذابیت صورت میفزاید تا حدی كه حتی با حركت ابرو و چشم میتوانیم احساس خودمان را نیز ابراز كنیم. وقتی ابروها باریك و بالا هستند به صورت حالتی میدهند كه بیننده را بیشتر متوجه ابروها میكند تا سایر اعضای صورت.
ابروهایی كه فاصله بین آنها زیاد باشد و گوشه خارجی ابرو كمی رو به پایین باشد نگاهی خالی و بیتفاوت به چشم میدهد.
ابروهای پهن و نزدیك به هم چهره را اخم آلود و ترشرو نشان میدهد.
فاصله طبیعی بین دو چشم در ابروهای طبیعی برابر است با پهنای یك چشم.
در چشم های نزدیك به هم باید فاصله ابروها را به اندازه پهنای یك چشم بگیریم و اشكالی ندارد كه مداد اندازه گیری كمی در گوشه داخلی چشم به طرف چشم قرار بگیرد.
برای چشم های دور از هم نیز فاصله دو ابرو را به اندازه یك چشم فرض میكنیم و مداد را جهت اندازه گیری كمی داخل تر قرار میدهیم، البته در گوشه خارجی چشم.1
در بعضی افراد ابروها رو به پایین رشد میكنند كه حتما باید آنها را با قیچی كوچك مخصوص ابرو و مژه كوتاه كنیم و جالب است كه در این نوع ابروها حتی مژه ها هم مسیر رشدشان به طرف پایین است و مستقیم همه آنها را میتوانیم به وسیله فر مژه تاب بدهیم.
---------------------------
زیبا ساختن ابروها میتواند تغییر شگفت انگیزی در ظاهر شما ایجاد كند. منظور من فقط تغییر سبك ظاهر نیست، بلكه حالت چهره شماستابروهایی كه شكل زیبایی دارند مانند قابی برای چشمان شما هستند، درست مانند موهای آرایش كرده كه قاب چهره است و قاب عكس كه زیباساز یك نقاشی زیبا میتواند باشد. اقراق نیست اگر بگوییم كه شكل ابرو میتواند به ظاهر شما جلوه دهد و یا جلوه آن را از بین ببرد.
قبل از شروع، نكات زیر را بیاموزید:
ابروهای شما از كجا باید آغاز شوند؟
مداد را در كنار بینی به صورت عمودی نگه میداریم نقطه طلاقی مداد با ابرو، همان محل شروع ابرو شماست.
بلندترین نقطه ابرو باید كجا باشد؟
مدادی را در كنار بینی به سمت قسمت خارجی عنبیه چشم (قسمت رنگی چشم) نگه دارید . محل طلاقی مداد با ابرو، محل بلندترین نقطه ابروی شما را مشحص میكند.
نقطه پایانی ابرو كجاست؟
مدادی را طوری نگهدارید كه امتداد آن از كنار گوشه خارجی چشمتان بگذردمحل طلاقی مداد با ابروی شما دقیقا نقطه پایانی ابروی شماست.
شكل درست ابرو را پیدا كنید؟
وقتی به ابروی خودتان نگاه میكنید، باید دو خط مرئی وحود داشته باشدیكی از نقطه شروع ابرو تا بلندترین نقطه ابرو و دومی از بلندترین نقطه ابرو تا نقطه انتهای ابرو. این خطوط باید ممتد و بدون قطعی باشند و در انتها نازك شود.
نكته:
اگر تا كنون ابرویتان را برنداشته اید، بگذارید اولین بار یك شخص متخصص این كار را برای شما انجام دهد و ابرویتان را شكل بدهد. و همچنین این را به یاد داشته باشید كه همیشه در جهت رشد مو ابروانتان را بردارید. این مسئله درد ناشی از كنده شدن مو را كم میكند.
چگونه ابروهایتان را بردارید؟
ابروهایتان را به سمت بالا برس بكشید و با قیچی ابرو قسمتهای اضافه آن را قیچی كنید. سپس، روی شكل و كمان ابرویتان كار كنید. به یاد داشته باشید كه فاصله بین ابروهای شما باید به اندازه پهنای چشمتان باشد. و بخش داخلی ابرو باید از بالای سوراخ بینی آغاز شود. برای اینكه این نقطه به راحتی مشخص شود، مدادی را در كنار بینیتان به سمت بالا به صورت عمودی نگه دارید تا نقطه ابتدای ابرو مشخص شود. برای اینكه طول ابرویتان مشخص شود، مداد را از كنار ابرو طوری نگهدارید تا امتداد آن از كنار گوشه خارجی چشمتان بگذرد و به ابرویتان برسد. به این ترتیب نقطه پایانی ابرو مشخص میشود. سپس، باید مشخص كنید كه بالاترین نقطه ابرو یا كحاست. برای این كار مداد را در كنار بینی قرار هید تا امتداد آن از كنار قسمت خارجی عنبیه چشم بگذرد و به ابرو برسد.
-----------------------
توجه : این كار را روز قبل از مهمانی انجام دهید چون آثار سرخی آن چندان زیبا نیست.
قاعده اول : ابروهایتان را با یك برس كوچك مثل مسواك به حالت طبیعی برس بكشید.
قاعده دوم : یك پارچه لطیف گرم روی ابروی خود بكشید تا برداشتن ابرو آسانتر شود.
قاعده سوم : زیر ابرو را زیاد برندارید چون ظاهر عجیبی پیدا میكنید.
قاعده چهارم : ابروهایتان را بیش از حد برندارید چون به شما چهره متعجب میدهد.
قاعده پنحم : از موچین جنس خوب و دارای لبه های نازك و كیپ استفاده كنید تا به هتگام برداشتن ابرو موی ابرو را نشكند. این كار ممكن است باعث عفونت شود.
قاعده ششم : موها را یك به یك بچینید. آنها را محكم و در جهت رویش مو بكشید.
قاعده هفتم : ابتدا از وسط ابرو، بالای بینی، شروع كنید تا به درد آن عادت كنید. چون این قسمت از پوست نسبت به پوست بالای چشم حساسیت كمتری دارد.
قاعده هشتم : اگر درد این كار زیاد بود قبل از ادامه مقداری خمیر دندان بر روی ابرویتان بمالید و بگذارید چند دقیقه بماند. این كار حالت بیحسی به پوست میدهد.
قاعده نهم : برداشتن ابرو را از داخل ابرو به سمت خارج ابرو انجام دهید.
قاعده دهم : هماهنگی ابروهایتان را در آینه چك كنید و در پایان یك پارچه لطیف سرد روی ابروهایتان بگذارید تا سرخی پوست را كاهش دهد.
نكته : اگر میخواهید چهره بازتری داشته باشید فاصله ابروها را كمی بیشتر كنید و اگر چشمان كشیده میخواهید بگذارید ابروهایتان به هم نزدیكتر باشند.

به یاد داشته باشید:
طبیعی بودن همیشه بهتر است. هرگز ابروهایتان را بیش از حد برندارید.
وقتی شکل اولیه را به ابرویتان دادید، نگه داشتن این شکل آسان است.
ابتدای ابرو باید با گوشه داخلی چشم هماهنگ باشد.
کمان ابرویتان نیز باید با خط بالای چشمتان هماهنگ باشد.

درست کردن ابروی نازک و پراکنده:
قسمت ابتدای ابرو، دقیقا بالای گوشه داخلی چشم، باید پر باشد. اگر ابروهای شما نازک و یا کم پشت است، آن قسمت را با
مداد ابرو با خطوط نازک مومانند پر کنید.
سپس، با یک برس زبر که در پودر رنگ ابرو فرو کرده اید کارتان را ادامه دهید. به این ترتیب رنگ مداد ابرویتان بیشتر میشود. هر
قدر به کمان ابرویتان نزدیکتر میشوید خطوط را نازکتر کنید.

چگونه بهترین کمان ابرو را ایجاد کنیم:
ترجیحا، کمان ابرو باید از ابتدای شروع کره چشم آغاز شودبرای مشخص کردن آن از یک گوش پاک کن استفاده کنید، آن را در
کنار بینی خود قرار دهید  و یر روی پلک بالایی چشم خم کنید. محل طلاقی گوش پاک کن و ابرو بالاترین نقطه کمان ابرو را
مشخص میکند. اصولا ابرو باید یک سوم اینچ بعد از گوشه خارجی چشم به صورت کمی سربالا به پایان برسد.

چگونه کمان ابرو بالاتر ببریم؟
برای این کار بهتر است که زیر بالاترین قسمت کمان ابرو را نازکتر کنید تا کمان ابرو بالاتر برود. به این ترتیب ظاهر چشمتان نیز
بازتر میشود.

چه موچینی بهتر است؟
برای برداشتن موهای اضافه از موچینهای سر کچ استفاده کنید.
ابروانتان را برای پر نشان دادن به سمت بالا و برای نازک نشان دادن به سمت چپ و راست برس بکشیدبرای اینکه ابرویتان حالتش را حفظ کند از ژل ابرو استفاده کنید.
بهترین موچینها، موچینهای نوک کجی هستند که قسمت انتهایی زبری دارند و گرفتن  مو با آنها آسانتر است. برای کشیدن مو نباید زور زد. برای کنترل بهتر این عمل بعضی از موچینها به حالت قیچی هستند.
هر دو یا سه سال، وقتی نوک موچین شل شد،  باید موچین خود را تعویض کنید.
همیشه موچین خود را تمیز نگهداری. به کمک یک گوش پاک کن آغشته به ماده ضد عفونی یا الکل نوک آن را تمیز کنید.
همیشه شب هنگام ابرویتان را بردارید تا قبل از شروع آرایش صبحگاهی آثار سرخی از اطراف ابرو محو شود.

چه رنگ مداد ابرو برای شما مناسب است؟
همیشه رنگ مداد ابرویتان را هماهنگ با رنگ موها و پوستتان انتخاب کنید. معمولا برای روز رنگ طبیعی و برای عصر از رنگهای
تندتر استفاده کنید.
اگر رنگ موهایتان را تغییر شدیدی بدهید، متناسب با آن رنگ ابرویتان را کمرنگ یا پررنگ کنید. تنوع رنگ در رنگ ابروهای پودری
بیشتر از مداد ابروها است.
چند سایه چشم  را انتخاب کنید تا رنگ متناسب را پیدا کنید.
کسانی که میخواهند آرایششان بینقص باشد، میتوانند یک یا دو رنگ را با هم استفاده کنند تا آرایش چشمانشان جلوه
بخصوصی پیدا کند.
قبل از هر استفاده نوک مداد ابرویتان را تیز کنید. اگر از رنگ پودری استفاده میکنید، هر دو یا سه بار استفاده برس آن را بشویید
و با باد خشک کنید. اگر پودر زیادی روی برس باشد رنگ را بیش از حد پخش میکند

نسبت طلایی و روش ایده ال برای پر کردن و برداشتن ابرو

با توجه به هر فرم صورت یک مدل ابرو وجود دارد ولی همیشه برای پر کردن و یا برداشتن ابرو باید ابتدا این سه نقطه را در نظر بگیرید تا یک ابروی متناسب با چشم خود داشته باشید تا ابرو مانند یک قاب چشم را در بگیرد

برای علامت گذاری روبروی اینه بایستید و با یک خط کش کوچک و مداد این سه نقطه را علامت گذاری نمایید سپس با توجه به ابتدا و انتها و کمان ابرو طرح مورد نظر خود را با مداد بکشید

نقطه 1:ابتدای ابرو-مطابق شکل یک خط مستقیم که از انتهای سوراخ بینی تا ابتدای ابرو می رسد

نقطه 2:کمان ابرو-یک خط مورب که از انتهای بینی و مماس با عنبیه چشم می گذرد.انتهای این خط کمان ابرو را نشان خواهد داد

نقطه 3:انتهای ابرو-خط مورب که از انتهای بینی تا گوشه خارجی چشم کشیده می شود و انتهای ابرو را نمایش می دهد

نکته:سعی کنید بیشتر موهای اضافه را از زیر ابرو بردارید و بالای ابرو را زیاد تغییر ندهید

برای پر کردن ابرو به روشی که طبیعی به نظر برسد فقط جاهای خالی و بیشتر خط بالای ابرو یا خط پایین ابرو را پر نمایید و بگذارید تا مقداری از ابرو طبیعی به نظر برسد.مثل شکل زیر:

 

مدل ارایش های مختلف چشم با ترکیب 4 رنگ سایه هماهنگ مدل ارایش چشم با 4مدل سایه رنگی

 

منبع:

 

اختصاصی مد بیست

با دیدن این تصاویر علاوه بر آشنا شدن با انواع مدلهای زیبای ابرو شما می توانید مدل ابرویتان را نیز بر  اساس ترکیب صورت وبرحسب نوع  و طرح اصلی ابرو انتخاب کنید:
1-برای  صورتهای گرد ابروهای زاویه دار، هشت و نه زیاد بلند  مناسب است :

 

 

با تاج صاف:

 

 

 با تاج  مدی شکل :

 

 

2-برای صورتهای مستطیلی شکل  بهتر است فرم ابروها بلند و صاف و یا گاهی با کمی انحنا باشد:

 

 

 

 

 

 3-در صورتهای ذوزنقه ای شکل (گلابی)  ابروها باید بلند آرایش شوند که اگر این صورت کوتاه باشد ابروها بلند و زاویه دار و اگر دراز باشد بلند و ساده آرایش شود :

 

 

 

 

4- در بینی های پهن و کوتاه ابروها را باید به گونه ای آرایش کرد که کمی صاف در تاج ابرو و در ادامه  با کمی انحنا میک آپ شود.

برای دختران:

 

 

 

 

 

 

برای خانمها: 


یک خبر خوب برای شما اینکه متخصصین، صورت ۱۵۰ خانم را بررسی کرده و در نهایت به این نتیجه رسیدند که صورت “بد فرم” وجود خارجی ندارد. در واقع باید گفت برای هر نوع صورتی، مدل ابروی خاصی مناسب است.

 

مدل ابرو می تواند سیمای شما را تغییر دهد. به مثال زیر دقت کنید :

در عکس زیر، یک صورت کشیده و بلند، با ۲ مدل ابروی مختلف دیده می شود. کدام مدل ابرو به این صورت بیشتر می آید؟

 

بله درست است. صورت کشیده و بلند، با مدل ابروی تخت، کوتاه تر به نظر می آید.

یک خبر خوب برای شما اینکه متخصصین، صورت ۱۵۰ خانم را بررسی کرده و در نهایت به این نتیجه رسیدند که صورت “بد فرم” وجود خارجی ندارد. در واقع باید گفت برای هر نوع صورتی، مدل ابروی خاصی مناسب است.

در اینجا گام به گام برای تعیین بهترین مدل ابرو پیش می رویم :

1 - تعیین شکل صورت :

برای خلق بهترین سیما، اولین قدم دانستن فرم صورت است. بطور کلی ۶ فرم صورت داریم . برای تعیین نوع صورت، موهای خود را کاملاً به عقب داده و بدون هیچ نوع آرایشی، نزدیک به آینه ایستاده و صورت را به دقت بررسی می کنیم.

ویژگی هایی که صورت های مختلف دارا هستند به قرار زیرند :

 صورت تخم مرغی :

- پیشانی از چانه پهن تر است.

- استخوان گونه برجسته است.

- صورت در قسمت چانه بصورت تخم مرغی باریک می شود.

 

 صورت گرد :

- طول صورت تقریباً به اندازه عرض آن است.

- پهن ترین قسمت صورت، چانه است.

 

صورت کشیده :

- عرض پیشانی، استخوان گونه و فک به یک اندازه است.

- چانه می تواند برجسته باشد.

- ظاهر کشیده و دراز دارد.

 

صورت چهار گوش :

- عرض پیشانی، استخوان گونه و فک تقریباً برابر است.

- فرم چهار گوش استخوان فک بسیار نمایان است.

 

صورت قلبی شکل :

- شبیه به صورت تخم مرغی است با این تفاوت که در قسمت چانه کوچک شده و به یک نقطه ختم می شود.

 

صورت الماسی :

- به رایجی صورت های دیگر نیست.

- به مقدار زیادی زاویه دار است.

- پهن ترین نقطه صورت، شقیقه هاست.

 

هنوز موفق به کشف نوع صورت خود نشده اید؟ بسیار خوب، پس یک آزمون ساده انجام دهید:

- طول صورت خود را با یک خط کش اندازه بگیرید (در این مثال طول صورت ۸ است).

- عدد به دست آمده را تقسیم بر ۳ کنید ( در این مثال به عدد ۲/۶۷  می رسیم).

- فاصله بین پایین بینی تا زیر چانه را اندازه بگیرید (در این مثال به عدد ۲/۳۳ می رسیم).

 

- چنانچه عدد بدست آمده اخیر بزرگتر از عدد اول باشد، شانس این که شما دارای صورت کشیده باشید، بیشتر است.

- چنانچه عدد بدست آمده اخیر کوچک تر از عدد اول باشد، احتمالاً شما دارای صورت گرد هستید.

- چنانچه عدد بدست امده اخیر برابر با عدد اول باشد، احتمالاً شما صورت تخم مرغی هستید.


2 - بهترین مدل ابرو را با توجه به فرم صورت پیدا کنید :

- بهترین مدل ابرو برای صورت تخم مرغی ها :

ایده آل ترین فرم صورت، این صورت است. ابرو نقشی را در تخم مرغی تر کردن فرم صورت ایفا نمی کند. بهترین فرم ابرو، ابرو با زاویه کم می باشد (طبق شکل). این ابرو رایج ترین فرم بوده و به زیبایی بر روی صورت های تخم مرغی می نشیند.

 

- بهترین مدل ابرو برای صورت های گرد :

هدف کم کردن از میزان گردی صورت از طریق کشیده تر کردن آن است. از خط ابروهایی استفاده نمایید که به میزان زیادی بالا و پایین برود. این فرم به کشیده تر شدن  صورت کمک می کند. تا می توانید قوس کمان ابرو ایجاد نمایید. از ابرو های گرد پرهیز کنید چرا که این فرم باعث گرد تر شدن صورت می گردد.

 

- بهترین مدل ابرو برای صورت های کشیده :

هدف کوتاه تر کردن طول صورت است. از خط ابرو های تخت افقی استفاده نمایید. این مدل ابرو، صورت را کوتاه تر نشان می دهد.


 

- بهترین مدل ابرو برای صورت های چهار گوش :

صورت های چهار گوش، سیمای قدرتمندی دارند. آن را بوسیله ابروی انحنا دار متعادل نمایید. رنگ و شکل ضخیم ابرو باعث متعادل کردن این سیما می شود. ابرو های زاویه دار این تعادل را بخوبی ایجاد می نماید.


 

- بهترین مدل ابرو برای صورت های قلبی :

هدف منعطف کردن سیما بوسیله ایجاد انحنا در ابرو و خلق یک قلب زیبا است، بصورتی که قسمت چانه، پایین قلب بوده و ابرو ها قسمت بالای آن. از ابرو های گرد استفاده نمایید. انحنای ابرو باید نرم، زنانه و جذاب باشد تا قلبی زیبا مانند فرم صورت ایجاد نماید. ابروی کم انحنا ظاهری طبیعی خلق می کند. ابروی گرد با انحنای زیاد، طول صورت را در صورت قلبی های کوتاه، افزایش می دهد.


 

- بهترین مدل ابرو برای صورت های الماسی :

هدف کم کردن از میزان زاویه ها و پهنی این فرم صورت است. انحنای ابرو، هم زاویه دار بودن صورت را اصلاح می کند و هم پهنی آن را.

 

برداشتن و ارایش ابرو

مطالب پیشنهادی:

اموزش تصویری تمیز کردن ابرو با ارایش

اموزش طراحی ابرو وارایش ابرو با عکس گام به گام

شش مدل کشیدن و ارایش ابرو تصویری به همراه جدیدترین مدلهای ابرو

عکس سی مدل چشم و مدل ابرو

ارایش ابرو ها متناسب با حالت چشم کشیده درشت خمار ریز و مدل بینی

اموزش فرم دادن طراحی هلال کمانی گربه ای شیطونی شمشیری هشتی ابرو با عکس وتصویر

طراحی فرم دادن به ابرو در خانه متناسب با فرم چهره شما

طراحی مدل ابرو با توجه به فاصله چشم و ابرو

روش ساخت و استفاده از استسیل،شابلون ابرو برای ابروی کم پشت

روش طراحی وارایش ابرو بی عیب و نقص وچاپی

آموزش تصویری طراحی حرفه ای ابرو

 

رنگ مناسب ابرو برای سه رنگ مو مشکی،قرمز،روشن چیست؟

دانلود فیلم اموزش تاتو ابرو برای پرپشت شدن


روشهای  برداشتن ابروی دخترانه, قیچی کردن ابرو ، برداشتن ابروی اقایان ،تاج ابرو ، شانه کردن ابرو ، تاتو کردن ابرو ، ریزش ابرو ،تیغ زدن ابرو ، برداشتن ابرو توسط ارایشگر ،خودارایی  ،برداشتن ابرو اولین بار ،تمیز کردن ابرو ،برداشتن ابرو با لیزر،آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاوير ،برداشتن حرفه ای ابرو ُ

روشهای  برداشتن ابروی دخترانه, قیچی کردن ابرو ، برداشتن ابروی اقایان ،تاج ابرو ، شانه کردن ابرو ، تاتو کردن ابرو ، ریزش ابرو ،تیغ زدن ابرو ، برداشتن ابرو توسط ارایشگر ،خودارایی  ،برداشتن ابرو اولین بار ،تمیز کردن ابرو ،برداشتن ابرو با لیزر،آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاوير ،طرز برداشتن ابرو ،چگونگی برداشتن ابرو ،اموزش تصویری برداشتن ابرو ،روش برداشتن ابرو ،طریقه برداشتن ابرو ،قدم به قدم برداشتن ابرو ،تصویر برداشتن ابرو ،برداشتن ابرو در خانه ،باموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

mod20.ir/.../اموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو-وطراحی-ابرو-در-...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو : براي فرم دادن به ابرو بايد نوع چهره را در نظر گرفت و به ديگر اعضاء چهره تعادل بخشيد ...

تصاویر برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزلگزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

نتیجه تصویری برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

نتیجه تصویری برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

نتیجه تصویری برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

نتیجه تصویری برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

نتیجه تصویری برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

تصاویر بیشتر برای اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل ...

kahlek.ir/index.php/news86542

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدروز تقدیم میکند:میخوام در این پست اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل رو براتون بذارم که خودتان بتوانید به راحتی در ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

www.searchfaster.ir/wxysqcarvndnsdcacynmnsvdmnvcrctdyqm.html

با دیدن این تصاویر علاوه بر آشنا شدن با انواع مدلهای زیبای ابرو شما می توانید مدل ...اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزلآموزش قدم به قدم اصلاح ...

آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاویر - جذاب

www.jazzaab.ir/news_detail_2425.html

آموزش بافت مو ..... برداشتن ابرو : ... ابتدا به کمک یک برس ابرو، ابرو ها را به سمت بالا و بیرون شانه کنید ، برس زدن ابرو باعث میشود موها خواب طبیعی ... طراحی سه سوته ناخن های تان برای میهمانی .... رنگ های سال ۲۰۱۶ در دکوراسیون منزل (صورتی و آبی).

آموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

modrooz.hi98.ir/post/آموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو/

برداشتن ابرو : برای فرم دادن به ابرو باید نوع چهره را در نظر گرفت و به دیگر اعضاء چه.

سری جدید آموزش تصویری برداشتن ابرو برای خانومها در منزل

sahel94.ir/سري-جديد-آموزش-تصويري-برداشتن-ابرو-برا/

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل – همه چیز … all-in-1.blogsky.com/…/اموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو-وطراحی-ابرو-در-منزل‏

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

magifa.com/detail/1724633/article/5

آرايش ابرو بايد از گوشه داخلي آن شروع شده و بعد از ايجاد يك كمان ظريف به گوشه ... ثابت كردن آرايش ابرو : ..... اگر ابروهای شما نازک و یا کم پشت است، آن قسمت را با.

آموزش قدم به قدم اصلاح ابرو (+تصاویر)

www.nazweb.ir/news_detail_2952.html

ابروها بی شک یکی از اجزا اصلی صورت می باشد که در حالت چهره تاثیر شگفت انگیزی دارد نازوب شکل ابرو میتواند به ظاهر شما جلوه دهد و یا جلوه آن آموز. ... طراحی و درست كردن ابروها دقیقا مثل انتخاب عینك بروی صورت میباشد كه اگر ابروها به فرم صورت نخورند فرم صورت ..... خوش اندام ترین زن رقصنده به طرز فجیع به قتل رسید (عکس 18-).

آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای - بیتوته

www.beytoote.com/attire/face-attire/professional3-removal-training.html

آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای آموزش برداشتن ابرو,آرایش ابرو, ابرو, اصلاح ابرو, برداشتن ابرو, مدل ابرو, مدل اصلاح ابرو. ... طراحی ناخن برای میهمانی های فوری!! برداشتن ابرو ... وقتی از این خانم درمورد وکس و یا بند انداختن ابرو سوال شد، وی چندان این روش ها را نمی پسندد. .... 5 ماسک خانگی برای سفید کردن پوست صورت + طرز تهیه.


اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

abc58.rozblog.com/.../-اموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو-وطرا...

۱۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو : براي فرم دادن به ابرو بايد نوع چهره را در نظر گرفت و به ديگر اعضاء چهره ...

آموزش برداشتن ابرو :: دانلود برنامه های اندروید

android-download.blog.ir/1394/08/11/آموزش-برداشتن-ابرو

۱۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو : برای فرم دادن به ابرو باید نوع چهره را در نظر گرفت و به دیگر اعضاء چهره ...

آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای – جديدترين ...

www.momtaznews.com/آموزش-تصویری-برداشتن-ابرو-به-روش-حرفه-ا/

گردآوری توسط گروه زیبایی ممتاز نیوز. آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای از نظر سانیا ابروهای پر بسیار زیبا هستند و ظاهر خوبی دارند ولی وی می گوید ...

آموزش برداشتن ابرو,اصلاح ابرو

browlift.mihanblog.com/

آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاویر دختران زنان و عروس آموزش گام به گام اصلاح ابر در خانه آموزش ابرو گرفتن آموزش آرایش و رنگ ابرو آموزش چیدن ابرو آموزش كشیدن ابرو آموزش طراحی ابرو. ... سری جدید آموزش تصویری برداشتن ابرو برای خانومها در منزل.

سایه ابرو، آموزش تصویری آرایش حرفه ای ابرو گام به گام - آکا

www.akairan.com/khanevadeh/arayesh1/20133401749.html

سایه ابرو,پودر ابرو,کیک ابرو,سایه ابرو مناسب,انتخاب سایه ابرو,سایه ابرو دائم,سایه ابرو روشن,سایه ابرو چیست,راهنمای خرید سایه ابرو,استفاده از سایه ابرو. ... کنیم تا خود شما تبدیل به همان نقاش ماهر شوید و بهترین ابرو را برای خود طراحی کنید. ... اگر لازم است با تیغ ابرو موهای خیلی ریز زیر ابرو را که با موچین برداشته نمی شود ...

آموزش تصویری برداشتن ابرو و نکاتی برای زیبایی آن

www.akairan.com/khanevadeh/arayesh1/bardashtaneabroo.html

اموزش تصویری برداشتن ابرو پهن,دانلود رایگان آموزش تصویری برداشتن ابرو,آموزش ... می توانید این کار را با برداشتن انتهای ابرو انجام دهید و یا با کمک یک مداد آن را به سمت ..... آکاایران برای طراحی ناخن باید ابتکار به خرج دهید و اگر در این امر تازه کار ... همان لاک هایی که در منزل دارید می توانید طرح های زیبایی روی ناخن هایتان بزنید .

۴ مرحله آسان برای برداشتن ابرو | هفیان | مجله سلامتی | - Hefyan

hefyan.com › خانه › دسته‌بندی نشده

۳ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو : براي فرم دادن به ابرو بايد نوع چهره را در نظر گرفت و به … وقتی شكل ...

برداشتن ابرو با ساده ترین روش

litemode.ir/post/6851/the-easiest-way-to-remove-hair.html

روش برداشتن ابرو,آموزش آرایش,آموزش برداشتن ابرو,بهترین روش برداشتن ابرو,روشهای مرتب کردن ابرو,طرز برداشتن ابرو,طراحی ابرو,اموزش حرفه ای برداشتن ابرو,مدل ...

اموزش حرفه ای برداشتن ابرو ( تصویری )

litemode.ir/post/2777/اموزش-حرفه-ای-برداشتن-ابرو-تصویری-.html

اموزش حرفه ای برداشتن ابرو,اصول و قانون ارایشگری,برداشتن ابرو,آموزش تصویری آرایش چشم تیره ... کاربران عزیز شما با یادگیری این اصول و قانون ارایشگری می‌توانید به راحتی در منزل در برداشتن ابرو برای خود حرفه ای شوید. ... آموزش تصویری مرحله به مرحله طراحی ناخن 2016 و سال 95 ... طرز تهیه و نحوه استفاده اسکراب لب با دارچین.

فیلم آموزش برداشتن ابرو - مینیاتوری

rojelab.com/video/videos/332/

۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در صورتی که قادر به دیدن فیلم ها نمی باشید، لطفا راهنمای استفاده از سایت را ... تگ: آموزشگاه نقره نگار خانم شایگان فیلم آموزش برداشتن ابرو طراحی ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل ...

www.abtindl.ir/دانلود-با.../اموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو-و...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل. برچسب ها : ... ابرو در منزل · روشهای برداشتن ابروی دخترانه, سایت زیبا شو, سایت تبیان, make up, eye.

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

www.iq9.ir/tag/اموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو-وط

۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - مدروز تقدیم میکند:میخوام در این پست اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل رو براتون بذارم که خودتان بتوانید به راحتی در ...

نقل قول اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو ...

downloadbaz.r98.ir/Forum/Catgory/9/Replay/8

۲۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - صفحه اصلي / آرایش و زیبایی / اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل / نقل قول اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

www.mxfun.dr30.ir/.../اموزش+طریقه+چگونگی+طرز+برداشتن+ابرو+وط...

۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Translate this page هنگام برداشتن…,اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل,مکس فان | فال روزانه ، دانلود پاور پوینت ، تحقیق ...

اموزش اصلاح ابرو - آرایشگری

arayeshgari.arisfa.com/post341.html

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل ... آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاویر دختران زنان و عروس آموزش گام به گام اصلاح ابر در خانه آموزش ابرو ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو

www.zamoone.com/.../اموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو-وطراح...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو : براي فرم دادن به ابرو بايد نوع چهره را در نظر گرفت و به ديگر اعضاء چهره تعادل بخشيد ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

iranwiki.net/detail/1915902/article/4

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل. ابروهای پهن و نزدیك به هم چهره را اخم آلود و ترشرو نشان میدهد. فاصله طبیعی بین دو ..... روش ساخت و استفاده ...

3 . اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

all-in-1.blogsky.com/.../اموزش-طریقه-چگونگی-طرز-برداشتن-ابرو-وطرا...

۲۰ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل. برداشتن ابرو : برای فرم دادن به ابرو باید نوع چهره را در نظر گرفت و به دیگر اعضاء چهره ...

آموزش چيدن ابرو | 98 آموزش

98amoozesh.ir/2015/07/02/آموزش_چيدن_ابرو/

۱۱ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو : براي فرم دادن به ابرو بايد نوع چهره را در نظر گرفت و به ديگر اعضاء چهره ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی - جالب

jaleb.diacoweb.ir/.../aHR0cDovL21vZDIwLmlyL21ha2V1cC8zL9in2YX...

_ _اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل 1 2 3 4 5 اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو : براي فرم دادن به ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

بهترین روش برداشتن ابرو - نمناک

namnak.com/648-بهترین-روش-برداشتن-ابرو.html

استفاده از موچین برای برداشتن ابروها یکی از موارد پر کاربرد خانم ها می باشد. برای زیباتر شدن ... آموزش بهترین راه برای برداشتن ابرو; نگهداری آلوئه ورا بهترین روش ...

روش های صحیح و قوانین برداشتن ابرو - که

www.irannaz.com/news_detail_11232.html

آموزش لاغری در 10 دقیقه · مشاوره روانشناسی ... البته موقع برداشتن ابرو باید توجه داشت كه موها یكی یكی و در جهت رشد مو برداشته شوند. برای برداشتن ابرو حتما لازم است چند نكته رعایت شود. باید تو.جه داشته .... عکس هایی از طراحی فوری و زیبا روی ناخن.

اموزش اصلاح صورت و برداشتن ابرو - آموزش ميكاپ,شنيون ...

jadid.monoblog.ir/post-125082.html

۲۰ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آرايش ابروها با توجه به نوع صورت و شكل طبيعي ابروي هر شخص طراحي مي‌شود. آموزش ... اموزش طريقه چگونگي طرز برداشتن ابرو وطراحي ابرو در منزل

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل ...

iranmagfa.com/17358336

7آموزش بافت کشبافت در قلاب بافی ا برای داشتن یک بافت کشبافت به این صورت می بافیم که دانه ی اول از جلو پایه و دانه ی ... توی اون مدل بافت توی همون اشکی که ...

روش های صحیح و قوانین برداشتن ابرو - p5extension ...

p5extension.blogfa.com/post/27

آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای ... روش های صحیح و قوانین برداشتن ابرو ... اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو , آموزش اصلاح ابرو و صورت با ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در

00060.ir/اموزش+طریقه+چگونگی+طرز+برداشتن+ابرو+وطراحی+ابرو+در

پاییز و زمستان · آموزش صحیح روشن کردن موی سر در منزل · آموزش تصویری ... mod20.ir روشهای برداشتن ... ابرو,,اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در ...

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو

00060.ir/اموزش+طریقه+چگونگی+طرز+برداشتن+ابرو+وطراحی+ابرو

آموزش برداشتن ابرو همراه با تصاوير مد روز » آموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو . ... اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل.

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

iranimag.ir/detail/1748380/article/3

تا به حال هيچ كس چنين هديه اي را نديده است شما اولين نفر باشيد ! ..... باید تو.جه داشته باشیم كه چگونه فرم ابروان را پیدا كنیم. مداد را در امتدا بینی تا گوشه داخلی .

جدیدترین مدل اصلاح ابرو ایرانی | جدیدترین مطالب - دانلود قدیم

matlabjadid.ir/2015/09/25/جدیدترین-مدل-اصلاح-ابرو-ایرانی/

۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای – جديدترين اخبار ايران ... و مدل های ابرو, اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل, ...

آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای - راد فان

radfun.ir › گالری عکس › مدل آرایش 2015

آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای از نظر سانیا ابروهای پر بسیار زیبا هستند و ظاهر ... اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل بازدید.آموزش برداشتن ابرو به صورت حرفه ای در خانه

www.sefidak.com/.../47713-آموزش-برداشتن-ابرو-به-صورت-حرفه-ای-در-...

۱۲ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - خط ابرو , مدل ابرو , آموزش اصلاح ابرو , چگونه ابرو برداریم , آموزش آرایشگری , خودآرایی , نحوه ابرو برداشتن , تکنیک های آرایشگری. ... زیباترین مدل ناخن عروس با طراحی شیک و امروزی ...

آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای

www.parsnaz.ir/visual-training-method-professional-hair-removal.html

آموزش تصویری برداشتن ابرو به روش حرفه ای از نظر سانیا ابروهای پر بسیار زیبا هستند و ظاهر خوبی دارند ولی وی می گوید کسانی که ابروهای پرپشتی نیز ند.

آموزش اصلاح ابروها - ایران کوک

irancook.ir/zibae/eslah-abro/375/

زیبایی ایران کوک | آموزش اصلاح ابرو = شروع برداشتن ابرو باید از لبه بیرونی چشم ... آرایش ابروها با توجه به نوع صورت و شکل طبیعی ابروی هر شخص طراحی می‌شود.

اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل

www.downloadbaz.rozfa.ir/Forum/Post/8

۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اموزش روش طریقه چگونگی رنگ مو و دکلره در منزل،عکس لباس زنانه دخترانه اسپرت مجلسی مهمانی شینیون بستن فر صاف مو مردانه پسرانه مدل کیف و ...

اموزش برداشتن ابرو شیطونی - لینک گردی

linkgardi.ir/news/اموزش-برداشتن-ابرو-شیطونی

اموزش فرم دادن طراحی هلال کمانی گربه ای شیطونی شمشیری هشتی ابرو با عکس وتصویر ... اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل برداشتن ابرو ...

نحوه آرایش ابروها - جدید 2016

sms-2016.imageaf.com/نحوه-آرایش-ابروها/

۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اشتباه اول: کشیدن خط پهن سایه ابرو جوی هیلی، متخصص طراحی ابرو، ... زنان و اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل آموزش ...

آرایش ابرو با مداد - جدید 2016 - اس ام اس

sms-2016.imageaf.com/آرایش-ابرو-با-مداد/

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش تصویری آرایش ابرو با آکوا و برس بیتوتهآموزش تصویری آرایش ابرو با آکوا و ... اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل.

برداشتن ابرو به روش حرفه ای

www.persiantafrih.ir/sview/برداشتن-ابرو-به-روش-حرفه-ای

کلمه جستجو شده : برداشتن ابرو به روش حرفه ای. اشتباه رایج هنگام برداشتن ابرو ... مثل حرفه‌ای ها ابرو طراحی کنید ... هرچند اتوكشی های بیرون از منزل هستند اما این كار هزینه بر است و با كمی دقت می توان در ... کد پاپ آپ کاملا حرفه ای و رایگان + آموزش.

آموزش برداشتن ابرو به روش حرفه‌ای - ستاره

setare.com/fa/news/1678/آموزش-برداشتن-ابرو-به-روش-حرفه‌ای

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برداشتن ابرو - آموزش برداشتن ابرو - نحوه برداشتن ابرو - ابرو - موچین - چشم. ایجاد بهترین شکل برای ابرو بدون به خطر انداختن ظاهر طبیعی آن هدفی ...

تیغ زدن ابرو - نکات بهداشتی در رابطه با ابرو

www.justfind.ir/cydnsjcjfnrcqcsvdmnmctdqncrctdnct.html

۱ روز پیش - اموزش طریقه چگونگی طرز برداشتن ابرو وطراحی ابرو در منزل26 مه 2014 ... تک رژ ( آرایشی ) www.takroj.ir برای دیدن اموزش های بیشتر به سایت تک ...رداشتن ابرو به شیوه ارایشگاه ،برداشتن ابرو توسط خودتان ،برداشتن ابرو با موچین در منزل ،برداشتن ابروی پسرانه

 

  • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات