close
دانلود آهنگ جدید

شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴

شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴
دوشنبه 04 شهریور 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴

 • 225
نوسازی تاکسی های فرسوده تا مدل ۸۳ آغاز شد

    شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال ۱۳۹۳

 1. تاکسی های فرسوده با سن بالای ۱۰ سال (مدل ۱۳۸۳ و پایین تر)
 2. سند قطعی و پروانه تاکسیرانی بنام مالک تاکسی فرسوده
 3. خودروی جایگزین شامل خودروی سمند با موتور EF7   پایه گاز سوز و قیمت خودرو طبق اعلامیه روز خودروساز می باشد.
 4. برابر مقررات هر متقاضی فقط یک بار حق استفاده از تسهیلات جایگزینی تاکسی های  فرسوده را دارد . لذا متقاضی دریافت خودروی جایگزین نبایستی قبلاً از تسهیلات جایگزینی تاکسی فرسوده استفاده کرده باشد .
 5. تسهیلات ۲۰ میلیون تومان با نرخ سود ۱۵ درصد و مدت بازپرداخت اقساط ۵ ساله (۶۰ قسط ماهیانه) با احتساب ۲ ماه تنفس.
 6. حق عاملیت بانک بر اساس توافقات طرفین قرارداد برای هر فقره تسهیلات ۲۰۰ میلیون ریالی معادل ۱۳ میلیون ریال می باشد و همزمان با اعطای تسهیلات به صورت یکجا از اصل تسهیلات کسر و مابقی به حساب شرکت خودرو ساز واریز می شود.
 7. اعطای تسهیلات با اخذ ۲ نفر ضامن معتبر و مورد قبول بانک می باشد.
 8. ارزش تاکسی فرسوده برای متقاضیان خرید نقدی ۵ میلیون تومان و برای متقاضیان استفاده از وام ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می باشد.

 خودرو :

خودرو هم‌چنین اتومبیل یا ماشین و به زبان فارسی دری «موتِر» به وسیله نقلیه چرخداری گفته می‌شود که موتور خود را حمل می‌کند.

خودرو به وسایلی گفته می‌شود که بدون ارتباط با وسیله دیگر و به کمک نیروی ماشینی خود، قادر به حرکت باشد
دید کلی
اصولا برای تمام وسایلی که دارای منبع قدرت باشند و به خودی خود بتوانند حرکت کنند، می‌توان واژهٔ خودرو را بکار برد. لیکن کاربرد این واژه در زبان ما دارای محدوده مشخصی است که معمولاً به وسایل متحرکی گفته می‌شود که همگی دارای حرکت بوده و با زمین در تماس هستند.

تاریخچه

اولین وسیله متحرک ساخت فردیناند فربیست ۱۶۷۸شاید بتوان اولین ایدهٔ مکتوب در مورد وسیلهٔ نقلیه‌ای را که بدون نیروی انسان یا حیوانات قادر به حرکت باشد، در ایلیاد اثر هومر یافت. در قسمتی از رمان، هفاستوس (خدای آتش و فلزکاری) یک سه‌چرخهٔ متحرک می‌سازد و از آن برای جابجایی استفاده می‌کند. ∗اما در عالم واقع، این وسیله برای اولین بار در سال ۱۶۷۸ توسط پدر فردیناند فربیست مبلغ مسیحی بلژیکی در چین طراحی و ساخته شد که توسط

اولین خودرو بخار قابل استفاده ۱۷۶۷نیرویبخار کار می‌کرد. این خودرو اولیه ۶۵ سانتی متر طول داشت و به عنوان وسیله سرگرمی برای امپراطور چین ساخته شده بود. اولین اتومبیل واقعی با نیروی بخار که برای جابجائی انسان و بار بکار گرفته شد در سال ۱۷۶۷ توسط نیکلاس جوزف کان فرانسوی طراحی و ساخته شد. خودرو کان می‌توانست ۴ تن بار به همراه ۲ خدمه را با سرعت ۷/۸ کیلومتر بر ساعت به حرکت در آورد. اولین تصادف خودروئی جهان نیز با این خودرو در سال ۱۷۷۱ اتفاق افتاد.

فرسوده farsudeh

موتور احتراقی در سال ۱۸۶۰ میلادی به‌وسیلهٔ یک بلژیکی به نام اتین لونوار اختراع شد. پس از آن، روند تکامل صنعت خودروسازی تداوم یافت و در بین سال‌های ۱۸۶۰ تا ۱۹۷۰ میلادی در اروپا اختراعات مختلفی به وسیله چند تن از مهندسان انجام گرفت.

نخستین خودرو با موتور برون سوز یک موتور کوچک بود که بر روی یک گاری کوچک نصب شد. این خودرو را زیگفرد مارکوس در سال ۱۸۷۴ میلادی در شهر وین ساخت. موتور این وسیله نقلیه، موتور بخاری یا موتور برون سوز نام گرفت. اما به‌تدریج موتورهای برونسوز تبدیل به موتورهای درونسوز گردیدند. در موتورهای درونسوز، مخلوط هوا و گاز در داخل سیلندر به وسیله جرقه محترق می‌گردد. اولین نمونه موتور احتراق داخلی را یک مهندس آلمانی به نام نیکلاس اتو ساخت. موتورهای امروزی، در حقیقت نمونه تکامل یافته این موتور محسوب می‌شوند.

اولین خودرو با موتور احتراقی بنز ۱۸۸۵امااختراع خودرو به کارل بنز نسبت داده می‌شود. او در سال ۱۸۸۵ موفق به ساخت اولین خودرو با موتور احتراقی گردید. در سال ۱۸۸۸ برتا بنر همسر کارل بنز اولین سفر خودروئی را با خودرو سه چرخ ساخت بنز انجام داد. در این سفر او فاصله ۱۰۶ کیلومتری مانهایم تا فورتزهایم را برای بر گرداندن فرزندانش ریچارد و یوگن بصورت رفت و طی کرد. او دلیل این سفر را دیدار مادرش در فورتزهایم ذکر کرد ولی در حقیقت هدف او از این سفر نشان دادن قابلیتهای خودرو بود.

 

درعین حال، برخی به اشتباه، هنری فورد را به عنوان مخترع خودرو می‌دانند. این اشتباه به این خاطر رخ می‌دهد که هنری فورد، در واقع، ایدهٔ تولید اتومبیل ارزان قیمت را تحقق بخشید و استفاده از خودرو را در مقیاس گسترده و توسط مردم عادی امکان‌پذیر نمود. هنری فورد در سال ۱۸۹۱ یک موتور کوچک گازوئیلی طراحی کرد و سه سال بعد، یک ماشین گازوئیلی ساخت که به نام کالسکه بدون اسب شناخته می‌شود. ۵ سال بعد، هنری فورد طراحی ماشین‌های موسوم به مدل A و مدلT را آغاز کرد. او سرانجام توانست خط تولید و مونتاژ این اتومبیل‌ها را توسعه دهد تا تولید ماشین‌ها سریع‌تر و اقتصادی‌تر شود. مدل T اتومبیلی بود که در همه جای اروپا به‌راحتی استفاده می‌شد و موتورش آنقدر قوی بودکه در زمین‌های ناهموار به راحتی حرکت می‌کرد. این اتومبیل، به سادگی تعمیر می‌شد و حتی یک کشاورز با کمی دقت می‌توانست قطعات معیوب آن را عوض کند. قیمت این اتومبیل در آن زمان، ۸۵۰ دلار بود. این قیمت اگرچه نسبت به درآمد مردمان عادی، قیمت بالایی محسوب می‌شد، ولی نسبت به اتومبیل‌های زمان خودش بسیار ارزان بود.

چندی از مقاطع بسیار مهم و تحولات اساسی در تاریخچه خودرو[نیازمند منبع]:

■سال ۱۷۶۷ میلادی: ساخت اولین وسیله نقلیه خودروئی قابل استفاده توسط کان
■سال ۱۸۷۶ میلادی: ساخت موتور چهارزمانه توسط اتو و لانگن
■سال ۱۸۸۳ میلادی: ساخت موتور کاربوراتوردار با دور زیاد توسط دیملر
■سال ۱۸۸۴میلادی: ساخت اولین موتور سیکلت با قدرت ۲/۱ اسب بخار توسط دیلمر
■سال ۱۸۸۵ میلادی:ساخت اتومبیل سه چرخه با دستگاه اشتعال برقی توسط بنز
■سال ۱۸۹۳ میلادی: ساخت کاربراتورردولف دیزل
■سال ۱۹۰۰ میلادی: طراحی ساختمان کلی اتومبیل به نحوی که امروزه هم رایج است
■سال ۱۹۲۴ میلادی: ساخت یک خودرو با استفاده از موتور دیزل توسط کارخانه بنز
■سال ۱۹۵۷ میلادی: ساخت موتور وانکل
ساختمان خودروها
هر خودرو را می‌توان به هفت بخش کلی تقسیم کرد که عبارت‌اند از:

۱٫مولد قدرت(موتور): در این واحد که انرژی شیمیایی بنزین به انرژی مکانیکی تبدیل می‌شود حرارت ناشی از سوختن هیدروکربورها با بالاتر از ۷۰۰درجهٔ سانتیگراد می‌رسدکه به علت بازده مفید سیستم از هر ۴ قسمت حرارت تولید شده۱ قسمت به انرژی مکانیکی تبدیل می‌شدو بقیه به صورت هوای گرم یا دودهای حاصل از احتراق از موتور خارج می‌شود
در یک موتور در حدود ۱۲۰ تا ۱۵۰ قطعهٔ متحرک وجود دارد که همه نیاز به روغن کاری دارند با توجه به درست کار کردن سیستم روغنکاری و لی باز هم عمر مفید یک خودرو ۸ سال کار و یا پیمودن۱۵۰۰۰۰کیلومترمسافت است.در حقیقت، عملکرد موتور چهار مرحله است که به اختصار به توضیح آن‏ها می‏پردازیم.

۱٫در مرحله اول، سوپاپ ورود هوا باز شده و با حرکت رو به پایین پیستون، مخلوط هوا و سوخت وارد سیلندر می‏شود.

۲٫در این مرحله، سوپاپ‏ها بسته شده و با حرکت رو به بالای پیستون، مخلوط هوا و سوخت به شدت فشرده می‏شود.

۳٫وقتی که پیستون به بالاترین سطح خود رسید، با جرقه زدن شمع، احتراق انجام می‏شود و نیروی حاصل از احتراق، پیستون را با فشار بسیار بالا به پایین هدایت می‏کند.

۴٫در مرحله آخر نیز سوپاپ خروجی باز شده و با حرکت رو به بالای پیستون، تمامی گازهای حاصل از احتراق، از سیلندر خارج می‏شوند. این چرخه چهار مرحله‏ای، به سرعت در موتور تکرار شده و موتور روشن می‏شود. گفتنی است، در خودروها، برای افزایش توان خروجی، از موتورهای ۴، ۶، ۸، و یا ۱۲ سیلندر استفاده می‏شود. در این فیلم[۲] کوتاه شما می‎توانید به‎خوبی با مطالب بالا آشنا شوید.

۱٫سیستم انتقال قدرت:این مجموعه وظیفه دارد قدرت تولیدی موتور را به چرخها انتقال دهد که شامل جعبه دنده یا مبدل گشتاور و سرعت، وکلاچ می‌باشد.
۲٫گروه فنر بندی و تعلیق:در اتومبیل‌های جدید دستگاه فنر بندی در هر دقیقه بیش از ۱۰۰۰تا ۱۲۰۰بار نوسان می‌کند تا اتاق و شاسی، سرنشینان را در معرض ضربه‌های ناشی از ناهواری‌ها ی جاده قرار ندهد
۳٫گروه چرخ بندی ترمزها:به طور متوسط در هر ۹۰۰۰۰کیلو متر مسافت پیموده شده یا هر شش سال کار خودرو هر چرخ حدود ۹۵ میلیون بار چرخش می‌کند
۴٫گروه بدنه و شاسی:بدنهٔ خودرهای جدید طوری ساخته می‌شود که بتواند تمامی قطعات را نگهداری کند در هر بدنهٔ خودرو حدود ۴۰متر مربع ورق فولادی به کار می‌رود که ضخامت آن۴/۰ تا ۲/۱می باشد
۵٫گروه هدایت و فرمان:نیروی متوسطی که لازم است تا بتوا خودرو را در یک پیچ معمولی هدایت کرد بین ۵ تا ۱۰ کیلوگرم می‌باشد ولی سیستم‌های جدید فرمان ای نیرو را به حدود ۳۰گرم کاهش داده‌است
۶٫گروه مدارات الکتریکی:از باطری‌های ۲۴،۱۲،۶ ولتی برای راه اندازی و روشن کردن موتور استفاده می‌شود سیستم جرقه زنی را تا ۳۰۰۰۰ولت افزایش داده برای جرقه زنی موتور اماده می‌کند در این گروه همچنین چراغهای روشنایی و علایم وبرف پاکن‌ها و بخاری و دیگر وسایل الکتریکی نصب شده‌است
طرز کار خودرو
خودروهای امروزی جهت تولید قدرت از سوخت‌های فسیلی استفاده می‌کنند. این خودروها همگی دارای موتورهای درونسوز هستند که با سو زاندن بنزین، گازوئیل و یا گاز طبیعی انرژی ذخیره شده در این سوختها را به شکل انرژی جنبشی قابل استفاده در می‌آورند. (این کار در موتور خودرو انجام می‌شود).

توان تولید شده در موتور خودرو به واسطه سیستم انتقال نیرو از موتور خودرو به چرخهای آن منتقل می‌شود. در واقع چرخهای خودرو عامل ارتباط خودرو با زمین و به وجود آورنده حرکت خودرو است. آنگاه حرکت تولید شده به وسیله انسان، یا برای جابجایی و یا برای کشیدن وسیله دیگری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خودروی برقی
نوشتار اصلی: خودروی برقی
خودرو برقی به خودروی می‌گویند که از باتری جهت نیروی محرکه به‌جای موتور درون‌سوز استفاده می‌کند.

اولین خودروهای برقی در قرن نوزدهم ظاهر شدند. تولید اینگونه خودروها با تولید انبوه اتومبیل احتراقی دچار افت شدید گردید. اما برخی خودروهای برقی همانند تسلا رودستر (یک خودروی لوکس برقی) و جنرال موتورز ای‌وی-۱ موفقیت آمیز بوده‌اند.

برخی نمونه خودروی برقی
خودروی تماماً الکتریکی Tesla Model S، سریع‌ترین خودروی سدانی است که تاکنون در آمریکا ساخته شده. جالب است بدانید که ۰ تا ۱۰۰ این خودرو چیزی درحدود ۳٫۹ ثانیه است. قدرت موتور این خودرو ۴۱۶ اسب بخار معادل یک Audi R8 تولید شرکت تیونیگ “منصوری” است. در Tesla Model S که از بدنه‌ای آلومینیومی ساخته شده است، یک موتور الکتریکی ۱۶,۰۰۰دوربردقیقه با گشتاور ۶۰۰ نیوتن‌-متر به‌کار رفته است. این موتور توسط تعداد بسیار زیادی از پکیج‌های باتری متشکل از ۷,۰۰۰ سلول لیتیم ـ یون که در کف خودرو جاسازی شده‌اند، به چرخش درمی‌آید و نکته قابل‌توجه همین باتری‌ها هستند که وزنی در حدود ۴۵۵ کیلوگرم دارند. باتری‌ها در هر شکل و اندازه‌ای می‌توانند باشند. شارژ باتری‏های این خودرو از طریق شارژرهای ۱۱۰ ولت یا ۲۲۰ ولت خانگی به راحتی امکان‌پذیر است.

REVA
خودروی REVAi که در بریتانیا به نام G-Wiz شناخته می‌شود یک خودروی کوچک الکتریکی است که به وسیله تولیدکننده هندی به نام REVA Electric و از سال ۲۰۰۱ تولید می‌گردد. شرکت REVA تا سال ۲۰۱۱ بیش از ۴۰۰۰ دستگاه از این نوع خودرو را در ۲۶ کشور جهان به فروش رسانده‌است. در بسیاری از کشورها REVAi استانداردهای کافی جهت به رسمیت شناخته شدن به عنوان یک خودروی کامل را بدست نیاورده به نحوی که در سایر کلاسها نظیر خودروی شبه برقی در آمریکا و چهارچرخه موتوری در اروپا طبقه‌بندی شده‌است. این خودرو در ابتدا تحت نام REVA شناخته می‌شد که بعدا با تغییرات و بهینه سازی‌های انجام شده بر روی آن تحت نام REVAi و با قابلیت‌های بهتر عرضه گردید. رویهمرفته مدل قدیمی و جدید آن لقب پرفروشترین خودروی برقی جهان را تا اواخر سال ۲۰۰۹ به خود اختصاص داده‌است.

طراحی
REVAi یک خودروی هاچ بک ۳ در و کوچک است که دارای ابعاد ۲٫۶m طول، ۱٫۳mعرض و ۱٫۵m ارتفاع می‌باشد. این خودرو قابلیت حمل ۲ بزرگسال در جلو و ۲ کودک را در صندلیهای عقب دارا بوده و صندلیهای عقب می‌توانند به منظور ایجاد فضا برای حمل بار بیشتر کاملا خوابانده شوند. حداکثر وزن مسافر و بار این خودرو به صورت توام ۲۷۰ کیلوگرم می‌باشد. REVAi به منظور سفرهای درون شهری و به ویژه تردد بین منزل و محل کار خصوصا در ترافیکهای سنگین طراحی شده و در اروپا این خودرو تحت عنوان چهارچرخه سنگین (Category L7) طبقه بندی شده‌است. این خودرو دارای اجازه صادرات به آمریکا است به شرطی که دارای محدودکننده سرعت به کمتر از ۲۵ مایل در ساعت بوده و به منظور رفت و آمدهای کوتاه (Neighborhood Electric Vehicle) از آن استفاده گردد.

مدل‌ها
REVA
مدل اولیه این خودرو که از سالهای ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۷ تولید می‌شد REVA نام گرفت (در بریتانیا G-Wiz). نیروی محرکه این خودرو از طریق یک موتور ۴٫۸ Kw (4.6 hp) تامین می‌گردد که توسط یک کنترلر DC با جریان خروجی ۴۰۰A کنترل شده و حداکثر توان آن به ۱۳٫۱kw (17.6hp) بالغ می‌گردد. این توان از طریق ۸ عدد باطری ۶V-200Ah که به صورت سری و دارای ولتاژ نهایی ۴۸V هستند بدست آمده و در زیر صندلی جلوی خودرو تعبیه شده‌اند. این مدل به دلیل عدم وجود شاسی قدرتمند قادر به گذراندن تستهای استاندارد تصادف با سرعت ۴۰ km/h (25mph) نبود.

REVAi
در ژانویه سال ۲۰۰۸ یک مدل جدید از این خودرو به نام REVAi به بازار معرفی شد که دارای یک سیستم درایو AC است و باعث می‌شود سرعت آن به حداکثر ۸۰km/h (50mph) افزایش یابد. این درایو ۳۵۰ آمپری یک موتور AC سه فاز با توان حداکثر ۱۳Kw (17 hp) که نیروی محرکه خودرو است را کنترل می‌نماید. همانند مدل REVA توان الکتریکی این خودرو نیز از طریق ۶ عدد باطری ۶V-200Ah که در زیر صندلیهای جلو تعبیه شده‌اند بدست می‌آید. این خودرو دارای یک سوئیچ تقویتی (boost) می‌باشد که با فعال شدن آن ۴۰% گشتاور اضافی جهت شتابگیری بهتر و توانائی بالا رفتن از مسیرهای کوهستانی به آن افزوده شده و حدکثر سرعت آن را نیز به ۸۰km/h می‌رساند. وزن این خودرو ۶۶۵kg بوده که ۲۷۰kg از آن مربوط به باطریهاست. مسافت نرمال پیموده شده توسط REVAi با یک بار شارژ حدود ۸۰km است که البته درصورت رانندگی سریع یا استفاده از بخاری و کولر خودرو این مسافت کاهش خواهد یافت. جهت تصحیح مشکلات ایمنی مدل قبلی با همکاری شرکت لوتوس، ویژگیهای ایمنی متعدد و جدیدی به این خودرو افزوده شده‌است که از جمله ترمزهای دیسکی در جلو و شاسی تقویت شده را می‌توان نام برد که به خوبی تست‌های تصادف در سرعت ۴۰km/h را بوسیله موسسه استاندارد ARIA در کشور هند گذرانده‌است.

REVA L-ion
در ژانویه سال ۲۰۰۹ مدل جدیدی به بازار ارائه شد کهREVA L-ion نام گرفت. این مدل از نظر ظاهر مشابه مدل REVAi است ولی باطریهای آن از نوع Li-ion (Lithium-ion) بوده که علاوه بر کاهش وزن خودرو به ۵۶۵kg، کاهش زمان شارژ به ۶ ساعت و افزایش مسافت طی شده بعد از یک شارژ کامل تا ۱۲۰km را نیز به همراه داشته‌است. همچنین عملکرد این باطریها کمتر تحت تاثیر تغییرات دما قراردارد. علاوه بر تغییر در باطریها، REVA L-ion دارای یک پانل خورشیدی جهت شارژ باطریها به وسیله انرژی خورشیدی برروی سقف آن است. همچنین افزون بر باطری شارژر نصب شده برروی خودرو، یک ایستگاه شارژ باطری ۳فاز که نیازمند اتصال برق ۳فاز است نیز آماده ارائه می‌باشد که در عرض ۱ ساعت قادر به شارژ ۹۰ درصد ضرفیت باطری‌های خودرو خواهد بود.

قیمت
بیش از ۴۰۰۰ دستگاه از مدلهای مختلف REVA تا اواسط مارس ۲۰۱۱ فروخته شده که کشورهای واردکننده این خودرو عبارتند از: اتریش، برزیل، شیلی، کلمبیا، کاستاریکا، قبرس، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، هند، ایرلند، نروژ، ژاپن، مالتا، موناکو، نپال، جزایر نورفولک، پرو، فیلیپین، پرتغال، اسپانیا، سریلانکا و بریتانیا. قیمت این خودرو، هم اکنون در بریتانیا تقریبا ۹۹۹۵ یورو برای مدل استاندارد (مدل G-Wiz) است. این خودرو از پرداخت شارژ مربوط به نقاط پرترافیک لندن معاف است چرا که به عنوان خودروی الکتریکی طبقه‌بندی شده‌است. این خودرو همچنین در کشورهای اروپایی دیگر نظیر اسپانیا و نروژ نیز فروخته شده‌است. در کاستاریکا، REVAi در مارس ۲۰۰۹ وارد شد و به قیمت ۱۳۰۰۰ دلار آمریکا فروخته شد. در بازار شیلی این خودرو ۱۲۰۰۰ دلار آمریکا قیمت گذاری شده‌است. در جمهوری ایرلند خودروی REVAi به قیمت ۱۱۵۰۰ یورو قیمت گذاری شده و مدل بهتر آن با نام REVA L-ion به قیمت ۱۷۵۰۰ یورو به فروش می‌رسد. همچنین در هندوستان REVA به مبلغ ۳۵۰،۰۰۰ روپیه به فروش رسیده و هزینه شارژ آن ۰٫۸ cent/Km برآورد می‌گردد که باید در کنار قیمت ۱٫۳ USD/Liter برای بنزین در هند مورد توجه قرار گیرد.

ملاحظات ایمنی
REVA از اکثر مقررات ایمنی تصادفات در اروپا به دلیل وزن کم و طبقه‌بندی شدن در ردیف چهارچرخه‌های سنگین به جای خودرو معاف شده‌است. دپارتمان حمل و نقل بریتانیا پس از آزمون تصادم، یک دستگاه خودروی REVA مدل G-Wiz (که اکنون از رده تولید خارج است) با مانع غیر قابل انعطاف در ۲۴ آوریل ۲۰۰۷، ملاحظات جدی ایمنی را در این خودرو مشخص نمود. مشابه همین تست، یک آزمایش دیگر نیز که به وسیله مجله Top Gear و بر اساس مقررات تست تصادفات NCAP اروپا انجام پذیرفت، مشخص کرد که سرنشینان این خودرو در تصادفات با سرعت ۶۴ Km/h متحمل صدمات جدی و بعضا بسیار جدی خواهند شد. در نتیجه آزمونهای یاد شده، مدلهای REVAi و REVA L-ion شامل ویژگیهای متعدد ایمنی نظیر ترمزهای دیسکی جلو و شاسی تقویت شده و با طراحی مجدد هستند که آزمون تصادفات آن توسط ARAI در هند موفقیت‌آمیز بوده‌است. فیلم آزمون تصادف از جلوی مدل جدید با سرعت ۴۰ Km/h هم اکنون به صورت آنلاین در دسترس قراردارد. کمپانی تولید REVA (RECC) در سال ۲۰۰۸ مدعی شد که این خودرو دارای رکورد ایمنی عالی است به نحوی که در مجموع ۸۰ میلیون کیلومتر کاربرد این خودرو در سراسر جهان، حتی یک مورد فوت یا وارد آمدن صدمه جدی به سرنشینان رخ نداده‌است.

ریزترین خودروی برقی جهان
خودروهای برقی متعددی طی سالهای گذشته تولید شده‌اند که از ابعاد کوچکی برخوردار بوده‌اند، با این همه تمامی این خودروهای کوچک در مقایسه با خودروی برقی که دانشمندان سوئیسی ابداع کرده‌اند بسیار غول پیکر به شمار می‌روند. به گزارش خبرگزاری مهر، گروه سوئیسی «امپتا» طی همکاری با دانشمندان هلندی دانشگاه گرونینگن یکی از بی نظیرترین خوردوهای برقی جهان را ساخته‌اند که ابعاد آن ۴×۲ نانومتر است.

این نانوخودرو که از یک تک مولکول ساخته شده دارای چهار چرخ است که عملکرد هر یک از چرخها مشابه چرخی با موتور مجزا است. این خودرو می‌تواند در مسیری مستقیم بر روی سطحی مسی حرکت کند و به جای حمل باطری برق مورد نیاز خود را از سر «میکروسکوپ پویشی تونلی» که بالای آن قرار خواهد گرفت، تامین کند.

این نانوخودرو برای هر نیم دوری که چرخهایش خواهند زد به ۵۰۰ میلی ولت انرژی نیاز خواهد داشت. زمانی که خودرو وارد یک دست انداز می‌شود، الکترونها از میان مولکول نفوذ کرده و منجر به تغییرات ساختاری برگشت پذیری در هریک از موتورها یا چرخها می‌شوند. این تغییرات باعث می‌شوند هر چهار چرخ به صورت همزمان به جلو حرکت کنند.

بر اساس گزارش گیزمگ، اجرایی کردن این کار برای هماهنگ سازی حرکت همزمان چرخها در عمل بسیار دشوار است با این همه در نهایت پس از ۱۰ تحریک الکتریکی، نانوخودرو توانست ۶ نانومتر به جلو حرکت کند. توسط من

کاربرد خودرو
کاربرد خودروها در زندگی امروزه بشر بسیار متنوع و بسیار گسترده‌است بطوری که اگر خودروها را از زندگی روزمره حذف کنیم شاید تمدن بشری دیگر به شکل کنونی وجود نداشته باشد. عمده فعالیت خودروها در زمینه‌های زیر است:

■ترابری:
واژه ترابری خود گویای فعالیت انجام شده توسط خودروها است. چرا که قسمت اعظم مواد و اشیاء انسان‌ها نیز خود بخش وسیعی از حمل و نقل را شامل می‌شود.

■تولید توان کششی:
کاربرد دیگر خودروها در تولید توان کششی است که در بخش‌هایی مثل کشاورزی و یا صنعت و یا خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کاربرد می‌تواند در قالب یک تراکتور کشاورزی یا یک لیفت‌تراک و یدک‌کش و یا یک ماشین راهسازی جلوه گر شود.

تولیدکنندگان جهانی
بزرگ ترین سازندگان اتومبیل جهان بر حسب تولید در سال ۲۰۰۶
تعداد کل تولید شده (بر حسب ۱۰۰۰ دستگاه)
گروه سازنده ۱۰۰۰ ۲۰۰۰ ۳۰۰۰ ۴۰۰۰ ۵۰۰۰ ۶۰۰۰ ۷۰۰۰ ۸۰۰۰ ۹۰۰۰ ۱۰۰۰۰
جنرال موتورز ۸۹۲۶
تویوتا ۸۰۳۶
فورد ۶۲۶۸
فولکس‌واگن ۵۶۸۵
هوندا ۳۶۷۰
پژو-سیتروئن (PSA) ۳۳۵۷
نیسان ۳۲۲۳
کرایسلر ۲۵۴۵
رنو ۲۴۹۲
هیوندای ۲۴۶۳
فیات ۲۳۱۸
سوزوکی ۲۲۹۷
دایملر ۲۰۴۵
مزدا ۱۳۹۶
کیا ۱۳۸۲
کلید خودروها خودروهای سبک خودروهای سنگین اتوبوس
کل تولیدات جهانی: ۶۸۳۴۰

مارک‌های عمده
[نمایش]ن • ب • و (//fa.wikipedia.org/w/index.php?title=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88&action=edit) شرکت‌های خودروسازی

شرکت‌های خودروسازی آسیا ایران خودرو • سایپا • کرمان خودرو • سایپا دیزل • پارس خودرو • اکیورا • آنادول • اواز • ایسوزو • ایشیا موتورز • اینفینیتی • بی‌ام‌سی • پروتو • پروتون • پرودوآ • پکن • تاتا • توفاش • تویوتا • جی‌ام کره • جی‌ای‌سی • چانگان • جیلی • چری • داتسون • دانگفنگ • دایهاتسو • دوو باس • رخش خودرو دیزل • رنو سامسونگ موتورز • روا • سانگ‌یونگ • سوبارو • سوزوکی • شانگهای • فاو • فوجی • کاماز • کیا موتورز • گاز • لکسوس • لادا • ماروتی سوزوکی • ماهیندرا • مزدا • میتسوبیشی موتورز • نیسان • هندوستان • هوندا • هیوندای • یاماها

شرکت‌های خودروسازی اروپا آئودی • اُپل • آرو • آریل • استون مارتین • آسکاری • آوتوواز • اسکانیا • اسمارت • اشکودا • آلفا رومئو • ام‌جی • ب‌ام‌و • بریتیش لیلاند • بریلیانس • ایوکو • بوگاتی • بی‌ام‌سی • بی‌وای‌دی • پاگانی • پژو • پژو سیتروئن • پورشه • پینینفارینا • جگوار • داچیا • دایملر ای‌جی • دتوماسو • رنو • رولز رویس • روور • زاستاوا • سئات • ساب • سیتروئن • فراری • فولکس‌واگن • فیات • لامبورگینی • لانچیا •لندرور • لوتوس • لیلاند موتورز • مازراتی • مرسدس بنز • مان • می باخ • مینی • ولوو • وابیس • مک‌لارن • وارتبورگ • ووکسهول • مورگان

شرکت‌های خودروسازی آمریکای شمالی اپترا موتورز • اولدزموبیل • بنتلی • بیوک • پانوز • پونتیاک • تسلا موتورز • جی‌ام‌سی • جیپ • کنوورث • داج • داف • ساترن • سایون • شورولت • فورد • فیات • فیسکر • کادیلاک • کرایسلر • گریت وال • لینکولن • ماک • هامر • مرکوری

شرکت‌های خودروسازی اقیانوسیه هالدن

آنتیک
به اتومبیلهای قدیمی و ارزشمند ساخته شده پس از آغاز قرن بیستم میلادی، اتومبیل آنتیک میگویند؛ به طوری که به اتومبیل‌های ساخته شده تا قبل از سال ۱۹۱۸(سال وقوع جنگ جهانی اول)، وتران و به اتومبیل‌های تولید شده در فاصله زمانی سالهای ۱۹۱۸ تا ۱۹۳۰، وینتاژ گفته می‌شود. اتومبیل‌های آنتیک معمولاً مورد علاقه کلکسیونرها هستند. برای مثال اتومبیلهای قدیمی ساخته شده در سالهای پس از ۱۹۳۰ مانند آستون مارلین یا جاگوار مدل ای(پس از ۱۹۶۰) مورد علاقه کلکسیونرها هستند که گاهی به آنها اتومبیل‌های کلاسیک میگویند.

شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴

kaninet.ir/شرايط-ثبت-نام-طرح-جايگزيني-تاکسي-فرسود/
شرايط ثبت نام طرح جايگزيني تاکسي فرسوده سال1393.

شرایط نوسازی تاکسی - ستاد حمل و نقل و سوخت

www.hamsu.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=a3472666...
شرايط ثبت نام طرح جايگزيني تاكسي فرسوده سال 1393 ... 2- خودروي جايگزين شامل خودروي سمند با موتور EF7 دوگانه سوز و قيمت خودرو طبق اعلاميه روز خودروساز مي ...

درگاه الكترونيكي شهرداري اصفهان - شهرداری اصفهان

www.isfahan.ir/ShowPage.aspx?page_=news&lang=1...
جزئيات شرايط جديد جايگزيني تاكسي‌هاي فرسوده اعلام شد. امير رضا رجبي در نشست خبري با اعلام خبر شرايط جديد ثبت نام طرح جايگزيني تاكسي‌هاي فرسوده گفت: در ... دريافت خودروي جايگزين نبايستي قبلا از تسهيلات جايگزيني تاكسي فرسوده ...

طرح تعويض خودروهاي فرسوده سايپا - فندق

fandoq.cofeblog.ir/post/11137
شرایط فروش خودرو در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده شرکت سایپا 93 با شرایط و تسهیلات ویژه خرداد ... سایپا آغاز شد. ثبت نام طرح جدید جایگزینی خودروهای فرسوده سایپا از امروز ۵ مرداد در ..... شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴ .

قیمت ثبت نام جیلی | | 1 ریال | آخرین قیمت ها | - اول

1rial.com/10622/قیمت_ثبت_نام_جیلی.json
شرایط ثبت نام و قیمت خودرو های سواری کرایه, مشاهده در قالب PDF · چاپ … شرایط خرید .... شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴ – KaniNet. شرايط ...

شرايط ثبت نام طرح جايگزيني - جالب

jaleb.diacoweb.ir/.../aHR0cDovL2thbmluZXQuaXIvJWQ4JWI0JWQ4J...
... سال1394 شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴ دوشنبه, تیر ۳۰, ۱۳۹۳, ۰:۳۰ اخبار, ثبت نام ها, وي‍ژه ها 12,525 views ۱۲ comments به گزارش سایت ...

مشکل سند زدن و تحویل خودروهای ثبت نامی اقساطی - ایرانی اف

iranif.rozblog.com/post/112
۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - و اینجانب پس از طی مراحل قانونی و تنظیم سند قطعی و تعویض پلاک مالکیت آنرا . ...... شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴ .

قیمت جدید فرسوده | نایس استار

www.nicestar.ir/app/1114/قیمت-جدید-فرسوده
۹ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قیمت جدید فرسودهخریدار خودرو فرسوده | قیمت روز خودرو فرسودهنظر سنجي. آیا از کیفیت طراحیسایت راضی هستید؟ بلی; خیر. نتايج. خانه · مراکز ...

كسارة التعدين - كسارة الفك

www.crumac.pw/الطاحن-مصنعين-في-موهالي/18541.html
شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴ - KaniNet. خودرو هم‌چنین اتومبیل یا ماشین و به زبان فارسی دری «موتِر» به وسیله نقلیه ... در سال ۱۸۸۸ برتا ...

دیدگاه ها برای Tahieh net

varzeshonline.hostik.ir/دیدگاه-ها-برای-Tahieh-net.html
Tahieh.net | یک سایت دیگر با وردپرس. به گزارش ... دیدگاه‌ها برای نت طرح ... مدیریت ... دیدگاه‌ها برای شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴ با قمر .

اعلام نتايج نخبگان سمنان - فایندر بلاگز

hamidzare125.finderblogs.ir/list/اعلام+نتايج+نخبگان+سمنان.html
براساس قوانین اعلام شده از این پس دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای نخبه از ... ه گزارش روابط عمومی شهرداری سمنانثبت نام طرح نوسازی تاکسی های فرسوده .... این محققان ضایعات نیشکر ( الیاف باگاس) را جایگزین مناسبی برای الیاف شیشه می‌دانند. ..... نتایج کنکور فنی حرفه ای سال۱۳۹۴ | listاعلام نتایج مدارس نمونه دولتی اسلامشهر ...

اعلام نتايج نخبگان سمنان - فایندر بلاگز

vandame.finderblogs.ir/list/اعلام+نتايج+نخبگان+سمنان.html
ه گزارش روابط عمومی شهرداری سمنان ثبت نام طرح نوسازی تاکسی های فرسوده ... دروازه ارگ سمنان: بنای اصلی ارگ شهر سمنان در زمان بهمن میرزا بهاء الدوله فرزند .... این محققان ضایعات نیشکر ( الیاف باگاس) را جایگزین مناسبی برای الیاف شیشه می‌دانند. .... ساعت طرح ترافیک در طول هفته سال۱۳۹۴ | کداهای مجلس شورای اسلامی سال ۹۴ماهشهر ...

تعویض تای های فرسوده شهر مرودشت سال94 - فایندر بلاگز

sahampor.finderblogs.ir/.../تعویض+تای+های+فرسوده+شهر+مرودشت+سال...
ه گزارش روابط عمومی شهرداری سمنان ثبت نام طرح نوسازی تاکسی هاي فرسوده ... رجبعلی برزگر اعلام کرد : در این طرحمالکان خودروهاي فرسوده درون شهری می توانند جهت ثبت نام و استفاده از تسهیلات جهت تعويض تاکسی خود به سازم ...زمان:جمعه 1393/11/17 ..... اطلاعیه شماره نه بیمه ایران | با چه رتبه ای پرستاری در دانشگاه ازاد سال۱۳۹۴ قبول ...

چه زمانی خودروهای چینی در آمریکا فروخته خواهند شد؟ : مجله بی قرار

turbo.biqarar.com/2015/10/.../چه-زمانی-خودروهای-چینی-در-آمریکا-فروخت...
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شرکت خودروسازی چینی چری برای محصول سدان A5 خود که در ایران با نام ام‌وی‌ام .... شرایط ثبت نام طرح جایگزینی تاکسی فرسوده سال۱۳۹۴ – KaniNet.

خودروها - رسانه ی خبری وبلاگی

rasanetv.ir/list/خودروها.html
شایعه در شهر؛ چلسی در حال بررسی شرایط آنچلوتی و هیدینک برای جانشینی مورینیو .... اجرای طرح ثبت تخلفات ساکن خودروها ( توقف در محل های غیر مجاز) را به صورت ... علیرغم اینکه طرح خروج خودروهای فرسوده و ثبت نام ... اصلاح سن معاینه فنی در مجلس/ بازگشت سن به دو سال۱۳۹۴/۰۵/۰۶ - ۱۴:۴۰ - کد خبر: 156408سلامت نیوز: نایب رئیس ...

رضا جعفرپور روز شنبه در جمع خبرنگاران در سالن اجتماعات ...

ehsannaqshbandi091-ba.indexland.ir/.../رضا+جعفرپور+روز+شنبه+در+جمع...
وی افزود: در حوزه ثبت نام ناوگان دیزلی برای سهمیه سوخت یارانه ای به منظور اجرای طرح ... وی افزود: در این شرایط به ازای یک تاکسی فرسوده دو واحد اسقاط ، برای خودرو مینی ون ... طرح نوسازی خودروهای فرسوده و همچنین جایگزینی دو خودرو به جای هر یک تاکسی ... اسامی انتقال یافتگان رشته پرستاری دانشگاه ازاد بناب به تویسرکان سال۱۳۹۴ ...

متقاضیان

smastat-ba.musicreader.ir/tag/متقاضیان
۲۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... تهرانسر مبنی بر اعلام آمادگی متقاضيان به منظور جایگزینی با متقاضيان فاز اول .... نتایج ثبت نام نیمه دوم دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام خواهد شد. ... كه در زمان مقرر (از تاریخ 94/9/16 لغایت 94/9/25) در آزمون مزبور ثبت‌نام نموده‌اند ..... تبدیل تاکسی فرسوده به تاکسی جدید نیست تا چه برسد به ثبت نام ...

واژگونی مرگبار اتوبوس دانشگاه آزاد نجف آباد + تصاویر

patogh.alakiblog.ir/news/119935.html
نیروهای امدادی حاضر در صحنه فرسوده و از رده خارج بودن اتوبوس حامل دانشجویان را .... سایت استان: سانحه تصادف شدید در منطقه نجف آباد یاسوج باعث به کما رفتن حجه الاسلام سید کریم موسوی . ... واژگونی مرگبار تاکسی زائران در جاده قم - تهران/7 تن کشته و مجروح شدند. ... آغاز ثبت نام انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد از 16خرداد.

قبول شدگان ورودی دور اول استعدادهای درخشان سمنان

matinfar.finderbox.ir/.../قبول%20شدگان%20ورودی%20دور%20اول%20ا...
به اطلاع دانش آموزان و همكاران گرامی می رساند كه زمان ثبت نام درآزمون استعداد های درخشان ..... ه گزارش روابط عمومی شهرداری سمنان ثبت نام طرح نوسازی تاکسی های فرسوده ...

بانک توسعه صادرات | بانک و بیمه | News File

newsfile.ir/بانک-و-بیمه/بانک-توسعه-صادرات/page-156
مشرق - Sunday, 9 February, 2014; نوسازی تاکسی‌های فرسوده آغاز شد بر اساس تفاهم نامه میان ... ایران خودرو، 80 هزار دستگاه تاکسی فرسوده توسط شرکت ایران خودرو جایگزین می‌شود. ... دولت نباید فرصت تشویق صادرات را در شرایط رشد نرخ ارز از دست بدهد و. .... و گردش وجوه صندوق توسعه ملی سال۱۳۹۳ را همراه لایحه بودجه سال۱۳۹۴ ارائه نماید.

بزرگترین ناوگان شناورهای لایروب کشور تحت‌پوشش بیمه ...

dbdb.finderpost.ir/.../بزرگترین+ناوگان+شناورهای+لایروب+کشور+تح...
ابوالفضل آقادادی با بیان اینکه در پنج‌ماهۀ اول سال۱۳۹۴ در بازار بیمه، سهم رشته ... شرایط عمومی پوشش تکمیلی بیماری های تحت پوشش بیمه عمر بیمه کار آفرین ... کشور و جایگزینی آن با تاکسی های فرسوده موجود خبر داد و گفت: مراحل اداری اخذ ... تهران - ایرنا - سرپرست اتحادیه تاکسیرانی درون شهری کشور گفت: مهلت ثبت نام ناوگان بار ...

زیباترین مدل پلاک اسم پیوسته به اسم صبا

ertefae3000h.weblug.ir/.../زیباترین+مدل+پلاک+اسم+پیوسته+به+اسم+...
گزارش ایسنا، به طور معمول در زمان خرید و فروش خودروهای دست دوم تعویض ... اینه که با ولایت چه رونقی شده به کار عشقمعشق یعنی یه جوون یه جوون بی نام و نشونعشق یعنی .... پلاک معلولان در خیابان‌های شهر بخصوص محدوده طرح ترافیک جولان می‌دهند، در حالی که وقتی .... بعد از انجام مراحل ثبت نام اولیه یا صدور المثنی کارت سوخت که به صورت ...

آرشیو - ساعت24

www.saat24.com/page/archive.xhtml?mn=7&dy=28&yr...0...
۲۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قاتل رانننده تاکسی اعدام میشود/۱۵ سال زندان برای عامل دیگر قتل ... رضایت کرد‌ه بود‌ند‌، برای برخی خوشایند‌ نبود‌ و د‌ر روند‌ تصویب طرح اجرایی برجام یا همان برنامه جامع اقد‌ام مشترک سنگ‌اند‌ازی های فراوانی کرد‌ند‌. .... بمب ساعتی بافت‌های فرسوده تهران چقدر زمان دارد؟ ... منعی برای ثبت نام زنان در انتخابات خبرگان وجود ندارد ...

بروجرد - امور بانوان آموزش وپرورش شهرستان دورود - صفحه اصلی

omourebanovan-dourod.irfacebook.ir/tag/بروجرد
محمد چاقویی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تاکسی های فرسوده از نوع پیکان ... ها خواست تا برای تعویض خودروهای خود در سامانه تاکسیرانی بروجرد ثبت نام کنند. ... رییس اداره ورزش و جوانان بروجرد با اعلام این خبر گفت: طرحساخت خانه کوه‌نورد .... در این بین در زمان مسئولیت دوایی فر شهردار سال های گذشته بروجرد جاده ای به دور ...

کفشهای پاییزی94 - چهار وبلاگ

mahemonir08f.4weblog.ir/article/کفشهای+پاییزی94.html
درباره ما; ثبت نام; تماس با ما .... چندین بار لیست لباسها و لوازم مورد نیاز سفر رو چک کرده بودم و یه چیزهایی رو جایگزین کرده بودم. ... کفشهاي پارچه ای دایان طرح آرمیتا ... خود را تضمین کنید: 1-کفشی بخرید که با فرم طبیعی پاهای شما مطابقت داشته باشد. .... اس ام اس بیقراری جدید و عاشقانهدیدن کفشهاي فرسوده در قدم زدنهای خسته،غمگین ...

مزایدات 0611 | داورنیوز - safernews.in

noorpolitic.web.safernews.in/list/مزایدات+0611.html
استخدام افسری پیمانی قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در سال۱۳۹۴ ... ۴-در صورت تکمیل سهمیه در هر رشته ، ثبت ناممتوقف خواهد شد . ..... اجاره مراحل اجرائی طرح تفکیک و جداسازی زباله های خشک بازیافتی کارخانه و سایت دفن زباله واقع در .... واگذاری فروش تعداد سه قطعه زمین مسکونی واقع در یشهرک تاکسیرانی (یک قطعه زمین تجاری ...

listنامزد | داورنیوز - lasernews.in

wikily-rzb.web.lasernews.in/list/listنامزد-20.html
مدت زمان نمایش : 78 دقیقه ... (هیو جکمن) از قهرمانان سابق بوکس به همراه پسر ۱۱ ساله اش موفق میشوند یک ربات قدیمی و فرسوده را به … ... خلاصه فیلم : یک افسر پلیس به نام سارچی که زندگی پر مشغله ای دارد ، درگیر یک پرونده قتل سریالی هولناک می ... با استفاده از این ابزار میتوانید سایت و وبلاگ خود را در موتورهای جستجو ثبت کنید.

مقايسه خودروها - صفحه نخست

nakata94-ba.smartbloger.ir/ogle/مقايسه+خودروها+
مصوبات شوراي عالي ترافيك در زمينه ادامه طرح زوج و فرد و معايه فني خودروها اعلام شد .... های سرعت سنج در جاده ها بهثبت رسیده که تخلفات به آدرس مالکین ارسال شده است. .... کاهش سهمیه‌های گازوئیل/ کاهش شدید سهمیه گازوئیل وانت بارها بنزین تاکسی ... ایجاد زمینه برای از رده خارج شدن خودکار خودروهای فرسوده باید جایگزین سیاست از رده ...

نسخه‌ی HTML (قدیمی) - نیوزهاب - بریده جراید

www.newswire.ir/bulletin/a4a1217bcf/type/htmlold
۸ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قوانین و مقررات بسیاری برای بحث بلندمرتبه سازی در سطح جامعه شهر تهران در ...... معصومی با ذکر این مطلب که نام طرح "شبنم" تغییر خواهد کرد، گفت: اجرای ..... دارد تنها با وسیله نقلیه که همان تاکسی است می‌تواند جابه‌جا شود اما مترو و راه‌آهن ..... وی با بیان اینکه به دلیل ثبت نام از متقاضیان امکان تغییر زمین وجود نداشت ...

مدرسه 12 فروردین ونداده - صفحه نخست

fatemi84-ba.crawlblog.ir/ogle/مدرسه+12+فروردین+ونداده/350
این موضوع در شرایط کنونی به اندازه ای در گفتگو های والدین بیان می شود که از آن می توان به ... به گزارش پایگاه خبری وبلاگ خبری-فرهنگی مدرسه،امروز مورخ۱۰ آبان ماه سال۱۳۹۴ .... طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای حاصل نمی شود و موفقیت اینطرح در سایه همکاری ... به اطلاع اولیای محترم دانش آموزان پایه های هشتم و نهم می رساند که مهلت ثبت نام ...

آرشیو وبلاگهای ایرانی - بازی تخریب مکعب ها - خانه

delskastez-blogfa-com.parsblogs.ir/tag/بازی+تخریب+مکعب+ها.html
نماینده جام جهانی بازي‌های رایانه‌ای در ایران اعلام کرد که امکان ثبت نام در مسابقات بازي ... به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس اعلام سایت مکعب، نماینده جام جهانی بازي‌های ... سال۱۳۹۴. «بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌یا مقلّب القلوب و الابصار، یا مدبّر اللّیل والنّهار، یا ... و یک سری هور مونها را بعهده دارند دیالیز عملیاتی است که جایگزینی برای بسیاری از ...

واحد درمان - کانون سردفتران و دفتریاران خراسان

khorasannotary.ir/?cat=12
آمار نهایی داوطلبان انتخابات مجلس/ ۱۲هزار و۱۲۳ نفر ثبت نام کردند · دکتر ... در خرید مال غصبی · اسفنانی: کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس جرایم جایگزین حبس را بررسی کرد ... شرایط پرداخت خسارت ناشی از حوادث رانندگی در طرح دعاوی واهی مشخص شد ...... غیررسمی در برنامه ششم توسعه گنجانده شود/ ۴ هزار هکتار بافت فرسوده در مشهد مقدس ...

شماره حسابهای وجوه واریزی - کانون سردفتران و دفتریاران خراسان

khorasannotary.ir/?cat=17
آمار نهایی داوطلبان انتخابات مجلس/ ۱۲هزار و۱۲۳ نفر ثبت نام کردند · دکتر ... در خرید مال غصبی · اسفنانی: کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس جرایم جایگزین حبس را بررسی کرد ... شرایط پرداخت خسارت ناشی از حوادث رانندگی در طرح دعاوی واهی مشخص شد ...... غیررسمی در برنامه ششم توسعه گنجانده شود/ ۴ هزار هکتار بافت فرسوده در مشهد مقدس ...

واحد رفاهی و ورزش - کانون سردفتران و دفتریاران خراسان

khorasannotary.ir/?cat=15
آمار نهایی داوطلبان انتخابات مجلس/ ۱۲هزار و۱۲۳ نفر ثبت نام کردند · دکتر ... در خرید مال غصبی · اسفنانی: کمیسیون حقوقی وقضایی مجلس جرایم جایگزین حبس را بررسی کرد ... شرایط پرداخت خسارت ناشی از حوادث رانندگی در طرح دعاوی واهی مشخص شد ...... غیررسمی در برنامه ششم توسعه گنجانده شود/ ۴ هزار هکتار بافت فرسوده در مشهد مقدس ...

فعالیت - پایگاه اطلاع رسانی استان زنجان | Zanjan News

www.mojerasa.ir/fa/search.php?str_search=فعالیت
طرح نامه به امام درباره آمریکا چیزی جز ضرر نداشت+مجلس درباره فعالیت‌های هسته‌ای ... مشاهده نام فائزه هاشمی در کنار اسامی دیگر به روشنی از فعالیت های مورد تایید وی ...... انواع شرکت‌ و مراحل ثبت شرکت ...... تجمع رانندگان تاکسی زنجان در اعتراض به فعالیت خودروهای شخصی ...... جایگزینی 120 خودروی صفر کیلومتر به جای خودروی فرسوده.

عصرزنجان,عصر زنجان,عصر,زنجان,

asrezanjan.ir/fa/search.php?str_search=خبر
زنجان-رئیس سازمان حج و زیارت استان زنجان زمان آغاز بازگشت حجاج زنجانی را 16 آبان ماه اعلام کرد. ... ثبت‌نام دانشجویان برای سفر به حج عمره از امروز آغاز شد. ... زنجان- معاون توسعه مشارکت‌هاي مردمي کميته امداد استان زنجان، از اجراي طرح احسان حسيني در 170 ...... سامانه هوشمند ناوگان تاکسیرانی در زنجان همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور معاون ...

آیا ایرانیان خارج نشین هنوز یارانه می گیرند؟! | فيدگاه

feedgah.com/lastnews/.../آیا-ایرانیان-خارج-نشین-هنوز-یارانه-می-گی/
۲۲ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هلدینگ ایده آل ایرانیان در تهران از افراد واجد شرایط جهت همکاری در شرکتهای زیر .... وی در ادامه با اشاره به طرح ملی مفاخر و مشاهیر فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی، .... مدیر کل اداره ثبت احوال استان اصفهان افزود: کارت هوشمند ملی، جایگزین کارت ملی ..... استاندار اصفهان: تاکسی های فرسوده باید از شبکه حمل و نقل خارج شوند.

دانلود آهنگ جدید - مطالب ارسال شده توسط lfc94

lfc94.rzb.ir/user-lfc94/page/6
طرح های زیبا و باکیفیت پوستر و بنر ولادت حضرت علی (ع)و روز پدر · عکس و مطالب باحال/12 .... Apr 29, 2013 - دانلود ......شرايط ثبت نام طرح جايگزيني تاکسي فرسوده سال1393 . ...... شرایط عفو رهبری به مناسبت عید فطر سال۱۳۹۴ - فایندر بلاگز.

اخبار سایت - انتشارات کتاب سرا

www.ketabsara.ir/Pages/News.aspx
فیلمی با همین نام (غرور و تعصب و زامبی‌ها) نیز مراحل پس از تولید خود را طی می‌کند تا ...... او که از زندگی فشرده و کار روزانه‌ ملال‌آورش فرسوده شده بود، گلایه می‌کرد که «وقت تنگ ... گفت: مراحل ثبت نام و داوری آثار از طریق سایت جایزه کتاب سال انجام می‌شود. ...... راسویی یک راوی بی‌نام با لباسی رسمی را تعقیب می‌کند؛ این راوی در تاکسی، ...

پری بلاگ: پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات ایرن

iran-monaghese.paryblog.com/
زمان: 2015-07-10 01:35:45 ... تامین بخشی از نیروی انسانی دفتر ثبت نام و تایپیست، تاسیسات ساختمان مرکزی، خدمات نظافتی، آبدارخانه مراکز خود · تامین غذای مورد ...

متولی - بلاگ ریدر

blogreader.ir/search/متولی
ثبت نام از هر کسی و از هر جنسی با هر پست و مقامی آزاد است به اطلاع علاقمندان می رساند در ... 4- توسعه حمل و نقل عمومی: سازمان های ترافیک، تاکسی رانی، اتوبوس رانی، قطار .... این ناکارآمدی باعث شده که امروز عمده‌ ی متفکرانِ اقتصادی به دنبالِ مدلِ جای‌گزین ...... زمان عین مال از بین برود مثلاً اگر کتاب است به تدریج فرسوده شود یا اگر حیوان ...

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که برای دیدار با برخی

ir724.ir/sitemap/20150426-1.html
۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - طرح اختصاص یارانه خرید کالاهای صنعتی با دوام به مردم در دستور کار وزارت صنعت قرار گرفت. ... اینطرح سقف تسهیلات مسکن با توجه به شرایط و جمعیت شهرهای کشور ... و جایگزینی خوانساری به جای آل‌اسحاق صبح دیروز با رای‌گیری محقق شد. ..... رونی کلمن ثبت نام کرده بودند، طی ۱۵ روز آینده به آن‌ها بازگردانده می‌شود.

کاربرد ترسیم با رایانه در انواع حرفه ها - صفحه نخست

magifa.com/detail/1913153/article/2
زمان ثبت نام و آزمون39/01/01 لغایت 39/01/01 تاریخ از نام ثبتاجرای آزمون از ساعت 01 الی 11 روز 39/01/01 هنرآموزان در تاریخ و ساعت فوق الذکر به سایت ...

لحظه تحویل سال 1394 / چگونگی محاسبه لحظه تحویل سال

downloadahangaa.blogsky.com/1394/01/page/16
۲ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جاستین بیبر و برادر کوچکش+عکس - سایت خبری دزلا ...... سیستم های اداره رفاه; ثبت نام استخر; رزرو رستوران; ثبت نام خبرنگاران . ...... سال ,١٣٩٤لحظه تحویل سال 1394, ساعت تحویل سال۱۳۹۴ ,زمان تحویل سال . ...... خرید بدون محدودیت انواعخودروهای سنگین وسبک فرسوده اسقاطی او . ..... درباره ما - تاکسی بیسیم تهران.

مونتاژ مدار چاپی - fa

fa.pcb-ex.com/fa_مونتاژ_مدار_چاپی____.php
رياضي فيزيک تجربي ناموجود, پشتي ميکي طرح هانا. مونتانا تويلت .... فرسوده محصولات آمیکو کشنده, رنو پریمیوم پرداخت خودروتاسقف۱۰میلیون. ... فول خشک اصل ژاپن, تاکسی پلاک سمند تخصصی. .... تبلیغات ثبت نام قوانین, آگهی اگهی جدید اعتبارات. ...... صورتحساب نوشته مرتبط نحوه, جایگزینی پیشواز راهنمای بکارگیری.

آگهی استخدامی | ویکی فارس

eestekhdam.wikifars.ir/
سایت استخدام | آگهی استخدامی کاریابی | بانک سازمان وزارت ..... زیرساخت‌های فرسوده آبفای خوزستان، مدیریت در این استان را سخت کرده است . ...... فردا آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی/ برگزاری آزمون در 1 خرداد 94. ... استخدام سرباز معلم در سال ۹۴ · استخدام شهرداری های استان یزد – زمان آزمون ...... استخدام ارتش سال۱۳۹۴ - صفحه اصلی.

میرزاده: «دانشگاه آزاد» جمع اضداد است - شهرخبر

www.shahrekhabar.com/analysis/1415683080955703
۲۰ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - در آخر هم با تغییر ریاست جاسبی و جایگزینی فرهاد دانشجو از سوی دولتی‌ها ... با توجه به گستردگی آنشرایط خاص خود را می‌طلبد و علاوه‌بر‌ ویژگی‌های ...

[PDF]درآمد مالیاتی از نفتی پیشی گرفت - اقتصاد پویا

eghtesad-pooya.com/news/wp-content/uploads/2015/09/94-07-07.pdf
۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رقابتی از شرایط پساتحریم، برای سرمایه گذاری و انتقال فناوری به ایران ...... نجفی منش با بیان اینکه دولت برای جایگزینی خودروهای فرسوده ... تا 25 سال و برای تاکسی 10 سال است . ..... نام برده می ش ود، تقلب بزرگ این شرکت آلمانی، ...... علوی با اشاره به مزیت های طرح گفت: مزایاي آن ثبت درخواست و تشکیل پرونده.

نقشه سایت-یزدان نیوز

www.yazdannews.com/site-map.html
نخستین نشست خبری یادگار امام پس از ثبت نام در انتخابات خبرگان؛ سیدحسن خمینی: مستقل ..... امیری‌ خامکانی: قراردادهای نفتی برای شرایط عادی و تحریم تغییر کرده است ...... با استانی شدن انتخابات، گرایش‌های سیاسی جایگزینگرایش‌های طایفه‌ای می‌شود ...... تهیه لباس فرم برای رانندگان تاکسی یزد + آموزش زبان انگلیسی به آنان؟

بانک جامع اطلاعات مناقصه ایران - مطالب مرجان جباری

iran-monaghese.mihanblog.com/post/author/683026/page/9
... و ١٧٠٠٠ مترمربع تجاری، اداری، خدماتی را به پیمانکاران واجد شرایط و ذیصلاح از طریق .... تامین بخشی از نیروی انسانی دفترثبت نام و تایپیست، تاسیسات ساختمان ..... مند برای مشارکت در طرح های حمل و نقل شهری در حوزه تاکسیرانی (تاکسیسرویس ...... شهر جهت هدایت آب های سطحی و جایگزینی جداول فرسوده تا مبلغ ١.٥٠٠.٠٠٠.٠٠٠ ریال ...

تیر ٩٤ - پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات ایران

iran-monaghese.persianblog.ir/1394/4/
حاصل از محدوده های اجرائی ناشی از اجرای طرح تفکیک مواد به مدت حدود 8 ماه کامل شمسی ...... مند برای مشارکت در طرحهای حمل و نقل شهری در حوزه تاکسیرانی (تاکسی سرویس ...... برخی معابر اصلی شهر جهت هدایت آب های سطحی وجایگزینی جداول فرسوده تا مبلغ ..... تامین بخشی از نیروی انسانی دفتر ثبت نام و تایپیست، تاسیسات ساختمان ...

تیر ۱۳۹۴ - پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات ایرن - blogfa.com

iran-monaghese.blogfa.com/9404.aspx
حاصل از محدوده های اجرائی ناشی از اجرای طرح تفکیک مواد به مدت حدود 8 ماه کامل شمسی ...... مند برای مشارکت در طرحهای حمل و نقل شهری در حوزه تاکسیرانی (تاکسی سرویس ...... برخی معابر اصلی شهر جهت هدایت آب های سطحی وجایگزینی جداول فرسوده تا مبلغ ...... تامین بخشی از نیروی انسانی دفتر ثبت نام و تایپیست، تاسیسات ساختمان ...

پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات ایرن

iran-monaghese.oldblog.ir/
... سيم كشي كليد تبديل استاندارد بودن درباره دو جايگزين براي كليد تبديل در راه ...... مراحل دوم و سوم طراحی و احداث پست برق برای تامین برق مورد نیاز طرح های توسعه ...... داغی خودرویی، لاستیک فرسوده ، قطعات نو خودرویی، ضایعات مخابراتی، کفی 2 ...... تاکسی با تضمین 2.500.000.000 ریال --- 10-94: خرید دوربین های ثبت تخلف ...

مناقصه - سايت اطلاع رسانى معاملات شركت توانير

tender.tavanir.org.ir/all_List_mo.asp?tndrID=2
طرح روشنایی تقاطع کوهسار در محدوده امور توزیع برق منطقه5شیراز ...... كيلوولت همدان يك - كد فراخوان 1431196- به دليل چاپ نشدن آگهي نوبت دوم مجدداً در سايت ثبت شد ..... ارئه خدمات مشترکین شامل مراحل فروش و خدمات پس از فروش انشعاب،نصب انشعاب ..... جهت انتخاب، خريد و يا جايگزيني روغن¬هاي مورد استفاده در نيروگاه سيكل تركيبي ...

پایگاه ملی اطلاع رسانی مناقصات و مزایدات ایران

iran-monaghese-persianb.wikipediaa.ir/

 

بهره برداری از محوطه پارکینگ واقع در سایت گردشگری چشمه مرغاب شهر عسگران با ..... شوش- الوان (طرح جهادی) با برآورد 2.030.826.875 ریال و سپرده 146 میلیون ریال .... واقع در شهر تبریز به نام امید پزشکان با عرصه 1062/51 مترمربع و زیربنای 9987/07 .... مشارکت در تولید و فروش محتوی برای کاربران اینترنت براساس شرایط موجود در ...


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات