close
دانلود آهنگ جدید

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟
جمعه 04 بهمن 1398

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟

X جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ X جشن عروسی به سبک خارجی ها X جشن عروسی و جشن عروسی ایرانی و مجلل ترین جشن عروسی و هزینه جشن عروسی و جشن عروسی در ترکمنستان را در نمناک ببینید. X جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ جشن عروسی مراسمی برای شروع زندگی مشترک است که هر چه سادهتر برگزار شود زیباتر است، X جشن عروسی خارجی ها چگونه است ؟ X فوت و فن‌های برگزاری جشن پاتختی X قدم به قدم ،از خواستگاری تا ازدواج X راهنمای گام به گام برگزاری مراسم عروسی

 

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟

 

جشن عروسی ، زندگی مشترک

جشن عروسی مراسمی برای شروع زندگی مشترک است که هر چه سادهتر برگزار شود زیباتر است، اما متاسفانه در ایران و بیشتر کشورهای دنیا برای این جشن هزینه های هنگفتی می شود.

بازدید : 457 نفر

 

جشن عروسی به سبک خارجی ها

اولین فاکتور برای تشکیل خانواده سالم تفاهم و علاقه است، این در حالی است که در سالهای اخیر وضعیت مالی نقش مهمی در انتخاب جوانان برای ازدواج بازی می کند. مخصوصا اینکه بسیاری از افراد مرفه جامعه بدون اینکه به افراد متوسط و ضعیف فکر کنند روز به روز در تجمل گرایی از هم سبقت می گیرند. در ایران مسئله تجمل گرایی و هزینه های فراوان برای جشن عروسی در حال گسترش است ، حال باید دید آیا در کشورهای خارجی هم برای مراسم عروسی هزینه های هنگفت می شود یا خیر؟

 پایه گذاری یگانگی عاطفی در چارچوب قرارداد حقوقی الزام آور به نام « ازدواج » همچنان از مهم ترین آیین های گردهمایی خانواده ها و دوستان در سراسر دنیاست. این آیین در کشورها با هزینه های متفاوتی انجام می شود. فرهنگ و سنت هر کشوری، بدون توجه به قدرت خرید افراد، همچنان تعیین کننده اصلی چگونگی برگزاری این مراسم است تا جایی که گاهی دولت ها سعی می کنند با قانون گذاری مانع صرف هزینه های هنگفت برای مراسم ازدواج شوند یا با ارائه تسهیلاتی هزینه های این مراسم را کاهش دهند.

 جشن عروسی به سبک خارجی ها ، زندگی مشترک ، تشکیل خانواده

تاجیکستان: طبق قانون رسمی، فقط یک مدل غذا و حداکثر 200 مهمان

در آسیای مرکزی در منطقه ای که همچنان درگیر احیای سنت های حذف شده در دوران شوروی کمونیستی است، در بعضی کشورها مثل تاجیکستان دولت برای کنترل و مهار فشار اقتصادی مراسم ازدواج و یا حتی ترحیم، به اجبار قانونی در مجلس ملی کشور گذرانده است. 

در تاجیکستان، در سال 2007 در پی انتقاد صریح رئیس جمهوری از تاثیر مخرب هزینه های بالای ازدواج و مراسم پرتکلف ترحیم براقتصاد این کشور، با تصویب قانونی در مجلس این شکور، سقف مشخصی برای هزینه های این مراسم تعیین شد. مراسم ازدواج در این کشور یکی از مهم ترین مناسک اجتماعی است که خانواده، آشنایان، و فامیل های بسیار دور هم دعوت می شوند. حضور تعداد زیادی مهمان در این مراسم همیشه نشان دهنده همبستگی اجتماعی افراد نیست بلکه بسیاری برای صرف یک وعده غذای خوب که معمولا توانایی تامینش را ندارند به این مراسم می آیند. از سویی دیگر فشار اجتماعی برای ازدواج و مراسم آن بالاست. 

گاهی والدین از خردسالی کودکانشان برای برگزاری مراسم ازدواجشان پول پس انداز می کند.این پس اندازها به جای اینکه صرف زندگی و آموزش بهتر فرزندان شود عمدتا برای برگزاری مراسم سنگین ازدواج هزینه می شود. بیشتر جوانان تاجیکستان برای پس انداز و تامین هزینه های مراسم ازدواج برای کار به خارج از کشور می روند و گاهی حتی پدران خانواده هم برای کمک به جوانان و تامین بخشی از این هزینه ها برای کار به روسیه می روند. بالارفتن سن ازدواج در این کشور هم متاثر از هزینه های برگزاری مراسم ازدواج است، هزینه هایی که از چندصد تا چندین هزار دلار متغیر است. 

طبق قوانین تصویب شده در پارلمان، مهمانان مراسم ازدواج نباید بیشتر 150 تا 200 نفر باشند، نباید بیش از یک نوع غذای گرم سرو شود. نباید بیش از چهار اتومبیل عروس و داماد را مشایعت کنند، زمان مراسم عروسی نباید بیشتر از سه ساعت باشد و خانواده های عروس و داماد باید به صورت برابر هزینه های عروسی را تامین کنند. این قانون جریمه ای حدودا 600 دلار را نیز برای متخلفان درنظر گرفته است. میزان این جریمه برای سیاست مداران، تاجران صاحب نام و معروف بیشتر است. ناگفته نماند که این قانون هم مانند دیگر قوانین متخلفانی دارد، متخلفانی که با پرداخت رشوه شیوه سابق را ادامه می دهند. تلاش های دولت تاجیکستان احتمالا در دیگر کشورهای آسیای مرکزی نیز الگوبرداری خواهدشد.

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود ، تشکیل خانواده ، مراسم عروسی

ترکمنستان: پرداخت پول بیشتر برای عروس تحصیلکرده شاغل


در ترکمنستان، بنا به سنتی قدیمی خانواده عروس از خانواده داماد وجهی دریافت می کند. این مبلغ که داماد آن را می پردازد به طرز ویرانگرانه ای در حال افزایش است. این رسم که «کلیم» نام دارد در دوران شوروی ممنوع شده بود اما آمار نشان می دهد از میان هر 10 ازدواج ثبت شده در سال 2011، در نُه مورد آن مبلغ توافقی خانواده ها پرداخت شده است. این مبلغ تا 10 هزار دلار امریکا تعیین شده است. یکی از مراجع مذهبی می گوید که برای دختری که تحصیلات دانشگاهی دارد، در بخش دولتی شاغل است و یا در صنایع دستی مهارت دارد، بالاترین مبلغ پرداخت می شود. گفته می شود به دنیا آمدن دختربچه ها نوعی اطمینان خاطر برای خانواده ها همراه دارد چرا که تامین هزینه های عروسی پسرها گاهی خانه خراب کن است.

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود ، مراسم عروسی ، ازدواج

کشورهای حوزه خلیج فارس: عروسی های چندصد هزار دلاری

در کشورهای حاشیه خلیج فارس، در کنار هزینه های بالا و گاه باورنکردنی مراسم ازدواج، شیوه های برگزاری عروسی نیز هر روز شگفت انگیزتر می شود. برگزاری عروسی با مضمونی فصلی یکی از جدیدترین و عجیب ترین این مراسم است. مثلا اینکه زوج ها تم برف در صحرا را برای مراسم خود انتخاب می کنند. 

یکی از برگزارکنندگان مراسم عروسی در امارات می گوید برگزاری عروسی در این منطقه بیشتر شبیه نوعی تئاتر پرطمطراق است. کارشناس دیگری هم می گوید زوج های هندی و عرب به مراسمی با بیش از هزار مهمان تمایل دارند، در حالی که زوج های اروپایی بین 50 تا 150 مهمان دعوت می کنند. یکی از جدیدترین بررسی هایی که موسسه پژوهش بین الملل در دوبی انجام داده است نشان می دهد هزینه مراسم عروسی در دوبی به طور متوسط 85 هزار دلار است. آخرین بررسی ها نشان می دهد از سال 2013 تعداد زوج هایی که بیش از 130 هزار دلار برای عروسی خود هزینه کرده اند دو برابر شده است. 

در قطر هزینه های ازدواج حتی از این ارقام نیز بالاتر می رود. در این کشور که طبق سنت تمامی هزینه ها بر عهده داماد و خانواده اش است ارقام 150 تا 200 هزار دلار آمریکا معمول است. در این کشور مراسم کوچک معنا ندارد و معمولا هیچ عروسی ای به صورت خودمانی و کوچک برگزار نمی شود. 

برآورد هزینه های در دیگر کشورهای این منطقه نشان می دهد در امارات متحده عربی این رقم به 700 میلیون دلار آمریکا هم می رسد. در میان کشورهای عربی، هزینه عروسی در عربستان کمتر از این دو کشور است. معمولا عروسی های متوسط تا تجملاتی در این کشور بین 27 تا 54 هزار دلار هزینه دارد. 

با این حال حتی در کشورهای حاشیه خلیج فارس که در میان بالاترین دارندگان تولید ناخالص داخل ملی در جهان قرار دارند افراد توانایی پرداخت هزینه های سنگین مراسم ازدواج را ندارند. طبق بررسی های سال 2013، 12 درصد از شهروندان امارات درگیر پرداخت بدهی های مربوط به ازدواجشان هستند. برای مقابله با چنین مشکلاتی، دولت ها در این منطقه برنامه هایی را برای کمک مالی به زوج های جوان در نظر گرفته اند. برگزاری عروسی های دسته جمعی به تدریج در عربستان، امارات متحده عربی و عمان متداول تر می شود. دولت قطر هم مجتمعی بزرگ در نزدیکی پایتخت ساخته است و آن را رایگان در اختیار مردان جوانی می گذارد که برای بار اول ازدواج می کنند. در این مجتمع می توان از 2500 مهمان پذیرایی کرد. علاوه بر این، در سال 2013، خیریه ای به نام «زواج» در این کشور راه اندازی شد که به زوج های جوان کمک های مالی می کند و به آنها مشاوره های مختلف می دهد. 

کانادا: 40 درصد زوج ها توان برگزاری مراسم ایده آلشان را ندارند

هزینه ازدواج در کانادا معمولا بیشتر از آن چیزی است که تخمین زده می شود. زوج ها قبل از برنامه ریزی های قطعی بودجه ای در حدود 15 هزار دلار کانادا در نظر می گیرند اما هزینه واقعی نزدیک به دو برابر این مقدار است. بنا بر گزارشی که اخیرا صورت گرفته است زوج های کانادایی برای مراسم عروسی با 100 مهمان رقمی در حدود 14 هزار و 700 دلار کانادا در نظر گرفته بودند. این در حالی است که پژوهش دیگری که در اوایل 2014 صورت گرفته است نشان می دهد زوج ها برای مراسم عروسی حدود 23 هزار دلار هزینه کرده اند که این مبلغ بدون در نظر گرفتن هزینه سفر ماه عسل بوده است. 

تفاوت بودجه های درنظر گرفته شده و هزینه های واقعی صرف شده را هزینه های مخفی می نامند که معمولا زوج ها آن را در برآورد هزینه ها از قلم می اندازند، از جمله هزینه ثبت ازدواج و هزینه بریدن کیک. بله! این آخری نیز جزیی از هزینه های ازدواج است. بنابر تحقیق دیگری، 40 درصد از کانادایی ها توانایی پرداخت هزینه مراسم ازدواج شان ایده آلشان را ندارند. به همین دلیل، مراکز برگزاری مراسم ازدواج و مشاوران تشریفات این روزها بیشتر از اینکه به زوج ها توصیه کنند چه بخش هایی را در مراسم مدنظر بگیرند، به آنها می گویند از چه هزینه های اضافی چشم پوشی کنند.

جشن عروسی زیبا و باشکوه و پرهزینه ، ازدواج ، مراسم عروسی در تاجیکستان

تشویق به مراسم ازدواج ارزان ولی خاص

گاردین در مصاحبه ای با مشاوران اقتصادی در لندن تاکید می کند که هزینه های اختصاص داده شده به مراسم عروسی نه تنها موجب «وصل» زوج ها نمی شود بلکه بار مالی و ویرانگر بدهی های مالی ناشی از این مراسم گاه کل زندگی زوج ها را تحت تاثیر قرار می دهد. فیلیپ گی، مشاور مستقل امور مالی، معتقد است: «پول یکی از بزرگ ترین دلایل گسست روابط زوجین است.» این گزارش با لحنی طعنه آمیز می نویسد: «رویای عروسی را با ازدواج رویایی عوض کنید، برای داشتن ازدواج رویایی لازم نیست زیر بار وام های سنگین بروید.» هزینه برگزاری عروسی در بریتانیا نزدیک به 21 هزار پوند است. 
تشویق به برگزاری مراسم ساده با لباس هایی با طرح هایی خلاقانه از تلاش هایی است که خیریه های بریتانیایی برای کاهش هزینه های ازدواج انجام می دهند. در کنار موسساتی که با تشویق افراد به برگزاری مراسم ازدواج، به این صنعت رونق می دهند، موسساتی هم هستند که، با مشاوره های حرفه ای، زوج ها را به سرمایه گذاری های بلندمدت تر و برگزاری مراسمی به دور از هرگونه تجملات تشویق می کنند. این مشاوره ها از سفرهای ارزان قیمت تا لباس های ارزان و زیبا و مراسم گرم اما بی تکلف را دربر می گیرد. رزرو هتل در شهری دور و تجربه غذاهای محلی برای زوج جوان بریتانیایی جزو توصیه های این موسسات است برای اینکه بتوانند، با حفظ ویژگی خاص بودن ازدواج، از بار مالی غیرعقلانی آن بکاهند.

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟  

 

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ - نمناک

namnak.com/25980-جشن-عروسی-خارجی-ها.html

جشن عروسی و جشن عروسی ایرانی و مجلل ترین جشن عروسی و هزینه جشن عروسی و جشن عروسی در ترکمنستان را در نمناک ببینید.

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ | فيدگاه

feedgah.com/lastnews/.../جشن-عروسی-خارجی-ها-چگونه-برگزار-می-شود/

۶ ساعت پیش - جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ جشن عروسی مراسمی برای شروع زندگی مشترک است که هر چه سادهتر برگزار شود زیباتر است، اما متاسفانه ...

جشن عروسی خارجی ها چگونه است ؟ - فان سیتی

f30t.ir/news/19402

جشن عروسی خارجی ها چگونه است ؟ ... گفته می شود به دنیا آمدن دختربچه ها نوعی اطمینان خاطر برای خانواده ها همراه دارد چرا که تامین ... برگزاری جشن عروسی در فضای بیرون.

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ | وطن

vatann.com › عمومي

۵ ساعت پیش - جشن عروسی مراسمی برای شروع زندگی مشترک است که هر چه سادهتر برگزار شود زیباتر است، اما متاسفانه در ایران و بیشتر کشورهای دنیا برای این ...

تصاویر برای جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟گزارش تصاویر

نتیجه تصویری برای جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟1 روز پیش

نتیجه تصویری برای جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟5 ساعت قبل

نتیجه تصویری برای جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟

نتیجه تصویری برای جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟

نتیجه تصویری برای جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟

تصاویر بیشتر برای جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟

جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ | نیوزفان

news.honarfun.ir/.../189442_جشن-عروسی-خارجی-ها-چگونه-برگزار-می-ش...

جشن عروسی مراسمی برای شروع زندگی مشترک است که هر چه سادهتر برگزار شود زیباتر است، اما متاسفانه در ایران و بیشتر کشورهای دنیا برای این جشن هزینه های ...

فوت و فن‌های برگزاری جشن پاتختی - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/doran.../fans3-celebrates-nightstand.html

فوت و فن‌های برگزاری جشن پاتختی روز عروسی,برگزار شدن مراسم ازدواج,مراسم پاتختی,عروس‌و‌داماد ,پایان ... روز عروسی که نزدیک می شود یکی از دغدغه ها و نگرانی های عروس خانم ها خوب برگزار شدن مراسم ازدواج است و ... نوروز 95 در دبی / اجرای کنسرت خوانندگان ایرانی ... چگونه با وجود بیماری های مزمن، رابطه جنسی لذت بخشی داشته باشیم؟

مراسم 'عروسی' از ما بهتران چگونه است ؟ | برخی شرکت های - قطره

www.ghatreh.com/news/nn29899110/مراسم-عروسی-بهتران-چگونه-است

۵ روز پیش - مسئول یکی از همین شرکت ها در رابطه با هزینه برگزاری چنین عروسی در شهر استانبول و ... برگزاری جشن عروسی ارائه می دهیم شامل این موارد است: برگزاری مراسم در هتل قصر و کشتی، ماشین عروس، سفره عقد ایرانی، موزیک ایرانی و ... و خاص، مثل کاخ های تاریخی استانبول برگزار شود، هزینه برگزاری مراسم در این کاخ ها با ...

قدم به قدم ،از خواستگاری تا ازدواج - جشنامه

jashnname.com › جشن عروسی من › عروسی ایرانی

جشن عروسی · جشن تولد · حراجی ها .... هدف از برگزاری این جلسه، توافق بر سر میزان مهریه عروس است. ... مجلس با شیرینی خوران ادغام می‌گردد و تاریخ جشن عقد نیز در همان مجلس مشخص می‌شود. ... سفره عقد یکی از سفره‌های سنتی ایرانی است که در مراسم عقد گسترده می‌شود و .... چگونه لب های نازک را برجسته تر کنیم -آموزش تصویری آرایشِ لب.

راهنمای گام به گام برگزاری مراسم عروسی - ویوان نیوز

www.vivannews.com/Pages/News-20211.aspx

این روزها تقویم پر از مناسبت های خوب است و بازار جشن های عروسی دوباره داغ شده. ... این هزینه که از طرف سازمان ثبت برای آن ها تعریف می شود مبلغ ثابتی است و تا این ..... آغاز می شود و با افزایش غذاهای منو، دسر ها و سالادها همچنین تفکیک غذا ها به ایرانی، ..... هنگام مراجعه به آرایشگاه توجه کنید وسایلی که استفاده می کنند چگونه نگهداری می ...


دردسرهای دوست داشتنی

m.tebyan.net/QuranIndex.aspx?PID=138756&PageIndex=1...50

چگونه در لباس عروسی لاغرتر به‌نظر برسیم؟ ... وقتی عروسی‌تان زشت می‌شود; مدتها شرکت‌های برگزار کننده جشن های عروسی، آلبومی از چند مدل محدود ... خوش یمنی و بدیمنی مراسم عقد هستند، خارجی ها بهانه های بامزه تری برای خوشبختی یا بدبختی شان دارند.

زمان

www.zamannews.ir/

چگونه می توان چربی های شکمی و کنار پهلو را در چند هفته سوزاند «لاغر کرد» ؟ .... Foreign Policy - نویسنده: ولی نصر .... به نظر می رسد که تحولی که لیبرال ها از آن دم می زدند، سرانجام فرا رسیده… ... روابط عاشقانه اتحادیه اروپا با سعود‌ی‌ها بازنگری می‌شود ..... میز آرایش‌های جدید برای اتاق عروس خانم‌ها +عکس · طرز دکوراسیون یک اتاق نشیمن ...

پوریم - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/پوریم

جشن در ۱۴ آدار (در فوریه یا مارس) برگزار می‌شود و یهودیان شوش این روز را در ۱۵ آدار ... همچنین کتاب اردشیرنامه که توسط شاعر ایرانی-یهودی شاهین (قرن ۱۴ میلادی)، سروده شده خوانده می‌شود. ..... یا حیرت‌آور است که چگونه استر، یهودی بود خودش را مخفی می‌کند، در حالی که ... بانوی قهرمان داستان حتی «هدسه» و عروس خوانده می‌شود که از القاب خاص ایزد ...

جشن عروسی ستاره های هالیوود +عکس

shomanews.com/NewsDetail/.../جشن-عروسی-ستاره-های-هالیوود--عکس

۲۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر می خواهید بدانید که ستاره های هالیوود در جشن عروسی خود چگونه بوده اند، ... جشن عروسی آنها در کاخ پدرش برگزار شد اما متاسفانه آنها در سال 2006 از ... از میان 850 میهمان حاضر در مراسم، الیزابت تیلور و مایکل جکسون از بهترین ها بوده اند. ... کری: پرونده داعش در سوریه و عراق بسته می‌شود .... جشن عروسی به سبک خارجی ها!

عصر ايران

www.asriran.com/

سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی و در عصرايران.

ایده و نکات جدید و جذاب برای جشن نامزدی - تالار عروسی

www.banktalar.com › مقالات

جشن نامزدی را هر کسی طبق رسوم خویش به گونه ای برگزار می کند و تعریف مشخصی ... با حضور دوستان نزدیک تا مراسم های پرشکوه و تعداد زیادی میهمان برگزار شود. این بستگی به رسومات و سلایق شخصی هر فرد دارد که نامزدی خود را چگونه جشن بگیرد؟ ... پدر عروس می باشد که این هم با توجه به رسم و رسومات خانواده ها کمی متغیر است و باید ...

عید نوروز قدیمی ترین جشن باستانی - مقالات مفید آکا

www.akairan.com/maghalat-persia/ainha-marasem-iran.../eide1.html

عید نوروز,ایین ها و جشن های باستانی,قدیمی ترین جشن باستانی,مراسمات باستانی ... قوم های ایرانی در میان اهالی شهر و روستا و عشایر با هر طبقه اجتماعی برگزار می شود, ..... شان آشنا شوید و بدانید عروس و دامادها در چهار گوشه دنیا چگونه این روز مهم را جشن می ...

"سیزده بدر" روز جشن یهود به مناسبت کشتار 500 هزار ایرانی

www.mashreghnews.ir/.../سیزده-بدر-روز-جشن-یهود-به-مناسبت-کشتار-...

اِستِر ملکه ایران می‌شود و با نقشه‌های «مردخای» عموی خود، صدراعظم خشایارشاه یعنی هامان را از تخت صدر .... خاخام های یهودی نیز در این جشن ها مراسم ویژه ای برگزار می کنند.

چگونه جشن عروسی را در خانه برگزار کنیم -

weddingcard.persianblog.ir/post/2/

۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برگزاری جشن عروسی در خانه، علاوه بر اینکه کم هزینه تر است، شکلی ساده و ... برای اینکه عروسی شما در منزل به خوبی برگزار شود، می بایست به ... عروسی شما ممکن است باعث ایجاد سرو صدا و مزاحمت برای همسایه ها شود، لذا قبل از ... راه اندازی وب سایت تشریفات عروسی مهر و یاد ( راه اندازی) کارت عروسی خارجی طرح بسم الله ...

انجمن راسخون - خارجی ها چگونه ازدواج میکنند؟؟؟؟؟؟

rasekhoon.net › ... › خانه و خانواده › آموزش خانواده › سبک زندگی اسلامی

۲۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 1 پست - ‏1 نویسنده

در جاوه عروس و داماد برای برگزار کردن تشریفات عروسی با کفش همدیگر را ... وقتی جشن به پایان رسید،عروس به شوهر خود نزدیك می شود و بدون اینكه ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

چگونه عروسی موفق و خاطره انگیزی داشته باشیم ؟؟ - نیک صالحی

www.niksalehi.com/newspaper/view/075882.php

نکته 2:حتی الامکان تاریخ برگزاری جشن عروسی خود را آخر هفته قرار دهید ... برگزاری عروسی در چنین اوقاتی باعث می شود که میهمانان شما به موقع در عروسی شما ... دیر رسیدن شما به عروسی، ضمن اینکه مهمانان را خسته می کند، عکس ها و فیلم عروسی شما را نیز خراب میکند. ... عکس های جدید منتشر شده از بازیگران و افراد مشهور ایرانی (21).

روزنامه ایران | شماره :5843 | تاریخ 1393/10/27

iran-newspaper.com/newspaper/page/5843/1/48892/0

۲۷ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آیت‌الله هاشمی رفسنــــجانی که یک روز پیش از برگزاری مــــــراسم ، میزبان ... را در کنگره حزب متبوعش که دو هفته آینده برگزار می‌شود، ایراد می‌کند.

چگونه يک مراسم عروسي مجلل اما کم هزينه بگيريم

www.yjc.ir › اقتصادی › نبض بازار

۷ تیر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - قیمت انواع نقره آن در سایز معمولی از 400هزار تومان شروع می‌شود و با ... اگر می خواهید هزینه های مراسم عروسی خود را کاهش دهید، اولین اسکناس ها را می توانید ... بنابراین در انتخاب باغ یا تالار محل برگزاری جشن عروسی تان بیشتر دقت کنید. .... آموزش‌های کشاورزی اصلاح شود/ جذب سرمایه‌ خارجی زمینه‌ای برای توسعه این صنعت.

بدعت جدید:برگزاری عروسی برای ایرانی ها در ترکیه - آسیب ...

www.salamatnews.com › سلامت اجتماعی › آسیب های اجتماعی

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بدعت جدید:برگزاری عروسی برای ایرانی ها در ترکیه ... می‌شود و خود را با عنوان «برگزارکننده مراسم عروسی و سالگرد ازدواج و ... که برای برگزاری جشن عروسی ارائه می‌دهیم شامل این موارد است: برگزاری .... وقتي كودكي دوران شادي نيست · آغاز ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 95 گروه پزشکی · سالمندان چگونه ورزش کنند؟

سايت خبری تحلیلی شفاف

shafaf.ir/

رصد تحولات اخیر نشان می دهد که این حزب از هر اتفاقی برای تقویت سیاست ها و گزاره های .... کلمه ای که همه مشکلات اقتصادی با ان گره زده می شود و کسادی کار و بار مردم هم ... خودروسازان خارجی هجوم گسترده‌ای را برای ارسال قطعات به کشور آغاز کردند ... چگونه اتاق کودکان را از پدر و مادر جدا کنیم؟ ..... زاکانی:از برگزاری دادگاه استقبال می‌کنم ...

عکس و مدل ماشین عروس شیک کلاسیک و جدید - ودلاین جامع ...

www.wedline.ir/articledetails.php?id=19

۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حال نوبت به این می رسد که عروس و داماد چگونه به محل برگزاری جشن عروسی بروند. ... تزئین ماشین عروس می تواند باعث شود که شما سوار یک اتومبیل زیبا به جشن عروسی ... توجه کنید آتلیه ها این عکس ها را در فضاهای مختلفی می گیرند. ... چه مدل کلاسیک را دوست داشته باشید و چه مدرن و چه برندهای ایرانی، چه خارجی را، سعی ...

يك عروسي رويايي با برنامه‌ريزي ايده‌آل - Bartarinha.IR ...

www.bartarinha.ir › سبک زندگی › رابطه و ازدواج

۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - راهنماي برگزاري جشن عروسي از ابتدا تا انتها ... از جمله خدمات اضافه‌اي است كه در بعضي دفاتر ارائه مي‌شود. ..... در بازار نبايد خارجي‌ها را ناديده گرفت. ..... هنگام مراجعه به آرايشگاه توجه كنيد وسايلي كه استفاده مي‌كنند چگونه نگهداري مي‌شوند ...

جشن های آریاییان باستان

torob6irani.persianblog.ir/

۲۸ آذر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - درگذشته سبزه ها را به تعداد هفت یا دوازده که شمار مقدس برج هاست در قاب هاى ... سیزدهم هر ماه شمسی که تیر روز نامیده می شود مربوط به فرشته ی بزرگ و ... نامیده شده است و جشنی به نام جشن سروشگان در این روز برگزار میشود. .... برابر با 4 خرداد در گاهشماری ایرانی هنگام جشن عروج عیسی مسیح و جشن «کلوسولاقا»یا «عروس ...

زنگوله | آشنایی با مراسم جشن عروسی در دیگر کشورها

zangole.com/single.aspx?id=1387

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانه پدری عروس و داماد برای روز جشن به رنگ قرمز تزیین می‌شود. ... خصوص مثلا 11:00 شروع شود در نیم ساعت‌ ها برگزار می شود مثلا 11:30 یا 12:30 و .

پیشگیری از دلخوری، در آداب و رسوم ازدواج - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/.../پیشگیری-از-دلخوری،-در-آداب-و-رسوم-ازدواج

۱۹ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در برخی مواقع حرف هایی این میان زده می شود که باعث دلخوری طرفین می گردد. ... این که هدیه چگونه باشد، عروس و داماد مقابل کدام یک بایستند و احترام بیشتری بگذارند، ... ما ایرانی ها در بر قراری جشن ازدواج، پشتکار زیادی داریم. ... گفته می شود که فردای روز عروسی برگزار شده و خانواده دو طرف برای دادن هدایا در خانه عروس و ...

زنگوله | آشنایی با مراسم جشن عروسی در دیگر کشورها

zangole.com/single.aspx?id=1387

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانه پدری عروس و داماد برای روز جشن به رنگ قرمز تزیین می‌شود. ... خصوص مثلا 11:00 شروع شود در نیم ساعت‌ ها برگزار می شود مثلا 11:30 یا 12:30 و .

چطور عروسی را کم خرج تر دربیاوریم؟ - آفتاب

www.aftabir.com/articles/.../چطور-عروسی-را-کم-خرج-تر-دربیاوریم

۱۸ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بعضی آرایشگاه ها برای اینکه پول ده برابری که می گیرند حلال شود، ممکن ... سال ها با هم دوست صمیمی بودند و با برگزاری جشن عروسی اش تصمیم …

برگزاری جشن تکلیف غربی با رقص و آواز! - تعامل

www.taamolnews.ir/fa/news/74776

۱۴ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... دار شده است که دیگر حال و اوضاع فرهنگ اصیل ایرانی- اسلامی ما خوب نیست. ... در این مراسم ها پس از برگزاری رقص و پایکوبی ، بخش پایانی مراسم گرفتن ... سن تکلیف رسیدن دختر خانواده برگزار می شود، اما با شکل و شمایل جشن های تکلیف ... در این مراسم ها به صورت رسمی مانند یک مراسم عروسی کارت های دعوت از سوی ...

جشن ازدواج دانشجویی برگزار می شود – جديدترين اخبار ايران و ...

www.momtaznews.com/جشن-ازدواج-دانشجویی-برگزار-می-شود/

به گزارش خبرنگار صنفی آموزشی باشگاه خبرنگاران: به نقل از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها این جشن ازدواج روز ۲۶ مهر ماه از ساعت ۱۴٫۳۰ تا ۱۷ در تالار ...

مقاله - پورتال تشریفات ایران

protocolportal.com/maghalat_show.php?id=19

در صورت دریافت پاسخ سئوالات فوق، متوجه خواهید که محیط و فضای مهمانی چگونه خواهد بود. .... اند از؛ جشن تولد، جشن سالگرد ازدواج، جشن نامزدی و عروسی، پاگشا، پا تختی، ولیمه ... اگر مهمانی برای بزرگسالان برگزار می شود مانند جشن سالگرد ازدواج و پاتختی و ... این نوع پذیرایی، جزو پذیرایی ایرانی ها نبوده است و همان طور که از اسم آن پیدا ...

هزینه های سرسام آور جشن عروسی در یک شب!/ تالارهایی با ... - فردا

www.fardanews.com/.../هزینه-های-سرسام-آور-جشن-عروسی-در-یک-شب-تا...

امروزه مراسم های مجلل و پر زرق و برق که با نیت چشم و هم چشمی برپا می شود جای جشن های ساده ای که برای شروع یک زندگی برگزار می شد را گرفته است! این جشن ها مختص ...

بدعتی به نام جشن طلاق

tasalamati.com/e/pO4Y/

جشن طلاق در حالی در کشورهایی چون انگلستان و ژاپن برگزار می شود که فرهنگ غالب در ... این که برای این منفورترین به سبک خارجی ها جشن بگیرند، جای تاسف بسیار دارد. ... دلیلی هم ندارد که ما در این کسادی بازار برگزار جشن عروسی، برگزاری چنین ... پنهان دارند، آن وقت چگونه ما می‌ توانیم بپذیریم که عده‌ای با برگزاری جشن، جدایی خود ...

نحوه مراسم جشن عروسی در کشورهای دیگر چگونه است ؟ - پی سی ...

www.p30s.ir › پی سی اس

۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خانه پدری عروس و داماد برای روز جشن به رنگ قرمز تزیین می‌شود. ... عقد به جای آن‌ که سر ساعتی به خصوص مثلا ۱۱:۰۰ شروع شود در نیم ساعت‌ ها برگزار می شود مثلا ۱۱:۳۰ یا ۱۲:۳۰ و … ... عکس هایی از تیپ بهاری دختران خارجی در سال ۲۰۱۶.

جشن عروسی - شمسه

salam98.ir/tag/جشن-عروسی/

... روز جشن عروسی شان آشنا شوید و بدانید عروس و دامادها در چهار گوشه دنیا چگونه این روز ... مجموعه: اخبار گوناگون اغلب گفته می شود که زیبایی در چشم بیننده است و عکاس ... عروسی ایرانی: برنامه ریز مراسم عروسی یا موسسه تشریفات عروسی به برگزاری هر ... و همانگونه که انسان ها به دنبال جفت مناسب خود برای ازدواج می گردند حیوانات هم همین ...

همه چيز درباره كره جنوبي - ویزا - تور | سفرهای کاغذی - خانه

visa-tour.com › راهنمای سفر › آسيا › كره جنوبي

۱۵ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - جمهوری کره جنوبی که به اختصار کره خوانده می‌شود یکی از کشورهای .... در زمان دیدار و آشنایی با خارجی ها، کره ای ها با آن ها دست می دهند. ... اماکن عمومی متعددی در کره جنوبی فضاهای مناسب جهت برگزاری ملاقات های تجاری را در اختیار تجار قرار می دهند. ... به همین جهت چگونه درست کردن کیم چی خیلی مهم است، چون کسی که کیم چی ...

صد خبر

sadkhabar.ir/

این ماشین برای افرادی طراحی شده که به لوکس ترین ها علاقه مندند. ... به جای شبکه سیم مسی برای انتقال داده به درمنازل شهروندان ایرانی در سال 95 اجرا می شود. .... نود و یکمین نشست خبری سخنگوی دستگاه قضا برگزار می‌شود ... هیتلر و افسرانش در جشن کریسمس/ جلاد هندی 119سال پیش/ دوران دانشجویی اوباما ... تحریم ها چگونه کنار رفتند؟

رسوم نوروزی؛ افغانها چگونه نوروز را جشن میگیرند ...

www.dw.com/fa-af/رسوم...افغانها-چگونه...را-جشن-میگیرند/a-6477544

۱ فروردین ۱۳۹۰ ه‍.ش. - رسوم نوروزی؛ افغانها چگونه نوروز را جشن میگیرند؟ ... در مزار شریف، شهری که در روزهای نوروز میزبان مهمانان داخلی و خارجی و شاهد بزرگترین جشن نوروز در افغانستان ... بزرگترین جشن نوروزی در شهر مزار شریف برگزار می شود ... مهدی، باشنده هرات میگوید: «وقتی که بهار میشود، از طرف داماد به جانب عروس ماهی خام یا ...

برگزاری مراسم عروسی مجلل و باشکوه در ایران - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/برگزاری-مراسم-عروسی-مجلل-و-باشکوه-در-ایران.html

۵ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تشریفات عروسی، مراسم عروسی، تشریفات عروسی ایرانی، خدمات عروسی مهران، عروسی در ایران، خدمات عروسی، هزینه های عروسی، سایت تشریفات مهران، جشن عروسی، برگزاری مراسم عروسی، ... آداب و رسوم مراسم عروسی در کهنوج چگونه است؟ ... این حزب با حضور فعالان سیاسی اصول گرا و اصلاح طلب دوم بهمن ماه برگزار می شود.

تصاویر جشن عروسی پسر مفتی اعظم عربستان در روز عاشورا

www.irinn.ir/.../تصاویر-جشن-عروسی-پسر-مفتی-اعظم-عربستان-در-رو...

۲۵ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تصاویر جشن عروسی پسر مفتی اعظم عربستان در روز عاشورا. عمر بن عبدالعزیز آل شیخ، فرزند مفتی اعظم عربستان، جشن ازدواج خود را در روز عاشورای حسینی برگزار کرد. ... فرهنگ و عقاید غربی ها را بهانه می کنند، مفتی اعظم عربستان در سالروز .... زمانی چهره این مفتی را نگاه میکنم ناخواسته لعنت از دهان ام جاری میشود.

رسوم سال نو؛ افغانها چگونه نوروز را در کشور مستقل ...

forum.hammihan.com › تالارهای موضوعی › تاریخ و فرهنگ › تاریخ جهان

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 2پست - ‏1 نویسنده

افغانها به اشکال مختلف نوروز را جشن میگیرند. ... مزار شریف، شهری که در روزهای نوروز میزبان مهمانان داخلی و خارجی و شاهد بزرگترین جشن نوروز در افغانستان است، ... رشید اعظمی، از سینماگران ولایت هرات میگوید: «میلهها در گوشه و کنار شهر هرات برگزار میشود. ... کیک نوروزی جور میکنند و به خانه عروس میبرند.

ایران خبر - چگونه انتقاد مداوم عشق را نابود می کند؟

www.irankhabar.ir/fa/doc/article/.../چگونه-انتقاد-مداوم-عشق-نابود-می-کن...

۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - انتقاد مداوم، بزرگ ترین آسیب را به رابطه می زند و به زودی عشق را نابود می کند. البته واقعیت ... تفاوت جشن عروسی ایرانی ها و خارجی ها! ... عشق چگونه نابود می شود؟ ... شو جنجالی با عنوان «لباس خلاقانه» در دانشگاه الزهرا برگزار شد.

Lahzehnama.ir | جشن طلاق وارد ایران شد! - لحظه نما

lahzehnama.ir/fa/news/6598/جشن-طلاق-وارد-ایران-شد

۵ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - جشن طلاق چگونه وارد ایران شد؟ ... چندی پیش خبرگزار فارس خبر از برگزاری جشن طلاق در برخی از تالارهای ... عروس و دامادهای چینی برای برپایی مراسم طلاق تمام نزدیکان خود را به ... که اغلب در جشن ها و مهمانی های خانوادگی ردپایی از آن ها یافت می شود. ... قیمت این کیک که به طور اختصاصی برای جشن طلاق آماده می شود معمولا ...

اظهارات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای درباره موسیقی

www.artesfahan.ir/Default.aspx?page=5422&section=litem...id...

۶ تیر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - موسیقی در سیر تلاقی اندیشه ها - اثر اکبر ایرانی ( گزیده مطالب ) هنر باید ... هنر چگونه می تواند از کنار این ها بی تفاوت بگذرد ؟ این توقع ..... حکم استفاده از دف و دایره زنگی در عروسی چیست ؟ امام ، خامنه ای و ... حکم دست زدن در مراسم و جشن هایی که به مناسبت ایام ولادت و اعیاد امامان( ع ) برگزار می شود ، چیست ؟ امام ، بهجت ...

جشن جالب و مفرح رنگ پاشی هندی ها - iranbanou.com

www.iranbanou.com/.../188972-جشن-جالب-و-مفرح-رنگ-پاشی-هندی-ها

جشن هندی ها در ماه فلگونه هندی برگزار می شود ... آژانس های گردشگری برای برگزاری تور هند در این روز برنامه ریزی می کنند و میزان اقبال گردشگران خارجی برای ... اما این هولی چطور باید برگزار شود؟ .... زنان چگونه می توانند به اوج لذت جنسی برسند ... آشنایی با مراسم جشن عروسی در دیگر کشورها; حمله فرهنگی ژاپن به ایران +عکس; آشنایی با ...

سینما خبر

www.cinemakhabar.ir/

جشن تولد ماهچهره خلیلی در کنار همسرش بر فراز آسمان تهران! ... جدی «علی صادقی» همراه با ستاره سینمای اوکراین/«به دنبال بهاران» هفته دیگر کلید می خورد ... سیدرضا اورنگ: برای برگزاری با شکوه جشنواره‌های مختلف فجر باید به این نکته توجه .... جدیدترین فیلم رضا میرکریمی به روزهای پایانی و رسیدن به نسخه آماده نمایش نزدیک می‌شود.

کشورهای خارجی منتظر باز شدن درهای ایران نباشند وضعیت دارو ...

newsfile.ir/.../کشورهای+خارجی+منتظر+باز+شدن+درهای+ایران+نباشند+و...

افکار - Today; جشن عروسی خارجی ها چگونه برگزار می شود؟ جشن عروسی مراسمی برای شروع زندگی مشترک است که هر چه سادهتر برگزار شود زیباتر است، اما متاسفانه در ...

چگونه عروسی های خودمـان را بدون گناه برگـزار کنیم؟ | جوان ...

javanenghelabi.ir/news/10039.html

۴ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در شهرما خداروشکر عروسی ها مختلط برگزار نمی شود یعنی من تا به حال به یاد ندارم ..... مولودی خوانی مناسب با جشن را بلد نیستند لذا می بینیم که گاهی حین مولودی روضه هم میخوانند. ...... ۱۰ نفوذی ایرانی خارج نشین را بشناسید+زندگی نامه.

همسرداری و ازدواج - پارس ناز

www.parsnaz.ir/news_cats_10.html

دکتری ایرانی که زنش را تبدیل به دختر رویاهایش کرد + عکس · زن جوان بخاطر ... چطور زمان باعث کاهش میل جنسی میشود ؟ ... در دوران عقد چگونه همسر اجباری خود را دوست بداریم ؟ ... آیا این حرف ها را مورد رابطه جنسی می دانید؟ ... مخصوص عروس و دامادهایی که در فصل زمستان جشن عروسی دارند ... مراسم خداحافظی بازیگران هری پاتر برگزار شد.

ستاره ها در جشن هالووین - وبگردی

https://www.webgardha.com/tag/ستاره-ها-در-جشن-هالووین

اگـر مـی خواهید بـدانـید کـه سـتـاره های هالـیوود در جـشـن عـروسـی خود چگـونه بـوده اند، در ... جـشن مشابهی هم در سـایر نقاط دنیا برگـزار می‌شود. ... جداً این خارجی‌ها فازشون چیه؟

پایگاه خبری الف 19 خرداد 1392 ساعت 21:49 http://alef.ir ...

alef.ir/getceoqsp2bq4e8.ala2.html

۱۹ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مخصوصا اینکه خیلی از وقایع، سرنخ های خارجی دارد و کشورهای مظلوم آلت دست و ... این تشریفاتی که امروز جشن عروسی ها برگزار می شود، جشن ها برگزار نمی شد. ... باید در آموزش و پرورش به بچه ها یاد بدهیم که چگونه فکر کنند وچگونه کار ...

تشریفات عروسی - جشن با تورسفید - باغ عروسی

tooresefid.com/تشریفات-عروسی-2/

تشریفات عروسی, خدمات مجالس, اجاره باغ عروسی, برگزاری جشن عروسی در باغتالار ... شاید دقیقا ندانید چگونه برای برگزاری تشریفات جشن عروسی برنامه ریزی کنید تا ... جشن عروسی برای پذیرایی از مهمان ها جزئیات میز شام عروسی را بررسی می کنیم. ... جشن عروسی را شامل می شود پذیرایی با میوه و شیرینی و انواع پیش غذای ایرانی و ...

هزینه جشن عروسی ایرانیان در ترکیه چقدر است؟ - گام نو

www.gameno.ir/.../4485-نگاهی-به-بازار-جدید-خدمات-عروسی-هزینه-جشن-...

نگاهی به بازار جدید خدمات عروسی/ هزینه جشن عروسی ایرانیان در ترکیه چقدر است؟ ... به گزارش گام نو به نقل از روزنامه شرق، برگزاری مراحل مختلف مراسم عروسی در ترکیه و .... زیاد می‌شود هم ممکن است به همه ویزا داده نشود، از طرفی کشور ترکیه از مسافران ایرانی ویزا نمی‌خواهد و ... در آستانه لغو تحریم‌ ها وزرای خارجه آمریکا و ایران راهی وین شدند.

اس ام اس و متن هایی بسیار زیبا برای تبریک ازدواج - که

www.irannaz.com/news_detail_21951.html

امان از دست ما ایرانی ها! .... ازدواج تنها پیوند زمینی است که در آسمانها بسته میشود. ... گرامیداشت سالگرد عروسی گرامیداشت یکسال عشق، اعتماد، مشارکت، تحمل و پشتکار است و البته تمدید آنها برای یکسال .... زنان چگونه می توانند به اوج لذت جنسی برسند.

(تصاویر) جشن عجیب یهودیان - فرارو

fararu.com/fa/news/113862/تصاویر-جشن-عجیب-یهودیان

۶ خرداد ۱۳۹۱ ه‍.ش. - فرارو-جشن پوریم که در برخی از نقاط اروپا و آمریکا برگزار می‌شود به جشن ..... دوست من وقتی برای کشتار ایرانی ها مست می کنند و جشن می گیرند باید واکنش ..... چگونه است که بدون توجه به این اصل مهم در اسلام خود را طرفدار آن هم می‌دانیم؟

برگزاری جشن کریسمس ۲۰۱۶ برای گردشگران خارجی در کیش ...

rk7.ir/1394/10/08/post-4659/

۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دومین سال است که چنین جشنی برای گردشگران خارجی برگزار می شود . ... گالری ... جشن کریسمس چگونه بوجود آمد؟+تصاویر . ... کیش، عروس جزایر مرجانی دنیا+ تصویر . ... بایگانی دسته بندی ها: برگزاری جشن کریسمس در تور کیش . 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات