close
متخصص ارتودنسی

“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن

“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
شنبه 01 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن

“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن

X “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن X ترکیب رنگ مو های تیره و روشن X ترکیب رنگ مو بلوند روشن X ترکیب رنگ تیره و روشن در “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن X ترکیب 38 رنگ موی پر طرفدار با عکس X ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو بلوند بدون دکلره و ترکیب رنگ مو بلوند دودی و عسلی و خاکستری و ترکیب رنگ ... ترکیب رنگ مو ... X آموزش شناختن انتخاب و ترکیب رنگ مو سال نوروز 93 X آموزش شناختن انتخاب و ترکیب رنگ مو سال نوروز 95 X آموزش آرایشی چگونگی ترکیب رنگ مو 

ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن

 

 

ترکیب رنگ مو ، ترکیب رنگ موی سر

“ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای گرم و روش رنگ کردن موهای سفید را در این گزارش برایتان خواهیم گفت.

 
بازدید : 60,185 نفر

ترکیب رنگ مو های تیره و روشن

البته معمولا انتخاب دقیق رنگ ها در سال های متفاوت فرق دارد مثلا یک سال تابستان رنگ های دودی بیشتر مد می شود و سال دیگر رنگ هایی از طیف زیتونی.
علاوه بر اینکه چه رنگ مویی را انتخاب کرده ایم، اینکه آن را چگونه می زنیم هم اهمیت زیادی دارد؛ فرمول ترکیبی هر کدام را به طور تقریبی برای تان آورده ایم، اما توصیه مان این است که چون زدن رنگ های روشن و به خصوص دکلره کردن کار دشواری است، رنگ کردن را به آرایشگر ماهری بسپارید.

ترکیب رنگ مو بلوند روشن

از رنگ موهای بسیار مناسب تابستان رنگ بلوند یا همان روشن است به خصوص برای خانم هایی که رنگ پوست روشن دارند؛ البته برخی از خانم ها هم دوست دارند ضمن اینکه پوست شان را برنزه می کنند به موهای شان نیز رنگ روشن بزنند که ما آن را چندان توصیه نمی کنیم. هنگام روشن کردن موها باید دقت شود که سایه رنگ بیش از حد سفید و خاکستری نشود چون نه تنها سن را بالا می برد بلکه زیبایی چندانی هم ندارد. یادتان باشد موی بلوند ممکن است در اثر مواد شیمیایی موجود در استخر شنا سبز شود که برای پوشاندن این سبزی شما می توانید با استفاده از رنگ های گرم (قرمز یا طلایی) شامپوهای براق کننده و شفاف کننده هم این مشکل را حل کنید.
چگونه به دست می آید.

ترکیب رنگ مو ، ترکیب رنگ موی سر ، رنگ كردن موهاي سفيد

ترکیب رنگ مو بلوند عسلی،دودی و خاکستری

ترکیب رنگ مو رنگساژ بلوند دودی

باید موها را دکلره کنید و تا پایه 9 برسانید و بعد دوسوم از تیوپ رنگ C7 یا C6(دودی بلوند تیره یا روشن) را با یک سوم از واریاسیون دودی مخلوط کنید و با اکسیدان شش درصد و آب به موها بزنید.

ترکیب رنگ مو بلوند عسلی

اگر نخواهید موها را خیلی روشن کنید، می توانید سراغ رنگ های عسلی بروید که به عنوان بلوند تیره هم شناخته می شوند. این رنگ برای بیشتر رنگ پوست ها مناسب است به خصوص کسانی که رنگ پوست شان سرد است چون عسلی کمی گرما به صورت آنها می بخشد، همچنین اگر چشم ها و پوستی روشن دارید این رنگ بسیار به شما می آید. یادتان باشد اگر بخواهید رنگ موهای تان عسلی خوش رنگی دربیاید، باید موها را دکلره کنید تا رنگ به خوبی روی آن بنشیند.
چگونه به دست می آید

ترکیب رنگ مو عسلی گرم

باید موها را دکلره کنید و تا پایه 8 برسانید و بعد بلوندشکلاتی متوسط را با بلوند طلایی متوسط به اندازه مساوی و دوسانت بلوند متوسط مخلوط کرده و با اکسیدان شماره یک یعنی اکسیدان شش درصد به موها بزنید.

ترکیب رنگ مو قرمزو فانتزی

اگر بخواهید تنوع بیشتری به چهره تان بدهید، می توانید یکی دیگر از رنگ های مناسب فصل تابستان یعنی قرمز تیره را انتخاب کنید؛ رنگی که به هر حال به رنگ مسی بسیار نزدیک است، به این ترتیب بهتر است از رنگ موی پایه که آبی در آن ترکیب شده باشد استفاده شود. البته یادتان باشد که اگر پوستی روشن دارید که در آن کمی قرمزی وجود دارد اصلا رنگ های خانواده قرمز برای موهای شما مناسب نیست چون باعث قرمزی بیشتر صورت می شود و آن را ورم کرده و پرالتهاب نشان می دهد، اما اگر پوستی سبزه دارید که ته مایه آن کمی زردی دارد رنگ های متمایل به قرمز می تواند به صورت تان زیبایی خاصی ببخشد به خصوص اگر سراغ لولایت یا های لایت این رنگ بروید. یادتان باشد قرمز از رنگ هایی است که دوام چندانی ندارد. بنابراین تا جایی که ممکن است کمتر موهای تان را بشویید. بهترین حالت این است که هفته ای دوبار موهای تان را بشویید و نهایتا اگر موهایی خیلی چرب یا خیلی نازک دارید یک روز درمیان آنها را شست وشو دهید. بهتر است موهای تان را با آب ولرم آبکشی کنید و به هیچ وجه از آب داغ استفاده نکنید.
چگونه به دست می آید

ترکیب رنگ مو قرمز تیره

10 سانت بلوند قرمز تیره یعنی RFیا R را با دو سانت واریاسیون قرمز مخلوط کرده و با اکسیدان یک یعنی شش درصد به موها بزنید.

ترکیب رنگ موی خرمایی

خانم هایی که رنگ موی طبیعی خودشان تیره است، می توانند از رنگ موی خرمایی استفاده کنند، همچنین رنگ خرمایی برای خانم هایی که پوست سبزه یا گندمون دارند و طرفدار سادگی هستند ایده آل است البته برای خرمایی توصیه ما این است که رنگخرمایی را لابه لای موها بزنید و تمام مو را رنگ نکنید بلکه آن را هاشوری روی موها بزنید تا روشن و تیره شود؛ یادتان باشد که مهم ترین نکته این است که ریشه مو را اصلا رنگ نکنید تا موهای تان زمخت نشان داده نشود و به صورت هاله های روشن و تیره درآید.

چگونه به دست می آید

برای به دست آوردن رنگ خرمایی باید باتوجه به تنی که می خواهید موهای تان داشته باشد و رنگدانه های زیرین موهای تان، یک رنگ از بین پایه های چهار یا پنج یا حتی شش انتخاب کنید؛ اگر رنگدانه های زیرین موهای خودتان قرمز است، می توانید از گروه C یاM انتخاب کنید تا کمی قرمزی موها را بپوشاند.

رنگ کردن موهای سفید ، رنگ كردن موهاي سفيد ، ترکیب رنگ موی بلوند دودی

ترکیب رنگ موهای تیره و روشن و رنگ کردن موهای سفید

چند توصیه برای رنگ کردن موهای سفید

وقتی بیشتر مو سفید شده باشد هنگام رنگ کردن باید از جایی که سفیدترین موها را دارد شروع کنید . رنگی انتخاب کنید که یک درجه تیره تر از رنگ مورد نظرتان است چراکه به خاطر نبود رنگ در تارهای مو رنگی که می گذارید روشن تر به نظر می رسد. اگر موهای سفید دارید و رشد آنها نسبتا زیاد است، استفاده از رنگ های روشن تر بهتر است زیرا موهای سفید وقتی رشد کرده و با موهای رنگ کرده مخلوط می شوند کمتر مشخص می شوند.

اگر موهای سفید شما خیلی زبر و در برابر رنگ مقاوم شده باشد شاید لازم باشد که قبل از رنگ کردن آنها را نرم کرد. به راهنمایی های سازندگان رنگ ها توجه کرده و همیشه قبل از گذاشتن رنگ، موهای تان را خشک کنید. رنگی که روی موی خیس یا مرطوب گذاشته شود، رقیق شده و نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

معمولا موهای سفید حاشیه سر بسیار مقاوم هستند پس یادتان باشد برای رنگ کردن باید اول این منطقه و این موها رنگ شوند و پس از اتمام رنگ نیز دوباره باید این نواحی رنگ شوند، همچنین احتمالا یک تن تیره تر باید به این ناحیه و موهایش زده شود.

ترکیب رنگ مو رنگ موهای فانتزی

اگر بخواهید تنها یک بار در سال سراغ رنگ های فانتزی بروید بدون شک آن زمان تابستان است اما یادتان باشد اگر بخواهید از رنگ های فانتزی برای موهای تان استفاده کنید، باید چند نکته را مدنظر قرار دهید؛ اول اینکه باید موها کاملا سالم باشند چرا که اگر موهای شما خشک و آسیب دیده باشند، احتمالا رنگی مطابق میل شما به دست نخواهد آمد و مهم تر آنکه رنگ، ماندگاری چندانی روی موها نخواهد داشت ( رنگ های فانتزی حتی روی موهای سالم نیز خیلی ماندگار نیستند).

از طرف دیگر برای چنین رنگ هایی باید اعتماد به نفس بالایی داشته باشید که بتوانید گاهی نگاه های عجیب و غریب اطرافیان را قبول کنید.

شاید بتوان گفت موهایی با رنگ فانتزی مثل یک لباس پرزرق و برق است که توجه همه را به خود جلب می کند.البته توصیه ما این است که رنگ های فانتزی را به تمام مو نزنید بلکه های لایت هایی در مو در بیاورد.
چگونه به دست می آید

رنگ های فانتزی بسیار متنوع هستند ولی نکته مشترک در میان تمام آنها این است که باید موها قبل از رنگ، دکلره شوند. در اینجا چند نمونه از ترکیب این رنگ ها را به شما معرفی می کنیم.

ترکیب رنگ مو نقره ای – یخی

10 سانت بلوند نقره ای یعنی C9 با سه سانت واریاسیون نقره ای 0/22 و 3 سانت واریاسیون خاکستری مخلوط کرده و با اکسیدان شماره یک یعنی شش درصد به موها بزنید.

رنگساژ های رنگ

رنگ موی فانتزی مثلا بنفش یا واریاسیون همان رنگ، رنگ بنفش را به نسبت قد مو که اگر کوتاه- تقریبا تا گردن- است دو بند انگشت رنگ و بلندتر از آن را به همین نسبت تا نصف تیوپ رنگ با مقداری شامپو که برای شست وشوی سر همیشه استفاده می کردید، مخلوط کنید.
از یکی، دو سانت پایین تر از ریشه روی کل موها که البته تمیز و خیس هستند، بکشید و مثل شست وشوی مو عمل کنید. رنگ باید به همه نقاط مو برسد. بعد از یک ربع تا 20 دقیقه بشویید

ترکیب رنگ موهای پرطرفدار تیره و روشن

 
 
منبع : آرایشیک /ن
 
 
تصاویر برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشنگزارش تصاویر
نتیجه تصویری برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
نتیجه تصویری برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
نتیجه تصویری برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
نتیجه تصویری برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
نتیجه تصویری برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
نتیجه تصویری برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
تصاویر بیشتر برای “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
namnak.com/19813-ترکیب-رنگ-موهای-پرطرفدار.html
“ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای گرم و روش رنگ کردن موهای سفید را در این ...
ترکیب رنگ تیره و روشن در
quranblogging.ir/ترکیب-رنگ-تیره-و-روشن-در-/
۳ روز پیش - ترکیب رنگ مو های پرطرفدار تیره. ترکیب رنگ مو های تیره و روشن البته معمولا انتخاب دقیق رنگ ها در سال های متفاوت فرق. بیشتر.
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - تی نیوز
tnews.ir/news/7A4B47265919.html
۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - “ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای گرم و روش رنگ کردن موهای ...
عکس رنگ موی تیره - گالری عکس
4aks.ir/عکس-رنگ-موی-تیره/
۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... کالکشن …. سلام گلم رنگ موی این عکس پایه ی ۷ ترکیب شکلاتی تیره ۸۰ میل + فندقی … ... “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن – نمناک.
ترکیب رنگ موهای پرطرفدار تیره روشن - anaface
anaface.ir/ترکیب-رنگ-موهای-پرطرفدار-تیره-روشن/
۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ترکیب رنگ موهای پرطرفدار تیره روشن,رنگ مو,رنگ,موی رنگی,موهای رنگ شده,ترکیب رنگ مو,ترکیب رنگ تیره و روشن,رنگ موهای خوشرنگ,رنگ موهای ...
آموزش فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار - هفت گنج
7ganj.ir/آموزش-فرمول-ترکیب-رنگ-موهای-پرطرفدار/
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فرمول رنگ مو قرمز (رنگساژ قرمز ):۱۰ سانت بلوند قرمز تیره ۶.۶۶ + ۲ سانت ... فرمول رنگساژ دودی: ۱۰ سانت بلوند روشن ۸.۰ + ۱۰ سانت واریاسیون دودی ۰/۱۱ + ۳۰ سی ... سلام من به دنبال ترکیب رنگ مو صورتی هستم اما واریاسیون نمی دونم چی هست و .... با سلام خدمت شما، تغییر رنگ مو علت های زیادی دارد که در این مقاله به طور ...
ترکیب 38 رنگ موی پر طرفدار با عکس | برترین های نت
linkfreee.bestarinha.ir/page-11799.html
موی طلایی بدون دکلره,رنگ موی قهوه ایطلایی بدون دکلره,ترکیب رنگ مو طلایی بدون … .... پایه ی 5و 6 30میل بلوند قرمز تیره+ 70 میل قهوه ای شکلاتی روشن +واریاسیون ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
iranwiki.net/detail/1851418/article/5
ترکیب رنگ موی کنف - “ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای گرم و روش رنگ کردن ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
iranwiki.net/detail/1815053/article/6
فرمول رنگ مو تیره - ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو بلوند بدون دکلره و ترکیب رنگ مو بلوند دودی و ... چه رنگ مویی را انتخاب کرده ایم، اینکه آن را چگونه می زنیم هم ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
iranwiki.net/detail/1813288/article/1
فرمول ترکیب رنگهای بلوند - ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو بلوند بدون دکلره و ترکیب رنگ مو بلوند دودی و ... زنیم هم اهمیت زیادی دارد؛ فرمول ترکیبی هر کدام را به ...
آموزش رنگ مو و آرایش. رنگ شکلاتی فندقیآموزش رنگ مو و ...
linkfreee.rozblog.com/post/1219
۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک. namnak.com/19813-ترکیب-رنگ-موهای-پرطرفدار.html. ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو بلوند ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
magifa.com/detail/1997644/article/5
آموزش ساختن رنگ سفید - ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو بلوند بدون دکلره و ترکیب رنگ مو بلوند دودی و عسلی و خاکستری و ترکیب رنگ ... ترکیب رنگ مو ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
iranmagfa.com/18600968
8اموزش فرمول ترکیب رنگ مو عسلی بدون دکلره - بهترین سایت مدو ... اموزش فرمول ترکیب رنگ مو عسلی بدون دکلره عسلی بدون دکلره فرمول 1 :12.0 یک تیوپ کامل + ...
ترکیب 38 رنگ موی پر طرفدار با عکس - بهترین سایت مدو ...
mod20.ir/makeup/2954/ترکیب-38-رنگ-موی-پر-طرفدار-با-عکس.html
گلم این ترکیب رنگ مو روی پایه ی 8 دقیق همین رنگ در میاد. ... شکلاتی شاه بلوطی: پایه ی 5و 6 30میل بلوند قرمز تیره+ 70 میل قهوه ای شکلاتی روشن +واریاسیون نقره ...
صد نما - آموزش گذاشتن رنگ برای موهای سر
100nama.mihanblog.com/post/70
۱۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش صحیح روشن کردن موی سر در منزل ، در تابستان خانمهای بیشترتمایل پیدا . ... 9- “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک. 8 نوامبر ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
iranimag.ir/detail/2252966/article/3
ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای گرم و روش رنگ کردن موهای ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک
iranimag.ir/detail/2279773/article/6
8رنگ مو قهوه ای – رنگ مو اموزش ترکیب فرمول رنگ مو قهوه ای موکا و فندقی،بلوند فندقی ..... برای دیدن عکس های با موضوع ” عکس رنگ مو نسکافه ای روشن ” می توانید از ...
ترکیب انواع رنگ مو 2016 - جدید 2016 - اس ام اس
sms-2016.imageaf.com/ترکیب-انواع-رنگ-مو-2016/
۱۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 10 فرمول ترکیبی رنگ موهای پرطرفدار و پر کاربرد. “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن نمناک8 نوامبر 2016 ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ ...
رنگ مو 2015 بایگانی - مو 2014
zibamoo.com/?cat=38
این رنگ مو را می توانید بر روی موهای کاملا سفید شده بوسیله ی دکلره با روشن ... ترکیب رنگ مو زیبا و مد روز ماهگونی که شرابی تیره نیز گفته می شود را در ادامه این ...
ترکیب رنگ مو - مدل لباس
modellebas.ir › مدل مو , مدل آرایش › مدل مو دخترانه , آرایش مو
۳ مرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - 10 فرمول ترکیبی برای 10 رنگ موی پرطرفدار 10 فرمول ترکیبی برای 10 ... سفیدی موها ی آنها فکر می کنیم که تنها کافیست یک رنگ تیره از شماره های ۳ یا ... برای رنگ کردن مو به رنگ دودی :نصف تیوپ بلوند دودی روشن ۸٫۱ + ۵ سانت ...
رنگ مو و هایلایت نسکافه ای تیره
www.khabarnewss.ir/cat/52
۵ روز پیش - بلوند و روشن کردن موها بدون دکلره و با رنگ های هایلایت. 1; 2; 3; 4 ... 2 - هر چه مو ضخیم‌ تر و تیره‌ تر باشد، باید از اکسیدان درصد بالایی استفاده شود.
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن-تیتر24
www.titr24.com/News.aspx?NewsID=6LQkW7awSDRJn1hxAzCpnA==
۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - “ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای گرم و روش رنگ کردن موهای ...
ترکیب و فرمول انواع رنگ موی عسلی روشن و تیره
litemode.ir/.../the-composition-and-formula-of-light-and-dark-honey-hai...
رنگ مو,آموزش ترکیب رنگ مو,رنگ مو عسلی,ترکیب رنگ مو,رنگ مو 2016,مدل مو ... رنگ مو عسلی از شیک ترین و پرطرفدار ترین رنگ موها بین خانم های ایرانی می باشد که ...
4 فرمول رنگ طبیعی برای رنگ کردن مو - نیک فان
nikfun.vistablog.ir/post/29330
۱۹ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک. “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک ترکیب رنگ مو و ترکیب رنگ مو بلوند بدون ...
ترکیب رنگ موی خرمایی روشن
00060.ir/+ترکیب+رنگ+موی+خرمایی+روشن
رنگ مو خرمایی | سالن آرايش و زيبايي سمین فرمول ترکیب رنگ مو قهوه ای خرمایی روشن ... ترکیب رنگ مو های پرطرفدار تیره و روشن; فرمول ترکیب رنگ مو ماه گونی رنگ .
رنگ مو
rangemoo2014.jadidweb.ir/
رنگ مو بلوطی پایه ی 7 ترکیب بلوطی روشن 70 میل +بلوند قرمز 40 میل +دودی 7 40 میل +واریاسیون ... رنگ مو، آموزش ترکیب رنگ مو ... پوستها آمده و اکثرا چهره های شیک و جذابی خواهند ساخت چراکه حتی فردی با رنگ پوستی بسیار تیره ... رنگ کنفی · رنگ کنفی کاراملی با هاله شکلاتی: · رنگ موهای پر طرفدار امسال در بین دختران و خانمها!
فرمول ترکیب رنگ موی زیتونی روشن - سوحیبه
www.justfind.ir/fcdncfysvrcqcsvdmnmctdqncrctcda.html
آموزش فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار - هفت گنج4 مارس 2014 . ... فرمول ترکیب رنگ موی زیتونی روشن - سوحیبهمعرفی چندین ترکیب رنگ مو ویژه عید ... متناسب با چهرهرنگهای آکاژو ، قهوه ای روشن ، بلوند تیره ، رنگهای خاکستری پایه ی پنح و شش می
دکلره + چگونه بدون دکلره مو ها را روشن کنیم - خبرده
khabarde.nasrblog.com/.../دکلره-+-چگونه-بدون-دکلره-مو-ها-را-روشن-کن...
۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بلوند و روشن کردن موها بدون دکلره و با رنگ های هایلایت - بهترین سایت ... mod20.ir/. .... “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن - نمناک ...
فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار - مداک
modak.ir › مدل آرایش
فرمول ترکیب رنگ موهای پرطرفدار. مدل آرایش , مقالات آرایشی ... فرمول رنگ مو صورتی (رنگساژ صورتی ): ۱۰ سانتیمتر بلوند دودی روشن ۸.۱ + ۱۰ سانت ... فرمول رنگ مو قرمز (رنگساژ قرمز : ۱۰ سانت بلوند قرمز تیره ۶.۶۶ + ۲ سانت واریاسیون قرمز + ۳۰ سی ...
tvl,g jv;df vk' l, | فرمول ترکیب رنگ مو | داورنیوز - laserland.ir
models1000-rzb.web.laserland.ir/page-569858.html
فرمول رنساژ دودی 10 سانت بلوند روشن 8.0 + 10 سانت واریاسیون دودی 0/11 + 30 سی سی اکسیدان نمره یک. ... فرمول ترکیب رنگ مو ماهگونی یا شرابی تیره سال 94 | نوروز 94 ... رنگ مو کاراملی مسی یکی از رنگ مو های پرطرفدار و شیک در سال 94 می باشد که ...
فرمول رنگ مو قهوه ای روشن دخترانه ۱۳۹۴ 2015 سال 94 -مناسب ...
www.iq9.ir/ssearch/.../فرمول-رنگ-مو-قهوه-ای-روشن-دخترانه-۱۳۹۴-2015/
۱۰ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - موهای براق نشان دهنده ی موهای سالم هستند و رنگ قهوه ای تیره نیز از این قاعده ..... سلام در مورد شماره رنگ برای ... اموزش فرمول ترکیب رنگ مو قهوه ای نوشابه ای متوسط و تیره .... ۱۰ فرمول ترکیبی برای ۱۰ رنگ موی پرطرفدار – بیتوته.
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن
monitor.shafaqna.com/FA/IR/1714374
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن. “ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای ...
بلوند و روشن کردن موها بدون دکلره و با رنگ های هایلایت
new.fastcamp.ir/news/19821
۵ روز پیش - بلوند و روشن کردن موها بدون دکلره و با رنگ های هایلایت مدل رنگ موی روشن ... کنید تغییر رنگ موی تیره‌ به پایه روشن بدون دکلره “ترکیب رنگ مو”های.
مدل ترکیب رنگ مو - زيبا 2016-95
www.imagephoto.faryan.in/2015/11/06/مدل-ترکیب-رنگ-مو/
۱۵ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مدآنلاین چند ترکیب رنگ مو برای نوروز امسال۲۲ مارس ۲۰۱۵ ... مو به فرمول مدل رنگ موی عسلی بلوندشکلاتی “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن ...
ترفندهای مراقبت از رنگ موی بلوند | هفیان | مجله سلامتی |
hefyan.com › خانه › دسته‌بندی نشده
۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برچسب‌ها:“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن نمناکآرایش صورتارایش موارایش و عروسبلوند چیست - دکتر سیبهترین 0 قانون طلایی در مورد ...
رنگ بلوند مسی تیره روی زیتونی روشن - آموزش فرمول ترکیب ...
www.justincome.ir › مد و زيبايي › آرايش صورت و مو
انواع ترکیب رنگ مو زیتونی دودی کرم،روشن متوسط تیره،مش زیتونی طلایی.5 مه 2014 ... پرطرفدار - هفت گنجبلوند و روشن کردن موها بدون دکلره و با رنگ های هایلایت12 ...
رنگ موی شکلاتی با های لایت عسلی.رنگ مو، آموزش ... - جوونی
javuni.ir/news/17784
۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رنگ مو، آموزش ترکیب رنگ مو رنگ مو عسلی شکلاتی. ... رنگ مو ی عسلی. رنگ موهای شکلاتی تیره و روشن,رنگ موی شکلاتی عسلی,رنگ موی شکلاتی ...
ترکیب رنگ موی بلوند و قهوه ای زنانه | گالری عکس 98 لنز
98lenz.com › گالری عکس
۱۷ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 30میل بلوند قرمز تیره+70 میل قهوه ای شکلاتی روشن واریاسیون نقره ای 15 ... ترکیب رنگ مو قهوه ای تیره – درباره ی ما. رنگ موی قهوه ای تیره رنگ .... 10 فرمول ترکیبی برای 10 رنگ موی پرطرفدار 10 فرمول ترکیبی برای … علل كاهش ...
ترکیب 38 رنگ موی پر طرفدار با عکس - پرتال تفریحی هیت ...
heatleap.ir › دسته‌بندی نشده
۲ روز پیش - قوه ایی دودی تیره , رنگ مسی شکلاتی با مش فندقی کاراملی , رنگ شرابی بادمجونی , شکلاتی شاه بل ... ترکیب شرابی روشن 10 میل +شکلاتی روشن 70 میل + +بلوطی روشن ... گلم این ترکیب رنگ مو روی پایه ی 8 دقیق همین رنگ در میاد.
آموزش آرایشی چگونگی ترکیب رنگ مو - پارس ناز
www.parsnaz.ir/news_detail_11514.html
فرمول رنساژ دودی 10 سانت بلوند روشن 80 10 سانت واریاسیون دودی 011 30 سی سی ... نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره 6.7 + یک سوم تیوپ قهوه ای شکلاتی 4/7 + 20 سانت بلوند ... در این جا برای آشنایی بیشتر با شماره های رنگ مو جدول شماره بندی رنگ موی ..... زیباترین و پرطرفدارترین زنان خارجی حاضر در بالیوود · مسابقه جالب و دیدنی ...
چندین ترکیب و فرمول برای رنگ مو عسلی + تصویر | شبنم ...
www.shabnamnews.com/news/79471
۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رنگ مو عسلی از شیک ترین و پرطرفدار ترین رنگ موها بین خانم های ... به خاطر تناژ روشنی که دارد معمولا به خانم هایی که پوست های رنگ روشن دارند ...
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن | وطن
vatann.com › عمومي
۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - “ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند دودی و عسلی،رنگ موهای فانتزی، رنگ موهای گرم و روش رنگ کردن موهای ...
آموزش شناختن انتخاب و ترکیب رنگ مو سال نوروز 93
www.ramsarsms.com/.../آموزش-شناختن-انتخاب-و-ترکیب-رنگ-مو-سال-ن....
رنگ مو های گرم ، شفاف هستند ، مثل : ... رنگ مو های سرد ، مات هستند مثل سری رنگ های : ... باید بدانید که در مورد کلیه رنگ‌ها به‌خصوص رنگ‌های روشن و مد روز، باید ... به‌یاد داشته‌باشید در مورد رنگ‌های تیره یا پوشش‌دهنده موهای خاکستری و سفید بهتر است از .... هاف‌لایت: روشی پرطرفدار است که نوک موها را به شکل‌های مختلف (ردیفی، یکی در میان ...
آموزش ترکیب و فرمول رنگ مو 2016 + عکس | فقط مد ، بهترین ...
www.justmod.ir/.../train-composition-and-hair-color-formula-in-2016-p...
۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش ترکیب و فرمول رنگ مو 2016 + عکس سایت فقط مد ، بهترین های مد و ... ترکیب ۳۸ رنگ موی پر طرفدار با عکس, فرمول رنگ مو سال ۲۰۱۶, فرمول رنگ مو بدون ... رنگ شکلاتی دودی روشن اموزش, مش نقره ایی روی قوه ایی دودی تیره, رنگ مسی ... آموزش ترکیب رنگ مو ۲۰۱۶, فرمول و ترکیب رنگ مو ۲۰۱۶ رنگ مو سال ۹۵, آموزش ...
عکس از مدل رنگ موی مسی 2016 - جک لایو
tehranpatogh-ir.joklive.ir › tehranpatogh.ir
۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رنگ مو باید زمینه ی مو را به پایه ی ۶ برسونی و بعد ترکیب مسی روشن … ... تیره,رنگ مو بلوند طلایی تیره,رنگ مو قهوه ای طلایی تیره,رنگ موی مسی طلایی تیره ... فرمول و ترکیب رنگ مو مسی آتشین که از رنگ موهای پرطرفدار و زیبا سال ...
ترکیب رنگ تیره و روشن در - downloads
downloads.hostik.ir/ترکیب-رنگ-تیره-و-روشن-در.html
۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره ... ترکیب رنگ مو های تیره و روشن. البته معمولا انتخاب دقیق رنگ ها در سال های متفاوت فرق دارد مثلا ... بیشتر.
موهای – برگه 33 – مدل و رنگ مو 2014
rangmoo.com/?paged=33&tag=موهای
۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ه‍.ش. - کاربران عزیز در اینجا برای شما اموزش ترکیب رنگ مو را در نظر گرفته ایم که ... بلوند نقره ای+سوپرپلاتینه دودی+واریاسیون نقره ای و روشن کننده هر کدام ۲ سانت+اکسیدان ۶ درصد ..... پرطرفدارترین رنگ موهای امسال در بین دختران و خانمها! .... رنگ مو عکس اول زمینه قهوه ای تیره با مش ۹۹% پایه ی ۹ ترکیب دودی ۱۰ ۲۰ میل ...
عکس رنگ موی آبی - پی سی اس
www.p30s.ir › عکس
۲۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برای دیدن عکس های با موضوع ” عکس رنگ موی آبی ” می توانید از لینک های زیر استفاده نمائید . .... “ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن – نمناک.
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن | پرتال زندگی
fineartstrash.com/ترکیب-رنگ-موهای-پرطرفدار-تیره-و-روش/
“ترکیب رنگ مو”های پرطرفدار تیره و روشن. نوشته شده در شهریور ۸, ۱۳۹۴ توسط نمناک. “ترکیب رنگ مو”هایی که اکثر خانم ها از آنها استفاده می کنند مثل رنگ موهای بلوند ...

 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات