close
متخصص ارتودنسی

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول
جمعه 07 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول

X قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول X قیمت هواپیماهای فرانسوی چقدر است؟ X قیمت هواپیما و قیمت هواپیما های خارجی و قیمت هواپیماهای فرانسوی و جدول قیمت بلیط هواپیما خارجی و لیست قیمت هواپیماهای فرانسوی X نوسازی ناوگان هوایی ایران چقدر هزینه دارد؟X قیمت انواع "هواپیمای ایرباس" 2014 به تومان 

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول

 

قیمت هواپیما ، هواپیما

رفع تحریم های ایران فرصت ها و چالش های بسیاری را پیش روی اقتصاد کشورمان قرار داده است. فرصت هایی که با ارائه قیمت هواپیماهای قرانسوی ایرباس مسیر تغییر را نمایش می دهد.

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394
بازدید : 150 نفر

 

قیمت هواپیماهای فرانسوی چقدر است؟

گزیر به عبور از چاله های هوایی زیادی خواهند بود. شناخت درست چاله های موجود در این مسیر با استفاده از دانش، اطلاعات و تجربه ، می تواند منجر به فرودی موفق در چنین پروازی شود. در حوزه تجارت ایران برای نخستین بار پس از سال ها می تواند خریدهایی مهم را انجام دهد. نوسازی ناوگان هوایی کشور یکی از این اقدامات مهم است.

به همین دلیل مقامات ایران از خرید 114 فروند هواپیمای نو برای کشورمان خبر داده اند، ضرورتی که سال ها بود مردم و مقامات آن را حس کرده بودند. برای اجرایی کردن یک خرید خوب اما دانستن مختصری از کارنامه کاری شرکت ایرباس که گفته می شود قرار است ایران هواپیماهای خود را از آن خریداری کند می تواند در حفظ منافع کشورمان بسیار مفید باشد. به گزارش دنیای اقنصاد ، شرکت هواپیماسازی ایرباس در سال 2015 تعداد 635 فروند هواپیمای سفارش داده شده را به مشتری های خود تحویل داد که توانست در این زمینه رکورد خود را بشکند. این شرکت در همین سال اولین نقطه عطف درآمدی را در فروش هواپیماهای مدل A350XWB شاهد بود. در سال 2015 با نسبت 3 سفارش به ازای 2 تحویل، سفارش های این شرکت از تعداد هواپیماهای تحویل داده شده پیشی گرفت. در سال گذشته میلادی ایرباس 1036 سفارش جدید برای ساخت هواپیما داشت که غالب آنها مربوط به هواپیمای A320neo بود.

به علاوه، 100 سفارش جدید برای هواپیمای مدل A330 در فهرست سفارش های این شرکت ثبت شد. این سفارش های جدید بر مجموع سفارش های پیشین ایرباس افزوده شد به نحوی که در انتهای سال مالی قبل، شرکت ایرباس در مجموع 6787 سفارش داشته است. در همان سال تعداد هواپیماهای تحویل داده شده بر اساس مدل آنها به قرار زیر است:

قیمت هواپیماهای فرانسوی :

خانواده هواپیماهای A320؛ 491 فروند

خانواده هواپیماهای A330؛ 103فروند

خانواده هواپیماهای A350؛ 14فروند

خانواده هواپیماهای A380: فروند

خالص سفارش ها یعنی مجموع سفارش ها منهای مجموع موارد تحویل داده شده بر اساس مدل هواپیماها به قرار زیر بوده است:

خانواده هواپیماهای A320؛ 879فروند

خانواده هواپیماهای A330؛ 150فروند

خانواده هواپیماهای A350؛ 16فروند

خانواده هواپیماهای A380؛ 27فروند

قیمت هواپیماهای فرانسوی ، هواپیما ، هواپیمای ایرباس

جدول قیمت هواپیماهای فرانسوی

جدول شماره یک فهرست قیمت مدل های مختلف ایرباس را در ژانویه 2015 نشان می دهد.

 نکته ای که بسیاری از تحلیل های حوزه هواپیمایی را به خود اختصاص داده، این است که شرکت هواپیماسازی ایرباس نیز مانند شرکت هواپیماسازی بوئینگ، در تحویل سفارش های خود تاخیر دارد و ساخت بسیاری از سفارش های خود را هنوز شروع نکرده است. خریداران بسیاری هستند که مدت هاست منتظر تحویل سفارش های خود هستند. این مشکل اما تا چه حد جدی است؟ از یکسو باید گفت بله، عملکرد شرکت ایرباس طی سال های اخیر بی شک خوب بوده چون توانسته است خالص سفارش های خود (یعنی مجموع سفارش ها منهای مجموع موارد تحویل داده شده) را به بیش از دو برابر تحویل هایش ارتقا دهد. در سال 2014 فروش محصولات این شرکت 5 درصد رشد کرد و ارزش هر سهم آن طی این سال 61 درصد افزایش یافت که این در حدود دوبرابر درآمد هر سهم بوئینگ بوده است. البته آنچه در مقایسه شرکت های بوئینگ و ایرباس نباید فراموش کنیم این است که هر دوی این شرکت ها در پی چند سالی که در آن آمار سفارش های بسیار بالایی را تجربه کردند، حالا با مشکل بزرگ تاخیر در تحویل سفارش ها مواجهند. در ماه مارس 2015، شرکت بوئینگ 5789 فروند سفارش داشته است که هنوز تولید آنها را آغاز نکرده بود. تا جایی که پیش بینی ها نشان می داد که تحویل یک مدل خاص از هواپیماهای بوئینگ، 4/ 7 سال تاخیر خواهد داشت. این در شرایطی است که آمار ایرباس از تاخیری طولانی تر در تحویل خبر می دهد. در ماه فوریه گذشته ایرباس 28 سفارش جدید دریافت کرد در حالی که مشتریان هنوز منتظر تحویل 6332 فروند هواپیمای سفارشی خود بودند. این شرکت برای پاسخگویی به مشکل تاخیر در تحویل، تصمیم گرفت تولید خود را افزایش دهد. در حال حاضر آمار تولید شرکت ایرباس به طور متوسط 4/ 1 فروند هواپیما در روز است. ایرباس تصمیم گرفته است این رقم را تا سال 2017 به 50 هواپیما در ماه برساند و اگر مشکل حل نشد این رقم را به 60 هواپیما در ماه (هر روز دو فروند) ارتقا دهد.

شرکت ایرباس تحویل نخستین مدل هواپیمای A320 نئو را هفته ها به تاخیر انداخت. این مساله به مشکلات این هواپیمای تنگ پیکر (هواپیماهایی که یک راهرو برای عبور مسافر دارند)که اکثریت تولید این شرکت را تشکیل می دهد، افزود. تاخیر در تحویل این مدل هواپیما به شرکت هواپیمایی لوفت هانزا یک هفته پس از آن رخ داد که شرکت هواپیمایی هندی ایندیگو فاش کرد به این شرکت اطلاع داده شده است تحویل اولین جت با تاخیر سه هفته ای انجام می شود. شرکت قطر ایرویز که قرار بود اولین مشتری ای باشد که این هواپیما را تحویل می گیرد، به دلیل مشکل موتور هواپیما با تاخیر در تحویل مواجه شد. هواپیمای A320 نئو برای آینده ایرباس حیاتی است، این شرکت برای ساخت این هواپیما که برای نخستین بار در سال 2010 برای فروش عرضه شد، 4500 سفارش دریافت کرده است. این مدل نسبت به مدل پرفروش 320 Aبهره وری سوخت بیشتری دارد. شرکت آمریکایی بوئینگ بیش از یک سال پس از آنکه ایرباس کار ساخت این هواپیما را شروع کرد، کار روی تولید هواپیمایی را که بتواند با هواپیمای ایرباس رقابت کند، آغاز کرد. بوئینگ درست به موقع و طی چارچوب زمانی تعیین شده در چهار سال قبل هواپیمای 737 مکس را به اتاق رنگ فرستاد. شرکت ایرباس هم مطابق برنامه زمانی خود پیش می رفت که تاخیرهایی در تحویل به وجود آمد. ادیسون شونلند، تحلیلگر ایراینسایت می گوید:«این مساله برای ایرباس ناامیدکننده است، زیرا این شرکت قول تحویل به موقع را داده بود. همزمان به نظر می رسد تاخیر در تحویل، به هنجار جدید برای همه پروژه های هواپیمایی تبدیل شده است و تنها پروژه ای که تاکنون به موقع تحویل شده است، بوئینگ 737 مکس است.»

شرکت ایرباس مسائل مربوط به مستندات را دلیل تاخیر تحویل هواپیمای A320 نئو به شرکت هواپیمای لوفت هانزا عنوان کرد. مستندات به اطلاعاتی گفته می شود که مربوط به حفظ و نگهداری و راه اندازی هواپیماست. پیش از اینکه شرکت های هواپیمایی بتوانند از مدل جدیدی استفاده کنند، برخی از این موارد باید به تصویب مقامات محلی برسد. علت تاخیر تحویل هواپیمای جت ایرباس به شرکت ایندیگو نیز «دلایل صنعتی» عنوان شده است. شرکت قطرایرویز نیز گفته است ایرباس دلیل تاخیر در تحویل را مشکل خنک شدن توربین های ساخت شرکت «پرتاند ویتنی» اعلام کرده است. این مشکل باعث می شود هواپیما مدت طولانی تری روی زمین بماند. گویا تاخیر در تحویل مدل های جدید هواپیما امری عادی شده است. شرکت بوئینگ هم از برنامه تحویل هواپیمای 787 دریم لاینر 3 سال عقب است و این مساله موجب شده شرکت های هواپیمایی از این تولیدکننده هواپیما میلیون ها دلار غرامت طلب کنند. البته هواپیماهای320 A تنها بخشی از مدل های ایرباس هستند که با این مشکل مواجهند. پایگاه اطلاعاتی fool.com در فروردین گذشته با نگاهی به مدل ها و محاسبه اطلاعاتی که از تاخیر در تحویل مدل های مختلف ایرباس و میزان افزایش تولید این شرکت در آینده وجود دارد، جدولی از میزان تاخیر در تحویل سفارش های مدل های مختلف ایرباس را منتشر کرده بود که به شرح جدول شماره2 است.

این تاخیرها برای شرکت ایرباس هم خبر خوب و هم خبری بد است. از یک سو طولانی شدن مدت انتظار برای تحویل به معنای این است که به نظر می رسد جریان درآمدی این شرکت طولانی تر، باامنیت تر و شفاف تر است. از سوی دیگر خبر بدی است چون هرچه زمان بیشتری طول بکشد تا ایرباس هواپیماهای خود را به مشتریان تحویل دهد، آن مشتریان زمانی طولانی تر در اختیار دارند تا نسبت به سفارش خود بازنگری کنند و به این موضوع فکر کنند که آیا اساسا به همه هواپیماهایی که سفارش داده اند نیاز دارند یا نه. علاوه بر این تنها مدل های مشخصی از هواپیماهای ایرباس هستند که با استقبال مشتریان مواجه شده اند که دلیل آنها را باید در کم مصرف بودن سوخت هواپیما، کیفیت بالاتر محصول و کمتر بودن گزارش های خرابی آن مدل ها جست وجو کرد. برخی از محصولات ایرباس به دلیل آنکه گزارش هایی از نقص فنی آنها منتشر شده یا به دلیل بزرگ بودن هواپیما مصرف سوخت بالایی دارند، با کمبود سفارش مواجه هستند. به عنوان مثال بزرگ ترین هواپیمای ایرباس که A380 نام دارد، اصولا تا نیمه سال 2015 هیچ سفارشی نداشته است و در ماه های نیمه دوم سال تنها یک مدل از سه مدل آن فقط 3 فروند سفارش داشته است. پیگیری دقیق دلایل استقبال ضعیف از این مدل تحلیل کارشناسان داخلی را می طلبد.

ایران در صف انتظار تحویل ایرباس

گروه بازرگانی: نوسازی ناوگان حمل و نقل هوایی ایران با اعلام خرید 114 هواپیمای ایرباس کلید خورده است. در همین راستا خبرها حاکی از آن است که از مجموع هواپیماهایی که قرار است از این شرکت فرانسوی خریداری شود، 8 هواپیمای پهن پیکر ایرباس «ای 380» (A380) و 16 هواپیمای ایرباس «ای 350» (A350) در لیست خرید قرار گرفته اند و هنوز مشخصات 90 هواپیمای دیگر مشخص نیست. وزیر راه و شهرسازی نیز معتقد است طی 5 تا 7 سال آینده ایران می تواند با خطوط هوایی منطقه رقابت کند. اظهارات عباس آخوندی، در حالی مطرح شده است که اعلام شده برای نوسازی ناوگان هوایی ایران باید حدود 500 فروند هواپیما خریداری شود. برای پروازهای داخلی حدود 100 فروند هواپیمای کوتاه پرواز و برای پروازهای بین المللی به 400 فروند هواپیمای میان و بلند پرواز نیاز است. حال آنکه طی این مدت تنها خبر خرید 114 هواپیما به گوش می رسد که حدود 23 درصد از میزان نیاز ایران به هواپیما را برطرف می کند. ضمن اینکه کارشناسان صنعت هوایی می گویند خرید هواپیماهای نو از ایرباس، با توجه به زمان تحویل آنها نمی تواند به این زودی رنگ فرسودگی را از این ناوگان بزداید. چراکه باید برای تحویل هواپیما از ایرباس در صف انتظار ایستاد. از سویی قرارداد خرید این هواپیماها نیز هنوز منعقد نشده است. این به این معنی است که ثبت سفارشی برای ایران در این شرکت فرانسوی وجود ندارد. بنابراین با تاخیر در ثبت سفارش، تاخیر در تحویل هواپیما نیز امری بدیهی است. در این میان، معاون وزیر راه و شهرسازی ایران در گفت وگو با خبرگزاری رویترز، جزئیات توافق اولیه ایران و ایرباس برای خرید هواپیماهای جدید را تشریح کرده است. اصغر فخریه کاشان گفته است: برای خرید 8 هواپیمای پهن پیکر ایرباس «ای 380» (A380) که قرار است از سال 2019 تحویل داده شود، توافقی با شرکت ایرباس صورت گرفته است. همچنین 16 هواپیمای ایرباس «ای 350» (A350) نیز از دیگر سفارش های ایران به این شرکت است. این مقام مسوول اعلام کرده که احتمالا تا آخر این هفته قراردادهای خرید تکمیل می شود. البته به گفته وی، ایران به هواپیماهای شرکت هایی چون «ام آر جی میتسوبیشی» (MRJ) و سری «سی» هواپیماهای «بمباردیه» کانادا نیز علاقه مند است. از سویی مقامات ایرانی به خرید بیش از یکصد هواپیما از شرکت «بوئینگ» هم ابراز تمایل کرده اند. فرهاد پرورش، مدیرعامل شرکت هواپیمایی ایران ایر نیز به بلومبرگ گفته است: این شرکت هواپیمایی قصد دارد به ناوگان خدمات منطقه ای خود هواپیماهایی با ظرفیت 50 و 100 صندلی اضافه کند که شامل هواپیماهای بوئینگ و ایرباس خواهد بود. زیرا در گذشته نیز با هر دو شرکت نامبرده همکاری داشته ایم؛ ولی این به معنی این نیست که اگر شرکت دیگری بخواهد با ما همکاری کند، به آن «نه» بگوییم. وی اظهار کرده است: ایران ایر به 3 میلیارد دلار برای خرید هواپیما نیاز دارد و ایران به طور کلی در نظر دارد تا 5 میلیارد دلار برای خرید هواپیما هزینه کند. این در حالی است که سخنگوی ایرباس فرانسه نیز روز گذشته اعلام کرد که پس از اجرای برجام، مقامات صنعت هواپیمایی ایران مذاکراتی را با مقامات ایرباس آغاز کردند تا بتوانند بیش از 100 هواپیمای ساخت اروپا از نوع ای 380 را از فرانسویان بخرند.

قیمت هواپیماهای فرانسوی ، هواپیمای ایرباس ، انواع هواپیمای ایرباس

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول

 

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول

namnak.com/26018-قیمت-هواپیما-ی-ایرباس.html

۳ ساعت پیش - قیمت هواپیما و قیمت هواپیما های خارجی و قیمت هواپیماهای فرانسوی و جدول قیمت بلیط هواپیما خارجی و لیست قیمت هواپیماهای فرانسوی در نمناک.

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول

javuni.ir/news/24755

۲ ساعت پیش - رفع تحریم های ایران فرصت ها و چالش های بسیاری را پیش روی اقتصاد کشورمان قرار داده است. فرصت هایی که با ارائه قیمت هواپیماهای قرانسوی ایرباس ...

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول ...

tnews.ir/news/FE2A56447916.html

۲ ساعت پیش - اخبار گردشگری - رفع تحریم های ایران فرصت ها و چالش های بسیاری را پیش روی اقتصاد کشورمان قرار داده است. فرصت هایی که با ارائه قیمت ...

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ جدول - خانه

newsfile.ir/.../قیمت+هواپیماهای+مسافربری+ایرباس+فرانسه+چقدر+است؟...

رفع تحریم های ایران فرصت ها و چالش های بسیاری را پیش روی اقتصاد کشورمان قرار داده است. فرصت هایی که با ارائه قیمت هواپیماهای قرانسوی ایرباس مسیر تغییر را ...

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول ...

feedgah.com/lastnews/.../قیمت-هواپیماهای-مسافربری-ایرباس-فرانسه-چ/

۵۸ دقیقه پیش - قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول اخبار گردشگری رفع تحریم های ایران فرصت ها و چالش های بسیاری را پیش روی اقتصاد ...

قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول | وطن

vatann.com › عمومي

۵۸ دقیقه پیش - رفع تحریم های ایران فرصت ها و چالش های بسیاری را پیش روی اقتصاد کشورمان قرار داده است. فرصت هایی که با ارائه قیمت هواپیماهای قرانسوی ایرباس ...

خرید 114 ایرباس چقدر هزینه دارد؟ +جدول - مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/news/.../خرید-114-ایرباس-چقدر-هزینه-دارد-جدو...

۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جزئیات ناگفته ای از خرید ١١٤ هواپیمای مسافربر ایرباس از فرانسه فاش ... این تعداد هواپیمای مسافری عملاً بیش ار سه برابر نیاز فعلی ایران است که ...

نوسازی ناوگان هوایی ایران چقدر هزینه دارد؟ (+فهرست تصویری ...

www.asriran.com › صفحه نخست › اقتصادی

۲۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همچنین بر آورد می شود در فاز نخست نوسازی هواپیماهای مسافربری، حدود ... از فعالان بازار خرید و فروش هواپیما ذکر کرد این است که قیمت های اعلامی .... محصولات و قیمت های ایرباس ؛ محصول مشترک اروپا - دفتر مرکزی در تولوز فرانسه ...... آخرین نوسانات قیمت خودروهای داخلی و پرفروش های خارجی در بازار درهفته جاری (+جدول ...

قیمت انواع "هواپیمای ایرباس" 2014 به تومان

www.yjc.ir › اقتصادی › نبض بازار

۴ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - تولید یک هواپیما چقدر هزینه دارد؛ ... در حال حاضر دفتر مرکزی این شرکت در شهر بلنیک فرانسه است، اما این شرکت در ... این شرکت در حال حاضر بزرگترین هواپیمای مسافربری جهان را با نام ... یکی دیگر از هواپیماهای تولیدی این شرکت ایرباس بلوگا است که به ... قيمت "بليط هواپيما" از مبدأ تهران به ساير استان ها+جدول.

ایرباس است

quranblogging.ir/ایرباس-است/

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - خرید ۱۱۴ ایرباس چقدر هزینه دارد جدول دولت بهار با احتساب قیمت ... شرکت ایرباس هم‌اکنون به‌عنوان بازوی تولید هواپیماهای مسافربری گروه ... این شرکت دارای ۵۷٬۰۰۰ کارمند و ۱۶ دفتر در کشورهای آلمان، فرانسه، بریتانیا و اسپانیا است.

ایرباس - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/ایرباس

دفتر مرکزی این شرکت در شهر تولوز، فرانسه قرار دارد و کارخانجات آن در سراسر ... شرکت ایرباس هم‌اکنون به‌عنوان بازوی تولید هواپیماهای مسافربری گروه ایرباس ..... آمار فروش هواپیماهای شرکت ایرباس و مقایسه آن با شرکت بوئینگ در جدول زیر آمده است: ...

مذاکرات ایران و ایرباس برای خرید هواپیما - صبحانه آنلاین ...

sobhanehonline.com/fa/news/.../مذاکرات-ایران-و-ایرباس-برای-خرید-هواپ...

۱۵ ساعت پیش - سخنگوی شرکت هواپیمایی ایرباس فرانسه اعلام کرد که مذاکرات میان مقامات ... سوء استفاده هندی‌ها از آزاد شدن واردات برنج · عکس/ اولین لندکروز طلایی در ایران · متوسط هدررفت آب در کشور چقدر است؟ ... سرگرم بررسی پیشنهاد ایران برای خریداری 100 فروند هواپیمای مسافری است و ... قیمت خودروهای کراس اوور در بازار+ جدول.

خرید ۱۱۴ ایرباس چقدر هزینه دارد؟ +جدول - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/news/.../28خرید-۱۱۴-ایرباس-چقدر-هزینه--جدول.html

۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - با احتساب قیمت هواپیماهای A۳۲۰ که در سایت ایرباس حدود ۱۰۰ میلیون دلار درج شده، خرید ... وزیر راه و شهرسازی از توافق با شرکت ایرباس فرانسه برای خرید 114هواپیما برای هما خبر داد. ... 230 هزار تن محصول ذرت از کشاورزان استان توسط این شرکت خرید و دریافت شده است . ... پایان دوران سقوط مرگبار هواپیماهای مسافری؟

Airbus A300

aviationnews.ir/fa/component/content/article/49/114

ایرباس-300 ؛ اطلاعات هواپیمای ایرباس. ... اروپايي در زمینه هواپیماهای مسافربری پهن پیکر پس از جنگ جهانی است که برای کارخانه سازنده و همچنین قاره اروپا یک موفقیت ...

نوسازی ناوگان هوایی چقدر هزینه دارد؟+ تصاویر محصولات و ...

www.jomhouriat.ir/.../نوسازی-ناوگان-هوایی-چقدر-هزینه-دارد؟-تصاویر-مح...

۲۹ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همچنین بر آورد می شود در فاز نخست نوسازی هواپیماهای مسافربری، حدود ... نقل از فعالان بازار خرید و فروش هواپیما ذکر کرد این است که قیمت های اعلامی .... محصولات و قیمت های ایرباس ؛ محصول مشترک اروپا - دفتر مرکزی در تولوز فرانسه .... ترکیب نهایی کمیسیون تلفیق و برنامه ششم توسعه +جدول به تفکیک کمیسیون ...

پایتخت - ایرباس: مذاکرات با ایران آغاز شده است

www.paytakhtpress.ir/fa/doc/news/63115/ایرباس-مذاکرات-ایران-آغاز-شده

۱۳ دقیقه پیش - سخنگوی شرکت هواپیمایی ایرباس فرانسه اعلام کرد که مذاکرات میان مقامات ... گزارش ها حاکی است که مقامات ایران بیشتر مایل به خرید ده ها جت 'ای 320' و ... سرگرم بررسی پیشنهاد ایران برای خریداری 100 فروند هواپیمای مسافری است و با .... پایان «مصیبت عظما» برای واریز یارانه نقدی+جدول ... بودجه واقعی دولت چقدر است؟

«توافق ایران و ایرباس» برای خرید ۱۱۴ هواپیمای مسافری - فردا

www.radiofarda.com/content/f7-iran-to-buy...airbus.../27492341.html

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - «توافق ایران و ایرباس» برای خرید ۱۱۴ هواپیمای مسافری ... مسافربری نیاز داریم · ایران ایر: قطعات هواپیماهای ایرانی در انتظار صدور مجوز آمریکا است.

آخرین اخبار ایران و جهان | News Air

www.newsair.ir/

اخبار ویژه. قیمت هواپیماهای مسافربری ایرباس فرانسه چقدر است؟ + جدول · فوت رضا ایرانمنش بازیگر سینما و تلویزیون تکذیب شد · دوقلو های نارس که هرگز جدا نمی ...

جزییات خرید 110 فروند ایرباس | - ساعاتی قبل از اجرای برجام،

www.ghatreh.com/news/nn29928799/جزییات-خرید-فروند-ایرباس

۴ روز پیش - ساعاتی قبل از اجرای برجام، اوباما مجوز فروش هواپیمای بویینگ مسافری ... خرید 114 ایرباس چقدر هزینه دارد؟ +جدول. * تصویر دو فوتبالیست بزرگ ایران در صفحه رامبد جوان ... واقعیت آن است که آمریکا به‌عنوان بزرگترین مالک بازار حمل‌ونقل هوایی ... اتفاقی که با خرید ١١٠ فروند هواپیمای ایرباس از فرانسه کلید می‌خورد و ...

خرید هواپیما | تراز

www.taraznews.com/archive/خرید%20هواپیما

معرفی ارزان‌قیمت‌ترین‌های بازار خودرو +‌جدول · با 100 میلیون چه خودرویی می توان خرید؟+جدول ... یک‌سوم هواپیماهای مسافری کشور زمین‌گیراند. تراز: معاون هوانوردی سازمان ... یورونیوز: ایران از فرانسه ایرباس می خرد ... خبرهای خوب خرید هواپیما بعد از سفر روحانی به فرانسه .... عکس/ ملکه انگلستان در حال تیراندازی · بودجه واقعی دولت چقدر است؟الف - جزییات خرید ١١٠ فروند ایرباس

alef.ir/vdccieq1o2bqi18.ala2.html?326329

۴ روز پیش - ساعاتی قبل از اجرای برجام، اوباما مجوز فروش هواپیمای بوئینگ مسافری به ایران را صادر کرد، همچنین وزیر . ... اتفاقی که با خرید ١١٠ فروند هواپیمای ایرباس از فرانسه کلید می‌خورد و با ... به فرانسه پیگیری شود اما این‌که پروسه تحویل چقدر است و جزییات آن، هنوز مشخص نشده است. ...... تب ۴۴ درجه در بالای جدول لیگ برتر.

قیمت یک هواپیمای مسافربری | قیمت ارز و طلا

tomen.ir/6271/20

۵ روز پیش - قیمت یک هواپیمای مسافربری ایرباس ای۳۸۰ باویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد ایرباس ای۳۸۰ به انگلیسی Airbus A ... نوسازی ناوگان هوایی ایران چقدر هزینه دارد؟ ... جدول قیمت انواع هواپیماهای مسافربری و جنگی “بوئینگ” به با چگونه یک جوان ماست ... توجهدر زمینه پرواز آنها که دقیقا مانند هواپیماهای تجاری مسافربری است نمی توان

آمادگی بوئینگ برای فروش و لیزینگ هواپیما به ایران

www.khabaronline.ir/detail/436525/Economy/industry

۲۴ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بوئینگ اعلام کرده است: برای فروش هواپیما به ایران که طبق گزارش موسسه ... عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی ایران ماه گذشته به فرانسه هشدار داد اگر ...

پرواز 114 ایرباس در آسمان ایران - فردا

www.fardanews.com/fa/news/485368/پرواز-114-ایرباس-در-آسمان-ایران

۲ روز پیش - بانک‌ها ۹ ماهه چقدر وام دادند+جدول ... وی در عین حال ادامه داد : قرارداد خرید این هواپیماها تاکنون امضا نشده است . آخوندی گفت ... وی با بیان اینکه 256 هواپیمای مسافربری در کشور وجود دارد گفت : از این تعداد فقط 150 فروند آن عملیاتی است. آخوندی افزود : در سفر پیش رو به فرانسه قرارداد خرید 114 هواپیمای ایرباس امضاء می شود .

تصاویری از محل سقوط هواپیما - تجارت امروز

tejaratemrouz.ir/fa/news/2103/تصاویری-از-محل-سقوط-هواپیما

یک فروند هواپیمای مسافربری ایرباس ۳۲۰ متعلق به آلمان دیروز در جنوب فرانسه سقوط کرد و ... این هواپیما حامل 148 مسافر بوده است و برخی از منابع تعداد مسافران را 142 تن اعلام ... جدول/ قیمت انواع آجیل و خشکبار در بازار ... بودجه واقعی دولت چقدر است؟

صدور مجوز فروش هواپیمای مسافربری به ایران | خبروان

khabarone.ir/news/445626

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وزير راه و شهرسازي از توافق با شركت ايرباس فرانسه براي خريد ۱۱۴ هواپيما ... آخوندي ادامه داد: بحث ديگر اين است كه تمام شركت‌هاي هواپيمايي داخلي را نيز بازسازي كنيم. ... خرید 114 ایرباس چقدر هزینه دارد؟ +جدول, پارس, ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ ۲۳:۲۹.

بهترین ایرلاین داخلی کدام است؟ | لست سکند - تور لحظه آخری

www.lastsecond.ir/news/Best_Iranian_AirLines/

در کل ایرانیا هیچ احتیاجی به ایرلاین مسافربری ندارن بیشترین چیزی که میخوان ... یه بالش ازین بادشو ها از تو کیفش دراورد و یه خودکار و یه جدول سودوکو و سرش به کار .... تنها شرکتی که بیشترین هواپیماهای AIRBus را دارد ماهان ایر می باشد فکر نمی ..... سیاست این شرکت ها قیمت پایین بلیط و هر سرویس اضافه شارش هزینه خواهد داشت.

بازار خبر

www.bazarkhabar.ir/

بازار خبر, سایت تحلیلی خبری اقتصاد ایران, قیمت سکه و ارز, قیمت خودرو, ... توسعه برخی از عجیب ترین و پیشرفته ترین هواپیماهای دنیا را شاهد بوده است. ... قرارداد ایران خودرو و پژو نهایی شده و با سفر رییس جمهوری به فرانسه این قرارداد به ... برخی مدل های ایرباس مشتری ندارد ... جدول قیمت انواع سکه و ارز در بازار روز دوشنبه منتشر شد.

تعداد ، نوع و تصویر هواپیماهایی که در داخل کشور پرواز می کنند

www.parsine.com/.../تعداد-نوع-و-تصویر-هواپیماهایی-که-در-داخل-کشور-...

۲ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اولین شرکت هواپیمایی مسافربری در ایران هما بود اما با گذشت چند ده سال ... به عدد 16 میرسد، جدول تعداد هواپیما و نوع آن به تفکیک در زیر آمده است: .... توجه: معراج ایر علاوه بر ناوگان فوق، دارای هواپیماهای ایرباس 321 و .... شامـل: (الـف) بـکارگیری صحیح سیاست های قیمتی، (ب) تا‡مین هواپیما .... چقدر اهل میگساری هستیم؟

جزییات خرید ١١٠ فروند ایرباس | فرهنگ نیوز

www.farhangnews.ir/content/171733

۵ روز پیش - اتفاقی که با خرید ١١٠ فروند هواپیمای ایرباس از فرانسه کلید می‌خورد و با ... زیرا از‌ سال ١٩٧٩ تاکنون آمریکا در دستورالعمل‌های خود هواپیمای مسافربری را در ردیف هواپیماهای نظامی و تسلیحات جنگی قرار داد و ... شود اما این‌که پروسه تحویل چقدر است و جزییات آن، هنوز مشخص نشده است. .... قیمت آپارتمان در منطقه 6 تهران+جدول. 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات