close
متخصص ارتودنسی

دکلره کردن مو

دکلره کردن مو
دوشنبه 03 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

دکلره کردن مو

حجم رنگ مو لازم برای موهای کوتاه 

دکلره:

 

به عمل از بین بردن رنگ طبیعی مو دکلره یا Bleaching می گویند که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو از ساختمان مو بوده و رنگ مو را روشن می کند. چنانچه بخواهیم موی طبیعی را بیشتر از چهار درجه روشن تر کنیم ابتدا باید موها را دکلره کرده و بعد از آن رنگ انتخابی را استفاده نمایید.

پایه های دکلره ی مو به ترتیب زیر است :

1-  قرمز

2-  قرمز نارنجی

3-  نارنجی قرمز

4-  نارنجی

پس روشن کردن مو یا هایلایت بیشتر از ۴ درجه با پودرهای دکلره انجام میگیرد. پودر های دکلره رنگدانه های مو را از کوتیکل مو بیرون میاورند.

در هر صورت پودر های دکلره ار هر مارک به دو نوع تقسیم می شود:

1- پودر دکلره ی سفید که ضعیف تر عمل کرده و بر روی موهای حساس و نازک و رنگ شده استفاده می شود.

2- پودر دکلره ی آبی که قوی تر از پودر دکلره ی سفید بوده و برای موهای طبیعی و سالم کاربرد دارد.

 

اگر مو مشکی طبیعی ( در کل رنگ تیره ) بود از پودر آبی و اگر رنگ طبیعی مو روشن بود از دکلره ی ضعیف استفاده می کنیم. در ضمن باید به جنس موها هم توجه کرد.

 

استفاده از مواد مرغوب در کار شرط اصلی کیفیت است.

 

از آنجائیکه دکلره کردن مو عمل بسیار حساسی است رعایت یکسری نکات برای جلوگیری از آسیب رساندن به موها الزامی ست :

 

1- چنانچه مو قبلا به وسیله ی رنگهای گیاهی مثل حنا و رنگهای تیره رنگ شده باشد ، هنگام دکلره پیگمنتهای رنگی به سختی از ساختمان مو خارج می شوند و پیگمنتهای زرد و آبی در موقع خروج با هم ترکیب شده ایجاد رنگ سبز پر طاووسی می کند.

پس خانم هایی که موهایی از این دسته دارند حتما باآرایشگر خود مشورت کنند.

 

2- موهاي دكلره شده را زير كلاه پلاستيكي قرار ندهید. زيرا محلول دكلره اولا خشك شده و اثري را كه بايد روي موها داشته باشد نخواهد داشت. ثانيا موها زير كلاه پلاستيكي ظرافت و حالت خود را از دست مي دهد.

3- موی ضخیمتر  بسیار مشکل تر و در زمان طولانی تری دکلره می شود .

4- در مواردی از قبیل زمان پریود و یا حاملگی(مخصوصاتا ۴ماهگی که جنین در حال شکل گرفتن استودر 8 و 9  ماهگی دوران حاملگی) و یا بیماری های عصبی از این عمل خودداری کنید.

5- کسانی که از داروهای اعصاب استفاده می کنند با نظر پزشک عمل دکلره را انجام دهند.

6- به نوع مو از نظر رنگ در موقع دكلره كردن باید توجه داشت موهائی كه دارای رنگ تیره هستند دكلره آنها مشكلتر از موهائی است كه دارای رنگ روشن می باشد، زیرا در موهای تیره پیگمنتهای آن بیشتر از پیگمنتهای زرد و قرمز می باشد و چون پیگمنتهای آبی دارای قطر بیشتری هستند بنابر این مشكلتر از دریچه های مو خارج می شود.

7- چنانچه قسمتی از موها رنگ شده باشد و یا دریچه های مو خیلی ریز باشد ممکن است پس از دکلره رنگ مو به قرمزی یا نارنجی بزند.

8 -در نظر گرفتن حساسیت فرد نسبت به دکلره و رنگ باید تست شود.

9- هنگام دکلره پوست سر نباید تمیز باشد بلکه ۴- ۵ روز از شستن آن گذشته باشد.(چرب بودن مو و پوست سراز وارد شدن آسیب ها جلوگیری می کند.)

 

دکاپاژ:

اگر عمل دکلره بر روی موی رنگ شده انجام بگیرد به آن دکاپاژ می گویند . مواد دکلره در مو اثر کرده ابتدا پولکهای روی مو ( کوتیکول مو ) را از یکدیگر باز کرده و وارد ساختمان مو می گردد . سپس به تدریج پیگمنتهای رنگی مو را پراکنده و از داخل مو خارج می سازد . مقدار تغییر رنگی که در مو بوجود می آید بستگی به مقدار پیگمنتهای طبیعی مو و مدت زمانی که عامل روشن کننده روی مو عمل می کند دارد .

 

انواع لایت ها:

اگر تفاوت رنگ موی پایه و تکه های انتخابی تا  حدود 3 درجه باشد که توسط رنگ مو ایجاد می شود به آن های لایت و اگر این تفاوت رنگ تا هفت درجه باشد به آن مش می گویند که با استفاده از مواد دکلره ایجاد می شود.

 

مش:

مش به عمل روشن کردن لایه هایی از موی سر گفته می شود که کاری ست بسیار ظریف که زیبایی  آن به ذوق و سلیقه و مهارت آرایشگربستگی دارد.

اختلاف رنگ مش با رنگ زمینه و خود رنگ زمینه بستگی به سلیقه – رنگ موی قبلی مشتری – مقاومت مو و… دارد, ولی در کل اختلاف رنگ زمینه بارنگ مش 5 درجه به بالاست.

 

های لایت:

اگر لایه هایی از موی تیره یا متوسط حدود ۲-۳ درجه به رنگ روشن درآورده شود آنرا مش های لایت می گویند.موهای شما را پرپشت تر نشان خواهد داد.

 

لولایت: اگر لایه هایی از موی روشن را حدود ۳ درجه به رنگ تیره درآورده شود آنرا مش لولایت می نامند. این کار می تواند با فویل یا کلاه مش انجام شود.

 

فریزینگ: اگر لایه هایی از موی مشکی را حدود ۹ درجه به رنگ بلوند روشن درآورده شود و یا بر عکس لایه هایی از موی بلوند کاملا روشن را به رنگ مشکی در آورند ٬آنرااصطلاحا  مش فریزینگ می گویند.

 

سان لایت :  در این روش بیضی بالای سر(از رستنگاه تا تاج سر) بلوند می شود که پهنای آن بسته به سلیقه ی شخصی افراد  است  و موهای زیری تیره.

 

مون لایت ( moon light) :

مون لایت عکس سان لایت است و تکه زیرین مو بلوند شده و بیضی بالای سر تیره می شود.

 

هاف لایت (half light ) :

از رستنگاه مو تا فرق سر و تا گودی گردن مو را به دو قسمت تقسیم می کنیم . مثل دو گوشی . سپس یک طرف موی سر را به یک رنگ و طرف دیگر را به رنگ دیگر می کنیم . هاف لایت تقریبا در اجتماع کاربرد خاصی ندارد  مگر در فیلم ها و بعضی افراد خیلی خاص !

نوع دیگر هاف لایت وجود دارد که نقریبا بسیار استفاده می شود  و تقریبا زیباست  . در این نوع هاف لایت طول مو را به دو قسمت مساوی تقسیم می کنند  و قسمت پایین مو را بلوند یا روشن تر و روی مو را بلوند می کنند.

 

مووی لایت (movie light) :

یک کار بسیار فانتزی است که مستطیل بالای سر را جدا کرده و دکلره می کنیم سپس به 3 تا 7 قسمت افقی تقسیم کرده و توسط رنگ های فانتزی هر تکه را جداگانه رنگ کرده و می شوییم که به شکل رنگین کمانی روی موها قرار می گیرد.

 

دکلره کردن کل موها :

مشتری را آماده کنید.(روپوش- کرم محافظ در مناطقی که ممکن است مواد به پوست بخورد- شانه کردن موها)

خود را آماده کنید٬دستکش- روپوش- ماسک

مواد روشن کننده را آماده کنید.(مواد رابسته به اندازه موها درست کنید و مایع بدست آمده باید به حالت ماست ولی نه خیلی رقیق در آید٬از اکسیدان 12% برای موهای مقاوم و از اکسیدان 9% برای موهای ضعیف و نازک استفاده کنید . باچند بار تمرین کردن نسبت مواددستتان می آید.)

موها را به چهار قسمت تقسیم کنیدو زدن مخلوط دکلره را از پشت سر و 5/1 سانت  مانده به پوست سر بوسیله برس رنگ شروع می نماییم.

تمامی لایه ها ی مو را با حرکات ریتمی سریع به مواد دکلره آغشته کنید.

برای آغشته نشدن ریشه ها به مواد دکلره می توان بین موها پنبه گذاشت.

مدت مکث بسته به درجات روشن کنندگی پایه موی مورد نظردارد که فقط با چک کردن مو به نتیجه مطلوب خواهد رسید. هنگام دکلره مدام باید مو را کنترل کرد اگر تکه ای از مو را برداشتید و کشیدید اگر کش آمد بلافاصله باید مو رابشویید زیرا مو دیگر مقاومت ندارد و مکث بیشتر باعث سوختگی مو می شود.

زمان گذاشتن مواد برای ریشه به باز کردن رنگ ساقه ومقدار درجه ای که می خواهید مو روشن شود دارد٬   معمولا ریشه در مدت حداکثر ۲۰ دقیقه رنگ باز خواهد کرد.در ضمن باید بدانید که این زمان ها در همه افراد متغیر است. مخلوط ریشه را با اکسیدان ۶٪ تهیه میکنیم.

باید در نظر داشته باشید که هر ۱۰ دقیقه مو را با پاک کردن قسمتی از مواد روی مو و کشیدن مو٬ چک کنید.

به هیچ عنوان از حرارت سشواراستفاده نکنید٬ حتی به نظر من برای رنگ مو هم نباید از حرارت استفاده کرد  چون به مو آسیب می رساند مگر اینکه در مکانی که هستید هوا سرد باشد٬ که باید برای این کار قبل از گذاستن مواد دکلره یا رنگ به مدت ۱۰دقیقه به مو حرارت دهید.بعد از گذاشتن کلاه ٬از یک حوله روی سراستقاده کنید.این کار به عمل باز کردن رنگ مو کمک می کند.

در طول زمان مکث موها را شانه نکنید و در صورت احتیاج به لایه های مو مواد دکلره بیشتری بزنید.

اگر دیدید که عمل باز کردن رنگ مو به کندی صورت می گیرد از حرارت سشوار به فاصله ۳۰سانتی متری استفاده کنید.

در آخر موها را با آب ولرم یا سرد خوب آبکشی کنید از شامپو ونرم کننده اسفاده کنید.

نم موها را بگیرید و عمل رنگ آمیزی را از پشت سر شروع کنید.

 

 

مش کلاهی:

این مش برای موهای کوتاه و متوسط مناسب است ٬ اگر برای موهای بلند استفاده کنیم در حین بیرون آوردن موها فرد را بسیار اذیت می کند.

لوازم و مواد:

1- کلاه مش

2- قلاب شماره 6

3- پودر دکلره سفید یا آبی بااکسیدان 12%

4-کیسه زباله نازک وغیر مشکی،سشوار دستی،روغن زیتون،شانه دم دار پلاستیکی

روش کار:

1- موها را به سمت پشت سر شانه کرده کمی روغن کف دست می ریزیم و موها را آغشته می کنیم که در موقع بیرون آوردن از کلاه مو کشیده نشود.

2-  انتها و یک طرف کیسه زباله را پاره کرده وروی سر قرار می دهیم بطوری که یک سمت آن بلندتر باشد.

3- کلاه را روی سر قرار داده و خوب محکم می کنیم ودر قسمت تاج سر سنجاق سر را بصورت افقی از سوراخ بالای کلاه فرو می کنیم که کلاه در حین کار جا به جا نشود.

4- با قلاب موها را از کلاه بیرون می آوریم و برای جلوگیری از خروج موی اضافی نوک انگشتمان را کنار سوراخ می گذاریم

5- مو های بیرون کشیده شده را شانه کرده وبا دست می کشیم که زیر سوراخ جمع نشده باشد.

6- پودر واکسیدان را با هم مخلوط می کنیم که به شکل ماست شل در بیاید.

7- از پشت سر مواد را از انتها به سمت مرکز سر می زنیم سپس دسته های مو را از هم جدا کرده از انتها تا نوک مو به مواد آغشته می کنیم.

8- هر دسته مورا جمع کرده روی سوراخ خودش قرار می دهیم.

9- سمت بلند کیسه را روی سر گذاشته و روی موها را می پوشانیم.

10- با سشوار دستی موها را به شکل دورانی و یکنواخت به مدت حداکثر 3 دقیقه حرارت داده و در یک نقطه متمرکز نمی شویم.

11- سشوار را خاموش کرده وصبر می کنیم تا به اندازه دلخواه روشن شود.

12- هر 10 دقیقه مقاومت مو را چک می کنیم.

13- موها را شسته و رنساژ می زنیم.

14- برای رنساژ مش فقط چند قطره اکسیدان داخل رنگ ریخته و آب اضافه می کنیم تا حالت دوغی پیدا کند.

15- مو را شسته و از نرم کننده استفاده می کنیم.

مش با کاغذ فویل :

ابتدا موها را تقسیم بندی نمایید.(قسمت جلوی سر 3 قسمت ٬ پشت سر 4 قسمت )

با شانه دم باریک قسمت های مورد نظر را به صورت زیگزاگی جدا کنید.(قطر مو نباید بیشتر از نیم سانتی مترباشد.)

کاغذ فویل را به شکل مستطیل به اندازه ۵ سانتی متر از طول و عرض موها بیشتر بریده لبه جلوی کاغذ فویل را برای استحکام بیشتر حدود دو سانتی متر تا بزنید سپس موها را روی کاغذ فویل قرار داده و اطراف ریشه های مو را با یک لایه نازک پنبه بپوشانید.

مواد دکلره را از نیم  سانتی متری پوست سر به موها بزنید.مقدار مواد دکلره را زیاد نزدید چون باعث نشتی به موهای زمینه خواهد شد همچنین از پودرهای مخصوص فویل استفاده کنید این پودرها کف نمی کند ولی در عین حال کار روشن کردن موها را انجام می دهد.

سپس کاغذ فویل رابه روی موها تا کنید.

موها را هر 10 دقیقه یکبار چک کنید.

بعد از مکث کافی قسمت های دکلره شده مو را که به پایه مورد نظر رسیده شسته و رنساژمورد نظر را به روی موها بزنیدو در آخر با یک براشینگ خوب کار مش تان را به پایان برسانید.

رنساژ ها :

به رنگی که بعد از دکلره کردن روی موها می زنیم رنساژ می گوییم.برای تهیه رنساژرنگ مورد نظر را انتخاب کرده و اکسیدان و آب را به صورت 1 به 1 با رنگ مخلوط کرده تا به شکل ماست خیلی شل در بیاید. رنساژ را روی موی خیس زده و بعد از 5 تا 10 دقیقه بشوئید. اگر رنساژ در پنج دقیقه هم جواب داد می توانیم مو را بشوییم نحوه ی زدن رنساژ بر روی کلاه مش یا بطور کلی بر مو مانند شامپو زدن است .

اگر می خواهید که زردی مو را بگیرید از رنگهای سری دودی یا نقره ای استفاده کنید که زردی مو را خنثی کند.

اگر زردی مو زیاد است به اندازه یک نخود رنگ بنفش را با رنگ اصلی مخلوط کنید،اگر می خواهید موهایتان زردی نداشته باشد هیچ گاه سری طلایی برای رنساژ بکار نبرید.

در رنساژ بسته  به حجم مو از رنگ روشن در فرمول به اندازه بيشتر و از رنگ هاي تيره به اندازه حداکثر يک نخود استفاده کرد.

اگر بخواهیم شدت تن زیتونی و طلایی و دودی را زیاد کنیم از واریاسیون های مربوط استفاده می کنیم .

 

فرمول رنساژ بطور کلی :

30 سی سی آب + 15 سی سی رنگ ( معادل یک چهارم تیوپ ) + 15 سی سی اکسیدان 1

 

در اینجا به فرمول چند رنساژ می پردازیم:

 

این مقادیری که در اینجا ذکر کردم شما باید بسته به حجم مو و رنگ مورد نظر شما ترکیب شود.در ضمن شما می توانید شماره رنگهای ذکر شده را با مارک های دیگر تطبیق داده و استفاده کنید.

 

رنساژ یخی یا نقره ای:

برای این رنگ حتما موهای شما باید تا پایه 10 -11 رنگ باز کند.

رنگ نقره ای مثلا از رنگ ایگورا شماره 22/9 +به اندازه یک نخود رنگ مشکی یا واریاسیون آبی+اکسیدان 6%+آب

 

رنساژ عسلی : در این رنساژ ما به زردی احتیاج داریم پس پایه مو را نمی گذاریم از 8 بیشتر تجاوز کند ٬ اگر هم مویی قبلا دکلره شده  و روی پایه 10-11 می باشد از واریاسیون زرد استفاده می کنیم.

5/8 یا 5/9 ایگورا طلایی+ 4/8 ایگورا بژ+اکسیدان 6% +آب

 

رنساژ نسکافه ای: روی پایه 9

از مارک ایگورا 4/6 بژ+5/5 طلایی به نسبت 2 به 1+اکسیدان 6 % +آب

فرمول رنگ مو شکلاتی:
6.7  نصف تیوپ بلوند شکلاتی تیره + 4/7  یک سوم تیوپ قهوه ای شکلاتی + 6/44- 20 سانت بلوند مسیتیره + اکسیدان 6% +آب

رنساژ کرم: روی پایه 10

10/0 ایگورا یا هر مارک دیگر + 19 /12 به نسبت ا به 2 +اکسیدان 6% + آب

در آینده رنساژ های بیشتری را برایتان توضیح خواهم داد.  

 

 

چگونه دکلره و دکاپاژ کنیم؟ | زیباشو دات کام

www.zibasho.com/archives/62

برای دکلره ی کامل موی سر : مانند نحوه ی رنگ کردن مو عمل می کنیم با این تفاوت که به غیر از موهای کوتاه مانند کرنلی ، برای ساقه ی مو از اکسیدان ۹% و برای ریشه ی مو از ...

آموزش صحیح روشن کردن موی سر در منزل - پارس ناز

www.parsnaz.ir/turn-right-at-home-hair-tutorial.html

اولین مرحله دکلره کردن یا دکلراسیون است که به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر دکلره و اکسیدان ۱۲ درصد که باید با هم مخلوط شوند (اگر موهای ...

وب سـايـت چهــره بـه چــهره - دکلره کردن مو

www.chehrehbechehreh.com/static-63.html

دکلره: به عمل از بین بردن رنگ طبیعی مو دکلره یا Bleaching می گویند که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو از ساختمان مو بوده و رنگ مو را ...

عوارض دکلره کردن مو - بیتوته

www.beytoote.com/attire/hair/side2-effects-bleaching.html

عوارض دکلره کردن مو بیرنگ کردن مو,دکلره و بیرنگ کردن مو ,دکلره و بیرنگ کردن مو ,پودر دکلره ,بلوند کردن مو,استفاده مداوم از دکلره.

اموزش دکلره و رنساژ مو در خانه پایه دکلره رنساژ واریاسیون

mod20.ir/.../اموزش-دکلره-و-رنساژ-مو-در-خانه-پایه-دکلره-رنساژ-واریاسی...

اموزش دکلره و رنساژ مو در خانه پایه دکلره رنساژ واریاسیون دکلره و رنساژ دکلره و رنساژ دکلره یا دکلراسیون به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج ...

روش روشن کردن مو بدون استفاده از پودر دکلره - baharfa|بهارفا

fun.baharfa.com/روش-روشن-کردن-مو-بدون-استفاده-از-پودر-دک.html

نکته مهم در روشن کردن موی تیره بدون دکلره. , دقت در انتخاب رنگ و اکسیدان می باشد…. در میان آرایشگران اصطلاحی وجود دارد که می گوید: رنگ, رنگ را باز نمی کند.

دکلره کردن برای مو مضر است - نمناک

namnak.com/730-دکلره-کردن-برای-مو-مضر-است.html

خانم ها برای زیبایی موی خود از روشهایی مانند کراتینه کردن، دکلره و ... استفاده می کنند. اما این روشها تا چه حد برای سلامتی مناسب یا مضر هستند؟ با ما همراه باشید.

هایلایت کردن مو با لیمو! - نمناک

namnak.com/1432-هایلایت-کردن-مو-با-لیمو.html

هایلایت کردن مو با لیمو، موهای خود را در منزل و با یک روش طبیعی و بدون نیاز به مواد شیمیایی هایلایت کنید.

آموزش روشن و بلوند كردن موهاي تيره بدون دكلره - هفت گنج

7ganj.ir/آموزش-روشن-و-بلوند-كردن-موهاي-تيره-بدون/

۲۵ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش روشن و بلوند کردن موهای تیره بدون دکلره ... یک درجه روشن شود، پیشنهاد می‌شود و اکسیدان ۱۲ درصدی برای روشن کردن ۴ تا ۵ درجه مو کاربرد دارد.

بدون دکلره کردن موهای خود را روشن کنید

litemode.ir/post/1239

بدون دکلره کردن موهای خود را روشن کنید,بخش مدل مو,آرایش,راز های آرایش و آرایشگری,-مدل جدید رنگ موی ۲۰۱۲,-اگر بعد از شستن رنگ مویتان از بین می رود این کارها را انجام ...

آموزش دکلره مو - زندگی آرام ما

ourcalmlife.persianblog.ir/post/20/

۲۷ خرداد ۱۳۸۷ ه‍.ش. - به عمل از بین بردن رنگ طبیعی مو دکلره (Bleaching) می گویند. این عمل گاهی صرفا برای روشن کردن رنگ مو و بیشتر، زمانی که رنگی بیش از سه درجه ...

نکاتی در مورد دکلره کردن مو - تاپ ناز

www.topnaz.com/نکاتی-در-مورد-دکلره-کردن-مو/

۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - رنگ کردن مو,دکلره کردن مو,نگهداری از موها,مواظبت از مو,موهای زیبا,آرایش و زیبایی, دکلره یا دکلراسیون, اولین عوارض دکلره کردن مو, تقویت موهای دکلره ...

آموزش آرایشگری - دکلره و رنساژ

makeup.mihanblog.com/post/66

دکلره و رنساژ. دکلره یا دکلراسیون به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو ( منظور موی رنگ نشده است ) از ساختمان مو بوده و ...

آموزش کامل تکنیک های رنگ کردن مو مش دکلره همراه با مدرک - ...

www.aparat.com/.../آموزش_کامل_تکنیک_های_رنگ_کردن_مو_مش_دکلره...

۲۹ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بهترین آموزشگاه آرایش زنانه شمال تهران مجهز 09368384941 آموزش کامل تکنیک های رنگ کردن مو مش دکلره همراه با مدرکآموزش کامل تکنیک های رنگ ...

نکاتی مهم / وقتی می خواهید در منزل موهایتان را روشن کنید

www.persianv.com/ziba/160449.php

۳ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - نحوه و ترتیب دکلره و رنگ کردن:مانند نحوه ی رنگ کردن مو عمل می کنیم با این تفاوت که برای موهای کوتاه برای ساقه ی مو از اکسیدان ۹% و برای ریشه ی ...

فیلم آموزش دکلره مو

rojelab.com/video/videos/382/

۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - توضیحات: در این فیلم آموزش دکلره ریشه مو را می بینید.دکلره کردن ریشه مو با رشد نیم سانتی مو متفاوت است از دکلره ریشه مویی که د تا سه سانت ...

مسائل مهمي كه در موقع دكلره كردن مو ها بايد رعايت كرد - IHBgroup

www.ihbgroup.ir/Pages/Page-453.aspx

زيرا اگر فرد داراي حساسيت پوستي باشد در موقع دكلره دچار ناراحتيهاي شديد پوستي خواهد شد. 2. قبل از دكلره كردن بايد ملاحظه كرد كه مو داراي رنگ طبيعي است يا رنگ ...

فاصله بین دفعات رنگ کردن مو باید چقدر باشد؟ - پارسینه

www.parsine.com/fa/.../فاصله-بین-دفعات-رنگ-کردن-مو-باید-چقدر-با...

۳ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - استفاده بیش از حد از رنگ موهای اکسیدانی دائمی و به خصوص دکلره کردن باعث آسیب دیدن و ترد و شکننده شدن مو می شود،..

چیزهایی که باید در مورد دکلره کردن موها بدانید - مجله ...

fitnessmagazine.ir/.../everything-you-ever-wanted-to-know-about-bleach...

چیزهایی که باید در مورد دکلره کردن موها بدانید. ۲۸ بهمن ۱۳۹۳. نظر دهید. دکلره کردن مو. نظر دهید. به اشتراک بگذارید! Facebook; Twitter; Google Plus. اگر اولین بار است ...

درمورد رنگ کردن و دکلره کردن موها بیشتر بدانید

www.hidoctor.ir/3713_درمورد-رنگ-کردن-و-دکلره-کردن-موها-بیشتر.ht...

۲۴ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - توصیه‌هایی برای دکلره کردن, دکلره کردن موها, جایگزینی برای رنگ مو, عادت به رنگ کردن مو, عوارض رنگ مو.

دکلره کردن - شمسه

salam98.ir/tag/دکلره-کردن/

مجموعه: آرایش موها دکلره یا دکلراسیون به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو ( منظور موی رنگ نشده است ) از ساختمان مو ...

PakshooAve-بي رنگ گردن (دكلره كردن) موي سر

www.ave.ir/tab-229/index.aspx

این اصطلاح شامل روشن کردن رنگ طبیعی مو یا آماده کردن مو برای رنگ کردن آن با رنگ های روشن تر است و چون دکلره کردن باعث نفوذ مواد شیمیایی به ساقه مو می شود باید ...

دکلره کردن مو چیست و عوارض آن

pixfuns.ir/7659-دکلره-کردن-مو-چیست-و-عوارض-آن.html

۱۷ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دکلره یا دکلراسیون به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو ( منظور موی رنگ نشده است ) از ساختمان مو ...

موهای نارنجی بعد از دکلره کردن | مه شو

mahsho.com/موهای-نارنجی-بعد-از-دکلره-کردن/

۱۳ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - موهای نارنجی بعد از دکلره کردن از دلواپسی های خانم ها بعد از ورود به سالن های آرایش است. راههایی برای ثابت نگه داشتن رنگ نارنجی مو پس از دکلره.

عوارض دكلره‌ كردن موها - تبیان

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=231790

۲۹ آذر ۱۳۹۱ ه‍.ش. - دکلره و بیرنگ کردن مو از مواردی است که امروزه در سالن‌های آرایش، مشتریان بسیاری پیدا کرده است. پودر دکلره مخلوطی از چند ماده شیمیایی است...

دکلره - آکاایران

www.akairan.com/khanevadeh/tag/دکلره/

باید بدانید بکار بردن بیش ازاندازه از بی رنگ کننده ها می تواند به موها آسیب برسانند و سبب خشکی و ریزش مو شوند. آکاایران: فاصله های دکلره کردن مو را زیاد کنید به ...

دکلره کردن مو - شیک دانلود

shiq.ir/دکلره-کردن-مو.html

دکلره و بیرنگ کردن مو از مواردی است که امروزه در سالن های آرایش مشتریان ... با سلام میخواستم بپرسم بعد از دکلره کردن مو راباید خشک کرد و رنگ زد ویا روی موی خیس هم ...

عوارض دکلره کردن مو - الو دکتر

www.alodoctor.ir/articles/details/245/عوارض-دکلره-کردن-مو

دکلره کردن مو چه ضررهایی دارد. ... کند، تنها عارضهای که به مو و پوست سر وارد میشود، خشک شدن مو و پوست و شکننده شدن موها به دلیل مواد آنتیاکسیدانی دکلره است.

ترمیم موهای آسیب دیده با روش های خانگی - عصر ایران

www.asriran.com › صفحه نخست › سلامت

شاید آزار‌دهنده‌ترین اتفاق برای خانم‌ها وز شدن موهای نازنین‌شان باشد؛ اتفاقی كه هراز گاهی همه ما بعد از هر بار رنگ یا دكلره كردن موها درگیرش می‌شویم و به هر دری می‌زنیم تا ...

آموزش مش کردن مو در منزل - آریا بانو - آموزش بافتنی

www.ariabanoo.com/آموزش-مش-کردن-مو-در-منزل/

آموزش مش کردن مو در منزل. دکلره کردن یعنی چه؟ اولین مرحله دکلره کردن یا دکلراسیون است که به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر دکلره و ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

دکلره کردن موجب سفیدی مو می شود | مجله تخصصي آرايشي ...

lifemag.ir › مو › درمان و مراقبت از مو

دکلره کردن موها منجر به سفید شدن موها می شود. یک متخصص پوست و مو تاکید کرد:«دکلره کردن موها نه تنها موجب خشکی و شکنندگی مو، موخوره و ریزش مو می شود حتی منجر ...

عوارض دکلره کردن مو - کاشت مو

www.hrthair.com/News/عوارض-دکلره-کردن-مو

دکلره و بيرنگ کردن مو از مواردي است که امروزه در سالن هاي آرايش، مشتريان بسياري پيدا کرده است. پودر دکلره مخلوطي از چند ماده شيميايي است که براي روشن.

آموزش قدم به قدم رنگ کردن مو/همه چیز در مورد رنگ مو-پرشین ...

www.persianpersia.com/lifestyle/ldetails.php?articleid=17131...53...

۳ خرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - نحوه رنگساژ كردن روی کلاه مش یا به طور کلی بر مو مانند شامپو زدن است. برای رنگساژ کردن یک شماره تیره‌تر از پایه دکلره کار استفاده می‌شود.

مش (رنگ مو) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/مش_(رنگ_مو)

مش، یا مش کردن، روشی در رنگ کردن مو است که معمولاً توسط بانوان استفاده می‌شود. در این سبک دسته‌هایی از موی سر را جدا می‌کنند و با از بین بردن رنگ آن‌ها (دکلره کردن) و ...

دکلره کردن مو - آرایش

www.arayeshgari.com › آرایش مو › رنگ مو

موهایتان را چگونه رنگ می کنید؟ سایت آرایشگری در این مقاله مراحل دکلره و آماده سازی مو جهت رنگ کردن مو را آموزش میدهد. وسایل مورد نیاز : دکلره مو یک عدد در صورتی که ...

مسائل مهمی که در موقع دکلره کردن مو ها باید رعایت کرد

vista.ir/article/.../مسائل-مهمی-که-در-موقع-دکلره-کردن-مو-ها-باید-رعایت-ک...

مسائل مهمی که در موقع دکلره کردن مو ها باید رعایت کرد ۱) موقع دکلره قبل از هر چیز باید حساسیت پوستی را در نظر گرفت. زیرا اگر فرد دارای حساسیت پوستی باشد در ...

فاصله بین دفعات رنگ کردن مو باید چقدر باشد؟ - جام نیوز

www.jamnews.ir/detail/News/426897

۳ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رنگ کردن موها؛. فاصله بین دفعات رنگ کردن مو باید چقدر باشد؟ استفاده بیش از حد از رنگ موهای اکسیدانی دائمی و به خصوص دکلره کردن باعث آسیب ...

روشن کردن موها بدون دکلره* تجربه من با تمام نکات کاربردی ...

mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1092138

۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رنگ روشن کردن موها پشت سر هم که خودش هفته ای یه بار رنگ کردن مو رو داغون ... و در نهایت دکوکرم که مثل دکلره هست و بخاطر آمونیاک بسیاااار پایینش ...

همه چیز در باره دکلره ومش کردن مو در خانه - مجله اینترنتی دلگرم

www.delgarm.com/.../128613-همه-چیز-در-باره-دکلره-ومش-کردن-مو-در-خا...

۲۳ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - اولین مرحله دکلره کردن یا دکلراسیون است که به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر دکلره و اکسیدان ۱۲ درصد که باید با هم مخلوط ...

بهترین روش برای دکلره کردن موها

www.talarnet.com › مقالات › آرایشی

۲۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - نوع رنگ دکلره مو بستگی به نوع مو دارد و البته سلیقه؛ دکلره کردن و مش کردن موها معمولا باعث آسیب رسانی به فافت موها می شود. بخصوص خانم هایی که ...

همه آن چیزی که باید در مورد دکلره کردن مو بدانید - ایران وی

www.iranve.com › زیبایی › مو

۱۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دکلره یا دکلراسیون به عملی گفته می شود که نتیجه ی آن پراکنده کردن و خارج کردن پیگمنت های طبیعی مو ( منظور موی رنگ نشده است ) از ساختمان مو ...

موهای خود را چطور رنگ کنیم؟ : عروس وب:سالن های آرایش و ...

aroosweb.ir/?p=731

اگر هنگام رنگ کردن مو ناخن ها به رنگ آغشته شود ظاهر خیلی بدی پیدا می کند تا جایی که از دور کثیف و آلوده به نظر می رسد راه حل ساده است، می توانید از مقدار کمی دکلره ...

تغییر رنگ مو به بلوند بدون دکلره کردن - چهار فصل مد و زیبایی

saison.ir/2015/04/change-the-color-of-the-hair-without-bleaching/

مراقبت از موها بعد از دکلره کردن مراقبت بعد از دکلره موها دکلره مو به همان اندازه که باعث زیبایی موهایتان می شود به مراقبت نیاز دارد و در این مقاله بکسری راه کار برای ...

رنگ موی ترکیبی بدون استفاده از دکلره - آریا سلامت

www.ariasalamat.com/.../رنگ-موی-ترکیبی-بدون-استفاده-از-دکلره

۲۷ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رنگ موی ترکیبی بدون استفاده از دکلره. ... رابطه جنسی در فضای مجازی · خود ارضایی · حقایقی درباره برنزه کردن مزایای چای سبز برای سلامتی ...

طریقه ی زرد نشدن موی دکلره شده – جديدترين اخبار ايران و جهان ...

www.momtaznews.com/طریقه-ی-زرد-نشدن-موی-دکلره-شده/

روشی برای رنگساژ کردن موی بلوند موهای رنگ شده پس از گذشت مدتی به دلیل شستن و ... دکلره یا دکلراسیون به زبان ساده یعنی برداشتن رنگ مو؛ که مخلوطی است از پودر ...

دکلره یا بلیچ مو - بانوی الوند

banoyealvand.com/news.cfm?id=184

۱۸ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - دکلره، رنگ و هایلایت موی تخصصی در آرایشگاه زنانه بانوی الوند را تجربه ... الناز عزیز امکان پاک کردن رنگ موی مشکی وجود دارد روش کار ما با متد اورآل ...

بیشتر بدانید: انواع رنگ مو و روش رنگ کردن مو - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/sara/.../بیشتر-بدانید-انواع-رنگ-مو-و-روش-رنگ-کردن...

۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ه‍.ش. - توجه داشته باشید که هنگام انتخاب رنگ مو پایه موی خود فرد نیز بسیار مهم است. رنگ‌هایی که روی کاتالوگ‌ها می‌بینید همه روی موهای دکلره شده امتحان شده ...

آموزش قدم به قدم رنگ کردن مو

www.newdayco.ir/به-روش-حرفه‌ای‌ها-موهایتان-را-رنگ-کنی/

البته در مارک های مختلف رنگ مو ممکن است شماره رنگ ها کمی متفاوت باشد بهترین کار استفاده از کاتالوگ خود آن مارک از رنگ مو است. ... ۱٫ تیره کردن موهای دکلره بلوند:

توصیه هایی درباره بلوند و دکلره کردن موی زنان - طاها پخش

www.tahapakhsh.ir/توصیه-هایی-درباره-بلوند-و-دکلره-کردن-موی-زنان.h...

۲۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عمل دکلره، رنگ بلوند، بلوند کردن موها، آسیب رساندن به موها، موهای دکلره شده، دکلره کردن موها، بلوند شدن موها، موقع دکلره کردن.

زیبایی مو به چه قیمتی ؟ | دکتر محمد علی نیلفروش زاده ...

www.drnilforoushzadeh.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID...

هایلایت:در این روش تکههای مو را با کلاه مش یا فویل با رنگ تا 3 درجه یا با دکلره کاملا ... سانلایت: بلوند کردن (دکلره کردن) بیضی بالای سر (از رستنگاه تا تاج سر) که ... 

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات