close
متخصص ارتودنسی

افرادی که یارانه نقدی آنها قطع می شود

افرادی که یارانه نقدی آنها قطع می شود
پنجشنبه 06 اردیبهشت 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

افرادی که یارانه نقدی آنها قطع می شود

 • 131
افرادی که یارانه نقدی آنها قطع می شود

X افرادی که یارانه نقدی آنها قطع می شود X یارانه کسانی که کارت ملی هوشمند ندارند قطع می شود X اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید یارانه چه کسانی این ماه حذف می شود؟ - X 10 میلیون نفری که از یارانه نقدی محروم می‌شوند X 15‌‌میلیون نفر از طبقه متوسط در معرض حذف یارانه نقدیX یارانه چه کسانی این ماه حذف می شود؟ X یارانه چه کسانی حذف می شود؟ X نتایج جستجو برای چه کسانی یارانه اشان قطع می شود X امشب یارانه نقدی چه کسانی قطع می‌شود؟ X یارانه چه کسانی در سال 94 قطع می شود؟+پرسش و پاسخ X افرادی که یارانه آنها قطع می شود 

افرادی که یارانه نقدی آنها قطع می شود

 

یارانه ، یارانه نقدی

چندی قبل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که بر اساس ماده 4 آیین نامه اجرایی از ماده 7 قانون هدفمند سازی یارانه ها ، یارانه عده ای از افراد بیشتر از 18 سال قطع می شود.

تاریخ انتشار : 6 بهمن 1394

 

یارانه کسانی که کارت ملی هوشمند ندارند قطع می شود

چندی قبل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که بر اساس ماده 4 آیین نامه اجرایی از ماده 7 قانون هدفمند سازی یارانهها، تمامی هموطنان بیشتر از 18 سال سن که دارای شماره ملی بوده اما تاکنون کارت ملی خود را دریافت نکرده اند ، موظفند حداکثر تا تاریخ 15 بهمن سال جاری اقدامات لازم را برای دریافت کارت ملی انجام دهند . در صورت عدم تعیین تکلیف وضعیت کارت ملی مربوطه، پرداخت یارانه این افراد از بهمن سال جاری متوقف می‎شود. 

در همین راستا سازمان ثبت احوال در اطلاعیه ای اعلام کرد: فقط هموطنان دارای 18 سال تمام و بالاتر که تاکنون "هیچگونه" کارت شناسایی ملی دریافت نکرده اند ، مشمول اطلاعیه صادره در زمینه حذف یارانه ها هستند. 

گفتنی است حمید پارسایی، معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال در این باره گفت: افراد در صورت عدم تعیین تکلیف وضع کارت ملی مربوطه، پرداخت یارانه شان از بهمن متوقف می شود. 

وی ادامه داد: بر اساس ماده 4 آئین نامه اجرایی از ماده 7 قانون هدفمند سازی یارانه ها، افراد بالای 18 سال که تاکنون کارت ملی خود را دریافت نکرده اند، حداکثر تا 15 بهمن فرصت دارند تا برای دریافت کارت ملی خود اقدام کنند. 

همچنین احمد میدری، معاون وزیر کار در گفت و گویی تصریح کرد که اگر افراد بعد از مهلت تعیین شده هم به مراکز صدور کارت ملی مراجعه کنند؛ در صورت داشتن شرایط دریافت یارانه ، از ماه بعد از اقدام برای دریافت کارت ملی، یارانه شان را دریافت خواهند کرد. 

بنابراین گزارش از آنجایی که اولویت صدور کارت ملی هوشمند در حال حاضر با کسانی است که کارت ملی آنها مفقود شده و یا تا به امروز کارت ملی دریافت نکرده اند، افرادی که هیچگونه کارت شناسایی ملی ندارند، می توانند برای دریافت این کارت با پرداخت هزینه آن اقدام کنند. 

این درحالی است که پرداخت یارانه هم اکنون برای کسانی که کارت های ملی قدیمی را دارند، نیز پرداخت شده و برای دریافت یارانه نیازی به دریافت کارت ملی هوشمند نیست و با فراخوان های بعدی از سوی سازمان ثبت احوال، افراد می توانند در باره دریافت کارت ملی هوشمند اقدام کنند. به گفته پارسایی تا کنون 5 میلیون و 500 هزار نفر کارت هوشمند ملی دریافت کردند. 

معاون فناوری اطلاعات و آمار جمعیتی سازمان ثبت احوال در مورد نحوه ثبت نام و پیش ثبت نام کارت ملی هوشمند گفت: موضوع پیش ثبت نام از طریق اینترنت انجام می شود. برخی از افراد با اطلاع رسانی اشتباه تصور می کنند که در دفاتر پیشخوان پست انجام می شود. در حالی که از هر نقطه ای که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد، این ثبت نام انجام می شود. هموطنان می توانند از طریق مراجعه به سایت www.ncr.ir فرآیند پیش ثبت نام را انجام دهند. نوبت بگیرند و لیست دفاتر را انتخاب کنند و در واقع فرآیند اصلی از زمانی انجام می شود که به دفاتر مراجعه می کنند.

افرادی که یارانه نقدی آنها قطع می شود

 

 

 

 یارانه چه کسانی این ماه حذف می شود؟ - پارسینه

www.parsine.com/fa/news/237361/یارانه-چه-کسانی-این-ماه-حذف-می-شود

وی تصریح کرد: مشخص است که دولت باید یارانه نقدی افراد با درامد بالا را حذف ... این عین بی عدالتی است که یارانه عده ای قطع شود چون یارانه را به این دلیل بر ... پس اگر حق آنها ضایع شود خوب بلدند حقشان را از دیگران بگیرند که اوضاع بدتر خواهدشد.

10 میلیون نفری که از یارانه نقدی محروم می‌شوند، چه کسانی ...

www.ammariyon.ir › صفحه نخست › سیاسی

آیا این ۱۰ میلیون ایرانی که قرار است امسال یارانه‌ نقدی آنها قطع شود، همان کسانی ... نفر ایرانی از لیست دریافت یارانه نقدی حذف شوند، این سوال مهم مطرح می شود که این ۱۰ ...

15‌‌میلیون نفر از طبقه متوسط در معرض حذف یارانه نقدی

www.sharghdaily.ir/Modules/News/PrintVer.aspx?Src=Main&News...

‌ویژگی‌های افرادی که استحقاق دریافت یارانه دارند چیست و چگونه می‌شود آنها را شناسایی کرد؟ ... چه خانوارهایی به طور قطع یا نزدیک به یقین مستحق دریافت یارانه هستند.

یارانه چه کسانی این ماه حذف می شود؟ - شفاف

shafaf.ir/fa/news/323965/یارانه-چه-کسانی-این-ماه-حذف-می-شود

وی تصریح کرد: مشخص است که دولت باید یارانه نقدی افراد با درامد بالا را حذف ... وی تصریح کرد: بانک اطلاعاتی جامعی که نشان دهد تمام فعالیت های اقتصادی افراد در آن ثبت ... حذف یارانه افرادی که باصطلاح پردرامد هستند موجب می شود تا این افراد به تجسس ... اساسی این مبلغ یارانه ای که دریافت می کند را قطع کرده اند باتوجه به اینکه یک ...

یارانه چه کسانی حذف می شود؟ - تبیان

www.tebyan.net/newmobile.aspx/Comment/fa/news/newindex.aspx?...

ثبت‌نام از افراد برای دریافت یارانه نقدی در حالی از طریق سامانه آغاز شد که از همان ابتدا مخالفت برخی ... آیا یارانه‌نقدی قطع و یارانه غیرنقدی جایگزین آن خواهد شد؟

نتایج جستجو برای چه کسانی یارانه اشان قطع می شود - صفحه ...

khabarfarsi.com/search?...چه%20کسانی%20یارانه%20اشان%20قطع%20م...

ناچاریم اینکه آیا یارانه بنزین به مردم بدهیم و بر اثر آن مصرف بنزین بالا برود، قاچاق ... یارانه نقدی یک میلیون نفر قطع شده است و آنچنان که علی ربیعی وزیر کار ... وزیر کار:دو سوم افرادی که یارانه شان قطع می شود اعتراض نمی کنند/ فرایند حذف ادامه دارد.

امشب یارانه نقدی چه کسانی قطع می‌شود؟ - خبرگزاری مهر | اخبار ...

www.mehrnews.com/news/.../امشب-یارانه-نقدی-چه-کسانی-قطع-می-شود

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی اظهار داشت: افرادی که یارانه آنها حذف شده و به این موضوع اعتراض دارند می‌توانند از روز چهارشنبه به سامانه یارانه ۱۰ مراجعه کرده و پاسخ خود را دریافت ...

جزئیات جدیدی از حذف یارانه - خراسان

khorasannews.com/newssource/18018.../xml/8_18018_14_57175.XML

... ها روز گذشته از حذف یارانه نقدی خانوارهایی خبر داده بود که یارانه دریافتی آن ها بین ... افرادی که یارانه مرحله دوم آنها 5 تا 10درصد حقوق شان باشد، یارانه شان قطع می شود ...

یارانه چه کسانی در سال 94 قطع می شود؟+پرسش و پاسخ - وبفا

www.webfa.ir/یارانه-چه-کسانی-در-سال-94-قطع-می-شود/

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - پرسش: یارانه نقدی چه کسانی قطع می شود؟ پاسخ: تمام خانوارهایی که مجموع درآمد ماهیانه آنها بیش از دو میلیون و پانصد هزار تومان (2.5 میلیون تومان) باشد ...

افرادی که یارانه آنها قطع می شود - فرارو

fararu.com/fa/news/259735

۴ روز پیش - معاون وزیر کار درباره قطع یارانه نقدی برخی افراد گفت: به این شکل نیست که فرد اگر در بهمن ماه مراجعه نکند، کلا یارانه اش قطع می‌شود بلکه اگر بعد ...

یارانه نقدی چه کسانی ماه آینده قطع می شود؟ - شبکه خبر

www.irinn.ir/news/147637/یارانه-نقدی-چه-کسانی-ماه-آینده-قطع-می-شود؟

۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - معاون وزیر تعاون از قطع یارانه نقدی افراد بالای ۱۸ سال بدون کارت ملی تا ... را نداشت ما شرایطی را پیش بینی کرده‌ ایم که با اعلام کد ملی و استعلام آن ...

یارانه چه کسانی قطع می شود؟ - عکس و فیلم

aksofilm.rozblog.com/post/13/یارانه-چه-کسانی-قطع-می-شود.html

۲ روز پیش - ... بپردازند اما كسی كه ... آقا محمدی : افرادی که یارانه مرحله دوم آنها 5 تا 10درصد حقوق شان باشد، یارانه شان قطع می شود . ... وزیر کار:دو سوم افرادی که یارانه شان قطع می شود اعتراض نمی . ... یارانه نقدی افراد فاقد کارت ملی از بهمن قطع می‌شود.

یارانه چه کسانی تا آخر سال 94 قطع می شود؟ / بهمن و اسفند ماه ...

libarshad1388.blogsky.com/.../یارانه-چه-کسانی-تا-آخر-سال-94-قطع-می-...

۴ روز پیش - این افراد با یارانه نقدی خداحافظی کنند یارانه چه کسانی در سال 94 قطع می شود؟ ... نیست که فرد اگر در بهمن ماه مراجعه نکند، کلا یارانه اش قطع می‌شود بلکه اگر بعد از .... بهمن برای دریافت کارت ملی اقدام کنند و گرنه یارانه آنها قطع خواهد شد.

يارانه چه كساني قطع مي‌شود؟ - نشريه پرتوي سخن

partosokhan.ir/news.asp?number=3061

يارانه چه كساني قطع مي‌شود؟ ... جلسه عصر امروز مصوباتی را درباره چگونگی پرداخت یارانه نقدی در سال 93 داشت که براساس آن یارانه ثروتمندان در سال آینده قطع خواهد شد.

زمان واریز یارانه دی ۹۴ - تایبادخبر

taybadkhabar.ir/زمان-واریز-یارانه-دی-94/

واریز یارانه نقدی مربوط به آبان سال جاری به احتمال زیاد ساعت 24 روز شنبه 26 دی ماه ب| ... که بسیاری از افرادی که یارانه آنها قطع شده است به این موضوع معترض بوده اند که ...... نه شنیده ها حاکی از این است که عده ای بر این باورند که سه شنبه واریز می شود و ...

برچسب ها - یارانه نقدی - آفتاب

aftabnews.ir/fa/tag/1/یارانه%20نقدی

کند که یارانه این افراد قطع نشود یغمایی تاکید کرد... می تواند ... که یارانه نقدی آنها قطع خواهد شد به 6 میلیون. ... واریز می شود پنجاه و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط.

یارانه این افراد از بهمن ماه قطع می شود - صفحه نخست

asredena.com/fa/news/23363/یارانه-این-افراد-از-بهمن-ماه-قطع-می-شود

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یارانه نقدی افراد فاقد کارت ملی از بهمن قطع می‌شود ... اقدام کنند که در غیر این صورت پرداخت یارانه نقدی آنها قطع می‌شود که با این اقدام و حذف یارانه نقدی ...

یارانه این افراد از بهمن ماه قطع می شود - سلام دلفان

salamdelfan.ir › آخرین عناوین

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یارانه نقدی افراد فاقد کارت ملی از بهمن قطع می‌شود ... اقدام کنند که در غیر این صورت پرداخت یارانه نقدی آنها قطع می‌شود که با این اقدام و حذف یارانه نقدی ...

ایسنا - چهارشنبه،فرصت مجدد اعتراض‌به حذف یارانه

www.isna.ir/fa/news/.../چهارشنبه-فرصت-مجدد-اعتراض-به-حذف-یارانه

۲۶ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - وی درخصوص نحوه عودت یارانه‌ها نیز گفت: افرادی که یارانه مردادماه‌شان را دریافت ... اعتراض آنها یا یارانه‌شان عودت داده می‌شود یا به طور کلی قطع خواهد شد.

معترضین قطع یارانه از فردا به سامانه yaraneh۱۰.ir مراجعه کنند

www.kargaronline.ir/.../معترضین-قطع-یارانه-از-فردا-به-سامانه-yaraneh...

حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی در سال جاری در صورت اعتراض می توانند از فردا با ... کردن یارانه‌ها) اعتراض خود را اعلام کنند که حداکثرتا ۱۵ روز پاسخ آن اعلام خواهد شد. ... در مسیر اجرای طرح حذف یارانه غیرنیازمندان امکان بروز خطای نوع اول (شمول افرادی که .... قسط و بدهکاری یارانه ام قطع شده در مراجعه به سایت اعتراض اعلام می شود تغییری در ...

افرادی که کارت ملی ندارند یارانه آنها قطع میشود

morix.ir/search/?q=افرادی+که+کارت+ملی...یارانه+آنها+قطع+میشود

براساس اعلام مسئولان وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی تاکنون يارانه نقدی حدود سه میلیون نفر قطع شده و به زودی تعداد افرادي که يارانه نقدی آنها قطع خواهد شد به ۶ میلیون ...

افرادی که یارانه آنها قطع می شود | ساتین

saten.ir › آخرین اخبار

۳ روز پیش - معاون وزیر کار درباره قطع یارانه نقدی برخی افراد گفت: به این شکل نیست که فرد اگر در بهمن ماه مراجعه نکند، کلا یارانه اش قطع می‌شود بلکه اگر بعد ...

خدمت - یارانه این افراد از بهمن ماه قطع می‌شود

www.khedmat.ir/vdcdxf0s.yt09x6a22y.html

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - درآمدهای نفتی دولت آنچنان کاهش یافته که اکنون مجبور است بیش از آن هر ماه یارانه نقدی پرداخت کند و بارها و بارها اعضای کابینه دولت یازدهم از پرداخت ...

افرادی که یارانه آنها قطع می شود - خبري افق تازه

ofoghetaze.com/fa/news/12035/افرادی-که-یارانه-آنها-قطع-می-شود

۴ روز پیش - معاون وزیر کار درباره قطع یارانه نقدی برخی افراد گفت: به این شکل نیست که فرد اگر در بهمن ماه مراجعه نکند، کلا یارانه اش قطع می‌شود بلکه اگر بعد ...

اقتصاد آنلاین - در 6 ماه آینده، یارانه چند نفر قطع می‌شود؟

www.eghtesadonline.com/fa/.../در-6-ماه-آینده،-یارانه-چند-نفر-قطع-می‌شو...

۴ روز پیش - 3 میلیون نفری که قرار است با اضافه شدن احتمالی 2 میلیون نفر دیگر که فاقد ... ماه تعیین تکلیف نکنند، حذف خواهد شد که برآورد ما این است که تعداد آنها دو میلیون نفر باشد. ... از سوی دیگر دولت برای پرداخت یارانه نقدی به مردم نگرانی های نیز دارد. ... مورد نظر دولت مشخص نیست یارانه افراد به دلایل مختلف قطع می شود.

افرادی که یارانه آنها قطع می شود - سایت املاک یزد 1400

yazd1400.ir/افرادی-که-یارانه-آنها-قطع-می-شود/

معاون وزیر کار درباره قطع یارانه نقدی برخی افراد گفت: به این شکل نیست که فرد اگر در بهمن ماه مراجعه نکند، کلا یارانه اش قطع می‌شود بلکه اگر بعد از این مدت هم مراجعه ...

یارانه نقدی افرادی با درآمد بالای دومیلیون‌تومان در ماه قطع شود و ...

ebrat.ir/?part=mobile&inc=news&id=67570

... ماه قطع شود و در سال آینده فقط به افرادی یارانه نقدی داده شود که درآمد ماهانه آنها زیر این ... هرچند از وجود سازمان‌ها و نهادهایی نام برده می‌شود که می‌تواند اطلاعات درآمدی افراد را در ...

یارانه این افراد از بهمن ماه قطع می شود - پایگاه خبری عصر هشتم

www.asr8.ir/news/5793/یارانه-این-افراد-از-بهمن-ماه-قطع-می-شود.html

۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یارانه نقدی افراد فاقد کارت ملی از بهمن قطع می‌شود ... اقدام کنند که در غیر این صورت پرداخت یارانه نقدی آنها قطع می‌شود که با این اقدام و حذف یارانه نقدی ...

معیارهای حذف یارانه را اعلام کنید - روزنامه وطن امروز

www.vatanemrooz.ir/Newspaper/MobileBlock?NewspaperBlockID...

یارانه نقدی یکی از مقوله‌های اقتصادی است که ارتباط بسیار نزدیکی با اقتصاد خانوار ... خواهد داشت، چرا که مردم – حتی آنهایی که یارانه‌شان قطع نشده – این احساس را خواهند داشت ... مسؤولی می‌گوید قبل از حذف افراد به آنها اطلاع‌رسانی می‌شود اما دیگری می‌گوید ...

افرادی که یارانه آنها قطع می‌شود | خبروان

khabarone.ir/news/492455

۴ روز پیش - معاون وزیر کار درباره قطع یارانه نقدی برخی افراد گفت: به این شکل نیست که فرد اگر در بهمن ماه مراجعه نکند، کلا یارانه اش قطع می‌شود بلکه اگر بعد ...


یارانه نقدی امشب به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود

www.nasimonline.ir/.../یارانه-نقدی-امشب-به-حساب-سرپرستان-خانوار-وار...

۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مبلغ یارانه دریافتی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه های ... تعداد افرادی که یارانه نقدی آنها قطع خواهد شد به 6 میلیون نفر افزایش می یابد.

سایت خبری و تحلیلی رشد - افرادی که یارانه آنها قطع می شود

www.roshdnews.ir/index.php?view&sid=40343

۴ روز پیش - معاون وزیر کار درباره قطع یارانه نقدی برخی افراد گفت: به این شکل نیست که فرد اگر در بهمن ماه مراجعه نکند، کلا یارانه اش قطع می‌شود بلکه اگر بعد ...

یارانه چه کسانی قطع خواهد شد

new.fastcamp.ir/news/20039

۶ روز پیش - اینطوری که بوش می یاد رفته رفته یارانه همه اقشار جامعه قطع خواهد شد. ... آیا این ۱۰ میلیون ایرانی که قرار است امسال یارانه‌ نقدی آنها قطع شود، همان کسانی ...

یارانه چه کسانی قطع خواهد شد | برترین های نت

j70.bestarinha.ir/page-10189.html

۶ روز پیش - آیا این ۱۰ میلیون ایرانی که قرار است امسال یارانه‌ نقدی آنها قطع شود، همان ... او معتقد بود نه‌تنها به آسانی می‌شود افرادی که استحقاق دریافت یارانه را ...

دلیل قطع یارانه نقدی برخی افراد در تيرماه

shomanews.com/newsdetail/.../دلیل-قطع-یارانه-نقدی-برخی-افراد-در-تي...

۲۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چرا یارانه ما قطع شد؟ این سئوالی است که در ماههای اخیر به کرات شنیده می شود.برخی ها که دستی در شبکه های اجتماعی دارند با شدت و حرارت بسیار آن را ...

یارانه چه کسانی قطع می شود؟ | عمارنامه

www.ammarname.ir/node/31379

۷ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - پیشنهاد حذف یارانه افراد با درآمد سالانه ۲۰میلیون/ جریمه ۳برابری ... نقدی در سال 93 داشت که براساس آن یارانه ثروتمندان در سال آینده قطع خواهد شد.

مهر و ماه - یارانه 10میلیون نفر قطع می‌شود؟!

www.mah8689.blogfa.com/post-53.aspx

بر اساس برآورد های دولت کسی که یارانه نقدی، بین پنج تا 10 درصد درآمد ماهیانه وی را ... به سایر افرادی که یارانه نقدی دریافت می کنند، پرداخت می شود و یارانه نقدی آنها ...

بهار نیوز - دلیل قطع یارانه نقدی برخی افراد

baharnews.ir/news/84762/

۲۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چرا یارانه ما قطع شد؟ این سئوالی است که در ماههای اخیر به کرات شنیده می شود.برخی ها که دستی در شبکه های اجتماعی دارند با شدت و حرارت بسیار آن را ...

یارانه نقدی دی ماه فردا شب واریز می‌شود

www.fardanews.com/fa/news/.../یارانه-نقدی-دی-ماه-فردا-شب-واریز-می‌شو...

۲۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - براساس اعلام مسئولان وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی تاکنون یارانه نقدی حدود سه میلیون نفر قطع شده و به زودی تعداد افرادی که یارانه نقدی آنها قطع ...

یارانه نقدی چه کسانی حذف می شود؟

www.ireconomy.ir/fa/page/.../+یارانه+نقدی+چه+کسانی+حذف+می+شود+.ht...

بر اساس جدیدترین مصوبات کمیسیون تلفیق احتمال حذف یارانه نقدی برخی دهک‌ها یا ... در کمیسیون تلفیق مورد تجدید نظر قرار می گیرد و تغییراتی در آن اعمال خواهد شد. ... که بسار ثروتمند هستند باید قطع شود چون بعضی از فقیر ها با یارانه زندگی می ...

چگونه به حذف یارانه اعتراض کنیم؟ - سرزمین تیک تاک

wiki.tiktak.info/667/2015/05/.../سامانه-اعتراض-به-حذف-یارانه-پر-درآمد-ها/

۲ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اطلاعیه وزارت کار درباره یارانه هایی که قطع شد/راه اعتراض به حذف یارانه … از ایجاد .... سامانه اعتراض به حذف یارانه نقدی راه ‌اندازی می شود – صبحانه … .... به گزارش نامه نیوز، در این اطلاعیه درخصوص افرادی که یارانه آنها حذف شده، آمده …

یارانه نقدی امشب واریز می شود - ایران

www.ion.ir/News/56290.html

۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - براساس اعلام مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تاکنون یارانه نقدی حدود سه میلیون نفر قطع شده و بزودی تعداد افرادی که یارانه نقدی آنها قطع ...

ویرایش ثبت نام یارانه ها - کافه نتیار

cafenetyar.com/deteails.aspx?k=1179

ایزدی همچنین در مورد میزان انصراف دهندگان از یارانه نقدی با اعلام اینکه آمار دقیقی از ... مسایل مربوط به یارانه زوج های جوان در حالی مطرح می شود که در فروردین ماه سال جاری ... برخی از آنها عنوان می کنند که با وجوداینکه چندین بار برای ثبت نام و اعلام نیاز ... افرادی که کد پیگیری دریافت نکرده اند می توانند تا زمان دریافت این کد صبر کنند.

این ماه یارانه چه کسانی قطع ‌می‌شود؟ - خبرگزاری دانشجو

www.snn.ir/detail/News/425484/229

۲۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پیش بینی می شود دولت در ادامه برنامه حذف یارانه نقدی ثروتمندان، این ماه هم ... است که دولت تاکنون پاسخی به این معترضین برای قطع یارانه نقدی آنها ...

یارانه نقدی دی ماه امشب وازیر می‌شود - پایش

payeshonline.com/news/27733/یارانه--نقدی-دی-ماه-امشب-وازیر-می‌شود

۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - براساس اعلام مسئولان وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی تاکنون یارانه نقدی حدود سه میلیون نفر قطع شده و به زودی تعداد افرادی که یارانه نقدی آنها قطع ...

یارانه نقدی دی ماه امشب وازیر می‌شود

www.entekhab.ir/fa/news/247841

۲۶ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - براساس اعلام مسئولان وزارت کار، تعاون و امور اجتماعی تاکنون یارانه نقدی حدود سه میلیون نفر قطع شده و به زودی تعداد افرادی که یارانه نقدی آنها قطع ...

پاسخ به تمامی پرسشهای مربوط به یارانه ها | استخدام

www.estekhtam.com/پاسخ-به-تمامی-پرسشهای-مربوط-به-یارانه-ه/

بازبینی توسط Admin

۲۰ آبان ۱۳۸۹ ه‍.ش. - افرادي كه كد ملي آنها توسط سامانه شناسايي نشده‌ باشدو يا با پيغام” کدملی ... سایر افراد در مراحل بعد که به زودی اعلام می شود می توانند حساب خود را اعلام کنند. ... واریز یارانه نقدی پس از تکمیل اعلام حساب سرپرست خانوار در تمام استان ها و ...

کسانی که یارانه شان قطع می شود :: پلیس+10

https://police10.blog.ir/.../کسانی%20که%20یارانه%20شان%20قطع%20م...

۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «کسانی که یارانه شان قطع می شود» ثبت شده است ... سال 94 امکان ثبت‌نام کسانی که موفق به ثبت‌نام در طرح یارانه نقدی نشده‌اند را در ... را نیز تصویب کردند که براساس آن مقرر شد جابه‌جایی تا 10 درصد در موارد فوق مجاز باشد.

پرداخت یارانه نقدی قطع می‌شود - صراط

www.seratnews.ir/fa/news/258374/پرداخت-یارانه-نقدی-قطع-می‌شود

۲۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - پرداخت یارانه نقدی به تمام افراد یارانه یادگاری بود از سوی دولت نهم و دهم به ... یارانه، مطالبه ملت تلقی نمی شود که مجلس بخواهد به عنوان خواسته مردم آن را ...

یارانه نقدی از سال 95 قطع می شود - بیست ستون

www.bistsotoon.com/.../%25DB%258C%25D8%25A7%25D8%25B1%2...

۱ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - طرح دو فوریتی مجلس برای حذف یارانه نقدی. ... مجلس توزیع شد که بر طبق آن پرداخت یارانه نقدی از سال 1395 قطع خواهد شد. ... از سه ماه به 15 هزارتومان می رسد و در نهایت از سال 1395 یارانه تمام مردم به جز افراد ... برجام به زودی اجرا می شود · > ...

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات