close
متخصص ارتودنسی

زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر

زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر
دوشنبه 28 اسفند 1396

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر

 • 121
زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر

X زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر X قدرتمندترین زن ایرانی در حوزه اقتصاد X تصاویر برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانیگزارش تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر22 دقیقه قبل نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر6 ساعت قبل نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر تصاویر بیشتر برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر ... www.persianv.com/maharatha/324071.php ۲ ساعت پیش - اولین زن ایرانی که پس از انقلاب گواهی نامه رانندگی پایه یک گرفته است. ... سلفی با دکتر ظریف در قلب ایتالیا + تصاویر ... فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر فراز و نشیب شخصی و کاری اش می گوید ... زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر javuni.ir/news/26701 ۴ دقیقه پیش - قدرتمندترین زن ایرانی کسی است که اولین شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را تاسیس کرده و اولین دارنده گواهینامه پای یک می باشد.صحبت از ... زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی تصاویر - ... newsfile.ir/.../زندگی+شخصی+فاطمه+مقیمی+قدرتمندترین+زن+ایرانی++... قدرتمندترین زن ایرانی کسی است که اولین شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را تاسیس کرده و اولین دارنده گواهینامه پای یک می باشد.صحبت از سیده فاطمه مقیمی ... زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر ... feedgah.com/lastnews/.../زندگی-شخصی-فاطمه-مقیمی-قدرتمندترین-زن-... ۱ روز پیش - زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر قدرتمندترین زن ایرانی کسی است که اولین شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را ... فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر ... feedgah.com/lastnews/.../فاطمه-مقیمی-یکی-از-قدرتمندترین-زنان-ایرا/ ۲ ساعت پیش - فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر فراز و نشیب شخصی و کاری اش می گوید اولین زن ایرانی که مجوز شرکت حمل و نقل بین المللی دریافت کرده ... عاقبت عربده کشی اراذل و اوباش مازندران در اینترنت + تصاویر ... فاطمه مقیمی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/wiki/فاطمه_مقیمی سیده فاطمه مقیمی (زادهٔ شهریور ۱۳۳۷ تهران) کارآفرین ایرانی‌ست. ... گفتگویی، با اعتراض به این عنوان، گفت پولدارترین زن ایران نیست و یک زندگی کاملاً معمولی دارد. خانم سیده فاطمه مقیمی - انجمن زنان مدير كارآفرين www.ea.wenet.ir/fa/how/92-خانم-سیده-فاطمه-مقیمی سرکار خانم سيده فاطمه مقيمی: .... در رسانه هاي ايرانـــي و خارجــي تصوير زن ايراني و تخصص ها و مسئوليت پذيري هايش نيز را به اذهان عمومي معرفي شايسته نمايم . 

زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر

 

قدرتمندترین زن ، قدرتمندترین زن ایرانی

قدرتمندترین زن ایرانی کسی است که اولین شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را تاسیس کرده و اولین دارنده گواهینامه پای یک می باشد.صحبت از سیده فاطمه مقیمی است.در ادامه مصاحبه جالب وی را می خوانید.

قدرتمندترین زن ایرانی در حوزه اقتصاد

اولین زن ایرانی که مجوز شرکت حمل و نقل بین المللی دریافت کرده است. اولین زن ایرانی که پس از انقلاب گواهی نامه رانندگی پایه یک گرفته است. عضو هیئت رییسه اتاق بازرگانی تهران. رئیس هیئت مدیره کانون زنان بازرگان ایران. مدیر نمونه به انتخاب سازمان پایانه های کل کشور. پیش کسوت نمونه به انتخاب وزارت راه و ترابری. استاد دانشگاه. کارآفرین برتر جهان اسلام به انتخاب بانک توسعه اسلامی. عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی. 

همان قدر که سایت ها و نشریات گوناگون از عکس و مصاحبه و خبر درباره سیده فاطمه مقیمی پر هستند، اتاقش را هم لوح های تقدیر و مدارک مختلف پر کرده اند. تقدیرنامه ها به ترتیب جلوی پنجره بزرگ اتاقش، در طبقه هفتم اتاق بازرگانی، چیده شده اند. هوای تهران، بعد از یک روز بارش برف زمستانی، تمیز است و دورنمای شهر از پشت لوح ها پیداست. همان طور که مقیمی به تلفن های پشت سر هم خود پاسخ می دهد، لوح ها را از نظر می گذرانم. لحنش صریح و آمرانه است. گاهی با کارمندانش شوخی مختصری می کند اما زود جدی می شود. 

چند بار تاکید کرده که حوصله سوال های تکراری ندارد، و طوری برخورد می کند که انگار هیچ سوال تازه ای هم نمی شود از او کرد. می پرسم: «چرا ترکیب زن و کامیون این قدر برای رسانه ها جذاب است؟» یک لحظه سرش را بالا می آورد: «می خواهی مصاحبه ات را این طوری شروع کنی؟» لبخند می زنم و می گویم: «بله». مکثی می کند و مصاحبه با یکی از قدرتمندترین زنان ایران شروع می شود.

قدرتمندترین زن ایرانی ، قدرتمندترین زن در ایران


با همان تعجبی که هنوز در صورتش مانده می گوید: «شاید چون کارهای سنگین برای خانم ها در همه جای دنیا سخت بوده و اینجا هم مثل جاهای دیگر است. اما غریب بودن قضیه به این دلیل است که، به صورت سنتی، رانندگی کامیون و ماشین سنگین برای زنان بعید و دور از ذهن به نظر می رسد.» بعد از او، زنان دیگری هم گواهی نامه پایه یک گرفته اند اما هیچ یک از آنها در شرکت مقیمی، که یکی از بزرگ ترین شرکت های حمل و نقل بین المللی است، کار نمی کنند. 

وقتی برای مصاحبه تماس گرفتم مقیمی تاکید کرد که راننده کامیون نیست. برای او، یاد گرفتن رانندگی بیشتر راهگشاه کار بوده است: «کار عجیب تر من این بود که اولین زنی بودم که توانستم مجوز تاسیس و مدیرعاملی یک شرکت حمل و نقل را بگیرم. دو سال طول کشید که این مجوز را به من بدهند. 35 سال پیش پذیرفتن و باور کردن این موضوع که اصلا زن می تواند این کار را بکند خودش مسئله بود.» 

سال 1358، مقیمی بیست و یک ساله پس از تحصیل در رشته راه و ساختمان به ایران بازگشت و امیدوار بود که بتواند در رشته خودش کار کند. اما اوضاع بازار کار او را به سمت مترجمی در یک شرکت کشاند. تازه بعد از شروع کار فهمید که آنجا شرکت حمل و نقل است. کارش در آن شرکت زیاد طول نکشید اما همان مدت کوتاه کافی بود که به این کار علاقه مند شود. در سال 1363 شرکت خودش را ثبت کرد و از یک اتاق در دفتر کار شوهرش شروع کرد. راننده هایی که او را می شناختند به این دفتر کوچک سرازیر شدند. شرکت او امروز یکی از بزرگ ترین شرکت های حوزه حمل و نقل است. 

حرفه حمل و نقل و رانندگی ماشین های سنگین نه تنها شغلی مردانه محسوب می شود بلکه خانوادگی هم هست. پدر و مادر مقیمی، که هر دو معلم هستند، از تصمیم او برای انتخاب این حرفه جا خوردند: «وقتی دیدند می خواهم وارد چنین حوزه ای شوم کمی تامل کردند. با دید فرهنگی آنها، حضور یک دختر در کار آزاد، آن هم چنین نوع کار آزادی، عجیب و غریب بود.» برای زن جوانی که تصمیم گرفته بود خلاف همه دستورالعمل ها و انتظارات عمل کند کسی فرش قرمز نینداخته بود: «هر بار که به من می گفتند نمی شود، مصمم تر می شدم، باید می شد.» 

آنچه دیگران کار سخت و خشن می دانند برای مقیمی «دوست داشتنی» است: «وقتی آدم کاری را دوست دارد همه مشکلات مربوط به آن برایش آسان می شود. برخلاف اینکه همه فکر می کنند راننده ها ممکن است آدم های خشن یا دور از نزاکتی باشند، به نظر من، برخوردشان با خانم ها خیلی مثبت تر است. مسئله مهم این است که خانم ها صبر و حوصله زیادی دارند و روش های برخوردشان متفاوت است. وقتی راننده ام سفر می رفت و یکی دو ماه از خانواده اش دور بود من به راحتی می توانستم با خانواده او ارتباط داشته باشم. اگر مرد بودم، همسر راننده نمی توانست با من حرف بزند یا کمبودهایی را که در غیاب شوهرش در زندگی اش داشت به من بگوید. پس زن بودن من نکات مثبت مضاعفی هم داشت.» 

علاوه بر مدریت شرکت، مقیمی 13 سال ریاست بخش رسیدگی به شکایات و حل اختلاف انجمن شرکت های حمل و نقل بین المللی را نیز به عهده داشته است. در کشوری که زنان بر مسند قضا نمی نشینند مقیمی در یکی از پرتنش ترین محیط ها مشغول به قضاوت بوده: «یک بار بسته ای به دستم رسید و با ترس و لرز بازش کردم. یک شمشیر صنایع دستی بود که شبیه ذوالفقار حضرت علی (ع) ساخته شده بود. در بسته نوشته بودند: هیچ کس با عدل تو نمی توانست به پرونده من رسیدگی کند. به همین دلیل این شمشیر را که نشان عدل علی است به تو تقدیم می کنم.»

قدرتمندترین زن ایرانی و کارآفرین برتر ، قدرتمندترین زن در ایران ، قدرتمندترین زن ایران در حمل و نقل


«باور داشتن به اینکه دارو بدون وابستگی یا نظر و الفتی به یک فرد خاص می تواند وارد موضوعی شود خیلی مهم است. من اصلا نگاهم این نبود که با زنان نرمش داشته باشم. هر دو طرف می توانستند ادعایشان را با مدارک و اسناد ثابت کنند و کسی برنده بود که ادله کافی برای ادعایش داشت.» به نظر مقیمی، گرچه زن ها در دادگستری قاضی نیستند اما بسیاری از آنها در دعواهای خانوادگی نقش داور را ایفا می کنند. 

مقیمی انگار نه از دعوا و تنش می ترسد و نه از خشونت حاکم بر این فضاها. بارها به خاطر راننده هایش دادگاه رفته و درگیر مشکلات آنها شده است: «وقتی راننده در یک مسیر کار می کند تمام اتفاق هایی که برایش می افتد به عهده مدیرعامل است. راننده اگر قاچاق ببرد، تخلف کند، بار کم بیاید، بار دیر برسد یا آسیب ببیند، همه به عهده مدیرعامل است. خیلی وقت ها تا مرحله ای رفته ام که گفته اند ساعت و انگشترت را بگذار و برو داخل بازداشتگاه. اما همیشه لحظه آخر ضامنی پیدا شده. چون همه این اتفاقات در شهرستان می افتاد سند تهران مرا قبول نمی کردند.» 

بدون اینکه خطوط چهره اش تغییر کند، ادامه می دهد: «از این اتفاق ها زیاد افتاده است؛ راننده ام پشت فرمان سکته کرده، ماشین توی دره افتاده، خود راننده داغان شده و بار از بین رفته است. از آن طرف، خانواده اش نگران بوده اند و نمی شده به آنها خبر داد، و در چنین شرایطی من رسیده ام بالای سر راننده. موردی بود که تانکر منفجر شده و راننده سوخته بود. راننده ای داشتم که در مسیر روسیه به علت سردی هوا بخاری پریموس را داخل اتاق کامیون روشن کرده و دچار گازگرفتگی شده بود. راننده ای داشتم که در چچن سرش را بریده بودند...» 

سختی رسیدگی به چنین موارد دلخراشی به کنار، یک لحظه تصور می کنم که در جاده ای دورافتاده زنی از ماشین پیاده شود و در برابر مردم محلی و پلیس و تیم امداد، خودش را مدیرعامل شرکت حمل و نقل معرفی کند. از برخوردهای مردم با او در چنین شرایطی می پرسم: «خارج از ایران راحت تر می پذیرفتند. داخل ایران هم اصلا مهم نبود که آنها بپذیرند، مهم این بود که من به کارم باور داشتم و می توانستم خودم را به آنها بقبولانم. اگر در کارت اعتماد به نفس داشته باشی و جلو بروی، می بینی که جامعه اطرافت هم قبولت می کند. البته نه اینکه مدام خطا کنی و با خفت جلو بروی. آدم باید آن قدر خودش را قوی کند که وقتی وارد ماجرایی می شود بتواند کار مثبتی ارائه بدهد...» 

هنوز جمله اش تمام نشده که سراغ تلفن می رود. دو بار منشی اش نامه هایی برای امضا آورده و چند بار هم زنگ تلفنش مصاحبه را قطع کرده است. روی میزش نامه هایی منظم چیده شده اند و منتظر تصمیم گیری اند. جلویش دفتر کوچکی که کارهای روزانه اش را در آن می نویسد نیمه باز مانده است. در تمام ده دقیقه ای که در اتاقش بوده ام هم زمان درگیر چند کار بوده و هرازچندگاهی هم پرسیده که از سوال هایم چقدر باقی مانده است. گوشی تلفن را که می گذارد، می گویم: «در این سال ها هیچ وقت خسته شده اید؟» با بی تفاوتی می گوید: «نه، چرا باید خسته بشوم؟...» تماس تلفنی دیگری حرفش را قطع می کند. 

کنجکاو می شوم که بدانم روز کاری اش کِی شروع می شود: «روز کاری برای من معنی ندارد. من 24 ساعت کاری را می توانم توصیف کنم. امروز یک ربع به سه صبح از خواب بیدار شدم، چون خیلی کار داشتم. اول که بیدار می شوم از کار خانه شروع می کنم. اگر شب وقت گذاشته و غذا پخته باشم که هیچ، وگرنه صبح زود آشپزی می کنم.» می پرسم که خودش غذا می پزد: «طبیعتا. من مادرم.، همسرم، و بعد بیرون کار می کنم. وقتی از خانه بیرون می آیم هم دفاتر کاری مختلفی دارم. شرکت من اینجا نیست. کار در اتاق بازرگانی مسئولیت اجتماعی ام است. 

من عضو هیئت نمایندگان و عضو هیئت رئیسه هستم. بنابراین مجبورم بخش زیادی از وقتم را اینجا بگذرانم. علاوه بر این، کمیسیون ها هم هست. صبح یک گروه فنلاندی آمده بودند که با آنها قرار داشتم. کار اداری روزانه هست. امروز ساعت سه همایش فساد اداری است که همه هماهنگی ها و مدیریتش را خودم انجام داده ام. هیچ روز من مثل روز قبل نیست. پنج شنبه ها هم در دانشگاه آزاد کارآفرینی و مقررات تجاری و صادرات و واردات تدریس می کنم.» دفتر یادداشتش را که ریز کارهای روزانه اش در آن نوشته شده، جلویم باز می کند و ورق می زند: «معمولا شب ها یک و دو می خوابم و پنج صبح بیدار می شوم.» 

با این همه مشغله چطور از عهده مادری برآمده است؟ می گوید: «خُوب زندگی روال خودش را دارد. اگر این طور باشد، آدم نه بایدازدواج کند، نه بچه دار شود، نه تحصیل کند. من رشته ام مهندسی عمران بود ولی در چند سال اخیر کارشناسی مدیریت بازرگانی خواندم. دو تا کارشناسی ارشد گرفتم؛ یک ام بی ای و یک بازرگانی. برای دکترا دی بی ام گرفتم. همین طور دارم ادامه می دهم و هیچ کدام مانعی برای زندگی عادی ام نیست.»

 قدرتمندترین زن ایرانی و کارآفرین برتر ، قدرتمندترین زن ایران در حمل و نقل ، فاطمه مقیمی


وقتی از مشکلات مادران جوان می گویم، بلافاصله جواب می دهد: «برنامه ریزی، عزیزم! اگر در کارتان برنامه ریزی داشته باشید، قطعا می توانید همه کار بکنید. من اعتقاد ندارم که باید روی یک کار تمرکز کنم و آن را تا آخر پیش ببرم و بعد بروم مرحله بعدی. مگر شما وقتی نفس می کشید، غذا نمی خورید، وقتی غذا می خورید، چشمتان کار نمی کند؟ من عادت کرده ام چند کاره باشم. همین الان که با شما حرف می زدم، چیزی می نوشتم، موبایلم را جواب می دادم و به کارهایم می رسیدم. هیچ وقت نمی نشینم جلویتان و نیم ساعت فقط با شما حرف بزنم. وقتی کارهایم را با هم انجام می دهم شاید بتوانم سه برابر فرد عادی کار کنم. خیلی از این چیزها با تمرین به وجود می آید.» 

از دوران بارداری اش در میان این همه مشغله می پرسم: «من از پشت میز کارم رفتم بیمارستان. بچه ام 13 روزه بود که آوردمش دفتر. کنار میزم یک تخت چرخ دار داشتم. تا موقعی که می توانستم نگهش دارم کنار خودم بود. وقتی راه افتاد برایش پرستار گرفتم تا وقتی که حرف زد و بعد بردمش مهد کودک.» 

وقتی از رابطه اش با زنان دیگر می پرسم بلافاصله به کانون زنان بازرگان اشاره می کند. توضیح می دهم که منظورم روابط شخصی اش است: «من خیلی رفت و آمدهای دوره ای ندارم. بخش زیادی از زمانم صرف کار می شود و بسیاری از دوستانم هم دوستان کاری اند؛ پس خیلی با هم تشابه داریم. در فامیل دیگر خانم مقیمی نیستم... چرا، شاید هم هستم.» درباره رابطه با همسرش می پرسم: «فکر می کنید رابطه خوبی نداریم؟» می خواهم توضیح دهم که منظورم همراهی همسرش با اوست، اما حرف نیمه تمام می ماند: «این رابطه آن قدر خوب هست که می توانم به راحتی بیرون کار کنم و برای کارهایم زمان بندی کنم. همسرم با من همسو و همراه است تا بتوانم مسئولیت های اجتماعی ام را انجام دهم. 

به دیر رفتن و زود آمدنم ایرادی نمی گیرد. در هفته گذشته دو شب ساعت سه و خُرده ای به خانه رفتم، آن هم برای اینکه رفته بودم سراغ کارتن خواب ها. باران هم می آمد.» درباره کارهای خیریه ای که انجام می دهد، می پرسم: «این کار را دوست دارم. همه چیز که اقتصادی نیست. اگر کانالم در تلگرام را دنبال کنید، آنجا مرتب پیغام و عکس می گذارم.» 

علاوه بر همه اینها، در سیاست هم فعال است. در آستانه انتخابات مجلس، بحث هایی در مورد سهمیه زنان مطرح شده است. نظرش را در این باره می پرسم: «من 30 درصد سهمیه زنان را در مجلس حداقلی می دانم، نه حداکثری. درصد حداکثری به قابلیت های خانم ها بستگی دارد. اعتقاد دارم اگر قانونی درباره زنان در حال تصویب است، اگر خود زنان که ذی نفع هستند در مجلس حضور نداشته باشند، قانون خوب نوشته نمی شود. بنابراین نیاز است که زنان حضور داشته باشند، اظهارنظر کنند و تاثیرگذار باشند.» 

می گوید در دوره های قبلی مجلس حقوق زنان درست در نظر گرفته نشده و خیلی از قوانینی که برای زنان نوشته شده درست و حمایتی نبوده، مثل کاهش ساعات کاری و افزایش مرخص زایمان: «این قوانین باعث حذف شدن زنان از حوزه کار و فعالیت اجتماعی شده است. کارفرمایی که می داند در طول دوران کاری باید به کارمندان زن دو تا سه دفعه مرخصی زایمان شش ماهه بدهد به طور طبیعی رغبتی به استخدام زنان ندارد. این یعنی خارج کردن نیروهای زن از بازار کار.» 

از او می پرسم که در صورت راه یافتن زنان تاثیرگذار بخش های اقتصادی به مجلس چقدر می توان به حمایتشان از حقوق زنان امید بست. پاسخ می دهد: «نمی شود جنسیت را نادیده بگیرید. هرچقدر هم بخواهیم فراجنسیتی حرف بزنیم، به دلیل بی مهری ای که به نقش آفرینی اقتصادی زنان در جامعه شده، قطعا این گروه مسئله زنان را مطرح می کنند. وقتی 60 درصد دانشجویان ما دختر هستند، یعنی 60 درصد مدیران آینده جامعه باید زن باشند. قرار نیست این دخترها تحصیلات دانشگاهی کنند، بعد همه بروند خانه نشین بشوند و فقط همسرداری و بچه داری کنند. قاعدتا وارد بازار کسب و کار می شوند و باید قدرت حرف زدن و مشارکت داشته باشند. 

بنابراین، اگر قوانین به نفع زنان نیست، نباید به ضررشان هم باشد. اگر زنانی مثل من وارد مجلس شوند باید بستر را برای رشد صددرصدی جامعه آماده کنند، نه رشد پنجاه درصدی که شامل مردان است. به هر صورت، من هم نگاه زنانه دارم و هم نگاه کسی را که 35 سال کار اقتصادی کرده است. به نظر من، مجلس نیاز دارد افرادی که درگیر کار اقتصادی هستند در مشاوره برای تصمیم گیری و تصویب قانون حضور داشته باشند. کسی که خودش اصطلاحا دست به آچار نباشد و جنبه های فنی و حرفه ای تولید و صنایع را نداند چطور ممکن است در جزییات قوانین اظهارنظر کند؟» 

با آنکه مقیمی یکی از بانفوذترین فعالان اقتصادی زن در ایران است و 35 سال سابقه فعالیت اقتصادی دارد، اما در همایشی که به تازگی برای پیشکسوتان اتاق بازرگانی برگزار شد نام او از قلم افتاد. در اتاقی که مردان تمام صندلی هایش را اشغال کرده بودند اعتراض مقیمی با یک شوخی قدیمی پاسخ داده شد: «خانم که سنشان به پیش کسوتی نمی رسد». این ماجرا را قبلا همکاران مقیمی برایم تعریف کرده بودند. پیش از آنکه درباره دلخوری اش بپرسم، تلفن اتاقش دوباره زنگ می خورد. منشی اش وارد می شود و مصاحبه با یکی از قدرتمندترین زنان ایران، با بدرقه ای کوتاه و یک مشت پسته ای که در جیبم می ریزد، به پایان می رسد!

زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر  
 

 X زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر X قدرتمندترین زن ایرانی در حوزه اقتصاد X تصاویر برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانیگزارش تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر22 دقیقه قبل نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر6 ساعت قبل نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر نتیجه تصویری برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر تصاویر بیشتر برای زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر ... www.persianv.com/maharatha/324071.php ۲ ساعت پیش - اولین زن ایرانی که پس از انقلاب گواهی نامه رانندگی پایه یک گرفته است. ... سلفی با دکتر ظریف در قلب ایتالیا + تصاویر ... فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر فراز و نشیب شخصی و کاری اش می گوید ... زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر javuni.ir/news/26701 ۴ دقیقه پیش - قدرتمندترین زن ایرانی کسی است که اولین شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را تاسیس کرده و اولین دارنده گواهینامه پای یک می باشد.صحبت از ... زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی تصاویر - ... newsfile.ir/.../زندگی+شخصی+فاطمه+مقیمی+قدرتمندترین+زن+ایرانی++... قدرتمندترین زن ایرانی کسی است که اولین شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را تاسیس کرده و اولین دارنده گواهینامه پای یک می باشد.صحبت از سیده فاطمه مقیمی ... زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر ... feedgah.com/lastnews/.../زندگی-شخصی-فاطمه-مقیمی-قدرتمندترین-زن-... ۱ روز پیش - زندگی شخصی فاطمه مقیمی قدرتمندترین زن ایرانی + تصاویر قدرتمندترین زن ایرانی کسی است که اولین شرکت بین المللی حمل و نقل در ایران را ... فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر ... feedgah.com/lastnews/.../فاطمه-مقیمی-یکی-از-قدرتمندترین-زنان-ایرا/ ۲ ساعت پیش - فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر فراز و نشیب شخصی و کاری اش می گوید اولین زن ایرانی که مجوز شرکت حمل و نقل بین المللی دریافت کرده ... عاقبت عربده کشی اراذل و اوباش مازندران در اینترنت + تصاویر ... فاطمه مقیمی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد https://fa.wikipedia.org/wiki/فاطمه_مقیمی سیده فاطمه مقیمی (زادهٔ شهریور ۱۳۳۷ تهران) کارآفرین ایرانی‌ست. ... گفتگویی، با اعتراض به این عنوان، گفت پولدارترین زن ایران نیست و یک زندگی کاملاً معمولی دارد. خانم سیده فاطمه مقیمی - انجمن زنان مدير كارآفرين www.ea.wenet.ir/fa/how/92-خانم-سیده-فاطمه-مقیمی سرکار خانم سيده فاطمه مقيمی: .... در رسانه هاي ايرانـــي و خارجــي تصوير زن ايراني و تخصص ها و مسئوليت پذيري هايش نيز را به اذهان عمومي معرفي شايسته نمايم . X فاطمه دانشور و فاطمه مقیمی، رقیبان سرسخت عرصه تجارت - ... www.momtaznews.com/فاطمه-دانشور-و-فاطمه-مقیمی،-رقیبان-سرس/ انتظاراتی که با توجه به وضعیت شغلی زنان در ایران، شاید انتظارات بجایی است. ... مسائل زنان را جزو برنامه های اصلی خود اعلام کرد و با اشاره به اهداف شخصی اش در زندگی برای کمک به زنان ... اما همه می دانند که با چه دقتی تصویر رسانه ای خود را چک می کند. بیوگرافی و مصاحبه از فاطمه مقیمی | ثروتمندترین زن ایران - ... www.forum.98ia.com › فرهنگ و هنر › بیوگرافی › مشاهیر دیگر 3پست - ‏2 نویسنده بیوگرافی و مصاحبه از فاطمه مقیمی | ثروتمندترین زن ایران مصاحبه خواندنی با ثروتمندت. ... خانم مقیمی بالا خره جزو ۱۰ میلیونر ایرانی بودید یا ۱۰ میلیاردر ایرانی؟ .... هم که به دنیا بیایند زندگی شان مشخص است پس هیچ راهی برای پنهان کاری وجود ندارد. .... از بعد اقتصادی و منافع شخصی، احساس میکنید میتوانید در کنار آن منافع شخصی، ... 15 میلیاردر ایرانی را بشناسید (+عکس) - که www.irannaz.com/news_detail_7986.html از همین راهروی فکری هم هست، که ثروتمند ترین مردان و زنان دنیا، آنجا که سامانه مالیاتی درستی هم وجود دارد، با افتخار سر خود ... با این پاراگراف کوتاه، چه کسی حاضر می شود بگوید من ثروتمندترین ایرانی هستم؟ ... 8- فاطمه مقیمی: اهل رشت است. ... زنی که با یک مته در فک زندگی می کند! ... جدیدترین عکسهای خانوادگی بازیگران معروف ایرانی. فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر ... khabar-news.ir/فاطمه-مقیمی-،-یکی-از-قدرتمندترین-زنان-ا/ فاطمه مقیمی ، یکی از قدرتمندترین زنان ایران از زندگی پر فراز و نشیب شخصی و کاری اش می گوید ... هشت معمار مشهور جهان كجا زندگی می‌كنند؟ ... لباس های زمستانی بچگانه برند فرانسوی Marlot +عکس · شیک ترین رنگ برای درب های داخلی منزل + تصاویر ... شمال نیوز :: تنها زن میلیاردر ایرانی کیست؟ + عکس www.shomalnews.com/.../تنها%20زن%20میلیاردر%20ایرانی%20کیس... سيده فاطمه مقيمي متولد سال ۱۳۳۷ در تهران، داراي مدرک مهندسي راه ‌وساختمان، موسس و مدير ... اين زن نمونه که اکنون به عنوان يکي از 30 ميلياردر ايراني شناخته مي شود در سال .... امشب اسم شمارو تو اینترنت سرچ کردم و زندگینامه شما رو و به و خوندم و از این همه ... گفتگو با ثروتمند ترین زن ایران www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=268771 ۲ بهمن ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سیده فاطمه مقیمی، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تهران و نایب‌ رئیس کمیسیون حمل و نقل اتاق تهران اولین زنی ... فاطمه مقیمی: من میلیاردر نیستم. مولتی میلیاردرم/ به دست هایم ... khabaronline.ir/detail/300613/society/family ۵ تیر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سیده فاطمه مقیمی را خیلی ها می شناسند . ... دوسال در ایران درس خواندم و بعد واحد هایم را به دانشگاه انگلیس انتقال دادم و همانجا درسم را تمام کردم و بعد از ... در آن سال ها کار کردن در رشته ی عمران آن هم برای یک زن ، وضعیت نابسامانی داشت. ... یعنی به خاطر دو سه سال زندگی با من ، تغییر نکرده بود. ..... به بهترین نحو ایفا نمایند. پولدارترین زن ایرانی را بشناسید + تصاویر - خبرگزاری برنا www.bornanews.ir/بخش-اخبار-2/89983-پولدارترین-زن-ایرانی-را در این فهرست سی نفره تنها نام یک زن به چشم می‌خورد؛ سیده فاطمه مقیمی۵۲ ساله. ... خانم مقیمی بالا خره جزو ۱۰ میلیونر ایرانی بودید یا ۱۰ میلیاردر ایرانی؟ .... یک مرجع قانونی برای بررسی اموال وجود دارد که آن مرجع هم به طور کامل زندگی من را می‌داند. ..... در توسعه صنایع و بازارهای صادراتی محصولات کشاورزی; ۱۵:۵۸ شناخت قدرتمندترین موشک ... جديدترين عكس هاي شخصي داريوش فرضيايي - عمو ... www.bestsearching.ir/fdcnsmfymjrnfnvvmvndnsdcacyctdqnjrctdnfm.html بیوگرافی داریوش فرضیایی ، زندگینامه داریوش فرضیایی ، عکسهای داریوش ... نمناک · فرهنگ و هنر ... به نام خدا ﭘﺮﺳﯿﺪﻡ: ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺗﺮﺑﯿﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﭼﯿﺴﺖ؟بیوگرافی ... عکس بازیگران ایرانی جدید زن جدیدترین عکس های لو رفته بازیگران دانلود ... است که داریوش .... مادرش سیده فاطمه گیلانپور متولد 1315 در گیلان و پدرش آذری است. عمو پورنگ در حال ... زنان کارآفرین ایران امروز - آلامتو www.alamto.com › موفقیت › شخصیت های موفق ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - زنان کارآفرین ایران امروز:بر اساس آمارهای بانک‌مرکزی نزدیک 20درصد زنان ایرانی در ... خانه · موفقیت · سرگرمی · سلامت · آشپزی · سبک زندگی · زیبایی · تناسب ... قدرتمندترین وانت‌های دنیا+عکس ... مقيمي از جمله زنان کارآفرين و رسانه اي است. ... زنان در ايران شده اول سراغ او رفتند، البته اين روزها او رقيبي به اسم فاطمه ... X عکس های خانوادگی ریحانه بهشتی - خبر روز www.khabareruz.ir/search/?...عکس%20های%20خانوادگی%20ریحانه%20بهش... این شروع یک تنش در زندگی شما است. ... زنان بازرگان ایرانی در ترکیه چه کردند؟ ... کانون زنان بازرگان که سیده فاطمه مقیمی ریاست آن را بر عهده دارد، با هیاتی از زنان بازرگان از ۱۲ تا ۱۵ مهرماه به ترکیه سفر کدند. ... و با بررسی دوربین صرافی و محل سرقت تصاویری گنگی از سارقان به دست آوردند. ..... بهترین نوحه ها برای خواندن در خیابان. گفتگو با ثروتمندترین زن ایران ، عکس mybanu.ir › ازدواج › رمز و رموزهای ازدواج › رازهای موفقیت ثروتمندترین زن ایران،زن ثروتمند،عکس زن،سیده فاطمه مقیمی،راز موفقیت ... از بعد اقتصادی و منافع شخصی، احساس می‌کنید می‌توانید در کنار آن منافع شخصی، سلسله ... منطقی و معقول می‌بینیم ولی می‌دانیم که بهترین خیاطان و آشپزان، مردان هستند. ... به این قضیه، پوشش ایجاد کرده‌اند اما من به عکس عمل کردم، چون زندگی کاری من شفاف است. فاطمه دانشور و فاطمه مقیمی، رقیبان سرسخت عرصه تجارت - آکا www.akairan.com/khanevadeh/success1/201532445711.html ۴ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - روزنامه هفت صبح: درباره فاطمه دانشور و فاطمه مقیمی، دو رقیب موفق که در حوزه ... آنطور که خودش می گوید در اتاق بازرگانی ایران شش زن حضور دارند اما ... اهداف شخصی اش در زندگی برای کمک به زنان و کودکان بدسرپرست و بی ... اما همه می دانند که با چه دقتی تصویر رسانه ای خود را چک می کند. .... قدرتمندترین زنان دنیای تجارت. رتبه 125 برای ایران در برابری جنسیتی اشتغال - لیدیز www.ladieez.com › زنانه ها › گزارش روز به گفته فاطمه مقیمی، رئیس موسسه کانون زنان بازرگان ایران، در برنامه چهارم توسعه ... انجمن اقتصاد جهانی، در بررسی‌های خود برای تعیین بهترین و بدترین کشورها در زمینه برابری زنان، ۱۴ متغیر را در چهار دسته: ... بر اساس این گزارش، ایران به لحاظ سلامتی و امید به زندگی برای زنان رتبه ۸۵ و به لحاظ ... تماشایی‌ترین تصویر شهر. میلیاردرهای ایران+تصویر | نایس استار nicestar.ir/5111/میلیاردرهای-ایرانتصویر.html ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - میلیاردرهای ایران+تصویر Iranian billionaires Image + آیا میلیاردرهای ایران را می‌شناسید؟ آنها معروفند به «ثروتمندان ستاره»؛ این عنوان شاید بهترین تعبیر. ... صراط:سیـده‌ فـاطــمه مقیمی، نخستين بانوی زن ایرانی است كه توانست یك شركت ..... “احد عظیم زاده” مولتی میلیاردر ایرانی از زندگی اش می گوید « معرفی نامه. حضور جدی زنان در بازار کار ایران ir.voanews.com/content/iran-women-job-bloomberg/2987755.html ۹ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - زنان در ایران چنان در مسیر پیشرفت های حرفه ای قرار گرفته اند که شمار ... زنان می توانند زندگی خود را اداره کرده و صاحب کسب و کار باشند و رای بدهند. ... فاطمه مقیمی ۵۷ ساله، در مصاحبه ای در دفتر کارش در اتاق بازرگانی که او ... جزئیاتی از بحث نمایندگان ایران و عربستان در یکی از نشست های خصوصی در داووس; فیلم ... مهندس زن | فاطمه مقیمی زن میلیاردر ایران boro.niazerooz.com › اخبار › خبر روز ۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - خانم مقیمی بالا خره جزو ۱۰ میلیونر ایرانی بودید یا ۱۰ میلیاردر ایرانی؟ خبرهای ..... 9 نکته خواندنی از زندگی شخصی مدیرعامل یاهوماریسا مایر مدیر تجاری و مدیرعامل . ... در خلاصه داستان فیلم آمده: مهندس رحمانی مدیر جدید جنگلبانی گیلان . ... قدرتمندترین زنان دنیای تکنولوژی (+عکس) انتخاب - دنیای تکنولوژی رشد می‌کند . اسامی 30 میلیاردر ایرانی - فردا www.fardanews.com/fa/news/110613/اسامی-30-میلیاردر-ایرانی از همین راهروی فکری هم هست، که ثروتمند ترین مردان و زنان دنیا، آنجا که سامانه مالیاتی .... 8- فاطمه مقیمی: اهل رشت است. ... 13- پدرام سلطاني: شخصي كه با وجود جوان بودن به‌عنوان يكي از بزرگان بخش ..... از این زندگی متنفرم کاش کسی میفهمید ..... و ثروت را از دیدگاه خودش بیان کرده بودو همگی قابل احترام ولی بهترین نظرمربوط به آقای بابک ... باوریار مرجع باورهای ثروت ساز در تمامی زمینه های زندگی ... bavaryar.com/page/7/ 2- ورود به زندگی شخصی افراد صاحبنام در عرصه سرمایه داری ایران سخت است. ..... در زماني كه حقوق گمركي ۴ درصد بود زمينه اي ايجاد شد كه اينجا قوي ترين محل تجارت .... فاطمه مقیمی-سایت باوریارمرجع باور های ثزوت ساز در تمامی زمینه های زندگی .... هاي ايرانـــي و خارجــي تصوير زن ايراني و تخصص ها و مسئوليت پذيري هايش نيز را به اذهان ... آخرین خبرها از اسامی تایید و رد صلاحیت شدگان ... - عصر ایران www.asriran.com › صفحه نخست › سیاسی ۲۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... محسن رهامی، فاطمه مقیمی، عباس علیخانی، ابوالفضل شکوری، سمیه طهماسبی، ... هواپیمای کانادایی که می خواهند به ایران بفروشند (+عکس) ... در این خانه حریم شخصی ندارید (عکس) زندگی در دل کوه با کمترین امکانات (عکس) نهنگ‌ ها ... علاقه زنان افغانستان به یادگیری رانندگی (عکس) ... بهترین صحنه های سال 2015 (فیلم) ... X تصویر چالش بخش خصوصی در دوره پساتحریم jamejamonline.ir/online/.../چالش-بخش-خصوصی-در-دوره-پساتحریم ۱۴ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ... لذا شرکت‌های ایرانی، بخش خصوصی یا حتی خصولتی‌ها با رقبای قدرتمندی مواجه خواهند ... دکتر مسعود دانشمند، دبیرکل خانه اقتصاد ایران به جام‌جم گفت: بخش ... فاطمه مقیمی افزود: ما نام شرکای تجاری و همتایان خود را رقیب نمی‌نامیم بلکه ... فیلم زن باردار آویزان از پنجره در حمله پاریس ... بازگشت زندگی به جنگل‌های بلوط. سیمرغ مهرجان simorgh-mehrjan.blogfa.com/1392/02/2 ۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ه‍.ش. - برخي از زنان در اين فكرند كه با مادر شدن از زندگي شخصي خود باز مي مانند. به گزارش خبرنگار ..... فاطمه مقیمی ، بانوی میلیاردر ایران زمین + عکس. آذر » ۱۳۹۴ » ۲ » مجله پنجره خلاقیت | صفحه 2 www.khalaghiyat.com › خانه › ۱۳۹۴ پاسخ به این سوال یکی از پارامترهای مهم در انتخاب شغل برای جمعیت جوان ایران است. ... عمیق شوخ‌طبعی دارند پس از رویدادهای منفی زندگی به شکل قابل ملاحظه‌ای خلق بهتری نشان می‌دهند. ... قدرتمندترین و برترین زنان حوزه آی تی و فناوری در سال ۲۰۱۵ میلادی معرفی شدند. ... وی همان شخصی است که گاراژش . ... یادداشتی از مهندس سیده فاطمه مقیمی. برترین زنان دنیای آی تی در سال - جنگل سبز - بلاگ jangal-sabz.blog.ir/?page=25 2 ساعت قبل ... معرفی ۱۰ زن قدرتمند آی تی در سال ۲۰۱۵ سی ان ان معرفی کرد قدرتمندترین و برترین .... دیدنی باسن این دختر X این دختر زیباترین دختر شایسته ایران زمین در سال ۱۳۴۶ . ..... استان دو نفر را که از طریق شبکه های اجتماعی قصد انتشار تصاویر شخصی دختر ... داستان موفقیت فاطمه مقیمی کارافرین برتر حوزه ی حمل و نقل. 79 . بیوگرافی بسیار خواندنی فاطمه معروف ترین زن تاریخ ghahve-dagh.rozblog.com/post/9 ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فاطمه به ناچار در امامه نزد عمو و عمه خود زندگی سختی را به چوپانی ... برای وی فرستاد، با مشاهده تصویر ناصرالدینشاه بر اسکناس‌ها، غش کرد ... انیس‌الدوله در طول سال‌های متمادی در مقام رئیس اندرونی تاثیر بسزایی روی سلیقه و آرایش زنان ایرانی داشت. ... ناصر حجازی از زندگی شخصی اش می گوید ، بازخوانی یک مصاحبه جالب ... وقتی زنان تاجر می شوند - آفتاب www.aftabir.com/articles/view/economy.../وقتی-زنان-تاجر-می-شوند ۱۱ دی ۱۳۸۶ ه‍.ش. - مریم به عنوان جوان ترین زن بازرگان در جمع زنان تاجری که در سالن کنفرانس ... وی پس از فوت پدر به کمک یکی از دوستان خانوادگی اش که رابطه ... است» و این زن جوان با اراده در نظرم این حرف را در عمل تصویر کرده است. .... اعضای این هیات را هم «فاطمه مقیمی» عضو اتاق بازرگانی ایران، نایب .... سوسکی قدرتمند‌تر از گوریل! ثروتمندترین- جام نیوز quran.jamnews.ir/Keywords/5727/ثروتمندترین ۲۰ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سیده فاطمه مقیمی برای راه‌اندازی کسب‌وکار کتابی را معرفی کرده است. ... ثروتمندترین افراد جهان کجا زندگی می‌کنند؟ ... درحال حاضر ۲۸۶ زن میلیاردر در جهان حضور دارند که ۱۲.۳ درصد از ... ثریا دارابی؛ ثروتمندترین دختر ایرانی +تصاویر ... ناصر الخرافی ،شخصی که دارایی‌اش در بانک‌های کویت بیش از ۱۲میلیارد دلار بود و ... زن | 55 آنلاین 55online.ir/برچسب/زن سیده فاطمه مقیمی برای راه‌اندازی کسب‌وکار کتابی را معرفی کرده است. ... گذشته از خواب خرگوشی بیدار شد و متوجه واقعیت هراس‌انگیز زندگی تحت حاکمیت داعش شد. ... که این روزها در دستیارهای شخصی صوتی روی موبایل و تبلت می شنویم انسان واقعی. ... فدراسیون كشتی ایران به عضویت كمیسیون ورزش و زنان اتحادیه جهانی كشتی در آمد. بازی فریبرز عرب نیا در اولین فیلم سلفی سینمایی ایران www.niksalehi.com/learn/archives/237699.php ۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - فیلمبرداری فیلم سینمایی «گاهی» به کارگردانی محمدرضا رحمانی و تهیه‌کنندگی امیر ... و برنامه ریز: محسن دین محمد، مدیر نورپردازی: مهرداد مقیمی، صدابردار: محمد شاهوردی، عکاس: مهدی ... بیوگرافی فریبرز عرب نیا همسر سابق عسل بدیعی + عکس .... واکنش تند رامبد جوان به کامنت های مردم درمورد زندگی شخصی و کاری اش! رازهای مهم یک زرشک پلو خوش طعم که سرآشپزها www.zamoone.com/.../رازهای-مهم-یک-زرشک-پلو-خوش-طعم-که-سرآشپزها-... فاطمه مقیمی: من میلیاردر نیستم. ... آنانند که در اوج تحریم ها، مجوز صرافی گرفته اند · کریستین ساینس مانیتور: ایزدی ها برای نجات زنان به قاچاقچیان انسان روی آورده اند ...

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات