close
متخصص ارتودنسی

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر
پنجشنبه 31 خرداد 1397

یا مهدی .

جمهوری اسلامی ایران . . .

تبلیغات

تبلیغات

. .
موضوعات

موضوعات

سوالات امتحانی طرز تهیه غذا سالاد
خبری سرگرمی آرایش آموزش کامپیوتر و موبایل
دکوراسیون عکس های هنرمندان دنیای مد معرفی جدیدترین آثار فیلم و آهنگ در دنیا آموزش قلاب بافی و بافتنی
بیوگرافی
فروشگاه اینترنتی ما
جدیدترین وزیبا ترین عکس های حیوانات و پرندگان جدید
دانلود فیلم دانلود مداحی عکس بازیگران مرد عکس بازیگران زن عکس های ورزشکاران وخوانندگان دانلود آهنگ های جدید 95
. . . .

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر

X همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر X شهرزاد از معدود سریال هایی است که برای ساخت و پرداخت تک تک کاراکترهایش فکر زیادی شده. X شجره نامه مرموز سریال شهرزاد ! X شهرزاد؛ ترانه علیدوستی X ترانه علیدوستی در سریال شهرزادX حرف های شهرزاد X فرهاد؛ مصطفی زمانی X قباد؛ شهاب حسینی X شیرین؛ پریناز ایزدیار X جمشید؛ محمود پاک نیت X حشمت؛ ابوالفضل پورعرب X عکس های بازیگران مشهور سریال شهرزاد در یک مراسم + خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریالX هفته نامه همشهری جوان X غافلگیری برای مخاطبان سریال شهرزاد + تصاویر X تبلیغات عجیب برای سریال شهرزاد ، از پوشش عجیب در پاساژ معروف تهران تا شمایل کوچه بازاری در وسط خیابان ! + تصاویر X سریال شهرزاد تمام قسمت ها رایگان

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر

شهرزاد از معدود سریال هایی است که برای ساخت و پرداخت تک تک کاراکترهایش فکر زیادی شده.

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

شجره نامه مرموز سریال شهرزاد ! 

شهرزاد از معدود سریال هایی است که برای ساخت و پرداخت تک تک کاراکترهایش فکر زیادی شده. درست است که گهگاه برخی شخصیت ها آن طور که باید شناسنامه ای درست و قابل درک ندارند، اما مسئله اینجاست که حضور هیچ کدامشان بی دلیل نیست. از مادران و خواهران خانواده که بگذریم، دیگر نقش ها همگی در پیشبرد اتفاقی مهم تاثیر دارند.

از بزرگ آقا به عنوان مرکز این اتفاقات گرفته تا اکرم و رویا که هنوز نقش شان آن طور که باید شروع نشده. اهمیت این نقش ا باعث شده که بخشی از صحبت ها و اظهارنظرهای جماعت «شهرزاد بین» به حدس و گمان ها هم شروع شود. همین جذابیت ها باعث شد یک بازی راه بیندازیم و از بچه های تحریریه که از قضا شهرزاد  می بینند بخواهیم پیش بینی شان را راجع به آینده هر نقش بنویسند. در این مطلب شخصیت ها براساس روابطی که با هم دارند. ترسیم شده اند و حدس و گمان بچه ها راجع به هر کدامشان آمده.

شهرزاد؛ ترانه علیدوستی

 

 همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

 

ترانه علیدوستی در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: دختر یکی از نوچه های بزرگ آقای که در شرایط بسته آن روزها، اجازه پیدا کرده درس بخواند و دکتر شود. او سال هاست عاشق فرهاد پسر نزدیک ترین دوست پدرش است و حاضر است برای رسیدن به او هر کاری بکند. قصه عشق شهرزاد به فرهاد از روز کودتای 28 مرداد 1332 وارد مرحله جدیدی می شود. فرهاد به دلایلی جانش را مدیون بزرگ آقا می شود و او شهرزاد را تهدید می کند که یا فرهاد را به میدان تیرباران می فرستد یا مجبور است با دامادش ازدواج کند. شهرزاد برای زنده ماندن فرهاد، از او می گذرد و تن به این ازدواج ناخواسته می دهد.

حرف های شهرزاد

دلایلی که ترانه شهرزاد شد: اولین چیزی که برای بازی وسوسه ام کرد این بود که سریال، فیلمنامه خیلی جذابی داشت و دلم نمی خواست آن را زمین بگذارم. مثل یک رمان جذاب، کنجکاو بودم ببینم قسمت بعدی چه اتفاقی قرار است بیفتد. این برای یک فیلمنامه حسن بزرگی است.

در وهله دوم، نقش شهرزاد نقشی است که فکر می کنم هر بازیگری آرزو دارد آن را بازی کند؛ شخصیت پیچیده ای است و فراز و فرودهای زیادی دارد. مهم ترین چیز اینکه این شخصیت، زنی نیست که ما در سریال ها یا حتی فیلم های سینمایی مان زیاد دیده باشیم. چندوجهی است و خط مشی و جهان پیچیده و قابل کشفی برای خودش دارد؛ نقشی که شاید ما همیشه منتظرش هستیم.

فضای تاریخی شهرزاد: شهرزاد اولین کار تاریخی من است. درست است که اتفاقات فیلم در دوران معاصر می گذرد، اما هم دوره ما نیست. خوبی کار در دهه های 30 و 40 این است که بسیار راجع به آن خوانده ایم. خود من هم در مدرسه راجع به وقایع اجتماعی و سیاسی و کودتای 28 مرداد فراوان یاد گرفته ام و هم اینکه دوره ای خیلی علاقه مند بودم راجع به آن اطلاعات به دست بیاورم. الان هم که دیگر فضای اینترنت است و خیلی راحت می شود راجع به دوره های مختلف تحقیق کرد.

ترکیب بازیگران: مهم ترین حسن «شهرزاد» این است که بهترین ها را کنار هم جمع کرده. البته اصلا منظورم به خودم نیست. مهم نیست هرکس از چه نسلی آمده، یک جور یکدستی در کار وجود دارد و بازیگران همه به یک میزان از خودشان انتظار دارند. آدم هایی هستند که کیفیت و استاندارد کارشان بالاست و به هم کمک می کنند.

همه با جنس کار جلوی دوربین آشنا هستند و خوشبختانه اصلا احساس نمی کنیم کسی نسل جلوتر یا عقب تر است؛ مثلا وقتی من جلوی آقای نصیریان بازی می کنم تا به حال نشده احساس کنم که ایشان سالیان سال بیشتر از من تجربه دارند، آن قدر که به من کمک می کنند طوری رفتار می کنند که انگار ما با هم همسن هستیم و سال هاست با هم تجربیات مشترک داریم. این صمیمیتی که هست و اعتقادی که همگی داریم، باعث می شود که به این دسته بندی ها قائل نباشیم.

بازی در سریال: فکر نمی کردم کاری در این سطح و با این شکل و شمایل به این زودی در شبکه خانگی اتفاق بیفتد، منتها وقتی قصه به من پیشنهاد شد و خواندم، احساس کردم با توجه به محدودیت هایی که برای خودم قائلم، ممکن است این تنها شانس من باشد برای اینکه بتوانم بازی در سریال را تجربه کنم، چون قصه جذابی دارد و از استاندارد خوبی هم برخوردار است. توقعی که سازنده ها از آن دارند خیلی بالاست و فکر کردم نباید آن را از دست بدهم.


فرهاد؛ مصطفی زمانی

 

 همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

مصطفی زمانی در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: یک عاشق پیشه واقعی و روزنامه نگار ادبی است که به خاطر فعالیت های سیاسی زمان دکتر مصدق، از دانشگاه اخراج شده. در روز کودتای 28 مرداد ناخواسته یکی از آشوبگران را می کشد و به زندان می افتد. برایش حکم تیر می برند. اما به واسطه بزرگ آقا جان سالم به در می برد. عشق اش به شهرزاد زبانزد است.

 حاضر است تو روی همه بایستد و از همه کتک بخورد، اما او را داشته باشد. بعد از ازدواج شهرزاد هیچ وقت متوجه نمی شود که تهدید بزرگ آقا چه بوده و شهرزاد چرا با قباد ازدواج کرده و همیشه او را مقصر می داند. حالا به دفتر مجله زمانه رفته و در صفحات ادبی مشغول به کار شده.

 

قباد؛ شهاب حسینی

 

 همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

شهاب حسینی در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: شخصیت کاملا پیچیده ای دارد؛ یعنی هنوز معلوم نیست اصالتش چیست و گذشته اش چه بوده است در ظاهر پسر برادر «بزرگ آقا»ست و برای اینکه او را زیر پر و بال خودش بگیرد، دخترش شیرین را به عقد او در می آورد. قباد از زندگی اش به شدت ناراضی است و از آنجا که راه پیش و پس ندارد، شروع می کند به بدشدن. خودش را در مهمانی و مستی و بازی و... غرق می کند تا کمتر متوجه اوضاع و وقایع اطراف شود. حالا با ورود شهرزاد به زندگی اش، تازه روحش جان می گیرد و زندگی واقعی را تجربه می کند، اما از طرف دیگر به خاطر دستورات بزرگ آقا دستش بسته است.


شیرین؛ پریناز ایزدیار

 همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

پریناز ایزدیار در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: تنها دختر بزرگ آقا که روز تصادف دیگر اعضای خانواده، داخل ماشین نبوده و جان سالم به در برده؛ دختری ثروتمند و مغرور که احساسات دیگران کمترین اهمیتی برایش ندارد. بزرگ ترین نقطه ضعفش این است که نازاست، اما حاضر نیست این مسئله را بپذیرد و مدام به شوهرش قباد خرده می گیرد که او مسئول بچه دار نشدن آنهاست. شیرین در جریان ازدواج قباد با شهرزاد بیشترین ضربه را می خورد و تمام تلاشش این است که از هر راهی شهرزاد را بکوبد.

حرف های بازیگر

این سریال جاذبه های زیادی دارد، مثلا بخش اول آن بر می گردد به قصه. داستان شهرزاد به قدری جذاب است که اگر به عنوان یک رمان هم آن را دست کسی بدهند، دوست دارد تا آخر آن را بخواند. سوا از کارگردانی خوب آقای فتحی، بازیگردانی خوبشان تک تک بازیگران خوبی که در این کر هستند و من افتخار داشتم که در کنارشان بازی کنم، باعث شده یک مجموعه خوب و دوست داشتنی و در حد شعور مخاطب تولید شود و فکر کنم مخاطب هم از آن استقبال کند.


بزرگ آقا؛ علی نصیریان

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

علی نصیریان در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: یک پدرخوانده واقعی که از دور بسیاری از وقایع سیاسی سال 42 را هدایت می کند. بزرگ آقا نمونه بارز یک دون کورلئونه با تمام سیاهی و خیانت است. حاضر است هر کاری بکند تا خودش و خانواده اش خوب بمانند. نفوذ زیادی در دربار دارد و با یک علامت می تواند یک نفر را از مرگ حتمی نجات دهد یا دو فراری را از وسط راه شیراز برگرداند. او فرهاد را از مرگ نجات می دهد، اما به شهرزاد اجازه ازدواج با او را نمی دهد. نهایتا تصمیمی می گیرد که به نفع خودش باشد. از یک طرف قباد را آزار دهد، از طرف دیگر صاحب نوه شود و نهایتا قدرتش را حفظ کند.

حرف های بازیگر

سریال «شهرزاد» در دوره پهلوی دوم اتفاق می افتد. من آن زمان شاهد اتفاقات زیادی بوده ام. از گوشه و کنار اسم های مختلفی از این افراد بانفوذ به گوش ما می رسید اما هیچ گاه چهره این افراد را به صورت واضح و روشن ندیده بودیم و نمی دانستیم چه کسانی هستند.

 شخصیت بزرگ آقا در این قصه، یکی از آن افراد است که عیادی و عواملی دارد و آنها را با تطمیع و دادن پول، خریداری کرده است و هر موقع که لازم است از آنها برای حفظ و حراست آن نظام و حاکم آن استفاده می کند. بزرگ آقای یک شخصیتی دارد که فقط مختص ایران نیست، از این افراد در تمام دنیا وجود دارد. شما برای شناخت این شخصیت باید به همین نمونه ها توجه کنید.


اکرم؛ گلاره عباسی

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

گلاره عباسی در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: ابتدای سریال در یک خیاطی شاگردی می کند و با یک خبرچینی ساده به راحتی وارد عمارت بزرگ آقا می شود تا به صورت ندیمه همراه شیرین باشد. از اینجا به بعد نقش او پررنگ تر می شود. اکرم کلا کاراکتر مرموزی است.

 

هاشم؛ مهدی سلطانی

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

مهدی سلطانی در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: رفیق قدیمی جمشید و زیردست بزرگ آقاست. از قبل زندگی اشرافی و پرنفوذ بزرگ آقا به یک فرش فروشی رسیده و اوضاع خوبی دارد. شخصیتی احساساتی است و خیلی بیشتر از جمشید انسانیت دارد. به همین دلیل هم هست که مدام درباره تمام اتفاقات دم و دستگاه بزرگ آقا با یک جور تردید مواجه است.


رویا؛ غزل شاکری

 همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

غزل شاکری در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: تازه از قسمت نهم به سریال اضافه شده. رویا یک دختر کاملا معمولی از طبق متوسط جامعه است که طبع شعر دارد. اما برای سرودن شعر به هیچ قاعده ادبی پایبند نیست. با وجود شاعرمسلکی، آدم درون گرایی نیست و هنوز پایش به دفتر روزنامه نرسیده بلوا راه می اندازد. فرهاد از شعرهایش خوشش می آید و برای اینکه با او صحبت کند با او قرار ناهار می گذارد.


جمشید؛ محمود پاک نیت

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

محمود پاک نیت در سریال شهرزاد 

درباره شخصیت: با اینکه دوست صمیمی هاشم است، اما اخلاق و رفتارش عملا شبیه او نیست. هر کاری برایش منفعت داشته باشد، انجام می دهد و حتی در این مسیر، دخترش را هم قربانی می کند. کلا آدمی است که درگیری های ذهنی زیادی دارد.

از یک طرف میل به خوبی و خوب بودن دارد و از طرف دیگر دلش می خواهد همانی باشد که بزرگ آقا می خواهد. درواقع تمام رفتار و حالاتش فیک است. به همین دلیل هم هست که بزرگ آقا خیلی بیشتر از هاشم روی او حساب باز می کند. او از قبل دم و دستگاه بزرگ آقا به رستورانی مجلل رسیده و حاضر نیست تحت هیچ شرایطی آن را از دست بدهد.

حرف های بازیگر

باز در هر نقش این سریال خوب بود. چون شخصیت ها شناسنامه دار هستند؛ یعنی آدمی نیست که وارد قصه شود و بدون تاثیرگذاری بیرون برود. هر قدر هم جلوتر برویم، پی می بریم که کاراکتر جمشید، شخصیت عجیب و غریبی است. جمشید و هاشم آدم هایی هستند که زندگی شان را مدیون بزرگ آقا می دانند. حتی جمشید یک جایی می گوید اگر این آدم نبود، من کجا زنم را داشتم؟ اگر این نبود، شهرزاد هم نبود.

اگر این نبود من هیچ چیزی نبودم. او به نوعی زیر دین بزرگ آقاست. به جز این مسئله بالاخره بزرگ آقا در دولت هم نفوذ دارد و جمشید می داند که او دستش به هر کاری می رود؛ مثلا هنوز هم هاشم را تهدید می کند که پرونده پسرت همچنان باز است. بنابراین اینکه این شخصیت ها تن به حرف های بزرگ آقا می دهند هم به خاطر محبت هایی است که از قدیم به آنها کرده، هم به خاطر تهدیداتی است که انجام می دهد.


حشمت؛ ابوالفضل پورعرب

 همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش

درباره شخصیت: نوچه یا دستیار اصلی و مستقیم بزرگ آقاست. درواقع تنها کسی است که بزرگ آقا او را به خلوتش راه می دهد و در تمام مسائل ریز و درشت دخالتش می دهد. کم حرف می زند و آن طور که باید تا اینجای ماجرا نقشش پررنگ نیست. با این حال همه جا حضور دارد. در قسمت نهم بعد از بازگشت قباد از بیمارستان، طولانی ترین دیالوگش را در ارتباط با او و اشتباهی که دارد مرتکب می شود، گفت. به نظر می رسد نقشش از این به بعد پررنگ می شود.

 

هفته نامه همشهری جوان

اخبار مرتبط:

 عکس های بازیگران مشهور سریال شهرزاد در یک مراسم + خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال

تبلیغات عجیب برای سریال شهرزاد ، از پوشش عجیب در پاساژ معروف تهران تا شمایل کوچه بازاری در وسط خیابان ! + تصاویر

 

 

غافلگیری برای مخاطبان سریال شهرزاد + تصاویر

 

 

  دانلود رایگان کامل سریال شهرزاد از حسن فتحی با کیفیت ...

www.cooldownload.ir/.../free-download-series-shahrzad-hasan-fathi.html

دانلود رایگان کامل تمام همه قسمت های سریال شهرزاد ساخته حسن فتحی با بهترین کیفیت بالا عالی نسخه کم حجم پایین بی تگ و آرم تبلیغاتی بدون نیاز به خرید ...

خلاصه داستان و عکس های پشت صحنه بازیگران سریال شهرزاد

www.amazing.ir/1394/02/16/photo-serial-shahrzad/

داستان سریال شهرزاد پشت صحنه سریال شهرزاد اسامی بازیگران سریال شهرزاد زمان پخش سریال شهرزاد سریال خانگی شهرزاد مجموعه نمایش خانگی شهرزاد سریال جدید شهرزاد.

دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم - دانلود آهنگ جدید - دانلود ...

www.topseda.ir/tag/دانلود-سریال-شهرزاد/

دانلود سریال شهرزاد قسمت شانزدهم ۱۶. Serial. دانلود سریال شهرزاد قسمت پانزدهم ۱۵ ... دانلود سریال شهرزاد قسمت سیزدهم ۱۳. Serial. دانلود سریال شهرزاد قسمت دوازدهم ۱۲.

دانلود سریال شهرزاد

www.pelanhaa.ir/دانلود-سریال-شهرزاد/

دانلود رایگان سریال شهرزاد با حجم پایین, دانلود رایگان سریال شهرزاد با لینک مستقیم, دانلود رایگان سریال ایرانی شهرزاد, دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم.

دانلود قسمت 1 تا 11 سریال شهرزاد - هکس دانلود

hexdownload.com/1322/دانلود-سریال-شهرزاد/

دانلود قسمت شانزدهم سریال شهرزاد,دانلود سریال شهرزاد,دانلود قسمت 16 سریال شهرزاد,دانلود سریال شهرزاد قسمت شانزدهم,دانلود قسمت 16 شهرزاد,دانلود شهرزاد 16.

شهرزاد (مجموعه تلویزیونی) - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/شهرزاد_(مجموعه_تلویزیونی)

شهرزاد با عنوان قبلی روزی روزگاری عاشقی یک مجموعه ویدئویی در ۲۶ قسمت ۶۰ دقیقه‌ای به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی محمد امامی در ۱۳۹۳ است. داستان سریال ...

آپارات - سریال شهرزاد

www.aparat.com/result/سریال_شهرزاد

آپارات - سریال شهرزاد. ... کلیپ سریال زیبای "شهرزاد" با آهنگ شب بارونی رضا صادقی. کلیپ کده ... موزیک ویدئو سریال شهرزاد به نام افسار با صدای چاوشی. فیلمکده.

دانلود سریال ایرانی شهرزاد

movie.nex1music.ir/دانلود-سریال-ایرانی-شهرزاد/

دانلود سریال ایرانی شهرزاد ، دانلود با لینک مستقیم | دانلود با کیفیت عالی | | قسمت 15 اضافه شد | نام سریال : شهرزاد ژانر : عاشقانه ، درام کارگردان : حسن.

دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم - تمام قسمت ها - دانلود نیوز

www.2dl2.com/دانلود-سریال-شهرزاد-با-لینک-مستقیم---تمام-قسمت-ها/

دانلود قسمت پانزدهم , 15 سریال خانگی شهرزاد با لینک مستقیم. دانلود قسمت پانزدهم سریال شهرزاد,دانلود سریال شهرزاد قسمت 15,دانلود با کیفیت عالی سریال شهرزاد ...

دانلود سریال شهرزاد - فردا دانلود

fardadownload.ir/دانلود-سریال-شهرزاد/

دانلود سریال شهرزاد,دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم رایگان,دانلود سریال شهرزاد قسمت 1 ... داستان سریال از کودتای ۲۸ مرداد به بعد اتفاق می‌افتد و بیشتر مضمونی ...

سریال شهرزاد | بازیگران,داستان و پشت صحنه - آریا پیکس

www.ariapix.net/1394/04/shahrzad-series-cast-story-photo.html

عکسهای بازیگران سریال شهرزاد به همراه معرفی خلاصه داستان + زمان پخش سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی به زودی از شبکه نمایش خانگی توزیع میگردد. سری.

دانلود قسمت سیزدهم 13 سریال شهرزاد با کیفیت عالی

www.doostiha.ir/1394/10/21/دانلود-قسمت-13-سریال-شهرزاد.html

۲۱ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود قسمت 13 سریال شهرزاد, دانلود رایگان سریال شهرزاد 13, دانلود قسمت سیزدهم سریال شهرزاد, دانلود سریال شهرزاد قسمت 13, دانلود مستقیم, دانلود با ...

دانلود سریال شهرزاد - دانلود آهنگ جدید | دانلود فیلم و سریال | اس ...

www.doostiha.ir/tag/دانلود-سریال-شهرزاد

دانلود قسمت 15 سریال فوق العاده زیبای شهرزاد با کیفیت عالی DVDRip 720p ... دانلود قسمت پانزدهم 15 سریال شهرزاد, دانلود رایگان سریال شهرزاد, دانلود قسمت پانزدهم ...

دانلود قسمت اول 1 سریال شهرزاد با کیفیت عالی

www.doostiha.ir/1394/07/20/دانلود-قسمت-1-سریال-شهرزاد.html

۲۰ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود قسمت 1 سریال شهرزاد, دانلود قسمت اول سریال شهرزاد, دانلود قسمت یک سریال شهرزاد, دانلود رایگان سریال شهرزاد, دانلود سریال شهرزاد با لینک ...

دانلود رایگان سریال شهرزاد - نوا فیلم

navafilm.ir/دانلود-رایگان-سریال-شهرزاد/

دانلود رایگان سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی محصول 1393 در ژانر تاریخی، عاشقانه با بازی ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، مصطفی زمانی.

Shahrzad شهرزاد (@shahrzadseries) • Instagram photos and ...

https://www.instagram.com/shahrzadseries/

صفحه رسمى سریال شهرزاد کارگردان: حسن فتحی تهيه كننده: سيد محمد امامى سرمايه گذاران: سيد محمد هادى رضوى - سيد محمد امامى www.shahrzadseries.com.

پشت صحنه آخرین شب سریال پُر ستاره شهرزاد - تی وی پلاس ...

plus.ir/.../پشت-صحنه-آخرین-شب-سریال-پ-ر-ستاره-شهرزاد-دلمان-برایت-...

بالاخره تصویربرداری سریال پر بازیگر شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی به پایان رسید تا این مجموعه از 20 مهرماه 94 در شبکه نمایش خانگی کشور توزیع شود. در آخرین ...

دانلود قسمت 16 شانزدهم سریال شهرزاد

bia4music.com/دانلود-قسمت-16-شانزدهم-سریال-شهرزاد/

۶ روز پیش - دانلود سریال شهرزاد قسمت 16 شانزدهم با لینک مستقیم. دانلود رایگان قسمت 16 شهرزاد از بیا 4 موزیک. Download Serial Shahrzad 16. دالود با لینک ...

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید

دانلود قسمت 12 دوازدهم سریال شهرزاد

bia4music.com/دانلود-قسمت-12-دوازدهم-سریال-شهرزاد/

۱۳ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود سریال شهرزاد قسمت 12 دوازدهم با لینک مستقیم ... دوستان لطفا لطفا در صورت امکان این سریال رو بخرید و حمایت کنید برای خرید روی بنر زیر ...

دانلود سریال شهرزاد | آبان موزیک

www.abanmusic.org/دانلود-سریال-شهرزاد/

دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم و دو کیفیت عالی و متوسط دانلود مجموعه ایرانی نمایش خانگی شهرزاد با دو کیفیت متوسط و عالی DVD ( پخش سریال شهرزاد از 20 مه.

دانلود قسمت 15 پانزدهم سریال شهرزاد

ahangdoni.ir/music/23740_دانلود-قسمت-15-پانزدهم-سریال-شهرزاد.html

۱ روز پیش - دانلود قسمت 15 پانزدهم سریال شهرزاد با لینک مستقیم دانلود رایگان قسمت 15 شهرزاد download ghesmate 15 seriyale shahrzad منتشر شد.... قسمت ...

سریال شهرزاد - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | Mehr News ...

www.mehrnews.com/tag/سریال+شهرزاد

بازیگر سریال «شهرزاد» اعلام کرد نقش اکرم که او ایفاگر آن است نقشی پیچیده ... سریال شهرزاد به کار گردانی حسن فتحی هر چند با استقبال خوب مردم همراه شده است اما ...

پشت صحنه آخرین شب سریال پُر ستاره شهرزاد: از دیدن شهرزاد ...

ویدیو برای سریال  شهرزاد▶ 11:38

https://www.youtube.com/watch?v=8MopFuZ0L7w

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بارگذاری توسطتی وی پلاس

بالاخره تصویربرداری سریال پر بازیگر شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی به پایان رسید تا این مجموعه از 20 مهرماه 94 در شبکه نمایش خانگی کشور ...

Serial Shahrzad Part-1 سریال شهرزاد - Iran-livetv.com

iran-livetv.com/series/shahrzad/?page=1

سریال شهرزاد با هزینه بسیار بالایی ساخته شده است و ساخت فصل های بعدی آن نیازمند حمایت شما می باشد . از شما تقاضا داریم که بعد از دیدن این سریال هزینه هر قسمت را ...

عکس های بازیگران مشهور سریال شهرزاد در یک مراسم + خلاصه ...

www.persianv.com/view/315525.php

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شب گذشته مراسم پرچهره سریال شهرزاد در سینما گالری ملت برگزار شد. در این مراسم ابتدا نشست خبری عوامل با حضور نمایندگان رسانه های سینمایی ...

بهترین منبع برای شهاب حسینی - سریال شهرزاد

shahabhoseini-fan.blogfa.com/tag/سریال-شهرزاد

حالا این نکته می مونه که آیا زوج اصلی سریال فرهاد و شهرزاد ن که هر طور شده به هم می رسن؟! ا قباد و شهرزاد؟! این سیمین خیلی بد دیالوگ می گه. خیلی. مونا احمدی بازیگر ...

آنا | نماهنگ سریال «شهرزاد» با صدای محسن چاووشی منتشر شد + ...

www.ana.ir › فرهنگی › رسانه، فرهنگ و معارف

۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - به گزارش گروه فرهنگی آنا، نماهنگ سریال «شهرزاد» با صدای محسن چاوشی در وب سایت و اپلیکیشن فیلم نت رونمایی شد. سریال «شهرزاد» به ...

تخفیف ویژه آسیاتک به بینندگان سریال شهرزاد

www.asiatech.ir/shahrzad

آسیاتک در راستای ارائه خدمات بهینه با رویکرد رضایت بخشی کاربران خود شرایطی فراهم کرده است تا خریداران سریال شبکه خانگی شهرزاد بتوانند از پین تخفیف 50 ...

عکس های جدید سریال شهرزاد با حضور ستاره های سینما و ...

www.niksalehi.com/oghat/archives/233303.php

سریال شهرزاد در 26 قسمت به کارگردانی حسن فتحی برای شبکه خانگی در حال ساخت میباشد.

خلاصه قسمت چهاردهم سریال شهرزاد - پندار

pendar.news/2016/01/خلاصه-قسمت-چهاردهم-سریال-شهرزاد/

۲۸ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - اگر فکر می‌کنید ممکن است مطالعه این متن، شما را از لذت بردن هنگام دیدن سریال باز می‌دارد، فقط آهنگ سریال شهرزاد را گوش بدهید. قسمت چهاردهم سریال ...

حمله اینترنتی به وب سایت سریال شهرزاد | ITIRAN

itiran.com/d/70043

۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سریال شهرزاد با موضوع عاشقانه و البته در حال و هوای تاریخی، از جمله معدود سریال‌هایی است که در چندسال اخیر توانسته علی‌رغم عرضه از طریق شبکه ...

نشست خبری نیمه تمام سریال شهرزاد (+عکس) - عصرایران

www.asriran.com › صفحه نخست › فرهنگی/هنری

۲ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - متاسفانه عدم برنامه‌ریزی مناسب و همچنین حضور تعداد زیادی از علاقمندان در سالن نشست خبری سریال شهرزاد، اعتراضات برخی از خبرنگاران را به همراه ...

نماهنگ سریال «شهرزاد» با صدای محسن چاووشی - خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/461727/culture/television

۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحي و تهیه کنندگی سيد محمد امامي و ... در این سریال شاهد نقش‌آفرینی بازیگران چون ترانه علیدوستی، شهاب ...

دانلود قسمت یک 1 سریال شهرزاد

www.saberfun.ir/دانلود-قسمت-یک-1-سریال-شهرزاد/

دانلود قسمت 1 سریال شهرزاد دانلود قسمت یک سریال شهرزاد دانلود سریال شهرزاد قسمت 1 دانلود قسمت یک 1 سریال شهرزاد با کیفیت بالا و عالی DVD.

(تصاویر) رونمایی از سریال "شهرزاد" - فرارو

fararu.com/fa/news/238893/تصاویر-رونمایی-از-سریال-

۱۳ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - مراسم رونمایی از سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی شامگاه جمعه با حضور کارگردان، بازیگران و جمعی از عوامل به همراه خانواده هایشان و تنی چند از ...

آهنگ شهرزاد از محسن چاوشی / تیتراژ سریال شهرزاد

nicmusic.org › آهنگ های محسن چاوشی

۷ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - Download New Music By Mohsen Chavoshi Called Shahrzadدانلود آهنگ جدید محسن چاوشی به نام شهرزاد با کیفیت بالا.

اخبار سریال شهرزاد - تی نیوز

tnews.ir/Tags/سریال-شهرزاد

اخبار سریال شهرزاد. ... بازیگر نقش شیرین از سریال «شهرزاد» می گوید/ پریناز ایزدیار: اولویتم حالا ... یک خانم تمام عیار و کامل مانند شهرزاد سریال شهرزاد باشید!

دانلود رایگان سریال شهرزاد با لینک مستقیم

www.kangavaria.ir/dl-serial-shahrzad.html

دانلود رایگان سریال شهرزاد با لینک مستقیم. پخش : شبکه نمایش خانگی کارگردان : حسن فتحی ژانر : تاریخی/ عاشقانه سال تولید : ۱۳۹۳-۹۴ محصول : ایران بازیگران ...

دانلود قسمت 8 سریال شهرزاد

hastidownload.net › دانلود سریال ایرانی › سریال شهرزاد

۱۷ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود سریال شهرزاد با لینک مستقیم رایگان,سریال شهرزاد,دانلود قسمت جدید سریال شهرزاد,دانلود سریال جدید حسن فتحی,دانلود قسمت اول سریال شهرزاد ...

دانلود قسمت نهم 9 سریال شهرزاد - فیلم نت

www.filmnetnews.ir/serial/دانلود-قسمت-نهم-9-سریال-شهرزاد

۱۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود قسمت نهم سریال شهرزاد,دانلود قسمت 9 سریال شهرزاد,دانلود شهرزاد قسمت نهم,دانلود شهرزاد قسمت 9,دانلود سریال شهرزاد قسمت 9.

واکنش کارگردان به انتقادات کرمانی‌ها به سریال شهرزاد - فردا

www.fardanews.com/.../واکنش-کارگردان-به-انتقادات-کرمانی‌ها-به-سریا...

۲۳ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - حسن فتحی، کارگردان سریال شبکه نمایش خانگی «شهرزاد» در آستانه انتشار قسمت نهم سریال به انتقادات برخی هموطنان کرمانی نسبت به یک دیالوگ ...

نگاهی به بازاریابی و تبلیغات سریال شهرزاد

www.myindustry.ir/sale-and.../shahrzad-series-marketing-advertising.ht...

بررسی اقدامات بازاریابی و تبلیغات در فاز تولید، ورود به بازار و انتشار سریال شهرزاد.

سریال شهرزاد یازدهم - مووی کالا

moviekala.com › فروشگاه › لوح فشرده › سریال

سریال شهرزاد یازدهم. 4,000تومان. افزودن به سبد خرید. دسته: سریال, شهرزاد, لوح فشرده. نظرات (0). دیدگاه‌ها. هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است. اولین نفری ...

سریال شهرزاد - تاپ ناز

www.topnaz.com/tag/سریال-شهرزاد/

سریال شهرزاد سریال موفق شبکه نملیش خانگی است با حضور بازیگران زن ترانه علیدوستی، غزل شاکری، فریبا متخصص و سایر بازیگران.در این مطلب عکسی از ...

سریال شهرزاد | سوتی جالب سریال شهرزاد - نمناک

namnak.com/25467-گاف-سریال-شهرزاد.html

سریال شهرزاد به نویسندگی و کارگردانی حسن فتحی برای بخش نمایش خانگی ساخته شده که در این گزارش عکسی از گاف جالب در لحظه تصادف را ملاحظه می کنید.

دانلود قسمت 12 سریال شهرزاد | دانلود روزانه

dlroozane.ir/دانلود-قسمت-12-شهرزاد/

۱۴ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود سریال شهرزاد قسمت 12 با لینک مستقیم دانلود رایگان قسمت دوازدهم سریال ایرانی شهرزاد با کیفیت عالی دانلود قسمت 12 سریال شهرزاد نام ...

دانلود قسمت 15 پانزدهم سریال شهرزاد با لینک مستقیم و رایگان

hastidl.com/دانلود-قسمت-15-پانزدهم-سریال-شهرزاد/

دانلود قسمت 15 پانزدهم سریال شهرزاد دانلود سریال شهرزاد قسمت پانزدهم با لینک مستقیم دانلود قسمت 15 سریال شهرزاد با لینک مستقیم و رایگان.

دانلود سریال شهرزاد | TehMovieS

tehmovies.net/دانلود-سریال-شهرزاد/

در تهران سالهای پس از کودتا که چهره شهر، رنگ خشونت و دسیسه به خود گرفته، عشقی شکوفا میشود میان دو جوان به نام های شهرزاد و فرهاد. عشقی که فرجامش متصل به حوادث ...

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر

www.persianv.com/entekhab/324308.php

۱ ساعت پیش - شهرزاد از معدود سریال هایی است که برای ساخت و پرداخت تک تک کاراکترهایش فکر زیادی شده.

همه چیز درباره عادتی به نام ناخن جویدن! - پرشین وی

www.persianv.com/ravan/324307.php

۱ ساعت پیش - یکی از نگرانی‌های والدین در مورد کودکانی است که عادت به جویدن ناخن‌هایشان دارند. ... همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر ...

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر ...

khabar-news.ir/همه-چیز-در-مورد-سریال-شهرزاد-و-شخصیت-های/

همه چیز در مورد سریال شهرزاد و شخصیت های جالبش + تصاویر ... کنار ۴ عدد پاکدل · عکس هایی از دکوراسیون زیبای خانه سیما تیرانداز و گفتگو با وی در مورد دکور منزلش!

کافه سینما : پشت صحنه و روزهای آخر فیلمبرداری سریال “شهرزاد”

shahrzadseries.com/350/گزارش-اختصاصی-بازدید-خبرنگار-کافه-سین/

مجموعه ای که با حضور ستاره های پر تعداد سینما و تلویزیون ، هزینه بسیار بالای ... از این دلایل و نکات مثبتی که گفتم اعتقادم براین است که همه چیز به خود کار بستگی دارد. ... از آقای نصیریان در مورد خاطرات شخصی خود از ا ماجرای کودتای ۲۸ مرداد پرسیدیم و او ... پس دست به دوربین شدم و از لوکیشن و عوامل پشت صحنه تصاویری برداشتم.

«شهرزاد» با سکانس شهاب حسینی تمام شد/ خداحافظی تا فاز دوم ...

www.mehrnews.com/.../شهرزاد-با-سکانس-شهاب-حسینی-تمام-شد-خداحافظ...

۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تصویربرداری آخرین سکانس سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی با حضور گلاره ... داشته است و مخاطب را با قصه زندگی شخصیت های داستان و چالش های این شخصیت ها همراه می کند. ... ببینم مود کاری من چیست و در سکانس مورد نظرم چه می خواهم بگویم، چه چیزی را می خواهم پنهان کنم .... برترین تصاویر جهان در ۹ بهمن ۹۴ ...

همه چیز درباره خودروی "بزرگ آقا"ی سریال شهرزاد - روز نو

roozno.com/fa/news/.../همه-چیز-درباره-خودروی-بزرگ-آقای-سریال-شهرزاد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - همه چیز درباره خودروی بزرگ آقای سریال شهرزاد / دوج 66 ساله که در 4 سریال. یکی از دلایل اختصاص این خودرو به یکی از شخصیت های اصلی سریال سالم بودن و شرایط خاص آن بوده است. این دوج ... تصاویر یک فوتبالیست سرشناس دیگر و همسرش لو رفت (۳ نظر) ... محسن تنابنده و تیپ جالبش در یک عکس خانوادگی/ عکس.

بازیگران سریال «شهرزاد» + عکس - depp

depp.ir/p/f212890c2b91d0de38beb640b2de5c7b01

+ تصاویر و فیلم عکس های جدید بازیگران و چهره های مشهور در کنار پدر و مادرهایشان (37) عکس و ... را بعد از مدتها برگرداند / ابراز خوشحالی صنعتگر و حرف های جالبش در مورد زمان وقوع معجزه ! ... تصاویر عکسهای جدید بازیگران و چهره های مشهور با همسرانشان (86) همه چیز در باره بزرگ و کوچک .... شخصیت شناسی زنان از روی مدل کیف گرفتن آنها.

همه چیز درباره شخصیتهای دوست داشتنی کلاه قرمزی93 +عکس

www.niksalehi.com/fun/page/016709.php

۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ه‍.ش. - گردنبند زیبای آمین در سریال شهرزاد + عکس !!! اطلاعات کامل رستوران ها ... همه چیز درباره شخصیتهای دوست داشتنی کلاه قرمزی93 +عکس. حتی بدون رأی ...

:: صحبت های جالب بازیگر نقش کیوان در سریال کیمیا +عکس

www.rcamp.ir/2016/.../صحبت-های-جالب-بازیگر-نقش-کیوان-در-سریا.ht...

۱۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عکس های جدید علی شادمان بازیگر نقش کیوان در سریال کیمیا … ... را بعد از مدتها برگرداند / ابراز خوشحالی صنعتگر و حرف های جالبش در مورد زمان وقوع معجزه ! .... در سریال کیمیا حال و هوای خود را در زمان ضبط سکانس های اسیر شدن شخصیت کیوان در … .... عکس های بازیگران و داستان سریال همه چیز آنجاست3 فوریه 2015 .

این همه سوتی در سریال «کیمیا» - Bartarinha.IR | برترین ها

www.bartarinha.ir › فرهنگ و هنر › تلویزیون

۲۵ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - جدا از ماجرای سوتی های موجود در سریال، ریزبینی مخاطبان و واکنش آنی و .... ما یک پروسه پیش تولید با صحنه و کارگردانی داریم و آنجا همه چیز را مشخص می کنیم. ...... تنها قسمت قبلی که در آن محمد جهان آرا در مورد سقوط خرمشهر با همرزمانش سخن میگفت . ..... چون کیمیا شخصیت اصلی باید لباس تنگ بپوشه وشلی شهرزاد هرکی ...

 


 • تاریخ ارسال : ساعت:
 • نویسنده :

نظرات()

مطالب مرتبط


بخش نظرات این مطلبنام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی

خبر جدید

.

عکس بازیگران جدید

.

پوشاک جدید

.
ورود کاربران

ورود کاربران

عضويت سريع

عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد

  درباره ما

   سال 95,سال 96,سال 1395,سایت خبرنیوز,دانلود عکس,,دانلود عکس 95,,عکس هنرمندان,عکس هنرمندان 95,عکس هنرمندان جدید,جدیدترین اخبار روز,سایت جدیدترین اخبار روز,جدیدترین اخبار روز در سال 95,نوروز 95,دانلود رایگان,خبر جدید,دانلود فیلم,خبر 95,خبر های داغ 95,بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری در سال 95,دانلود عکس full hd,دانلود عکس full hd جدید,مدل رنگ سال96,رنگ مو,رنگ مو 95,رنگ مو 1395,رنگ مو 96,رنگ مو 2017,رنگ مو 1396,سایت خبر نیوز

  کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت مربوط به جدید 95 |جدیدترین اخبار روز در خبرنیوز|سال 95 شامل خبر، سرگرمی.مد و زیبایی ،آرایش و مو،دانلود بوده و کپی برداری از آن با ذکر منبع بلامانع می باشد.

  . . . .

  ابزار وبمستر

  Xبستن تبليغات
  Xبستن تبليغات